Iedereen gelijkwaardig beledigd in het Stamcafe
We maken hier geen onderscheid
Goedenavond, welkom in het stijlloze stamcafé. Deze digitale kroeg stamt nog uit de tijd dat een belediging polemiek werd genoemd en gekwetst zijn alleen bestond in de ingezonden brievenrubrieken van kranten waarin een columnist kritiek had geuit op iemands ideologische hobby. Of in columns van diezelfde columnisten die gekwetst waren door iets dat ze op internet hadden gelezen. Maar polemiek is dood (we hebben dat woord recent zelf maar gearchiveerd - red.), beledigd zijn is de nieuwe norm en gekwetst zijn is een soort preventieve verdediging die niet eens meer ideologische grondslag behoeft - een gender hebben is al genoeg. Al wat over dat gender gezegd wordt, kwalificeert als "haat" en dient ofwel te worden uitgebannen en als dat onmogelijk blijkt, kan het altijd nog voor campagnedoeleinden worden aangewend (maar niet per definitie, gelukkig). Ieder gender z'n eigen influencer, want identiteit is een opinie geworden en het landsbelang een advertorial. Ja, het zijn andere tijden maar die broeden gelukkig ook weer z'n eigen autonome alternatieven: wie nog een nieuw boek zoekt, wij kennen nog een zelfstandig schrijver/uitgever die z'n huur wil kunnen blijven betalen. Gelukkig bestaat er tevens nog wel gewoon bier (helpt heel goed bij burgerlijke ongehoorzaamheid), en daarbij serveren we vandaag deze Daghap:
Social
En MAG DIT EIGENLIJK NOG WEL?
Reaguursels
InloggenBonnie Tyler - It's A Heartache (Official HD Video)
www.youtube.com/watch?v=bEOl38y8Nj8
Hoorde net tijdens het pissen dat gejank van Arib aan.
Het is echt om te kotsen, die hypocrisie van de PVDA.
@Freezzz | 05-03-21 | 11:28:
Die viespuikerige PVDA heeft zijn muil niet open gedaan gedurende de jaren '80 en '90 over verkrachtingen, vrouwonvriendelijkheid, vrouwenhaat e.d.
@Freezzz | 05-03-21 | 11:43:
En dan gaan ze nu opeens shinen met feminisme, die viespeuken.
@Freezzz | 05-03-21 | 11:45:
De PVDA en de NOS hebben in de jaren '80 en '90 hun bek niet open gedaan over aanrandingen in zwembaden in Rotterdam. In tegendeel, ze keurden het goed.
@Freezzz | 05-03-21 | 12:06:
Met hun laffe zwijgen keurden ze het goed. "Laffe zwijgen" is waarschijnlijk nog een te groot compliment. Waarschijnlijk vonden ze het gewoon mooi dat minderjarige Nederlandse meisjes aangerand en verkracht werden in die zwembaden.
@Freezzz | 05-03-21 | 12:12:
Hoe dan ook. hoe de NOS en de PVDA er ook over dacht, of ze die "culturele verrijking" nou mooi vonden of acceptabel vonden... die twee zijn wel de laatsten die iets geloofwaardigs kunnen zeggen over vrouwenemancipatie.
Doodgeschoten 19-jarige Angel is 'held van Myanmar'
nos.nl/artikel/2371253-doodgeschoten-...
Dat is toch om te kotsen? Dat geniepige schijnheilige gedrag van de NOS.
Pim Fortuyn is held van Nederland, zie je dat vieze huichelende bakkes van de NOS komen toen hij werd vermoord.... Nee, .natuurlijk niet, in geen miljoen jaar, in tegendeel, de NOS heeft toen alleen haat gezaaid tegen Pim.
@Freezzz | 05-03-21 | 10:21:
Daarmee niet gezegd dat Angel uit Myanmar geen held zou zijn. Als ik het ergens anders zou lezen zou ik het waarschijnlijk mogelijk geloven maar als het uit die geniepige bakkes van de NOS komt heb ik gelijk mijn twijfels
Teringlijers ook, dat bewind daar. Alles onderdrukken wat niet in hun straatje past. het hadden wel moslims kunnen zijn.
Er zijn kippenrassen met de kleurslag Moorkop, overigens zeldzaam oud Nederlands ras die men graag in populatie ziet groeien. Zal men echt zo gek zijn om dit stukje geschiedenis uit te gaan wissen?
Wij zijn binnenkort het enige land zonder geschiedenis . Tabula rasa.....
SMOKIE - If You Think You Know How To Love Me HD
www.youtube.com/watch?v=rRFzCNnBINs
'Toeslagenaffaire gaat verder terug dan tot nu toe bekend was'
nos.nl/artikel/2371281-toeslagenaffai...
De staatsomroep komt na 15 jaar tot de ontdekking dat dat er iets mis ging met toeslagen.
Hoe geloofwaardig is de NOS wanneer het vijftien jaar moet duren om iets te ontdekken wat al ruim twintig jaar bekend is? Zo is het nu ook met het onderwerp woningnood. Fijn dat het op de agenda staat. Fijn dat journalisten het hier zo druk mee hebben. Nee, dan liever Trump, Biden, BLM, Zwarte Piet, racisme discussies en #metoo. Want dat een dikke meerderheid van de mensen die zich wél gedragen en wél hard werken voor hun schrale salaris, en helemaal niemand onderdrukken, aanranden of verkrachten, dat vinden ze bij de NOS niet belangrijk genoeg. Nu ook weer met corona. Er is geen enkele kritische journalist te vinden lijkt wel. Niemand die Jaap wijst op het feit hoeveel en hoe vaak hij en het OMT er faliekant naastgezeten hebben. Nee, een emo-reportage optuigen en daarin OMT leden laten vertellen hoe geweldig Jaap het allemaal wel niet heeft gedaan. En een journalist die niets anders kan verzinnen dan dit zonder enige tegenwerping te bevestigen. En Maurice de Hond? Nee joh, daar moet je geen aandacht aan geven! NOS? Nee man. Echt niet. Al heel lang niet meer.
Dit valt de NOS een beetje rauw op de dak. Waar komt dit opeens vandaan? Een decennium lang hebben ze hun hoofdkwartier in de sluitspier van Rutte. Ik kan me wel voorstellen dat de NOS verontrust is. De sluitspier van Rutte is de mooiste omgeving om journalisme te bedrijven.
Cher & Sonny: Little Man (1966 - rimasterizzato HQ sound)
www.youtube.com/watch?v=YYVR5lO9Ouo
Beledigd zijn is vooral black privilege en een uiting van black fragility.
Is er al een lijstje Politici die je zou doen?
Ik begin alvast wel:
Vicky Maier (PVV)
Lilian Marijnesen (SP)
Lisa Westerveld ( GL)
Femke Merel (splinter)
Ankie Broekers-Knol (74, vvd) :)
Ik zou ze allemaal doen. Op dezelfde middag. Maar dan wil ik wel een loonsverhoging.
De volgende in de rubriek van: #HugodeJongeKanNiks.
Nederland betaalt dubbel voor coronatests, onbenutte capaciteit kost miljoenen
@Pieter Waterdrinker
Wat is de naam van die uitgever?
U heeft, hoop ik, toch wel even de uitgever uitgelegd WIE Kenau was, WAAROM het geschiedenis is, en duidelijk gemaakt dat een vrouw een Kenau noemen een compliment is aan de powervrouw die ver boven de mannen uittorent die gaan huilen als een vrouw ergens beter in is, of meer ballen en daadkracht dan de mannen toont, en dan niks kunnen bedenken dan zachtjes mompelend Kenau! zeggen.
Er is zelfs een film gemaakt over deze historische powervrouw, die het lef had om tegen de religieuze intolerantie en ongelijkheid van haar tijd op te staan.
www.moviemeter.nl/film/87740
(Van moviemeter: "Historisch epos over het leven van Kenau Hasselaar. Hasselaar gaf tijdens de Spaanse belegering van de stad Haarlem in 1572 leiding aan een leger dat exclusief uit vrouwen bestond. Ze werd daarbij bovenal gemotiveerd door de executie van haar jongste dochter en de angst dat dit ook met haar andere dochter zou gebeuren."
Zeker als het om die paar historische powervrouwen uit onze geschiedenis gaat, weiger ik de vernietiging of vernieling ervan.
Die uitgever denkt op te komen voor vrouwen, maar doet hier het tegenovergestelde. Dit is de Engelse variant van zeggen dat vrouwen maar één recht hebben (aanrecht). De naam Kenau af willen schaffen, dát is pas seksistisch en beledigend.
De naam 'Kenau' in onze taal afschaffen is beledigend, kleinerend en komt voort uit een diepgewortelde haat tegen zelfstandige, kritische powervrouwen die geen man nodig hebben om ze te vertellen wat te doen, wat te geloven, hoe te denken of hoe te leven. En die je een pak slaag komen geven als je ze onrecht aandoet.
Ik wil namen!! Wie is de uitgever?
Wat is gelezen heb is dat het onwaarschijnlijk is dat Kenau een hele grote rol heeft gehad in het verzet. Buiten misschien logistiek gezien. Het beeld dat ze een horde 'powervrouwen' heeft geleid met piek in de hand op de muren van Haarlem is onjuist waarschijnlijk.
Toen de Spanjaarden de stad innamen, executeerde ze de verzetsleiders. Keneau stond niet op de lijst van geëxecuteerden, geen een vrouw stond op de lijst. Ze is later zakenvrouw geworden die regelmatig ruzie maakte met zakenpartners (er zijn documenten van de rechtszaken daarvan). Ze is uiteindelijk uit de geschiedenis verdwenen op een reis naar Zweden geloof ik.
Net als Boudica en Jeanne d'Arc veel groter in de geschiedenis gemaakt door mythevorming.
Arbeiderspers. Nijgh & Van Ditmar:
letterenfonds.secure.force.com/vertal...
Ik heb afgelopen week mijn dochter bijles gegeven geschiedenis, over de feministen en emancipatie. Gelukkig begreep zij ook niet waarom feministen nu strijden voor onderdrukking, dat Zwarte Piet niet meer mee magdoen vanwege zijn kleur en dat de LHBTIQ+ community haar gelijkzijn verdedigt door één keer per jaar in de blote bips op een kanaalboot te gaan staan.
Ik dacht dat een kenau zo'n bazig manwijf met teveel haar op der gebit was.
Hoe vertaal je Kenau naar het Engels? Of Duits?
Volgens mij is Pieter een beetje van het padje. Hij lijkt ook niet te snappen dat Dr. Seuss boeken niet verboden zijn maar dat de rechthebbenden sommige boeken niet meer willen publiceren.
Het begint op te vallen dat sommige mensen aftakelen en in een soort van slachtoffer pavlov-reactie schieten omdat de tijden veranderen. Beetje zielig.
@GrandMechantLoup | 05-03-21 | 08:46: Battle-Axe komt wel in de buurt denk ik. Alsin, that old battle-axe living down the street.
Amen!
@GrandMechantLoup | 05-03-21 | 08:46:
De Engelse vertaling is Thatcher.
Geweldige tegel dit gaffelbaard. Het is zo vreemd. Het verhaal van Kenau is verfilmd! nl.wikipedia.org/wiki/Kenau_(film)
Zelfs op Netflix vertoond. Niet onbekend dus. Word gewoon knetter van dat hele woke gedoe.
Welke politieke partij neemt er nou zulke hoge bedragen aan bijvoorbeeld 1 miljoen euro als gift. Echt schokkend hoe ver de NL politiek afglijdt. Holle frasen over 'immigratiestroom' etc. Dat met die woningnood is een grote zeepbel moeten ze eens mee ophouden. Financiers van hypotheken zitten tegenwoordig in het buitenland verdient de NL economie geen klote meer mee
Volare - Domenico Modugno - Nel blu dipinto di blu
www.youtube.com/watch?v=t4IjJav7xbg
Freezzz | 05-03-21 | 08:19,
Moet gelijk aan mijn moeder denken, dit is en blijft volgens mij tijdloos ?!
@Bad - Casey | 05-03-21 | 08:25:
Er is nog een lichtpuntje: De mooiste muziek, de muziek uit het verleden zal altijd blijven bestaan.
@Freezzz | 05-03-21 | 08:40,
Zo is dat.
Voor jou, als muziek dan he ?! hahaha.
Wild Horses - Gino Vannelli.
www.youtube.com/watch?v=T8CBrdK0CHk
Lasciate mi cantare - Toto Cotugno.
Goedemorgen. Iemand de verklaring van de jongste kinderen van Ruinerwolde gelezen? Ons leven was niet traumatisch, het jaar na de inval in de boerderij wel' 'Wij hebben geleerd te leren. Onze ouders vonden dit belangrijk. Het stelt ons namelijk in staat om te leren wat wij zelf willen. Niet wat onze ouders willen, maar wat we zelf willen. '
Kan me niet aan de indruk onttrekken dat de Overheid hier weer eens buitenproportioneel bezig is geweest.
Beetje zelfde als Moslima's in een burka die zeggen dat ze zich niet onderdrukt voelen.
@ZureKoek | 05-03-21 | 08:31: Volgens mij heb je de verklaring van de kinderen helemaal niet gelezen.
Ik heb weleens een grap horen maken dat je uit “Ruinerwold moet komen” als je onwetend bent van een algemeen bekend feit. Helaas is deze grap niet gegrond in de werkelijkheid, want met een bovengemiddeld IQ (officieel getest) en een rijkdom aan intellectuele, praktische en actuele kennis vallen wij niet onder de categorie onnozel.
Jawel hoor papa vindt het Nederlandse educatieststeem te eenzijdig en wilde ze allround opvoeden. Daar zijn zij het na een heel leven in isolatie alleen dat gehoord te hebben het volledig mee eens.
Ik zie zat gelijkenissen. En grappen over Ruinerwold, tja boeie, geintje moet toch kunnen.
@ZureKoek | 05-03-21 | 08:31:
Ik dacht eerder aan mishandelen en financieel uitbuiten van oma's, die praktisch nooit buitenkomen, alleen buitenkomen onder begeleiding van een familielid en nooit ergens een afspraak kunnen hebben (ook niet bij een huisarts o.i.d.) zonder dat er een familielid bij zit. Zogenaamd om te "tolken" maar uiteindelijk ook alle beslissingen voor oma maakt.
En, dat wordt dan "cultuur" genoemd.
Maar we weten allemaal dat het ouderenmishandeling is.
En er is niemand die het voor die vrouwen opneemt omdat t.g.v. de druk van de verschrikkelijke deug-mensen iedereen te druk bezig is met de angst voor de racismekaart.
@gaffelbaard | 05-03-21 | 08:49: ja het is belachelijk dat alle pro vrouwen partijen (waar niks mis mee is) altijd stil zijn over de onderdrukking onder de noemer cultuur. Echt belachelijk.
Vertel gisteravond op bed een mop aan mijn vrouw, begint die vent onder het bed te lachen, wtf.
dirkdoorsnee | 05-03-21 | 08:18,
;D
Haha, ja, dat was echt een goeie!
Blijkbaar is de toeslagenaffaire groter dan gedacht?
Goeiemorgen. Ja. Jij ook ja.
*koffiezetapparaat volkieperen doet*
Nou, doei hè? Of ben je nu beledigd omdat je niet genoeg aandacht krijgt? Nou, oké dan. Je bent een arrogant lulletje, en daarom heb ik nu even geen zin in je. Met je bloemetjes overhemdje en dat altijd zoetgevooiste nagemaakt-vriendelijke babbeltje en die suffe anekdotes elke ochtend. Ik zit gewoon even lekker uit het raam te staren, ja? Met je haartjes in een scheiding. Nou ja, dat begrijp ik dan wel weer hoor, want als ik jouw haar was dan zou ik ook echt wel willen scheiden! Wat een hoofd! En jij ook trouwens, jij bent óók een kutje, en daar heb ik óók echt even geen zin in. Nee, doe maar gewoon weer een coltrui aan morgen, want dat open decolleté is lang niet zo interessant als jij denkt. Echt niet. En doe die rode lippenstif eens af joh. Je lijkt wel Pipo de Clown! O, en Lulliver, als je kauwgom onder je muisknop vindt, bedenk dan even dat je blij mag zijn dat je muiswiel het nog wél doet. Met je MS-DOS. Nou, fijne dag hè? Chagrijnig? Wie? Ik? Ik ben helemaal niet chagrijnig. Ik ben hartstikke vrolijk! Dat zie je toch?!
*grijns*
Zo te horen hoop ik dat uw meubilair hufterproof is.
@dirkdoorsnee | 05-03-21 | 08:15: Tja, héél soms is abortus best een oplossing. Te laat!
Chachrijn werkt altijd op mijn lachspieren. Dank!
Klinkt als een gezellige werkplek. Zou er bijna heimwee naar krijgen.
De tandjes...
Over de spin van het afnemen van de oversterfte in verband met vaccinaties: 100% waar natuurlijk. Er is dan ook wel 0,13% van de NL bevolking dubbel gevaccineerd. Eigenlijk is het vaccineren klaar.
en het griep&co-seizoen zit er bijna op, Rutte gaat over 12 dagen helemaal loos.We worden belazerd en ik begrijp werkelijk niet dat 17 miljoen mensen zich zo laten manipuleren.
@grindbak | 05-03-21 | 08:22: 17,000,000- 1
Herstel, het is 1,89% dubbel gevaccineerd. Maar het maakt nog steeds geen ruk uit.
Hallo allemaal, eergisteren mijn scriptie ingeleverd bij professor arie die mij begeleid.
Na inzage gaf hij mij te kennen dat het baanbrekend was, en mijn carrièrepad geplaveid was met gouden ducaten alsmede hij niet verwonderd zou zijn als er geen nominatie voor een Nobelprijs inzat, en gegarandeerd de door mij begeerde titel, wat dan weer leuk is voor de lezers hier, mochten er lichamelijke klachten zijn, schroom niet, ik ben uw aanspreekpunt.
Mijn scriptie,
U verheft zich uit uw zetel en leegt
uw blaas in gene hoek van de kamer.
1- als er dansende mieren op afkomen, Diabetes
2- sta je op je sokken te zeiken, Prostaat
3- als het ruikt of er een niet gevilde panda op de barbecue ligt, Cholestorol
4- pijn bij het leegkloppen aan de pols, Artrose
5- als iedereen gebiologeerd naar uw kruis kijkt bij teruggang zetel,Altzheimer.
Dank voor het lezen,
Dr Doorsnee
Goedemorgen iedereen en ongezien de tyfus!
Nou, jij hebt weer gepraat dus neuken gaat helaas alwéér niet door! Fijne dag hè?
Goedemorgen allen,
Bemerk dat ik steeds meer naar de ochtenploeg aan het verschuiven ben.
Net koffie met verse jus/mango sap op.
V.w.b. " Het-klimaat" verhaal, ik heb dit filmpje hier al diverse keren verstuurd zelfs GS-middels mail erop gewezen.
Maar vooruit ik stuur hem nog een keer, kinderlijk goed uitgelegd en het snijdt behoorlijk hout, dit is echt het bekijken waard.
Door een Nederlandse weerman uit Den Helder.
Eerst het arikel en daarna het filmpje.
sdproducties.wordpress.com/2019/10/22...
Hier het filmpje, nogmaals, dit is echt het bekijken waard.
Kwart over twaalf...!!!
www.youtube.com/watch?v=RrcGQWeO3Jw
Doe ik vanavond bad, duurt een uur dat filmje.
@dirkdoorsnee | 05-03-21 | 08:07,
Hey goedemorgen dirk, ja het lijkt lang, maar het is zo goed uitgelegd dat het filmpje zo voorbij is en je behoorlijk tot nadenken zet.
Ben nu een kwartier onderweg... bijzondere man, bijzonder verhaal... alleen hij is nog niet aan de uitleg begonnen, enkel aan de constatering dat we hevigere stormen gehad hebben vanaf 1953... ik meld me later weer!
@Papa Jones | 05-03-21 | 08:18,
Doe je goed Papa, want dit is toch wel erg belangrijk.
@Bad - Casey | 05-03-21 | 08:20: Ja, ik ben nog sceptisch omdat de inleiding wel héél lang is (zit nu voor de tweede keer in de studio bij Tineke in 1988), maar ik pak mijn koptelefoon en dan ben ik benieuwd waar-ie mee komt.
Ah, vanaf 17 minuut 30 seconden wordt het interessant en komt hij met zijn theorie. Daarvóór is het een opsomming van toenemende stormen die geweest zijn, wat dus net zo goed veroorzaakt kan worden door CO2.
Verse jus/mango sap? Niet Coolbest toch?
@Leptob | 05-03-21 | 08:34,
Goedemorgen Leptob, nee joh, gewoon echt vers.
De mens denkt het begin en het einde van alles te zijn, maar hij is slechts een spatje in het universum.
@MickeyGouda | 05-03-21 | 08:56: Sommige mensen denken dat inderdaad. Dat zijn de echte wappies. Wij zijn op/met deze planeet niet meer dan een atoom van een lichaam dat wij niet kunnen bevatten. Wellicht zijn onze pogingen om het universum in te trekken, zoals het bezoeken van Mars, in het grote plaatje vergelijkbaar met kanker. Wij horen hier, op de aarde. De rest zullen we kapot maken.
@MickeyGouda | 05-03-21 | 08:56,
Helemaal mee eens.
Heb je het bekeken Mickey ?!
We hebben een gigantische probleem.
Nou, dat was inderdaad de moeite waard! Deze theorie haalt zomaar het klimaatverdrag van Parijs onderuit, dat garant staat voor enorme CO2-heffingen.
Intrigrerend ook hoe beschreven wordt hoe onderzoekers van het KNMI door de directie weg worden gehouden bij dit rapport, en waar de pijn zit bij het KNMI.
Dank voor deze kijktip! Het moest even op gang komen, weerman Peter Cruijff was in 1988 al meerdere keren te gast bij Tineke en waarschuwde toen al voor stijging van temperatuur en stormen, daar gaat het eerste deel over, maar het interessante deel (de verklaring, en de correspondentie met KNMI, het ministerie en uiteindelijk de Amerikaanse overheid) begint vanaf 17 minuut 30.
@Leptob | 05-03-21 | 09:20,
Enige waar wij als mens rekening dienen te houden is met het milieu, maar de bekende " raddraaiers ", proberen ons een rad voor ogen te draaien door het klimaat en milieu als elkaars gelijken te behandelen.
Klimaat kunnen wij als mens niks tegen doen, wij zijn immers geen Goden, maar volgens mij wel middels infrastructuur hierop proberen te anticiperen, want dat hele klimaaat-gedoe, heeft maar 1 doel, het is een pure winstmodel.
Maar uiteindelijk hebben zij ook geen drol meer aan die " gestolen " centen, mocht de Aarde idd gaan kantelen.
@Papa Jones | 05-03-21 | 09:28,
Graag gedaan Papa.
Ja hij benoemt ook idd alles en nu snap je ook waarom Amerika uit dat akkoord was gestapt, want zij hebben zich in zijn " theorie" verdiept.
En de KNMI dient zich de ogen uit hun kop te schamen, samen met die Hiemstra.
@Bad - Casey | 05-03-21 | 09:22:
Niet gehinderd door enige wetenschappelijke kennis was ik zelf al tot die slotsom gekomen, BC. Elke keer als zo'n mooie BBC-documentaire kijk over onze immense planeet. Dit managen wij niet, dit managet ons. Wat natuurlijk niet betekent dat we zomaar een beetje moeten aanklooien.
@MickeyGouda | 05-03-21 | 09:34,
Ik eigenlijk ook Mickey, maar het is altijd mooi ( in deze dan niet echt, eerder zeer verontrustend ) om je eigen vermoedens het wetenschappelijk te zien worden onderbouwd.
@Papa Jones | 05-03-21 | 09:28,
Vind het alleen jammer dat GS hier geen aandacht aan besteedt ?!
@Bad - Casey | 05-03-21 | 10:51: Inderdaad. Maar het is ook niet echt nieuw. Ik heb de link net met mijn vader gedeeld, hij kijkt nu via de Chromecast, en had al eerder van de theorie van schommelingen van de aarde gehoord.
Ik vind het vooral verbazingwekkend dat de overheid denkt klimaatverandering te kunnen voorkómen, met zulk economisch en landschappelijk desastreus beleid notabene!
@Papa Jones | 05-03-21 | 10:57,
Top Papa, want ik probeer idd zoveel mogelijk mensen te bereiken door zo nu en dan dit filmpje hier te tonen.
De overheid zou hier toch ook weet van moeten hebben ?!
Ik verbaas mij er ook over, dit alles bij elkaar en met zulks koekenbakkers en media aan het roer stelt mij gemoed nu ook niet echt bepaald gerust.
Het is idd wat @Leptob hier al eerder zei, die klimaat-fanaten dat zijn de echte Wappies, maar dan wel gevaarlijke Wappies.
The Beatles - Here Comes The Sun
m.youtube.com/watch?v=KQetemT1sWc
Rick is toch van Harrison, niet van de Beatles?
@dirkdoorsnee | 05-03-21 | 08:10,
Volgens mij ook dirk ?!
Allereerst goedemorgen allemaal.
Neon beterschap met je moeder, ikzelf heb ook veel last van benauwdheid en heb toen een inhalator gekregen met spiriva 18 microgram, sindsdien geen last meer, misschien een ideetje.
"Het aantal sterfgevallen lag vorige week voor het eerst sinds half september lager dan het aantal dat normaal is voor de tijd van het jaar. Dat komt vermoedelijk doordat steeds meer mensen zijn gevaccineerd tegen het coronavirus, al is daar nog geen bewijs voor. Dat meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek."
Het moest even tot mij doordringen, maar de coronavaccinatie zou zo maar eens een probaat middel tegen de dood kunnen zijn. Halleluja!
Als het mag, dan was het wel iets dat ik uiteindelijk van plan was om te doen: sterven. Hopelijk heb ik tegen die tijd nog de vrijheid om te kiezen om me niet te laten behandelen, wordt mijn niet reanimeren penning gehonoreerd en wordt ik niet verplicht ingeënt.
Dat ik te horen krijg. Sorry meneer ratelaar, de statistieken hè. We zitten al met oversterfte deze maand. De regering Rutte 104 en zorgminister Hugo de Jonge hebben targets te halen. #alleen samen krijgen we oversterfte er onder. U bent toch wel solidair met al die andere Nederlanders die geen oversterfte willen?
@ratelaar | 05-03-21 | 07:39:
Geef mij tegen die tijd een seintje, dan bereid ik een warme maaltijd. Mijn vader zegt altijd "Ik heb het weer overleefd!", maar ja, die is inmiddels resistent.
@MickeyGouda | 05-03-21 | 07:44:
Ik moet er iets voor over hebben lees ik. Ik hou me aanbevolen tegen die tijd, het laatste avondmaal.
@ratelaar | 05-03-21 | 07:49:
Ik zal extra mijn best doen. ;-)
@ratelaar | 05-03-21 | 07:39:
Misschien kom je dan op een wachtlijst :)
MickeyGouda | 05-03-21 | 07:29,
Hey goedemorgen Mickey, volgens mij bestaat er nog geen middel tegen de dood, maar goed, ik begrijp wat je bedoelt ;)
Ikzelf durf de vaccinatie niet aan, het lijkt net of wij allen een stel proefkonijnen zijn ?!
Maar een Covid oplopen heb ik nu ook echt geen zin in, wat een dilemma.
Ik kijk het voorlopig allemaal nog even aan, als ik binnenkort mensen zie met gemuteerde gezichten, dan weet ik in ieder geval dat mijn keuze op dat moment juist was ;D
Halleluja? Besef je dan wel even dat je nog een eeuwigheid met mij opgescheept zit hè?
@Bad - Casey | 05-03-21 | 08:07:
Môge BC! Mijn motto is: je weet wat je hebt, maar niet wat je krijgt. Met andere woorden: ik werk aan en vertrouw op mijn constitutie en lever mijzelf voorts over aan de elementen.
@VBO_B_Niveau | 05-03-21 | 08:42:
Ik ben getrouwd én ga veel om met bejaarden: mij krijg je niet gek. Kom maar op! ;-))
Ik zal nooit een boek lezen dat over een moorkop gaat.
Ik doe Arnhemse meisjes.
Het zouden natuurlijk Bosche bollen moeten zijn.
@Brabantse Leeuw | 05-03-21 | 07:40: Bosschen hout voor de deur.
Maar, doen Arnhemse meisjes jou ook? En zo ja, waarom dan wel niet?
Ik vind het allemaal wel weer heel ver gezocht. En het is natuurlijk ook lekker makkelijk om hedendaags de schuld te leggen bij klimaatverandering. Volgens Prorail is het spoor aangelegd voor een milder klimaat. Dus nu het klimaat verandert, gaan dingen fout op het spoor. Het spoor kan niet zo goed tegen sneeuw, blikseminslag, harde wind, warmte en veel regen. Viel er trouwens dertig jaar geleden niet vaker sneeuw dan nu? Bah.
www.telegraaf.nl/nieuws/714407874/spo...
Dit was ook wel een mooi stukje fake-news/angstzaaierij van de NOS:
"Het KNMI is bezorgd over het tempo waarin de klimaatmaatregelen worden uitgevoerd. Volgens het meteorologische instituut, waar ook het klimaatonderzoek van Nederland samenkomt, zal een nieuw kabinet een stap extra moeten zetten om de opwarming tegen te gaan. Bij ongewijzigd beleid wordt de kritische grens van anderhalve graad wereldwijde opwarming mogelijk al over negen jaar bereikt, zegt het KNMI."
nos.nl/artikel/2371217-knmi-1-5-graad...
Ze denken bij het KNMI en de NOS echt dat ze Jezus zijn.
"zal een nieuw kabinet een stap extra moeten zetten om de opwarming tegen te gaan."
Het staat er echt: Als Rutte4 geen extra stap zet dan gaat het klimaat in de wereld dood. Zet Rutte4 wel een extra stap dan kan het klimaat mogelijk overleven.
@Freezzz | 05-03-21 | 07:34:
Misschien als ze het klimaat vaccineren? Het instapniveau van de wetenschap in Nederland is ineens verrassend laag, dus ik durf nu ook mee te denken.
Kwestie van perseptie of uitleg. Het Nederlandse spoor is druk, misschien wel te druk. In managerstaal wordt dat ook wel efficiency genoemd. Het spoor wordt zo efficiënt gebruikt (is zo druk) dat we het maximale (teveel) aantal treinen kunnen laten rijden (zolang alles gunstig is en er geen enkele onvoorzienigheid plaatsvind, zoals blaadjes of sneeuw op het spoor of regen of teveel zon want dan loopt alles hopeloos vast).
@MickeyGouda | 05-03-21 | 07:39:
Moet je na gaan hoe achterlijk dat KNMI is. Ten eerste zijn ze al behoorlijk achterlijk omdat ze als meet instituut, als instituut dat moet waarnemen, niet accepteren wat ze waarnemen: Wij willen dit niet waarnemen, wij willen iets anders waarnemen" schreeuwt Het KNMI.
Voor een zogenaamd wetenschappelijk instituut vind ik dat een bijzondere reactie.
En daar bovenop doen ze nog ook eens alsof Rutte4, met extra harde maatregelen, het "klimaat kan redden". Dat is bijna een nog achterlijker reactie van het KNMI.
Verkiezingsretoriek. Angst inboezemen werkt immers altijd. Misschien een fooi gehad van de geschonken 1 miljoen van D66? Die hele klimaatgekte is alleen maar handel. Handel in vele, zeer vele miljarden, leuk baantjes carrousel en macht. Maar om dat alles te verkrijgen en te behouden is als enig middel angst inboezemen.
@Freezzz | 05-03-21 | 07:56: Er is ooit eens een test gedaan met lijntjes op papier van verschillende lengtes. 30% blijft zelfstandig nadenken, de rest bezwijkt voor de groepsdruk als anderen zeggen dat alle lijntjes even lang zijn. Geloof mij maar, een vette meerderheid gelooft alles wat het KNMI of RIVM zeggen, zelfs wanneer dit soort instanties aantoonbare bullshit verkondigen.
*nog een flinke slok koffie nemen doet*
@Freezzz | 05-03-21 | 07:56:
Het tempo waarin de betonrot binnen onze kennisinstituten - KNMI, CBS, RIVM, etc. - zich openbaart is angstaanjagend.
Al Bano and Romina Power - Liberta - Modigliani
www.youtube.com/watch?v=f-GMYDoTfI0
Freezzz | 05-03-21 | 07:04,
Dit zijn de orginele zangers, de zangeres was vroeger een knappe dame.
Al Bano & Romina Power - Sharazan.
www.youtube.com/watch?v=YTbLPvYBK7E
Toto Cutugno - L'Italiano (1983)
www.youtube.com/watch?v=syc78JzHGTs
Goedemorgen. Geen zin in het nieuws nog, dus lekker door het stamcafé scrollen. Inclusief de altijd interessante guerrilla cooking van @wilderst. Hoewel precies hetzelfde stuk varken www.youtube.com/watch?v=0DZwFqZZk8I is het recept voor Eisbein en niet Haxe. Fantastisch stuk vlees, allebei, maar met verschillende toepassingen.
Koffie. En toch maar het nieuws, inclusief al dat vreselijke verkiezingsgeleuter.
Mogge!
m.youtube.com/watch?v=DECp8LKurKs
Een stuk vlees met verschillende toepassingen. Jaja. Ik moest aan iets héél anders denken dan Eisbein!
#metoo
Top Docu over De oorlog van Oekraïne en Rusland
93: the Battle for Ukraine, part 2: around Donetsk Airport
www.youtube.com/watch?v=0AtszHyy8rY
En deze ook MUST SEE
The Movie Great Pyramid K 2019 - Director Fehmi Krasniqi
www.youtube.com/watch?v=KMAtkjy_YK4
www.youtube.com/watch?v=SHGDEwrCDZ0&a....
www.youtube.com/watch?v=2uLkVn7wlQ0&a...
Dit klinkt wel lief....
Nou ok..
Misschien ook niet helemaal netjes...
Dit is nog wel te vergeven lijkt moi...
Zoeken op Franse rommel werkt dus..
Mickey is zo wakker ..
Wedden..!!??
www.youtube.com/watch?v=AnXMyODihKY&a...
Steek zelf die spoetnik prik in je reedt
Even google translate gedaan en inderdaad niet zo netjes..
Sorry..!!!
Sorry, sorry sorry....
@RickyLaRue | 05-03-21 | 05:15:
Moet dat nou zo...
Ik zeg toch sorry,,,
@neonreclame | 05-03-21 | 05:21:
Ok
m.youtube.com/watch?v=tP-ysPz7tJ8
Afghanistan Combat US Army Intense A-10 Air Support
Zo kan het dus ook
@RickyLaRue | 05-03-21 | 05:27:
Ik praat geen Vrans, dat weet je tog..!!
M'avez-vous appelé, M. Neon? ;-)) Bonjour! LOL. 'Franse rommel', het staat er nog echt ook.
@MickeyGouda | 05-03-21 | 06:56:
En ergens hier beneden vond ik ook nog een Babs. Het is net Sinterklaasavond!
Queens Of The Stone Age - Go With The Flow
m.youtube.com/watch?v=DcHKOC64KnE
www.youtube.com/watch?v=TOypSnKFHrE&a...
www.youtube.com/watch?v=b8-tXG8KrWs&a...
www.youtube.com/watch?v=fD92J4W9n04&a...
www.youtube.com/watch?v=GhCXAiNz9Jo&a....
Best aardig
@RickyLaRue | 05-03-21 | 04:49:
Jij en ik alleen...
www.youtube.com/watch?v=t_e_45Szprk&a...
@neonreclame | 05-03-21 | 04:51:
Wat een lief liedje.
*hugsss*
Geroesemoes op de achtergrond..
"dat maakt het ook leuk, pff, koffie, nee, huh, koffie..!! huh?? hahaha,":
Voorgrond:
Doei...
Hooi! Haai! Hoe is het met jou vandaag? Mooi weertje hè? Kopje koffie? Gezellig! Wat is het toch ook fijn om hier te werken hè? Ik heb nog nooit zulke fijne collega's gehad! En onze baas! Jeetje, wat heb ik een enorme zin om bergen werk te verzetten vandaag! Jij ook, toch? Ja, ik zag het al aan je! Die gefronste wenkbrauwen hè? Opperste concentratie! Goed bezig!
Alice In Chains - Them Bones
m.youtube.com/watch?v=zTuD8k3JvxQ
Lieve guurders slaap lekker allemaal. Vrees dat ik morgen een fikse kater ga hebben. Wel een heel leuke avond gehad. :-)) X
Hoe oud ben je echt?
Hoera.//!
www.youtube.com/watch?v=wpkS2DU_qMs&a...
@RickyLaRue | 05-03-21 | 04:25: Ik denk vier.
www.youtube.com/watch?v=-oqAU5VxFWs&a...
Voor als het vroeg is...
Ik denk dat ik het weet..
Lafayette is een Amerikaanse, ( Dat weet ik niet zeker maar kijkt me geinig...
Nou neon
Wist jij dat een gedeelte van Muhrica ooit Frans was?
@RickyLaRue | 05-03-21 | 04:25:
Nee..
Had die kleine er iets mee te maken..??
@neonreclame | 05-03-21 | 04:29:
Napoleon?
@RickyLaRue | 05-03-21 | 04:51:
Die ja..
Beetje varen, beetje stoer doen..../
Wat een mooi nummer zeg.
Sonic Youth - Incinerate (Official Video)
m.youtube.com/watch?v=rP3ovD8ZSS4
nl.wikipedia.org/wiki/Madame_de_La_Fa...
Rubens achtig,,
Waarom niet...
Lieve Mickey Gouda, Nog bedankt voor het reageren op mijn tegel over het kindermisbruik in Groot-Brittannië. Was een beetje emo toen ik het plaatste. Wens je alvast een hele fijne dag, X Tot gauw!
Lezeres, die emoties waren wat mij betreft volledig legitiem. Zoveel slechtheid, zoveel selectieve verontwaardiging, het is niet te doen. Had de rest van de wereld maar net zo betrokken gereageerd als jij, dan was er voor die slachtoffers misschien nog kans op een zweem van rechtvaardigheid en genoegdoening. Liefs uit Gouda en een fijne dag!
Als je nooit emo bent, wat ben je dan? Een Emu?
Heb je een snor..??
Ik ken wel een snor.
Ik heb een snor.
Ik niet neon, ik zweer het je! Lol.
@lezeres | 05-03-21 | 03:59:
Is wel fijner zoenen, zo zonder snor....
@neonreclame | 05-03-21 | 04:02: Ach.. een snor heeft ook wel wat. Oh wacht... je bedoelt...
@lezeres | 05-03-21 | 04:05:
Geen snor..!!
Vrouwachtig /...
@neonreclame | 05-03-21 | 04:02: En wij maar met een geïrriteerde bovenlip lopen elke dag! Met je klote Gillette.
Lafayette (schip), een stoomschip op de trans-Atlantische dienst eind 19e eeuw
Kan dus ook..
Pakje shag alweer duurder.
Onlangs 2,50 (!!!) Euro erbij.
Nu 50 cent er bovenop.
Dit is zo hufterig.
Pak ze terug, koop gewoon niet meer.
Hoi Hans Spekman!
youtu.be/_rlbTBVXeEw?t=129
Koyaanisqatsi Prophecies I
Ja jij dus...!!
Zuid Amerika..??
Dat met die metro..
Daar woon je toch net fock it zuid Afrika...
@neonreclame | 05-03-21 | 03:39:
Het is hier nu 22:47 :-)
@Lafayette | 05-03-21 | 03:47:
Appla translate..
@Lafayette | 05-03-21 | 03:47:
In den avond,,!! dus zo'n vijf uur terug..
@Lafayette | 05-03-21 | 03:47:
Hamilton..!!
Dus na Dr. Seuss is het de beurt aan 'kenau' om niet meer te mogen.
Welke kenau bepaalt dat?
Wie nog langer naar deze machtswellustige onzin luistert is gek. Zijn ze überhaupt bekend met de etymologie van het woord?
Waarschijnlijk niet.
Genau, das ist richtig!
Gewoon zo;n avond, rond deze tijd..
Buiten weet je, koud, moe.. Voldaan..
Ik ga een gedidgt schrijven...
Dat rijmt niet eens.
@RickyLaRue | 05-03-21 | 03:31:
Dichterlijke vrijheid..
Als Hazes het mag, mag ik het ook,,,11
Kerona maakt ons allen er niet vrolijker op zie ik als ik de panelen regelmatig bekijk. Het wordt tijd dat we weer buiten mogen spelen...
Gewoon doen.
10 minuten toch..??
Ook de randjes Edgar, ook de randjes.
Ik heb veel meegemaakt bij de commandos, maarreh...
Is @lezeres de laatste dame hier?
Wat zijn er veel mensen opgerot.
Het wordt er niet leuker op.
Voor nu misschien even wel Ricky. Mis de dames ook vaak in de late uurtjes. Die zijn daarentegen weer super gezellig aanwezig in de ochtend. Mis ook veel mensen nu. Patje komt nauwelijks meer. K1100, de lieverd! Frau Merkel, Basil Fawlty, Calamity Jane, Lupuslupus, Kuifje, Nog een paar, net zo leuk, maar ben inmiddels een beetje te dronken. :-))
@lezeres | 05-03-21 | 03:10:
Hoe oud ben jij eigenlijk?
@RickyLaRue | 05-03-21 | 03:27: 102 jaar. En Jij?
@lezeres | 05-03-21 | 03:43:
Net 44 :D
@RickyLaRue | 05-03-21 | 03:45: Oh leuk... dat brengt de Couger in mij naar boven... rrrrir. ;-))
*hard weglopen doet*
Aargh.
@RickyLaRue | 05-03-21 | 03:57: Leeftijdsdiscriminatie? Foei toch Ricky!
People are Boring
George Carlin
youtu.be/eyWsFfd9pqE
Goodnight
Leeuukk.
02:45..
Drank in de man...
Ik mag in herhaling vallen..
www.youtube.com/watch?v=tDktQhssr1Q&a...
In herhaling vallen mag gewoon. Geweldig nummer dit! Gevoelig gezongen ook.
Ze dromen van een neon. Weet ik zeker!
@lezeres | 05-03-21 | 02:51:
Sigaret.,??
@neonreclame | 05-03-21 | 02:57: Mag eigenlijk niet meer.... ja lekker! Eentje dan:-))
@lezeres | 05-03-21 | 03:00:
www.youtube.com/watch?v=rBs3uu2hpLY&a...
Rrrrrr...!!
@neonreclame | 05-03-21 | 03:04: Waar haal je dit nummer nu weer vandaan neon? je lijkt wel een wandelende muziek encyclopedie. Prachtig nummer weer dit! Heeft trouwens wel iets weg van The Stones! Gaaf!
Dat valt allemaal wel wel mee..
Maarre..!!
www.youtube.com/watch?v=rBs3uu2hpLY&a...
@neonreclame | 05-03-21 | 03:20: Haha neon. Je wordt een beetje dronken nu. Dit is hetzelfde nummer :-))
@lezeres | 05-03-21 | 03:23: * Hips *
@lezeres | 05-03-21 | 03:23:
Beetje zegt Ze..
www.youtube.com/watch?v=rBs3uu2hpLY&a...
Wat een mooi neon!
@neonreclame | 05-03-21 | 03:25: Lol, okay nu wordt het ernstig! Zal ik gewoon doen of ik niets in de gaten heb? Iedereen is intussen wel dronken denk ik :-)) Ik wel!
@Brabeaulander | 05-03-21 | 03:28:
Welke,,,
@neonreclame | 05-03-21 | 03:25:Fun Boy Three - Our Lips Are Sealed
www.youtube.com/watch?v=JdlhLfwCE6c&a...
Verdomd goede keuze hier... al zag ik het zelf! Lol :-))
@Brabeaulander | 05-03-21 | 03:28: *hips* Kijk... Brabo is ook al dronken!
@lezeres | 05-03-21 | 03:28:
Jou zal ik snooit nooit, maar ook echt noiot lastig vallen..!!
www.youtube.com/watch?v=CU9pEi3ByTw&a...
@neonreclame | 05-03-21 | 03:31: neon, bedankt lieve vriend. Was eigenlijk best wel verdrietig vanavond. Jij hebt me zo aan het lachen gemaakt Je hebt een gave :-))
@lezeres | 05-03-21 | 03:36:
Ik heb nog een beetje hoor...
*hips* een beetje maar. Dankzij neon heb ik spontaan zin om mijn saxofoon te pakken en wat te gaan blazen.... bij twijfel doen zeggen ze maar ik laat het schieten.
@Brabeaulander | 05-03-21 | 03:42: Ligt eraan, heb je buren? Vind je het belangrijk om op goede voet met ze te blijven staan, Lol ;-))
@neonreclame | 05-03-21 | 03:35: Grapje toch? Heerlijk nummer neon. X
Keek naar buiten en zag door de wolken geen maan dus dan maar zo.
Claire de lune - Claude Debussy
youtu.be/CvFH_6DNRCY
@Brabeaulander | 05-03-21 | 03:53: Link doet het bij mij niet Brabo!
www.youtube.com/watch?v=dU1xvGNyL8Q&a...
www.youtube.com/results?search_query=...
www.youtube.com/watch?v=Tdw7kxD8eUc&a...
Die serie. Volg je die echt neon?
Dat nummer van Al Green is echt Super! Geweldige vondst weer. :-))
@lezeres | 05-03-21 | 02:43:
Ik zal toch iets veiliger met mijn linkje moeten om gaan....
@neonreclame | 05-03-21 | 02:48: Ach welnee. Kan jou het schelen. Ja ik probeer wel al je linkjes te volgen. Dat dan weer wel ;-))
Ligt het aan mij of is de gs app stuk. Ik krijg bij alle embedded links al een weekje "could not connect to server"
Srry Andre melding: Geenstijl.Bbvms.Com/..... Kan niet worden geladen. net::ERR_NAME_NOT_RESOLVED
Decade Of Aggression - Full Album
youtube.com/playlist?list=PLdWTSFhxsO...
Kan iemand mij misschien iets uitleggen ?
(Opa vertelt) Als ik vroeger maandenlang met mijn punkbandje door Europa op tour was (en geen centje subsidie, he ?) werden we bij IEDERE GRENS GEGARANDEERD aan de kant gezet. "Hebben jullie drugs bij je ?" Nee zo dom zijn we niet, want we weten dat we aan iedere grens de pineut zijn. En als we wel drugs bij ons hadden gehad waren die drie weken geleden al op geweest natuurlijk. Toch 5 uur wachten op de snuffelhonden. Soms haalden ze ons hele busje uitelkaar, of kwamen met een heus mobiel chemisch laboratorium. Onder schot gehouden door gasten met machinepistolen. Weer mee naar een cel of hok. Uitkleden, en hurken. Soms moest je je wangen (van de bips bedoel ik) uiteen trekken zodat 1 of andere snorremans met pet in je kaneelring kon koekeloeren. Die dachten serieus dat ik een brokje hash in mijn hol ging dauwen. Nou ik had al bijna een week niet kunnen douchen dus de rusty sheriff's badge was niet zo fris en schoon daar beneden. Desondanks kregen we zelfs wel eens een vinger in ons hol. "Dr. Jellyfinger is in the house" riepen we dan, aan de volgende die aan de beurt kwam. Nou is mijn vraag 1) Waarom kunnen we opeens onze grenzen niet meer dichtdoen ? Ik ben goddamme wel 180 x tegengehouden, opgepakt enz. 2) Waarom is inspectie van het gebit van een asielzoeker om diens ware leeftijd vast te stellen opeens "inhumaan", "vernederend" en een "inbreuk op de lichamelijke integriteit" ??? WTF ??? En een vinger in je reet is dat niet ??
Lekker man. Waar was dat?
Geweldige tegel dit, en was vastbesloten hier heel serieus op in te gaan maar.... Heb helaas de slappe lach gekregen... En het gaat maar niet over:-)) Sorry echt sorry... Proest! Hihihi.
Omdat "we" een stelletje woke mietjes zijn geworden
Weet niet meer waar dat was. Volgens mij een land met een "Z" erin. Zwitserland of Zweden, ofzo. Als je 10 weken op toer bent weet je sowiso na een maand nauwelijks nog in wel land je je bevindt. Misschien dat jij het lekker vindt om je prostaat te laten kietelen door vreemden, maar ik kreeg er geen stramme kabouter van. I'M A PITCHER, NOT A CATCHER.
Zo te horen wil je terug naar die goeie ouwe tijd.
Snap ik wel. Zo'n vinger in je aars is best lekker.
@Asteroid-B612 | 05-03-21 | 02:36: heb het nog niet geprobeerd, wie weet. Maar speelden jullie eigen nummers en staat er ergens iets op YT?
@R. Skickr | 05-03-21 | 02:42: @R.Skickr : Jazeker. Niet om mezelf een veer in de reet te steken (of vinger), since you asked :
FITZ OF DEPRESSION
--> nqI_T6AazNA
--> iXZZNLDf1
--> eFK5KZpmMr0
with Cheetah Chrome (legendary guitarist of the DEAD BOYS)
--> bujr1QJ-yD8
--> sx9X9UTiR18
--> TANkTEpuYm4
HYDROMATICS documentaire (duurt wel 3 uur !)
---> H27DwjqeQ68
BGK live @ CBGB's New York, 1986
--> 5YfKOj7F4-0
San Francisco 1986
---> JBhU_joDQ1E
Los Angeles 1984
--> kiWxdgwePV4
Er is nog veel meer maar ik weet niet precies waar... Er is vroeger nooit veel gedocumenteerd want we hadden toen geen mobiele telefoons ofzo, maar hiermee kan je denk ik wel even vooruit.
@RickyLaRue | 05-03-21 | 02:42: Mits op vrijwillige basis. Volgens mij moet jij maar eens Googlen op "Rusty Trombone", dat is wel een sensationele ervaring, zeg ik uit eigen ervaring. Vooral als je tijdens die Rusty Trombone sessie zo een knetterende zuurkoolscheet laat dat haar wenkbrouwen eraf schroeien.
@Asteroid-B612 | 05-03-21 | 03:33: Check, ik sliep al. Maar ga het proberen te ontcijferen en kijken/ luisteren.
@Asteroid-B612 | 05-03-21 | 03:33: Goeie energie man!! En supervolle zalen en hele coole plaatsen. Gaaf dat je dat gedaan hebt.
@Asteroid-B612 | 05-03-21 | 03:33:
Fitz Of Depression (live concert) - July 21th, 1996, Huck Finn, Nagoya, Japan
www.youtube.com/watch?v=okjLLrBqucw
Wauw! Lekker heftig! Nu ben ik natuurlijk heel nieuwsgierig geworden. Wie ben jij in deze band? Plaats af en toe een nummer/concert! Vinden mensen leuk. Ja zwitsal weet ik. Wij plaatsen hem wel voor je.
Iksweer jou als je nu met kkmusiek jatoch aankomt..
www.youtube.com/watch?v=Xdt58T366xw&a...
Wat een hufters waren James Hetfield youtu.be/1Eq9RVKT9XQ en Lars Ulrich youtu.be/gjbAKqREg9g destijds bij het maken van ... And Justice For All youtu.be/HbokBTEBEOE Nieuwe bassist Jason Newsted youtu.be/FtpSkGOG-Ww werd gepest en had te maken met dat ze liever geen afscheid hadden moeten nemen van Cliff Burton youtu.be/qdlQyNe_9tE die ze voor hun ogen zagen sterven na een tragisch busongeluk youtu.be/By-X82jYAbs in ultieme hufterigheid hebben ze de volledige bastracks op dit album weggelaten youtu.be/lmFgeFh2nlw . Pesterijen gingen jaren door en Newsted verliet uiteindelijk Metallica. Rob Trujillo youtu.be/dXcxRF1_4HA verving hem.
Lekkerste nummer van het Album is Blackened youtu.be/DU_ggFovJNo
Niks gelezen nog, maar netjes gedaan..!!!
www.youtube.com/watch?v=JykB5hnFDE8&a...
Ik zeg gewoon niks weetje ...
Zelfde setting.
youtu.be/C-u5WLJ9Yk4?t=31
Nog nooit van gehoord dit bandje! Jij hebt altijd weer een leuke vondst neon.
www.youtube.com/watch?v=vjVkXlxsO8Q&a...
Waar is Lezeres...!!
Mail nou samen naar GS redactie met verzoek mailadressen uit te wisselen. En klaar ben je. Of jullie.
@VP732 | 05-03-21 | 01:43:
Er is een grote kaper op de kust vriend...
Hier! Ik ben hier neon. Je kijkt over me heen. Lol :-))
@lezeres | 05-03-21 | 01:48: I
Ik zoeken..
www.youtube.com/watch?v=zZ7PVig8qyA
@neonreclame | 05-03-21 | 01:44:
Mooi nummer trouwens! Die pleur ik in de miks!
@keestelpro | 05-03-21 | 01:50:
LOL..!!
@neonreclame | 05-03-21 | 01:53:
Ik hou je in de gaten makker! ;-)
@neonreclame | 05-03-21 | 01:50: Ik zie je ALTIJD neon!
Talk Talk - My Foolish Friend (Official Video)
www.youtube.com/watch?v=nta13TQKDhI
(p.s. Heb niet de hele tekst doorgespit!).
@keestelpro | 05-03-21 | 01:50: Ja ja natuurlijk! neon's nummer wel! Pff. (trekt jaloers gezicht). :-))
@lezeres | 05-03-21 | 01:58:
Jouw liedje staat ook al weer op mijn notitieblokje. ;-)
@keestelpro | 05-03-21 | 02:05: Haha Kees, je bent lief! Ik doe gewoon lekker narrig. Heel gemeen eigenlijk. ;-)) X
Geweldig dit nummer van Linkin Park! Net wat ik nodig heb.
@lezeres | 05-03-21 | 02:09:
Ik hou wel van meisjes die plagen. x
Ok, neon, keestelpro en lezeres, allemaal GS mailtje sturen met verzoek om mailadressen te delen met lezeres. Lezeres kan dan... doen wat lezeres wil. Doet GS toch graag aan mee?
@keestelpro | 05-03-21 | 02:13: Ken wel meisjes plagen..... Hoe zit dat dan met jongens plagen? ;-)) X
@VP732 | 05-03-21 | 02:16: Stapelgek op Kees en neon! We zijn al alledrie al heel lang vriendjes. Gaat nooit meer over! We hebben GS niet nodig! Lach me trouwens altijd gek om jou! :-)) Heerlijk die korte, scherpe grappen. ;-))
@VP732 | 05-03-21 | 02:16:
Hang voor de clifhanger..
www.youtube.com/watch?v=dU1xvGNyL8Q&a...
@neonreclame | 05-03-21 | 02:25: Is dit je nieuwe project, na de Gilmore Girls? Vertel neon!
@lezeres | 05-03-21 | 02:36:
De Gilmore Girls kon ik nog wel volgen..( Dat duurde een partij,wil jij niet weten..)
Nee, na Lorelai en Lorelai, was het verhaal af...
@neonreclame | 05-03-21 | 02:42: Heb het ook gevolgd neon. Alleen het laatste seizoen niet meer. Lorelai en.... hoe heette het dochtertje ook alweer? Ah Rory! :-))
@lezeres | 05-03-21 | 02:47:
Ja hallo..!!
Rory is afgeleidt van lorelai..!! Vergis je niet..
Die ouwe Lorelai wist wel dat feminist een betekenis had hoor...
@lezeres | 05-03-21 | 02:47:
Rory studeerT af op Princeton, zit op Logan, en is verliefd op alles wat ze tegen komt...
@neonreclame | 05-03-21 | 02:55: Niet op alles/ iedereen neon. Alleen de mannen die ze ECHT leuk vindt. Net als ik ;-))
There Goes The Neighborhood
youtu.be/yZ6hkkMle1Q
Bodycount
Ja dat kickt aars.
En die lyrics. Sensitivity reader goes aaargh!
"Shit aint like that. Its real fucked up"
m.youtube.com/watch?v=WeNSeVoHJ44
Awesome
@RickyLaRue | 05-03-21 | 02:02: lekker hè. Album erna was ook nog best okay, Born Dead
Drugs, liquor, drugs
I love to smoke crack
I love to shoot smack
I love to fuckin' drink
I love my smoke when it stinks
Strakke teksten.
Ice T is cool.
Volgens mij werd ze nat in haar broekje door die caféeigenaar, youtu.be/_pnGugCtPKk
Als ik de reclames moet geloven druppelen bijna alle vrouwen in hun broekje.
@R. Skickr | 05-03-21 | 01:40: Dat komt weer door die verradelijke intieme wasemulsies.
Dat tweede commentaar van Hugo de Jonge eronder
www.youtube.com/watch?v=_pnGugCtPKk
The Sugarcubes - Hit
www.youtube.com/watch?v=LaNbsFRxslk&a...
Oh verdomme.... ja Kudt!
Jouw muziekkennis blijft me verbazen.
Ik vind helemaal mooi lezeresje! <3
@keestelpro | 05-03-21 | 01:40: Hee Kees! Super dat je er bent! Knuffel X
@lezeres | 05-03-21 | 01:42:
Ik ben er eigenlijk altijd wel maar niet altijd evenveel.
Deze tijd van het etmaal vind ik het mooist: het moment dat ik eigenlijk naar bed zou moeten gaan. XD
@keestelpro | 05-03-21 | 01:46: Begrijp je wel. Moet eigenlijk ook naar bed. Maar ik wil nog niet. Heb nog veel muziekjes :-))
@lezeres | 05-03-21 | 01:51:
Hmmpffff ik sta altijd te vroeg op vanwege het te laat naar bed gaan.
En omgekeerd.
De dag begint gewoon altijd klote en wordt gaandeweg steeds beter.
Waarom zou je dan naar bed gaan?
@keestelpro | 05-03-21 | 01:53: Super sterk argument! Blijf ik nog even. Lol. De dag wordt inderdaad meestal beter naarmate hij vordert, Meestal ja ! :-))
De Nachthap.
Riblap met zout en peper, gebakken in boter. Zoals oma dat kon.
Eigenlijk moet er op elk fornuis altijd een in de mond smeltende 4 uur gegaarde riblap staan. Zoals mijn Hongaarse vriend Láslo van de wijnberg altijd een pan uitgebakken spek had staan. EUREKA: beide moeten altijd op het fornuis klaar staan!
Maar nu de riblap:
Mijn voorkeur gaat uit naar Iers, omdat ze veel buiten staan vanwege het gematigde klimaat en gras eten. Dus in dit geval kies ik niet voor de duurdere EKO-variant.
Assaisoneer de riblappen aan beide kanten met zout en vers gemalen Lampong-peper. Dit is de gangbare zwarte peper die je vindt in de supermarkt. Stook een Creuset-stoofpan of een hybride heet. Doe er een grote klont boter in en laat deze bruin worden. Bruineer de riblappen aan beide zijden. Doe er dan een kopje water bij en wacht 4 uur.
Dit is heel goed te doen de dag voordat je ze eet. Na het avondeten met 10 minuutjes werk opzetten en voor het slapengaan uitdraaien. Wat een feest als je de volgende dag van je werk komt en ze even opwarmt!
Als ze er dan nog zijn, er zijn altijd dieven in de nacht!!!
Lekker recept! Heb alleen Tellicherry en een normale braadpan maar dat zal pret niet mogen drukken. Oh en ik heb geen werk.
@R. Skickr | 05-03-21 | 01:32: Een kater telt ook. Gewoon fijn als er wat klaarstaat. Veel mensen wagen zich niet aan stoven, maar het is evenveel werk als een biefstuk bakken. En een biefstuk kan je niet opwarmen...
@wilderst | 05-03-21 | 01:37: Doe het niet vaak zelf maar ben er zeker fan van.
Jummie, kan je ook een keer een recept met dikke ribben maar dan wel echt dikke ribben of een malse schweinehaxe doen?
@steekmug | 05-03-21 | 01:45: Speciaal voor jou nu meteen:
Ribben:
Hier in Brabant gaan de ribben in de tomatensoep (met rijst).
Ribben opzetten met water, zout, een ui in stukken en selderijgroen of lavas. Als de ribben supermals zijn een blikje tomatenpuree er doorheen roeren en klaar!. In geval van rijst deze eerst een kwartier ofzo meekoken tot overgaar.
@steekmug | 05-03-21 | 01:45: Haxe:
Maak in warm water een oplossing van zout en Colorosso-zout, dit is nitrietpekelzout, dit geeft een rose kleur aan vleeswaren en zorgt voor houdbaarheid, het is zelfs verplicht. Zonder dit zouden je spekjes en gekookte ham bruin zijn.
Pak een injectienaald en zuig de zoutoplossing op. Spuit deze op zoveel mogelijk plaatsen in de varkenshiel, toto op het bot.
Het beste is een dag rust, maar het kan ook meteen.
Kook de hiel een uur of 3 a 4 tot mals in water met zout, gerookt spek, lavas of selderijgroen en ui. Je ziet de analogie met de rib-tomatensoep. Je kunt evt dus ook beide samen koken, en van de rib de soep maken en de hiel apart eten. Want die gaan we nog afbakken in de oven tot goudbruin! Mjammie, enjoy!
@wilderst | 05-03-21 | 02:11: ik bewaar mijn recepten in Samsung Notes en er is nu een nieuwe map genaamd De Nachthap.
@wilderst | 05-03-21 | 02:11: ik kan het nu al ruiken!
Sugarcubes - Birthday (official video)
www.youtube.com/watch?v=58bAgVSYV1E&a...
Sugababes - Overload (Official Music Video)
m.youtube.com/watch?v=eVG4Ix9GgFg
@RickyLaRue | 05-03-21 | 01:28: Zo lekker dit nummer! Super! Wel echt heel wat anders dan the sugarcubes! Lol. Maar heerlijk nu :-))
www.youtube.com/watch?v=JYZMT8otKdI&a...
Hoeveel liedjes herkenen jullie hier in..??
1,3
@RickyLaRue | 05-03-21 | 01:24:
www.youtube.com/watch?v=MOwNCKZeNOE&a...
... Nee, ken je wel.. Zo groot, goeie gozer,, Neeee, niet die... meisje had ie..
Achter de straat waar jij woonde ja..
Klein..!! Ik zeg toch toch Klein,,!!
Nou, ok als je em ziet misschien. maar die dus...
Ben je al lang alleen?
@R. Skickr | 05-03-21 | 01:21:
Jaar of 5 misschien 6...
@neonreclame | 05-03-21 | 01:22: Na tijdje ga je tegen jezelf praten schijnt. Maar t heb ook ze voordelen.
@R. Skickr | 05-03-21 | 01:24:
Je heb altijd gelijk,,,
@neonreclame | 05-03-21 | 01:22: Zo blij dat je er nog bent! Moet een beetje huilen. Wat is het leven soms kudt! Oh verdomme....
@lezeres | 05-03-21 | 01:27:
Niet huilen...
@neonreclame | 05-03-21 | 01:28: Je bent lief! Doe mijn best!
Even snel een biertje doen samen? Proost lieve neon!
@lezeres | 05-03-21 | 01:32:
www.youtube.com/watch?v=9qKnZWUujOI&a...
@neonreclame | 05-03-21 | 01:39: Gaaaaf dit nummer! Proost neon, Knuffel X
www.youtube.com/watch?v=ZrQ0VMHK0Ec&a...
Beetje last van de nek...
David Lee Roth verliet, moest verlaten, ging weg bij Van Halen en kwam terug met Billy Sheehan en Steve Vai ( Eddie Who?)
youtu.be/RgLWTrWgDTI
Zo schattig dit.
Jeanette - Porque Te Vas (Cría Cuervos, High Quality)
m.youtube.com/watch?v=XRXM-qGIeZA
www.youtube.com/watch?v=hQLGCX8D-1Y&a...
Barbera voor Mickey...
Het is weer eens zo ver.
https://www.telegraaf.nl/nieuws/1539415763/woeste-vader-onthoofdt-dochter-17-vanwege-verboden-relatie
Ies koeltoer.
Dat zijn zo de keerzijden van de islam.
Pffft. Je mag het niet zeggen, maar dat is gewoon dierlijk gedrag.
Als je een hoofdzonde begaat volgens Sharia dan is het halszaak dat je je kop erbij houdt.
Onthoofden is populair bij de barbaren.
Vrouwen verkrachten kan daar ook prima.
En lijken in de rivier flikkeren.
Why not.
Tokkies zijn het.
"Een agent is geschorst omdat hij het hoofd van het meisje op een verkeerde manier verder heeft meegenomen". Dit zegt alles.
@R. Skickr | 05-03-21 | 01:05:
De sharia in India?
@Phantomas | 05-03-21 | 01:23: Wat zegt dat anders dan dat een agent niet het protocol volgde en daarvoor disciplinair is gestraft?
@Gulliver | 05-03-21 | 01:25: Dat zei ik niet. Maar waarom niet?
@R. Skickr | 05-03-21 | 01:27:
Dat oude Britse gebied is ooit opgedeeld in India, Pakistan en Bangladesh ofzo.
Vast niet strikt op religie.
@RickyLaRue | 05-03-21 | 01:36: The Great Game. The Man Who Would Be King is een mooie film met the great game die zich afspeelt op de achtergrond. Sean Connery en Michael Caine, wat wil je nog meer. Maar goed, sharia kan overal plaatsvinden. Ik wist niet dat het om India ging in eerste instantie, maar dat zei ik gelukkig ook nergens.
Link gevolgd en artikel gelezen. Aan het einde van het artikel werd terloops nog even gemeld dat ook verkrachtingen in India een probleem zijn; per jaar 30.000 aangiftes. Dat is natuurlijk absoluut gezien heel veel maar ik was toch ook benieuwd naar het aantal verkrachtingen in Nederland met beduidend minder inwoners. Even Googlen en voilá: volgens Amnasty International komen er in Nederland jaarlijks 100.000 verkrachtingsgevallen bij en is minstens 1 op de 10 vrouwen verkracht.
Een tweede resultaat sprak van elke dag 5 nieuwe gevallen.
Hoewel elke aanranding of verkrachting afschuwelijk is weet ik niet goed hoe je dit nieuws nu moet lezen. Blijkbaar zijn er in India te weinig verkrachtingsgevallen om aan de Nederlandse standaard te voldoen en kan je als vrouw beter in India gaan wonen.
Want 1.500 tot 100.000 verkrachtingen op 17 Miljoen mensen is iets meer dan 30.000 op 1,36 Miljard.
@Gulliver | 05-03-21 | 01:25:
Na de deling zijn er nog behoorlijk wat moslims in India overgebleven, onder het mom van "de soep..." en sommigen hadden eenvoudig niet de middelen om te vertrekken. Heb daar wel eens een documentaire over gezien; best triest. Maar 1 ding is zeker, tussen India en Pakistan komt het nooit meer goed; ditto voor India en Bangla.
Reaguurselkloosriet wilderst | 05-03-21 | 00:20
Walgelijk dat KNMI.
—> Dit doet wat met de stemming meteen.
Eilanden die zouden gaan overstromen binnen 10 a 30 jaar, terwijl de zeespiegel maar millimeters stijgt. Net voor de verkiezingen.
—> Dit is uw lastigste zin. Een terugblik naar een visionaire uitspraak ergens tussen 1991 en 2011 dat we vandaag de dag Texel op de zeebodem zouden aantreffen? U maar wachten. En dan net voor 17 maart meet u in Den Helder slechts enkele millimeters stijging. Ziet u nog steeds die depressieve veerpont gaan.
En we moeten nu iets doen, alsof Nederlandje aan een knop kan draaien om de hele wereld aan te passen.
—> Baudetiaans! Maar hier had tie wel een punt natuurlijk.
Het ergste is nog dat ze zelf weten dat de opwarming komt door SCHONERE lucht. Dat staat of stond op hun eigen website.
—> Schone lucht = Sluipmoordenaar! U weet het. Wij weten het. Want het staat op de website van het het KNMI. Of stond. Detail.
Hoe schoner de lucht, hoe harder het opwarmt. Want dan is de zon feller en zijn er minder wolken en mist. Ook het blussen van natuurbranden door de mens heeft een foute invloed.
—> U citeert de website of weet gewoon dingen? Natuurbranden blussen maar gewoon niet meer doen dan? Uw kennis triggert.
En op wat de Etna nu uitpuft na zijn er geen grote uitbraken geweest de laatste decennia. Want die zorgen ook voor fikse verkoeling.
—> Behalve voor de vele mieren die in de nabije omtrek wonen. Onderbelicht in uw Reaguursel Voor Aan De Muur. De mieren krijgen een miljoenmiljard liter kolkende lava op hun huis.
Denk maar eens aan Oud en Nieuw, dan is het altijd mistig door het vuurwerk.
—> En donker! En laat geeeuw.
En afgelopen voorjaar tijdens de 1e lockdown was het stralend warm weer, maandenlang, door minder vervuiling.
—> Het was ook lente hè! Elke dag rokjesdag!
Hoeveel bewijs wil men nog?
—> Voor men is het nooit genoeg. Altijd maar zeuren om n>1. Vermoeiende lui.
Dit is de grootste fout die de mensheid ooit begaan heeft!
—> U vergeet even dat we Sieneke naar het songfestival stuurde. En dat het orgel te zwaar was voor het podium.
En je hoort er niemand over.
—> Gelukkig hebben we wilderst nog.
Want big business dat klimaat. Al dat geld wordt weggegooid om het nog WARMER te maken.
—> Vandaag was het best fris maar laat u niet misleiden, u heeft ze in de smiezen. Precies de eyeopener die we hier in de panelen konden gebruiken.
Print dit reaguursel en hang het op. De waarheid zal ooit boven water komen.
—> Hang deze kloosriet er meteen onder. Dank!
Nogmaals, je kon me wegdragen bij Sieneke met haar orgel. Top reaguursel!
Hoe dronken ben je? Je snapt de eerste alinea al niet. Het KNMI, niet ik, schrijft vandaag dat eilanden in het gedrang komen in de komende 10 a 30 jaar.
Daar ben ik maar meteen opgehouden. Mafkees.
Mwah, niet bijzonder sterk voor een kloosried. Veel sarcasme. Dat was het wel.
Yup, A for effort zullen we er maar van maken. Meedoen belangrijker dan kunnen.
@wilderst | 05-03-21 | 01:05:
Ik vond het wel een goeie kloosriet.
Onze voorzittert was best meegaand in haar oordeel.
Veel minder vijandelijk dan uw reactie.
@keestelpro | 05-03-21 | 01:37: Dus u ontkent de verkeerde benadering van de opwarming van de aarde? U gaat niet in op de essentie van het plempsel, maar heeft alleen oog voor de technische kanten van een 'kloosriet'?
Ik wil morgen achterin zitten, en dan hebben we het er nog wel eens over!
"In Limburg is een nieuwe coronavirusvariant aangetroffen, de zogeheten Mexicaanse mutant."
Rennen! Hollen! Paniek! Straks komt de Urkse variant uit Guatemala en die is nog veel besmettelijker.
Die Mexicaanse variant schijt je er dezelfde nacht nog zo uit.
Geweldig dit nummer!
The Sugarcubes - Deus
www.youtube.com/watch?v=x66BF4AYvYY&a...
Met een jonge Björk
Doe die nog iets?
Björk?
@kloopindeslootjijook | 05-03-21 | 00:47: was het toch Björk? Ik wilde er een opmerking over maken dat het wel erg veel leek op Björk.
@kloopindeslootjijook | 05-03-21 | 00:47:
Ze maakt geweldige skyr.
Met moedermelk.
Correctie: met melk van de geboortegevende ouder.
Natuurlijk is dit Bjórk! Ze zat eerst bij de Sugarcubes! Gaaf toch!
Het blijft een bijzonder verdienstenplan. Nogal onbetrouwbaar m.i. maar toch.
Eagles - Last Resort: www.youtube.com/watch?v=sIVB7q4nvA8
Ik heb al 29 stappen vandaag.
Ik 12..
Zo, doe effe rustig. Je moet morgen ook nog.
Zo, je was zelfs te lui om het woordje ‘gezet’ tussen stappen en vandaag te plaatsen. Overigens wel een mooie prestatie vind ik. Less is more.
www.youtube.com/watch?v=4qlCC1GOwFw&a...
@Sinterbikske | 05-03-21 | 00:42: More is toch more?
Krijg wel trek, dus zal zo het aantal stappen wellicht moeten verdubbelen.
www.youtube.com/watch?v=eVG4Ix9GgFg&a...
www.youtube.com/watch?v=oJDGcxAf9D8&a...
Suikermeisje toen&toen\,,/.
Misschien moet er een website komen die verwijderde artikelen van nieuwswebsites opslaat.
En de gejoriste tegels van hier
Nunietmeer punt nl
Die nummer 23 op dat billboard van de TK-verkiezingen ziet er wel heel kink uit dus ik denk, hey, Ans Markus gaat de politiek in?
Blijkt het dus Esther van V/Fenema te zijn. Bummer...
Indorock wie kent dat niet?
Goede lyrics ook,
youtu.be/voFiXplLKPs
Terima Kasi.
Lol, en dat is dit de volgende in de lijst:
www.youtube.com/watch?v=N7JZQX5qx4Y
Sensor Motorik - Cutting Human Genitals For Satisfying Necrophilia
Zou dit ook in de playlist van onze GU staan?
@Graaisnaaiert | 05-03-21 | 00:30: een dank!
Indyrock ken ik wel. Van independent zeg maar. En ken veel indo's die goed gitaar kunnen spelen. Zit in de genen lijkt wel. Zit er iets in de rijst ofzo?
Was ik maar rijk en niet zo knap...
www.youtube.com/watch?v=OhpgH50rcNI&a...
Walgelijk dat KNMI. Eilanden die zouden gaan overstromen binnen 10 a 30 jaar, terwijl de zeespiegel maar millimeters stijgt. Net voor de verkiezingen. En we moeten nu iets doen, alsof Nederlandje aan een knop kan draaien om de hele wereld aan te passen.
Het ergste is nog dat ze zelf weten dat de opwarming komt door SCHONERE lucht. Dat staat of stond op hun eigen website. Hoe schoner de lucht, hoe harder het opwarmt. Want dan is de zon feller en zijn er minder wolken en mist. Ook het blussen van natuurbranden door de mens heeft een foute invloed. En op wat de Etna nu uitpuft na zijn er geen grote uitbraken geweest de laatste decennia. Want die zorgen ook voor fikse verkoeling.
Denk maar eens aan Oud en Nieuw, dan is het altijd mistig door het vuurwerk. En afgelopen voorjaar tijdens de 1e lockdown was het stralend warm weer, maandenlang, door minder vervuiling. Hoeveel bewijs wil men nog?
Dit is de grootste fout die de mensheid ooit begaan heeft! En je hoort er niemand over. Want big business dat klimaat. Al dat geld wordt weggegooid om het nog WARMER te maken.
Print dit reaguursel en hang het op. De waarheid zal ooit boven water komen.
Wat gaan we eten?
Ik heb nog over
Oven voorverwarmen op 180 graden
Boter heet laten worden in koekenpan
Kip kruiden met peper, zout en paprika poeder
Kip aanbraden op hoog vuur
uien erbij
Paar takken tijm erbij
Paar takken rozemarijn erbij
40 teentjes knoflook, schil mag eromheen blijven
Afblussen met flinke scheut witte wijn
Grote ovenschaal beetje olijfolie erin
Alles erin leggen
Citroen doormidden en erbij, beetje zest over heen gooien
30 minuten in de oven
Serveren met stokbrood
Knoflook wordt boterzacht en smeer je op je brood
@R. Skickr | 05-03-21 | 00:27:
Geen tefalpan hé.
@J.Cash | 05-03-21 | 00:36: Heb heuse MasterChef© pannen.
Ja joh? Dus David Attenborough lult uit zijn nek? En Wubbo zag geesten ofzo.
Reaguurselkloosriet verderop in de panelen!
Heerlijk die cafelogica. We nemen er nog een.
@de Voorzittert | 05-03-21 | 00:50: Hahaha top. Mooi gedaan en je kon me wegdragen bij Sieneke met haar orgel.
@de Voorzittert | 05-03-21 | 00:50:
Vader Abraham keurt deze tekst goed.
@R. Skickr | 05-03-21 | 00:27: Leuk recept maar een beetje een dissonant als reactie op dit plempsel. Verder zou ik nooit paprikapoeder op hoog vuur bakken. Dan verbrandt het. Welliswaar moet het wel gemyoteerd worden in een vorm van vet. Dus ik zou de kip aanbakken, de uien ook, en dan de pan op een klein pitje zetten en het paprikapoeder erdoorheen roeren en het geheel zo 5 min zeer zacht familie laten maken.
@wilderst | 05-03-21 | 00:57: Je hebt gelijk wat betreft de paprikapoeder uiteraard. Eigenlijk strooi ik die erbij als alles in de pan zit. Kan overigens ook prima zonder.
@R. Skickr | 05-03-21 | 01:10: Verder heb ik niet zo'n mening over je plempsel maar hoopte ik op een receptje.
@R. Skickr | 05-03-21 | 01:12: Voor mij is het het paprikapoeder, maar beide mogen. Verder tref je de Nachthap verderop, enjoy!
laatste en trusten.
Janis Joplin - Cry Baby (Official Audio)
www.youtube.com/watch?v=VfGSd-tikH4
Is dit een nieuw nummer van haar?
Slaap ze!
www.youtube.com/watch?v=N3JFwd1bk4Q&a...
Kusje aan lezeres..
) Wist je trouwens dat "lezeres19" op GS bestaat..??
1tm18 zijn "opgerot"
@SinisterNL | 05-03-21 | 00:21:
Terecht...!!
Nobody zit aan Lezeres....
@neonreclame | 05-03-21 | 00:23: Dank lieve neon. Love you! x
Kelis - Milkshake (Official Music Video)
www.youtube.com/watch?v=6AwXKJoKJz4
Ben jij ooit bedonderd door je man?
Kelis - I hate you so much right now
m.youtube.com/watch?v=ETNRfcNIl2w
@RickyLaRue | 05-03-21 | 00:48: Wie nou niet lieverd?
(Ghost) Riders In the Sky (American Outlaws: Live at Nassau Coliseum, 1990)
www.youtube.com/watch?v=nOWjX4BpC24
The White Stripes - Dead Leaves And The Dirty Ground
m.youtube.com/watch?v=7OyytKqYjkE
Cher & Sonny: Little Man (1966 - rimasterizzato HQ sound)
www.youtube.com/watch?v=YYVR5lO9Ouo&a...
Sommige Amerikaanse bisschoppen ontmoedigen katholieken om het Johnson & Johnson-vaccin te nemen als er andere beschikbaar zijn.
De Amerikaanse conferentie van katholieke bisschoppen , evenals ten minste zes andere bisdommen uit het hele land, hebben verklaringen vrijgegeven waarin ze 'morele bezorgdheid' uitten over de vaccinatie vanwege het gebruik van in het laboratorium gekweekte cellen die afstammen van cellen die in de jaren tachtig uit het weefsel zijn genomen van geaborteerde foetussen
bron:CNN
Is het vaccin ondertussen wel al halal verklaard?
edition.cnn.com/2021/03/03/health/bis...
Raer verhaal.
Maar dezelfde cellen worden al heel lang in andere vaccins gebruikt, dus ze zijn er wel laat bij.
Squares - Bandje van Joe Satriani uit 1979
youtu.be/YZ82zdGVR6w
Interpol live - Glastonburry.
Toen er nog leven was.
En mooie chicks. Snif.
En modder
https://www.youtube.com/watch?v=-oisK9qwYvU
Possibly first waves of the tsunami hitting Tokomaru Bay in New Zealand.
twitter.com/zerosum24/status/13676095...
twitter.com/guayacanfmcl/status/13676...
"Seeing land we haven't seen before now in the Kaipara Harbour"
twitter.com/cre8d/status/136761107599...
Veel aardbevingen overal in de wereld de laatste tijd. Van de week ook weer in Griekenland en in Zuid Amerika is het bijna elke dag raak.
Als de Etna zijwaarts richting zee ontploft kan er een tsumami tot wel 100 meter hoog ontstaan in de Middelandse zee heb ik gisteren gelezen.
Ijsland staat trouwens ook op springen, www.ijsland-enzo.nl/ijsland/actueel_n...
Never Marry a Railroad Man [HQAudio MusicVideo] - Shocking Blue
www.youtube.com/watch?v=3qI-XExjyC4
MELANIE Look What They've Done To My Song, Ma ('71)
www.youtube.com/watch?v=r44Ach4mXE4
Vanavond begon het weekend al voor mij!
Na het werk dus meteen een Baileys ingeschonken, bij de koffie.
Voor mijn oudste zoon ook een, om te proeven, een vingerdop in een mini-glaasje.
Mag helemaal niet tegenwoordig, maar fuck it.
Hij zei 'Als mama dit hoort !!' en begon na één nipje gelijk te giechelen en met zijn ogen te draaien, de grapjas.
Dat zijn van die momenten die je je vele jaren later nog herinnert.
@Sinterbikske | 05-03-21 | 00:06: Ja, echt... weet nog goed dat mijn oma doodleuk nóg een glas rode wijn voor me inschonk, op mijn veertiende. Mijn moeder: 'Nou mám !!'
Mijn oma: 'Ach, als-ie dat nou lekker vindt?', lol!
@Papa Jones | 05-03-21 | 00:10: vroeger advocaatje lepelen bij oma, mooi was dat, Kersenbonbons snoepen. Ik denk met veel plezier aan die tijd terug.
Beter dat je ouders het leren dan dat je vriendjes je meenemen en volgooien, toch?
Mijn ouders hebben het me ook geleerd, wijn met water aangelengd. Niet te zuipen natuurlijk maar je voelde je stoer genoeg om net te doen alsof je het wel lekker vond.
Pas nu toch op, zo is het bij mij ook begonnen, alleen met m'n moeder als aangever. Tien jaar later hakte ik kopstoten weg. Nu, op mijn drieënvijftigste, en al weer een jaar of acht de baas over mezelf, weet ik wel beter.
Met Ogen te draaien? Of homo of attaque, bij 1 van de twee ingrijpen!
@Rhenium | 05-03-21 | 00:18: Ja, mijn vrouw is er ook fel op tegen. Die had een vader met een nare dronk. Is zelf ook verslavingsgevoelig, net als haar broer.
In mijn familie is dat helemáál niet. Twee glazen is echt de max, bij een gelegenheid.
Ben gewoon eigenwijs denk ik. Wordt ook geen gewoonte hoor, die fles Baileys stond er ook al een jaar.
@SinisterNL | 05-03-21 | 00:20: Ehm... bij welke van de twee moet ik ingrijpen?
@Papa Jones | 05-03-21 | 00:36:
Beste Papa Jones,
Staat er al een jaar? Dan moet dat spul toch wel genuttigd worden. Jaren geleden hadden we ook zo’n vergeten groe ... fles in de kast, oaar jaar of zo, en dachten we: Pakken er eentje. Nou, nee dus, het spul was helemaal muf.
Nare (af)dronk.
Wacht niet te lang. Evocatus
@Evocatus | 05-03-21 | 00:47: Haha, komt goed.
Mooie vader-zoon-momenten, altijd +1
Moet je nu wel of niet zelf een rood potlood meenemen naar het stemburo?
Hoe gaan we geïdentificeerd worden met ons mondkapje op?
Nee je mag hem houden.
@R. Skickr | 05-03-21 | 00:01: Ah, vandaar die bezuiniging op de WW, het zal toch ergens van betaald moeten worden.
Er zal toch wel nog een verkiezingsdebat komen op de televee? Uitgelezen kans voor Wilders om de asielkosten te melden.
& Nuuk,
Waar blijft het hongergevoelverdrijvend recept?
LAY DOWN (song only) LIVE '70 Melanie & The Edwin Hawkins Singers (Candles In The Rain)
www.youtube.com/watch?v=O7M3iPE6PzY
Is dat de kondt van Kardashian op die van Marijnissen gefotoshopt?
Als ik zo'n kont zie, heb ik altijd de neiging om te vragen: Mag ik achterop?
@de honden blaffen... | 04-03-21 | 23:51:
aar moet je niet opzitten, daar moet je de bongo's op spelen. Dat zijn me een partij klankkasten...
Zit me een beetje op te naaien hier. Minder WW volgens Wopke. 400 miljard want elke week 500 gelukzoekerTs. Alles staat klaar voor ze (niet direct, maar ok, er wordt voor ze gewerkt).
Mijn ouders altijd hard gewerkt, nu pensioen en moeten -nu al- elk jaar inleveren. Mijn vrouw kreeg een brief dat d'r pensioenfonds is overgenomen en ingelegde kapitaal is geslonken met 20%.
Gelukkig ben ik miljonair.
Voelt een beetje als eerste 20 seconden van deze: youtu.be/d0vT-ERKSFs
@ruudvangeelen | 04-03-21 | 23:46:
Knul toch..
@ruudvangeelen | 04-03-21 | 23:46: Uw muziekkeuze wordt gewaardeerd. Jerney was naast de goede compositie van Earth & Fire een prettige verschijning. Om op uw plempsel terug te komen: Mijn grootvader zei altijd: "Aan het einde van de rit moet je alles inleveren".
@sir Ockels | 04-03-21 | 23:59
Jerney in de Playboy was één van de vele hoogtepunten tijdens mijn puberteit.
@Gulliver | 05-03-21 | 00:15: U kent uw klassiekers. Ooit heb ik het eerste Nederlandse nummer met Ellen Soeters nog grondig mogen bestuderen.
@neonreclame | 04-03-21 | 23:51: knaapje voor u
@ruudvangeelen | 05-03-21 | 00:41:
www.youtube.com/watch?v=awzNHuGqoMc&a...
A U B...
Iedereen heeft wel een muzikale guilty pleasure; die van mij zijn de Monkees. Fout, fake ( in het begin ), suikerzoet en stiekem toch heerlijk.
2 minder bekende nummers:
www.youtube.com/watch?v=mo7cBvd62Uw&a... ( Heart and Soul, begint na 20 seconden oid |)
www.youtube.com/watch?v=D3hL4MbAbWk&a...
( That was then, this is now ).
* Opbiechten doet: James Last - Biscaya
www.youtube.com/watch?v=pCCV2vTrUKc
Ha, kent u nog de hardcover indertijd van deze apen? Het stripboek begin jaren 70tig.
S.O.S. for Love youtu.be/CB57CuT4smM
Atlantis Is Calling - Modern Talking
Alles van hun is gaaf, alles lijkt oo elkaar.
@bij gelegenheid | 04-03-21 | 23:53:
Jazekers. heb hem nog gehad ook maar ooit met m'n domme hoofd verkocht.
@R. Skickr | 04-03-21 | 23:56:
Wij noemden dat hier Darkroompo destijds. En stiekem is het hardstikke leuk als je het nu weer hoort. Ok, een andere bekentenis, ik heb een dubbel liveLP van de Village People; zag hem ooit eens op een rommemmarkt en dan kun je hem niet laten staan. Nooit gedraaid trouwens maar het idee alleen al...
@sir Ockels | 04-03-21 | 23:48: Ha, James Last!
Hier dan... dat is toch gewoon fantástisch!
youtu.be/x10aoM42eG8
@sir Ockels | 04-03-21 | 23:48:
Oeh, james last, hier moet ik toch echt een grens trekken...
@Graaisnaaiert | 05-03-21 | 00:02: Mooie bekentenis. Ik kocht ooit t singletje van Mixed Emotions en Feargal Sharkey vlak achter elkaar.
youtu.be/qgZ9bK5U_4Y
youtu.be/Bx9qUR9P2ZQ
Abba - Waterloo.
m.youtube.com/watch?v=Sj_9CiNkkn4
Vind ik stiekem best leuk.
Dat gevoel als je naar "Het Foute Uur" luistert en bij ieder nummer denkt: "Hè, da's toch geen fout nummer?!"
@R. Skickr | 05-03-21 | 00:09:
Oeh... Ook een klassieke combo...
Stamppot? Dat is toch helemaal geen stamppot.
oops.
twitter.com/YoufeckingIdiot/status/13...
DJ neon..!!
www.youtube.com/watch?v=RBZseGrC10s&a...
Ik vind gewoon mooi ja,,,!!
Ruth mag hem van mij wel even vasthouden. Mooie vrouw met mooie stem.
Zo doe je dat nou.
twitter.com/DirtyFootbaIIer/status/13...
Gitaarliefhebbers opgelet. Dit wil je zien.
Justin Johnson op een 9 snarige akoestische gitaar en een staart van een ratelslang onder de e-snaar die percussie speelt.
youtu.be/b-G33DtsYg8
Crawlin' King Snake
Justin Johnson, altijd goed.
Staat ook in de wachtrij nu...
Prima hoor, ik hou wel van een gitaartje
Het werkt wel, geinig...
@Graaisnaaiert | 04-03-21 | 23:58: Maar hoe kent die slang het nummer?
Lekker aan de "barcode yellow" van de Moersleutel. Stevige pot!
bikkel.
twitter.com/DirtyFootbaIIer/status/13...
Is er ook een correlatie onderzoek geweest tussen het aantal dagen dat er zout gestrooid werd op de wegen tijdens de afgelopen vorstperiode en de afname toendertijd van corona besmettingen?
Strooizout en mogelijk dan ook zout fijnstof wat dan in de lucht hangt binden zich dan mogelijk aan de beschermlagen van bacteriën en virussen aanwezig in de lucht zodat de beschermlaag breekt en sneller afsterft.
Meet men überhaupt het zoutgehalte tijdens fijnstofmetingen van de luchtkwaliteit?
De lucht was droger, wat in het voordeel van het virus was toendertijd.
Neem er nog eentje
Eitje. 7 vorstdagen, 7 dagen strooien, 7x geen stofmetingen. Dit delen door 3 is 7 beschermlagen verwijderd van virussen en bacteriën.
Muzak.
Èn minder alcoholdampen tydens de horeca-sluiting - wat gaf dat voor effect ?
En @steekmug, toentertijd reken ik ook goed.
@SinisterNL | 04-03-21 | 23:37: Zout kills, www.ntvh.nl/corona/amerikaans-onderzo...
Daddy German Shepherd Plays With His Kids
www.youtube.com/watch?v=WeSbUUY_pNM
www.youtube.com/watch?v=8FzV21Lqd3A&a...
Is er vandaag op GS al gemeld hoeveel besmettingen er waren vandaag? 3961. Best wel weinig.
*positieve testen
@VP732 | 04-03-21 | 23:32: Sorry. You’re right.
Dag is nog niet voorbij.
@VP732 | 04-03-21 | 23:32: Dit volgende: 8% besmettelijken.
Mama zit in quarantaine
Last van haar longen, benauwd.. 2e prik vorige Vrijdag gehad..
Zekere voor het onzekere, toch maar een test..
Heb het te doen met haar..
@bij gelegenheid | 04-03-21 | 23:35: ;)
@neonreclame | 04-03-21 | 23:36: Kan het me voorstellen. Beterschap.
@zwartzondersuiker | 04-03-21 | 23:40:
Thanks...
@neonreclame | 04-03-21 | 23:36:
Succes met mams, en u.
Wel jammer dat er, ook door GS, een jaar lang paniek is gezaaid, en nu ruis.
@bij gelegenheid | 04-03-21 | 23:43:
Lievv..
Komt goed hoor...
Bedankt....
@neonreclame | 04-03-21 | 23:36:
Hopelijk valt het mee neon!
@SterF... | 04-03-21 | 23:49:
Dank.. Echt waar..!!
Het gaat mij niet zozeer om mijn moeder, maar om de spastische manier hoe er mee om gegaan wordT...
Bij het minste geringste worden oudere mensen buitenspel gezet..!!
In deze hele crisis was juist de bedoeling om de oudere te beschermen.... In mijn ogen lukt dat, volgens protocol, dus niet..
@neonreclame | 04-03-21 | 23:36:
Neon, vertel je moeder alsjeblieft dat het essentieel is om te blijven bewegen, ondanks de benauwdheid. Ademhalingsoefeningen onder de douche (stoom, eventueel gecombineerd met inhalatiecapsules), oefeningen om de spieren van het bovenlijf los te maken en de longen 'ruimte' te geven. Zo heb ik zelf vorig jaar maart de ergste benauwdheid getackeld. Beterschapswensen vanuit het Goudse!
@MickeyGouda | 05-03-21 | 00:04:
Dank lief..
Komt wel goed met haar.
Zo’n mevrouw die bij Op1 mag vertellen over koken in de middeleeuwen en vliegtuig eten hoeft zich dus niet aan de avondklok te houden want dit is blijkbaar een essentieel beroep?! Als je iets over slecht eten wil weten kun je ook gewoon morgen bij mij aan tafel aansluiten, we eten om 19.00, geef je daarna een rondleiding en schop je om half negen de deur uit zodat je voor de avondklok weer thuis bent. Als je je best doet wil ik de taxi nog betalen ook.
"In de gevangenis krijgt polletje bezoek van toenmalig Ajaxvoorzitter Michael van Praag. Die overhandigt hem een shirt van Richard Witschge."
Diezelfde van Praag beet ooit de weduwe van de door Kluivert doodgereden Marten Putman toe dat haar man wat beter had moeten opletten bij het uitparkeren. Smeerlap !!!
Ongelooflijk maar waar inderdaad. Hij had levenslang maar kreeg in hoger beroep 15 jaar. En dan een door spelers gesigneerd tshirt van deze voorzitter krijgen. Dat van Kluivert wist ik nog niet.
Bucks Fizz - Land Of Make Believe
youtu.be/l6DOGITIfAY
Stond op een verzamel LP uit de 1982. Pakkend refreintje.
You gotta speed it up
And then you gotta slow it down
Na een jaar lang minder auto rijden en minder vliegverkeer zou je denken dat er minder CO2 wordt uitgestoten, maar toch wordt er meer CO2 gemeten in de lucht. Hoe wil de GL brigade dit ooit recht lullen ?
www.esrl.noaa.gov/gmd/ccgg/trends/
Iets naar beneden scrollen voor de grafieken
www.esrl.noaa.gov/gmd/webdata/ccgg/tr...
Geinig.
Rood is de verwachting, soewart wat men heeft kunnen meten?
www.esrl.noaa.gov/gmd/webdata/ccgg/tr...
@bij gelegenheid | 04-03-21 | 23:33:
Rood is het maandelijks gemiddelde, zwart is het gemiddelde met een seizoenscorrectie.
Ook maar weer eens een linkje, een wat minder bekend nummer van de rockgroep The Motors die we allemaal wel kennen van dat poepsaaie "Airport":
www.youtube.com/watch?v=16-unkUeYws
( Phoney Heaven. Plaatje is sowieso een aanrader als je van goede rock houdt ).
Ik luister even Everly Brothers:-)
@letopuwzaak | 04-03-21 | 23:37:
Ik zag het, zal hem zo ook even aanslingeren ;-)
@Graaisnaaiert | 04-03-21 | 23:38:
Doe maar niet, dat is een hele andere gemoedstoestand! Proost!
@letopuwzaak | 04-03-21 | 23:41:
Ach, beetje flexibel op zijn tijd kan geen kwaad. Jij ook proost :)
Oma Broekers-Knol heeft een opleving: eenvandaag.avrotros.nl/amp/sp-en-cda-...
Deugers over de zeik.
Iedereen gelijkwaardig beledigen kan niet.
Dan zou ik mezelf ook een klootzak vinden.
En dat ben ik niet.
maar iedereen vindt het wel gelijk waar...
Dré Hazes die het over andere artiesten heeft. Artiest, art, kunst.... Ik zie het verband niet met de kitsch die hij maakt.
Ben ik de enige die Wopke op die CDA-campagneposter nogal viezig vind loensen?
Wopke Maakt-Niet-Uit-Vanuit-Welke-Hoekstaar
Loensen? Wat is dat?
@SaintNick | 04-03-21 | 23:28:
Tikkeltje scheel kijken.
Ik denk dat Trail of Tears van WASP wel passend is.
Iemand?
En ja.
www.youtube.com/watch?v=ZWjlXNrH0yI
Soms vergeet ik of ik je nou mag of niet...
Hier dan: m.youtube.com/watch?v=LTrk4X9ACtw
@neonreclame | 04-03-21 | 23:22: the irritation factor is great in this one.
@neonreclame | 04-03-21 | 23:22: indertijd kon ik dks soms best velen.
@Sinterbikske | 04-03-21 | 23:24: understatement.
Met de dood van Polletje (verkrachter moordenaar, afperser) dacht ik toch nog even aan de veldslag bij Beverwijk. Ik heb dat nooit begrepen. Ergens is een weiland iemand doodsteken. Net als dat ik het niet begrijo dat een moordenaar in de bestuurskamer van Ajax kon gaan zitten en voor de veiligheid van spelers zorgde.
Documentaire Zembla youtu.be/u203tq3Ugd4
youtu.be/u203tq3Ugd4
Ah. "Beverwijk" staat voor mij ook nog steeds voor Picornie. Net zoals "polletje" voor mij ook nog steeds staat voor Breuk
m.youtube.com/watch?v=97pYmFe65go
Schijnt dat Willem Holleeder ook zijn neus in de zakenwereld wist te leggen..
Zo vreemd is het niet...
@Deksmaat | 04-03-21 | 23:20: Historisch moment. Die nieuwe regel was net dat seizoen ingevoerd dacht ik.
@neonreclame | 04-03-21 | 23:21: niet zo vreemd, of net zo bizar. Dat soort enge mensen mag je nooit te dichtbij laten komen als club of bedrijf zijnde. Doe je dat wel dan is het later nog lastig ervan af te komen.
Polletje Piekhaar, wat was dat ook alweer?
@Graaisnaaiert | 04-03-21 | 23:28: synoniem voor dn venusheuvel?
@VP732 | 04-03-21 | 23:31:
Haha, ik zie het al voor me als ik dat aan de vrouw vertel...
Battle of Beverwijk.
www.youtube.com/watch?v=UrbiSOIefE0
@Sterf:
Kan ik je nog blij maken met een vrolijke, maar toch wel gevaarlijke sound van The Atomic Fireballs.
Ik bespeur de laatste tijd een hoop grafherrie in je tegels! Die overigens ook worden gewaardeerd hoor. Maar wat swampy, voodoo geluid uit ik denk the Deep South kan geen kwaad.
The Man with the Hex.
www.youtube.com/watch?v=UunvsU66B4Y
Goede Swing!
Doet mij meteen hier aan denken:
youtu.be/OUPkvv4H0V0
En een paar tegels hieronder heb ik ook nog wat voor je gepost.
@SterF... | 04-03-21 | 23:27:
Ik zag ze net en ga zo luisteren. Prof Longhair is al vast een hele aangename. Ik ken die naam wel en heb denk ik jaren geleden wel,eens wat geluisterd.
Nou even naar die andere nummers en laat je even achter met nog wat geinige muziek uit het zuiden. Misschien wel de beste smeltkroes die je kan bedenken qua muziek.
Big Bad Voodoo Daddy - Diga Diga Doo
www.youtube.com/watch?v=ufvmD9s76X0
@Nuuk | 04-03-21 | 23:34:
Ik ben een keer in New Orleans geweest en nu heb ik weer zin om te gaan.
The Everly Brothers, om bij in slaap te vallen.
youtu.be/6iWWxqW48qg
Proost!
Mooi nummer Louz.
@bij gelegenheid | 04-03-21 | 23:16:
Dank je, vond ik ook!
@letopuwzaak | 04-03-21 | 23:40:
Niet slecht, wel wat je zei, moet je in de stemming voor zijn. Luister eigenlijk nooit naar ze.
@Graaisnaaiert | 04-03-21 | 23:54:
Wings of Nightingale was idd ook van ze, ook wel lekker...
Het is judgement day. Volgens Qanon wordt Trump vandaag president. 4 maart was het originele begin van het ambtstermijn. Wwg1wga ofzo. Ben benieuwd wat de volgende datum wordt na deze nieuwe deceptie.
Ergens in 2024 verwaxht ik.
Als de roep om de militairen in DC weg te halen weer te groot wordt, of er weer een Democrat van aanranding wordt beschuldigd, dan "vinden" ze wel weer wat. Niet dat er ooit iemand gearresteerd wordt, maar het is natuurlijk wel een reden om weer even iedereen bang te maken voor Het Rechtse Gevaar.
8 uur journaal opent met klimaatcrisis propaganda.
"KNMI: extra maatregelingen zijn gewenst."
Alsof ons minuscuul kleine kikkerlandje ook maar enig effect kan hebben op het wereldwijde klimaat.
mobile.twitter.com/jesseklaver/status...
Fuck you Jesse Klaver.
Met en meloentje van een andere ss-ert heeft deze jasser nog meer noten op z’n klaagzang.
Vanochtend op de radio: dj vraagt aan nieuwslezer, over het corona'nieuws', "ja maar hoe zit dan dan precies?" "Ja, eh. Dat weet ik ook eigenlijk niet, ik heb het ook maar overgenomen van het ANP".
@VP732 | 04-03-21 | 23:17: Jaja, gistermiddag de ieuwslezeres op radio5 over de weersverwachtingen die dag. “ in het hele land zon, temperaturen verschillen. Op de wadden 7° tot 16° in het zuiden” en dit om 15:00hrs. Isseniegoe, me dunkt.
Het Forum heeft dat ooit laten berekenen.
Iets van 0,00000000007%
@de honden blaffen... | 04-03-21 | 23:26:
Dat getal zou best eens kunnen kloppen.
Die klimaatwappies moeten maar eens gaan protesteren bij de Chinese ambassade ofzo.
De stad Peking alleen telt al zo'n 22 miljoen inwoners.
Joe! Hallo!
Type O Negative - I like Goils
youtu.be/iBnJ1q59kJU
Die zanger vond ik wel een lekker ding. Zingt ie "Jesus Christ looks like me". Keicool. Totdat hij echt overleed. Ja. Toen leken ze nog meer op elkaar.
@Deksmaat | 04-03-21 | 23:16:
Ja, ik weet het niet precies meer, maar hij ging aan iets lulligs dood ofzo, net als jezus zelf.
@SterF... | 04-03-21 | 23:22: Syfilis, dus beiden aan het kruis.
@R. Skickr | 04-03-21 | 23:41:
Hahaha
Hoera. Geen onderscheid meer. Hoerb.
Eh, en hoerr?
Kwis" Wie van de drie" -Aan wie stelt u de vraag?
"Aan hoer C"
Dreamsters Tipper
youtu.be/w6kTGhJIMgw
Erg vers van de pers:
youtu.be/Xx2_gTytBcE
Messiahvore - Messiahvore
Deze moet toch een keer de mix weten te halen? Kees? Kees......?
Eddie Murphy - Party All the Time
www.youtube.com/watch?v=iWa-6g-TbgI
Het pre-Elon tijdperk.
youtu.be/2eAQpfGwyA4
Raketjes laten opstijgen en landen gaat hem in de toekomst zeker lukken. Maar van een post-Elon tijdperk word ik niet vrolijk. www.youtube.com/watch?v=zrNaaz1isEQ
Brad Friedel - Theme from Terminator
www.youtube.com/watch?v=6Cwi0pkhoSE
@sir Ockels | 04-03-21 | 23:19: Wubbo is that you ? Lol. Ach.. een bionisch oog ofzo lijkt me wel wat.
@grapo | 04-03-21 | 23:24: Er zijn natuurlijk uitzonderingen ;) (CTRL + voor een virtueel bionisch oog) : hipwallpaper.com/seven-of-nine-wallpa...
Één of andere Japanse miljardair wil over een paar jaar langs de maan vliegen.
Zeer benieuwd of dat gaat lukken.
Vanmorgen op de AD website een artikel: moet jouw kind verplicht, uit beleefdheid, opa en oma en andere familieleden kussen en knuffelen? Reacties plaatsen mogelijk. Dus ik reageer: volgens jullie en Mark en Hugo gaat toch iedereen dood van fysiek contact en het is tegenwoordig strafbaar meen ik? Vijf minuten later is het artikel van de website verdwenen, hahahahaha.
Maar goed.
Het antwoord is nee.
Da's echt iets van heel lang geleden.
@Papa Jones | 04-03-21 | 23:04: *arm om Papa Jones heenslaan doet*
www.youtube.com/watch?v=_SVj5j4bJsg
Nee, natuurlijk niet uit beleefdheid. Duh. Uiteraard (ook duh) wel uit liefde, warmte, genegenheid etc. Lijkt wel of iedereen compleet gestoord is geworden.
Hoera..!!
www.youtube.com/watch?v=nS7YL8JCSzo&a...
Woohh..!!
Zo lief! Ach lieve neon maar...
Romantiek…mwhaa…andere keer weer.
The Pussycat Dolls - Don't Cha
www.youtube.com/watch?v=YNSxNsr4wmA
(Is eigenlijk beetje gemeen, want dit durf ik alleen bij jou en kees :-))
@lezeres | 04-03-21 | 23:08:
Er was eens een jongedame waar ik mee werkte..
Mooi blond, tieten, alles.. Die zag mij wel zitten.. Toen zong ze jouw nummer in mijn oor..
Ik heb me gedragen echt waar.. ( Ik had nog een vriendin..)
Spijt..??
www.youtube.com/watch?v=Vlhy7QPFohY
@neonreclame | 04-03-21 | 23:12: Lieve schat, volgende keer echt brutaler zijn ;-)) Jij bent zo enorm leuk! Iets meer risico nemen. Heb gezien dat je ook nog heel erg wijs bent. (Baby gedropt in container). Had ik al eerder bemerkt. Laat het hier even bij, want op GS. God jij bent gewoon adorabel! X Pak ze!!!
@lezeres | 04-03-21 | 23:21:
Lievv..
@neonreclame | 04-03-21 | 23:12: Oh wacht!.... Niet als je nog een vriendin hebt natuurlijk!
@lezeres | 04-03-21 | 23:29:
Bed is leeg...
@neonreclame | 04-03-21 | 23:32: Schat dat is je eigen keuze. Is absoluut niet nodig! je bent veel te leuk!!
@neonreclame | 04-03-21 | 23:32: Sorry.... maar vind je echt super leuk! Zeg soms teveel, :-)) Sorry lief!
www.youtube.com/watch?v=NzncQbBkFCM
Pulp Fiction Breakfast scene
www.youtube.com/watch?v=XfR9iY5y94s&a...
Zit ik al dichtbij..??
@neonreclame | 04-03-21 | 23:01:
Nee, totaal niet :-)
@Lafayette | 04-03-21 | 23:10:
www.youtube.com/watch?v=fMKCkyHuHI4
@neonreclame | 04-03-21 | 23:15:
Yep. Warm
@Lafayette | 04-03-21 | 23:34:
www.youtube.com/watch?v=Z5S5r_-l42c
Is cultuur, dat moet je goddomme omarmen anders rascist!
Is een incident, dat doen ze anders nooit, mischien was hij geprovoceerd!
De dader is het eigenlijke slachtoffer!
De staat heeft gefaald in het beschermen van een getraumatiseerde persoon!
Heeft niets, maar dan ook niets met de islam te maken, niets zeg ik je!!!11!!
Alles in het Zweeds natuurlijk, want zoiets komt in Nederland niet voor.
www.youtube.com/watch?v=6df0rha_Opw&a...
Ik zou die Meghan Markle wel eens willen doen.
Zij mij niet want ik ben niet rijk.
#ellendiglevuh
Lijkt mij een heel vermoeiend type, maar ga vooral uw gang.
@Graaisnaaiert | 04-03-21 | 23:24:
Als die rooie Harry voor haar zijn koninklijke privileges opgeeft, dan is ze ongetwijfeld een beest in bed.
Voor de rest lijkt het me ook een vervelend mens.
Lijkt me vooral een dure escort. Per kado van 10k gaat er een kledingsstuk uit oid. Zelfs als je geld te veel hebt, valt er goedkoper beter te krijgen dan Meghan.
Ik zou Ghislaine Maxwell wel eens goed achter de ogen willen knallen.
Ik weet niet wie de Bart N. precies is, maar holy crap kan die systeem-laaf even zijn ogen open doen!
Stone Rebel - Space Indigo
youtu.be/ufDNTzndM7o
Deze had ik niet zo achter je gezocht, maar ik zal eens verder luisteren.
Heb je nog wat leuke obscure, donkere Amerikaanse mopjes? Daar heb je mij een tijd geleden een hoop plezier mee gedaan, veel nieuws ontdekt.
@Nuuk | 04-03-21 | 23:07:
Ik heb ook wel eens een rustige bui zo vlak voor het slapen gaan....
Ik zal eens kijken in de lijsten voor je.
@Nuuk | 04-03-21 | 23:07:
Graveyard Train - She likes to Eat the Skin
youtu.be/vOGMuVsAboA
@Nuuk | 04-03-21 | 23:07:
The Dead Weather - So Far From Your Weapon
youtu.be/O4pRru5sANI
@Nuuk | 04-03-21 | 23:07:
The Quaker City Night Hawks - Bible Black Lincoln
youtu.be/pKCoS_qKvNw
@Nuuk | 04-03-21 | 23:07:
Old Crow Medicine Show - Alabama high Test
youtu.be/GHu6KcZgVRc
Fabrizio; wat een held is dat!
Kenau is nu ook een vies woord? Waauw. Kenau staat voor verzet. Onafhankelijke vrouw. Een vrouw die het niet meer pikt.
Kenau is Kenau Simonsdochter Hasselaer. Zij was een scheepsbouwer en houthandelaar die bekend is geworden door (de legende over) haar verzet bij de verdediging van Haarlem tijdens de Tachtigjarige Oorlog.
Kenau staat voor Kracht.
nl.m.wikipedia.org/wiki/Kenau_Simonsd...
What da fuck?
Vind ik een gepast nummer! Lol
Christina Aguilera - Dirrty (VIDEO) ft. Redman
www.youtube.com/watch?v=4Rg3sAb8Id8
Kracht!.... Echt wel!
@lezeres | 04-03-21 | 22:57:
Hell yeah. Ik weet niet of Kenau daar ook zo over zou denken, maar hier nog zo een
m.youtube.com/watch?v=AoAm4om0wTs
Lady Gaga & Ariane Grande - Rain on me
Echt goed
@Deksmaat | 04-03-21 | 23:07: Deksmaat, darling.... Wij begrijpen elkaar ;-)) Heerlijk nummer!!!
Wopke Hoekstra als ex McKinsey man blijkbaar penny wise pound foulish. Korten op WW duur , maar dan wel eurobonds op Europees niveau
www.youtube.com/watch?v=ctuM83UYdrI&a...
Hoera...!!!Je bent er weer! Heb je gemist! Waar was je nou? :-))
@lezeres | 04-03-21 | 22:53:
Nou bv op 22.32, 22.35, 22.40 :)
Vanavond was de prestatie van de Nederlandse inbreng op het songfestival. Buiten de belachelijke vermenging van de Nederlandse en Surinaamse tekst en de superslechte zang was het ook nog eens één groot multiculti deugzooitje met hoog Afrika gehalte bij elkaar. Ik ga mij als oudere jongere steeds minder thuis voelen in mijn Holland.
Het Dorp - Wim Sonneveld
m.youtube.com/watch?v=C8Ff5OEUzd8
Het origineel is van Jean Ferrat - La Montagne (1967)
Was voor mij wel een deceptie dat Het Dorp een cover was.
v=MHLa8TD4opU
@IQ the Straycat | 04-03-21 | 22:53:
m.youtube.com/watch?v=MHLa8TD4opU
Enne, geen deceptie. Ook de versie van Sonneveld blijft staan als je ouderlijk huis.
Echt waar? Nou dat gaat vast een hoop punten uit Oost Europa opleveren.
@Deksmaat | 04-03-21 | 23:01:
Welke van de vier? Ik was ooit in de veronderstelling dat Het Dorp het origineel was, bleek niet zo te zijn. Vond ik jammer.
Is al jaren het wrongfestival.
Welmoed & De Wopster Op1, topshow.
Volgens mij is Hazes jr er ook bij.
Benieuwd wat hij te vertellen heeft.
Ook een legende: de duivenmelker.
www.youtube.com/watch?v=GJtdhA_v-1k&a...
youtu.be/4CqHEBcjxz0
Haha, das Lang geleden. Heb em ooit nog ergens op zien treden. Legendarisch!
Deze was ook legendarisch. HOE is het mogelijk vraag je je af.
www.youtube.com/watch?v=C5_Gwvyb58Q
@dhrat | 04-03-21 | 22:45:
Hahaha wat een ramp is die show zeg!
Chris Rea is vandaag 70 jaar geworden.
De meester op de slide gitaar.
youtu.be/Ay2IXG7vcyU
Op 5:25 speelt hij nog een bekende hit.
On the beach.
@van Oeffelen | 04-03-21 | 22:43: Ja, dat was ook een fraaie hit.
Hier een top-30 ter gelegenheid van zijn verjaardag:
www.thisisdig.com/feature/chris-rea-g...
Leuk!
Is ie onderhand thuis aangekomen?
@Sinterbikske | 04-03-21 | 22:49: Ja, hij kreeg een boete voor te hard rijden. Moest voor de avondklok binnen zijn.
Ik heb zin in een warm bad.
Ik heb geen bad.
#ellendiglevuh
Jij hebt een kutavond zeg! Geen wodka en nu geen bad........
Spannend berichtje voor in het café
In een nieuwe peiling maakt de PVV een flinke sprong voorwaarts, en weet de beweging van Geert Wilders bijna de VVD van Mark Rutte van de troon te stoten. 29 zetels gaat de PVV halen en de VVD staat op maar 30 zetels!!
Laat het even bezinken.
Komt van big data-peiling van IT-ondernemer Eduard Nandelall. De man lijkt er verstand van te hebben.
Dus nog maar eens: elke stem op de PVV is goud waard. Stem de weg met Nederland idioten echt weg te beginnen met " weg met Rutte en zijn VVD".
Big data-peiling...
Tja als dat zo is moeten we als de sodemieter de verkiezingen wegens corona maar uitstellen, tot de laatste Nederlander vaccineert is. Effe rutte bellen.
En met wie zal de PVV dan (moeten) gaan regeren?
@Roos | 04-03-21 | 22:51:
Ze zullen geboycot worden, dat is zeker. De Schande zal wel wat gevoeld worden door de waslijst aan partijen die samen een coalitie onder Rutte gaan vormen. Hopelijk ook dat er door te veel compromissen zo’n kabinet snel klapt.
@Roos | 04-03-21 | 22:51: het gaat erom dat de vvd electoraal op z'n kloten krijgt.
@VP732 | 04-03-21 | 23:11: Juist. Ik stem PVV. JA21 zag ik ook wel zitten, maar ik wil niet op een splinter stemmen. Go Geert!
.... of zo;n vriendelijk handgebaar dat je mag oversteken..
Kenau kan echt niet meer. Hooguit "een LHBTI+++ die sommige uitspraken van anderen onwelwillend vindt".
Sta je om 20:15 bij de Gall en Gall voor een flesje wodka, is-ie dicht.
Wegens iets met corona.
Snapt u het nog?
#ellendiglevuh
Hoe kom je nu de nacht door?
@SterF... | 04-03-21 | 22:42:
Bier en Pornhub.
Heeft de benzinepomp niets meer, wel iets duurder maar ja.
@RickyLaRue | 04-03-21 | 22:44: Gelukkig bent u een verstandig mens. Je trekt het wel.
@jan huppeldepup | 04-03-21 | 22:46:
Volgens mij mogen ze bij de pomp nog altijd geen alcoholische dranken verkopen.
Nondeju.... de godganse avond zit die trekpop van Rutte, ja die bretellemans, z’n overbodige wiijsheden op de staatstv uit te kramen. ; nu neemt ie wopke de maat.... geef me een teiltje, de sinees moet eruit
Het kan nog erger; daarnet zag ik Timmermans weer hysterisch doen over z’n green deal.
pink floyd, live , beetje donker geluid, beetje equalizerizeren... : Pink Floyd - " Great Day for Freedom " Pulse 1994 , ik mag nog steeds geen linkjes plaatsen. Er zit nog een bonusnummer aan...
Ik wel hoor, komt’ie.
www.youtube.com/watch?v=t9MYQaMSmWY
@Nuuk | 04-03-21 | 22:40: dank u. zonder donker? :)
www.youtube.com/watch?v=63088Hhjexg&a...
Deze kan wel...
22-jarige Afghaan steekt in Zweden 8 willekeurige mannen neer, waarvan 3 zwaar gewond, en er is nauwelijks aandacht in de deugmedia aan gegeven. Zeker in eerste instantie nergens dat het een Afghaan betrof. Niets aan de hand mensen, gewoon doorlopen.
In Zweden is het al jaren beleid dat bij daders nooit de afkomst genoemd mag worden. Het is altijd “een Zweed”. De Zweden weten dan wel hoe laat het is want ook daar scoren “Zweden” ernstig vele malen hoger in de statistieken betreffende misdaad en andere ellende dan “Zweden”.
@Nuuk | 04-03-21 | 22:46: Ja de ene Zweed, zweet meer als de andere Zweed zweet.
@jan huppeldepup | 04-03-21 | 22:47:
'dan'
Veel Finnen in Zweden? Is niet Raar toch, t ligt naast elkaar. Ofzo
@Nuuk | 04-03-21 | 22:46: ik probeerde gister nog even een artikeltje te vinden over Zweden en no go zones. Moeilijk. Was wel een poost terug een goeie documentaire over gemaakt weet ik nog.
Ah, in Zweden vinden ze het op voorhand een steekpartij door een Afghaan, maar geen terroristische daad. Nou, dat gaat straks in heel Europa gebeuren natuurlijk, terrorisme bestaat straks eenvoudig weg niet meer. En als u zich afvraagt of het terrorisme zou kunnen zijn bent u een gore vieze racist straks?
Zing, vecht, huil, bid, lach, werk en geniet. Proost!
.... of dat draftje dat je dan doet, als je het zebrapad oversteekt, om te laten zien dat je de automobilist die voor jou stopt, wilt helpen...
Ik laat ze eerst voor gaan. Ik voel me niet goed als ik op een zebrapad of weg oversteek. Zal wel komen omdat vroeger als we lazerus waren op de weg gingen liggen.
@Purk | 04-03-21 | 22:39:
Dan sta je er morgen nog..
Stand your ground woman..!!
@neonreclame | 04-03-21 | 22:42: Ha, Ik woon in een dorp Neon, hier rijdt de plaatselijke BOA, en meer niet savonds. Ja, sta je grond vrouw. Mag je nog vrouw zeggen? Hoop het niet, want dan doe ik het pas.
Polemiek? Is dat niet die sport met die lange stokken enzo?
De koning van de timing: Theo de King!
youtu.be/P5ft2Ps9jo8?t=2
Leuk, zoals alles waar André van Duin bij betrokken is.
Daar zit wel iets tussen voor je mix deze zondag, Kees.
M live gezien in Breda wou wel toegift doen maar dan wel n extra 7up.
Theo de King wie kent hem niet.
www.youtube.com/watch?v=vorjWVvLjIU&a...
Die talkshowmaffia zit een vaccinatiepaspoort te framen, zum kotsen
Te triest voor woorden.
Waarom zou je het ook over, bijvoorbeeld, de weggepiste 400 miljard hebben een serieus gesprek hebben over de houdbaarheid van deze idioterie mbt migratie.
@_pacman_ | 04-03-21 | 22:32: Kromme zin, onderwerp staat.
@_pacman_ | 04-03-21 | 22:32: Jinek wel over en met Frans Timmermans. Weggezapt en naar de wc gegaan. Het deed pijn.
@Normpje | 04-03-21 | 23:06: ik heb het uitgekeken. Mijn beslissing is definitief en unaniem. Timmermans is megalomaan. Werk aan de winkel voor een team psychiaters.
Ik kom zo...
Al na 2 minuten heipalen zeker?
@RickyLaRue | 04-03-21 | 22:43:
www.youtube.com/watch?v=JDACkMZ7roc&a...
Jeugdsentiment. Leeuuuk ;)
Moet ik hier een bakelieten plaatje op een grammofoon gaan draaien?
Het moet niet, maar als je erbij gaat zingen: graag.
Ik was een topic te vroeg, excuses.
Godverdomme, om 17:10 vandaag kreeg ik een email dat DHL vandaag tussen 18:45 en 20:45 een pakketje zou bezorgen. Keek ik vanavond in mijn mailbox, staat er dat het pakketje bezorgd is. Er heeft niemand aangebeld en mijn brievenbus is leeg. Godverdomme, waar is mijn pakketje? Ik kan hier zo ontzettend slecht tegen.
Fabrizio - Sjiek is miech dat
youtu.be/zjhQc6j9RR0
Bij de buren, hij vergat het briefje. Wedden? Had ik ook een keer, moest de hele fucking straat aflopen, de 8e zei dat het bij haar stond.
Ik kreeg vandaag ook een pakketje van DHL, keurig binnen het tijdslot. Ik kreeg alleen een doos met het formaat van een zeecontainer voor iets wat ook in een iets grotere schoenendoos had gepast. Dat is toch werkelijk voor helemaal niemand handig of goedkoop....
Roetewisser!
Hadste gèt?
youtu.be/LOc5sPjOGpA
Als ik vragen mag, wat had je besteld dan?
Join the club, Brabeaulander
heel het land zucht onder de nietaanbel-post'bezorgers'
Consumentebond/gids-whatever wijdde er net een dubbeldik nummer aan
@MoonBeebe | 04-03-21 | 22:26: dat kost allemaal tijd hè, een briefje uitschrijven en in in je bus stoppen.
Relativeren, ik loop te zeiken over mijn vermist pakketje ter waarde van 30 euro maar aan de andere kant van de wereld stroomt het water de havens uit en verwachten ze een tsunami. Er zijn altijd ergere dingen...
REAGEER OOK