Amsterdamse lhbti-steunverklaring head first van een flatgebouw gegooid
Halsema ontdekt veelzijdig Amsterdam
En weer een homosteunproject door de shredder. Na het KNVB-regenboogarmbandje dat geen regenboogarmbandje was, sneuvelt nu ook de geforceerde lhbti-steunverklaring die Amsterdam probeerde samen te stellen. Halsema dacht dat moskeeën wel even zouden tekenen bij het halve maantje, maar kwam van een koude kermis thuis nadat ze ontdekte dat die imams gewoon achter hun geloof staan. Die schuiven hun opvattingen niet direct opzij als een stel ambtenaren goedkoop willen scoren met een nietszeggend statement. De grootste verrassing van het project was het feit dat de gemeente dit niet zag aankomen. Het is niet dat de Allah-bukkers er ooit een geheim van maakten wat ze van homo's (moeten) vinden. Hun beperkte aanwezigheid op de jaarlijkse roze bootjesparade was nooit het gevolg van overvolle agenda's, zullen we maar zeggen. Dat betekent overigens niet dat deze steunverklaring volkomen nutteloos was, want het schepte in ieder geval voldoende duidelijkheid. Of zoals de wijze Gremdaat al zei: Zo weten we tenminste waar de homohaat vandaan komt.
Reaguursels
InloggenOud nieuws is voor sommigen nieuw nieuws, ja. Veelal leiders en kennelijk een groot deel van het electoraat.
Wedden dat ASC/AVSV als eerste heeft getekend ?
Gremdraat slaat de spijker op zijn kop.
Au, zegt de spijker.
naja au..'RASSIES!!' zegt de spijker.
Die man is een held. Wel jammer dat het achter het masker van een rollenspel moet.
Heel veel respect voor iedereen.
Het heeft iets naïefs.
Natuurlijk gaan ze geen uitspraak doen.
Anders krijgen ze geen donaties meer.
Donaties of Subsidies?
Met rijke fundamentalitiesche geldschieters uit Islamitïe achter de hand, zullen financiën geen probleem zijn. Of deze invloed getolereerd blijft is de vraag: 'want ggggrrrristenen doen dat ook!!' dus 'gelijke monnikken, gelijke kappen'! aldus de wegkijkende, eenzijdig blinde msm en politiek.
Als we Lale Gul mogen geloven kijken veel moslims vooral naar elkaar.
Naar wat de gewenste mening is.
Wat hoort.
Of ze proberen geen mening te hebben.
Ze houden uit sociale angst een mening voor zich.
Waardoor bepaalde ontwikkelingen stoppen of sprongsgewijs gaan.
Lale Gul is gezond individualistisch en durft dat dus wel.
Dus ze krijgt kritiek over 'de vuile was' en door soort dingen.
Christendom zal niet veel anders zijn.
Maar het gaat problemen geven.
Voorbeeldje: het blijkt dat mensen als homo geboren worden.
Of met een gender afwijking.
Noem het een gender-defect desnoods.
Blijkbaar is dat dus onderdeel van de schepping.
Van het grote plan.
Dus kun je het dan niet gewoon beter aan het laatste oordeel over laten?
Nah. Lale Gul haar boek gaat niet over Islam maar over Turkse cultuur.
Het valt me op. Dat heel veel mensen hier een soort van hyperstress reactie hebben over islam. Maar Yezidi's en half de Koerden en eigenlijk nogal veel Turken zijn niet zo islam hoor.
Bloedwraak. Is niet islam
Vrouwenbesnijdenis. Is niet islam.
Moet ik doorgaan?
Ik zal maar niet beginnen over de hoofdeksels die alle Nederlandse vrouwen moesten dragen.
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 19:15: Nou; doe eens wel.
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 19:15: moesten.. inderdaad.
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 19:15: Er is natuurlijk wel een relatie tussen die twee: bepaalde gebruiken en normen in de Turkse cultuur zijn terug te voeren tot de islam en in die zin gaat het boek van Gul in feite ook over de islam. Dat is ook een reden dat niet enkel vanuit Turkse hoek negatief werd gereageerd op haar boek en zij bedreigd werd.
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 19:15: Met de nadruk op "moesten" en zelfs dan is het niet zo dat elke vrouw in Nederland dat verplicht moest.
Als ik Femke was zou ik nu het pistool van m'n man opzoeken.
In een woonboot, en daarna mensen bedreigen met een rekwisiet.
Het is al pijnlijk soms, maar soms...
"Ik heb het ook heel vervelend gevonden omdat ze daarmee overleg afbraken dat we gewoon met elkaar hadden, af en toe."
Hahahahaha
Links is de eerste die afgemaakt gaat worden door de islam, hahaha.
Yep, voor de islam zijn linkse mensen usefull idots die voor hen rechts uit de buurt houden.
De beschaving van een land laat zich aflezen uit de manier waarop ze met hun homo's omgaan. Ben blij in West-Europa te wonen.
Je kan als homo beter niet in Amsterdam wonen.
Ik dacht dat aan hun taalniveau af te lezen was.
Ik bedoelde, nauwkeuriger gezegd, hoe de autochtonen van een land met hun homo's omgaan. Neem Spanje. In Sevilla struikel je over de nichten, in Cadiz over de potten. OK, geen extatische Gay Parade verschijningen, maar relaxte mensen. Niemand heeft er daar enig probleem mee. Je ziet er trouwens nauwelijks lichtgetinte jongeren op straat.
@Slachtofferhulp | 29-10-22 | 19:19: Ok, maar in Nederland heb je gewoon buitengewoon pech als je alleenstaande moeder niet in staat is Amsterdam te ontvluchten en jij als een van de laatste niet mohammedanen op school iets wil leren.
Homohaat, net als veel andere haat tegen met name autochtonen is niet alleen voorbehouden aan moslims. Maar wel voor een heel groot deel, zeker relatief. Kan GL of x66 en hun hier figurerende bekende trollen ook naar christenen en joden (of “conservatieven”) wijzen maar het is wat het is. C’est ça.
Er is er altijd wel eentje.
Alsof homo's zo dom zijn dat zij niet weten dat zij de volgende zijn.
*Gaap*
De homohaat wordt alleen maar groter met die opgelegde lgbtq onzin.
Hoezo?
Gedram, dat is irritant.
We zullen het waarschijnlijk nooit meer weten, maar ik durf te stellen dat christelijke organisaties geen enkele moeite hebben met het ondertekenen van een statement tegen geweld tegen wie dan ook. Dus ook tegen homo's. De moslimgemeenschap bekend hier wat mij betreft dan ook echt kleur. Net zoals het feit dat enkel moslims een probleem hadden met het dragen van dat bandje. Geen christen of andersoortig gelovige heeft hier een probleem van gemaakt. Toch moeten we van bepaalde mensen het probleem breder trekken en moeten andere geloven erbij betrekken. Besef nu eens dat deze zandbak religie nog een hele lang weg te gaan heeft. Als ze überhaupt al ooit zullen bijstellen. Hier in het westen zijn de bestaande geloven die weg al wel ingeslagen. Its as simpel as that. Benoem dat dan ook gewoon.
"een christen of andersoortig gelovige heeft hier een probleem van gemaakt."
Nou... Weet je wie de laatste homo was die is opgehangen in Engeland voor homo zijn. Althans waar verdenkingen bestonden over zijn homo zijn?
Dat was niet zo heel lang geleden. En zo is het ook hier in Nederland dat het een strijd is om te zijn wie je wil zijn. Zelfs blasfemie was/is hier verboden.
Ik mag nu GODVERDOMME zeggen. Maar eigenlijk niet.
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 18:29: Reageer je wel op de juiste tegel? Dan buig je de discussie behoorlijk af.
@Kernkop68 | 29-10-22 | 18:38:
Ja. Zie quote.
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 18:29: Hij is opgehangen vanwege homonisme, maar eigenlijk alleen maar vanwege de verdenking. Duidelijk.
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 18:29: De verrichtingen van de geniale Britse wiskundige en computer pionieer Alan Turing zijn waarschijnlijk van doorslaggevend belang geweest bij de uitkomst van WO2. Hij wist de "onkraakbare" Enigma encryptie machine van de Duitse Kriegsmarine te kraken, waardoor de Geallieerden precies wisten welke U-boten en slagschepen zich op welk moment zich waar bevonden en welke opdrachten zij hadden. De Duitsers hadden geen idee. Die man is omwege zijn homoseksualiteit (destijds strafbaar in Engeland) vreselijk verketterd en kreeg geloof ik de keuze tussen gevangenisstraf of chemische castratie. Hij koos ervoor zelfmoord te plegen. Een zeer tragische man. Hij is inmiddels in ere hersteld, en terecht, natuurlijk. Zo lang geleden was dat allemaal niet. Dus hier heb je wel een punt.
@Asteroid-B612 | 29-10-22 | 19:10: Langer geleden dan de laatste homohanging in een willekeurig zandbakje.
@Asteroid-B612 | 29-10-22 | 19:10: PS: Turing koos wel degelijk voor een chemische castratie van 1 jaar. Hij werd later dood gevonden en bleek overleden door vergif. (wiki)
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 18:44: Waar reageer je dan op mijn statement mbt religieuze organisaties of de gebeurtenis mbt het bewuste bandje? Gaat ineens over een gebeurtenis in Engeland?
Ik ben nog nooit naar Gaypride geweest.
99% van Nederland ook niet.
@halfvolle glas | 29-10-22 | 18:12:
Ik zal het ook nooit doen. Dat is een beetje zoals ... Weet ik veel. Je bent homo. Prima verder maar val me mij er niet mee lastig.
Ik heb overigens ook zo'n spuughekel aan exhibitionisten. Van die vadsige mensen die "lekker hetero neuken" op een parkeerplaats enzo. Daar zit ik niet op te wachten eikels.
Heel veel homo's ook niet.
De spagaat van Halsema: Uit de kast komen voor homo's of tegen moslims.
Haar keuze is duidelijk.
Beetje rare analyse Roos. Het is strafbaar om mensen te mishandelen. Of je nu homo, vrouw of voorbijganger ben. Welke keuze moet ze dan maken?
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 18:02: Mishandeling van homo's in grote steden vindt vooral plaats door jongeren met een Islamitische achtergrond. Maar dat feit benoemen is blijkbaar al een stap te ver.
@Après toi | 29-10-22 | 18:18:
Benoemen? Dat weet iedereen. Het potenrammen is altijd al een pauperding geweest en in sommige gevallen een corpsbal ding.
Is er iemand verbaasd?
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 18:26:
Nog nooit van potenrammen door corpsballen gehoord. Noch zijn mijn homo en lesbo vrienden ooit lastiggevallen. En benoemen? Daar gaat dat liedje over.
Aan zulke figuren vraag ik dan maar netjes:
Mag ik u tegen u zeggen?
Ik heb moeite met de L.....
Echt, ik neen er zo klaar mee; met mensen die respect eisen maar geen respect aan anderen tonen.
Je hebt moeite met de letter "L".
En je voelt je belaagd door mensen die niet respectvol zijn naar jou. Wat voor mensen zijn dat. Zitten ze nu bij jou in de buurt. Waar bestaat je angst uit. Ben je bang dat ze je iets gaan aandoen. Zijn het mensen die je eerder hebben gekwest. Had dat iets te maken met hoe of wie je bent. Wil je er werk van maken en er iets aan doen. Voel je je op dit moment belaagd, angstig, bang en ben je bang dat je niet veilig bent.
"Of zoals de wijze Gremdaat al zei: Zo weten we tenminste waar de homohaat vandaan komt."
Ja. Dat weten we. Vooral intolerante mannen met meestal een achtergrond in islam, christendom en zelfs jodendom.
Laten we elkaar geen mietje noemen. Moslims zijn vooral na-apers. Waar de Grieken en Romeinen welig hun pederastische toyboys hadden is dit "not done" in islam, christendom en jodendom. Ik zie haast een patroon. U ook?
Maar dat daar gelaten. Ik ben ook niet zo heel erg pro-homo. Voor mij is het leven en laten leven. Ik keur het niet af, ik juich het niet toe.
Maar laten we eens praten over artikel 97 van het wetboek van strafrecht.
Wanneer gaan wij eens kijken naar die, hoe klein en miezerig ook, religieuze gestoorde idioten en zeggen tegen ze "jij doet niet meer mee".
Je kan niet tolerant zijn zonder de intoleranten de deur te wijzen. Het is geen regenbogen en potten met goud met deze mensen. Ze zijn vaak diep verknipt en kwaadaardig. Moeten wij onszelf tegen deze vorm van religie, deze corrupte vorm van islam niet beschermen?
En moet dat dan niet over de hele linie gaan. Niet meer 1 doel van "rechtsconservatieve religieuzen" maar gewoon ze allemaal?
Homoseksualiteit is in Nederland inmiddels in brede christelijke kring geaccepteerd, Theo. Wel een beetje opletten! En de kleine orthodoxe groepen die die seksuele oriëntatie afwijzen, wijzen ook elke vorm van geweld tegen homo's en lesbo's af.
@J.P.Drapeau | 29-10-22 | 17:46:
Oh ja, van welke christelijke gemeenschap ben jij lid?
Ik wacht wel.
En nog niet zo heel lang geleden stak een orthodoxe jood meerdere lesbiennes neer in Tel Aviv.
Je kent dus overduidelijk geen orthodoxe joden, en denk ook niet dat jij onderdeel bent van een christelijke gemeenschap.
Waarom lieg je dan?
Je maakt het weer veel breder dan het is. Ken je het rapport niet wat Amsterdam, Groot Wassink, bewust wegmoffelde omdat daarin klip en klaar stond uit welke hoek het anti homogeweld kwam. Mag jij één keer raden uit welke hoek.
Hier het antwoord:
www.ewmagazine.nl/nederland/achtergro...
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 17:50:
Je raaskalt, want ik heb hier niets over joden gezegd, laat staan over orthodoxe joden. Wel weet ik dat Israel het enige land in het Midden-Oosten is dat een Gay Pride kent.
Ik lieg niet. Homoseksualiteit is in de Nederlandse katholieke kerk en in de PKN (hervormden en gereformeerden) de facto geaccepteerd. Die kerken (of wat ervan over is) vormen samen een grote meerderheid van christelijk Nederland.
Ik ben niet godsdienstig, ook nooit geweest, dat zie je goed. Maar dat kan geen reden zijn om te beweren dat er eigenlijk geen verschil is tussen christenen en moslims wat hun houding ten opzichte van de LH-groepen betreft.
@Wattman | 29-10-22 | 17:51:
Elsevier. Dat was vroeger mijn blad. Ik kocht het. Maar nu zijn ze afgezakt naar een niveau waar ik niet meer mee om kan gaan. Iedereen die iets van Amsterdam weet is dat Surinamers, Antillianen, Turken, Marokkanen e.d en ook gewoon kerels met blauwe ogen en blond haar niets moeten hebben van homo's. Maar. Heel veel Marokkanen zijn wel weer schandknaapjes. Het is lastig.
@J.P.Drapeau | 29-10-22 | 18:00:
Hier bij ons in dorp zijn ze Godlievend maar ze accepteren homoseksualiteit niet. De mens wel. Dus ja. Ratel maar door.
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 18:01:
Uhm, Elsevier schreef het rapport niet. Dit is onafhankelijk gebeurd en je mag de uitkomsten best geloven hoor.
"In het 66 pagina’s tellende rapport – in opdracht van de Gemeente Amsterdam – vertellen vijftien slachtoffers van lhbti-geweld over hun ervaringen. De vijftien respondenten wijzen vaak jonge mannen met een Marokkaanse achtergrond aan als dader."
@Wattman | 29-10-22 | 18:08:
Ja. Is dat een verrassing ofzo?
Vooral moslims. Zie de statistieken.
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 17:50: Dat in Nederland mensen van islamitische komaf oververtegenwoordigd zijn waar het gaat om antihomogeweld is een feit. Het is ook een feit dat hoewel er Nederlandse Christenen en Joden zijn die intolerant zijn jegens homo's, er van echt geweld tegen die groep zelden sprake is. Ik ken zo ook geen Nederlandse Joodse of Christelijke predikers die geweld tegen homo's aanmoedigen of goedkeuren of gedogen.
U kunt dan wel naar de situatie in het buitenland verwijzen, maar daar had Drapeau het niet over en is ook niet waar het topic over gaat. Klassiek voorbeeld van een drogreden.
@Après toi | 29-10-22 | 18:19:
Ah. Hoe vroom denk je dat deze jongens zijn. Denk je dat ze een koranvers kunnen reciteren? Dat ze naar de moskee gaan? Vertel Apres toi. Ik weet namelijk wel wat deze "lost boys" zijn en "islam" is niet hun ding. Misschien excuus soms, maar nee. En gelukkig maar ergens.
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 18:18:
Voor mij niet...
@countus | 29-10-22 | 18:24:
Ik heb de jaren 80 actief meegemaakt. Potenrammen is een nationale sport. sneu voor ons dat Marokkanen de sport hebben overgenomen. Niemand ontkent dat. Maar vingerwijzen naar 1 groep maakt niet goed wat er elke dag gepredikt wordt binnen "ons eigen volk".
"Dat weten we. Vooral intolerante mannen met meestal een achtergrond in islam, christendom en zelfs jodendom."
Het is geen geheim dat al die religies stromingen en aanhangers kennen die niet gediend zijn van homoseksualiteit. Toch laten de feiten elke keer weer zien dat bedreigingen, geweld en meer van dat soort fraais in Nederland toch echt uit islamitische hoek komen. Niet dat andere groepen zich hier niet schuldig aan maken, maar die oververtegenwoordiging zegt toch ook wel iets. Voor u niet, kennelijk, aangezien u gelijk o.a. met de beschuldigende vinger naar het buitenland en anderen wijst, maar goed, de feiten wijzigen daar natuurlijk niet door.
"Maar laten we eens praten over artikel 97 van het wetboek van strafrecht."
Dat artikel stelt hoogverraad in de vorm van samenwerking met andere staten (collaboratie) strafbaar. Wat wilt u daarmee doen?
"deze corrupte vorm van islam"
Een afkeer van homoseksualiteit is toch het dominante standpunt in de islamitische wereld en onder moslims, dus om nou te zeggen dat die intolerantie voortkomt uit een corrupte vorm van de islam... Dat vindt u, maar de gelovigen zelf kennelijk niet.
"En moet dat dan niet over de hele linie gaan."
Helemaal eens. Alles wat homo's belemmert in het kunnen zijn wie zij zijn moet worden aangepakt, ongeacht wie zich hier schuldig aan maakt. Vraag is: hoe ver ga je hierin en kun je gaan, zonder net zo te zijn of te worden als de intoleranten die je wilt bestrijden?
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 18:34: Ik heb niet het idee dat iedereen hier per definitie met de beschuldigende vinger naar één groep wijst. Wel wordt er sneller naar deze groep gewezen, vanwege de oververtegenwoordigd van deze groep en de manier waarop hier in de praktijk over gesproken of juist niet gesproken (zie het rapport in Amsterdam) wordt. Dat men zich niet telkens expliciet uitspreekt tegen antihomogeweld uit andere hoeken lijkt mij verder niet een teken of bewijs dat men het alleen om die ene groep te doen is, al kan dat dan weer wel zo zijn.
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 18:31: Je snapt er echt geen hol van he. Continue de groene olifant maar niet benoemen. Die "jongeren" van het voornaamste dadertype hebben allemaal een islamitisch-culturele achtergrond van huis uit meegekregen en die is zo toxisch als de neten, kan het fascisme nog een puntje aan zuigen. Niks van doen met moskeebezoek of wat dan ook, die straathyena's zijn zo gepokt en gemazeld.
@countus | 29-10-22 | 18:41:
"Een afkeer van homoseksualiteit is toch het dominante standpunt in de islamitische wereld en onder moslims, dus om nou te zeggen dat die intolerantie voortkomt uit een corrupte vorm van de islam... Dat vindt u, maar de gelovigen zelf kennelijk niet."
Eigenlijk juist niet. In tegendeel tot de bijbel staat er eigenlijk niets over homoseksualiteit in de koran. Het werd dan ook in alle islamitische rijken en tot op de dag van vandaag gepraktiseerd. Veel mensen snappen niet dat islam in al hun achterlijkheid eigenlijk voor die tijd nogal "losjes" was. Zo mag je wel aan veelwijverij doen maar je vrouw moet tenminste ongesteld geweest zijn. Zo is seks met mannen een zonde maar niet als het voor de 'gezelligheid' is. Wat dan doe je een "Lot" en zo zijn er wel veel meer dingen wat ik kan zeggen over de idiote religie.
Maar die jongens. Die beroepen zich niet op een decreet vanuit islam ze zijn gewoon jongens die homo's vies vinden. Zoals eigenlijk bijna alle jongens dat vinden. Ik vond dat. Jij niet?
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 18:50: "Eigenlijk juist niet."
Er was inderdaad een tijd dat men er wat losser over dacht en in noch de Koran noch de hadith staat een straf opgenomen voor homoseksualiteit. Ik had het echter specifiek over de situatie vandaag de dag en die laat wel degelijk een dominantie zien van het intolerante standpunt. Dat staat los van hoe het in het verleden eraan toeging en wat er al dan niet hierover in de Koran staat.
"Die beroepen zich niet op een decreet vanuit islam."
Dat zal inderdaad niet het geval zijn. Wel komt die intolerantie richting homo's ergens vandaan en dan kom je toch al gauw uit, als mogelijke boosdoener, bij cultuur en religie, in dit geval het dominante standpunt onder moslims over homoseksualiteit.
"Zoals eigenlijk bijna alle jongens dat vinden. Ik vond dat. Jij niet?"
Niet echt. Ik had een homoseksuele docent op de basisschool. Dat vond ik apart, maar ik kan nu niet zeggen dat ik het echt iets vies vond laat staan dat ik hem geweld o.i.d. zou willen aandoen vanwege zijn geaardheid. Het deed mij niet zoveel. Blijkt dat ook ergens uit overigens? Dat bijna alle jongens vandaag de dag homoseksualiteit iets vies of fouts vinden?
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 18:50: Ik ben er van overtuigd dat er in de Marokkaanse cultuur juist veel homofilie voorkomt. Alleen wordt het beschouwd als een schande door de invloed van de Islam en de huidige opvattingen van de bepalende Imam’s. Mijn vader (christen) had samen met een Joodse man een heren kledingzaak en zeker 40% van de mannelijke verkopers was homo. Deze verkopers waren bij de klanten erg populair vanwege hun smaak/kleuren gevoel. Nee, ik heb homo’s nooit vies gevonden en nog steeds niet. Ik zou ook niet weten waarom. Maar ik walg van de gay pride. Geweld tegen homo’s in Nederland komt echt uit de moslim hoek en van geen ander “geloof’ zoals u wenst te suggereren.
Als geweld tegen gewoon gerechtvaardigd wordt in je handboek kun je het niet veroordelen.
“Wij hebben respect voor iedereen”, maar mijn boekje verbiedt mij afstand te nemen van geweld.
Hoe moeilijk is het verdorie om te zeggen: “ik heb niets met LBHTI-ers, maar geweld tegen deze mensen keur ik ten zeerste af.”
Is dat nou écht teveel moeite?
Ik weet genoeg..
Ja. Want mensen lezen wat ze willen lezen.
Zo is de koran het minst anti-homo boek in deze tak van religie (jodendom, christendom etc.) het is vrij simpel, een copy/paste van het boek van Lot.
Eigenlijk is homoseksualiteit niet eens echt verboden in islam behalve dan als je dat verhaal over Lot aanhaalt.
Zo is homoseksualiteit ook niet expliciet verboden in christendom tenzij je natuurlijk het oude testament aanhaalt.
In de basis zijn beide deratieven van jodendom wel redelijk hoor. Heksen en homo's hoeven niet dood. Je inzetten voor je medemens ongeacht komaf staat hoog in de 'to-do' list maar het zijn altijd extremisten die er weer een bende van maken.
Mijn vraag. Is het niet eens tijd dat wij als Nederland, als volk, eens zeggen... Rot op met je extremisme!
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 17:45: het gaat niet wat er in alle heilige boeken staat, het gaat erom hoe die afkeuring gepraktiseerd wordt. En dan spreekt het geweld uit één groep toch echt voor zichzelf.
Ruimdenker,
Voor u en mij is het geen enkele moeite om dat te zeggen.
Voor anderen helaas wel.
Ben er zo klaar mee.
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 17:45:
Over Joden en Christenen valt ook genoeg te zeggen, maar er is een groot verschil.
Ben je wel eens in Tel Aviv geweest?
Misschien wel de veiligste stad in de wereld om homo te zijn.
60 km verderop, in J’lem denken ze daar iets anders over, maar dat terzijde.
Hier gaat het over Amsterdam.
Homoseksuele medemensen, maar ook Joden kunnen amper als zichzelf over straat.
En dat heeft dan weer alles met islam te maken.
Het excuus van Israëlische politiek en Pallies gaat niet op, ze haten de “Zionisten” gewoonweg.
@Ruimedenker | 29-10-22 | 17:57:
"Misschien wel de veiligste stad in de wereld om homo te zijn."
Zijn recentelijk nog een dozijn LHBT nog wattus neergestoken door een jood. Maar soit.
"Amsterdam - Homoseksuele medemensen, maar ook Joden kunnen amper als zichzelf over straat."
Jij kan niet eens in een auto op zaterdag door hun nederzetting rijden zonder bijna gestenigd te worden.
Conclusie. Jij bent nog nooit in Israël geweest.
Of indien wel, nooit buiten het hotel. Haha.
Oh ja. Je hebt minder kans om gestenigd te worden in Amsterdam door op Sabbath iets te doen, zoals wandelen of handje vast houden met jouw vriendje. Doe je dat in Israël op bepaalde plekken. Word je gestenigd. Niet hun schuld staat in de bijbel.
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 18:07:
Oh ja!
Ben zeker in Israël geweest, maar jij niet.
Wat ik al zei, een groot verschil tussen Tel Aviv en J’lem.
Heb je blijkbaar overheen gelezen.
En ik beweer niet dat er in TA geen incidenten plaatsvinden, maar in vergelijking met Amsterdam een oase.
Maar goed, Theo, zoals vaker maak jij je eigen waarheid.
@Ruimedenker | 29-10-22 | 18:52:
Zwaktebod. Neem maar de auto naar de 'dorpjes' van orthodoxe joden op zaterdag. Zie de stenen.
En ja, ik ben heel lang in Israël geweest. Te lang.
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 18:07: Lezen Joden de bijbel?
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 18:58:
Beste Theo…
Nergens beweer ik dat de zwaar religieuze Joden roomser zijn dan de paus.
Heb ze ook in Brooklyn meegemaakt.
Die zijn nóg maffer, erkennen Israël niet eens.
Maar het gaat in dit topic over 020.
Een stad waar homoseksuelen en Joden amper over straat kunnen.
Waar we het sowieso over eens zijn, is dat extremisten van welk geloof dan ook de boel verzieken.
Heb ik niets mee.
Extreem links, rechts, islamitisch, joods, christelijk.
In Amsterdam gaat het nu over het geweld dat gebruikt wordt tegen.
En dat is écht een islamitisch probleem.
Als iemand mij paar jaar geleden had voorspeld dat GroenLinks een in islamitisch vrouwenkostuum gestoken, bewezen antisemitisch lid (of voor mijn part "ex-lid") van de Moslimbroederschap op een verkiesbare plaats voor de Tweede Kamer zou zetten, had ik hem of haar voor gek verklaard. De naïviteit in die kringen is mateloos.
En ondertussen…
"... zoals de wijze Gremdaat al zei: Zo weten we tenminste waar de homohaat vandaan komt."
Alsof we dat al niet decennia lang wisten....
Maar écht aanpakken die haat, en strepen in het zand trekken? Écht staan voor je principes? Écht opkomen voor vrijheid? Geweldplegers met ijzeren vuist aanpakken? Vergeet het maar.
Westerse samenlevingen gaan ten onder aan de lafheid die het gevolg is van de weigering om geïmporteerd primitief & gewelddadig gedachtegoed uit de achterlijkste gebieden van de wereld, aan te pakken, uit angst om voor 'racist' te worden uitgemaakt.
Een gevolg van deze domme actie van het linksmens Halsema is, dat de in Amsterdam wonende moslimse homohaters dit uiteraard = en terecht - weer als een overwinning zien.
Regenboogkleurtjes gaan niet samen met de grauwsluier van de islam.
Maar Peter.
Ik neem aan dat jij al weer wat ouder bent. Was het echt beter voordat de Marokkanen kwamen? Waren er toen geen potenrammers? Van die sukkels die niets beters te doen hadden dan homo's opzoeken en in elkaar beuken? Is het een import probleem of was het er altijd al?
Maar ds. Gremdaat behoorde tot de policor VPRO-clan en heeft nu ook door waar haat jegens andersgeseksualiseerden vandaan komt. Toch mooi iemand van het deugkamp naar het realismekamp gegaan…
Rake slotzin, zo waar.
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 17:53: Er waren er minder en de potenrammers waren ook minder gewelddadig.
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 17:53:
Het was écht beter "voordat de Marokkanen kwamen". Potenrammers waren er uiteraard altijd al. Maar in de jaren '70 kon ik dagelijks zonder problemen in de openbare ruimte in Amsterdam mijn affectie tonen tegenover mijn toenmalige vriendje. Niet opzichtig of zo - ik ben helemáál niet van dat ostentatieve gedrag - maar gewoon, zoals hetero's dat ook doen. Er werd hooguit een enkele keer gefloten.
Potenrammers hadden zowel toen als nu, vooral de zogenaamde 'cruising areas' als werkterrein; de Oeverlanden aan de Nieuwe Meer, de Rietlanden in Oost, de bosschages langs de Gooiseweg, het rosarium in het Vondelpark, enzovoort. Maar ik heb me altijd verre gehouden van dat soort plekken; anonieme seks, en dat óók nog in de openbare ruimte, is nix voor mij.
Maar ik heb vanaf de jaren '80 tot nu toe, in toenemende mate problemen ondervonden met vooral jonge Marokkaanse lummels na uitermate vluchtige en subtiele uitingen van affectie naar mijn vriend in de openbare ruimte. Zelfs toen ik een keer, zoals heel normaal en gebruikelijk in mijn familie, met twee zoenen mijn broer begroette met wie ik een afspraak had op een terras, werden we onmiddellijk bedreigd & verrot gescholden door een toevallig passerend roedel Marokkanen. In de bioscoop 'Pathé' aan het Muntplein gaf ik mijn vriend op zeker moment een vriendschappelijk klopje op zijn dij, waarop een achter ons gezeten Marokkaan meteen agressief commentaar begon te geven; dat ontaardde in een vechtpartij in de foyer na afloop van de film, waarbij ik me genoodzaakt zag mijzelf en mijn vriend te beschermen met behulp van zo'n stalen paal die ze gebruiken voor afzettingen. Als de security-mannen daar niet hadden ingegrepen, wil ik er niet aan denken hoe dit had kunnen aflopen.
En zo zijn er nog tal van incidenten - en steeds maar weer met moslim-jongeren - die ik in de afgelopen decennia mocht meemaken, maar ik zal je daar verder niet mee vermoeien.
Kortom: je kunt écht niet volhouden dat het niet erger is geworden. Neem dat nou maar aan van een ervaringsdeskundige...
@Peter Emile | 29-10-22 | 18:44:
Wat een vreselijk verhaal. Ik wist wel dat potenrammers jagen op homo's en vooral op afgelegen plekjes waar ze "hun ding doen". Maar ik wist niet dat dit zo en plein publique gebeurde terwijl er geeneens aanleiding was om te stellen dat jij en jouw man homo waren. Daar.
Ik denk ook dat ik soms dingen te makkelijk zie, sorry daarvoor. Zoals je misschien hebt kunnen lezen heb ik nogal een leventje en deel daarvan is weten, nou ja, laat maar.
We zullen het maar laten op het feit dat er primaten zijn die door echte primaten gewoon niet willen accepteren dat sommige mannen op mannen vallen en sommige vrouwen op vrouwen en sommige mensen helemaal in het verkeerde lichaam zitten.
Mijn steun heb je. Wat mij betreft kan je ver gaan maar niemand gaat zoiets doen wat jij beschrijft.
PS. Ik laat hier iets weg. We hadden een Koreaanse collega, homo "op en top" en hij was niet irritant of wat dan ook maar toen kreeg hij een beuk omdat hij met zijn vriendje zat te zoenen. Ik hou het kort. Die gast kreeg nogal wat beuken van mij en werd enigzinds netjes met een schop de deur uitgewerkt.
Linksmensen denken dus echt dat de aarde plat is
Wat zou er gebeuren als kerken en synagogen nu wel verder zouden willen gaan met dit initiatief?
Goeie vraag!
Net zo veel als nu. Niks.
Sommige kerken en synagogen accepteren homoseksualiteit.
Maar om heel eerlijk te zijn. Ze zien het als een zonde.
@Theodorus.Goldbach | 29-10-22 | 17:47: dat mag zeer zeker. Dat is nu eenmaal hun geloof. Echter, noem eens 3 “incidenten” vanuit die hoek met grote maatschappelijke impact? Iets vinden of tot actie overgaan is nogal verschillend, nietwaar?
De mond vol over minderheden en inclusiviteit, maar ook al jaren een achterlijk geloof omarmen dat in elk opzicht indruist tegen zo'n beetje alles waar links voor staat. Moslims haten homo's, ze maken er niet eens een geheim van. Halsema kan weer de kop in het zand steken. Die hele Canal Pride slaat op deze manier nergens meer op als homo's de rest van het jaar te maken hebben met geweld en uit wanhoop verhuizen uit haar inclusieve stad. Pim Fortuyn had gelijk.
Ik weet niet wát u reauckt, maar wellicht is minderen een optie…
Oefff drugs are bad m’kay
Het is haast van een Ruttiaanse gewiekstheid om in deze de gestigmatiseerd-kaart te heffen in het aangezicht van de tegenbeterweters.
Ik zou ook niet tekenen bij zo'n leeg deugmanifest maar dat maakt mij nog geen hater...
Dat doen andere dingen. Zoals religie.
“With or without religion, good people can behave well and bad people can do evil; but for good people to do evil - that takes religion.”
Homo’s slaan is zoentjes vragen.
Dat is mooi een tegenvaller voor Femke.
Ze had zo gehoopt dat de genoten van ,de bink die kleine meisjes bepoteld, mee gingen in het experiment.
Dit is opnieuw een domper waar ze niet op gerekend heeft.
Tevens is dit het signaal dat de korte lontjes, schijt hebben aan de alfabet gemeenschap.
Er gaat nog wat gebeuren op het gebied van alfabet mensen.
Het hand in hand lopen is voorlopig van de baan.
Zowel voor de jommes als de meisje die hosmo hebben.
De rest van de meiden met baard en de jommes met een deaus, zal het nog moeilijker worden
Acceptatie is nog ver weg.
Ik ben helemaal geen homohater. Echter, Ik ben geen homohater. En ik onderteken helemaal niets voor de KNVB of Halsema, omdat ze lekker willen deugen.
Als je tekent deug je zelf ook! Win-win. Als je niet tekent en je valt in een deug-hokje praten we het goed. Als je buiten de deugcirkel valt sluiten we je buiten en smeren je in elke kans die we krijgen.
Je kunt nu eenmaal niet de aanhangers van een rigide, bloeddorstig geloof importeren en denken dat ze hun denkbeelden thuis laten. Importeer je moslims, dan importeer je ook homohaat. Zo simpel is het..
Goed nieuws: de UvA stelt een nieuwe leerstoel in : ‘koran- en genderstudies’
Een onbezoldigde leerstoel zonder zitting, mag ik hopen.
Altijd weer mooi om te zien wanneer politici keuzes moeten maken tussen groeperingen. Deze keuze is duidelijk uitgesproken. Dus waar twee weken nog ophef over was dat die aanvoerder zo'n bandje niet om deed, doet nu de burgermeester het ook niet meer. De strijd in 14 dagen beslecht
Heeft Halsema een betonplaat uit een kerncentrale voor haar hoofd? Homostellen verhuizen door bedreigingen. Is het OM ingestapt? Zijn de bedreigers opgepakt en veroordeeld?
En dan maar het geloof hebben dan een briefje, een pamplet of een steunbetuiging een verschil gaat maken.
Of je laat de homo's aan hun lot over of je treedt op tegen de bedreigingen (anders dan met een foeigesprek). Welke keuze denkt een bestuurder verder nog te hebben?
www.ad.nl/binnenland/homostel-fabio-e...
www.parool.nl/nieuws/homostel-in-nieu...
Wegkijken
Vergeet het geweld tegen joden niet, restaurants, plofkraken, handgranaatje leggen niemand zeggen, hoofdje op de stoep, drugshandel, liquidaties etc. waar een bepaald type medelander in uitblinkt.
Halsema ontdekt veelzijdig Amsterdam? Nou nee ze kijkt als een trouwe GroenLinks er weg en steekt haar kop in het zand, wat we gewend zijn van GroenLinks. En een bepaalde religie wordt bewust niet benoemd.
Kijk Femke, daar komt de boomerang terug die je net had weggegooid! Wat ga je doen? Bukken, proberen hem te vangen of hem gewoon in je gezicht laten vliegen?
Gremdaat modus: ‘ disfunctioneel - kent u dat woord?’
Wat een pessimisme allemaal weer. We hebben toch nog de regenboogbankjes. En niet te vergeten de regenboog zebrapaden.
Plus alle emoji's in alle mogelijke tinten op onze smartphones.
Nee, zoals wij tegenwoordig deugen, deugen er maar weinig.
Daar mogen wij best trots op zijn, op onze voorbeeldige tolerantie.
@funda | 29-10-22 | 16:59:
-
Wenn ich das Wort ‘ Kultur’ höre, greif’ ich schon nach mein Betonschäre.
@bisbisbis | 29-10-22 | 17:05: Dat was geen quote van Kapitein Iglo, meen ik.
Ik zie door alle regenbogen het regenwoud niet meer.
Zou Sylvana’s carrière bij Denk misschien op dit thema gesneuveld zijn?
Ik geloof niet. Ik snap ook niet alles.
En van mij mag ook niet alles. Er zijn grenzen.
En dan zijn er weer mensen die van mij niets snappen.
Ingewikkelde samenleving, niet?
Om dat te compenseren geloof ik dan weer alles.
Onderzoek in het VK van een aantal jaren terug: 100% van de ondervraagden stond negatief t.o.v. van homoseksualiteit.
Onderzoek in Frankrijk was nodig niet lang geleden, men zocht een verklaring waarom joden in relatief groten getale Frankrijk verlieten en waarom ze zich meer onveilig voelden.
In welk land in de wereld is de Islam een baken van vrijheid en compassie naar anders denkenden?
In Nederland wordt iemand in deze uitgemaakt voor foob of erger, door jojo's die niet verder kijken dan hun linker broekzak, maar darmstank daargelaten, wat deugt dat toch lekker.
Een ‘homosteunproject’ - heeft dat iets uitstaande met gewoonlijk in darkrooms ontplooide activiteiten?
Iets met steunberen?
Blindegeleidehonden voor hen die het gloryhole niet kunnen vinden.
@Mr_Natural | 29-10-22 | 16:50: Steunberen, steunpoten en zijpoten, ik gebruik ze regelmatig.
Moet je als blanke hetero vooral niet proberen, weigeren zo'n woke-manifest te tekenen.
Misschien wordt het tijd dat de Islambesturen alvast enkele delen van de stad gaan besturen, met bijbehorende rechtspraak en gastvrijheid. Dat schept duidelijkheid.
Kom, kom, ik ben als blanke hetero weliswaar niet benaderd, maar ik zou toch echt weigeren om welk woke- manifest dan ook te ondertekenen - al helemaal als het mij onder de neus zou worden geschoven door Mevrouw Halsema…
Ik onderteken principieel helemaal geen manifesten, hetgeen verder niets zegt over mijn houding t-o.v. wie dan ook. Zo lang ik er geen last van heb gaan ze hun gang maar.
'van enige importantie' hoorde er inderdaad achter.
Voorlopig komt het anonieme individu ermee weg.
Nou zeg, nu moet Halsema halsoverkop op zoek naar conservatieve jongeren die ook weigeren deze steunverklaring te geven om aan te tonen dat het toch echt geen kromzwaardprobleem is.
Vermoeiend hoor, zo'n groenlinks leven. De realiteit werkt nooit mee.
Ik heb er eerlijk gezegd moeite mee dan jij zo naief bent Femke.
Femke kan niet zo naïef zijn, dat is onmogelijk. Misschien wil zij ook geen dingen doen of zeggen die van haar geloof niet mogen.
Denk maar niet dat ze er iets van opsteekt.
Is ze niet. Maar t is haar stemvee. Daar moet je zuinig mee omgaan. Van de gristenen moet gr links t niet hebben bij verkiezingen
Leven en laten leven. Dat is zo lang ik me kan herinneren zo ongeveer 's Nederlands motto geweest. Elkaar regenboog vlaggetjes opdringen hoort daar niet bij. Hoewel Orkun Kokcü een orthodox moslim is stond ik achter zijn statement dat hij niet als uithangbord wilde dienen voor de LGBTQ+ beweging.
Nu is het vliegen of laten vliegen.
Leven en laten leven heb ik altijd een nogal lui motto gevonden. Een dekmantel voor onverschilligheid. Onderzoekt alles en behoudt het goede lijkt me een vruchtbaarder manier om naar de wereld te kijken.
Was ook goed onderbouwd en vooral erg mooi en typisch hoe hij gelijk als tegenargument riep “jamaar, dat doen joden ook” toen Gremdaat zei “ nu weten we waar de homohaat vandaan komt”.
Gek genoeg hebben mensen wel begrip voor dit soort figuren, maar wanneer iemand dit roept vanuit een overtuiging -en dus geen erkende religie- zijn de rapen gaar.
@grietmetgroenefiets | 29-10-22 | 16:51: Niets tegen wie dan ook, maar homoseksualiteit onderzoeken, ik prakkizeer er niet over, noem mij maar homofoob, mag ik een teiltje.
@DankeSchon | 29-10-22 | 16:52: Het was niet Kökcu die bij Gremdaat aan tafel zat, was iemand anders.
@Sinterbikske | 29-10-22 | 17:22: bedoelde ook die maloot die gelijk met een vurige blik die uitspraak deed. Temperamentvol noemen ze dat. Ik noem het gewoon agressief.
Slap dom wijf die Halsema die a la Groot Wassink de verklaring in een laatje stopt. Ze had gewoon door moeten gaan met de verklaring aan alle organisaties aan te bieden. Wie dan tekent bekent kleur. En das nu precies wat Groen Links wederom doet, kleur bekennen.
Koop een varken, dan gaan ze uw huis voorbij.
Van mijn geloof mag ik niets te maken hebben met moslims en hun religie de islam. Ik wil er niet mee geconfronteerd worden en el helemaal niet opgedrongen krijgen. Ik wil niet door anderen ingezet worden als uithangbord van de zogenaamde succevolle multi-culturele samenleving. Ik heb overigens alle respect voor moslims en hun geloof. Maar nogmaals, vanuit mijn geloof zijn moslims vieze mensen die dingen doen waar ik niet achter kan staan. Ik verwacht overigens dat moslims respect voor mij hebben, daar zij ook zoveel respect hebben voor andersdenkenden en ik alleen maar verkonding wat zij ook verkondigen. Zij snappen dat wel.
Misschien dat Gremdaat wel weet waar de homohaat vandaan komt - maar La Kaakklem zal dat nooooit willen zien. Iets met de splinter in het oog van de ander en de betonschaar in het eigen oog.
Aan het einde van de regenboog staat een pot met goud, triggert dat ze niet?
Het zijn geen joden he..
Een scooter, misschien.
Ik zag van de week een echte regenboog, een mooie grote. Ik hou van regenbogen en baal ervan dat de regenboog onderdeel is geworden van "gedoe". Blijf met je woke tengels van regenbogen af, gadver de gadver.
Ik zag ook een regenboog onderweg naar werk.
regenbogen hebben iets zuivers, iets puurs, vandaar ook veel te vinden in materialen voor kinderen, boeken, speelgoed, fietsjes enz.. Iets moois gebruiken om anderen te hersenspoelen is verfoeilijk, misbruik, 1984. Net als de EU die een "volks"lied invoert met muziek van Beethoven en een tekst van Schiller (een niet erg inclusieve tekst overigens)
@Adriel | 29-10-22 | 16:40: Het komt opeens wel heel dichtbij dan.
'Ik denk dat er ook wel in religieuze kring intolerantie bestaat en dat die ook overgedragen kan worden op bijvoorbeeld de jongere generaties en daar heb ik zorgen over.'
Dat voorzichtige over eieren lopen van Halsema, nooit eens klip en klaar.
Jeetje, iemand van dat kaliber moet niet denken, maar werken met feiten. Het stelselmatige wegmoffelen van de werkelijke cijfers vanwege “zou weleens stigmatiserend kunnen werken” komt nu als een boemerang terug in haar gezicht. Alleen is het al een beetje te laat.
De traditionele religies van Nederland, allen van Christelijke huize, waren en zijn deels ook nog wel intolerant naar homo’s. Nergens is de uitsluiting echter groter dammen de islam.
Het Christendom maakte mogelijk dat er emancipatie kwam van vrouwen, minderheden en seksualiteit. Met vallen en opstaan en zo hoort het ook. Het is niet de knop op, maar een proces.
De islam heeft nergens op de wereld zo’n maatschappij weten neer te zetten. Moslims in ons land hebben soms wel die ruime kijk naar anderen, maar het overgrote deel van die religie heeft dat echt niet. We importeren dat ook nog eens.
Homo’s, vrouwen, Joden, merken een toename van intolerantie op straat. Dat is vooral in de steden en komt van bekende hoek.
@Nuuk | 29-10-22 | 16:45: het verschil zit hem er wel in dat christenen over het algemeen afkeurend reageren, maar geen lynchpartijen. Ok, vroeger wel, maar er is al een heel stuk meer tolerantie vanuit die hoek gekomen. Moslims daarentegen zie je vrijwel geen enkele verbetering en gebeurtenissen als die nu in Amsterdam lijken in elk geval te laten zien dat dit in de nabije toekomst ook niet gaat gebeuren.
@Nuuk | 29-10-22 | 16:45:
Het lijkt of ze juist fanatieker worden in hun geloof en intolerantie. Is ook logisch want er komen er steeds meer dit eens mooie landje binnen.
Gelijk hebben ze. Dat gechanteer met die steunbetuigingen, hou een sop met dat.
Denk introduceert een nieuwe groep: 'Volgens de DENK-fractievoorzitter is er "een groeiende tendens" om lhbtiq+-haat in de schoenen van moslims te schuiven. "Er wordt een link gemaakt tussen daders en geloof. Uit onderzoek blijkt dat het een straatcultuur is."
Wel slim. Zo pakt hij zowel de scooterjeugd als de voetbalsupporters mee en houdt de moskee erbuiten.
WELK onderzoek?
@bisbisbis | 29-10-22 | 16:41: Geen idee. Ik heb even gegoogeld en blijkbaar is 'straatcultuur' een woord om het Marokkanenprobleem aan te duiden zonder het woord te gebruiken. Er is inderdaad wel onderzoek gedaan. Hier een artikeltje van Ilias El Hadioui.
septemberonderwijs.nl/straatcultuur-i...
Dat heeft er helemaal niets mee te maken.
Eric van den Burg bijvoorbeeld?
Rutger Groot Wassink?
Da's helaas niet mogelijk aangezien het hier om functies gaat die toebedeeld worden. Daarvoor moet je weer in de kaartenbak van de baantjes carrousel zitten en om daar weer in te komen moet je altijd met de wind mee hebben gewaaid. Dus die bestaan niet, kijk maar naar haar wapperende standpunt
Nederlandse bestuurders zijn bijzonder naïef t.o.v. het MO Efteling sprookje geweest, ze hadden aan elk contract voor huur en/of bouwgrond eisen moeten stellen. Deze eisen hadden simpel geformuleerd kunnen worden middels verwijzing naar de Grondwet. Indien men zich hier niet aan wenst te houden dan dwangsom (hier zijn Overheden nl. erg goed in heb ik begrepen) waarna bij verder ‘schijt hebben aan de voorwaarden’ ontruiming en ontmanteling. Daar bestuurders en dus Overheden dit nalaten enerzijds-, en uitvoeren anderzijds; verwijt ik dezen willekeur, het niet naleven v.d. Grondwet en het niet optreden tegen clubjes welke basale mensenrechten niet willen onderschrijven. Overigens is mevr. Halsema (Femke) in mijn optiek ’n betrouwbaar persoon, maar stuitend naïef. Het lichtje van inzicht in de werkelijkheid begint nu flauwtjes te branden bij sommigen.
"Kinderen zijn geen sociaal experiment."
Naïef? Nee. Gewoon kwaadaardig. Ze wist heel goed dat deze dingen spelen.
Alle reli-idioten staan er 100% achter dat ze vol in den derriere misleid worden.
Binnen bepaalde stromen willen ze dit dan ook met hand en tand verdedigen.
En dat maakt het akelig akelig.
Zijn ze bij het 020-bestuur nou echt zo naief dat ze dat pretenderen dat niet in de gaten te hebben?
Daar zou toch iemand mét hersenen rond moeten lopen..
Beduidend meer hysterisch geschreeuw vanaf de linkerzijde toen een voetballer niet mee wou doen, dan nu het een moskee betreft. De usual suspects zijn nu opeens, zoals gebruikelijk, oorverdovend stil. Blijkbaar is een moskee-bestuur bekritiseren toch een brug te ver.
Toch waren ze met Kökçü ook niet blij, helemaal omdat hij letterlijk zei dat het met zijn geloof te maken had. Ene René Romer schreef er een tenenkrommend stuk op de Joop over.
Ik blijf me verbazen over de grenzeloze naïviteit van GroenLinksers en ander deugmenschen.
Het is alsof niemand op het stadhuis GS leest en reuze verbaasd is. Goh, wie had dat nu gedacht... ze leven op hun eigen planeetje en denken dat ze de wereld maakbaar kunnen maken. Nou, dat is niet zo.
Het GIF van de vrede sijpelt
ons landje binnen…
Leon de Winter 'het lied van Europa' hoe ziet Nederland er uit in 2040. Fictie over paralelle samenlevingen, geloof en geweld
Aanrader?
@MeppieRocks | 29-10-22 | 16:39: Aanrader als het gaat om worst kaas scenario zoals het er nu aan toe gaat banlieu's, geloof, rechtse wappies. Geen appeltjes groene weide en eenhoorns iedereen leefde nog lang en gelukkig
Zoveel christenen zijn er ook niet meer in Amsterdam overigens, dus Halsema kan niet verder komen dan "straatjongeren" om een schuldige aan te wijzen
De Groene Khmer heeft gewoon een blinde vlek als het om de islam gaat..
Het benoemen van de latente homohaat (en andere afkeer, zoals zelfstandigheid van vrouwen), bij de aanhangers van de de islam, werd altijd zeer gretig afgedaan als racisme of rechtsextremisme. Op links verkiest men zeer bewust de beschuldiging en de verdachtmaking van de boodschapper die het euvel in dit intolerante geloof aankaart, omdat men de illusie van een multiculturele, diverse, shiny happy people-samenleving niet los kan laten. Men verkiest fantasie boven realiteit. Nu steeds meer signalen van de resistente gedachte jegens links liberaal gedachtengoed wordt blootgelegd, zie je ook de verwarring onder de mensen die geloven in deze maakbare samenleving. Excuses, uitvluchten, drogredenen, alles wordt aangehaald boven de acceptatie van de waarheid. Islam en een vrije samenleving gaan niet samen. Zodra de meerderheid islamitisch is, zal men hier islamitische wetten invoeren. En zoals we nu blijven doorgaan, zal dit nog binnen deze eeuw gebeuren.
Gelukkig staat een hoofddoek goed bij mij.
Tis alleen die vrije gedachtes die ik uit waarvan ik sterk het vermoeden heb dat die mij nekken onder sharia.
En ik maar denken dat het probleem toch vooral bij zovenaamde conservatieve jongeren en corpsballen speelt *cynisme modus off*
DENK-fractievoorzitter Sheher Khan zei vorige week nog dat de straatcultuur voor geweld zorgt tegen de lhbti'ers en dat de islam zou zorgen voor meer tolerantie voor deze groep.
20 jaar na Pim...
Ja, dat las ik net ook. Maar zorgt de islam nu voor meer tolerantie voor de straatcultuur of voor meer tolerantie voor de lhbti'ers, dat is de vraag.
De toestand in de conservatieve Islamitische landen laten het juiste antwoord zien.
Die Kahn leeft letterlijk volgens de letter van de Koran. Had daar met hem toen ik nog feestboek had eens een discussie over. Het leverde hem uiteindelijk een ban op Facebook op. Die man is erg streng in de leer en verwerpt de westerse vrije samenleving, zoveel is mij duidelijk geworden.
Vraag es naar de intenties van de moslims na de invoering van de sharia in Amsterdam.
Er spelen wel religieuze motieven een rol, maar er zijn diepere oorzaken. Oei, nu moet Femke nog gaan graven ook om al die diepe oorzaken boven te krijgen. Als ze al weet dat er andere oorzaken zijn, waarom benoemt ze die dan niet? Is dit om haar naïeve afgang te maskeren?
Links moet kiezen tussen hun favoriete slachtofferprojectjes: de letterbak "community" of de bebaarde haatbaarden.
Onmogelijk keuze!
Het was ook niet zo slim van Halsema de papieren eerst naar enkel de moskee te sturen. Die hadden daarmee een dankbare aanleiding zich weer eens slachtoffer te voelen van islamofobie.
Opzet?
Was niet zo. Is ook naar kerken en synagogen verstuurd.
Maar eerst naar moskee gestuurd. Ik begrijp werkelijk niet waarom ík weggejorist word.
@Acidstain | 29-10-22 | 16:12: Halsema is altijd vrij consequent geweest in haar liberale opvattingen, ze heeft bijvoorbeeld het recht van Wilders en Hiri Ali om zich uit te spreken altijd verdedigd. Het is allemaal te weinig en te voorzichtig (zie ook de reactie van Wattman hierboven), maar zij heeft in ieder geval nog door dat er een bepaalde tegenstelling bestaat tussen haar progressieve idealen en de multikul. "Ik zie het liefst elke vrouw in Nederland hoofddoekloos" heeft ze ooit gezegd, waarvoor ze natuurlijk van regressief links weer een bak stront over zich heen kreeg.
Ik denk dus niet dat het opzet was. Dat neemt niet weg dat het de moskeebesturen natuurlijk wel heel goed uitkwam, nu kunnen ze het hierop gooien. En het geeft regressief links weer de mogelijkheid om de kop in het zand te steken en zichzelf wijs te maken dat ze heus wel getekend hadden als het netjes naar iedereen gestuurd was.
Maar toch heeft GS ook gelijk dat het voor een hoop anderen wel duidelijkheid bracht. Ben overigens blij dat de reactie van thanseeuwen weer zichtbaar is, begreep niet waarom die gejorist werd.
@thanseeuwen | 29-10-22 | 16:46: Ik reageerde net en bij het plaatsen zag ik dat diegene weggejorrist was. Toch nog even de huisregels eens na gelezen maar zie het niet. We zijn over het algemeen geen deugkutten dus daar mag men wel eens wat helderheid in scheppen
Misschien tijd dat er bij de volgende iftar een delegatie van lhbti'ers meegaat, voor meer verbinding en begrip voor elkaar.
Als het maar niet op het dak van een flat is.
Zolang er op de voetbaltribunes nog altijd allerlei anti-homo gezangen klinken, hoef je de moskeeën hier niet mee lastig te vallen.
Drogreden.
Punt is dat ongeveer alle moslims antihomo zijn en idd een deel van de niet moslims ook.
Punt is dat als je de islam importeert, je er homohaat bijkrijgt.
Er is wel een verschil tussen er liedjes over zingen en ze head first van een flatgebouw te sodemieteren.
Een wereldvreemde Groene Khmer die ondersteuning zoekt voor woke gedachtegoed bij een primitieve woestijngodsdienst die hardop zegt wat wij alleen maar durven te denken.
Zo in 1 zin samengevat. Bravo.
Ik durf het ook wel te schrijven hoor, alleen niet hier. De vrede zij met u.
REAGEER OOK