Cranendonck. Het Johnny Depp van Nederland
Bah. Amber Hardenberg
De politie meldde woensdag dat twee inwoners van Cranendonck zijn aangehouden nadat een 19-jarige vrouw is betast in de trein. Het COA laat nu echter weten dat het niet gaat om Cranendonckers, maar asielzoekers die in Hardenberg verblijven. Aldus de gezaghebbende Cranendonckse website Cranendonck24.
Verdomme man. Reputatie van het schitterende Cranendonck (wiki) in 1 x naar de klote omdat de politie ook maar wat roept. Heel Nederland denkt nu dat er viespeuken in Cranendonck (plaatsengids) wonen. Maar dat is helemaal niet zo. Die bepotelende engnekken komen uit het verschrikkelijke HARDENBERG. Gadverdamme man, Hardenberg. BLEGH. Nou, bedankt hoor Sjoerdsma's van de politie. Als wij Cranendonck waren huurden we een advocaat in, en eisten we 100 miljoen. THIS WILL NOT STAND.
Reaguursels
InloggenImmigratie is een feest.
Ik ben altijd benieuwd naar wat er in die verre landen in de media staat over de kansen hier op een gelukkig leven. Worden daar geen documentaires of een ‘Ik vertrek’ gemaakt over hoe het gaat met al die leiden die hun thuisland zijn ontvlucht. “Home is where the heart is” zit daar kennelijk niet bij.
*lieden
Niet nodig, de linkse asieladvocatuur zorgt er wel voor dat er in de taal van het thuisland 'tips and tricks' worden gegeven over hoe de Nederlandse immigratiedienst te misleiden, wat je vooral wel en niet moet doen en zeggen, en uiteraard gratis juridische bijstand om te procederen tot de raad van Europa, dat laatste uiteraard op kosten van de belastingbetaler. Als je dan alsnog wordt uitgewezen, dan volhard je in hier blijven tot er gegarandeerd weer een of ander generaal pardon komt en je gewoon kunt blijven.
@me163komet | 03-06-22 | 15:50: exact, en die advocatuur, vaak lieden die erg lang op onze kosten gestudeerd hebben, is de grote aanjager van het asielgebeuren. Het is hun, dikbelegde boterham en die zullen ze nooit opgeven.
Dit voorval haalt nog de media. Hoeveel soortgelijke voorvallen niet?
Het is verplicht om te liegen en zeggen dat bij misdrijven het door Nederlanders gedaan is anders ben je racist.
Ach, er stond niks bij over de daders, dan weet je genoeg. Weet je nog met Volkert van der graaf.... binnen een uur werd bekend gemaakt dat het een blanke Nederlander was.
@me163komet | 03-06-22 | 15:54:
Ik herinner mij Telfort en Rotherham. Dáár is het na meer dan 10 jaar pas aan het licht gekomen. Het is niet onmogelijk maar toch wel heel erg onwaarschijnlijk dat dit toevallig ook de enige gevallen waren. En alleen in Brittannië.
@me163komet | 03-06-22 | 15:54: Dat deden ze expres omdat ze verwachten dat als de dader niet snel gevonden zou worden het Nederlandse volk massaal een pogrom zou houden. Het is bon-ton in linkse en kartelkringen om de gemiddelde Nederlander als een NVU tokkie af te schilderen.
Of het nu echt asielzoekers zijn, of veilige landiërs, direct het land uit. Als ze dit soort dingen gaan doen, dan is er geen enkele plaats voor hen in Nederland.
Ja wij blijven dromen.
Eens. Maarja, zullen vast wel weer advocaatjes en D66 rechtertjes dit 'anders' zien, hen zielig vinden want in thuisland zouden ze uitgehuwd worden en mogen onbedekte vrouwen wel bepoteld worden, etc.
Jaja. In werkelijkheid: gratis huis, gratis uitkering, gratis rechtshulp zodat je overal het uiterste uit kunt halen, nooit meer hoeven werken en ongestraft crimineel zijn.
Als het blonde Hollandse jongens zijn mogen ze ook gewoon bij Hazeldonk de grens over worden gezet.
Toch moeten we van aangitige Brulser asieleisers zien als echte vluchtelingen
zoals de mensen uit Oekraïne met hun lieve huisdieren.
Je verwacht het niet!
De daders waren asielzoekers..............
Alweer?
Goh, hoe komt het toch dat geen enkele gemeente warm loopt om een nieuw asielzoekerscentra te huisvesten?
Daarom dwingen.
Het wachten is op een tegenclaim van de gemeente Hardenberg van 150 miljoen wegens smaad, laster en de aantasting van de goede naam.
De goede doelen organisaties wrijven zich al in de handen.
Cranendonck en Budel, wat een verschrikking voor de lokale mensen aldaar. Een en al crapuul wat daar zit in de AZC's.
Ben benieuwd hoeveel mensen daarvoor hebben gestemt.
@halfvolle glas | 03-06-22 | 12:22:
U vraagt wij leveren:
allecijfers.nl/verkiezingsuitslagen/g...
@Basil Fawlty | 03-06-22 | 12:29:
Ik lees dat de grootste partijen tegen het AZC zijn dus inwoners willen er vanaf.
Het proberen te verdoezelen van het feit dat deze ettertjes uit een AZC komen is feitelijk schuld bekennen van de verantwoordelijken.
Ze wéten wel dat er iets staat te gebeuren als het op deze manier doorgaat, natuurlijk weten ze het. Maar zolang het nog onder de pet te houden is middels bagatelliseren en middels het eeuwige racisme roepen (geeuw), zolang de MSM nog vrolijk mee wil doen met dit spel, zolang de rek er nog niet helemaal uit is? Zolang gaat het door. En daarna mag alle vuile was buiten komen te hangen want dan is het toch te laat en zullen we het ermee moeten doen.
Het is misdadig en immoreel, maar wel zoals het gaat.
Niets nieuws. Het COA koopt al heel lang de winkeliers af m.b.t. schade die is veroorzaakt door asieleisers, maar dit wordt onder de pet gehouden. Het wordt nog gekker, het kabinet heeft enkele miljoenen gereserveerd om schade veroorzaakt door asieleisers te vergoeden. Het gaat zal vast niet lang meer duren of een verzekeringsboer gaat polissen aanbieden waarbij mensen zich kunnen verzekeren tegen schade veroorzaakt door asielzoekers. Ook hier mag U t.z.t. zelf betalen voor een falend regeringsbeleid.
Nee hoor. Het gaat gewoon door. En in dit tempo zijn we over 30 jaren een minderheid en wordt alles afgepakt. Gewoon omdat het kan.
Namen en rugnummers!
Maar dus wel asielzoekers.
Vandaag in de Volkskrant weer een heel 'invoelende', 'inclusieve' reportage over AMA's (alleenstaande minderjarige asielzoekers), die op het moment dat ze volwassen worden - 18 dus - opeens afgesneden worden van allerlei 'begeleiding', met natuurlijk desastreuze gevolgen:
"Jonge vluchtelingen met een verblijfs-vergunning worden vaak aan hun lot overgelaten als ze 18 jaar worden. Dat leidt tot allerlei nieuwe problemen: schulden, verslaving, criminaliteit. Ombudsinstellingen willen nu dat jongeren langer hulp en opvang krijgen, zoals al gebeurt in Utrecht.''
Het gaat om dit soort 'jongeren':
"Abdulaal Hussein (23), op 16-jarige leeftijd gevlucht uit Soedan''
"Het aantal kinderen dat na een vaak lange en gevaarlijke vlucht alleen in Nederland aankomt, nam vorig jaar fors toe.''
Even afgezien van het feit dat het woord ''kinderen'' hier een totale 'misnomer' is - het zijn 'minderjarigen', en vaak ook (jong) volwassenen die zich voordoen als minderjarigen - zou de vraag gesteld moeten worden wat die lieden hier komen doen. Ze vluchten namelijk niet omdat hun regime ze persoonlijk vervolgd, of omdat ze in een oorlogssituatie zitten. Dit is de reden:
"Ze komen vooral uit Syrië en Eritrea. Sommigen worden door de familie als een soort verkenner vooruit gestuurd: minderjarigen kunnen daarna, meestal met succes, een aanvraag indienen voor gezinshereniging.''
En weer zo 'voorzichtigjes': 'Sommigen'. Vervang dat woord gewoon door wat de lading dekt: ''Verreweg de meesten''.
"Farhan Fayed (18) uit Syrië kwam twee jaar geleden in Nederland aan.''
"Hij is in gespannen afwachting van de komst van zijn ouders, broers en zussen, die komende nacht aankomen op Schiphol. Ze komen uit Libanon, waar ze in een vluchtelingenkamp zaten.''
Een vluchtelingenkamp in Libanon. Is het daar dan niet 'veilig'?
Die lieden horen hier gewoon niet. Het zijn allemaal landverhuizers die hierheen komen om hun levensstandaard een enorme boost te geven. En er zitten er dus ook tussen die in treinen meisjes gaan bepotelen.
Wanneer gaan we eindelijk eens stoppen met deze waanzin?
Deze waanzin stopt niet maar wordt juist met de week erger.
En geld (wit of zwart) gaat vaak in harde valuta (Euros en Dollars) meteen richting thuisland want kan de familie onderhouden worden en een zomerhuisje aan de kust worden gebouwd vandaar ook allemaal van die vage wisselkantoren in Amsterdam Oost en West. Zal in bepaalde wijken in den Haag, Utrecht en Rotterdam niet anders zijn.
@Basil Fawlty | 03-06-22 | 12:18:
Uit hetzelfde VK artikel, Basil:
"Jongeren sturen ook geld naar hun familie in het vaderland, vertelt Floorke Schoonheym van het Ex-Ama Team.''
Geld sturen naar hun familie in het vaderland....... Waarvan dan, hè, vraag je je af. Maar je je dat afvragen zal wel weer extreemrechts populistisch zijn.
@Dr_Johnson | 03-06-22 | 12:32:
Yup, je hoeft echt geen Einstein te zijn om te zien dat die mensen maar voor 1 ding naar Nederland komen en dat zijn de centjes. Spreekt zich ook rond in die contreien en is een complete industrie op gebaseerd. Maw die dobberbootjes jokers. Die verdienen er goed aan en willen alleen in Dollars en Euros betaald worden, cash en vooraf. Mensen maken dan een afweging en denken als ik in Nederland geraak dan betaald zich dat snel terug. Ze zijn echt niet achterlijk (zoals de rechterlijke macht, asieladvocaten en een groot gedeelte van de media in Nederland altijd beweren als ze zich weer eens misdragen) en zeer street-wise.
Als er een PVV, JA21, BBB, SGP, FD, coalitie gesmeed kan worden met meer dan 75 zetels.
Ja, ik vraag me ook af waarom ze hier naartoe komen. Niemand snapt dat toch?
Het zal toch niet aan de gratis uitkering en gratis huis en familiehereniging en gratis rechtshulp waardoor ze nooit meer hoeven te werken en ongestraft crimineel mogen zijn liggen?
@Basil Fawlty | 03-06-22 | 12:44: Touché Basil!
Je zegt: "Een vluchtelingekamp in Libanon. Is het daar dan niet veilig?"
Nee.
"The State Security agency provides the Shawishes with the control they use to exploit camp residents and bully international aid organizations."
Het is daar zeer gevaarlijk. Syrische criminelen hebbend e controle over die kampen, buiten bewoners uit en stelen van de hulp. Mensen zitten daar in een uitzichtloze, gevaarlijke situatie. Het is er veilig in die zin dat je niet meteen doodgaat, maar van "een leven" is ook nauwelijks sprake. Het is een soort openluchtgevangenis. Geen kans op werk, school of opleiding. En 1 op de 4 inwoners van Libanon is vluchteling. Een doodarm land. Omgerekend zou dat neerkomen op 4 miljoen asielzoekers in ons land. Dus je kunt het ook zo zien:
Het feit dat je wigje hier heeft gestaan brengt je onvoorstelbaar veel geluk, vanaf je geboorte al. Andere mensen zijn minder fortuinlijk, geheel buiten hun schuld. Je jonge asielzoeker kan daar zomaar een voorbeeld van zijn.
tcf.org/content/commentary/lebanon-tr...
En nee, ik zeg niet: Welkom welkom in ons land, maar alle asielzoekers maar bestempelen als vuil dat aan onze dochters zit, mag ook wel een beetje minder heftig aangezet worden.
@Beste_Landgenoten | 03-06-22 | 13:17: wellicht moeten wij dan maar naar Libanon vluchten omdat onze vrouwen hier niet meer veilig zijn, of bedoel je dat niet?
@Beste_Landgenoten | 03-06-22 | 13:17:
Ja, en hier in Nederlandje worden Oekraïners uitgebuit in de kassen in het Westland, lees ik, BL.
Het is nergens Utopia. Dat het in die vluchtelingenkampen - in Libanon, maar het zal ongetwijfeld voor meer vluchtelingenkampen in andere landen gelden - niet hetzelfde is als Club Med wil ik wel geloven, maar ik blijf het geen reden vinden om die lieden 'dan maar' hier op te vangen. Dan moet de VN maar geld erin stoppen zodat de omstandigheden in die kampen wat verbeteren, en is het er echt niet om uit te houden, dan kunnen mensen naar een naastgelegen land vertrekken om te kijken of het daar beter is, maar niet hierheen.
"maar alle asielzoekers maar bestempelen als vuil dat aan onze dochters zit''
Schaam je, BL. Dat zeg en beweer ik helemaal nergens. Dit artikel gaat wel over een 'incident' in een trein met twee asielzoekers. Endit zeg ik hierboven letterlijk:
"En er zitten er dus ook tussen die in treinen meisjes gaan bepotelen.''
Is iets heel anders dan wat jij ervan maakt.
Dit soort nieuws komt regelmatig binnen en zal meer worden.
Simpele rekensom.
Hoe groter de aantallen, hoe groter de kans dat.
Zie Zweden.
Gefrustreerde mannen, die denken dat hier alles kan.
Opgevoed met het idee, dat als een vrouw alleen is, ze erom vraagt om lastiggevallen te worden.
In landen als Pakistan en Afghanistan heel normaal.
Soms zelfs beschermd door de “wetten” van die landen.
Vrouwen die in dat soort landen aangifte willen doen worden zelfs op het politiebureau nog eens aangerand.
Fijn hoor, zo’n geïmporteerde cultuur.
Vergeet niet dat een verkrachte vrouw in zo'n land de cel in verdwijnt wegens het hebben van seks buiten het huwelijk.
En nog steeds kijken mensen mij raar aan als ik zeg dat sommige 'culturen' inferieur zijn.
Hier gaat het OM niks aan doen, want te lastig!
Zijn er ook al tot man omgebouwde vrouwen die zich hieraan schuldig maken of is dit typisch cis?
De spoorlijn Emmen-Zwolle is al heel lang onveilig voor treinpersoneel en reizigers. De oorzaken zijn bekend, en dat zijn vrijwel nooit streekbewoners met al dan niet een glaasje op of een jointje teveel.
Niet voor niets wordt op diverse stations langs de lijn een extra controle uitgevoerd na de toegangspoortjes. Een gesprekje met een van de controleurs maakte glashelder waarom. Op Zwolle werken controleurs van NS en Arriva samen om de ergste uitwassen er al bij voorbaat uit te lichten.
Als dit zo doorgaat zou het wel eens kunnen dat streekbewoners het recht in eigen hand gaan nemen, want ondanks mooie woorden en vele beloften laten politiek en politie het qua daden helemaal afweten, mede door de halstarrige houding van het COA.
Christenen onder de asielzoekers zijn hun leven niet zeker en ontvluchten waar mogelijk de AZC's - en zij behoren tot de minderheid die wel op een positieve manier wil integreren.
Waarom zouden "streekbewoners" het recht in eigen hand gaan nemen? Van oudsher zijn stadsbewoners agressiever maar stedelingen komen ook niet op voor hun kinderen. Want dat is niet Politiek Correct.
Toen Volkert ondanks het schenden van alle voorwaarden voortijdig vrij kwam en in een kapitale woonboerderij ging wonen riep iedereen "wacht maar, die leeft niet lang". Maar Volkert leeft nog steeds; is zelfs nog nooit bedreigd of mishandeld.
Nederlanders zijn enerzijds tolerant en gezagsgetrouw, en anderzijds vergrijzen we in rap tempo. Inmiddels is ruim de helft van de Nederlanders 55+; dan ga je niet meer straatvechten.
We hebben ook geen clancultuur waarin we de dochter van de broer van de overbuurvrouw beschermen; die moet maar naar de politie stappen. Zelfs ter bescherming van onze eigen kinderen vertrouwen we op de foei-gesprekken van de politie.
Daarom zal NL de strijd tegen islamisering, criminaliteit en terrorisme verliezen. De weinige Nederlanders die wel bereid zijn geweld te gebruiken zijn clubjes als antifa en de kraakbeweging. Maar dat zijn "toevallig" ook allemaal voorstanders van (seksueel) geweld.
Als we dit probleem niet in het stemhokje oplossen is NL over 30, 40 jaar net zo'n schijthol als Somalië of Pakistan.
@Dandruff | 03-06-22 | 12:25: Waarbij ik me afvraag wie daar een half tot heel miljoen heeft neergelegd voor die boerderij. Is hij betaald voor die moord?
@Patatter | 03-06-22 | 13:02:
U bent nummer duizend die deze vraag stelt.
Tip: het Kadaster is een openbaar register. Voor €4,95 kunt u op de site van het Kadaster de koopakte en de hypotheekakte downloaden.
De gegevens zijn openbaar!
Vluchtelingen? Jonge mannen van een jaar of 18 die in hun Noord-Afrikaanse thuisland vastzaten in gevang of gesticht en daar worden vrijgelaten enkel op voorwaarde dat ze vertrekken richting Europa.
Eenieder die vindt dat de omvolking een zegen is voor NL is aantoonbaar krankzinnig.
Dan hebben we een krankzinnige regering.
Deze bepotelaars krijgen naar staand recht hooguit ontslag van rechtsvervolging omdat een strafblad een negatieve impact heeft op hun asielaanvraag.
Gisteren was ik weer eens bij m'n maat in z'n zaak (supermarkt centrum Den Haag) op bezoek.
Gezellig bijpraten , zakelijk en privé.
Komen er twee waarschijnlijk Roemenen binnen.
Luid pratend, smerige kleding, heen en weer lopend in de winkel. Kansen zoekend en ruikend om te kunnen jatten. Personeel willen afleiden.
Maar we hielden ze goed in de gaten.
Vervolgens kochten ze twee blikjes drank en een zakje met croissants. Die werden zowel voor de winkel staand genuttigd en ook heen en weer lopend de winkel in en uit. Natuurlijk volop zooi makend.
Onderwijl steeds weer luid pratend,, zuigend , voordringend en aandacht trekkend en weer kansen zoekend.
Voor zijn winkel staat een bank en daar zaten 2 vrouwen op en 1 van die lui zat op een gegeven moment aan haar tas dus liepen de vrouwen weg.
Toen we wilden ingrijpen liepen ook die twee kansloze shitgevallen snel weg.
Later toen ik weer door het centrum liep viel me op hoeveel van dit soort lui er daar / hier inmiddels rondhangen.
Het gaat zo verdomde hard, dit proces van verloedering , sneller dan ooit.
Intens triest.
Gelukkig hebben we in Nederland 22.500 boa's om dit in de kiem te smoren....
En straks komen ook de moldaviërs, albanezen en oekraïners erbij.
Ik woon in een gemiddelde stad. Gisteren in het centrum daar een meerderheid van migranten, voornamelijk moslimvrouwen vreemd genoeg. Hun zorgeloze houding op het cynische af contrasteert enorm met de uitstraling van de zwoegers en betalers. Met het onbetaalbaar maken van basisbehoeften en het volproppen tot in iedere uithoek van dit land staat de burger heel wat te wachten.
Nou, dit dus. Laats in Eindhoven zowat hetzelfde verhaal. Zum kotsen. We graven ons eigen graf hier in Nederland. Niet alleen met gelukszoekers maar ook met dit soort tuig. Ik kijk dus ook altijd goed om me heen en ik moet eerlijk zeggen na jaren Boevenspotter te hebben bekeken pik ik ze er tegenwoordig ook snel uit.
@2voor12 | 03-06-22 | 11:47:
M'n maat van deze supermaat is Turk en hij zei het gisteren opnieuw : dit land is volslagen gek en graaft z'n eigen graf.
Hij probeert nu met zijn twee supermarkten (SPAR) zoveel mogelijk te verdienen om z'n gezin een goede toekomst te geven maar die zal niet in Nederland zijn.
Mensen als hij , met zijn achtergrond, zouden veel vaker hun stem moeten kunnen en laten horen.
Het gaat fout, heel erg fout.
Het zijn er teveel , veel teveel.
@Leyolm | 03-06-22 | 11:52:
"We graven ons eigen graf hier in Nederland. "
Dit dus.
Exact wat m'n maat gister zei.
34 jaar belasting betaald en dit is wat er mee gedaan wordt. Kiet staat in de verkoop. Wij zijn er weg van.
@Woger | 03-06-22 | 12:21: Maar waar ga je dan naartoe? Overal zit dat tuig.
Met die associatie ben je als baron ook mooi klaar mee.
Onmiddellijk uitzetten, niet in Nederland berechten.
Kan dat misschien eens een keer geregeld worden?
Praktijk: gratis huis (dat van je kind dat geen huis krijgt), gratis uitkering, gratis rechtshulp, gratis alle familie ook naar hier laten komen.
Mijn dochter van 19 zit ook wel eens in de trein, en daar maakt ze wel eens rare ( ongewenste) dingen mee. Nu mag je in dit land geen pepperspray hebben, dus ik heb voor haar defense spray gekocht, en dat mag wel.
Klein spuitbusje, en als je dat op iemands gezicht spuit, vormt dat een soort rode schuimblubber die lastig te verwijderen is, en die rode kleur blijft wel een weekje zitten.
Nu nog een beetje zelfvertrouwen zodat ze dat durft te gebruiken als het niet anders kan. En, ga vooral niet alleen zitten!
En hopelijk weet ze op een partij te stemmen die al deze ellende wil indammen. Maar helaas stemmen nog veel vrouwen van deze leeftijd vol op partijen die deze waanzin juist nog verder willen laten voortduren zoals D66 en GL.
De laatste zin is waar, maar diep triest in feite. In Nederland anno 2022 wordt een mens onderhand in zijn/haar vrijheid beperkt en moet constant op zijn/haar hoede zijn. Enkel en alleen omdat de slappe bestuurders niet durven in te grijpen en rechterlijke uitspraken ronduit lachwekkend zijn zodra het zaken m.b.t. asieleisers betreffen.
Gewoon schijt hebben aan wat wel of niet mag. Zelfbescherming is belangrijker dan de regeltjes.
Ik heb pepperspray gekocht in Duitsland. Altijd bij me.
Als illegale vreemdelingen zo graag in een trein gaan zitten, kan de Dienst Terugkeer&Vertrek eens proberen of dat een manier is om het uitzettingspercentage omhoog te krijgen. Trein richting Bosnië of Turkije laten rijden en daar uitzetten.
In Dubai is het omgekeerd, uitreisamnestie: Ongeveer 110.000 illegalen hebben al een visum aangevraagd om het land zonder verdere juridische moeilijkheden te verlaten. 50.000 anderen hebben hun situatie kunnen legaliseren omdat ze een andere baan vonden en daarvoor een nieuw visum kregen. De overheid in Dubai geeft er de voorkeur aan op die manier te voldoen aan de behoeften van de arbeidsmarkt, eerder dan door nieuwe migranten aan te lokken.
In AZC Katwijk ook al jongetje van 5 in coma geslagen door medevluchteling. Waar gaat het heen lieve mensen?
“Het zijn úw kinderen mijnheer, niet de mijne.”
We kunnen natuurlijk heel flauw een leuk lied van stal halen. Maar het echte probleem wordt niet opgelost, sterker, wordt wekelijks met 800 plus nieuwe kansenparels opgevoerd. Davos heeft vorige week voor ons besloten en als u denkt dat zij besluiten nemen waar u beter van wordt dan wens ik u allen een prachtige toekomst toe. Mad max praktijken gaan we krijgen.
Het COA is een staat binnen de staat. Mijn ervaring is dat het COA er alles aan zal doen om zaken florissanter voor te stellen dan ze werkelijk zijn. Ik geloof er niets van dat het COA dit uit eigen beweging wereldkundig heeft gemaakt.
Allemaal de schuld van Geert Wilders
Alles was toch de schuld van Geenstijl?
Wat voor straf zou zo'n aanrander nu krijgen, 2 weken voorwaardelijk?
Nee, de straf is , gewoon een verblijfsvergunning.
Ghegheghe, straf. Rare man.
Volgens mij is het heel simpel: gewoon oprotten! Je komt hier omdat je gevlucht bent uit een land vanwege een gevaarlijke situatie, je mag dan gvd blij zijn dat je hier een warm welkom krijgt en dan weet je je niet te gedragen? Hoe simpel kan het zijn, gewoon retour afzender. maar ja, NL he, daar is niks simpel...
Als ze al straf krijgen dan is die zo laag dat ze hun kans op een verblijfsvergunning niet in gevaar zal brengen.
De facto krijgen asieleisers dus lagere straffen voor gelijkwaardige delicten.
@Nico_the_Sparrow | 03-06-22 | 11:35: Ja, het wordt zo langzamerhand een straf om in NL te moeten verblijven. Zowel voor de autochtone Nederlanders als de goedwillende nieuwkomers.
Dat er een rare kerel tussen zit met vreemde beelden over vrouwen, dat vrouwen in westen vrijer zijn of zo en omdat ze zich niet bedekken ook 'beschikbaar' of zoiets, helaas.
Maar dat twee anderen hem nog gaan verdedigen ook.
Tegen een medereiziger en de conducteur.
Dat is bizar.
@2voor12 | 03-06-22 | 11:37: dit lijkt wel een beschrijving van de NL jeugdzorg, daar wordt op een vergelijkbare manier "gewerkt" als u hier omschrijft.
Getraumatiseerd, kwetsbaar, geraakt door institutioneel racisme, onvoldoende dagbesteding, gebrek aan stageplaatsen. Of zou er misschien ook een cultuurcomponentje in dit probleem schuilen?
Hoe dan ook, er zal meer geld naartoe moeten vrees ik.
@small_town_dude | 03-06-22 | 11:36: Als dat geld het probleem oplost, zoals dit soort figuren een enkeltje thuisland bieden, dan zie ik het probleem niet.
Het kabinet moet gewoon nog meer gemeenten gedwongen laten fuseren. En dan een nieuwe onduidelijke naam geven. Dat weet niemand straks meer waar die AZC's staan.
Asielpolderdijk? Noodopvangerdam? Ongewensterveen? Wezijnhetzatterdijk?
Yep, ieder plattelandsdorpje veranderd in een stinkende overbevolkte favela waar de wet van de jungle heerst. En de EU zag dat het goed was.
@Conan de Rabarber | 03-06-22 | 11:33: Lees net dat in sommige regio’s de stikstofuitstoot zo ver omlaag moet dat men er eigenlijk 2/3e van de boeren gedwongen moet uitkopen. Dat levert in elk geval lekker veel ruimte op…
Gelukkig kunnen we het hier nog buiten de deur houden, maar voor je het weet is heel Holland de gemeente 'Wijde Polder' en dan kunnen ze naar believen een leegstaande boerderij claimen vrees ik. En mijn dochter mag vanaf haar 12e op karate.
@Muxje | 03-06-22 | 11:37: Net zolang tot iedere boer uitgekocht is of er de brui aan geeft. Daarna gaat het compromisloze groen/klimaatbeleid pas echt los met hun fascistische afknijperij van de economie en het gepeupel. Zolang ze zelf maar maar selfieschieten en globetrotterend aan hun globalistische pleziertjes komen.
@Muxje | 03-06-22 | 11:37: We staan nog maar een paar jaar van de Boerenholocaust af. Daar, een boeren-Godwin omdat het niet langer meer verzwegen mag worden..
En nog vele asielzoekers zullen volgen. En de NS maar klagen dat het zo leeg is in de treinen. Tip: Als het kan laat je dochter meerijden met familie of haal haar op. Dit is vragen om problemen.
Het touwtje uit de brievenbus is alweer een tijdje geleden.
@AdvocatusDiaboli | 03-06-22 | 11:31: Nu hebben we behoefte aan een ander touwtje..
Een beetje zoals dat bij moslimdames ook wordt toegepast door broer, oom of vader bedoelt u?
— Vrouwen krijgen eigen bus in New Delhi—-
www.businessinsider.nl/vrouwen-krijge...
Laat de NS effectieve maatregelen nemen. Personeel op de trein dat daadwerkelijk ingrijpt!
@theo-is-dood | 03-06-22 | 14:13: En hoe ga je de zelf-identificerende transtypes dan uit die bussen houden? Als een seksueel gefrustreerde man die bussen in wil dan kómt hij er in... hoe dan ook.
Zoals Biden vanmorgen zei enough is enough. heeft D66 al gereageerd? Die kennen ten slotte die werkwijze.
Schiphol is een beetje druk maar enkeltje land van herkomst toch……
De gemeente Cranendonck maakt deel uit van de Metropoolregio Eindhoven.
Dus vanaf Eindhoven laten vliegen lijkt mij geen enkel probleem.
En i.d.d. een enkele reis.
De bewuste bepotelvingers zouden ter afschrikking op een kaasprikkertje gespietst moeten worden en aan de toegangspoort van ieder AZC gehangen worden. Als je dat vingergebied een beetje ruim meet voor je amputeert hang je zo kop en romp van de dader er ook nog langs. Oh nee, wij zijn hier wél beschaafd..
Die jongens moeten hun negatieve energie kwijt. Begrijp dat nou eens
Twee jonge krijgers op zoek naar een leeuwin.
@Zatkniss | 03-06-22 | 11:20: Ze slapen beter op hun plastic stoeltjes als ze een prettig luchtje aan hun bepotelvingers hebben om af en toe aan te snuiven.
De T. durft het nu ook te benoemen:
www.telegraaf.nl/nieuws/29361018/asie...
Zeker twee onbegrepen geesten met een ondraaglijk lijden door het voc en slavernij verleden.
En iedere dag aardappels met groente moeten eten.
Volgende week vraagt men zich af waarom alleen in Cranendonck de huizenprijzen dalen.
Dit omstandigheden in dit land zijn inmiddels slecht voor de gemoedstoestand van ouders wier kinderen op de leeftijd zijn dat zij hun vleugels uitslaan. Zeker als het gaat om meisjes. J'accuse! Verder kan men zich afvragen of de Hardenbergers misschien een tikkeltje gelijk hadden toen zij protesteerden tegen asielopvang in hun postcodegebied.
Yep, mijn blonde dochter is net 15 geworden.
@Piet Karbiet | 03-06-22 | 11:25: Sterkte.
Gelukkig heb ik drie gezonde zonen die alle drie rond de twee meter zijn, dus ik hoef me niet zoveel zorgen te maken.
@Piet Karbiet | 03-06-22 | 11:25: Al een kleurspoelinkje overwogen?
www.hardenberg.nl/actueel/bericht/art...
"In een amendement gaf de gemeenteraad het college van B&W de opdracht om met het COA af te spreken dat het aantal overlast gevende asielzoekers dat in Hardenberg wordt opgevangen zo snel mogelijk wordt teruggebracht naar nul."
@BakkerHenk | 03-06-22 | 12:05: en dan hoor je ze niet over wettelijke plicht zoals Hugo dit wel aanhaalt bij statushouders, waarbij overigens keihard voorbij wordt gegaan aan het feit dat die wettelijke plicht er ook is richting de eigen bevolking....
@BakkerHenk | 03-06-22 | 12:05: "De asielzoekers staan nog ingeschreven in het azc in Budel, vandaar de verwarring."
Het COA komt dus de gemaakte afspraken niet na concludeer ik.
@Kukooo1 | 03-06-22 | 12:21: Precies dat en als inwoner van Hardenberg zoek je het maar uit. De deal is gemaakt. U zoekt het maar uit met de overlast.
Zie je wel stelletje racisten, het zijn gewoon asielzoekers uit Hardenberg. Klein bier dus.
Draagvlak Pritt! Het draagvlak!!1!!!
Asieleisers, allemaal dankbare nederige mensen op zoek naar een plekje om te schuilen. #nachtvandevluchteling
Het grootste uitschot zit ertussen. Daar is geen enkel zicht op.
Pas als ze zich hier ontpoppen als hun ware zelf.
@bqbq | 03-06-22 | 11:22: Is ook best moeilijk om uit honderden "vluchtelingen" per dag er net die ene eruit te pikken die wel recht op opvang heeft. Geef het je te doen..
@Conan de Rabarber | 03-06-22 | 11:30: Uiteindelijk gaat het om leedpreventie.
De vraag is hoeveel leed je voorkomt door 99 rotzooitrappers binnen te laten (die dagelijks weer leed veroorzaken) om voor 1 vluchteling het leed te verminderen, versus niemand binnen laten en die ene vluchteling te laten lijden?
@ReyNemaattori | 03-06-22 | 12:18: Wij zouden het wel weten.
Wat nou als een vrouw een soort van tussen de regels van haar verhaal door de rechter laat vermoeden dat ze niet wenst ongevraagd betast te worden en al helemaal niet door een asielzoeker? Bestaat zoiets? Bijvoorbeeld omdat je iemand niet kan verstaan en dat nog enger is? Wellicht grenst dit aan racisme dat niet wordt gewaardeerd. Dan joris mij maar. Probeer gewoon vrouwen te begrijpen. En dat dat tot op heden nog steeds niet is gelukt blijkt wel uit tweemaal gescheiden.
Moeten we nu ook al lok-bepotel-vrouwen gaan inzetten?
Lok-bepotel-agentes.
Ik denk dat ze gewoon vrouwelijke bepotelaars gaan inzetten die willekeurige mannen gaan naroepen.. euh, bepotelen... om ze te leren hoe het voelt.
@ReyNemaattori | 03-06-22 | 11:26:
Waarbij je voor "willekeurige mannen" eigenlijk "blanke mannen" mag invullen.
Het echte probleem mag niet benoemd of bestreden worden.
Hebben we al een reactie van het COA over de mogelijke consequenties voor de asielaanvraag van deze personen? Of ligt dat te gevoelig?
<s>Ze krijgen nu versneld een woning om beter te kunnen integreren</s>
En de duurste mielie om het trauma goed te kunnen verwerken.
Er wordt hun nu een coaching trapject aangeboden en een vrijstaand huis. Dan komt het helemaal goed met die zielige asielzoekers.
Een rijbewijs en auto zodat ze niet meer met de trein hoeven.
COA gaat niet over de asielaanvraag, dat is voor de IND.
En de IND is weer èèn van de debiele kindje van MIN J&V
@Titje | 03-06-22 | 11:26: Zoiets moet ook bekostigd kunnen worden, dus dan ook maar een baan aanbieden.
@mozaard | 03-06-22 | 11:47: ze komen toch niet om te werken.
Dat ligt denk ik inderdaad te gevoelig, want het wordt pamperen, weg nuanceren en vergoelijken.
Ach ja, Cranendonck
Ze komen ook niet uit hardenberg…
In Katwijk is het ook weer prijs in het AZC. Kind van 11 van een uitgeprocedeerd gezin die een ander in coma slaat.
https://www.telegraaf.nl/nieuws/99366409/jongen-5-nog-in-ziekenhuis-na-mishandeling-asielzoekerscentrum
En de familie van het kind van 11 is al naar een ander AZC gebracht, dacht ik ergens gelezen te hebben.
Kind van 11 krijgt nu verblijfsvergunning en met spoed zeer gespecialiseerde behandeling bij Jeugdzorg waar een wachtlijst van 2 jaar voor is voor Nederlandse kinderen en die minstens 5 ton kost?
Hoe treurig en triest ik de situatie ook vind, ik word er ook erg cynisch van.
Jong geleerd, oud gedaan. Kan zo in de "talentenpool".
Ik hou mijn hart vast. Katwijkers zijn vrij nuchtere vissers, maar als de druppel de emmer gevuld heeft, dan zijn de rapen een keer gaar. Ik wacht alvast op de meldingen dat politici geschokt zijn, wanneer het een keer vervelend afloopt.
@Gebakschep | 03-06-22 | 11:11:
De wereld waar onze kinderen mogen opgroeien is zo anders dan waar de kinderen van deze landen in op gegroeid zijn.
Als dit kan gebeuren zou ik graag zien dat alle kinderen uit deze landen eerst een psychologische test ondergaan of ze wel alleen mogen zijn in onze maatschappij en daarin in meedraaien.
Hoe erg ik het ook vind voor de kinderen, zij hebben het al moeilijk gehad daar waar ze vandaan komen.
@Sjeintje | 03-06-22 | 11:15:
Dit AZC is voor uitgeprocedeerden dus komen uit een veilig land waar niets aan de hand is, ook niet voor kinderen.
En zo zijn er nog veel meer getroubleerde zielen binnen gehaald
@2voor12 | 03-06-22 | 11:18:
Ah, ok dank.
Dan geld mijn uitspraak niet voor deze mensen komend uit een veilig land.
@Sjeintje | 03-06-22 | 11:15: Uit de oude doos. Gezin hier in Nederland heeft het niet breed. Kind is jarig. Pap en kind staan voor de Bart Smit en vraagt wat het kind voor verjaardag wil hebben. Kind wijst aan. Pap pakt steen, smijt die door de ruit en pak verjaarskado. Geen idee waar dat kind is terecht gekomen. Als een kind van 11 een ander kind in coma slaat is dit een uitwas binnen een groter probleemgebied. Niet alleen de kinderen, maar hele familie(s).
Zo’n (mis)daad is een garantie voor langer verblijf in dit land.
'Katwijks kind (5) mishandelt. Katwijkse dader (11) gaat vrijuit'
Toch zal ik Cranendonck nu voor altijd associëren met het ongewenst betasten van vrouwen in treinen. Ja, een goede reputatie komt te voet, maar vertrekt te paard. Of zo.
Cranendonck? Hoe vaker je aan Cranendonck wordt herinnerd in verband met betastingen, hoe makkelijker je in de toekomst (wanneer je er over leest, zelf ondervind of zelf in de praktijk brengt) bij betastingen aan Cranendonck denkt. Cranendonck, je weet wel, van die betastingen, die Cranendonck.
Maar het niet willen associëren, dat blijft meneer.
Ik heb destijds ook tegen het associatieverdrag gestemd.
REAGEER OOK