Drama. Eva Jinek duikelt uit Kijkcijfer Top10
Nederland kijkt liever naar bijna dode boomer Charles Groenhuijsen
Het gaat niet goed met de naar RTL overgestapte NPO-koningin Eva Jinek. Nu is ook de Derde Veldslag in de Grote Talkshow Oorlog van 2020 verloren van het duo-vehikel Op1. De bij omroep Max wederopgestanden NPO-schnabbelaar Charles Groenhuijsen + side kick Carrie ten Napel (wel familie van) bleken te sterk voor powervrouw Eva en haar talkshow-avontuur. Wederom een verlies van meer dan 120.000 kijkertjes (zeg maar heel Maastricht), waarmee Eva dus in vier dagen tijd welgeteld 1 MILJOEN kijkers kwijtraakte. Het is nog niet bekend welke maatregelen RTL gaan nemen. Hoe. Nu. Verder?
Reaguursels
InloggenEva Jinek, ja dat komt ervan, je laten opleiden met publiek geld en dan het hazepad kiezen naar de commerciëlen. Dat voelde meteen al niet ok. Buiten dat, dat akelige accent lijkt tien keer erger dan het was. Gewoon te vroeg gepiekt en de hemel ingeprezen. Ja, dan ga je uiteindelijk wel geloven dat je t geweldig doet terwijl dat beslist niet het geval is. Daar zit een te dikke vrouw die eigenlijk gewoon bij haar kind wil zijn. Een ratelene door hormonen bevlogen moederkloek die beslist niet tot de verbeelding spreekt helaas. Jammer voor mij is het afgelopen, dag Eva!
Als zelfs de RTL kijkert Jinek niet lust. Dan is het toch wel duidelijk dat ook zij z.s.m. moet afvloeien. (Pun intended).
Even afwachten. Jinek kan altijd nog middels een raketaanval de meest succesvolle op1er afknallen.
Eva is tv voor simpele zielen. Jammer voor haar en de mensen die willen kijken, maar het is niet anders.
Overbodig mens dat ze is.
www.atelierroelandvanderkley.nl/?p=205...
Begenadigd schilder. Specialist in vrouwenbenen.
"Eva Jinek gevernist. Ik ben een van de weinigen die dat kan zeggen".
Zeer waar. En gezien haar transfer naar RTL, wat een carrièreverbetering had moeten worden, rest nu al reeds: gelukkig is het schilderij er nog.
Deze week wat stukkies Op1 (dé meest inspiratieloze programmanaam ever) gezien, en zowaar, het was interessant en aangenaam genoeg om langer te blijven plakken dan 1 onderwerp. Ongedwongen, normale interacties tussen de gasten onderling aan die vijvertafel (hoe groot is dat ding wel niet?).
Prima concept dusver.
Jinek daarentegen valt simpelweg door de mand. Ze leek de gedoodverfde host en interviewer om kritische noten te kraken aan tafel - onder de leerstoel van 'meester' Pauw. Die heeft nog het meest eieren voor z'n geld gekozen, door de concurrentie met z'n leerling niet aan te gaan.
Wat mij overigens nog het ergste irriteert aan deze zogeheten tok-sjoow-oorlog, is dat de NPO per week 10 hosts op de payrol heeft gezet. Allemaal met hun gage en (reis)vergoedingen. Mogelijk binnen de som die ze anders kwijt waren aan Pauw&Jinek, maar toch.
De truc is al geblust voor het vuur kon ontstaan - de echte tvkijker met interesse voor de actuele straat- en wereldzaken ziet zich niet graag bediend van halfzachte opsmuk.
Een dun laagje chroom, een dun laagje vernis...
Ik moet zeggen dat ik het best prettig vond bij Op1 dat er aan de tafel eens "normale" mensen zaten met een leuk en interessant verhaal. Meestal hebben de onbekende Nederlanders aan tafel een of ander zwaar accent of hebben een bijzonder rare uitspraak gedaan, waar vervolgens iedereen zich aan mag verkneuteren. Dit keer gewoon normale Nederlanders die niet aan tafel zaten om uitgelachen te worden, maar stukken interessanter waren dan de eeuwige "bekende Nederlanders". Hopelijk blijven ze bij Op1 hiermee doorgaan en vallen ze niet terug met alleen maar oninteressante BN-ers uit te nodigen die iets hebben te verkopen en zelden iets zinnigs toevoegen.
Nah. Ze moet de juiste doelgroep bereiken. Dat lijkt me relevanter dan hoeveel mensen er kijken.
Wist je dat ze trasgender is anders mag je niet meer meedoen op TV.
Word je nu op geselecteerd bij het solliciteren. Zo rol je der in of der uit tegenwoordig. Blanke man heeft zowiezo geen kans meer...
"Het is nog niet bekend welke maatregelen RTL gaan nemen. " Misschien nog eens 5 minuten eerder beginnen, en nog eens, nog eens, net zolang tot we bij 16.30 uur zijn aangekomen....
is allemaal linksgedraaide ultimate cringe. saneren waar mogelijk.
Kijkcijfers... who cares, behalve adverteerders, boekhouders en de omhooggevallen programmamakers zelf? Helemaal niemand.
Je ziet hier nu al dat reaguurders Jinek massaal laten vallen. We zijn nog maar aan het begin van het jaar. Misschien kijken nu veel mensen uit nieuwsgierigheid naar Op1. Daarbij is de duo-presentatie verfrissend. Gisteravond Carrie ten Napel met Charles Groenhuijsen. Charles kan overigens wel wegblijven, want Carrie kan het in haar eentje prima af. Jinek is goed, maar moet wel oppassen niet teveel door te gaan met steeds dezelfde gasten. Gisteravond weer Jort Kelder en de oervervelende Teun van de Keuken. Wordt het toch weer teveel NPO?. Is ze dan echt alleen maar vanwege het geld naar RTL verhuist? Intussen scoort het duo Freriks en van Rossem stukken beter.
Jinek zit met een natte broek als Jort aan tafel zit ….
Ik vind het prachtig hoor @Pritt, de kijkcijfers bijhouden. Met m'n eigen ogen de Nederlandse geschiedenis voorbij zien komen, de teloorgang van de linkse kerkië bonzen. Pauw weg, Jinek weg bij NPO, nu nog Jinek weg bij RTL, Trimmerfrans heeft nog een kind ergens anders, nu nog Mathijs van Nieuwkerk. Oh ja, Jojanneke van GeenStijl is ook weg bij EenVandaag. Het wachten is op ON!
Wie bepaalt de kijkcijfers dan?
Nog steeds die paar Nederlanders met zo’n klote kastje thuis?
Maar wees eerlijk, RTL Boulevard is toch ook veel beter dan Jinek!
RTL is toch wat rechtser dan NPO
Van Koningin naar onderdaan. Dat is het leed wat RTL heet.
Links lullen, Rechts zakkenvullen. Alles aan haar irriteert me, inclusief die lelijke bakkes met schellevisogen en haar dikke reedt.
Kijk dan niet !!!!!
Ik zou haar ondanks dat alles gewoon doen. Vlag over de kop en voor het vaderland!
eindelijk een gelijkgestemde. mens is niet om aan te zien
@Reaguurdert63 | 09-01-20 | 16:01: hear hear
Paar tips voor Eva :
Stop met dat hysterische en opgefokte gedrag. Luister naar je gasten en zit niet tijdens het antwoord op je vraag al de volgende vraag van je kaartje te lezen. Kies maatschappelijk relevante onderwerpen. Wees professioneel en laat je eigen mening/emoties achterwege. Vooral dat gesprek met Hugo de Jong over minder migranten was pijnlijk. Dat je zelf ooit vluchteling was en dat dit gevoelig ligt is logisch, maar om je gast te bombarderen als een doorgedraaide pitbull komt niet echt lekker over.
Als ze zoveel moet veranderen, dan kan ze beter op zoek gaan naar iemand die wel kan interviewen, en het werk aan die persoon overlaten.
Wel familie van? Dus Carrie is familie van Sigrid ten Napel! Niet verwacht.
Ze vervallen weer in dezelfde fouten als bij Umberto. Incrowd gasten die niets te melden hebben en oeverloos gewauwel om feiten te verdraaien.
Op1 is en blijft hetzelfde format van BN'ers die een show/boek verkopen, goede doelen die komen bedelen, en de waan(zin) van de dag.
Gooi maar weg.
Jinek is en blijft Jinek: van BN'ers die een show/boek verkopen, goede doelen die komen bedelen, en de waan(zin) van de dag.
Gooi maar weg.
Sinds Barend en Van Dorp heb ik eigenlijk geen goede talksow meer gezien in Nederland. Het niveau van Hardtalk (BBC) gaat hier nooit gehaald worden.
Paauw blijft de beste. Meester interviewer.
@Trumme | 09-01-20 | 12:24: Inderdaad, zo gauw het echt een keer ergens over gaat,komt de volg gast of is de tijd om. Meesterlijk.
Heerlijk nieuws! Overbetaalde extreem linkse heks.
Eigenlijk vat je het wel goed samen. Ik zou echter toevoegen: 'overschatte'.
@Hommel | 09-01-20 | 12:35: ze is wel lekker hoor.
Zeiktegel dit.
@sjef-van-iekel | 09-01-20 | 12:06:
Zeiktegel over een zeiktegel, dat.
@sjef-van-iekel | 09-01-20 | 12:06:
Je hebt helemaal gelijk, het is een zeiktegel van een linkse zure druif. (Als je Jinek verdedigt is het overduidelijk waar je politiek gezien staat...)
@Vage_eddie | 09-01-20 | 12:15: lol
De kijkcijfer top 10 illustreert wat mij betreft het manco van de democratie. Wat kijken we toch naar een hoop onzinnige troep.
Wij ja de jeugd nauwelijks. Dus het komt uiteindelijk allemaal goed. Het publieke bestel is ten dode opgeschreven.
Zodra ik die zelfvoldane foto op zag van totale mislukking Bert Koenders ben ik weggezapt.
Linkse Jinekje is over het paard getild, ze heeft een leuk koppie zonder helicopterview.
We zijn "Twamp" moe, denk ik. En naar het vetmeten van Teun van der Keuken kijken is ook geen pretje. En als vies toetje de vette kop van een voormalige komiek
Het grote probleem is dat er al weken geen landelijk nieuws is op die flatbrand met dat bankstel na. Ze maken dagelijks een programma over "niks" en de mensen zijn al moe aan het eind van de dag dus dat werkt niet.
Er is genoeg om over te praten. Heikele thema's in overvloed, en het is ook simpel te doen om lieden met verschillende meningen over een onderwerp tegenover elkaar te plaatsen voor wat vuurwerk. Maar dat gebeurt niet meer. En als het al vuurwerk wordt, dan is het spontaan ontstaan en wordt het snel en doeltreffend in de kiem gesmoord. Lubach probeerde het onlangs met zijn scherpe opmerking over het "buitengooien" van Hirsi Ali, maar Jinek deed daar echt helemaal niks mee. Ik wil niet zeuren met een toontje van "vroeger was alles beter", maar ik heb toch sterk de indruk dat men vandaag de dag de discussie liever uit de weg wil gaan en ook de talkshow langzaam is verworden tot een 'safe space' waarbinnen iedereen zich veilig moet kunnen voelen.
@Schoorsteenveger | 09-01-20 | 11:51:
Het probleem van "journalisten" die voor de NPO werken, is dat ze betaald krijgen door diegene die ze dienen te controleren namens het volk.
De kans is zo aanwezig dat ze minder kritisch zijn naar de partijen die beloven het meeste te investeren in de NPO en dus propaganda verkopen.
Hee, GS, als je er elke dag zonodig aandacht aan wilt schenken, is het dan misschien een idee om de kijkcijfers Jinek/Op1 op dagelijkse basis aan te bieden in een klein kadertje in de rechterkolom of zo? Desnoods met een link naar een kek grafiekje dat het totaalverloop laat zien? Zodat er in de hoofdkolom ruimte vrijkomt voor items die er mogelijk wat meer toe doen?
Eva gaat het niet redden. Bij een gesprek zou een gast moeten vertellen hoe hij/zij ergens over denkt en ze zou dat verhaal eruit moeten krijgen zonder meteen haar eigen mening er doorheen te willen drammen. Jinek is tijdens het gesprek al heel oordelend over de standpunten van haar gasten waardoor ze het achtereind van hun tong niet laten zien. Dat levert saaie tv op omdat mensen met meel in de mond gaan praten. Ze doet dat ook nog eens op een zeer bitcherige onaangename manier, niet prettig om naar te kijken.
Nou weet ik wat "Mensen met M" betekende. Mensen met meel in de mond.
Precies dat. +1
Tsja, intellectueel een lichtgewicht (Amerikaanse geschiedenis gestudeerd... daarna beetje CNN kijken op de buitenlandredactie van de NOS). Wat bekende Nederlanders neuken, veel vals sentiment etaleren... Ze is oppervlakkig, hysterisch en nep.
Geen groot politiek kenner zoals Ivan De Vadder van de VRT met zijn optredens in Terzake en De Afspraak, of doorgewinterde journalist als Charles Groenhuijsen.
Haar enige “hoogtepunt” op TV wat ik mij actief herinner is dat “He mama zie je mijn boobies” moment toen ze nog het journaal presenteerde. Qua memorabele interviews komt er bij mij werkelijk niks bovendrijven. Dat zegt toch al genoeg...
@Mark zit te Dutten | 09-01-20 | 11:18: Inderdaad, als nieuwslezer voldeed ze wel dankzij fysieke aantrekkelijkheid. Dat heeft ze met 'de bank' en dus 'de benen' ook nog in talkshowvorm geprobeerd, maar het was/is onvoldoende.
Intellectueel zeker een lichtgewicht. Terzake heeft zeker betere presentatie maar daar zat gister Peyman Jafari als commentator op de situatie in het MO. Really! Bart Schols is ook een lichtgewicht. Daar zat vandeweek Nilufar Ashtari (o.a) uit haar nek te kletsen en hij had er geen weerwoord op. Zelfs de kwestie over hoofddoeken, die nog altijd gevangenisstraffen opleveren, werden door haar gebagatelliseerd en door hem niet weersproken. Daar zaten er 5 bijeen door het ijs te zakken. Wie bij de VRT de indexen hanteert om de gasten uit te kiezen, die is net zo'n geval als de BNN/Vara index beheerder: Links en liefst ultra links. Maar Hezbollah, dat is toch echt te erg.
Ik denk dat al die kijkers naar OP1 gewoon deze week elke dag een keer kijken, elk "duo" beoordelen, dan net als ik "nah..." zeggen en vanaf volgende week weer gewoon Jinek kijken.
Het standaard bashen van Trump van Jinek is ook in één keer bij RTL afgelopen. Bij de linkse NPO was het dagelijkse kost.
Bij mij weten heeft Eva president Trump nog nooit gebashed.... Ze heeft het wel bovengemiddeld vaak over ene Donnolt Twamp, maar ik heb werkelijk geen idee wie dat is...
@Mark zit te Dutten | 09-01-20 | 11:21: Donnolt Twamp is de opvolger van Rwonal Reekan.
Eva móét scoren bij rtl dus is ze niet ontspannen en zichzelf plus het decor is bagger.
Nederland is de linkse praatjesmakers zat.
Daarom zitten er 2 miljoen mensen elke dag naar dat talk gelul te luisteren/kijken?
@ikdenkwat | 09-01-20 | 10:53:
Heb je het artikel wel gelezen?
Niet gezien deze late night, maar Eva Jinek heeft gewoon niet heel veel intellectuele inhoud, is niet heel interessant, en dan gaat een programma gewoon snel vervelen.
Hebben jullie aandelen in Jinek of RTL4 ofzo dat jullie er elke dag mee openen. Is er geen belangrijker nieuws te vinden of hebben jullie er echt zo'n moeite mee dat die linkse trut steeds minder kijkers heeft.. m
Dreetje en zijn oude fiets houden zich rustig de laatste tijd.
Inderdaad.
Door dagelijks een topic te wijden aan hoe irrelevant Jinek begint te worden, wordt de content op de eigen site nou ook niet direct relevanter...
Voor voormalige TV-kijkers is het wel leuk om zo nu en dan nog wat mee te krijgen over de teloorgang van een sloopster.
Ik denk dat er een sexvideo van mevr. Jinek moet ‘uitlekken’ waarin ze over gehandicapte dwergen heen pist. Kan ze dat netjes uitleggen aan de natie die dan voor één keer in zijn geheel kijkt.
Sjesus wat geil.....
Linkje?
@Kleiduivenmoordenaar | 09-01-20 | 11:11: dit is een begin (er is ook een hardcore versie): youtu.be/FQyrYZBoS1g
Ik denk dat velen door Eva Jinek heen kijken. Op een gegeven moment is (zelfs) de Nederlandse kijker ook niet gek meer.
De valse emotie, valse betrokkenheid het dwepen met haar VS verleden, het politiek correcte bij het enge af. Ze speelt haar rol van televisie koningin gewoon heel slecht.
Die haalt de zomer niet en gaat weer terug naar de NPO.
Binnen 1-2 jaar staat Jinek naast Lammert de Bruin 'begrijpend' te knikken bij 1Vandaag (Sesamstraat voor Volwassenen.
Op naar de nul zetels!
Oh, nee, wacht, dat was Ruttes wens aan Greet.
Jezus, wat erg! Hoe moet ik nu verder met mijn leven?
Nogmaals, als je de kijkcijfers meet met een systeem uit 1978, wat moet je dan geloven ?
Heb me altijd al afgevraagd hoe ze dat meten.
@HoerieHarry | 09-01-20 | 10:18: www.gids.tv/artikel/1754/hoe-worden-d...
2.500 mensen bepalen voor iedereen welk programma het meest gekeken wordt.
@HoerieHarry | 09-01-20 | 10:18: nl.wikipedia.org/wiki/Kijkcijfer
@HoerieHarry | 09-01-20 | 10:18: Iets van 3.000 mensen in ons land hebben een kastje in huis.... Op basis van wat die 3.000 mensen kijken worden de cijfers voor het gehele land bepaald heb ik me wel eens laten vertellen.
@halfvolle glas | 09-01-20 | 10:20:
De helft van de NL-mannen zitten 's avonds achter de computer en hebben Ziggo live tv aan op een ander beeldscherm. Die worden dus niet gemeten.
Henk en Ingrid hebben een jaar geleden de tv de deur al uitgedaan. Scheelt een hoop geld. Ik ga toch niet iedere maand betalen om tv met reclames te mogen bekijken?
Eerder reclame met tv overigens.
Belg en Duitsers 1 2 en 3 , Arte etc , wordt je nog niet helemaal gestoord van dat reclame gekrijs.
Oehoe Oehoe Jinek... Met Bridg en André haal je zo de 2 milj!! (gratis tip) Ragel er bij als grandmother in Love. HoppaH!
Jinek doet het beter dan die houterige figuren van de NPO, maar toch is Hillary TV in trouble. Zeker vanavond als Sander en Welmoed een nieuwe dreun gaan uitdelen.
Dat doet ze niet, je ziet haar liever dat is wat anders.
Ik snap die programmas gewoon niet. Gasten aan tafel die geen binding met elkaar hebben, oppervlakkige gesprekjes met lollige filmpjes ertussen (we hebben Dumpert) en dan altijd die koppen van het publiek erachter. Al.le.maal en dat keer 30.
Ben vooral benieuwd of we vanavond bij wnl eens wat anders te horen krijgen dan linksdraaiend gewauwel.
Misschien kunnen ze Eva aanbieden (ik bedoel het kijken naar haar programma) als onderdeel van de inburgeringscursussen. Verplicht kijken, dat zal ze leren, die Pakistanen.
Zodat ze zien hoe naïef we in Nederland zijn en dat ze gewoon de oversteek kunnen wagen?
Zonde van mijn tijd om daar naar te kijken.
De linkse sluier die over Jinek heen hangt wordt niet geslikt door de kijker van RTL.
Ik vermoed dat een hoop kijkers hadden gehoopt op een tegengeluid maar dat niet hebben gekregen.
Tegengeluid? Op rtl4 een tegengeluid?
Het verbaast mij dat zoveel mensen naar dit oeverloze en zinloze gewauwel kunnen kijken / luisteren, Bij ons gaat de tv bijna niet meer aan, alleen nog voor goede films, documentaires en sport. Klassieke kunsten komen niet of nauwelijks meer aan bod, het niveau is van een tergend laag gehalte - eenheidsworst voor de massa.
Vaak ook nemen we de interessante programma's op, zodat we tijdens het kijken de irritante, langdurige reclameblokken snel kunnen doorspoelen.
TV is al lang niet leuk meer.
Talkshows missen de aansluiting met de realiteit.
@Otman | 09-01-20 | 09:39: Er wordt zoveel gekletst in die talkshows, dat is toch wel jammer.
Help, mijn man is klusser is toch leuker dan een gemiddelde blabla programma.
Mooiste moment altijd als Sjon Williams tegen de klussert van dienst roept: “wat ben jij nou voor man?”
@Computer_says_no | 09-01-20 | 09:37: Blijf mij altijd verbazen dat die vrouwen het okee vinden om jaren lang in afgebroken huizen te wonen. Ik zou gewoon naar de Gamma gaan en zelf beginnen de boel te repareren. Ga toch niet in een huis wonen met open gebroken vloeren .......
Ik kijk geen linkse bagger .... al jaren niet meer ,
Heerlijk .....
En rechtse bagger?
@John McClane | 09-01-20 | 09:32: Tja dat leest hij bij GS hahahaha.
@Pritt: ik heb maar een vraag. Waarom ????
Hebben we per ultimo 2020 straks 250 artikelen over Op1 vs Jinek op de teller staan? Misschien wordt het tijd voor een Stijlloze Poll met als vragen: A: ik wil graag iedere dag geïnformeerd worden door Pritt over het wel en wee in talkshowland. B: I don’t give a f*ck about Eva vs Op1. Ben zeer benieuwd naar de uitkomst....
Waarom?
Leedvermaak. Niets is leuker voor rechts dan dom links op haar muil te zien gaan.
@gestoptmetroken | 09-01-20 | 09:37: dom links is een pleonasme.
Verloren van GTST en Doorbakken. En qua dat laatste, steek hier maar een vork in.
Nederland is een te klein land met te weinig interessante mensen om iedere avond op 2 zenders een 'talkshow' te kunnen vullen. Vandaar de overvloed aan B-artiesten en andere hoerenlopers die het nieuws komen 'duiden'.
Precies.
Er zijn minstens 20 steden wereldwijd waar meer mensen wonen dan in Nedetland.
Er zijn genoeg interessante mensen in Nederland, die helaas niet in de schijnwerpers komen op NPO.
Als daar eens meer energie in gestoken wordt om deze groep te vinden, zou OP1 nog leuker worden om te zien.
Ik heb het gehad met de BN ers, die hun gebakken lucht komen promoten.
@VW, alles ist vorbei | 09-01-20 | 09:29:
Als je niet uit hun bubbel komt is de kans dat je wordt uitgenodigd nihil.
Er zijn genoeg interessante mensen om uit te nodigen.
Maar die zijn niet interessant en gunstig voor de Hilversumse elitebubbel.
Deze daling van de kijkcijfers is tekenend dat de nuchtere Hollandse tv kijker zich steeds minder de les laat lezen door de linkse elite die wel even komen vertellen wat goed voor u is.
Zolang de falende integratie, de toenemende agressie en kartelpolitiek niet op tv besproken worden, zijn talkshows niet interessant voor mij.
Nou, vanavond ga ik voor de eerste keer kijken naar OP1, ammehoela Jinek, daar kijk ik nooit naar. Op OP1 verschijnt nl. op donderdag de WNL. Misschien komt er iets leuks in, anders einde verhaal.
Kijkcijfer telling is zwaar achterhaald, 1250 huishoudens hebben zo'n 'black box' en zouden dan 900 á 1000 huishoudens die avond tv kijken, dat is lekker representatief.
Terwijl met de huidige techniek toch *exact* is vast te stellen hoeveel tv's zijn afgestemd op een bepaald kanaal. Vreemd indeed. Zou eens over gewobt moeten worden. Misschien is een bepaalde instantie wel bang voor de waarheid? Bij de medewerkers zie ik iemand van de NPO, maar niet van RTL bijvoorbeeld.
Respect voor degene die langer dan 10 minuten naar die volstrekt inhoudloze prietpraat kan luisteren
Dus jij hebt geen repsect voor mij?
Mooizo. ZIt ik ook helemaal niet op te wachten.
Kan zijn maar ik vond Jinek van de Vara beter dan dit op RTL. Het huidige programma van Jinek lijkt losser te zijn, maar daardoor mist er ook structuur. Ik kijk het soms maar het viel mij op.
Tja jinek zou nu zeggen over haar kijkers " O bent u dat".
Goed. Ik ga weer naar bed. Welterusten.
Ik snap niet helemaal hoe ze aan deze cijfers komen. Als de 12e plek nog 780k kijkers heeft dan moet de top 10 bij elkaar dus minimaal 9 miljoen kijkers hebben gehad?
Tellen ze mensen die doorzappen ook mee op meerdere programma's o.i.d.?
In ieder geval zeer discutabel.
alle programma's werden op hetzelfde tijdstip uitgezonden? ja dan heb je gelijk.
Dude serieus???
Kijkcijfers baseren "ze" maar op 1500 kastjes thuis bij bep.mensen. Echte cijfers kennen alleen de kabelaars... en die lachen zich iedere morgen kapot om zoveel onnozele fraude,
nog enkele jaartjes en die fake-cijfers kunnen echt niet meer.
Die cijfers zijn hoogst discutabel, hieronder beweert reaguurder yomoms dat het maar 2800 man is die gepeild worden. Als je dat moet extrapoleren naar 17 miljoen inwoners moet je marge heel erg goed zijn en dat is ie vast niet. Bovendien durf ik wel kanttekeningen te zetten bij de omrekenfactor, uiteraard zullen ze proberen om op zo hoog mogelijke absolute kijkersaantallen uit te komen zodat ze vol kunnen houden dat tv nog relevant is. Ik geloof er vrij weinig meer van en denk dat eerder de helft realistisch is, de rest kijkt allang streaming, on demand of helemaal niet meer. De nieuwe tv sterren vinde men op Youtube en TikTok en die houden zelf allang de kijkersaantallen bij zonder dat daar een miljoenenkostende vergunning van afhankelijk is. Enkel de reclameinkomsten, en die laten zich niet afschepen met zo'n lullig steekproefje, die willen échte cijfers zien.
@elfenstein | 09-01-20 | 09:18: Netflix telt iemand als kijker wanneer hij minimaal 2 minuten een film of serie gestreamd heeft. Je voldoet dus al heel snel aan de definitie van kijker.
Misschien moet ze een presentatieduo gaan vormen met Twan Huys ! Dat wordt gegarandeerd een kijkcijferkanon.
Wel eentje die zichzelf opblaast. Maar goed, veel schade zal het niet aanrichten.
Gebabbel Gebabbel Gebabbel....
youtu.be/6JFQewwyTRg
Kinderachtig!
Maak je niet druk SB, het is een running gag waar we allemaal wel een beetje om moeten lachen.
@Kuifje-naar-Brussel | 09-01-20 | 09:13:
We?
@Superior Bastard | 09-01-20 | 09:20: Iedereen hier behalve jij.
Woensdagavond, dus dan had ze vast een boel concurrentie van voetbalprogramma's.
Maak er ook een duo show van : Jensen & Jinek.
Kan best komische worden.
En dat zegt iemand die Bram heet.
Dat lijkt me een hele leuke combi alleen denk ik dat RTL te slinks georienteerd is. Zolang die Erik Muilhaan daar rondloopt kun je net zo goed weer naar de NPO schakelen. Beau staat straks klaar!
Ik zou het geiniger vinden om haar naast Jack Spijkerman te zien zitten.
Muilhaan moet opzouten. Ik trek die rare gast echt niet meer!
Ik heb altijd een zwak gehad voor vrouwen die Eva heten. Nu niet meer.
Of dat komt doordat ik per ongeluk dit specifieke exemplaar voorbij zag komen hier? Laten we het er op houden dat het hoe dan ook de schuld is van GS.
Weet je wie ook een zwak had voor ene Eva? Waren er 2 bedenk ik me nu net.
@Moonwarrior | 09-01-20 | 09:03:
Is het nog steeds de schuld van Geenstijl.
@Moonwarrior | 09-01-20 | 09:03: Adam en Adolf?
@Kuifje-naar-Brussel | 09-01-20 | 09:06:
Dat kán geen toeval zijn.
Wil je meer weten wat er aan de hand is (ook wat je nodig hebt voor een referendum bijvoorbeeld)
of wil je gebabbel horen met veel emotie in de vragen.
Het is nu nog wat onwennig bij OP1, maar waarschijnlijk kom je gewoon meer te weten over een tijdje dan bij Jinek.
En Welmoed Sijtsma & Sander Schimmelpenninck (WNL) doen een avond, dus er zit ook een vrolijk rechtse kant.
Rechtse kant. Ja dat zitten ze aan de tafel. Man laat me niet lachen met je rechts!!!
Schimmelpenninck rechts? Laat het de graaf maar niet horen.
Sander Schimmelpenninck schrijft linkse keutels in de Volkskrant.
De laatste keer dat ik zo'n "ouwehoeren aan een tafel" programma gezien heb was met Paul Witteman. Is die weg? En Barend en van Dorp met Jan Mulder? Lees je ook niets meer over.
Vind het raar dat zoveel mensen hier op GS en GS zelf nog naar dit soort programma's kijken, Jinek verdient in een jaar meer dan wij allemaal bij elkaar, kan jullie het schelen verder.
Not a single fuck was given.
Dus u wil beweren dat u inside informatie heeft dat Eva droog staat? Bron?
Ik ben het al jaren zat om te luisteren naar de mening van anderen, wat ze ergens van vinden, wat ze doen, wat ze denken en hoe ze leven...
Zonde van de tijd . Ik hou zoveel tijd over!
Ga zelf wat doen!
dus lees je de meningen alhier?
@Satria | 09-01-20 | 09:07:
Correct! Onder andere dan...
Misschien moet Eva haar boobies maar weer eens in de strijd gooien, toch twee van haar sterkere punten.
Er zijn heus wel gelijkwaardig aantrekkelijke joopen te vinden op internet zonder dat je daar de rest van haar ... eh.... fysiek bijkrijgt.
Nou ja zeg, geef die kijkersonderzoek eens wat meer centen Den Haag, dan kunnen ze die cijfertjes iets hoger afronden.
Aan mij ligt het niet hoor.
Ik keek nooit naar die deugpraat en kijk nu ook niet.
Heel principieel!
Dat er ruim 800K zombies naar Help Mijn Man Is Klusser staren baart me meer zorgen. Maar Jinek, de warmte van een ijspegel en als je op haar hoofd klopt klinkt het hol. Autocue, vooraf bedachte vragen en een moeilijk gezicht. Trappen nog steeds bankaardappelen in.
Dat er überhaupt mensen naar die voorgekookte en uitgekauwde troep kijken is mij een godsraadsel, ... GS ga eens iets nuttigs doen.
Zeg maar het nieuws dat ins vreten duurder is geworden als wat we er op het loonstrookje bijgekregen hebben! Zoiets toch. Want who the fuck is Eva!!
Zolang RTL vasthoudt aan het besluit om hun uitzendingen niet zonder registratie online beschikbaar te maken via browsers, blijft NPO altijd winnen. Niets is makkelijker dan op zolder de twitterfeed open te gooien en in het andere venster NPO1 live.
Tering, Twitter en NPO. Tegelijk! Het nieuws van alle kanten.
Helemaal mee eens. Kansloze concurrentie wat de content van de NPO is overal en altijd beschikbaar en RTL gooit hoge barrières op. Zij moeten begrijpen dat de consument sowieso tegenwoordig programma's 'on demand' wil kijken.
@JJMS | 09-01-20 | 08:57:
'Tering, Twitter en NPO. Tegelijk! Het nieuws van alle kanten.'
Duidelijk heeft u twitter niet begrepen.
Het werkt heel simpel: Je zet een TV programma aan en gaat op twitter reaguren over dat programma middels de hashtag. (#Jinek in dit geval)
Meteen hoor- en wederhoor met andere kijkers.
Deze twee dingen zijn voor mij onlosmakelijk met elkaar verbonden.
Nog een voorbeeld: je bent op een evenement je wilt in contact komen met kennissen doe ook op dat evenement zijn. Je gebruikt twitter op je mobiel en reageert op de betreffende #hashtag.
Laatste voorbeeld: Je speelt een spel online en zoekt naar medespelers.
Twitter! Hashtag is het sleutelwoord.
Een verre erfenis van het Veronique decorderkastje. Ze leven nog in 1989 daarzo, lekker daar laten ook.
@keestelpro | 09-01-20 | 09:06: Er gaat een wereld voor mij open, want ik doe niet aan Twitter: maar is het niet lastig om meerdere dingen tegelijk te doen? En je kijkt TV en je discussieert over wat je kijkt. Waar blijft de concentratie?
@keestelpro | 09-01-20 | 09:06:
Als ik met mensen wil praten ga ik wel naar de kroeg!1! Nee grapje, dat durf ik niet. Maar mensen die twietjes rondsturen over iets wat ze op televisie zien, ik kan het maar niet begrijpen het spijt me.
@Kuifje-naar-Brussel | 09-01-20 | 09:20:
Het is niet twee dingen tegelijk, het maakt TV kijken compleet.
@JJMS | 09-01-20 | 09:28: Het is toch geweldig om je eigen commentaar over iets wat gaande is wereldkundig te maken en daar met anderen real time over te discussieren? Een dubieuze beslissing van de arbiter tijdens #AJAPSV. Een rare tweet van Donald Trump #cofveve enzovoorts.
Dat is precies wat ik ook zo leuk vind aan GeenStijl: lekker ouwehoeren over de actualiteit.
@keestelpro | 09-01-20 | 09:37: Ja, maar hier schrijf je over iets wat je al gezien hebt, niet over iets wat nog bezig is. Tenminste, meestal....
Zijn jullie een beetje geobsedeerd of zo?
wees nou es effetjes eerlijk.... wieowie kijkt er nou met enige regelmaat naar deze rommel.... klootjesvolk toch..?
Gisteren even gekeken; Eva maakte een vermoeide indruk. Maak me een beetje zorgen om haar.
Zou het Lyme zijn, of toch Pfeiffer?
@elfenstein | 09-01-20 | 09:10:
Een kind? Dat is slopend voor je energie, zeker als je werk plaatsvinden op je enige rustmomenten van de dag.
@elfenstein | 09-01-20 | 09:10:
Stress?
Dat krijg je ervan als je Bertje Koenders je halve show laat vol ratelen over hoe Oiropa en de wereld moeten reageren op Trump.
Koenders is een pratende sok.
@donkieshot | 09-01-20 | 08:59:
En hij moet nodig gewassen worden
In de kookwas ermee.
Kijkerspanel
Voor de berekening van de kijkcijfers maakt SKO gebruik van een kijkerspanel. Daarin zitten ongeveer 2.800 mensen, verdeeld over zo'n 1.250 huishoudens.
Precies, fake-troep. Dus gebaseerd op het feit dat er 57 van de 1250 kastjes kijken naar Jinek (4,6%), hebben er 4,6% x 17miljoen = 782.000 mensen gekeken. Hahaha.
Zijn 'wij' sowieso niet een beetje klaar met het fenomeen talkshow? Iedere keer dezelfde praatpoppetjes met hun lege verhaaltjes in beeld bij iedere keer weer een andere show.
Wie hold niet van kakmadamm'n, wie holt van dames die alles inslikk'n!
Waarom programmeren ze OP1 en Jinek dan ook op hetzelfde tijdstip?
Zo creëer je dus een rechtstreekse 1 op 1 strijd tussen de 2 programma's terwijl dat helemaal niet nodig is. Het zijn immers twee compleet verschillende concepten.
OP1 is staatspropaganda en Jinek is geluid uit en hopen op flashende tieten.
En de show op1 gaat in de ochtend door bij de propaganda show op rechts. WNL. Man man. Kunnen ze ook opheffen dat WNL. Leuk begonnen maar nu zelfde laken een pak. Bagger!!!
Het mooiste is dat ik daardoor 2 vliegen in 1 klap mis. Stel je voor dat je zit te zappen en eerst een uur lang Jinek voorbij zit komen en vervolgens dat andere duo. Rustiger en beter zo.
Wat is dit nu weer voor een domme opmerking.?
Als je zwitsal wil kan je toch ook gewoon naar de drogisterij?
Maartje mot terugkomme.
Maartje Appeltaartje?
Het valt me op dat mensen die naar dit soort talkshows kijken vaak zelf geen (goedgevormde) mening hebben.
Ze halen hun schouders op als je een bepaalde discussie op ze loslaat en of blijven stil zitten zwijgen in een hoekje.
Ik denk dat veel stellen dit soort programma’s kijken zodat er nog enige vorm van gesprek in het huishouden in stand blijft. Waar als dat niet zo is de stilte het huishouden uit elkaar snijdt.
Het is eigenlijk triest. Kijk gewoon een goede serie (Vikings) of lees gewoon een goed boek. Of neuk.
Geef Eva een paar ton subsidie. Oh wacht dat gaat bij satelliet-pulpkanalen lastiger dan bij de NPO. Misschien dan maar Eva in haar blootje. Oh wacht dat is haram. Sorry, ik heb even geen inspiratie meer voor een Jinek-reddingsplan.
Gewoon ouderwetse porno terug op TV.... met of zonder Eva.
Mensen kijken niet naar de tv om geïnformeerd te worden.
Ze kijken tv om gerustgesteld te worden,
Kabbelen en babbelen, dát is wat mensen willen. Of je dan naar deze of gene kijkt maakt dan niet uit want het geluid staat er toch amper bij aan. Het is een behangetje. En als je dan begint op één en zit daar iets, is er geen reden om naar twee te zappen.
Wie van de reagduurers kijkt er überhaupt tv? Ik heb geneens een abonnement dus zou alleen staatstv kunnen zien als ik 'm zou aanzetten.
Goed nieuws voor u. Alle kabeloplichters zijn wettelijk verplicht om u alle Nederlandstalige kanalen gratis aan te bieden. Dus ies graties. Gras-addertje. U moet natuurlijk wel betalen voor uw kabelaansluiting.
Precies dit dus. Mensen vervelen zich en hebben elkaar niks te vertellen.
Mijn vriendin en ik kijken nu Vikings op Netflix. We stoppen de serie om de haverklap om de geschiedenis te raadplegen. Daarna discussieren we wat en kijken we verder.
In plaats van naar oninteressante mensen kijken die dag in dag uit hetzelfde vertellen uit een oninteressante studio met een oninteressante mening en een oninteressant leven.
@Nivelleermarionet | 09-01-20 | 08:55:
Coaxkabel kopen, coaxkabel inpluggen in tv en kabelaansluiting op de muur.
TV automatisch zenders laten zoeken, et voila, gratis tv-zenders.
@katvanger | 09-01-20 | 09:17:
Ik maak het nog gekker, stop er nog zo'n kabel naast en hang er een radio aan: Hoppa, gratis radio, tot StuBru aan toe, het enige nederlandstalige station waar je langer dan een half uur naar kan luisteren.
@katvanger | 09-01-20 | 09:17:
Incl. Ziggo Sport HD.
@Nacho_Vidal | 09-01-20 | 08:57:
Ja, Vikings en geschiedenis... Ben een enorme Dark Age freak en ehm, dan moet je wel even schakelen, zoals dat tegenwoordig heet. Zie het vooral als historical fiction, dan ga je niet nat. Wel genieten trouwens.
@katvanger | 09-01-20 | 09:17:
Behalve als de kabelboer heeft gezien dat er al lang geen geld meer komt van het adres en besluit de aanvoer te stoppen.
@Nivelleermarionet | 09-01-20 | 08:55: Ik heb geen kabelabonnement.
De Mol heeft er wel veel geld voor over om het budget van de publieke omroep te schonen...
Meer bashen op Twamp en Bedet en meer propaganderen voor klimaatbelasting voor het proletariaat, dat zal vast de kijkcijfers opvijzelen! Zeker als Peter R. vaste tafeldame wordt! Nee Sjon ik hoef voor deze briljante ideeën geen royalties te ontvangen.
RTL kijkerts zijn grote Twampfans. Even geen rekening meegehouden.
@Langshetrandje | 09-01-20 | 08:49: vandaar dat Erik Bouthaan daar verslag doet?
@Moonwarrior | 09-01-20 | 08:50: ik heb geen idee. Kijk nooit Nederlandse TV. -edit, vrijwel nooit, maar zeker geen praatprogrammaatjes-
@Langshetrandje | 09-01-20 | 08:53: ik kijk alleen nieuws in de morgen bij RTL en dan even NOS en daarna niks meer. Maar als ik die smoel van Erik Bouthaan voorbij zien komen dan weet je gewoon die staat daar gewoon de Democratenpropaganda te preken. Is nog een heel stuk erger dan de NOS zelfs
@Langshetrandje | 09-01-20 | 08:53: Jij kijkt vooral TV5. Maar dat vind ik ook erg goed van je.
@Kuifje-naar-Brussel | 09-01-20 | 09:04: nope.
@Langshetrandje | 09-01-20 | 09:12: Of allemaal oude films van Louis De Funès.
@Kuifje-naar-Brussel | 09-01-20 | 09:14: ik heb een VHS videoband met pippi langkous, alleen mijn speler is van Betamax.
@Langshetrandje | 09-01-20 | 09:18: Zou ik overschakelen naar Video 2000. Technisch gezien het beste systeem.
Ze heeft het 'domme' volk wijzer gemaakt; ik ben niet leuk dus niet naar mij kijken.
Hé geenstijl!
Newsflash.
Nobody cares.
Iets te simpel bedacht.
Blond poppie= scoren.
Tja, dan moet ze wel uit d’r kleren.
Of zeer interessante gasten hebben en een uitzonderlijk interview-talent.
Geen van drieën.
Dus Jinek is uitgerangeerd.
Jammer Eef.
Tijd voor een nieuwe Eva. Eva V
mobile.twitter.com/evavlaar
ik heet eigenlijk Adam.
De meeste kijkbuiskindertjes kijken niet zo bewust, ze beginnen bij kanaal 1, en zappen tot ze iets zien waar gezellig gebabbeld wordt, zonder dat je je teveel moet ergeren, daar blijven ze dan hangen. Eva zit nu verder van 1 af..
Bovendien, het gesprek van de dag bij de koffieautomaat sochtends is, of je het duo hebt gezien, en of dit duo beter of slechter is dan 't vorige, of dat pauw en witteman toch beter was.
Dus niet zo'n talent als ze zelf dacht.
Maar wel een miljoen op haar rekening kunnen bijschrijven......... wie lacht nu het hardst denk je?
@Fatwabuster | 09-01-20 | 08:52:
Ik wil niet zeggen dat het een miljoen is maar wel in de buurt, maar wat heeft dit met Jinek te maken en waarom zou ze er om moeten lachen.
@Kaas de Vies | 09-01-20 | 09:03: Mocht dit avontuur mislukken, dan kan ze financieel weer even vooruit.
Denk dat het aan de doelgroep ligt, Kaas. Als ze elke avond een koekje zou bakken of een rap zou, ehm, rappen zat ze zo aan de 3 miljoen kijkers.
@Kuifje-naar-Brussel | 09-01-20 | 09:05: dat kon ze al hoor. Ook zonder RTL.
Dit item doet mij eerder vermoeden dat de kijkcijfers van Geen Stijl te wensen over laten.
-
Het is òfwel terug naar het begin en naar de confrontatie/ controverse, òfwel de geheide dood door een vaste reaguurdersgroep van grumpy old men.
-
Jinek? Televisie? Who cares?
Vwb de 1e domme opmerking: u heeft zeker de GS nieuwsbrief van gister zeker niet gelezen?
Het enige wat mij interesseert aan deze cijfers, is het grote aantal mensen dat nog televisie kijkt. In mijn omgeving ken ik weinig mensen die dat doen. Vroeger hoorde ik op het werk dagelijks mensen praten over een programma's die de avond ervoor op televisie waren. Nu hoor je dat alleen als er een voetbalwedstrijd op was. Ik heb het vermoeden dat de kijkcijfers vanuit een zogenaamd 'representatieve controlegroep' flink geëxtrapoleerd worden... Voor de rest interesseren het wel en wee van Jinek en de figuren die een programma maken bij de publieken me zo mogelijk nog minder dan het gezanik over Hazes en Bridget.
Er wordt inderdaad op basis van een kleine steekproef geëxtrapoleerd. Er wordt zeker niet rechtstreeks gemeten hoeveel mensen er op een bepaald moment hun televisie op een lineair kanaal hebben ingeschakeld.
hou AUB op met dit gezeur over de kijkcijfers van indoctrinatiekanaal staat 1 en indoctrinatiekanaal unilever4 bvd.
HUH op 11 goede tijden! ECHT
Daar kijken veel mensen uit verzorgingshuizen en instellingen voor mentaal gehandicapten voor.
En mentaal gehandicapten die niet in een instelling wonen.
In ieder geval verslagen door 'help, mijn man is klusser'. Wat een bak.
Talkshows.. Luisteren naar stomme mensen die praten over dingen waar ik toch niet naar wil luisteren. Nee dank je.
John de Mol heeft voor Eva vast wel een programma-idee over, wanneer ze na de zomerstop haar vertrek naar SBS 6 bekend maakt.
Ex on the beach of temptation Island wellicht
@Afrikanerhart | 09-01-20 | 08:40:
Mag niet meer van RTL dat soort programma's geloof ik. Zonde voor ze want daar keken hordes jongeren wel naar.
Jinek moet zich nu even voelen als een kwaliteitsreaguurder die na nr. 9 van de top 10 2019 komt. Moeten aansluiten achter "Goeie Tijden Slechte Tijden": ik ben geen liefhebber, maar dat lijkt me toch ook weer niet reëel.
LOL@Mickey.
Gadver.. hier ook al verslaggeving de talkshowoorlog. Als ik ergens een hekel aan heb is het de media over de media.
Ja voelt als een soort zelfbevrediging van de media
Koningshuis, kijkcijfers. Wtf GS?
*out*
*hoopvol*
De neerwaartse tendens van Jinek markeert misschien een definitieve kentering in het denken van de gewone Nederlander. "Klaar met al die overbetaalde BN'ers en hun wijzende vingertjes!".
@MickeyGouda | 09-01-20 | 08:44: help mijn man is klusser klinkt inderdaad een stuk beter.
@knutsel_ | 09-01-20 | 08:37 Zit jij in de redactie? Flikker toch op met dit soort dooddoeners.
@Langshetrandje | 09-01-20 | 08:56:
Eerlijk gezegd heb ik ooit ruim een maand lang kwaliteitsentertainment mogen ervaren van twee klussers aan ons huis. Hilarische gesprekken - mannen zijn de echte ouwe wijven van deze wereld - een nuchtere, pragmatische kijk op de maatschappij. Ik baalde toen het werk af was.
@MickeyGouda | 09-01-20 | 09:11: uw pools is zo goed?
@Langshetrandje | 09-01-20 | 09:13:
Gewoon oer-Hollandse jongens van de Goudse Tegenpartij. ;-)
@MickeyGouda | 09-01-20 | 09:21: luxe!
Conclusie: iedereen roept de Staatsomroep te haten, maar iedereen blijft wel naar de Staatsomroep kijken. Ergo, Nederlanders krijgen een Staatsomroep die zij verdienen.
Ik denk dat de meeste mensen die naar de staatsomroep kijken, niet op GS zitten.
Een waar drama wat ik u brom.
Karel Groenhuizen is dat niet die voormalig leraar aardrijkskunde? Wel een Nederlandse naam ... groot punt in zijn nadeel.
Carl Greenhouse beter?
Het zal vooral de adverteerder zijn die maatregelen neemt.
Het wordt tijd dat Jinek haar 2 grootste talenten weer eens laat flaunten anders duikelt ze nog eens van de beeldbuis.
Ik keek meestal de uitzendingen van Jinek via NPO uitzending gemist zodat ik de oninteressante gasten kon skippen maar nu Jinek op RTL4 zit moet je de hele uitzending plust het reclamebetonblok vooraf helemaal afkijken.
Ga ik niet meer doen. Te zonde van mijn tijd.
Zelfs het skippen nam teveel tijd van mij in beslag.
Politiek en interessant nieuws is aan het begin, gelukkig. Daarna kun je rustig wegklikken.
Heb het even geprobeerd afgelopen week. Maar de kwaliteit is er gewoon niet om nog maar niet te spreken over de usual suspects die elke keer maar aanschuiven. Het is pulp, misschien zelfs bagger. Ik kijk niet naar die troep.
Leuke vrouw Carrie. Zonder "mottenballen" Charles erbij best te pruimen.
Carrie is inderdaad wel leuk maar Charles is een beetje een zouteloze, ruggengraatloze deugkoning.
Die kijkcijfermeting wie voert die eigenlijk uit en is die net zo betrouwbaar als CO2, NOx en PFAS metingen?
Vragen, vragen, vragen......
CBS, cpb, RIVM of een andere betrouwbare instantie. OP1 ook wel lager.
Dus de voorzichtige conclusie is dat overstappen van de NPO naar een commerciële omroep voor het grote geld niet door het kijkerspubliek wordt gepruimd. Goh... Zouden mensen een hekel hebben aan arrogantie?
Misschien arrogantie maar ook dat Calvinistische denken. 'Doe maar normaal dan doe je al gek genoeg.'
Individuele verbetering wordt in Nederland niet echt gewaardeerd en dus afgestraft.
@Portnoy | 09-01-20 | 08:43: Normaal? Gelukkig is ze zichzelf gebleven.
Jinek dacht toch dat EUR 150.000 een middeninkomen was?
Gevonden: www.ad.nl/tv-en-radio/pijnlijke-vergi...
Of dat het mensen helemaal geen klap interesseert wie welke show presenteert, en dat ze geneigd zijn te blijven hangen bij de eerste zender die ze zien als ze de tv aanzetten.
1- Dit interesseert toch niemand, 2x een uur linkse meninkjes op een achterhaald medium.
2-Nu is Op1 nog ‘nieuw’ maar volgende week zitten de koppels er ook vaker. Denk dat dan die kijkcijfers in elkaar zakken.
Ik denk eerder dat NL eerst alle NPO versies wil zien voordat ze een keuze maken. Dus niet zo vreemd statistisch gezien dat jinek nu steeds laag scoort. Maar goed, het is wel een tendentieus bericht, dus in zoverre klopt het wel weer.
Najib Amhali bij Jinek. Reden om meteen weg te zappen.
Een groot deel van het potentieel kijkerspubliek wil kijken naar een serieuze talkshow met INTERESSANTE gasten met althans de pretentie van objectiviteit en echtheid. Jinek geeft nu teveel de indruk daar voor een gelikte show te zitten . Ze heeft de schijn in ieder geval tegen . Voldoende voor velen om af te haken.
Ik heb een keer net gedaan alsof ik Najib Amhali ook grappig vond, om een meisje het bed in te krijgen.
Ik schrik daar 's nachts af en toe nog steeds wakker van.
@daytripper | 09-01-20 | 08:42: Maar niet op RTL. Dat is voor vrouwen in de overgang.
@obi1 | 09-01-20 | 08:57: Mijn eerste goeie lachbui vandaag. Bedankt.
Toch maar weer kijkcijferkanon Peter R. uitnodigen.
Bedankt, daar ging m'n ontbijt.
Misschien heeft Petor wel een speciale agency met een kijkerslegioen.
Net zoals je in Hilversum klapvee kunt bestellen als je een uitzending niet vol krijgt. ( dynamiccasting.nl/ )
Zo niet zou het een geniaal gat in de televisie markt zijn:
Je nodigt [persoon X] uit en je hebt gegarandeerd 500k kijkers erbij.
Boeit me niet. Ik slaap rond dat uur. Werken, je weet..
Hoe laat begin je?
@Portnoy | 09-01-20 | 08:44: 08.30...
04.30 uur gaat 't wekkertje
@Lerp | 09-01-20 | 09:12: goeieavond dan maar.
Ze is juist 50.000 kijkertjes ingelopen op de nummer 1 binnen haar peer-group!
Ik was van plan om ooit eens te gaan kijken naar haar programma. Maar helaas, er is steeds wat leuks op Netflix.
Na wegzappen van Jinek gisteren Our Planet gekeken ook op Netflix. Werkelijk prachtige natuurbeelden.
Wel jammer dat er altijd een dramatische ondertoon in het commentaar zit van 'maar hoelang nog'.
@keestelpro | 09-01-20 | 08:40:
Dat heb ik ook s’ochtends als ik mijn eerste bakkie koffie op heb.
‘Hoe lang nog voordat ik ga schijten?’
@keestelpro | 09-01-20 | 08:40:
Sir David met zijn moeilijke achternaam bezigt in de serie zeker drie keer het woord “boreaal” net als onze KNMI trouwens regelmatig doet in haar bespiegelingen over het klimaat i.c.m. de Russische taiga. Ies rassiest!
@Nacho_Vidal | 09-01-20 | 08:54: Pro tip: zet je koffieautomaat naast het porseleinen altaar. Ook wel zo handig voor de drab.
Ik keek gisteren ook Netflix op de computer maar vind het toch ook wel een beetje tegenvallen. Vooral veel B-films en series die ik sowieso al niet kijk.
Ik wil recente AAA-films! Kaskrakers!
Breaking news??
TV, wat is dat ook al weer.
Waarom? Wie -buiten het mediareservaat- is hierin geïnteresseerd?
Rokje aan, hoge pumps aan en terug in die lage stoel. En een flink deel van de Nederlandse mannen zit iedere avond klaar voor de TV.
Niet iedere Nederlandse man vertoont puberaal gedrag, dat kan ik u verzekeren.
Dat pleit niet voor een flink deel van de Nederlandse mannen.
Één keer een Sharon Stone-tje en succes verzekerd.
Jinek! Let je op!?
youtu.be/9wT53QASzyo
@harrievanzanten | 09-01-20 | 08:29: U zou misschien uw beeld van de gemiddelde man wat moeten bijstellen.
En een beetje een warmere (om niet te zeggen 'zwoelere'...) uitstraling; afgezet tegen de club van OP1 komt ze toch over als een beetje een hoog van de toren blazende, zelfingenomen ijsprinses!
En nieuws maken en niet slechts herkauwen wat iedereen al heeft opgediend. Ik denk dat de meeste mensen nou zappen tussen de beste gasten...
Bipsimplantaten en Bigi kijkt ook mee?
Denk dat het vooral het geklessebesniveau is wat irriteert, icm haar agressieve getetter als een gast een niet door Eva gewenste mening heeft.
Jinek heeft gisteren een gouden opportunity laten liggen voor een openhartig gesprek over islam. Met Najib Amhali, Roué Verveer en Anua was dat de ideale gelegenheid maar Jinek kwam alleen maar met flut vragen. Waarom de Nederlandse burger een wrang gevoel heeft bij ramadan: geen woord over steekincidenten, en terroristische aanslag. Weggezapt. Klaar mee.
Hé. Een kijker!
@Poetin1464 | 09-01-20 | 08:28:
Maar vanaf vandaag niet meer. Doei Jinek!
Wat had je dan verwacht? RTL is voor huisvrouwen in de overgang, die boei je niet met diepgaande (athans in hun perceptie) interviews maar alleen met plat vermaak. Een self-made-woman als Jinek is dus ideaal om de droogkutten aan de buis te kluisteren. Daar zijn inmiddels bijna een miljoen niet-kijkers ook achter en dat werd tijd. Jij hebt het licht ook gezien, zij het te laat want met een beetje verstandelijke vermogens had je RTL in z'n geheel gemeden.
Ik zapte na afloop van "De Lokroep" (aanrader!) naar Jinek. Om direct in islam-pleasing te vallen met het idee voor een soort "Oudejaarsconferance" voor de Ramadan. Nou, dan zap ik dus gelijk weer weg.
Precies ... je verwacht al welke kant het opgaat .. en inderdaad een opportunity niet alleen voor echte inhoud maar de volgende keer 100.000 kijkers meer . Maar het kokerdenken/wegkijken en oh daar gaat mn baan/ ze vinden mij niet liev meer, is de grote ziekte .
Klopt als een bus, wat een laffe bedoening. Ze had moeten vragen of de heren als grappenmakers ook bang waren om voor bepaalde grappen over het geloof van de liefde over de kling gejaagd te worden, net als de grappenmakers van Hebdo. Maar nee hoor...
Ik zapte weg na Vahn Halfoaeuhrt vs de Kadett Sarabulut. Shownieuws boeit me niet, erger me grijs aan speciaal geselcteerde voorbeeldallochtonen op tv en verder, sja, weinig boeiend over het algemeen. Item van een paar dagen terug over hersenbeschadiging bij alcohol was wel interessant trouwens, eerlijk is eerlijk. Jammer alleen dat er dan weer zo'n domme vrouwmanjunk doorheen zit te tetteren.
Denk dat Jinek het vooral van show moet hebben op RTL, serieuze onderwerpen en politiek is de doelgroep niet, vraag Twannie Huis maar.
Ze had op z'n minst kunne vragen waarom die Ramadan-grapjesshow óók geen grapjes over Mohammed (de Duivel hale hem) of De Verhevene aandurft.
Welkom op het Viva forum
Ik ben net voor het eerst ongesteld geworden.
Kan ik dan beter maandverband gebruiken of tampons?
@HoerieHarry | 09-01-20 | 08:38: een spons
@HoerieHarry | 09-01-20 | 08:38: Geen idee meid maar ik heb wel een paar heerlijke recepten voor cranberry cake of zeven kruiden thee. Psst de aanbiedingsweken komen er weer aan bij de H&M!
@HoerieHarry | 09-01-20 | 08:38:
Gewoon laten bloeden, schijnt nu helemaal in te zijn.
www.libelle.nl/mensen/free-bleeding/
Is van de Libelle en niet de Viva.
@2voor12 | 09-01-20 | 08:47: Zo'n menstruatiestal aan de rand van het dorp is zo'n gek idee nog niet.
@HoerieHarry | 09-01-20 | 08:38:
Zou hydrofiele luiers willen aanbevelen, die gebruikt Tofik ook als het weer eens een ruige nacht in de darkroom is geweest.
@HoerieHarry | 09-01-20 | 08:38: Ik zou eerst advies inwinnen bij je tantramasseur.
@HoerieHarry | 09-01-20 | 08:38: de buurman
REAGEER OOK