achtergrond

ingelogd als

lid

logout

word lid

nachtmodus

tip redactie

doneer

LIVE! Zelensky in de Tweede Kamer

Zin in

Politiek Den Haag is helemaal emotioneel in de onderbroek. De Oekraïense dwerg Volodymyr Zelensky is in Nederland en houdt een toespraak in de Tweede Kamer, pal voor de neus van nationale grootheden als Laurens Dassen, Jan Paternotte en Harry Bevers. Zelensky wil geld, wapens en vrede, niet per se in die volgorde. Daarna gaat-ie lunchen met Schooffie, Brekelmans en Van Weel en mag hij ook nog lekker een pilsje toeteren met koning Wimpie. Na afloop gaat het hele spul naar hotel De Wereld in Wageningen voor een afzakkertje. Veel kijkplezier, later meer.
Update - FVD is er trouwens niet bij
Update - Stephan van Baarle en Kati Piri in de war en teleurgesteld, gaat nog helemaal niet over Gaza
Update - Einde. Zelensky bedankt Nederland. Applaus

Update - Knuffelen met Schoof

Reaguursels

Dit wil je ook lezen

Liveblog. Trump: "We hebben vandaag de oorlog met Iran beëindigd, ze zijn overeengekomen nooit kernwapens te zullen hebben"

De hele lange stilte na de storm in LIVEBLOG 150? De afkondiging van de aangekondigde aanvallen gisteravond en de daarop volgende totstandkoming van de deal las u hier in Liveblog 149

@Spartacus | 12-06-26 | 08:00 | 295 reacties

Tip de redactie

Heb je informatie of een verhaal dat belangrijk is voor GeenStijl?
Laat het ons weten. Jouw tip kan het nieuws zijn.
Wil je een document meesturen? Mail het naar redactie@geenstijl.nl.

GeenStijl.nl is een uitgave van GS Magenta B.V.