VVD gaat nu écht optreden tegen immigratie, heus waar!
Dilan maakt Eric nog verdrietiger: Dwangwet van tafel
Na 13 jaar Rutte en 5 staatssecretarissen van liberale huize op asielbeleid is Dilan Yesilgöz er volledig klaar mee. Het moet en zal anders met het asielbeleid. Migratie wordt dan ook het speerpunt van het verkiezingsprogramma dat ze vandaag presenteert met maar liefst zes pagina's over het onderwerp. Yesilgöz doet ook gelijk boter bij de vis: die zwaarbevochten dwangwet van haar collega Eric van der Burg is wat haar betreft nu van tafel. Pijnlijk voor de staatssecretaris die op de avond van de val van het kabinet zelfs begon te huilen toen hij zich realiseerde dat - op een enkele uitzondering na - eigenlijk helemaal niemand hem aardig vindt. Yesilgöz heeft ook slecht nieuws voor haar eigen Stikstofminister Christianne van der Wal (die al enige tijd in slaapstand staat): die deadline van 2030 voor een halvering van de stikstofuitstoot is van tafel.
UPDATE: Eric van der Burg reageert: "Niet fijn dat mijn partij dit doet." Maar hij stapt niet op. Sterker: hij heeft zich kandidaat gesteld voor de VVD-lijst voor de verkiezingen.
Verder in het program natuurlijk veel bouwen, bouwen, bouwen, rijden, rijden, rijden en kerncentrales (4). Hoeveel ruimte de VVD ú wil geven (en begrenzen) kunt u hier nalezen.
Reaguursels
InloggenDit verkiezingsprogramma is mede tot stand gekomen dankzij een bijdrage van Sophie Hermans, chef PG & KADSG (Pittige Gesprekken & Keihard Aan De Slag Gaan).
Zo héééééé !!! De vvd heeft weer eens stoere praat vòòr de verkieizngen.
Laat ik nu actieve herinneringen hebben aan eerdere stoere slogans.
Ongezien de vinkegriep voor ze.
Vinketering?.
Snap het echt niet , wat voor type hier nog op stemt!
Een twee....
nóóit meer VVD
One two three. Never more VEEVEEDEE
@Sneerpoets | 01-09-23 | 19:50: U bedoelt: VIEVIEDIE
Heb niet vergeten wat VVD deed voor het oplossen van massale import religiegestoorden de afgelopen 20 jaar:
Helemaal NIETS.
Het is/wordt natuurlijk nog veel gekker.....
Ze proberen het nu zo te spinnen dat het lijkt alsof ze zich nu daadkrachtig gaan opstellen.
Opstellen/-treden tegen de problemen die ze zelf ondanks waarschuwingen/signalen dat het niet goed ging komen hebben veroorzaakt.
@D-Fens_1963 | 01-09-23 | 18:07: idd.over opportunisme gesproken,eerst zelf de boot lek steken en als er iemand kijkt de zinkende boot proberen te repareren en moord en brand schreeuwen.
Hoeveel? 3 miljoen bijgekomen toch? Nederland telt nu 4 miljoen moslims.
Na Frits Bolkenstein nooit meer VVD gestemd. De VVD ging zoveel mogelijk goedkope arbeid met immigratie binnenhalen voor de ondernemers, met alle gevolgen, loonschade, medische zorg overbelast, onderwijs, huisvesting en steeds hogere kosten. Voor de werkende nederlander een financiele nachtmerrie. Sterph VVD.
En dat is ook mijn oordeel en daar zal Nederland het mee moeten doen.
Het verkiezingsprogramma van de VVD is net zoiets als teksten schrijven van vliegtuigen in de lucht met rook. In het begin ziet het er leuk uit, maar na een tijdje is de rook en tekst vervlogen en gaan ze op de oude voet door. www.youtube.com/watch?v=jjVMpr761ko
Mooie vergelijking.en de rook vervliegt heel snel tijdens evt coalitiebesprekingen.
De kraan dichtdoen terwijl-ie al onder water staat. Succes meis! Keihard aanpakken!
Van al die nieuwe lijsten (BBB, NSC) weet ik het nog niet. SP lijkt te hinken op "arbeidsmigratie", niet dus. PVV is al jaren een vaste waarde. JA21 doet te graag handjeklap, in ieder geval die Eerdmans.
Maar aĺles beter dan de landverraders van de VVD.
Een stem op de VVD is een stem voor Timmermans.
Eric houdt zich staande met de gebruikelijke VVD-glimlach bij de juiste woorden om te doen alsof er niet veel aan de hand is, maar die glimlach matched helemaal niet met de situatie waar we inzitten, het ziet er absurd uit.
Het is eigenlijk denigrerend, je relativeert de ellende van anderen ermee.
Hij kan dat asielprobleem ook niet oplossen, het is damage-control op dit moment
Los van de toestroom, het is VVD zelf die heeft zitten snoeien op de IND en AZC's en waardoor ook nog eens de wachtlijsten uit de klauw lopen, medewerkers weglopen door de werkdruk (goh he, waar zien we dat nog meer, overal en nergens) en er daardoor gekke dingen gebeuren.
Hoe beter je de opvang regelt, hoe meer instroom je kunt verwachten.
Boter bij de vis?? Boter op haar hoofd bedoel je. De campagne is duidelijk van start gegaan bij de feefiedee. Madame Hysterius probeert vanaf vandaag rechtse kiezers voor zich te winnen met hard gebalk. Dat ze de brave hardwerkende pion EVDB daarbij voor schut zet, boeit haar niet. Maar kan dat eigenlijk wel, als minister beslissingen nemen alleen omdat die zo goed in je campagne strategie passen?
Nee. Nee, nee, nee. Mijn leven lang VVD gestemd (het spijt me zo!), de laatste keer al niet meer en de rest van mijn leven ook niet meer. Nooit meer VVD.
Toen Bolkestein vertrok, ben ik ook vertrokken bij de feefiedee.
@Mark Smeeks | 01-09-23 | 15:33: Precies.
En na de verkiezingen meldt Mark zich weer als MP heeft geen actieve herinnering aan eerdere beloftes.
Al die oude partijen zitten toch met handen en voeten aan hun europese coalitie gebonden? Wat ALDE wil zal VVD doen.
Laat eerst maar eens zien dat als jullie de grootste worden, je een reëel-rechts kabinet gaat vormen!
VVD/ PVV.... de enige manier om de immigratie-waanzin te stoppen.
De VVD? Heeft u de landelijke politiek een beetje gevolgd de afgelopen decennia?
Vergeet de VVD en stemp op onze Frenske. Dan hep u geen zorgen meer.
Geen huis , geen eten , geen verwarming , geen auto etc etc
@likmegaties | 01-09-23 | 15:05: Maar wel 0,00036 graden minder opwarming!
@wapster | 01-09-23 | 15:23: je bent een nul vergeten.
Als je grofweg de zorgen en ideeën van een gemiddelde reaguurder hebt (zorgen om asielimmigratie, zorgen over problemen door niet-geïntegreerde medelanders, zorgen om de bakken met geld die aan ‘het klimaat’ worden besteed), wat kan je nu met goed verstand kiezen? PVV gaat nooit regeren, ook Pieter sluit hen uit. Pieter lijkt geen prioriteit te geven aan bovenstaande problemen, VVD heeft de betrouwbaarheid van een liegende nokia. FVD is wappie geworden. Ja21 ligt intern overhoop. BBB is er alleen voor boeren/provincie. 18 partijen nu in de kamer, maar er is helemaal niets te kiezen!
Daarom PVV kiezen, zij gaan nooit regeren. Echter je stem telt wel mee in het aantal zetels.
Stem al jaren PVV en nog geen minuut spijt van gehad. Er is geen alternatief.
Als U Uw stemkeuze af laat hangen van cordon sanitaire die de PVV uitsluit en dwarsboomt,dan worden Uw toekomstzorgen alleen maar groter....Zoals Wiebenick al schreef;Er is geen alternatief.
Gewoon PVV blijven stemmen, op een dag zijn ze de grootste. Het is de enige partij die nog voor de burger opkomt.
Ha lekker het weekend in met humoristiche berichten. Oh wacht... het is serieus,,
Als ze na de verkiezingen met Frenske en/of d666 in zee moeten ,dan weet je nu al dat de grenzen nog verder open gaan..
Veel beloven weinig geven doet een gek in vreugde leven. VVD lijflied. Hiermee starten ze de dag. Mensen trap er niet in.
Off topic: zou de premierskandidaat van BBB niet vandaag bekendgemaakt worden?
Nou, vers van de pers. Mona Keijzer it is.
Nu van de tafel, maar zo weer op tafel als zijne grootheid Frans de eerste er om vraagt. Trap er niet in mensen.
Het eerste kinderpardon al bekend, datum en tijd?
Lees net dat de VVD op de valreep het aantal vluchten vanaf Shithole met 10% terugbrengt. Wij zijn echt het enige land dat z'n luchtvaart laat krimpen.
Maar: voor het klimaat!
De Amerikanen zijn not amused.
Pas als VVD zich ondubbelzinnig uitspreekt het PVV standpunt aangaande (re-) migratie te ondersteunen en te handhaven in coalitiebesprekingen zou ik eventueel wellicht misschien mogelijk bereid kunnen zijn een stem op VVD te heroverwegen.
De VVD = overheid heeft altijd geheugenverlies. Kan me niet herinneren, maakt niet uit welke afspraak of belofte dan ook. Na 4 jaren (in-) formeren weer verkiezingen.
Nee, en nog eens nee, óf heb jij die €1000 wél van Rutte gehad? Ik wil het anders stellen: gedoog VVD in een kabinet met PVV zodat PVV er bij de eerste afwijking de stekker uit kan trekken. Stem dus geen VVD, er zijn al genoeg idioten die dat doen.
Stofzuigerverkooptaal van Dilan. Je met een verkiezingsprogramma in een coalitie wurmen, dan onderhandelen en de zgn. harde standpunten verdwijnen als sneeuw voor de zon. Na meer dan 10 jaar soortgelijke standpunten beloven gaat het ook deze keer niet uitgevoerd worden. Trap er niet in!!
Dilan Yeşilgöz-Zegerius moet doen waar ze goed in is, bijvoorbeeld met hoge hakken over de paardenkeien op het binnenhof lopen.
Ah ja, zo kennen we de VVD weer. Beloftes en grote woorden tijdens de verkiezingen en als de zetels eenmaal binnen zijn, spugen de liberalen hun electoraat lachend in het gezicht. Het is de afgelopen 13 jaar voor mij al genoeg verkiezingen geweest en ik heb het wel gezien. voor mij dit keer geen regeringspartij. Ik ben de leugens, manipulatie en het verraad spuugzat. Laat je niets wijsmaken, het is puur bedrog, kijk maar naar de afgelopen verkiezinsrondes. Telkens weer hetzelfde liedje. Wees wijs en stem op een nieuwe partij, de huidige regeringspartijen verdienen geen vertrouwen meer.
PVV. Dus!
De Volkskrant knarsetandt over de pagina's lange asielparagraaf in het VVD-programma. Dat is alvast een kleine winst.
Winst? Winst zou het zijn als de Volkskrant schreef dat het er op lijkt dat de VVD wat aan de Invasieve Exoten gaat doen. De "morele" verontwaardiging van de Volkskrant jegens VVD verkiezingsprogramma is nooit anders geweest.
Deze ronkende praat hebben we vaker van de VVD gehoord. Ik geloof er geen woord van, maar Timmerfrans aan het roer wil ik ook niet. Van Omtzigt hoeven we geen ferm immigratiestandpunt te verwachten. Toch maar VVD stemmen dan, er zit niks anders op.
Jammer, dan veranderd er nooit wat. Met de VVD als grootste partij krijgen we dezelfde coalitie. Stem dan BBB of Ja21, desnoods Volt.
@Dubbel glas | 01-09-23 | 14:06: volt snap ik niet helemaal in dit rijtje
Eerste zin strookt miet met de laatste. U bedoelt PVV in die laatste zin toch?
VVD word weer lachende derde van de verkiezingen denk ik. Zwevende kiezers van BBB naar Omtzigt laten zweven die het vervolgens ook niet kan waarmaken. PvdGL zal het ook niet kunnen waarmaken qua eenheid.
Lange tijd me door de VVD laten besodemieteren, met aan het roer een chronische leugenaar, en nu gaan ze wel de pijnpunten wegnemen. Yeah right. Door oa vele malen bij het EU kruisje te tekenen, was ook zeer vaak het excuses dat we de EU afspraken moesten naleven. Mooie boel je daar iedere keer achter kunnen verschuilen. Zolang op de eerste plaats niet staat minder EU, zijn de vele VVD beloften loze beloften.
Wat overigens voor meerdere partijen valide is.
Prio 1, minder EU en weer autonoom worden.
Ok, ik ben om. Dat wordt dus VVD stemmen op 22-11.
Dat is wel de slechtste zet ooit. Kies dan een andere partij, dit is puur bedrog. Wil je je voor de vijfde keer laten belazeren door de VVD?
@Dubbel glas | 01-09-23 | 14:07: Ik proef eerlijk gezegd wat ironie in de tegel van DankeSchon, maar wellicht is het ook gewoon sarcasme.
@FrankVeer | 01-09-23 | 14:40: Ik hoop het van harte. Het is haast niet voor te stellen dat er nog mensen zijn die VVD stemmen en nog steeds in dit sleetse truukje trappen.
Met handen en voeten gebonden aan oppergod EU. Je krijgt hier niks voor elkaar op het gebied van migratie. De enige oplossing: onmiddellijk uit de EU stappen en grenzen potdicht gooien. Terug naar de EEG !
De vluchtelingenstroom is een Europees probleem en dat vraagt om een Europees antwoord. Maar door hier de eisen te verhogen, wordt de verdeling over de lidstaten veranderd. Voor ons pure winst !
@SjonnieC | 01-09-23 | 14:03:
Denemarken zit ook in de EU en die kunnen wel een ontmoedigingsbeleid voeren.
@SjonnieC | 01-09-23 | 14:03: De buitengrenzen zouden goed beveiligd zijn, binnen de EU vrij en blij. Tijd om dat te handhaven of de EU regels te laten varen.
@Barkruk2 | 01-09-23 | 14:14: Denemarken heeft een lijstje met opt-outs, zodat ze niet aan alle gekkigheid van de EU hoeven mee te doen.
Toen kwam olifantje Timmermans met zijn bebaarde snuit en blies, pffff, het verhaaltje van de VVD zo maar uit.
Hoe mooi zou het zijn een kabinet van VVD, Omtzigt en PVV. Misschien wel de enige kans voor NL om weer op het goede pad te komen. Hoop wel dat ze dan ook besluiten 30% van de ambtenaren eruit te gooien.
Mijn voorstel voor een Coalitie:
Pvv voor immigratiestops
Omtzigt voor nieuwe verhouding tussen burger en overheid, herziening van ambtenarij etc
Fvd: voor minder EU van nederlandse normen en waarden en cultuur, ook voor meer vrijheden van burgers, invoeren van referenda
Bbb: om boeren weer een kans te geven
Sp: voor het van zorg/energie betaalbaar houden voor lagere inkomens
Eventueel aanvullen met bvnl en ja21
@timmey | 01-09-23 | 14:47: hoe minder partijen hoe groter de kans op succes. Thierry heeft zijn hand ver overspeeld. BBB waarom niet? SP kan interessant zijn indien nodig.
@Hypno2050 | 01-09-23 | 15:02: Inderdaad, met thierry erbij wordt het onvoorstelbaar. De rest mag meedoen.
Ze gaat er harder in dan Pieter Omtzigt, die niks zegt over asielzoekers. Dezelfde Omtzigt die door de redactie van De Jeaup hoog op het schild wordt gehesen.
De VVD "zegt" al wel langer wat over migratie.. dat is nu net het probleem
@eekeek | 01-09-23 | 13:47: Maar inmiddels sluit de VVD de PVV niet meer uit.
@eekeek | 01-09-23 | 13:47: Nee dat was echt Rutte hoor. vvd lleden waren al langer ontevreden.
Praatjes vullen geen gaatjes, VVD levert al sinds mensenheugenis de staatssecretaris van asiel (justitie) en kijk waar we nu zijn na al die jaren.
Massa immigratie is goedkope immigratie, is lobby vd grote bedrijven want dit werkt ook inkomen drukkend naar beter betaalde banen, is neo liberaal gedachtengoed, is EU.
De VVD heeft andere prioriteiten, en liegt de mensen al decennia lang voor.
Maar Mark lacht wel zo leuk, wie moet het dan doen, ik weet geen betere, anderen zijn helemaal niets, etc etc...
Massa immigratie is m.i. helemaal niet bedoeld voor goedkope banen, maar voor consumptie. Het gros werkt immers niet. Maar een product hier verkopen levert veel meer op dan in afrika verkopen. En dat wordt dan betaald door de autochtone nl burger. We schijnen nl spaargeld zat te hebben, en dat ligt anders maar te nietsen. Nu pakt de overheid dit sluipenderwijs af en spekt daarmee de multinationals.
@NerdAlert | 01-09-23 | 14:22:
Jullie hebben beide gelijk
Geloofwaardiger als ze nu al CU, D66 en de Timmerclub uitsluit.
En er gaan weer een paar miljoen Nederlanders instinken. Echt waar.
Iedere keer na verkiezingen ben ik teleurgesteld. Behalve de laatste keer. Maar weet nu al dat ik weer teleurgesteld ben.
Jij stemt SP, die gaan uit van 75 duizend asielzoekers per jaar. Kunnen we makkelijk aan, aldus Lilian.
Too little too late VVD.
Hahaha, toch moet je het ze nageven, die VVD weet wel hoe je het politieke spel moet spelen. Respect.
Benieuwd naar de mening van Derksen vanavond.
Een groot denker idd.
Veel beloven, weinig geven, doet de VVD in kabinetten leven.
Perfect!
Dat de VVD waarmaakt wat ze in de verkiezingscampagne beloven, daar heb ik flink mijn neus mee gestoten en stem sindsdien nooit meer op de VVD. Dat was toen met Bolkestein, hii had van die ferme uitsoraken, hij kon wat voor elkaar krijgen. Alleen aan zulke politici heb je iets, de rest zit maar op het pluche als het stemvee. Dus hop, mijn stem ging naar Bolkestein, ik zag het echt helemaal zitten. Ik voelde me de knappe intellectueel van Nederland die zo'n beetje de dienst uitmaakt. En toen stootte ik heel erg mij neus. Na een maand stapte Bolkestein op en kwam nooit meer terug. In ruil daarvoor kregen we Hans Dijkstal, een slapjanus tot en met waar ik nooit van z'n leven op gestemd zou hebben. En al die verkiezingsbeloften van Bolkestein had hij geen boodschap aan want hij wist niet wat die waren. Ik gun het arme mens Yesilguz alle voordeel, zij kan ook echt van alles voor elkaar krijgen als ze geen fractieleider is, maar als fractieleider gaan ze haar kalt stellen en gaat alles anders dan ze beloofd hebben. Minder asielzoekers gaat ze echt niet lukken, de stroom is zo groot.
Dilan die als kamerlid roept laat de IS-vrouwen daar zitten.
Dilan die als minister dezelfde IS-vrouwen liet ophalen om ze hier te berechten en een fopstrafje te gunnen.
@Wattman | 01-09-23 | 13:34: Moest van de rechter, kan je haar niet aanrekenen.
@Frits de Vriez | 01-09-23 | 13:38:
Nee moest ze niet, de rechter heeft alleen gezegd of je haalt ze op en ze worden berecht of je laat ze zitten en we stoppen met de vervolging.
Bovendien wie is de baas in dit land, de rechters of de politiek ?
Het zich elke keer verschuilen achter gerechtelijke uitspraken is ook een teken van zwakte.
@Frits de Vriez | 01-09-23 | 13:38:
Er mag nooit iets van de rechter. Een Belgische stas (vrouw) heeft daar schijt aan.
@Wattman | 01-09-23 | 13:46: Wie is de baas? De rechtets, die passen de wetten toe die de politiek zelf heeft gemaakt. Maar dubbelpaspoortiërs waarvan hun NL-se paspoorten zijn verlopen/vernietigd konden we gewoon negeren. Misdaden gepleegd in het buitenland zouden in het betreffende land berecht moeten worden.
Samenvatting de VVD
- Benzineprijs € 2,50
- Hoe meer asielzoekers, hoe beter
- Lekker veel goedkope arbeidsmigranten
- Van privatiseren wordt alles véél goedkoper. Alleen niet voor u.
en om het minimumuurloon minimum te houden diverse Toeslagen opgehoest door de kantoortijgers, bierdrinkers en kettingrokers
Eric van der Burg met zijn baby piepstemmetje.
Dan gaan die ruwe bolsters dat piepstemmetje verstoppen achter een hees geluidje.
Formule1 rijder Kimmy Raikonen, of die interviewer van POWnews hebben daar ook last van.
Verkeizingdebat:
- Jullie roepen dit elke keer, maar jullie hebben er 14 jaar niets aan gedaan, hoe zit dat.
- Tjah, we moesten compromissen sluiten met de andere partijen.
- Ok. Maar nu is het speerpunt, dus jullie sluiten samenwerking met die andere partijen uit zodat je die compromissen niet weer hoeft te sluiten?
Velen zullen er wel weer in trappen. L`histoire se repete: Reeds meerdere malen heeft de VVV kiezers gepaaid met stoere taal aangaande migratie. Om na de formatie met linkse partners onmiddellijk te capituleren voor de linkse wensen. Geen enkele garantie dat het nu anders zal uitpakken. Voor een kansrijke stevige aanpak asielinstroom lijkt PVV de beste papieren te hebben. JA21 ook, maar die hebben zichzelf naar de zijlijn gemanoeuvreerd. BVNL ook prima, net als SGP. FVD is helaas te welfremd geworden, ondanks goede standpunten over migratie.
welfremd=weltfremd
De PVV is te radicaal en wil te weinig concessies doen. Dat wordt geen stabiel kabinet en als oppositiepartij worden ze genegeerd. Omtzigt krijgt niet genoeg mensen bij elkaar en JA21 treedt te weinig op de voorgrond om stemmen te trekken. De VVD wil niets veranderen…. Ik heb er een hard hoofd in. Volgens mij krijgen we gewoon weer 4 jaar massa immigratie.
@Trekhaas | 01-09-23 | 13:19: Eerlijk gezegd ben ik er ook bang voor. Ik zie het gebeuren: een kabinet met NSC, VVD en GL-PvdA. Recept voor open deuren....
@Kievit | 01-09-23 | 13:23: NSC is wel kritisch tav immigratie, maar die kunnen die gepeilde zetels nooit vullen. Omtzigt gaf al aan, liever langzaam te willen groeien. Die extra stemmen gaan dan toch weer naar VVD of D66 of PvdA/GL of zo, denk ik.
Je beschrijft het speelveld correct. Ik ga geen VVD stemmen maar de alternatieven zijn niet heel aantrekkelijk. FvD is een absolute no-go. BVNL heb ik weinig vertrouwen in en SGP kan voor mij echt niet (oa door standpunt abortus). Omtzigt is criticus maar geen politicus en veel te links. Blijft over JA21 of PVV. Beter dan niet stemmen maar er zijn serieuze vraagtekens bij die twee partijen. De niet linkse kiezer heeft weinig goede opties.
@Trekhaas | 01-09-23 | 13:33: denk eerder dat NSC iets zal gaan dalen in de peiling zodra er een concreet partijprogramma is. Dan komt hij rond een zetel of 20 en krijgen we geen gedoe met het opvullen van zetels vanuit andere partijen.
Ik vond die dwangwet nog niet zo slecht. Bedenk wel dat noodopvang extra geld kost, uw geld.
Effectmaatregelen schieten niet op als je niets aan de bron wilt doen.
@wapster | 01-09-23 | 13:25: Zo is dat. Als een lek in het dak groter wordt kan je harder gaan dweilen, maar het is geen oplossing.
Als ik op een volle camping neerstrijk, zonder mij van te voren aangemeld te hebben (visum, blue card), dan kan ik wel voor de poort gaan bivakkeren en de zieligerd uit gaan hangen, feit blijft dat ik niet netjes het traject voor aanmelden heb gevolgd.
Links draait dit fenomeen om: mensen welke emotionele chantage toepassen, moeten geholpen worden. Dus jij zegt: het dorp moet de man welke ongevraagd voor de campingpoort bivakkeert verplicht gratis onderdak verlenen. Op uw kosten aldus.
Ik zie dit anders als je het niet erg vindt. Voorts haalt de overheid de niet aangemelde campingasten met busladingen tegelijk op.
Hier zit iets pervers in.
@Unsinkable-Sam | 01-09-23 | 13:34: The lunatics have taken over the asylum.
Het enige positieve aan de dwangwet is dat ze niet iedereen meer bij ons in de ‘prachtwijken’ kunnen dumpen. Gaan die nimby’s D66 types in mooie wijken ook eens begrijpen wat de multiculturele samenleving echt inhoudt.
Ze kunnen ook gewoon buiten slapen. Dat doen ze op de reis hier naar toe ook.
Ja, leuk die doelen.
Maar hoe dan.
Ze hebben jou ook al laten geloven dat het onmogelijk is veiligelandiërs terug te sturen?
Het meest trieste is nog wel dat ze hier weer hoge ogen mee gaan gooien...
Ja, mensen willen dit gewoon geloven.
Weer mooie beloftes die na 22 november niks waard blijken
Fool me once, shame on you. Fool me twice, shame on me.
VVD sucks.
Dit is natuurlijk algemeen bekend, maar het kan niet genoeg benadrukt worden.
Eens. Doe ik dat hierbij ook nog een keer. Alle beetjes helpen, nietwaar?
R.I.P. Clairy Polak
Verraste mij, dat bericht, te vroeg, sterkte familie.
Die heeft Nederland veel pijn gedaan.
Schrik ervan, hoe kan dat nu ineens,
R.I.P CLAIRY.
Je bent ongeveer 10 jaar bedonderd..
Maar nu gaat ze het anders doen.
Beter de scheiding doorzetten.
En toch heb ik het sterke vermoeden dat het een vechtscheiding wordt, toestanden met de kinderen etc...
Weinig geven vrijwillig hun machtspositie op. En vecht scheidingen worden door advocaten gearrangeerd. Dus derde partijen met een eigenbelang. De kinderen zijn in deze vergelijking het volk.
concept-verkiezingsprogramma
(let op: CONCEPT)
Nederland moet natuurlijk altijd bereid zijn om mensen die op de vlucht zijn voor oorlog en geweld, veiligheid te bieden. Maar dat kan niet door grenzeloos iedereen die zich aandient hier op te vangen. Dat zijn meer mensen dan voor wie we woonruimte hebben, en dan we zorg en onderwijs kunnen
bieden. Het zijn bovendien meer mensen dan we met voldoende aandacht op weg kunnen helpen in onze maatschappij. Daardoor heeft een meisje van acht jaar oud dat vandaag als vluchteling aankomt in Nederland, geen redelijke kans om later uit te groeien tot ingenieur, verpleegkundige, politievrouw, of minister en VVD-leider. Terwijl dat is wat we zouden moeten willen. Dus moeten we nog een aantal dingen doen. Het is ten eerste noodzakelijk dat de Europese buitengrens wordt verstevigd. Ten tweede moet Nederland altijd blijven aandringen op opvang in de regio, zoals wij dat ook voor de Oekraïners hebben gedaan. Ten derde moet Nederland minder aantrekkelijk worden als eindbestemming voor mensen van buiten onze regio.
--
Ehm... VVD was toch tegen buitengrenzen dicht? Hekjes bouwen bij Hongarije was toch slecht? Fictief meisje (kind) gebruiken als voorbeeld, maar niks zeggen over de 4000 mannen die deze dagen per dag aankomen op Lampedusa? Vertrokken uit Tunesië? Vluchtelingendeal met Tunesië?
Enne puntje eerder:Het migratiestelsel functioneert niet goed, op dit moment overkomt migratie ons.
Dankzij de VVD.... Het overkomt ons... manmanmanmanman
Dat fictieve meisje slaat op Yesseldinges.
De VVD gaat natuurlijk samen met GL/PVDA en gaat dan, zoals gebruikelijk, alleen dat programma uitvoeren.
De VVD en het eigen programma respecteren hahaha
Die hebben geen meerderheid in de tweede en eerste kamer, zelfs niet als Fransje D66 en Volt volledig leegvreet. Wie wil je erbij zetten? BBB en NSC erbij en de coalitie leunt naar rechts, Volt en D66 zijn maar een zetel of 6 en hebben geen meerderheid in de eerste kamer.
Nu VVD stemmen en na de verkiezingen doen ze het alsnog.
Het maakt me niet uit of iemand links of rechts is, maar VVD-stemmers laten zich expres naaien
Het is de VVD, dus:
Meer immigratie, minder huizen, meer belastingen en meer overheidscontrole.
Precies wat je verwacht van een rechtsliberale partij die al decennia aan de macht is.
Maar stemt u er vooral nog een keer weer op, dit keer gaat het echt heel anders hoor!
Een dwangwet waarbij de asielzoekers verspreid worden over alle gemeenten naar ratio van inwoneraantal zou zo slecht nog niet zijn.
Nu worden massale asielzoekercentra gebouwd in gemeenten met weinig inwoners die electoraal samen niets voorstellen. In Amsterdam stemt men pro-asielzoekers en men dumpt ze in het dunbevolkte Budel.
Laat iedereen maar "meegenieten" van deze gekte van het open deuren beleid.
Dat ben ik met u eens. Maar dat neemt niet weg dat de aantallen immigranten ook omlaag moeten. Onze maatschappij en economie kunnen deze instroom niet aan.
Mevrouw Halsema had 3 locaties gevonden voor een nieuwe hoerenbuurt, waarvan er maar een gaat worden gebruikt. Blijven twee locaties over plus de Wallen die leeg komen te staan. Dan heb je de oude cruise-terminal die niet meer wordt gebruikt, daar leg je een paar oude boten. Moet je er toch makkelijk 70000 kwijt kunnen.
Helemaal mee eens.
@Trekhaas | 01-09-23 | 13:01:
Vanzelfsprekend moeten er veel minder naar hier komen. Los eerst maar de woningnood op en kijk dan pas verder wat acceptabel zou zijn.
Een dwangwet voor GL/D66 gemeenten bedoel je. Laat plaatsen die nog niet bezoedeld zijn met import alsjeblieft leuk en gezellig houden. Echt de enige juiste plaats is bij GL/D66'ers thuis.
Goh, je zou bijna denken dat er verkiezingen op komst zijn. Hint voor alle VVD stemmers onder de 'guurders. Kijkt u vooral eens naar wat die partij de afgelopen 13 jaar gedààn heeft op dat gebied. Dan zult u zien dat onder de kabinetten Rutte een kleine miljoen(!) extra mensen dit land zijn binnen gekomen. Er is werkelijk n.i.e.t.s. gedaan om de enorme toestroom ook maar een beetje in te dammen. Er wordt wat met de voeten op en neer geschoven terwijl men schermt met allerlei verdragen die het inperken van de toestroom zouden blokkeren.
Waarom kan men het in Denemarken dan wel? Met nota benen een linkse partij die het voortouw genomen heeft. Neem daar eens een voorbeeld aan, ga een vergelijkbaar plan samen stellen en implementeer dat ook. Dit land zit meer dan aan haar taks. We hebben de ruimte, de huizen, het geld niet. Om over de gevolgen voor de inheemse bevolking alhier nog maar te zwijgen.
Misschien had Rutte wel die agenda, zou me niet verbazen.
Juist! Ze willen gewoon niet. En dat ze bij iedere verkiezingen herhalen dat ze er wel iets aan willen doen is gewoon misdadig. Expres liegen omdat ze weten wat het volk wil en dat daarna bewust niet uitvoeren. Hoe is dat nog democratie?
De asielopvang is een gigantische industrie geworden waar miljarden in rond gaan. Die kraan dicht draaien zet veel kwaad bloed. Niet bij de meeste Nederlanders die niets van hun salaris over houden maar wel bij alle instellingen die er hun zakken mee vullen. En laat die instellingen nu juist veel macht hebben...
D66 heeft niet voor niets het burger referendum de nek omgedraaid.
Eric is wel een stuk minder olijk dan aan het begin.
de olijke Eric. Eric lacht en Eric hui.... trekpop
Verder in het programma: leugens, leugens en nog meer leugens. Eerst die beloofde 1000 voor iedere werkende Nederlander euro, met de inflatie erbij gerekend is dat inmiddels al opgelopen tot 3400 euro. Tot die tijd ongezien de tyfus voor de VVD.
Er zijn gewoon mensen die erin geloven en gewoon weer op de VVD gaan stemmen. Ik snap dat niet. Constant verschuilen achter de EU en conform plan zoveel mogelijk parasieten hier toelaten en nu ineens zouden ze het zelf op gaan lossen.
Alsof je een junk kan vertrouwen die voor de twintigste keer roept dat ie nu echt gaat afkicken.
Extreem linkse partij de VVD.
Eén leugenaar weg
een volgende leugenaar dient zich aan
Het zichtbare poppetje wordt gewisseld, maar acher de schermen blijven het dezelfde poppetjes, trap niet steeds in die leugens.
Voedselbanken, armoede, record brandstofaccijnzen , hyperinflatie en woningnood, 25 jaar liberalisme en marktwerking. Maar nee, Den Uijl was pas erg natuurlijk.
Belofte/eed maakt schuld, behalve als je politicus bent.
Ik heb het verkiezingsprogramma gelezen.
Ik hou namelijk niet van non-fictie verhalen.
Ga toch weg.
3e Landers mogen niet eens uitgezet worden, want de rechter beslist....
Ben je Indiër, "studeer" je in de Oekraïne, breekt in een deel van het land daar de pleuris uit: vlucht je via Polen en Duitsland naar Nederland. Mag je hier blijven.
Waarom niet terug naar India?
Omdat het hier beter is dan in India.
Welkom. Iedereen is en blijft welkom.
Oh.. en ....er zijn nogal heel veel Indiërs die ook hier heen willen hoor.......
Dat is ook zoiets inderdaad. Belachelijk oordeel van die rechter. Er is geen enkele noodzaak die mensen op te vangen omdat hun eigen land gewoon veilig is. Welke debiel verzint zoiets?
@Trekhaas | 01-09-23 | 13:05: de corrupte rechterlijke D66 macht. De D66 rechterlijke macht zijn regelrechte saboteurs.
Gaaap, zo voorspelbaar die loze VVD beloftes.
Complete volksstammen trappen er weer in, vooral jonge kiezers.
Eerst Kaag van tafel en nu van den Burg.
Meisje v.d.Wal gaat het komende weken ook niet redden, niet intelligent genoeg om te sturen.
Maar ja, naief als ik ben, wat is nu het alternatief voor de VVD?
Als het om immigratie gaat moet je al helemaal niet op die Omtzigt en BBB stemmen.
Wilders houden ze sowieso buitenspel.
Waarom niet op Omtzigt? Die wil immigratie aanpakken. Niet zo radicaal als Wilders, maar radicaal is vaak ook lastiger uitvoerbaar.
@Trekhaas | 01-09-23 | 12:48: Oh: Nieuw Sociaal Contract. Er is nog geen programma.
Dus tja, whatever.
@Is dit nog nieuws? | 01-09-23 | 12:54: Nieuw Sociale Beweging klinkt vernieuwend en toch ergens vertrouwder
Standpunten staan gewoon op de site. Ook over immigratie.
@Trekhaas | 01-09-23 | 12:48: Omtzigt wil niks aan asielzoekers doen.
Als ik psychologie zou studeren zou mijn scriptie over Dilan gaan; wat gaat er om in het hoofd van iemand die eerst zo'n beetje aan alle linkse partijen verbonden is geweest en nu als leider van de "rechtse" VVD ineens een totaal ander krachtig beleid predikt? Overigens bepaald niet ongebruikelijk bij de VVD om bekeerlingen - ook wel carrièrepolitici genaamd - binnen te halen; Zalm (PvdA), Verdonk (PSP), Hirsi Ali (Wiardi Beckman), zomaar een paar namen die mij te binnen schieten.
Optreden tegen iets dat je zelf al langer dan een decennium veroorzaakt klinkt best geloofwaardig. Daar weet je namelijk alles van. Minder ericvanderburgs graag.
VVD schijt in zijn broek dat ze de macht verliezen , en de OM/Pels Rijcken beerput omgekeerd word.
Die WEF agenda is het enige wat telt voor deze EU marionetten
Dilan kijkt al 12 jaar toe, hoe mensenhandel enkel toegenomen is door Rutte en zijn uitverkoop deals
Liep gister nog langs dat kantoor en kreeg rillingen. Wat is het daar overigens oerlelijk. Verschrikkelijke architectuur. Brrr.
BROEVA, . . HARO !!
*hips*
LOL
@Trekhaas | 01-09-23 | 12:49:
⅃o⅃
When in Rome...
Zolang de belangenclubjes, de adviesorganen, de consultants, de psychologisch begeleiders, de huisjesbazen, de bouwondernemingen, de subsidieclubs, de media, de activistenverenigingen, de ambtenarij en het bedrijfsleven (goedkope arbeidskracht) ervan profiteren, gaat de VVD NIET de migratie inperken. De belangen zijn te groot.
Gisteren op de NOS: de Nederlandse natuur blijkt nog gevoeliger voor stikstof dan eerder gedacht.
De staat van de natuur in Nederland is ernstiger dan gedacht.
Alleen in NL. De rest van Europa doet niet mee aan dit gezever.
CO2 verhoudt zich niet goed met de door de mens aangelegde heidegebieden. Zoiets als tegen regenbuien zijn als je zelf je dak kapot hebt gemaakt.
Er is hier in het hofje laatst tijdens die storm een honderd jarige boom omgegaan... Je wil niet weten hoe snel de stronk die ze hebben laten zitten overwoekerd is door allerlei planten en struiken. Ook de boom waar ik vanuit m'n werkkamer tegenaan kijk heeft in de 10+ jaar dat ik hier nu woon nog nooit zo'n volle kruin gehad als dit jaar
Als je de stikstof meter pal boven een rioolput plaatst krijg dat beeld wel ja...
Oh, alles kan ineens? Doe dan ook maar weer 130.
Als zinnig mens ga je die VVD toch nooit meer geloven.
De vleesgeworden opportunisten.
Moet de EU hier niet ingrijpen? Er is nu toch een DSA om desinformatie aan te pakken?
Gebeurt niet. Dan was de publieke omroep al lang op zwart gegaan.
Oftewel : in Bloemendaal geen azc
En gaat het niet legaal danwel illegaal.
Die van den Burg heeft het ook niet makkelijk hahaha, wat een kutbaan heb je dan!
Die Yezildinges denkt dingen te kunnen bereiken. Ja, met NSC, BBB en de PVV.
13 jaar lang, in tegenspraak met het verkiezingsprogramma, het probleem alleen maar groter maken. Niet eens een poging doen om geen tegengesteld beleid te voeren aan wat er beloofd was. “Maar nu gaan we er écht iets aan doen”. Ja hoor, daar trappen we nu écht niet meer in.
Dit gelooft toch werkelijk niemand?
Rusland heeft net een initiatief gestart voor meer vrede en humaniteit in Oost-Europa.
Immigratie bekostigen uit vrijwillige bijdragen, en blijven organiseren vanuit de overheid.
Precies dit.
Hoezo vrijwillig? Ik zie meer in een dwangwet waarbij de kosten en opvang voor de volle 100% bij GL en D66 particulieren komt te liggen. Laat GL/D66'ers aub ondergaan wat ze anderen willen aan doen. Zolang je de GL/D66'er niet keihard met zijn/haar/mislukt neus op de feiten drukt, zal de ellende ontkend blijven worden. GL/D66 zijn nu juist het soort mensen dat alleen lerend vermogen ontwikkelt door het te voelen en te ondergaan.
Stijlloze tip van een niet-PVV-stemmer aan een PVV-stemmer. Laat u door de deur op een kier richting de PVV niet overhalen om vvd te gaan stemmen. Als het geen verkiezingstruc is zou het Yesilgöz niet uit moeten maken. Dus trap er niet in.
Vlak voor mijn verjaardag vertel ik mijn vriendin altijd dat ik echt minder ga drinken, dan ben ik jarig, krijg ik mijn 'cadeau', en daarna ga ik op oude voet verder.
Net zoiets.
Eén partij/iemand blijft al jaren bij hun/zijn standpunt, daarom stem ik er jaren op.
Jij meent het waarschijnlijk. De vvd weet dat ze dit nooit gaan doen. Maar ze doen het elegant: het resultaat van coalitie-onderhandelingen….
De SP?!?!??
@Louter Leuter | 01-09-23 | 12:48:
Nou zeg.
Niet waar!
De nieuwe VVD-lijsttrekker Dilan Yesilgöz presenteerde vrijdag het verkiezingsprogramma. Haar verhaal ging vooral over bestaanszekerheid, nauwelijks over migratie.
www.nrc.nl/nieuws/2023/09/01/ook-de-v...
Volgens de nieuwe VVD-lijsttrekker is het „onverteerbaar” dat mensen hard werken maar niet rond kunnen komen: „Dat mogen we niet accepteren. Je moet gewoon geld overhouden.”
(Zie ook Oliver Anthony)
Met dat verhaal – „het issue van Nederland” – sloot Yesilgöz naadloos aan bij het CDA, GroenLinks-PvdA en de nieuwe partij van Pieter Omtzigt (Nieuw Sociaal Contract, NSC), die ook telkens over ‘bestaanszekerheid’ spreken – dat daarmee het belangrijkste thema van de verkiezingscampagne lijkt te worden.
Dus het wordt een VVD/CDA/NSC/GLvdA coalitie? En, vooruit, de BBB erbij voor de kiezer die de VVD te links vond?
(In de laatste peiling van I&O Research, uit augustus, is de VVD de derde partij, na NSC (31 zetels) en de combinatie GroenLinks-PvdA (28). Van de huidige 34 zetels zouden de liberalen er 22 overhouden.)
Ik zie toch echt liever een "rechts" blok.
Bestaanszekerheid was er in de Sovjet-Unie ook.
Die kant willen veel partijen weer op, zie ook de laatste nivelleringsacties waarbij de onderklasses meer dan gecompenseerd worden, en de middenklasse uitgeknepen wordt . De bovenklasse ook, maar die hebben hun adviseurs om zaken te ontwijken, dus die raak je toch niet.
Een linkse coalitie , weer, is dodelijk voor de motivatie van de middenklasse, en daarmee is Nederland klaar. En af.
Dus wat wij zelf zien en lezen klopt niet. Dat moeten we inruilen voor de interpretatie van Oscar Vermeer van de NRC. Als je slechts twee hersencellen hebt die ook nog eens niet met elkaar zijn verbonden, dan kan ik me daar wel iets bij voorstellen.
Ja precies. Als het niet meer loont om tot de middenklasse te behoren omdat je met veel minder werk bijna geen levenskwaliteit hoeft in te leveren, dan daalt de productie van het hele systeem. In communistisch Europa was behalve een kleine elite, iedereen arm. 12 jaar wachten op een auto, in de rij staan voor brood. Veel producten en goederen überhaupt niet te krijgen of van hele slechte kwaliteit. Natuurlijk moet de onderklasse ondersteunt worden, maar dat mag niet ten koste van de middenklasse gaan. Snij eerst maar eens flink in de ambtenarij. De overheid is te groot en te duur in Nederland.
Op zich zou een heel breed kabinet voor Nederland een goede oplossing zijn, maar dan moeten er wel wat mensen over hun schaduw heen stappen en wat stokpaardjes inleveren.
@goedverstaander | 01-09-23 | 12:38:
De beste commentatoren komen vaak bovendrijven. Als je alleen afgaat op wat je zelf ziet en leest (althans op het internet) zwem je de fuik in. Zie antivaxers, platte aarders, GS en Jopers etc.
@Trekhaas | 01-09-23 | 12:57:
Op zich heb je een punt, maar pas geleden zag ik een artikel van een Amerikaanse mevrouw in een gerenommeerd Amerikaans financieel blad die vond dat we in Europa maar zuinig moesten zijn op onze verzorgingsstaten. En wordt er niet volop geklaagd dat er nu een miljoen armen in Nederland zijn? Thatcher en Reagan (R/T) hebben hun doel meer dan bereikt.
@Grumpy_Old_Ed | 01-09-23 | 13:27:
Ja, denk ik ook. Na JA21, FvD en Wilders is er geen geloofwaardig rechts alternatief.
@Nuchternederland | 01-09-23 | 12:38:
Zie mijn antwoord aan Trekhaas.
@Flapster | 01-09-23 | 12:38:
Zie mijn antwoord aan Grumpy_Old_Ed.
@cugel | 01-09-23 | 14:36: heel veel mensen willen juist zuinig op die verzorgingsstaat zijn. Helaas heeft Links besloten dat die verzorgingsstaat ondermijnd moet worden door achtrrlijken te importeren.
@Grachus | 01-09-23 | 15:06:
Ja, moeten de sociaal democraten het voorbeeld van Denemarken volgen? Ook de landen waar rechts aan de macht is hebben nog veel immigratie. Hoe stop je dat?
Bij de VVD weet je één ding zeker. Als je de verkiezingsbeloftes omdraait krijg je het echte beleid te zien. Cruyff zei het al: als je het goed bekijkt ga je het zien.
Jij hebt het door.
Inverse beleidsvoornemens communiceren, oftewel Russische informatievoorziening.
Gewoon weer een van de vele leugens, het bedrijfsleven van de VVD heeft krachten nodig die geen ruk kosten.
Komt niks van terecht en is een stunt om stemmen te winnen voor de nieuwe verkiezingen, trap er niet in.
Na de verkiezingen flikkert de (VVD) Volk Val Dood de Hard werkende Nederlandse bevolking weer in de afgrond.
Nog dieper in de afgrond.
Jij gaat er nog vanuit dat ze even pauzeren bij het zakkenvullen.
Ik ben om, ik ga VVD stemmen. Als ze ook maar een kwart van de beloftes waarmaken, gaan we er al op vooruit.
Het verleden heeft geleerd dat ze nog geen procent van de beloftes waarmaken.
Een kwart van de belofte is slechts 250,-
Daarvoor kom ik niet naar het stembureau.
Laat die beslissimg even bezinken en denk er nog eens over na op een nuchter moment.
Bekijk de beloftes in de vorige verkiezingsprogramma’s eens. En wat ze daarmee gedaan hebben.
ok,ok, het wordt weer Forum. Sorry.
Going through the motions
Iets met geloofwaardigheid......
Stemde vroeger op de VVD, maar als ervaringsdeskundige op het gebied van losgelaten verkiezingsbeloften ga ik die fout niet meer maken. Immigratie, macht in eigen land houden-niet naar Brussel, minder belasting etc
Kleinere overheid, hardere aanpak criminaliteit, afschaffing toeslagen, vereenvoudigen belastingstelsel. Ik trap er ook niet meer in.
Als Eric van der Burg nu het tegenovergestelde mag doen en daar carte blanche voor krijgt niet alleen van Den Haag maar ook de gemeentes en 70% van het volk dan heb je aan hem een goeie hoor. Ik zeg niet weg doen die man. Hij breekt zo alles weer af als dat zijn nieuwe opdracht is.
Een top bureaucraat a la Eichmann dus
@BASinnic | 01-09-23 | 12:30:
Dat durfde ik niet te schrijven hier. Maar ik denk er precies zo over.
@BASinnic | 01-09-23 | 12:30:
Ben dit jaar nog langs Wannsee gereden. De huiveringen schoten door mijn lijf.
Hardstikke handig dat ze opschrijven wat ze willen gaan doen! Dan weet je tenminste wat ze niet gaan doen.
Veel beloven, weinig geven,
doet een gek in vreugde leven
Toe maar 4 kerncentrales, ze hebben nog niet eens een tender uitgebracht voor de bouw van de beloofde 2 kerncentrales in Borsele.
www.tenderned.nl/aankondigingen/overz...
En gij geleuf da?
Geleuve? Doe waddege zeg en zeg waddegedoe. En dah kenneh ze allebei nieh.
Witte geit?
Witte Tonni.
Zouden wij daar nóg een keer intrappen?
Dacht het niet.
-
Neuh, ik in ieder geval niet.
Ik hoop dat JA21 haar rol als rechts anker wordt gegund. Door JA21 een zetel of 5 te geven worden ze interessant in de formatie. Zij houden de VVD rechts opgelijnd.
Dat is nog de enige reddingsboei voor die paar drenkelingen die wij zijn.
Beetje een (bliep)zooi bij die club op het ogenblik.
Totdat ze met Timmermans gaan onderhandelen. En dan moet de middenklasse op het platteland verplicht asielzoekers in huis nemen. Want de “cultuur” op het platte wand moet verrijkt worden met zandbak mentaliteit. Want hoe je het wend of keert. Een stem op vvd is een stem op Timmermans. En Omtzigt zal helaas ook ver meegaan met Timmermans. Daarom ben ik er nog niet uit. Ik wil een sterke tweede kamer die de macht van de ambtenaren en kabinet breekt, maar Omtzigt zal gewoon meegaan met Timmermans.
Hier, een opinie over een realo rechts kabinet. En hoe dat zijn standpunten moet zetten in een beknopt regeerakkoord: opiniez.com/2023/09/01/wordt-het-nog-...
Laten we hopen dat ze deze keer na het stemmen hun partijprogramma niet vergeten, persoonlijk blijf ik wel bij de PVV.
Laten we hopen dat Dilan doet wat ze zegt en de andere rechtse partijen niet uitsluit maar ook dat ze zich beseft dat voor een geloofwaardig kabinet het haar enige opties zijn.
Hoop is uitgestelde teleurstelling.
Mijn advies: stem niet op de VVD, want ze vergeten hun verkiezingsbeloften op de dag na de verkiezeingen.
Dezelfde truc wordt weer door de vereniging van dieven van stal gehaald,na de verkiezingen wordt dit uitonderhandeld en zijn we weer net zo slecht af.populisme van de bovenste plank.
@nick666 | 01-09-23 | 12:25: idd.en daar gaan ze timmerfrans voor misbruiken.
Is dat Chinees, "zich beseffen"?
De VVD heeft het volk nu zo vaak genaaid, die kunnen ongezien de tiefus krijgen!
Gegarandeerd een SOA, ze hebben iedereen gehad.
Trap er niet in! Alleen als ze expliciet Timmerzwans uitsluiten.
NSC voor de burger en nieuwe bestuurscultuur, BBB voor de boeren en ons vreten en de VVD om de grenzen dicht te gooien.
Je schrijft PVV verkeerd.
Vvd stemmen om de grenzen dicht te gooien is als in de oceaan springen om op te drogen.
Ze moeten wat om de rommelende onderbuik van “het volk” rustig te krijgen na al die beloofde accijnsverhogingen op Pils, Peuken en Peut. Wie hier intrapt is knéttergek voorzitter!
Die grenzen kunnen vandaag nog dicht maar ik heb, gezien het verleden, weinig vertrouwen in weer zo'n belofte van de vvd. Dat hele stikstofgelul 2030/2035 is over het graf; het nieuwe kabinet zit er maar tot 2027 dus compleet irrelevant. Bovendien verandert de aanpak niet, slechts het tijdspad. Tsja, dan blijft erg niet zoveel over. Niets, eigenlijk.
Stem 'rechts,' voor een links Nederland.
Stem PVV!
Geen enkele, nul reden om aan te nemen dat de vvd de instroom gaat beperken.
Nee. Gaan ze niet doen.
Dilan is een spreekpop. Rutte mag dan vertrokken zijn van het podium, maar in de coulissen heeft hij de regie volledig in handen. Beetje popie jopie uitspraken doen, met vuist op tafel slaan en dat moet de kiezer overtuigen? Poppenkast. Als ze echt een standpunt willen maken en mensen overtuigen moeten ze nu hetzelfde doen als België en een immigratiestop voor jonge alleen reizende mannen invoeren.
En als die mannen met zijn tweeën komen? Of een hele bus vol?
@goedverstaander | 01-09-23 | 12:21: dan geldt nog steeds de immigratiestop.
Alleen vrouwen met kinderen worden toegelaten.
Waar komt toch al dat geld vandaan , zijn ze misschien stiekem de pensioen potten aan het leegroven.
Dat zal toch niet?
Áls Dilan de ambitie heeft om MP te worden, dan is het eigenlijk onmogelijk om met Fats Timmermans in een kabinet te gaan zitten.
Zou de VVD dan toch echt rechtsaf slaan?
Tijdens de congressen was het een beetje rumoerig, maar Mark lulde er wel een punt aan.
De achterban wilde duidelijk iets aan migratie doen, maar Mark verkocht de vrijwillig verplichte spreidingswet.
Uiteindelijk is het kabinet gevallen om datzelfde vraagstuk.
Zijn ze nu eindelijk wakker bij de VVD?
Nee, aangezien het congres ook te overtuigen was van de linkse politiek. De achterban van de VVD is alleen nog maar D66-achtige types. De rechtse kiezer zweeft.
Nee. De bobos van de partij zijn linkser dan de leden. De leden zijn linkser dan hun kiezers. Die groep valt traditioneel uiteen in conservatieven (voor het koningshuis, en de oranje letters), echte liberalen en burgers en ondernemers die een kleinere roverheid met minder lasten en belasting willen. Rutte heeft ooit een pamflet uitgebracht (pfff ergens rond 2008) "Groen rechts - een pamflet van een optimist". Dat is precies wat we de afgelopen 12 jaar gezien hebben - en Wopke Dinges in Brussel ook mag gaan doen.
Ja maar weet je wie vanmiddag om drie uur in Deventer zich beschikbaar gaat stellen als premiers-kandidaat? Voor de partij van Pieter? Wierd Dik is in ieder geval reeds afgerei naar de plek des onheils..
Weet jij het?
Duk, spellingscontrole. Maar goed, zij wordt het toetje van vandaag, nadat zij voor BBB eerder vandaag een fraai stukje presenteerde over kanaal Almelo de Haandrik.. Het gonst in de wandelgangen!
Ja ik weet het.
Prima. In Oekraine hebben ze een komische danser als premier.
Weird Duck, zouden ze in het buitenland schrijven en zeggen.
Van den Burg lijkt me een ontzettend aardige man (leuk mannetje, niks mis mee, zou Gijp zeggen), dus dat niemand hem aardig vindt geloof ik niet. Volstrekt incompetent en daardoor een handige bliksemafleider, dat is ie wel. Een hond die gaat kwispelen als je ‘m een schop geeft.
Hij is een mol voor D66
Ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha ha .
Alleen de PVV zal/kan iets aan de instroom van islam-aanhangers veranderen. Dus als u niet wilt bukken….
Wil. Niet zal/kan.
Pff geloven ze het zelf?
Dilan heeft niets te willen. Ze ressorteert straks onder Frans Timmermans.
Die vreet haar op als een broodje donner kabab
Geloof er niks van. Ze hebben de afgelopen 13 jaar dit land volgestouwd en nu gaan ze opeens optreden.
Ga lekker iemand anders voor de gek houden, mensen in Bloemendaal ofzo.
Groundhog day: Vóór de verkiezingen grote praatjes, na de verkiezing draaien als een windvaan.
Er komen verkiezingen aan. Ik herhaal, er komen verkiezingen aan!
Vvd: "Oh wat heeft de overheid er een zootje van gemaakt. Gouden bergen, enorme immigratiebeperking: wij gaan ervoor zorgen!"
23 november 2023
Vvd: "Het is rot, maar kudtburger, u moet ook uw laatste restje centjes aan ons geven. En inschikken want er komen weer 110K+ asieleisers bij".
Het zou ook mooi zijn als ze even terugblikken naar wat ze t.a.v. de vorige verkiezingen en hun belangrijkste punten nu eigenlijk hebben gerealiseerd. Dat is wat mij betreft topic waardig en anders een leuk thema voor GS om dat eens uit te diepen. Dan komen we er gelijk achter dat het allemaal broodje aap verhalen zijn.
Als je zeker wist dat ze na de verkiezingen met PVV en BBB zou willen regeren en deze beloften wil waarmaken zou Yesildinges zo maar eens de beste keus kunnen zijn op 22-11
Je laat je toch weer piepelen door de VVD?
@Robbie-Rattenstaart | 01-09-23 | 12:15: Liever PVV/BBB/VVD met Yesildinges dan Timmerzwans. Alles beter dan Timmerzwans!
Ik zou die coalitie toejuichen, maar dat is toch geen reden om VVD te stemmen? VVD nag lekker aanschuiven als junior partner.
@Grachus | 01-09-23 | 13:28: helaas heeft alleen de vvd van deze drie de potentie de grootste te worden en te gaan formeren. Timmerfrans mag absoluut niet de grootste worden.
@Sieg Hein | 01-09-23 | 13:32: Frans kan nooit genoeg vriendjes vinden om samen mee te regeren. D66/Volt sluiten zich onmiddellijk aan, maar voor de rest van de politiek heeft toch niemand zin om ter meerdere eer en glorie van Timmermans persoonlijk zichzelf ondergeschikt te maken? Politici zijn vuig en vuil, maar ik kan mij gewoon niet voorstellen dat muv D66 mensen zich zo zullen verlagen.
Dat wordt dan geen timmerfrans.Maar die had zich al ingedekt met wachtgeld want die ziet ook de klimaatbui wel hangen.
Ja het land is volgeladen, dan nu stoere praatjes.... donder toch op slappelingen.
Schop eerst die ca 3000 'derdelanders' uit Oekraïne Nederland maar eens uit, en daarna die ca 2000 criminele, kansloze asielzoekers uit Marokko en Algerije, en dan praten we verder.
En verder: ik vind Dilan op zich niet zo slecht, hoor, maar ze zat wel ca 5 jaar geleden in alle talkshows vuur te spuwen tegen het weer ophalen van al die IS ratten met hun kroost, maar er zijn nog nooit zo veel van die ratten opgehaald als 'on her watch' op het ministerie van Justitie en Veiligheid.
Hoe is het eigenlijk met Sophie Hermans ? je hoort niets meer van / over haar.
Die zit nog steeds samen met van der Burg uit te huilen denk ik.
Mijn Sophietje?
Op een Amsterdams terras...
is Yesilgoz, de potentiele eerste vrouwelijke MinPres van het polderen met de linkse duivel. Of voor de duvel en zijn moer niet bang op immigratie, klimaat en liberale ondernemerschap. Zoals altijd zijn er VVDstemmers die als een kip zonder kop op VVD blijven stemmen ondanks de niet waargemaakte verkiezingsprogramma beloftes
Door de term migratie te gebruiken geef je al direct toe dat er sprake is van een probleem dat je niet wilt oplossen.
Migratie is de verplaatsing in het algemeen: van stad naar platteland, van platteland naar stad, van Nederland naar buitenland en van buitenland naar Nederland.
Het probleem dat over het algemeen ervaren wordt is de verplaatsing van buitenland naar Nederland. Noem het beestje bij de naam en gebruik de term immigratie of instroom. Als je goed bezig wilt zijn ga de instroom ombuigen naar uitstroom. Verzin daar maar eens een mooie term voor.
Allochtonen deportatie?
De beste term is: illegale immigratie. Al die zg asielzoekers hebben nooit toestemming gekregen om naar Nederland te komen; ze nodigen zichzelf uit door 'reisagenten' duizenden euro's te betalen voor een plekje op een dobberboot en door zich vervolgens met bussen en busjes naar Ter Apel te laten rijden.
Ik noem het illegale immigratie.
Ik noem het een invasie. Ik hoef ook niet in een ander land aan te kloppen en zeggen, I am here to stay, give a house and a Miele. And feee money too, you racist!
Kun je nog lachen , lach dan mee: "stikstofminister" van der Wal in de bocht, een evergreen : www.youtube.com/watch?v=HgJIDFopDE4&a...
Een normaal mensch met een beetje verstand vraagt zich af, hoe die daar is terechtgekomen.
Denk dat Yezuldinges bezig is haar af te serveren.
Voorleesmoeder
Dat vraag je toch ook af van het overgrote deel van dat "kabinet"? Of in de Kamer, beide Kamers.
@Louter Leuter | 01-09-23 | 12:21: Inderdaad, Rutte was, of je hem nu haatte of liefhad een zeer getalenteerd persoon. Helaas ( of misschien deed ie het met opzet) had ie een verzameling nitwits om zich heen gegroepeerd , die ik in mijn 65 jarig bestaan niet eerder heb meegemaakt.
@daytripper | 01-09-23 | 12:24:
Ik heb destijds in 2006 voor hem gecampaigned. Verdonk zou een ramp geworden zijn. Maar als ik in iemand in de Nederlandse politiek teleurgesteld ben, dan is dat Rutte wel. De klomp brak in de 2012 tijdens de "onderhandelingen" met Samsom. Kort daarop ook mijn lidmaatschap, na vele jaren, opgezegd.
@Louter Leuter | 01-09-23 | 12:35: Nou, welkom bij de normale mensen die altijd al anti-VVD zijn geweest
De VVD moet zich 100% zuiver uitspreken over de samenwerking met PVV en BBB.
Timmermans uitsluiten.
Da’s de enige manier om stemmen te trekken.
En pas dan geloof ik erin.
Zolang VVD rechtse dingetjes roept én tegelijkertijd de deur voor Frans Peuzelmans open zet, is een stem op Dilan kansloos.
Stel dat ik de verkiezingspraatjes geloof en tóch VVD zal stemmen, en ze gaan alsnog met GLvdA in bed liggen, barst de bom.
Zal de laatste keer zijn dat ik ooit gestemd heb.
Dus nu al je gedroomde coalitie bekend maken en GLvdA uitsluiten.
Dan krijgt Nederland een regeerakkoord waar “rechts z’n vingers bij aflikt”, toch Mark?(ben dat nooit vergeten)
Ja Ruime, dát zou een echte opsteker zijn.
Provincie noord holland
Coalitie: PvdA / GL, BBB en VVD.
Dus laat je niet in de maling nemen mensuh
Het is weer verkiezingstijd, dan gaan partijen weer van alles beloven waar ze meteen ná de verkiezingen geen actieve herinnering meer aan hebben, vooral de VVD is daar erg goed in.
Diezelfde VVD wil nu de dienstplicht weer 'nieuw leven inblazen', hoezo verkiezingsretoriek?
Dilan zal de dag na de verkiezingen "geen actieve herinneringen" hebben aan wat ze vandaag uitkraamt. Het is en blijft VVD en ze is een kindje van Rutte.
Was ie er wel vroeg bij...
De vraag is: met welke partijen gaat de VVD Nederland van het slot halen?
Is er geen cordon sanitair rond de vvd?
De vvd heeft toch het kabinet laten klappen.
NSC, BBB & (gedoog) PVV?
@PPuk | 01-09-23 | 12:13:
Proletariërs aller landen verenigt u! Linkser dan bovenstaand gaan we het niet krijgen. Veel plezier ermee!
@JJMS | 01-09-23 | 12:18:
Het kan nog veel erger....
Zouden ze daar bij de VVD nu werkelijk denken het met een stel onnozelen van doen te hebben?
Ja, want het klootjesvolk heeft het geheugen van een goudvis. Let maar op VVD wordt opnieuw de grootste partij.
Gegeven de uitslag van de laatste paar verkiezingen hebben ze ook inderdaad te maken met een stel onnozelen.
Ja
@sgaapje | 01-09-23 | 12:10: Degenen die op de VVD stemmen hebben er op een of andere manier baat bij. De anderen niet.
Altijd het tegenovergestelde pakken van wat de VVD zegt.
Dat is juist het fijne van deze partij, bij andere partijen is dat lastiger.
Nou schapen dat wordt weer VVD stemmen.
Een stem op de VVD is een stem op Timmermans...
Die stikstof wet is er toch nog helemaal niet ?
Is dit nu wat men "populisme" noemt?
Ja
2 maanden later : ons standpunt over migratie is eventueel inwisselbaar voor het afschaffen van de dividendbelasting .
Ja, en puur vanwege lijfsbehoud ivm de BBB.
Jammer dat het beetje visie bij de vvd verdampt bij een opportunistische coalitie gelegenheid.
Maar goed, deze weg vasthouden graag.
Stem geen vvd om ze 'eerlijk' te houden...
(Ja dat klinkt wat raar gezien de recente ervaringen)
Iedereen die niet ziet dat immigratie van niet Westerse allochtonen, zeker gecombineerd met islam, de absolute ondergang van ons land zal worden is debiel.
There, I said it.
Well said.
Hear hear !
Broeva! Haro!
@Louter Leuter | 01-09-23 | 12:18:
Dinges heeft gelijk! *hips*
Volkomen mee eensch. Daar hoef je geen raketgeleerde voor te zijn. De multikul nonsens van 25 jaar geleden was een voorschotje. Het door jou genoemde gaat het land economisch naar niveau Bulgarije brengen. Wil men dat ? Ok .. then so be it. Ik hoop dat ik dit hier mag zeggen in alle redelijkheid.
@JJMS | 01-09-23 | 12:19:
Hik! Die ja! Had ook goed bij het vorige topic gepast...
Voor de ongeletterden onder U die niet met de klassiekers bekend zijn:
pbs.twimg.com/media/DHDgnDwW0AAmUeZ?f...
Wil de vvd hier iets van waarmaken dan zullen ze na de verkiezingen toch echt over rechts moeten gaan anders blijven het weer loze beloftes.
Bedenk goed dat ze PVV en FVD al bij voorbaat uitsluiten, dus dan weet je bijna zeker dat ze over links zullen gaan.
trap er niet in
Goh, verbaasd me niets! Dit was bij de vorige verkiezingen waar de VVD de grootste werd toch ook al gewoon wat ze vonden? Maar toen ze eenmaal moesten formeren werd alles Lite ipv +.
Dus het is weer als vanouds. De grootste woorden vooraf en als het potloodje het rondje gekleurd heeft is het geen fluit meer waard!
Lekker skippen die VVD, ze hebben ruimschoots de tijd gehad voor werkelijk alles wat ze hadden willen of kunnen doen. Tijd voor een andere wind! Doei doei!
Al twee verkiezingen lang hebben ze dat gedaan. Nog niet rekening houdend met het feit dat die twee keer ook nog meer geld beschikbaar had kunnen zijn. Het is alsof de VVD haar eigen verkiezingsprogramma totaal niet serieus neemt, en de kiezer dus ook niet. Nu is de zet aan de Nederlandse stemgerechtigden om te laten zien welke consequenties onbetrouwbaar en onverantwoordelijk gedrag hebben. Ben erg benieuwd.
@anja | 01-09-23 | 12:38: Verwacht niet teveel. Rutte heeft aan veel zaken geen actieve herinnering. De gemiddelde kiezer ook niet. En zeker niet over wat er meer dan zes maanden geleden gezegd of gedaan is.
Maak je geen illusies. De stemmer heeft al vaker bewezen over een zeer slecht geheugen te beschikken.
Importante!
Gniffel
REAGEER OOK