IJsberen hinderen missie om ijsbeertjes te redden

Ondankbaar tuig.
Vertrekt u uit ons zonnige polderlandje helemaal richting het koude Spitsbergen voor een onderzoeksmissie in de immer durende strijd tegen klimaatverandering en dus voor het redden van de ijsbeertjes, wordt u door dezelfde ijsberen verhinderd om uw werk te doen. Die wandelende bontjassen blijken net zo gastvrij als een stel toekomstige AD-columnisten voor de deur van de Vomar, waardoor de wetenschappers al drie dagen vast zitten op hun coronaboot. Volgens het artikel allemaal de schuld van de klimaatverandering, waardoor deze onschuldige witharen de boot hebben gemist, maar daarmee komen de beren wel heel makkelijk weg. De NOS vergeet te vermelden dat ijsberen gewoon enorm ondankbare klootzakken zijn, die al jaren leven op het lieflijke imago van broeder Knut. Blanke beren die hun privileges niet checken en immer verwachten dat de hele wereld zich aanpast aan hun onhoudbare levenswijze. En als er dan hulp opduikt, dan laten die poolfascisten hun tanden zien en moeten die goedwillende dierenvrienden plots rennen voor hun leven of anders... De vette witzakken vormen samen de Noordpooltaliban die al jaren een schrikbewind voert over het eigen grondgebied, maar ondertussen wel de handjes ophoudt voor internationale hulp. Daar trappen we dus mooi niet meer in. Vanavond allemaal een keer extra gas geven met de oude diesel in protest tegen deze witte bontkraagjes. Kutbeesten.
Reaguursels
InloggenGewoon laten gaan. De natuur rdgrkt alles zelf, zolang de mensen zich er maar niet mee bemoeien.
Voor sommige beesten is het gewoon tijd om uit te sterven. Krijgen we daarna wel een zeehondjesplaag.
Er zit een fluctuatie in het klimaat van de Atlantische Oceaan met een tijdschaal van enkele tientallen jaren. De term die je kunt googlen is "Atlantic multidecadal oscillation". Hierdoor wordt de Noord-Atlantische oceaan soms een paar decennia lang warmer, en soms een paar decennia lang kouder.
Deze fluctuatie zit nu al een tijdje in een opwarmingsfase. Niets bijzonders, gewoon een natuurlijk proces, en over een tijdje gaat het weer omlaag.
Maar alle subsidiesponzen en professionele stennis-schoppers moeten het natuurlijk weer linken aan de "klimaatcrisis".
Dat je uitje verstoord wordt door op drift zijnde ijsberen is meer een vakantiecrisis.
Oh jee, als inwoner van deuglandi-e is het leven ook niet eenvoudig.
Het komt allemaal door de teddy beer, waarom mensen beren liev vinden.
Maar beren zijn gewoon natuurlijke, efficiente killers,
waar je als mens uit de buurt van moet blijven, zeker als ze het moeilijk hebben.
Docu tip: "Grizzly Man" www.imdb.com/title/tt0427312
Wat een gemeen stuk van GeenStijl. IJsbeertjes zijn liev.
Maar hun papa's en mama's niet.
mirjamvossen.nl/uitgewerkte-alarmbel-...
Blokkeerbeer
Noem je vakantie een “onderzoeksmissie naar klimaatverandering en je komt er mee weg en in de krant. Groetjes ik ga op onderzoeksmissie.
Dat is zoiets als een oorlog een speciale operatie noemen.
Vergeet de soepsidie niet jongens, weekje extra
Hahahaha, lang geleden dat ik zo gelachen heb. Dank, Struikrover,
Geweldig.
Zulke berichten wil ik altijd wel lezen in deze ziekmakende woke maatschappij.
Super
Wat rondlopen en alles wat beweegt is eten.
een chinese manager van me zei ooit : "alles met de rug naar de hemel is eetbaar"
@Dr.Utker | 18-07-22 | 12:23: behalve tafel en stoel.
Een kernoorlog verder en we kunnen schaatsend naar London. Er bestaat een zeer kleine maar positieve kans dat dat over 2 weken al zou kunnen. Het is allemaal zo relatief. Trouwens de warmte valt erg mee, gewoon lekker, geniet ervan.
IJsberen kan je toch gewoon doodschieten?
Perverse vent!
www.leukste-moppen.nl/mop-id-175-tite...
@Papa Jones | 18-07-22 | 11:34: Een berenbeffer.
@Leptob | 18-07-22 | 11:36: Haha... een belgischeberenbeffer.
Ijsberen zijn levensgevaarlijk en voor de duvel nog niet bang. Als je in hun gebied op pad gaat, moet er in principe altijd één iemand met een geweer aanwezig zijn. Zonder een vuurwapen ben je reddeloos verloren als een ijsbeer het op je voorzien heeft.
Hoezo? Je kunt toch gewoon de politie bellen? Of de dierenambulance? Of een bordje "verboden voor ijsberen" laten plaatsen?
@BenBinnen | 18-07-22 | 11:45: "De politie bellen". Lol!
zou wel een mooie zijn, als door die expeditie een paar ijsberen moeten worden kaltgestellt
Dit.... en natuurlijk Amsterdam. De 2 stokpaardjes van GS.
Nee hoor, niks obsessie.
De NOS brengt precies hetzelfde nieuws. Maar dan wat politiek correcter. Gaap.
Flauwe reactie. Het is toch lachen, dat die onderzoekers door die ondankbare ijsberen worden tegen gehouden? Logisch dat dit item opgepakt wordt.
Ik begrijp best dat sommige reaguurders er niet graag aan worden herinnerd dat enorm in het ootje zijn genomen.
Je wordt in andere media doodgegooid met klimaat gezever maar GS heeft een obsessie omdat ze het met een knipoog brengen.
Gewoon alles ontkennen wat je niet aan kunt jongens. Eerst het klimaatprobleem gewoon helemaal ontkennen, wat een flink aantal nog altijd doet, en als de feiten niet langer te weerleggen zijn dan komt het door van alles (zonneactiviteit, vulkanisme, etc..) maar vooral niet door menselijk activiteit. Zo rolt de mensheid. Alles wat je niet aankunt ontkennen. En als de cijfers en de feiten anders aantonen, dan moeten die wel gemanipuleerd of verkeerd zijn. Goed bezig hoor.
Niet enkel dit. Het is vooral een reactie op de allergrootste illusie van bepaalde mensen dat we de boel terug kunnen draaien door op onze postzegel een warmtepomp te nemen en een Tesla, of toch minimaal een katalysator. In ieder geval door er miljarden tegenaan te gooien om 0.2 graden minder op te warmen. Misschien een drogreden, maar dit bovenstaande ten opzichte van de gigavervuilingen in Afrika en Azie. En een bevolkingsgroei van een miljard in 11 jaar. Vind je het gek dat de aarde opwarmt???!!>?
En het dan vooral aan linkerzijde niet willen hebben over overbevolking en veertig jaar lang de bouw van kerncentrales tegen houden wat onze uitstoot al lang drastisch had kunnen verlagen ipv Baltische bossen opstoken nu. Wie is er nou gek?
Er wordt niks ontkend in dit artikel.
Jouw obsessie vertroebelt je blik.
"de cijfers" zijn ook mensenwerk, dus "zo rolt de mensheid" is een tegenstrijdige bewering in uw verhaal.
Wat ik tegen heb op dat klimaatgedoe is, dat het een religie is geworden, met gelovigen en ketters. En de laatsten moeten kost wat kost verketterd worden. Twijfel is zonde, cijfers zijn onaantastbaar, hoe ze ook tot stand gekomen zijn, als ze maar in de richting van de ondergang wijzen.
Het 'klimaatdebat' is al járen geleden totaal ontspoord.
En dan kopen we allemaal een elektrische auto en zonnepanelen en, en, en, dan gaan we zo de wereld redden.
Iedereen ziet dat het klimaat verandert, ik ook. Maar een kolencentrale afsluiten, netjes inpakken en verkopen aan bijvoorbeeld Vietnam, of biomassa bossen verbranden, gaan we daarmee het klimaat redden? De hoeveelheid mensen op deze planeet stelselmatig buiten de discussie houden, gaan we daarnee het klimaat redden?
Timmerfrans gaat de opwarming beperken tot 1,5 graden want dat staat in een akkoord. Kijk dat geloof ik dan weer niet.
Ontkennen niet maar het gelul over voorkomen moet ophouden. Wat komt dat komt. De mens is mede oorzaak maar we zitten ook precies tussen twee ijstijden en dan heb je dit. Alleen is net nu erger door menselijk handelen. Maar geen gelul over klimaat redden want wat betekent dat dan? Tot welk jaar wil je het klimaat terugdraaien en 'bevriezen?? Onszelf voorbereiden, dat is alles. Niet mauwen maar mouwen opstropen. Dat gelul steeds maar weer......
Een enkele uitzondering daargelaten, is er vrijwel niemand die beweert, dat het klimaat niet verandert. Dat doet het al zolang het bestaat. De belangrijkste strijdpunten : in hoeverre heeft (het gedrag van) de mensheid hier invloed op ? En hoe realistisch is de gedachte, dat diezelfde mensheid er - zelfs met het soort gigabudgetten, die voor worden vrijgemaakt - iets wezenlijks aan kan veranderen ?
De werkelijke stijging van de temperatuur beweegt zich langs de onderkant van de voorspellingen (IPCC model ensemble). Er wordt dus riant overdreven. Dat opmerken is wat anders dan ontkennen.
Ahoy, daar komt de Bereboot.
+veel voor iedereen die de hele tekst nog kent
Ken alleen de vieze versie van beertje colargol...
Pom pom-pom pom pom-pom...
Oh nee.
Dat was Barend.
@Kapitein Sjaak Mus | 18-07-22 | 11:29:
Reikt een servetje aan.
@Milton_Styx | 18-07-22 | 11:30:
Was ook leuk.
Maar dat was de sidekick van Hachee.
Ik bedoel eigenlijk die bolle maat van het Zandmannetje.
Mss wel een aardig weetje. Onder pubers wordt maar zelden geouwehoerd over ijsberen. Zij hebben het over ''fixberen' (jongens die makkelijk een meisje 'scoren') en 'penetreerberen' (daar hoeft denk ik geen tekening bij).
Vind ik toch interessanter.
Nu GL meent dat de mensheid uitsterft wegens COVID, hittegolven, bosbranden, klimaatverandering, overstromingen, te weinig heide, tekort aan migranten, etc..., wordt het dan niet de hoogste tijd een aantal GL-serts in de dierentuin ten toon te stellen, als afschrikwekkend voorbeeld van wat voor enorme ramp zich aan het afspelen is?
Wel een bordje "NIET VOEREN" aan de tralies hangen.
Wanneer het ze te goed gaat, kunnen ze erg vals uithalen.
Wel voordat ze op sterk water gezet worden, laten afkoelen met een op zonnepanelen aangedreven ijsschots, voordat de verschrikkelijke deugmeur het publiek wegjaagt.
Bij Laura Bromet moet ik altijd denken aan alsof je een blik surströmming open trekt.
@Sinterbikske | 18-07-22 | 11:20:
Prrrszisch!!!
Zelfs bij het er een blik op werpen,
komt je de meur al tegemoet,
voordat je het deksel opendoet.
Bordje toevoegt:
***WAARSCHUWING***
De directie aanvaardt geen verantwoordelijkheid voor peristaltische uitbarstingen en opwekkingen, bij het vallen van de avond,
Blik werpen op eigen risico.
@Sinterbikske | 18-07-22 | 11:20: Toch is het wel leuk als je dan een biertje kunt drinken met schoonvader Frans.
Volgende week vertrek ik op een drie weken durende expeditie naar Frankrijk, Spanje en Portugal om uit te zoeken waarom er daar geen ijsberen leven. Wetenschap, je moet er wat voor over hebben.
Hello, we are from the government and we're here to help you.
In Blijdorp zijn ook ijsberen, geen blokje ijs te bekennen, ijsberen kunnen dus prima overleven zonder ijs.
Is in de dierentuin ook altijd zo saai, ijsberen die lopen te ijsberen.
Sinds de jacht is beperkt begint het een plaag te worden.
wisten ze vroeger wel raad op.
upload.wikimedia.org/wikipedia/common...
Als de klimaatopwarming invloed heeft op het welzijn van de ijsbeer, dan heeft het toch ook invloed op de bruine beer. Dat de bruine beer niet wordt genoemd is puur racisme lijkt mij.
Vergeet de koalabeer niet en de immer rondtrekkende masturbeer.
Begrijp niet waar die beesten zich druk over maken, effe ijsberenverblijf Artis 020 gecheckt, airco staat te loeien, watertemperatuur ijs en ijskoud zucht
Latijnse benaming Ursus Maritimus betekent letterlijk beer die in omgeving van zee leeft. Hun aantal is gegroeid van ongeveer 8000 in 1973 tot 27000 nu groene-rekenkamer.nl/grk/ijsberen/ind...
Die cijfers van halverwege vorige eeuw zijn schattingen die al achterhaald zijn. Enorm verschil in populatie: de ene groep groeit en andere groepen slinken. Desalniettemin wordt de ijsbeer te pas en te onpas gebruikt om klimaatverandering aan te tonen terwijl de cijfers helemaal niet zo hard zijn. Maarja, zielig ijsbeertje op kapotte ijsschots , dat verkoopt zo lekker
@natteberiberi | 18-07-22 | 11:09: De groep die slinkt kan ik niet vinden; wat betreft stervende ijsbeer: meestal verhongeren ze omdat ze oud worden, hun gebit verliezen en kracht/snelheid verliezen... ooit een bejaardentehuis voor ijsberen gezien? www.nationalgeographic.com/photograph...
Koop een kroontje, armoedzaaier
Als dat je toch zo stoort, dan donder je toch gewoon op? Hoe moeilijk is dat?
@BobDobalina | 18-07-22 | 11:10:
Het warme weer speelt parten...
Ik ken een beer die daar ook last van heeft...
@BobDobalina | 18-07-22 | 11:10: zie je die stijlloze promoties dan nog?
@Is dit nog nieuws? | 18-07-22 | 11:24:
Nee, dan is GS heerlijk ad-free. Nog een tip: adblock. Is gratieszz, werkt geweldig en maakt internet enigszins aanvaardbaar wbt ads. Als bonus krijg je er op bv De Site Die Niet Genoemd Mag Worden zo'n gaaf bannertje bij waarin ze bedelen dat je 'm uitzet omdat ze anders ten onder dreigen te gaan. Prachtig!
Of je betaald gewoon voor een advrij GS?
100 man op expeditie, waarvan 50 toeristen. Op de gesubsidieerde stoomboot. En dan ons de les lezen waarom we niet moeten vliegen/varen/rijden. De expeditieleider die er ELK jaar heen gaat. Echt. De broek zakt me af tot op de enkels. Groene hypocrisie op z'n allerbest.
Een lokaal noors team had ook kunnen vertellen hoe erg t allemaal is. Maar nee, de Groene Khmer moet ook op verkansie.
idd, de hele wereld staat vól webcams en daar zal 't dan niet lukken?
Steunberen dus.
'n beerput
Ik ken een overtuigd groenlinkser die werkelijk de hele wereld rondvliegt, op zoek naar interessante culturen. De 'nobele wilde' bekijken etc. Geen enkele schaamte over het vliegen, want hier in NL rijdt hij in zo'n klein speelgoedwagentje. M.a.w. de GL'er wil helemaal geen duurzaam leven, ze willen de baas spelen en daar naar eigen zienswijze de vruchten van plukken.
De reden dat die beren aan land zitten is simpel.
Ze hoeven niet op hun voedsel te jagen. Ze kunnen het zo uit afvalcontainers vissen. Kost stukken minder energie dan jagen op die verrekte beesten die allemaal proberen te ontsnappen.
Minder energieverbruik nu is meer energie overhouden om de winter te overleven.
Dus als ze daar hun afval zouden verminderen voor het milieu gaan alle ijsberen dood van de honger. Oh ironie.
@elfenstein | 18-07-22 | 11:50: Dat ook weer niet, alleen moeten ze dan weer gaan jagen/zoeken om te kunnen eten.
Arme Laura Bromet, heel haar vakantie valt in duigen nu.
Er is helaas maar één expert op ijsbeerpopulatiegebied. Dr. Crockford. Zie haar website: polarbearscience.com
Yup.
En die wordt alleen maar belachelijk gemaakt door die klimaathoaxers omdat ze niet mee gaat in het klimaatalarmisme.
Want, hey, groeiende ijbeerpopulatie, dat ken èch nie, hè.
De kindertjes moeten zich toch schuldig voelen over die zielugûh ijsbeertjes die daar op zo'n afgebroken ijsschots dobberen, langzaamaan verhongerend.
<insert krokodillentranen>
Wie heeft er ooit 2 beren broodjes zien smeren?
Leugens!
Ik wel hoor.
Ik stond er bij en ik keer er naar.
@goedverstaander | 18-07-22 | 10:57: Gelukkig zijn de wonderen de wereld nog niet uit.
@goedverstaander | 18-07-22 | 10:57:
Ja ho even, dat was wel een wonder!
Zo bijzonder dat die beren smeren konden.
@goedverstaander | 18-07-22 | 10:57: Hihihi, hahaha!
@Onkel Bratwurstbude | 18-07-22 | 11:01:
Ik zag twee beren onaneren oh het was een wonder.
Oh jullie zijn fantastisch!
Waarom moet zo'n klein land als Nederland op expeditie naar Spitsbergen? Ongelooflijk slecht voor het milieu èn klimaat (zo'n boot vaart toch op iets...) en Nederland is gewoon echt te klein. Zo'n expeditie werkt verstorend op de dierenpopulatie en flora van Spitsbergen.
Niet doen, gewoon niet doen.
Waarom moet Rutte naar de Oekraïne om Zelenski wapens te geven?
Omdat wetenschap belangrijk is. Dat kan je ook ontkennen natuurlijk. Of gewoon niet doen.
@GizzleMolby | 18-07-22 | 10:57: ruimtevaart ook, maar dat wil niet zeggen dat Nederland een eigen raketbasis moet hebben.
Het is toch ongeloflijke kul dat Nederland op expeditie gaat en daarmee klimaatproblemen verergert?
Spitsbergen was een Nederlandse kolonie (nova zembla enzo). De expeditie is een soort herstelbetaling denk ik.
nl.wikipedia.org/wiki/Willem_Barentsz...
Wetenschappers die de subsidiepot veilig willen stellen, en dan nog beweren dat de ijsberen waardoor ze nu tegengehouden worden doodgaan omdat ze niet afgedreven zijn met het poolijs.
Achter de bergen bromde een beer,
toen ik omkeek zag ik hem niet niet meer.
Er zijn weer lekker veel ijsberen. Ook omdat er lekker veel zeehonden zijn. De ijsberen ster en echt niet uit. Ook niet omdat ze geen pinguïns meer te pakken kunnen krijgen.
*sterven
Ik zag laatst nog een foto van heel veel pinguins op een strand in de buurt van London. Misschien moeten ze die ijsberen daar loslaten.
Wat krijg je als je een ijsbeer met een zeehond kruist? Een ijsbeer.
Haha. Ze hebben ze ook in bijna elke dierentuin.
Ze kunnen vast wel een pinguïn pakken.. wel even van pool wisselen. evenaardb
@Shadow112 | 18-07-22 | 10:59: Is dat een soort partnerruil in polen?
Welke hoort er in dit rijtje niet thuis en waarom: bruine beren, masturberen en ijsberen.
Wasberen
@DenkenDanDoen | 18-07-22 | 10:51: Helaas, geen koelkast voor u.
Lekker dier is voor de tweede soort opgericht.
proberen
@pete1023 | 18-07-22 | 10:52: Helaas, u zult 't met dit weer ook met warm bier moeten doen.
@small_town_dude | 18-07-22 | 10:53: Probeert u het nog maar eens.
Zou het misschien komen dat er nu meer ijsberen lopen op de grasvlakte omdat er meer ijsberen zijn. Als "vroeger" alle 10 ijsberen terug gingen naar het ijs, bleven er statistisch gezien 0.01 ijsberen achter. Nu zijn er 1000 ijsberen en blijven er statistisch gezien dus gewoon 10 achter. Ik zie het probleem niet. Bovendien als die beer slim is, dan neemt ie gewoon een paar van die onderzoekers als middagmaaltje. En daarnaast... zijn bruine neefjes en zwarte nichtjes redden het ook prima op het gras.
Leuke films - Lars de kleine Ijsbeer. Mijn kinderen hebben die tussen hun 2 en 6 jaar wel honderd keer gezien. Dus ik weet nu ook alles over ijsberen.
Gewoon daar een azc voor bruine beren opzetten. Dát zal ze leren.
Ijsberen zijn zwart.
Je zit naar het negatief te kijken denk ik.
Klopt!
Maar die racistische hufters hebben een witte bondjas en een whiteface!
Er zijn genoeg ijsberen nog steeds en er komen er steeds meer bij. groene-rekenkamer.nl/grk/ijsberen/ind...
Dat dus.
Wilde ik ook al plempen.
Gezeur over uitstervende ijsberen.
De meeste mensen hebben nog nooit in hun leven een ijsbeer in het wild gezien.
Maar oh jee als ze uitsterven.
Dat is toch de ultieme illustratie voor hoe de deuger in elkaar zit? Het gaat helemaal niet om effectieve resultaten, het gaat erom dat ze zich in bed lekker kunnen afrukken op hoe goed ze wel niet zijn voor de wereld en daarna lekker kunnen slapen.
@peterdh | 18-07-22 | 10:52: Precies.
En je kan er legaal op jagen. Kost wat, heb je ook wat.
Het zijn geen witharen,
Die haren zijn hol & kleurloos en zorgen ervoor dat, eigenlijk als een soort glasvezel, zonlicht naar de oppervlakte van de huid getransporteerd wordt om de beer zo wat te verwarmen en om als isolatie te dienen als de beren zwemmen (en dat kunnen ze als de besten)
Ik loop hier al een uur te ijsberen. Een klant eist weer vanalles.
Voorwaar geen slechte bezigheid met deze hitte.
Mooi stukje, Struikrover. Als openlijk kritiseren een FvD-stempel oplevert, kun je altijd nog metaforisch exact hetzelfde zeggen.
haha mooi verhaal
Tja, als volgens de modellen de ijsbeer uitgestorven zou moeten zijn, dan sta je wel even te kijken.
Van gras eten gaan ze dood, maar er zijn er nog nooit zoveel geweest. Tuurlijk.
Als je in de lucht schiet met een flink geweer dan rennen die beesten weg als een gek. Zelf van een eskimo gehoord.
Wist je dat Eskimo's 23 soorten neerslag hebben voor het woord 'sneeuw'?
@VP732 | 18-07-22 | 10:46:
en.wikipedia.org/wiki/Eskimo_words_fo...
Studies of the Sami languages of Norway, Sweden and Finland, conclude that the languages have anywhere from 180 snow- and ice-related words and as many as 300 different words for types of snow, tracks in snow, and conditions of the use of snow.
Grauzone- Eisbär
Haha wat een lulverhalen in dat Nos artikel. Een en al veronderstellingen, volledig oncontroleerbare feiten poneren etc. Hoeveel fossiele subsidie wordt daar verbrandt?
Heelveel, deze expeditie bestaat al jaren en de 3-letterige organisaties die mee mogen doen zijn niet op 1 hand te tellen.
In elk geval vele tonnen diesel.
Extra gas geven lijkt me een uitstekend idee, je moet toch wel een enorme oen en ongevoelige hork zijn als je als minister van Stikstof niet even voor de periode van 4 jaren regeren je vakantie bestemmingen zorgvuldig kunt aanpassen al is het maar voor de Bühne dat filmpje van haar vakantie op Curacao maakt haar politieke boodschap volstrekt ongeloofwaardig, misschien moet ze zich eens wat meer gaan verdiepen n Louis Pasteur die destijde enorme mot had met de boeren in Frankrijk om zijn exprimeneten met antibiotica en uiteindelijk de harten van de boerenstand wist te winnen door zijn lab uit Parijs naar het boerenland te verplaatsen om aan te kunnen tonen dat zijn medicijn experimenten werkten.. practice what you preach volgevreten VVDer!
Ja ik zag het ook voorbijkomen. Beter milieu begint dus niet bij jezelf???
Meen begrepen te hebben (staatsjournaal voor jeugdigen), dat de Kagedis verkansie viert op Bali.
Pasteur heeft naar mijn beste weten geen antibiotica ontdekt. Hij werd vooral geliefd bij wijnboeren omdat hij ontdekte dat er verschillende types gistcellen waren die verschillende kwaliteiten wijn en bier konden maken. En hij produceerde het eerste rabiësvaccin!
@Lubbberrtt | 18-07-22 | 11:25: Waar ligt de klemtoon eigenlijk bij ‘Bali’? Zou Kaag Bali net zo uitspreken als Mali?
@Pardoes | 18-07-22 | 11:29: Dat klopt ik was onzorgvuldig in mijn bewering.. schande want ik heb het moeten leren tijdens het volgen van mijn Europese masterstudie STS . www.sciencedirect.com/science/article... Hij ontwikkelde eenvaccin voor schapen en de boeren wantrouwden hem dus wilden niet met de beesten aar het laboratarium dus nam hij het labortorium naar de boeren.. eenmaal daar wist hij hun vertrouwen te winnen en successen te bereiken met het ineneten van de kuddes tegen schapen anthrax en.wikipedia.org/wiki/Laboratory_Life...
Dat zijn nog eens eis beren!
REAGEER OOK