Zon gaat weer schijnen: fatbikes vanaf nu verboden in het Vondelpark
Nederland herovert Nederland op Nederland
Met chloor op voorbijgangers schieten, mensen overhoop rijden, vrouwen verkrachten, omaatjes in stukken hakken & op de bbq gooien, winkels overvallen, moeders in het gezicht tuffen, vaders tackelen, het zijn van allround een aso, idioot en kinderachtige loser: vanaf vandaag allemaal niet meer aan de orde in het Vondelpark. Fatbikes met dikke banden vanaf vandaag verboden. Dat gaat natuurlijk helemaal niemand handhaven, want Femke Halsema zit de hele nacht op Hinge te sexten en wordt dan extreem nukkig als ze iets moet vinden van een vergunning. Volgens (een gek) deel van de Amsterdamse gemeenteraad is vandaag juist een trieste dag, in verband met stigmatisering. Wat de GroenBij1-tokkies daar eigenlijk zeggen is: fatbikegespuis benne de Marrekane! Terwijl echt niet alle criminele Marokkanen een fatbike hebben. ENFIN, moeders laat uw dochters los in het Vondelpark, het kan weer. De zon gaat weer schijnen in Nederland.
Update - Amsterdamse taferelen in regio Rotterdam: "Een 80-jarige man is in het bijzijn van zijn kleinkinderen mishandeld door een jongen op een fatbike. (...) De jongen komt terug en duwt de 80-jarige man achterover in het plantsoen. Een omstander zag dat allemaal gebeuren en liet het er niet bij zitten. Hij wilde opkomen voor de oude man, maar kreeg vervolgens ook meerdere vuistslagen in zijn gezicht."
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
Amsterdam verandert onder Femke Halsema in een antisemitisch broeinest
Maar David van Weel komt plots om in begrip - StamCafé
Mag ook al niet meer: hard FIETSEN in 020
Buitenproportioneel geweld in de war on fatbikes
Politie Utrecht: 'Steeds meer inwoners in gezicht gespuugd door jongens op fatbikes'
Dit is overigens een vorm van jihad is maar Nederland is niet klaar voor dat gesprek
Statushouder terroriseert gemengd wooncomplex, Eigen Haard beschermt studenten niet
"Het is af en toe heel eng om hier te wonen"
Buurt heeft al vijf jaar trampolines op pleintje. Maar dan grijpen Ordetroepen Femke Halsema in
Een bewonersinitiatief de nek omgedraaid, lekker gewerkt weer gemeente Amsterdam
Prioriteiten bij D66 Amsterdam: LOI-cursus 'AI voor beginners' voor 100.000 mensen
Foto: een Amsterdammer die dankzij de AI-cursus van D66 aan ChatGPT kan vragen hoe je moet sparen voor een huis
Gemeente Amsterdam nog steeds onveiligste werkplek ooit: vrouw krijgt ongewenste tongzoen op ambtenarenborrel, krijgt ‘psychisch trauma'
Altijd weer de gemeente Amsterdam waar de smeerbeertjes werken!
