GSTV. Gaan onze GRENZEN DICHT als in Duitsland?
Wo ist der Grenzposten? Do ist der Grenzposten
Waar ligt de grens? In Duitsland natuurlijk! Daar hebben ze besloten de grenzen extra streng te controleren om de put van het verdronken Solingse Steek Syriër kalf te dempen. En als ze in Duitsland niezen, dan is Nederland verkouden dus reist rijst al snel de vraag: kan dat hier ook? Ja zegt Geertje W., nee zegt Fransje T., het is gecompliceerd vindt Joostje E. Aanstaande vrijdag gaat de ministerraad erover babbelen, benieuwd of we dan eerst weer een nachtelijk overleg van extraparlementaire fractievoorzitters krijgen.
Minister Wil... eh Faber
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
GSTV StamCafé. De Nederlandse reactie op de aanvallen op Iran: slappe hap
Nederland is echt het blikje kindercola van de internationale betrekkingen
Groep Markuszower kielhaalt Wilders, PVV-voorman had geen zin in verkiezingsdebatten en greep opgeklopte terreurdreiging aan als smoes
En dat in de Volkskrant, broedermoord deluxe (broedermoord heet trouwens ook wel fratricide, niet te verwarren met fracticide)
GSTV WOO SPECIAL. Minister Moes bemoeide zich persoonlijk met tweet over 'ophefboefjes' GeenStijl en portretten oude witte mannen
BBBrutser Gouke Moes volledig ongeschikt als minister, goed dat hij binnenkort weg is
GSTV. Bestaat er een groter ego dan dat van Sjoerd Sjoerdsma?
We gaan op zoek in het StamCafé
GSTV in het StamCafé. D66 voert asielwetten onverkort (niet) uit
Aha tegen je eigen partij stemmen, dát is nieuwe politiek
