NL officieel shithole country. AzG naar Ter Apel
Plee figuur
En hoe vinden we zelf dat het gaat, vvd? Dankzij het beleid van Mark Rutte om net zo lang op alle knopen die moeten worden doorgehakt te blijven zitten tot hij opeens 12 jaar premier was, hebben we nu de ene voorspelbare crisis na de andere. Volgens Artsen zonder Grenzen directeur Judith 'hysterie' Sargentini is het in Ter Apel inmiddels zo'n pleuriszooi dat er vijf artsen nodig zijn om "wonden, infecties en huidziekten" van mensen die niet kunnen douchen te behandelen. Staan we mooi in een rijtje met Myanmar, Jemen, Haïti, Zuid-Soedan, Bangladesh, Irak en de DR Congo. Ondertussen klaagt de baas van de Amsterdamse politie dat zijn agenten zo druk zijn met het screenen van asielzoekers, dat ze geen tijd meer hebben voor het aanpakken van criminele asielzoekers. Maar hee. Die tentjes, die hebben we tenminste afgepakt.
COMMENTS closed wegens overzichtelijk enzo. Verder in Het StamCafé
Zeg arts, kunt u ff doortrekken?
Social
Social
Reaguursels
Inloggenje bent ook best naief als je dit soort toiletten gaat neerzetten voor mensen die hele andere gewend zijn. En erop gaan zitten gaat zeker niet gebeuren kan ik je ook vertellen. Verder hoop ik dat ze niet richting het oosten geplaatst zijn. Of nou ja, dan blijven ze wel mooi schoon natuurlijk. Man man man.
Are you not culturally enriched?
Nogmaals opgelucht dat dit zo ver van Den Haag gebeurt - men vreest er nu daadwerkelijk voor de massale uitbraak van besmettelijke ziektes.
Maar goed, ik neem aan dat ziektes (net als Nederland) eigenlijk van iedereen zijn.
Als deze horde is genomen , wacht ons weer een zelfde horde.
Zelfs de kartel Laaf Raoul du Pre begint zich af te vragen of het wel zo een goed idee is om geen quotum te zetten op de asiel immigratie.
Het zorgde voor afschuw bij de linkse oppositie, en voor ongemakkelijke blikken bij D66 en Denk. Maar dat verandert niets aan de lijn van het college: Rotterdam zal niet meer dan vijfhonderd asielzoekers en woningzoekende statushouders tegelijk opvangen, zei ook wethouder Achbar (Denk). ,,Dat is in beton gegoten, ja.’’
www.ad.nl/rotterdam/rotterdam-boos-na...
Haal maar weg ,hier ging iets mis met copy paste
Sowieso stoppen met de asielwaanzin.
Maar zie de verhouding, 500 asielzoekers in Rotterdam met 655.468 inwoners en 300 voor een dorpje met 3500 inwoners zoals Albergen.
Kleine dorpjes lijden het meeste van de asielwaanzin.
@Wattman,
sociale controle is veel beter in de dorpen en kleinere steden.
In Rotterdam is de autochtoon al in de minderheid hoor. Ik geloof dat inmiddels 60% allochtoon is. Niet genoeg voor je?
al tientallen jaren slapen nederlandse daklozen op straat, daar hoor je niemand over(dit mede dankzij de bezuinigingen op de ggz(vvd bedankt!}
32000 gerwgistreerde daklozen. Dit zijn alleen bij de opvang geregistreerden tussen 18 en 65 jaar. Let wel: Dus geen jongeren en biven 65. Ook tienduizenden die na scheiding of ander inheil woningzoekend zijn maar gedwongen blijven samenwonen omdat er niets is te vinden.
Laatst, vergeten wie, op radio 1 dat het aantal daklozen tussen de 8000 en 100000 ligt.
AzG in een land zonder grenzen in een EU zonder grenzen.
Schuld van BZN en zangeres zonder naam.
@redactie: schrijf eens een artikel over die smeerlappen van Groenlinks die decennia belooft hebben elke vluchteling op te vallen. Elk mens is welkom, wat wat waren ze toch sociaal en humaan.
Piep-piep-piep hoort het COA echter als de telefoon weer overgaat in Amsterdam, Utrecht, Groningen, Delft, etc.
Terwijl er nog talloze yoga-studios, parken en hotels in Amsterdam zijn af te laden met vluchtelingen. Eerst mensen ongelimiteerd welkom heten en dan komen ze, en dan laat je ze verotten. Associaal schaamteloos beleid: stem Groenlinks!
Never en nooit van m'n leven Groen Links.
En weet je wat ze gaan doen om dit op te lossen? Eric van der Burg (VVD) gaat nu met spoed nog meer locaties opeisen, zodat asielzoekers daar ondergebracht kunnen worden. Of dachten mensen dat het bij dat ene hotel in Tubbergen bleef?
Uiteindelijk krijg je dus vanuit Ter Apel een hele asielstroom naar de rest van het land. Prachtig toch? Mensen in Nederland hebben voornamelijk VVD/D66 gestemd, dus ik ga ervan uit dat ze met smart zitten te wachten op hun nieuwe Islamitische buren.
Vieze toiletten! Maar hoezo is dat de schuld van AZC, IND, Nederlandse overheid? Het lijkt mij toch dat deze gezonde mensen zelf zorg kunnen dragen voor schoonmaak van de faciliteiten welke ze gebruiken.
Waarom liggen er lege flessen in de WC, waarom is alles rond de pot goor? Alles maar neergooien of zo en denken “die Nederlanders ruimen het wel op”. Raarcisten.
Die foto is dan weer zo’n festivalding, niet door te trekken dus, de zooi er om heen is echter niet nodig. De plee in het AZC is echter gewoon oerdegelijk Hollandsch toilet dus jongens; schoonmaken!
Dat water is om den aarsch af te spoelen bij gebrek aan schelpen, ipv toiletpapier. Is een cultuurdingetje. Net zoals op de bril staan tijdens nr 2. In hun eigen land hurken ze boven een gat in de grond.
Vraag me soms wel eens af, een gedeelte van deze mensen komen met het vliegtuig naar Schiphol. Hebben ze dan een visa? Hoe komen ze daaraan. Je kunt prima aangeven dat als er op een toeristenvisum Europees grondgebied wordt betreden en het blijkt dat je dus eigenlijk een asielzoeker bent je linea recta retour wordt gestuurd door de vliegtuigmaatschappij die je naar Schiphol of een ander Europese luchtvaartmaatschappij.
Nee, ze komen niet met het vliegtuig naar Nederland. Dat is gelukkig al vele jaren geleden onmogelijk gemaakt: je komt alleen het vliegtuig in als je een visum hebt, en dat wordt niet afgegeven aan al die derdewereldlanders die hiernaartoe willen voor een 'beter leven'. Vandaar dat ze op eigen gelegenheid hier binnen proberen te sneaken door de landsgrenzen - met name die tussen Turkije en Griekenland - illegaal te overschrijden, en met bootjes de zee op gaan vanuit Libië etc.
Wie wel visa krijgen dat zijn al die Afghaanse eitjesbakkers die geëvacueerd werden en alles wat hier naartoe mag komen in het kader van de 'gezinshereniging'.
@Dr_Johnson | 25-08-22 | 16:32: op een studenten of toeristen visum hierheen en dan asielaanvragen omdat je LHBTQI bent. Stond onlangs stukje in (ik meen) het AD van een Egyptenaar die het had geflikt.
@Kruijffje | 25-08-22 | 17:53:
Nou ja goed, misschien is dat dan wel weer een soort nieuwe trend die ik gemist heb. Een andere nieuwe trend die ik wel ken en van de laatste ca 2 jaar is, is om een klein kind - van 12, maar er zijn er ook al tientallen van veel jonger, tot 6 jaar aan toe, gesignaleerd - mee te geven, tegen veel geld uiteraard, aan een mensensmokkelaar, en dan hier te droppen. Ama's - alleenstaande minderjarige asielzoekers - worden nooit teruggestuurd; pas als ze 18 zijn, en ook dan natuurlijk niet (zie Mauro), en kunnen hier dan als kleine 'kwartiermaker' gaan fungeren, want op zeker moment gaat gelden dat zo'n kind 'recht' heeft op een gezinsleven, en dan kan de rest van het gezin - vader, moeder, zussen en broertjes - in het kader van de 'gezinshereniging', comfortabel met het vliegtuig hierheen komen voor een sociale huurwoning, uitkering en toeslagen.
Een normaal mens/normale overheid zou zeggen: ''Wat doet dat kind hier in zijn eentje? Zijn hele gezin zit in Syrië. Zet hem vandaag nog op een vlucht terug naar zijn familie.'' Maar in Nederland wonen helaas veel abnormale Gutmenschen en we hebben een abnormale overheid.
Idd, laatst in Trouw.
Een jochie vooruitgestuurd en gezinshereniging met ouders, oma, 2 zusjes en 2 broertjes.
Katching.
Nee, mensen, het kan zo echt niet langer in Ter Apel. BDNers (Bekende Deugende Nederlanders) beginnen er schande van te spreken en de NPO zint op 'actie':
"Alweer een prachtige dag om de langstzittende premier te zijn. #gaafland', oordeelt cabaretier Claudia de Breij''
"Programmamaker Danny Ghosen introduceert op Instagram de hashtag #Schaamjekapot.''
"Ook Tim Hofman herkent zich in deze woede. 'Het vierde rijkste land ter wereld. Op straat slapen, tenten afpakken. Acht Dixies voor 700 mensen. Ziektes, dode baby', deelt hij op Twitter.''
De usual suspects, zeg maar. En zo nog wat minder bekende deugers.
"Omroepen van de NPO denken na over een landelijke actie.''
Een mooie nationale deugavond, dat is wat we nodig hebben, waardoor we ons weer 'goed' kunnen gaan voelen.
Ook de enge, rancuneuze, totale lul Peter Breedveld, die eerder de demonstratie tegen de vestiging van een AZC in een hotel in Albergen een ''feestelijke pogrom'' noemde (wat een enge lul is het toch), generaliseert er op zijn sitetje weer op los dat het een lieve lust is. Nou ja, wie het wil lezen, moet er maar even naartoe surfen.
Welja, laat de NPO er vooral een landelijke actie tegenaan gooien!
Meer plees, met bij iedere plee een vrouwelijke schoonmaker in niqaab, zoals dat hoort in een islamitische maatschappij; mannen schijten, vrouwen ruimen op.
En als de sodemieter niet alleen in Amsterdam en Utrecht, maar in heel Nederland alle sociale huurwoningen met voorrang aan statushouders weggeven. Voor onbepaalde tijd, wel te verstaan. Die autochtonen kunnen nog wel een paar jaar bij pa en ma op zolder wonen, nietwaar?
@KeesBruin | 25-08-22 | 16:26:
"mannen schijten, vrouwen ruimen op.''
Haast goed, Kees. Het moet zijn: ''mannen schijten, autochtone Nederlandse vrouwen ruimen op.'' Of autochtone Nederlandse mannen, dat kan ook; wij kennen hier tenslotte de gelijkheid van man en vrouw.
@Dr_Johnson | 25-08-22 | 16:37: Wat betreft Breedveld, was daar al lang niet meer geweest, maar zojuist zijn laatste pennenvrucht doorgenomen.
Eén zin viel me weer op: wij moeten onze verantwoordelijkheid nemen. Verdomd als het niet waar is, dat is de mantra waarmee de deugende mens altijd komt. Het is "onze verantwoordelijkheid", ongeacht het onderwerp, het maakt niet uit. Nederland moet ALLE problemen in deze wereld oplossen, het klimaat, de vluchtelingenproblematiek, het Zwarte Pietsyndroom en God mag weten wat nog meer. Want het is allemaal onze verantwoordelijkheid.
Laat ze eerst maar eens gaan nadenken over de betekenis van het woord 'verantwoordelijkheid', en wat daar zoal onder zou moeten vallen.
En laat ze dan meteen het begrip 'wederkerigheid' eens bestuderen. In een reactie hieronder ergens heb ik al de vraag opgeworpen, wat er zou gebeuren als er hier in West-Europa een burgeroorlog zou uitbreken en de mensen massaal op de vlucht zouden slaan. Zouden wij dan net zo hartelijk welkom geheten worden in het Midden-Oosten en Afrika, als de vluchtelingen uit die contreien in West-Europa?
Moslims, die ons, de ongelovige honden, een gratis huis en een gratis maandgeld gaan aanbieden?
Ik verwacht eerder een gesloten grens, met prikkeldraad en kerels met een mitrailleur er achter. Maar enfin, het antwoord op dit soort onaangename vragen weet Claudia de Brey natuurlijk veel beter dan ik, of anders weet mevrouw Kaag, of Judith Sargentini het wel.
Peter breedveld? Mijn computer zegt NO!
@KeesBruin | 25-08-22 | 16:47: We moeten verantwoordelijkheid nemen,
met z'n allen... walgelijke linkse mantra! Goed geschreven Heer Bruin.
@KeesBruin | 25-08-22 | 16:47:
"wij moeten onze verantwoordelijkheid nemen.''
Inderdaad, en natuurlijk ook, schamen:
"Neem je verantwoordelijkheid en ga je schamen."
ook die Danny Ghosen ''introduceert op Instagram de hashtag #Schaamjekapot.''
Ik verwacht vooral in de zaterdageditie van de Volkskrant overmorgen weer veel ''deuggetuigenissen'' van Gutmenschen die zeggen zich te 'schamen' voor Nederland. Het is altijd een prachtige manier om te etaleren aan de rest van Nederland dat je deughartje helemaal op de goede plaats zit, en het kost helemaal niets.
Ik weet de oorzaak van de vieze toiletten, geen kiezel stenen.
en.wikipedia.org/wiki/Islamic_toilet_...
Men is in die landen gewend z’n hol met een waterslang schoon te maken
@theo-is-dood | 25-08-22 | 16:14: Lijkt me toch niet lekker, steeds een paar meter slang langs je anus trekken.
@kneuterzak,
handen wassen na gedane zaken is er dus niet bij.
Krijg je als Kafir dan vaak de linkerhand?
Zojuist in het nieuws: minister Yesildinges en andere hoogwaardigheidsbekleders hebben vergaderd over Ter Apel. Resultaat: het terrein moet morgen ontruimd zijn!
Wat zou dat nou betekenen, alle asielzoekers retour afzender? Dat lijkt mij een zinnige oplossing van het probleem.
Maar dat gaat natuurlijk niet gebeuren, andere gemeenten mogen helpen de zaak op te lossen, tot de volgende 'crisis'.
Dweilen met de kraan open, kent u die uitdrukking?
En bedenk wel: dit is het gevolg van de open grenzen, en het beleid, van de EU.
Het beleid is vooral niets te doen aan de oorzaak van deze chaos. Dus gewoon grenzen open houden en als uiterste consequentie mogelijk hele dorpen confisceren voor Lebensraum en ouderen uit hun huizen jagen die volgens de overheid een kamertje teveel hebben.
waar is ons leger?
op vakantie?
ouderschapsverlof?
op cursus?
ziek, zwak, zwanger?
aan het oefenen voor prinsjesdag?
medailles , lintjes en toelagen aan het verdienen in he buitenland?
niemand beschikbaar om het tuig dat onze grenzen overloopt tegen te houden!
Laat me raden, Laatste fotootje staat symbool voor ons eens zo fraaie kikkerlandje?
AzG-directeur Judith Sargentini is geen arts maar politica. Hier zit meer achter dan alleen het verlenen van medische zorg. Want dat kan het Rode Kruis ook organiseren en die waren al aanwezig.
Of ben ik nu hysterisch ?
Vanavond toch maar weer Op1 kijken want daar zal ze haar verhaal wel mogen doen.
Niet doen. Kijken naar de NPO veroorzaakt slapeloosheid en emotionele verstoring.
@Here's Freddy | 25-08-22 | 16:36: kun je zelf naar AzG
Wel krijg ik steeds meer bewondering voor het ongelooflijke geduld en begrip van de Nederlander. Zo sympathiek van de Nederlander, om elke dag met open armen deze arme sloebers binnen te halen al was het Sinterklaas. Geweldig volk
De Nederlander is een meelzak: je kunt erop blijven slaan, hij gaat toch niet staan (vrij naar ome Tuur).
Alsof ze hier met een lijnvlucht worden afgezet op Ter Apel Airport. Ze hebben maanden geleden al deals gemaakt met hun smokkelaars, en voor ze goed en wel op hun bestemming zijn is daar al weken overheen gegaan.
Oh, en ze kijken vast geen AD.nl of Geenstijl.nl in die woestijngebieden...
Dus laat het tentenkamp tot na de hopelijk strenge winter staan en t probleem is opgedroogd...
Ploeg Rutte ,de schaamte voorbij.Ongelooflijk.
"Van der Burg: ’Heel erg dat Artsen zonder Grenzen gaat helpen in Ter Apel’
Het is ’heel erg’ dat Artsen zonder Grenzen zich genoodzaakt ziet hulp te bieden aan asielzoekers bij het aanmeldcentrum in Ter Apel, vindt staatssecretaris Eric van der Burg (Asiel). „Aan de andere kant ben ik heel blij dat ze het doen, want het helpt wel”, laat hij weten
www.telegraaf.nl/nieuws/564117196/van...
Dit kabinet is op alle fronten de schaamte voorbij. Er wordt wat aangerommeld, zonder werkelijkheidszin, gepraat zonder iets te zeggen, en de kamer wordt totaal genegeerd en uitgelachen. Eigenlijk kan de Tweede Kamer beter gewoon thuisblijven.
Maar die lui kunnen dus niet hun afval in een afvalbak, -container of -zak doen, en zijn niet zindelijk?
Daar heb je toch personeel voor
Dat hoeven ze toch niet. Daar heb je personeel voor.
De Amsterdamse, doorgaans zeer ervaren, politiemensen, voelen zich als klokkenluiders ’moreel gedwongen’ de misstanden naar buiten te brengen. Een van hen: „Het is niet leuk om dit via de pers te doen. Maar het is van groot belang dat de samenleving weet wat er echt aan de hand is. Onze noodkreet is niet gericht aan de politie maar aan de politiek. Iedereen wil maar deugen, er wordt besmuikt over gepraat. Gewoon hardop zeggen wat er aan de hand is, is er niet bij. Als we de problemen niet onder ogen zien, komen we er nooit meer vanaf.” Hij vervolgt: „Het aan de lopende band oppakken van de veiligelanders is volstrekt nutteloos. Het dringt maar niet door hoe verschrikkelijk ondermijnend dit is. Ze komen vrijdagmiddag in de trein aan op het Centraal Station. Dan gaan ze los of in groepsverband roven en zuipen tot zondagochtend. Die gasten houden de plekken in de AZC’s buiten Amsterdam bezet, waardoor de Oekraïners buiten slapen.”
Las in dat artikel ook dat Algerije als onveilig bestempeld is? Lekker dan....
Overbevolking, teveel veilige landers omdat de regering beste vriendjes wil blijven met Marokko, over zulke zaken zullen we ter linkerzijde nooit een kritische beschouwng waarnemen. Nee, het is onze angst voor het vreemde, en racisme.
Kwestie van culturele diversiteit. Ik heb een tijdje bij een grote bank op dezelfde verdieping gewerkt als een groep Indische programmeurs. Allemaal redelijk hoog opgeleid en op het oog beschaafd.
Maar de smerigheid en stank (currygeur vermengd met van alles) op de toiletten waren onbeschrijflijk.
Uit pure wanhoop ging ik (en de meeste andere "autochtonen") naar een andere verdieping om onze behoefte doen.....
wat moet ik nou op die foto zien? dat het geen vluchtelingen zijn maar ziekte verwekkers die naar NL komen?
ruim gewoon je eigen rotzooi op en hou het een beetje schoon , op zich is het nog lach wekkend ook hoe Nl afglijd naar ontwikkelingsland.
(Artsen zonder Grenzen (AzG) is nog nooit eerder in actie gekomen binnen Nederland. Normaal gesproken opereert de organisatie alleen in ontwikkelingslanden) stukje van de telegraaf
Dat betekent dus dat wij de status van ontwikkelingsland hebben bereikt. Gefeliciteerd, Nederland!
Je zou werkelijk haast gaan denken dat dit beleid opzet is om draagvlak te creëeren..
'Zo van als iedereen het nou zielig vind, dan kan de deur nog wat wijder open'..
Twee opties om dit op te laten houden:
Toestroom stoppen
Pinokkio bouwt een miljoen huizen in September
Alleen het eerste help. Je tweede voorstel is een regelrechte ramp. Daarvoor moeten we eerst vaklieden uit oost Europa halen, want zelf roepen ze volgens geen stijl alleen:” geef huis, geef huis”. En bij geven hoort zelf niks doen.
Kan er niet eens een undercover journalist uitzoeken hoe het écht gaat?
Ik denk dat asielzoekers schijten zoals vroeger bij het biljarten: twee over rood:
ze mikken ergens in de rechterbovenhoek van het plafond, en dan via de band carambolerend en ketsend tot in de pocket.
En dan maar weer krijten aan het puntje...
Anders kan ik deze foto niet verklaren...
Trouwens, voor degenen die het niet weten: ze gebruiken dus geen toiletpapier, maar water...
Daarom al die lege waterflesjes aan de zijkant.
Die je dus ook niet zonder handschoenen op moet pakken...
Hoe vaker ik zulk nieuws voorgeschoteld krijg (elk uur), hoe pissiger ik word dat NL zo ruimhartig is bij het toelaten van migranten. En daar gaan ze niks aan veranderen, de sujetten. Niet dit kabinet, in ieder geval.
Zodra je tegenwoordig het woord "ruimhartig" leest, weet je dat iemand je probeert te belazeren.
Voor deze mannen is NL het beloofde land. Geen idee wie die belofte gemaakt heeft.
12ft.io/proxy?q=https%3A%2F%2Fwww.vol...
"Maar toen de jongens direct daarna vroegen of ze ook wat van zijn blikjes drinken mochten, en bovendien van hun water, schudde Ezer zijn hoofd. ‘Nee.’
‘Toen schopten ze opeens alle blikjes om die we voor ons hadden staan en trokken scharen en messen uit hun zak’, zegt Ezer. ‘Daarna stond Ramazan op om ze weg te jagen, en werd hij – tjak – zo in zijn wang geraakt."
"Hij heeft het eerste deel van de vechtpartij gefilmd, waardoor goed te zien is dat een van de jongens een stanleymes in zijn hand heeft."
Om een slokje drinken bewerkt worden met een Stanleymes. En dat loopt hier los over de straten... Rutte bedankt hè !
Zitten de vrouwen en kids overigens op een ander deel van het terrein?
@IdeasAreBulletproof | 25-08-22 | 15:15: Die zijn nog in het land van herkomst, de tocht naar Europa was te duur.
Merkel?
Mensen zijn zo begaan met de wereld dat ze aan asielzoekers plastic flesjes verstrekken.
Eerste les voor aspirant Nederlanders. Wij hebben een fenomeen ' Korvee dienst' Begin maar eens om die toiletten te poetsen. Emmer met water, sop, paar handschoenen en een doek en aan de slag! Maak jezelf maar eens nuttig ipv hele dag op een veldbed liggen.
Dat hadden we in militaire dienst ook. Zelfs bij de Commando’s
Gisteren zat er bij Op1 een wereldverbeteraar van een club 'Migreat' (nee, had ik ook nooit van gehoord) - het kind had zichzelf meteen Directeur gemaakt van haar stichting, dat bekt zo leuk. Zij gaan gezonde maaltijden koken voor migranten bij Ter Apel. Ze zat in een ruim hemdje met ruim zicht op haar BH. Zullen de apothekers wel kunnen waarderen. Enfin; ze vertelde hoe daar twee migranten in Ter Apel zaten met grote wonden aan hun benen. Die hadden ze opgelopen toen ze de grens van Turkije naar Bulgarije waren overgestoken. Aan tafel werden de juiste (van afschuw vervulde) geluidjes gemaakt. Er was niemand van die lafbekken die zei; Hoe stom kun je zijn om met een rotte poot door te reizen naar Nederland?! Had die wond eerder laten behandelen, maar nee, Nederland was het einddoel.
Nee niemand heeft zin om zich publiekelijk te laten excommuniceren.
Volgens haar LinkedIn woont en werkt ze in Berlijn. Bijzonder dat iemand dan daarvoor terugkomt.
Tja, had men naar de Europees gemaakte afspraken gekeken, dan hadden ze zelfs aan die tafel moeten zien; dat ze geen poot hebben om op te staan. En hadden ze tegen die 'directeur' gezegd; joh, ga koken.
Vraag me af hoeveel asielzoekers ze heeft opgenomen in haar huis
@Keutels | 25-08-22 | 14:02:
Ze kan de vliegreis declareren. En in Deugland geldt *vliegreizen declareren = klimaat redden*.
Dus zo solliciteert Ze gelijk naar een bullshit-baantje in de klimaathysterie. En daar klots het goud pas echt over de muren heen.
@Keutels | 25-08-22 | 14:02: reiskosten +2400 euri's?
Er is geen greintje bewijs voor de stelling dat er viespeuken en smeerlappen naar Europa komen. Is hysterie.
Syrische collega van mijn zus ging op vakantie - naar Syrië, het land waar zij enkele jaren 'gevlucht' is. Tja. Heb overigens niet meegekregen dat Sargentini nu weer een leuk baantje bij AzG gekregen heeft. Gekregen, ja, want verdiend heeft ze die job zeker niet. Ach ja, ons kent ons in die kringen. Er zal overigens nooit een een cent van mij naar die club toegaan.
Inderdaad. Dat geld moet naar het standbeeld van Jaap Stobbe op het Drielandenpunt. Het standbeeld in wording. Van papier-maché.
Helaas wordt die foute club ook ruimhartig met belastinggelden gesubsidieerd. Nederland moet stoppen met subsidies. Dit soort organisaties zouden alleen mogen bestaan op basis van 100% donaties van individuen.
Je zal toch maar die ene echte vluchteling zijn tussen deze viespeuken. Volgens mij krijgen we een nieuw soort vluchtelingen straks. Die Ter Apel en NL zijn ontvlucht.
Als het toilet op de bouw er zo uit ziet gaat de timmerman even een hartig woordje spreken met de schilder en de stucadoor. Ruim gewoon je rommel op lul! of ben jij te goed om er even een doekje overheen te halen?
Je kunt aan die toiletten goed zien dat de VVD allemaal hoogopgeleide jongemannen ("kansenparels") naar ons land trekt ("hoe meer hoe beter") die veel gaan betekenen voor onze maatschappij.
Echt een verrijking.
Dit jaar enkel apothekers en tandartsen. Voor 2023 staan pas de opticiens en psychologen ingepland.
Van Wikipedia:
— Sea-Watch
Das gleichnamige Schiff Sea-Watch ist ein ehemaliger Fischkutter, den der Verein 2015 erwarb und zum Rettungsboot für den Einsatz im Mittelmeer umbauen ließ. Das Boot wurde 2018 an den Verein Mare Liberum übergeben.
Sea-Watch 2
Sea-Watch 2 ist ein ehemaliges Fischereiforschungsschiff und übernahm in Nachfolge der Sea-Watch von 2016 bis 2017 zwischen der libyschen Küste und der Insel Malta 14-tägige Rettungsoperationen. Danach wurde das Schiff an die Mission Lifeline verkauft.[10]
Sea-Watch 3
Sea-Watch 3 wurde zuvor als Dignity I von der Nichtregierungsorganisation Ärzte ohne Grenzen betrieben. Das Schiff ist 50 m lang und war bis Ende 2019 als Jacht in den Niederlanden registriert. Seit Anfang Dezember 2019 fährt das Schiff unter deutscher Flagge.[11] Die Sea-Watch 3 kann laut eigenen Angaben mehr Personen als die Sea-Watch 2 unterbringen.[12]
Mare Jonio
Seit Anfang Oktober 2018 betreibt der Verein zusammen mit dem italienischen Seenotrettungsprojekt Mediterranea Saving Humans den Schlepper Mare Jonio,[13] der allerdings ursprünglich nicht selbst zur Rettung Schiffbrüchiger eingesetzt, sondern mit dem Flüchtlingsboote in Seenot ausfindig gemacht und gesichert werden sollten.[14]
Sea-Watch 4
Seit Anfang Februar 2020 ist der Verein Betreiber der Sea-Watch 4 (zuvor Poseidon).[15] Das Schiff wurde mit Spenden vom Bündnis United4Rescue – Gemeinsam Retten erworben und ging Mitte August 2020 neben der Sea-Watch 3 in den Einsatz,—-/
Dankzij de Postcodeloterij en andere goede doelenorganisaties worden duizenden en duizenden migranten de Middellandse Zee overgezet.
Wat vinden jullie nou van die Postcodeloterij?
Postcodeloterij? Is gelegaliseerde chantage.
Maak een einde aan de democratie ondermijnende loterijen, tenzij ze worden verplicht 99 procent van de inleg als prijzengeld uit te keren. Die boten kunnen overigens straks ook prima van Noord naar Zuid varen om ze terug te brengen.
Ben benieuwd hoe die boot er straks na een paar dagen uit komt te zien.
Op die boot gaan doden vallen is mijn voorspelling.
In het bijzonder de wc’s
In de tijd dat ik nog met vrienden op vakantie kampeerde omdat ik me liet wijsmaken dat het niet alleen goedkoop, maar vooral ook leuk was, heb ik vele toiletten gezien die er net zo uitzagen als op die laatste foto. En dat was gewoon in 'beschaafde' landen als Nederland, Frankrijk & Spanje.
Voor of na uw bezoek?
Handen laten wapperen is niet iets wat ze doen, jammer dan lekker in je je eigen drek zitten dan maar? De vele ietwat oversize pensen beloven ook al niet veel goeds.
In hun cultuur moeten de vrouwtjes dat doen.
Maar dit zijn alleen apothekers.
Voor deze foto geldt sowieso, vol=vol. Enfin... ziet er goed uit. Worstvormige drollen.
Worstvormig en drijvend dus het zit qua dieet wel goed.
Judith Sargentini is directeur. Dat is wel een rare naam voor een man, Judith.
Misschien is het idee om corveediensten in te voeren. Gewoon inroosteren. Emmer, bezem, dweil, schoonmaakspullen en werken. Of is het zo dat wij dat voor hun moeten doen?
Dat had je toch in militaire dienst ook?
Natuurlijk moeten Nederlanders dat doen. Ze hebben toch niet zoveel geld voor de overtocht betaald om vervolgens hun eigen stront op te moeten ruimen?
@theo-is-dood | 25-08-22 | 13:33: jij hebt het ook meegemaakt? Het is zo simpel. Laat die mannen en vrouwen vanaf de eerste dag werken onder een streng regime. Niks mis mee.
@theo-is-dood | 25-08-22 | 13:33: Niet enkel daar, bij ons thuis is het gebruikelijk dat ieder na zijn of haar bezoek aan het toilet de boel spik en span achterlaat voor de volgende die gaat komen. Cultuurdingetje alhier.
Iemand daar misschien al aan een corveedienst gedacht?
Of is dat primair een taak voor de nederlanderse humpverleners?
Zie mijn tegeltje, direct hieronder. Muzelmanse mannen laten het poetswerk aan vrouwen over, dus dat corvee-idee gaat alleen werken als er vrouwen bij zitten. En dat is kennelijk niet of nauwelijks het geval, wat al uit de filmpjes en foto's van dat helle-oord bleek. Allemaal jonge kerels uit achterlijke landen, die ons komen 'verrijken'.
Het schijnt dat de plees in Ter Apel er nogal vunzig uitzien. Dat komt geloof ik, omdat moslimmannen het beneden hun waardigheid achten om rotzooi op te ruimen. Dat moeten vrouwen doen.
Vrouwen met een ruim hart voor de islamitische cultuur.
Ik stel een corveeploeg voor, bestaande uit de volgende dames: Sigrid Kaag, Judith Sargentini, Ans Boersma, Femke Halsema, en vul verder maar aan, er zijn er nog heel veel meer te vinden, zoek bij GL, D66 etc.
Dat koortje kan ook wel meedoen. 'welkom, welkom, op mijn toilet'.
Sophie Hermans lijkt ook geschikt.
Heeft Claudia de Breij zich al als vrijwilligster opgegeven voor corveediensten?
Uitstekend voorstel, ik stem voor!
Ik kan er niet bij dat je een toilet zo achterlaat. Waarom zou je keihard naast de pot schijten en niks opruimen? Dan zit er toch een steekje los? Je moet er waarschijnlijk zelf ook weer op zitten. Hoe mensen met andermans spullen omgaan en met hygiene zegt heel veel over hoe geschikt deze mensen zijn om in ons land te komen wonen.
Het perfecte niveau om in de NL samenleving te starten. Ze flikkeren in thuislanden ook gewoon alles overal neer, smerige straten en huizen.
Een wrange symbolische foto van de lui die "wij" zo verwelkomen in ons land. Bizar dat de Nederlandse overheid het toelaat om Nederland te laten afglijden naar een shithole als waar deze lui vandaan komen. Triest...
Over dit toelaten gesproken: wat dacht u van de Nederlandse kiezer, de VVD-kiezer in het bijzonder?
Die laat dit toe, vergeet dat niet.
Het is allemaal hysterie mensen, doorlopen graag. Wanneer is het volgende VVD festival?
Maar waarom deze stromen blijven binnenhalen? Het is toch inmiddels overduidelijk dat wij als NL niet meer in staat zijn nog meer vluchtelingen op te vangen. Dus alleen inzetten op opvang in eigen regio. Als je 8k kunt neerleggen voor een overtocht kun je die 8k ook gebruiken voor een nieuwe start in een buurland of voor de terugkeer naar eigen land.
De stront kleeft nog steeds aan de muren omdat ze hun stront hol met kracht afspuiten door in een plastic flesje te knijpen en zo de hele teringzooi met stront onderspuiten . Dat doen ze al jaren tot verdriet van de AZC medewerkers en het AD vergroot dat doorlopende probleem nu weer even om ons een extra schuldgevoel aan te smeren .
Voordat we ze de grens over gooien vind ik het wel zo netjes als die viespeuken eerst even de zooi opruimen. Deed ik ook altijd na feestjes, wordt gewaardeerd. Het symboliseert wel haarfijn mijn gedachte over de situatie.
Dat zijn heel wat lege flesjes á 15 eurocent statiegeld.
Nieuw leiderschap van VVD en D'66 en eindelijk heeft Nederland een regering volgens de standaard van Nigéér.
Ik neem aan dat die dixies schoon worden opgeleverd en minstens elke dag worden gereinigd.
Maken die dixies zichzelf daarna zo smerig, of doen die parasieten het, om later te kunnen klagen.
Waar komen deze asielzoekers vandaan? Is er oorlog in belgie of duitsland? Of een ander land ergens op ons europese continent?
Dat krijg je als je maar genoeg derdewereldlanders binnen laat stromen. Dan wordt het hier ook een derdewereldland.
Ik vind het schitterend en loop helemaal binnen. Ik produceer nameiijk emmers en de overheid is mijn grootste afnemer. Ergens lekt het en de overheid koopt een emmer en plaatst die onder het lek en de volle emmer blijft ergens anders staan. Mijn bedrijf doet ook in oplossingen, maar dat is op korte termijn duurder en ingewikkeld dus dat wil de overheid niet. Elke dag de emmer vervangen voor een nieuwe is goedkoper en zeer effectief op mini-termijn.
Met name de VVD moet nu echt eens een punt gaan maken van asiel-emigratie en transparant maken waarom alle grip en regievoering hierin weg is. Men weet het wel maar wordt feitelijk al jaren gegijzeld door coalitieafspraken etc. Men is veel te terughoudend in inzichtelijk maken wat en waarom er van alles mis gaat en niet deugt. Dat mag best , nee, moet met concrete voorbeelden uit de praktijk. Op een of andere manier wordt dat niet kies gevonden. Je zet je zelf daarmee wel voortdurend op achterstand, speelt feitelijk een verloren wedstrijd. De lobby weet immers steevast en schaamteloos publieke opinie te bespelen, hierin gefaciliteerd door een weinig kritische pers, met flauwekul als ‘gewortelde ‘ kinderen e.d. resulterend in allerhande onwenselijke en feitelijk hele systeem ondergravende (kinder) pardonregelingen , uitzonderingen en aanpassingen etc.
De VVD maakt al jarenlang een punt van asiel-migratie, dat is inmiddels een robuuste traditie, elke keer vlak voor een verkiezing.
Kort samengevat: Niet op VVD stemmen. Noch op 1 van de andere kartelpartijen. De wijsheid komt met de jaren zullen we maar denken.
die wc's zien er uit als een gemiddelde truckersparkeerplaats
Van der Burg zet in op meer opvanglocaties, desnoods met staatsterreur. De buffer vergroten dus. Die man moet eens met een paar emmers en een tuinslang nabootsen wat er gebeurd als je de buffer van een verstopt systeem groter maakt, maar wel vol blijft gieten. Daarnaast zou het helpen als statushouders sneller een huis krijgen toegewezen. We kunnen niet eens bouwen omdat we onszelf in een stikstofhoek hebben geschilderd, dus welke categorie Nederlanders moet dan maar tot hun 40ste in plaats van 35ste bij moeders blijven wonen? Uitzetten van veiliglanders is nog steeds onmogelijk. Wanneer komen de ideeën om Algerije en Marokko eens met de kloten vol voor het blok te zetten, net zoals ze met de Nederlanders doen?
Prima dat AzG daar politieke actie loopt te voeren, als de eerste beelden van hongeroedemen op tv komen doe ik ook wel weer een centje in de collectebus van Memisa, voor de arme negertjes in Ter Apel.
Het behoorlijk besluiteloze kabinet zou eens een nachtje mee moeten slapen met 's ochtends een broodje kaas en 's avonds alleen patat om daarna boodschappen te doen bij de voedselbank. Waarom eten die mensen geen cake hoor ik Marie Antoinette Kaag vragen.
Met "huidziekten" zal ongetwijfeld bedoeld worden : SCHURFT. Dat zijn kleine parasitaire insekten, schurftmijten, die in je vel gaan zitten, eitjes leggen en door je huid gangetjes graven. En dan weer eitjes leggen, enz. Jeukt als de pleuris, en ook heel ranzig idee dat er honderdduizenden spinnetjes in je lijf zitten. Schurft komt vaak voor waar veel mensen op een kluitje zitten en sprake is van gebrekkige hygiene. Besmetting treedt doorgaans op door slapen op vieze matrassen, ongewassen beddengoed of het dragen van elkaars kleren. The good news is : met een zalf-kuurtje ben je er binnen een paar dagen weer vanaf.
Ringworm kan ook
Was samen met nog 200 man gelegerd in een gebouw...... Geen schurft, glanzende toiletten en douches.
Kwestie van mentaliteit!
Vreemd. Bij buitenlandse studenten weet men het probleem wél te duiden. Het kan dus wel maar je moet het wél willen.
Verander "buitenlandse studenten" in "geluks-en/of asieleisers"
nos.nl/artikel/2441965-enquete-toestr...
Eric "hoe-meer-asielzoekers-hoe-beter" van der Burg wint deze maand Dick Benschop Bokaal; dé wisseltrofee voor meest waardeloze zak hooi in een bestuursfunctie. Proficiat Eric en klungel lekker verder met die dweil en de kraan wijd open.
Die kraan open en een dweil en dan nog wat goede schoonmaakspullen lijken me geen overbodige luxe.
Verder helemaal eens met de kandidatering van die van der Burg! Dagje wc's schoonmaken daar als prijs? Of misschien is dat te karig. Een hele week is beter.
Vanavond om 20.00 uur maar weer de handen klappen.
Deze stroom kwam in de jaren 90 van de vorige eeuw al op gang. Toen ook jaren met 40.000/50.000 asielzoekers. Vooral uit Irak, Iran en Afghanistan. Maar ook toen al veiligelandiërs uit bijv. Turkije. Dus geen 5 jaar, maar 30 jaar zowel vluchtelingen als gelukszoekers.
@Vandeanderekant | 25-08-22 | 12:41: ( ook) dit klopt, helaas ..
@Vandeanderekant | 25-08-22 | 12:41: Veel van genoemde Afhanenen , Iraniers en Irakezen waren evenwel ook geen vluchtelingen in ware zins des woords.. maar voeren mee op destijds zeer gunstige ‘asiel’ voorwaarden voor deze groepen. Concrete mogelijkheden die dit bood voor feitelijke emigratie was voor velen van hen ware drijfveer achter komst naar hier. Dat zelfde zie je nu gebeuren met Syriërs. Als daar niet snel paal en perk aan gesteld wordt , dwz niet meer automatisch status van 5 jr, maar bv max 1 of 2 jaar met rgl toetsing of terugkeer mogelijk is etc dan zal stroom aanhouden. Er zijn , letterlijk, honderdduizenden would be emigranten ..
Op Nupuntnl allemaal foto's en een video van ondergescheten en gezeikte portable wc's.
En daardoor breken er ziektes uit in Ter Apel.
Asielzoekers in Ter Apel hebben dus letterlijk schijt aan andere asielzoekers en schoonmakers.
Ik neem aand, dat mevrouw Sargentini die vieze plees persoonlijk komt uitboenen voor de arme asielshoppers?
Reacties zijn alweer gesloten uiteraard. Maar wat veel mensen zeggen, laat ze lekker zelf maar die zooi schoonmaken. Geef ze wat schoonmaakspullen en succes he. Ondankbare honden zijn het.
@KeesBruin | 25-08-22 | 12:00: Die heeft het uitbesteed aan schoonmakers die er ook geen heil meer in zien want na schoonmaak zo weer ondergescheten.
Laatst lieten ze dat ook al zien, maar ja wie zijn toch die mensen die er een zwijnenstal van maken ? Och dat zijn ze zelf, hoe verrassend.
@Wattman | 25-08-22 | 12:02: Tijd om een forse Nigeriaanse toiletjuffrouw erbij te halen.
Heb even op die site gekeken en man, man, man, wat een deugers daar. Die vinden dus dat het niet de verantwoordelijkheid van die asielzoekers is om die wc's schoon te houden, want als je naar een festival gaat, dan is het ook niet jouw taak om die wc's schoon te maken.
Echt. Hoe fucking dom zijn die mensen wel niet? Een opvangplek is iets heel anders dan een festival. En zelfs op een festival wordt er van je verwacht dat je een wc niet gaat onderschijten en er plastic flesjes met pis dumpt.
En vervolgens roepen dat de overheid dit moet oplossen. Stel je voor dat die asielzoekers eens zelf hun verantwoordelijkheid nemen en de boel daar netjes houden. Dat hoeft volgens die deugers niet.
Binnen de AZC worden de middelen verstrekt om zichzelf en hun directe omgeving schoon te maken. Durf niet helemaal een uitspaak te doen over hoe dat ervoor staat met de mensen die buiten verblijven. Als ze zichzelf al een week niet kunnen wassen, (kan het bijna niet geloven), dan word een wc schoonmaken ook moeilijk. Vraag me nu echt af. Is er dan geen stromend water voorziening gemaakt buiten voor de mensen? Zoveel vragen nu. Trouwens nog even dit. Heb vanmorgen vroeg iets een beetje verkeerd opgevat. Sorry lieve Steekmug! :-))
Okay... heb de video foto's en video gezien en hoef de rest van de dag niet meer te eten. Maar al die wc's lijken verstopt. Ongekend dit! Ja zo breken er natuurlijk wel ziektes uit.
Nu punt NL wordt gemaakt door niet al te snuggere millennial 'journalisten' die het zien als hun taak om de Nederlander op te voeden. De complete redactie daar is onbewust onbekwaam, niveau nihil, zolang zij maar kunnen deugen.
@KeesBruin | 25-08-22 | 12:00: Jazeker, zo begaan is ze.
Oh wacht, dat moeten anderen doen natuurlijk.
@steekmug | 25-08-22 | 12:06:
Haha, zo is dat. Beetje opvoeden die gasten.
@lezeres | 25-08-22 | 12:22: zucht, dit zijn Dixies ... daar loopt het niet weg en word alles afgebroken in het toilet. Maar men neemt niet de moeite om hun eigen tijdelijke omgeving schoon te houden. Begin maar eerst eens met je eigen omgeving schoon te houden ipv de hele dag op je mobieltje te zitten, of moeten we daar ook weer voor zorgen en betalen?
@lezeres | 25-08-22 | 12:14: No hard feelings na al die schijtfoto's lezeres!
Het kan dus altijd erger.
:)
@FapMaster | 25-08-22 | 12:39: Zucht? Omdat ik me even vergis? Volgens mij hebben wij nog niet eerder het "genoegen" gehad om met elkaar van gedachten te wisselen. Maar goed, het is een warme dag. Dan zuchten mensen wat eerder natuurlijk.
Zo gaat dat.
Ter Apel (2028) Actie film met sterrencast Leonardo DiCaprio en Will Smith.
"Mo (played by Academy Award winner Will Smith) is forced to hand over his family fortune to human traffickers, as he is cast onto rough seas to reach Europe. After a long journey through facing discrimination and anguish, he reaches the safety of the Netherlands. There he must fight to survive the oppression of the racist townsmen and team up with Red Cross worker Timo (portraied by Oscar winner Leonardo DiCaprio) to get himself and the refugee children to safety. As the government turns their backs, and the racist people deny them food and shelter, the only thing they can do is to inspire change in the hearts of their fellow-peoplekind."
... (Spoiler: aan het eind is Will Smith dol gelukkig met een één-kamer appartement in Nieuw West en werkt hij als onderbetaalde stucadoor voor een klusjesman van een malifide huisjesmelker. Hij spaart genoeg om op vakantie te gaan terug naar z'n familie. Met een mooie slot scene buiten de Western Union in Mogadishu.)
Ondersteund door 6 seconden aan beeld van gesubsidieerde bijrol voor de Nederlandse filmster Halina Reijn, die de Randstedelijk kennis van een van de niet-racistische dorpsbewoners speelt. - bron: Nederlands Filmfonds
is allemaal hysterie
Wanneer wordt nu eindelijk eens de conclusie getrokken dat een overbevolkt, klein kutlandje als Nederland dit soort tsunami's derdewereldlanders niet jaar na jaar na jaar aankan. We kunnen het niet aan vanwege een schreeuwend tekort aan (sociale huur)woningen; we kunnen het niet aan vanwege het enorme beslag dat deze mensen leggen op onze verzorgingsstaat; we kunnen het niet aan omdat we de zg 'klimaatdoelen' nooit gaan halen als we maar blijven groeien met ca 200.000 mensen per jaar; we kunnen het niet aan omdat het gros van deze 'asielzoekers' uit achterlijke, middeleeuwse, tribale culturen komt en een haatdragend, intolerant, agressief kutgeloof meebrengt waarvan we de gevolgen hier in West Europa al 2 decennia lang hebben kunnen aanschouwen.
Maar zoals de rechtse complottertjes denken dat de zg 'omvolking' een bewuste strategie is van westerse regeringen (hetgeen quod non; het is het gevolg van slap, schijterig beleid), zo heb je ook linkse complottertjes die beweren dat de overheid die toestand in Ter Apel 'expres' zo creëert, om 'vluchtelingen' af te schrikken. Ook dat is quod non; ook dat is het gevolg van slap, schijterig beleid.
Slap, schijterig beleid: dat kenmerkt zowel 'Den Haag' als 'Brussel'. Je kunt er kwaad om worden, maar het helpt geen zier.
Het wordt dat ze u een keer uitnodigen bij op1 oid. U heeft helemaal gelijk. Zo simpel is het.
Hear hear!
En het antwoord van de regering op deze pleuriszooi is: Nog meer opvangplekken.
Dit is echt het meest slechte kabinet everooit. Bizar.
Tsja, Nederland bezuinigt eerst de Bescherming Bevolking weg en daarna driekwart van de geneeskundige capaciteit van de Krijgsmacht. Als er dan iets fout gaat heb je commerciële NGO's nodig, of steun van buurlanden.
maar gaat die potestactie vrijdagmiddag nou door?
We weten nu wel; hoe lang het duurt om een geciviliseerde welvaartsstaat af te breken tot eentje van ontwikkelingsland-niveau, waar volgens steeds meer activisten racisme heerst. En geen gewoon racisme maar onversneden racisme. Pinokkio als maat nemende een klein decennium.
De Pinokkiomethode begon met een ongekend optimisme. Eindelijk eens iemand die wat aan de doorgeslagen regelgeving doen ging; te beginnen met het drastisch inkrimpen van het ambtenaarscorps. Na een maandje echter was het al duidelijk; meer van hetzelfde en regelgeving werd regelzucht. Maar bleef het daar maar bij.
Tienduizenden de Zorg uit voor nog meer managers. Alleen nog geen drie maanden verder was er sprake van een ernstig personeelstekort. Duh!
Om nog maar niet te reppen over al die proefballonnetjes, waarmee het Onderwijs mee opgeblazen werd. Nu kunnen er steeds meer niet lezen, schrijven en al helemaal niet meer rekenen. Maar ze weten wel alles over de genderkoek. Dat wordt de volgende generatie 'experts', waarmee de natie het mee moet gaan doen.
Volslagen wereldvreemd mag nu schier ongelimiteerd de ene na de andere minister van onkunde smijten met miljarden gemeenschapsgeld alsof het zoete broodjes zijn. Tot en met sponsoren van terroristen aan toe, die by the way niets liever willen dan de val van het Westen. De huidige bestuurders kennen na de wandelende ramp Rutte momenteel geen grenzen meer.
Dus was het wachten op Artsen Zonder Grenzen, die Ter Apel te hulp moet komen schieten. En terwijl alle coalitiegenootjes en oppositie jaknikkers de humanitaire ramp aanschouwen, doen ze niks.
De uitzondering blijft smijten met geld, want deze nieuwe bestuurscultuur is er eentje van wensen. Heel veel wensen. Zo wensen ze een maakbare natuur in de te bouwen stad Nederland. De volgende managers zullen wel heel belangrijke parkwachten worden, die de grasmaaiers en verdere groenvoorzieners delegeren voor een extra bonus. Want die van de soos zitten in een heel ander lichaam geluld en kunnen geen schoffel meer zien; want dat is de pest voor de manicure.
Spannende jongensboeken moeten op de brandstapel en we moeten allemaal de Linda gaan lezen met bekrompen covers. De centerfolds van de eerste drukken zullen bestaan uit figuren als Jetten en Sjoerdsma met een een nietje in hun navel. Paternotte niet, z'n oren zijn te groot en luisteren doet ie er toch niet mee.
Het fatsoen van een simpele handdruk mag je alleen nog met gelijkgestemden hebben. Zo laten ze de boel bewust steeds verder polariseren. Daar is geen enkele maatschappelijke pijler meer tegen bestand.
Maar er is hoop.
Sinterklaas is over niet al te lange tijd helemaal afgeschaft en niemand heeft het meer over zwarte pieten; want verder dan vliegen afvangen, gaat de communicatie niet meer. De hoop is, dat we op 5 december dan Sint Zelensky kunnen vieren en Ollongren zal in haar nopjes zijn.
Ja, die heeft het ook niet makkelijk; nergens is meer aan wapens te komen. De hele wereld is zich aan het bewapenen, maar gelukkig heeft zij bepaald dat er geen bovengrens meer is aan deze nieuwe pakjesavond.
In een decennium is de kennis vergaan en ziet zo'n snol geeneens meer in; hoe ze Afrika all over again aan het sponsoren is. Alleen wilt ze dat nu in de polder gaan copypasten. Na eeuwen uitbuiting met een nog immer zeer levendige wapen- en mensenhandel beginnen de mensen daar massaal de ellende op dat continent te ontvluchten.
De smokkelaars weten hoe rood de loper hier is. Die is uitgerold dus Ter Apel gaat het met de AZG alleen niet meer redden. De Hermandad heeft geen tijd meer voor mensenhandel, die zit al met duizenden amokschoppers in het haar zonder identiteit. Maar gelukkig krijgen ze hier een dak boven hun hoofd. Want we moeten ons wel blijven realiseren hoe goed wij het hier hebben.
Dat is 'het' kulargument, waarmee ze de tanende koopkracht goed lullen. Het Groningse gas is zo in België de helft goedkoper dan in Nederland zelf en met die waanzin komen ze weg; want het is 'oorlog'.
In een vloek en een zucht konden ze wel de BTW verhogen, maar nu zijn hun handen gebonden en beloven ze misschien volgend jaar en dat ze daar hun stinkende best voor zullen gaan doen. Dus dan weet je het wel. Zelfs Wiegel begint zijn onvrede te uiten, de man die Den Uyl ooit beschuldigde Sinterklaas te spelen. Die wilde geen Noors spaarmodel, maar ging voor de welvaartsstaat met zowat het meest groot sociale vangnet ter wereld. Dat heeft ons onbezorgd geluk gebracht en de mogelijkheid ook ontwikkelingsgelden te reserveren. En nu? Het wordt beetje bij beetje afgebroken door Pinokkio met z'n Eigen Risico; omdat ziek worden bestraft moet worden want dat is niet 'efficient'. Het sociale vangnet nu is bij lange na niet groot genoeg meer voor de Nederlandse bevolking, kijk alleen maar naar het beschamende verschijnsel van voedselbanken. Dus zit er niets anders op dan te verarmen. Anders denken is namelijk hartstikke fout en Jan Salie knikt gedwee en laat zich maar al te graag tussen de lijntjes tikken. Fijne Sint Zelensky gewenst.
Hulde voor dit schrijven.
Van deze kant ook, Hulde voor dit schrijven.
We leven in een parallelle samenleving met anderen, dat is mijn gedachte.
Ik vraag mij af. Krijgen die lui in Ter Apel nu ook post van familie uit hun land van herkomst? ‘Lieve Oebimamussa, hoe gaat het daar? Mogen we al komen? We hebben gisteren op YT het debat kunnen kijken en het ziet er goed uit! Hou vol en tot snel ziens! P.S. moeten we nog dekens sturen ofzoiets?’
Ik heb de leiding over dat kamp.
A. Geen WiFi. Nergens voor nodig.
B. Eigen plee schoonmaken.
C, Zelf koken, zakken pasta, rijst en gesneden vlees zodat ze geen messen hoeven te hebben, want daar hebben ze een zwak voor.
D. Volgende groep, afwassen. Plastic borden, geen wegwerp spul.
Dit is nog maar een begin, ik weet het.
Hi Cash, heb mijn beeld toch een beetje bijgesteld na dit bericht.
www.msn.com/nl-nl/nieuws/Binnenland/a...
Voldoende voedsel, water, gelegenheid om jezelf te wassen, wondverzorging, andere medische zorg is voor mij weer heel wat anders dan buiten op een luchtbed slapen met de huidige temperatuur. Hoezeer het huidige asielbeleid me ook tegenstaat, dit zijn dan toch weer heel basale dingen waarvan ik vind dat ze mensen wel verstrekt moeten worden. Anders moet je ervoor kiezen om je grens te sluiten. Is duidelijker en eerlijker. Heb ik me nu laten inpakken? Ja misschien wel! :-))
Verder helemaal eens met je tegel.
Misselijkmakend.
De foutieve en suggestie beeldvorming omtrent die zielige asieleisers bedoel ik. Ik schaam me ook voor NL. Niet omdat dat volk daar buiten zou moeten slapen (wat niet het geval is, daar kiezen ze zelf voor omdat ze anders bang zijn dat het hun procedure schaadt of vertraagd) maar omdat het meerendeel van dat volk overduidelijk geen vluchteling is en omdat NL tegen beter weten in maar volk blijft invoeren.
zie ze eens lekker slapen.
Ik vrees dat je gelijk hebt, d.w.z. geen vluchteling in de ware zin des woords, ook , en m.n., de Syriërs niet. Hier asiel aanvragen betekent in de praktijk permanente vestiging van jou en je familie in een welvaartsstaat. D’r zijn er (heel) veel die dat willen . Het is de investering meer dan waard ..
@Testyup | 25-08-22 | 11:40: je moet er wat voor over hebben, gratis huis, gratis inboedel, gratis miele, gratis zorg, gratis gas, gratis geld.
ik zie het probleem niet van buiten slapen. Het is toch mooi weer?
Precies dat heet vakantie.
Grappig als ze straks tot kakker zijn ingeburgerd wacht hun weer hetzelfde lot. www.at5.nl/artikelen/104775/na-twee-w...
Ik weet nog de lange rij met buiten slapende mensen voor een concertkaartje.
AzG heeft ze zelf overgevaren en ruikt geld... :)
De emigranten weten wel beter. Het is bepaald niet voor niets dat ze in grote getale koersen naar juist Nederland. Wijd en zijd bekend inmiddels is dat hier voorwaarden , omstandigheden en concrete vooruitzichten voor permanent verblijf voor jou en familie in één van de meest welvarende ter wereld (.) zeer gunstig zijn en succes nagenoeg verzekerd. Beetje ruis wat er nu is bij aankomst interesseert ze werkelijk geen zier, d.w.z. natuurlijk wel voor de , massaal aanwezig pers en camera ’s, want dat is immer wat men wil zien en horen .. Dat gejeremieer van Sargentini over vergelijkingen met Moria etc is van een haast kwaadwillige onnozelheid .. maar we gaan hier en vgl nog veel meer van horen. De lobby en het actiewezen draaien weer op volle toeren om ‘tegenwicht’ te bieden aan het (volstrekt terechte ) sluimerend onbehagen over de enorme en aanhoudende instroom emigranten onder noemer asiel ..
Vergeet niet dat "vluchtelingen" voor zo'n AZG en Rode Kruis een verdienmodel zijn.
@Tarak | 25-08-22 | 11:37: En iedereen maar meedoen met de postcodeloterij.
@Tarak | 25-08-22 | 11:37: *kroeik* Hallo, hier planeet Aarde *kroeik*
Ondertussen in de bubble van d66,dat denkt dat de zorg helemaal geweldig is .Hun minister presenteert trots een " munt " voor de zorg.
"Op de dag dat Artsen zonder Grenzen voor het eerst in de historie in Nederland de medische zorg voor zijn rekening moet nemen, staat Kuipers in Den Haag te pronken bij de onthulling van een munt voor de zorg."
www.welingelichtekringen.nl/politiek/...
Ik sta vanavond te applaudisseren voor zoveel moed en doorzettingsvermogen.
Tjee die link over Denemarken van Onkel Bratwurstbude onderaan. Daar schrik je toch van. Hoop dat Poetin voor die tijd er maar een einde voor ons allemaal aan maakt ipv dat die vieze smeerlappen hun zin krijgen.
Een bekende van me zei onlangs dat ze de retoriek van de jaren tachtig in de landen van herkomst niet serieus nam, omdat ze zo primitief overkwamen. Dat zou wel overgaan. Dat gebral tegen de camera met opgeheven vinger staat nu pal voor ons.
Met dit weer buiten slapen is best lekker ... pfff, ik lig in 27 graden binnen te zweten.
Dit dus. 75 jaar na WOII is het westen zo met zichzelf bezig dat alle signalen gewoon worden genegeerd. This species has amused itself to death.
Dit is hoe het gaat, we hebben het Deense systeem nodig.
Zo hebben de Chinezen ook Ghengis Khan verslagen..!
Exact. Ik zie het, jij ziet het, grootste deel NL ziet het maar de politici, uit doodsangst om voor islamofoob of racist uitgemaakt te worden steken hun hoofd in het zand. Na ons de zondvloed, denken ze.
Ze zetten inderdaad hun conservatieve gedrag voort. Weg van hun onderdrukkende autoriteiten blijven ze trouw aan hun gezag. Wij echter moeten wettelijk verplicht de ene na de andere verregaande transitie door. Dat is niet uit te leggen.
Straks wordt er nog eentje van AzG ontvoerd
Het is wachten op de ramkraken in Ter Apel.
Zijn er al nieuwe stikstofmetingen in Ter Apel gedaan?
Die zijn hard nodig bij de tienduizenden nieuwbouwprojecten die binnenkort in de regio moeten starten.
Naar financiers wordt nog gezocht, Den Haag vergadert nu dag en nacht. #werkwerkwerk
Ongeacht de werkelijke waarde gok ik dat deze net laag genoeg zijn
Het punt begint zo langzamerhand wel te naderen dat zelfs de vvd gaat inzien dat het land besturen toch eigenlijk wel iets anders is dan regeren
Zou je denken?
Dat zijn straks Artsen zonder Portemonnee en Telefoon.
En zonder fiets, ondanks dat die op slot stond.
ik moest lachen!
Ik neem even een screenshotje.
Oei... Ik heb voor minder in Geenstijl jail gezeten...
Doeiii...
Ik zie u vanavond wel op het acht uur journaal?
De PVV hoeft zelf geen reclamespotjes meer te maken,
De NPO heeft deze taak van hun overgenomen.
Ik plempte dik tien jaar geleden zoiets bij de grote verontwaardiging over de opkomst van 'rechts' : Hoe groot willen ze Wilders eigenlijk maken?
In Belgie zie je iets dergelijks. Overal rechtse racisten opeens, ik snap het ook niet.
Zet vanmorgen de radio op 1 en direct weer dat gezemel en gejank met die asielzoekers.
@Geenstlijl, jullie zijn echte journalisten toch? Kunnen jullie niet eens uitvogelen waar al die lui vandaan komen? Komen ze daar met een bus? Zo ja, volg die bus dan eens, of plak er stiekem een gps tracker op. Waar gaat ie heen, waar pikt ie die mensen op? Waarschijnlijk gaat ie heel snel de Duitse grens over. En dan is het heel simpel wapperen met het Verdrag van Dublin toch? Probleem opgelost.
Dat zou inhouden dat het eerste EU-land waar deze asylanten binnen kwamen deze mensen zou hebben geregistreerd. En hun vingerafdrukken in EURODAC vastgelegd.
Boze tongen beweren echter dat Italië dat vaak niet doet. En dan wordt het een probleem voor NL en DE
U maakt het zichzelf moeilijk om dit allemaal uit te zoeken, kost klauwen geld en resultaat nul komma nul. Wereldwijd verkondigen dat Nedwerland een asirelstop heeft ingevoerd, kanslozen onmiddellijk weigeren en terugsturen, opvang in de eigen regio en illegaliteit strafbaar stellen..
Dit jaar heeft Wit-Rusland een flink aantal vliegtuigen laten komen. Zou me niet verbazen dat een aantal nu dat land zijn uitgesmokkeld naar de EU.
@theo-is-dood | 25-08-22 | 11:00: "boze" tongen. Slechte registratie is van alle lagen. Vooral als er veel organisaties bij betrokken zijn gaat het veeleer standaard mis dan standaard goed.
Vraag mij dit al lang af. Niemand geeft antwoord. Moet toch niet zo moeilijk
zijn ? Die chauffeurs zullen toch geen smokkelaars zijn? In wiens opdracht
moeten ze ze bij Ter Ap. plempen??
Vingerafdrukken zetten in Italië gebeurt op vrijwillige basis dwz met de feitelijke verplichting wordt weloverwogen de hand gelicht. Iedereen blij.. de emigranten mn Syriers, Afghanen , Eritreers etc willen daar helemaal geen ‘asiel’ aanvragen want willen allemaal naar NW Europa (en steeds vaker mn naar NL..) en Italie heeft zo niet de verplichting asiel aanvragen te behandelen en zo krijgen ze ook niet meer van doen met ‘Dublin’ etc een krankzinnig circus en vooral NL is malle Pietje .. staat erbij en kijkt er naar ..
Misschien kunnen we NL beter als 3e wereldland laten kwalificeren, dan komen de VN-subsidiestromen vanzelf los. En hoeft er niemand meer te werken, en zijn we verlost van die zogenaamde NGO's.
Dan komen ze ons halen. En zijn wij welkom in ons land.
Iemand dacht misschien dat een ontmoedigingsbeleid zou werken, maar beelden van hoe kut het is in Ter Apel, komen echt niet op de TikTok tijdlijn van Achmed in Kaboel, dus die zal nog steeds proberen deze kant op te komen.
Misschien tijd om VN troepen in te zetten en een gigangtisch tentenkamp ergens in de polder te plaatsen?
Malieveld. Bloemendaal. Wassenaar. Hoezo polder.
@funda | 25-08-22 | 10:43: ook in Duinrell zitten in de winter de bungalows vol asylanten hoor
@theo-is-dood | 25-08-22 | 11:01: Maar niet op de plaatsen die ik aangaf.
Ik zou graag om te beginnen klimaatneutrale houten bebouwing op het Malieveld zien voor- als voorzichtige start- 12.000 asielzoekers.
Die mensen krijgen natuurlijk geen auto zodat een dozijn torens met een hoogte van 300 meter zou moeten volstaan. Dependances van COA en ondersteunend ambtenarenapparaat kunnen eromheen gebouwd worden.
Dit kan een voorbeeldprojekt zijn voor de wereld, en Nederland weer in internationaal aanzien laten stijgen.
Aanzien dat wij zo hard nodig hebben met elkaar.
Ik las "ontmoetingsbeleid".
Lukt aardig. Iedereen ontmoet elkaar in Ter Apel.
@funda | 25-08-22 | 10:43: in Den Haag wonen al meer dan 250.000 allochtonen, dus hoezo zou zo'n kamp op het malieveld moeten staan? Die dorpelingen roepen altijd moord en brand als er een paar statushouders onderdak krijgen in hun gemeente, terwijl de verhoudingen in de steden toch echt nog wel een tandje erger zijn.
Gisteravond zelf gehoord: Weet je wat die mensen te eten krijgen daar? Alleen maar frites (patat voor de westerlingen). Gelukkig zat er ook nog zo'n deugvrouwtje met okselhaar, die ook voedsel uitdeelde aan de stakkers, kikkererwten met saus!
Toch wel halal saus hè, stel je voor.
Hoe durft zo'n vrouw mensen eten te geven ! Goed gezien, daar zit het probleem meneer.
"krijgen", dat dus. Wanneer ik patat, met wat snacks erbij, haal voor 4 personen, dan tik ik momenteel bijna € 50,-- af in de snackbar.
kikkererwten met saus en okselhaar. Heerlijk!
Weet niet of okselhaar van een niet-moslima wel halal is eigenlijk....
@de directeur | 25-08-22 | 10:58: Moet je naar snackbar 'Henry Dunant' gaan.
Yep. Ze krijgen brood met kaas en gratis patat. The horror. Sobibor is er niks bij.
@Piet Karbiet | 25-08-22 | 11:35:
Dat is in Schotland beter geregeld, daar krijgen ze haggis.
Hoe kun je iemand screenen als hij geen documenten heeft en één of ander lulverhaal ophangt?
Een IS strijder gaat hier echt niet vertellen dat hij een koppensneller is, en de landen waar ze vandaan komen geven geen info door.
Een wassen neus dat "screenen" , kost alleen veel tijd en geld.
Gebeurt daarom nu ‘licht’. Het aantal goedgekeurden is nog nooit zo hoog geweest
Klopt, en ze dan over een onzichtbare grens in Duitsland of België zetten heeft ook geen zin. Dan blijft alleen het strafbaar stellen van het niet kunnen overhandigen van een id bewijs en/of weigeren mee te werken aan bevestiging van herkomst. Maar dat mag weer niet volgens allemaal verdragen, etc. Kortom, NL is de lül.
hier het screenen in beeld:
youtu.be/5Td_Ce1fiL0
Hij krijgt het voordeel van de twijfel.
Het zal ongetwijfeld een poging zijn om, een soort van, ontmoedigingsbeleid uit te voeren. Want niemand in dit land, maakt mij wijs, dat we plotseling niet meer instaat noodkampen te bouwen. We zijn wel instaat meerdaagse popfestivals te organiseren, maar een tijdelijk opvangkamp, is blijkbaar niet mogelijk.
Men is blijkbaar ook niet meer instaat om het "kaf van het koren" te scheiden.
Gebrek aan personeel, echter de overheid, weet de burger wel te vinden bij het innen van belastingen. Men is plotseling niet meer instaat om mensen zonder paspoort of identificatie uit te wijzen naar het Europese land van aankomst.
Dus deze puinhoop is waarschijnlijk weer het gevolg van Europese schijnsolidariteit Het al oude socialistische adagium van de sterkste schouders.
Dus bereid u maar voor op meer in plaats van minder, want u heeft het nog veel te goed.
"De sterkste schouders hebben het meeste voedsel nodig."
Zojuist één of andere deugsnol - van het Rode Kruis als ik me niet vergis - die mekkerde over dat er zoveel troep op het terrein in Ter Apel ligt. Hoezo dan, kunnen die lui, die die teringzooi maken dat zelf niet opruimen ? ‘t Is niet, dat ze de hele dag zoveel te doen hebben. Moeten we gauw vanaf, van die achterlijke Florence Nightingale mentaliteit.
Dat beloofd wat als een een status hebben en hier aan het werk mogen gaan. Ik zou het als baas wel weten, never nooit niet bij mij aan het werk.
Iemand die constateert dat het daar op Afrika lijkt is daarom een deugsnol? *bladert*
Die arme Hollander die de wc's moet schoonhouden is overwerkt geraakt. En nu zitten de dixies helemaal onder de stront. Het is toch wat met die hulpeloze mensen die de hele dag in de zon moeten liggen.
Datzelfde volk maakt er in een openbaar zwembad een puinhoop van. Iets met cultuur want prullenbakken bestaan kennelijk niet in Syrië
@theo-is-dood | 25-08-22 | 11:03: Heb als kind een half jaar in Syrië gewoond. Mijn vader zat bij de UN dus familie mee. Wij woonden in de onderste verdieping van een flat tussen de Syriërs. Het afval werd gewoon van boven naar beneden gegooid. Dus ...
Daarom is dit land deug-strontziek geworden.
@De Let | 25-08-22 | 11:27:
In bepaalde wijken hier in Nederland gooien mensen gewoon afval- en voedselresten van verdiepingen naar beneden.
Kort geleden een reportage over rattenplagen, de oorzaak werd zorgvuldig vermeden.
@meneer Q | 25-08-22 | 11:34: De oorzaak is toch altijd dezelfde : 'Nederlanders'.
Ging ze niet opruimen dan?
Na een uitputtende tocht door een droge woestijn, of een platgebombardeerd land, na een barre overtocht in een rubberboot, na dagen op Lampedusa of Lesbos, na uren achterin afgesloten vrachtwagens met 30 graden zonder wc, na.... kom je op een zwoele zomeravond in Ter Apel aan, waar je kan douchen, een tolk krijgt, zakgeld, maaltijden en een slaapplek. En dat is het moment om je mond open te trekken en te gaan klagen en hulpverleners lastig te vallen. Wordt vervolgd.
Een tijdje terug schoot de tuinslang van mijn kraan af in de bijkeuken. Gras moest gesproeid worden. Weet je wat ik deed voordat ik begon te dweilen? Ik draaide eerst de kraan dicht.
Ongeschikt voor bestuurlijke taken in dit land dus. Next !
U houdt er rare ideeën op na. Volgens de Rutte-doctrine had u eerst moeten dweilen. Dichtdraaien van de kraan kan altijd nog, bijvoorbeeld tijdens een volgend kabinet.
Ho ho, dit is waterverspilling kneuter. Zoals iedereen weet is er een watertekort en u gaat gewoon het gras sproeien? Foei!
@Nivelleermarionet | 25-08-22 | 10:38: Lol!
Dr. Jan van de Beek
@demo_demo_nl
·
21 u
De #asielcrisis, de #woningnood en #immigratie hangen onderling samen:
De groei van het aantal huishoudens – en daarmee de woningbehoefte – was in 2017-2018 al ongeveer 90% migratie-gerelateerd en de trend is richting 100%.
Straks beweert hij nog dat de snelgroeiende armoede en onveiligheid er ook mee samenhangt.
Die man moet zo snel mogelijk gecancelled worden !
In 2019 werden er 65.000 huizen gebouwd in NL.
En er gingen 60.000 huizen naar migranten.
You get a house, and you get a house, and you get a house !
Hij was laatst bij ON op tv dus die zullen wel weer een snel een boete krijgen van een of andere hypocriete kudt van D66.
Bring back Broekers Knol zou ik zeggen!
En die veiligelanders houden de bedden bezet. Bezetting anno 2022
We hebben juist meer veiligelandiers nodig, zo houden wij het veilig met elkaar.
nl.m.wikipedia.org/wiki/Trümmerfrau
Je kunt ook je eigen land weer opbouwen na een oorlog. Baksteen voor baksteen
“ Een Trümmerfrau is letterlijk een puinruimster. Na de verwoestende bombardementen en beschietingen van de Duitse steden in de Tweede Wereldoorlog werden, vooral ook omdat veel mannen aan het front waren omgekomen of in krijgsgevangenschap waren afgevoerd, vrouwen ingezet om de nog bruikbare materialen in het resterende puin te scheiden van de onbruikbare resten. Zo bestond het werk vooral uit het schoonbikken van bakstenen, die dan weer in de wederopbouw gebruikt konden worden.
Honderdduizenden vrouwen hebben dit zware werk uitgevoerd. Ze leverden daarmee een eerste belangrijke bijdrage aan de wederopbouw van Duitsland. De geallieerden beloonden de Trümmerfrauen met een maaltijd of een zeer bescheiden bijdrage. “
Zij hadden de Trümmerfrau, wij hebben de Timmerfrans.
@funda | 25-08-22 | 10:28: Die vreet die stenen op, laat maar
Dit gedoe rond Ter Apel lijkt me nu juist wel een soortement succesvol beleid. Aangezien we geen grenzen hebben om te sluiten (of verdragen die dat kunnen verdragen) is het onaangenaam en lastig maken van het verblijf de enige regulatie die mogelijk is. Na verloop van maanden gaan mensen dan elders in de rij staan in landen die het wel denken te schaffen.
Ja is waar maar het is wel klote voor de mensen die er in de buurt wonen. Maar goed, dat was het al lang natuurlijk
Voorlopig staat NL binnen de EU nog met stip op 1 van landen waar het voor gelukzoekers het best toeven is. Slaapplaats binnen of buiten is maar een klein detail. Dus als afschrikwekkende werking totaal onvoldoende.
Als men wil dat de gelukzoekers toch liever Duitsland, België, Luxemburg, enz verkiezen boven Ter Apel, dan zal het in Ter Apel nog 10 X onaangenamer moeten worden.
Be careful what we wish for....
Judith Sargentini is een GL activiste, die alles doet om zichzelf te verrijken over de rug van "nep-zielig".
Grof geld als EU parlementslid en nu aan de tiet van de Postcode Loterij.
Vroeger kozen artsen nog wel een korte tijd voor AzG om praktijkervaring op te doen waar fouten onopgemerkt blijven.
Een enkele gesjeesde arts is achtergebleven, verder zijn het vrijwel allemaal sexueel gefrustreerde vrouwen als hulpjes.
Het lijkt me nooit een goed idee om hardwerkende mensen aan te vallen op het destructieve wanbeleid van hun managers. Maar hee, dat zijn slechts mijn twee centen.
Als het nu allemaal Duitsers waren..
youtu.be/aWvPNFklLvQ
Grappig bedoeld??
Ik denk dat je te optimistisch bent. Volgens mij geloven VVCD66A maar in één ding: geld. Er is geen groot complot of zo, geen doelstelling om "mensen te helpen", niks daarvan: het is gewoon een verdienmodel. Zo van: als ik een aantal nuttige idioten zover krijg dat ze hun ideologie in daden omzetten, dan kan ik met hulp van de media zoveel mogelijk druk op de bevolking uitoefenen, waardoor die zich niet meer (kunnen) verweren tegen miljoenensubsidies aan ongure "hulpclubjes" die onder leiding staan van mijn vriendjes. Niks wereldheerschappij, gewoon good old opportunisme dus. En de burger cq cultuur van een geheel continent interesseert niemand, omdat de echte profiteurs allang onder de zoden liggen als de pleuris uitbreekt.
En dan volgend jaar op vakantie naar land van herkomst om de flinke geslaagde vent daar uit te hangen
@Mark van Leeuwen | 25-08-22 | 10:06 |
Dit dus. Bij mij een Syrische, een kleine 2 twee jaar geleden in het flatje aan de overkant getrokken. Ze is nu al twee keer terug geweest voor twee maanden zomervakantie in het land waar ze uit 'gevlucht' is. We worden hier zo hard belazerd, gewoon niet normaal meer. Als je jaarlijks terug kunt voor twee maanden vakantie in eigen land, dan kun je er wat mij betreft ook wonen.
Ter illustratie. Zo'n 17 jaar geleden heb ik samen met een oudere dame een Afghaans vluchtelingengezin geholpen. Die zijn in al die tijd nog geen dág terug geweest omdat ze weten dat, wanneer ze één teen op het vliegveld van Kabul zetten, ze binnen een dag hun hoofd kwijt zijn.
@Sjefke7807 | 25-08-22 | 10:33: De instroom van Syriërs is onrustbarend en enkel te verklaren door feit dat men nog altijd en tot order bijna standaard status krijgt ( 5 jr !) wat direct leidt tot verregaande integratie want alle rechten etc als autochtonen etc en na 5 jr kun je je al laten naturaliseren. Dit is een welhaast onweerstaanbaar vooruitzicht, een lonkend perspectief ,waar steeds meer Syriërs zich inmiddels van bewust zijn . Ik voorspel dat de toestroom eerder nog zal toenemen ..
Vandaag gaat het nog wel, maar voor morgen is regen voorspeld. Ik las dat ze niet overgeplaatst willen worden naar een plek waar ze wel een dak boven hun hoofd en een bed kunnen krijgen uit angst om hun plekje in de virtuele registratierij te verliezen. Ook al zeggen de medewerkers dat dat echt niet klopt. Ze vertrouwen de overheid al op precies dezelfde manier als echte NL'ers dat doen, namelijk voor geen meter. Welkom dus! Jullie zijn er pas een uurtje en nu al aardig ingeburgerd.
7 jaar geleden kreeg een goede vriendin van mij een nieuwe buurman. Een Syrische vluchteling en het enige bezit was een matras. Hij, samen met zijn vrouw en 3 maanden oude baby, had zijn land ontvlucht nadat een tank zijn telefoonwinkel een metamorfose had gegeven en de autohandel van zijn vader eenzelfde behandeling had gehad van de artillerie.
Na een tocht van 2 dagen door de woestijn in Egypte aangekomen waar hij na 2 weken een plek kon bemachtigen op een boot voor maar 2800,-. Mensen met een meer getinte kleur betaalden 4000,-. Na een paar weken rondgedobberd te hebben werden ze bijna allemaal (4 hadden er de kracht niet meer voor) gearresteerd door de Italiaanse marine.
In Italië waar toen ook een immigratie-crises was kreeg hij te horen dat er geen plaats was en dat hij maar moest zien waar hij naar toe ging zolang het Italië maar niet was. Wat er met de smokkelaars gebeurde is onbekend maar ik denk dat er voor hen ook geen plaats was in de gevangenis daar. Hij heeft toen een vliegticket gekocht naar Nederland want daar had hij van gehoord maar wist niet waar het lag.
In Nederland aangekomen werd hij bij binnenkomst door de Marechaussee opgepakt en uiteindelijk naar Ter Apel overgebracht. Daar heeft hij ongeveer zo'n 3 maanden mogen verblijven met een slaapplek onder een tafel alvorens hij de bovengenoemde woning kreeg.
Dit is het verhaal van die 1 van de 8 waar premier Rutte het over had in het debat van de week. Rutte haalde alleen wat gegevens door elkaar.
En geeft ook aan dat het toen al slecht geregeld was en nu nog steeds. Waarom er nu zo bewust de focus op wordt gelegd en Den Haag het zo uit de hand laat lopen laat te raden over. En als zovelen al hebben gereageerd in de panelen het management van dit land is allang over de datum.
Maar de hamvraag blijft onbeantwoord, lust ie wel bier?
Dus, deze meneer had zich ook kunnen melden in Turkije, Libanon, Jordanië, Egypte of Saoedi-Arabië
@wilmeister00 | 25-08-22 | 10:10: Nou ham in ieder geval niet..
Ik snap heel goed hoe triest dit alles is, maar de vraag is wel waarom de Syriër zo ver van huis is gegaan al hij blijkbaar al 2.800 plus een vliegticketwaarde aan bezit had. Laat ik het zo zeggen, als er nog waarde uit ons huis zou komen na een dergelijke vernieling dan zou ik eerst eens een stukje verder in het eigen land gaan kijken of eventueel naar een buurland gaan.
Kortom, je maakt mij niet wijs dat meneer dan maar naar Nederland gaat, omdat ie er toevallig weleens over heeft gehoord.
Toch knap om in 2 dagen door de woestijn in Egypte te geraken, vooral ook omdat je dan eerst door Jordanië en Israël heen moet.
@Sinterbikske | 25-08-22 | 10:32: Ze hebben de hogesnelheidskameel gebruikt.
@Verbandmeester | 25-08-22 | 10:38: lol!
@wilmeister00 | 25-08-22 | 10:10: Hij is de katholiek onder de moslims om maar zo te zeggen. Hij had het goed in Syrië totdat de bommen vielen.
@Verbandmeester | 25-08-22 | 10:20: Deze man had het goed voor mekaar en zat in de slappe was. Als ik in een land als Syrië zou wonen zou ik ook meer cash achter de hand houden en daarnaast is floreert handel in tijden van oorlog als een malle. De winkel was beschoten maar niet zijn huis. Handel genoeg. Voor mij is het meer de vraag waarom hij als een vluchteling het voor mekaar kreeg om 'gewoon' een ticket te kopen in Italië. De Dublinverordering bestaat sinds 2003 dus zou hij Italiaan moeten zijn ipv Nederlander. Dit gedeelte blijft volledig onbelicht in deze kwestie. Bij aankomst screenen. Niet goed, geld weg, vliegtuig terug. Wel goed, geld weg, verspreiden over de EU zou een goede oplossing zijn.
@Verbandmeester | 25-08-22 | 10:38: Deze komen tegenwoordig met een 3L V6 en 228pk ;)
Potverdorie, dat worden een boel negatieve reviews op de B&B Ter Apel-site.
Als wij nu allemaal een 'like' plaatsen zijn we de internetwoede misschien nog voor.
Zo... daar ligt heel wat stikstof problematiek bij elkaar...
En nog een waslijst aan overige problematiek, waarbij dan de stikstof ineens in het niet valt, uiteraard.
30 jaar geleden merkte ik al op dat de westerse wereld letterlijk zijn verstand kwijt raakt. Mensen met verstand hielden op kinderen te produceren, mensen zonder verstand gingen door met kinderen produceren. Je hoeft geen genie wat betreft genetika te zijn om te begrijpen dat zoiets langzaam maar zeker fnuikend wordt. Om het probleem op te lossen werd het makkelijker gemaakt om tot de mensen met verstand toe te treden, maar uiteindelijk helpt niet.
Al deze mensen zonder verstand hebben stemrecht. Hun wordt voorgezegd op wie ze moeten stemmen met glossy magazines, gekleurde documentaires, verkapte dreigementen (cancel cultuur), beangstigende voorspellingen enz..
En nu zijn we op het punt aangekomen waarop de volksmenners tegen hun eigen beperkingen aanlopen, het vat is vol, de geldbuidel is leeg en de mensen met het minste verstand voelen de pijn al, maar daar zal het niet ophouden. De regenten, lobbyisten en media moeten in actie komen en dat zijn ze al lang verleerd. Het volle vat wordt uiteindelijk een kruitvat en dan beginnen we weer helemaal opnieuw, maar niet zoals de elite zich dat voorgesteld heeft..
Het is te laat, veel te laat.
Maar beter laat dan nooit.
Nederland kent al sinds 1994 de stichting "De Club Van Tien Miljoen"
Ik ben al 25 jaar donateur.
Wordt ook lid en steun zo deze stichting
Ja maar ik heb ook veel kinderen.
Google eens SAT test & ethnicity
In de VS hoeven donker-gepigmenteerden lager te scoren op de SAT test voor toelating tot universiteit. Een soort van discriminatie van blanken dus. Maar kennelijk juridisch gezien volledig in orde
@theo-is-dood | 25-08-22 | 10:13: Aha, dus eerst een stevige zonnebankkuur volgens als je wilt gaan studeren in Amerika. Goeie tip wel.
@theo-is-dood | 25-08-22 | 10:13: Ik vind het eerder discriminatie van donkere mensen. Volgens die universiteiten zijn die dus te dom om net zo goed te scoren als blanken.
@UnderTheDevil | 25-08-22 | 10:51:
Zie Wall Street Journal: www.wsj.com/amp/articles/mit-standard...
@UnderTheDevil | 25-08-22 | 10:51: Dan heet het racisme, of positieve discriminatie. Maar omdat dat niet bestaat blijft het het discrimineren van de balnke.
OT. Dat u OP geen kinderen achter laat is misschien wel onderdeel en gevolg van een agenda. De autochtoon is altijd wijsgemaakt overbodig, teveel te zijn. Alle 'wel'-culturelen (Nederlanders hebben immers geen cultuur (sic)) worden altijd al aangespoord te wippen als konijnen. En daar waar de autochtone man zijn eigenwaarde om nog voort te durven planten is uitgefaseerd nemen de halfbloedjes meer en meer de overhand in het straat|(jeugd)beeld. Just a thought.
Ik heb oprecht te doen met de bewoners in Ter Apel. Nee, niet met die baardmannen doch met de autochtoonse inwoners, de gewone mannen/vrouwen/kinderen/tieners/bejaarden aldaar.
Die merken er niet veel van. Dat centrum zit buiten de bewoonde wereld aan een snelweg.
@petros666 | 25-08-22 | 10:01: "Die merken er niet veel van."
Grapjas.
@petros666 | 25-08-22 | 10:01: Vertel dat maar aan de winkeliers in de Hoofdstraat.
@petros666 | 25-08-22 | 10:01: Je moet minder NPO voer tot je nemen.
@petros666 | 25-08-22 | 10:01: behalve dat ze 's nachts in je busje / camper komen slapen.
Tsja, een verdrag uit de jaren 50 naleven, geen enkel vraagteken hierbij zetten. geen rekening houdend met het veranderende landschap en geen enkel oog voor de botsing der culturen. Het is de politiek in een notendop. Kop in het zand, verschuilen achter allerlei verdragen en halfslachtige wetjes.
Nederland is vol. Het asielsysteem is verstopt. En nog laat Bente Becker er elke week 700 en meer binnen. Ga je toch lekker naar Duitsland, of Zweden, of een ander land. Ga gewoon weg hier. Het zegt zoveel dat de reden dat die tentjes weg moesten gewoonweg is omdat de jonge mosselmannetjes zich anders vergrijpen aan dames of drugs.
Probleem zit inderdaad in de pure onwil om internationale verdragen om de zoveel tijd te willen bijstellen naar de actuele situatie. Als dat al gebeurd zal het alleen maar een uitbreiding betekenen en nooit een versobering.
Daarnaast moeten we als land ook gewoon eens om de zoveel tijd kijken of we ons nog wel kunnen vinden in de getekende verdragen en zo niet, besluiten om er dan uit te stappen.
Hetzelfde geldt voor het lidmaatschap van de EU, de Euro, Schengen, etc. Wat houdt ons tegen om daaruit te stappen en terug naar een niveau van de EEG te gaan?
Buiten onze eigen onwelwillende politici en een stel dwazen in Brussel (die dan op hun tere zieltjes getrapt zijn omdat er wederom een netto betaler uit delen van "Project Europa") wil stappen helemaal niets!
Oh, is er alweer een pushbericht danwel alweer een persalarm uit gegaan van alweer de NOS of alweer de RTL? Toonzetten kun je leren, net als wegkijken. Laat het probleem gewoon liggen op het bordje waar het hoort: de politiek. Los het maar op. Ga maar flink zitten kniezen hoe nu verder. Alle makkelijke wegen zijn inmiddels al bewandeld, extra opvangplekken zijn volgende week alweer op. Verder nog nieuws of gewoon goed weer vandaag?
Toch mooi dat het onze langstzittende premier gelukt is om tijdens zijn regeerperiode het land tot shithole country te maken.
De Zuidas is het niet met u eens. Nederland is een paradijs! (voor multinationals)
Je ziet het in de VS ook, de huidige politieke elite heeft alleen oog voor de extreem rijken (die zich overal naar binnen lobbyen met veel geld), en een gepigmenteerde onderklasse. Alles wat daartussen valt, wordt aan het lot overgelaten.
Nu nog een keer een vrouw als premier (waaarom nu ineens niet een persoon met baarmoeder?) en dan hebben we alle records gehad zodat er weer eens een goed kabinet kan komen. Van de wederopbouw of zo zodat er weer een nieuwe generatie kan opstaan 'die het land heeft opgebouwd'
In de grote problemen in Nederland duikt altijd weer de grijzende tronie op van Rutte. Met deze veelpleger gaan we geen problemen oplossen. Wordt tijd dat deze sociopaat het speelveld gaat verlaten. Ballingschap zou het beste zijn, buiten Europa dat weer wel.
Tristan da Cunha is een optie.
Gisteren Op1, hele tafel sprak schade over opvang in Nederland, voedsel uitdeel hertje ook
Gewonde bij grens Bulgarije door hek niet verzord
Schande!! Hieveel veilige landen heb je doorreist voor je aankwam? Rob kamphus had wel de verklaring voor deze schadalige opvamg.. we zijn racisten want zwart. Oekraïne kan wel! Niemand aan tafel die 1 kritische vraag stelde... Waarom kijk ik dit ook, slecht voor mn bloeddruk..
Ja ik zag dat ook. Niemand die vroeg hoe iemand dan met z'n zere poot helemaal van Bulgarije naar Nederland komt.
Het deugen is overal en wordt nog eens onze ondergang.
Op dag 2 van corona besloten om nooit maar dan ook nooit meer lineaire tv te kijken tenzij sport. Bevalt nog steeds meer dan okay.
Net zo verontwaardigd als het kattenvrouwtje dat op een goede dag bezoek krijgt van gemeente en dierenambulance die ingrijpen omdat de meur niet te harden is en de katten (100 inmiddels) verwaarloosd zijn. Overal uitwerpselen, haren en etensresten.
Wat begon als empathie is ontspoord en pathologisch geworden.
Geshockeerd begint het katten vrouwtje om zich heen te slaan, ze begrijpen haar niet, ze wil toch alleen maar helpen -het ‘goede’ doen?
En wie van de tafelgenoten ging ook daadwerkelijk iets doen of organiseren? Laat me raden: het bleef bij goud omrande meningen etaleren
Het is een soort hersenspoeling en het pushen van een cancelcultuur die al jaren doorgaat totdat iedereen braaf bééé zegt. Ik kijk allang niet meer naar de NPO, want ook ik moet mijn bloeddruk in de gaten houden. Bulten in mijn nek heb ik er al van. Behandeling moet ik zelf betalen want de zorgverzekeraar zegt dat dat cosmetisch is.
Want Oekraïne is eigen continent en mensen die een cultuur, normen en waarden hebben die dicht(er) tegen die van ons aan liggen.
Zo debiel dat er mensen zijn die dat niet willen inzien en accepteren als een levensgroot verschil.
Er is geen probleem. Er zijn plekken genoeg. Helaas willen deze gelukszoekers gewoon niet netjes in de rij gaan staan en een paar weken wachten. Er zijn allerlei opvangplekken maar daar wil men niet heen omdat ze dan niet vooraan staan. Blijkbaar is de oorlog zo erg nog niet.
Als Nederlander lekker goedkoop op vakantie in eigen land en toch dat gevoel dat je een verre bestemming hebt geboekt....
Stranger in a strange land.
Lekker goedkoop? In Nederland? Hier geeft de kalender 24 augustus 2022 aan. En bij u?
@F. Jacobse | 25-08-22 | 10:03: mijngeldcoach.nl/blog/category/homepa...
@F. Jacobse | 25-08-22 | 10:03: Hier 25 Augustus. Maar dat kan ook door de tijdsgeest komen.
Zoiets als dit?
youtu.be/UJsl-bB7lmk
Als Ter Apel ontdaan wordt van veilige landers is minimaal 75% van de problemen opgelost, kan de Politie het werk doen in de regio waar ze horen en AzG terug.
Ik-ben-er-he-le-maal-klaar-mee.
U bent een racist!
Wel nee, volgens de VN zijn er 100 miljoen echte vluchtelingen.
Ter Apel is niet vol, Nederland is vol. De gemiddelde asielzoeker / niet westerse immigrant kost geld, dus is het een kwestie van aantallen voordat we het bestaansminima niet meer kunnen betalen. Dat punt is nu ongeveer bereikt.
Onder het bestaansminima leven is niet echt te doen. Het is hier geen Rio de Janeiro met veel zon en heel het jaar 25 graden. Als je hier onder het bestaansminima leeft dan krijg je gewoon schrijdende toestanden. Dat zorgt natuurlijk ook weer voor een natuurlijk evenwicht.
Het kansloze van dit alles is dat we dus nu niemand meer kunnen helpen, maar ondertussen wel onze eigen vermogen om te helpen hebben lamgelegd. Met zes miljard andere mensen die hier wel een beter heenkomen willen zoeken, was het natuurlijk altijd wel dweilen met de kraan open, maar het is natuurlijk voltrekt imbeciel om maar een kleine groep in Nederland op een kostbare manier te helpen, terwijl je met hetzelfde geld een tienvoud had kunnen helpen met opvang in de regio.
Dat tienvoud is zelfs in sommige delen van de wereld het vijftigvoudige. En dat maakt het allemaal nog veel schunniger om hier mensen te helpen in plaats van in de regio.
Graag deze foto's en berichten uitgebreid op alle social media delen, liefst ook in de shithole landen waar de gelukszoekers vandaan komen. Niks mooiers dan een afschrikwekkende werking om er voor te zorgen dat men toch liever in Belgie of Duitsland asiel aanvraagt.
Graag!! Top idee!!
Ik vrees dat het weinig uitmaakt. Dat kamp Moria was ook een zootje maar dat weerhield demense niet om daarheen te trekken.
Een land zonder grenzen heeft artsen zonder grenzen.
Slaapzakken zijn ook levensgevaarlijk, met een natte slaapzak sla je zo iemand dood.
www.youtube.com/watch?v=05L3JsNajqU&a...
Trigger...!!!
Best zwaar toch? Zo'n doorweekte slaapzak? In mijn beleving kan je zo'n natte slaapzak niet zo'n zwiep geven dat ie dodelijk is. Mythbusters bellen.
@Leptob | 25-08-22 | 09:43:
www.youtube.com/watch?v=kLKfRtXgo88&a...
Willen alle mensen die pro-immigratie zijn er één of twee onderdak geven?
Probleem opgelost.
Nee dat willen ze niet, ze willen het juist in de mik schuiven van mensen die anti-immigratie zijn!
Eerst maar eens de woningachterstand wegwerken. Daarna mogen er best asielzoekers bij mij in de straat komen wonen. Uiteraard wel echte vluchtelingen, geen gelukzoekers. En als het veilig is mogen ze weer terug.
Ja mart smeets, met je vette nek en grote bek. Waar blijf je nou met je grote grachtenpand in Haarlem en meer dan genoeg ruimte voor 3/4 asielzoekers?
Willen alle mensen die pro-stikstof zijn graag een megastal in de achtertuin nemen?
@TheManiac | 25-08-22 | 09:43: alle 100 miljoen echte vluchtelingen? Wel dan is het probleem idd opgelost.
@Beste_Landgenoten | 25-08-22 | 09:45: Niet voor 12 uur drinken, Beste.
@Beste_Landgenoten | 25-08-22 | 09:45: die "mega stallen" kan je beter in Roemenië neerzetten, dan hebben we er hier geen last van. Toch?
Zo lag ik er ook bij op Lowlands in 1995. Maar dan zonder slaapzak.
De enige slaapzak die ik heb is als ik te lang met mijn benen over elkaar heb gezeten.
En niet alleen tussen de kerels neem ik aan?
@Vacuumbom | 25-08-22 | 09:43: lol!
@Beste_Landgenoten | 25-08-22 | 09:45: Zeker niet.
Schrijnend om te zien dat een land als Nederland in 15 jaar naar dit niveau is afgegleden .
Wacht maar hoe we er over 15 jaar uitgaan zien.
Ik loop al wat jaartjes mee, maar ik heb voor het eerst in mijn leven het gevoel dat Nederland echt aan het instorten is. Ik heb besloten me daar maar niet druk meer om te maken, maar toch, teloorgang en ineenstorting op vele gebieden. En het gaat iedereen echt raken.
En dat terwijl er sinds 1995 al ruim €400 miljard is uitgegeven aan de immigratievloedgolf. €400 miljard, laat dat even inwerken...
Het gebruik van het woord afgegleden suggereert een passieve houding van iets of iemand. Ik durf hier de stelling wel aan dat er doelbewust een land naar de gvd wordt geholpen. Door wie, vraagt u zichzelf wellicht af? Door de huidige politici en hun vazallen. Nu maar wachten tot er voldoende mensen radeloos zijn. Als die dan ook redeloos zijn dan is het afgelopen met het flierefluiten van Murk Ratte en zijn bende van incompetente rugartiesten. Is mijn inschatting.
Land zonder grenzen
Eén in de buik één aan de hand en één in de wandelwagen zijn er over 15 jaar een hééleboel meer.
@F. Jacobse | 25-08-22 | 09:48: Kaag op Financiën, Yeşilgöz op Justitie etc. Inderdaad, politiek gekonkel is belangrijker dan competentie. En het volk zit er maar mee.
Zoals koningin Juliana sprak: "Nederland is vol."
Ano 2022: Nederland is VEEL TE VOL.
Juliana was ook een racist, zo kom maar op met die subsidie.
Moss moeten we eens simpel gaan denken. Een gem vluchteling kost 28k per jaar en krijgt E117 pw als leefgeld. Mag je raden waar de rest blijft. En dat x1000. Per week.
Google “Grenzeloze Verzorgingsstaat “
Die bedragen liggen veel hoger
@theo-is-dood | 25-08-22 | 10:16: www.demo-demo.nl/files/Grenzeloze_Verz...
@theo-is-dood | 25-08-22 | 10:16: Migratie kost ons 16 miljard per jaar zie onderzoek door Dr. Jan van de Beek.
En dat onderzoek is van vóór de Covid-19 crisis.
Lang verhaal kort; statushouders krijgen huis en 9000 euro om in te richten.
Hulpverlener gaat een week later kijken, huis nog leeg op 1 stoel na en iedereen in het gezin een iphone, dure gympen en kleding. I rest my case.
Welkom op de afdeling 'Dweilen met de kraan open'.
Dit krijg je wanneer de politiek het land bestuurt vanuit de gedachte: 'het is toch geld van een ander, en ik zorg dat ik straks wel op de goede plek zit'. Wanneer deze bestuurders ondernemer zouden zijn, zou je < een paar maand de stekker eruit kunnen halen omdat er veel meer geld uitgaat dan er binnenkomt.
Als je kijkt uit welke landen de meeste vluchtelingen komen (Afrikaanse landen), en je weet hoe lang we de meeste van die landen al laten aankloten dan vraag je er ook om. Dat continent ademt incompetentie en corruptie. Wanneer je dat niet wortel en al uitroeit kom je niet verder. Val daar een paar landen binnen en richt ze conform Europees model in en vang de kolerezooi in de regio op.
@Von Bliksum | 25-08-22 | 09:40:
Of je laat ze mooi erin zakken tot ze zelf hun eigen versie van de verlichting doormaken. Wij hebben het lang geleden al gered, dat moet daar ook een keer gebeuren maar waarom zouden wij dat in godsnaam voor ze moeten doen? Zoek het lekker zelf uit, doeehoeeg.
Die aanzuigende werking zou nu toch eens af moeten nemen met deze beelden, of komt het niet door op de iphones in het thuisland?
Uiteindelijk krijgen ze alsnog een huis, uitkering, inrichting en een Miele. Daar wil ik ook wel een paar nachten voor buiten slapen...
Zal wel uit hun info bubbel worden gefilterd door Facebook en Google...
Dit land is de laatste dertig jaar gebouwd op marginaal profiteren. Kon ook niet anders; er is voor iets anders geen ruimte. Maar dat mag je niet zeggen, liever pakken we onder een vals voorwendsel de boeren hun land af. Het is onze laatste mogelijkheid.
Trekker hier, trekker daar
Ja je ziet er veel dit jaar
Trekker hier, trekker daar
Overal die stikstof maar
Trekker hier, trekker daar
Jonge mannen uit voorraad leverbaar
@Duwbak_Linda | 25-08-22 | 09:35:
Foei, hoe suffend staat gij daar!
Dat wordt nog wat, de komende winter. Gaan we deze mensen dan buiten laten doodvriezen? En voor de gemiddelde Nederlandse burger gaat het deze winter ook een beproeving worden. Ik vraag me af of de overheid de komende chaos nog wel kan beteugelen.
Het antwoord is ja. Op al uw vragen.
Het is andersom. De gemiddelde Nederlander zal straks binnen doodvriezen.
Aha, Judith wil persoonlijk weer even shinen in het licht van andermans ellende. Knap hoor, maar ik trap er niet in, die gasten horen hier niet en daar stopt verder mijn gevoel.
Met 25 graden buiten slapen lijkt me niet echt een straf!
Zonder airco?
Laat maar lekker door etteren, ik word er niet warm of koud meer van. Hoe komen die "vluchtelingen" eigenlijk allemaal in Ter Apel? Door hoeveel veilige landen zijn ze "gewandeld"? En onze regering maar volhouden dar er niets aan te doen is? Zo, nu eerst een bakkie koffie in de schaduw van een boom in mijn tuin.
Waar zijn de files met gutmenschen en bahnhofklatshers? Ik had nu wel verwacht dat de claudia's en Lucassen van dit land hierheen racen om dan zelf maar mensen op te halen.
And so it begins.... De Ontelbaren, Elvis Peeters.
Tjezus, Judith Sargentini op mijn netvlies. Zuster !!
Er is niks mis met buiten slapen, schijnt heel gezond te zijn.
Fred Flintstone is het niet met je eens.
@Mr_Natural | 25-08-22 | 09:29: het hangt natuurlijk wel van het weer af maar met dit weer gaat het prima.
Dit heeft dit kabinet bereikt we zijn nu een derdewereldland land ,leve onze kamer leden want die zijn er ook verantwoordelijk voor ,vooral GroenLinks en de andere linkse broeders.Stikstof gaat voor en de bevolking kan stikken.
De VVD is er net zo hard verantwoordelijk voor hoor.
Voor bijna elke regeling of aanpak is er in Nederland een budget of begin-/ of einddatum die niet overschreden mogen worden, ook voor de stikstofcrisis. Ik snap niet dat voor de asielzoekers gewoon sprake is van een open-einde-regeling. Zo bestuur je toch geen land?
Nee, dit is: "Hoe meer asielzoekers hoe beter",
pure arrogantie en kwaadaardigheid.
Ze besturen ook geen land.
Nog even… en dan zijn dit soort wantoestanden genoeg in beeld gebracht om een politiek alibi voor tijdelijke (haha) beslaglegging van leegstaande ruimten en panden te hebben gegenereerd. Wedden? Maar ondertussen wel moedwillig de kraan open laten staan met duizend per week… ‘t is goddomme gewoon crimineel en met voorbedachte rade.
Inderdaad. Let maar op: er gaat nu volop ingezet worden op wat genoemd wordt emotionele chantage.
@Barend Braakbal | 25-08-22 | 09:27: en die gast die ze volkomen terecht uit zijn eigen camper (inbraak)
Op zijn eigen oprit (huisvredebreuk) jaagt gaat als racist te boek. Tijd voor een beleid waarin de eigen bevolking, van alle kleuren en afkomsten, weer op de eerste plaats staat in plaats van een paar opportunistische gelukszoekers. Wég met dat verdienmodel waarin ideologische klaplopers bakken met geld verdienen met niets doen.
Het is staatsondermijnend wat dit kabinet presteert.
Zolang er via mobieltjes aan de rest van de wereld wordt doorgegeven dat je op termijn hier een huis en voor de rest van je leven een uitkering kan krijgen dan moet je niet verbaasd zijn dat de mensen in Afrika en het midden Oosten bezig zijn hun koffers te pakken.
Niet alleen dat. Je kunt gewoon arabisch blijven praten, je vrouw blijven slaan, naar de moskee, je kinderen naar de madrassa, werken is niet nodig want zielig, de dokter is gratis, alle ziektekosten zijn gratis, de rest van de familie mag ook komen, gratis huis, gratis inrichting, gratis geld. Alles gratis!
@wapster | 25-08-22 | 09:35:
Ja; behalve voor werkende Nederlanders die dit alles betalen..
@wapster | 25-08-22 | 09:35: ja, maar het gasverbruik moeten ze toch wel betalen !??! .... toch .....?
@Delfts Blauw | 25-08-22 | 09:50: neen!
Hopelijk verspreiden de gelukszoekers dit ook via de tamtam dat het hier maar een teringzooi is. Als wij nu ook nog wat nepnieuws kunnen verspreiden dat gratis geld en woning verleden tijd is dan zul je zien dat ze hals over kop een ander land kiezen.
In vergelijk tot hun teringzooi thuis is het altijd nog een walhalla met graties WiFi.
@Gladiator Fap | 25-08-22 | 09:27: én huis met voorang op de Nederlanders
'Vrouwen en kinderen eerst' ohnee wacht..
Precies. Laat de woke beroepsklagers dáár maar eens beginnen te klagen, in plaats van tegen het systeem dat ze in leven houdt.
Het duurt niet lang meer voordat heel Nederland Albergen heet.
Ik vraag me altijd af: hoe en waar laden ze altijd hun iPhones op? Hoeveel stopcontacten heeft een AZC gemiddeld?
Let it rain... let it rain... let it rain...
AZG=MSF
„ Charities running migrant rescue ships accused of collusion with human traffickers, "facing 20 years in prison"
Charities running migrant rescue ships in the Mediterranean faced a pre-trial hearing in Sicily Saturday over alleged collusion with human traffickers after a controversial probe that involved mass wiretapping.
Twenty-one suspects, including crew members of Doctors Without Borders (MSF), Save the Children and German NGO Jugend Rettet rescue ships, are accused of "aiding and abetting unauthorized entry into Italy" in 2016 and 2017.”
www.cbsnews.com/amp/news/charities-mi...
Kijk. Zo moet het. Als die schuldig bevonden worden is het groot nieuws. Blijft het desondanks uit de MSM, dan hoeft wat mij betreft niemand ooit meer te beweren dat de MSM onpartijdig zijn.
@Gladiator Fap | 25-08-22 | 09:38:
De naïeve Nederlander betaalt via de Postcodeloterij mee. Aan de aankoop van zogenaamde “reddingsschepen” op
de Middellandse Zee
Nl kan dit niet aan. Nu niet, niet over een jaar of over 5 jaar. De wachtrijden voor toetsing, woningtoekenning, naturalisatie worden steeds langer. Deze mensen (uitgezonderd de oekraieners) functioneren nauwelijks in onze samenleving. Draagvlak is vrijwel weg.
Regering komt niet verder dan incidentenbeleid en doorgaan op dezelfde weg. Kent geen strategische lange termijn visie.
Waarschijnlijk straks een generaal pardon voor iedereen, en weer doorgaan.
Wat gaan we doen?
Generaal pardon en een tweede huis op een plek waar het niet zo druk is.
AzG naar Ter Apel
Is opvang in de regio ook mogelijk?
Want 80% van Oekraïne is niét in oorlog.
Misschien beter dan al die ellende in Ter Apel?
Oekies zitten niet in Ter Apel
Dit zijn geen Oekraïeners. Dit zijn zandapothekers.
ja klopt, toen de Duitsers Nederland binnenvielen was alles wat achter de Nederlandse soldaten was niet in oorlog.
Opmerking: het doodarme Libanon vangt één miljoen Syriërs op.
Ik zou liever zien dat NL meer geld zou geven aan Libanon. Opdat Syriërs in hun eigen omgeving blijven
@Risingson | 25-08-22 | 09:22: Ja, hier in Brabant ging men gewoon door met het restaureren van kerken.
Weinig Oekies te zien op de beelden vanuit Ter Apel.
@Huppeldepup | 25-08-22 | 09:27: Die hoeven daar ook niet heen.
@matatwork
Was sarcastisch op de reactie van Ella.
En Oekraïne is 15 x groter dan Nederland.
Oekraïne bevolkingsdruk; Inwoners 43.922.939
(2020)[4] (72,8/km² (2020)
Nederland bevolkingsdruk: Inwoners 17.609.246 (31.03.2022)[5] (424 inw./km²)
@Ella | 25-08-22 | 09:39: ja en? Je denkt toch niet dat de rest van het land waar geen front is niet bezig is met bevoorrading, financiering, oorlogseconomie, trainen van nieuwe troepen, beveiliging, spionnen zoeken, defensie opbouwen en, ontwijken van Russische raketten?
Nederland is nu officeel een derdenwereldland, wat een blamage. Als AzG komt, wie zou hier achter zitten? Gewoon de grenzen sluiten voor de gelukszoekers en de veiliglanders en meer huizen bouwen, zo simpel is het
zouden ze dit soort problemen nou ook hebben bij de vluchtelingenopvang in zeg Zuid Afrika, Saudi Arabië, India, Kyrgyzstan, Hongarije, China of Indonesië? Zijn ook allemaal veilige landen volgens mij.
Mogen ze dan bij jou? Claudia de Breij?
Als iemand het kan dan bien jij het: In eigen huis, Afrikaanse homosexuseel haters tot rede brengen met eeen paar goede argumenten en een grapje.
@Jos Tiebent | 25-08-22 | 09:25: maintenant, toute-suite, niet seffens, maar nu!
@King of the Oneliner | 25-08-22 | 10:11: ja, en als ik woord noem wat Raymond van het Groenewoud daarna noemde, word ik weer weggejorist
@Jos Tiebent | 25-08-22 | 11:27: gvd? lol. U was trouwens, volgens mij, weggejorist voor het gebruik van hoofdletters.
Ik zie twee oplossingen:
- Je zoekt hetzelf maar uit in eigen land. Los de problemen zelf ter plekke op.
- Het westen gaat weer over tot kolonisatie. Zelfbestuur leidt kennelijk tot chaos.
Disclaimer: geldt niet voor Indonesië. Nederland als grootst islamitisch land kan niet de bedoeling zijn.
Oftewel: Zwem tegen de stroom in en los de problemen op bij de bron.
Ons eigen bestuur leidt ook tot chaos. Dus wie zijn wij om anderen de les te lezen.
Hugo nou nog steeds niet aan het bouwen bouwen bouwen? Heeft die man enig idee hoeveel arabieren wachten op een gratis huis?
En die Miele apparaten stapelen ook maar op die magazijnen.
De tentjes zijn afgepakt omdat er anders geen zicht was op drugshandel en wapenbezit. Laat dat even bezinken. Voor dat soort tuig doen wij dus al die moeite. Is er geen gevangenis vrij?
Nee hebben ve verhuurd aan Belgie
Bezuiniging door Rutte paar jaar geleden
Dat zicht is er wel op de kamers in het AZC zelf? En als we blijkbaar niet eens in staat zijn om dit gevaar enigszins te managen, dan is de oplossing om ze maar buiten te laten slapen?!
Waar zijn nu alle Gutmenschen om deze arme asielzoekers te helpen dan wel op te nemen in hun huis?
Bovenbaas Marten Toonder waarschuwde hier al voor in 1961.
Tom Poes, verzin toch eens een list.
nl.wikipedia.org/wiki/Het_Lemland?wpr...
1984 is er niks bij.
Dus we hoeven alleen maar bordjes te maken met daarop 'gratis geld' en deze vanaf ter Apel tot de Noordzee in de grond te plaatsen, waarna ze allemaal zwemmend ons land zullen verlaten. Waar kan ik me aanmelden om die bordjes te maken?...
Een paar nachten buiten slapen om uiteindelijk beloond te worden met een huis, uitkering en een Miele, is toch niet teveel gevraagd?
Of hadden ze het thuis zoveel beter?
Stop, stop stop met deze onzin. We scheppen verwachtingen zodat we heel Afrika hier nbinnen krijgen. Ik pik die shit niet !!
Ik zie op de tweede Maasvlakte meer mogelijkheden voor een opvangcentrum voor asielzoekers.
Dan kunnen we ter Apel even ontlasten.
Dan is het nog steeds ons probleem.
Laat ze daar maar eerst een kerncentrale bouwen.
@Piet Karbiet | 25-08-22 | 09:35: Daar heb je veel personeel voor nodig hoor. ;-)
Als dit nieuws wordt gebracht op een Russische staatszender is het waarschijnlijk nepnieuws. Maar goed dat we niet mogen kijken.
Even in je router de secundaire DNS-server aanpassen naar een buitenlandse provider, dan kun je alles gewoon blijven kijken.
Als de wasbak overstroomt moet je eerst de kraan dicht zetten, en al ie vol blijft staan ook niet meer openen.
Ongecontroleerde migratie en vluchtelingenopvang moet stoppen en om één simpele reden. Er is geen draagvlak meer onder de Nederlandse bevolking. Daar kun je van vinden wat je wilt, maar feiten zijn feiten. Dat en dat alleen is voor alle andere argumenten een rood sein. We zitten momenteel in een aantal zeer vervelende kwesties en je kunt er op wachten dat demense zo meteen op akelige
populisten gaan stemmen. En of we daar nu zo blij mee moeten zijn…..
Dit gaat nu al zo lang. Laat maar een keer klappen, Bigi.
Dat vind ik een heel goed argument. Als de regering er niet in slaagt om beleid te verkopen aan het volk, dan moet dat beleid stoppen. We zijn immers een democratie. Ook impopulaire maatregelen kunnen, maar alleen als de meerderheid overtuigd kan worden van het nut daarvan.
@Trekhaas | 25-08-22 | 09:28: Alle argumenten zijn natuurlijk wel relevant, maar het echte brisante probleem is dat de bevolking het niet meer wil. Want dat negeren gaat tot enorme problemen leiden. En dat negeren is precies wat die hautaine regentenkliek, ik noem Eric van den Burg, doet. Spelen met vuur. Dat is wat er gaande is.
Dat er geen draagvlak meer is dat weten we niet, want we hebben het referendum afgeschaft.
@Boeddha18 | 25-08-22 | 09:53: Als iemand als ik dat al vind, kun je er vanuit gaan dat een flink deel van de Nederlanders dat vindt. Ik acht mijzelf zeker niet representatief voor het ‘redelijke’ deel van de bevolking, maar ben zeker niet je standaard populistenstemmer. Maar ik zie om mij heen wat er gaande is en voel de stemming om mij heen.
En wat gaat Eric van der Burg vandaag doen om de instroom te beperken?
Eric emigreert binnenkort naar de Bahama's om ruimte te maken voor vluchtelingen.
Nog een paar gemeenten de stuipen op het lijf jagen met zijn dictatoriale manier van werken.
Dat Artsen zonder Grenzen nu met veel aplomb zich gaat manifesteren in Ter Apel, is puur politiek theater. Kijk nou toch eens, hoe ver Nederland is afgegleden, als WIJ er al aan te pas moeten komen!
Alles om het kabinet onder de druk te zetten, om als een hazewind een hele serie hotels in Albergen en soortgelijke plaatsen te gaan opkopen en al die arme young men of fighting age uit het Midden-Oosten en Afghanistan op te gaan vangen.
We zouden dat hele AzG niet moeten toelaten. Als we ze nodig hebben, bellen we wel. Echt.
Waarom zijn er in WO2 geen Nederlanders naar Afrika gevlucht? Hadden ze daar geen aanmeldcentra toen?
Die vraag is een beetje het punt, nietwaar?
Als er morgen in West-Europa een burgeroorlog uitbreekt, en er massa's mensen op de vlucht slaan, waar moeten die dan heen?
Naar het Midden-Oosten, naar Afrika etc., omdat wij al tientallen jaren honderdduizenden vluchtelingen uit die streken liefdevol hebben opgevangen? En wie goed doet, goed ontmoet, toch?
Vergeet het maar, die lieve moslims uit het Midden-Oosten en verderop gaan ons, de ongelovige honden, nooit opvangen, zoals wij dat wel met hen gedaan hebben.
Dat is het probleem, er zal nooit sprake zijn van wederkerigheid, de liefde moet van één kant komen, namelijk van de kant van de kuffar, niet van de kant van de moslims.
Onderstussen in Denemarken.....
twitter.com/i/status/1562337770009669...
Locust, zelfs in mijn favoriete vakantieland.
Ja, en we staan er bij en we kijken er naar.
Zandbakkieers zijn zo dom zijn dat ze het strijdplan (omvolking) weggeven en nog steeds wordt er door de politiek niet ingegrepen. Als je die burgeroorlog nu nog steeds niet ziet aankomen weet ik het ook niet meer.
Bizarre realiteit
Ze geven in ieder geval zelf toe dat ze het land zullen overnemen. En wij mogen het O-woord niet gebruiken.
@4HoogAantWater | 25-08-22 | 09:15: goedkope arbeidsplaatsen?
Vergrijzing?ze verzinnen wel iets
De Belgische mediahuizen kopen in Denemarken ook kranten op, laat de indoctrinatie beginnen!
Het heeft geen enkele zin iets proberen te ondernemen tegen deze ellendelingen zolang de overheid hen koestert en voortrekt. De overheid kan binnen 1 dag de macht bij die kerels weghalen. Neem de invallen op criminele woonwagenkampen: 1 minuut en de stoere kampers waren nergens meer.
Maar het is de overheid die blijft meneer. C'est ca.
Allemaal methodes om het collectieve schuldgevoel aan te spreken. Resultaat, nog meer asieleisers.
Gewoon puur chaos creëren met een doel, nooit in oplossingen denken maar in stand houden van de rampzalige toestroom van asielzoekers/klaplopers.
En MSM die ons een enorm schuldgevoel aan probeert te praten.
Spreek je je uit tegen het huidige asiel beleid ben je harteloos en een racist.
Deze crisis is ons niet overkomen, het is een creatie van elite.
Er zal niets veranderen zolang er maar giga verdiend wordt aan deze ellende, op koste van de hardwerkende burger.
Het heet niet voor niets Asielindustrie. Dat het een uiterst schadelijke industrie is, zowel maatschappelijk als milieu vervuilend doet er niet toe. Er worden velen schatrijk van. En voor de anderen, 'als het boven regent, druppelt het hier beneden. Duizenden werken in die industrie voor een redelijk tot zeer goed salaris als je van salaris kan spreken. Die vinden Rutte en zijn bende het beste wat hun is overkomen.
@forecastle | 25-08-22 | 09:18: klopt. Een gem vluchteling kost 28k per jaar en krijgt E117 pw als leefgeld. Mag jij raden waar de rest blijft. En dat x1000. Per week.
De meeste mensen die hier eisen komen eisen komen uit landen waar ze hooguit een uur elektriciteit per dag hebben, en waar een badkamer of toilet in de woning een zeldzaamheid is.
Maar zodra ze hier komen kunnen ze ineens niet meer zonder.
En dan krijgen ze ook nog eens kant en klaar maaltijden die geen rekening houden met de culinaire tradities van het land dat ze verlaten hebben.
Ze hebben het maar zwaar.
—- Onlangs verscheen het rapport Grenzeloze Verzorgingsstaat van wiskundige en cultureel antropoloog Jan van de Beek et al over de kosten en baten van immigratie. Minstens zo opzienbarend is dat dit rapport grotendeels door de media is doodgezwegen. Kritiek op het migratiebeleid en de sociaal-maatschappelijke gevolgen ervan is blijkbaar nog steeds met taboes omgeven. —-/
www.wyniasweek.nl/de-immigratie-kost-...
Het gehele rapport: www.demo-demo.nl/files/Grenzeloze_Verz...
Pas op, voor je het weet ben je een racist, xenofoob, egoïst, bruinhemd, etc.
Gefinancierd door FvD's Renaissance Instituut. Ze beweren bij hoog en laag dat ze desondanks onafhankelijk onderzoek hebben gedaan, maar zodra die link er is ga je nooit meer iemand horen over dit onderzoek. FvD = Bad, mmmmkay?
Opmerkelijk genoeg zal je nou nooit eens zo'n onderzoek zien bij een andere club, fatsoenlijke mensen willen dit soort feiten en cijfers namelijk helemaal niet weten.
@Acidstain | 25-08-22 | 09:10: Dat rapport komt af van linkse luitjes met een realistische blik.
@elfenstein | 25-08-22 | 09:16: Het is een PvdAer die er aan meegewerkt heeft.
@Zapata10 | 25-08-22 | 09:22:
Zal best, maar de goegemeente leest alleen dit en doet de rest af als bruinhemderij:
Sponsoring
Voor de rest van dit verhaal is het verder cruciaal om te weten dat het Renaissance Instituut – het wetenschappelijk instituut van het Forum voor Democratie – een deel van de onderzoekskosten heeft betaald, waaronder de kosten voor data van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). Daarbij was sprake van behoud van volstrekte onderzoeksvrijheid en publicatierecht. Men hoort wel eens, ‘wie betaalt, bepaalt’. Dat is een verwijzing naar beïnvloeding van onderzoeksresultaten door betalende instanties. Een recent schandaal is bijvoorbeeld de beïnvloeding van WODC-onderzoekers door het ministerie van Justitie en Veiligheid. Het Renaissance Instituut heeft echter nooit enige inhoudelijke bemoeienis nagestreefd of gehad met de resultaten van ons onderzoek of de inhoud van het rapport. Het eindrapport is dus – zoals het hoort – in volkomen onafhankelijkheid tot stand gekomen.
@elfenstein | 25-08-22 | 09:28: Ja dat weet ik ook wel en ik haal dat rapport ook heel vaak aan. Ik ben geen figuur wat melancholisch is en denkt dat vroegah alle beter was maar weet wel dat dit vreselijk de spuigaten uitloopt. Dit moet stoppen.
@Zapata10 | 25-08-22 | 09:36:
Daar zijn we het denk ik in grote getale wel over eens. Wat mij nog verbaast, de spreekwoordelijke "Wie zijn die mensen?" is dat zelfs hier in Amsterdam, GL en D666 territorium, de mensen er allang zat van zijn. En dan niet alleen boze blanke mannen, ook suri's en indo's snappen helemaal niks van het beleid, die weten dondersgoed wat voor tuig er binnenkomt en stemmen gek genoeg op FvD of PVV. Behalve de mossels zelf en een vrij kleine groep geitenwollesokkengekkies wil echt helemaal niemand deze ellende nog zien of in de buurt hebben.
De enigen die dit wel willen zijn zoals gezegd de mossels zelf, met een niet eens meer verborgen invasietactiek erachter zoals te zien in het filmpje van Onkel Bratwurstbude. Hoog tijd dat we die lui met keiharde hand leren wie er hier eigenlijk de baas is in dit land, graag voordat het te laat is.
Waar is de EU als je die nodig hebt? We hebben toch ook meegeholpen met de crisis in Moria? Mag de rest van de EU ons nu ook gaan helpen.
In Moria werd de opvanglokatie door de asieltoeristen zélf in brand gestoken. Om vervolgens met de tv-beelden van zielige mensen de noordelijke Europese landen onder druk te zetten. Om mensen vanuit Griekenland- waar ze veilig waren voor de vervolging waarvoor ze waren gevlucht- over te plaatsen naar NL, DE, FR
Hoe komen ze in Ter Apel? Misschien zijn ze wel de verkeerde kant opgelopen? en.wikipedia.org/wiki/Apel,_Limpopo
Dat ze die Sargentini bij Artsen zonder Grenzen op het schild gehesen hadden, wist ik nog niet.
Het toont wel aan, hoezeer die club is afgegleden van fatsoenlijke hulpverlening naar vervelend activisme.
reliefweb.int/report/world/sos-medite...
AZG MSF heeft zelf schepen op de Middellandse Zee. Om migranten op te vangen.
Een zichzelf versterkend verdienmodel, dankzij uw Postcodeloterij
Geen donatie meer
Zullen hun zakken ook wel vullen bah
@theo-is-dood | 25-08-22 | 09:12: Ook dat ja, zodoende ben ik jaren terug al gestopt met Artsen zonder Grenzen een warm hart toedragen.
Wat mij verbaast is dat de VVD kiezer dit beleid lijdzaam ondergaat. Van de VVD zou je juist verwachten dat zij kritisch zouden zijn op het asielbeleid van hun eigen partij. Het rommelt wat maar verder gebeurt er niets. Het zou de VVD partijleden sieren om de partijtop voor het blok te zetten en te dwingen voor een asielstop en anders stoppen met dit kabinet. Zou ook het zetelverlies beperken lijkt me.
Poen/macht scheppen is toch het belangrijkste voor een VVD er, de rest is bijzaak.
De VVD-kiezer is een dom, egoïstisch wezen. Dat denkt dat zijn/haar centjes en bezit het veiligst zijn bij de VVD.
Ze zien met een half oog nog wel, dat de VVD er een puinhoop van maakt, maar ze hopen dat de ergste ellende hun deurtje voorbij gaat. Dus, dat het volgende AZC verderop geopend wordt, en niet bij hen om de hoek.
Maar in dat laatste vergissen ze zich. De puinhopen van de VVD komen ook bij u in de buurt, en dan heb ik het niet alleen over AZC's, maar over alles wat de VVD verkloot heeft onder Rutte.
Hoezo zou de VVD ingrijpen? Alles verloopt toch volgens plan? Gewone Nederlanders kunnen de rekeningen niet meer betalen maar de asielindustrie blijft gewoon doordraaien. Alleen in Den Haag zijn er bijna 50.000 inwoners die de energierekening niet meer kunnen betalen. You will own nothing.
www.omroepwest.nl/nieuws/4616528/tien...
Derde Wereld tafereel op de foto in het eens welvarende Nederland. Met het toelaten van nog meer vreemdelingen, waar intussen miljarden voor de opvang en het vervolg aan worden besteed, gaat het welvaartsniveau drastisch naar beneden voor een groot deel van de bevolking met name voor de laagopgeleiden met een inkomen tot modaal.
Ik wist niet dat tentjes zo gevaarlijk waren: www.hln.be/bizar/deen-wordt-tijdens-s...
Wat een freak ongeluk zeg.
Die asieltentjes zijn trouwens weggehaald omdat het nogal in de cultuur van de vluchtelingen zit om wapens (messen) te hebben. In die tentjes verstopten ze die makkelijk. En van de situatie zelf bij Ter Apel worden mensen nogal chagerijnig.
Massale steekparty is niet zo goed voor de PR.
Dood of overleven, kamperen is balanceren over een dunne scheerlijn.
@Normpje | 25-08-22 | 09:06: Ik moest toch lachen.
@sjef-van-iekel | 25-08-22 | 09:04: Lang niet alle tentharingen zijn meegenomen door de opruimploeg.
Er staan best wel wat huizen te koop in Ter Apel voor 3 x minder de prijs dan landelijk. Iets voor het COA?
Misschien dankzij het COA?
Waar je hier gisteren kon lezen dat ontbijten kiloos aan co2 heeft gekost, en we er in principe maar mee moeten stoppen, zoals we met alles moeten stoppen, liefst met leven, denk ik zo langzamerhand, komen de duizenden en duizenden nietsnutten van over de hele wereld hier hub carbon footprint verduizendvoudigen. Iets wat gek genoeg nooit een issue is.
Inderdaad, als je in NL woont heb je grotere CO2 print dan ergens in Tanazania. Maar blijkbaar negeert men dat.
En die moeten nog ontbijten ook! Asielstop is gewoon het beste plan, nu de uitvoering nog.
Waarom ruimen die asielzoekers niet hun eigen rotzooi op en maken ze de toiletten zelf schoon? Waarom moeten hier duurbetaalde Nederlandse werkkrachten voor worden ingezet? Die hadden ook in de bediening op een terras kunnen werken.
Laat jij je gasten ook alles opruimen? Lekker gastvrij zeg.
@Mr_Natural | 25-08-22 | 08:59: Was NL maar vrij van dit soort gasten.
@Mr_Natural | 25-08-22 | 08:59: gasten gedragen zich en gaan vanzelf weer weg he...
Niet vergeten het zijn allemaal hersenchirurgen, astronauten en plasmafysici met een enkele tandarts of radartechnoloog ertussen. Die hebben geen idee hoe je plees schoonmaakt. Dat deden hun Nepalese bediendes altijd voor ze.
Heeft u wel eens filmpjes gezien van een sprinkhanenplaag ?
Ze mogen toch niet werken?
@johnyl | 25-08-22 | 09:05:
Zoiets?: twitter.com/i/status/1562337770009669...
@martn | 25-08-22 | 09:05: Ze vegen toch ook d'r eigen reet af? Je zooi schoonmaken die je vuil hebt gemaakt heeft niets met werken te maken. Het is hier gvd geen hotel! Oh wacht....
Zo tonen ze hun dankbaarheid.
@Onkel Bratwurstbude | 25-08-22 | 09:10:
Je bloed kookt als je zoiets ziet.
Laten we niet vergeten dat Mark Rutte dit nooit alleen heeft kunnen doen. Hij heeft meer dan voldoende hulp gehad. En ons gehele medialandschap mag ook trots zijn, stelletje waakhonden die jullie daar zijn.
"Bijna 120 duizend inwoners erbij in eerste helft 2022"
www.cbs.nl/nl-nl/nieuws/2022/30/bijna...
Maar hij is wel de leijder van de incrowd.
Ik ga juist minder om werken; tegen zulke aanwas die beroep op onze sociale zekerheid is niet tegen op te werken. Ik ga ook in de luilekkerstand
@Coolcalmcollected | 25-08-22 | 08:57:
Een leider die continu "constructief" gedekt wordt. Vanmorgen op het nieuws (ik geloof RTL) werd wederom op bedrukte toon verslag gedaan van dit vreselijke onrecht. Mevrouw Sargentini mocht ook nog uitgebreid vertellen hoe verschrikkelijk het was. Maar wederom niet één kritische vraag, niet één kritische kanttekening, geen beschouwing hoe het zover heeft kunnen komen. Helemaal niets.
Gelukkig zijn hier de toeristische accommodaties zowat 9 van de 12 maanden redelijk bezet. Alhoewel de resterende 3.....
Ik zie ze er voor aan.
Mooi resultaat! Beter een shithole country dan een aanzuigend land. Ik zeg nog dieper die crisis in! Ik keer mijn sok wel om
Is wel zo, maar het effect op de aantrekkingskracht van ons land lijkt tot nu toe nihil.
@Muxje | 25-08-22 | 08:58: Ze volgen het debat en denken dat komt wel goed.
Met de komst van AZG is Nederland onder Rutte officieel een derde wereld land geworden, iets wat de burgers reeds lang bekend was.
Wellicht dat de term “ omvolking” toch de lading dekt,er zijn immers vele handjes nodig voor her bedrijfsleven en Rutte is de koning daarvan.
Af en toe kom je op het nieuws tegen dat er in Italië of Spanje hele dorpen te koop staan voor 1 euro per huis. Koop dit op en stuur die lui daarheen.
Italië zit al vol. Die arme mensen doen meer dan heel de rest van Europa!
@Normpje | 25-08-22 | 09:02: Italië (en Griekenland) hebben een paar plekken waar het opzichtig uit de klauwen loopt zoals in ter Apel. Maar per hoofd van de bevolking vangen ze minder dan 1/3e op dan Nederland. Griekenland nog veel minder.
@Muxje | 25-08-22 | 09:10: Rome en Milaan beginnen steeds meer op Mogadishu te lijken...
@4HoogAantWater | 25-08-22 | 09:28: Dat betekent niet dat ze meer doen dan wij, en dat blijkt ook niet uit de cijfers. Het betekent alleen dat de opvang daar nog slechter geregeld is.
@Normpje | 25-08-22 | 09:02: Gelukkig is er hier in het buurtje ( spanje ) geen voedingsbodem voor ratten.. schoonhouden is het devies..
Van een gebrek aan empathie wordt je in Nederland nogal snel verweten als je andere kijkt hebt dan de regering.
Dit is dus hoe empathie van de VVD, D66, CDA en CU er uit ziet (GL en PvdA met een dikke vinger in de pap kun je ook aan dat rijtje toevoegen). In theorie en idealiter ziet de uitkomst er goed uit, de praktijk echter is een etterende en zwerende wond.
Nah, we staan niet in het rijtje van Irak (gewerkt daar) en Bangladesh (werk bezoek gedaan) hoor, maar wordt wel gezellig daar. We glijden wel langzaam af hoor qua welstaat, gooi svp aub please die grenzen nou eens dicht man !
Hoeveel autochtone Nederlanders moeten bij gebrek aan een woning elke vannacht in de buitenlucht slapen?
Dat zijn er 32.000 (daklozen) Peildatum 1 januari 2021 (80 procent man)
Om nou op je 30-35ste bij je ouders te moeten wonen komt ook redelijk in de buurt hoor.
Het is wel weer typisch dat nu juist op de dag dat Ter Apel wil gaan protesten dit soort nieuws komt. Ook al dat met die baby, alsof er vrouwen met babies in Ter Apel zitten. Alleen maar moslimbroeders voor zover ik zie.
Inderdaad, lijken 100 procent jonge mannen te zijn.
Vraag me af wat de percentages man/vrouw/kind zijn
Ze zijn er wel maar ze zijn zwaar in de minderheid. Die blijven over het algemeen achter in het land van herkomst.
Bovendien, waarom vliegt iedereen in de gordijnen bij dat nieuws over de baby? Ja schijnend is het, maar hier in het dorp gebeurde dat een half jaar geleden ook. Stond niet in de krant, was niet op het journaal, kwamen geen Kamervragen. Dat gebeurt dagelijks en overal. Het gevaarlijke is dat de media het doet voorkomen alsof het direct te maken heeft met de huisvesting/behandeling van deze personen. Dat is desinformatie, nepnieuws en vooral vals. De oorzaak is vooralsnog onbekend dus zou best een natuurlijke kunnen zijn.
Hoe heet dat joch ook al weer dat door zn vader met tandartskosten overboord is geknikkerd om asielzoekers schaamte op te wekken? Die mooi gedrapeerd in een handdoekje op het strand aanspoelde?
@Jos Tiebent | 25-08-22 | 09:16: aylan
Oh, geen problemen mee. Hoe duidelijker we uit kunnen dragen dat we een shithole country zijn, hoe beter. Iemand al eens bedacht dat wel eens onderdeel zou kunnen zijn van een ontmoedigingsstrategie? Aangezien onze overschrokken leider maar volhoudt dat we geen asielstop "kunnen" en "mogen" afkondigen zal je iets anders moeten zien te verzinnen om die mensen hier niet meer te laten komen. En dat begint bijnde motivatie om te vertrekken.
Dezelfde Sargentini die vluchtelingen ophaalt voor de kust van Libië ? En er zit geen enkele terrorist bij ?
Ja, die.
Met dank aan uw postcodeloterij die de „reddingsschepen financiert
Pleefiguur ook internationaal: www.bbc.com/news/world-europe-6266901...
Gelukkig doet AzG niet aan sexfeestjes. Maar die knaken hé, die knaken willen ze wel.
"Nederland shithole country"!
Zeg het voort. Het liefst in alle talen.
als eerste Arabisch.....
Judith gaf op tv aan dat Ter Apel een grote puinzooi is.
Daar heeft ze gelijk in.
De puinbak die zichtbaar is wordt door de mielezoekers zelf veroorzaakt.
Het coa heeft een open cheque, dus aan de stinkzooi in Ter Apel komt nog lang geen einde.
Gelukkig komt er een suikertax op frisdrank.
Nieuwe bron van inkomsten.
Gevaar voor lage bloedsuikerspiegels dus.
@Mr_Natural | 25-08-22 | 08:53: Er is een catagorie die daar een maand lang, last van heeft per jaar.
Het is AZG zelf die asielzoekers op de Middellandse Zee gaat ophalen
Met dank aan uw eigen Postcodeloterij
@theo-is-dood | 25-08-22 | 09:17: Lidmaatschap al erg lang geleden opgezegt.
Ik geneer me kapot dat we hier niet een oplossing voor weten te regelen als 'gaaf land'. Dat AZG ons als hulpbehoevend bestempeld is een veeg teken. Maakt me geen donder uit wat je visie op asielbeleid is, zolang die mensen op onze bodem zijn zouden ze fatsoenlijk behandeld moeten worden.
Er zijn oplossingen voldoende. Je moet ze alleen wel willen zien. En AZG is een politiek gestuurde organisatie die zich hier graag voor leent. Beeldvorming.
Alle uitvoeringsinstanties in Nederland kunnen niks of weinig. Beetje harde conclusie, maar wel een feit. Ze kunnen de instroom van nep-vluchtelingen en vluchtelingen die al in 1 of meerdere veilige landen gereisd hebben niet tegen houden (anders dan Denemarken) EN ze kunnen de instroom niet fatsoenlijk verwerken. Incompetentie.
Ik vind het huisvesten in luxe cruiseschepen, van der Valk hotels, voorrang op de sociale woningmarkt, uitkeringen en toeslagen, gezinshereniging, gratis zieketekostenverzekering, op vakantie gaan in het land dat je bent ontvlucht, met een strafblad niet worden teruggestuurd naar land herkomst, fatsoenlijk genoeg. Sterker nog; van mij mag het wel een stukje minder.
Heb jij je al als vrijwilliger aangemeld?
@johnyl | 25-08-22 | 08:55: vooral dat "op vakantie gaan in het land dat je bent ontvlucht" vaak per omgaande zodra ze de papieren hebben is mij al decennia lang een doorn in het oog..... daar wordt dus al decennia lang niets!!! aan gedaan..... en wij dus al decennia lang gekke Gerritje spelen en dan nog klagen ook als we de poeplap niet nog verder trekken, maar ach....
Dit is dus de boel omdraaien, het is niet voor niks, er is geen plaats meer in Nederland om deze toestroom "fatsoenlijk" op te vangen. En, er is niks tijdelijks, ze zijn hier om te blijven, allemaal!
Hoe zit het met onze woningzoekenden? Die verplicht thuiswonen of niet door kunnen stromen naar koopwoning?
NL is vol. We komen 300.000 woningen te kort. De zorg staat onder druk. Veiligheid staat onder druk. Jeugdhulpverlening staat onder druk. Ouderenzorg staat onder druk. Armoedebestrijding staat onder druk. De emmer is overgelopen. Dan kan je er wel meer water bij blijven gooien, maar het blijft overstromen.
Hoezo zou je ongenode gasten moeten opvangen? Doe het zelf zou ik zeggen.
LuizeZak | 25-08-22 | 08:49
Waar houdt het dan een keer op ? We kunnen niet de hele wereld hier opvangen.
Hier is een idee. Elke asielzoeker kost tonnen. Investeer dat geld in hun regio. Bouw huizen, investeer in bedrijven en infrastructuur. Zorg dat er sociaal leven komt. En neem ze mee naar dat project. Laat ze zelf helpen. Win win. Want deze instroom gaat zo nog tientallen jaren door. En dan? Nederland 30 miljoen inwoners? Ik zie geen lange termijnvisie bij het kabinet. Het is een verdienmodel geworden. En zolang we dat in standhouden blijft het een groot probleem.
Ontwikkelingshulp noemen we dat. Werkt niet en geeft alleen maar corruptie.
Het open deur beleid is feitelijk al zo'n 50 jaar aan de gang, met een versnelling van de instroom de laatste 20 jaar >>> vooral omdat de armere landen rijker zijn geworden en het internet ze laat zien dat het hier beter is, en ze helpt hun reis te plannen. Het is bewust overheidsbeleid, ook van de VVD, en gaat dus ook niet zomaar veranderen.
Tip van Mr Natural: www.ewmagazine.nl/terzake/tweedehuis2...
Dank. Krijg je ook AOW en WAO als je op afstand woont? Dan zit je niet in shithole NL maar geniet je wel van de voordelen?
Ik had al een steeds grotere hekel gekregen aan Artsen zonder Grenzen, omdat dat gewoon een linkse actieclub geworden is, maar nu ik lees dat die afschuwelijke Judith Sargentini daar de scepter zwaait, heb ik ze helemaal afgeschreven.
Ooit, in een grijs verleden, was ik donateur van zowel Greenpeace als Artsen zonder Grenzen. Vanwege de walvissen en de goede daden van AzG in den vreemde.
Maar in de loop der tijden hebben die organisaties zich ontwikkeld tot steeds radicalere, extreem-linkse, activistische betwetersclubs.
Nu kunt u wel denken: nee, mijn beste man, jij bent steeds rechtser geworden, maar ik verzeker u, dat ik nog steeds waardering heb voor de ouwe sociaaldemocraten uit de tijd van Drees en Den Uyl. Het punt is alleen, dat men van lieverlee steeds meer uit de bocht gevlogen is. En ik heb geen zin om dat nog langer te subsidiëren.
Mee eens daarom heb ik ook al lang geleden de postcodeloterij opgezegd. Dit noem ik niet sponseren van goede doelen.
Eens!
Ooit waren we allemaal voor de verzorgingsstaat zoals die bedoeld was. Een vangnet voor de zwakkeren. Die verzorgingsstaat is niet meer langer houdbaar. Ik kan in mijn huis 8 monden voeden en als het moet 8 mensen een bed geven. Maar als het er 40 worden dan is de situatie niet meer langer houdbaar. Dan is mijn huis vol en leidt iedereen eronder. NL is vol.
Google MSF Ships rescue
Ik las altijd het AD, tot er allemaal huilie huilie artikelen kwamen over ter Apel en hoe verschrikkelijk het daar wel niet is. Ik vind het niet erg als hier artikelen aan worden gewijd, maar belicht dan wel beide kanten. Waarom niet een dubbelzijdig artikel met aan de ene kant asielzoekers en aan de andere kant mensen die al 20 jaar op een woning wachten en/of verplicht bij hun ouders zitten. Maar nee, dat is teveel werk of zo.
Zolang de Nederlandse overheid als verlengstuk werkt van de mensensmokkelaars is dit het te verwachte resultaat. Ga vooral zo door!
Hebben Somalië, Afghanistan en Syrië al een giro 555 actie gestart voor nooddruftig Nederland?
Oh 555, die club van vrachwagenchauffeurne*kende huisvrouwen
Artsen zonder Grenzen is een internationalistische club. Ik ben klaar met de leugens. Altijd maar berichten om gedwongen empathie te voelen voor asielzoekers. Marketing. Het zijn uitvreters en criminelen, als jij zou vluchten en iemand je een plek biedt, zou je je dan zo gedragen.
Ik ben bovenal Nederlanders, dit is mijn land, en ik zie het naar de knoppen gaan, kom uit Provincie Groningen en in Delfzijl, Farmsum, Ter Apel, Musselkanaal hebben we er last van. Minder veilig, rotzooi op straat, lastig vallen, diefstal.
En dan moeten we dit ook nog geforceerd betalen. Hou op. Luister eens in Den Haag. Wij willen dit niet. Als je stopt met opnemen zijn ze morgen weg.
Wat een kutland zijn we geworden.
stem ze dan weg! Te beginnen bij de PS verkiezingen in maart '23.
Regering doet enerzijds al jarenlang niks tegen de massale instroom van nep-vluchtelingen en vluchtelingen die via 1 of meerdere veilige landen en dus in weerwil van het Dublin-akkoord naar Nederland komen. Denemarken doet dat wel, dus het kan.
Anderzijds zorgt ze ook niet voor fatsoenlijke opvang en procedurele afwerking van deze zelfde mensen. Als een regering over een dergelijk dossier nog niet valt, tsja.
Zit ik te denken om goedkope hotels in Midden-Frankrijk te kopen.
Die een paar jaar te laten uitwonen door Ned-Asielzoekers tegen de hoofdprijs en daarna verbouwen.
Heeft hier iemand toevallig een telefoonnummer van een 'vrindje' met contacten in die sector? Dank u.
PS.
Ben geen VVD-stemmer.
Ik ken iemand die tenten leverde voor evenementen. Eenmanszaak. Dankzij de asielinstroom paar jaar terug schathemeltje rijk geworden. Wat hij ook vroeg, de overheid lapte. Heeft zijn rijtjeshuis in Etten-Leur verruilt voor een villa in Breda en heeft een appartement in Zuid-Spanje gekocht. En een nieuwe, jonge en niet onaantrekkelijke vriendin, maar da's vast toeval.
@drs. Levi Samsonov | 25-08-22 | 08:50: Er is behoorlijk te verdienen aan de vluchtelingenindustrie. Maar ik wil mezelf ‘s ochtends nog aan kunnen kijken in de spiegel.
@drs. Levi Samsonov | 25-08-22 | 08:50:
lol
Dan zal ik mijn idee niet bij het COA voorleggen.
Ik ambieer geen woning buiten Leiden en heb al een lekker wijf. Niet de jongste meer, maar goed.
Als deze schrijnende toestanden nu snel in Afrika en Azië bekend worden, dan heeft dat vast een grote remmende werking op de asielinstroom.
Nee, want ze weten dat het tijdelijk is. Een Gambiaanse die ik ken kwam met een toeristenvisum naar NL. Bleef illegaal, kreeg bij een tussenjaartje illegaal werken in Duitsland een baby van een Nigeriaanse illegaal die inmiddels weer door is naar Oostenrijk. En in NL zoekt de gemeente Ridderkerk nu een huisje voor haar en de kleine. Want ja... terugsturen lukt niet. Zo werkt het, en men weet dat.
@drs. Levi Samsonov | 25-08-22 | 08:56: kwam een nieuwe asielzoeker tegen uit Yemen en het eerste wat hij vroeg was waarom NL zo ruimhartig was met het verstrekken van verblijfsvergunningen en alles wat er bij komt kijken? Wilde graag werken maar komt vooral niet aan de bak omdat hij geen NL spreekt maar ja, waar leer je dat van NL want niemand heeft tijd. Duurt jaren en sommige, zoals wat luitjes bij hem, spreken het nog steeds nauwelijks en hebben dus al die jaaaaareeeen ook vaak geen baan en laten de moed maar zakken en de uitkeringen maar doorlopen...... wat een prutzooi
Nederland moet op slot.
Nu!!
al meer dan 20 jaar geleden... we hebben nu een hele zwerm kanslozen waarvan de aantallen inmiddels zo groot zijn dat ze steeds meer maatschappij ontwrichtend werken... het huidige aantal gaat voor nog grotere structurele problemen zorgen en is allemaal op het conto van de overheid te schrijven. Vergelijk het maar met Denemarken....
Aub niet zeg. De uitgaande stroom moet wel mogelijk blijven.
Is het zo onveilig in andere Europese landen dat men liever naar Nederland komt?
Vooral België en Oostenrijk schijnen verschrikkelijk te zijn. Denk ik.
Verdrag van Dublin.
Ach als een verdrag niet zo goed uitkomt negeren we het maar hè.
Hoop dat de mensen die het hele land kapot gestikstofgeprocedeerd hebben trots zijn op zichzelf. Dankzij hen liggen er gelukkig geen vieze stikstof cruiseschepen waar asielzoekers op kunnen verblijven. En verkeren de asielzoekers nu in deze omstandigheden.
NB: de tentjes zijn niet alleen weggehaald omdat er dan niet zichtbaar was wat zich binnen afspeelde maar ook omdat de tentharingen werden gebruikt als steekwapen.
bron: de media
Heuj, één tokkiedonateur minder, als je al doneerde.
@De Bijsluiter | 25-08-22 | 08:49: Ik heb in het verleden wel gedoneerd toen ik jonger was en nog trapte in deze nonsens.
@De Bijsluiter | 25-08-22 | 08:49:
Hoeveel doneer jij dan?
Judith Sargentini (Groen Links) van Artsen zonder grenzen trok het hele register open en noemde alle ziektes op die er op het AZC zouden heersen en ook seksueel misbruik etc... Fakenieuws ! Dit soort deugmensen behoren tot de elite die zelf in een veilige wijk asiel-vrije wijk wonen, geen last hebben van koopkrachtdaling of hoge energielasten omdat ze boven de Balkende norm verdient. Arrogant, elitair en hautain gedrag dat vaak nog een podium krijgt ook.
Typisch: mooie woorden, beeldvorming en in de praktijk inhumaan en hufterig.
Weer zo’n dossier waar mensen vermaald worden door de staat. Eerst deed de belastingdienst het, nu het COA.
Onderaan de streep is de uitkomst negatief, dát is wat het politiek beleid kenmerkt. Niets crisis, blunderen, dit had je kunnen zien aankomen.
Maar ja visie, sommigen zijn te ijdel om een bril te dragen en botsen overal tegenaan en laat een spoor van vernieling achter.
Net als de bijziende vader des vaderlands.
iedereen in NL met minimaal een VMBO-kader opleiding zag deze ellende al decennia lang aankomen.
Volgens mij zit in de toplaag van Artsen Zonder Grenzen niemand die een medische studie afgerond heeft.
Daar zitten mensen die vriendjes hebben gemaakt in de cirkel van gratis geldweggevers. Je expertise als bestuurder in de liefdadigheidsindustrie is het lobbycircuit en daar mag je dan zelf een dikke hap uit nemen.
wow....
@Mazzelstof | 25-08-22 | 08:57: dat is te vaak zo maar bij AzG had ik dat als laatste verwacht.... kende wel ideele figuren (o.a. in Soedan) die daar hebben gewerkt maar das idd jaren terug
Misschien geven ze dan een signaal af naar diegenen die nog onderweg zijn. Blijf daar, kom niet naar Nederland, het is hier slecht. Die lui doen het zelf. Het is hun keuze om hierheen te komen. Dat het allemaal niet lekker loopt, ben ik het absoluut mee eens, maar de oorzaak ligt in grote aantallen uitkeringsjagers tegelijk. Schrijnend eraan is wel dat echte vluchtelingen ondersneeuwen in de massa die kansloos is. Trouwens, als ik ergens heen ga, is mijn accomodatie ook niet altijd naar de zin. Gisteravond staken ze elkaar weer overhoop in het AZC van Hardenberg. Het was tenslotte ook al 2 weken rustig.
Als het vrijdag gaat regenen komen die tentjes gewoon weer terug natuurlijk.
Anders staan die mensen als pinguïns op een ijsschots onder die daktenten
Officiële lezing : dan is er geen brandgevaar meer.
De andere officiële reden was dat tentharingen als wapens konden worden gebruikt...
#hoedan
@Kapitein Sjaak Mus | 25-08-22 | 08:51:
Ah.
johnyl gekruist.
Als Mark serieus die manager is waarvoor we hem zo vaak houden, is het dan niets een tijd een functioneringsgesprek te hebben met deze klaplopert? Als ik mijn werk zo bedroevig zou uitvoeren had ik de sleutels van de lease-bak allang mogen inleveren............
vorig jaar nog een publiekelijk gesprek gehad, hij beloofde beterschap....
Dit soort taferelen zorgt er vanzelf voor dat de instroom op zal drogen.
Daarom zijn de tentjes weggehaald (ook natuurlijk omdat de vredelievende asielzoekers de ijzeren haringen als steekwapens bij zich hadden). Nederland moet eens aan zichzelf denken en niet elke keer zielig moeten roepen.
vergeet het maar, doordat NL in het nieuws komt gaan ze er juist dieper op in en schijnt dit voor hen klein bier te zijn, hoewel niet halal....
Nee hoor
Mediterranederland.
De rek is er uit.
Had gisteravond de tv op NPO1 aan. In OP1 was het één grote deugzooi over Ter Apel met uitsluitend woke gasten met totaal geen tegengas. Dit soort mensen vertegenwoordigd niet mijn stem en velen met mij. Ook zo'n aanwezige burgemeester van Velsen met z'n zweverige gelul over dat asielschip. Het komt iig niet bij hem voor de deur / in de buurt. Werd vervolgens ook nog effe geneuzeld over verschil tussen witte en zwarte asielzoekers. Ja ja ik weet het, we zijn racistische VOC slavenhandelaren. Kots.
daarom kijk ik nooit meer naar de NPO, laat staan naar dat vreselijke OP1. Ik trek het gewoon niet.
Er mag af en toe best wat meer dialoog komen over opvattingen.
‘een vrije doorstroom van woorden en hun betekenissen’ (dia-logos).
Bij Buitenhof zie je dat wel. Maar dat is de uitzondering lijkt het. Voor de rest kunnen mensen gewoon hun linkse of rechtse mening geven en als je geluk hebt zit er Tweebeke tegenover je en niet een Sven Kockelmann met z’n vervelende ‘dit is het oordeel en ga jij maar eens uitleggen dat het anders zit'-flauwekul.
En dan moeten die rechtse jongens en meisjes wel ook gewoon op komen dagen bij Nieuwsuur natuurlijk. Wilders dook wel mooi weg toen het te eng werd. Bij Rick Nieman durft hij wel, die stelt toch geen moeilijke vragen. Maar dat is precies het probleem. Dan hoor je nooit een keer een goede snedige dialoog en dus wordt je niet wijzer.
Even zonder oordeel (oordelen zijn lang niet altijd goed doordacht), zonder arena, zonder vanzelfsprekendheden die gewoon voor waar worden aangenomen.
En zonder identiteits-kramp een rare anti-linkse flitsen, zoals bij ON. Man man man, wat een treurnis is dat. Als je het als rechts daar van moet hebben, laat dan maar.
De site-die-niet-genoemd-mag-worden weet te melden dat sommige van die lui vrijwillig buiten slapen, heeft iets te maken met de volgorde van binnenkomst ofzo. Ze zijn bang dat ze niet aan de beurt komen. Tenminste, dat is de lezing/draai die er daar aan gegeven wordt. Weten we zeker dat het geen beeldvorming is, zieligdoen voor de pers?
Dokters in een tent.
Noodamputaties alom.
MASH in Ter Apel.
Illegal aliens, dus meer District 9.
Heeft Netflix de rechten al gekocht?
Suicide is painless.
Radar die dan de nieuwe stroom aan hoort komen.
@Toki | 25-08-22 | 08:56: M A S H Opening Theme Song 1970
www.youtube.com/watch?v=gUHQpbv3KjI
Het leven van een vluchteling gaat nu eenmaal niet over rozen. Nu weten deze gelukszoekers dat ook.
Met deze droogte ook gauw de hulp nodig van de (F)lying Docters.
We kunnen nu wel denken, dat het daar uit de hand is gelopen in Ter Apel, maar het kan ook gewoon de volgende meesterzet van Rutte zijn.
Laat de zaak helemaal uit de klauwen lopen, zorg dat er schurft en andere enge ziektes uitbreken, pak de tentjes af, en de goede naam van Nederland als asielshopperswalhalla gaat er aan. Zorg voor antireclame, kortom.
Hmm, ik weet niet hoor. Rutte en een langetermijnvisie? Zou mij zeer stug lijken.
Wie weet!? Als het zo is, dan is het wel een hele laffe strategie.
Vrouwen en kinderen (blijven) eerst (achter in het land van herkomst)
Die komen later nog wel.
Ik had vroeger zo’n arts zonder grenzen in mijn voetbalelftal.
Die brak meer benen van de tegenstander dan dat ie doelpunten maakte.
Stuur die asielzoekers door naar een ander EU-land. Waar wél nog plek is in een asielcentrum. En ze niet buiten hoeven te slapen.
Eventjes geen nieuwe asielverzoeken meer. Sluit alle AZC's voor een tijdje. Een half jaar of zo. De situatie is onbeheersbaar zeggen ze.
Er zijn heel veel VVDers die goud geld verdienen door de open grenzen en arbeidsimmigratie dus die gaan niet in tegen de richtlijnen van de EU. De poen is voor hun en de shitzooi voor u.
@Zapata10 | 25-08-22 | 08:42:
Hoe werkt dat verdienmodel dan? Dat heb ik me altijd afgevraagd.
@Zapata10 | 25-08-22 | 08:42: dus simpel gezegd de winsten worden geprivatiseerd en de problemen genationaliseerd zeg maar
@Zapata10 | 25-08-22 | 08:42: o, dat wil ik ook graag! Vertel mij s.v.p. hoe ik daar ook goud geld aan kan verdienen?
@Boeddha18 | 25-08-22 | 09:01:
Of u wordt jurist. Of u wiebelt uw derriere in een leuke functie bij het COA, Vluchtelingenwerk of zoiets.
Niet het uitvoerende werk doen dan hè!
Dat is voor de vrijwilligers.
@J-van-de-Bontekoe | 25-08-22 | 09:15: Dat is exact waarom ik Rechten studeer. /s
Ziet er nog best 'festival' uit zo.
Idd. Met die partytent.
En als het gaat regenen allemaal een plastic hesje...
Niks mis mee!
Wanneer kondigt Den Hagistan nou die gewenste asielstop aan?
Er zijn er waarschijnlijk nog tekort voor een generaal pardon...
Niet. Kaag heeft een sprookjesbeeld van miljoenen asielzoekers die allemaal universiteit hebben en binnen 3 maanden allemaal gaan werken voor onze vergrijzende verzorgingsstaat, omdat Kaag dat zo nodig vind. Rutte's VVD knikt mee. Jesse's GL ook, dus uit die hoek hoeven we geen verandering te verwachten.
Nee joh, Wilders dwarszitten is veel leuker.
Er is altijd gratis bed bad brooden in NL.
Volgende stap is vakantieparken en campings volstoppen.
Waar denkt u dat economische vluchtelingen naartoe gaan als basisvoorzieningen aldaar niet meer te betalen zijn? Global recession's coming...
Ze hebben de problemen ook veroorzaakt met hun eigen veerdiensten, dus dat die mensensmokkelaars van AzG hier ook wat doet lijkt me niet meer dan normaal. Alleen jammer dat ze het verder niks kost.
Aankomende winter ook nog voedselhulp van de VN voor anderhalf miljoen Nederlanders en dan is Rutte zijn karwij af.
Schrijnend om te zien. Het geeft tegelijkertijd ook de status van dit land aan. We zijn al zover dat we 200 man in 27 hotelkamers proberen te proppen. Het land is vol, de vluchtelingen die komen kunnen niet meer opgevangen worden, zoals dat met de vluchtelingen in 20 - 30 jaar geleden gebeurden. Het heeft nu, meer dan ooit, grote impact op de kwaliteit van leven van de huidige, jonge generatie Nederlanders. En daar reken ik ook de kinderen van de vluchtelingen van 20 - 30 jaar geleden onder. Zolang het kabinet geen asielstop invoert zijn zij direct verantwoordelijk voor de situatie van de buitenslapers als de teloorgang van dit land.
Ik ben dan ook zeer benieuwd wanneer de eerste asieladvocaat namens zijn clienten een proces begint tegen de regering voor een passende financiele compensatie.
Sorry, maar ik vind het helemaal niet schrijnend om te zien, allemaal kerels die weigeren het bed te nemen wat ze wordt aangeboden. Nou dan ga je toch lekker in de kou liggen? Ze zijn heel de EU door komen lopen en weten precies wat ze hier komen halen. Want dat is wat ze hier komen doen. En als ze gesetteld zijn gaan ze proberen om hun leefwijze aan ons op te dringen zodat het hier net zo'n shithole wordt als waar ze vandaan komen. Ze schijten de hele boel onder en dan klagen dat de wc's vies zijn, nou dan ga je in plaats van de hele dg op je hol zitten de boel schoonmaken met elkaar.
De eerste de beste vrouw die gevlucht is uit Oekraïne met twee kleine kinderen heeft meer daadkracht, energie en ballen dan al die lamlendige jankkerels daar bij elkaar daar in ter Apel.
@osolemio | 25-08-22 | 08:49:
Wat jij zegt zit zeker een kern van waarheid in. Toch blijft het schrijnend dat wij als Nederland niet meer genoeg capaciteit hebben om de instroom van vluchtelingen te huishouden. Schrijnend dat je huis en haard achter moet laten om elders een beter leven (hopen) te kunnen krijgen.
De laatste zin, lees die zelf nog eens even.
Marokkaanse mannen komen naar Nederland, verlaten een prima land zonder oorlog of nood en gaan naar Nederland op zoek naar diefstallen en aanrandingen. Ik weet 't niet hoor, maar waarom zouden we zo'n paard van Troje binnenhalen?
Tijd voor het sluiten van grenzen, zoals Oostenrijk een jaar of 6 geleden deed. Dat werkte toen prima tegen dezelfde golf.
Het is toch al lang bekend dat veilige landers maar klein deel van de hele stroom uitmaken? Het beeld dat ze hier alleen maar zijn om te roven en verkrachten is wel heel wereldvreemd.
Dat er iets moet gebeuren staat buiten kijf.
Ik vind het eerder schrijnend dat onze “regering” (= vertegenwoordigers van de provincie Nederland in de EU) deze agressieve gelukszoekers niet per omgaande terugstuurt wegens vol. De Nederlandse regering vertegenwoordigt het eigen volk niet meer. Dát is pas schrijnend!
@Lefty-Messup | 25-08-22 | 09:33: "Schrijnend" staat in de mantra-score nog net onder "mensonterend", maar nog wel boven "erbarmlijk".
Morgen regen...
Ik hoop het.
Doucheprobleem opgelost!
Vanavond. Worden alle pleefiguren mooi weggespoeld.
@Agent 421 | 25-08-22 | 08:37: ik hoop eerder dat die mensen gewoon teruggaan waar ze vandaan komen en daar gelukkig kunnen zijn.
Ondanks de "erbarmelijke" omstandigheden blijven ze maar komen.
Heb je gezien waar ze vandaan komen?
@Klaas_de_Waal | 25-08-22 | 08:37:
Weldoorvoed, voorzien van dure gymschoenen en een Apple iPhone 13 bedoelt u?
@Klaas_de_Waal | 25-08-22 | 08:37: Gezien de locatie van Nederland kan dat alleen maar een ander EU-land zijn (GB uitgezonderd).
Het woord "mensonterend" is het nieuwe mantra. Bij elke praattafel wordt het minimaal 10x genoemd.
Er hoeft dus niet meer de hele wereld over worden gevlogen om zielige filmpjes te maken, dat is heel goed voor het klimaat.
Sterker nog, er hoeven helemaal geen filmpjes meer gemaakt te worden. Tegen een kleine vergoeding kunt u al dit leed gewoon zelf "live" gaan aanschouwen.
En er kan wat van het budget van de nos af.
Wanneer beginnen die Asielmannen eens door te appen met hun dure smartphone dat NL niet het beloofde land is...
na een paar weken ellende komt het gratis leven toch wel om de hoek
Jonge mannen die een nachtje buiten moeten slapen, maar bijna gegarandeerd de rest van hun leven verzorgd gaan worden. Het is nog steeds het beloofde land.
Gelukkig zitten er nagenoeg geen vrouwen tussen, dat meen ik serieus.
Maar verder ook niemand die zich afvraagt hoe dat kan.
Dat komt omdat het allemaal apothekers en raketgeleerden zijn van rond de dertig jaar.
Volgende week weer 1.000, dan weer 1.000 dan weer 1.000. Stapelen noemen we dat.
@Boeddha18 | 25-08-22 | 08:54: Ervaring met Qassam raketten en vrouwenbesnijdenis zeker?
AzG is een politieke organisatie. Dit is louter stemmingmakerij.
Dat is ook precies wat je hoort als Sargentini (GL) bij RTL Nieuws haar standupje doet. Een politica die het beleid afzeikt. Frits W. (CDA) er overheen: strengste van West-Europa. Waarom lukt het Australie wel om iedereen terug te vliegen?
Deze Sargentini de vriendin van Orban, toch?
GL kut die10 jaar lang in het EP zat. Centen binnenharken en volvreten.
We mogen best een keer hulp van een organisatie waar een boel geld heen gaat.
Eindelijk waar voor ons geld!
Ik heb deze zomer op de camping geen bezoek gehad van het AZG animatie team. Best wel teleurgesteld nu.
REAGEER OOK