BIJ1 Amsterdam valt nog verder UIT1: fractievoorzitter pleite, bestuur legt taken neer
Alleen Sylvana kan dit nog redden
Je zou het haast vergeten met al dat gedoe rond wethouder Rijxman (D66/NPO), maar in Amsterdam zit de bekende politieke partij BIJ1 met maar liefst 3 (drie) leden in de gemeenteraad. Nou ja, "zit". Fractievoorzitter Jazie Veldhuyzen is al maanden afwezig wegens mentale problemen en heeft zich nu officieel ziek gemeld. De twee overgebleven raadsleden kunnen elkaar niet luchten of zien en nu heeft het bestuur gezegd dat het voorlopig de taken neerlegt, totdat er een nieuwe fractievoorzitter is gekozen en de raadsleden hebben voldaan aan 'eisen'. Dat staat volgens het Parool in een nieuwsbrief van de partij, waarin dan weer niet staat wat die eisen precies zijn, maar duidelijkheid is natuurlijk sowieso kolonialisme en onderdrukking van het witte patriarchaat. Na het royement van de nummer twee van de Tweede Kamerlijst en het opstappen van de partijvoorzitter is nu dus de grootste afdeling van de partij een pleuriszooi. Blijkt inclusiviteit dus in de praktijk te betekenen dat iedereen ruzie maakt met iedereen. Weer wat geleerd!
Reaguursels
InloggenVroeger had je bevolkingsgroepen die zich organiseerden: Liberaal, Protestants, Katholiek, Vrijzinnig, Rood etc.
Maar de tijden veranderden en de individualisering nam een aanvang. En schreed voort. Ik was erbij en ik ben oud genoeg om te kunnen zeggen: ik heb het meegemaakt. Inmiddels heeft de individualisering zich zo ontwikkeld dat sommige mensen niet meer aan groepsvorming kúnnen doen. Met name onder invloed van Woke met haar eindeloze uitsplitsingen van individuele kenmerken. Het staat compleet haaks op groepsvorming.
Een partij als Bij1 kán dus eigenlijk niet bestaan en het resultaat wordt onherroepelijk zichtbaar.
En ik beken: het ontvouwt zich niet zonder leedvermaak van mijn kant.
Werkelijk perfect samengevat. Helaas ook onoplosbaar. Ooit gedroomd dat internet de mensuh bij elka........ Ach laat maar. Heb kinderen noch kleinkinderen. Eerst vonden we dat soms wel jammer.......
Ze schijnen elkaar daar te negeren…
Je hebt hobby-politici, je hebt mislukte NPO-bestuurders, en je hebt BIJ1, In voetbaltermen zou je over de Tweede Divisie kunnen spreken voor die 'one issue' partij. Opheffen en een beetje snel a.u.b.
Niet verkeerd dat maar 33% van de fractie mentale problemen heeft, had er een ander beeld van.
Ach ja, als rascisme je unique selling-point is, dan vraag je om problemen.
Het blijkt dus een bijeengeraapt zooitje. Ik kom niet meer bij.....
Maar goed, als je enige 'competentie' is dat je een gekleurde vrouw bent* dan valt zoiets te verwachten. Ik ben heel benieuwd wie nu de schuld gaat krijgen (naast de eeuwige blanke man en de Geleraaf natuurlijk) en hoe dit feest geframed gaat worden in de 'immer neutrale msm'. . Of wordt dit alles weer met de mantel der liefde bedekt?
*is de geaardheid van een der betrokkenen nog iets waar deugpunten gescoord kunnen worden? Of het bmi?
Sneu clubje viswijven met kleurtje. Fuck off please!
Sylvana maakt mensen voor racist uit in de tweede kamer door van alles zelf in te vullen en te concluderen en mensen woorden in de mond te leggen zonder wederhoor.
Het is echt walgelijk aan het worden.
René Peters CDA werd vandaag voor racist uitgemaakt door Sylvana Simons.
Dat je Oekraïners opneemt en geen Nigerianen hoeft niet perse te maken te hebben met huidskleur. Maar dat vulde Sylvana zelf wel even in. Een vooroordeel dus.
En dan ook nog op dat verontwaardigde toontje,
Dat mensen staat te stuiteren van haar eigen vooroordelen onderhand.
Boze zwarte vrouw.
@AdvocatusDiaboli | 08-09-22 | 21:34: Als je een voorkeur hebt voor Nigerianen hebt t.o.v. Oekraïners ben je dan ook racist?
Sowieso is de hele inclusiviteitsgedachte volkomen inconsequent. Een voorbeeld. De gemiddelde moslim heeft het niet zo op homo's. En is anti semitisch. Ga maar met eens met een regenboogvlag Schilderswijk praten. Vertel dat je homo bent, of jood. En dat je je verwant met ze voelt omdat Marokkanen de nieuwe Joden zijn. Dat komt niet goed.
Maar moslims mogen er toch bij.
Maar als ik nou een witte homofoob ben. Of een antisemiet. Mag ik er dan ook bij? Vermoedelijk niet. Inclusiviteit houdt al snel op als het gaat om mensen met een andere mening en de verkeerde kleur of religie.
U slaat de spijker met een zwarte hamer op zijn kop. Auw, daar zat een witte duim tussen.
Ik ben bang dat ze er gewoon ook niet over nagedacht hebben, luiheid en gemakzucht en klaar. En dit is dan weer typisch een voorbeeld van een witmans reactie. Klopt altijd in hun hoofd. Mooi klaar mee.
Ik zou het ook niet proberen met 'Marokkanen zijn de nieuwe homo's' als ik de gemiddelde linkse activist was.
Ik denk niet dat u de kans krijgt om te zeggen dat u homo of jood bent als u met een regenboog vlag door de Schilderswijk gaat lopen.
Zitten blanke mannen in dat kluppie die de schuld kunnen krijgen?
Daar wordt nog wel een draai aangegeven. Iets met wit patriarchaat, waardoor de zwarte vrouwen zelfs binnen Bij1 werden onderdrukt. Op dit moment wordt nog aan de beschuldiging gewerkt.
Wel boze zwarte vrouwen.
Is dat ook goed?
We maken tenslotte geen onderscheid op basis van kleur en geslacht.
Nee, ze zullen de media de schuld geven en dan vooral Geenstijl. Dat doet altijd goed.
Je partij 'Bij1' noemen die zich 'inzet voor inclusiviteit', en elkaar dan de tent uitvechten.
Zo tekenend en tegelijkertijd vermakelijk. Maar of hun aanhang en de partijleden zelf het inzicht hebben hoe deze zaken op hun partij afstralen, ik vraag het me oprecht af.
Links-extremistisch rapalje
Lijkt me een klusje voor Ad Interimboe!
Het is nog te vroeg voor grappen.
Allemaal mensen die hun mening verwarren met het algemeen belang. En de waarde van hun mening sterk overschatten.
BIJ1 was eerst een partij voor mensen van kleur uit Zuidoost, tot de internationale socialisten de boel over namen.
Nou, dat hebben ze dan weer mooi opgeknapt.
Nergensh1, Waarh1 of Uit1 zou een betere naam zijn geweest.
Wie had dit nu verwacht? Iedereen met een beetje inzicht in de menselijke psyche. Ruziemakers zoeken ruziemakers.
Dat hele Bij1 Amsterdam kon ook alleen maar verkeerd aflopen.
Oempaloempa's onder elkaar. Dat kan met veel geschreeuw gepaard gaan.
Van dit soort berichtgeving kan ik vrolijk worden. Mooi hoe deugend & woke links bezig is zich onsterfelijk belachelijk en verregaand irrelevant te maken. Ik verwacht ook nog mooie resultaten van het duo Kuikentje & Yasser.
Dat hele BIJ1 circus doet me trouwens denken aan de film "13". Een regelrecht circular firing squad dus. Al bekend of Tante Syl kontschoppend en namen noterend orde op zaken aan het stellen is in het Amsterdamse ?
Het leven was beter toen Sylvana nog videoclips aan elkaar lulde
Het leven wel, Syl was ook toen al vrij weinig indrukwekkend, TV tronie van een nivo allure "bordjes draaiert".
@Grijskijkert | 08-09-22 | 20:28: Dat kon ze eigenlijk ook al niet.
Ja, in die tijd kon je nog fijn fappen op Tooske en Bridget.
Een zwarte bladzijde in de geschiedenis van de Amsterdamse politiek…
Misschien kan Bouterse als bemiddelaar optreden, die voelt zich wel thuis in dit zootje ongeregeld.
Dat is een man. Mag niet.
Iemand als Tara Singh Varma kan goed als bemiddelaar/ mediator optreden. Dan komt het allemaal weer goed.
Everything woke, turns to shit.
Boze zwarte vrouwen syndroom.
Van Bij1 vrouw naar Bijvrouw met wachtgeld.
Tijd voor een blanke cis man om orde op zaken te stellen.
Eens kijken wat de nieuwe "wethouder" hier van vindt:
www.telegraaf.nl/nieuws/1436220942/ex...
Ik vraag me dan onwilleurig af wat voor gordijnen die mensen thuis hebben... *neuriet*
"Ik identificeer me als..."
Daar begint de ellende mee. Identiteit die volledig opgehangen wordt aan hoezeer je lijdt onder het juk van een onrechtvaardige samenleving. Men komt bijeen omdat men een gemeenschappelijke vijand heeft gedefinieerd maar valt vervolgens uiteen omdat er geen gemeenschappelijk lijden gevoeld wordt. ieder afzonderlijk voelt zijn eigen leed als het zwaarste leed en meent meer aanspraak te mogen maken op mededogen en meer te kunnen eisen dan ieder ander in de groep.
Het is de ultieme vorm van individualisme. Een beetje is niet erg, als het ingebed is in een sociaal geheel. De samenleving eigenlijk; daar waar je elkaar iets gunt qua eigenheid en ergernis.
Deze vorm van individualisme stelt echter het gekrenkte persoontje van deze mensen boven alles. “Ik” staat boven alles, en wanneer je een clubje über-ego’s bij elkaar zet dan kan het niet anders dat ze in elkaars space komen en dus gekrenkt worden.
Er zal een uitzonderlijk hoog percentage aan persoonlijkheidsstoornis te vinden zijn in deze partij.
@Nuuk | 08-09-22 | 19:22: Ik denk vooral heel veel lieden met een overschot aan rancune en ressentiment.
Een zin die begint met "Ik identificeer me als (...)" kan het beste maar beantwoord worden met een zin die begint met "Ja, maar ík identificeer jou als (...). Dát zijn mijn gevoelens. Dus.".
@Hommel | 08-09-22 | 20:56:
"Ik identificeer me als..." legt meteen een claim op de ontmoeting. Het definieert, vaak in detail, vóóraf waar de piketpaaltjes geslagen zijn, waardoor de dialoog, als daar überhaupt nog ruimte voor is, eenzijdig voorgestructureerd is. Zoals die columniste van het AD destijds in haar eerste column uitlegde waarom ze een hofddoek droeg. Die vertelde ons, zo moesten wij begrijpen, "ik ben moslim, dat je het weet!". Je identificeren als, dat is van tevoren mededelen tot welke groep je behoort. Dat hoeft op zichzelf nog niet meteen een probleem te zijn, maar in de meeste gevallen wordt die mededeling, expliciet of impliciet, vergezeld van een dwingende gebruiksaanwijzing, van voorwaarden vooraf.
Dat is wat zich ook bij Bij1 afspeelt, ieder heeft voorwaarden vooraf, en dan wordt een gesprek al gauw een twistgesprek en even later oorlog.
@Schoorsteenveger | 08-09-22 | 21:09: Klopt. De gemene deler is dat het allemaal mensen zijn die voornamelijk met zichzelf bezig zijn, en wat hun identiteit voor anderen betekent. Wat ze wel en niet mogen doen, vinden of zeggen.
@Hommel | 08-09-22 | 21:24:
Dus gaat het volgens mij ook helemaal niet om individualisme, maar juist om groepsidentiteit. De vlag waarmee je wappert bepaalt wie en wat je bent, wat je normen en waarden zijn. Het is geleende identiteit, opgedrongen, aangesmeerde, opgeduikelde, aangekochte of toegeëigende identiteit waarachter, als je geluk hebt, nog iets van een individu schuilgaat.
Daar hebben een woord voor in Nederland. Tribaal = eigen stam, eigen groep en inmiddels wat breder, eigen gelijke gestemde.
Verder vanavond te zien; de uiteenvalling van PSV.
Sorry Kees.
Best grappig om te zien hoe die mensen elkaar de hut uit vechten omdat iedereen van zichzelf vind dat ze het perfecte woke links zijn. De een vind dat je niemand mag uitsluiten behalve blanke mannen, want die zijn slecht tot op het bot. Een ander vind dat je niet alleen blanke mannen mag uitsluiten, maar ook blanke vrouwen, tenzij ze getrouwd zijn met iemand van kleur. Een ander vind dat er alleen maar mensen van de goede kleur iets mogen doen. En een ander vind dat iedereen het fout heeft omdat zij de mavo heeft afgemaakt, en mag er iedereen uitgesloten worden tenzij ze door een toetsingscommissie komen die selecteert op hoe zielig mensen zijn, want ook een blanke man met een houten been en een hulphond met zeven lullen is zielig want, die kan alleen maar zitten en het tietenlied van kinderen voor kinderen is niet op hem van toepassing, maar hij heeft wel tieten, en daar kan hij mee geplaagd worden en daarom kunnen ook blanke mannen zielig zijn.
En daar begint het gezeik mee, iedereen heeft gelijk, maar er kan er maar een de geleikste zijn, en om nu het slotlied van de miniplaybackshow te willen gaan zingen gaat ze ook te ver, dan houden ze wel op want met zijn allen gaat het ook niet.
Vermeend rascisme als verdienmodel...en dan moet je plotseling naar een baan, vertwoordelijkheden, werkdruk...dan blijkt je slachtoffermodus niet meer te werken. T zijn allemmal one trick ponys....ze kunnen niks.
Voor inclusiviteit heb je blijkbaar vervelende mensen nodig.
Dat zie je in andere partijen ook, ze willen allemaal een te groot stuk van de roti.
Zo’n Jazie Veldhuyzen is gewoon enorme parasiet.
Een geboren nietskunner-handophouder, die kapitalisten de schuld geeft van al zijn mislukkingen in z’n leven.
Een profiteur pur sang.
Had z’n bleke reed er lekker in gedraaid bij Bij1 en nu lekker profiteren van de ziektewet.
Kan niet werken, maar zit waarschijnlijk de hele dag ergens aan de koffie in de kraakpanden van Amsterdam.
En dat hele Bij1 is één grote “het-moet-maar-want-slavernijverleden” subsidieslurpend clubje.
De Nederlandse tak van de internationale communisten van BLM.
Onderling zijn ze niet zo fris, divers, open-minded.
Is heel snel bewezen dat het gewoon niet werkt.
"Sociaal ondernemer" schrijft ie op z'n bio.
Ach ja, de 'slavernijdiscussie'. Leuk voor linkse mensen zonder historisch besef en geen flauw benul van zaken als historische context. Vreemd genoeg kom je die steeds vaker tegen onder historici.
Leuke poppenkast
Meer een schimmenspel.
Af fg
Ik wil best als boze blanke vrouw even orde op zaken komen stellen hoor!
Maar ja.
Ja dit is genieten, hopelijk komt er nog een keer een boek of podcast van.
Over bijen gesproken, hoe is het met de Queen?
Alle darren en werksters zijn richting Balmoral gevlogen.
Sylvana blijft als Queen Bee achter m.youtube.com/watch?v=LFasFq4GJYM
Het wordt tijd om the Queen te Saven. Calling Johnny Rotten.
Het kan zomaar zijn dat het volk binnenkort gaat zwermen.
Uit1!
Briljant.
Ethnische stammen oorlog, en dat wil NL besturen.
Ik vond een toepasselijk stukje op Wikipedia. Over Haïti...
„ Na een periode als Spaanse en later als Franse kolonie, werd Haïti onafhankelijk in 1804, na de Haïtiaanse Revolutie (de enige succesvolle slavenopstand in de geschiedenis, [...]. Haïti was daarmee het eerste onafhankelijke land in Latijns-Amerika en het eerste postkoloniale zwarte land ter wereld.
Tegenwoordig behoort Haïti tot de armste landen ter wereld, is het land politiek instabiel en [....]“
Beste Theo, dit kunt u op 90% oud gekoloniseerde landen toepassen.
Het is natuurlijk links populistisch om van die armoede het kolonialisme als oorzaak te noemen. Wij slechte westerlingen, de oorzaak van al die narigheid! Maar neem nou de arme landen in Afrika. Die landen waren vóór ze gekoloniseerd werden ook al arm en onderontwikkeld. Ondanks de aanwezigheid van natuurlijke hulpbronnen en grondstoffen (daarom werden die landen immers gekoloniseerd). En waarom zijn ze nu nog steeds arm en onderontwikkeld? Ze zijn achtergelaten zijn met een infrastructuur, industrie en dergelijken, en hebben vele decennia bergen ontwikkelingshulp ontvangen. Kolonialisme, of beter: de Europeanen zijn de linkse zondebok voor alles. Want dan hoef je niet de vinger op de zere plek te leggen.
Ik heb eens een kerstcadeautje met hetzelfde cadeaupapier gekregen maar daar zat iets leuks in.
Ik zou het echt hilarisch vinden als Sylvana zich genoodzaakt ziet om haar kamerzetel op te geven en dat Quinsy Gario haar zetel inneemt.
Gaat nooit gebeuren, gemeentepolitiek heeft geen wachtgeld, en ze is chronisch ziek, dus die geeft haar zekerheid op wachtgeld niet op (en daar geef ik haar eerlijk gezegd ook gelijk in)
@De Treinende Rechter | 08-09-22 | 19:04: Ja, Sylvana kiest onherroepelijk voor de route waar het meeste geld voor het grijpen ligt. Nou haar vertrek bij Denk, was ze best wel even in paniek, want er was een grote kans dat ze een uitkering moest aanvragen, ze kan immers niets en houdt niet van echt werken, totdat zij de route tot 2e kamerlid ontdekte, want €121k bruto per jaar. Was het kamerlidmaatschap beloond in de range van onbezoldigd-minimum inkomen dan was zij dit nooit gaan doen. Bij Sylvana draait alles om Sylvana en haar materiële voorspoed. Ik ben erop tegen om excessief Jan en Alleman van Narcisme te verdenken, maar Sylvana is er geheid een die daar een overschot aan heeft. De politiek is ideaal voor haar: dik verdienen met de Poseur spelen.
Cultuurverschillen.
Botsende culturen kan een bijkomstigheid zijn bij teveel diversiteit.
Dat is sowieso het huidige probleem van de politiek. De tijdelijke locatie van het parlement ligt dan ook naast het winkelcentrum Babylon.
Hèhè ik neem nog een bruin biertje...
Guinness?
Puur racisme, Sylvana grijp in !
Je hebt maar 1 taak en dan leg je die neer.
Aan de eisen voldoen? Ik denk dat ze bij die partij maar een eis hebben, en dat is niet blank zijn ...!
Maar Jayzie Veldmuis dan?
@wijsvinger | 08-09-22 | 18:42: Die zal wel vanwege een of andere "handicap" (homo/ultrasensitief/altijd rugklachten?) dispensatie hebben gehad. En waarschijnlijk was hij de enige die af en toen nog wel zijn klauwen uit de mouwen wilde steken voor het groepsgebeuren. Het is niet voor niets dat de eerste televisieproductie van Omroep Zwart een aangekochte productie van de BBC is. Zelf hebben ze nog steeds niets gedaan. ON mag dan debiliteiten hebben, ze werken er in ieder geval zelf wel hard voor en produceren iets.
Je kunt zeggen wat je wilt van Bij1, het is geen kleurloos clubje.
Soepie??!
""Afwezig"" wegens mentale problemen? Dacht dat Bij1 vooral een club is die gerund wordt vooral door mensen mét mentale problemen.
Nou, Lep, dat zit zo. Je hebt gradaties in mentale problemen. Als je het zwaar te pakken hebt ben je daar al snel gemeenteraadsmateriaal. En soms zijn er perioden van verbetering merkbaar. Ook bij de patient, pardon, het BIJ1-lid. En als zo iemand dan even een tijdelijk "up" ervaart kijkt hij/zij/whatever/woef! om zich heen in de lokale BIJ1-ballenbak en schrikt zich helemaal het leplazerus. En vraagt zich af, wat doe ik hier in vredesnaam tussen. En als de "up" dan lang genoeg aanhoudt om een tweetje eruit te drukken is het "crisis".
Snapst?
Afwezigheid is een mentaal probleem.
@Graaisnaaiert | 08-09-22 | 18:40: Nadenken geeft vaak complicaties.
Waarmee maar weer eens bewezen is dat diversiteit geen deugd is.
Als ze daadwerkelijk ophouden te bestaan wat gaan we daaraan missen?? Niks toch.
Nou ja, een pispaal minder maakt het dan weer saaier.
Dat krijg je met mensen die denken alles al te weten: die vinden mensen et andere meningen maar irritant en krijgen daar dan dus aan de lopende band ruzie mee. Zie ook Baudet cs.
Hm. Ik heb de indruk dat de club van Baudet toch vooral uit figuren met een hang naar een sterk geromantiseerd fictief verleden bestaat, om het maar even neutraal te zeggen. Bij BIJ1 ligt dat anders, dat zijn eigenlijk stuk voor stuk mensen met -wederom neutraal gezegd- issues in diverse gradaties. Mooi voorbeeld was o.a. die Cailin Kuijt, de patient die zichzelf psychiater noemde. En natuurlijk "Vreer". Eigenlijk heb ik vooral medelijden met mensen van BIJ1. Lijkt me vreselijk om jezelf niet te accepteren zoals je bent, want als je jezelf niet accpeteert, hoe kun je dan hopen dat anderen dat wel doen?
Bij1geraapt zooitje, dan krijg je dit soort dingen.
Ze kunnen de racismekaart nu niet trekken.
goh wat raar een stammenoorlog
Man zonder relevante werkervaring, zonder relevante opleiding. Wat zo iemand doet denken dat hij politicus en bestuurder kan zijn is mij een raadsel...
Ze hebben zich gewoon aangepast aan de huidige sores: Kaag op financiën, Ollongren op defensie en noem maar op.
Prima materiaal voor de politiek. Een politicus op een competentie betrappen is mij nog niet gelukt. Competentie, zindelijk telt niet.
Garbage in, garbage out. Bijna alsof selecteren op basis van uiterlijke kenmerken in plaats van competenties een intens dom idee is. Wel genieten hoor, dit. Everything woke turns to shit, immers.
www.youtube.com/watch?v=6SK2TCa46tw
The queerest of the queer
The strangest of the strange
The coldest of the cool
The lamest of the lame
The numbest of the dumb
Schreeuwen dat je gediscrimineerd wordt levert je in de Lieve Stad dus 3 zetels op.
En dan wordt het lastig, want in plaats van geschreeuw wordt er nu om een inhoudelijk onderbouwde bijdrage gevraagd, zelfs op meerdere gebieden. Dat gaan die dames nooit trekken.
Is het nu echt zo lastig om de boel bijeen te houden...;)
Ze zijn alleen maar inclusief met een gezamenlijke vijand, de blanke man. Daarna is het wie het hardst schreeuwt op de apenrots. Uiteindelijk zullen ze fuseren met denk. Lekker buigen voor de pislam
Heerlijk toch?
Bestuurlijk wrakhout , totaal ongeschikt .
Heeft iemand al geopperd dat het de schuld van Johan Derksen is
Overigens mogen wij hier allemaal niks van vinden van Marc-Marie 'Piepkuiken' Huibregts.
In ieder kuiken schuilt wel een Calimero. O ja, en ook in Attje.
Ze zijn ook zo lekker inclusief daaro hè?
Zijn er onderlinge raciale spanningen? Dat vraag ik u af, mijnheer Sonneberg!
Bij 1=uit 1
*Zelfjoris*
Exclusieve inclusiviteit ©JJMS.
De ironie tov de partij naam is wel grappig idd.
De toestand verbaast me niets voor een partij die gestoeld is op verhuld racisme (jawel).
Het ligt vast niet aan de dames van BIJ1 maar door de toxische omgeving. Ofzo.
Of aan kwaadaardige bosgeesten, of boze verre voorouders.
Het zou zomaar kunnen dat er ergens een poppetje met naalden in het lijf ligt te slingeren.
"onderdrukking van het witte patriarchaat'
moet dat niet zijn "DOOR" het witte patriarchaat? Of komt Bij1 ook op voor blanke hetero mannen? Nooit geweten dat ze zo met mij begaan zijn!
Deugers en hypocrisie gaan hand in hand.
Het is wat, als je willekeurige type mensen bij elkaar doet, en het gaat niet goed.
Misschien kunnen ze daar een les uit leren, dat het onomstotelijk een probleem is om meerdere soorten mensen in 1 land te importeren, en maar hopen dat het altijd goed gaat, ze kunnen het zelf niet eens goed doen!
Bij1, en toch een wespennest.
En dat is allemaal door mijn schuld.
Door mijn grote schuld!
Waarom?
Nou gewoon.
Daarom.
* vinkjes tellen gaat*
De kapitein is weer op het vinkentouw
@Roos | 08-09-22 | 18:12:
Drankje voor Roos, straks, in het café!
Gaat Bij1 uit elkaar?
Alweer een boyband die sneuvelt
Bij1, uit1, al1
Ze kunnen mij niet snel genoeg uit elkaar spatten.
Tot zover hun bewierookte inclusiviteit.
Bijeen 1 is uit1
Eerder bewietrookte.
Ik heb de gehele dag al een soort van rip-gevoel. Nu weet ik waarom.
Tja, als je in openstaande vacatures specifiek vraagt naar mensen met een beperking krijg je dit soort dingen.
De woke is een circular firing squad. En zo gaat het ten onder.
Ja dat krijg met een partij met van die Woke-mensen die doen alsof ze heel erg met iedereen begaan zijn ,maar eigenlijk narcistische einzelgangers zijn, die denken dat dat de zon om hen heen draait.
Diversiteit en inclusie is een feestje! Opnieuw een revolutie die haar eigen kinderen opeet. Dat maakt dit soort wereldverbeteraars zo gevaarlijk: "als wij aan de macht zijn wordt het eindelijk beter, eerlijker en socialer!" Tot de eerste dode valt.
Het recht op inclusief is nou eenmaal niet exclusief.
Hoe zit dat staatsrechtelijk? mag een partij nog deelnemen in een raad als er geen mensen zijn om de statuten te onderschrijven?
't is Amsterdam maar. Who cares.
Zonder mentale problemen heb je bij BIJ1 ook niets te zoeken.
Lol, dit is zo erg waar!
Wel een mooi divers en inclusief intern conflict.
Sja. Uiteindelijk is identiteitspolitiek niets meer of minder dan een ordinair wedstrijdje "wie is het aller- allerzieligst". En daar staat solidair zijn met elkaar ( BIJ1 dus ) diametraal tegenover. Had Sylvana kunnen en moeten weten voor ze aan dit avontuur begon.
Dat maakt Syl niets uit, die zit er voor de poen. Met een beetje mazzel vier jaar in de kamer en dan wachtgeld.
@goedverstaander | 08-09-22 | 18:09:
Is toch niet zo heel lang meer, dat wachtgeld? Nou ja, ze kan altijd nog een boek aan een ghostwriter dicteren. My struggle ofzo.
Op zich hebben ze daarin wel succes. Ik vind ze nu nog zieliger dan voorheen. En sneu. Heel sneu.
@BobDobalina | 08-09-22 | 18:34:
Dit schreef ik hierboven om 18:54 zonder jouw reactie gelezen te hebben:
"Eigenlijk heb ik vooral medelijden met mensen van BIJ1. Lijkt me vreselijk om jezelf niet te accepteren zoals je bent, want als je jezelf niet accpeteert, hoe kun je dan hopen dat anderen dat wel doen?"
Dus ja, ik sta er net zo in. Medelijden vooral. Eigenlijk moet je het debat niet met ze aangaan maar een troostende hand op de schouder leggen, zo van: "Het valt ook allemaal niet mee he. Zeg eens, wat zit je dwars en kan ik daarin iets voor je betekenen".
@Graaisnaaiert | 08-09-22 | 18:15: 4 jaar kamer en dan 3,2 jaar wachtgeld. Daarna duurt het niet meer zo lang tot aan haar pensioen. Zeker niet als ze in staat is een 2e periode te bewerkstelligen van 4 jaar extra. Het leukste zou zijn als één stem het verschil kan maken bij de val van het kabinet. Bij nieuwe verkiezingen loopt Sylvana de kans haar zetel kwijt te raken en dan wordt de 'salaris-gevolgd-door-wachtgeld periode' heel wat korter. Ik zou Sylvana graag voor een heel hard asielbeleid zien stemmen, zodat ze haar dikbetaalde baantje niet kwijtraakt. Dat moet prachtige tv gaan opleveren.
Ik sta hier echt niet van te kijken, moet ik zeggen.
Ik had meer een traditionele staatsgreep verwacht en dat er nu een andere dictator aan de macht is.
Zeg me dat het niet zo is, of zeg maar niets meer.
Genieten
Die dame rechts op de foto kijkt best wel een beetje sensueel scheel.
Mag ik dat zeggen?
Ja dat mag ik zeggen!
Ik heb je gerapporteerd bij de admins!
Het is nog maar de vraag of ze zich als dame identificeert. Het blijft wel BIJ1 he. What you see is what you get gaat daar niet op. Nooit.
Nare sexist!
Vrouwen kijken nooit scheel!
Beetje loens, soms, maar nooit scheel!
Scheelkijken is male privilege!
Ik zet m'n geld op het zwaargewicht links op de foto. Over geld gesproken, gaat het verschil van mening tussen beide dames soms over de vraag wanneer de herstelbetalingen eindelijk eens overgemaakt worden?
@Kapitein Sjaak Mus | 08-09-22 | 18:15: Lelijke vrouwen kijken wel scheel.
Idd zeg. Erg sensueel. Ik hou er van. Conny Vandenbos was mijn heldin. En ja ik ben de 60 gepasseerd
REAGEER OOK