Het wordt tijd voor Immigration Rebellion
Als we nu niks doen hebben we straks een Tijdelijke Noodwet Onteigening Zolderkamers & Tuinschuurtjes (die nooit meer weggaat)
Social
Honderden jaren van uitbuiting en vernietiging hebben ons land naar de afgrond gebracht. Over het hele land verliezen mensen hun leefwijze, leefomgeving en levens. We hebben nog maar een paar jaar om de ergste gevolgen van de migratiecrisis af te wenden, als we niet al te laat zijn. De zesde massale immigratiegolf is begonnen. Wat we de komende paar jaar doen bepaalt de toekomst van het leven in Nederland.
Wat is Immigration Rebellion?
Wij zijn mensen uit alle hoeken van het land, van verschillende leeftijden en achtergronden. Wat ons bindt is een diepe zorg om de migratie- en ecologische crisis en het leven in Nederland. Wij zijn grootouders, ouders en kinderen die deel uitmaken van een nationale beweging die strijdt voor een leefbar en rechtvaardig Nederland.
Doe Mee
Sluit je aan bij de duizenden mensen die zinvolle actie ondernemen bij Immigration Rebellion. Wie je ook bent of hoeveel tijd je ook hebt, er is een plek voor jou binnen onze beweging.
Boe!
Het kabinet wil voor de zomer met een wetsvoorstel komen waardoor gemeenten in de toekomst gedwongen kunnen worden om opvangplekken voor asielzoekers te realiseren. (NU.NL)
Reaguursels
InloggenNpo blijft het meer meer meer geluid maar alle ruimte geven. Griezelig.
Bij alleen maar groei , de economie, je lijf of de bevolkingsgroei, op een gegeven moment past het niet meer.
Financieel gaat dit land helemaal naar de filistijnen en de oplossing uit Den Haag is…….. jawel een belasting verhoging.
Mensen, stem eens anders.
ik blijf me verbazen, sorry. dit onderwerp gaat de Geenstijl redactie erg aan, en iedere Nederlander met enig verstand. ik maak een nette analyse tegel over de vraag -waarom- de massa immigratie plaatsvindt, wat zijn de beweegredenen dit te doen, buiten incompetentie. Wordt die tegel weggejorist. Ik snap het echt niet.
Blijf schrijven, goede bijdrage.
Ik betaal me krom aan belastingen/energie/inflatie. Mijn zoon kan geen betaalbaar huis vinden. En hier wordt een feestje gegeven. Waarom ?
Omdat u autochtoon bent.
Allereerst. 3/4 van Nederland is aan het klagen. Maar wel blijven stemmen op al die kartel partijen die doen geloven alsof dit ons maar overkomt. Dus eigen schuld. Ten tweede is en blijft het misdadig wat onze overheid met dit land doet. Binnen 3 decennia helemaal verkloot.
En die kartelstemmers krijgen uiteindelijk waar ze om gevraagd hebben.
Jammer voor de Nederlanders die tegen hebben gestemd.
Prima, uitstekend idee, ik kijk wel even de andere kant op. Geef maar een seintje als het resultaat er is.
Amen.
Waar en hoe aanmelden ?
Ben benieuwd hoe deze huisjes en buurtje er een paar maanden na ingebruikname uitzien.
Hetzelfde als nu. Maar dat komt omdat men het meteen schoonmaakt of repareert nadat het verkloot is. Net als in reeds bestaande ghetto wijken als in Amsterdam en Utrecht etc. Gaan miljoenen euro's in verdampen.
Denemarken heeft 41.000 km2 en 5.5 miljoen inwoners. Nederland heeft 42.000 km2 en 17.5 miljoen inwoners. Toch stuurt Denemarken uitgeprocedeerde asielzoekers gewoon terug. Wij niet. Hoe kan dat ???
Oostenrijk is ook 2x zo groot als Nederland, met half zoveel mensen. De immigranten zijn overwegend Oostblokkers, die willen en kunnen werken, zeer snel de taal spreken. Met die islam hebben ze niets, hebben hun portie al gehad. Heerlijk zo.
Achterlijke economische redenering dat er bevolkingsgroei moet zijn omdat anders de ouderwetse groei modellen niet meer kloppen. Achterhaald beleid van een achterhaald ambtenaren stelsel.
De stikstofproblematiek tegen de immigratieproblematiek.
Rutte 4 Ouroboros... als we het slim spelen
Eigen volk kan de rambam krijgen mijn kinderen staan bijna 6jr ingeschreven voor niets, en de eerste woningen worden al weer verhuurt aan Oekraïners.
Hebben ze hier in de buurt ook eens geprobeerd. Eritreers waren het volgens mij, die mensen hadden nog nooit in een met beton en stenen opgetrokken huis gewoond. Waren gewend aan een muur van klei en een gat in het rieten dak waar de rook van het vuur in het midden van de ronde hut zorgde van warm eten. Binnen een week dat halve huis afgebrand en die mensen met koolmonoxide vergiftiging naar het ziekenhuis.
Zo is dat. Snap alleen de bewering niet dat je werd uitgemaakt voor land als je kritische vragen stelde..
Haha, ja sorry, ik gebruik het woord niet vaak. Moet natuurlijk nazi zijn.
Vol = vol.
Gaat wagensveld zich nu met een ketting vastmaken aan die vuilnisbak, of gaat hij zich vastlijmen op het asfalt ?
Het reproductiegetal ligt in de Westerse wereld op grofweg 1.50. Als je een bevolkingsaantal alleen al op nivo wil houden heb je een getal van 2.1 nodig.
Ik ben het absoluut niet eens met het huidige import beleid, want ik zie Nederland graag de helft leger, maar dit zou een reden kunnen zijn..
Dat zien we tzt wel weer, ieder probleem op z'n tijd. Momenteel is het gewoon teveel.
Binnen 5 jaar is het volledig uitgewoond
Splits de autochtonen in 2 volken, met 2 verschillende wetgevingen. Het omvolkingslievende volk betaalt -a l l e- omvolkingslasten.
Ziet de Britse opvang in Rwanda er ook zo mooi uit?
Een afdak daar is even sjiek met het klimaat daar.
De opvangkosten van 1 persoon hier zijn net zo hoog als 50 personen daar.
Vóór het islamgeknuffel en de obsessies met kleurtjes was Europa al divers genoeg. Nu is het verzadigingspunt wel bereikt. Zie de verrechtsing van het electoraat.
Het kan mij niet rechts genoeg.
De asielzoeker met nareizende familie is de core-business van de BV Nederland.
Nog beter dan de asielzoeker met nareizende familie is de asielzoeker met nareizende familie die tot het graf verzorgd dienen te worden.
Ik zie het nut er niet van in.
En tussendoor inteelt copietjes maakt die hetzelfde lot beschoren zijn.
Ik ben geen econoom, maar ik weet wel dat als je een zorgstelsel hebt waar de helft maar voor betaalt en waarbij de niet betalende groep steeds groter wordt, het toch ergens spaak gaat lopen.
Wat hadden we toch een gaaf land en wat hebben onze regenten het toch naar de kloten geholpen.
Al meer dan een eeuw Afrika economisch uitbuiten door Europa. En dan komen de Afrikanen hier naar toe voor een beter leven. Voorspelbaar toch, die immigratie.
@meneer Q | 15-04-22 | 23:53: Het is daar wel fokking warm.
@SIogra | 15-04-22 | 23:59: Afrika te warm om te werken? En Singapore dan? Wat een verschrikkelijk gelul weer.
Uitbuiting zeg je? Laat ze maar aankloppen bij China dan.
Oh wacht, dat durven ze niet? Onverwacht zeg.
Door ons of door big business?
De afgelopen 60 jaar is er ruim 1 biljoen ofwel 1.000.000 miljoen dollar naar Afrika gegaan voor ontwikkelingshulp maar alleen geld storten zonder daar consequenties aan te verbinden of goede na controle is niet de juiste weg . Het geld verdwijnt al snel in de verkeerde zakken , dat begint al bij de zogenaamde NGO's en andere internationale organisaties , lekker dik betaalde baantjes voor jezelf creëren en daarna in stand houden, en maar wapperen met je deug vlaggetje .
Als je een peuter zijn reet af blijft vegen zonder verdere communicatie dan sta je dat op zijn/haar veertigste nog te doen .
Overigens interessant om in de gaten te houden: in verband met de aardbevingen in Groningen moeten er veel huizen versterkt worden (LOL-topic op zichzelf). Om dat te kunnen doen worden er bij veel kleine dorpjes relatief veel 'tijdelijke' woningen gebouwd. De bedoeling is dat Groningers hier in gaan terwijl hun huis versterkt wordt.
Het vermoeden is dat er daarna zonder blikken of blozen asielzoekers in gaan. De infrastructuur die aangelegd wordt heeft niks tijdelijks in zich (zelfs het OV wordt er op aangesloten). Hiermee krijg je straks totaal bizarre verhoudingen allochtonen vs autochtonen in deze dorpjes en is het leuke plattelandsleven in een keer kapot. De zoveelste prijs die betaald moet worden voor de gaswinning.
Geen enkele overheid zal zoveel woonruimte weer weghalen in tijden van migratie- en wooncrisis.
Overigens wel interessant: er is maar 1 aannemer in de provincie die deze tijdelijke woningen mag bouwen. De afspraak is gemaakt op basis van aantal tijdelijke woningen en die zullen komen ook. Follow the money?
Grandioos initiatief! Verheug me reeds op de Ph-ontregelde zuurgraad van den (s)linkse deugmensch annex struisvogelstruikrover.
Scribent is immers (natuurlijk) een boze witte man: xenofoob, met de empathie van een eveneens witte AspergeR.
laatstgenoemde diagnosestelling vond bij mij plaats in 2017:
sargasso.nl/kras-omvolken/
Meestal geloof ik dit ook. Soms geloof ik dat er geen enkel doel is binnen onze overheid. Vooruitzien wordt erg weinig gedaan. Zoveel stuurloze bedrijven als er zijn, zoveel stuurloze overheden
Een aantal elementen. Een deel meent dat de financiële ongelijkheid bestreden kan worden door de spoeling te verdunnen in de welvarende delen. Een ander deel meent dat het mengen een verbroedering tor stand brengt waardoor het aantal conflicten op de wereld afneemt. Dan is het het globalistendeel, dat meent dat iedereen denkt en leeft als zij en iedereen met iedereen wel overweg moet kunnen: thuis is een illusie en iedereen is deel van een wereldgemeenschap. En dan is er onder andere nog de monetaire variant die simpelweg goedkoop en dom volk nodig heeft om het werk te doen dat de vorige groep goedkoop en dom volk niet meer wil doen. Dat zijn de miserabelen van de maatschappij, de onderste kaste zonder rechten en eeuwige schulden. In vele westerse landen is er een politieke elite met vriendjes die verdienen aan de zieligheidsindustrie en het circus daarom in stand houden. De eurofielen pogen de nationale identiteiten op te lossen, de regionale binding (die over landsgrenzen heen kan gaan) te versterken zodat er een soort van eenheid om de EU heen kan komen. Dat hele zootje ongeregeld gooi je bij elkaar en dat noem je een maatschappij. Het is uiteindelijk de bovenlaag die bepaald en de rest heeft het maar te slikken. Als het puntje bij paaltje komt is het een mengsel van opportunisme en gelegenheidsdieven. Er zit geen zeer gestructureerd plan achter, maar er zit wel een basisidee achter. In lijn met Juncker: we gaan steeds een stapje verder en als er ophef komt wachten we even
@Frau Merkel | 15-04-22 | 23:31:
In van die reality programma’s waar mensen gedropt worden, ontstaan op dag 1 al groepjes die met elkaar optrekken, eenheid is er niet. De wereld 1 eenheid maken is nagenoeg onmogelijk.
Das prima zolang we elkaar de kop niet intrappen. Het bijmekaar houden van een multiculturele samenleving is ontzettend lastig.
Er is dagelijks te zien op TV reclames van de publieke en commerciëlen dat de blanke man inmiddels is vervangen door chocolademannetjes. Vaak in relatie met een witte vrouw. ze zijn altijd blij en kijken elkander gelukzalig aan.
Je laatste alinea is het enige juiste. Als elite heb je eenheid te vrezen, dus je zorgt ervoor dat de oorspronkelijke eenheden (gemoedelijke samenlevingen) worden uitgehold. Daar is het beleid voor bedoeld. Tevens is het niet handig als de oorspronkelijke bewoners slimmer worden dan jijzelf, dus dan moet je zorgen voor de nodige vermenging.
@timmey | 15-04-22 | 23:39: Dat is naar mijn idee precies het concept dat de maakbare samenleving in de weg staat, maar wel breed leeft.
@davidhasseltoff | 16-04-22 | 00:03: De elite is geen homogene groep met een vast plan. Het is het gevolg van het kaltstellen van alles wat niet de juiste mening heeft.
@Frau Merkel | 15-04-22 | 23:31:
Interessant. Een samenvatting.
Afrika hierheen halen. WAAROM?
We hebben:
- Verdeel en heers. Dus vreemde volken binnenhalen om een krachtige en verenigde middenklasse te verzwakken.
- Welvaart eerlijker verdelen door armen hierheen te halen (een, mocht je er werkelijk in geloven, nobel doel)
- Nou vooruit. mensen helpen (en zelf een moraalpaal krijgen). Maar hee. Hoe echte vluchtelingen eruit zien hebben we recent in Oekraine geleerd. Grote groepen jonge mannen in gevechtsleeftijd zijn dit dus niet.
- Goedkope arbeidskrachten binnenhalen
- (vriendjes die) verdienen aan de asiel industrie
- Nationale identiteit vernietigen (dit is een beetje in de zelfde straat als verdeel en heers)
- Ik heb er nog een bedacht. Algehele behoeft aan AFHANKELIJKE mensen. Afhankelijkheid van de overheid is iets wat de neo marxistische elite nastreeft.
- Erbij horen..
Over die laatste. Laten we tenslotte niet vergeten. Veel mensen en politici doen mee, simpelweg omdat ze met alle winden meewaaien. Ze juichen het liefst voor het winnende team. Ze laten zich in de maling nemen, moreel chanteren, kunnen niet tegen de propaganda op. Ze willen hun baantje behouden. Erbij horen. Bang om uitgesloten te worden.
De vraag is hier, wat is het doel van de mensen die WEL doelbewust op deze malaise sturen.
Blanke nederlanders zijn chauvinistisch en planten zich nauwelijks voort. We sparen teveel en geven te weinig uit. Dus halen we mensen binnen die allemaal moeten wonen , eten, reizen. Multinationals en eigenlijk alle bedrijven willen altijd uitsluitend groei zien. Dan maar importeren. We hebben allemaal duizenden euro’s op de spaarrekening staan en 1700 miljard in de pensioenfondsen. Dit moet en zal eraan gaan.
Bekijk het eens vanuit een ander perspectief: uniformeer en heers. Europese landen hebben behoorlijk verschillende culturele identiteiten. Door in deze landen veel immigranten uit dezelfde gebieden te vestigen, hebben we over een paar generaties een uniformere Europese bevolking en gedachtegoed. Dat is goed voor een gedeeld Europees staatsgevoel en een homogene cultuur. Oftewel nationale instabiele multiculturen zijn niet het doel, een Europese stabiele monocultuur is het doel.
Of het gaat werken, zullen uw achter(achter)kleinkinderen gaan ervaren.
@Frau Merkel | 16-04-22 | 00:14: Het heeft zijn kantelpunt pas als er niet meer te heersen en te verdelen valt
-'Maar wat schieten de kartel en WEF boys ermee op dat er hier 100.000 Afrikanen per jaar naartoe worden gehaald'
+Niet meer verweg kunnen/mogen koloniseren in ver buitenland? Dan maar hier? Is het een aangeboren koloniseringsverslaving?
@INTP | 16-04-22 | 00:51: Daar zit wel wat in. Het haakt in op de 'verdeel en heers' taktiek.
Door de individuele nationale identiteiten te verzwakken, door deze te verdelen met een instroom van andere culturen. Ontstaat een uniforme verzameling gebieden zonder sterke identiteit.
Dat de toestroom voor een homogene cultuur zal zorgen, daar geloof ik niet in. Maar er onstaat wel een homogene teringzooi.
@Frau Merkel | 16-04-22 | 00:14: De echte elite, de echte top, is een homogene groep met een zeer welomlijnd plan. Dit plan kan worden bijgesteld wanneer nodig.
@Crankhead | 16-04-22 | 00:43:
Na 11 september vroeg een journalist aan Bush (jr) wat de bevolking (VS) kon doen. Antwoord van Bush: consumeren, kopen, ga shoppen.
Gedurende de coronacrisis met de winkels op slot, werden we aangemoedigd om via het internet te kopen. Zowel hier als elders. En de Mac bleef open.
We moeten consumeren, kopen en schuld hebben. Daar is het systeem op gebaseerd.
Met het huidige politieke klimaat gewoon emigreren, verlaat het zinkende schip. 7 jaar geleden gedaan. De bootvluchtelingen hier verdwijnen binnen een week op eigen initiatief naar Noord Europa.
De Nederlander bestaat niet.
meer
Ik ben ooit gejorist omdat ik opperde dat Geldermalsen de enige plaats/gemeente was waar wel met success een AZC tegengehouden was omdat ze daar tegengas gaven.
Hoe we dit alles ooit in juiste banen gaan leiden weet ik ook niet. Maar dit kan zo toch ook niet?
(Losstaande vraag: Waarom mag een Oekraïner hier meteen werken en een andere asielzoeker niet? Serieuze vraag, wat is het verschil in deze?)
Het verschil in deze is dat die huidige (of in ieder geval de bedoelde) Oekraïner een werkverleden heeft en daarna op stel en sprong zijn baan / opleiding moest verlaten. En dat het andere type migrant dat niet heeft.
Ze willen werken?
www.rtlnieuws.nl/nieuws/nederland/art...
Omdat die keuze is gemaakt.
Ok. Waar en aan wat/wie gaan we ons vastketenen?
Waren de bomen op?
Het ziet er nu spik en span uit. Wedden dat het over een jaar een vieze teringzooi is.....
Een paar jaar, u bent positief.
Misschien wat minder drinken, helpt vast een hoop
@laadpaal | 15-04-22 | 22:46: of meer, laat je niet pompom door die slikkers, ouwe
@skylos | 15-04-22 | 22:49: ouwe? wtf
Te weinig en te laat!
We gaan eraan. Allemaal!
40 jaar geleden was er een kans.
Die is toen niet genomen omdat iedereen zo graag wilde deugen.
Gewoon dat hele asiel verhaal van de positieve kant bekijken.
Er wonen maar iets van 2.000.000.000 mensen in Africa en het Midden-Oosten samen. Tegen de tijd dat ruim de helft daarvan hier in Europa asiel heeft gekregen zal de asielinstroom toch wel gaan verminderen? Zo lost het probleem zich toch vanzelf op!
Alleen een denkfout. Tegen de tijd dat er van daar 2 miljard deze kant op zijn gegaan, hebben de broedmachines daar er nog 4 miljard bij gefokt.
Oh zorg echt dat die foto goed gearchiveerd word, dat word prachtig over een jaar of 2. "het ziet eruit als een normaal buurtje".
Dit land is door lamlendigheid al lang verloren.
We accepteren:
- de leugens van Rutte,
- een coalitie van uitsluiting,
- het afschaffen van referenda,
- onnozele politici (Jetten),
- 60 miljard over de balk gooien zonder plan,
- geen huizen en zelfstandig leven voor jongeren,
- criminaliteit met dagelijks steek en schietpartijen,
- uitholling van het onderwijs,,
- uitholling van de zorg,
- het faillissement van de rechtelijke macht en OM,
- partijdige staatsmedia,
- een volledige overgave aan woke idioten
- ongebreidelde immigratie.
Graag per topic een rebellion groep.
Graag nog toevoegen: criminele overheidsinstanties. Belastingdienst en het Instituut Mijnbouwschade Groningen
Joris is nog wakker doei... Man o man
Jammer maar helaas het is al te laat, zeker al 20 jaar. Er is gewoon geen retour mogelijkheid meer. Het land is compleet kapot en kan niet meer beter worden. Alle rijken hebben al een woning elders en grijpen nog elke euro die ze vangen kunnen om die buiten Nederland te stallen. Midden klasse is compleet weg. Alleen arme, onderklasse en kanslozen blijven over.
En dan net zoals extiction rebellion demonstreren? Niet een paar uur of halve dag natuurlijk maar 5 minuten want dan is de ME al klaar om de boel uit elkaar te slaan.
Absoluut u bent dan racistisch
En dan waar het de personen direct raakt, ik de buurt waar het doelwit woont, zoals de buurt bemesten of de straat open breken.
Dan krijg je een soort groeps process en komen de buren vanzelf tegen die personen in opstand
Waarom een asielzoekerscentrum in Delfzijl. De meeste asielzoekers willen allemaal naar de randstad ik denk dat ze niet tevreden zullen zijn met hun nieuwe onderkomen en dat ze uit frustratie alles gaan verwaarlozen/slopen.
Ze hopen erop dat ze dan terug naar huis willen. Alles beter dan Delfzijl.
Asielzoekende Tamils en Vlagtwedde (zoek maar eens op), dat was ook geen goede combinatie ergens een tijdje terug. Die werden erg boos omdat ze in de Randstad geplaatst wilden worden.
Kom je hier, blijf je hier en ben je ontevreden met wat je krijgt….. en het kan allemaal ook nog.
Ben er echt klaar mee.
Voc Mentaliteit? Stop dan eerst eens met jammeren om een huurwoning en begin eens met hard werken
Laat ik je een klein verhaal vertellen voordat je in zelfmedelijden zwelgt.
Lang geleden, puber 15 jaar in 1975 wordt op straat gegooid want alcoholistische moeder overlijd aan lever sclerose tweede vader did not give a damn.
Na een leven van tering werk dakloosheid, overal tering betaald en totaal vernederd eindelijk in 1991 haar gevonden. Ze had een woninkje en een stabiel inkomen. Samen verder gevochten. De uitgekotste schlemiel ging studeren. HBO, WO 1x master2x bachelor na avonden na avonden jarenlang over de boeken gezeten te hebben naast zijn kut baantjes. En dan eindelijk toch in redelijke welstand met een goede baan naar het pensioen toe. Eindelijk. Neem van me aan. Niemand geeft een ruk om je, niemand helpt je, je moet het helemaal zelf doen, je moet vechten, geestelijk, fysiek (mij zijn de kogels om mijn oren gevlogen) en je kan niet opgeven.
Maar als je het haalt zoals ik gedaan heb kijk dan om en lach. Ze kunnen je niet meer raken, niet meer kwetsen en er is niets wat ze beter hebben gedaan dan jij.
Zit nu jaar van Fortuyn te kijken. Beste man zou nu net zo makkelijk zoniet nog meer scoren dan 20 jaar geleden. Dit land is het zat, c'est ca !!!
En niemand luisterde.
@r.s.jonkman | 15-04-22 | 22:15: Postuum 26 zetels. Had 'ie geleefd dan minstens 35.
Dit is een klap in het gezicht van elke Nederlander die al tijden op zoek is naar een betaalbare woning. En dat zijn er veel.
Walgelijk gewoon.
Ja die migranten zonder een cent te makken kopen alles op... Geef de vergrijzing daar maar de schuld van.
@Neuth | 15-04-22 | 22:11:
Nee natuurlijk niet.
@Kameraansteker | 15-04-22 | 22:29: nee, natuurlijk is het niet
Ik neem aan dat de verkeerde foto bij het twitterbericht staat? Zonee, dan ben ik echt heel benieuwd hoe lang het zo mooi netjes en opgeruimd blijft als op die foto.
Och, het is nog steeds hetzelfde AZC waar je iphones op bestelling kunt laten jatten. Het zal vast niet lang mooi blijven. Wat op de foto niet staat, is dat het aan het water gelegen is. Niet per se een heel idylisch watertje, maar met wat makelaarstalk in Almere is het opeens een villawijk aan open vaarwater. Ik zal het binnenkort eens op de foto zetten als er een tijdje gewoond is.
En ga je daar schoonmaken, gebeurt er dit.
www.telegraaf.nl/nieuws/489087/asielz...
Nee dit is echt en ondertussen lopen ze met een volle tas zo de plaatselijke Jumbo uit en niemand doet een fuck.
De Jumbo in Delfzijl is echt een safaripark geworden
Citaat: "kabinet wil voor de zomer met een wetsvoorstel komen waardoor gemeenten in de toekomst gedwongen kunnen worden om opvangplekken voor asielzoekers te realiseren."
Kijk, dan ben je zó van het pad af. Ik zou er niet mee moeten aankomen, op een feestje.
Gelukkig bén k geen ambtenaar. Wát een mislukte "nieuwe" cultuur.
En dan één stap terug: "de "kippenhokken" van Hugo de Jonge. Na de vogelgriep, alsnog een ophokplicht. Die vicieuze cirkel.
@Hetkanverkeren | 15-04-22 | 22:00: Duitse SPD ziet kleine woonruimtes met gezamenlijke ruimtes ook als de toekomst voor het wonen.
Zo'n studentenhuis wordt nog heel hip.
Dit volk laat zich 'gezeggen'. Er is misschien protest en wat verontwaardigd gemurmel maar uiteindelijk gaat ons klootjesvolk helemaal mee.
@Bataafje | 15-04-22 | 22:14: Blade Runner. Decker versus Batty.
I've seen things you wouldn't believe.
Dromen analoge mensen van digitale harems?
Stond dit ergens in het verkiezingsprogramma?
"Het azc is heel modern gebouwd, zoveel mogelijk klimaatneutraal ook"
Maar voor Miep die haar ongeïsoleerde huurwoning van een laag inkomentje mag warmstoken voor een monstertarief is geen geld voor "klimaatneutraal" maken.
Ze willen daar niet meer weg ,een "echte ' huurwoning in een achterstandsbuurt is altijd een achteruitgang.
Aan al die zogenaamde anti-immigratiepartijen zou het niet moeten kunnen liggen. Liever een kiesdrempel dan een immigratiedrempel. Maar dan is er die immigratiestop. Wat valt er dan nog te zeiken?
Hoe duidelijk kun je als land laten blijken dat je je eigen volk haat? Nou, zo dus.
Kijk eens hoe goed wij het doen?
Eigen inwoners kunnen stikken.
Is het gewoon weer op het Museumplein net zoals bij corona of reizen we nu met z'n allen af naar Delfzijl?
Hier is maar 1 plek voor;
Vlak achter de buitenkant van de ramen van het binnenhof.
Waar moet ik tekenen? En ja, moeten.
Dat zijn we onze voorvaderen die dit hebben opgebouwd verplicht.
Hmmm, Nederlanders en rebellie.
Wat gemopper op social media. Bij de volgende verkiezingen weer precies hetzelfde stemmen en anderen die dat niet doen uitmaken voor populisten. Dat is het wel.
Ik vrees dat u gelijk heeft.
Wel iedereen z'n proces in Rwanda laten afwachten a.u.b.
Een bepaald deel van links heeft wel een probleem: of je gaat als een gek bijbouwen en dan kan je asielzoekers helpen (en andere woningzoekenden) of je kiest voor het milieu en gaat niet bouwen.
Beide gaat even niet nu.
Het sociaal zekerheidsstelsel is ook niet houdbaar op termijn. Dus dat gaat links uiteindelijk ook niet leuk vinden.
Welnee, er is helemaal geen probleem voor links. Ze gaan gewoon die nare milieu-verpestende boeren het land uitpesten, en dan is er ruimte zat voor zalige stikstof-arme tiny houses waar we allemaal kunnen gaan wonen. Dat is ook eerlijker voor Afrika, dan drukken onze zwaar gesubsidieerde boeren die arme Afrikaanse subsistence farmers niet meer uit de markt en kunnen ze daar eindelijk hun economie opbouwen.
We gaan hier dan wel allemaal deaud als daar een keer de oogst mislukt, natuurlijk, maar dat zien ze als logische en terechte straf voor die verfoeide blanke mens.
@Opslag Medium | 15-04-22 | 21:59:
Dan krijgt links alsnog een probleem met de extra vervuiling van het voedseltransport naar hiero.
@advicatusdiaboli
Gaat prima alletwee. Zie je toch? Gewoon doen. Fuck de burger. Echt héél simpel. Ze staan elke 4 jaar al voorover gebogen met de broek op hun knieën in het stemhokje klaar om genaaid te worden Om een paar maanden daarna nóg een keer genaaid te worden bij de formatie.
Hed lant ies all nar te klotte
Mooi zeg.
Inderdaad tijd om ECHTE problemen aan te pakken.
Levensgrote allesverzengende problemen zoals de migratiecrisis met de daaruit voortvloeiende allescrisis behelzende woningnood, armoede, ontheemde gevoelens, ontvolking (lees: vluchtende inheemsen, invluchtende uitheemsen), taalverloedering, cultuuronteigening, overbevolking dus schaarste, files, armoede etc.
Inmiddels ben ik een ouwe lul van 60 maar toen ik uit militaire dienst kwam en met m'n meisje samen ging wonen kwam ik wel in een huis terecht wat heel wat minder was als wat hier getoond wordt als asielzoekershuis, ik neem niet aan dat de jeugd van tegenwoordig het beter treft dan ik , inmiddels 37 jaar geleden. Eigenlijk is het gewoon om van te kotsen en hoe kan zo'n misstand in gods naam op een democratische wijze tot stand komen? Onmogelijk, mijns inziens.
Dat de jeugd het beter treft? De jeugd woont tot z'n 35e thuis
Is deze waanzin ook niet en inderdaad: kots.
Ik denk ook niet dat een misstand op zo´n grote schaal op een democratische wijze tot stand is gekomen. Het is er doorgedrukt door....?? Ik weet het niet precies.
zwellevertje | 15-04-22 | 21:35
Aha, u denkt in een democratie te wonen, hmm, interessant....
Het ziet er groter uit dan de gangbare sociale huurwoningen van de laatste 20 jaar.
Voor en achter een raam op zolder.
Nou, welkom. Paar nieuwe migranten erbij. Dan vallen er onderaan de verdeling een paar mensen af. Waarvan af? Geen idee. Maar ik heb een grote blije smoel en woon- en verdien lekker. Dus iemand anders gaat dat maar uitzoeken.
Zolsng als het goed gaat idd. En anders dadelijk achter in de rij aansluiten
Dat kan ik mij dan weer wel voorstellen: dat je als vluchteling voor al dat wereldgeweld die NAM schokjes voor kennisgeving aanneemt. Delfzijl: dat ik er in de jaren '70 woonde leek het er best wel gezellig, als kleuter.
Nu wordt het daar vermoedelijk net zoals in de rest van Nederland. Wat valt er nog aan te verpesten?
Ik heb m'n haar al paars geverfd.
Het nieuwe elan: Somebody Else’s Problem. Je bent in de positie om de vinger in de dijk te stoppen, maar je laat lekker iedereen dweilen.
Eigenlijk is de multiculturele samenleving opnieuw een idealistisch experiment, dit keer onder de paraplu van de de meedogenloze orde van de kapitalistische sociaal democratie. Maar zoals altijd bij dit soort massale experimenten zal blijken dat de natuur vele malen sterker is.
Delfzijl. In de zomer kom ik er wel eens; prachtige, mooie stad in het Hoge Noorden, niet te groot, niet te klein, maar perfect. Ook een mooie stad in de zin dat het er schoon en proper is, geen teringzooi zoals je vaak in de grote steden in de Randstad ziet. En als ik dan altijd langs een bepaalde weg daar rijdt, dan zie ik allemaal bedrijven die iets met de scheepvaart te maken hebben; dan staat er bv op zo'n bedrijfspand 'Stevedoring', of dingen met navigatie enzo. Vind dat altijd heel stoer klinken. En dat geinige Eemshotel , dat op palen in het water staat. Leuke stad, Delfzijl.
Ik heb zelfs wel eens gedacht: hier zou ik wel willen wonen na mijn pensioen. Nu ben ik inmiddels pensionado, maar woon nog steeds in Den Haag. En nu er kennelijk een AZC daar is geopend, daalt de aantrekkingskracht van Delfzijl wel behoorlijk.
Waarom kunnen wij ook niet een deal met Rwanda sluiten, zoals Priti Patel van de UK heeft gedaan, en al die klaplopers daarheen vliegen? Waarom moet hier elke rustige, 'pristine' uithoek van Nederland per se 'divers' worden? Waarom stoppen we niet gewoon een keer met die onzin?
rijdt moet zijn rijd, maar liever nog: fiets.
25 jaar geleden (!) Elsevierweekblad - april 1997 over bevolkingspolitiek:
'Als de prognoses kloppen, krijgt Nederland er de komende 35 jaar anderhalf miljoen inwoners bij. En dat terwijl een meerderheid van de bevolking het hier al vol vindt. Tijd om over bevolkingspolitiek na te denken. Een fors deel van de bevolkingsgroei komt door de instroom van mensen uit andere landen. Een sterk beperkend immigratiebeleid ligt politiek gevoelig, maar moeten we het bij voorbaat taboe verklaren?'
Na jaren en jaren... durft nog steeds niemand van de politici van de gevestigde partijen dit onderwerp aan te snijden laat staan op te lossen. Inmiddels staat de leefbaarheid, veiligheid en sociale cohesie in steeds meer volkswijken onder druk.
De vraag is meer hoe lang blijven degene die dit soort onzin moeten bekostigen hiermee door blijven gaan zonder in opstand te komen, ooit zal er toch wel een grens bereikt worden worden of ben ik nou gek?
@drs.Nee | 15-04-22 | 21:39:
"april 1997 over bevolkingspolitiek:
'Als de prognoses kloppen, krijgt Nederland er de komende 35 jaar anderhalf miljoen inwoners bij."
En stamde uit die tijd niet dat aardige liedje ''Vijftien miljoen mensen''? Nu is het geen 35 jaar later, maar 25 jaar, en zitten we al op 17,5 miljoen, 1 miljoen meer dus dan die 1,5 miljoen meer die EW destijds pas voor 2032 'begrootte'.
Maar Nederland zal nooit 'VOL' verklaard worden, niet als we straks met 20 miljoen zijn, en ook niet als het er 30 miljoen worden. Zolang oude half-seniele Gutmenschen als Han vd Horst op de Joop staan te juichen: ''Nederland is nog lang niet vol!'' zullen we bezig blijven ten onder te gaan.
Paar voetbal hooligans, koppige pensionados, wat bejaarde Chinezen, een handje vol jeugdzorg klanten, en wat Internet kluizenaartjes verzamelen zich voor je huis, paar van hun mogen niet te laat uit zijn. Ten strijde!
Het is geen 5 voor 12. Dat was rond 2000 Het is al 12 uur geweest.
Huidige en komende kabinet veranderd er niets qua immigratie. En dan is het alweer het jaar 2029 mensen. 70 jaar massaimmigratie vieren we dan.
Dat zie je verkeerd. Het is nu *weer* 5 voor 12, zo gaat dat met klokken. Gewoon niets doen en wachten, kunnen ze uitstekend daar in den haag, is het binnen no time nog een keer 5 voor 12
Waar kan ik me aanmelden?
Vroeg ik me ook al af.
Niet
Gaan we ook kruispunten en wegen bezetten, ons met pattex vastkleven op het wegdek?
Ik keten me vast bij een gate op Schiphol.
Over pak 'm beet 10, 20, 30 jaar, is er niets meer van die oorspronkelijke cultuur over. En het moest zo zijn, want de EU heeft andere plannen met ons land dan dat wij dachten.
Alleen wij mogen die plannen niet weten?
@chalinarosa
Ehhh hoezo niet weten? Ze zijn er redelijk open over hoor. Duizenden miljarden naar klimaat, alle weilanden vol zonnepanelen, in alle woonwijken een azc en zoveel mogelijk import. De achterliggende reden is simpel, echt heel obvious allemaal hoor: die duizenden miljarden die worden uitgegeven, worden door een ander 'verdient'. Het is gewoon het over pompen van het geld van de werkende burger, via de belasting, naar de zak van de andere burger. Zie daar de twee politieke stromingen in Nederlander. De bron van het geld, en het doel van het geld. Het doel van het geld is aan de macht, de bron van het geld is de oppositie. Gaat al sinds jaar en dag zo. Is geen complot achter de schermen, met sinistere mannen vals lachend om een ronde tafel met fakkels op de achtergrond hoor. Gebeurd gewoon, ook al sinds jaar en dag, in alle openheid. De een noemt het een complot, de ander noemt het beleid.
waar kan ik me aanmelden? Zeeën van tijd!
In Ter Apel is een aanmeldcentrum zeggen ze.
@Shoarmamasutra | 15-04-22 | 21:29: dat is hier om de hoek.. maar denk de verkeerde beweging.
Accepteert nou gewoon dat de geallieerden in 1945 gewonnen hebben.
Is er al een twitter account? Hoe sluit je je aan? Ik heb niks tegen immigranten maar ik wil wel realistisch blijven.
Heel nobel maar jullie zitten voor links al in dezelfde kaartenbak als Pegida, NVU etc. Kritiek of zorgen om de massa-immigratie = populisme = laarzen door de straat marcheren. U kunt vinden wat u wilt maar u zult, net als alle andere migratiekritiekpartijen (het woord van 2022) weggezet worden als een zure witte druif die alleen maar klaagt en de Telegraaf leest. Misschien als Musk Twitter bevrijdt van censuur maakt u een kleine kans. Dat is als uw woordvoerders niet gedemoniseerd worden voor die tijd en allerhande rechtszaken aan hun broek hebben. De migratiekritiekpartij shredder is al aangezet
Hoe. Bestaat. Het.
Binnenhof onteigenen wanneer?
Meeste migranten komen hier om te werken, niet voor asiel. Meeste komen uit Oost-europa. Wil je dat ze niet meer komen? Zorg dat ze geen reden hebben om hier te komen werken.
Er zijn veel blinde paarden, zie je dat?
Dan missen we de werkende migranten en houden we de asieleisers over. Ook niet echt een heel fijn plan he?
Gok van niet... 40 jaar onder een stoeptegel gelegen
Nog meer gratis weggeefgeld naar Oost-Europa overboeken?
Ik denk dat je onder immigranten asielzoekers moet verstaan. Mensen die hier komen die een uitkering en huis opeisen/innemen.
@Lorejas | 15-04-22 | 21:16: Maakt het onbelangrijke probleem nog onbelangrijker
@Lefty-Messup | 15-04-22 | 21:19: Ja dit is 1 van de drogredenaars favo onderbuik onderwerpen.
@Neuth: ok. Jij snapt werkelijk geen ene moer van de stand van het land.
Je leest de volkskrant zeker.
@Lorejas | 15-04-22 | 21:23: Als men zich druk zou maken om wel belangrijke problemen verbeterd er misschien nog is iets...
@snaakie | 15-04-22 | 21:23: Vooral cbs.nl m.b.t. dit onderwerp...
@snaakie | 15-04-22 | 21:23:
Of nog erger het nrc.
@Neuth | 15-04-22 | 21:27: zoek op google naar uitkeringsfraude oostblok.. Kost ons miljarden en gaat nog steeds door. Paar maanden werken en dan jaren uitkering trekken. Daar hoor je de cbs niet over…
Dus ik heb inderdaad dat ze liever niet komen.
De kloothommels moeten, in navolging van de Denen en Engelsen, een contract sluiten met een Afrikaans land...
Visit Rwanda ook op de mouwen van Ajax?
En ik ben persoonlijk failliet na 25 jaar in het ‘sociaal domein’ én in de zorg te werken… vrouw en ik fulltime aan het werk…. Verhaal al veels te vaak hier verteld inclusief details… dus ga er niet nog weer over door. Maar c’est ca.
Ik snap je struggle. De zorg is ook kapot. Weet ik helaas alles van.
Met oprechte deelneming vanuit de Heimat. Blijkbaar kan het niemand echt schelen, want het kartel blijft stemmen krijgen. Er zijn genoeg andere landen waar het prima toeven is.
Duitsland is niet beter. Bejaarden worden uit de geneentelijke sociale huurhuizen gehaald om plaats te maken voor asielgezinnen
Die Heimat heeft een grote schuld aan de misére door in 2015 alle grenzen wijd open te zetten en allerlei pull factoren in te zetten.
Ik wil vluchtelingen helpen.
Maar ik wil moslims niet helpen om ons 800 jaar terug in de tijd te laten gaan en wil zeker niet vijf keer op de bidmat.
Precies dit! Of Afrikanen die hier komen om alleen de uitkering en gratis voorzieningen.
Ik heb geen mat, mag ik natuurlijk niet meedoen
Mijn zoon zoekt zo een huis.
Koop een rubberen bootje en een doos schoensmeer voor hem.
De daadkracht om voor totale vreemden mooie huisjes te bouwen maar niet voor onze eigen woningzoekenden. Geloof niet dat dit nog 20 jaar gepikt wordt.
@Wattman | 15-04-22 | 21:31: Over 20 jaar is de meerderheid stemgerechtigden op deze manier binnengekomen.
Waar kan ik tekenen??
Immigratie is een feest! Wij gaan ze halen!
Alles moet kapot !!
Wat ik me afvraag is of ze daar nu niet mee bereiken wat wij eigenlijk al heel lang willen: Dat het land leegloopt omdat mensen die hier ooit tijdelijk onderdak zouden krijgen er voor kiezen om terug te gaan naar hun veilige thuisland.
Met 'ze' bedoel ik de regering die mensen aan elkaar wil opdringen.
Delfzijl is misschien wat meer afgelegen, maar wel een stuk warmer dan Antarctica!
Onderschat niet hoe warm
Antarctica tegenwoordig is. Maar blijf wel naar redenen zoeken om daar zelf niks aan te hoeven doen, uiteraard.
Ziet eruit als een normaal buurtje? Vergeleken met de ramp van een wijk die er pal naast staat zitten de AZC-ers er verdomd luxe bij. Nergens zie je het huidige woonbeleid beter in beeld gebracht dan in Delfzijl. Nagelnieuw luxe AZC naast een totaal verpauperde wijk voor NL minima
Ja, pijnlijk voorbeeld van hoe t gaat... de politiek haat de eigen bevolking, snap ook niet dat dit al decennia zo door gaat.
Tja. "Eigen volk eerst", dat is racisme. U wilt toch geen racist zijn?
@2Little2Late | 15-04-22 | 21:48: De term racist is m.i. volledig gedevalueerd. Als u mij vraagt of ik van mening ben dat we beter af zijn zonder (grote aantallen) asielzoekers, is mijn antwoord weldegelijk: JA.
Bewaar de foto en maak er een na 6 maanden en na een jaar
Ik rijd er vaak langs. Telkens word ik een beetje treuriger.
Ik ben intens verdrietig soms wanneer ik terug denk aan mijn jeugd in de jaren 60/70.
Je kende en begreep iedereen,
Hoe is het zo uit de hand gelopen…
Hoe? Door de VVD en andere linkse partijen.
Door de 'Nie Wieder' gedachte die al decennia een ontzagwekkend 'Wieder' in de hand werkt.
En door jarenlang wegkijken door pvda
Gebrek aan remigratiebeleid en handhaving. Zo kon het gebeuren dat wetten misbruikt worden door mensen uit de hele wereld om hier hun probleem van kost, inwoning en zorg komen parkeren. Zo lang dit een verdienmodel blijft voor mensen uit de asien- en huisvestingsindustrie zal er weinig anders veranderen dan dat de kinderen van de grootste doorgeschoven rekeningen de wijk naar Oost-Europa gaan nemen waar de bevolking 'iets' zuiniger op de eigen cultuur is.
@Takki Yah | 16-04-22 | 01:20: asien- moet zijn asiel-
Waar kan ik mij aanmelden? Heb trouwens nergens tijd voor.
Waar kan ik tekenen?
Op het inlegvelletje
Ik wil ook
Achter, bij het geitenpaadje.
@Flightless bird | 15-04-22 | 21:20:
Edit:
www.google.com/search?q=geitenpaadje&...
REAGEER OOK