Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

LIVE. Trump kondigt zijn kandidatuur voor 2024 aan in het Stamcafé

We kijken (met enig geduld want het is om 03u00 NL tijd maar we zijn de hele nacht open)

Voelt toch niet hetzelfde als in 2016 hè, toen we als enige Nederlandse publicatie zonder voorbehoud voorspelden dat Trump ging winnen. En dat beperkt zich niet tot die onaantrekkelijke aanval van een gekrenkte Trump op DeSantis vorige week. De populistische vleugel van 2016 zelf bestaat niet meer in die vorm.

Laat het ons als online onderstroom-kenners even met een brede kwast illustreren. QAnon staat nog steeds achter Trump en keert zich tegen DeSantis, waarbij hun huidige lijn lijkt dat DeSantis samen met dr. Fauci en een oud-CDC-directeur in de diamenthandel zit. Weet u dat ook weer!

Een ander belangrijk deel van de 2016 Trump-achterban vergeeft hem zijn verheerlijking en aanprijzing van 'zijn' corona-vaccin niet, én heeft bovendien gekozen voor de Kanye Pill waar het om de bevraging van de vermeende joodse prominentie in de media en showbizz gaat. Voor hen is vooral joodse schoonzoon Jared Kushner's ietwat mysterieuze maar vooraanstaande rol in een Trump-presidentschap 'problematisch'. Deze lijn wordt het best vertolkt door commentator en YouTuber @An0maly. Een iets mildere, maar zeker niet minder relevante break-away is de onderstaand toegelichte Candace Owens die haar steun aan Trump nu wegens het vaccin-vraagstuk én persoonlijke schoffering betwijfelt.

Daarbij heeft ook Fox News-eigenaar Rupert Murdoch via zijn New York Post voorlopig de kant van DeSantis gekozen. 

Maar, tegenover dat alles staat natuurlijk nog steeds dat DeSantis slechts een gouverneur is die zijn nationale appeal nog moet bewijzen, en The Golden Lion al vanaf 2016 tot november 2022 stadions vult met idolate menigten. Daarbij is de Afro-Amerikaanse en Latino online onderstroom ook steeds meer van Trump gaan houden.

Kortom: énorm zin in de GOP primaries.

Trump vanochtend op Zijn Twitter (Truth Social)

Het is geen 2016 meer. Ook de populistische vleugel is verdeeld over Trump

Social

Trump is druk aan het RT'en op Truth Social

Social

Social

De enige analist die we erkennen

Social

Reaguursels

Inloggen

Als mediaconsument denk ik niet dat ik dit nog een keer aankan.

adhd-je | 16-11-22 | 09:44

Ivanka is al afgehaakt:

Minutes after Donald Trump announced another run for the White House, Ivanka Trump released a statement to CNN, saying she didn't plan to be involved in the campaign.

CNN was first to report last week that Trump's daughter and her husband, Jared Kushner, would not campaign on behalf of Donald Trump.

“While I will always love and support my father, going forward I will do so outside of the political arena,” said Trump, who did not attend Donald Trump’s announcement at Mar-a-Lago Tuesday evening. “This time around, I am choosing to prioritize my young children and the private life we are creating as a family.”
She added: "I am grateful to have had the honor of serving the American people and I will always be proud of many of our Administration’s accomplishments."

Après toi | 16-11-22 | 09:40 | 3

Prima statement, toch? Er komt een moment in het leven, waarop je voor je familie kiest en de carriere even een plaatsje lager staat in de prioriteit. Dat geldt (gelukkig!) voor vriend en vijand.

Gladiator Fap | 16-11-22 | 10:17

Hoe witte gij dat ci en en ginne feeke nieuws verspreidt?

DitjaarkrijgikAOW | 16-11-22 | 10:19

@Gladiator Fap | 16-11-22 | 10:17:
Niet intrappen, ze hebben een bouwkavel gekregen vlkabij Mar a Lago en zijn daar een huiske van $24 miljoen aan het bouwen. Niks family kids bla bla bla.

DitjaarkrijgikAOW | 16-11-22 | 10:21

Tot slot...

Ik loop de deur uit en er hangt een aankondiging om het moestuintje in de buurt te onderhouden... Beetje met de buren dingetjes harken enzo. Ik denk, cool, leuk, count me in... Datum 24-11...

Dan staat er tussen haakjes dat dat de dag van Thanksgiving is ..

Wat de Flying F...... cK heeft dat er mee te maken...!! Ik ga wel denk ik....

neonreclame | 16-11-22 | 08:45 | 1

Leuk zo’n moestuin project! Leer je veel van.

BrulSpin | 16-11-22 | 09:11

Trump is vooral heel erg Trump.
Dat is leuk verder, maar wat is hij van plan met het land.

AdvocatusDiaboli | 16-11-22 | 08:45 | 1

In één zin: dat wat iedere serieuze kandidaat van plan zou moeten zijn: betaalbare, onafhankelijke energie, inflatie terug naar een beheersbare 1-4%, de zuidgrens dicht, oorlog beeindigen in plaats van stimuleren en voorkomen van het stelen van technologie en assets door China. In principe dus exact het tegenovergestelde van wat er onder Joe Biden gebeurt.

Gladiator Fap | 16-11-22 | 10:20

Onze door Qanon gezalfde koning wannabe. Hij kon het weer niet laten om de ene na de andere leugen te uiten. En dat allemaal omdat hij zich zo hoopt te wapenen tegen alle criminele onderzoeken die tegen hem lopen.

Gerf | 16-11-22 | 08:43 | 1

Tel je zegeningen: nu kunnen alle deugers weer jarenlang met geveinsde morele superioriteit afreageren met hun obsessie met alles wat deze pipo doet, zegt, laat, niet doet, niet laat, niet zegt, beweegt en niet beweegt. Leidt ook lekker af van de beerput die Amerika momenteel is.

Gladiator Fap | 16-11-22 | 10:02

Na die miserabele 4 jaar van armoe, zou Trump dan weer 2 termijnen kunnen doen? Is de limiet van 2 termijnen gebaseerd op aaneengesloten termijnen of op de persoon? Dan wordt 'ie wel wat oud, maar ik vermoed nog lang niet zo dement als Biden 10 jaar geleden al was.

Sneerpoets | 16-11-22 | 08:25 | 4

Sneerpoets | 16-11-22 | 08:25,
Houdt mij ten goede in deze, als ik het goed heb, heeft alleen Rooseveld ( van Nederlandse afkomst ) dit behaald ?!
Daarna werd het anders, 2x 4 jaar aansluitend President worden is nu het max.
Vreemd genoeg ( zover ik weet ) is daar nooit iets over gezegd als de President voor 1x4 jaar wordt gekozen en daarna verliest en daarna weer tot President wordt verkozen er toch 12 jaar ervan kan uitdienen ?!
Dan vraag ik mijzelf weer af, kan een gekozen President dit blijven doen ?!
B.v. 4 jaar op en 4 jaar af, tot hoe lang kan zoiets doorgaan ?!
Of staat daar ook wel een termijn voor vast ?!

Bad - Casey | 16-11-22 | 08:46

De limiet is twee termijnen. Er is geen verplichting dat deze aaneengesloten zijn. Er was eerder president Grover Cleveland die twee termijnen president was met een onderbreking. Deze termijnen van Cleveland zijn beide geteld waardoor Biden de 46e president wordt genoemd terwijl hij de fysiek de 45e is. Bij een eventuele tweede termijn zou Trump dus de 47e worden. Obama wordt als 44e geteld omdat zijn ambtstermijnen aaneengesloten zijn.

Red shirt | 16-11-22 | 10:09

@Red shirt | 16-11-22 | 10:09,
Dank hiervoor.

Bad - Casey | 16-11-22 | 10:15
▼ 1 antwoord verborgen

Wil donald winnen in 2024? Simpel. Kies een latino vrouw als vice president. Kat in t bakkie.

BoerKoekoek | 16-11-22 | 08:25 | 2

Heb ik ook gedaan.
Een hoop werk hoor.

Kaas de Vies | 16-11-22 | 08:27

@Kaas de Vies | 16-11-22 | 08:27: En niks meer te zeggen waarschijnlijk...

Gladiator Fap | 16-11-22 | 09:11

Goedemorgen allen,
Net thuis en las zojuist even vluchtig de reacties, pffff, sommigen leren het nooit en komen er ook constant mee weg ?!
Gezien de topic, ik hoop dat Trump weer President wordt....... vraag mijzelf wel af, waarom er niet uit fris en jongere volk te kiezen valt ?!
Oeps, bijna vergeten.
Kastelein een nummertje en een rondje namens mij.
Sheila E - A Love Bizarre.
www.youtube.com/watch?v=56gpwl6cohc
Proost!

Bad - Casey | 16-11-22 | 08:15

Hmmm..

Mathijs zegt in de Tele dat Oranje geen wereldkampioen kan worden..

Frenkie zegt in VI dat ze het wel kunnen...

Verdeeldheid... nu al....

neonreclame | 16-11-22 | 08:07 | 5

@neonreclame | 16-11-22 | 08:32,
En zo is het, helaas.

Bad - Casey | 16-11-22 | 08:36

Verdeeldheid is goed voor de online-gokbedrijven waarmee je doodgegooid wordt.
En waarvan een aantal op de Antillen zitten trouwens.
Best vage constructies.

Goksites sponsoren maar liefst 15 van de 18 voetbalclubs in de Eredivisie.
En de eredivisie is leuk, daar is gokreclame, dus gokken is vast ok.
Nnnee dus.

Koning Nono
www,youtube,com/watch?v=xuuqo-tKENc

Een goedenavond, rida, de echte koning
ik ben de chef van toto ik let op mijn vertoning
en mijn succes zal echt nooit meer stoppen
want ik verdien mijn geld over de rug van gokkers

mijn marketingstunts die zijn nogal smerig
sinds dat online gokken gelegaliseerd is
dus jij wordt verslaafd en ik lig in een deuk
en voor de promo hou ik geld voor influencers neus

ja die guap van jou wil ik pronto
en als je gokt ben je best een dombo
ik ben die profiterende rijke conjo
zie me ballin als Xari Alonso

Ja mijn product pakt veel aandacht
de kans dat jij rijk wordt is kleiner
dan Venlo die de schaal pakt
als ik geniet van die sullen
is nu iedere ex-klant wel gestopt
of zit diep in de schulden

AdvocatusDiaboli | 16-11-22 | 08:53

Verdeeldheid in de pers zul je bedoelen. Als er één ding is dat ons de afgelopen 10 jaar geleerd hebben, dan is het wel dat 90% van de pers niet boven het niveau van de Story uitkomt.

Gladiator Fap | 16-11-22 | 09:13
▼ 2 antwoorden verborgen

Trump heeft er in ieder geval een scheiding voor over om weer in het Witte Huis te komen, want ik denk niet dat hij Melania nog een keer zover krijgt. Môge!

MickeyGouda | 16-11-22 | 08:02 | 10

@MickeyGouda | 16-11-22 | 08:35,
Zelfde antwoord als op Neon.
Zo is het, helaas.
En als jij gelijk mocht krijgen, dan is het echte Vaderlandse liefde ;))

Bad - Casey | 16-11-22 | 08:37

@Bad - Casey | 16-11-22 | 08:37:
Gna. Fijne dag, BC! (In weerwil van de oeverloze anti-tegels waar we hier doorheen zullen moeten ploegen, zie ik weer een sprankje hoop aan de horizon. Zonder een groot Amerika raakt de wereld nog verder in disbalans. Oranje, geel of paars, laat er in vredesnaam iemand opstaan om alle pionnen terug naar de startpositie te schuiven.)

MickeyGouda | 16-11-22 | 08:57

@MickeyGouda | 16-11-22 | 08:57.
Helemaal mee eens.
Niet dat ie alles geweldig deed, maar Staatsmannen ( toen bestonden ze nog ) als Luns, die worden in mijn ogen en zekers in deze tijden behoorlijk gemist.

Bad - Casey | 16-11-22 | 09:13
▼ 7 antwoorden verborgen

Ja wat dacht je dan, dat je wegkomt met een taakstraf,

Strafeis 18 jaar valt overvallers Schöne Edelmetaal rauw op het dak: "Dat is 16 jaar effectief zitten"
www.at5.nl/artikelen/217759/strafeis-...

Cornelis12 | 16-11-22 | 08:01

Trump is ervaren en dat scheelt tijd. Neem bijvoorbeeld het papierwerk voor zijn kandidaatstelling. Hij hoefde alleen maar 2016 in 2024 te veranderen. Heel efficiënt allemaal.
Het enige nadeel is dat er tal van handgrepen en invalidentoileten uit het Witte Huis moeten worden gesloopt, maar daar kampt elke opvolger van Sleepy Joe mee.

goedverstaander | 16-11-22 | 08:00 | 1

Er komt ook weer een kamertje vrij in het witte huis. In dat kamertje bevond zich namelijk de centrale coordinatie van Joe "avatar" Biden, met directe link naar zijn monitoren en oortjes bij alle toespraken. Die zijn niet meer nodig, want Trump is tenminste nog in staat zelfstandig onzin uit te kramen. Een verbetering dus.

Gladiator Fap | 16-11-22 | 10:05

De beste aankondiging die ik ooit heb gezien! Ongelooflijk, wat een spreker is die man. Hij kan alleen maar verliezen als ze straks weer die Venezolaanse stemmachines van stel halen. Go Donald, go!!

Après toi | 16-11-22 | 07:52 | 7

Haha... nice try buddy. Over één ding kunnen we het in ieder geval eens zijn: laat ons maar grote hoeveelheden popcorn hamsteren. Dat gaat leuk worden, want mocht hij het daadwerkelijk winnen, gaan de snowflakes met het startschot van vandaag weer helemaal los.

Gladiator Fap | 16-11-22 | 09:15

@Gladiator Fap | 16-11-22 | 09:15,
Ik hoop het.

Bad - Casey | 16-11-22 | 09:27

@Bad - Casey | 16-11-22 | 09:27: Me too. 6 more years of morele verontwaardiging! Lekker losgaan op wat Trump zegt (en niet wat hij doet). Das een welkome afwisseling op Biden, die netjes praat maar onzin doet.

Gladiator Fap | 16-11-22 | 10:07
▼ 4 antwoorden verborgen

Goedemorgen nachtploeg!

Ook een verdwaalde raket in uw achtertuin gevonden vanochtend?

*Koffie zetten doet…*

Wijze uit het Oosten | 16-11-22 | 07:49 | 1

Ik heb nog een paar raketten in de vriezer liggen. Overblijfsel van een heerlijke zomer.

_pacman_ | 16-11-22 | 07:59
-weggejorist-
steekmug | 16-11-22 | 07:48 | 4
▼ 4 antwoorden verborgen

Net wakker en eerste wat ik denk 'hè ik leef nog, WO3 is (nog) niet begonnen'

Bedenk me mocht zo'n kernoorlog uitbreken doe dan maar snachts en overheid laat de sirenes dan uit maar uit. Meeste mensen willen het liefst in slaap overlijden en worden dan en masse bediend.

Nu koffie, lekker !!!

Cornelis12 | 16-11-22 | 07:46

Hij gaat!
Over 9 minuten Artemis 1 lancering kijken!

Artemis is de raket waarmee NASA weer mensen op de maan wil zetten. Aan boord het Orion vaartuig dat in deze testvlucht een tientallen dagen lange baan om de maan maakt en weer in de oceaan landt.

Hier live: youtu.be/CMLD0Lp0JBg

zetje01 | 16-11-22 | 07:40 | 4

@Kaas de Vies | 16-11-22 | 08:03: Oh, is de mile gisteren weer gezakt? :)

goedverstaander | 16-11-22 | 08:07
▼ 1 antwoord verborgen

Ik struikel net over een wel heel grappig filmpje

Kijk en lach

youtu.be/t0WzdO6o_Z4

AldNuut | 16-11-22 | 07:31 | 3

Ik moest lachen, dank!

BrulSpin | 16-11-22 | 07:48

Mooi gemaakt!

goedverstaander | 16-11-22 | 08:09

geweldig filmpje, dank voor de lach!

Nicola-D-Dex | 16-11-22 | 08:18

De vlucht naar voren heet dat in goed Nederlands.
Maar Trump is uitgespeeld.

zeeman73 | 16-11-22 | 07:28

Wat een hetze tegen complottheorieën, waarom? Lees het als de Story of Privé en af en toe staat er iets tussen dat klopt. Wat is het probleem? Sinds de mens bestaat roddelt die.

Ik vermoed dat het weer te maken heeft met framen, net als de term wappie.

Zoelense Hobbyboer | 16-11-22 | 07:06 | 8
-weggejorist-
MickeyGouda | 16-11-22 | 08:47
▼ 5 antwoorden verborgen

De laatste tijd zie ik veel reclames van die die lokale supermarkt Super You's met dat bijzondere vriendelijke personeel. Heeft iemand er al eentje in de buurt?

BrutusBosch | 16-11-22 | 07:03 | 1

Das die supermarkt met dat methlab in de kelder toch?

BoerKoekoek | 16-11-22 | 08:27

En Halsema blijft er bij dat de ware bedreiging voor de democratie uit kleine, extremistische groepjes komt die: "Ze hebben het gericht op de EU, het World Economic Forum, hebben pedofiele netwerken uitgevonden, de zogenaamde deep state, enzovoort."
Zelden zo'n vreemde, specifieke en totaal absurde combinatie gehoord.

EEnzame SchizofrEEN | 16-11-22 | 06:54

@EEnzame SchizofrEEN | 16-11-22 | 06:54:

De deugers voelen nattigheid
Realisme moet gestigmatiseerd worden, al die goedmensen die niet meer braaf op een rijtje lopen, dat kan natuurlijk niet
Dus elke mening wordt naadloos aan slechte dingen gekoppeld

AldNuut | 16-11-22 | 06:58

oud Nieuws.
* Trump.. Nou ja, dat weten we wel.
* Polen.. Amerika geeft aan geen eigen info te hebben over die raketten, doe ff rustig. Betrokken landen proberen kalm te blijven. Te veel onduidelijkheden voor een eenvoudige docent op dit moment.
* Banken weigeren sneller stichtingen een nieuwe rekening te laten openen. Komt door wet anti-terrorisme.
* Proefmissie Artemis vandaag (als het meezit) naar de maan. De tanks zijn gevuld, navigatie is goed ingesteld.
* Weer een akkefietje bij Jinek.
* Militairen moeten gratis met OV kunnen. Vindt de VVD. Kan me nog herinneren dat wij destijds absoluut niet meer in uniform met het OV mochten.
* Moordwapen van Peter R. de Vries kwam uit schuurtje Alphen aan de Rijn. Altijd weer dat schuurtje...
* Explosie bij supermarkt Hilversum. Iemand Gladys gezien?

Weer: Bewolkt en regenachtig. 10 tot 12 graden.

Koffie: Een caffe Americano vanochtend, maar thee mag ook. Plak ontbijtkoek er bij?

EEnzame SchizofrEEN | 16-11-22 | 06:39 | 9

@EEnzame SchizofrEEN | 16-11-22 | 06:48:

Ik geloof wel in het apparaat dat achter de schermen werkt.. Serieus.. Als voorbeeld neem ik vaak die arme donder die zijn strot bijna werd afgesneden door die mafklapper in Scheveningen..??, waar de Romeo's , of hoe je ze ook noemen wil, belachelijk snel aanwezig waren..

Wat me toen enorm dwars zat, is dat je een volk dat "In angst leeft", laat hangen.. Zet die gasten op de trein.. Laat weten dat je er bent... Er staan potverdriedubbeltjes wel 5/6 politie/handhaver otootjes voor het centraal in Amsterdam standaard voor de hoofdingang... Ze laten weten dat ze er zijn... Toen kon dat dus niet...!!! Terwijl er wel vraag naar was...

Zo, pffff.. Dat is er uit...

neonreclame | 16-11-22 | 07:13

@neonreclame | 16-11-22 | 07:13: Tja, de vraag is dus: 'voor wie is die 'overweldigende aanwezigheid van geüniformeerde politie' nu precies bedoeld?'

EEnzame SchizofrEEN | 16-11-22 | 07:19

@EEnzame SchizofrEEN | 16-11-22 | 07:19:

Daklozen natuurlijk...

neonreclame | 16-11-22 | 07:23
▼ 6 antwoorden verborgen

@EEnzame SchizofrEEN | 16-11-22 | 06:52:

Dat dus...

neonreclame | 16-11-22 | 06:55

@EEnzame SchizofrEEN | 16-11-22 | 06:52:
Wat neon zegt op 06.55!

MickeyGouda | 16-11-22 | 07:51

Ze heeft blijkbaar dezelfde tekstschrijver als die Trudeau had tijdens de truckerprotesten.
Als je tegen de EU of de WEF bent, ben je een antisemiet, vrouwen/homo hater en een racist. O ja en natuurlijk een Poetinlover.
Ook zegt ze dat extremisten pedonetwerken hebben verzonnen.
Ze had haar opstel beter eerst aan de Officier van Justitie kunnen voorleggen.
Dit staat er n.l. op de site van het OM:

De bestrijding van kinderporno en het tegengaan van het achterliggend seksueel misbruik is een landelijke prioriteit.
Het Openbaar Ministerie en politie krijgen daarbij steeds meer zicht op CSV’s (criminele samenwerkingsverbanden) van grote en internationale online netwerken waarbinnen kinderpornografisch materiaal wordt uitgewisseld, vervaardigd wordt en/of waar gezamenlijk misbruik wordt gepleegd.
Wie is er nou haat aan het zaaien?

entredeuxverres | 16-11-22 | 08:12
▼ 1 antwoord verborgen

Effe om 07:04 Artemis 1 lancering kijken.

Artemis is de raket waarmee NASA weer mensen op de maan wil zetten. Aan boord het Orion vaartuig dat in deze testvlucht een tientallen dagen lange baan om de maan maakt en weer in de oceaan landt.

Hier live: youtu.be/CMLD0Lp0JBg

zetje01 | 16-11-22 | 06:38 | 6

@EEnzame SchizofrEEN | 16-11-22 | 07:18:

Haha..!! Wat ze daar in in de hoofdstad van Denemarken kunnen, kunnen wij ook...!!

neonreclame | 16-11-22 | 07:21

@EEnzame SchizofrEEN | 16-11-22 | 07:18:
LOL

AldNuut | 16-11-22 | 07:21

"In een tijd waarin een Europees democratisch land zo brutaal wordt aangevallen van buitenaf". Dat klopt wel. Huizen gaan als zoete broodjes over de bank, richting .. Nu ja u weet wel. In de buurt van de Miele fabrieken ! En vooral in Amsterdam.

Nederlandop1 | 16-11-22 | 07:25
▼ 3 antwoorden verborgen

Goedenmorgen Café, nog plekje vrij ?
Ah fijn daar achterin het hoekje

Soooooow
Kijk es aan verassing, de dag is toch weer begonnen, en zonder paddestoelen her en der aan de horizon..
Koffie, dikke koffie, zware koffie, rollend als de stem van Paolo Conte
youtu.be/snTaSJk0n_Y

Er staat een volle verse pot van dat goedje, tast gerust toe
En we toosten op het gezond verstand van de wereldleiders *ahum proest*
Er wordt al gesproken over dat de raketten geland zijn.. manno manno man
Softe gehaktballen..
Dus Trump.. De man die niet verliezen kan.. Succes dames/heren Muricano's

-slurp-
oohja ik drink mijn koffie voortaan met bloedverdunners ipv. zoetjes, giert de caffeïne wat sneller door het systeem..

AldNuut | 16-11-22 | 06:26 | 1

Koffie met bloedverdunners; die combi kenden we nog niet!

EEnzame SchizofrEEN | 16-11-22 | 06:45

Goed nieuws voor Biden. Tenminste, als het Trump lukt om DeSantis te verslaan. Maar zelfs als hem dat niet lukt, heeft hij DeSantis misschien genoeg beschadigd voor een democratische walkover.

Komjehiervaker | 16-11-22 | 06:04 | 1

Als mijn tante een wiel had
dan zou ik haar als kruiwagen kunnen gebruiken.

CLoVis | 16-11-22 | 06:24

Zo..... Gisteren de boel weer even goed geraakt... Dat was ook het moment dat ze zei dat als ik zelf mijn kop kaal scheer het wel belangrijk is dat het een beetje netjes verloopt...

www.youtube.com/watch?v=IelSOwIPPys&a...

Daarna gingen we poolen en een beetje dansen enzo....

neonreclame | 16-11-22 | 05:54 | 1

Prachtige muziek, Neon! Na mijn Antillentijd was deze muziek een beetje op de achtergrond geraakt. Volledig ten onrechte!

Pardoes | 16-11-22 | 07:28

Is ie al president...??

neonreclame | 16-11-22 | 05:26 | 2

Joh, sterker nog; hij is al weer voormalig president!

EEnzame SchizofrEEN | 16-11-22 | 05:51

@EEnzame SchizofrEEN | 16-11-22 | 05:51:

Wat gaat die tijd toch snel...!!

neonreclame | 16-11-22 | 05:57

geweldig

AldNuut | 16-11-22 | 06:44

Ik ook. Wat een geweldige speech.
Die man heeft echt geweldige plannen voor Nederland.
Jammer van zijn vreselijke Amerikaanse tongval.

keestelpro | 16-11-22 | 04:17 | 1

Went wel.

TheOne48 | 16-11-22 | 04:19

Ik ga op Trump stemmen.

TheOne48 | 16-11-22 | 04:15

Extreme aanpak van drugsbestrijding....

Torquemada | 16-11-22 | 04:00 | 1

Het was een voorbeeld.
China en Singapore hebben geen drugsprobleem omdat dealers nog dezelfde dag geëxecuteerd worden.
Hij zei niet dat Amerika dat ook moet doen.
Hij gebruikte dat vooral om te zeggen dat het hypocriete China wel de hoofdleverancier is van de basis ingrediënten van drugs in de VS.

keestelpro | 16-11-22 | 04:04

Fijne voortzetting iedereen. Ik taai af.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 03:55 | 3

Maar de speech is nog niet afgelopen!!

keestelpro | 16-11-22 | 04:00
-weggejorist-
TheOne48 | 16-11-22 | 04:06
-weggejorist-
keestelpro | 16-11-22 | 04:16

Dit is toch wel heel indrukwekkend en overtuigend. Ik denk dat Joe Biden morgen met tranen in de ogen de sleutel van het Witte Huis aan Donald Trump overhandigt.

HeerVanStand | 16-11-22 | 03:52

Twee mannen van rond de 80…
Eigenlijk best wel triest.
Amerika zal toch best jong talent in huis hebben in beide kampen, maar die krijgen nauwelijks kans omdat twee ouwe zoutzakken de dienst uitmaken.
Als Amerikaan zou ik me doodschamen ipv zo trots te zijn.
Amerika is nog altijd toonaangevend en de enige “supermacht”, maar voor wat betreft leiderschap mag er wel eens verjonging komen.
Doen de Canadezen een stuk beter, ofschoon Trudeau niet mijn kleur is.
Maar goed, Amerika.
Altijd amusant, de hele wereld kijkt naar ze en toch maakt het voor ons Europeanen nauwelijks uit welke gorilla in het Witte Huis zit.
Ik kijk uit naar de verkiezingen in Nederland.
Welterusten.

Ruimedenker | 16-11-22 | 03:52

Trump is wel een apart figuur maar denk dat hij niet genoeg heeft om te winnen. Hij speelt altijd negatief. Het is veel rampspoed en alleen ik kan het oplossen. Daar zitten veel Amerikanen niet op te wachten. Denk zelf dat DeSantis een betere keuze is.

Oranje_Blanje_Bleu | 16-11-22 | 03:51

Trusten allemaal, sleep well.
Zie het morgen wel.

gato | 16-11-22 | 03:51

Toch vreemd dat ik midden op de dag in slaap val als Biden praat en ik klaarwakker en vol energie ben als Trump om 3:45 's nachts een speech houdt.
En ik zat om 2:59 echt te knikkebollen.
Deze man straalt zoveel positiviteit, hoop en integriteit uit dat ik echt niet kan begrijpen dat een fantastisch land als de VS massaal op een negatieve norse woke opa als Biden heeft kunnen stemmen.

keestelpro | 16-11-22 | 03:50 | 1

Ik vind het knap hoe je altijd in het midden laat of je sarcastisch bent of niet.

Komjehiervaker | 16-11-22 | 05:56

Ja, ja America First.

Zoek maar op wat dat is.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 03:43

Heb genoten vanavond (en nog steeds). We gaan nog spannende tijden tegemoet. Maar moet te bed. Vier uurtjes slaap kan nog net. Iedereen een prettige voortzetting. Groeten aan de ochtendploeg.
See you tonight.
- - -
TheOne48, you owe me one, if you know what I mean ;-)
Truste.

PPuk | 16-11-22 | 03:38 | 5
-weggejorist-
K1100 | 16-11-22 | 03:50
-weggejorist-
TheOne48 | 16-11-22 | 03:54
▼ 2 antwoorden verborgen

Eigenlijk is het een zege dat Trump de winst van verkiezingen van 2020 niet gekregen of gewonnen heeft.
Want hij mag maar 2 'terms' het land dienen.
Als hij in 2024 weer aan de macht komt zijn inmiddels alle ogen geopend en heeft hij 4 jaar de tijd om alle schade van woke, wef, antifa, blm, climate rebellion, en noem alle linkse radicale stromingen maar op te herstellen.
Perfect timing! Dank je wel democrats voor deze (Klaus Swab stemmetje) 'unique opportunity' om Donald Trump 12 jaar lang deze invloed te geven.

keestelpro | 16-11-22 | 03:37 | 1

En dat precies zegt hij dus nu! Het is echt zo.
'We must thank the democrats for the pause'
Amen!

keestelpro | 16-11-22 | 03:41

Hij klinkt als een lieve voorleesopa.

HeerVanStand | 16-11-22 | 03:33

Trump heeft deze ingestudeerd hoor. Hoe weet ik dat? Trump heeft het niet over zichzelf.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 03:33

Bam.

R. Skickr | 16-11-22 | 03:28

Ik lees het morgen wel. Ik vind het presidentieel en verbindend klinken tot nu tore, vergeleken met de haat van de Democraten de laatste tijd.

R. Skickr | 16-11-22 | 03:26

Waarom kan die vent niet normaal drinken?

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 03:24 | 4

Zegt de altijd dronken Fries lmao

Icewallowkum | 16-11-22 | 03:25
-weggejorist-
Ruimedenker | 16-11-22 | 03:33
-weggejorist-
TheOne48 | 16-11-22 | 03:38
▼ 1 antwoord verborgen

Letsgooo trump, en sh0eonhead als Vice President haha.

Icewallowkum | 16-11-22 | 03:22

Je kan zeggen van Trump wat je wilt maar hij heeft wel een hart en een geweten en een ziel.

keestelpro | 16-11-22 | 03:22 | 2

Nee. Dat zijn juist de dingen die missen bij Trump. Met name hart en ziel. Hij heeft wel een ego waar je u tegen moet zeggen.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 03:25

Everything woke turns to shit.
Dat is een uitspraak van Trump.
Woke is de duivel neergedaald op Aarde.
Go Trump. Doe het desnoods net zo gek als het FvD of gekker.
Doe het zo stijlloos mogelijk als het moet.
Maar doe het! Red de fuck*ng mensheid.

keestelpro | 16-11-22 | 03:19 | 2

Amen

1977 | 16-11-22 | 03:24

Eens, zo eens. Trump forever!

K1100 | 16-11-22 | 03:28

Tromp kan natuurlijk teruggrijpen op een flink aantal successen. Goed dat hij er een aantal even weer terughaald. De wereld was zo slecht nog niet af met Trump. Maar hysterische media en links zullen dat nooit toegeven.

R. Skickr | 16-11-22 | 03:16 | 3

Noem ze maar die successen. 1 voor 1. Ik weet er 1tje.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 03:18

DDos attack bij internetkanalen in Amerika, zoals Rumble.com. ondertussen werkt het weer. mog steeds geen nieuws van Trump.

gato | 16-11-22 | 03:16

Wat kan die man liegen. Schaamteloos liegen.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 03:12 | 4

@keestelpro | 16-11-22 | 03:14:

Och, de man verkoopt doem en verdommenis en doet net alsof zijn beleid daar niets mee te maken heeft. Het is triest dit.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 03:17
▼ 1 antwoord verborgen

Waarom begint Trump over Nederland?
Die zag ik niet aan komen.

keestelpro | 16-11-22 | 03:10

Agenda 24!

keestelpro | 16-11-22 | 03:09

Dit is best sneu eigenlijk.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 03:08

Melania, come to Kikker.

R. Skickr | 16-11-22 | 03:07 | 3

Rudolf Ass kicker uiteraard.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 03:09

@R. Skickr | 16-11-22 | 03:11:

Nicer.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 03:13

En daar komt de Oranje Baviaan.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 03:07

En nu maar hopen dat we weer kunnen lachen.

R. Skickr | 16-11-22 | 03:06

Die rooie MAGA petjes kan je niet eens opzetten zonder fysiek en/of mentaal in elkaar gebeukt worden door de 'politiek correcte' keurige medemens.

keestelpro | 16-11-22 | 03:05 | 2

Je vergeet uitgelachen. Niemand gaat iemand met het zegel van het oranje beest in elkaar meppen. Gewoon uitlachen.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 03:10

PPuk ik zit klaar MAGA petje, sjaal, lets go!

TheOne48 | 16-11-22 | 03:03 | 1

me too (zonder #)

PPuk | 16-11-22 | 03:06

Drie uur! Ik heb het gered!
*narcoleptische aanval krijgt*
Zzzzzzz

keestelpro | 16-11-22 | 03:00 | 3

Zzzzzzzzzzzzzzzzz

Maar ik ben er ook nog. Wat een kut televisie dit zeg.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 03:01

@Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 03:01:
Die zender is 1000% pro Trump.
Waarschijnlijk omdat ook de Amerikaanse MSM Trump gebanned heeft.
Daarom is censuur, cancellen, blocken etc zo super dom.
Laat alles 'out in the open'.
Mafkezen en leugenaars zetten zich van vanzelf voor aap for all to see.

keestelpro | 16-11-22 | 03:06

Is The Donald nou al begonnen?

R. Skickr | 16-11-22 | 03:00

Tom Selleck verkoopt 'reverse mortgage' en mensen zinken dus zo laag. Voor mensen die het willen uitzoeken dit is gewoon diefstal.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 02:58

Valt wel op dat er een paar mensen missen hier. Werd het wellicht een beetje te klef of zijn er gewoon mensen die nog moeten opstaan? Ik ken het wel. Ik moet ook vaak vroeg beginnen.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 02:54 | 1

Met reageren zeker.
Ja dat is een dag en nacht taak. Maar jullie redden het wel toch?

K1100 | 16-11-22 | 03:02

Wat een absurd kanaal is dit. Eerst janken over zilver en goud en daar heel ding voor save the children?

Sluwe marketing. Dat geef ik ze mee maar toch.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 02:48 | 1

Nog wat rechtser dan Fox, dit Newsmax. Laat dat maar aan Spartacus over, om dit soort pareltjes te vinden.
Quootje ergens uit de world wide jungle:
If FNC (FOX) news was scraping the bottom of the barrel, Newsmax would be the part Under the barrel.

HeerVanStand | 16-11-22 | 03:09

Gaat Trump zijn overwinning in 2024 alleen aankondigen of gaat hij die meteen opeisen?

HeerVanStand | 16-11-22 | 02:35 | 5
-weggejorist-
TheOne48 | 16-11-22 | 03:09
-weggejorist-
K1100 | 16-11-22 | 03:13

@K1100 | 16-11-22 | 03:00: Als het je niet lukt om iemands snedige tegels te pareren, krijg je dit soort Hyves-reacties.

Komjehiervaker | 16-11-22 | 06:06
▼ 2 antwoorden verborgen

Hoe Opvallend dat Vera Bergkamp D'66, en Jesse Klaver GL strijden tegen discriminatie van Sollicitanten om hun afkomst.. maar wel beide een Nederlandse naam aangenomen hebben...

Torquemada | 16-11-22 | 02:24 | 8

@K1100 | 16-11-22 | 02:32: No problem.
Voor mij slechts een grappige nick, voor hem de vervelende realiteit.

EEnzame SchizofrEEN | 16-11-22 | 05:59
▼ 5 antwoorden verborgen

Ik haal m'n MAGA petje vast tevoorschijn....

PPuk | 16-11-22 | 02:20 | 7

Teleurstellend hoor. Ik had je hoger ingeschat. Maar ach.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 02:32
▼ 4 antwoorden verborgen

Die gast met die cowboyhoed lijkt me wel een beetje zo'n sukkel die in een RV woont en zichzelf heel erg een rebel voelt. Beetje boos zijn op andere mensen en denken dat hij een eigen kliek heeft. Zijn altijd zulke trieste mensen. Het volk van kan niets, doet niets en is niets. Zooitje losers daar hoor. Maar hij is gek op Trump!

Ik heb ook wel heel erg mijn twijfels met deze reclame's. "The Liver Cure". Hoeveel alcoholisten kijken naar dit kanaal? "Patriot Gold & Silver" man man man wat een droefheid. Dick Morris met zijn boek "The Return". Ik ben zo blij dat ik in Nederland woon. Immuno150 het is echt marketing voor hele oude bange oudjes. Dieptriest dit.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 02:19 | 1
-weggejorist-
K1100 | 16-11-22 | 02:24

Heeft Eric Bolling echt niet door dat Trump een loser is? Wat een rat is dat. Hij ziet er ook een beetje uit met make-up alsof een hij met een kater van hier tot Tokio uit zijn bed is geschopt. Wie zijn die rare knakkers toch.

DeKussendeWielrenner | 16-11-22 | 02:11
-weggejorist-
K1100 | 16-11-22 | 02:09 | 12
▼ 12 antwoorden verborgen

Trump houdt 94 miljoen over aan de midtermverkiezingen . Hij heeft 151 miljoen ontvangen maar gaf daar slechts een derde van uit. www.huffpost.com/entry/trump-hoarded-...

* Il Principe * | 16-11-22 | 02:09 | 1

Oh. Volgens mij heeft hij meer ontvangen van donateurs en zijn de Republikeinen nogal pissig dat hij juist niets uitgaf zijn "naam" was genoeg aldus Trump. Maar okay, dat zou kunnen natuurlijk.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 02:13

@PPuk | 16-11-22 | 02:43:
"And the same goes for Mickey, Basil, Roos & Lezeres, gok ik."

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 02:49

@PPuk | 16-11-22 | 02:52:

Nu je het zegt... Misschien hebben ze betere dingen te doen. Of, kan ook willen ze iemand ontwijken.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 02:56
▼ 13 antwoorden verborgen
-weggejorist-
K1100 | 16-11-22 | 01:47 | 11
▼ 11 antwoorden verborgen

Wie wil er nu nog voor Donald Trump werken?
De feestzaal in zijn buitenverblijf staat vol met opportunisten die wel een kansje willen wagen.
Vooral advocaten, die maar niet begrijpen dat ze wegwerp-artikelen zijn als ze zich aansluiten bij Trump.

Jan Dribbel | 16-11-22 | 01:46 | 3

Trump heeft een "schatkist" van wellicht een half miljard aan donaties die hij gestolen heeft van simplistische oudjes. Dus er valt wel geld te halen in huize Trump. Althans tot dat hij de bak in gaat.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 01:51

Volgens mij , is bij Rutte ook iedereen een wegwerpartikel, behalve Klaus Schwab

Torquemada | 16-11-22 | 02:10

Trouwens voor de fans. Nieuw op JijBuis AC/DC - LIVE London, England, October 27, 1977 Full Concert.

Wat was die Bon Scott een kerel. Als je hem kent snap je Back in Black een stuk beter.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 01:45 | 5

@R. Skickr | 16-11-22 | 01:47:

Of gewoon lekker van hot naar her te rijden in een "Ute".

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 01:50
▼ 2 antwoorden verborgen

Aardbeving, tsunami en als toetje een vulkaanuitbarsting moet TheOne48 toch wakker maken? En wat dames. Hallo deksmaat.
Toch?

K1100 | 16-11-22 | 01:34

Heerlijk die regen op de dakpannen.
Rob de Nijs - Ritme Van De Regen (1962)
youtu.be/Y1pRXsTl2Fk?t=29

keestelpro | 16-11-22 | 01:29 | 4

Ik heb zo'n flauw vermoeden dat Rob foekie foekie met Loeki heeft bedreven tijdens het zoeken naar Hamelen. Loeki was geen Knol maar een ras paardje.

hero_of_heaven | 16-11-22 | 01:45
▼ 1 antwoord verborgen


Goeie......,
Nog even over de kraan dus. Gisteren is mevr. K. naar een camperzaak in de buurt geweest en heeft een afspraak gemaakt voor vandaag. In de middag. Maar Spanje dus vergeet het maar. Hij moet nog komen. Dan morgen maar het hele zooitje weer vastzetten en er met de camper langs gaan. Scheelt voorrijkosten.
Het was trouwens weer hemdje en korte broeken weer. Tot half zes, dan verdwijnt de zon achter de berg en wordt het vreselijk vochtig en dus kil.
Nu 01:00 is het weer aangenaam buiten.

K1100 | 16-11-22 | 01:23 | 6

@PPuk | 16-11-22 | 01:49:
Alles minder dan zomer heb ik een hekel aan. De herfstkleuren vind ik prachtig. Maar ik bvoel me pas prettig bij een graad of 25.

K1100 | 16-11-22 | 01:53

@K1100 | 16-11-22 | 01:53:
Geinig. Da's bij mij andersom. Boven de 25 'haak ik af', word 'futloos'.

PPuk | 16-11-22 | 02:01

Echt een bijdrage waar we op zitten te wachten; K1100 in korte broek en hemd, plus de temperatuur in een Spaans shithole. Zet het op Facebook en ga slapen.

Normpje | 16-11-22 | 08:00
▼ 3 antwoorden verborgen

Kom net thuis. Hoorde op de radio dat een luchtafweerraket in Polen is neergekomen. Zal zo eens op GS kijken dan voor wat duiding
Heb er een kwartiertje doorheen gelurkt. En ben afgehaakt. Daar zitten wat briesende oorlogshitser te schuimbekken dat we per direkt een kernoorlog moeten beginnen.
Het kortzichtig onbenul wat daar heerst is ronduit stuitend. De weinigen die nuance proberen brengen worden bijna letterlijk besprongen en ze proberen ze wss te cancelen dmv het nsb-knopje.
Stuitend. Ga er niet reaguren.
Dan maar even in het stamcafé kijken.
Nog even een Warsteinertje en dan een paar uurtjes slapen.
Proost.
Opdat we niet vergeten, Doe Maar. Bom.
youtu.be/TvoJq2gLu5A

reservebelgië | 16-11-22 | 01:20 | 8

@Deksmaat | 16-11-22 | 01:25:
Kleine rondgang leert dat de brallende demagogen ook hier op de tafel dansen.
Zal maar afrekenen denk ik. Voor het ongezellig word.

reservebelgië | 16-11-22 | 01:54

Amen. Maar de grootste oorlogshitser is ook al in dit draadje neergestreken. Ik ben blij dat dat unbenul niet aan de touwtjes trekt.

Tuborg øl | 16-11-22 | 02:14

Peace in our time! Gebroken geweertje!

Après toi | 16-11-22 | 09:35
▼ 5 antwoorden verborgen

*vijf roze lettertje aanklikt*

K1100 | 16-11-22 | 01:17

Het loopt de Russen wel behoorlijk dun door de broek nu. Ze ontkennen alles.

Waarom zal je denken. Omdat de Polen genoeg in de melk te brokkelen hebben om artikel 4 in te zetten en zelfs artikel 5. Nu. Velen begrijpen dit nog steeds niet kennelijk maar Oekraïne heeft Rusland verslagen. Nu moeten ze nog de Russen (en collaborateurs) uit hun land schoppen. Daar hebben ze veel meer wapens voor nodig. Er staan honderden tanks en weet ik veel wat nog meer klaar om naar Oekraïne te sturen? Waarom geven we niet onze F16's niet aan Oekraïne? Wij hebben ze niet meer nodig. Men moet nu doorpakken. Kostte wat het kost.

En nee. Wij zijn misschien niet in oorlog met de Russen officieel maar de Russen zijn al meer dan 20 jaar in oorlog met ons. Het is al te lang dat we niets of te weinig terug doen. Rusland moet kapot. Er is geen andere keuze.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 01:14 | 5

Rusland en de russische bevolking kunnen er niets aan doen dat Rusland al eeuwen onder de plak zit van tirannen en despoten.

Jan Dribbel | 16-11-22 | 01:24

"misschien"

Deksmaat | 16-11-22 | 01:27

Nee. Het is het westen dat het vijandsbeeld in stand wilde houden,

Asteroid-B612 | 16-11-22 | 04:18
▼ 2 antwoorden verborgen

@keestelpro | 16-11-22 | 01:39:

Och... David Bowie. Hoe heet dat liedje ook alweer uit Labyrinth die film? Dat was zo geweldig. (ik bedoel naast al het andere geweldige van David Bowie).

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 01:43
▼ 5 antwoorden verborgen

Paniek!
Een nieuwe crisis. Jawel een zaadcrisis! Het mannelijke sperma gaat dood. Het werkt steeds minder. Eindelijk! De wereld eindelijk verlost van die plaag die mens heet.
Bron? Het nieuws ergens op de radio zonet.

K1100 | 16-11-22 | 01:10 | 5
▼ 2 antwoorden verborgen

Wat een kut nummer. Ben Cramer is nooit mijn favoriet geweest. youtu.be/lFSE08Iw-uk
Leeft die kerel nog? Ik heb geen Oosthoek encyclopedie.

hero_of_heaven | 16-11-22 | 01:07

Tragisch nieuws,

De moeder van de in juni vermoorde Gino van der Straeten (9) is dinsdagavond dood aangetroffen in haar woning in Maastricht. Dat bevestigt Judy op het Veld, woordvoerster van de familie. Volgens de politie is de vrouw niet door een misdrijf om het leven gekomen. Mede daarom doet zij hierover geen nadere mededelingen. Volgens de woordvoerster van de familie is ze aan een natuurlijke dood gestorven.
www.telegraaf.nl/nieuws/1178751478/mo...

Cornelis12 | 16-11-22 | 00:54 | 3

Tering, medelijden met de zus van Gino. Gecondoleerd meid

Behangdelul | 16-11-22 | 00:57

Dat kan. Je kunt sterven aan een gebroken hart. Een te groot verlies, een te grote pijn, kan je eigen dood worden. Zowel in familie- als vriendenkring zien gebeuren. Een dubbele klap voor de nabestaanden. Vreselijk. Zo intriest.

Deksmaat | 16-11-22 | 01:04

sterven van verdriet.... het bestaat
Chet Baker - Almost blue
youtu.be/z4PKzz81m5c

PPuk | 16-11-22 | 01:10

Oei. Senator Jon Ossoff spreekt. Ze spelen geen spelletjes daar. Amerika gaat vol op Rusland als het moet. Oh ja, en hij (D) zegt ook het is helemaal prima dat Donald er voor de derde keer voor gaat. Trump is slecht voor de Republikeinen en dus goed voor ons. Beetje zoals Wilders voor de VVD goed is.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 00:46 | 1

En vooral goed voor de aandeelhouders van Raytheon en Lockheed Martin. Grappig hoe de "Amerikaanse wapenlobby" decennia werd verfoeid door deugend mainstream links in NL gebroken geweertjesland. Moet je ze nu horen.

Asteroid-B612 | 16-11-22 | 04:11

youtu.be/shq0PoqGp84
FZ - Don't Eat The Yellow Snow

Watch out where the huskeys go....

PPuk | 16-11-22 | 00:45

Ik weet niet of Keestelpro ook mashups toe staat, maar dit is te lekker om links te laten liggen:
www.youtube.com/watch?v=JR3uz8rq4ng

The Temptations and Black Sabbath - "Get Ready for the Grave"

Clip er bij maakt het af

Behangdelul | 16-11-22 | 00:42 | 2

Keileuk man! *notitieblokje erbij pakt*

keestelpro | 16-11-22 | 01:09

En weer gebeuren er rare dingen in Rusland.
Een oligarch, de "masseur" van Putin ontvlucht het land en kort daarna
komt zijn zoon om het leven:
www.hln.be/buitenland/persoonlijke-ma...
Hoe is het zo gekomen dat Rusland in handen is van een maffia-kliek van ongekende omvang?

Jan Dribbel | 16-11-22 | 00:35 | 9

@Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 01:22: En in heel veel andere (Donbass en Krim ) steden liepen mensen voor de Russen op straat. Oekraïne is een in elkaar geknutseld land. Oppermopperkont Maarten van Rossum heeft t ooit haarfijn uitgelegd. De ophitserij, met vuistjes in de lucht en al, "op eigen conto westerse liberale democratie te promoten" noemen is quatsch.

vladimirows | 16-11-22 | 01:55

@vladimirows | 16-11-22 | 01:55:

Quatsch. Kennelijk denken zelfs Russen daar anders over. Waarom is het zo moeilijk voor je om te beseffen dat als Oekraïne slecht is Rusland nog veel erger is? Getrouwd met een honey pot?

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 02:37
▼ 6 antwoorden verborgen

Lezersvraag: De laatste tijd wordt er steeds meer tegen mij gezegd 'weet je wie er overleden is ?'
Is dat een teken dat ik oud begin te worden ?

Cornelis12 | 16-11-22 | 00:34 | 6

Nee, het is een uitspraak van mensen die ontdekken dat ze meer verleden dan toekomst hebben. Daardoor krijgen ze 'haast'. Op jonge leeftijd is dit laatste een erkende ziekte met een naam 'bucketlist'.

PPuk | 16-11-22 | 01:39
▼ 3 antwoorden verborgen

Oeh Kirsten Holmes is live bij Trump. Hehe. De man van "als ze winnen is dat dankzij mij, als ze verliezen is het niet mijn schuld". Kan die man niet een beetje opschieten? De vernedering kan niet compleet genoeg zijn. Zeker gezien zijn problemen (zoals altijd) met justitie.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 00:32
-weggejorist-
dutch bikkel | 16-11-22 | 00:30 | 6
▼ 6 antwoorden verborgen

Ik hou niet van vroeg opstaan. Ik haat het.

Adriel | 16-11-22 | 00:29 | 1

Morgenstond heeft lood in de kont.

VP732 | 16-11-22 | 00:56
▼ 2 antwoorden verborgen

Ik las in serieuze Amerikaanse media dat Jared Kushner en echtgenote Ivanka helemaal geen rol meer willen spelen in een volgende -eventuele- regeringsperiode van The Donald. Ze hebben genoeg van alle gekkigheid.

Après toi | 16-11-22 | 00:25 | 4

Ik hoop vooral dat Ivanka als konijn uit de hoge hoed komt, eventueel in een bunnypakje. Lijkt m hilarisch als dat leeghoofd de eerste vrouwelijke president wordt.

The-loopy-cowboy | 16-11-22 | 00:40

@Après toi | 16-11-22 | 00:42:
Thee met honing en zoete koekjes erbij?;)

letopuwzaak | 16-11-22 | 00:50
▼ 1 antwoord verborgen

Nu in OP1 Marjet Winsemius, ja de dochter van en directeur Stichting Voor Werkende Ouders. Was vanmorgen ook al aan het neuzelen in WNL. Heeft schijnbaar niets beters te doen.

"Marjet Winsemius (1977) is directeur van StVWO en moeder van een tweeling. Ze heeft gestudeerd op de Hoge Hotelschool te Den Haag alvorens als communicatiemedewerker en consultant bij verschillende bedrijven aan het werk te gaan. Naast haar werk heeft zij diverse communicatie en coachopleidingen gevolgd voordat ze als ZZP-er aan de slag ging. Coaching, communicatie en projectleiding zijn haar vakgebieden. Daarnaast heeft ze enkele jaren in het bestuur van de basisschool gezeten, zit ze in de OR en MR van de middelbare school en zet ze zich in op de sportvereniging van haar kinderen"

Cornelis12 | 16-11-22 | 00:25 | 7

Dan was zij een van de gasten met een gezicht als een oorwurm tijdens dat typische NPO-gesprek over o.a. termen neger versus wit.

drs.Nee | 16-11-22 | 00:57
▼ 4 antwoorden verborgen

Hup Trump! Beste president sinds rusland oekraine binnenviel (en op Biden na dan). Biden is de slechtste president sinds trump (op trump na dan).

Vincente Amigo:
m.youtube.com/watch?time_continue=133...

BobDobalina | 16-11-22 | 00:23 | 1

Kennedy en Reagan waren tenminste presidenten die Rusland de duimschroeven aandraaiden. Is de enige taal die die barbaren spreken.

Cornelis12 | 16-11-22 | 00:27

Lemmy.

Motörhead – I Don’t Believe A Word

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 00:20 | 1

Het zou op meerdere vlakken goed zijn voor de VS én de wereld dat Trump weer president wordt. Gezellig!

VP732 | 16-11-22 | 00:20 | 1

Een beetje zoals gevlekte scheerling extract opdrinken zeg maar.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 00:21

Met de uitslag van de midterms zat ik er goed naast. Desalniettemin ben ik erg benieuwd hoe de beurs (zoals Teluitjewinst -in deze een passende Nick- ook al noemde) en de MSM hier morgen op gaan reageren in hun poging elkaar in -contraproductief- bashen te overtreffen.

PPuk | 16-11-22 | 00:20

Morgen12:00 uur persco van Peter Gilles. Aankondiging kandidatuur kamervoorzitter
#hatseflats

Cornelis12 | 16-11-22 | 00:11 | 4

Excuses, wie?

Adriel | 16-11-22 | 00:19
▼ 1 antwoord verborgen

Ik wil nu wel eigenlijk wel wakker blijven om te zien hoe dit gedoe in Polen escaleert. En ja, ook benieuwd of het 205-216 blijft. Die Republikeinen hebben nog steeds niet gewonnen. Wat een afgang.

Nina Simone - Sinnerman

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 00:11 | 1

Ik niet, moet morgen werken. En ik heb niet het idee dat ze iets anders besluiten of ik nu wel of niet wakker blijf.

Zapata10 | 16-11-22 | 00:15

Nu de Belgen over de spreidingswet …een idee voor Nederland in plaats van zeven ton per maand alleen aan brandstof voor 30-50 jarige mohammedaanse strijders op cruiseschepen?
“De Belgische partij Groen riep afgelopen week nog op tot een spreidingswet, nu in Nederland een soortgelijk wetsvoorstel op tafel ligt. Daarmee moet de opvang van asielzoekers worden verspreid over de verschillende gemeenten.
Staatssecretaris Nicole de Moor (Asiel en Migratie) ziet niks in zo'n voorstel. "Dat de federale overheid haar taken in handen van de steden en gemeenten zou leggen vind ik ongepast", zegt ze in De Morgen. "Problemen afschuiven op de lokale besturen is geen oplossing."
De Moor ziet wel een oplossing in het beperken van het aantal mensen dat asiel aanvraagt en grootschalige noodopvang, zegt ze tegen Het Laatste Nieuws. "We zullen het niet oplossen”

Dus vooralsnog blijven onze mooie dorpen bevrijd van ronddwalend schorem. Hier worden eventuele panden lokaal opgekocht door bezorgde kapitaalkrachtige burgers. Top!

J.Cash | 16-11-22 | 00:09 | 4

@Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 00:14:
Dat bedoelde ik nou met gebrek aan intelligentie en er met een kwinkslag er proberen van af te komen.
Altijd weer Wikipedia science als daar niets te vinden grappen en grollen.
Als uitkopen bestond….

J.Cash | 16-11-22 | 00:20

"Dat de federale overheid haar taken in handen van de steden en gemeenten zou leggen vind ik ongepast",
Zij niet alleen. Dat ziet mevrouw de Moor erg goed.

Deksmaat | 16-11-22 | 00:33
▼ 1 antwoord verborgen

Hehe iemand dit draadje gelezen op Twitter punt com?

oneunderscore__/status/1592586179169652737

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 00:07

Als je naar die foto hier helemaal boven kijkt zou je inderdaad gaan geloven dat wij worden geregeerd door grote reptielen...

Zenzeo | 16-11-22 | 00:02 | 1

Wat een "apart" liedje zeg. Had ik niet verwacht.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 00:08

Trump gaat het bij de nominatie niet winnen van DeSantis en mocht dat dan wel zo zijn dan gaat hij niet de presidentsverkiezingen winnen.

Cornelis12 | 15-11-22 | 23:51 | 6

@Cornelis12 | 15-11-22 | 23:57: je kan niet zeggen dat hij niet succesvol is. Hij heeft veel bedrijven. Overal gebouwen met zijn naam erop en hij is president geweest van de vs

schillenboer | 16-11-22 | 00:15

@schillenboer | 16-11-22 | 00:15: Geërfd van z'n (groot) vader. Als hij dat geld op de bank had gezet dan had hij meer gehad dan nu.

Cornelis12 | 16-11-22 | 00:29
▼ 3 antwoorden verborgen

Nu zijn jongeren ook niet alles en ervaring is ook wel aan te bevelen maar please kunnen we nu eindelijk eens stoppen met echt hele oude mensen leider van de machtigste natie van deze wereld te maken.
Nog even en dan wordt Jan Terlouw minpres van Nederland.

Zapata10 | 15-11-22 | 23:47 | 1

Ik hoorde dat het hologram van Michael Jackson ook kandidaat is.

VP732 | 16-11-22 | 00:27

Om 03.00 uur pas? Dat wordt een lange zit

R. Skickr | 15-11-22 | 23:45 | 6

mooi de tijd om Rear Window te kijken van Hitchkock

Torquemada | 16-11-22 | 00:11
▼ 3 antwoorden verborgen

Hoe is het met de laptop?

Deksmaat | 15-11-22 | 23:43

Het zou toch wel enorm genieten zijn als Trump wederom wint.

De vorige keer was werkelijk kostelijk.

Ik denk echter dat het momentum het net niet gaat worden.

Zonder Corona en de joint comeymen/msm/big tech + pharma naaistreken zou hij er nu nog zitten. Soms zit het tegen. Ach, that’s life.

Dat god verhoedt dat Joe of die heks daar komt te zitten.

We gaan het zien!

Zomaarwat | 15-11-22 | 23:42 | 1

Joe zit er al.

Après toi | 16-11-22 | 00:27

Ik hoop dat Trump niet slaagt, dit om vier jaar linkse deug satire te voorkomen.

deugallergie | 15-11-22 | 23:42

MAGA partij kwam ook nog langs als optie bij no agenda.

SailingDuck | 15-11-22 | 23:38

Echt de laatste www.youtube.com/watch?v=znAoENGZIt4 Disco disco! Maar dan dus inderdaad Melania. Van die laatste James Bond kan ik het nog begrijpen. Kwestie van er genoeg wodka in rammen, maar toch.

Politiek. Ergens is het een vorm van voortgezette strijd maar dan met andere middelen. Vaag.

Hetkanverkeren | 15-11-22 | 23:34 | 6

Mijn dank is groot.

Theodorus.Goldbach | 15-11-22 | 23:45

@PPuk | 15-11-22 | 23:44: Kleine moeite groot gebaar, ik maak geen onderscheid in het aanzien des persoons.. dat heet geloof ik nu inclusiviteit.. Nu nog een Joke, nog even en ik ben Woke;)

Smoelensmid | 15-11-22 | 23:57
▼ 3 antwoorden verborgen

Ik gok op DeSantis, dan moet Donald met dirt komen, dat had hij beloofd.

thanseeuwen | 15-11-22 | 23:33 | 1

Donald belooft wel meer. Het is droevig dat de Republikeinen zo diep zijn gezonken.

Theodorus.Goldbach | 15-11-22 | 23:36

Wat mij betreft mag Nikki Haley het worden. Teleurstellend dat we zo weinig van haar horen.

de IJsman | 15-11-22 | 23:32 | 7

@Theodorus.Goldbach | 15-11-22 | 23:54:

Iran staat op het punt 15.000 van haar eigen burgers, voornamelijk jongvolwassenen, ter dood te veroordelen wegens protesteren tegen de regering. Schandalig. Mer een ouderwetse NeoCon in het Witte Huis kan dat wellicht voorkomen worden.

de IJsman | 16-11-22 | 00:04

@de IJsman | 16-11-22 | 00:04:

Vertel? Hoe dan? Laten we totaal idioot Trump vergeten hoe hebben de NeoCons ooit iets goed gedaan behalve liegen over "trickle down"? Daar konden ze goed over liegen.

Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 00:18

@Theodorus.Goldbach | 16-11-22 | 00:18:

Ik vind Amerikaanse aanwezigheid in het Midden-Oosten niet slecht. We zijn er hier in Europa vooral goed in mekkeren wat er allemaal misgaat, maar ze doen tenminste wat voor de bevolking daar en vergroten de macht van het Westen.

de IJsman | 16-11-22 | 01:05
▼ 4 antwoorden verborgen

@Smoelensmid | 16-11-22 | 00:23:
Nou, nou dat vind ik dan weer minder geruststellend. Maar ik begrijp de onconventionele aanpak:) mensen kwamen er vast graag.

letopuwzaak | 16-11-22 | 00:29
▼ 3 antwoorden verborgen

Trump kan wel slopen hoor. Alles verliest die loser en elke keer opnieuw wordt aangetoond dat hij alleen maar kan liegen. Hij is een charismatische man. Dat geef ik hem zeker maar overal waar hij zich mee bemoeit draait hij verlies. Altijd. Ja maar Goldbach (hoor ik u denken) hij is toch schatrijk? Ja, maar niet dankzij zichzelf. Hij heeft niet eens zijn "Art of the Deal" geschreven. Het is allemaal fake. Hij huurde zelfs een limousine om over te komen als rijke kerel, hij belde met kranten om zichzelf te verkopen onder de naam "John Barron". Die vent is krankzinnig. Maar goed. Hij zuigt de oudjes mooi leeg met zijn MAGA bullshit. Meer dan een kwart miljard zou hij hebben gekregen via de droevige oudjes die hun halve pensioen naar Trump overmaken omdat 'alleen hij het kan fixen' o.i.d.

Resultaat?

Senaat blijft blauw.
Zelfs het huis is nog niet beslist, Democraten kunnen nog winnen, in theorie.
Gouverneurs zijn overwegend blauw.

Kevin McCarthy en Mitch McConnel liggen ook met hun kop op het hakblok. Het is erg mis daar.

Theodorus.Goldbach | 15-11-22 | 23:32 | 10
-weggejorist-
der_feldwebel | 15-11-22 | 23:57
-weggejorist-
J.Cash | 15-11-22 | 23:59
-weggejorist-
Deksmaat | 16-11-22 | 00:27
▼ 7 antwoorden verborgen

Uw voorkeur:
A Trump
B Biden
C Kamela Harris
D anders....

Is dit nog nieuws? | 15-11-22 | 23:31 | 1

Die Josh Shapiro. Dat is een kampioen.

Theodorus.Goldbach | 15-11-22 | 23:33

Vlees makker, wo?

J.Cash | 16-11-22 | 00:15

@J.Cash | 16-11-22 | 00:15:
De frieten zien er wel verdomd goed uit mate. Sigaartje er na?
En de wedgwood borden?

J.Cash | 16-11-22 | 00:28
▼ 2 antwoorden verborgen

Een prima persoon voor het presidium

schillenboer | 15-11-22 | 23:26

Trump is 2 jaar terug al keihard afgegaan tegen een 'seniele, stotterende bejaarde', zoals Biden hier wel eens genoemd wordt.
Maar dit keer zou het wel echt moeten gaan lukken?

RandyBiel | 15-11-22 | 23:25 | 3

Hij kan de Republikeinse nominatie winnen, want hij heeft een grote schare fans. Maar dat is waarschijnlijk dan weer niet genoeg om de Democratische kandidaat te verslaan. Ook omdat hij de afgelopen jaren radicaler lijkt te zijn geworden. Dat roept veel weerstand op.

Après toi | 15-11-22 | 23:27

@Après toi | 15-11-22 | 23:27:

Hij heeft niet genoeg om te winnen. Beter kunnen de Democraten ook maar veenlijk Biden met pensioen laten gaan. Maar godzijdank is Biden niet krankzinnig.

Theodorus.Goldbach | 15-11-22 | 23:35

@Theodorus.Goldbach | 15-11-22 | 23:35: Hij kan de Republikeinse nominatie winnen, maar om President te worden moet hij echt zijn toon matigen. Dat laatste lukt hem niet, daar is hij te ongedisciplineerd voor. En Biden moet er inderdaad mee stoppen, die is echt te oud.

Après toi | 15-11-22 | 23:45

maf, maffer, mafst
Maar wel leuk om naar te horenkijken zo tussen de raketten en de presidentjes door

youtu.be/wwZbonjAlPc
KOLLEKTIV TURMSTRASSE - Sorry I Am Late

AldNuut | 15-11-22 | 23:22

Aktietje bij Jinek: twee jonge heren (met donkere huidskleur) met gele hesjes willen aandacht voor bouwvakkers Qatar.
Eerste vraag die ik had gesteld als ik daar aan tafel had gezeten: "Zijn jullie getrainde marxisten?"
Je kunt gvd geen minuut ergens meer naar of heen kijken of er wordt wel weer gedemonstreerd of vastgelijmd of ge-sit-int of geschreeuwd...
Kap nou eens een keer met die culturele revolutie!
-
En nou weer een 'singer-songwriter' die staat te janken...
Oh my god!
www.youtube.com/watch?v=tO6X4rImBVk

Aristotalloss | 15-11-22 | 23:17 | 9

@Deksmaat | 15-11-22 | 23:32: Precies dit. Alle TV is staged. Mensen die dat niet snappen zijn wereldvreemd. Helaas bizar veel...

Kont_trol | 15-11-22 | 23:42

@Torquemada | 15-11-22 | 23:23: Onleesbaar die link op een telefoon, maar zie het nodige. Wat ik wel kan lezen en een conclusie uit kan trekken: blijf lekker in Afrika of waar je ook vandaan komt. Daar is het vast beter. Ik kan om dit soort gelul echt kwaad worden. Er is geen land beter dan Nederland qua gelijke rechten en kansen en toch heb jij het lef om dit te bestrijden en je als een slachtoffer te benoemen. Ga wat doen met je leven. Als het je hier niet lukt, dan gaat dat zeker niet lukken in Afrika. Kijk alsjeblieft eens in de spiegel.

Kont_trol | 15-11-22 | 23:51
▼ 6 antwoorden verborgen

Trump zou zich post mortem nog kandidaat laten stellen. De zelfadoratie is gewoon lachwekkend geworden.

whitechocolateface | 15-11-22 | 23:16
-weggejorist-
Arnold Layne | 15-11-22 | 23:09 | 11
▼ 11 antwoorden verborgen

Goedenavond beide deuren, één dingetje, sta het me toe, maar het valt me hier in het hoge, nuchtere Noorden op sinds het op tijd donker is, dat de kerstverlichting nu al oververtegenwoordigd is.

Sint en Zwarte Piet moeten nog komen.

Hebben we verloren?

GKJP | 15-11-22 | 23:05 | 12

@Smoelensmid | 16-11-22 | 00:16:
Bij de weg: het lijkt er sterk op dat deze tandartspraktijk voorgoed is gesloten. Gevalletje energierekening? Who knows.

Deksmaat | 16-11-22 | 00:25
▼ 9 antwoorden verborgen

En dat hij dan zijn Melania VP maakt, want zijn die inheemse tutjehola's niet allemaal een soort Hillary Clinton (of die echtgenoot van Barack Obama) www.youtube.com/watch?v=5Z_fsdWYXMA ?

Hetkanverkeren | 15-11-22 | 23:04

Trump en de Santis: waar twee vuile honden vechten om een been, gaat een democraat er mee heen. Briljant, die vroege kandidatuur van Trump. Het gaat hem er alleen om om nog 6 jaar , zijn maximale levensverwachting, uit het gevang te blijven.

bdn01 | 15-11-22 | 23:03 | 6
-weggejorist-
At_Dawn_They_Sleep | 15-11-22 | 23:59

@kont trol, correcte analyse. Tijdens de termijn van Trump ook verdacht rustig op vele fronten. Diverse vredesakkoorden voor Israël, toenadering tot Noord-Korea, geen oorlogen gestart etc. etc. Maar de toon he mensen....

At_Dawn_They_Sleep | 16-11-22 | 00:01
▼ 3 antwoorden verborgen

Hallucinant, die bijdrage aan het V&J begrotingsdebat van Gideon van Meijeren. Iemand hier die hem kent van vroeger? Is hij veel gepest of zo? Een keer hard met vanuit het klimrek op zijn hoofd gevallen?

Graaisnaaiert | 15-11-22 | 22:59 | 3

Als dat niet iets in het autistisch spectrum is moet het inderdaad een zwaar ongeluk zijn geweest. In de botsauto's met Bruls ofzo.

Veepert | 15-11-22 | 23:10

Als je ziet hoe willekeurig het OM is in vervolgen, dan moet je concluderen dat de huidige staat van ons Justitie, een gevaar is voor onze samenleving.
En daarbij het feit dat we Super Narco staat zijn met alle gevolgen ,en OM weigert dit al jaren grondig aan te pakken.

Torquemada | 15-11-22 | 23:11

@Veepert | 15-11-22 | 23:10:
Lol @ botsauto met Bruls, ik zag het echt even voor me. De stroom is al even uit, Gideon rolt nog door, benen gestrekt en met de kont van de stoel om het volgende muntje te pakken... en dan een tevens doorrollende Bruls als een springende witte haai van de zijkant, zijn gewicht in de strijd gooiend. Het verklaart best veel, eigenlijk.

Sjors W. | 15-11-22 | 23:13

Concurrentie gevalletjes?

NLgaatnaardeklote | 15-11-22 | 22:59

het is een complot.....

bowlfabriek | 15-11-22 | 23:13

Het is snel gegaan eigenlijk met al die "sterke" mannelijke leiders: Johnson weg, Bolsonaro niet herkozen, Poetin definitief van het voetstuk..., alleen Trump pruttelt nog wat, maar dat wordt niets meer.

SterF... | 15-11-22 | 22:50 | 9

@Gravin v Kippenbouth | 15-11-22 | 23:02:
Probeer eens tussen Frans en het buffet te komen. Je zult zien wat voor krachten er loskomen.

Sjors W. | 15-11-22 | 23:14

@Gravin v Kippenbouth | 15-11-22 | 23:02: Ik vind het wanstaltig worden.

Smoelensmid | 16-11-22 | 00:18
▼ 6 antwoorden verborgen

DeSantis maakt natuurlijk geen schijn van kans tegen de achterban van Trump. Of hij het van de democraten gaan winnen in 2024 vraag ik me af, maar hoop het wel. Garantie voor 4 jaar komische artikelen op GS!

SunKilMoon | 15-11-22 | 22:50

Goedenavond allemaal. Kastelein! Mag ik een Tequila? Nee, die poespas mag je houden en laat de fles maar op tafel staan. Voor Checo...

A.B. Quintanilla III Y Los Kumbia Kings - Mi Gente
youtu.be/MTk_3T6A1og?t=10

Zwezerik | 15-11-22 | 22:47 | 2

*met Spa Rood en een schoon bierviltje aanschuiven doet*

Deksmaat | 15-11-22 | 23:01

@Deksmaat | 15-11-22 | 23:01: Het is dat er bubbels inzitten, maar ik proef het verschil niet tussen gemeente pils en spa blauw dan natuurlijk he;)

Smoelensmid | 16-11-22 | 00:03

Mensen beginnen dat geschreeuw van Trump wel beetje zat te worden.
Die willen een regering waar je niet te veel omkijken naar hebt en niet te veel belasting betalen. Al die soaps zijn ze wel beu ondertussen.

Hiesjes | 15-11-22 | 22:47

Ben heel benieuwd hoe de Amerikaanse beurs hierop gaat reageren. Dat is een goede indicator zijn voor wat de kansen zijn. Vergeet de media, het is cash what counts in the USA.

Teluitjewinst | 15-11-22 | 22:46 | 1

Cash is King, ja. In Europa willen ze cash just afschaffen.

Asteroid-B612 | 16-11-22 | 03:55

Omdat onze gedachten bij Annetje Ottow zijn.
Sezen Aksu - Erkekler: youtu.be/ym5uQOWL2bQ

Grachus | 15-11-22 | 22:44 | 1

Mooi! Mijn ex heeft dezelfde achternaam, ze kon absoluut niet zingen, plaagde haar daar weleens mee. Ze woont in Istanbul en spreekt geen Nederlands dus ze leest dit toch niet.

Sinterbikske | 15-11-22 | 22:52

@lekgoot | 15-11-22 | 22:51:
Donny zit vast, en die moet binnenkort voorkomen. Daar kom je zo 1 2 3 niet bij.

Deksmaat | 15-11-22 | 22:55

Some Demons are real..

AldNuut | 15-11-22 | 22:59

@lekgoot | 15-11-22 | 22:51:
Ik denk dat je zo denkt omdat het je niet is overkomen (mij ook niet hoor). Als het je wel overkomt dan zie je gewoon iedere dag die lege slaapkamer, en ben je dat dagelijkse ritme kwijt.

Nadat mijn opa was overleden (natuurlijk, geen foul play) aten we bij mijn oma, om haar gezelschap te houden. Bij het tafel dekken dekte ze een bord te veel... opa's bord. Die radeloosheid in haar ogen toen ze het besefte vergeet ik nooit meer. Ik kan me voorstellen dat de moeder van een jong kind dat tientallen keren per dag heeft.

Sjors W. | 15-11-22 | 23:19
▼ 3 antwoorden verborgen

Voorspelling voor het 'oud Nieuws' over 8 uur:
Raketten in Polen, Vera B. blijft op stoel plakken, en inderdaad iets over Trump.

EEnzame SchizofrEEN | 15-11-22 | 22:43 | 1

Oh, en Biden wéér covid. Alleen noemen we het niet zo, maar een griepje of een 'tummy-ache'.

EEnzame SchizofrEEN | 15-11-22 | 22:47

I’m not talking about the fact that Trump holds what I consider reprehensible policy views or even the fact that he engaged in several acts, including an attempt to overturn a national election, that can reasonably be described as seditious. Clearly, most of the G.O.P. is OK with all of that.

I’m talking instead about the evident perception by many Republicans that Trump is a strong leader, when he is in reality extraordinarily weak.

Trump, however, comes across as 76 going on a very bratty 14. He veers, sometimes in consecutive sentences, between cringeworthy boasting (what kind of person describes himself as a stable genius?) and whining, between bombast and self-pity.

On foreign policy, North Korea’s Kim Jong-un played Trump for a fool with empty reassurances about denuclearization. China’s Xi Jinping did much the same over trade, getting Trump to pause his tariff hikes in return for a promise to buy U.S. goods that proved entirely empty.

In short, Trump’s performance in office was feeble — especially compared with that of his successor.

President Biden didn’t get everything he wanted on domestic policy, but he did get a major infrastructure bill and, in the Inflation Reduction Act, both unprecedented spending to fight climate change and a significant strengthening of health care. And Democrats’ unexpectedly strong showing in the midterms probably ensures that these policy successes will endure.

Etc etc, ook hoe Biden wel effectief optreedt in Oekraïne. Enfin, je kunt het zelf verder lezen:
www.nytimes.com/2022/11/14/opinion/do...
Nu zullen er natuurlijk extreem rechtse mensen hier zijn die Paul Krugman te links vinden, maar daar luisteren we alleen naar als ze ook the 2008 Nobel Memorial Prize in Economic Sciences for his work on international trade and economic geography of een vergelijkbare prijs hebben gewonnen.

cugel | 15-11-22 | 22:43

@EEnzame SchizofrEEN | 15-11-22 | 22:49: Ik ken zelfs een marmot die ik het eerder zou toevertrouwen. Kennen uit de media dan.

prins_flip_da_luxe | 15-11-22 | 22:53

Becker News... dan weet je genoeg. Met andere woorden: horseshit.

Spring Bruissteen | 15-11-22 | 22:53

Misschien iets met een crisisoverleg met Poetin? Dat laat je niet aan je VP over, dat doe je zelf.

Graaisnaaiert | 15-11-22 | 23:02
▼ 5 antwoorden verborgen

Het enige wat ik verwacht is dat de Republikeinen iets meer waarde hechten aan Vrede, dan Biden en de Dems.
Verder heb ik weinig vertrouwen in het beleid van de VS, ongeacht wie daar President wordt.

Torquemada | 15-11-22 | 22:39 | 1

hahahaha, de inval in Oekraïne is de schuld van Biden. Hij had het gewoon moeten laten gebeuren. MAfkees

AntiZanicz | 15-11-22 | 23:39

Wish we could turn back time
To the good old days
When our mama sang us to sleep
But now we're stressed out
m.youtube.com/watch?v=pXRviuL6vMY
Twenty One Pilots - Stressed Out

Deksmaat | 15-11-22 | 22:39 | 2

Lekko..

Mooie song toch

AldNuut | 15-11-22 | 22:57

Inmiddels is het hele gender non-binaire fluide QWERTY gedoe WEER een stukje ingewikkelder / debieler geworden. Er zijn nu dus ook mensen die niet alleen in het verkeerde lichaam zijn geboren en een ander geslachtsorgaan willen, want dat is tegenwoordig oud nieuws. Piem0l of kutje ? Flip a coin. Deze mensen zeggen "nee, ik wil ze allebei !" . Nou dat KAN DUS. Dergelijke operaties in de intieme zones worden daadwerkelijk uitgevoerd en worden serieus omschreven met de term "trans-positive and queer focused health care" (Hoe verzin je het ?). En dan zijn er tenslotte ook freaks die NOCH een "innie" NOCH een "outie" willen. Die willen helemaal nix want ze zijn genderloos, gesachtsloos en identificeren als weet ik veel wat. En als ze naar de WC moeten raken ze helemaal getraumatiseerd door de realiteit, want O NOES ! ze hebben wel een geslachtsorgaan. Dus die moet weg ! Dan laten zich helemaal glad strijken daaronder. Alleen een velletje, al neem ik aan dat er wel ergens een gaatje moet zitten. Maar nu ga ik bierelieren.
*P0lp*
www.vice.com/en/article/4axp3n/trans-...

Asteroid-B612 | 15-11-22 | 22:39 | 4

Nederland staat in de top 5 landen met de hoogste dichtheid aan psychologen. 20% van de jongeren voelt zich zelden of nooit gelukkig, en een whopping 43% van alle jongere meisjes heeft emotionele problemen. Er is iets goed mis.

sir Ockels | 15-11-22 | 22:48

Als dit betekent dat ze nooit meer kinderen kunnen krijgen, juich ik het vanuit het diepst van mijn hartje toe. Maar wat ik verwacht helaas, is over 10 jaar hoopjes ellende die de aandacht intussen zijn kwijtgeraakt, dit niet kunnen oplossen met tig sessies bij psychologen, die via een dure ki alsnog kinderen krijgen, en die die kinderen niet kunnen opvoeden doordat ze tot hopeloze gevallen zijn verworden. Kortom, een boel gestoorden erbij die heel veel geld gaan kosten voor de stabiele mensen. Tof!

Deksmaat | 15-11-22 | 22:50

En als je dat weerzinwekkend vindt hoor je er niet bij want dan ben je niet inclusief.
Prima ze doen maar allemaal maar men zou dit soort mensen niet op een voetstuk moeten plaatsen. Het zijn freaks.

keestelpro | 15-11-22 | 22:50
▼ 1 antwoord verborgen

De democraten zijn druk bezig om hun tegenstanders in de verkiezingen ‘election deniers’ te noemen. Want dat doen deniers immers, meedoen aan verkiezingen.

Dat land kan zich echt niet normaal gedragen als ze geen gedeelde vijand hebben.

HerzlichWillkommen | 15-11-22 | 22:38 | 3

Prima benaming toch. Adequaat.

Après toi | 15-11-22 | 22:45

hahaha, het liegen van Bonkers en co zal nu plots de schulde van anderen zijn. hahahaha

AntiZanicz | 15-11-22 | 23:39

@AntiZanicz | 15-11-22 | 23:39: Je komt ook niet veel verder dan die man "Bonkers" noemen, en het gebruikelijke "leugens", "narcist" enz. Er was wel degelijk sprake van twijfelachte zaken bij de verkiezingen. En ook bij de "bestorming" van het Witte Huis.

Asteroid-B612 | 16-11-22 | 04:00

Tijd voor een remake met Trump en Putin?

Frankie goes to Hollywood - Two Tribes
youtu.be/pO1HC8pHZw0

Schemerlamp | 15-11-22 | 22:37 | 2

Slechts gebaseerd op onderbuik, gok ik dat Putin de volgende Amerikaanse verkiezingen niet actief gaat beleven..

Zo maar een gokje hoor
Wel een briljant stukje clip met die Spitting Image poppen

AldNuut | 15-11-22 | 22:54

grappig dat ging over Reagan en Brezjnev. Bonkers zit in de pocket bij Putin dus het zou dan een schijngevecht worden.

AntiZanicz | 15-11-22 | 23:38

"Trump kondigt zijn kandidatuur voor 2024 aan in het Stamcafé''

Hahaha! Tering, wat een ellende! De comeback van de totale getikteling. Zó dom zullen de Amerikanen toch niet zijn? Ja, een aantal zeker, maar toch niet een meerderheid?

Dan maar liever een mooi liedje voor in het stamcafé. Kwam het laatst toevallig weer tegen. Uit de oude doos. Ik was nooit een fan van Phil Collins, maar deze uit 1984 vond ik destijds erg mooi. Over de liefde, over een 'verloren' liefde.

www.youtube.com/watch?v=zeQazoWvr3s&a...

Dr_Johnson | 15-11-22 | 22:33 | 6

Mensen die naar Phil Collins luisteren, die zijn pas dom.

Asteroid-B612 | 16-11-22 | 04:01

de Amerikanen hebben net iemand gekozen die helaas recent een beroerte gehad heeft en niet meer zelf zinnen kan formuleren, zelfs tijdens debatten moest hij zijn antwoorden oplezen van een teleprompter.
ideaal voor extreem links, iemand op een positie van macht die je exact kan laten doen wat je wilt, iemand die geen eigen mening meer heeft. (Fetterman)

the_w | 16-11-22 | 09:10

Onderschat nooit de domheid van Amerikanen: ze hebben een overduidelijk seniele man in het witte huis gezet met een symbolisch hulpje, dat in haar hele leven gene ene moer meer gedaan heeft dan heel hard "rassies!" te schreeuwen als ze ongelijk krijgt en de kot van jut is dat ze net Fetterman verkozen hebben, die letterlijk niet in staat is zijn job als senator zonder hulpmiddelen uit te voeren. Toegegeven, hun tegenstanders waren niet veel soeps, en met alle respect voor de mensen zélf, maar dan kom je zelf toch met wat beters dan een paar patienten, me dunkt?

Gladiator Fap | 16-11-22 | 10:14
▼ 3 antwoorden verborgen

Zou hij zijn wachtwoord al hebben veranderd?

Osdorpertje | 15-11-22 | 22:33 | 3

Trump 2024?

Snake | 15-11-22 | 22:49

Password123 ?

EEnzame SchizofrEEN | 15-11-22 | 22:51

Trump verliest alle verkiezingen sinds 2016, dus laat hem maar kandidaat worden. Lachen, gieren, brullen.

Après toi | 15-11-22 | 22:33 | 8

@Après toi | 15-11-22 | 22:46: Dan vraag je je af waarom links dan 4 jaar lang moet gaan huilen, krijsen en stampvoeten.

Kowalski11 | 15-11-22 | 23:59

@AntiZanicz | 15-11-22 | 23:37: hopen dat hij sterft.
dat u een dergelijke gedachte per ongeluk in uw hoofd heeft is tot daar aan toe.
maar dit openlijk aangeven en totaal niet doorhebben dat u erdoor overkomt als een extremist, ziekelijk.

the_w | 16-11-22 | 09:04
▼ 5 antwoorden verborgen

Trump weer presidentskandidaat?
Dat wordt weer lachen/plaatsvervangende schaamte.

Schadenfreude | 15-11-22 | 22:32 | 1

Dat kun je beter voor Nederland hebben.

J.Cash | 15-11-22 | 23:56

Trump heeft verloren al.

Rattus | 15-11-22 | 22:30 | 1

Goed, dan kunnen we allemaal naar huis. Ons weer druk maken over senile Joe

Gladiator Fap | 16-11-22 | 10:10

Ah, de switch naar DeSantis is ook bij Spartacus begonnen. Wat ga je met de posters boven je bed doen, Spartie?

Komjehiervaker | 15-11-22 | 22:29

The Strange Death of the United States of America. Afijn, ik ga zo echt pitten. Ondertussen: www.youtube.com/watch?v=k6EeObPCMR8 American Graffiti. Das war Einmal.

Hetkanverkeren | 15-11-22 | 22:29

Ik hoop hoe dan ook dat Trump het niet wordt. Wat een gekkies die nu nog achter hem aanwaggelen zeg.

vanBarchum | 15-11-22 | 22:29

Als het van Joris mag wil ik graag wat bekendheid geven aan de actie Healthcare4Ukraine.
www.healthcare4ukraine.nl/
Opgericht door bevlogen mensen die elke dag in contact staan met artsen in Oekraìne en inventariseren wat er nodig is aan medische middelen. Ziekenhuizen hier leveren de spullen. Denk aan medicatie, narcosemiddelen, operatie benodigdheden. Er zitten straks nog veel meer mensen zonder stroom en medicatie.
Er blijft niets aan de strijkstok hangen.

letopuwzaak | 15-11-22 | 22:28 | 11

Goede actie. Alle steun.
€ 100,- Done.

PPuk | 15-11-22 | 23:30

u gelooft dat er feitelijk een functionaris mee leest? Het is een verklik en bijnaai systeem.

AntiZanicz | 15-11-22 | 23:34
▼ 8 antwoorden verborgen

Hij is er altijd zo lekker bescheiden onder, ons Trumpke, maar hoe harder hij gaat gillen hoe meer hij weet dat het eigenlijk niets gaat worden.

SterF... | 15-11-22 | 22:28

Trump's 2nd run will be the greatest comeback in history!
*Biertje inschenkt en gaat over tot de orde van de dag*

keestelpro | 15-11-22 | 22:23 | 12

@AntiZanicz | 15-11-22 | 23:33: Ho ho ho, de Santis is net zo van de pot gerukt als Trump, maar de Santis is wel 10X slimmer en doortrapter dan Trump, dus bloedje link.

DePetje | 16-11-22 | 00:19

@DePetje | 16-11-22 | 00:19: Een boel democraten, liberalen en linkse mensen zijn het niet met je eens. Die hebben namelijk op hem gestemd. En met een goede reden.

Gladiator Fap | 16-11-22 | 10:08

@AntiZanicz | 15-11-22 | 23:33: Tot nu toe zijn de fatale gevolgen eerder in de pers geweest. Pas onder zijn navolger ging de economie naar de knoppen.

Gladiator Fap | 16-11-22 | 10:09
▼ 9 antwoorden verborgen

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland