Prima Iran-statement van Rob Jetten, wel laat, wel hypocriet
Even dit en even dat
En nu even eerlijk over dat statement van Rob Jetten over Iran. Prima statement, desondanks compleet afgefakkeld op internet. Allereerst: lekker laat achter de fanfare aan nu het haast niet meer mogelijk is om NIET meer met de Vrije Wind mee te waaien. Belangrijker nog: wel vreselijk hypocriet. D66 kent u ook als de partij van Sigrid Kaag, onze 'powervrouw' en superfeminist, in 2018 verantwoordelijk voor de totale vernedering door zich (toen de eerste dappere Vrije Vrouwen door de moraalpolitie werden opgehangen aan de kraan) als uithangbord van ons vrije land doodleuk in een hoofddoek te proppen om zich te onderwerpen aan de strengislamitische haatmores van de regimebaarden. En terwijl de vrouwen in Iran worden afgeschoten omdat ze hun hoofddoek afwerpen is D66 nog altijd de partij die hier keihard strijdt VÓÓR de hoofddoek, het symbool van onderdrukking, islamisering, minderwaardigheid, vrouwenhaat en onderwerping aan het patriarchaat - terwijl die vrijheid ze hier natuurlijk niet wordt geboden door de islam of islamitische structuren, maar door de vrijheden en normen en waarden die we hier in NEDERLAND kennen. Rob Jetten noemt de islam dan ook niet specifiek, dan wordt z'n achterban namelijk boos, maar verder: prima statement maat.
Al twee weken lang gaan mensen overal in Iran de straat op. Met gevaar voor eigen leven komen zij op voor vrijheid, rechtvaardigheid en een beter bestaan.
— Rob Jetten (@RobJetten) January 9, 2026
Het is ronduit verwerpelijk hoe het Iraanse regime deze demonstranten met geweld en repressie probeert te breken. Mensen… pic.twitter.com/nwrIgcuVZN
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
U moet een warmtepomp van D66 - vanaf 2029 geen CV-ketel meer
Kabinetscongestie. Het eerste luchtkasteel met warmtepomp.
Gratis geld voor junks, cadeautje van D66 Amsterdam
Kan in principe alleen maar goed gaan: Rob Hofland geeft drugsgeld aan junks
Huh asielsinstroom afgelopen week weer 900!?!?
Hoe kan dat nou Rob Jetten
Jan Paternotte over Jettens "we gaan ze vol op hun bek slaan": JAMAAR
Jamaar Paternotte, woorden doen ertoe!
Rob Jetten tegen wereldleiders in VN-speech: "ANNE FRANK"
It's fun to speech at the UNGA!
