HET IS HIER GEEN HOTEL!!!!1! ..... oh wel
Verkiezingen voorbij, VVD pompt weer extra asielzoekers door
Mooie boel weer. U mag helemaal niks, en de gemeente mag alles. Een compleet hotel vorderen voor de omvolking bijvoorbeeld. En u mag GEEN BEZWAAR aantekenen. Gewoon bek houden en slikken. En een paar dagen van te voren op een inspraakavond "inloopbijeenkomst", krijgt u te horen wat voor vlees er in de dorpskuip komt. En om de burger nog meer voor de bek te trappen heeft de VVD - bekend van de mantra de asielinstroom moet substantieel omlaag - de asielinstroom substantieel verhoogd. Was het 't hele verkiezingsjaar 700, nu zijn het er hopsakee alweer 800. Hadden we al gezegd dat de overheid substantieel schijt aan u heeft? Tenzij u een hoteleigenaar bent! KOOP DAN!
Er zijn op dit moment honderdvijftig van dit soort plekken voor asielzoekers in Den Haag: veertig in het Parkhotel en 35 in het Pink Flamingo Hostel, beide in het centrum van Den Haag. Nog eens 75 andere asielzoekers kunnen tot 1 april terecht in het Teleport Hotel in bedrijvengebied De Binckhorst.
Reaguursels
InloggenMooi he, informatieavond, maar geen inspraak.
Nieuwe elan is slikken.
Voor asielzoekers wordt een hotel gevorderd.
Mensen die uit pure nood permanent leven in een recreatiewoning worden dakloos gemaakt, want bestemmingsplan is bestemmingsplan.
Even een heel raar idee, als je genoeg woningen bouwt, krijg je doorstroom van statushouders, en daarmee ook weer plek in AZC`s.
Ja maar stikstof!.!11!
Tering is tuberculose. Weet niet uit welk land deze asielzoekers komen maar het zou me verbazen als daar niet minimaal één tuberculoseland tussen zit. Dus om uw vraag te beantwoorden: niet lang meer.
Dezelfde ondernemers die nu verontwaardigd zijn blijven maar hersenloos en egoïstisch op Ruttes nietsontziende opengrenzen-neoconbeleid stemmen. Dom en naïef.
In de Keizerstraat wil je tegenwoordig ook niet dood gevonden worden. Het is nu niet van laten we eens gezellig daar door heen lopen.
Wordt het dan lokale Finnen tegen veiligelandiers?? Leuk! Hek eromheen, cameras erbij en we hebben Endemol niet meer nodig!
Zitten er allemaal naast. Natuurlijk komen er gezinnetjes en kinderen in dit hotel. Om het moraal wat op te krikken en het verhaal te kunnen blijven verkopen.
Och, hadden hier vlakbij plots 80 jonge Syriërs zitten. Niet veel last van gehad. Meest verrassende de dure schoenen, dure telefoons en allemaal AirPods. En altijd in de rij bij de pinautomaat.
Elke dag weer een proletarische inloopbijeenkomst.... bij uw lokale middenstander.
Dat krijg je met z'on links liberale burgemeester. Hij is vrees ik nog slechter dan Krikke, want die ging tenminste nog weg wegens wanprestatie. Een ramp dat deze lachende nietsnut niet in Utrecht is gebleven.
Pink Flamingo is vernoemd naar de film Pink Flamingos met de zingende anus en Divine die een echte hondendrol op eet. Lekker traumatiserend voor de vluchtelingen die er moeten gaan wonen. Alsof ze nog niet genoeg hebben meegemaakt.
Ja hoor, gooi maar bij de rest!
De winkeliers zullen zich nog wel wat vaker overvallen gaan voelen
Maar kunnen ze 'Scheveningen' uitspreken?
Ha ha. Vast niet maar dat kunnen Limbo's ook niet.
Ja, laat maar door.
www.youtube.com/watch?v=uWmMxzTKlcw
@Nuuk | 20-03-23 | 22:05:
Heh, +1.
Waarom zou je?
Dat hoeven ze toch niet? Hois, oitkiering, graties, Miele en dieskriemienasie - dat is al het Nederlands dat ze nodig hebben.
Zeer positief. Was vandaag op een heel groot bedrijf waar ook statushouders aan het werk worden gehouden. Hun bijzonder tevreden en goed voor de economie, want het is leuke business,
Hoest met de luie hoernalistiek dat ze hier niet over schrijven?
Ah, fijn om te lezen.
En, vertel eens, hoeveel statushouders zijn dat er? Achtergrond van die mensen? En wat krijgen die als vergoeding?
Dat je er geld mee kunt verdienen wil niet automatisch zeggen dat het een goed idee is. Sommige handel komt met grote financiële voordelen voor werkgevers, werknemers en afnemers, maar ook met minstens zo grote nadelen voor mensen die geen cent van de inkomsten ontvangen maar wel alle negatieve randeffecten mogen ervaren. Zulke handel is onethisch. Net als de cokehandel. Of de varkensflats in Brabant. Of de gaswinning in Groningen.
Dat heeft denk ik ook vrijwel niemand moeite mee met de mensen die hier komen om ook wat bij te dragen. Ik in ieder geval niet.
800 wat?
Oekrainers
Afghanen die NL al die tijd in de steek liet na de..... belofte.... van Mark
Slachtoffers van de aardbevingen in Turkije en Syrie..... Ook daar al weer allerlei beloften gebroken
Asielzoekers waarvan Mark aan die Italiaanse dame beloofde dat hij mee zou helpen aan een oplossing.... tenminste mee zou helpen denken
Iraanse vooral dames?
Rusissche politieke vluchtelingen?
Of mensen als dezen die het niet zo troffen als ons... Zo'n 43.000 Somaliërs zijn vorig jaar
overleden door de ergste droogte in 40
jaar in het land,staat in een rapport
van wereldgezondheidsorganisatie WHO en
Unicef.De helft van de slachtoffers
zijn waarschijnlijk kinderen.
Ook dit jaar zullen door de droogte nog
duizenden mensen overlijden.Ruim zes
miljoen Somaliërs kampen met ernstige
honger,omdat de oogsten mislukken.
In de hoorn van Afrika zijn elk jaar
twee regenseizoenen,al regende het de
laatste twee jaar niet.Daardoor werden
vijf regenseizoenen gemist.Vermoedelijk
zullen Somalië,Ethiopië en Kenia dit
jaar een zesde regenseizoen missen.
Hoe is t eigenlijk met die snuiter met die smalende VVD-lach die Eric van der Burg. Maakt ie nog wat klaar of lacht ie alleen maar?
Ga Gaten Graven!
En vanwaar deze inventarisatie? Is het een pleidooi om al dit soort stakkers dan maar een sociale huurwoning en bijstandsuitkering in Nederland aan te bieden? Ik snap niet zo goed welk punt je wilt maken.
100 jaar ontwikkelingshulp ter plaatste en het heeft niets geholpen.. droogte, er waren eens van die mooie projecten.. pompen installeren, binnen de week pompen gestolen.. het zit er gewoon niet in, bij die lieden.. kijk eens een beetje rond in de betreffende landen.. de lamlendigheid spat er vanaf, behalve als het op aanwas aankomt, maar goed dan heeft unicef er weer een leuk verdienmodel mee..
Wel bijzonder dat altijd de route naar de noordelijke landen gevonden wordt, afgelopen weekend tijdens de formule 1 gezien hoe prachtig het er allemaal uitziet in het midden oosten, waarom daar niet eens proberen? taal.. cultuur, het sluit allemaal prima aan.
Eens zo,n interview met zo,n oliebaasje gezien.. Vraag: waarom nemen jullie geen vluchtelingen op ? antwoord.. Nee, daar zijn we niet op ingericht, en we willen geen problemen... geen vragen meer, en niemand die hun er verder op aanvalt..
@De Treinende Rechter | 20-03-23 | 22:00: dat schijnt een oplossing te zijn ,maar i.p.v dat je zegt graaf gewoon ,is daar blijkbaar weer een organisatie voor nodig ... terwijl ze gewoon ff just moeten diggen... hoeft niet veel te kosten lijkt me .
Moeten wij de hele weerstand helpen? Kan niet.
En je punt is ? Alles van heel ver komen reizen om hier de ruif leeg te vreten in een land wat al overvol is ?. Al die raketgeleerden, hersenchirurgen en ander hoog kwalificeert volk die we zgn. "Keihard nodig hebben want vergrijzing" ? Als je denkt dat Nederland de ongeremde instroom van asielzoekers wel aankan terwijl er aantoonbaar en bewezen dagelijks plenty problemen zijn met veel te veel onaangepast rukvolk wat helegaar niet van plan is om te integreren, dan leef je in een soort wensdenkende koortsdroom.
Oekries zijn wat mij betreft trouwens wel welkom. Ten eerste omdat ze niet te bedonderd zijn om de klauwe uit de mouwe te steken en ten tweede omdat een groot deel weer wenst terug te keren als de Russen het land uit getieft zijn. "Ja maar, Oekries mogen al gelijk werken" Ja, dus ? Statushouders mogen dat ook. Het gros zit na een aantal jaren nog steeds in de bijstand. Handje ophouden en klagen dat Nederland zo erg is.
Is dat dichtbij Pechtold zijn appartement?
Wat een VVerDienmodel zeg!
Heb jaren daar in de buurt gewoond. Mochten de badgasten zich misdragen, dan wordt dat door de buurtbewoners doeltreffend “opgelost”.
Boulevard van Scheveningen is anders al jaren een poel van overlast'jongeren' waar je als jonge vrouw niks te zoeken hebt... Buurtbewoners zien dit met lede ogen gebeuren...
Tijdens de corona lockdown heeft de gemeente Amsterdam meerdere hotels, hostels en zelfs het botel bij het CS afgehuurd voor dak- en thuislozen. Veel gescheiden mensen, sommige met kinderen. (Verslaafden naar andere locaties). Dat was lucratief voor de eigenaren want er kwam geen toerist meer naar de stad. En toch coronasteun cashen want alle horeca en entertainment in die hotels waren verplicht gesloten. Na de epidemie konden die mensen weer ophoepelen. Die wel.
Hey Après, wanneer ga je er nu eens ECHT wat van zeggen?
Jorplace *GRATIS WIFI
*alleen bij boekingen met ontbijt
Gemeente bestaat voornamelijk uit d66 en vvd, had u een andere uitkomst verwacht?
Groep de Mos..
@Kruijffje | 20-03-23 | 21:43:
De Mos mag niet meedoen: waar de anderen lobbyisten worden genoemd als zij met lieden uit het bedrijfsleven praten, heet dat bij De Mos netwerkcorruptie.
Hoho, stemming makerij! Zo pas was het nog 600 (100 achter de hand voor de verkiezingen ) en nu is het wel 800 maar daar zitten die 100 weer bij in dus is het steady 700
Aan mij ligt het niet. Heb Ja21 gestemd. Ik werk met statushouders en helaas worden veel vooroordelen bevestigd.
GS gebruikt in dit stuk de term ¨omvolking¨; de eerste processen lopen en / of worden voorbereid. Pas maar op.
Deze term zal als racistisch worden beschouwd en dus zal ze strafbaar worden.
Alles, werkelijk alles, zal er aan worden gedaan om ons weg te krijgen.
Knettergestoord.
Mijn hemel, weten die stakkers wel dat er daar met Oud en Nieuw vreugdevuren zijn op het strand? Dat worden weer veel extra trauma's. Sofort verbieden dan maar. Doorpakken nu.
En het vuurwerkfestival in de zomer (als het niet alweer wordt afgelast door een of andere debiele reden).
@Kruijffje | 20-03-23 | 21:44: Ach, dan zetten ze de clips van een rituele slachting of genetiale verminking maar wat harder in hun airpods.
Zeg ik teveel als we het lief vragen, de asieleisers die hier al jaren wonen, wellicht eens werk zouden gaan zoeken? Het is een gegeven dat meer dan 60% nog nooit heeft gewerkt. Zegt u maar hoor als u het onredelijk en teveel gevraagd vindt?
Eerst gezinshereniging regelen anders steek ik geen poot uit is het credo!
Hier in Den Haag ben ik in de horeca vorig jaar al 3 keer een Oekraïens meisje tegengekomen dat in de bediening werkte.
Van die 120.000 Syriërs die voor, in, en na het 'Wir schaffen das' jaar 2015 hier zijn binnen getsunamied, ben ik er nog geen één in de horeca tegengekomen. Trouwens, ook geen Afghanen, Somaliërs, Eritreeërs, etc, etc. Ik zie in mijn wijk alleen wel regelmatig van die 'veegploegen van kleur', die kennelijk in dienst zijn bij de gemeentereiniging (of milieu service, of wat voor pompeuze naam de vuilophaal tegenwoordig heeft), die de straat een beetje schoon bezemen, en waarvan ik vermoed - maar zeker weten doe ik het niet - dat het voormalige asielzoekers zijn, die nu dat soort gesubsidieerde baantjes hebben. Maar nogmaals, dat is wel speculatie mijnerzijds. Misschien zie ik dat helemaal verkeerd. Ik hoor dat dan graag van iemand die weet hoe het werkelijk zit.
@Dr_Johnson | 20-03-23 | 21:31: Hier heet dat Pantar voor mensen met een beperking. Dat is weer een ander subsidiekanaal. Vaak mensen met bijstand die verplicht aan de slag kunnen/moeten. Autochtonen dus ook Antillianen. Zelden een Fin. Straat vegen, vuil prikken etc. Of taakstraffers. Geen statushouders, die spreken geen Nederlands dus gevaarlijk voor aanwijzigingen op straat.
Bij mij in de buurt is een Syrisch restaurantje gevestigd dat ook bezorgt.
@thanseeuwen | 20-03-23 | 21:53:
Iets met één zwaluw en een zomer?
@Dr_Johnson | 20-03-23 | 21:31:
Dit zou best een juiste kijk op de zaak kunnen zijn.
Het maakt zeker uit waar migranten vandaan komen, qua opleiding, maar ook culturele achtergrond die beide bepalend zijn hoe goed ze hier aansluiten bij de samenleving en dus arbeidsmarkt.
In mijn werk kom ik geregeld migranten, van verschillende periodes tegen. Ook wel eens als collega. Voorheen kwam hoogopgeleid nog wel eens uit Iran en Afghanistan. Die komen wel aan de bak, vaak als arts, verpleegkundige of psycholoog ontmoet. Hoorn van Afrika en sub Sahel was een ander verhaal; werkloos, uitkering, ongelukkig en gek wordend in hun flatje. Past beter bij wat jij ziet met die veegploegen, als ze dat al willen. Ze dragen niets bij aan de samenleving en het is ook echt triest voor die mensen zelf. Aansluiting is belangrijk en die vinden ze door hun cultuur, houding niet.
In de jaren 90 de Joego’s en nu de Oekraïners hebben sneller aansluiting met ons land, de instelling is ook heel anders.
In het begin van de oorlog was er een inzichtelijk makend sfeerportret in de volkskrant over 5 families vluchtelingen uit Oekraïne. 4 van de 5 waren echt druk bezig met werk zoeken en vonden ze voor hier even het belangrijkste. Die 5de was een Syriër die in Oekraïne woonde en nu hierheen gevlucht (overigens begrijpelijk) maar die dacht alleen maar aan “hoe krijg ik een grotere woning zodat mijn familie hier kan komen”. Een verschil in mentaliteit die wel eens tekens zou kunnen zijn.
@Nuuk | 20-03-23 | 22:01:
Een Afghaan of Iraniër kan hier niet zo maar aan de slag als arts. Als psycholoog al helemaal niet met dat gebrabbel.
Onrechtmatige overheidsdaad.
Dank u
Factuur is onderweg.
Helaas.
De bestemming van het pand is 'gemengd'. Dat dekt detailhandel, wonen, horeca, hotel maar - daar komt ie - ook welzijnsvoorzieningen. Er is lijkt me dus geen sprake van strijdig gebruik.
Daarom maakt het Rutte cs geen reet uit wie de provinciale Staten wint. Hij blijft de grote leider en zal zorgen dat de zaakjes goed worden geregeld.
De Nayib Bukele methode is de enige oplossing.. in 7 maanden tijd een hotel voor 40.000 klanten.. petje af..
Veel succes ermee, wat ik nu denk ga ik hier niet neerzetten, heb te doen met de achterblijvers..
Nu dacht (hoopte) ik dat als de asiel- eise- ... zoekers dichterbij de Tweede Kamer kwamen de 'boven ons gestelden' zélf óók last van deze ontheemdiers zouden krijgen, en heel misschien met de realiteit buiten hun bubble geconfronteerd zouden worden. Zelfs heel misschien hun wanbeleid zouden aanpassen. Dus ik ben verbaasd over deze Haagse actie.
't is een kwestie van hopen dat een links kamerlid wordt beroofd, zodat er wellicht wat licht gaat branden indie bovenkamers.
Ik hoop nu niet dat deze 60 asieleisers concurrentie worden van de mafklappers die daar normalerwijze de meisjes lastig vallen. Anders kan daar wel is een lastigval-oorlog uit ontstaan. Goed dat er een ziekenhuis en 200 meter verder in de Prins Willemstraat een uitvaartonderneming is.
Ja mensen.. het gaat gewoon DOORRR. Stopt niet met BBB. We kunnen beter hopen op wat raketten vanuit Rusland
Vergeet enthousiaste aanhangers v/d religie v/d vrede niet.
Beetje de hele dag blowen en op straat hangen en als de nacht valt lekker tukken in een hotel.
Het leven kan zo mooi zijn
En in de zomer lekker op het strand.
En vrouwen op het strand lastig vallen, gelukkig hebben ze nog geen scooter.
@jan huppeldepup | 20-03-23 | 21:05:
Ze roven wel wat electrische steps. Opscheren dat haar, homo broekje aan met dito tasje en rijden maar.
Zouden ze bij de VVD, D66, CDA, Groen Links, PvdA etc. ooit hebben nagedacht over het huren van hotels en cruiseschepen voor Nederlandse daklozen? Van die mensen die om welke reden dan ook even tussen wal en schip belanden, maar met een vaste woon en verblijfplaats hun zaakjes weer op de rit kunnen krijgen.
En als ze er al over hebben nagedacht hoe snel zouden ze het idee hebben afgeschoten met een duivels lachje?
Dat is inderdaad waar.
Ik wil dan wel even benoemen dat Hans Spekman jaren geleden als wethouder in Utrecht wel het nodige gedaan heeft voor stroomlijnen en goed beleid maken tav voorzieningen voor daklozen in Utrecht.
Een eenzame uitzondering vrees ik.
Nee, geen politieke eer aan te behalen. Met politieke eer bedoel ik dan dat je de ander er niet de maat mee kan nemen.
@Zoelense Hobbyboer | 20-03-23 | 21:18:
Andersom kan dat dus wel.
@Nuuk | 20-03-23 | 21:03: Een andere pvda´er dan wat er nu in Den Haag zit.
Tijdens de corona lockdown had de gemeente Amsterdam een stuk of 5 hotels en zelfs het botel afgehuurd voor dak- en thuislozen. Mooie handel voor de eigenaren want er was geen toerist. Daarna konden ze weer ophoepelen.
@Piet Karbiet | 20-03-23 | 21:32:
Maw even wat bevriende ondernemers erbovenop helpen met overheidsgeld.
Straks gaat het hard, als we onze vissersvloot doneren aan Libië.
Kep een aantal VVD stemmende familieleden. Een aantal raken bijzonder geirriteerd als ik ze om de oren sla met de gevolgen van hun stemgedrag (lees: landverrader benoem). Maar te dom om te poepen en in Rutte blijven geloven.
Uw nick verraadt ook een zekere loyaliteit aan bepaalde partij.
2 van de 3 in het centrum. Wat zou er fout kunnen gaan en wat zouden omwonenden (duurste huizen in het centrum) en b.v. starters en studenten hiervan vinden. Iets met draagkracht onder de bevolking. Waarom een fout 2x maken als je het oneindig kunt doen? Next, Amsterdam. Ik kan wel een lijstje met hotels leveren.
Hoeven ze in ieder geval niet het OV te pakken om in het centrum te komen
"De asielinstroom van week 11 bedroeg ongeveer 800''
Tsja, vandaag begint officieel de astronomische lente, en de meteorologische lente begon al drie weken geleden. Dan stijgen de temperaturen, en ook de aantallen klaplopers die zichzelf uitnodigen in Nederland. De Middellandse Zee wordt ook weer beter bevaarbaar, omdat de najaars- en winterstormen afnemen, en dus neemt het aantal dobberbootjes weer toe.
Eric vd Burg heeft eind vorig jaar al voorspeld dat het er dit jaar minimaal 50.000 gaan worden - dan komen we daar geheid ver bovenuit - dus ik hoop dat hij al genoeg cruise-ferries heeft gecharterd om die lieden op weg te stouwen.
En 60 klaplopers in de Keizerstraat - dat is zeg maar de Kalverstraat van Scheveningen, op loopafstand van waar ik woon - nou ja, als die lieden maar goed 'gemonitord' worden door de politie.
Maar ik lees nog niets van een 'oplossing' van deze crisis. Het gaat er ook al niet meer over. Voor 15 maart in de debatten nog wel, maar nu gaat het alleen nog maar over de stikstofcrisis.
En de oplossing is in wezen simpel, hoor: hekken op de hele EU landsbuitengrens in het oosten, en pushback beleid op zee. En alles wat hier niet mag zijn, eruit flikkeren. Maar daar moet je wel een keer mee beginnen, natuurlijk.
Er gaat helemaal niets gebeuren Dr_Johnson. De verplichte opname van asielzoekers topdown opgelegd door Rutte 4 zal ervoor juist voor zorgen dat de asielinstroom in Nederland zal gaan toenemen. Dat wordt gewoon inschuiven en langer wachten voor mensen die een huurwoning zoeken. Net zoals de belofte van Rutte om een nieuwe bestuurscultuur in te voeren zal de ongebreidelde immigratie stroom naar Nederland niet worden aangepakt.
Ik zie in de marge van TPO een opmerking: "We willen een vluchtelingenverdrag dat past bij 2023". Daar sluit ik me helemaal bij aan. Onderscheid tussen vluchtelingen, gelukszoekers en arbeidsmigranten. Terugduwen en uitzetten moet mogelijk zijn. En geen "buut vrij" meer voor iedereen met een teen over de buitengrenzen.
Ze iedere dag in een bus stoppen en ze alfleveren in het Benoorden- en Bezuidenhout. Net zolang totdat het hotel weer een gewoon hotel wordt.
@Muxje | 20-03-23 | 21:11: Je hebt best kans nu dat dit op de Haagse agenda komt. Afwachten.
@Haberdoebas | 20-03-23 | 21:26:
Het hotel doet wat het altijd al deed, het onderdak bieden aan buitenlanders dus zoveel verandert er niet
De eigenaar zal ook wel happy zijn dat de omzet voor 2023 gegarandeerd is
@SilverCrest | 20-03-23 | 21:39:
"Het hotel doet wat het altijd al deed, het onderdak bieden aan buitenlanders dus zoveel verandert er niet''
Nee, het enige wat er verandert is wie er voor dat onderdak betaalt.
De informatie op de site van de rijksoverheid is opzettelijk vaag.
Als we iedere week met zijn allen dit aangeven bij de feedback, dat is een optie op de site, zou er dan iets veranderen?
Jazeker, dan wordt de feedback knop weggehaald.
U wordt thuis opgezocht.
Is er al een lange termijn visie?
Het is vast een heel ouderwets idee, maar alles ad hoc doen steeds is niet echt een oplossing.
Benieuwd wat dat allemaal voor de huisartszorg doet aldaar.
Las vanmorgen in de kranten dat steeds meer praktijken niet meer goed bereikbaar zijn, -al een tijd bekend- en mensen pas na dagen terecht kunnen. Tuurlijk moeten mensen leren niet met elke snotneus naar de huisarts te gaan, maar die schifting wordt vaak al gemaakt.
Vanmorgen een topic over geluk op GS; dat gaat hard achteruit als de zorg steeds minder beschikbaar wordt. Het stond een paar maanden geleden ook al in de krant; ziekenhuiszorg gaat steeds minder toegankelijk worden. Maar zoals met veel dingen gaat men zich er pas druk over maken als ze het zelf ervaren.
Een ziekte als TBC neemt ook weer toe.
Allemaal import.
Wij huren ruimte bij een huisartsenpraktijk en die artsen en POH’s wo4den zwaar overbelast. Ze moeten GGZ doen die in de tweede lijn thuis hoort. Waarneming inhuren (want zelf met te weinig) kost hen meer dan dat ze betaald krijgen van de verzekeringen, dus zelf doen en te veel diensten buiten regulier werk moeten draaien. De twee eigenaren denken serieus na over de boel maar verkopen en wat anders te gaan doen……
De huisarts van mijn vrouw is vorig jaar met pensioen gegaan. hij beklaagde zich de laatste jaren erover dat hij om de week op de huisartsenpost in het ziekenhuis zat. Blijkbaar hadden jonge artsen daar geen trek meer in. Zijn praktijk is inmiddels overgenomen door 3 part time werkende artsen (V).
Zoiets helpt ook niet echt mee.
Per 1 april...
1 april grap
Nou kunnen Afghanen wel heel goed vliegeren.
The Kite Runner is een prachtige film.
moviesjoy.to/watch-movie/the-kite-run...
Je hebt een uitstekend vermogen tot associëren, Ruime!
Ging dat boek niet over kleine jongetjesbatsen?
Daarom is het goed dat de studiefinanciering en de ouderenzorg en de sociale woningbouw en natuurzorg en de ziekenfonds en de awbz en de toegankelijkheid van het onderwijs en de kwaliteit van de gezondheidszorg en de ggz en het onderhoud van de infrastructuur en de ziektewet en de ww en de bijstand en de AOW en de WAO en de financiering van het onderwijs en de nutsvoorzieningen stevig zijn hervormd. Anders hadden wij te veel en die stakkers te weinig. Paus blij. VNONCW blij. EU blij. Ja, zelf Baudet begint de moslimmigrant te waarderen. Stop de stilstand. Ros buiten de feiten. Hervorm je gedachten. Doe mee.
Ja maar de EU.....
800 deze keer?
Dus dat aantal is ook al aan inflatie onderhevig, de vorige keren was het elke keer 700, 700, 697.3, 700 etc. per week.
Zolang de VVD niet zegt dat er meer vluchtelingen moeten komen word het niet minder.
Doe dan het Kurhaus, dat heeft 260 kamers, daar kun je de gehele week-opbrengst “aankomers” onderbrengen.
En maar niet willen stoppen met doorgaan, onbegrijpelijk.
AZC’s, boten, hotels, buitenslapers, sporthallen, weet ik veel wat nog meer.
Alles proppievol.
De boeren er de schuld van geven dat er niet gebouwd kan worden, een leugen, maar hoe dan ook, er word niet gebouwd.
Ondertussen komen er weer 40000 nieuwe Aankomers binnen.
Wil de laatste die binnenkomt even de deur achter zich dichttrekken?
Dank u….
Liever nu gelijk zelf doen prompt, direct de boel op slot tot er een redelijke oplossing wordt gevonden.
Edit: je moest de toegelaten mensen wel ergens kunnen laten wonen, máár dat geldt ook voor Nederlandse jonge mensen nog hoop ik?!
@Flightless bird | 20-03-23 | 20:51:
Dit gaat toch helemaal nergens meer over.
Hoe lang denken ze gewoon door te kunnen gaan totdat de pleuris uitbreekt?
En wat dacht je van de kosten?
Zo’n hotel is geen filantropische instelling.
150! Van dat soort plekken alleen in Haga al..
@Ruimedenker | 20-03-23 | 20:58:
Wacht maar, er komt een dwangwet.
In Duitsland hetzelfde. De opvangplekken worden schaars, het draagvlak is zo ongeveer weg maar de regering daar gaat maar door met binnenhalen.
En die linkse partijen maar kankeren over onze verre vliegreizen, maar als je ieder lokaal en regionaal hotel vol gooit met gelukszoekers, dan heb je ook niet veel keus dan maar naar verre oorden afte reizen.
Dat riep vader ook altijd tegen mij:
T is verdomme geen hotel!
Uiteindelijk ben ik gegaan, dus misschien ook maar eens in deze hotels proberen?
De VVD is met het verlies van 2 EK-zetels slechts beperkt afgestraft voor haar wegkijkbeleid en D`66-behaagzucht. In Amsterdam blijkt meer dan 50% van de stemmen naar GL PvdA D`66 Dieren en Volt te zijn gegaan.... Conclusie: Een deel van het volk wil gewoon niet anders. En: VVD`ers zijn kennelijk trouw tot in de dood. Op zich een fraaie eigenschap, dat wel, maar nu fnuikend voor de toekomst van Nederland.
Dan zou je zoveel mogelijk asieleisers in Amsterdam moeten onderbrengen.
Daar worden ze nog hartelijk verwelkomt zou je denken.
Gelukkig weer 800! Was al bang dat wij achter gaan lopen. Sarc off
Dan is in Scheveningen het personeelstekort in de horeca opgelost?
Tja, winkelkarretjes ontsmetten hoeft niet meer.
En nog steeds stellen sommige reaguurders toekomstige coalitie combinaties voor met VVD erin. Kennelijk hoopt men dat ze zich ooit aan hun woord gaan houden.
Het wordt tijd om de VVD helemaal links te laten liggen.
Links liggen ze al.
Even wachten op oostenwind en dan 60 oplaadbootjes cadeau geven.
Wordt er wel eens een villa in een sjieke blanke stadswijk gevorderd? Zo’n wijk waar het electoraat woont van vvd66pvdgl?
Die huizen zijn veel te groot en te luxe voor een immigrant, dat zou hem maar in geestelijke nood brengen.
@funda | 20-03-23 | 20:42:
Opdelen, dan moet het te doen zijn.
Ik wacht nog even de mening van een aantal reaguurders af voordat ik wat zeg...
Ik zou wel eens willen weten hoeveel asiel-/gelukszoekers in totaal in hotels in Nederland worden ondergebracht. Dat kan een heel interessant overzicht worden. Maar hoe komen we daar achter? Ook het aandeel kamers dat Van der Valk verhuurt aan het COA, zou ik wel willen weten. Gewoon uit nieuwsgierigheid en interesse.
Een andere kijk op 'horeca'
Zag laatst bordje op enkele afgescheiden tafels bij vdValk staan met daarop smachnoho. Zaten s avonds lekker van een ontbijt te genieten. Ze verblijven er wel maar of ze er echt gelukkig van worden? Ze worden achtergesteld ten opzichte van in cruiseschepen verblijvende gelukszoekers.
Ik ben ook benieuwd hoeveel Nederlanders de hotel even links laten liggen voor een weekend of midweek vanwege de grote hoeveelheid 'gratis hotelgasten'.
Als de VVD-kiezer ook massaal overstapt naar BBB komt het wel weer goed met het land.
Schevedingen.
De nieuwe bazen van het strand
Wat is het stamdpunt van BBB op dit gebied?
Dat er ook voor hetzelfde geld 60 varkens ondergebracht kunnen worden die uiteindelijk wel geld opleveren.
boerburgerbeweging.nl/standpunten/gez...
@ChalinaRosa | 20-03-23 | 20:37: Uitstekend en no nonsense.
@Sinterbikske | 20-03-23 | 20:31: Zag vandaag iets over varkensstallen in China van 26 verdiepingen... Hier de boeren eruit schoppen en vlees en quinoa importeren...
Asielzoekers 'gewoon' terugsturen of wegsturen of buiten laten slapen.
De rechter krijgt het nog druk (en de asielzoekers worden rijk van de dwangsommen).
Niet echt gehandeld met kennis van zaken.
"De Keizerstraat is de oudste en meest historische winkelstraat van Scheveningen en omgeving. De voormalige visserswoningen in en om deze knusse straat zorgen voor veel gezelligheid. Je vindt hier veel kleine winkels en eettentjes maar ook grote ketens"
Binnenkort is dat dus om zeep geholpen, sluiten de kleine winkeltjes hun deuren wegens overlast plus diefstal en huren de grote ketens beveiligers in.
Scheveningers zijn nogal tribaal zeg maar dus dat lossen ze zelf wel op
Verder heeft de Keizerstraat wel voor hetere vuren gestaan, letterlijk zelfs een paar jaar geleden op oudejaarsnacht
Dus overal waar eerst geen overlast gevende voornamelijk vrouwen en kinderen uit Oekraïne zaten komen nu de “veilige landers” en ander sissend tuig. Die niet overlast gevende Oekraïners worden verplaats zodat ze daarna weer de zandbak figuren kunnen plaatsen. En zo gaat dat riedeltje door. Net zo lang totdat mensen ook geen Oekraïners meer willen door die rattenstreken van van der burg
Het paard van Troje dus voor de vvd van “hoe meer asielzoekers hoe beter”
Oude en afgetrapte hut waar voornamelijk surfers kwamen en al een tijd Oekies in bivakkeren
Slimme ondernemer die de jaaromzet 2023 al rond heeft
Of het nu zo wenselijk is in een winkelstraat is weer een heel ander ding
Ze hoeven in elk geval niet met het OV om op rooftocht te gaan. Dat scheelt.
Rutte en Kaag en met hun VVD en D66 stemmers: vijanden van Nederland. Geen andere betekenis meer.
Dat wordt steeds duidelijker. Nederland interesseert ze geen bal.
Ai ai ai, zie dat ze croissantjes ham kaas serveren, dat gaat problemen opleveren.
Kan. De croissant is ontworpen door Weense bakkers om de epische overwinning van Oostenrijk-Hongarije op de moslims te vieren. Vandaar het halve maanvormpje
Kap er nou eens mee! Algehele immigratiestop, per direct.
Het wordt ook hoog tijd dat de randstad eens wat vluchtelingen opvangt, wij wonen al jaren naast een asielcentrum, en nee das niet alles.
Amsterdam heeft er verhoudingsgewijs nog een slordige 200.000 te goed, meen ik.
Maar hoe meer hoe beter. Amsterdam is een rijke stad, en je kunt er heerlijk eten.
@funda | 20-03-23 | 20:46:
Daar worden de nieuwste gerechten als eerste gepresenteerd, later pas in de provincie.
VVD keiharde asielaanpak gewaarborgd door Van der Burg.
Echt kut met peren al die ongenode gasten.
youtu.be/cN7L_cte7PA
Deze gast wil je wel hebben!
Deze krijgen we www.youtube.com/watch?v=M3vL_0XtiVY
Mendy spreek je uit als mindie? Of als mendie? Dat laatste is dan raar, want dan verwacht je Mandy te moeten lezen? Hoe dan ook, wat maakt het uit als Medvedev een paar nukes op Den Haag dendert met z’n tennisracket.
Waarom zou je hier niet heenkomen? Alles wordt voor je geregeld.
“Per 1 april […]” Gewoon een gebbetje dus van de gemeente.
Probeer ze eens op Duindorp onder te brengen. Kijken of dat lukt. Laffe actie dit van de Gemeente, welke VVd'er was ook al weer de burgemeester?
De Scheveningers moet je ook niet uitpoetsen. En hun vuurstapel was beter.
@Knitty | 20-03-23 | 20:28: Breng ze nou niet op ideeën.
Bel de BBB
Voor wat het waard is, er zitten al een jaar lang Oekraïners in Jorplace.
Moeten die er nu uit?
De Oekraïeners werken allemaal, aldus omwonenden en winkeliers. De nieuwe bewoners van Jorplace niet vermoedt men. Dan hebben ze genoeg tijd om rond te hangen in de Keizerstraat en op de boulevard in ieder geval, ter verhoging van de plaatselijke feestvreugde. Maar alles zal duidelijk worden op de inloopavond! Ben benieuwd!
@Knitty | 20-03-23 | 20:25: nou ja dat gaat idd de vraag zijn. Zijn het echt asielzoekers of statushouders zonder woonplek? Daar zit nogal een verschil tussen qua potentiele overlast. Vind 60 wel erg veel trouwens voor zo'n klein hok. Denk dat ze in een gevangenis nog meer m2 per persoon hebben dan in Jorplace.
@borgmonster | 20-03-23 | 20:24: Dat vraag ik me ook af.
"Waar eens de vissersboten dreven ... staat nu een mal hotel' *neuriet*
“You can checkout anytime, but they will never leave.”
REAGEER OOK