Asielzoekers Ter Apel plunderen bus aan gort
Ze wilden niet logeren bij Eric van der Burg in Den Haag
Goed. We kunnen nu wel woedende stukjes tiepen, en het ontslag van Eric van der Burg eisen. Bepaalde politici citeren die het over een asielstop hebben. Misschien terloops het woordje "omvolking" gebruiken om D66-ers op de kast te jagen, of "Deens Model" boven een foto van een appetijtelijke dame zetten. Maar we kunnen het de eigenaren van busbedrijf Holiday Travel ook zelf laten vertellen...
Vandaag stond een groep klaar met bestemming Den Haag. Ter Apel Den Haag vonden deze alleenstaande mannen erg ver. En dus zijn ze halverwege de reis begonnen met hun ontdekkingsreis door onze bus. Dat wij alles netjes achter slot en grendel hadden maakte ze echter niets uit. Alles werd opengebroken. Michel belt met het COA dat ze de bus plunderen en die zeggen van draai maar om en breng ze maar terug. Wij vangen je op. Toen de mannen in de gaten kregen dat ze retour naar Ter Apel gingen brak helemaal de pleuris uit. Overal werd tegenaan geramd, wat nog niet geplunderd was moest er ook aan geloven, ze sloegen elkaar de koppen in en als allerergste begonnen ze Michel te bedreigen.
Prettige Ministerraad!
Reaguursels
InloggenStatushouders worden (natuurlijk nog veel te weinig) aan het werk gehouden. Zoals bekend is dat de sleutel om een dag door te komen. Ga maar bij je zelf af.
Google maar eens op www.tiem.nl
Natuurlijk is deze agressie absoluut niet goed te praten!
Tiem helpt overigens ook taakgestraften. Zo kun je zien dat je wel heel erg gematst bent als je zo je taakstraf mag vervullen. Amper sprake van een straf! Het radiootje schijnt er constant aan te staan in een goede sfeer.
Denk dat deze kakkers daar ook wel voor zullen kiezen, of iets soortgelijks. Hoeven zo te zien ook geen verlof in te leveren of zich ziek te melden. Vreten al genoeg van de centjes van onze Zuiderburen (in dit geval).
stories.nos.nl/artikel/2426110-dit-is...
Sodemieter dat gajes nu gewoon eens met kop en staart het land uit, gewoon met de wapenstok erop. De bevolking is er ernstig klaar mee. Het gaat niet lang meer voordat er Nederlanders opstaan om dit op eigen houtje te doen
Zou niet door volk zelf moeten gebeuren natuurlijk, maar de overheid faalt echt zo ernstig..
Incidentje. Tuurlijk. Waarom worden die klaplopers zo beschermd? Waarom?
Voorstel is een klaphek voor chauffeur, kan hij wel de bus uit en op zelfdestructie knop drukken. Dag bus met inhoud.
Ik wil graag weten wat er met die amokmakers is gebeurd. Zitten ze vast? Zo ja, hoe lang? Waar worden ze daarna naartoe gebracht? Mogen ze in de procedure blijven? Hebben ze een advocaat? Mogen we horen wat die te melden heeft?
Godskolere, waarom laat je die arme man terug rijden. Kon de bus niet ergens opgevangen worden door politie met honden, en busjes waar mensen in opgesloten worden. We laten dit soort primaten toch niet gewoon los. Er wordt steeds geroepen dat we de menselijk moeten behandelen. Als ze zich als beesten gedragen moeten we ze maar ook als beesten behandelen.
Rutte is weer bezig met een of andere deal van niks..
Rutte verwacht half juni migratiedeal: ’Maar kabinet heeft geen mening over omlaag brengen instroom’
www.telegraaf.nl/nieuws/1196078411/ru...
Rutte zegt dan dat er hard wordt opgetreden, maar dat je niet kunt garanderen dat er geen overlast is. Dat lijkt me vreemd, want als er echt goed werd gehandeld dan zou men dat in de thuislanden echt wel weten.
"Desalniettemin vertelt Rutte dat het kabinet nog altijd niet vindt dat de asielinstroom omlaag moet."
Geen mening, het is gewoon een slapjanus die Kaag de dienst uit laat maken.
Ook geen tegenstand uit de VVD fractie. Pas als de VVD een flinke nederlaag lijdt zullen ze rubberen Mark eruit gooien en een stevigere koers gaan varen.
@Wattman | 26-05-23 | 18:44: "Pas als de VVD een flinke nederlaag lijdt" daarom gaat ie het rekken, want die nederlaag is onvermijdelijk.
Binnenkort VVD congres? En de oplossing daar overheen tillen?
Tsja, de Derde Wereld is wel de Derde Wereld met een reden.
Jaren geleden werd een bus - onderweg van Groningen naar Rotterdam - met zich misdragende Feyenoordsupporters de binnenplaats van het politiebureau in Emmeloord ingereden, waarna de politie alle tijd had om de raddraaiers aan te houden en in te sluiten voor nader onderzoek. Maar … dat was jaren geleden.
En dat waren voetbalsupporters, geen economische gelukszoekers,
@gijnsteel666 | 26-05-23 | 15:38: verschil moet er zijn.
Je zal maar een Hollander zijn .
Eric van der Burg is hier toch de baas over met ze VVD baantje, hij faalt aan alle kanten dus moet hij per direct vervangen worden, ik weet er wel 1 die kan het wel voor elkaar krijgen .
Vertel?
Het is een minderheid die het verpest voor de goedzakken die gestigmatiseerd worden. Aldus Nadia gisteren over Ter Apel.
Maar die minderheid groeit per week.
Net in het nieuws, asielzoeker die z'n piemeltje liet zien in het bijzijn van kinderen wordt niet vervolgd. Volgens het OM was er geen seksueel motief en besloot de zaak te seponeren.
Kansloos.
Maar het OM doet wel Hoger Beroep instellen tegen Richard de Mos, waar de rechter eerder gehakt maakte van de aanklachten tegen deze man. Wanneer wordt Nederland het zat?
De staat van de rechtstaat. Zelfs in Noord-Korea is er minder onrecht
Nee, terwijl zelfs een blinde kan zien dat er überhaupt nooit iets van een seksueel motief kan zijn, dan moet jij het maar eens proberen om je piemel te laten zien op 20 cm afstand van het raampje bij de dienstauto van Kaag...
Ach hij was gewoon even aan het controleren ivm zijn gender identiteit.
Wat de dames en heren in Den Haag eindelijk eens moeten realiseren is dat ze de volksvertegenwoordigers van Nederlanders is, en in die zin ook in de belangen van de Nederlanders moet handelen.
Maar het lijkt er meer op alsof ze door de bewoners van het wondermooie Afrikaanse continent gekozen zijn…
Soms gaat evolutie sneller met een revolutie,
Dus als die lui een uitje willen dan wordt er een luxe touringcar geregeld en mogen ze een dagje naar een plaats naar keuze?
Dat Stichting Vluchtelingenwerk moet een verboden organisatie worden. Het is de NSB van de 21e eeuw. Landverraders, gericht om het land naar de klote te helpen.
Dit soort volk moet je voor de keus stellen: meteen opdonderen uit Nederland, of de kogel.
Dan is het probleem zo opgelost.
Niet binnenlaten zonder paspoort zou al een begin zijn.
Kom er maar in Sgrid. Hallo?...... hallo?, Hallooooooo!
"Het COA heeft uitstekend gehandeld. Er stond een heel politie team, de hondengeleiders en het complete arrestatie team. Dank daarvoor!"
Never waste a good crisis. Dan komt het erop neer dat je het kaf van het koren gaat scheiden. De welwillende mensen (het koren) geef je werkzaamheden, en verdere dag invulling en begeleid je naar een nieuw begin en dus nieuwe kans.
De rotte appels, het tuig de agressieve hufters (het kaf) sluit je maar gewoon op onder humane omstandigheden zoals bed, bad en brood ergens ver weg van de beschaving. Ze krijgen de keuze om te tonen waarom zij opvang verdienen of de keuze om huiswaarts te keren.
Dan zijn we van al dit geneuzel af. Voor het contigent provincialen op GeenStijl heb ik goed nieuws. Als je nu bibberend achter je bureau zit en doodsangsten uitstaat voor al die vreselijke asielzoekers. Het valt wel mee. De meesten zijn niet alleen mensen maar goedwillende mensen.
Ik zit meer te bibberen achter mijn scherm over de jaarlijkse kosten die dit hele circus met zich meebrengt. Ons sociaal stelsel wordt uitgekleed waar we bijstaan.
@Southpark | 26-05-23 | 13:58: reken maar uit 30 miljard per jaar, stel 7,5 miljoen belasting betalers €4.000 per hardwerkende belastingbetalende Nederlander.
@Southpark | 26-05-23 | 13:58:
Ook dan heb ik goed nieuws voor je. Het sociale stelsel wordt uitgekleed door 55 plussers. Die werken van niet of nauwelijks, zijn vaker ziek of lijden aan chronische ziekten. Daar verdwijnt het geld.
Natuurlijk het is niet leuk dat armoedzaaiers naar je land komen en dan maar ergens een plekje moeten vinden waar ze kunnen werken en overleven en vooral bijdragen. En dat is geen feestje.
Maar de doodsteek komt toch echt van de ploeg 55 plus. Dat gaat ons nog minstens 30 jaar tientalen miljarden kosten per jaar, elk jaar zonder dat er iets terugkomt. Dat is de echte ramp.
@GrandMechantLoup | 26-05-23 | 14:07: Iedereen boven de 55 maar afmaken dus?
@Sieg Hein | 26-05-23 | 14:06:
Jij beweert dat we 1,5 miljoen asielzoekers hebben die allemaal de belastingbetaler 20.000 euro kosten per jaar, elk jaar, allemaal. Volkomen bullshit. Ga weg en ga je basisschooldiploma ophalen.
@MAD1950 | 26-05-23 | 14:10:
Als je zwak, ziek en misselijk bent. De samenleving alleen maar tijd, geld en energie kost. Een mooi leven hebt gehad dan kan je beslissen dat je een voltooid leven hebt gehad en afscheid nemen. Er is zelfs een bekende reaguurder die die keuze heeft gemaakt.
Zelf ben ik wel van plan 55 wat min of meer stelt dat iedereen met 55 mag stoppen met werken. Nog zo'n tien jaar genieten en daarna zelf de beslissing neemt of zegt, nee ik heb geld zat ik betaal het zelf wel en wil nog door. Lijkt me meer dan eerlijk.
@GrandMechantLoup | 26-05-23 | 14:07:
Klinkklare onzin natuurlijk, zoals gewoonlijk om meerdere redenen.
Allereerst gaat de vergelijking met mensen die al 30, 40 jaar keihard gewerkt hebben op alle punten mank. Die mensen hebben al decennialang belastingen en premies betaald. Bij de ongevraagde nieuwkomers zal het 10 jaar (!) duren voor slechts de helft (!) een baan van 30 uur of meer heeft. Bij parttime werk op vaak laagbetaald mag je er vanuit gaan dat ze ongeveer net zo veel (of meer) toeslagen en subsidies ontvangen als ze belastingen betalen.
Verder zijn 55-plussers minder vaak ziek dan jongeren, iets met ouderwets arbeidsethos. Uitzondering daarop zijn mensen met beroepsziekten, zeg maar de eerdergenoemde groep die al 30, 40 jaar gewerkt heeft. Ik snap de linkse afkeer tegen die arbeiders eigenlijk niet.
Die berekening van jaarlijks 30 miljard immigratiekosten komende 20 jaar was overigens van vóór de asielcruiseschepen, en 900.000 nieuwe huizen. De kosten zullen dus fors hoger worden.
Dan hebben we het wel over mensen die overvet algemeen allemaal , als is het maar 1€, belasting betaald hebben en land deels hebben opgebouwd… niet die opvreters uit die zandbak met een middeleeuwse woestijn ideologie
@GrandMechantLoup | 26-05-23 | 14:07: 55plus, dan moet je nog 12 jaar werken voordat je met pensioen kan. Als er nu een overschot aan werkenden zou zijn was het nog niet zo'n probleem, velen wordt er nog gevraagd of ze nog een tijdje parttime door willen werken want er zijn niet genoeg mensen die iets kunnen. En met een bullshitbaan kan je werken tot je dood gaat. Dus zeg het maar, als je niet meer kan werken moet je dood. Dat zullen de werkloze medelanders leuk vinden, geen baan? Dan een kogel. Maar het gast immigratie wel goed tegen, dat moet ik je meegeven
@GrandMechantLoup | 26-05-23 | 14:07: "Maar de doodsteek komt toch echt van de ploeg 55 plus. Dat gaat ons nog minstens 30 jaar tientalen miljarden kosten per jaar" bijzondere gedachten gang en dat in samenhang met het asiel onderwerp. Beetje simpel, neerbuigend naar ouderen toe. Waarvan ik er een ben die ruim boven de 55 zit
@Zwizalletju | 26-05-23 | 16:02:
Nog los van het feit dat Wolfjes slogan cijfermatig niet klopt. Ook nog los van het feit dat het aantal 55-plussers aanzienlijk hoger ligt dan het aantal (niet-Westerse) immigranten.
Die 55-plussers zie ik hierboven geen bus slopen.
Er rijden sowieso geen speciale bussen voor 55-plussers, omdat die teveel overlast veroorzaken. Dat dit bij Ter Apel wel nodig is, is het echte schandaal.
Hahaha ik ben 55+ en ben van plan 98 te worden, betalen zul je!
@GrandMechantLoup | 26-05-23 | 14:16: Eigenlijk plaats je niet anders dan een flink zieke opmerking, plan 55 klinkt niet minder als het ouderwetse Aktion T4 in een nieuw jasje.
En jij zou het dan vast ook een (h)eerlijke gedachte vinden om die mensen van 65, zonder zat geld, persoonlijk te begeleiden naar dat einde?
@Dandruff | 26-05-23 | 16:10: Er komt gewoon heel veel agressief manvolk binnen, helemaal niet "zielig " ook , en die zich vaak letterlijk een weg richting noordwest Europa hebben geslagen en die dat in deze bus nog een keer over deden.
Je kunt met je hautaine, verheven smoelwerk wel blijven prediken over humanisme en inclusiviteit maar wat doe je met import dat zich consequent van de meest inhumane, of beter, barbaarse kant laat zien? Trek er nog maar een triljard voor uit maar deze lieden gaan nooit iets positiefs bijdragen. Ja hoog scoren in statistieken die je liever niet ziet, dat wel.
Een regelrechte ramp voor komende generaties die zich in slow motion voltrekt.
Ze dachten dat ze aar TerApel reden en zelf hun slaapstoel moesten meenemen. Man oh man.
Man man, lees net dat die schennispleger op het parkeerterrein bij een winkelcentrum in Ter Apel niet vervolgd wordt. Moeder van 11 jarig meisje heeft aangifte gedaan maar het OM kan niet vaststellen of hij een seksueel motief had.
(Waarschijnlijk na overleg met zijn asieladvocaat heeft hij zelf besloten dat hij geen seksueel motief had.)
Voortaan toch maar zelf op de stoel van de rechter gaan zitten is mijn advies.
Het OM heeft groot gelijk. Jezelf aftrekken op een parkeerterrein hoeft geen seksueel motief te hebben. Het kan onzorgvuldig prostaatonderzoek zijn, een poging nierstenen uit de plasbuis te verwijderen, genderspecificatie; noem maar op.
Het is de moeder van dat elfjarige kind dat hier iets seksueels van maakt. Keihard aanpakken dus, dat mens en haar dochter.
Tsja, laatst ging ik op de stoel van de rechter zitten.. werd er genadeloos vanaf geschopt door een bewaker
Ik blijf me verbazen over de naïviteit van alles wat met Ter Apel te maken heeft. Alsof dit een verrassing is dat dit kan gebeuren.
Ter Apel zou gewoon moeten doen wat de zuidelijke Staten van de VS doen. Immigranten in bussen zetten en afleveren in noordelijke Staten die roepen ze allemaal op te vangen.
Kortom zet ze op de bus en lever ze af op het Binnenhof. Binnen 2 weken is het asielprobleem oplost.
Beter doen wat de zuidelijke staten deden ipv doen (pak-hem-beet zo'n 200 jaar geleden...)
Gaan we nu op slechts één enkel incident volledig uit ons dak…Schandalig GS.
Zo ik heb mijn portie good feel voor vandaag te pakken. Weet iemand waar de azijn in de aanbieding is.
1 enkel incident?? ik neem aan dat uw opmerking sarcastisch is? vraag anders even in de dorpen en gemeenten na waar men dagelijks met meerdere incidenten te maken heeft.
"één enkel incident"
Doe je oogkleppen eens voor een beter zicht.
@civilian,
*sarcasm-detector aanreikt*
Haha is al ontploft
Hoe moeilijk is het?
- Bij ernstige misdragingen, of bij herhaling ernstige overlast veroorzaken = automatisch asielprocedure stopzetten, ongeacht wat de opgelegde straf is (zodat linkse rechters geen lagere straffen meer opleggen om onder uitzetting uit te komen: de rechter kan slechts de gevolgde procedure toetsen, de criteria zijn glashard en objectief). Op dat moment kan alleen de minister nog ingrijpen met zijn discretionaire bevoegdheid.
- Gesloten inrichtingen voor uitgeprocedeerden die niet meewerken aan hun uitzetting (per vliegtuig, niet met een enkeltje naar de grens). Kamp met dagbesteding, bezoekregeling en gesloten poorten. Exit alleen via Schiphol naar eigen land. Wie echt niet uitgezet kan worden door tegenwerking van het thuisland, krijgt na een bepaalde periode een 2e kans.
- Veiligelandiërs en Dubliners gaan bij aankomst linea recta naar zo'n kamp.
Precies, maar dat kunnen ze in Den Haag niet bedenken......
Precies wat we nodig hebben al die extra handen aan het bus.
bij voetbalsupporters in de trein laat de politie nog wel eens een hond los en dan deur dicht, ideetje voor de bus?
Doe dat alsjeblieft de hond niet aan....
Waarom laten we het vervoer niet gewoon door DB&O doen i.p.v. door dure commerciele vervoerders.
Hoe ging dat liedje ook al weer ? iets met welkom, welkom
bij de drie biggetjes. Op 't terrein van Rendac.
Zij kunnen vertrekken, toch? Toch?
HAHAHAHAHA dat denk je zeker.
Quote du jour: „Ze zijn niet afgezonderd. Dat moet je zeker niet doen. We zullen kijken of we deze mannen versneld door de procedure kunnen krijgen.”
Ik heb nu de hele ochtend al de kraan aan staan. Ik dweil me de pleuris, het lukt mij echt niet om dit bij te houden... wat moet ik in godsnaam doen?
Loodgietersbedrijf Rutte & Burg in ieder geval niet bellen. Dat zijn grote prutsers die niets kunnen repareren.
Ik denk nog een kraan aanzetten, dan spoelt het andere water wellicht weg?
Snel het water een generaal pardon geven.
Meer belasting heffen en gemeenten dwingen, simpel.
Op de VPRO was onlangs een goede reportage hierover. Gewoon "omdenken"; als je een halve meter water in huis niet als probleem ziet, is er ook geen probleem.
Denk niet; "al mijn meubels beschimmelen".
Denk; "fijn met mijn badeend spelen".
Ik zal eens kijken of ik nog kamers heb waar ik het gedwongen naartoe kan laten lopen..
@Dandruff | 26-05-23 | 12:39: boeddhisme in een hip jasje. Overtreffend omdenken; je hebt niks. Dan kan d'r uberhaupt niks beschimmelen. De truc werkt nog beter in de moderne dwangmaatschappij waar men denkt met boetes te bestraffen. Verwonder u over de verlichting en zie dat je met niks hebben juist alles krijgt.
@letopuwzaak | 26-05-23 | 12:21:
Lol louz;)
Maar wat gaan we er aan doen?
Niets, niets, helemaal niets! Godverdomme!
Maar we weten de context helemaal niet. Die lieve, hulpbehoevende asielzoekers hadden in eerste instantie helemaal geen kwaad in de zin, TOTDAT die nare, boze, blanke buschauffeur Michel een “””racistische””” opmerking maakte. Toen was het hek natuurlijk van de Dam, maar dat begrijpen we toch zeker wel?
Erdogan heeft al aangekondigd miljoenen Syriërs terug te sturen om Syrië weer op te bouwen.
Syriërs hebben al aangegeven naar Europa te gaan.
Inderdaad. Bij Nieuwsuur riepen ze: Nederland of Duitsland.
Kunnen ze voor Hugo gaan bouwen
Nog erger dan voetbalsupporters...
/sarcasme modus
Keiharde verzen uit de koran uit de busspeakers brengen deze 40 asieleisers misschien tot rust want "we hebben 'n potje potje potje vet al op de tafel gezet" is teveel gevraagd. Vet is haram, weetje.
Burgemeester van Maastricht Penn-te Strake nu een half uur op radio1 bij Sven Kockelmann; zij heeft het over een aantal van 400 miljoen vluchtelingen, over de asielcrisis die nog op ons af komt heeft zij een brandbrief geschreven aan het kabinet waarop zij geen reactie ontving. Politieschaarste is een landelijk probleem. Toestand van onveiligheid is heel schrijnend aan het worden voor de Limburger.Zij zegt: Deskundigen zeggen dat als het kabinet valt, is het hier op.
Te strakke panty. Wel een kekke naam voor een dame.
@Graaisnaaiert | 26-05-23 | 11:50: te strakke panty zichtbaar op Radio 1? Ze heeft een hete aerdappel in de mond.
@KlaagGraag | 26-05-23 | 12:19:
Het een sluit het ander niet uit. Leer mij die bekakte dametjes kennen. Societeitsbeesten zijn het, meneer,. Allemaal ;)
Pleit voor een staatscommissie. Maar die is er al... Tsja.
Die gasten lachen ons vierkant uit en sch..... ons recht in de bek.
Vd. Burg: " Incidentje mensen, zo is er altijd wel wat. Gewoon doorlopen en wegkijken".
Het houd niet op he?
Die krijgen dus het OM en politie op bezoek omdat het gewaagd hebben op social media te posten. Verder werk van het COA kunnen ze nu ook wel Vergeten.
Als ze verstandig zijn zeggen ze zelf het contract op. Dit bedrijf kan zat ander volk vervoeren dat de bus niet sloopt.
Waarom eerst helemaal terugrijden?
Bus aan de kant. ]Roedel ME eroverheen en terug laten lopen.
ME'ers zijn ondertussen ook al woke geluld; een blanke autochtoon de tering meppen bij een demonstratie is bon ton, maar heeft de persoon een allochtone achtergrond of een kleurtje dan wordt er uiterst omzichtig opgetreden om toch maar vooral niet het predikaat racist/fascist opgespeld te krijgen.
Terug laten lopen, dan wel als chaingang graag. Dat wil je de loslopende burgers in de buurt toch anders niet aandoen?
"Ze zijn niet afgezonderd. Dat moet je zeker niet doen. We zullen kijken of we deze mannen versneld door de procedure kunnen krijgen.’’
Wat een verrotte debiel douw ze in een werkkamp niet werken = geen vreten, verrek maar.
Ben effe helemaal klaar met deze gasten
Dat zijn dan (helaas) mogelijk toekomstige bewoners van dit land, kijk dan wat je binnenhaalt. Echt, stop deze waanzin!
"Ze zijn niet afgezonderd. Dat moet je zeker niet doen. We zullen kijken of we deze mannen versneld door de procedure kunnen krijgen.’’ Aldus een woordvoerder van het COA. Nee gvd, we moeten ze per direct het land uitflikkeren!
"Het Overkomt Ons"
Asielzoekers zullen zelf ook verbaasd zijn hoe mak en bangNederlanders zijn
@meneer Q | 26-05-23 | 11:41: Dat is goeie reclame naar hun familie kom maar die hollanders doen toch niks.
Het blijven de ondernemers die hieraan meewerken vanwege de te behalen winsten. Als iedere ondernemer zou weigeren om ook maar 1 opdracht van COA aan te nemen, dan is het probleem snel opgelost.
Geen onderdak, geen catering, geen vervoer, geen asieladvocaten etc. Dan gaan (moeten) morgen de grenzen dicht.
Lijst maken van die ondernemers en boycotten, helaas zullen er dan buitenlandse ondernemers ingezet worden.
Je hebt een punt, waarschijnlijk dik aan verdiend met al die pendelritjes. Zouden ze ook pendelen van Italië naar ter Apel ?
Meteen "uitzetten", omdat dit niet mag word het Bed, Bad, Brood pensioen.
Win win voor beide partijen.
Uitzetten, is dat die puntige knop tussen de ogen en mond waar je eigenlijk heel hard op moet slaan voor hij werkt?
Ik ben niet het toppunt van empathie. Maar als ik dit verhaal lees, dan heb ik heel hard te doen met de mensen van dit bedrijf....
Ik niet, ze verdienen er bakken met geld mee.
Is de politie al langs geweest om dit faceboek bericht te verwijderen?
Zou de wal nu eindelijk het schip wat gaan keren??
Nee
Verander de wet, stuur ze gewoon terug als ze zich misdragen, probeer dit eens in Dubai als bezoeker. Zo hoort het.
1.Dit zijn geen asielzoekers
2.Ze komen uit veilige landen.
3.De EU maakt het niks uit als ze allemaal geweigerd worden wegens hun misdragingen.
Dat Ter Apel wegens de ruimte daar van (ik geloof) een voormalige NAVO opslagplaats een ideaal opvangkamp werd is enigszins verklaarbaar, maar dat het ooit aanmeldcentrum is geworden is stompzinnig. De meeste asielzoekers komen aan de zuidgrens en via Schiphol binnen.
Het zou aardig zijn dit aanmeldcentrum en die opvang ergens in de Randstad te plaatsen, vlakbij Schiphol, in de buurt van Haarlem of zoiets. En dan eens kijken hoe snel maatregelen wel genomen kunnen worden. Ik vermoed: Heel erg snel.
De Nassau Dietz kazerne in Budel was ooit een tweede aanmeldcentrum in het zuiden.
@der_feldwebel | 26-05-23 | 10:52:
Ter Apel is een bijzonder domme keuze. Nauwelijks OV, geen trein die er langs rijdt, alleen busvervoer. En toch daar aanmelden. Wie heeft dat verzonnen?
@Beste_Landgenoten | 26-05-23 | 11:03:
"Wie heeft dat verzonnen?"
Geen idee, maar het zou mij niet verbazen als dit bewust gedaan is. Als een soort van ontmoedigingsbeleid. Om het verblijf zo onaangenaam mogelijk te maken.
Dat onaangename is goed gelukt, maar dan voor de inwoners van Ter Apel!
Overigens ben ik meerdere keren op die locatie geweest en alleen rit ernaartoe is al depressief makend.
@Beste_Landgenoten | 26-05-23 | 11:03: Toch logisch, kun je ze nog een beetje geconcentreerd houden. Moet je eens op station Maarheeze gaan kijken, lopen steevast 5 a 6 beveiligers. Kun je eigenlijk nog niet eens een station noemen, meer een perron.
@Beste_Landgenoten | 26-05-23 | 11:03:
Ver weg van de Randstad, Landegnoot. Je weet toch hoe het werkt. Zij de lusten, wij in "de provincie" de lasten.
In de buurt van Haarlem... Bloemendaal of Heemstede-Aerdenhout, is dat wat?
Stank voor dank, tijd om te kappen met de hele asielindustrie.
Blijkbaar moeten er eerst doden vallen en dan nog zal deze regering niet ingrijpen. Totale incompetentie verscholen achter zogenaamde afspraken in Brussel waar niet aan gemorreld zou mogen.
Zelfs wanneer er doden vallen gaat dit 'gewoon' door.
Tot voorbij het punt dat het hele land naar de kloten is.
Psychologen/Ambtenaren-idee: als je onder de 7 op 10 scoort op de Schaal van Dankbaarheid; automatische uitzetting.
Het kartel en de MSM is druk bezig met de dreigementen richting het adres van Sigrid Kaag. U weet wel, van de partij die geen plafond wil op asielaanvragen. Zo is de cirkel weer rond.
Ik kijk uit naar de interviews op de NPO met buschauffeurs, conducteurs enzovoorts in dat gebied rond Ter Apel, en Budel, enzovoorts. En dat er dan kinderen in beeld komen die zich grote zorgen maken om vader of moeder want er zijn al zoveel collega’s aangevallen en ernstig bedreigd.
@Nuuk | 26-05-23 | 10:39:
Er wordt heel veel onder de pet gehouden. Als het volk werkelijk alle informatie zou hebben van wat er misgaat met die asielzoekers dan stond Wilders nu op 50 zetels in de peilingen.
@Nuuk | 26-05-23 | 10:39: die houden we erin
Het COA heeft laten weten de racistische busmaatschappij niet meer in te huren. "de chauffeur draaide de hele weg André Hazes, geen wonder dat de mensen wat onrustig werden" In het vervolg worden onze cliënten per Limo vervoerd.
Sr of Jr? Want de laatste valt idd onder pestgedrag. De eerste uiteraard niet, das een wezenlijk onderdeel van de inburgering wet.
Ze doen dit omdat het wordt toegelaten.
Yup. Vrij naar: you get what you allow.
Ja natuurlijk. Niemand van de verantwoordelijken die het iets interesseert.
Precies!
Ze lachen zich gek en minachten de zwakte van Nederland, en eigenlijk is dat terecht.
Het land haalt psychopaten binnen.
Hebben die alsielzoekers met fakkels gezwaaid? Nee? Wat is het probleem dan?
/Kaagmodus off
Voor de mensen die dit bericht hebben gemist:
Tull en ’t Waal voelt zich overvallen: ‘220 asielzoekers bij een dorp van 700 zielen, dat is veel te veel’
www.ad.nl/nieuwegein/tull-en-t-waal-v...
Busje komt zo...
Elk gat in Nederland met veel GL ben '66 stemmers (die dachten er makkelijk vanaf te komen) compleet volplempen met asieleisers! Anders gaat het niet doordringen tot de rest van Nederland!
@At_Dawn_They_Sleep | 26-05-23 | 10:23: petten volgendjaar +500
Ik laat deze even aan mij voorbij gaan.
Ik vind het te leuk op GS.
Heb overigens wel net twee broodjes shoarma op....
Waarom kan ik niet verder lezen. In opdracht van het COA verwijderd???
Maar ze gooide niet met een bekertje met bier.
Vanavond allemaal naar jinek om hun trieste verhaal te vertellen.
Het is tijd om het COA voor dit "incidenten" strafrechtelijk te vervolgen. Men moet hebben geweten wat voor groep dit was, dat men niet weg wilde en toch geen beveiliging meesturen of kleinere groepen samenstellen.
Zei heh
Je zult toch maar zonder enige vorm van common decency geboren zijn. Arme mensen, zij kunnen ook niets doen aan eeuwenlange inteelt. Dat zij laatst hun vrouw/nichtje nog tegen ze.
Dus dit mogen de asielzoekers doen volgens de Vluchtelingenverdragen?
Misschien niet, maar volgens die verdragen en de NL rechter mogen wij er in ieder geval niet iets mee doen.
In verdragen staan vooral hun rechten, niet hun plichten.
Nou ja, 98% valt niet onder een Vluchtelingenverdrag is mijn gok.
Dus voor hen geldt dat verdrag ook niet.
Nog mag je me toch eens uitleggen waarom de hele "menselijke" inhoud van die bus niet linea recta het land uitgesmeten wordt.
Uitspraak rechter.
Van Ter Apel is het maar een heel klein stukje naar de Duitse grens. Ik suggereer niets hoor, ik noem alleen een feit.
@MAD1950 | 26-05-23 | 10:12: Nou, je suggereert wel degelijk iets. Je bedoelt gewoon dat de bus de passagiers in Dld moet dumpen. Toch?
En, ik ben het helemaal met je eens.
Alleen vind ik dat je Dld niet met dit probleem moet opzadelen, maar het EU land waar ze binnengekomen zijn. En daar loopt het dan ook vast. Hoelang gaat dit door, totdat de EU hier iets tegen doet, en een echte buitengrens instelt?
-
@Bernhard de II | 26-05-23 | 10:47: Dat gaat de EU dus niet doen. Zoveel is wel duidelijk.
@ChalinaRosa | 26-05-23 | 10:51: Begrijp ik. Maar. Bij welk aantal zouden ze er niet meer onderuit kunnen om maatregelen te treffen? Waar ligt die grens?
-
Ook al zo’n bericht, twee vuurwapens gevonden in de crisisnoodopvang voor asielzoekers: www.rijnmond.nl/nieuws/1675708/burgem...
Ze wilden plaats maken voor nieuwe aanwas? Als in je schiet er 5 dood zodat er 5 nieuwe mogen komen?
Op de binnenplaats van het gevangenismuseum te Veenhuizen staat nog een mooie ouderwetse DAF bus met cellen erin (cellenbus) om oproerkraaiers af te voeren. Ik zou die maar eens weer aan de praat krijgen.
cdn.museum.nl/assets/4b26262e-b5b8-40...
Wat zou Jezus doen? Wat Superman zou doen weet ik wel. Die zou de bus oppakken en richting Marokko gooien. Maar die Jezus hè? Mysterieuze kerel was dat. Wat ik zou doen? Hmm.. Doorrijden naar het huis van Rob ''Ik wil twee miljoen Afrikanen'' Jetten en ze daar afzetten.
Voorspelbaar commentaar van COA, D`66-en CU-politici, Vluchtelingenwerk et cetera: "Vervelend voorval, maar het is slechts een incidentje. Het is een kleine minderheid die het voor de rest verpest. De meeste asielzoekers zijn fijne mensen, op de vlucht voor oorlog en geweld"......
rt is toch niet te geloven: In Nederland krijgen asielzoekers onbeperkt rechtshulp, in andere landen is dat beperkt. In Nederland moet de IND bewijzen dat een asielzoeker geen recht geeft op een status, in andere landen is dat omgekeerd. Hou kan het nou, dat Links (wellicht m.u.v. de SP) zo ontzetten naïef is? Hoe kan het nou, dat VVD en CDA, als toch redelijke middenpartijen, zich zó laten ringeloren door CU en D`66? Hoer kan het nou, dat zoveel mensen dan toch op die partijen blijven stemmen?? Vragen, waarop ik geen antwoord weet. Wél weet/vind ik, dat het in Nederland tijd wordt voor een sterke en bekwame leider, die met de vuist op tafel slaat en deze misstanden adequaat oplost. Voorbeeld: de huidige president van El Salvador.
Het zit hem in de verdiensten. Linksom of rechtsom worden er mensen beter van. Advocaten, vastgoedhandelaren, witgoedhandelaren, busmaaatschappijen en vergeet de coaches en jeugdwerkers en begeleiders niet. De tarieven zijn aantrekkelijk. En zolang het niet in hun stad of dorp is is het geen probleem.
Doorlopen mensen. Bloedsuikerspiegel was te hoog . Meer was er niet aan de hand.
Ach... Zijn we niet allemaal jong geweest... Geintje met het schoolreisje...
"Ik schrik hier van" in 3...2...1..
Incident....
Komt door de trage procedures/ vooruitzichten/ achtergebleven familie
onthutst ?
Weg met deze profiteurs, die de capaciteit inpikken die bestemd was voor serieuze asielzoekers die daadwerkelijk uit een conflictgebied komen.
Kortom. Stem ze weg.
En ook dat moeten we niet meer doen, er zijn zoveel conflictgebieden, van Oekraine to jemen, tot Sudan enz.
Mogen die honderden miljoenen van jou wel allemaal hier naar toe komen?
@Nederlandop1 | 26-05-23 | 10:01:
#KickOutKabinet
Ik fancy het idee om die lui bij Van der Burg achtigen te laten wonen. Dus een villa crowdfunden in DH of Wassenaar of bijvoorbeeld een grachtenpand en dan daar de 'je bent welkom in mijn land' deurmat neer te leggen voor veilige landiers. Een villa met een stuk land is beter. Dan kunnen er ook nog een paar honderd in tentjes op het erf logeren.
Aerdenhouters wilden de komst van de eerste 11 asieleisers tegenhouden omdat niet goed was gecommuniceerd over de procedure en inwoners onvoldoende waren geïnformeerd over de kwestie.
Forget it, AZC 's komen niet in (rijke) VVD buurten
Enkele bewoners willen het verzet tegen een groot asielzoekerscentrum in Santpoort-Zuid gaan bundelen. Daarbij wordt ook meteen gekeken naar juridische mogelijkheden om de opvang tegen te houden.
Een aantal bewoners was maandagavond aanwezig in de raadszaal om het debat over de asielopvang in Velsen te volgen. ,,Onderschat ons niet’’ en ,,Liever geen nieuwe keuken, dan een azc’’, was het commentaar. Ofwel, enkele bewoners willen wel geld steken in juridische bijstand om de komst van een azc op het terrein van Handgraaf of op sportpark De Elta te voorkomen.
@Cornelis12 | 26-05-23 | 09:57
O jawel, in een VVD buurt in Nuenen is men daar mee bezig. De beoogde locatie is gewoon te zot voor woorden. Ben benieuwd hoe dat af gaat lopen.
Moet u eens doen, iets van een ander vernielen.
Dan staat de popo met een taser u op te wachten.
Hier een meute verzogcoa's met de vraag, wenst u niet naar Den Haag te gaan,?
Geeft niet , als u uw transport molt, mag u terug komen.
Hoe lievvvvvvv.
Niet voor niets helemaal weggestopt in een uithoek als Ter Apel. Dan hebben de randstedelijke bestuursbobo's er geen last van.
@Zeurders | 26-05-23 | 09:55: Zoals u zegt.
@Zeurders | 26-05-23 | 09:55: Ter Apel heeft zich vrijwillig gemeld als locatie destijds omdat het geld rook. Dat geld is gekomen maar deze consequenties hadden ze niet zien aankomen.
@_pacman_ | 26-05-23 | 10:10: en iedereen die het wel zag aankomen werd als 'rascist' gebrandmerkt...
We halen beesten binnen en mogen er niks van zeggen
Wat een circus, waarom wil onze overheid dit toch?
De hele buslading kan wat mij betreft bij het chemisch afval.
omvolking xxl
Is de NOS er al met een electrisch en stikstofvrij busje zonder stickertjes naartoe gereden, om verslag te doen van de racistische buschauffeur?
Nee, lijkt me niet want dit incident wordt volledig verzwegen in de berichtgeving van de staatsomroep. Waarschijnlijk vindt men het te stigmatiserend voor de asielzoekers.
Waarvoor gingen ze naar Den Haag?
Op de bank bij ome Mark thuis logeren?
Ik hoop: om ze op het Binnenhof te dumpen, zodat het partijkartel eens een keer met eigen ogen ziet wat het binnenhaalt. Maar het zal wel wat anders zijn geweest. Misschien gunde het COA die zielige mensen een leuk dagje uit.
Altijd fijn. Een overheid die de zaken onder controle heeft.
Nederland is een slap bang volkje dat wordt geleid door slappe bange leiders. Bang voor hun reputatie en baantje.
Het wordt steeds duidelijker dat de politiek mensen die zich onaangekondigd in Nederland melden beschouwd als 'untouchables' die ten koste van de eigen bevolking ten alle tijde gefaciliteerd dienen te worden misschien in de hoop op schouder klopjes uit de eigen bubbel of uit Brussel!
Een verkeerde risicoinschatting door het COA. Deze groep had met een gedetineerdenbusje vervoerd moeten worden.
Zelfs dat is nog te luxe.
Ik zie nog geen COA-verzoek om Facebookbericht te verwijderen vanwege 'kwetsend'. Zal zo wel komen.
Die VVD kakel kip Yeşilgöz zal wel weer roepen dat dit niet kan, onacceptabel. En dan gewoon weer verder.
Hoe gaat dat nu straks als er rekening rijden is ingevoerd? Zomaar een vraag hoor.
Dan staan er minder en korter files.
@Red shirt | 26-05-23 | 09:43: Niet juist, de files blijven, maar ze worden duurder.
@Red shirt | 26-05-23 | 09:43: Want mensen stoppen met werken omdat het dan echt niet meer loont.
Slim plan!
Iemand die weet of dit rekening rijden ook geldt voor wegen in de stad en wegen (geen snelwegen) net buiten de stad?
Je bent als busbedrijf niet verplicht om voor het COA te rijden hé!
Maar ik vermoed dat het om lucratieve contracten gaat.
Dus eigenlijk vragen ze er wel een beetje om, toch?
Miljonairs, die buschauffeurs, allemaal..
@Nuchternederland | 26-05-23 | 10:05:
Het zal door de betrokken bedrijven (niet de chauffeurs uiteraard) als aanvaardbaar risico worden aangemerkt.
@Reagiertank | 26-05-23 | 10:31: Nope, alleen Fred Teeven, die zal in de buurt komen.
We staan erbij en we kijken ernaar... lamgeslagen en gedesillusioneerd.
Volgende keer verplaatsing met DJI tours?
Vernieling is een misdrijf.. Daar was iets mee, die term. Dan moet je meestal iemand bellen, en die komen dan iets doen.. Politiek? Polikliniek?.. Partitie? Traditie? -Wat, het COA? En doen die dan vervolgen, veroordelen en opsluiten? Ja toch? Toch? TOCH?
"Het is mooi geweest." Gaat voor veel dingen op.
Hoeveel koeien hebben we eigenlijk in NL, ik probeer even een vergelijking te maken tussen de asielhouderij en de reguliere melkveehouderij. Het 1e is meer een ponzi scheme, op het tweede kun je nog wel een kosten baten analyse maken.
Bah wat een stemmingmakerij, dit betrof slechts een incident daarnaast zijn de betrokkenen verwarde medeburgers die juist een steuntje in de rug nodig hebben.
Precies, gevlucht voor oorlog en geweld in die shithole countries als Italië, Frankrijk, Belgie, misschien zelfs Spanje of Griekenland.
Op rtvnoord staat in de laatste alinea.Toch wil het ondernemersechtpaar niet alle asielzoekers door het incident over één kam scheren, zo wordt duidelijk uit de Facebookpost. 'Wij rijden met regelmaat voor het COA. Gezinnen, maar ook alleenstaande mannen. Mensen die blij zijn dat je ze naar een plaats brengt waar iets te eten is en waar een bed staat. Dankbare mensen, want ja die zijn er wel degelijk.'
Raar dat ik dat niet terug kan lezen. Maar dit lees ik tegenwoordig ook overal. Leuk en aardig maar dan nog onderaan de streep zijn het nog steeds veel te veel.
Het boos makende aan dit soort nieuws is niet eens het incident zelf, het is het feit dat iedereen er daarna schaapachtig bij staat en niemand ook maar iets kan. Het COA kan niks anders verzinnen dan ze snel door de procedure te halen, de gemeente kan niks, de politie kan niks, Eric van der Burg kan al helemaal niks, Yesilgöz kan niks, Rutte wil helemaal niks. Heel erg spijtig vinden mag nog net.
Kunnen of willen?
Heeft Wilders wel een oplossing?
@spamzuiger | 26-05-23 | 09:43: Oh, had ik Rutte verkeerd gespeld of zo?
@spamzuiger | 26-05-23 | 09:43: Nu je het toch vraagt, ja ik denk het wel. Zullen we hem een kans geven?
@spamzuiger | 26-05-23 | 09:43: ja
@spamzuiger | 26-05-23 | 09:43: Ja, grenzen dicht.
Ik wens de chauffeur heel veel sterkte.
Dat wens ik hem ook.
Op mij maakt dit indruk, maar wat ik echt verschrikkelijk vind, is dat onze 2e kamer, en vooral het kabinet hier helemaal niet wakker van liggen. Die zijn vooral met zichzelf, of met hun kinderen bezig. Profileren, zielig doen (Kaag) of breed blijven glimlachen (Rutte).
Waren er maar verkiezingen op korte termijn, dan wist ik het wel. Ik heb lang VVD gestemd, maar dat is over.
Haalt dat wat uit? Nee, vrees ik. Niets.
-
@ Kris, ik wens hem een nieuwe werkgever die dit soort opdrachten van COA weigert. De baas zit op kantoor geld te verdienen, terwijl zijn personeel wordt bedreigd in de bus.
Fijn dat de wal t schip steeds vaker en harder keert.
Hopelijk komt er een moment dat de kapiteins en stuurlui dit ook inzien.
gaat niet gebeuren.
Ze hadden bij terugkomst in Ter Apel met geweld de bus uitgeslagen moeten worden, dit wordt beter verstaan dan al dat halfzachte gedoe.
Maar dan loopt de Dam vol met jankend Nederland en wordt voor iedere sportwedstrijd geknield.
Ik zou eerst wel eens willen weten wat er daadwerkelijk is gebeurt.
Ik zou zeggen vraag het maar aan iemand van d66
Op zich een prima vraag, maar wat wil je precies weten wat niet geschreven is? Denk je dat de chauffeur een provocateur was?
@donkieshot | 26-05-23 | 09:38: Precies wat u zegt: ik wil weten wat niet geschreven is. Feiten en context.
www.dvhn.nl/groningen/Groep-asielzoek...
De buschauffeur heeft dus contact opgenomen met het COA waarna hij is teruggereden (subjectieve toevoeging: onder veel stress, want de passagiers werden boos toen ze dat in de gaten kregen).
Wat wil je dan nog weten?
Dit is een enge ervaring voor een chauffeur, maar jij gaat er vraagtekens bij zetten?
Sterkte aan de chauffeur.
Wat er is gebeurD, is dat deze bende hyena's zich begon te vervelen, en geen normen/waarden heeft. En dus maar gaat vernielen , stelen en bedreigen.
Wat zou er anders kunnen zijn gebeurD?
Verzin eens een scenario.
Nee jij wilt iets horen wat beter in jouw straatje past al is dat er niet.
Je bedoelt dat de buschauffeur misschien niet alle misstanden heeft doorgegeven?
Staat in de tekst..
Eens kijken wat men er op de site 'Joop' over schrijft.... goh... niks.... alsof het gewoon niet gebeurd is.
Gewoon de koppen in het zand blijven drukken. Het komt echt wel goed hoor. Ooit. Wanneer er een ster op onze aard klapt misschien.
Dat duurt nog zo’n 4 miljard jaar, kan er een paar jaar naast zitten, voordat de zon de aarde zal verzwelgen. U doelt waarschijnlijk op een komeetinslag? Die lijkt er tenminste aankomende 100 jaar ook niet in te zitten.
Zal Rutte zich ook zorgen maken om de toekomst van zijn kinderen in dit land?
Oh wacht..
Helemaal voorspelbaar als je mensen aan het culturele, maatschappelijke en politieke roer hebt staan die hersenloos 40 jaar lang het mantra herhalen dat alle culturen gelijk zijn, verschillen ontstaan door racisme en discriminatie en dat alle problemen zijn op te lossen met een kopje thee en een foei-gesprek.
Je laat mannen uit een cultuur binnen waarin onderling wantrouwen, machismo en geweld de norm zijn en dan sta je beteuterd te kijken als je GL/PvdA/D66 foldertje niet in vruchtbare aarde landt. Hoe kan dat nou? Vlug! Zet een paar huilende kinderen en een vriendelijke geïntegreerde groenteboer voor de camera!
"extreem-links" Nederland pleegde heel dapper... een moordaanslag op Janmaat en zijn vrouw, daarna, inderdaad in 40 jaar is Nederland zwaar verkwanseld en reparatie gaat pijn doen, overigens valt kabinet dezer dagen want de vluchtende Kaag was het laatste touwtje.
@hagelkruis | 26-05-23 | 09:29: Niet aleen Janmaat, ook de Makro, de Nederlandse bank etc moesten het ontgelden met bomaanslagen.
Puur met terreur is links groot geworden.
Ook nu zie je een steeds extremere acties van milieuclubs, ze proberen zelfs geweld salonfahig te maken, want het doel heiligt de middelen.
Wel je schoenen uit doen als je gaat theedrinken.
Jammer dat Michel niet door is gereden en ze gewoon voor de deuren bij de regering heeft afgeleverd.
Of doorrijden naar Marokko.
Als ik de foto’s zo zie kunnen ze zelfs niet een bus slopen die ‘asielzoekers’. Dit ziet eruit als klein bier.
"Dit ziet eruit als klein bier. " vooral blijven wegkijken hoor en het afdoen als niks.
Jij bent onderdeel van het probleem.
Linkse hersenen werken ondoorgrondelijk, zouden ze eens onderzoek naar moeten doen.
Ik keur niets goed he, maar dit is een typsich facebookbericht. Ik zie een kastje dat mogelijk is opengebroken en een mogelijk verborgen stalen bevestiging. Wellicht is dit bericht met name bedoeld voor de verzekeringsuitkering.
@BobDobalina | 26-05-23 | 09:30: Als dit het enige typische Facebook bericht zou zijn kreeg je van mij nog bijval maar je moet eens al die 'typische Facebook' berichten eens bij elkaar optellen.
Leer tip voor zoek eens naar 'buurtalert Ter Apel' op jouw Facebook en join them.
Als ze 'zelfs geen bus kunnem slopen', iets wat een beetje jongere(zonder quotes) al vanaf zn 12e kan, welk arbeidspotentieel hebben die gasten dan eigenlijk?
@ReyNemaattori | 26-05-23 | 09:38: Terwijl ze bij de asiel aanvraag steevast vertellen dat ze automonteur waren voordat ze moesten vluchten....
Zekers, om een bedreigde buschauffeur hoef je geen traantjes te laten
Ik las gisteren ergens dat het COA 8.7 miljard (extra?) nodig heeft voor de opvang van 70.000 asielzoekers. Dat is meer dan 100.000 euro per persoon. Wie is er hier gek?
Kan je flink wat bussen van slopen.
Een asielzoeker kost inderdaad all-in zo’n 70.000 euro per jaar. Da’s dus 70.000 * 900 * 52 aan extra kosten erbij per jaar bovenop de reeds 100-duizenden reeds aanwezig. Tel uit je winst.
Gezellig.
Het is een klein groepje asielzoekers die het verpest voor de rest
Ik noem ze zelf de kwaadaardige elite, maar dat mag niet van dit kleine groepje die het theoretisch verpest voor de rest
‘incident’
‘Raddraaiers’
‘De verzekering en het coa betalen de schade’
En wie betaalt het COA?
Verzekering = molest, COA=belastingbetaler
Heb van Jaap Velema, burgemeester van dienst aldaar via-via veel dingen gehoord en dat is nu niet bepaald iemand die met de vuist op tafel slaat. Het is wel een hele lieve jongen maar data hebben de inwoners van Ter Apel geen ene flikker aan…
Ze missen de oorlog te veel, stuur ze terug. Heimwee is iets vreselijks.
Maar ja, volgende week rijdt deze man gewoon weer met een bus vol asielzoekers, want dat COA is zijn broodwinning, een grote melkkoe waar er veel afhankelijk van zijn.
Volgende keer Julio Poch laten rijden.
Niet op het nieuws geweest, dus geloof er niets van.
Het is ook een saai stuk, van Ter Apel naar Den Haag. Laatst meegereden met iemand dat stuk, ik verveelde me zo dat ik het dashboard heb gesloopt.
Een les voor alle busbedrijven: eis beveiliging en anders niet vertrekken.
En zo gaan we nog een miljard extra uitgeven.
Gewoon in een veewagen transporteren.
Misschien moeten alle busbedrijven weigeren......
@LoesjeP | 26-05-23 | 09:41: Net zoals gemeentes?
@Graeme Reaper3779 | 26-05-23 | 09:33:
In treinen naar het oosten.
Vechten voor de 'vrijheid' tegen Putin, die minderheden onderdrukt..
@Reagiertank | 26-05-23 | 10:37:
Als dat eens zou kunnen......
Enfin, een mens mag toch blijven dromen nietwaar?
Geen jeugdhonk in de buurt waar ze opgroeiden, en de Nederlanders zijn allemaal racisten, tjah, dan krijg je dit.
Kan de burgemeester alvast thee zetten voor het foeigesprekje.
maar beter even geen commentaar, heb al een ui.
Door slechte opvoeding krijg je verwende kinderen. Dit zouden ze in hun landen van oorsprong niet durven doen.
Wat ik begrijp: Dit is een verhaal uit tweede hand. Iemand die Michel's verhaal optekent. "Alles was opengebroken". Waarbij ik plaatjes zie van enkele opengebroken kastjes en een sigarettenplek. Of de bus echt totaal is vernield vraag ik me af maar misschien doet het minder ter zake dan het feit dat de heren zich zo gedroegen. Vermoedelijk weer veiligelanders? Lees ook waarmee het bericht begint, voordat weer alle asielzoekers over een klam worden geschoren:
"Tot nu toe altijd de schrijnende gevallen. Gezinnen, maar ook alleenstaande mannen. Mensen die blij zijn dat je ze naar een plaats brengt waar iets te eten is en waar een bed staat. Dankbare mensen, want ja die zijn er wel degelijk. Tot nu toe nog nooit geen problemen gehad.." ("nooit geen" is hier Drents voor "nooit").
Edoch, het zal vandaag wel weer losgaan op alle asielzoekers. En bussen worden vernield door onze beste landgenoten:
nos.nl/artikel/2400040-feestje-gronin...
In een mand met rotte appels zal vast ook af en toe een goede appel zitten. Iedereen, ook bij het COA, weet precies waar de rotte appels vandaan komen maar zijn niet bereid duidelijk, hardvochtig tegen dit schorem op te te treden zodat uw dankbare mensen niet worden meegezogen in het afvoerputje.
Het interieur van de bus is gesloopt, m.a.w. de bus kan je niet meer inzetten. Het asielsysteem is stuk en de bus ook.
Dan begrijp je minder dan de gemiddelde mens en heb je je ogen gesloten voor alles dat niet in jouw plaatje past. Je wacht gewoon op zulke berichten om je voorliefde voor noordafrikaanse mannen hier te delen.
Oh wat genuanceerd kunnen sommige mensen zijn, als het ze zo uitkomt. Ver van mijn bed. Vanachter de schrijftafel. Nooit azieligerts gezien. Wat een hemelse situatie.
Drank maakt meer kapot dan goed voor je is…
Het is incident na incident na incident etc enzovoort. Plus het feit dat dit feestje bijna 14 miljard kost. Bekijk het grote plaatje eens.
Geen whataboutism svp.
@dathoujetoch | 26-05-23 | 09:17: Ach, het is een houding die hij aanneemt. Erg eenvoudig om te doen maar niet meer dan dat en het is zijn eigen tijdverspilling en dat terwijl het leven toch al zo kort is.
@dathoujetoch | 26-05-23 | 09:17:
"Nooit azieligerts gezien." Was in 2021 een week lang te gast bij een echte asielzoeker uit Sierra Leone. Kindsoldaat geweest, fijne verhalen over het moeten doodschieten van eigen familie toen hij elf jaar was. Hij is er wonderwel goed uit gekomen, mede dank zij de opvang in een Nederlands gezin uit Leeuwarden.
Het verhaal wordt verteld door zijn vrouw. Niks raar aan toch?
Je snapt er weer weinig van en probeert op de bekende wijze de zaak te verkleinen en af te leiden naar andere zaken.
@Beste_Landgenoten | 26-05-23 | 09:22: nou, even een traantje wegpinken hoor.
@Zwizalletju | 26-05-23 | 09:25:
Niks verkleinen. Er wordt hier dagelijks op posterformaat van alles uitvergroot. Ik noem slechts de feiten en zie een bus waar menig studentenreisje niet raar van opkijkt. Edoch, dat ze zich misdragen is onacceptabel en ik zou dan ook graag zien dat ze "snel door de procedure gaan", ofwel snel worden afgewezen en liefst het land uit gezet.
Die schade wordt gewoon verhaald op het studentencorps en als het een beetje meezit doet dit bij sommigen doordringen dat het dom was en dat ze dit niet meer moeten doen.
Bij deze ellendelingen wordt de schade op u en mij verhaald door middel van belastingen, en die ellendelingen lachen zich drie keer in de rondte vanwege die malle Nederlanders die hen toelaten alles te slopen.
@bl
Hoe weet je nou dat die kindsoldaat er goed vanaf is gekomen. Ben jij ook al psycholoog.
@Beste_Landgenoten | 26-05-23 | 09:22: Inderdaad, u zegt het: wonderwel. Gaat er al een lampje branden bij u.
"Nooit geen" is niet Drents. Het wordt onder andere ook op de Veluwe veel gebruikt. Nooit geen is altijd.
@Beste_Landgenoten | 26-05-23 | 10:12: Hoi Youri!
@HoniSoit | 26-05-23 | 09:28:
"Hoe weet je nou dat die kindsoldaat er goed vanaf is gekomen."
Omdat ik hem goed ken, het is de "stiefbroer" van mijn vriendin. En ja hij heeft geregeld nachtmerries en last van ptss maar heeft een gezin, werk en een redelijk goed leven. Vorig jaar tot "meest positieve werknemer" van zijn bedrijf uitgeroepen. Zonder issues zijn die ex-kindsoldaten nooit 100%.
@Beste_Landgenoten | 26-05-23 | 10:28: De verhalen van asielzoekers zijn niet per definitie waar.
Ze waren vast aan het oefenen, ze willen uithaler worden.
Hij rijdt maar, bij dag en bij nacht
Met wagens, heel zwaar aan de vracht
Z'n arbeid ziet hij niet als sleur
't Is z'n plicht, hij is chauffeur
Aan menig gevaar staat hij bloot
Maar 't moet wel, 't is immers z'n brood
Dat hij er z'n hachje aan waagt
Ach, daar wordt niet naar gevraagd
Bus voorzien van een afsluitbare cabine zodat de chauffeur altijd veilig is lijkt mij het minimum.
of met Conair
Goed plan!
Gasdichte cabine
Wát gingen ze eigenlijk in denhaag doen? Een dagje madurodam? Een excursie naar de parlementsgebouwen? Een dagje strand?
Ik denk een museumpje bezoeken en daarna een klassiek concert of wellicht een ballet-voorstelling?
Cursus, kringgesprek, overleg met Kamerleden die dan kunnen zeggen ' gisteren sprak ik nog een azieligert', figuranten voor weer een d666 spotje, klapvee voir een tokshow over de azieligerts, sollicitatiegesprek trainer PSV, ajak en meer, enz
Dagje vrij jatten en dan terug.
Logeren bij Kaag?
De strippenkaart was nooit bedoeld om een bus te strippen.
Ja zo kun je het ook bekijken. Als je niet goed snik bent.
Hup AZ!
Gewoon per veewagen vervoeren. Het liefst waar varkens in gezeten hebben.
Ben benieuwd hoe snel als dit van facebook afgehaald wordt. Wanneer je de duizenden reacties leest dan vraag je je af waarom die politici maar doordrukken dat die gelukszoekers/eisers bediend moeten blijven worden, en zelf nul komma nul rescpect en dankbaarheid laten zien. Ik snap er niks meer van.
Het valt ook niet uit te leggen.
Het hele verhaal staat ook gewoon op rtv drenthe.
En Michel dan?
Dan was Michel de pineut geweest.
Oke ja excuus, dat gun ik Michel ook niet.
De vrachtwagens waarmee varkens worden vervoerd inzetten voor deze doelgroep kansloze oproerkraaiers.
Harteloos.. Die varkens moeten er daarna ook weer in!
Héé waar blijven die linkse reaguurders nu er een buschauffeur wordt bedreigd door Kaag's nieuwe buren? Ohh wacht, zij verlaat Nederland.
Je kunt toch geen appelen met appelen vergelijken?
Nee, maar zij is de redster van het land, een onbegrepen genie, en zij wordt heel anders bedreigd dan 18 jaar Wilders.
Het moet eerst veel erger worden voordat het beter wordt. Alleen is dan het meeste leed al geleden en schade aan de samenleving onomkeerbaar.
Het valt me persoonlijk ook op dat ik er zuurder over ben denken "Waarom zijn ze hier, rot op naar elders"
Dat zit niet in mijn aard, maar groeit wel met de dag. Wat zou er met de mensen zijn die in Ter Apel wonen met alleen maar die shit om je heen.
voortschrijdend inzicht ?
@beavis | 26-05-23 | 09:11: als realist wel. Ik snap niet dat er nog steeds mensen zijn die vanuit ideologie dit nog ondersteunen. De vrouwtjes met bordjes 'all are welcome' moeten toch ook wel eens bedreigd zijn, of in hun gezicht zijn gespuugd door zo'n tuigh
Ze gaan de schade vast tot de laatste cent betalen, zo zijn ze wel.
Dar krijgen ze vast toeslagen voor.
Over een jaar of twintig is dit probleem vast opgelost.
Ze gaan er naar kijken.
Willen ze niet, of kunnen ze niet?
Vaders houdt je dochters binnen.
Dat vind ik persoonlijk nogal een ding met 2 dochters. Voor mezelf geloof ik het inmiddels wel....
Alle cruiseschepen zitten al vol met deze toppers. Nu worden alle 5-sterren hotels afgehuurd. En waag het niet om ze in een 4-sterren hotel te stoppen, want dan zie je hier wat ermee gebeurt.
Michel had beter direct door naar Schiphol kunnen tuffen en ze daar op de landingsbaan af kunnen leveren. Maar ja, Nederland. Ik denk zelfs dat een flink rood kruis in het dossier van deze primaten nog teveel gevraagd is.
Ik stem PVV. Ik heb mijn best gedaan.
Straks een bedje huren aan het strand van de Bloemenriviera. Oortjes in en muziek luisteren, terwijl de zon zijn werk doet. Iedereen die ik ken heb ik geadviseerd ook op Geert te stemmen. Meer kun je niet doen. Als veel mensen toch ergens anders voor kiezen, dan rest er kapotte bussen, veel belasting betalen en onveilige straten. Het is niet anders.
*zich insmeren gaat*
Nog een geluk dat ze in de bus bleven. Het wachten is op de eerste groep die plunderend het land in trekt.
Het zijn asieleisers, die zijn ijzersterk in het steeds verder de grenzen oprekken en opzoeken. Kwestie van tijd dus.
Toen ik in 1984 mij moest melden in Amersfoort voor mijn dienstplicht werden wij op het station opgepikt door een 4-tonner, waar we achterin moesten inklimmen. De chauffeur had de dag van zijn leven, want iedere bocht richting de kazerne werd met te hoge snelheid genomen waardoor wij de 4-tonner in zijn geheel leerde kennen. Misschien als alternatief voor de touringcar?
Zo'n viertonner heeft geen WiFi, dat is onmenselijk.
@HankHill | 26-05-23 | 08:58: En geen bar aan boord...
Als we nu voetbal afschaffen, dan kunnen die hoolies zich gaan concentreren op het asielbeleid.
Waar in Den Haag moesten ze zijn? Publieke tribune 2e kamer? Of toch maar direct naar het internationaal strafhof?
Kijk toch eens hoe we weer cultureel verrijkt worden.
"Ze sloegen elkaar de koppen in", ik zit te bedenken hoe hier een verdienmodel van te maken.
Knuppels in de bus verkopen? Veilig achter slot en grendel natuurlijk
Ik voorzie nieuwe afleveringen van 'De Bus', degene die wint krijgt wordt statushouder.
@marcoplarco | 26-05-23 | 08:56: Stickertje erop; niet te gebruiken voor geweldsdoeleinden... in het arabisch.... als dat te vertalen valt.
Ja jongens, maar het thuisland wil niet meewerken aan de uitzetting, snap dat dan.
Ze willen het uitschot dat niets kan presteren niet terugnemen in Marokko. Er is inmiddels wel een verdrag om ze terug te brengen naar Marokko, maar er zijn natuurlijk wel grenzen en uitzonderingen!
@flinkescheet | 26-05-23 | 08:58:
Waarom uberhaupt medewerking van het thuisland? Als je geen visum of waiver hebt om een willekeurig land binnen te komen wordt je ook gewoon retour gestuurd, je thuisland heeft daar niks over te zeggen.
@Terra | 26-05-23 | 09:00: juist. En ze hebben als Turk/Marokkaan sowieso een paspoort. Dus gewoon ticket kopen en wegwezen.
Hebben de kinderen van Michel al gereageerd vanuit hun beveiligde villa in Zwitserland / Amsterdam / Jerusalem dat ze liever hebben dat hij er mee ophoudt? En heeft Michel al op camera ‘gehuild’ over deze gevoelige snaar?
Goeie
En dan wel in het Engels graag!
Dit zo snel mogelijk onder het tapijt vegen, speelt alleen maar "racistische" gemeenten in de kaart die geen alleenstaande mannelijke asielzoekers willen opvangen. Als "witte boze man" woon ik namelijk in een gemeente die vorig jaar ruimhartig Oekraïense vluchtelingen heeft opgevangen (dat is namelijk de echte vluchteling die voor een oorlogssituatie relatief dichtbij tijdelijke opvang zoekt).
Deze in meerderheid dames zijn vrijwel allemaal aan het werk en passen prima in het dorp. Maar ja we moeten allemaal aan deze culturele verrijking......
Met de kanttekening dat grote delen van Oekraïne veilig zijn...
@Graeme Reaper3779 | 26-05-23 | 09:37: Oh u bent er bekend? beetje rare aanname. Als zelfs Kiev nog worden beschoten. maar u weet het vast beter.
Is er een busdienst van Ter Apel naar Den Haag?
Nee, vandaar ook ingehuurde touring car.
Is kaag al weg?
De buschauffeur had óf de bus naar het dichtstbijzijnde politiebureau moeten rijden (maar dat politiebureau was waarschijnlijk gesloten) óf hij had uit moeten stappen en 112 bellen en tegelijk hard weglopen.
Welke hark bij de busmaatschappij heeft deze klus aanvaard.
Met zo'n rit moet politie mee op de bus. In ME-uitrusting en ook veel pepperspray. Begeleid personenvervoer en anders dikke middelvinger van touringcarbedrijf naar COA.
Als de busmaatschappij dit niet had aanvaard had vandaag de dagelijkse druktemaker op BNN/Vara helemaal losgaan op dit institutioneel racistische bedrijf. Nu is het een "incident" en wordt het genegeerd.
Die lui moeten niet een touringcar naar Den Haag. Weg moeten ze.
De bus chauffeur zelf is mede eigenaar van de bus en reken maar dat hij er leuk aan verdiend aan al die asielzoekers.dus morgen gaat hij gewoon weer.
Wat een stigmatisering van deze reizigers. Schandalig gewoon dat ze met de bus moesten en geen taxi kregen.
# en we gaan nog niet naar huis #
Wat een verschrikking weer. Het kabinet stopt dit echt niet. Het probleem van het huidige kabinet is dat ze heel anders naar de toekomst kijken dan de normale man/vrouw. Kijk Rutte, boeiend wat er over 20 jaar gebeurd, want toch geen kinderen. Kijk Kaag, boeiend wat hier straks gebeurd, want ik ga internationaal. Kijk Hoekstra, boeiend, ik vlucht want geld zat. Het is gewoon triest.
Moraal van dit verhaal: je moet nooit, maar dan ook echt helemaal nooit meer zo'n slappe human resource manager - met zeer linkse sympathieën - als Rutte de MP van je land maken!@11!!
@Aristotalloss | 26-05-23 | 09:13: En gggggggrrrrrristen bovendien!
De grootste boosmaker staat in de Telegraaf:
www.telegraaf.nl/nieuws/2105147275/bu...
"... We zullen kijken of we deze mannen versneld door de procedure kunnen krijgen.”
Niks geen versnelde procedure, direct terugsturen. Weg uit Nederland, einde asielprocedure, ga maar terug naar waar je vandaan komt.
Daar begrijp ik werkelijk waar geen ene fuck van.
Je komt naar Nederland, zet hier de boel op stelten en DAN NOG mag je een asielprocedure starten?
Hoe dan?! Wat moeten deze lui dan uitvreten om direct over de grens geflikkerd te worden!?
@Eduardo- | 26-05-23 | 08:55: ongewenst vreemdeling verklaren zou afdoende moeten zijn. Maar ze kiezen voor de langdradige procedure waaruit wellicht eventueel misschien in sommige gevallen een afwijzing volgt. Maar dan zijn ze jaren verder, geworteld en / of gaan simpelweg niet weg. Of ze zitten in het eerste het beste busje van mensensmokkelaars terug naar NL.
Da's simpel een kestie van de bal doorspelen, Zodra de procedure is afgerond zijn ze niet lanner de verantwoordelijkheid van het COA maar van de "samenleving" en de MinJus
"Versneld door de procedure".
Lees: Zo snel mogelijk afwijzen.
Rustaaag..
@Beste_Landgenoten | 26-05-23 | 09:17:
Ze ‘gaan kijken’ of dat lukt terwijl het prioriteit zou moeten zijn om deze rotte appels zo snel mogelijk uit de mand te trappen. Dan kun je je aandacht richten op mensen die écht hulp nodig hebben. En als ze door de procedure zijn, wat dan? Uitzetten? Lol! Uitzetten!
Ik was gisteren nog langs Ter Apel gereden, niks van gemerkt.
In het nachtcafé kwam dit ook ter sprake.
Wat niet onvermeld mag blijven:
,,Ze zijn niet afgezonderd. Dat moet je zeker niet doen. We zullen kijken of we deze mannen versneld door de procedure kunnen krijgen.’’
DVHN: Groep asielzoekers (alleenstaande mannen) vernielt touringcar onderweg naar Den Haag. COA stuurt bus terug naar Ter Apel. 'Afschuwelijk incident'
www.dvhn.nl/groningen/Groep-asielzoek...
Afschuwelijk incident! Hoeveel “”incidenten”” hebben we al gehad en gaan er nog komen?
@JJMS | 26-05-23 | 09:00: Dit is geen incident, dit is de ware aard.
Versneld door de procedure, kan ook betekenen: Zo snel mogelijk afwijzen.
Wat moeten we met deze lui? Waarom halen we dit binnen?
En zo dragen ze bij aan maatschappij en economie......!!
Tsss, dat zo'n verhaal op Facebook mag staan.
Je wordt er zo moe van,
De gemeente Hilversum zit met de handen in het haar: eind vorig jaar heeft Hilversum een agressieve man uit de gemeentelijke opvang voor Oekraïners gezet. Onlangs bepaalde de rechter dat de man toch moet worden opgevangen in Hilversum.
Hilversum wil nu dat het Rijk snel met een oplossing komt, bijvoorbeeld door zo'n ontheemde tijdelijk onder te brengen op een andere locatie. Zoiets bestaat al voor asielzoekers die overlast veroorzaken.
Je kan hem gewoon bij Oekraine over de grens zetten. Daar hebben ze wel een klusje voor hem.
Hilversum vraagt het rijk om speciale opvang voor dit soort asielzoekers. Ik dacht dat we dat al hadden, de gevangenis!
Er is een oplossing voor dit soort gevallen maar Joris vindt het vast niet goed als ik die hier uit de doeken doe.
Maar ik weet wel dat het nog een keer zo ver gaat komen en dan is 't janken in Den Haag. Dan zijn de Nederlanders het weer schuld, zijn we xenofoob en weet ik wat niet allemaal.
Maar het probleem, mensen, dat blijft.
@Bakkeleures | 26-05-23 | 09:22: C'est ca!
@baarbar64 | 26-05-23 | 09:05:
Dat mag niet he, volgens internationale wetten. Al denk ik zelf dat een afgesloten omgeving zoals een kazerne volgens de mazen van de wet wel mag. Maar goed, geen jurist, dat zou onze BobDob ons wel kunnen vertellen, denk ik.
Wanneer een elektrische auto in de brand vliegt, wordt deze in bak met water gezet totdat het vuur gedoofd is. Dat duurt meestal een paar dagen. Wellicht ook een idee voor bussen waar de vlam in de pan is geslagen tgv van korte lontjes?
Arme drommels. Nog helemaal in shock natuurlijk na hun loodzware reis uit Tunesië en Marokko naar Nederland dat ze niet knielend een huis, harem blonde wijven, koffer geld en een proleten-BMW krijgen.
Rode Kruis doe je werk!
Onderweg i/ h vliegtuig was er ook al geen broodje ham.
Broodje haram bedoel je, ham eten ze niet.
@me163komet | 26-05-23 | 09:24: Nee, maar wel de drankkast openbreken
Diversiteit en inclusiviteit.
Slikken zal je het.
Slikken? Had je die luxe nog maar. Het wordt je als een soort straatburse gans met geweld door je strot geduwd.
REAGEER OOK