Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Brante & Immink: Angstworst

Stamcafé!

Hebt u uw busje al ingeruild voor een nieuwe? Lekker toekomstbestendig? Lekker dokken. Het lijkt wel haarlak, weet u nog? Voor de ozonlaag. Dat was nog te overzien qua prijs. Maar koop maar eens een zo’n rijdende kobaltmijn voor een prikkie.  Na het opraken van fossiele brandstof, de nieuwe ijstijd, de gasmasker-propaganda van het rapport van Rome, zure regen, de verdwijnende ozonlaag, de millenniumbug hebben we nu de duurste operatie aller tijden: we gaan het klimaat laten stoppen met opwarmen! Nou succes ermee, jongens, de burger betaalt wel!

Reaguursels

Inloggen

Het is heel interessant dat Oekraïners in een ander traject terechtkomen dan andere asielzoekers. En dat traject werkt heel goed. Dan is een relevante vraag: waarom kunnen we dat niet ook instellen voor Syriërs? Je ziet dat een deel van de Oekraïners ook weer teruggaat. Dus op het moment dat je het makkelijk maakt om heen en weer te reizen, zullen sommige mensen ook weer vertrekken.’
blendle.com/shared/eyJuIjoiYXJpYW4iLC...
‘Je ziet aan de retoriek van politieke partijen, zoals de PVV, dat het electoraal gunstig is om te doen alsof asielzoekers het grote probleem zijn in Nederland. Alsof alle problemen zouden zijn opgelost als er geen asielzoekers meer zijn en alle grenzen dicht zijn.

cugel | 02-09-23 | 10:10

Timmermans bepleit strengheid, maar partijgenoten willen juist menselijk asielbeleid.
blendle.com/shared/eyJuIjoiYXJpYW4iLC...
Wanneer mensen die in Nederland aankomen de kans krijgen, gaan ze direct aan het werk en proberen ze zo snel mogelijk hun leven op orde te krijgen. Juist in de sectoren waar nu grote arbeidstekorten zijn, zoals in de bouw, onderwijs en de zorg, kunnen zij van enorme waarde zijn.’

cugel | 02-09-23 | 09:55

Al jaren probeert de SP zich te profileren op bestaanszekerheid, en al jaren lopen de kiezers bij hen weg.
www.nrc.nl/nieuws/2023/09/01/een-camp...
Socialistische onderwerpen als bestaanszekerheid domineren het politieke debat, maar de SP staat op verlies. In het nieuwe programma draait alles om de klassenstrijd.
Ineens claimt iedereen het onderwerp bestaanszekerheid, zelfs de VVD. Tot grote frustratie van de SP, die vrijdag haar concept-verkiezingsprogramma presenteerde. Al jaren proberen de socialisten zich te profileren op dit onderwerp, en al jaren lopen de kiezers bij hen weg.

cugel | 02-09-23 | 09:34 | 3

Om bij jouw belevingswereld aan te sluiten: misschien worden ze teveel als extreem-links gezien.

knutsel_ | 02-09-23 | 09:44

Klinkt conservatief van de SP dat ze zich niet aanpassen aan een veranderende wereld.

Veel van hun punten komen overeen met PVV. De cirkel: daar waar -speciaal voor jou- rechts en links elkaar raken.

Dat zou pas een verkiezingsstunt zijn: PVV en SP in samenwerkingsverband.
Begin de stemmen alvast maar te tellen

Roos | 02-09-23 | 09:53

@knutsel_ | 02-09-23 | 09:44:
Ongetwijfeld. En ook ik zou niet op ze stemmen, want ook ik vind hun programma onrealistisch. Ik had dit gepost omdat inderdaad iedereen opeens hun thema van bestaanszekerheid overneemt. En omdat ik weet dat er hier sympathie is voor de SP.
@Roos | 02-09-23 | 09:53:
Ja, dat zou inderdaad leuk zijn: een gezamelijke lijst van SP en PVV. Ik ben benieuwd wat dat op zou leveren. Maar ik ben bang dat Marijnissen dat toch niet wil.

cugel | 02-09-23 | 10:02

Ze waren al naar een ziekenhuis geweest (waarvoor?) Daar kreeg hij de diagnose Covid en kreeg vervolgens een beroerte? Lijkt er eerder op dat hij zich ergens in verslikt heeft.
Maar inderdaad, een beetje goed nieuws voor de popo, benieuwd of de familie een BLM lidmaatschapskaart hadden of "defund the police" hebben gestemd.
De POV beelden;
nypost.com/2023/09/01/michigan-police...

Sneerpoets | 02-09-23 | 09:40

Een Franse Marokkaan (wat is 't nou?) is door de kustwacht van Algerije op z'n jetski doodgeschoten en het komt door Israël (zie laatste alinea)
www.telegraaf.nl/nieuws/1266469687/to...

Sneerpoets | 02-09-23 | 08:45 | 5

Goed om te zien dat Algerije van de zak poen die Rutte daar heeft neergezet boten en wapens voor de kustwacht heeft gekocht. Het is echter niet de bedoeling toeristen neer te maaien. Wel even een aandachtspuntje.

goedverstaander | 02-09-23 | 09:04

@MickeyGouda | 02-09-23 | 08:54: Ik denk dat laatste, waarbij het wel handig is dat ze het eerste als officiële verklaring naar buiten kunnen brengen.

Kowalski11 | 02-09-23 | 09:06

In dat deel van de wereld is alles wat mis gaat de schuld van een ander. Meestal van ongelovigen. Hun fatalisme voorkomt iedere vorm van zelfinzicht.

wijsvinger | 02-09-23 | 09:17
▼ 2 antwoorden verborgen

- Weet jij nog iets leuks voor Geen Stijl?
- Nee, hoezo?
- Nou ik wil graag iets grappigs schrijven om de lezers een beetje op te beuren.
- Vergeet het maar, ze doen daar niks liever dan kankeren op van alles en nog wat.
- Die grap van die steden, die is toch wel leuk?
- Wat bedoel je?
- Nou, dat ze nieuwe steden op het platteland moeten bouwen, omdat daar de lucht gezonder is.
- Daar vinden ze toch niks aan. Eet jij nou maar snel je boterham op. Zo meteen komt mijn moeder koffie drinken, en dan moet hier de boel aan kant zijn. Je weet hoe ze is.

Guldenroede | 02-09-23 | 08:39 | 4

Er is geen dorp zo fijn als Hintergarten.

steekmug | 02-09-23 | 08:46

Laat het grappen maken maar aan de profs over.

Kaas de Vies | 02-09-23 | 08:47

Gna. De grap is leuk, maar de scène uit een huwelijk is nog nét iets leuker.

MickeyGouda | 02-09-23 | 08:47
▼ 1 antwoord verborgen

Zo'n 30 jaar geleden nam het ANC het stokje over in Zuid-Afrika.
Deze week kwamen in een bezet/gekraakt gebouw in Johannesburg ruim 70 mensen om bij een brand. De minister (ANC) voor Maatschappelijke Ontwikkeling is er uit. Het is de schuld van de Apartheid:
twitter.com/Newzroom405/status/169752...
Twitterlozen (Afrikaanders maar leesbaar):
maroelamedia.co.za/nuus/sa-nuus/brand...

goedverstaander | 02-09-23 | 08:28 | 4

Haha, in een van de comments; Jan van Riebeeck heb dit aangehutst!

Cunucu | 02-09-23 | 08:42

Lekker makkelijk hè, als je never nooit geen verantwoordelijkheid hoeft te nemen. Gewoon alles in het afvoerputje apartheid en/of racisme flikkeren.Over 100 jaar zullen zie die troefkaart nog steeds trekken.

Kowalski11 | 02-09-23 | 08:45
▼ 1 antwoord verborgen

Goedemorgen. Media. De tafelklever bij Beau is verkozen tot televisiemoment van het jaar en Youp van 't Hek lijkt nu ook al achter het betaalgaas van NRC te zitten. De kleinste gemene deler begint in die sector nu wel heel erg naar 0 te neigen.

Nog een bakkie en vanaf morgen zoals mijn eksterogen al aangaven fraai nazomerweer. Goed weekend!

Hetkanverkeren | 02-09-23 | 08:25 | 2

Als jouw eksterogen het zeggen, dan start ik niet eens mijn weerapp op. Môge!

MickeyGouda | 02-09-23 | 09:02

Gelukkig kijk ik Beau nooit... als dit het moment van het jaar moet zijn, dan is het triest gesteld met dat programma.

Roos | 02-09-23 | 09:50

Goed nieuws!
Nou, vertel!
Linda komt weer op televee!.

Euh...
Ja joh, ze was even niet te zien. Want haar partner was een beetje in opspraak. Maar de storm is overgewaaid, de commerciële zender kijkende Nederlander is het al weer vergeten dus kunnen we onze geldmagneet weer op de buis knallen!

EEnzame SchizofrEEN | 02-09-23 | 08:12 | 3

Hoe is het overigens met de partner. Doen ze het weer met elkaar?

Cornelis12 | 02-09-23 | 08:17

@Cornelis12 | 02-09-23 | 08:17: geen idee, ik spreek Linda de laatste tijd niet meer zo vaak.
Eigenlijk nog nooit gesproken, maar goed.

EEnzame SchizofrEEN | 02-09-23 | 08:24

Het beste wat Linda ooit heeft gemaakt is Noa Vahle.

Patje | 02-09-23 | 09:20

Angstworst?
Is er sprake van een vals gevoel van naderende onveiligheid? Of is het fatalisme? Realisme wellicht?
Kijkend naar wat er op dit moment in onze wereld, ons landje dan wel je eigen plekkie aan de hand is, mag je dan nog zeggen dat hetgeen je voelt of denk, totale valse gevoelens zijn?
Vaste reaguurders hebben wellicht mijn drie voorbeeldjes van afgelopen week in het cafe gelezen, en dat waren slechts drie uit eigen werk, zal ik maar zeggen.
Een collega met Marokkaanse roots, nog jong, gaf aan geen kinderen te willen laten opgroeien in deze wereld.en zo zullen er een heleboel jongere gezinnen zijn. Diep triest dat je als 'tijdelijk' gekozen bestuur er zo'n zooi van maakt.
Steeds meer collega's, ook de goede, in het onderwijs geven min of meer op. Ja, er wordt nog les gegeven, ja, de kinderen leren nog wel, maar er zijn dermate verstikkende regels dat het onderwijs nog slechts een bijzaak lijkt te zijn geworden. Ouders stellen belachelijke eisen (en daar buigt de leiding voor), leiding stelt belachelijke eisen, overheid stelt belachelijke eisen, kinderen stellen eisen...
Het onderwijs in de huidige vorm staat op de rand van een faillissement.
Ik merk dat veel mensen het accepteren door steeds dommer te zijn, als ik het zo mag vertalen. Over veel zaken kan en mag je niet meer praten (dat wordt direct doodgeslagen door dooddoeners als racisme, discriminatie of hoe het ook heet als je een woke persoon niet bij die pronouns noemt) en doe je het wel, dan is er een kleine groep aan de macht, die het je leven zuur maakt.
Dus halen we de schouders op, en doen steeds minder. Als de ander geen bal meer doet en er mee weg komt, dan ik ook, is het motto?
Afijn, we gaan maar weer op weg voor werk, geen idee of we er voor deze dag voor betaald krijgen (ja, zo werkt dat: je 'moet' ergens een dag gaan staan, maar het is totaal onduidelijk wat de vergoeding gaat worden...)
Oh, en er zijn de wereld havendagen in Rotterdam. Ontmoet je de werkende mensen die het mogen opbrengen.

EEnzame SchizofrEEN | 02-09-23 | 07:28 | 9

@Ridde Roger | 02-09-23 | 08:33:
Zoiets als niet mogen zeggen dat je honger hebt, want dat geldt alleen voor de kindjes in Afrika.

MickeyGouda | 02-09-23 | 08:57

@Ridde Rogter | 02-09-23 | 08:33:

Hoezo? We kunnen er ook voor kiezen om van Nederland geen onderontwikkeld derde wereldland te maken. We hadden de kennis en de inzet om een welvarend land te worden, en dat is gelukt. Het is een politieke keuze geweest om alles te laten verloederen.

Dandruff | 02-09-23 | 08:59

Ik heb de hoop op adequaat onderwijs opgegeven toen ik 7 dingen van 9 euro kocht, met 2 briefjes van 50 euro betaalde, en het meisje achter de kassa rekenkundig en verbaal op tilt sloeg. De mening van de mensen die deze dame hebben onderwezen dan wel aangenomen kan ik dus ook gevoeglijk negeren.

pollens | 02-09-23 | 09:01
▼ 6 antwoorden verborgen

Het klimaat aanpassen; niet nodig en niet mogelijk.

Zoelense Hobbyboer | 02-09-23 | 07:28 | 1

'Niets is onmogelijk!'
Dus als u nog even wat harder werkt, het moet tenslotte wel betaald worden!
En kijk uit, als u te veel tegengeluid geeft, heeft u een probleem.

EEnzame SchizofrEEN | 02-09-23 | 07:34

Rusland zet nucleaire raket op scherp “waarmee het bijna elke stad ter wereld kan treffen” https://www.hln.be/buitenland/rusland-zet-nucleaire-raket-op-scherp-waarmee-het-bijna-elke-stad-ter-wereld-kan-treffen~a1dcf093/

... nou, gozer met je strakke, groene broek, ...kom er maar in met je Kwatrijn!

Hevvlan Demuru | 02-09-23 | 07:26 | 9

Gelukkig woon ik in een dorp.

ratelaar | 02-09-23 | 08:04

@EEnzame SchizofrEEN | 02-09-23 | 07:49:
Centurie 9, Kwatrijn 71

Dans la ville de la nouvelle Meuse,
il y a des garçons et des filles.
Sur un pont avec leurs souhaits et leurs glaces.
L’accueil est la vieille farce.

Hevvlan Demuru | 02-09-23 | 08:11


“[Prigozhin] had a conflict with Putin, he had successful negotiations: ended the conflict, agreed to security guarantees. And then Putin killed him.”

Beste_Landgenoten | 02-09-23 | 08:23
▼ 6 antwoorden verborgen

Mooi om weer eens terug te zien; ik was daar toen bij. Met verder Pinkpop 1990. Acts: Black Crowes, Mano Negra, Neville Brothers, Urban Dance Squad, Nick Cave, Melissa Etheridge, Texas, Red Hot Chilli Peppers, Van Morrison, The Mission Ik was er vooral voor Texas (voor Sharleen Spitery) maar de U.D.S. was een zeer aangename kennismaking! Thanks!

Cunucu | 02-09-23 | 08:09

And so it begins.

keestelpro | 02-09-23 | 07:08

Ik neem aan dat jullie weten dat er ook een Nederlandse site is?
ufomeldpunt.nl/
Is wel niet door de overheid maar dat is maar goed ook.

knutsel_ | 02-09-23 | 08:52

Studio Brussel staat op:
7u-10u Gunther D

Hevvlan Demuru | 02-09-23 | 06:54 | 2

Jeroen van Inkel nu ook.

Verbandmeester | 02-09-23 | 07:00

NOFX - Pump Up The Valium
https://www.youtube.com/watch?v=u2zfwTqpqVg

Hevvlan Demuru | 02-09-23 | 06:43

Aaron Smith feat. Luvli - Dancin (Krono Remix) [Official Video]
https://www.youtube.com/watch?v=uqBArcmBQaA

Hevvlan Demuru | 02-09-23 | 06:14

Een zogenoemde derdelander uit Oekraïne die zijn recht op bescherming maandag kwijt dreigde te raken, mag voorlopig in de opvang blijven. Dat heeft de Raad van State vrijdagavond laat bepaald in een spoeduitspraak.

De uitspraak geldt in principe alleen voor deze man, ‘maar is wel richtinggevend. Ieder ander die nu bij ons zou komen, zou eenzelfde uitspraak krijgen’, laat een woordvoerder van de Raad van State weten.

www.volkskrant.nl/nieuws-achtergrond/...

Als wij de Raad van State niet hadden zou dit land er heel anders uitzien.

Wattman | 02-09-23 | 06:00 | 5

Als ik in Polen zit als Rusland daar binnen valt dan heb ik toch ook geen recht op "asiel" in de VS, Marokko, Israël, Australië of welk land dan ook?
Als ik een oorlog in Polen ontvlucht dan kan ik toch gewoon naar Nederland terug?

Zelfs als die derdelanders pechvogels zijn wier werk of studie wreed verstoord werd door die oorlog, is er geen enkele reden ze hier op te vangen. En waarschijnlijk gaat het niet eens om pechvogels. Er schijnen zo'n 3.000 derdelanders in Nederland te zitten. Ik geloof er geen reet van dat die allemaal voor werk of studie in Oekraïne zaten.

De werkelijkheid. Wit Rusland was al een tijdje bezig Zandbakkiërs over de grens met Polen te duwen. Normaal laat Wit Rusland niet zomaar iedereen binnen, dus deze Zandbakkiërs werden letterlijk geïmporteerd voor de export. Omdat Polen de grens goed dichthoudt komen die mensen nu via Oekraïne naar West Europa.

We worden aan alle kanten belazerd en bedonderd en in gevaar gebracht door instanties die ons zouden moeten beschermen. Dat geldt voor Frontex, IND, etc maar ook voor rechters en raad van state en uiteraard alle media die dit verzwijgen.

Dandruff | 02-09-23 | 07:53

@Dandruff | 02-09-23 | 07:53: Natuurlijk. Oekraïne is corrupt en een zogenaamd studiebriefje is makkelijk in elkaar geflanst voor een paar bankbiljetten.

Madame Poitiers | 02-09-23 | 07:59

@Madame Poitiers | 02-09-23 | 07:59: Die corruptie was precies de reden dat we massaal tegen toetreding hadden gestemd. Nu is het anders, want kort geheugen.

NL heeft massaal Alzheimer!

DankeSchon | 02-09-23 | 08:35
▼ 2 antwoorden verborgen

Breakbot - Baby I'm Yours (feat. Irfane)
https://www.youtube.com/watch?v=6okxuiiHx2w

Hevvlan Demuru | 02-09-23 | 05:38

58: Joy

Traditionally, joy was symbolized by a group of friends playing or a carefree child singing to themself while engaged in their chores. Whatever the example, happiness is rising from within and spreading out into the world!

Joy comes into the world through gentle means but springs from a solid sense of self—the power of joy should not be underestimated. The enjoyment of learning and discovery, for example, has served as the inspiration for much progress. As such, that which brings joy into the world is also a source of much potential.

If happiness is supported by stability, it will wear down the stiffest barrier and win over the hardest heart. True joy is a beacon in the world. Being so rare, its presence is an indication of good fortune, now and in the future. How could it be otherwise?
http://divination.com/iching/lookup/58-2/

Hevvlan Demuru | 02-09-23 | 05:08 | 13

Tja, kippenvel, elektrische sensaties in het brein, traantjes... "Zonder muziek zou het leven een vergissing zijn.”

Hevvlan Demuru | 02-09-23 | 06:25

Joy...

Ach...
Zalige jeugdherinnering...
Met de hele familie naar het strand...
En dan, 's middags het hoogtepunt van de dag...
Een flesje Joy, bij die strandtent waar de reclamevlaggen van die goddelijke vruchtenlimonade vrolijk wapperden...

* zich vermannen doet en moedig voorwaarts gaat *

Kapitein Sjaak Mus | 02-09-23 | 06:27

@Hevvlan Demuru | 02-09-23 | 06:25: Music is what feelings sound like! Aldus een huis-tegeltje uit mijn archief

Cunucu | 02-09-23 | 08:24
▼ 10 antwoorden verborgen

Net de originele “Gone in 60 Seconds” gekeken uit de begin jaren ‘70. Vol met vette auto’s, jaren ‘70 looks en en waanzinnige car chase van 40 minuten lang. Uiterst vermakelijke B-film. Alles leek ook meer “echt”: de kleuren, materialen, muziek, kleding… Vroeger was het verdorie toch echt gewoon beter.

Pinkel_Paulino | 02-09-23 | 04:55 | 3

Nee hoor. Alleen de beste producties doorstaan - gedeeltelijk- de tand des tijds. De waardeloze shit (95%> van het totaal) wordt terecht vergeten.

de IJsman | 02-09-23 | 07:37

Het was ook meer echt. CGI bestond toen nog niet.

DankeSchon | 02-09-23 | 08:37

Herbert Grönemeyer - Bleibt Alles Anders
https://www.youtube.com/watch?v=2XuONGCT9wM&t=97s

Hevvlan Demuru | 02-09-23 | 04:39

Trusten en slaap lief. Drukke dag morgen. Inpakken en zo.
Wat vergeten we deze keer?

K1100 | 02-09-23 | 04:12 | 4

Goeie reis.
Vergeet je vrouw niet mee te nemen.
Trust en later.

TheOne48 | 02-09-23 | 04:15

Cheers!

Hevvlan Demuru | 02-09-23 | 04:17

@neonreclame | 02-09-23 | 04:14:
Goedemorgen!
Scheerschuim, tandpasta, tandenborstel en shampoo op vakantie kopen, scheelt weer in de koffer!

@K1100
Fijne vakantie!

Patje | 02-09-23 | 07:01
▼ 1 antwoord verborgen

Bruno Vanden Broecke - Tong
https://www.youtube.com/watch?v=o83TYHLKgSs

Hevvlan Demuru | 02-09-23 | 04:10

Celeda, Danny Tenaglia - Music Is The Answer
https://www.youtube.com/watch?v=GPqD_bpA72U

Hevvlan Demuru | 02-09-23 | 03:55

Goedenacht luitje’s! Ben vandaag weer eens a.h. schilderen geweest, het plafond moet crème wit worden dit keer. Kreeg pijn in de nek v.h. omhoogkijken tijdens het schilderen. Op dit moment is de verflucht halicunant, dus heb alles (net als de EU) open staan om te ventileren. Nog een paar dgn. en dan kan ik de wanden gaan doen.

De vorige keer schreef ik over de perikelen met de badkamer kraan (retro messing) en dat probleem is eindelijk opgelost: geen lekkage meer, dit onlangs mijn criticasters alhier. Gelukkig ben ik eigenwijs genoeg daar niet naar te luisteren.

Eigenlijk had ik een kleinschalig klushuis gekocht na mijn scheiding. Ben nu een paar jr. verder en het is bijna klaar. Overweeg om het in de lente v.d. hand te doen en weer verder te kijken.

Men moet ‘n beetje bezig blijven, he?
Ok, maak er een fijne nacht cq. mooie ochtend van..

Unsinkable-Sam | 02-09-23 | 03:40 | 5

Plenty of fish in the ocean denk ik altijd maar bij een scheiding!

Botte Hork | 02-09-23 | 03:49

Een klushuis! Lekker helemaal opknappen en dan met winst doorverkopen.
Beste 'hobby' die ik me kan bedenken. Goed bezig Sammie!

keestelpro | 02-09-23 | 05:16
▼ 2 antwoorden verborgen

Tragische beesjes, als ze zich zo oprollen voor ze op de weg worden overreden :(

Friendly reminder, voor iedereen met een tuin(tje): maak het in de herfst niet steriel schoon, wat hoekjes met bladeren is ideaal voor egels, insecten en dergelijken om te overwinteren ;)

Hevvlan Demuru | 02-09-23 | 03:58

Ik heb er 3 in mn tuin, mooi hokje gemaakt voor ze om in te kunnen eten. Ze scheiten wel gewoon alles onder, zelfs in in de voerbak!

clockandhammergame | 02-09-23 | 07:19

@Hevvlan Demuru | 02-09-23 | 03:58: zijn egels honkvast?
Vorig jaar woonden er vier in de schuur hier onder een stapel slakratten.
Met zn allen er netjes omheen geleefd om ze niet te verstoren,maar ik heb ze al heel lang niet meer gezien

deathchant | 02-09-23 | 07:26
▼ 3 antwoorden verborgen

Planet Funk - Chase The Sun
https://www.youtube.com/watch?v=FiOpY6YtolI

Hevvlan Demuru | 02-09-23 | 03:30

Hoeveel... Hoofddoeken hebben Heroine gesmokkelt in hun doos

Torquemada | 02-09-23 | 03:33

Het was niet alleen een fake vriendelijk persoon maar ook een dief.
En zo maken dit soort figuren misbruik van de goede naam die transgenders hebben opgebouwd. [random emoji]

keestelpro | 02-09-23 | 05:30

Vandaag sinds lange tijd weer eens in de file gestaan, heen en terug. Auto naar de stalling gebracht en geschorst bij de RDW. Scheelt weer 6 maanden MRB. En de verzekering stopgezet. Is toch weer een maandje gratis geld voor Spanje;-)
Dat schorsen kost je wel €80 :-(

K1100 | 02-09-23 | 03:07 | 7

@Torquemada | 02-09-23 | 03:30:
Je kunt kiezen. Een, twee of drie jaar. Maar je kunt op elk moment de schorsing ongedaan maken. Gratis. Ik hef over zes maanden de schorsing weer op.

K1100 | 02-09-23 | 03:41

@K1100 | 02-09-23 | 03:36:
Ja gaat wel een beetje K. Kwartje is nog niet helemaal gevallen.
Hoop steun van familie en jou en alle GS ‘ers.

TheOne48 | 02-09-23 | 03:47

@TheOne48 | 02-09-23 | 03:47:
Fijn, familie is alles zeggen ze wel eens. Dus geniet van je kleinkinderen. En GS'ers zijn er als je familie slaapt;-)

K1100 | 02-09-23 | 04:11
▼ 4 antwoorden verborgen

1 Goeiemorge, lieve mense!

Hevvlan Demuru | 02-09-23 | 03:00

Wat een attente geste.

MickeyGouda | 02-09-23 | 07:04

The masses of humanity still clinging to their dignity, the masses of humanity will always have to suffer...
Bad Religion- Suffer
youtu.be/qbWAT66QvVY?si=UP_PQXw8WHZ5B...

Lijkvocht | 02-09-23 | 02:42

K1100 | 02-09-23 | 02:21,
Voor jou en iedereen, eer zoiets moois wordt vergeten.
Dreamers / Jack Savoretti.
www.youtube.com/watch?v=0dgNc5S8cLI
Voor mijn broer.

Bad - Casey | 02-09-23 | 02:37 | 1

Mooi. Kende het niet.

K1100 | 02-09-23 | 02:44

Weet je waar ik zo’n zin in heb?
Om 12 uur een foto met de selectie waarvan ik leider ben.
Klootzakken van 16 tot 40 jaar, waarmee we straks onze eerste bekerwedstrijd spelen.
Verwende mietjes, maar heb ze allemaal even lief.
Balkenzak, bidons, wastas, hesjes, hoedjes en waterzak.
Geeft mij energie.
Die jongens, of het m’n eigen zonen zijn.
Wens ons succes gvd!
Dank je.

Ruimedenker | 02-09-23 | 02:34 | 5

Ohhh zie hier hoe de positieve energie op uitbarsten staat, prachtig om te zien hoe er al energie in zit en vragen om meer, da's Het Leven.
Na winnen of verliezen,
Ruim de vreugde innen.

Denkhoofd vraagt: graag linkie plempen van foto

V.Puffellen | 02-09-23 | 02:47

Geen idee wat een balkenzak is en of dat te genezen is, maar veel succes @

Lijkvocht | 02-09-23 | 02:54
▼ 2 antwoorden verborgen

K1100,
Ik heb de 2 tales ;)

Bad - Casey | 02-09-23 | 02:32 | 2

Hier ben ik je even kwijt:-)
"maar het is al laat als excuus aanvoert"

K1100 | 02-09-23 | 02:39

Is ‘r nog worst?
Doe mij een plakkie

Ruimedenker | 02-09-23 | 02:22 | 1

Moet gelijk aan André van Duin denken, die een portie harde worst besteld!

Torquemada | 02-09-23 | 02:30

Allemaal leuke, gezellige mensen in het café. K1100 en neon net gearriveerd.
Maar ik kan mijn ogen niet meer open houden van de slaap. Wens jullie allemaal nog een hele fijne avond en tot morgen :-)) X

lezeres | 02-09-23 | 02:21 | 3

Trusten moppie!

Ruimedenker | 02-09-23 | 02:23

Trusten en slaap lief lezeres. Binnenkort weer croissants!

K1100 | 02-09-23 | 02:24

Van deze meelezer nog Xxx, truste lezeres.

TheOne48 | 02-09-23 | 02:25

Ik houd van vele soorten van muziek.
ELO en Elvis zijn mijn Favorieten.
Van mij, voor jullie.
En soms ook een uitzondering.
En ook voor Mama, ik mis haar elke dag.
Voor u.
Zorba The Greek .
www.youtube.com/watch?v=dzlcxN0lxSo

Bad - Casey | 02-09-23 | 02:07 | 1

Jan De Wilde - Eerste Sneeuw
https://www.youtube.com/watch?v=C4lb5vlk5gA&t=23s

Hevvlan Demuru | 02-09-23 | 04:00

Voor iedereen.
All Over The World Jeff Lynne's ELO Live with Rosie Langley and Amy Langley, Glastonbury 2016.
www.youtube.com/watch?v=i8xl7KYR4q8

Bad - Casey | 02-09-23 | 01:52 | 4

@Bad - Casey | 02-09-23 | 02:13:
Wij vertrekken zondag. Je bent welkom.
Leuk nummer uit een leuke film. In mei en juni in Frankrijk maar twee keer laag overvliegende Mirages gezien en gehoord. Kippevel!

K1100 | 02-09-23 | 02:21
▼ 1 antwoord verborgen

@lezeres | 02-09-23 | 01:59:

Lezeres, ik heb net Spell gekeken. Nu nog de rest van je lijst! :-)
Een prima advies, een prettige enge film. Deed mij trouwens wel deed denken aan Misery, alleen wat minder sneeuw.

Nuuk | 02-09-23 | 02:14

@Nuuk | 02-09-23 | 02:14: Hee wat leuk Nuuk! :-)) Prettig eng is wel een leuke omschrijving. Ben benieuwd hoe je de rest vind. Slaap lekker Nuuk, x

lezeres | 02-09-23 | 02:24
▼ 1 antwoord verborgen

Mensen ik ga de deur uit veel fijne gespreken nog ,tot morgen.
Nog ff wat muziek van mij.

youtu.be/nxcJW6bs5os?t=68 You Can't Bring Me Down

pegaje | 02-09-23 | 01:38

Ik zat in het jaar 2000 met mijn broer ruim 5 weken in 1 auto.
In Amerika, heb nooit zoveel gelachen, DH, deze is voor jou, Lieve broer.
The Band - The Night They Drove Old Dixie Down.
www.youtube.com/watch?v=jREUrbGGrgM

Bad - Casey | 02-09-23 | 01:16 | 19

@Ruimedenker | 02-09-23 | 02:03:
Hèp deze reactie pas gezien na mijn eerdere reactie, maar wil niet nalaten om u te laten voelen dat u verre van de enigste bent.
Citaat:
Kudtexcuus, weet ik, maar ook zij kunnen t initiatief nemen.
Het voelt aan als negatieve energie, en da's een graadje erger dan jaloezie.
Helaas in het Engels, maar des te meer:
"Stay away from negative energy,
cause IT will pull you down"
Op weg in een doodlopende weg heeft
Positieve energie mij teruggebracht in de wereld van Leven.
Trûsten

V.Puffellen | 02-09-23 | 02:39
▼ 16 antwoorden verborgen

@Bad - Casey | 02-09-23 | 01:21:

Dan nu met verdiend vakantie vieren. Doe je goed.

pegaje | 02-09-23 | 01:34

Da's bad "Bad" , slavernij ! !
Uitbetaling doet, zelfs de-missioneer pastoor maagd
Ohh wacht , naam toevoegen doet 'n Joris

V.Puffellen | 02-09-23 | 01:56
▼ 5 antwoorden verborgen

Hoe mooi kan muziek zijn ?!
Dat is haar in vele facetten......
Voor jou Mickey en Milton.
Elvis Presley - Can't Help Falling In Love • Live in Las Vegas 1970.
www.youtube.com/watch?v=xdLlk7NYGAA

Bad - Casey | 02-09-23 | 01:03 | 1

Heb je de eerste reactie onder dit nummer gezien, BC? Blijkbaar is de behoefte om aan de actualiteit te ontsnappen universeel. Elvis blijft een koning.

MickeyGouda | 02-09-23 | 01:19

Eer ik haar vergeet.
Anja, voor jou.
Sandra - Maria Magdalena ( mag jij op deze Dame lijken, dan ben ik al bij deze verliefd ;))
www.youtube.com/watch?v=2W0IZbMwMx4

Bad - Casey | 02-09-23 | 00:54 | 4

Ha, twee leuke mensen bij elkaar - maar ik moet gaan slapen, edoch ben ik blij nog even te kiken komen te wezen .. enfin, dank voor het liedje, ik lijkt er echter niet op, denk ik.. ik ben een soort vriendelijke, ietswat nerveuse kabouter die voortdurend iets aan het zoeken is. Welterusten allemaal, veel dank en eerbied zoals altijd, zet 'm op nachtploeg en rondje van mij!

anja | 02-09-23 | 01:40

@anja | 02-09-23 | 01:40: Hee Anja, leuk om je even te lezen. Slaap lekker lieve meid. Ben benieuwd hoe het met jou gaat. Misschien is hier volgende keer meer tijd voor. Tot gauw! :-)) x

lezeres | 02-09-23 | 01:47

@anja | 02-09-23 | 01:40:
Leuke omschrijving van jezelf. Je lijkt waarschijnlijk op mijn kat.

keestelpro | 02-09-23 | 02:06
▼ 1 antwoord verborgen

@Papa Jones | 02-09-23 | 01:29: Proost lieve Papa! Is het die leuke dame die nu al langere tijd weer in je leven is? Zoals Louz zegt, die vrouw van het strand? Echt leuk Papa. Ik gun het je van harte :-))

lezeres | 02-09-23 | 01:35

@Papa Jones | 02-09-23 | 01:41: Prachtig liedje Papa. Super romantisch. Ik vind dat verliefde mannen iets heel liefs over zich krijgen. Zie ik bij Bikske ook. Zeg ik niet om je te plagen Papa. Ik vind het iets heel moois. Ik proost op jouw geluk in de liefde!

lezeres | 02-09-23 | 01:54
▼ 8 antwoorden verborgen

youtu.be/NJ62S3A9wn0?t=12

Tsja rare wereld maar er is altijd hoop en liefde.

En neem allemaal een drankje van mij.

pegaje | 02-09-23 | 00:52

Als neutrale toeschouwer heb ik wel genoten van het spel van PSV.
Nu was Rangers een zwakke tegenstander,maar toch, de spelopvatting kon mij zeer bekoren.

Theodorik1 | 02-09-23 | 00:54

Moest even spieken. Oh een voetballer natuurlijk :-))

lezeres | 02-09-23 | 00:58

Wil iemand 'm nog zien anders ga ik te bedde

Cornelis12 | 02-09-23 | 00:33 | 4

Ik sla vanavond maar even over, als je het niet erg vindt ;-))

lezeres | 02-09-23 | 00:44

Ik dacht even, hup daar gaat die broek en pak de zakdoek er maar bij, maar nee dat was Ruimedenker.

Papa Jones | 02-09-23 | 00:54

... vroeg de begraaffenis ondernemerd aan zijn vrouw,
voor het ter bedde gaan,
wilt u hem nog één keer voor de laatste keer zien.

V.Puffellen | 02-09-23 | 01:46
▼ 1 antwoord verborgen

Goedemorgen allen,
Die bolle uit Brussel is te eng.
Dat lookalike Tatcher von Leyen kreng, zij zijn sowieso beiden eng.
Maar, er is nog hoop, Trump gaat winnen ;D
Pilot - It's Magic.
www.youtube.com/watch?v=ASGgn8bNQuA
Gewoon Wilders stemmen, de rest is verloren energie, spijkers met koppen slaan.
Anders is het te laat.

Bad - Casey | 02-09-23 | 00:32 | 5

@Bad - Casey | 02-09-23 | 00:59:
Ik ben bang dat je gelijk hebt. Even dissociëren: in de tijdmachine naar 1982.
Alan Parsons Project - Old and Wise
youtu.be/1x0ewDz95HE?si=HWWk6Xt3goiAY...

MickeyGouda | 02-09-23 | 01:11

@MickeyGouda | 02-09-23 | 00:52:
Zijden draad, geen draadje, en laat F.T. zich daaraan naar boven klauteren, of hoe het ook mag heten:
Bij overgewicht dees keer niet omhoog gevallen.
Vertrouwen in Natuur

V.Puffellen | 02-09-23 | 01:43

@V.Puffellen | 02-09-23 | 01:43:
Ik heb oneindig veel vertrouwen in de natuur, maar twijfel in gelijke mate aan de rechtvaardigheid van dit universum.
Volgens Ensie: 'aan een zijden draadje hangen; zijn leven hing aan een zijden draadje, zijn leven was in groot gevaar.'

MickeyGouda | 02-09-23 | 06:54
▼ 2 antwoorden verborgen

Welterusten allemaal.

Zalwelweer | 02-09-23 | 00:25 | 11

Effe wachttûh, in Rio is het vijf uur vroeger
of later,
Flessenbier 1ltr Nul ⁰C met maten
En prijs..?
Retourtje Rio erbij doet

V.Puffellen | 02-09-23 | 01:37
▼ 8 antwoorden verborgen

Even over de verkiezingen. Dit is de eerste keer dat ik geen enkel idee heb over hoe het gaat verlopen. Nu denk je natuurlijk: Duh knuts, je hep er ook geen verstand van. Dat klopt, maar ik heb nog nooit eerder zo'n sterk gevoel gehad dat het echt alle kanten op kan vliegen. Timmerfrans? Omtzigt? BBB? grotere PVV? Of gewoon weer VVD? Echt nul idee.

knutsel_ | 02-09-23 | 00:20 | 14

GoeiSnachts Knutsel, hoe kunnen wij onderstaand al goed lezende ook goed begrijpen ?
Bij het toewijzen van woningen wordt gekeken naar urgentie en niet naar afkomst. Dit betekent dat de ene bevolkingsgroep niet meer of minder of eerder recht heeft op een (betaalbare) woning dan de andere bevolkingsgroep, puur op basis van afkomst. Dit geldt over en weer.
Punt 6 van BBB's plan

V.Puffellen | 02-09-23 | 01:00

@knutsel_ | 02-09-23 | 01:02:
Obá, nog wakker? Dees gluurder vanuit Rio,
terrasje, Zero grau biertje en dat is Bierpul uit diepvries en dan dat gouden vocht erin...
Oké, effe 2da point:
BBB pent het wel zwart op wit, urgentie!
Maar d'n adder, wat is de definitie van
" Bevolkingsgroep " ?
Behoren statushouders direct bij bevolkingsgroep, of pas náádat men een woning heeft ?
Ijskoud biertje koelt electro-magnetische hersengolven... toch ?

V.Puffellen | 02-09-23 | 01:31
▼ 11 antwoorden verborgen

Is toch Android B612? Vroeg het me ook al af.

Zalwelweer | 02-09-23 | 00:37

Ik vraag het me ook af Ricky, met het oog op bepaalde verontrustende tegels van hem. We zetten toch maar alvast een koude rakker voor hem klaar, mocht hij besluiten langs te komen.

lezeres | 02-09-23 | 00:48

Hier ff een liedje voor je…om bij te komen van de BOA’s
Whitesnake - Ain’t no love in heart of the city
www.youtube.com/watch?v=rRc78tGaWVA

Miss_Pinky | 02-09-23 | 00:21

@Zalwelweer | 02-09-23 | 00:20: Verbeter de wereld begin bij jezelf, altijd zo mooi mensen die het beter weten maar niks doen. Achja.

Koppig | 02-09-23 | 00:50
▼ 2 antwoorden verborgen

Vanmorgen was ik met de auto op weg, zoon zat naast me. Hij is Pink Floyd-fan, van hem heb ik de cd Animals gekregen die al een jaar in de cd-speler van de auto zit.

Op een gegeven moment begin ik een gitaarsolo van Dogs mee te fluiten, mijn zoon zegt: serieus?

Ik zeg: je moeder gaat altijd méézingen, dat kan ik óók doen hoor!

Oh doe maar, zegt hij, jij luistert toch nooit naar teksten!

Nou ja, zeg ik, ik kan ook gewoon 'lalala' zingen.

Mijn zoon zegt: dat zal mijnheer Waters niet leuk vinden, dat je zijn teksten vervangt door 'lalala'.

Pink Floyd - L̶a̶l̶a̶l̶a̶ Dogs
youtu.be/4QA30qkRYy8?si=JziIcfX-MO7A_...

Papa Jones | 02-09-23 | 00:00 | 5

@Papa Jones | 02-09-23 | 00:15: NSB waren ook vrije geesten.

Rattus | 02-09-23 | 00:38

@Rattus | 02-09-23 | 00:07: ik vind Palestina fan (of gewoon Israël-hater) al erg genoeg. Het is uitermate vervelend dat ik veel Pink Floyd nummers prachtig vind.

Sneerpoets | 02-09-23 | 09:09
▼ 2 antwoorden verborgen

Er bestaat een verhaal over een man die dr. Phil opzocht omdat hij gehoord had dat dr. Phil zo’n geweldige psycholoog was. Zoals iedereen, had ook hij in zijn leven de nodige tegenslag gehad en hij dacht dat dr. Phil misschien in staat was hem voorgoed van zijn problemen te verlossen. Hij vertelde dr. Phil dat hij boer was. ‘Ik hou van het boerenleven’, zei hij ‘maar soms regent het te weinig en dan mislukt de oogst. Vorig jaar moesten we het bijna met de dood bekopen. Andere keren regent het juist weer te veel, wat ook niet goed is voor de oogst.’ Dr. Phil luisterde geduldig. ‘Ik ben getrouwd’, zei de man. ‘Ik heb een prima vrouw… Ik hou echt van haar. Maar soms kan ze zo tegen me zeuren. Soms word ik zo moe van haar.’ Dr. Phil luisterde zonder een woord te zeggen.
‘Ik heb ook kinderen’, zei de man. ‘Leuke kinderen, dat wel…. Maar soms doen ze net alsof ik niet besta. En soms….’ Zo passeerden al zijn zorgen en problemen de revue. Tenslotte was hij uitgepraat. Vol spanning wachtte hij op de woorden van dr. Phil die aan al zijn problemen een eind moest maken. Tot zijn verbazing zei dr. Phil: ‘Ik kan je niet helpen.’ ‘Hoe bedoelt U?’ zei de man. ‘Iedereen heeft problemen’, antwoordde dr. Phil. ‘We hebben allemaal drieëntachtig problemen waaraan we niets kunnen doen. Als je echt je best doet kun je er misschien een paar oplossen, maar zodra het verdwenen is, komt er direct weer een ander voor in de plaats. Alle mensen van wie je houdt zullen bijvoorbeeld op een gegeven moment uit je leven verdwijnen. En ook jij zult op een gegeven moment doodgaan. Dit is een probleem, en jij noch wie dan ook kan daar iets aan doen, dus ook ik niet.’. De man werd woedend. ‘En ik dacht nog wel dat u zo een geweldige psycholoog was! schreeuwde hij. ‘Ik dacht dat u mij wel zou kunnen helpen! Wat heb ik hier aan?’ Dr. Phil antwoordde: ‘Misschien is dit wel goed voor het oplossen van het vierentachtigste probleem?.’ ‘Het vierentachtigste probleem?’ riep de man verbaasd. ‘Wat is het vierentachtigste probleem?’ dr. Phil antwoordde: Dat je helemaal geen problemen wilt hebben.’

Armin Van Buuren feat Ray Wilson - Yet Another Day www.youtube.com/watch?v=rn2E0p3Kf_U&a...

sir Ockels | 01-09-23 | 23:59

Voormalige dancing Koekenbier in Abcoude. Daar werd ik een soort van volwassen. Lopend terug naar de K-buurt. Door de weilanden....

Piet Karbiet | 02-09-23 | 00:01

Opening journaal nu: Stuw in de Maas in Limburg stuk. Gdv, geen link met klimaat, zullen ze wel denken bij de redactie. Pisvolk.

Piet Karbiet | 01-09-23 | 23:54 | 3

Jij denkt zo, want je kijkt teveel ON.

Après toi | 01-09-23 | 23:58

Met reacties van Bontebal en Dilan en de SP. Zeg, doe 's normaal?! En de rest boeit me niet.

Piet Karbiet | 01-09-23 | 23:59

Achterstallig onderhoud en te weinig mensen bij RWS met parate technische kennis.

HD50 | 02-09-23 | 06:49

Dit liedje herinner ik mij nog van toen ik kind was. Muziek luisterde ik al best vaak, het stond ook vaak aan bij ons thuis. Dit liedje was toen al een oorworm, om de een of andere reden dacht ik dat hij iets zong als “amdammadam is de plieng plienk plata”. Dat zal wel niet, maar laatst kwam het op de radio weer voorbij. Net eens opgezocht en twijfel of dit toch wel de tekst is.

Johnny and Orquestra Rodrigues - Hey Mal Yo
www.youtube.com/watch?v=H4MIlRbnxiw

Nuuk | 01-09-23 | 23:50 | 4

Opvallend: hij zingt iets in de trant van 'O ma da, o ma da'.

Après toi | 01-09-23 | 23:59

Google translate geeft me dit (Potugees, samenvatting)
Hé mal-hao, mal-ha-o (waarschijnlijk een naam)
Welk leven is van jou?
Eten en drinken terintintin terwijl je over straat loopt
Wie heeft je de laarzen gegeven?
Het was de verkoper die de scheve busjes afmaakte
Wat zal er van je worden, met wie ga je trouwen?
Met een zeer rijke vrouw aterititintin om mij te steunen
Oh, klein madeliefje
Je was nu de aterimtintin van je vader en de mijne

"terintintin" = met elkaar verweven

Sneerpoets | 02-09-23 | 09:26

@Sneerpoets | 02-09-23 | 09:26:
Bedankt. Ook al is het vaag, het geeft toch een idee. Destijds is dat liedje volledig langs me heen gegaan. En eigenlijk zegt het me nu ook weinig. Te oud ws.

cugel | 02-09-23 | 09:42
▼ 1 antwoord verborgen

“Indonesia roept!”.
Genieten van deze reportage van Hans Goedkoop.

J.Cash | 01-09-23 | 23:50

André Hazes - Knaks
https://youtu.be/f0gQfA1nH0I?feature=shared

TurpinDick | 01-09-23 | 23:49 | 1

Zowel BBB als Nieuw Sociaal Contract, de partij waarmee Pieter Omtzigt zich in de verkiezingsstrijd werpt, kan namelijk op de belangstelling van stemmers rekenen die de afgelopen jaren uitweken naar PVV, FVD en JA21. Tegelijkertijd appelleren ze ook aan de achterban van de middenpartijen: daarin schuilt hun grote kiezerspotentieel.

Peter Kanne, politiek onderzoeker van I&O Research, is dan ook verbaasd over het rijtje namen dat BBB vrijdag als nieuwe aanwinsten presenteerde: niet alleen Mona Keijzer, maar ook de zittende Tweede Kamerleden Nicki Pouw-Verweij (JA21), Derk Jan Eppink (JA21) en Lilian Helder (PVV) krijgen een plek op de kandidatenlijst van BBB.

„Het is een gewaagde keuze van Van der Plas”, zegt Kanne. „Ze leek tot nu toe een gematigde versie van haar populistische voorgangers. Dat zag je onlangs bijvoorbeeld nog, toen ze stelling nam tegen het ‘bangmakerij’ in het asieldebat. Met deze namen lijkt ze dan toch weer een beweging naar radicaal-rechts te maken.”
www.nrc.nl/nieuws/2023/09/01/wie-vult...

cugel | 01-09-23 | 23:47 | 9

@Zalwelweer | 02-09-23 | 00:23:
Zoals zo vaak gezegd: ondanks verschuivingen in betekenis blijven links en rechts de makkelijkste handvaten om snel hele clusters van politieke overtuigingen te karakteriseren

cugel | 02-09-23 | 00:29

@cugel | 02-09-23 | 00:29: Dus PVV is links tenzij het migratie beleid bepalend is voor het etiket.

Pensionista | 02-09-23 | 00:47

@Pensionista | 02-09-23 | 00:47:
Rechts, behalve op economisch gebied want Wilders weet dat zijn aanhangers vaak niet rijk zijn. Denk ik

cugel | 02-09-23 | 01:59
▼ 6 antwoorden verborgen

Paar citaten uit een interview in de Volkskrant, uit de serie 'Leven na de dood'. Het slachtoffer in kwestie geeft de schuld aan 'het inhumane asielsysteem', en niet aan haar doorgedraaide ex. Opmerkelijk.

Nadat Edith het had uitgemaakt met haar vriend, schoot hij haar neer. Sindsdien leeft ze met twee kogels in haar hoofd.

Edith Hazelebach (65): ‘De eerste jaren had ik het over ‘het ongeluk’. Ik wilde niet zeggen dat ik was neergeschoten. Dat vond ik te confronterend voor mezelf, maar ik was ook bang voor nare reacties. Dat mensen zouden zeggen: ‘O, weer zo’n zwarte zeker?’ – zulke uitspraken deden me pijn. Ik had een heel goede tijd gehad met Jared, en met zijn Ethiopische vrienden en familie. Met sommige van hen heb ik nog steeds contact.

‘Het gebeurde in augustus 1992. Dan ben je 34 en is alles kapot – ik heb nooit meer kunnen werken. Ik werd neergeschoten door Jared op een parkeerplaats aan de Mathenesserlaan in Rotterdam – het laatste wat ik me herinner is dat ik met mijn sleutel in mijn hand naar mijn auto toeliep. Meteen daarna heeft hij zelfmoord gepleegd, hij heeft zichzelf doodgeschoten, iets verderop, aan het water.

‘Nee, boos op Jared ben ik nooit geweest. Hij had posttraumatisch stresssyndroom, denk ik nu. Hij lag niet voor niets soms gillend naast me in bed. We praatten bijna nooit over zijn duistere periode in Ethiopië, maar ik wist dat hij vreselijke dingen had meegemaakt: hij had in de gevangenis gezeten, zijn zusje was voor zijn ogen verkracht. Hij had psychiatrische hulp moeten krijgen, maar ja, dat gebeurde destijds niet. En nog steeds worden de trauma’s van asielzoekers erg onderschat. Ik weet van een Ethiopische jongen die is uitgezet en vermoord zodra hij uit het vliegtuig stapte. Het gaat om ménsen, hè. Het beleid is inhumaan.

Après toi | 01-09-23 | 23:44 | 6

@Duwbak_Linda | 01-09-23 | 23:50: Ik weet het. Ik ken een forensisch psychiater die vooral mannen uit de Hoorn van Afrika ziet, en Noord-Afrikanen. Vaak een laag IQ, verslaafd, en psychische problemen. Kost handenvol geld en tijd.

Après toi | 01-09-23 | 23:55

@Après toi | 01-09-23 | 23:55: En een kloof t.o.v. onze maatschappij breder dan je je kunt voorstellen. Maar goed, meebewegen..

Duwbak_Linda | 01-09-23 | 23:58

@Duwbak_Linda | 01-09-23 | 23:58: Bovendien verdien je in dat soort Hoorn-landen -als je echt hard werkt- hooguit 75 euro per maand. Dat is ietsjepietsje minder dan een bijstandsuitkering in Nederland.

Après toi | 02-09-23 | 00:01
▼ 3 antwoorden verborgen

De Amerikaanse politie heeft beelden vrijgegeven van de fatale schietpartij op een zwangere zwarte vrouw

Op de lichaamscamerabeelden die vrijdag zijn vrijgegeven, is te horen hoe een medewerker op de parkeerplaats van een Kroger's-supermarkt tegen een politieagent vertelt dat Young winkeldiefstal heeft gepleegd.

De agent, die op dat moment een andere persoon op de parkeerplaats hielp, naderde de bestuurdersstoel van Young's geparkeerde auto en zei haar uit te stappen.

"Waarvoor?" ' vraagt ​​ze voordat ze ontkent dat ze iets heeft meegenomen. “Ga je mij neerschieten?”

De auto accelereert vervolgens naar voren en een tweede officier die voor de auto stond, vuurt een enkel schot af terwijl het voertuig contact met hem maakt terwijl hij opzij springt.
www.aljazeera.com/news/2023/9/1/us-po...

Cornelis12 | 01-09-23 | 23:43 | 4

Misselijkmakend.

Ruimedenker | 01-09-23 | 23:48

E. S. D. B.

vladimirows | 01-09-23 | 23:51

Tragisch, zeker, maar dit slachtoffer slaagde erin om binnen een minuut twee keer duidelijk te maken dat ze niet van plan was mee te werken. 1) "Are you going to shoot me?" Nodeloos agressief. De situatie is meteen gespannen. 2) Het is buitengewoon onverstandig in Amerika om, als een politieman het woord tot je richt, weg te rijden, zeker als er een andere politieman voor je bumper staat. (Het is niet de auto die accelereert, hoor.) Typisch een situatie waarin veel Amerikaanse politiemensen zullen schieten. Ik zeg niet dat het optreden terecht was, wel dat het bij dit gedrag te verwachten was. Comply now, complain later is blijkbaar voor veel Amerikanen te moeilijk.

J.P.Drapeau | 02-09-23 | 00:14
▼ 1 antwoord verborgen

Ik zeg alleen maar dit over worsten.

steekmug | 01-09-23 | 23:37 | 2

Ik ze altijd maar zo

Koppig | 01-09-23 | 23:41

“Angstworst”…
Nou heb ik menig mens angst aangejaagd met m’n worst.
Niet zozeer om de lengte, maar wel om de geur die eromheen hangt.
Grote ogen, een lap voor mond en neus.
Het gevoel dat je mensen bang kunt maken met je worst.
Als ik even denk dat een discussie ontspoort, laat ik m’n broek zakken.
Stiltes.
Natuurlijk overwicht, een gift.

Ruimedenker | 01-09-23 | 23:29 | 4

Ik vind het niet kunnen

Koppig | 01-09-23 | 23:33

@Zalwelweer | 01-09-23 | 23:30:
M’n hoogtepunt is op 21 Juno, laatste steekdag.
Rest vh jaar is gewoon een kwestie van nat weghangen.

Ruimedenker | 01-09-23 | 23:37
▼ 1 antwoord verborgen

Zesentwintigste halve liter schultenbrau openplopt,

Goed nieuws voor wie het weekend graag inluidt met een koud biertje: het lijkt namelijk hartstikke veel gezondheidsvoordelen te hebben. Volgens wetenschappers kan bier namelijk bijdragen aan een gezonde darmflora en een sterker immuunsysteem.

Volgens de onderzoekers is het mogelijk zelfs beter om af en toe een pilsje te drinken dan je helemaal te onthouden van alcohol. In je darmen bevinden zich allerlei bacteriën die ervoor zorgen dat je gezond blijft. Bier kan die bacteriën voeden, waardoor ze groeien. Dat komt onder andere door de vezels, ethanol en polyfenol in je goudgele rakker, schrijft Daily Mail.
www.nieuwnieuws.nl/artikel/fun-virals...

Cornelis12 | 01-09-23 | 23:27 | 1

Het lijkt het microbioom iets meer te voeden dan het nemen van probiotica. Maar de mogelijke gezondheidsvoordelen vallen weg bij de gezondheids nadelen na het nuttigen van meerdere drankjes. Evengoed proost!

letopuwzaak | 01-09-23 | 23:37

Vandaag, in Rotterdam een nieuw iets gezien. Er komen drie boa's aan fietsen. Staat er op de achterkant van hun gele vestje, serieus, 'Jeugdboa'. In koeienletters.

Ik denk mooi. Snel sigaret opsteekt in busstation.

Zalwelweer | 01-09-23 | 23:25 | 14

@TurpinDick | 01-09-23 | 23:43: Jaar of zes nou goed? Hehe. Echt. Drie van die BOA sportschool types, met heel lullig jeugdboa op de rug. Het moet niet gekker worden.

Zalwelweer | 01-09-23 | 23:54

@Koppig | 01-09-23 | 23:35: Ergens hieronder de vacature voor afgekeurde agenten, ik bedoel jeugdboa.

Zalwelweer | 02-09-23 | 00:07
▼ 11 antwoorden verborgen


"’Get on the ground,’ the officer can be heard telling two men in grainy eyewitness video. ‘I'm a police officer.’
‘That don't mean nothing,’ one of the men replied.”

And there you have it, fellow Americans. You get what you vote for."

Off-duty cop shot in street fight with road rage suspect caught on frantic video
Officer and suspect hospitalized with gunshot wounds after NYPD arrests 2 brothers in Queens road rage attack
Bron James Woods
twitter.com/RealJamesWoods/status/169...

Zwizalletju | 01-09-23 | 23:17
▼ 2 antwoorden verborgen

Via een door de aanklager voorgelezen brief zei Lammers, die zelf niet in de rechtbank aanwezig was, dat hij de doodsbedreigingen nog niet verwerkt heeft en dat hij geen plezier meer heeft in zijn werk. „Niet eerder was die bedreiging zo massaal, zo massief en zo beangstigend”, stond in die brief. „In wat voor samenleving leven wij als zelfs kinderboekenschrijvers beveiligd moeten worden.”
Vast geen CDA'ers of GL'ers die de bedreigingen uiten. Bevestigt mijn vooroordeel?

cugel | 01-09-23 | 23:11 | 19

@de IJsman | 01-09-23 | 23:37: Haha, je klinkt als een echte SGP-er.

Après toi | 01-09-23 | 23:47
-weggejorist-
de IJsman | 02-09-23 | 00:51
▼ 16 antwoorden verborgen

Ik ken mensen met angst voor een worst. Ik noem ze worstontkenners.

Zalwelweer | 01-09-23 | 23:07 | 14
▼ 11 antwoorden verborgen

Etenstijd in de wildernis. Prachtig voorbeeld dat illustreert dat onze aarde een vijandige omgeving is waar eten of gegeten worden de dominante noemer is voor al het leven op aarde. Ergo, er is niets mis om te genieten van een fijne steak.

sir Ockels | 01-09-23 | 23:11

Die eerste.. Ouch

RickyLaRue | 01-09-23 | 23:14

Slaap lekker allen, zolang de immigratie nog niet bij u aanklopt...
Welterusten.
Zolang het nog kan.....

Is dit nog nieuws? | 01-09-23 | 23:03

In villadorp Aerdenhout is ophef ontstaan nadat bewoners openlijk hebben gezegd geen Stolpersteine voor hun deur te willen. Ze vinden dat de waarde van hun woning dan zou dalen en willen dat niet. De gemeente Bloemendaal, waar het elitedorp onder valt, heeft besloten daarom geen Struikelstenen te leggen. Het messing steentje was bedoeld voor een voormalige Joodse bewoner van het huis die in de Sjoa is vermoord. Velen zijn verontwaardigd over de weigering van de huidige bewoners.
Update: de bewoners gaan toch akkoord met de Stolperstein, zie beneden.
jonet.nl/bewoners-van-aerdenhout-weig...

drs.Nee | 01-09-23 | 23:01 | 8

@_pacman_ | 01-09-23 | 23:13:
De hypocrisie. Dieuwertje zat nadat een videofragment vertoond werd van protesterende mensen uit een volksbuurt tegen een azc, bij een vara-praatprogramma aan tafel en reageerde: Triest.

drs.Nee | 01-09-23 | 23:21

Ik werk daar. Kudtvolk.

Piet Karbiet | 02-09-23 | 00:13

@Cornelis12 | 01-09-23 | 23:15: Ah, leuk!

Ik reed er in het donker, met de auto. Allemaal kronkelweggetjes, omlaag, door het bos. Ik zag amper wat, maar er wonen toch echt mensen. Heel apart.

Papa Jones | 02-09-23 | 00:29
▼ 5 antwoorden verborgen

Hier Rust
>> JA <<
*21 †23
_ R.I.P. _

J.P.Drapeau | 01-09-23 | 23:01 | 4

Van JoostAnnabel21 naar NanningaEErdmans23.

de IJsman | 01-09-23 | 23:12

Inderdaad. Weg ermee.

RickyLaRue | 02-09-23 | 00:06
▼ 1 antwoord verborgen

BBB lijkt nu toch te verworden tot een uitwijkhaven voor partijhoppers en JoostAnnabel21 lijkt het feestje als een nachtkaars uit te gaan. Een geschenk uit de hemel voor de VVD.

de IJsman | 01-09-23 | 23:01 | 6

@de IJsman | 01-09-23 | 23:04: 2 miljard naar armoede en dat weghalen bij de hoogte inkomens.
Nederland is het enige land met een armoedeval en die wordt nog groter. In de bijstand zit je beter dan wanneer je net iets boven minimumniveau gaat werken.

Die €750 extra voor het eerste kind vind ik ook uiterst teleurstellend. Het tegenovergestelde had ik verwacht, het verlagen of stoppen van de kinderbijslag.

Roos | 01-09-23 | 23:15

@Roos | 01-09-23 | 23:15:

Eens. Dit nodigt uit tot parasitair gedrag. In een krappe arbeidsmarkt een oliedomme maatregel.

de IJsman | 01-09-23 | 23:39
▼ 3 antwoorden verborgen

Brante en Immink hoeven niet te paniekeren:
It is part of a sweeping movement that is transforming dusty highway shoulders, parking lots, schoolyards and junkyards worldwide. Tiny forests have been planted across Europe, in Africa, throughout Asia and in South America, Russia and the Middle East. India has hundreds, and Japan, where it all began, has thousands.
Now tiny forests are slowly but steadily appearing in the United States. In recent years, they’ve been planted alongside a corrections facility on the Yakama reservation in Washington, in Los Angeles’s Griffith Park and in Cambridge, where the forest is one of the first of its kind in the Northeast.
Tiny Forests With Big Benefits www.nytimes.com/2023/08/24/climate/ti...
Throughout his life, Dr. Miyawaki planted forests at industrial sites globally, including at an automotive parts plant in southern Indiana. A turning point came when an engineer named Shubhendu Sharma took part in a Miyawaki planting in India. Enthralled, Mr. Sharma turned his own backyard into a mini-forest, started a planting company called Afforestt, and, in 2014, delivered a TED Talk that, along with a 2016 follow up, ended up drawing millions of views.
Around the world, conservationists took notice.

In the Netherlands, Daan Bleichrodt, an environmental educator, plants tiny forests to bring nature closer to urban dwellers, especially city children. In 2015, he spearheaded the country’s first Miyawaki forest, in a community north of Amsterdam, and has overseen the planting of nearly 200 forests since.

cugel | 01-09-23 | 22:59 | 2

Een tiny forest, is geen forest.

Louter Leuter | 02-09-23 | 09:12

@Louter Leuter | 02-09-23 | 09:12:
Alle beetjes helpen. Maar inderdaad in het artikel staat ook kritiek, hoewel het meeste positief is.

cugel | 02-09-23 | 09:36

Heeft iemand dat filmpje van die Duitser die verontwaardigd klimaatcijfers berekent?

Roos | 01-09-23 | 22:55 | 6
▼ 3 antwoorden verborgen

Bij OP1 Hoop van de EO is nu met Mona en Caroline het woord immigratie nog niet gevallen. Of criminaliteit door illegalen. Of het extreme tekort aan woningen unz. Het gaat alleen over de poppetjes. Tsss.

Piet Karbiet | 01-09-23 | 22:54 | 7

@Piet Karbiet | 01-09-23 | 22:56: Nu woningbouw.

Piet Karbiet | 01-09-23 | 23:06
▼ 4 antwoorden verborgen

Sinds lange tijd gepoogd om op de treurbuis een liveuitzending te kijken met de ellenlange repeterende reclameblokken voor lief nemend. Maar wat ik niet trok was dit klimaatspotje van onze rijksoverheid dat vier maal per uur steevast op de kijker werd afgevuurd.
www.youtube.com/watch?v=wPvOzj2f0Ds .

sir Ockels | 01-09-23 | 22:53 | 8

Eergisteren voor het eerst sinds tijden naar de bios geweest ("Oppenheimer", viel 'n beetje tegen) en tijdens het voorprogramma geterroriseerd door precies dit klimaatspotje. Fucking hell. Word nog steeds woest als ik er aan denk. Temeer omdat ik me realiseer dat deze bullshit mede van mijn belastinggeld wordt betaald.
Het wordt tijd dat dat gemeier & gebazel over 'Het Klimaat' eens voorgoed tot een einde wordt gebracht, alsmede de obscene geldsmijterij die ermee gepaard gaat.

Peter Emile | 01-09-23 | 23:37

@Smoelensmid | 01-09-23 | 23:11: Alhoewel ik diep respect heb voor de overleden astronaut betekent een overeenkomstige nick niet een directe vertegenwoordiging van zijn denkbeelden. Niemand kan ontkennen dat het beoogde doel, een duurzame omgang van onze aardse bronnen met behoud van ons welvaartsniveau en biodiversiteit van de planeet, een gezamenlijk goed streven is. Maar de manier waarop wij dit proberen te bewerkstelligen geeft (te) veel ruimte tot discussie. Waar de astronaut op eenzame afstand een utopische wereld kon overdenken is de realiteit op aarde dat een complexe samenhang van veranderende wetenschappelijke inzichten, machtsstructuren en kapitalisme verantwoordelijk zijn voor de uitvoering hiervan.

sir Ockels | 01-09-23 | 23:47

@sir Ockels | 01-09-23 | 23:47:
Wokkels werd niet voor niets zo genoemd. Spaarzaamheid, hergebruik en zelf kunnen repareren zijn verloren componenten in de huidige tijd waar vanalles plastic (de goedkoope vorm van kunststoffen) en electrisch moet zijn met electronica liefst met bluetooth en wifi.

Louter Leuter | 02-09-23 | 09:08
▼ 5 antwoorden verborgen

Kies maar, waar wilt u over babbelen in het cafe ?

Bijna schoonvader Diana is gaan hemelen of Klaassen naar Inter.

Cornelis12 | 01-09-23 | 22:45 | 11

@Cornelis12 | 01-09-23 | 23:18:
Nieuwe trainerspiegel was tûh echt
Vraagje, waarom weten zo weinig trainers wat de Engelse afkorting "T.E.A.M." betekent?
Inkopperdtje

V.Puffellen | 02-09-23 | 00:03
▼ 8 antwoorden verborgen

Maar goed, wat een ontwikkelingsen allemaal in Den Haag. Wopke weg, JA21 loopt leeg, allemaal jobhoppers en onze toekomstige palingkoningin naar de BBB en VVD gaat de immigratiecrisis na 400 jaar oplossen. Man man man wat een toestand.

Duwbak_Linda | 01-09-23 | 22:45 | 15

@Duwbak_Linda | 01-09-23 | 23:12: Buiten Omtzigt om zie ik weinig animo voor bestuurlijke vernieuwing, de fundering grondig checken, basis, wel een hoop gefladder eromheen idd.

Dr. Blechtrummel | 01-09-23 | 23:33

@Après toi | 01-09-23 | 22:51:
Kèp vele Schlimme Blondtjes uit bedrijven zien stappen. Werden mooie bloemen vanwege regenwater. Bevrijd vd hydro-cultuur. Idem met Blonde mannen gezien.
Ben zelf kaal

V.Puffellen | 01-09-23 | 23:55
▼ 12 antwoorden verborgen

youtu.be/qHzciPBSNlQ?si=yVouMi_21aNn3...
Duran Duran Danse Macabre, deze week uitgekomen!
Al eerder gepost door Patje, maar in mijn opinie de moeite waard om vaker te luisteren. Vernieuwend na 40 jaar, het kan dus.

Nuchternederland | 01-09-23 | 22:43 | 1

Goedemorgen Nuchternederland! Die band is opgericht in 1978, geweldig dat ze nog steeds zoveel energie hebben en nieuwe muziek maken!

Patje | 02-09-23 | 06:52

Ik wist dat Stan Getz wel had samengespeeld met John Coltrane, maar ik heb daar geen LP’s van. Kom ik laatst deze prachtige live opname van beiden tegen, die kennelijk tijdens het eerste bezoek van Coltrane aan Europa is gemaakt in 1960. Coltrane maakte, lees ik, deel uit van een kwintet met Miles Davis, maar Miles speelde de avond van deze opname kennelijk niet mee. En zo ontglipt Miles Davis me wederom; ik moet toch echt eens iets van hem plaatsen hier. Het is niet zo dat ik het bewust mijd of zo, maar op de een of andere manier lopen we elkaar steeds mis, lijkt het. Hetzelfde met Charlie Parker, ook een grootheid in de jazz, maar ik heb hier nog nooit iets van de man geplaatst.

Anyway, wat volgt is een soort ‘potpourri’ van drie standards: Autumn Leaves, What’s New, en Moonlight in Vermont. Heerlijk relaxte jazz om aan het eind van een drukke werkweek bij weg te kruipen in je luie stoel of bank met een biertje of wijntje. Een glaasje port mag natuurlijk ook. Enjoy.

www.youtube.com/watch?v=HE9bRhUwELE&a...

Dr_Johnson | 01-09-23 | 22:41 | 4

Op de Jij Buis uit 1959 tv opname met Miles Davis en John Coltrane met het nummer So What. Schitterend!

Schoolmeester | 01-09-23 | 23:40
▼ 1 antwoord verborgen

Er zijn video opnamen maar die worden niet openbaar gemaakt. Vul de rest zelf maar in

Golf van poezenleed gaat door Haarlem-Meerwijk. Katten geschopt en in ondergrondse vuilcontainers gepropt. ’Hoe kan je zo wreed zijn?’

Buurtbewoners spreken van nietsontziende jongeren die sadistisch opereren. „Dit is vaste prik! Jonge eendjes, vogels, katten! Alles wat in hun buurt komt moet eraan geloven”,
www.haarlemsdagblad.nl/cnt/dmf2023083...

Cornelis12 | 01-09-23 | 22:33 | 8

Daar gaat mijn bloed van koken.
Hopelijk weten de buurtbewoners wie het zijn en nemen ze gepaste maatregelen.

Roos | 01-09-23 | 22:53

Zwakbegaafd, verveeld en gebrekkig onwikkelde gewetensfunctie.

de IJsman | 02-09-23 | 06:35
▼ 5 antwoorden verborgen

Haar naam was Mona
Een hele lieve meid

Duwbak_Linda | 01-09-23 | 22:33 | 3

De NRC was ooit een keurige krant. Rotterdams, maar toch keurig. Tijdens mijn HBS tijd bracht ik hem rond, vooral in studentenhuizen.

apek00l | 01-09-23 | 22:30 | 1

Dat waren nog eens tijden! Neem ik aan...

anja | 02-09-23 | 00:01

Het is zo’n zegen om in één rijkste landen op aarde te wonen.
Ook zo’n zegen om als witte Boomer de prijs te betalen voor alles wat wij, als witte Boomers, veroorzaakt hebben.
Ben zo blij, en het geeft mij zo’n goed gevoel dat ik met een paar Euro’s een 4,5 miljard jaar oude Aarde kan redden.
God, wat zal ik goed slapen vannacht.

Ruimedenker | 01-09-23 | 22:27 | 4

@Papa Jones | 01-09-23 | 22:41:
I hear you….
Ik verplaats mij even in iedereen die iets tegen ons heeft.

Ruimedenker | 01-09-23 | 22:43

@Papa Jones | 01-09-23 | 22:41: Ik vermoed sarcasme

Koppig | 01-09-23 | 22:46
▼ 1 antwoord verborgen

Nu op NPO1 OP1 met o.a. Mona en Kerolijn. Vooral die Mona zou het goed doen bij koefnoen oid. Wie daar op stemt heeft een klap van de dorstvlegel gekregen.

Cornelis12 | 01-09-23 | 22:27 | 6

De vlegel! Scheer je weg hazebroek

apek00l | 01-09-23 | 22:33

Ik dacht ook altijd dat zij een typetje was. Kon het bijna niet geloven dat ze het voor het eggie deed.

BobDobalina | 01-09-23 | 22:55

@BobDobalina | 01-09-23 | 22:55: Is het niet gewoon BZN zanger Jan Keijzer die af en toe als alter ego Mona uit de kast komt ?

Cornelis12 | 01-09-23 | 23:07
▼ 3 antwoorden verborgen

@Frau_Ferkel | 01-09-23 | 22:32:
Van m'n ouwe onthouden:
de beste manier om iets te doen
is het laten doen.
Sie schaffen das doch ?

V.Puffellen | 01-09-23 | 22:40

@V.Puffellen | 01-09-23 | 22:40: "is het laten doen."

Voor een Nederlander is dat misschien een normale instelling. Lui volk.
Voor de rest van de wereld:

Genesis 3:19: In het zweet uws aanschijns zult gij brood eten, totdat gij tot de aarde wederkeert, dewijl gij daaruit genomen zijt; want gij zijt stof en gij zult tot stof wederkeren.

Frau_Ferkel | 01-09-23 | 22:48

@Frau_Ferkel | 01-09-23 | 22:48:
Ik is rest vd wereld en deze vis zal wederkeren in vertrouwde wateren.
Vraagje: in water kan ik toch ook tot stof wederkeren ?

V.Puffellen | 01-09-23 | 22:59
▼ 3 antwoorden verborgen

'Bontenbal vindt dat Nederland een land is geworden "met twee gezichten", dat niet voor iedereen "gaaf" is. Er is volgens hem een groeiende groep mensen die weliswaar niet in armoede, maar wel in onzekerheid leeft. Als voorbeelden noemde hij jongeren die geen betaalbare woning kunnen vinden en het stichten van een gezin uitstellen en mensen die een normaal inkomen hebben, maar nauwelijks geld overhouden om te sparen.

'Kille overheid'
De nieuwe CDA-leider verlangt naar een "fatsoenlijke samenleving" met "saamhorigheid", waarin mensen "weer normaal doen" en niet de "speelbal" zijn van de markt of de overheid.'

Het zou Bontenbal sieren toe te geven dat het CDA zelf aan de wieg stond van bepaalde verziekte structuren waar we mee te maken hebben.

letopuwzaak | 01-09-23 | 22:23 | 5

Bontebal wil ook hogere vermogensbelasting. Belasting over geld waar al heel veel belasting over is betaald. De socialist.

Nuchternederland | 01-09-23 | 22:46

Dat dus. Dank je wel.

anja | 02-09-23 | 00:00

Bontenbal kan vanuit zijn positie alleen maar vooruit kijken en dat is prima. Hij noemt zichzelf conservatief-sociaal. Dat zou bij een hoop mensen in de smaak moeten vallen, o.a. veel PVV'ers die cultureel conservatief zijn maar wel graag een groot vangnet met ruime voorzieningen voor Nederlanders van de overheid.

Zelf ben ik wêl voor het belasten van vermogen, maar vind ik dat het toeslagensysteem de nek moet worden omgedraaid. Het heeft een prijsopdrijvend effect, lokt strategisch parasitair gedrag uit, én - in het geval van kindgerelateerde toeslagen - miskent dat het stichten van een gezin een persoonlijke ego-gedreven beslissing met financiële consequenties is. Waarom zouden de kosten daarvan in vredesnaam moeten worden afgewimpeld op de maatschappij.

Dat er een oplossing moet komen voor het feit dat het voor een deel vd Nederlanders kennelijk niet mogelijk is om rond te komen zonder dat de overheid bijspringt, is een andere discussie.

de IJsman | 02-09-23 | 06:25
▼ 2 antwoorden verborgen

Johan Derksen introduceerde zojuist de knuffelpiemel voor de bakkeleikrant NRC-columniste waar ze van opknapt na die stukjes tekst die ze uit haar duim zuigt.

drs.Nee | 01-09-23 | 22:18 | 3

Kijk je nog naar die piemels? Ze zijn slap, te klein en viezig.

Normpje | 01-09-23 | 22:23

Tja er moet weer eens iets 'schokkends' gebeuren dus heeft het team van John de Mol gebrainstormd dat acteur Derksen met een knuffelpiemel komt. Hilarisch hoor die onderbroekenlol. En het brengt nog miljoenen ook op.

Cornelis12 | 01-09-23 | 22:30

@Cornelis12 | 01-09-23 | 22:30: Die knuffelpiemel was laatst in het nieuws.

Het is een actualiteitenprogramma, dus tja...

Papa Jones | 01-09-23 | 22:43

Keur ik goed

Piet Karbiet | 01-09-23 | 23:39

Groot nieuws! Heel groot nieuws uit Oekraïne!
Het - is - beslist!
Rusland heeft de oorlog ‘strategisch’ verloren. Aldus Militärökonom Dr. Marcus Keupp!
Oekraïne heeft kort geleden Robotyne veroverd en voorbij Robotyne al de tweede Russische verdedigingslinies doorbroken. De weg naar het zuidwesten en zuidoosten ligt daarmee open! De Oekraïners hebben nog een aantal zwaar bewapende brigades in Oekraïne klaarstaan om definitief door te breken richting Tokmak. En dan is het voorbij voor de Russen die geen aanvoer van materieel meer hebben aan het front (als ze überhaupt nog materieel hebben van enige betekenis); de Oekraïners hebben de logistieke lijnen vakkundig met langeafstandwapens naar de gallemiezen geschoten.
Tokmak is het belangrijkste logistieke knooppunt voor het totale bezette deel van het zuiden van Oekraïne inclusief de Krim. Repeat: inclusief De Krim. Rusland is De Krim gewoon ook kwijt binnenkort. Weg Sebastopol! Weg ‘legendarische’ haven van de Zwarte Zeevloot. Weg! Foetsie!
En de reactie van Rusland… Rusland dreigt nog maar eens met kernwapens: “Rusland: zware raket voor kernwapens klaargemaakt voor lancering. - De Russische ruimtevaartorganisatie Roscosmos zegt intercontinentale raketten in gereedheid te hebben gebracht, die gebruikt kunnen worden om grote aantallen kernwapens te lanceren. Het gaat om raketten van het type Sarmat. President Vladimir Poetin zei woensdag al dat die "binnenkort" gevechtsklaar gemaakt zouden worden.” (Telegraaf)
De Russen hebben alleen nog kernwapens! De conventionele oorlog is feitelijk al verloren. De enige vraag is dus nog: ‘Doen ze het of doen ze het niet?’ (Niet dus!) Zie hier de uitmuntende if not briljante analyse van Dr. Keupp. (Beetje lang, en op z’n Deutsch maar zeer, zeer, zeer de moeite waard.)
www.youtube.com/watch?v=yyvzPLlOj6I
Feest! Polonaise! Slingers! Blote wijvon! Drank! *Plop* *Plop* *Plop* *Plop* *Plop*

Aristotalloss | 01-09-23 | 22:15 | 15

@Après toi | 01-09-23 | 22:52: LOL! Ik zie het al helemaal voor me: Poetin die vanavond naar bed gaat en met zijn duim in de mond, tranen met tuiten huilend, aan zijn toekomst denkend, langzaam in slaap valt. Heerlijk!

Aristotalloss | 02-09-23 | 00:09

Ik help het u hopen. Dergelijke berichten over de grote overwinning krijgen we al maanden voorgeschoteld (van beide kanten) en er is, nog steeds, geen einde in zicht.

SirCharlesPoploch | 02-09-23 | 08:46
▼ 12 antwoorden verborgen

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland