Wtf. NOS SOMMEERT WILDERS om AI-filmpje over Timmermans te verwijderen
DEZE video dus
We kennen Wilders al veel langer van bijzonder rare en slecht uitgevoerde filmpjes maar sinds de opkomst van AI is het er allemaal niet fraaier op geworden. Je kunt er je schouders over ophalen, je kunt erom lachen, maar je kunt blijkbaar ook doen wat de staatsomroep doet: WILDERS SOMMEREN het van internet te halen. Juist, het Hoofd Juridische Zaken van de NOS vindt het Timmermans-filmpje van vanochtend dermate SCHANDALIG dat er gedreigd wordt met juridische stappen tegen de leider van 's lands grootste partij bij de afgelopen verkiezingen. Er zitten namelijk (hele, hele slechte) AI-beelden van een NOS-journaal in, waarop het (dus eigenlijk totaal niet) lijkt alsof Jeroen Overbeek het over de eerste dag van Wilders als premier heeft. Allemaal extra pijnlijk omdat de omroepstichting al vaker de schijn heeft gewekt nogal diep in de endeldarm van Timmerfrans te zitten. Dat de NOS dus BLIJKBAAR BANG IS dat u en wij dit filmpje zien en ook maar zouden kunnen denken dat het NOS-fragment echt is, zegt tegelijkertijd ALLES over hoe ze daar over het Nederlandse publiek denken. Maar goed: raar Hilversums clubje doet rareclubjesdingen. Veel plezier met de ophef.
UPDATE - Reactie NOS: 'De NOS heeft inderdaad aan Wilders gevraagd een AI-gegenereerd filmpje te verwijderen. We vragen dat aan iedereen die onze mensen en ons beeldmerk misbruikt.'
Het Hoofd Juridische Zaken van de NOS heeft me zojuist gesommeerd het satirische filmpje over de nachtmerrie van Timmermans te verwijderen en dreigt met juridische stappen tegen de PVV.
— Geert Wilders (@geertwilderspvv) July 4, 2025
De NOS haat ons en kiest slaafs voor Timmermans.
Ik zeg: #SaneerdeNPO#StemPVV #PVV76 #PVV
Wordt voor Geert pas echt huilen als de Efteling aangifte doet
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
Tuurlijk mag NOS-presentatrice Simone Weimans 'Simone en de Roofstaat' voor Omroep ZWART maken, maar misschien moet je dan niet zo janken als mensen de NOS niet objectief vinden
Veel te lange kop en veel te lang topic maar dit is wel een beetje hoe het is hè
Groep Markuszower kielhaalt Wilders, PVV-voorman had geen zin in verkiezingsdebatten en greep opgeklopte terreurdreiging aan als smoes
En dat in de Volkskrant, broedermoord deluxe (broedermoord heet trouwens ook wel fratricide, niet te verwarren met fracticide)
OPSTAND: PVV-Kamerleden boos op Wilders, heftige fractievergadering geschorst
GEDOE +++ BRANDBRIEF GELEKT NAAR DE T. +++ EMOTIONELE KAMERLEDEN
Meer meer Kamervragen Geert Wilders over rellen Den Haag en Amsterdam na Afrika Cup
Zijn er binnenkort verkiezingen ofzo?
RAMP. NOS kan door bezuinigingen niet meer met 100+ man op snoepreis naar Olympische Spelen
NOS verslaggevers 1994 - herken ze allemaal (antwoorden na de klik)
HOERA HOERA NOS Journaal 70 jaar
NOS Journaal kijkers op puntje van stoel
TikTok-account NOS (weg van Twitter) overspoeld door juichreacties na aanslag Bondi Beach
WAT!!??! NARE REACTIES???? OP INTERNET????!?!?
