Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Raar. Twitter censureert normale tweet Trump

HOE DAN?

Echt. De godganse dag zit die Trump (sinds 2009, mind you) de meest van de pot gerukte dingen op Twitter te smijten, typt ie eindelijk een keer iets normaals, plaatsen de blauwgevleugelde censors een veiligheidswaarschuwing: "We’ve placed a public interest notice on this Tweet for violating our policy against abusive behavior, specifically, the presence of a threat of harm against an identifiable group." Hallo Twitter. Als mensen een autonome staat willen oprichten (sowieso een nogal matig plan) binnen de Verenigde Staten, dan is het juist de bedoeling dat er een presence of a threat of harm is, namelijk van de politie. Je zou haast denken dat er een politiehater van Antifa/FvD achter de knoppen zit. Man man man.  

Reaguursels

Inloggen
-weggejorist-
Rest In Privacy | 25-06-20 | 17:59

Parler!

Rest In Privacy | 25-06-20 | 17:05

Waarom , waarom, waarom, weer FVD erbij halen. Zijn jullie een laster campagne begonnen tegen TB?

Voorhebben | 25-06-20 | 08:35 | 1

*t schijnt populair te zijn in de media tegenwoordig, om in elke tweede zin TB zwart te maken. Dat Geenstijl hieraan mee doet is treurig. Doe dat nou niet en blijf onafhankelijk. Dat was/is toch jullie sterkte, daar waar de "anderen" doorspekt zijn van linkse indoctrinatie, daar was GS toch altijd het lichtend voorbeeld van objectiviteit? De reden waarom het GS publiek vaak gezien wordt als PVV/FvD is niet in de laatste plaats omdat die beide partijen in vrijwel álle andere media het leven onmogelijk gemaakt wordt. Natuurlijk mag TB net zo goed bekritiseerd worden als alle anderen, maar ik ben het in dit geval (lezen jullie, trollen: IN DIT GEVAL) helemaal met @Voorhebben eens: hier was het niet nodig geweest.

Gladiator Fap | 25-06-20 | 11:08

Het zijn geen antifa's bij die nieuwszenders maar ze buigen wel naar dezelfde sponsors

niemand specifiek | 25-06-20 | 08:20

"Ezekiel 25:17. "The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you."

God is blocked by Twitter?

_pacman_ | 25-06-20 | 08:09 | 1

Dat lukt ze niet, maar één pro Trump tweet van Samuel Jackson en hij lost in het niets op.

KlauwnBassie | 25-06-20 | 08:23

Twitter is sowieso uit. Heb mijn account al jaren niet meer gebruikt. Lijkt meer een ding geworden voor luie journalisten, politici en andere aandachttrekkers

Rest In Privacy | 25-06-20 | 08:03

Zelf geen twitteraccount maar ga een parler account proberen.

bijna_raak | 25-06-20 | 07:26

Ze hebben vast een simpele code getikt “sudo” trump
“Excute” warning

David000000007 | 25-06-20 | 04:10

Autonome gebied in VS? Slecht idee, Jim Jones vluchtte zelfs met zijn volgelingen naar een ander land. Het liep echter tragisch af door massamoord met cyanide. Google maar

TRUMP | 25-06-20 | 01:44 | 1

Follow stupid people, end up somewhere stupid.

LiniaalRectaal | 25-06-20 | 02:23

Ach de deep state bestaat er ook al, dan kan die autonome staat er ook wel bij. Zet er een hek omheen en geef het een jaartje en het probleem lost zichzelf op.

elco485 | 25-06-20 | 01:21 | 2

Een week zonder eten en drinken doet wonderen...

David000000007 | 25-06-20 | 04:11

Afgelopen weekend drie schietpartijen in die zone met verschillende gewonden en 1 dode. En uiteraard meteen klagen dat politie en brandweer niet komen helpen. Ik geef het tot eind deze maand.

5611 | 25-06-20 | 08:22

Jack Dorsey is a wacko biohacker on his way to become a halfgod.
In a nice and nasty californian way. But still.
That kind of people kick on powerplay.

Barack zei nog zo trots:
I am gonna make history to be the first president, that is life on twitter. And Jacko was sold.
Trump has still out-twittert Barack.

MistaRazista | 25-06-20 | 00:59

Laat ze maar. Four more years are coming.

JackStick | 25-06-20 | 00:15

Het kenmerk van totalitaire staten is dat ze instituten instellen die bepalen wat de waarheid is en wat al dan niet gezegd mag worden. Nog een kenmerk is dat niet-welgevallige meningen bestreden worden onder het motto dat ze niet waar zijn of niet in overeenstemming met de mening van de totalitaire staat.
Iedereen heeft het recht om een mening over de uitspraken van Trump te hebben. Maar het is bedenkelijk dat een instituut als Twitter die mening gaat sturen.

Lentehaas | 25-06-20 | 00:10

Ik vond de vorige disclaimers bij gekke tweets van Trump gepast, maar met deze slaan ze de plank echt mis. Jammer.

De Eierbal | 24-06-20 | 23:08 | 1

Disclaimers zijn gratuite deuguitingen en bovendien impliciet neerbuigend, alsof de lezer zelf te stom is om begrijpend te lezen. Maar ik begrijp dat u er heel erg mee geholpen bent.

bijna_raak | 25-06-20 | 07:21
-weggejorist-
Jan Passant mk2 | 24-06-20 | 23:04

Donald "bonespurs" Bunker Baby Trump?
Hahaha die slappe donut zonder gat.
Met zijn extra dikke hek om zijn witte huis.
Als hij er niet te dom voor was poepte hij de broek vol bij de eerste demonstrant die over het hek kwam.

Beste_Landgenoten | 24-06-20 | 22:50 | 8

TDS is echt zeauuuuuu 2016.....

KlauwnBassie | 25-06-20 | 08:07

@Beste_Landgenoten | 25-06-20 | 04:27: Zo kennen we je weer, BL: je zegt niks. Alleen maar inhoudsloze beweringen. Trump is dom, Trump is slecht, Trump zegt niets zinnigs, bla bla bla. Dat is geen onderbouwde mening, dat is gewoon schelden op en over iemand die je niet bevalt. Omdat het zo vreselijk bon-ton is lekker hersenloos mee te roepen. Het is "de meest incompetente president ooit". Toe maar, gooi er nog maar een onbewijsbaar schepje bovenop, want jij weet het wel even te vertellen. Meneer de narcist. Kijk, Trump's twittergedrag en zijn "spontane" opmerkingen, evenals zijn duidelijk niet-politieke ervaring zorgen er natuurlijk voor dat hij in ieder geval een imagoprobleem creëert, dat ga ik zeker niet ontkennen. Hij heeft daarmee niet de typische verschijning van een politicus. Maar de vraag is: wíllen we dat eigenlijk wel? Wíllen we dan graag iemand op die stoel hebben die mooie praatjes verkoopt en ons intussen een loer draait? Of hebben we liever iemand die zó onhandig is (en ik zeg het nu netjes), dat hij niets kan verbergen? Er zijn onder Trump een heleboel goede dingen gebeurd. Ook zijn er een aantal foute dingen gebeurd. Net zo goed als dat het geval was bij ÁL zijn voorgangers, sommige meer dan andere. Reagan werd door het links establishment ook van alle kanten zwart gemaakt (pun intended). Tegenwoordig wordt hij -door vriend én vijand, heel belangrijk dit- beschouwd als één van de beste presidenten ooit.Je kunt veel van hem zeggen, maar in ieder geval heeft hij de USA niet in de volgende zinloze oorlog in Verweggistan gestuurd en dat is alvast een goed begin t.o.v. Obama, Bush, Clinton en Bush Sr. Dat je dit niet ziet zegt meer over jouw ziekelijke drang naar volledige vernietiging van alles dat een andere mening heeft, dan over het functioneren van een Amerikaanse president. Wel kan ik zeggen dat ik blij met je ben op GS, en dat meen ik echt. Samen met Berbaar, Hoerieharrie en Kuifje vorm je een belangrijk tegengeluid op GS, waarbij jij de meest gehersenspoelde, Berbaar de brutaalste, Hoerieharrie de meest-onder-de-gordel-slaande en Kuifje de hardwerkende en meest respectvolle trol zijn. Jullie zijn welkom, welkom in mijn land ;-)

Gladiator Fap | 25-06-20 | 11:24

@Gladiator Fap | 25-06-20 | 11:24: en voor alle duidelijkheid: met "hem" in "je kunt veel van hem zeggen, maar..." bedoelde ik natuurlijk Trump.

Gladiator Fap | 25-06-20 | 11:26
▼ 5 antwoorden verborgen

Ronaldo, na dit hatelijke stukje zuurkool zit ik te denken aan Francisco van Jole, dat geeft mij kotsgevoel, schrijf er aub nog een!

Zoon van Boer | 24-06-20 | 22:26
-weggejorist-
hertogvanzottegem | 24-06-20 | 22:16 | 3

FvD er bijhalen? Oh ja, Ronaldo kan dat.

BozePaarseMan | 24-06-20 | 21:59 | 6

Lekker van je afbijten hoor, goedzo!

SuqMadiq | 24-06-20 | 23:26
▼ 3 antwoorden verborgen

Ik heb veel vrienden en sta veel in contact met de VS, ze hebben na het BLM gedoe allemaal hun neus vol van deze gevechten in de city. Ze willen Trump nu kiezen. En dat niet omdat het zo een goede president is maar omdat Bidden te zwak is om dit gepeupel in bedwang te houden. Trump doet er goed aan zijn tweets iedere keer te kopiëren op Parler net zo lang tot iedereen op Parler zit.

jan huppeldepup | 24-06-20 | 21:53 | 6

Helaas. Heb geen smart-foon maar een computer met razendsnel interweb. Maar die mogelijkheid willen ze bij Parler niet zien, ergo geen app, ergo geen alternatief open riool voor *moi*.

Kinkfactor | 24-06-20 | 23:06
▼ 3 antwoorden verborgen

Wat is Twitter?

Geil Kippetje | 24-06-20 | 21:44 | 4

Twatter heet het toch?

BozePaarseMan | 24-06-20 | 21:59

Uitloop voor scharrelkippen.

MistaRazista | 25-06-20 | 00:05
▼ 1 antwoord verborgen

Zojuist Parler gedownload. Fuck Twitter

Odin | 24-06-20 | 21:40 | 1

Wat is dat? Ik ga niet eens kijken.

meneer der meneren | 24-06-20 | 22:32

Trump's campagne is nu echt begonnen!!!

watergeus | 24-06-20 | 21:54

@redactie: Dit is een topic waard. We weten dat de Nederlandse regering graag meedoet met de Democraten. Er is financiële steun verleend en een Tweede Kamerlid, ene mevrouw Wassila Hachchi (lid van Doods66) is Killary tijdens haar campagne gaan ondersteunen. Karin Hildur aka Katja Ollongren heeft tijden het verhaal over Russische inmenging geplugd, maar ging nat toen ze met bewijzen moest komen. Waarom was Karin opeens zo bezorgd en waarom toevallig rond dezelfde tijd? Het stinkt al een tijdje rondom Karin en het wordt er niet beter op.

Frau Merkel | 24-06-20 | 22:04

Poept raakt ventilator

Carlos_I | 24-06-20 | 22:32

Twitter bekent wederom kleur.

Schepvogel | 24-06-20 | 21:33

De 3e wereldoorlog is al begonnen, the American led liberal world order versus alles wat conservatief is. Gelukkig is de trans atlantische ontkoppeling al begonnen en heeft ook links langzaam maar zeker door dat de liberale hegemonie niet houdbaar is. The times thet are a changing!

Rest In Privacy | 24-06-20 | 21:26 | 2

want dat is om de een of andere reden gaaf, of zo.

Beste_Landgenoten | 24-06-20 | 22:48

The thet offensive?

Mokum Kosher | 25-06-20 | 01:23

Óf Trump de verkiezingen in november wint of verliest een burgeroorlog daar is al bezig.
En die gekkigheid is hier (Europa) heen gewaaid.

Hét vrije woord | 24-06-20 | 21:16 | 1

Bij de Volkskrant zijn ze ook compleet de weg kwijt, ze slepen iedereen en zijn moeder voor de BLM kar om op manische wijze de vraag ‘discrimineer ik?’ te onderzoeken. "Een actuele vraag, maar geen gemakkelijke. En zeker geen gemakkelijke vraag om te onderzoeken in de filosofische praktijk van Wiss. Daar wordt niets verdoezeld of gesust, want dat helpt niet wanneer je zoiets als je eigen onbewuste racisme wil bevragen, zegt ze. Dan heb je meer baat bij een gesprekspartner die goed luistert naar wat je zegt en daarop doorvraagt – zonder te oordelen, maar ook zonder het mooier te maken dan het is. Alleen op die manier kun je onbewuste ideeën en aannames uit je eigen denken filteren, aldus de praktisch filosoof." Kind kan de was doen. I rest my case.

Wiebenick | 24-06-20 | 22:14

Vandaag een mooie optocht hier in het dorp gehad van honderden autoos met vlaggen, Trump signs and bordjes met “All Lives Matter” erop. Mensen kwamen de kantoren en winkels uit om de stoet toe te juichen. Het was echt hardverwarmend en het geeft de burger weer moed. Trump 2020!!!

Fuck-a-duck | 24-06-20 | 21:15 | 5

@Nehemia | 24-06-20 | 21:20:

Is nog geen gelopen race. Het gaat niet om een stem op Biden, het gaat over een stem tegen Trump. MSM en tech-reuzen zullen alles uit de kast halen om Trump te stoppen deze keer.

Die lege stoeltjes bij zijn laatste ralley, dat was geen gebrek aan belangstelling, er werden heel veel valse reserveringen gedaan online zonder dat ze echt wilden komen maar om de zaal leeg te houden.

Mocht Biden het worden dan kiezen ze een demente lege huls, een marionet.

sprietatoom | 24-06-20 | 21:28

@sprietatoom | 24-06-20 | 21:28: Klopt inderdaad. Dat waren van die Tic-Toc tieners. Timing is everything. Het crimineel onderzoek van John Durham wordt rond september afgerond. Ik verwacht veel perp walks. Er is hoogverraad gepleegd door veel lieden met die Russiahoax. Het komt allemaal goed. In november wordt het weer volop genieten van al die huilende sneeuwvlokken.

Nehemia | 24-06-20 | 21:37

@Nehemia | 24-06-20 | 21:37: Dat kan ook als een boemerang terug slaan als de andere kant dit ook gaat doen.

jan huppeldepup | 24-06-20 | 21:56
▼ 2 antwoorden verborgen

Gebral voor de Bühne. Toen de USA nog echte presidenten had, gold het motto: "speak softly, and carry a big stick". Een president met invloed geeft aan de politie slechts een hint om de boel een beetje in de gaten te houden. Die begrijpt dan wat er bedoeld wordt.

bdn01 | 24-06-20 | 21:10

Laatst plaatste twitter nog waarschuwingen bij (re)tweets van Trump met meme videos omdat dat 'gemanipuleerde video's' zouden zijn alsof dat er niet dik bovenop lag. Net zoals dat meme plaatje van Trump die een hond een medaille omdoet.

Als dat het niveau van 'fact checken' is stop daar dan maar mee. Ze denken dat ze Trump (z'n ego) hier mee kunnen pakken maar ik zie het als kinderachtige pesterijen en idioterie van (sociale) media waarmee ze zichzelf in de voet schieten.

GroetenVanUrk | 24-06-20 | 21:07

Het is natuurlijk wel beledigend dat hij zegt dat hij deze macht heeft. Alsof er nog naar hem geluisterd wordt...

Epistulae_Morales | 24-06-20 | 21:06 | 2

U spreekt zelden Amerikanen? Of alleen Democraten?
Of gelooft u de onzin die hier voor NPO doorgaat?
Hij wordt gewoon weer met vlag en wimpel herkozen.

Roadblock | 24-06-20 | 21:23

naar u wordt in elk geval ganz nicht geluisterd. Dat heeft ook voordelen,zoals een enorm luchtledige, zo helemaal voor uzelve.

hertogvanzottegem | 24-06-20 | 23:24

Ik ben persoonlijk ook tot rare dingen in staat als je aan m'n autonome zone komt. Zowel positief als negatief, daar ben ik eerlijk in.

Mr_Natural | 24-06-20 | 21:02 | 2

Waar zit jouw autonome zone?

HoerieHarry | 24-06-20 | 21:07

Stoere praatjes van een president op Twitter vind ik sowieso al belachelijk.
En dat heeft helemaal niets met vrijheid van meningsuiting te maken.

snapal | 24-06-20 | 21:01 | 1

Juist wel. Het maakt duidelijk dat de media, die de rol hadden het nieuws door te geven, niet meer te vertrouwen zijn. Daarom is Trump het maar zelf gaan doen.

Frau Merkel | 24-06-20 | 22:07

Twitter probeert het niveau van hun product te bewaken. Wat is daar mis mee? Wanneer ik een winkel zou hebben, en iemand komt met modderschoenen binnen lopen, dan zou ik daar ook wat van zeggen.

Red shirt | 24-06-20 | 20:59 | 8

@Epistulae_Morales | 24-06-20 | 21:08:
Oh? Geldt dat ook voor commerciele media?
Bent u zo naief?
U weet evengoed als ik, dat het er maar aan ligt wie de boterham belegt van een bedrijf, en wie er in de leiding zit.

Roadblock | 24-06-20 | 21:21
▼ 5 antwoorden verborgen

'Dan sla ik ze persoonlijk in elkaar', dat was toch ook zo'n spierballenuitspraak van Trump?

Mr_Natural | 24-06-20 | 20:58 | 3

Nee, dat is Biden een keer of 10 het laatste jaar in het gezicht van potentiële kiezers. Zoek eens op.

JohnLocke | 24-06-20 | 21:00

Nee, dat was Akwasi.

Roadblock | 24-06-20 | 21:06

Akwasi was van het schoppen. Zijn handen gebruiken zou op werken kunnen lijken.

Frau Merkel | 24-06-20 | 22:08

Het hellend vlak op Big Tech is duidelijk zichtbaar. Eerst pakken ze de rechtse compleetwappies (hallo Alex Jones!), dan de redelijke rechtse wappies, dan de mensen die een keer uit de bocht vliegen, en nu zoeken ze naar redenen om mensen te bannen (zie Zero Hedge of Carpe). Uiteindelijk komen ze ook bij GeenStijl uit. Maar de vraag is dus een beetje hoe erg dat is en hoe autonoom (on-topic woord-referentie) Twitter is.

JohnLocke | 24-06-20 | 20:51 | 3

Uiteindelijk komen er platforms die deze streken niet uithalen en zijn de Big Tech bedrijven te laat om klanten terug te winnen.

Trumme | 24-06-20 | 20:56

hoe vaak moet het nog uitgelegd worden. de vrije markt werkt hier niet. Het is onmogelijk om nog van BiGTech te winnen. Voorbeeld: gab / parler worden geweerd uit app stores.

Alleen regulatie, ik weet dat het een vies woord is, kan werken.

Ir. Wilhelmus | 25-06-20 | 00:27

Steeds meer mensen verruilen het marxistische Twitter voor Parler

Ofzoiets... | 24-06-20 | 20:51 | 5

Heb nog even op parler gekeken.Willen ze je foon nr hebben.Op gab is dat niet en kan je gewoon een account aanmaken zonder foon nr.

komtdatschot | 24-06-20 | 21:09

En terecht. Ik verdenk Jack Dorsey ervan dat hij geen normale voeten, maar bokkenpoten heeft.

Nehemia | 24-06-20 | 21:32
▼ 2 antwoorden verborgen

En dat allemaal vanwege de as verkiezingen in de VS.

komtdatschot | 24-06-20 | 20:51 | 1

^^^dit dus.

_washier | 24-06-20 | 21:33

Zou Twitter anders reageren wanneer Rutte zou zeggen dat de 'Vrije Autonome Zone Malieveld', beheerd door Feyenoord en ADO, kan rekenen op een 'harde ME-aanpak'? Ja, Twitter zou anders reageren dan. Censuur is een links spel op Twitter.

De vraag is, is Twitter als communicatiekanaal belangrijk genoeg om echt in te grijpen (in tegenstelling tot die 230-fantasie). Zeg het maar.

JohnLocke | 24-06-20 | 20:49

Hoorde het vanmorgen op de radio.en hoorde de inhoud van de tweet. Dacht ook wat is daar mis mee.
Volgens presentatrice wilde men een gebied om vrij te demonstreren. Meisje wist waarschijnlijk niet dat een autonome gebied iets heel anders is( meisje was die met een kleurtje van journaal)
Áls men in Amsterdam een wijk een autonoom gebied wil maken verwacht ik zelfs reactie van Rutten alhoewel ik een vraagteken zet bij Halsema

jaap932057795966 | 24-06-20 | 20:48 | 2

Rutte gaat niet reageren. Ollongren heeft dat meerdere malen voorgesteld, maar het OM hoort bij de juiste partij. www.youtube.com/watch?v=Tvwe3nczxEs

Frau Merkel | 24-06-20 | 20:52

Ik vind het anders wel een gewelddadige tweet van Trump, had hij nu geschreven "I'm going to kick a black Piet in his face" had iedereen voor hem geklapt. Maar nu het verschrikkelijke " With serious force!". Hopelijk kan ik nog slapen varnacht.

jan huppeldepup | 24-06-20 | 22:12

Waarom bellen ze zijn adverteerders niet gewoon?

Hadena | 24-06-20 | 20:47

Het Twitter politburo is niet gediend van dit soort uitlatingen.

Bolder | 24-06-20 | 20:46

Wat maakt mij dat uit.
Ze doen maar lekker wat ze niet laten kunnen.

HoerieHarry | 24-06-20 | 20:44 | 3

De volgende is Wilders.

sprietatoom | 24-06-20 | 20:57

Zinvolle bijdragen.

Trumme | 24-06-20 | 20:57

Mooi verlegje om heel dat Twitter stante pede van het internet weg te wissen, te verwijderen, door de shredder te trekken, ja door te spoelen, en achteloos weg te zetten.

Van Urk | 24-06-20 | 20:41

Wie ook een autonomous zone hadden. Zie de film "Southern Comfort" uit 1981. Hoe de National Guard in de pan gehakt wordt door een stelletje Cajuns.

Beste_Landgenoten | 24-06-20 | 20:41 | 2

Geen safe zone: youtu.be/WqNMjZpSbnU, een beetje een metafoor voor de agressie van D66 en de lijdende Nederlandse burger.

smdyasc | 24-06-20 | 20:45

Beste, geweldige film. Al heel lang niet meer gezien.

Brabantse Leeuw | 24-06-20 | 20:53

Gewoon Twitter zijn shield afnemen, Trump, zoals je al van plan was. Twitter wordt dan verantwoordelijk voor alles wat op Twitter verschijnt. See you in court.

Rest In Privacy | 24-06-20 | 20:40

Ik zit sinds kort op agoboo, daar kan je nog wel zeggen wat je wilt.

Mark_D_NL | 24-06-20 | 20:40 | 3

Agoboo, is dat uw plaatselijke kroeg?

Van Urk | 24-06-20 | 20:42

@Van Urk | 24-06-20 | 20:42:
Zijn vriendin.

Mr_Natural | 24-06-20 | 20:59

-1 voor de nodeloze sneer naar Den Terrie

Joostmochtnietsweten | 24-06-20 | 20:40 | 2

Zo is dat! -1 + -1 = -2

Ofzoiets... | 24-06-20 | 20:49

Wat denken wij. Gaat Twitter het redden?

Knufter | 24-06-20 | 20:39 | 2

Twitter redt het niet. Beter dat iedereen nu afstand neemt. Afstand nemen van die verliezers, die kneuzen die het gebruiken.

Van Urk | 24-06-20 | 20:43

Zal me een worst wezen, laat ze maar failliet gaan, hoef ik er niets meer over te lezen.

snapal | 24-06-20 | 20:45

Denk dat Trump best wel jaloers is op Putin.
Die had al lang wat personeel naar Twitter gestuurd en komt er ook makkelijk mee weg.

snapal | 24-06-20 | 20:39 | 1

Niet alleen naar Twitter denk ik, ook naar elke BLM idioot...

oh no | 25-06-20 | 00:54

Then again.. Als de Russen komen zullen ze ook met serious force gemet worden.

Beste_Landgenoten | 24-06-20 | 20:36

Volgens mij heeft iemand bij Twitter het niet zo op Dumb Donald

Beste_Landgenoten | 24-06-20 | 20:35 | 7

@Roadblock | 24-06-20 | 21:26:
Dat kan zomaar, want de helft van de Amerikanen is ook te dom om te schijten.

Beste_Landgenoten | 24-06-20 | 22:38
▼ 4 antwoorden verborgen

Onder het motto: baat het niet, dan schaadt het zeker niet.(?)
Bedoel, een pedo block je ook als hij lolliestok typt.

snapal | 24-06-20 | 20:33

Twitter is bang dat iemand de rechtstaat serieus gaat nemen, zonder in hun clubje te zitten.

Blauwpetje | 24-06-20 | 20:32

Ik ben geen Amerikaan, maar 'They will be met with serious force' is toch een -taalkundige- bedreiging.

Grasgriezel | 24-06-20 | 20:28 | 3

Ja maar dan van de president die het geweldsmonopolie van het land in handen heeft.

Joris Beltsin | 24-06-20 | 20:33

'if they try'.

klimaatsloper | 24-06-20 | 20:36

Yep, maar dat maakt het nog geen belediging... En als een president dat al niet meer zeggen tegen een stel zotten die menen de samenleving omver te moeten werpen vanwege de ongelukkige dood van een beroepscrimineel dan gaat er in het "vrije Westen" dus iets heel goed fout!

oh no | 24-06-20 | 20:36

Ja twitter noemt dit het oproepen tot geweld, omdat trump zegt "they will be met with serious force". Ik snap het ook niet hoor, maar goed dat is twitter logica.

zeertegendradig | 24-06-20 | 20:27 | 2

Tja algoritmes, hoewel ik denk dat er bij Twitter nog een mannetje meekijkt als het POTUS betreft.

Joris Beltsin | 24-06-20 | 20:30

Het is vooral DNC bediening. Trump wrijft voortdurend zout in de stinkende wond van het cultureel marxisme bij de Democraten en hun talloze meelopers-nuttige idioten overal in de media.

hertogvanzottegem | 24-06-20 | 23:36

Hoe dan? is een uitdrukking voor millennials, werkzaam in de media. Zitten vaak op Twitter. Net als Trump.

beldewouten | 24-06-20 | 20:24 | 2

Verschrikkelijk. Schrijft Tim Hofman tegenwoordig ook al de berichten? Ronaldo = Tim hofman? Nee toch?

sander3488 | 24-06-20 | 20:26

Eens, maar dit is toch wel een van de uitzonderlijke momenten dat het heel pakkend is.

oh no | 24-06-20 | 20:40

The Donald ging Twitter toch aanpakken? Ze hebben nu een grotere mate van bescherming dan bijv. kranten omdat ze zelf geen content maken, echter als ze adviezen aan tweets gaan hangen dan komt dat te vervallen.

Joris Beltsin | 24-06-20 | 20:24

Toch kan ik me voorstellen dat een moderator van twitter die de president jorist tevreden naar huis gaat omdat ie dan iets heeft om later nog over te kunnen opscheppen.*gniffel*

Jan-Joris-Jaap-Joop | 24-06-20 | 20:24

Parler. is dat nog niet gekaapt door VVdtrolls?

dathoujetoch | 24-06-20 | 20:21

Lachen als Trump overstapt naar Parler.

Jean Cul | 24-06-20 | 20:17 | 8

@Nehemia | 24-06-20 | 21:22:

De tamme tweets op twitter, de felle op het andere platform dat hij kiest.

sprietatoom | 24-06-20 | 21:43

@Watching the Wheels | 24-06-20 | 20:43:
Ga eens op zoek naar Andrew Tanenbaum en de "Open Letter to Intel", Minix in uw chip!

kindapaas | 25-06-20 | 10:32
▼ 5 antwoorden verborgen

Hier zou hij waarschijnlijk ook allang -weggejorist en opgerot- zijn en dat hoeft niet altijd logisch te zijn. Het is altijd de interpretatie van tekst door iemand en die kan anders zijn dan hoe het bedoeld is door de schrijver. Trump kan met z'n 82,4 miljoen volgers en al z'n geld morgen een eigen Twitter beginnen, lijkt me erger als een eenvoudige reaguurder zonder volgers -weggejorist en opgerot- wordt. Heb nooit begrepen dat de Amerikaanse overheid zo afhankelijk wil zijn van Facebook en Twitter en meer van die meuk.

Watching the Wheels | 24-06-20 | 20:17 | 3

Wel is bekend dat ze samenwerken met de NSA, dus misschien is dat het.

Watching the Wheels | 24-06-20 | 20:27

Ik ben ook eens opgerot vanwege onbegrepen humor. Gelukkig mag ik nu weer goeie grappen maken.

Hadena | 24-06-20 | 20:49

@Hadena | 24-06-20 | 20:49:
Totdat je weer verkeerd begrepen wordt (of een keer je dag niet hebt), maar ja ... dat hoort er gewoon bij. Dat ze die Amerikaanse president redigeren is lachwekkend. Dan staat er dus blijkbaar iemand boven die man en die persoon (of dat algoritme) is niet openbaar en niet gekozen.

Watching the Wheels | 24-06-20 | 20:57

TikTok is geen optie voor Trump.
Te Chinees en bovendien hebben TikTokkies zijn campagne in Tulsa verneuqt.
Stop gewoon met Twitter, Mr Trump.
Er zijn genoeg kanalen om te communiceren.

Ruimedenker | 24-06-20 | 20:16 | 3

Parler.

Sinterbikske | 24-06-20 | 20:17

Hij kan morgen zelf iets beginnen. Mensen willen toch wel horen wat hij te melden heeft dus hij neemt zo 50 miljoen volgers mee (van ruim 82 miljoen).

Watching the Wheels | 24-06-20 | 20:20

Hyves?...

Bill le Koek | 24-06-20 | 20:23

Mooi man. Ik ga weer ff naar Sylvie kijken.

Sinterbikske | 24-06-20 | 20:15

Als iedereen in Washington democratisch stemt, en ze willen een autonome staat, dan is dat toch de kers op de taart van de ultieme democratie en gaat dat gewoon gebeuren?

Leptob | 24-06-20 | 20:14 | 5

@Joris Beltsin | 24-06-20 | 20:26: ja dat wist ik ook eigenlijk wel. Altijd hetzelfde als ik probeer twee dingen tegelijk te doen. Er gaat iets fout.

Leptob | 24-06-20 | 20:51

Washington DC ligt niet in één bepaalde staat. En autonoom betekent in Nederland iets anders dan wat wat Trump bedoeld.

The_Challenger | 24-06-20 | 21:25
▼ 2 antwoorden verborgen

Het second amendment gaat daar geheid nog goed van pas komen...

Paaldanseres | 24-06-20 | 20:14 | 3

Er zijn ook heel veel liberalen ineens 2nd Amendment geworden. En de: "Je bent geen 30 patronen in een magazijn nodig" is ineens ook slecht beargumenteerbaar.

TheBurnerMan | 24-06-20 | 20:27

De democraten daar hopen eigenlijk stiekem dat Trump de verkiezingen wint. Dan hebben ze een aanleiding om het second amendment te gebruiken waar het voor bedoeld is.

The_Challenger | 24-06-20 | 21:23

Het zal wel herschreven worden. Nu begrijpt niemand er wat van. HEt 22e moet ook verbeterd worden met een examen en het 25e moet ook mentalen ongeschiktheid als mogelijkheid bieden en niet alleen een kogel in het hoofd.

MaarFeitelijk | 24-06-20 | 23:26

Nooit begrepen wat Twitter voor meerwaarde brengt. Een paar zinnetjes plempen op internet en dat nog "media" noemen ook. In de vuilniskar ermee.

Ommezwaai | 24-06-20 | 20:14 | 6

Ergerlijk dat ook zo veel links o.a. van deze site eerst naar een tweet gaan en dat je dan nog eens moet doorklikken voor het artikel zelf. Zal wel met auteursrechten te maken hebben.

Joris Beltsin | 24-06-20 | 20:35

@Joris Beltsin | 24-06-20 | 20:35: Google werkt op linkjes. Twatterlinkjes scoren hoger.

Frau Merkel | 24-06-20 | 21:06
▼ 3 antwoorden verborgen

Als ik Trump was, stuurde ik elke maand de IRS op twitter af.

Brabantse Leeuw | 24-06-20 | 20:14 | 3

Is een Tomahawk raket ook goed?

Ommezwaai | 24-06-20 | 20:15

Twitter heeft natuurlijk wel een paar miljoen om de beste advokaten te kopen, kan dus wel is fout aflopen.

jan huppeldepup | 24-06-20 | 22:03

@jan huppeldepup | 24-06-20 | 22:03: De essentie is dat pres Bonkers helemaal geen miljoenen heeft. Ze ze zijn zo arm dat de geheime dienst in de hotels laten betalen terwijl andere presidenten zelf de huisvesting voor de beveiliging regelden (en betaalden).

MaarFeitelijk | 24-06-20 | 23:24

Overtuigt het nog iemand? Big Tech verstopt hun bias niet meer, de kampen zijn gevestigd, het maakt geen bal uit.

klimaatsloper | 24-06-20 | 20:13

Trump moet een keer ophouden begripvol te zijn en gewoon keihard optreden tegen de fascistische leiding van Twitter, pak die racistische haatzaaiers bij hun ballen en zet ze op zwart. Pak ze daarna op.

smdyasc | 24-06-20 | 20:12 | 5

Gooi alle social media maar eens een jaar op zwart. op internet alleen nog maar webshops/winkelen en met telefoons alleen nog maar bellen en sms'en. Back to basics zeg maar, laat de mensen maar eens weer persoonlijk contact maken.

Hangtietsmurfin | 24-06-20 | 20:24

Dat zou nou juist precies zijn wat de tegenstanders van Trump willen.

LiniaalRectaal | 24-06-20 | 22:13
▼ 2 antwoorden verborgen

Ingegeven door een gekwetste snowflake.

Gomezlopez | 24-06-20 | 20:11

Het is zo voorspelbaar, dat the Donald het er waarschijnlijk om doet.

3Xniks | 24-06-20 | 20:11

Autonome zones moet je uitroken. Normale mensen durven de straat niet meer op door dat gespuis.

Rest In Privacy | 24-06-20 | 20:10 | 1

Op ruigoord moeten de bewoners dat zelf doen geloof ik.

dugo | 24-06-20 | 21:20

Zit inmiddels ook op Parler. Prima platform, sinds de ban van Katie Hopkins zijn er honderduizenden nieuwe accounts gemaakt daar. Hoop dat Twitter binnenkort verleden tijd os!

Neighborhood_Bully | 24-06-20 | 20:10

Elke tweet of campagnevideo die verwijderd wordt = veel meer aandacht.
Plus er zit een battalion Kuifjes en Aries elk woordje op een goudschaaltje te wegen = nog meer aandacht.

pjotr nicknaamtov | 24-06-20 | 20:10

Twitter gaat redacteuren. Twitter is dus een uitgever geworden (aka krant). Doei Twitter. Geen section 230 bescherming meer. Nu moet je die communisten van de Democraten wel in het zadel helpen. Anders kun je wel eens naar de kloten gaan. Dus doei Twitter. Hallo Autoritarisme van de Democraten. En halloooojjj Civil War 2.0. Verkiezingen worden de trigger.

We horen er geen fuck van. Maar de steden al daar is nog elke dag protesten, relletjes en lokale plunderingen.

2nd Amendment Republikeinen verenigt u!

TheBurnerMan | 24-06-20 | 20:10 | 1

Nee helaas niet werkt dat hele 230 intrekken niet. Twitter moet je niet als een soort Volkskrant zien waarbij elke tweet een artikel is. Het is meer het reactie-paneel van Nu. Sanoma of wie ook eigenaar is van die bende daar kan echt niet aangeklaagd worden in Nederland omdat Pietje iets onwelvalligs zegt, of omdat Sanoma sommige reacties verwijdert dan wel van commentaar voorziet. De enige manier om het echt aan te pakken is nationalisatie of regels opleggen die ook aan telecom en posterijen zijn opgelegd (je mag iedereen een brief sturen, ongeacht wie je bent). Beide wegen zijn niet heel aantrekkelijk op het moment. Dit gevecht heeft Trump c.s. keihard verloren en dat op het moment van de grote culture war.

JohnLocke | 24-06-20 | 20:40

Auto-sencore. <Trigger=Trump. End>

squadra | 24-06-20 | 20:09

Trump is gewoon Baas!
Cry me a river, sneeuwvlokjes!

Kamikazepiloot | 24-06-20 | 20:09 | 7

@Kabila de stijlloze | 24-06-20 | 20:11: Zelf ben je geen baas, anders hoefde je andermans bazennaam niet te jatten.

LiniaalRectaal | 24-06-20 | 22:11

Dat weet hij dan zelf niet. De man is te dom om tic-tac-tor te spelen. LAat staan schaak met de Iraniërs of Go met Chinezen.

MaarFeitelijk | 24-06-20 | 23:22
▼ 4 antwoorden verborgen

Twitter probeert het vrije woord met wortel en tak uit te roeien, en gaat er nu met gestrekt been in.

obominotie | 24-06-20 | 20:09

Twitter graaft zijn eigen graf. Kan iemand de adverteerders even bellen?

JWZ_JMK | 24-06-20 | 20:09

Burgemeester van Seattle Jenny Durkan (democrat) trekt haar keutel al weer in mbt de "police-free autonomous zone" na eerst met de wolven in het bos te hebben meegehuild. Goh! Hoe verrassend.....

eu.usatoday.com/story/news/nation/202...

MikeTheBull | 24-06-20 | 20:08 | 2

The New York Times
Minnesota lawmakers failed to compromise on law-enforcement measures in a weeklong special session. Activists worry the window to change is closing.
Saturday, June 20, 2020 10:21 AM EST

Ruimedenker | 24-06-20 | 20:12

Zal ik nu maar alvast mijn zorgvuldig uitgezochte linkje naar een of ander belabberd nummer voor Esther (Proost hoor!) neerzetten, of wacht ik tot het topic 'officieel' wordt. Ik vraag dit voor een vri...eh.. voor iemand anders.

dathoujetoch | 24-06-20 | 20:08 | 3

Van mij mag je, maar ik heet dan ook geen Joris.

Frau Merkel | 24-06-20 | 20:33

Ik vraag me wel af wat de fiancé van die vriend daarvan vindt. Iedere keer maar wijntjes aanbieden aan Esther. Die vriend van jouw heeft zo'n rijk sociaal leven dat hij zelfs in Praag om 00:01 op nieuwjaarsnacht op GeenStijl de groeten kan doen

The_Challenger | 24-06-20 | 21:20

@The_Challenger | 24-06-20 | 21:20: soms noemt hij zijn zolderkamertje Praag, dan weer Afrika, dan weer Brussel. Zijn verloofde is half mocro en heeft dus een snor (man of vrouw maakt niet uit, denkelijk man). Waarschijnlijk ooit achtergelaten in een bezemkast door een echte VVd'er. Neen, ik noem geen namen. Mag niet van joris. Oeps, toch een naam, sorry.

dathoujetoch | 24-06-20 | 21:28

Daar zit een links luchtje aan.

hoogvlieger | 24-06-20 | 20:08

Trump en Driekus, zelfde laken een pak.

Rest In Privacy | 24-06-20 | 20:07 | 3

Nou, Trump zal nou wel bakzeil halen. Wat een gedurfd statement!

dathoujetoch | 24-06-20 | 20:09

En ja hoor. Het gaat over Trump en de pavlovreactie is er.

The_Challenger | 24-06-20 | 21:18

Inspiratie op? Oh wacht, dat is al een paar maanden.

LiniaalRectaal | 24-06-20 | 22:08

Twitter, dat is toch die liefdadigheidsinstelling zonder winstoogmerk in het algemeen belang?

De Briemusketier | 24-06-20 | 20:06 | 3

Marxistisch en voor mensen met een licht gebrek aan hersencellen.

Ommezwaai | 24-06-20 | 20:12

Ja, net zo iets als wat ze je over de bankgiro loterij proberen wijs te maken.
Alleen is het algemeen belang natuurlijk wel links.

Roadblock | 24-06-20 | 21:37

Veel winst maken ze niet en de beruswaarde is ook niet zo bijzonder. Het is een beetje voorbij.

MaarFeitelijk | 24-06-20 | 23:20

Ja staat in de huisregels he, je mag geen dreigementen uiten.

RickRD | 24-06-20 | 20:05 | 14

@Frau Merkel | 24-06-20 | 20:34:
Maar is overigens niet strafbaar. Lijken zijn geen personen maar dingen.

LiniaalRectaal | 24-06-20 | 22:07

Inderdaad, bij anderen was de accoutn allang opgeheven. Twitter zou er goad aan te doen dit alsnog te doen. Er is geen leveringsverplicting bij gratis diensten.
Een republikein die al decennia mee loopt en voor velen gewerkt heeft vat het wel samen met de best passende woorden uit de Engelse taal. An imbecile and idiot.

MaarFeitelijk | 24-06-20 | 23:19
▼ 11 antwoorden verborgen

(...) Je zou haast denken dat er een politiehater van Antifa/FvD achter de knoppen zit. (...)

Ik lolde.

Parsons | 24-06-20 | 20:03 | 3

Gaat de foute kant op met GS. Naoorlogsverzet.

padbuffel | 24-06-20 | 20:12

Hij is grappig, maar een beetje tam ook weer. Ik wacht nog steeds op uitleg van de politie en met name alle beelden waaruit blijkt dat het ingrijpen op deze manier noodzakelijk was. Voor zover ik weet is er niet een een verklaring naar buiten gekomen. Als vertegenwoordiger van de Nederlandse bevolking lijkt het mij terecht dat hij daarop in gaat. Ik ben blij dat iemand op de blauwe stoeltjes eens wat doet.

Frau Merkel | 24-06-20 | 20:37

Parsons.... Terug van weggeweest?.

Waksol | 24-06-20 | 21:18

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl