Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Praat lekker verder in het Stamcafé

Je bek houwe doe je maar in het stadion

De coronarichtlijnen, RIVM-adviezen en de citaten van MinPres zijn ondertussen net zo verwarrend als het bovenstaande gesprek met Stefano Keizers, dat door Tom vakkundig is terug gesneden tot een half uurtje en waarmee het allemaal nog onnavolgbaarder is geworden alsdan in de volledige twee uur. Maar hee - het is tenminste geen Famke Loe-Wie-Is-Ze, dus nemen we u graag nog eens mee. Donderdagavond komt Peter Kwint, het best geklede Kamerlid van de SP, die uit de euro willen, en ondertussen zijn we volop aan het rondbellen voor oktober. Wie doen er allemaal wél mee? Sowieso Rrrrroderick Veeloo (RTL/TPO/Vrijdenker/Boris van der Ham look-a-like) en Rrrrronald van Raak (afzwaai-SP'er met referendumdrift). Andere namen nog niet 100% bevestigd of nog GEHEIM (hoewel, in Dit Land?), maar we hebben wat leuke lijntjes uitgeworpen al zeggen wij het zelf. U hoort het ons zeggen.
NU LIVE BIJ ZIJN: Daar wil je niet aan meedoen wel aan mee doen bij zijn. Livestream vervolg coronadebat (dat natuurlijk weer niet genoeg hier over ging, of daar over ging), na de lees verder:

Stampcafé!

Social

Om de verwarring nog completer te maken

Social

Reaguursels

Inloggen

Twee SP’ers? Gelukkig herfstvakantie, sla ik de donderdagen even over

Rest In Privacy | 23-09-20 | 10:46

vers gedicht om 09:01
---------------
MONDRIAAN
een huis is een rechthoek om je ruimte
je lichaam omkadert zichzelf

je leven is een blauw stipje in de tijd
contrast tot de lege ruimte

zonder denken zie het alles
het in essentie zijn
----------------

King of the Oneliner | 23-09-20 | 09:01

In het verleden ontstonden er crisissen door zoiets onschuldigs als een paspoortaffaire. Heden ten dage doet de regering luchtig over duizenden bejaarden die onnodig gestorven zijn, die gestorven zijn door het gepruts van een prutsend kabinet en mag de hoofdverantwoordelijke, Hugo de Schoen, ook nog eens blijven zitten??????

Bob Dylan The Times They Are A Changin' 1964
www.youtube.com/watch?v=e7qQ6_RV4VQ

Freezzz | 23-09-20 | 08:40 | 1

Precies dit... schande.

MooseNL | 23-09-20 | 12:38

Wie had gisteren mooiere schoenen aan? Modepopje Klaas Dijkstra of modepopje Hugo de Jonge?

Freezzz | 23-09-20 | 08:07 | 4

@Freezzz | 23-09-20 | 08:12:

Naar mijn ervaring hebben mannen die bovenmatig veel aandacht besteden aan hun uiterlijke verschijning vaak narcistische persoonlijkheidskenmerken. Die schoenen zouden ons dus inderdaad wel eens heel dicht bij de kern kunnen brengen. ;-)

MickeyGouda | 23-09-20 | 08:40

@MickeyGouda | 23-09-20 | 08:40:
Het was geen makkelijke dag voor Klaas Dijkstra, dat kunnen we wel stellen. Uren lang voor de spiegel: Passen deze schoenen bij dit pak? Pas dit pak bij deze schoenen? En dan wist hij ook nog eens met welke schoenen Hugo op de proppen kwam.

Freezzz | 23-09-20 | 09:07
▼ 1 antwoord verborgen

NOS : import door Marakech 2 bestaat alleen uit asielzoekers.

Acidstain | 23-09-20 | 08:04

Teletekst: "Overheidssites niet toegankelijk"
Mooi voorbeeld hoe #ophef gecreëerd wordt in deze landje. Ronduit zorgelijk.

Rest In Privacy | 23-09-20 | 07:59 | 1

"Ze lappen de regels op grote schaal aan hun laars"
Bewijs! Wilders is stiekem redacteur van Teletekst.

Rest In Privacy | 23-09-20 | 08:10

Beste dames en heren van de wetenschappelijke com-mju-ni-ti.

Heugelijk nieuws en, zoals vaker bij grote, wetenschappelijke doorbraken, is de vondst min of meer door toeval gevonden.

Wat wil nu het geval... mijn beste, doch relatief stille, vriend heeft me een van de vele mysteries van het leven prijsgegeven. Ik heb het hier over mijn zeer gewaardeerde vaatwasser!

Zondag 20 september 2020 zette ik mijn lasagne-ovenschotel-schaal door omstandigheden schuin op de bovenste lade in plaats van horizontaal op de bodem.

Wat blijkt nu? Vanochtend, toen het stilletjes aan tijd werd om de vaat op te ruimen, constateerde ik geen opgedroogde kalk/vaatwasblokjes-residu aan op mijn lasagne-ovenschotel-schaal. Ergo, vanwege de schuine stand van de schaal, bleef er geen water op tijdens het drogen. Het was brandschoon! U kunt mijn euforie dus begrijpen! Wat een geluk!

Verder onderzoek moet uitsluitsel geven in het bereik van graden waarop de ovenschaal idealiter wordt geplaatst. Omgekeerde wijnglazen en mokken waar vuil op achterblijft vormen tevens eveneens interessant materiaal voor verder onderzoek.

NAW- bij redactie bekend, ik sta open voor nominatie van een Nobelprijs of iets soortgelijks, mag eventueel een voetnoot worden in een kolom van de Libelle ofzo. Doe er maar mee wat je wilt, zou ieder ander onbaatzuchtig genie erover zeggen. Bereikbaar buiten kantoor-uren. Bvd.

Hevvlan Demuru | 23-09-20 | 07:56 | 1

U maakt mijn dag. Ik haal zelf ook mijn neus niet op voor experimenten met huishoudelijke apparatuur - menig reparateur kan daarvan getuigen - en uw onderzoeksdata verkorten één langlopend traject aanzienlijk. Die Nobelprijs zij u gegund!

MickeyGouda | 23-09-20 | 08:20

Maar ze komen er dus weer allemaal mee weg. Terwijl iedereen weet dat ze gelogen en geprutst hebben komen ze er allemaal weer mee weg.

Freezzz | 23-09-20 | 07:41

Wie is er wakker?

thanseeuwen | 23-09-20 | 07:38 | 7

Woke? Nou nee

Acidstain | 23-09-20 | 08:05

Dank je, en ik denk in de middag.

letopuwzaak | 23-09-20 | 08:20
▼ 4 antwoorden verborgen

"Abolish the suburbs"? Van de BLM-beweging mogen blanke Amerikanen dus niet meer wonen en leven zoals ze willen en kunnen betalen? Dat ruikt naar oppresie.

MickeyGouda | 23-09-20 | 07:39

@MickeyGouda | 23-09-20 | 07:39: Beste Mickey, lees "Critical Theories" van Pluckrose & Lindsay. Je schrikt je te pletter van de eisen van de woke-beweging. Beangstigend is fat de Amerikaanse colleges en universities al grotendeels "om" zijn!

L.E. Raar | 23-09-20 | 10:40

@L.E. Raar | 23-09-20 | 10:40:

Wat u zegt. Beangstigend, inderdaad, en dan de wetenschap dat deze waanzin ook al zijn intrede heeft gedaan in ons hoger onderwijs!

MickeyGouda | 23-09-20 | 18:32

Maar een paar duizend Nederlanders onnodig dood gegaan dankzij Rutte, De Jonge en de rest van die imbecielen, alsof het niks is.

Reaal Foutje bedankt 1991
www.youtube.com/watch?v=HfrIkrPxU0k

Freezzz | 23-09-20 | 07:16 | 2

Je vergeet het Nederlandse volk, waarvan de overgrote meerderheid zich niets heeft aangetrokken van de "intelligente" lockdown.

Vuurwezel | 23-09-20 | 07:22

Vuurwezel, u bent Famke Helsema? 'n Kleine kwinkslag zo op de vroege morgen.
Nu even serieus: hoeveel krijgt u voor een volle leugen..?

Sw.Dwaallicht | 23-09-20 | 07:36

Wat een bende maakte de nachtploeg ervan, een diepe buiging uit schaamte voor al de scherven beste ochtendploeg.

Koffie en een koffiebroodje worden uiteraard verstrekt. En Bud met een draaidop zodat je geen opener nodig hebt.

sprietatoom | 23-09-20 | 07:14 | 7

@MickeyGouda | 23-09-20 | 08:12:
Goedemorgen Mickey! Bakkie is op, ik ga mijn ijverigheid maar eens tentoonspreiden. Lol.. fijne dag!

letopuwzaak | 23-09-20 | 08:27

Hè, wordt het net gezellig hier:( tabee!

letopuwzaak | 23-09-20 | 08:28
▼ 4 antwoorden verborgen

@Lupuslupus | 23-09-20 | 08:14:

Ja helaas, stel dat die vermaledijde Russen wel gelijk hebben wat dan ? Zou graag eens die Derk Sauer horen nu over het gaat met die Corona crisis in Rusland.

Zeg niet dat het 100% zeker de oplossing is wat de Russen hebben gedaan maar mijn intuïtie zegt dat ze iets goeds hebben ontwikkeld.

En men kan het ontkrachten op The Lancet als het niet zo is. Het lijfblad voor artsen, zo omschreef de Volkskrant The Lancet.

sprietatoom | 23-09-20 | 08:28

@sprietatoom | 23-09-20 | 08:28:

"Vermaledijde", ik hoor Willy Vandersteen! Heerlijk woord, eens kijken waar ik het vandaag allemaal kan inzetten.

MickeyGouda | 23-09-20 | 08:52
▼ 14 antwoorden verborgen

The Boondock Saints, als ik een broer zou hebben waren wij het.

Boondock Saints Theme - The Blood of Cuchulainn (Mychael Danna)
www.youtube.com/watch?v=MkT2wW3-1jQ

sprietatoom | 23-09-20 | 06:20 | 1

Doe normaal broer, alsof jij altijd zo onverschrokken bent als het over rechtvaardigheid en eerlijkheid gaat, ook jij wilt blijven leven. Okay maar als een mensenleven in gevaar is wel. Maar toen bij die Beetle aan de Amsterdamse gracht niet hè. Nee natuurlijk niet, die auto kun je vervangen.

Groetjes aan Gulliver ;)

sprietatoom | 23-09-20 | 06:32

Tweede golf? Ik wil niet zeggen dat het de goede kant opgaat maar "Tweede golf"?
Thierry had het over een overlijdenskans van 0,2%. Dat getal zal hij niet uit zijn duim gezogen hebben.

Er zijn dagen geweest dat 200 mensen per dag overleden aan corona, toch?
Als je daar die 0,2% op los laat dan betekent dat dat er dagen geweest zijn dat er 100.000 mensen op 1 dag besmet zijn geraakt. Er zijn wel redenen te bedenken dat de overlijdenskans een paar maanden geleden groter was maar toch...

Freezzz | 23-09-20 | 06:06 | 5

@Freezzz | 23-09-20 | 06:38:

Voor de volledige transparantie zou je van elke patiënt, geanonimiseerd, alles willen weten. Leeftijd, gewicht, geslacht, afkomst enz. Dan herken je patronen en kun je heel gericht maatregelen nemen.

Data analyse, maar weet je wat het is ? Rutte zelf geeft er geen zak om want hij wilde niet eens dat er gekeken werd naar Aerosolen en vindt dat ééns in de 2 weken een persconferentie genoeg is ipv elke week.

Waarom zouden wij met zo'n lapzwans van een Rutte aan het roer en met die houding van hem er wel iets om geven ?

Steeds meer wetenschappers vinden de bevinding van de Aerosolen zeer aannemelijk, ook Merkel.

Rutte wil er niets van weten en ook geen extra onderzoek.

sprietatoom | 23-09-20 | 06:50
▼ 2 antwoorden verborgen

Truste beste, morgen of vandaag weer gezond op.

sprietatoom | 23-09-20 | 05:59

Ik ga fictief dansen met @lezeres...
Nick Cave - Loom of the Land

youtu.be/2J8PE63JdRA

Roehm | 23-09-20 | 05:25 | 1

Nick Cave is gisteren 63 geworden.

Vuurwezel | 23-09-20 | 05:36

De laatste etappe Tour de Tanzania valt niet te versmaden....
Teardrop Explodes - Kilimanjaro

youtu.be/fTPDCzPsS0Q

Roehm | 23-09-20 | 05:17
-weggejorist-
Ananelia | 23-09-20 | 05:10

@Freezzz | 23-09-20 | 05:13:
1 grote corrupte bende. Ze hebben weer allemaal hun verhaal met elkaar afgestemd.

Freezzz | 23-09-20 | 05:35

Hij bedoelt die mini hobbel in de statistieken van het RIVM, zijn RIVM?

MooseNL | 23-09-20 | 06:44
▼ 2 antwoorden verborgen

Ik vond, ( nog steeds ) Christopher Walken de meest lelijke acteur, maar ook 1 van de beste acteurs en ook een hele goede danser( dit is echt waar, zoek maar op )
www.youtube.com/watch?v=wCDIYvFmgW8

Bad - Casey | 23-09-20 | 04:59 | 5

Eens, en Willem Dafoe heeft ook wel wat.

sprietatoom | 23-09-20 | 05:46

@Bad - Casey | 23-09-20 | 05:31:
Dat is verschrikkelijk.

Freezzz | 23-09-20 | 05:48
▼ 2 antwoorden verborgen

www.omroepwest.nl/nieuws/4111882/Geme... "De gemeente Den Haag mag beslag leggen op onder meer een huis, een Porsche en contant geldbedrag van zo'n 80.000 euro van een ambtenaar die verdacht wordt van fraude. Dat heeft de rechter dinsdag besloten. De ambtenaar heeft niet kunnen aantonen dat de gemeente haar boekje te buiten is gegaan. De man wordt ervan verdacht 1,7 miljoen euro te hebben verduisterd. Eerder zei hij onschuldig te zijn: 'Ik word geslachtofferd.'"

Vuurwezel | 23-09-20 | 04:50 | 1

Het vreemde is dat ik niet uit kan sluiten dat de man gelijk heeft.

Frau Merkel | 23-09-20 | 08:27

Vuurwezel | 23-09-20 | 04:41,
Leuk nummer, 1988 lag ik nagenoeg elk maand in het veld.

Bad - Casey | 23-09-20 | 04:55

Verdomd.
Gang Starr vandaag half de dag geluisterd.
Hard to Earn, Moment of Truth.
Met Fat Joe - Who got gunz:
m.youtube.com/watch?v=UGzr8pdXuLU
Hoorn doet Scandinavisch aan denk.

chicago river | 23-09-20 | 04:30

Lied begint met het prachtwoord "thans"
m.youtube.com/watch?v=QifjuJNF7Io
Knolraap, lof, schorseneren en prei - Drs. P.
Wie zegt dat nog, heden ten dage: thans".

chicago river | 23-09-20 | 03:57 | 8

@chicago river | 23-09-20 | 04:22,
Je zal het niet geloven, maar ik snap je, gezien uw nickname, dit nummertje,
www.youtube.com/watch?v=p-L0NpaErkk

Bad - Casey | 23-09-20 | 04:49

@Bad - Casey | 23-09-20 | 05:23:

Het mysterie, het ongrijpbare, het onnavolgbare, het eigenzinnige.

sprietatoom | 23-09-20 | 05:49
▼ 5 antwoorden verborgen

Een gebied waar blijkbaar nog geen beperkingen zijn opgelegd door een klein deel van de bevolking. Ik doe hem gewoon. Na een lange dag werken. Kees, je hoeft deze zeker niet op te nemen in je mix. Maar laat het tot je toekomen. Zou zo willen dat we hier met z'n allen weer naar toe kunnen.
www.youtube.com/watch?v=bYWdMNahqwM

remmersmaaak | 23-09-20 | 03:21

Hij verkracht het volkslied, is ook wel begrijpelijk met die Vietnam-oorlog.

sprietatoom | 23-09-20 | 05:57

Soms moet ik me bek houden. En soms houd ik me bek. Over alle opmerkingen waarvan je vindt dat ik mijn bek had moeten houden kan ik alleen maar zeggen houd je bek. En een kleine sorry er over heen.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 03:08 | 1

Wilt u alstublieft uw spraakorgaan dempen tot het geluidsniveau van sociaal aanvaardbare proporties ?

Dank u. Gr Rutte.

sprietatoom | 23-09-20 | 04:20

@sprietatoom | 23-09-20 | 03:09:
Ik zie Sleepy Joe die 4 jaar niet volmaken (als hij wint). Daar durf ik wel een weddenschapje over af te sluiten.

Freezzz | 23-09-20 | 03:15

@Freezzz | 23-09-20 | 03:15:

Zeker niet, een half jaartje hooguit. Dus eigenlijk stemmen ze op Kamela Harris.

sprietatoom | 23-09-20 | 03:43
▼ 1 antwoord verborgen

Gezondheid is het belangrijkste. De rest ken de tering krijgen.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 02:58

Oh 63, gecondoleerd. Evengoed mooie leeftijd. Eh, 63 weken. Oh, dacht 63 maanden. Iemand nog cake?

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 02:55

Rhenium | 23-09-20 | 02:46 ,
Dank je, deze heb ik even opgeslagen.

Bad - Casey | 23-09-20 | 02:49

Vuurwezel | 23-09-20 | 02:40,
Jouw techniek werkt ;)
Zij is toch dood ?!

Bad - Casey | 23-09-20 | 02:53

@sprietatoom | 23-09-20 | 04:23,
Haar stem is zo zuiver als een diamant, zelden zo mooi.

Bad - Casey | 23-09-20 | 04:31

@Bad - Casey | 23-09-20 | 04:25:

Niet slecht, best aardig eerlijk gezegd, redelijk goed, wat mooi !

sprietatoom | 23-09-20 | 04:48

@sprietatoom | 23-09-20 | 04:48,
;)

Bad - Casey | 23-09-20 | 04:51
▼ 30 antwoorden verborgen

Op zich toch niet raar als je een dood wens hebt? Ik bedoel van mijn part kan de hele wereld doodvallen.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 02:17 | 17

@gebruikesrnaam | 23-09-20 | 03:02,
Fantoom en hoofdpijn ook.

Bad - Casey | 23-09-20 | 03:05

@Bad - Casey | 23-09-20 | 03:05: Fantoom. Werd zelf vaak vergeleken met de oom die ik vandaag heb verloren. Fantoom. Totaal nieuwe betekenis voor mij. Woord van de dag. Fantoom. Geen medelijden aub, totaal geen zin in.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 03:21

@Bad - Casey | 23-09-20 | 03:05: Fantoom. Heb je gefavoriet. Dus let op je woorden, voordat er nog meer dooie vallen.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 03:22
▼ 14 antwoorden verborgen

[4k, 60 fps] A Trip Through New York City in 1911

www.youtube.com/watch?v=hZ1OgQL9_Cw&a...

Upscaled with neural networks 1911 New York footage taken by the Swedish company Svenska Biografteatern on a trip to America:

Zwizalletju | 23-09-20 | 01:57

Effe roken hoor. Ben hier al veelste lang op (Hé hoe het die bol ook alweer?) aarde.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 01:57 | 7
▼ 4 antwoorden verborgen

Zet er bij wat je post.

Zwizalletju | 23-09-20 | 01:59

Soms schut ik ze zo zou uit mijn mouw. Vandaag een paar. Bewaar ze. Ik onthoud niks.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 01:51

Heb in dit cafe zoveel goede musiek voorbij sien komen. Betekent wat mij betreft de doodsteek voor de top 2000. Kees 2000 klinkt beter.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 01:44 | 17

@gebruikesrnaam | 23-09-20 | 02:26,
Graag gedaan beste ;)

Bad - Casey | 23-09-20 | 02:35

@sprietatoom | 23-09-20 | 02:28: Ja, je kunt appels met peren wel gaan vergelijken. Feit is. Een appel kun je eten, maar een peer wel.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 02:36
▼ 14 antwoorden verborgen

Goedemorgen allen,
Zat zo de " AL Bundy " van de lage landen te observeren, maar onze " schoenen-man " begint er idd steeds slechter uit te zien, had Wilders het toch weer goed gezien.
Speciaal filmpje voor onze Hugo " Sheos-man ", hij die nog niet in een schoenendoos is ontsnapt,
www.youtube.com/watch?v=xsQbfZUs3QM

Bad - Casey | 23-09-20 | 01:43 | 4

@Vuurwezel | 23-09-20 | 01:52,
Ik zit dit onderwijl te bekijken en te beluisteren, maarre, jij bent ook niet van gisteren qua muziek, altijd goed ;)
Zit de clip te bekijken en zie natuurlijk kostuums, dat is Adam zijn image en opeens dacht ik, zal Prince dit niet een beetje hebben gestolen ?!
Kijk vooral naar de dame in het wit op 00.52 .
Voorts een leuk nummer.

Bad - Casey | 23-09-20 | 02:00

@Abject | 23-09-20 | 02:07,
Geniaal, wederom helemaal blauw van het lachen, sorry buurtjes ;)
Al Bundy, ik vind hem echt geweldig.
Volgens mij wel ?!

Bad - Casey | 23-09-20 | 02:15
▼ 1 antwoord verborgen

Even een OT waarvan ik hoop at de dienstdoende Joris dit even in de ideeëndoos deponeren wil. Of het "invulvlak" op andermans berichten een stukje groter en uit meer rijen mag bestaan, zoals het topic-reaguur-vlak.
Het is soms zo verdomd lastig om je tekst te overzien als je al een beetje uitgeweid of langdradig reaguren wil.

Het zou me een hoop achteraf corrigeren schelen.

Abject | 23-09-20 | 01:43 | 1

Terecht punt! En het vak voor nieuwe tegels bovenaan lijkt me ook wel wat, net als alle draadjes uitgeklapt.

Frau Merkel | 23-09-20 | 08:41

Vroeger was mijn tag Senz. Eerst Sense. Maar die stiften waren best duur.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 01:41

Als er één ding wat onrecht veroorzaakt dan is het wel het recht. Zo krom.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 01:33
▼ 2 antwoorden verborgen

Vanaf nu ga ik weer ztom reageren. Of weer. Proberen.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 01:32

Ik zou Famke doen maar dan wel in haar mond want dan kan ze geen onzin uitkramen.

Brabeaulander | 23-09-20 | 01:28 | 3

Beetje chedar cheese en rode uit doet wonderen.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 01:30

Daar kan geen wiskundige theorie tegen op...

neonreclame | 23-09-20 | 01:33

Beste nummer van ZZZ-top?

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 01:24 | 2

@Vuurwezel | 23-09-20 | 01:27: Jij bent wel muZiekaal. Geloof dat jij een eigen Keestelpro mix krijgt las ik ergens.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 01:29

Naar mijn idee was vandaag de laatste zomerse dag van het jaar. De laatste dag dat ik van bier&bikini's heb genoten op de Galderse meren. Wat een gemis!
Nu rest er enkel nog fietsen, zwemmen, rillen, afdrogen en naar huis fietsen.
Het feest is ten einde. het corona-debat waar ik in viel doet mij weer aan lockdown-tijden denken. Ik vrees het ergste wat mijn sociale leven worden gaat deze 'te koud voor buiten' tijden.
Ik denk dat ik deze kroeg weer wat vaker frequenteren gaan zal.

Derhalve nog een laatste Leffe Blond en joint.
Winter is coming.

Muziekje d'r bij.
youtu.be/GRQPHk3Np68 ( PJ Harvey- white chalk)

Abject | 23-09-20 | 01:22 | 3

Ook helemaal klaar met de Zomer.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 01:24

Bijna iedereen zegt dat er geen vis zit in de Galderse meren maar ik heb ze er met mijn eigen ogen zien zwemmen. Het is een mooie plas alleen dat ene strandje is nogal bijzonder. Jammer dat daar nooit mooie naakte blondines ineens tussen de bosjes ziet opduiken als je een rondje zwemt.

Brabeaulander | 23-09-20 | 01:48

@Brabeaulander | 23-09-20 | 01:48: Er zit zeldzaam weinig leven in dat water ja, iets met de zuurtegraad, maar toch blijkt er op z'n mist een witte steur te zwemmen. www.duikersgids.nl/actueel/1153-steur...
(inclusief video)

Het is echter wel het schoonste water wat ik in de verste verte ken, groeit amper wat, nooit blauwalg, sinds het wat is ingedroogd om vrijwel alle randen een strand. Heerlijk! En door de week zoveel rust. En die naakte blondines, die moet je zelf meenemen na zonsondergang, voor een avond-dip. Op een enkele topless-dame na blijft het doorgaans bij bier&bikini's.

Oh wat ga ik dit missen.

Abject | 23-09-20 | 02:23

Jij bent geen vrouw toch?

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 01:23

Eigenlijk zijn alle vrouwen met een Z in hun naam kuthoeren. Zei mijn zus zojuist nog.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 01:20

De laatste link voor deze avond. George Clinton had overal in de funkwereld wel ergens een vinger in de pap. Soms meer soms minder. Maar dankzij George kregen de gebroeders Troutman, beter bekend als Zapp, een platen deal. Met hun tweede album kwam deze kraker uit: youtu.be/tkHEULQUuuE

Zuma | 23-09-20 | 01:19 | 6

@Zwizalletju | 23-09-20 | 01:36:

Meerdere redenen..

Maar vooral dat er een sample in mijn link is gebruikt van het linkje wat Zuna stuurtde... Of eigenlijk andersom...

Luisteren pik...!!!

neonreclame | 23-09-20 | 01:43
▼ 3 antwoorden verborgen

Frankie, what's in a name, ook al bondscoach.....

neonreclame | 23-09-20 | 01:18 | 1

Hebben we nu meerdere bondscoachez?

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 01:27

Of je stelt zomaar een vraag. "Wat denk je nou zelf?". Eigenlijk geen idee, vandaar mijn vraag.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 01:17

Heb vanmiddag nog gereserveerd. "Weet u zeker dat u zo heet?". Zeer zeker. Zo met een hoofdletter Z.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 01:15

Don't you ever tell me that i aint trustinn'nobody... I can tell black from BLANk, ( haha),

Do we look different..?? Do we...?? I know your hair looks different..
en vougue
www.youtube.com/watch?v=vAQpkQJu0kA&a...

neonreclame | 23-09-20 | 01:07

DIT!
www.youtube.com/watch?v=7eq-VG9c3qI&a...
Famke had de totale vrijheid gehad om haar verhaal te vertellen bij Dennis van PowNews.
Maar ze verkoos Jinek op RTL4. (waarschijnlijk waren dat de voorwaarden en is ze er voor betaald)

keestelpro | 23-09-20 | 01:05 | 1

Tot vandaag nooit van deze domme mevrouw , die ons naar de volgende lockdown leidt, gehoord. Alleen een foto van die kop van haar gezien en dan dit POWNEWS filmpje. Ik kijk niet naar Jinek en volg geen "influenzars" , maar wat zijn dit voor een maffe figuren en hoe beïnvloeden ze onze jongeren ? .

Zwizalletju | 23-09-20 | 01:30

Bootsy is eigenlijk bekend geworden als de excentrieke bassist van Funkadelic en Parliament. En zo komen we bij een double strike: George Clinton, het brein achter Funkadelic en Parliament. Zijn nummer Atomic Dog klinkt eigenlijk best wel zoals ons parlement dagelijks het zelfde liedje afspeelt en gretig hapt op actualiteiten om te scoren. youtu.be/LMVZ36VA0wg

Zuma | 23-09-20 | 01:04

Ik heb de dames ooit ontmoet. Ze waren op tournee en ik werkte backstage. Ze hadden hun kinderen meegenomen om wat van Europa te zien. Echt toffe dames.

Sinterbikske | 23-09-20 | 01:00

Gaat over Frank Sinatra.

Vuurwezel | 23-09-20 | 01:09
▼ 1 antwoord verborgen

Tegen mijn gewoonte in heb ik nu toch eens naar jinek gekeken.
Ik kijk nooit televisie want dat is debiel tijdverdrijf.
Maar goed, als ouwe lul wou ik nu toch wel eens weten wat een influencer is want tenslotte moet een mens bijblijven.
Dus ik kijken.
Het schijnt dus dat die Famke een miljoen volgers heeft. Aldus Jinek.
Ik heb mijn TV maar weer uitgezet en meteen de illusie ver van me geworpen dat het nog een seconde zin heeft om me druk te maken over de toekomst van de mensheid.
Bij ons gaat de evolutie andersom en zullen we uiteindelijk weer het water inkruipen.

Zapata10 | 23-09-20 | 00:51 | 3

haha, het was inderdaad bizar.

Watching the Wheels | 23-09-20 | 01:02

Ik ben er al een tijdje mee bezig, dat water in kruipen. Helaas is de zomer ten einde. Devolutie klinkt zo slecht nog nie.

Abject | 23-09-20 | 01:26

Hieronder werd gevraagd om een revengenummer, dus ik Queen posten, dat hele album is fantastisch, maar dit is wel één van de pareltjes daarop

www.youtube.com/watch?v=kE8kGMfXaFU

Over een ruimtereiziger die terug komt op aarde maar door de relativiteit van de tijd er achter komt dat iedereen die hij kende al lang dood is.

Geniaal nummer.

Knufter | 23-09-20 | 00:51

@Knufter | 23-09-20 | 00:58: Wel een goede inborst. Soort van Midas Dekkers. Maar dan van Sesamstraat.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 01:01
▼ 3 antwoorden verborgen

Ter ere van de laatste zomerse dag, een lekker Ibiza muziekje. m.youtube.com/watch?v=c7s9eKDQn9c
Van de film: It’s all gone Pete Thong. Aanrader!

Sinterbikske | 23-09-20 | 00:41

OK, het is weer tijd om een gedicht van stal te halen. Eigenlijk weet ik zelf nooit hoe het allemaal moet, en wat het doel is, alsof je van je leven een topprestatie moet maken en ook nog eens zonder fouten, want fouten worden er vanaf je jeugd op een degelijke manier uitgetrapt, zodat er niks meer van je over blijft dan een gehoorzaam productief beestje.
Oftewel, meedoen of een outcast zijn , dat is je keuze.
En wie is er zo zelfstandig en sterk dat je zo'n leven wil leven, i.p.v. lekker risicoloos je omringen met doffe of toffe klassengenoten van de Summer of 69, die allen vooral goed kunnen praten over details.
Oftewel, ik voel bij vlagen, zeg, om de dag een ongelofelijke angst voor alles, en de andere dag ben ik weer clown Bassie die z'n lul achterna loopt.
Wat een leven.
En dan de adviezen: doe toch eens normaal. probeer eens dit of dat. Alsof alles wat je bent of doet door dezelfde persoon die eronder lijdt, ook onder controle gebracht kan worden.
Oftewel, je bent een acteur. Jawel.
Maakt niet uit, we komen er wel. Nog zo'n tien/ twintig jaar te gaan.
Vandaar de slotzin van dit gedicht.
Ach, ik heb in ieder geval een huis, een kind, een auto, een vrouw, een pensioen, gezondheid, en een goede -ook belangrijk- internetverbinding.
Maar maak jullie geen zorgen, morgen zie en voel ik alles weer anders. Maar als ik mijn leven over mocht doen, had ik het heel anders aangepakt.
En vergeleken met 2e en 3e wereld landen hebben we natuurlijk helemaal niks te klagen.
Er komt een dierenambulance als een duif wat klappert met zijn vleugel, zelfs als je 10 mensen met een mesje vermoordt, wordt je nog niet opgehangen, en als je een #puinhoop maakt van je #leven, staan de #hulpverleners in een cirkeltje om je heen om je eens lekker te #vertroetelen van wieg tot graf.
Zelfs het oudtestamentische lijden wordt je ontnomen, want iedereen moet vooral comfortabel in een bepaalde zone of toestand blijven.
Niet te eerlijk, niet te opstandig, niet te zelfstandig denken, en vooral niet te vrij.
Want het is zogenaamd een vrij land, totdat je bijvoorbeeld een hutje in het bos maakt van oud hout, met een geweer een konijn afschiet, om dat eens even lekker te bereiden, en dan bijvoorbeeld mensen oproept om hetzelfde te doen. Maar dan blijkt pas, dat echte vrijheid niet getolereerd wordt.
Oké, gedicht:
---------------------------------
SIMPEL IS HET NIET

je zou kunnen zeggen dat
je hier bent
door een lange reeks
van toevalligheden
of microbeslissingen

je zou kunnen zeggen
dat alles is

zoals het is
het zou alles anders
kunnen zijn maar
dit is het
geworden

je zou kunnen zeggen:
let it be

ondertussen speelt mijn kind met lego
zich van geen kwaad bewust
weet niets van dansende sterren
ignorance is bliss

------------------------

King of the Oneliner | 23-09-20 | 00:39 | 9

@King of the Oneliner | 23-09-20 | 00:58: ik denk dat heel veel mensen een hoop innerlijke pijn of strijd ervaren, maar dat niet durven uiten om de angst als afvallige of vreemd gezien te worden. Ik heb respect voor hoe jij het hier onder woorden brengt, en ik denk dat niet alleen ik maar ook anderen hier zich in jouw woorden herkennen.

Sinterbikske | 23-09-20 | 01:03

Nou,King bij mij werd ook geprobeerd in mijn jeugd om mijn fouten aus zu radieren .
Niet gelukt door mijn strenge militaire vader terwijl hij natuurlijk goede bedoelingen had.
Dus outcast ben van school gestuurd omdat ik niets uitvoerde een grote schande in mijn familie.
Uiteindelijk is toch nog mijn hoogste opleiding niv 4 .
Maar was of eigenlijk ben het zwarte schaap van de familie.
Ook in deze tijd met Corona kijken ze me raar aan als ik commentaar lever..
Het boeit me voor geen anderhalve meter.
Vlak voor dat mijn vader stierf vertelde mijn moeder dat hij vaak moest lachen om mij en mij eigenlijk bewonderde omdat ik niet met alles meeging.

Ollie2 | 23-09-20 | 02:12
▼ 6 antwoorden verborgen

There He Goes, There He Goes

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 00:33

U heeft nog veel in te halen.

Zwizalletju | 23-09-20 | 00:34

Wel fantastische sterrenhemel hier.
"Waarom denk je dat we hier heen zijn verhuisd?".
Mooi hoor. echt mooi.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 00:20 | 1

En dan zeggen ze "Er gaat niks boven Groningen".

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 00:31

Hehe, ik volg nog steeds het debat. Mevrouw van Kooten-Arissen leest een motie voor en eindigt met: 'en gaat orde tot de over van de dag.' Ze begint moe te worden. Maar ja, het is na twaalven, en ik ga er ook zo in.

Tashtego | 23-09-20 | 00:19 | 1

In ga er ook zo ik.

zetje01 | 23-09-20 | 00:25

@zetje01 | 23-09-20 | 00:19: Ja , mooi hoor. Die komt ook af en toe voorbij op een van mijn DooWop achtige TuneIn stations die ik afspeel via de Model One

Zwizalletju | 23-09-20 | 00:32

Omroep Zwart is gewoon een trap in het gezicht van onze Nederlandse samenleving. Al die broeders en zusters die alle kansen hebben gehad en gekregen, en ook rijk en bekend mee zijn geworden, gaan ons nog meer in het gezicht trappen voor nog meer poen. Verbinding? Laat me niet lachen. Die hebben een hekel aan ons.
Een aparte zwarte omroep ( waarom eigenlijk ? ) gaat onze samenleving nog meer op scherp stellen.
Ze wilden graag racisme op de kalender. Dat gaat vast goed.
Ik heb gewoon medelijden met de donkere mens die wel wil meedoen. Die hebben daar last van.

SNAFU | 23-09-20 | 00:14 | 3

Een omroep speciaal voor zwarten. Laten we in de bus ook een aparte plek reserveren voor zwarten.

BozePaarseMan | 23-09-20 | 00:17

Heb de tv gids van Omroep Arian Brotherhood vandaag voor het eerst ontvangen. Compleet blanke pagina's. Fuckers.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 00:40

Kijken jongeren dan tv? Naar mijn idee kijken ze al even verbaast naar dat kastje en de afstandbediening zoals hun voorgaande generatie keek naar de combi van een cassettebandje en een potlood.
Niks anders dan het zoveelste soepsidie-project.

Abject | 23-09-20 | 01:31

Het debat wordt interessant, Wilders dient een motie in met daarin de term "erogene transmissie".

de honden blaffen... | 23-09-20 | 00:14 | 1

“Neuken” is schijnbaar een onparlementair woord. (Wat raar is, want als er ergens geneukt wordt dan is het wel in het tweede kamergebouw.)

Stormageddon | 23-09-20 | 00:36

Van Mico Wave naar Bootsy Collins is een korte stap. Pompende en tevens spacy intro. Deze is voor de oppositie die Rutte en consorten vandaag een goede Body Slam verkochten. youtu.be/3vE3tlGWoRg

Zuma | 23-09-20 | 00:10

Tsja eehh tsja.. Okay, je hebt niet gezegd dat het 'muziek' was.
Dat kan ik je niet aanwrijven.

zetje01 | 23-09-20 | 00:14

Iemand nog tips voor goede revenge muziek? Instant karma zal het niet worden. Meer maandenlang werken aan zoete gerechtigheid. Hoort wel een muziekje bij. Maar kan zelf niks verzinnen.

gebruikesrnaam | 23-09-20 | 00:06 | 16

@Stormageddon | 23-09-20 | 00:56: U vraagt om niemands mening maar als die u niet bevalt dan krijgt diegene een opmerking, maar indien niet ,dan hoor je niks. Toedeledokie hoor.

Zwizalletju | 23-09-20 | 02:07

@Zwizalletju | 23-09-20 | 02:07:
Jouw mening interesseert me niet. Nergens over. Ik heb namelijk nog nooit iets opzienbarends van je gelezen. Dus het is geen kwestie of het me bevalt of niet. De meeste meningen bevallen me niet, maar daarvan zijn sommige toch wel interessant genoeg om op te reageren of verder uit te diepen. De jouwe nooit.
Sorry. Je bent waarschijnlijk niet zo’n interessant persoon.

Stormageddon | 23-09-20 | 02:35
▼ 13 antwoorden verborgen

Nou Kees, de woorden van rapper sjors, beetje knippen, plakken, quantisizen.
Beatje eronder, sampeltje hier of daar van Famke L. en die ander #ikdoenietmeermee-ers. Goud voor zondagavond lijkt mij.
Heerlijke woordkunst met een beatje. Eerlijke woordkunst met woorden van anderen. Heerlijk vooruitzicht. Make it so!

grapo | 23-09-20 | 00:02

Arib begint (alweer) moe te worden en raffeld het (alweer) af.
Bij de APB was dit ook zo.
Schijt aan partijen, profilerend afkappen van debatten/gesprekken en kortaf tegen collega's.
Dat vind ik wel zo slecht van Arib.

Het Licht | 23-09-20 | 00:01 | 1

Ze is Marokkaans. Die worden ‘s nachts toch actief?

BozePaarseMan | 23-09-20 | 00:13

Over corona maatregelen:
The Netherlands:

"Pity i didn't have a red pen to put the
cross in red ink
How do you make sense of this i mean the"

youtu.be/DKn5l6p6vk4?t=843

Kijkeensaan | 22-09-20 | 23:59

Rapper Sjors begint steeds meer op Hans Teeuwen te lijken of is het andersom?

Rest In Privacy | 22-09-20 | 23:56 | 1

psst, ik ga je eens wat verklappen, ...

Lt-Kol Kilgore | 22-09-20 | 23:59

Mensen die de toiletrol met het blad tegen de muur hangen. Die moeten hun bek houden.

gebruikesrnaam | 22-09-20 | 23:53 | 4

Hear Hear!
Ik dacht dat het aan mij lag. Ik dacht dat ik de enige was die zich daar aan ergerde. Ik begon zelfs te denken dat het een neurose was.
*plop*
Met het blad van de muur af natuurlijk. En dan graag ook ff een driehoekje/diagonaaltje vouwen aan dat eerste blad. Zodat het een beetje los van der rol is en je niet 3 keer de rol moet rondtrekken voor je het begin hebt gevonden. Of is dat een neurose ook ?

grapo | 23-09-20 | 00:16
▼ 1 antwoord verborgen

Ah sorry was voor Sinterbikske.

Lt-Kol Kilgore | 22-09-20 | 23:56

Echt Duits eigendom dat techno. Speedfreaks.

gebruikesrnaam | 22-09-20 | 23:57

www.youtube.com/watch?v=H7IPM3Fnq_M
Thunderball II - It s your DJ

Met de vele Yo yo toestanden in de intro dacht ik speciaal voor Rapper Jors.

Lt-Kol Kilgore | 22-09-20 | 23:50

Ik wil nog ff een repost doen met een nummertje voor Rutte. Het nummertje heeft slechts 10 comments en 14k views. Dus dat moet wel ergens voor staan. "We are cooking from the inside out and there is no way out". Misunderstood van Mico Wave. Bootsy Collins druipt er vanaf. En deze is dik, vet en groovy youtu.be/5msSP4mwkYQ

Zuma | 22-09-20 | 23:48

Ok, dus als ik het goed begrijp gaat er vanaf nu met grof geld grootschalig lab-capaciteit ingekocht worden. Kennelijk hebben de vvd-typetjes zich de afgelopen maanden voldoende ingekocht in de labs, stromen de centjes dus inmiddels naar de juiste zakken, en mag het sein nu op groen.

Reaguurdeskundige | 22-09-20 | 23:48

"Er is wat ergs gebeurd. Kun je hier heen komen". Wat dan? "Ja dat vertel ik wel als je hier bent."

gebruikesrnaam | 22-09-20 | 23:46

Ik vond dat Lodewijk Asscher wel gelijk had met zijn terechte kritiek. Probleem is alleen dat Lodewijk Asscher deze kritiek alleen voor de bühne uit. Voor de show. Het is een klein toneelstukje.
Afhankelijk van hoe de verkiezingen uitpakken wil hij best met het CDA of de VVD mee regeren.
De grootste bezuinigingen op de zorg zijn onder de PvdA doorgevoerd.

Osdorpertje | 22-09-20 | 23:44

Ook zo'n goeie slecht nieuws brenger: Hoi met mij. Niet schrikken hoor...

gebruikesrnaam | 22-09-20 | 23:40 | 3

Ga effe zitten

Knufter | 22-09-20 | 23:41

Ik weet niet of dit in hetzelfde straatje past maar ik waag de gok.
Na een relatie van 20 jaar en 3 kinderen en altijd een open relatie waarin alles bespreekbaar was zei mijn ex: ik wil een gesprek.
'Ik wil een gesprek' met iemand waarmee je altijd eerlijk alles lief en leed mee deelde bij het gênante af.
Dat is aangeleerd jargon. Pure slechtheid.

Dat gesprek is er uiteraard nooit gekomen.
En daarom is het nu mijn ex. Alleen daarom.

keestelpro | 23-09-20 | 00:43

Influencer. Goebbels zou zijn vingers hebben afgelikt als hijzelf op het idee was gekomen.

Koonkluk Huis | 22-09-20 | 23:34

Wat is Famke L. toch eindeloos dom om niet met Dennis S. in gesprek te gaan die haar speciaal komt opzoeken maar aan te schuiven bij Jinek waar de domheid van de tafel druipt. Ik heb die uitzending zojuist weggeklikt vanwege aan fascisme grenzende diversiteitspeop.

keestelpro | 22-09-20 | 23:32 | 3

Dank voor de kijktip! Kijk nooit jijnek maar nu toch wel benieuwd of het nog slechter kan.

Sinterbikske | 22-09-20 | 23:37

Ik keek altijd Jinek. Vanaf haar overstap niet meer gekeken i.v.m. gedachte het is klaar. Ik heb gisteravond 5 minuten gekeken. Ik zag de gasten, hoorde het niveau en het is voor mij inderdaad klaar. Nu moet ik ook Op1 nog een keer proberen. Ook nog nooit gezien.

Leptob | 23-09-20 | 00:02

@Leptob | 23-09-20 | 00:02: Hehe, Jinek is verworden tot het stiefzusje van Business-Class en RTL-Boulevard.
De blik in Eva's ogen spreekt boekdelen.
Ze is waarschijnkijk wel toe aan een borrel met Jack Spijkerman.

Abject | 23-09-20 | 01:08

Steve walks warily down the street
With the brim pulled way down low

Nu gaan we spannend maken..

Kopieren/plakken mag niet....

neonreclame | 22-09-20 | 23:30

Lichaam is nog warm. Zus: "Wanneer is de crematie?" - Band of Horses - The Funeral

gebruikesrnaam | 22-09-20 | 23:30 | 4
▼ 1 antwoord verborgen

Prijswinmevrouw:

www.youtube.com/watch?v=ACi2TSCbVPg

Op nu punt nl kunt u lezen dat ze de prijs heeft gewonnen en Akwasi het nakijken gaf.

Recensie wordt op prijs gesteld want ik snap de wereld niet meer. Zoveel goeie muziek dan dan wint zo'n gaapproduct een prijs.

Waarom heeft Nederland geen Tango? Geen Salsa?

Knufter | 22-09-20 | 23:29 | 11

@keestelpro | 23-09-20 | 00:27: Hehe.

Ik zal een iets Nederlands maken als ik tijd heb.

Had je deze nog gehoord? Ik denk ik doe eens geen acrobatiek qua ingewikkeld doen. Het tikje is handjeklap en dan alle hoge tonen eruit halen bij gebrek aan ritmesectie.

www.youtube.com/watch?v=C2D0-f99Zmk

LIedje voor de kids.

Knufter | 23-09-20 | 00:33
▼ 8 antwoorden verborgen

Ik doe iets verkeerd in mijn leven. Alhoewel ik altijd hard gewerkt heb, gestudeerd heb en mijn titeltjes behaald en zelf betaald, nog nooit een medemens problemen heb bezorgd en altijd klaar sta voor anderen die hulp nodig hebben. (behalve als ik een kater heb) ben ik nog nooit door de overheid benaderd en hebben ze me nog nooit geld geboden om een beleid te promoten.
Wel heeft die overheid me altijd bestolen.
Dat terzijde.
Maar waarom geeft die overheid wel geld uit aan totale randdebielen die nauwelijks hun eigen naam kunnen schrijven en beroerd Nederlands spreken?
Zijn dat influencers? En als dat zo is hoe is het dan gesteld met de intellectuele vermogens van de gemiddelde Nederlander die zichzelf laat beïnvloeden door die influencers?
Mijn visie op de realiteit is niet de juiste.
Ik had gewoon dom moeten blijven en een beetje met de mode moeten meedraaien en mezelf daarmee profileren dan had ik nu geramd gezeten.
Ach wat een verspilling van jaren.

Zapata10 | 22-09-20 | 23:29 | 4

@Knufter | 22-09-20 | 23:30:
Iemand als Reve zou in deze tijd in een kerker gestopt worden.
En gemarteld.

de honden blaffen... | 22-09-20 | 23:41

@de honden blaffen... | 22-09-20 | 23:41: Ach welnee, hij zou niet eens meer een platform hebben. Wie leest er nu Reve als je ook de Libelle kan lezen.

Zapata10 | 22-09-20 | 23:44
▼ 1 antwoord verborgen

@Tom Staal. Je had glashard moeten reageren. 'ja wat denk je zelf als je met dat soort schoenen je presenteert terwijl de economie vast dreigt te lopen. Uiterst respectloos voor alle slachtoffers van Corona.'.

van heinde en verre | 22-09-20 | 23:28 | 2

Haha, kun jij niet meegaan als side-kick?

Reaguurdeskundige | 22-09-20 | 23:29

@Reaguurdeskundige | 22-09-20 | 23:29: graag! Maar het wordt er niet gezelliger van.
IRL wel vaker gedaan, politici in verlegenheid gebracht in confrontatie met hun wanbeleid.

van heinde en verre | 22-09-20 | 23:31

Tijdens de weken dat de ziekenhuizen bijna alle afdelingen moesten ombouwen tot covidafdelingen, dronk ik (met een raam ertussen en telefoon op luidspreker) regelmatig koffie met mijn nicht die op de covid afdeling werkte.
Zij had na een week blauwe plekken in haar gezicht van de bril die onafgebroken op moest.
Eenmaal door de sluizen moest je daar zes uur (proberen) te blijven, geen wc bezoek, niks.
Ze liet me net weten dat de eerste maatregelen alweer getroffen worden om reguliere afdelingen zorgklaar te maken voor covid patienten.
En ik lees in de krant dat de eerste reguliere behandelingen alweer uitgesteld worden.
Als het weer zover komt, raakt dat iédereen en niet alleen de ouderen en die al een aandoening hebben.

letopuwzaak | 22-09-20 | 23:28 | 2

Het volk heeft het nodig om weer alert te worden. Het volk is dom. Het is een beetje zoals in de winter je huis elke dag opstoken tot 26 graden. Kost niks. Maar de jaarrekening komt. Vroeg of laat.

Leptob | 22-09-20 | 23:34

@Leptob | 22-09-20 | 23:34: Ach beste Leptob ik heb niet meer de illusie dat het volk ooit alert zal worden. Miljoenen mensen kijken dagelijks naar de meest stupide meuk en raken niet verzadigd. Iedere poging om iets van het volk te maken is zo futiel.

Zapata10 | 22-09-20 | 23:42

vet!

Acidstain | 22-09-20 | 23:36

This is what you'll get
This is what you'll get
This is what you'll get

gebruikesrnaam | 22-09-20 | 23:26 | 2

If you mess with us.....

King of the Oneliner | 22-09-20 | 23:40

Yes ally cat remix

P-unit | 23-09-20 | 00:08

Ik vind die vloggers en rappers één pot nat. Op rare manier om aandacht kwelen

apek00l | 22-09-20 | 23:23

d mob we call it acieedstain :)

Acidstain | 22-09-20 | 23:29

Topper....!!

neonreclame | 22-09-20 | 23:23

Maar gelukkig hebben we Femke Louise nog, voor de duiding. Als typerend voorbeeld van de nono’s. Ga lekker vloggen meid,

apek00l | 22-09-20 | 23:18

Zo leer je Hugo de Schoenen ook eens echt kennen als een ongelooflijke humorloze zak.

van heinde en verre | 22-09-20 | 23:17 | 1

Die staat op het punt van een inzinking en terecht , geen medelij

korkienie | 22-09-20 | 23:19

Zonet een reclame op Discovery over menstruatiearmoede en dat we meisjes uit hun eenzaamheid moeten halen omdat ze anders niet naar school kunnen.
Ehm, mis ik soms iets? Of is dit het zoveelste feelgoodproject voor onze rubbertegelkinderen en -kleinkinderen.

Graaisnaaiert | 22-09-20 | 23:16 | 2

In de landen waar dit het meest heerst mag je toch.... Ach laat ook maar

korkienie | 22-09-20 | 23:18

In sommige landen word je in een hut gestopt, bedoelen ze dat?

letopuwzaak | 22-09-20 | 23:30

Klaver: 300.000 testen per dag.

Enig idee hoeveel personeel en organisatie dat vergt?
In mum van tijd..

Kan iemand hem een calculator geven.

Abject | 22-09-20 | 23:14 | 7

Ik vond hem ook wel een beetje on-inclusief met zijn populistische "Weg met het Calvinisme"-gebral.

Reaguurdeskundige | 22-09-20 | 23:22

Fix gewoon ff een thuissneltestje

korkienie | 22-09-20 | 23:23

Hij zal het aantal nullen niet goed gezien hebben.

de honden blaffen... | 22-09-20 | 23:46
▼ 4 antwoorden verborgen
-weggejorist-
PsiesDrom | 22-09-20 | 23:14 | 4
▼ 4 antwoorden verborgen

Film als film bedoeld is, camera man Micheal Chapman, samen met zijn werk voor taxi driver is the raging bull een enorme cinematografische inspiratiebron. Samen met scenarist Paul Schrader, regisseur Martin Scorsese en acteur Robert De Niro maakte hij deze twee meesterwerken. Kijk ze elk jaar zeker een keer. Paar jaar geleden in eye Film museum nog een gerestaureerde 35 mm film projectie wezen kijken. Magie. I never went down Ray, I never went down.

P-unit | 22-09-20 | 23:12 | 1

Hij is naar de eeuwige filmzalen. Kijk vanavond taxi driver terug.

P-unit | 22-09-20 | 23:22

Voor zover ik begrijp, is het dus zo dat na de oerknal er een met gassen en mist gevuld universum was. Na heel veel jaren begon dat af te koelen en toen klonterde het e.e.a. een beetje samen en dat noemen we nu planeten. Wie de planeten het zetje heeft gegeven zodat ze om elkaar heen gingen draaien dat weten ze niet. Daarom noemen ze het zwaartekracht. Maar niemand weet wat zwaartekracht nou precies is. En hoe het wordt veroorzaakt. Voor dit soort verhaaltjes met allemaal losse eindjes zijn toch wetenschappers enzo onderscheiden?

Leptob | 22-09-20 | 23:09 | 5

En wat was er dan vóór die oerknal?

laurentius | 22-09-20 | 23:28
▼ 2 antwoorden verborgen

Net even een stukje Jinek gezien. Zelfs voor een domme muts, die Jinek makkelijk alleen onder de tafel kan lullen zitten er nog drie anderen om het mutsje af te maken. De beproefde methode. Kut programma.

K1100 | 22-09-20 | 23:09 | 3

Zielig dat soort tv en lieden die daar aan mee werken.

Lineaire tv? Op naar een zwart gat ermee.

Santoku | 22-09-20 | 23:14

Dat je er nog naar kunt kijken... ik kijk al meer dan een jaar niet meer naar de talkshows, en ik ben sindsdien een stuk vrolijker en opgeruimder. Heel af en toe zie ik nog eens een aflevering als ik bij mijn ouwe vader op bezoek ben. En dan voel ik mijn bloeddruk stijgen van de pertinente flauwekul, de “interview” trucjes, de beeldtrucjes, de hele rataplan om de leugens en propaganda te verkopen. Het niet laten uitspreken, de ingestudeerde interrupties van mensen die ook zo nodig aan tafel moeten zitten omdat ze een boekje of programma hebben te verkopen... het gaat helemaal nergens over.
Pleurt op met die onzin.

Stormageddon | 22-09-20 | 23:29

@Stormageddon | 22-09-20 | 23:29: hahaha, ja, zo leef ik ook al jaren en kijk bepaalde fragmenten nu nog op GS, maar je mist er niks aan.

WitteGrunneger | 23-09-20 | 00:15
▼ 2 antwoorden verborgen

Famke komt uit een gebroken gezin, VMBO en dromen over beroemd worden. Daarmee sluit ze aan bij miljoenen grietjes en Sjonnies.

van Oeffelen | 22-09-20 | 23:06 | 1

Prima analyse lijkt mij.

Immortalles | 22-09-20 | 23:08

Altijd goed!

SterF... | 22-09-20 | 23:13

Roetveeg Rollins. Hehehe.

RickyLaRue | 22-09-20 | 23:13
▼ 2 antwoorden verborgen

Frank de Boer wordt de nieuwe bondscoach van het Nederlands elftal. Beide partijen zijn op hoofdlijnen tot een akkoord gekomen voor een contract tot 2022. Het is de bedoeling dat De Boer Oranje leidt op het EK volgende zomer.

D.Onderop | 22-09-20 | 23:02 | 2

Pfff, slap.

van Oeffelen | 22-09-20 | 23:14

Heeft Hateboer al gereageerd?

Frans Laarmans | 22-09-20 | 23:23

Als ik de Jonge hoor praten moet ik steeds aan dat programma ‘de zwakste schakel’ denken. Is er misschien iemand die daar een videofuck mee kan maken?

Sinterbikske | 22-09-20 | 23:01 | 1

Of aan die badmeester met die haak.

gebruikesrnaam | 22-09-20 | 23:08

Noodtoestand op het ISS:
- Er is een stuk ruimteafval op weg de baan met het ISS te kruisen.
- Dichtste nadering rond 0:21 straks.
- De bemanning is naar een Soyouz capsule verhuisd.
- Over 20 minuten gaat het ISS een ontwijk-manoeuvre uitvoeren.

zetje01 | 22-09-20 | 23:01 | 6

Er is een Russische Progress MS-14 ruimtevaartuig gekoppeld aan het ISS.
Die heeft net z'n motor ingeschakeld om de baan van het ISS iets te veranderen.
Vanuit de aarde ziet dat er zo uit:
twitter.com/planet4589/status/1308516...

Okay, niet spectaculair, maar... het is wel op dit moment aan het gebeuren.

zetje01 | 22-09-20 | 23:29

Dat is best spannend.

letopuwzaak | 22-09-20 | 23:32

Okay, de ontwijkmanoeuvre is goed verlopen en de astronauten verlaten de capsule en gaan weer aan boord van het ISS.

Tot zover deze nieuwsuitzending, en bedankt voor de aandacht.

zetje01 | 22-09-20 | 23:35
▼ 3 antwoorden verborgen

Morgen lanceert de Europese Unie het Marrakesh 2-Immigratiepact.

Acidstain | 22-09-20 | 23:00 | 4

Acidstain | 22-09-20 | 23:00
Marrakesh 1 was volgens Rutte vrijblijvend. Ook konden we ongewenste vluchtelingen retour afzender sturen (wat helaas nooit gebeurt is). Deel 2 is nog toffer: de vluchtelingen zullen verplicht verdeeld worden over alle EU landen. Ik neem aan dat die arme donders, eenmaal aangekomen in Hongarije, snel op de trein naar Nederland mogen voor gratis geld en huurwoning. Er bestaat immers binnen de EU het recht op vrije vestiging.

Labtechnieker | 22-09-20 | 23:13

Het is al bekend, Kurz van Oostenrijk heeft al afwijzend gereageerd. In Duitse kranten kun je het al.lezen.
Hoop geblabla over solidariteit, niks over buitengrenzen wel over de EU die oa in zogenaamde fase 3 landen verplicht 'vluchtelingen' op te nemen.
Ik snap meteen waarom D'66 ineens geinteresseerd is in woningbouw.

T ziet er niet best uit. Merkel 2015 revisited.

Bataafje | 23-09-20 | 00:22
▼ 1 antwoord verborgen

Als reaguurder uit het tijdperk Geenstijl Chips (2003?) vind ik de draai naar pro-WHO Covid19 mindset wel jammer en ook wel een beetje eng. Had niet verwacht dat GS zo hard zou polariseren tussen "Voor" en "Wappie".

harry21 | 22-09-20 | 22:59 | 6

Wat mij het meest tegenstaat is dat enkele redacteuren aan de ene kant dwepen met met mensen als Douglas Murray, die pleiten om vooral niet met de stroom mee te gaan, die aanmoedigen om altijd zelf je verstand te blijven gebruiken (www.youtube.com/watch?v=6SLx2ifDTOc ), maar dan vervolgens vrolijk meehuppelen in de ganzenpas van Mark, Hugo en Jaap. En alles en iedereen die daar een andere, maar werkelijk geïnformeerde mening over heeft op basis van (vaak veel meer) expertise en ervaring (zoals de Duitse ACU acu2020.org/ ) is gek en wappie...

En dan denk ik: ja jongens, wat vinden jullie daar zelf nou van?
Mixed messages, op z’n minst.

Stormageddon | 22-09-20 | 23:46

@Stormageddon | 22-09-20 | 23:46: het toont maar weer dat de tijden van eenduidigheid achter ons liggen en we in de mist lopen... iedereen is bang om voorbarig de poten te branden aan een handdruk met de dood - Baudet neemt wat dat betreft risico’s; want een ‘told-you-so’ n.a.v zijn alarm in februari heeft hem niks opgeleverd, dus dat zal zijn downplayen nu al helemaal niet doen als die 2e golf een storm in een glas water blijkt. Sterker nog, z’n opponenten zullen hem voor de verkiezingen weten te vinden voor elk gecrepeerd oudje.... ik ben GS nog steeds zeer dankbaar voor alle bronnen waar ze me op hebben gewezen, waaronder de onvolprezen Murray. Die zich ook niet aan voorspellingen waagt, overigens.

kapoerewiet | 23-09-20 | 00:23

@kapoerewiet | 23-09-20 | 00:23:
Maar dan hebben al die mensen (inclusief de redactie alhier) het allemaal niet goed begrepen, denk ik. Leven heeft geen garanties. Er is geen garantie op een ziektevrij leven, op een gegarandeerde einddatum, op een gezond oud worden, vanaf het moment dat je uit de kut geperst wordt (of door een dokter met een mes wordt losgesneden uit de baarmoeder). Wie heeft dat die lieden toch ooit wijsgemaakt?

Epidemieën, plagen, ziekte, dood (en belastingen) is vrijwel de enige garantie die wél krijgt. Dat moet je toch op z’n minst wel weten op het moment dat je je rijbewijs mag halen? Lijkt mij. En we lopen altijd in de mist naar de toekomst. Niemand kan de toekomst voorspellen. Ook de technocraten en D66-leden niet, die menen dat alles gepland kan worden (althans, dat menen ze voor een hele korte tijd, totdat hun plannetjes onvermijdelijk in de soep lopen en toch heel anders uitpakken dan ze gedacht hadden.)

Mijn grootste bezwaar tegen de GS redactie is dat ze heel zwalkend zijn en zijn geweest in dit afgelopen half jaar mbt Corona. En toch uiteindelijk veel te veel het officiële narratief en de officiële paniekpropganda volgen. Dat vind ik raar van een weblog dat dat sinds 2004 nooit heeft gedaan, maar juist altijd een “fuck you vriendelijk” mentaliteit had en een tegengesteld geluid liet horen. Da’s niet ok, voor het grootste anti-establishment blog van Nederland. Denk ik.
Meehobbelen met de rest van de main stream journalistiek is een koers naar een failliete journalistiek. Zoals Peter Hitchens ook al observeerde (die gelukkig steeds meer als wijlen zijn broer gaat denken - dwz: kont tegen de krib).
www.youtube.com/watch?v=Pnfan7Rhztc

Stormageddon | 23-09-20 | 01:26
▼ 3 antwoorden verborgen

Ondertussen vanmiddag in Beverwijk,

Een groep van zo'n elf ondernemers is om 16.30 uur bij het politiebureau in Beverwijk aangekomen om aangifte te doen tegen de organisatie van De Bazaar in Beverwijk.

De ondernemers doen aangifte van bedreiging, intimidatie en chantage tegen de organisatie. ONV De Bazaar, de overkoepelende ondernemersorganisatie, organiseerde voor de aangifte een protestmars tegen het gevoerde coronabeleid op de markt.
bron: NH nieuws

D.Onderop | 22-09-20 | 22:58

Ow, Famke blijkt dus toch mee te doen.

Baron van Baesweiler | 22-09-20 | 22:57

Ik zie uit naar Roderick Veelo, volgende maand. Tip: nodig mensen met afwijkende visies uit in het Café en zet ze tegenover elkaar. Zet bijvoorbeeld Hiemstra tegenover Marcel Crok van Clintel.

Zwizalletju | 22-09-20 | 22:57 | 5

Haha goed idee. Pechtold tegenover iemand van de anti-abortusbeweging zetten of zo. Kan vermakelijk worden.

Sinterbikske | 22-09-20 | 23:06

HoerieHarry met een monoloog van anderhalf uur. Dat lijkt me wel wat.

RickyLaRue | 22-09-20 | 23:07
▼ 2 antwoorden verborgen

Jezus wat komt er voor een wartaal uit die Famke
Is dit een verward persoon

laurentius | 22-09-20 | 22:56 | 1

nog niet, maar gaat zich ongetwijfeld nog bekeren.

DeGoedeZaadgever | 22-09-20 | 23:00

Vandaag is een bluray met Queens 'Rock Montreal' uit 1981 gearriveerd.
Haarscherp breedbeeld, knalt heerlijk uit de home cinema set.

youtu.be/YPA7mhT3AAY

Papa Jones | 22-09-20 | 22:55 | 1

Eat this, buren!

Papa Jones | 22-09-20 | 22:58

Even de jukebox kapen, en het is niet eens de elfde van de elfde.

De Nigeriaanse man van een goede vriendin van mij heeft in luttele jaren niet enkel de Nederlandse taal, cultuur en biertjes machtig gemaakt, maar ook Carnaval. het begon met een worstenbroodje, en eindige bij 538, 3FM en heel wat (lokale) media. Is een gelikte clip geworden, ook al gaat Carnaval dit maal niet/amper door, hoop ik toch wel dat dit doorbreekt, want dat gun ik hem,
Sam Dutchy ft Mc Promo-- WorstenBroodje
youtu.be/DdAY-joD1x8

Abject | 22-09-20 | 22:55

Jezus Gristus, die Famke Louise is dom in de categorie "Arguing with an idiot is like playing chess with a pidgeon. It'll just knock over all the pieces, shit on the board, and strut about like it's won anyway."

DeGoedeZaadgever | 22-09-20 | 22:54 | 6

@Abject | 22-09-20 | 22:57: Ach welnee. Allemaal verwende trutten.

De verlegen typetjes. Die zijn verslavend geil, maar dat ze het zelf nog een beetje ontdekken moeten.

Knufter | 22-09-20 | 23:00
▼ 3 antwoorden verborgen

Zo'n influencer die nu op 1 zit. Wat moet je daar nou mee? Je luistert toch ook niet naar de hofnar of de visboer als die je vertelt hoe je moet zwaar water moet maken?
Waar halen die onzinfiguren hun autoriteit vandaan bij jongeren?

Graaisnaaiert | 22-09-20 | 22:53 | 6

Ik heb meer vertrouwen in mijn visboer dan Rutte.
Gelukkig heeft hij nog steeds geen idee wat een influencer is.
Mijn autocorrectie ook niet.
En dat ga ik zo houden.

Abject | 22-09-20 | 22:59

Zo vraag ik me af waar Rutte zijn autoriteit vandaan haalt.
Die weet nog minder van een virus, dan hoe het is kinderen op te voeden.

de honden blaffen... | 22-09-20 | 23:08

Wat Tim Douwsma wilde was zo gek nog niet. Een discussie tussen profs met meerdere meningen. Alleen die hashtag was natuurlijk ongelukkig

thanseeuwen | 22-09-20 | 23:26
▼ 3 antwoorden verborgen

Radiohead, exit music (for a film)

ondergewaardeerd tov karma police

www.youtube.com/watch?v=50rlHVe6g9Q

Ik merk dat de vele linkjes tot '20 second syndroom' leiden: dat je 20 seconden luistert en denkt "ach, wel leuk". Maar deze moet begin tot eind beluisterd worden voor maximaal resultaat.

Knufter | 22-09-20 | 22:52 | 8

Ik heb Huge 'de schoenen' maar even op mute gezet om dit af te luisteren.
De tekst sprak me des te meer aan.

Abject | 22-09-20 | 23:24
▼ 5 antwoorden verborgen

mooie tijd was dat.

Acidstain | 22-09-20 | 23:07

Kijk, ik heb het over vroeger, nee, jullie waren nog geboren toen///

"Ja. nu wel bijdehand, ga nou maar gewoon zitten.."

( Kijk, ze zijn best lief, maar ik moet er geen een in huis hebben...)

neonreclame | 22-09-20 | 22:49 | 1

Ik moet eerdaags echt gaan betalen... .."NIET

neonreclame | 22-09-20 | 22:50

Geert on the killing spree

witchmaster | 22-09-20 | 22:48

Leuk!

MathiasRots | 22-09-20 | 23:49

Hoochie Coochie Man gespeeld door een beste mexicaanse bluesband,
youtu.be/Km7vQtoAPHI

steekmug | 22-09-20 | 22:46

Instant karma kan niet instant genoeg zijn.

gebruikesrnaam | 22-09-20 | 22:45

Ik zou Marijn Poels nog wel eens in Chips. Nootjes. Bier. willen zien.

Baron van Baesweiler | 22-09-20 | 22:45

Free the Pipo.

van Oeffelen | 22-09-20 | 22:44

Hiephiep.

gebruikesrnaam | 22-09-20 | 22:48

"Donderdagavond komt Peter Kwint, het best geklede Kamerlid van de SP, die uit de euro willen"
Nice. Normaal haak ik een beetje af bij dit soort podcasts, en Stefano mag wat mij betreft zijn carrière delen met Jinek, maar ditmaal ga ik er echt voor zitten.
Reuze benieuwd hoe deze hervonden EU-sceptische SP zich vormgeven gaat.

Abject | 22-09-20 | 22:43

Alleen c voor u voor o voor a spreekt men uit als k.

van Oeffelen | 22-09-20 | 22:53

Groepsimmuniteit is alleen van belang bij gangbangs.

Leptob | 22-09-20 | 22:56
▼ 2 antwoorden verborgen

Ha. Niveau min tien bij Jinek nu. Famke Louise. Wat een stuitende domheid. Aanradertje.

Lorejas | 22-09-20 | 22:39 | 12

Femke Louise blijft redelijk overeind, ondanks haar tokkie-accent. Eva maakt er een eind aan.

VanBukkem | 22-09-20 | 23:02

@Capt. Iglo | 22-09-20 | 23:00: daarvoor is de afstandbediening. En dan op N-TV naar een documentaire over de grootste bouwwerken van de nazi's kijken.

van Oeffelen | 22-09-20 | 23:17

@van Oeffelen | 22-09-20 | 22:56:
Ach, als je het van je bankrekening moet hebben om anderen te overtuigen dat je toch echt wel over intelligentie beschikt? Zeker net zoals een Turk in een AMG die denkt dat hij status en klasse heeft...

Graaisnaaiert | 22-09-20 | 23:20
▼ 9 antwoorden verborgen

Jezus kan die Famke Louise niet normaal praten?!

Capt. Iglo | 22-09-20 | 22:39 | 16

@Frans Laarmans | 22-09-20 | 23:28:
Die propagandatruc werkt nog steeds. Ik word er ook wel eens moedeloos van, maar ja... mensen zijn geen rationele wezens en van nature geneigd tot groupthink om niet uit de toon te vallen. En de leider heeft gelijk. Anders was het geen leider. Of zo. Meedoen met de meute is sterker dan zelfstandig denken.
Niks aan te doen. Het is al heel wat dat heel soms de individuele mens wél zelf kan nadenken. Dat is een wonder op zich.

En tja, als je je iets gelegen laat liggen aan wat de meerderheid van de reaguurders hier vindt... dan doe je precies hetzelfde. Fuck ‘em.

Stormageddon | 22-09-20 | 23:55

@Stormageddon | 22-09-20 | 23:55: Fuck ‘em all. Als het niet toelaten van goed onderbouwde kritische meningen in talkshows en het verwijderen van deze experts van social media platforms niet op zijn minst serieuze vragen bij je oproept dan weet ik het ook niet meer. Maar het is wel vermoeiend.

Frans Laarmans | 23-09-20 | 00:30

@Frans Laarmans | 23-09-20 | 00:30:
Tja. Ik weet nu al dat ik volgend jaar en nog lang daarna heel vaak “Told you so” kan gaan zeggen en reaguren. En ik schep daar geen enkel genoegen in, helemaal niet... integendeel. Want ik zou het liefst geen gelijk krijgen. Maar ik krijg het waarschijnlijk wel.

Stormageddon | 23-09-20 | 01:52
▼ 13 antwoorden verborgen

Een heerlijk dansbaar en divers ingestoken clipje uit begin 2000. Misschien meer voor het weekend maar uitstekend te mixen @keestelpro ;) 4 Strings - Take me away
Wat een fijne tijden waren het toch.
Lifehouse - Take me away, zelfde titel, ander genre, ook mooi.

Juffrouw op de fiets | 22-09-20 | 22:35 | 1

Vraag een plaatje aan voor 'onze' Mark. Kan iemand effe de YT link plempen : "Gotcha & Def P & Moordgasten - Je moet je bek houwe!

D.Onderop | 22-09-20 | 22:33 | 4
▼ 1 antwoord verborgen

Du pain
Du vin
Du vaccin

Knufter | 22-09-20 | 22:33

Die Jukebox hier staat nog muziek af te spelen die in juni al is ingeprogrammeerd. Voordat dat ding aan de muziek van vandaag toe is zijn we wel even verder. Waar staan hier eigenlijk de gokkasten? Of is er nog ergens een donker sfeervol hoekje waar we onder het genot van whiskey en een dikke sigaar wat stapels cash kunnen inzetten tijdens het blackjacken?

Leptob | 22-09-20 | 22:32 | 4

@Knufter | 22-09-20 | 22:49:
Op de plee, maar er zitten alleen nog van die zwarte chocoladesmaak dingen in...

SterF... | 22-09-20 | 22:55

@Knufter | 22-09-20 | 22:49: ik heb een paar bij me in mijn tas. Roep maar als je ze nodig hebt. Glijmiddel ook nog ergens...

Analia von Solmsch | 22-09-20 | 22:56

@Analia von Solmsch | 22-09-20 | 22:56: Hoe zit het met de houdbaarheidsdatum?

Knufter | 22-09-20 | 23:06
▼ 1 antwoord verborgen

Mark Rutte vs Hugo de Jonge. En Van Dissel - xuX6OsCohV8

gebruikesrnaam | 22-09-20 | 22:32

Lol!!! Op de Jeaup gaan ze helemaal los op de SP omdat die uit de euro willen. De SP wordt met nazi’s vergeleken en de gekke theorieën vliegen je om de oren. Misschien kunnen ze op links nog een keer proberen om een samenwerking aan te gaan, Monty Python is er niets bij.

Sinterbikske | 22-09-20 | 22:31 | 11

@Sinterbikske | 22-09-20 | 22:43: SP is naar mijn idee al langer tegen de euro en verregaande integratie en ook de immigratie.

Enne vroeger waren de pvda, de drie voorlopers van cda als wel vvd tegen immigratie... toch deden ze het en zelfs de voorloper van notabene groenlinks begreep zelfs blijkbaar dat het onrealistisch en ongewenst was.

Maar toen kwam de partij binnen de partij van de arbeid; nieuwlinks die samen met vrij nederland en hun misselijkmakende tactieken ervoor zorgde dat de pvda niet langer naar de arbeider luisterde. Zij en elke andere partij verraadde en verloochende de Nederlander. Eerst iedereen die hierop op tegen was en is; de meerderheid uitmaken voor nazi en later voor de bühne stellen dat ook zij tegen de massaimmigratie zijn maar in de achterkamertjes lieten ze het gebeuren... en vooral door de marxistische rechtspraak en media, tegengewerkt in deze met daarbij de inzet van de Europese Unie die er andere ideeën op nahouden dan de burgert. En de Nederlandse overheid en partijpolitiek liet en laat het allemaal maar gebeuren.

De enige eerlijke partijen waar je nog hoop op kunt hebben zijn de PVV en SP. En zo erg doen ze niet voor mekaar onder met wat ze willen. Alleen misschien beetje het hoe en wat van de retoriek.

Santoku | 22-09-20 | 23:02

@Sinterbikske | 22-09-20 | 22:43: @Labtechnieker | 22-09-20 | 22:39:
Daarom Jan Marijnissen in bier chips nootjes. En dochterlief mag ook een keer komen.

Santoku | 22-09-20 | 23:12

@Santoku | 22-09-20 | 23:12:
Klinkt als een strak plan. Doorzagen die lui. Dit klinkt als verkiezings retoriek.

Labtechnieker | 22-09-20 | 23:40
▼ 8 antwoorden verborgen

Praten praten nog eens praten
Praten hoog leeg zonder end
Op het laatst krijg je 't in de gaten
Dat al dat praten niets kan baten
Als je je lief verloren bent

Knufter | 22-09-20 | 22:31

Goede CD van die Scandinaviers.

van Oeffelen | 22-09-20 | 22:46
▼ 1 antwoord verborgen

De boodschap die Famke verkondigd heb ik al vele malen min of meer in de panelen gehoord. Zij steekt haar nek tenminste uit, dat kan ik dan wel weer waarderen. De boodschap is ruk verder.

BozePaarseMan | 22-09-20 | 22:29 | 1

Ja, je kunt je nek wel uitsteken maar dan moet je daar niet uit gaan lullen.

Knufter | 22-09-20 | 22:50

Huilie huilie tijdens de rechtszaak inzake de zeer gewelddadige beroving van de rolex van de vader van Nicolette van Dam,

"Mounir C. en Oussama A. hebben hun aandeel in de roof op Van Dam bekend. Beiden zeiden dinsdag ‘spijt' van die overval te hebben. “Ik vind het schandalig waar ik aan deel heb genomen,” zo zei een van hen"

"Ook Mourad B. stelde niet te begrijpen waarom hij ooit aan de roof op Van Dam deel had genomen. Imran el K., die ten tijde van de roof minderjarig was, zei dat hij vanaf dag één dat hij in de jeugdinrichting kwam zijn excuses wilde aanbieden aan zijn slachtoffer"
bron; parool

D.Onderop | 22-09-20 | 22:28 | 2

Zo zijn ze. De onschuld zelf. Als ze de rechtszaal uitlopen met strafvermindering lachen ze de ballen uit hun broek en beroven daarna een ander van z’n Rolex.

BozePaarseMan | 22-09-20 | 22:31

Als ze net zo goed naar hun ouders hadden geluisterd als nu naar hun advocaat, hadden ze er niet gezeten. Er ontbreekt een bokje beton aan de enkels.

Frau Merkel | 22-09-20 | 22:43

Vanochtend stond dit linkje nog op AD.nl. En normaal staan dit soort linkjes een dag of twee, drie op AD.nl. Deze echter niet. Deze was binnen een dag al weer weg:
www.hln.be/nieuws/binnenland/nieuwe-o...
Echt waar mensen, er wordt ons een rad voor ogen gedraaid.

VanBukkem | 22-09-20 | 22:28 | 2

Artsen... wat weten die nou van virussen en ziektes? Pff... allemaal wappies.
De echte deskundigen hebben een PABO diploma. En schoenen met vrolijke kleurtjes.

Stormageddon | 22-09-20 | 22:35

Dank!

Analia von Solmsch | 22-09-20 | 22:54

@VanBukkem | 22-09-20 | 22:38: Ik vind het wel aardig dat je naar echte mensen op een podium kijkt ipv naar een soort van plastic show.

Knufter | 22-09-20 | 22:51

@Knufter | 22-09-20 | 22:51:
Eigenlijk zouden hier alleen maar live acts geplempt moeten worden.
Als je echt wil weten hoe goed een artiest is moet je naar de live act kijken. En dat is het mooie van deze tijd: Je kunt alle artiesten live bezig zien. Op youtube. Neem bijvoorbeeld Elvis: in de jaren negentig kon je hem niet live bezig zien., maar nu met youtube, hee.

VanBukkem | 22-09-20 | 22:56
▼ 5 antwoorden verborgen

Rutte wordt geconfronteerd met het probleem waar alle leugenaars op een gegeven mee te maken krijgen.
Hij verdwaalt in zijn eigen leugens.

de honden blaffen... | 22-09-20 | 22:27 | 1

Lieve vriendjes van GeenStijl: zouden jullie zo vriendelijk willen zijn om tegengas tegen coronamaatregelen niet gelijk af te schilderen als ‘wappie’. Jorissen komt ook zo stom over.

Prima dat jullie anders denken, maar dat doen wij reaguurders ook. ‘Slechte ideeën bestrijd je niet met censuur maar met betere ideeën. Fuck Corona, fuck censuur, en leve het vrije woord. When others go low, we go high.

OuweOuweLekkerMauwe | 22-09-20 | 22:26 | 2

Trolotrolo blabla

niv01 | 22-09-20 | 22:29

#iswelzo

TmC | 22-09-20 | 22:31

Zonder te openen....

neonreclame | 22-09-20 | 22:24

Ik weet niet of het jullie ook opgevallen is, waarschijnlijk wel, maar bij de staatsomroep wordt al weer voorgesorteerd op een lockdown. Duurt geen twee weken meer.
*alvast pleepapier inslaat*

VanBukkem | 22-09-20 | 22:13 | 7

#nietmijncoronavriend

TmC | 22-09-20 | 22:26

@de honden blaffen... | 22-09-20 | 22:21:
Wat als Famke Louise e.a. nog steeds als influencers voor Rutte werken? Want met hun wil je toch niet meer geassocieerd worden. Dat zou een mooie zijn van Rutte. Gister wist hij de aandacht ook al af te leiden met zijn grote bek.

Oeleflaffel | 22-09-20 | 23:08

Lockdown kan niet uitblijven want het volk verkloot zijn vrijheid.

Zwizalletju | 22-09-20 | 23:51
▼ 4 antwoorden verborgen

Ik heb een goede dag gehad... En jullie..??

neonreclame | 22-09-20 | 22:13 | 17

Vandaag ontdekt dat als je 's morgens de aambeien zalf op de anus aanbrengt, je deze 's avonds kan uitsmeren naar de bilnaad.

TmC | 22-09-20 | 22:29

Kutdag. Ik moest werken.

VanBukkem | 22-09-20 | 22:42
▼ 14 antwoorden verborgen

Wie is wapper Sjors?

keestelpro | 22-09-20 | 22:13 | 7

Rapper Sjors moet gewoon samen met zanger Rinus een hit gaan scoren.

Vind ik echt.

Knufter | 22-09-20 | 22:36

@keestelpro | 22-09-20 | 22:27:
Jij woont in Helmond?
Afijn. Debiel had ik niet mogen zeggen.
Validisme ofzo.
Overgewaaid uit de USA.
Idioten!
(Ook validisme).

RickyLaRue | 22-09-20 | 22:49

@Knufter | 22-09-20 | 22:36:
Ze moeten meer van dit soort artiesten aan het woord laten bij de NPO.
Zoals vanavond bijvoorbeeld: Famke Louise!
Een verademing. Absolute onzin uiteraard maar het leek wel engelenzang vergeleken bij de crap die ze normaal vomeren.

keestelpro | 23-09-20 | 00:31
▼ 4 antwoorden verborgen

Zojuist een bezoekje gebracht aan mijn meterkast. Ik heb de bel eruit gedaan. Want ik ben niet zo goed in het teleurstellen van kinderen.
Morgen worden de kinderen weer de wijk ingestuurd in het kader van de kinderpostzegels.
Ooit kocht misschien wel 80% van de Nederlanders kinderpostzegels. Je kreeg er immers postzegels voor. Je kreeg waar voor je geld, alleen je betaalde een paar dubbeltjes extra.
Blijkbaar is de organisatie dat idee helemaal uit het oog verloren. Morgen komen de kinderen weer aanbellen om allerlei troep te verkopen i.p.v. kinderpostzegels voor het goede doel. 
Ik hoef die troep niet!
Dus mijn deurbel staat lekker uit!

Ik ben benieuwd hoe sterk in mijn schoenen sta als morgen mijn dochter, zonder aan te bellen vraagt of ik mee wil doen aan de Kinderpostzegelaktie voor het goede doel waar zij zich voor het eerst voor inzet.....

Leptob | 22-09-20 | 22:11 | 6

Kinder-smpt account kopen?

TmC | 22-09-20 | 22:31

Weet nog dat ik toen thee heb besteld. Kreeg uiteindelijk na heel lang wachten een ielepieterig klein doosje met iets van 6 zakjes. En dat voor 15 euro. Was nog niet eens goede thee.

Met_baard | 22-09-20 | 23:42

Doe normaal man, koop wat van die kinderen. Laat je niet kennen.

Zwizalletju | 22-09-20 | 23:52
▼ 3 antwoorden verborgen

Jezus.

Die gast was laveloos dronken.

omanders | 22-09-20 | 22:09

Bek houden en luisteren: Radiohead - Karma Police

gebruikesrnaam | 22-09-20 | 22:08 | 8

Eén van de mooiste nummers ooit. Maar uhm... Heeft Yorke een Cobaintje gedaan ofzo?

overVecht | 22-09-20 | 22:21

Leuk totdat ze XR financieel gingen steunen en dus luister ik die shit niet meer.

BozePaarseMan | 22-09-20 | 22:35
▼ 5 antwoorden verborgen

Zo, even mu zieken.
Little Big Town - Girl Crush www.youtube.com/watch?v=JYZMT8otKdI
Buffy Sainte Marie - "Up Where We Belong" www.youtube.com/watch?v=M7C1JLd30Uk
lee hazlewood dirtnap stories. www.youtube.com/watch?v=x4SVg3GiRug
Ana Malazonia Magnolia - ანა მალაზონია მაგნოლია www.youtube.com/watch?v=wdObV0FTLAc
Nirvana - All Apologies (MTV Unplugged) www.youtube.com/watch?v=aWmkuH1k7uA
Jeff Beck featuring Imogen Heap – Blank www.youtube.com/watch?app=desktop&...
Leon Bridges – River www.youtube.com/watch?v=0Hegd4xNfRo
Funky lovers – Camille 2000. www.youtube.com/watch?v=YU-0Zvy2pYI&a... More than Material (feat. Aloe Blacc) www.youtube.com/watch?v=EZBJdHJXWes
Oceanvs Orientalis - Tarlabasi (Be Svendsen Remix) www.youtube.com/watch?v=AjjfNnBQ49I
Lars Danielsson - Song for E. www.youtube.com/watch?v=fKwmNOBo0tk
Avishai Cohen Trio – Remembering www.youtube.com/watch?v=E4kc0Aby2vA
Fred Neil : Please Send Me Someone To Love www.youtube.com/watch?v=hyEs0Cs3tTc
Gypsy Hill - Balkan Beast www.youtube.com/watch?v=oCRe9iPpQZI
Fanfare Ciocârlia-"Asfalt Tango" www.youtube.com/watch?v=QYwijLmYjs4&a...
Tonina Saputo - Historia de un amor www.youtube.com/watch?v=aPR6Cn7z-4Q
Chris Stapleton Amanda Live at the Grand Ole Opry www.youtube.com/watch?v=lrIA0aT_14Y
John Mayer - Free Fallin' (Live at the Nokia Theatre) www.youtube.com/watch?v=20Ov0cDPZy8
Amalgamation of Soundz - Enchant Me www.youtube.com/watch?v=AlNA6qAGfEc
Jordi Savall - Mare Nostrum www.youtube.com/watch?v=sDigibB9iiU deze is iets vlotter www.youtube.com/watch?v=CSHGeMonKqs&a...
Winter Scene www.youtube.com/watch?v=Jxv-mPh7EDw&a...
Eleni Karaindrou – Theme De La Danse www.youtube.com/watch?v=iU7coZY3sNA&a...

Premier Trutte | 22-09-20 | 22:05 | 10

Dit zijn fantastische links. Ik heb ze nog niet allemaal beluisterd maar sommige wel.

Word ik nog gerickrolled bij de rest, of hoe zit dat?

Knufter | 22-09-20 | 22:44

@Knufter | 22-09-20 | 22:44: Nee, alleen originele nummers uit alle uithoeken, over het algemeen met weinig views op een enkel nummer na.

Premier Trutte | 22-09-20 | 22:48

@Premier Trutte | 22-09-20 | 22:48: Geniaal. Echt een geniale lijst.

Knufter | 22-09-20 | 22:54
▼ 7 antwoorden verborgen

Kleurige kleurtjes op Messenger maken het kleuriger.....

neonreclame | 22-09-20 | 22:04 | 1

Leuk en aardig maar daarmee haal je de messenger nog niet uit de messenger.
Met andere woorden: Al draagt de messenger kleurige kleurtjes het is en blijft een lelijke messenger.

keestelpro | 22-09-20 | 22:10

Stefano samen met Hansje (Teen) 24 uur in een afgesloten ruimte. Wat drank erbij en andere middelen die ze willen nemen... top concept lijkt mij!

overVecht | 22-09-20 | 22:03

Het is weer voorbij die mooie zomer - Gerard Cox
youtu.be/6ixcMVt7emM

De tijd komt er weer aan om de verwarming te ontluchten en daarna de thermosstaat op 24.5 te zetten. Het is weer voorbij die mooie zomer. Draai trouwens de knoppen op je radiatoren niet helemaal dicht in ruimtes die je niet hoeft te verwarmen. Twee jaar terug waren hier de leidingen bevroren, gelukkig is er niks gescheurd. Nog nog 10 weken en dan staat die pleuris boom hier weer.

Brabeaulander | 22-09-20 | 22:02 | 2

Ok... dank voor het advies hoor... Blij dat je het allemaal ook overleeft. Mocht je hulp nodig hebben dan zal ik er als eerste niet voor je zijn.... iets met watervrees en over de rivieren gaan.

overVecht | 22-09-20 | 22:05

Hier in het zuiden nog lang niet.

van Oeffelen | 22-09-20 | 22:25


Waarom krijg ik die tering autist voor mijn bakkes. Ga lekker Snickers vreten. Elke letter is jou al niet de moeite waard...

mbt Sjors

overVecht | 22-09-20 | 22:00

Ik kende die hele Stefano niet... maar wat een mooi persoon. Ook die aflevering samen met Marco Kroon... Wowwww... wat rijmt dat lekker ook.

overVecht | 22-09-20 | 21:58 | 2

Ik kende vaag zijn ouwe muziek van DWDD en dat klonk heel tof.
Maar hij is als persoonlijkheid een heerlijk leipo die stiekem toch een heel diepzinnige kijk op dingen heeft.

keestelpro | 22-09-20 | 22:09

Toch beetje jammer. Het Trump topic ging net zo lekker. Kuifje was net aangehaakt en we waren nog niet eens bij Soros beland.

kaasfondue | 22-09-20 | 21:55 | 3

a

Rest In Privacy | 22-09-20 | 21:58

J

Gaat het niet dan? | 22-09-20 | 21:58

Ga terug naar je eigen topic!
Willen jullie meer of minder kaasfondue? Nou dan gaan we dat regelen.

keestelpro | 22-09-20 | 22:11

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl