De auto. En wel hierom...
Knotsgek wijf SLAAT erop los in het OV
Oké, het is wel vervelend af en toe, alles staat vast tussen 7 en 10 en 4 en 7, en dan nog die manische weginspecteurtjes die Zaandam - Hoorn afkruisen omdat er bij Purmerend een spanband in de berm ligt, en natuurlijk al die mafklappers die denken dat autorijden wielrennen is en gaatjes dichtrijden om in een soort van peloton te zitten, verder nog die 70-invoegers, whatsappers, trouwstoeters, en randdebielen die denken dat de rotonde leeg moet zijn voor je erop mag rijden, maar voor de rest... is een zitplaats in een automobiel nog steeds 1000 x beterder dan het OV!
Nasleep! Nare mevrouw geburgerarresteerd door camera-dude
Social
Reaguursels
InloggenJa want autorijders slaan er nooit op los hè...(*proest*)
Crazy Russian chicks. En ik kan het weten
1 van die dames bleek partner te zijn van de filmer ???????
Wow, die staat garant voor een heerlijk partijtje vurige neuqseks onder de lakens! Ik zou haar keihard pakken. Van voor naar achter en van links naar rechts.
kan nie klikken, plaatje is zwart, geen filmpie.
idem
Een oostblokker in New York. Da's een eind van huis voor een prostituee.
Prop honderden mensen op elkaar in een kleine ruimte, en er raakt er wel eens eentje in paniek. Ik snap dat wel.
Je ziet dit gedrag ook wel eens in een blik met sardientjes: soms gaat er eentje helemaal door het lint.
lol
@ Pritt
'randdebielen die denken dat de rotonde leeg moet zijn voor je erop mag rijden'
Goed om dat ook eens te benoemen inderdaad. De rotondezombies die als een konijn in een lichtbundel bevriezen als een rotonde naderen en gaan zitten wachten tot er iemand komt aan wie ze voorrang moeten verlenen. Leuk hoor die hufters op de weg series op tv, maar besteed eens aandacht aan al die tyfus zombies die het verkeer dagelijks frustreren.
Dan heb je ook nog die mongolen, die bij het verlaten van de rotonde, geen richting aangeven. Verder natuurlijk die randdebielen, die bij groen licht niet willen optrekken, zodat jij weer met je bek voor rood moet wachten. En niet te vergeten, die mafkezen, die met 60 km p/h op een 80 km weg rijden, invoegers met 50 de snelweg op, de linkerbaan opeisen, terwijl ze maar 90 rijden, inhalen zonder richting aan te geven, in de file 500 meter afstand met hun voorganger houden, geen gas geven als file voorbij is. kortom de file,s worden veroorzaakt, door slome randdebielen, die geen auto kunnen rijden. Aangezien ik dat dagelijks meemaak en 80% zo rijdt, moeten er hier bij GS ook genoeg van die idioten zitten. Leer nu eens autorijden, zodat het verkeer doorstroomt. En laat die telefoon in je zak zitten, want multitasken is voor de meesten een onmogelijke opgave.
En ik dacht dat ik de enige was. Laatst nog met mijn psych over gehad, vroeg ze aan me: " Hoe komt dat denk je, dat je daar zo kwaad van wordt ? " -echt...
Verkeerde wordt gearresteerd.
Iemand die in het openbaar loopt te bellen of, nog erger, te skypen, zonder koptelefoon en dus via de speaker van de telefoon verdient het om afgetuigd te worden.
Zit wat in , mss heeft de vrouw in kwestie al een paar keer vriendelijk verzocht of het wat stiller kan..
Ik had haar al na 10 seconden een goede hoek op haar grote neus gegeven.
Zeker een hoogopgeleide vrouw die meer privileges eist.
Dat van die rotonde is al jaren mijn grootste ergernis.
De auto is ok totdat je de nieuwe premie voor de verzekering ziet.
Mafklapper. Niks met racisme te maken. het is gewoon een mentaal niet OK persoon. Gelijk weer die racisme kaart trekken is ook wat.
Ze is blank dus dan ben je sowieso een racist volgens sommige linkse figuren.
Veel te lief. Mensen die zich niet gedragen keihard aanpakken!
Vanwaar al die verdraagzaamheid? Gewoon één keer een elleboog in haar oogkas, dan blijven ze uren rustig
Op het lijntje Zwolle-Emmen zet de lokale vervoersmaatschappij (iets met Bluerail of zoiets) Zwitserse treintjes in van Stadler Rail uit Luzern. Die dingen zijn prima en doen het tussen Lugano en Milano ook prima. Helaas wil kwalitatief hoogwaardig vervoer niet ook betekenen, dat het volk dat er gebruik van maakt ook hoogwaardig is. Vraag de controleurs van dit lijntje even hoe vaak per dag ze mensen treffen die niet ingecheckt zijn of geen geldig vervoersbewijs kunnen tonen. A. 35x, B. 50x, C 75x. En dat is Zwolle-Emmen mensen.
@redactie: Zolang jullie een brakke player blijven gebruiken, kan er dan misschien op zijn minst een fatsoenlijke link naar de bron op youtube of waar dan ook bijgeplaatst worden? Dan weten wij ook waar het filmpje over gaat.
Dacht echt dat dit ergens in Azië was
Van Oef had onlangs ook een akkefiet op een druk piazza. Uit het niets een of ander ordinair wijf die begon te schelden. Eerst lachen natuurlijk. Dan uitlachen. Nou toen wird het mormel gloeiend. Liep ze 5 meter naar een ongure ongeschoren vent met mutsje en wisselde italiaans in voor Roemeens. Aha. Maar meneer met de muts keek even schuin naar van Oef en besloot toen pas op de plaats te maken en deed niets. Zat zeker nog in zijn proeftijd. Vrouwtje begon toen tegen die vent uit te varen waarom hij niet voor haar opkwam. Man man man wat een figuren kun je soms treffen.
Tijd voor een openbaar vervoer anecdote.
Als fervent openbaar vervoer gebruikert vallen mij het aantal incidenten mee, ook als je nagaat dat een groot aantal van de buitenlanders die zich in het Nederlandse openbaar vervoer ophouden niet inchecken = zwartrijden. En als je nagaat dat daar ook veel negers tussen zitten is dat dubbel op mijns inziens, maat dat terzijde. Het is ook altijd een hoogtepuntje van de dag als er een veegploeg van bijvoorbeeld de htm gaat controleren, dan vliegen de zwartrijders alle kanten op, edoch kansloos. En dan zijn ze goed de sjaak. En die veegploegen zijn niet mis, die pikken geen shit, en zeker niet van zwartrijders in het kwadraat.
Haha. Anyway, sla geen vrouwtjes ! Zelfs niet als ze op je in blijven "beuken" woehaha.
Snel een harde Brexit UK dan kunnen jullie je land mischien nog redden van zoveel diversiteit.
Oostblokse heeft foi gras gegeten en dat wil ze iedereen laten weten
De video lijkt wel ergens in het Midden-Oosten of Azië te zijn gemaakt. Immers ik zie praktisch geen blanken in de video.
Leek me meer dan genoeg blank in dit geval.
In Amsterdam?
Mijn gedachte ging gelijk al uit van een Oost-Europees tiepje... Het is dan de Engelse metro, maar het had ook in een trein van Deutsche Bahn kunnen zijn...
= New York
De chinese mevrouw staat in een volle metro in het chinees te face-timen. Dat is natuurlijk ook asociaal... vervolgens slaat de blonde mevrouw op de telefoon en deelt de chinese mevrouw daarop een trap uit (of staat op dr tenen) waarop de blonde mevrouw zich begint voor te bereiden op een gevecht.
Nou zo hard praatte ze niet, ik erger me persoonlijk meer aan Oostblok aso. En nog meer aan de lui die haar niet tegen houden maar wel staan te filmen. Slechts een lauw "What's your problem?"
Al sinds een slordige 25 jaar heb ik geen stap meer gezet in het Openbaar vervoer, inclusief vliegvervoer. Als ik te voet, per fiets of per auto ergens niet kan komen, ga ik er gewoon niet naartoe. Nog nooit het gevoel gehad dat ik daardoor iets miste.
Behalve dan uiteraard de confrontatie met allerlei kudtvolk, vooral dat wat afkomstig is uit de Bezette Westelijke Amsteloever, de stank van rotte vis nadat je de halte van de Albert Cuyp hebt gehad, dikke wijven met boodschappentassen die zich naast je in een stoel persen, zodat je geen kant meer op kan, de muffe stank van natte kleding, en het uitermate irritante geklep & geblaat in mobieltjes.
het vliegvervoer afzweren is wel heel extreem...
De auto is okay; alleen niet in de hoofdstad van Absurdistan.
www.telegraaf.nl/nieuws/2918608/amste...
Gaatjes gaan inderdaad potdicht, anders heb je van die gastjes die denken dat de rijstrook naast het iets sneller is en ze zonodig er ook in moeten.
Aan het einde van de invoegstrook laat je een (1) auto invoegen, dat heette vroeger ritsen. Dus gaatje meteen dicht zodat auto achter die ene geen rare ideetjes krijgt.
grote gaten (>100m) moet je sowieso verplicht rijden: dat betekent dat je harder kan en een betere doorstroming kan hebben, evt mag je ook verder naar een rechtsere baan
web.mta.info/nyct/rules/rules.htm Section 1050.6 (5)
(5) No person shall use media devices such as films, slides or videotapes.
Degene die dit filmpje opnam was zelf in overtreding van de Code of Conduct in de NY Metro.
Als de overheid de filmpjes zelf laat maken ... bijvoorbeeld om direct een stukje software op de computer van al die schapen die het kijken te installeren ... dan mag het wel.
Ik vond dat deze mevrouw wel heel erg lang doorging, tot ik na 20 min. ontdekte dat de video op auto replay stond.
Misschien hebben ze in andere landen ook wel een ministerie van waarheid dat onder leiding van de plaatselijke Ollongeinheks van dienst dit soort filmpjes in scene laat zetten om als maatschappelijke smeerolie te laten dienen ... "zie je wel, buitenlanders doen ook goeie dingen .... hoe krijgen we er meer?".
Zie zelf soms alleen van die Marokkaanse pubertjes in het OV de boel verstieren en dan is er nooit een buitenlandse meneer of autochtoon die er wat van durft te zeggen, want ze kunnen zomaar een wapen bij zich dragen en gaan altijd onsportief om met opbouwende kritiek.
Het is dat schreeuwreiziger geblondeerd haar met uitgroei heeft anders was er niets aan de hand. Nu is er een lichtbruine baardheld die een white supremacist rosaparkt.
Ik heb ook een fobie voor mensen in mijn extrapersoonlijke ruimte. Laatst moest ik met de bus, na 20 jaar. Komt er zo n rotjoch naast me staan. Net iets te dichtbij. Vinden mensen dat prettig of zo?
Ik neem altijd erwtensoep de dag voordat ik met het OV moet en een teentje knoflook om op te sabbelen.
Kansparels gaan altijd dicht tegen je aanstaan, vinden ze lekker. Ook bij de kassa van de supermarkt staan ze altijd met die knoflookbek in je nek te hijgen bij het pinnen. Schijtziek wordt je van dat gedrag.
Ik zou d'r doen, krijg d'r wel stil.
Totdat zij zegt: “Wanneer begin je eigenlijk een keer.”
Een Russin en een Chinees, die in de Amsterdamse metro een meningsverschil oplopen.
Bloed hekel aan het openbaar vervoer en dan speciaal het trein vervoer.
Geen 24uurs service, geen restauratie meer en geen rook cabine.
Als het ook maar even mogelijk is pak ik de auto.
En natuurlijk kan die linkse soyboy wanker het niet laten om nog even op te merken dat zij, de boze babe, waarschijnlijk op Trump heeft gestemd.
Waarom staat de naam van deze vrouw er zo openlijk bij? Het lijkt mij een psychose.
Wel is dit filmpje een metafoor voor Nederland nu in de Randstad en overal over 20 jaar. Overbevolkt, gespannen, multicultureel, niemand spreekt elkaars moedertaal en agressie terwil de meerderheid passief toekijkt.
Zoveel diversiteit in die metro dat er niet veel geblondeerde reizigers te zien zijn. Dus ja, dit is racisme. Tegen een minderheid aan geblondeerde reizigers.
Hoe voorkom je dit soort incidenten. Meer diversiteit. De metro verbieden voor geblondeerde reizigers, dus.
Weet je wie ook geblondeerd is?
Wiens hond heette Blondie?.
De hond van Adolf en Eva. De eerste mensen op aarde.
Nou, gelukkig duiken er nooit filmpjes op over agressief gedrag in het verkeer, dus zeker, 1000x beter in de auto dan in het ov.
On en off topic. Ik sta nu bij garage met mijn auto omdat ik gister vd weg gereden ben door mafklappende tegenmoetkomende inhalert. Ik leef nog. Misschien is op je muil geslagen worden in het OV zo slecht nog niet.
Was gewoon game-of-chicken. Je bent een loser.
Beter kunnen is uploaden, fietser.
'It's too early for this shit.' Hahaha.
Compleet geschift. Opbergen in een inrichting.
Ik vind het vooral bizar hoeveel mensen gewoon dom voor zich uit staan te kijken alsof er niets aan de hand is . Een beetje hoe ik de gemiddelde links-stemmer in NL ook voor mij zie.
Bitchfight is fun.
Krabben, haren trekken, pluutje meppen.
En terecht gearresteerd.
Omdat als je je ermee bemoeit, je ook een 'verdachte' bent.
Speciaal voor de gelegenheid.
No sleep till Brooklyn! Yeah
youtu.be/07Y0cy-nvAg
geen slaap tot osdorp!
De grote vraag is: wie gaat dit Sylvana uitleggen !
en hoe gaat ze dit MIS-bruiken
Geen probleem. Heel veel helper whitey’s bijeen in B1.
New York zit vol met psychen. Dat toont dit filmpje weer aan. Er wordt daar al door het lint gegaan, wanneer mensen elkaar te lang aankijken. Wat was de aanleiding tot dit heetgebakerde gelatafel? Zat die andere vrouw haar te filmen / fotograferen? Het wordt nu geframed in een rassencontext.
Ik heb mijn lease-Octavia nu 5 jaar en moet 'm inleveren. Helaas, het is een goede wagen.
Ik ga nu voor 100% electrisch. Het moet natuurlijk wel betaalbaar blijven.
Lekker bekkie die blonde
En ik maar denken dat het filmpje een knallend einde zou krijgen door de filmer van het geheel.
Zo’n type kun je overigens als medeweggebruiker ook beter niet tegen komen....
En die zijn er wel degelijk...
Vrouw slaat, schopt spuugt, iedereen kijkt verdwaast rond. Vrouw gebruikt racial slure en iedereen is verontwaardigd. Is geweld gebruiken niet schokkender dan een slecht woordje?
Welcome in the US of A.
Wat was hier precies rascistisch??
Dat is niet zo belangrijk, als men het maar racisme kan noemen.
Hooguit de kansloze journalist die het opschrijft. Die ziet geen aanval van een doorgedraaide vrouw tegen een willekeurige irritatie opwekkende medereiziger, die ziet natuurlijk weer bevoorrecht blank tegen zielige Aziaat. Vermoeiend.
Over dat met 70 invoegen ... probeer dat maar eens goed te doen in een stilstaande file. Is best moeilijk hoor.
Ik heb heb geleerd dat je flink gang moet maken, de hele invoegstrook moet gebruiken. Maar invoegen met 120 km/u in de file is knap lastig dan.
Je moet je aanpassen aan de snelheid van het verkeer op de snelweg. Dus als men daar gemiddeld 120 km rijdt, dan moet jij dat ook doen. Als je dan met 50 probeert ertussen te komen, dan moet iedereen keihard remmen en beginnen ze jou uit te schelden en gebaren te maken. Staat iedereen stil, dan moet jij natuurlijk niet met 120 proberen in te voegen, want dan worden ze ook boos. Als iedereen nu eens leert anticiperen, plus laat zien wat je van plan bent, daarmee bedoel ik richting aangeven!. Dan is het fileprobleem gelijk opgelost, want files ontstaan door mafkezen, die geen inzicht hebben in het verkeer en te dom zijn om te schijten.
Zozo, roodZWART kerstpapier. Dat belooft wat.
Wat staat dat vieze baardmannetje raar te doen dan?
Die denkt dat deze vrouw opgewonden wordt van hem.
Wijven met louis vuiton spulletjes.... zijn dodeijke golddiggers. Ze dragen die spullen als waarschuwing.
Bali lovert rent hard weg bij het zien ervan......
Die tas heeft ze waarschijnlijk gekocht op de Canalstreet, Chinatown.
Zo rascistisch is ze dan ook weer niet.
Herkenbaar. Vaak ook met dikke zonnebrillen aan en een vriend die in een dikke SUV, altijd op het trottoir geparkeerd, op haar staat te wachten.
Gestoord wijf! Zou een goede voor mij zijn! Pluutje om haar nek draaien en klaar!
Ik weet niet wat er van tevoren is gebeurd? Wat zou jij doen als van Jole net in zijn witte onderbroek boven op jou heeft gelegen?
Het getinte volk in het filmpje gedroeg zich anders voorbeeldig!
@ BaldEagle | 14-12-18 | 12:39
Logisch, want er werd gefilmd.
De woorden van de Wijze uit het Oosten tegen dochterlief toen zij haar OV studentenkaart kreeg ‘Je weet waar die kaart voor staat toch ? Na al het gebruik van het OV tijdens jouw studie heb je een absolute haat voor het OV ontwikkeld..’
Wat een slappe zak die die vrouw meer dan zoveel keer laat slaan. Die plu uit de handen trekken en de tram uitgooien. Zo gedaan!
You never break up a girl fight. Never.
www.youtube.com/watch?v=l_PIixlTHfQ
Lekker blijven staan en filmen
En die slappe zak die soort van maar net niet tussen beide komt. Jeeeezus
@Bakje Friet | 14-12-18 | 12:32
You never break up a girl fight. Never.
www.youtube.com/watch?v=l_PIixlTHfQ
Die Louis Vuitton tas is hartstikke nep. Een echte kost €1000, daar ga je niet mee in de metro. En je bewaart er ook geen Action paraplu van €3,95 in.
Wat me ook opvalt is dat ze de enige blanke in de metro is. Is dat het racistische element van dit incident? Een ander kan ik niet echt ontdekken, namelijk.
Ik zie niets racistisch alleen een wacko wijf
Uitschuifbare plu's. Een uitkomst, mensen.
Gaat u toch aub terug naar het hol waar u vandaan komt
God heeft nu een reden om ze allemaal hierheen te brengen. Echt waar...
Commonlogic... u is eng, zeer eng
DeDenkerT | 14-12-18 | 12:33
Armageddon? Ragnarok?
Kijk uit: als je deze wereldwijd aangehangen gedachtegang formuleert wordt je al snel als "eng" betiteld in een Europa waar het boerenverstand verboden is.
Nooit een auto gehad, nooit gemist ook.
Maar ik ben dan ook zo'n geluksvogel die gewoon de fiets kan pakken naar het werk. Wat een rijkdom!
Verder is een concertje bezoeken in een andere stad doorgaans prima te doen met de trein, hoef je ook niet op te letten hoeveel je naar binnen tikt.
Ik zou niet zonder auto kunnen. Maar ik was vergeten hoe prettig een fiets is.
don't ever stick your dick in sick
Zeg het goed of zeg niks.
"Don't stick your dick in crazy"
1) u raaskalt 2) ze is waarschijnlijk een Oekraïense 3) Uw anti-Russische discriminatie is stuitender dan "F**k off".
oeps, ik ben bang dat ik een persoonlijke snaar heb geraakt.
skoftig | 14-12-18 | 12:47
Waarom zeg je dan ook zoiets.
En hoe vaak sta jij in de Russische metro? Of heb je deze info uit de Duckstad Journaal.?
skoftig | 14-12-18 | 12:47
Ik duid het filmpje niet in een rassencontext (de vrouw heeft kolder in haar kop, dat is niet een 'blank privilege'), maar u doet dat wel. Daar komt bij dat u uit uw duim lulkoek zuigt. In de Russische metro wordt niemand afgeblaft. Zodra u begint te blaffen, komt er iemand u naar de kennel toe brengen.
Waarom laten de omstanders dat wijf zo te keer gaan? Omdat we een laf volk zijn?
Volgens mij is het een Metro ergens in Amerika!
Heb sinds kort een (electrische) fiets gekocht. Echt een aanrader. Geen gezeik met parkeren meer, lekker in de frisse lucht. Auto’s laat ik altijd voor (toch snel optrekken). Dus ik fiets eigenlijk de hele tijd vrolijk door de stad omdat ik iedereen voorrang kan geven.
En fiets is gratis te stallen. Auto doe ik niet weg trouwens, voor lange afstanden handig.
Maar het OV heb ik op deze manier al zeker een jaar gemeden.
Draag je daarbij zo'n stomme helm? En heb je een speciale ongevallenpolis? Sommige verzekeraars stellen,naast helm, ook het dragen van elleboog- en kniebeschermers verplicht.
Absoluut. Safety first!
Qua catfight valt er voor de liefhebber eigenlijk niet zo veel te genieten in dit filmpje. En van Aziatische chicks verwacht ik gewoon veel betere moves dan zo'n laf halfgestrekt beentje. Jammer.
Jackie Chan: "Not all Chinese are Bruce Lee."
Grappig
waarom pakt hij die paraplu niet af?
Het zal je dochter maar wezen... Waarschijnlijk vergeten haar medicatie in te nemen.
en haar ma is de pil vergeten
Bij teveel konijnen in een metro krijg je myxomatose. Bestaat er niet iets voor dit?
Was dit in de metro naar chinatown!
NY.
Enige reden om de trein te pakken is als je stomdronken bent. En dan rijdt ie vaak niet snachts als je hem nodig hebt.
Mensen die gaan discussieren met een psychoot....
Juist, nooit doen! Win je verbaal toch niet! Gewoon gepast geweld en klaar!
Vergeet ook die kneuterige klootviolen niet die, bij het naderen van een verkeerslicht dat al enige tijd op groen staat, hun gas verminderen/loslaten. Hij zou namelijk zomaar ineens op oranje kunnen gaan, en dan moet je als een malle willen stoppen natuurlijk.
Denk na, soms is het met een reden. Bijvoorbeeld politie die standaard op deze kruispunten staat te flitsen waar de maximum snelheid van 100 naar 70 terug moet en de helft van de auto's een keer 280 kon dokken. Ik dus. En de andere helft 100 tot 110 blijft rijden. Geeft ook leuke situaties.
Ik heb het hier over rijden met de plaatselijk toegestane snelheid. Natúúrlijk stap ik dat men in het andere geval, bij te hard rijden, snelheid vermindert.
Dit filmpje was gister ook op reddit te zien: Daar wordt ze ook nog eens lekker gefloored door een gast nadat ze racistische scheldwoorden tegenover aziaten roept.
Linkje?
vrijwel alles op dumpert is eerst op reddit...
Ik las pas naderhand dat dit racistisch is. Nah. Gewoon een kudtwijf.
Niks racisme maar bezuiniging op gekkies-beheer.
Knettergek. Maar racist? Ze had net zo goed boos op een blanke kunnen worden, al waren die in dit treinstel dan toevalligerwijs niet aanwezig.
De Duitsers lieten zo'n trein dan niet stoppen... maar ja..
ik had toch meer het idee dat die "nep blonde" haar slachtoffer uit de wagon wilde werken! Duitsers waren meer van het "er in proppen" !
Nu je het zegt... ze staan totaal niet op elkaar gepropt. Denk dat ze zomaar ruzie over zuurstof konden hebben.
Deze vrouw had 1 vuist tussen de ogen moeten krijgen, dan was het binnen 1 seconde opgelost.
Da-mag-nie-he. Dan ben je een vrouwenmishandelaar. Dan krijg je het Rock-paper-scissors effect.
@DirkIII: de enige die mishandelt is zij met haar paraplu als wapen dus uitschakelen is gewoon de beste optie! Heet 'noodweerexces'.
Het OV is de hel. Maar de auto in de file is ook een soort OV. Gewoon de motor nemen.
Een Oostblok achternaam die rascies uitroepen tegen Nederland aan 't opschalen is naar 2.0 in een volle NS wagon met een vooroordeel op andere vlakken.
Welkom... welkom... welkom in mijn land!
Nee... natuurlijk niet hier.. gelukkig maar! ghe.. ghe..
Maar waarom is ze zo boos? Context please.
De laatste keer met zoonlief in de Amsterdamse metro. 's avonds na een voetbalwedstrijd. Zegt mijn zoon, wat doet die kerel daar ? Zit een ranzige islamiet zich ongegeneerd af te sjorren in een lege coupé. Bizarre ervaring.
Waarom ga je dan ook naar dat deugdorp?
Als hun geit niet in de metro mag meereizen, doen ze dat vaak ja.
De coupé was leeg dus laat hem
Voetbal,amsterdam,metro. Tokkie.
De kinderboerderij was zeker gesloten of ligt in scheiding met zijn geit?. Hij moest natuurlijk even stoom afblazen, door alle stress van de laatste tijd.
Waarom pakt niemand die paraplu af en geeft der even een afkoelende corrigerende.
Mensen met gebroken benen schoppen niet.
Respect voor de mede passagiers. Wat een geduld. Bij mij zou de fik er al in gaan en deze dame even flink aanpakken. Op zo'n heftige manier dat de mede passagiers er tranen van in de ogen zouden krijgen!
Stoer.
Tuurlijk
Toetsenbord ridder
Geloof je het zelf ook?.
john de mol zou het zo in scene gezet kunnen hebben. lijken wel een paar studenten in een rollenspel opdracht.
Uhm.. Dumpertwaardig..?
Zelf wel eens neergestoken maar dat was in Parijs, waarom weet ik eigenlijk niet opeens heb je het, ook niet gezien wie dat deed je merkt het niet meteen. Maar raar volk zit er wel
Ik ken trajecten die ik 1000x liever met de trein doe. Ik ken trajecten die ik 1000x liever met de auto doe.
Het kan verkeren.
Corrigerende tik
Op haar neus
Met een fietsslot
Probleem opgelost
Het kan ook met gepast geweld opgelost worden! Moet je wel weten wat je doet natuurlijk!
OV is voor bejaarden, studenten, deugnazi's die geen tesla kunnen betalen, mensen die te dom zijn voor het halen van een rijbewijs en arme mensen in het algemeen. Autorijden is de norm.
De ware middenklasse rijdt auto
Dat is niet volledig. Als je dagelijks in de file staat met de auto kun je beter de trein pakken. Kun je nog eens een boek lezen of wat werken.
Of wat dacht je van alcohol drinken in een stadje met een schatje. Lekker de trein.
@Trans_Fimmermans | 14-12-18 | 12:14
Een boek of iets anders lezen waar je tegen elkaar aangeplakt staat op een balkon in een overvolle trein ?
@Trans_Fimmermans | 14-12-18 | 12:14
Gisterochtend nog ruim 55 minuten extra onderweg geweest vanwege file op de A2 richting Utrecht.
De gedachte dat ik in de auto zat en niet als soft target in een trein hield mij vrolijk.
Duidelijk reizen jullie nooit met de trein. Of zijn jullie zelf zulke tientonners die niet in 1 stoel passen.
Ik zit 95 van de 100 keer.
En niemand die dat wijf ff een corrigerend tikje uitdeelt, soms mag dat gewoon
Probleem Is dat je vaak niet weet of er iets voorgevallen Is. Tegen de tijd dat je besluit er een einde aan te maken staat iedereen al te filmen. Zie niet zo graag een filmpje van mijzelf op internet ronddwalen waarop ik een neuscorrectie uitvoer zonder verdoving.
Terwijl die spleetoog de boel zat te irriteren door een handsfree gesprek te voeren in het Chinees.
Dan zou je in de randstad heel wat handgemeen moeten zien in het openbaar vervoer... oh wacht!
Natuurlijk veel liever de auto dan het OV, met de auto heb je tenminste de vrijheid om te gaan en staan waar je wilt en geen last van irritante personen in het OV, of wachten omdat de trein weer vertraagd is.
En je kan naar hartelust ongestoord scheten laten, je neus ophalen et cetera.
@[HypoPseudo [14-12-18 | 12:23]
Vanwaar deze eigenaardige reactie? Is dit om uw eigen gewoontes op anderen af te schuiven?
@ Wolkbreuk 12:34
Goh ú bent zuiver-perfect. U laat natuurlijk nóóit scheten en/of haalt nóóit uw neus op.
Zelfs de koning(in) veegt haar reet af hoor.
Wie zou haar doen?
Don’t put your dick in crazy...
Parson........ op zeker!
het is wel een lekker ding.
Euh, ik hoor niks.
Mocht even duren dat ingrijpen...
Liever achter je smartphone verbergen joh.
REAGEER OOK