Gaza op Groot Scherm in het StamCafé
Tip van Mieke
Bamba, Sasson-nootjes & הבירה, want het wordt weer een lange nacht. Dat gezoem op die livestream van The Sun. Dat is natuurlijk geen Bij1-drone, maar het alziend oog van de Mossad. Peuter in Gaza in je neus, en dat zien ze realtime in Tel Aviv. Vandaar dat de slechte jongens ook allemaal onder de grond zitten. Sommige van die tunnels zijn zo breed als de Kaag-baan, riep laatst iemand in de straat. Minpuntje; het moet wel gezegd dat de camerabeelden in 7 jaar tijd niet aanzienlijk zijn verbeterd. Het lijkt verdomme wel 2014 op die zwartwitte explosiebeelden. Pluspuntje: die tactical warfare van gisteravond. Communiceren dat je met boots op de ground Gaza binnengaat - waarop alle trigger happy Hamasoïden als een kip zonder kop de tunnels in renden - om vervolgens met 160 vliegmasjiens de hele teringzooi laten Hemelvaarten. Laatste nieuws: Naast Libanon begint nu ook Syrië te knoeien met raketten. HOUDT HET DAN NOOIT OP?
GroenLinks was er ook...
Reaguursels
InloggenGut, weer zo'n dom kipje met een bord waarop Israël met de nazi's vergeleken wordt. Het gemak waarmee - je kunt over de term twisten - bezetting van een gebied vergeleken wordt met de genocide door de nazi's roept voornamelijk vraagtekens op over het geschiedenisonderwijs in ons land, en de verstandelijke vermogens van de demonstranten.
Ik trouwens de eerste moslim nog tegenkomen die zegt 'Ja, misschien had Hamas ook beter niet kunnen gaan schieten met raketten op burgerdoelen in Israël.'. Moslims kiezen in welk conflict dan ook altijd voor de moslimbroeders- en zusters, nooit voor de jood, christen of de ongelovige. Hoe fout die moslimbroeder ook is.
Islam is 'vrede', dus ik ben voor Israël.
www.youtube.com/watch?v=lDGWhJmnack
Phoebe Bridgers - I See You (Lyric Video)
Misschien moet men gewoon ook eens ophouden met het oproepen tot vrede in die moskeeen. Het werkt alleen maar averechts.
In Frankrijk is er een nieuwe brief, deze keer van actief militair personeel die waarschuwt voor een burgeroorlog in Frankrijk. Militairen die het islamisme hebben bestreden in de Sahel zien in hun eigen Frankrijk voortdurende islamitische aanslagen. Daar kan de eerste strijd uitgevochten worden tussen rechts en islamitisch links. Presidentsverkiezingen in het volgende jaar. Macron schuift naar rechts om Marine le Pen de wind uit de zeilen te nemen.
Moslims hebben niks te zoeken in Westerse-samenlevingen, waarvan Israel er 1 is.
Israel moet gewoon nu flink doorpakken, de zaak "oplossen". Dan heb je maar een paar maanden gezeik, maar dan is het ook klaar, anders blijf je maar eeuwig aan de gang met die gasten.
Je doelt op een soort eindoplossing?
@Beste_Landgenoten | 15-05-21 | 13:42:
Ja, ik voelde ook zoiets doorschemeren.
Dat is nou juist het belangrijkste verschil tussen moslims en Israelisch.
De moslims zouden er geen enkel probeem mee hebben om de Joden uit te roeien want Qur 'an.
Nee.
Als dat de bedoeling was, liep er geen enkele Arabier meer in dat gebied.
Wat Roadblock zegt; het verschil.
En als Israël tot zoiets zou overgaan, ja dan, dan zou je het kunnen vergelijken met de holocaust.
Mensen die die vergelijking nu maken hebben er geen snars van begrepen,
Maar ja…. Modewoord.
Als Hamas oprot en de iets meer voor rede vatbare Fatah het voor het zeggen krijgt, is er een kleine kans….op.
De Westbank is vrij rustig.
Iets wat de mensen in Gaza wellicht ook zouden willen, maar geen kans krijgen omdat Hamas dood en verderf zaait.
Hamas maakt meer slachtoffers dan Israël.
Iets wat nogal wat mensen over het hoofd zien.
Kritiek op hamas, door Gazanen, is ondenkbaar.
Mede daarom is Gaza onleefbaar.
Israël wil best, hamas wil niks.
Alleen miljard hulpsteun onderling verdelen en alle Joden dood.
En? Conflict al opgelost?
Mooi, dan hoef ik me er niet meer mee te bemoeien. Nu rabarber koken, twee wassen draaien en een appeltaart bakken. (Niet vergeten: vlaggen verbranden & boos kijken tijdens de demonstratie.) En nog eens iets jatten van een Italiaan. Zoveel te doen...
'tunnels'.....
Volgens de jodenhaters van de NOS zijn de tunnels alleen maar bedoeld voor de 'palestijnen' (let op: door niet het woord militant of terrorist of opstandeling te gebruiken geeft de NOS expres het valse idee dat het om onschuldige burgers gaat) om te schuilen en voedsel en materieel te verplaatsen.
In werkelijkheid heten deze tunnels "terreur-tunnels" of "horror-tunnels. Die de PLO en Hamas en Islamic Jihad gebruiken om terroristen te verbergen en te verplaatsen, te infiltreren in Israël zodat burgers gekidnapt (en later vermoord) kunnen worden, raketten te verbergen en te verplaatsen, terroristische aanslagen kunnen plegen.
Hier. Vergelijk deze links over de terreur-tunnels maar eens met het lekker-jokken-journalisme van de NOS.
Een voorbeeld:
www.timesofisrael.com/israel-reveals-...
www.nytimes.com/2013/02/21/world/midd...
Zelfs de door Kaag gesubsidieerde UNRWA Palestijnse terreurscholen doen mee aan de tunnels en faciliteren zo terroristische aanslagen. (Kaag werkte tot 1997 ook voor de UNRWA in Jeruzalem)
Israel’s UN Ambassador Danny Danon on Sunday blasted the discovery of a tunnel underneath a Gaza school run by the UN agency for Palestinian refugees, accusing the Hamas terror organization of using UNRWA facilities as “terror bases” and Gazan children as “human shields.”
www.timesofisrael.com/israels-un-envo...
www.unrwa.org/people/sigrid-kaag
www.ad.nl/politiek/nederland-gaat-fin...
www.cidi.nl/unrwa-schoolboeken-nog-st...
Ook andere Palestijnse vluchtelingenkampen worden door de terroristen misbruikt voor training van terroristen, wapenopslag, of tunnels. Zo worden vluchtelingen gebruikt als menselijk schild. En Kaag financiert dat.
twitter.com/IDF/status/10181653107157...
Hier alle berichten over die tunnels van de Israël Times. Op dit moment een meer betrouwbare bron dan de NOS.
www.timesofisrael.com/search/?submit=...
P.s. Als Nederlandse schaam ik me voor de berichtgeving van de NOS. En tegen Joodse mede-Nederlanders zou ik willen zeggen: "de meeste Nederlanders staan niet achter de 'palestijnse zaak' en dus ook niet achter de berichtgeving van de NOS".
P.p.s.
Vandaag zou er weer een pro-terrorisme demonstratie op het Malieveld zijn. De EU moslims zijn gisteren tijdens de vrijdagpreken in de moskeeën weer lekker opgestookt tegen joden en niet-moslims. Dus verwacht vandaag en morgen maar weer rellen, opstootjes, geweld en hier en daar een verbrandde of vernielde synagoge. Dat gebeurt iedere keer als Hamas weer Israël aanvalt, dus dat zal nu ook wel weer gebeuren.
Nou ik denk dat het mee gaat vallen met de brandbommen tegen een synagoge, want in Nederland wordt dat hard bestraft hoor!!! Onze neutrale rechters houden daar niet van. Kijk lees dit linkje van een paar jaar terug. Ook een “aanslag” op een godshuis. Ja, het is een moskee, maar ik neem aan dat dit geen verschil maakt: moskee, synagoge, kerk.
nos.nl/artikel/2139914-vier-jaar-voor...
Toch? Toch?toch? Toch?........... toch?
Ik zie echt héél, héél weinig moslims die plezier hebben in het leven, altijd het chagerijn, de gekwetstheid, de boosheid, de woede, de haat. Ik denk dan, een moslim niet gelachen is een moslim niet geleefd. Maar dat is tegen dovemansoren gezegd.
Die zie jij niet omdat jijzelf geen moslim bent. Ze hebben echt wel plezier, geluk, vrolijkheid, gezelligheid, enz. Alleen niet met jou of mij. Want wij zijn geen moslim. Snap je? Dáárom zie jij dat niet.
Hun boosheid staat helegaar los van de jodenhaat in het geloof, ze hebben gewoon als mensch te doen met de Pallies. Daarom scanderen ze Allah Akbar, de expressie van een kritische geest.
Logisch, die boosheid, woede en haat. Ze worden nl. geestelijk gevoed door boze geesten.
Oh ze kunnen best genieten hoor. Vooral tijdens het handen en hoofden afhakken, stenigen, plunderen en raketje werpen.
Overigens is er ook goed nieuws uit Gaza.
Dit Arabische jongetje dat door de joden bruut was vermoord, stond op uit de dood! Het is waarlijk, echt een Heilig Land.
Iets naar benden scrollen voor filmpje. brabosh.com/2021/05/12/omgekomen-pale...
Van wanneer was dit filmpje en waar is het opgenomen? Kan er geen duidelijke oorsprong van vinden.
@Beste_Landgenoten | 15-05-21 | 13:42:
Ik ook niet, maar dit lijken me geen Armenen in Frankrijk.
Dit soort foto's en filmpjes ken ik al 20 jaar onder de naam "pallywood", en later ook "hezbollywood". Destijds had je een website die heel veel aandacht besteedde aan nepfilmpjes met hezbollah-filmer "green helmet guy" en "white t-shirt guy". Beide activisten liepen uren met een kinderlijkje rond, verkleedden zich ondertussen een paar keer, om daarna datzelfde lijk weer onder een andere hoop stenen vandaan te trekken.
Ik kijk sinds die tijd nergens meer van op.
@Beste_Landgenoten | 15-05-21 | 13:42:
Wil je meer van dit Beste_Landgenoten?
Hier is een uur Pallywood shit.
www.youtube.com/watch?v=uL8ANySuSuk
De ramadan is afgelopen zeker? Want dan begint altijd het gezeik.
Ja, en de vrijdagpreken in de moskee waren gisteren. U weet wel. Zo'n gebedshuis waar mensen naartoe gaan voor 'spirituele verlichting en begeleiding'.
Op dat live beeld van dat Gaza, zie ik allemaal gebouwen die ongeschonden zijn. Hoe kendatnou??? Als ik de links-radicale media moet geloven ligt die zandbak in puin, platgebombardeerd met allemaal dode zielige kindertjes.
Ik lees bij NOS dat Marokkanen zich (heel gek) miskend voelen en daarom vinden dat Joden gewoon een stel Joden zijn, ofzo. Net als 's lands influencers Tim Hofman en Georgina Verbaan (toch niet de minste).
@klimaatsloper | 15-05-21 | 12:39:
'Miskend'.
Wetende dat de Marokkaanse gemeenschap in NL zélf alle niet-islamieten uitsluit en discrimineert (en soms zelfs berooft of er geweld tegen pleegt) aan WIE ligt het dan dat ze zich 'miskend' voelen?
Nu hebben we net het herdenken van de tweede Wereldoorlog achter de rug. Er waren tal van films, interviews en docu’s te zien. Heel interessant, echt.
Wat ik niet snap dat weinig mensen eens stil staan bij wat een oorlog dus kan doen wanneer er zonder terughoudendheid gevochten gaat worden in een stad, wat de Gaza strook is. Kijk naar de enorme aantallen slachtoffers en de totale vernietiging in de verldslagen in Berlijn en Stalingrad. Iets kleinere schaal zie je het in Arnhem en Nijmegen. Daar werd echter korter gevochten en wellicht qua impact weinig verschil. Vernietiging veel burgerdoden.
Dat dit niet te zien is in Gaza, elke keer weer, moet betekenen dat Israël er zich zeer terughoudend opstelt.
Voor Israël terugschoot, waren er in Gaza al 17 Arabieren gedood door verdwaalde raketten van hamas. brabosh.com/2021/05/14/bij-mislukte-a...
De anti-Israël lobby zegt altijd dat zij holocaust verheerlijkende partijen als fatah en hamas steunt omdat Arabieren een superieur ras zijn. Toch raar dat de dood van Arabieren alleen wordt betreurd als hun dood de joden kan worden aangerekend.
Arabische suprematie bestaat. Het is een extremistische en racistische ideologie. Maar wordt gesteund door bijna alle moslims over de hele wereld. Het door bijna alle NLse Turken gesteunde turkse nationalistisch neo-ottomanisme en pan-turkisme zijn ook extrracistischextremistischee ideologieën maar vormen een variant.
Het gebeurt allemaal dankzij Joe Biden die het kantoor van de Palestijnse Autoriteit in Washington in ere heeft hersteld en meteen maar tig miljoen dollar aan die club heeft geschonken. Dus vond Hamas het legitiem om raketten op Israel af te vuren met de zogenaamde aanleiding dat Palestijnen zogenaamd onterecht in Jeruzalem uit een paar huizen werden gezet. Bovendien is de regel dat 1 aanslag in de laatste 10 dagen van de Ramadan voor 2 aanslagen geldt, een mooie investering om in het Paradijs te komen.
Arafat heeft prachtige aanbiedingen gehad, zelfs één waarvoor hij de Nobelprijs voor de Vrede kreeg. Maar thuisgekomen werd het document als waardeloos verklaard want als moslim hoef je je aan een overeenkomst met een niet-moslim, met een ongelovige, niet te houden.
In feite zijn de "gewone Palestijnse burgers" evenzeer slachtoffer van Hamas en Iran. Als je daar iets tegen doet wordt je onthoofd.
Iran drijft de ‘geheime’ oorlog tegen Israël verder op via zijn proxies in de Palestijnse gebieden Gaza en Ramallah
brabosh.com/2021/05/15/iran-drijft-de...
Papa haat de joden, opa haat de joden, overgrootopa haatte de joden, overovergrootopa haatte de joden, tja, dan krijg je als kleine Palestijn ook niet bepaald veel keus in wie jij moet haten.
Het westen en de cultuur doet het ook heel goed .
Wel frappant, al die types die in NL lopen te demonstreren voor Gaza. Je ziet ze niet op de barricaden voor de Rohingya of Oeigoeren. Enkel pure (aangeleerde) blinde haat tegen alles wat joods is doet ze bewegen.
Of tegen de vervolging van alles wat niet moslim is in moslimlanden.
Welnee het zijn goed-geïnformeerde, genuanceerde denkers die toevallig allemaal tot dezelfde conclusie komen. GroenLinks staat er immers graag tussen.
Vroeger wel eens gehoord Golda Meir 1e vrouwelijke premier van Israël, wel leuk dat dit ons beloofde land is maar moest dat nou het enige stukje zijn waar geen olie zit. Dit is wat ik me kan herinneren dus geen bewijs
Raketten afschieten is doodnormaal voor Palestijnen. Ze liggen ook gewoon op school.
nos.nl/l/678625
Oud artikel maar nog immer actueel.
In GroenLinks en NX66 kringen verdedigd men het willekeurig afschieten van rakketten op burgers, want ze hebben niet anders. Denk daar men eens over na.
-
Komt er ook in de media even waar het huurconflict over ging?
Traden de ordetroepen terecht hard op? Of is dit hetzelfde zoals Halsema zei, als de ME komt waarschuwt die en moet je weg?
Of moeten we allemaal enkel partij kiezen om religieuze redenen?
@Graaisnaaiert | 15-05-21 | 10:53:
Zeker actueel want Sigrid Kaag financierde die UNRWA school. Net als andere UNRWA scholen. En UNRWA kampen die door de terroristen als basis gebruikt worden (mooi toch, vluchtelingen als menselijk schild én zakgeld toe van tante Kaag?) En als 'hub' in het netwerk van terreur-tunnels.
@bananabanana | 15-05-21 | 10:56:
Alsjeblieft.
"Inzicht in het eigendomsgeschil van Sheikh Jarrah / Shimon Hatzadik"
brabosh.com/2021/05/13/inzicht-in-het...
Hoe zit het eigenlijk met de Westelijke Sahara in (of naast?) Marokko? Ik ben even een paar dagen zonder nieuws is daar demonstratie tegen?
Of Cyprus?
@Slough | 15-05-21 | 12:02:
Je weet toch, landen en gebieden die nog steeds door moslims bezet worden ... sssst.
Als je haat met de paplepel krijgt ingegoten zal deze situatie nooit veranderen.
Toch gaat het best goed in de landen met de cultuur gebaseerd op het geloof van de vrede.
Marokko, daar is iets met de Westelijke Sahara
Algerije, daar hoor je nooit wat van (dus zal wel één groot paradijs zijn)
Tunesië, daar begon de Arabische lente (rare naam, doet een beetje aan 1984 denken).
Libië, verlost van de dictator zijn ze daar druk met het vieren van de vrijheid en genieten ze van de gelijkheid tussen de mannen en vrouwen.
Egypte, heeft de islamitische partij maar even aan de kant gedaan. Als men om zich heen kijkt is het toch niet zo succevol.
Jordanië, toch niet zo vrij als men dacht.
Irak, zelfde als Libië. Na de operatie Iragi Freedom bedoeld om als voorbeeld te dienen voor hoe het ook anders kan. Alle kansen zelf gehad, maar gelukkig is men daar nog druk met misverstanden die 1400 jaar geleden zijn ontstaan.
Dan Palestina, verdienmodel hulpgelden (Arafat is er puissant rijk van geworden). Hebben niets aan vrede, mogen ongegeneerd raketten afschieten op burgers en uitlokken en zuigen dat de Israeli wat terug doen.
-
Nou volgende week gaan we verder met de serie succesvolle islamitische staten, we gaan verder naar het Noorden en beginnen met Libanon.
@bananabanana | 15-05-21 | 10:52: banana... in geen enkel land rond Israel hebben alle religies gelijke rechten. In Jordanië, bijvoorbeeld, mogen joden geen bezittingen hebben. Dat is al zo sinds de arabisch-Palestijnse oorlog van 47-48, waarbij Jordanië in alle door Jordanië veroverde gebieden (inclusief de West bank en oost-jeruzalem) alle joden vermoordde of verdreef, dus etnisch zuiverde van de joden.
Maar dat vertellen de linksen u niet. Die zullen u valselijk voorliegen dat de geschiedenis van de Palestijnse in 1967 begint (toen Israël delen van de eerder door Jordanië bezette gebieden terug heroverde).
Ik meen dat vanuit de EU eerder al cement is gestuurd voor de 'wederopbouw'. Mij valt op dat je in die tunnels allemachtig veel cement ziet. Zou er een misverstand zijn m.b.t. prioriteiten en verwachtingen tussen Pallies en EU?
Verder blijven ze problemen maken om te laten zien hoe 'zielig' ze zijn, omdat ze hulp nodig hebben voor hun eigen doelen; de Joden uit Jerusalem en liefst allemaal de zee in.
Dit jaar hadden ze al 73 jaar in vrede en welvaart kunnen leven in het voormalige mandaatgebied, maar nee, dat wilden ze toen niet, en nu kan het niet meer omdat Jordanië is afgesplitst, en die willen ook geen horden notoire ruziezoekers ..
No Jews, no news!
www.reuters.com/world/asia-pacific/bl...
Waar was de ophef van Ramsay Nasr?
Als U begint mij 10x te beschieten en alle 10x mis omdat U nu eenmaal niets kunt en omdat ik ontwikkeld ben en me goed kan verdedigen. En ik schiet daarna uit verdediging 1x terug en pats! meteen raak.
Ben ik dan fout?
Ja, volgens Moslims en Links.
Die foto's ook. Kijk ze dan staan daar joh...
De actuele situatie is het best haalbare; de Pallies willen niet samenwerken, Israel kan ze van de kaart vegen maar dan krijg je internationaal gezeik, de Pallies blijven problemen maken, en als Israël het te erg vindt worden schieten ze een poosje terug. Het is wat het is, tot de bommen en beschietingen stoppen, dan kunnen de grenzen en hekken open. Mijn inschatting is dat we het niet gaan beleven.
Het gaat om vijandsbeeld. En wie de echte vijand is, is degene die zegt: Daar staat de vijand, maak hem dood. Want als je dan vraagt waarom dat de vijand is, word je zelf doodgemaakt.
Raketten vanuit Gaza. Raketten vanuit de Westelijke Jordaanoever. Raketten vanuit Libanon. Raketten vanuit Syrië.
Maar Israël is "Hitler" want die verdedigt zich tegen raketten en de totaalideologie van Hamas en Hezbollah. Wat bezielt moslims toch?
Terechte vraag. En ik heb geen antwoord.
Bovendien zal ook Netanyahu toch ook z'n bed wel eens moeten verschonen en een was draaien? Gun die man even wat lebensrau... eh, rust.
De linkse useful idiots die mee demonstreren zijn veel erger.
Zij hebben geen haat-idologie als excuus.
@Roadblock | 15-05-21 | 10:06: Klopt, maar maakt het wat uit? Anders zouden ze over iets anders een of andere morele highground betreden zonder een deuk in een pakje boter te duwen.
Bij een oorlog geldt het recht van de sterkste. Als de Palestijnen zouden winnen, dan zouden al die Moslims gaan juichen en feestvieren.
Nu ze aan de verliezende hand zijn gaan ze het slachtoffer spelen. De Joden zijn beesten, gewelddadig en gewetenloos. Als een Palestijns kind om het leven komt wordt het meteen uitvergroot. Ze pakken elke gebeurtenis aan om de slachtofferkaart te trekken.
Uiteindelijk is dit gewoon een Moslim vs Niet-Moslim kwestie. Zolang daar Moslims wonen zal er geen vrede zijn.
Hou maar eens een enquete, anoniem, onder alle Moslims in Nederland en vraag ze hoeveel er het liefst gisteren dan vandaag Israël vernietigd zouden zien.
En kijk hoeveel Moslims genocide op Joden zouden goedkeuren cq. toejuichen.
Doe het gewoon maar eens...
En daarna kan het 'ja maar'-en op NPO66 in volle vaart beginnen.
Ik denk trouwens dat je het niet eens anoniem hoeft te doen.
Ze schamen zich er allang niet meer voor, want ze voelen zich gesteund door Links en de Linkse MSM en het staat tenslotte ook gewoon voorgeschreven in het Heilige Vod.
Gewoon lekker handel drijven,
mengen,
veel sex hebben,
kindertjes maken
zal voorlopig niet de norm zijn in die regio.
Om een vreemde reden denken een aantal mensen dat elkaar levens kapot maken dat sneller dichterbij brengt. Merkwaardig.
Jeff Mills play " The Bells " ultimo disco
youtu.be/VWlcVRmfUXo
Ik krijg bij die demonstraties vooral het gevoel (en ik weet dat het klopt) dat 70% inhoudelijk geen eens weet wat er speelt.
Bij de wappies is dat meer dan 99%.
@Gulliver | 15-05-21 | 09:25: dwangneurotische wuppie.
Met wappies bedoel je VVD'ers?
Had die jongen in het gele Batmanshirt soms in zijn broek gepoept dat iedereen 3 meter afstand van hem houdt?
In het dorp hebben we twee basisscholen. Als mijn dochter vier jaar is gaat ze naar de Katholieke basisschool en niet de openbare basisschool. (We hebben ook een moskee in het dorp)
Meisjes kunnen gelukkig geen misdienaar worden.
Oh mijn God, echt?
In mijn stad wonen veel Turken, er staat ook een moskee.
Ik heb wel 6 basisscholen bezocht, voordat ik mijn kleine blanke man inschreef.
Maar de christelijke basisscholen werden het niet. Pinnige juffen en wereldvreemde directrices. Ze keken naar kinderen als een strontvlieg op een kersenvlaai.
Ach, ik heb nog meer dan drie jaar. Tegen die tijd ff scholen bezoek doen.
@SinisterNL: net hieronder ook ergens getypet, maar dat maakt dus echt niks uit. Kinderen hier (in het Zuiden) zitten op een RK basisschool, de enige religie waar ze op school iets over horen is de Islam. Niks over het Christendom, gewoon helemaal niks. Wel over ramadam, suikerfeest etc. Kerstlunch bestaat al niet meer, Paasfeest ook niet. En als ouder heb je daar geen invloed op. Verwacht er dus niet teveel van, want dan volgt enkel teleurstelling. Is wel een D66, Groen Links buurt.
@Gulliver | 15-05-21 | 09:18:
Niet waar
@SinisterNL | 15-05-21 | 09:34: Ja, gewoon even sfeer snuiven tzt. en de directeur over de school laten vertellen. Ik had de scholen gebeld, kon gewoon een afspraak maken.
AD:Rouwstoet in Gaza na luchtaanvallen van Israël.
VK: Vluchtelingenstroom op gang door Israëlische bommen op Gaza.
UNWRA veroordeelt aanvallen op Gaza.
China beschuldigde de Verenigde Staten vrijdag ervan 'het lijden van moslims te negeren'
Die Israelisch toch.
Ze moesten zich schamen na zo'n 2000 raketten.
Maar dat China "het lijden van de moslims" nu terugkaatst naar de VS is wel de leukste. Oeigoeren, ehhhhh?
@Beste_Landgenoten | 15-05-21 | 09:37:
Ze weten precies op welke knoppen ze moeten drukken bij de linkse democraten.
Uhm, hetzelfde China dat de Oeigoeren in heropvoedingskampen stopt? Oftewel: wat BL zegt. Hiermee is het toppunt van de hypocrisie wel bereikt, lijkt mij.
Nog een paar jaar en Nederlanders staan te demonstreren dat ze hun huizen terug willen van de Arabische kolonisten in het land.
Die schijters zijn tegen dan al lang gaan lopen .
Ik dacht vannacht even dat er een Qassamraket hier in de straat was terechtgekomen. Maar het was een boot die de brug ramde. Brug totaal verwoest. En het was weeeer een Duitser.
De boot wilde een brug slaan?
@Gulliver
Geen idee wat die kapitein van plan was. Misschien dacht ie dat ie er onderdoor kon.
Wel een mazzel trouwens dat die schuit leeg was en niet tot de harses toe gevuld met chemicaliën. Want het was zo'n chemicliënschuit op weg naar het chemiepark in Delfzijl.
@VanBukkem | 15-05-21 | 09:16:
Vergeten dat hij niet met de duikboot was?
Maar ja, het was ook een oude kutbrug uit het jaar 0. Het moest ook gewoon een keer misgaan.
@VanBukkem | 15-05-21 | 09:27:
Zo te lezen eerder een ezelsbrug.
Duitsers en bruggen, het blijft een ongelukkige combinatie.
Vorig jaar voer een andere schuit de Paddepoelsterbrug een paar kilometer verderop al aan gort. De totale debilisering van de maatschappij begint zijn vruchten af te werpen.
Het bleef nog lang onrustig?
Hey, stupid: Hamas gebruikt Palestijnen - al 50 jaar - als kanonen-voer. Als Arafat had getekend, dan was het al 50 jaar vrede geweest.
Geen raketten van Iran/Hezbollah in mijn achtertuin.
Als Hamas de wapens neerlegt is er vrede. Als Israel de wapens neerlegt, dan is er geen Israel meer - total annihilation. Je kan beter Hamas/Iran/Hezbollah met Hitler vergelijken.
Vrede is einde internationale subsidie voor Arafat en zijn ideologische opvolgers. Zo simpel ligt het.
Palestijnen: geef ons land en onze huizen terug.
Israel: Molon labe
Mooie muziek van een prachtige vrouw uit Libanon:
youtu.be/5mJ1xTHYFEw
Ow ja, de politie gaat nu natuurlijk protest acties gedogen. Want ja dit gaat over Israël.. Maar als het over het wereldwijd verplichten gaat van vaccins dan krijg je een stok in je nek. Wat een prachtige tijd.
Er zijn er wél mooi gisteren 100 opgepakt.
@Papa Jones | 15-05-21 | 09:01:
Hamas aanhangers zijn net zo gestoord als de wappies.
@Gulliver | 15-05-21 | 09:04: Er valt geen redelijk woord mee te praten inderdaad.
@Gulliver | 15-05-21 | 09:04: Goeiemorgen, Wappie hier. Wil je me niet op het lijntje van Hamas-aanhangers zetten?
@Yrrab | 15-05-21 | 09:53:
Wat is het verschil?
@Gulliver | 15-05-21 | 09:56: Geniet van het weekend!
@Papa Jones | 15-05-21 | 09:01: Ik moet zeggen dat ik stomverbaasd was.
Wat zou Wilders hier van vinden vraag ik me af als ik dit zo lees.
www.reuters.com/world/china/mosques-d...
Geldt dit ook niet voor kerken en synagogen etc?
Wilders zal niet naar 1 moskee kijken maar het grote plaatje.
Zijn de demonstranten al uitgereisd naar hun broeders en zusters in Gaza of willen toch liever veilig en voor gratis geld in Nederland blijven?
Ik gok dat ze liever hier gesubsidieerd de strijd voeren.
Die blijven hier, want het is natuurlijk superbelangrijk dat wij in het decadente westen correct geïnformeerd blijven over de zionistische misdaden waaronder het nobele Palestijnse volk lijdt.
Heb in de jukebox nog een Palestijns liedje gevonden:
youtu.be/S-1KDZTNty4
Hij is lekker....
Ah, Syrië. Waar we de helft van de bevolking van geïmporteerd hebben. En je dan afvragen waar dat stijgend antisemitisme in Nederland vandaan komt. MSM : extreem rechts.
Moslims die massaal Europa komen bezetten en hier via hun fokprogramma agressieve kolonies stichtten zijn altijd woedend als andere volkeren zich op 'hun' land wagen. Dan gaan ze ineens wapperend met vlaggen gillend de straat op. Al dat geleuter over inclusiviteit en diversiteit is alleen voor westerlingen van toepassing kennelijk.
Inclusiviteit, diversiteit is dan ook een uitvinding van de verveelde Westerse middenklasse en bedrijven die op zoek waren naar iets hips en nu naast hun product als een soort NGO ook een duurzame, diverse en inclusieve wereld verkopen.
Even iets anders: half Nederland heeft het niet meer over kleinigheidjes als Gaza, Corona of andere lullige wereldprobleempjes. Het is namelijk bijna tijde voor het Songfestival! Wordt deze olifant in de kamer zorgvuldig vermeden ten burele bij GS, of zijn we aan het opladen?
Songfestival? Bijna vergeten, ja!
Doet Israël ook mee?
Poten met noten.
youtu.be/lMVSsSi4QQ0
Ik zag net de generale repetitie van onze inzending voorbij komen en voelde er helemaal niks bij. De eigen taal speelt al langer geen rol meer bij het Songfestival, maar op het moment dat ook de eigen muziekcultuur helemaal wordt losgelaten is de bekoring van een internationaal festival finaal weg.
@MickeyGouda | 15-05-21 | 08:58: Hoe zou jij de Nederlandse muziekcultuur omschrijven?
@MickeyGouda : Volgens mij doet Nederland niet mee. Onze deelname is overgedragen aan Suriname. Iets met slaven en broccoli.
@Leptob | 15-05-21 | 09:04:
Als een patatje kapsalon.
@MickeyGouda | 15-05-21 | 08:58: Volgend jaar weer iets met een draaiorgel, grachten en tulpen doen dan? ;)
Trek in baklava? Ik kom er niet doorheen!
Een oude inzending voor het Songfestival: "Yerushalayim Shel Zahav" - Ofra Haza
@Azijnist | 15-05-21 | 09:06:
Lol. Broccoli?
@Yrrab | 15-05-21 | 09:08:
Tsk tsk, Yrrab. Nederland heeft zoveel meer te bieden dan dat, Amazing Stroopwafels, bijvoorbeeld. Daar kan uiteraard geen Baklava tegenop. ;-)
youtu.be/72QC8EGnxTw
Ik vind mooi.
@MickeyGouda | 15-05-21 | 09:24: Can always count on you. Thanks.
Dan zijn er twee die dit wel mooi vinden. En grappig, elke keer dat ik ergens 'Hebrew' lees, moet ik denken aan Freddy Heineken, die dat wel op z'n grafsteen wilde hebben. Het dekte de lading, vond-ie.
@Yrrab | 15-05-21 | 09:33:
Heineken was een authentieke klassieker. Zo worden ze niet meer gemaakt.
Och, och, Ramsey Nasr. Hoe kan een dichter, schrijver en essayist zo'n eendimensionaal wereldbeeld hebben?
Die had zijn eigen toch verhangen of komt dat nog?
@Gulliver | 15-05-21 | 08:43: Nee dat was, kom, hoe heet 'ie ook alweer...
- Anil Ramdas was dat.
Er bestaat allen maar een eendimensionaal wereldbeeld in de moslimwereld. Of heb jij ooit een moslim gezien die sympathie heeft voor Israël en de terreur van moslims openbaar hekelt? Of een moslim die überhaupt iets anders vindt dan alle andere leden van de haatsekte?
@K. Westergaard | 15-05-21 | 09:06:
Van een dichter, schrijver en/of essayist - de intelligentsia, zeg maar - verwacht ik net iets meer dan van de gemiddelde straathooligan. Ben ik heel raar in.
@All_yall | 15-05-21 | 08:51:
Anal Ramdas klinkt een beetje Duits...
@All_yall | 15-05-21 | 09:21:
Tegenwoordig is een gemiddelde straathooligan al snel een dichter, schrijver of woordkunstenaar mits hij een niet westerse allochtoon is, liefst moslim. Dan mag je selectief shoppen in globale conflicten zonder enig oog voor oorzaak en gevolg en dan behoor je al snel tot de literatuur.
Rutte: Hamas en Israël moeten praten. Goed voorbeeld doet volgen zeker Mark, supergenant dit.
מיהו רוטה
Laten ze Mark maar als hoofdbemiddelaar inzetten in het al decennia's durend conflict.
Hij kan toch zo goed praten?
Dagelijks gaan 300.000 palestijnen de grens over van Israël om er te werken. Krijgen daar 4 x meer betaald dan in de gebieden geleid door Hamas leden die miljardair zijn.
Zie daar waar het probleem ligt.
In Quatar woont er eentje in villa met fitness ruimte, zwembadje erbij, hoe komt zo iemand aan die pecinia's joh!?.
@oldfaithfull | 15-05-21 | 08:21: Zielig doen.
Gaza-oorlog is proxy-oorlog voor Iran en islamitische wereld.
Je hart huilt als je de angst en de verwondingen bij Palestijnse kindertjes ziet en hoort. Maar goed, we weten wie begon.
‘Filantroop Sywert van Lienden verdiende aan pandemie met nooit gebruikte mondkapjes’
www.ad.nl/binnenland/filantroop-sywer...
Wat een smerige lastercampagne.
politiek commentator, activist en lobbyist,
...
@Is dit nog nieuws? | 15-05-21 | 08:03:
www.volkskrant.nl/nieuws-achtergrond/...
behalve mediapersoonlijkheid ook lid van de CDA-verkiezingscommissie en in dienst als public affairs-ambtenaar van de gemeente Amsterdam.
@Is dit nog nieuws? | 15-05-21 | 08:03:
Ik vertrouw Sywert 100 keer meer dan dat smerige AD, Volkskrant, RIVM, en ministerie van VWS bij elkaar.
En die foto erbij... een cocktail mix van George Soros en Mr Bean.
40 miljoen mondkapjes heeft hij geregeld. Moet je nagaan hoe achterlijk onze regering is. Die PVDA'er die toen inviel liet zichzelf trots op de foto nemen bij een aflevering van een magere 100.00 mondkapjes.
Junior heeft een Turks klasgenootje. Een moslim. Junior zegt gisteren 'papa, ik wil moslim worden.' Ik zeg 'dat lijkt mij geen goed idee.' Junior 'waarom dan niet?' Zucht. Ik heb geen idee hoe die vraag te beantwoorden waarbij ik zijn klasgenootje wel in zijn waarde laat. Opvoeden is ingewikkeld.
Lol, ik zou beginnen met de vraag waarom hij graag moslim wil worden. Niet dat ik verstand heb van opvoeden hoor. ;)
Maar dat moslimkindje leert thuis dan weer dat junior onrein is, dat je er niet teveel mee moet omgaan en vrienden moet maken met de eigen soort
Vertel hem over besnijdenis en laat wat schaap afslacht filmpjes zien. Kijken of hij er nog zin in heeft.
Begin maar eens te vragen waarom. Als het zo iets is als "Ik vind mijn vriend zo leuk" dan kan je vragen waarom hij dan geen christen wordt. Daar kan je wat over heen en weren met als conclusie dat je weliswaar vrienden kan zijn maar dat dat nog niet hoeft te betekenen dat je dan alles moet kopiëren.
Ook een handige les als ie later foute vrienden krijgt.
Jouw antwoord had kunnen zijn, omdat wij van vrijheid houden.
@All_yall | 15-05-21 | 08:01: Dat zou een goede (betere) vraag zijn geweest. Alhoewel ik het antwoord wel kan raden. Dat zou zijn geweest omdat zijn klasgenootje het ook is. Maar als je de hele dag met een jochie van zeven thuis bent, praat je ook op dat niveau. Ik was net gewoon even niet scherp genoeg en antwoordde op zo'n manier dat ik mijzelf klem zette. Zo'n momentje dat je jezelf wel voor je hoofd kan slaan. Maar dat zullen alle ouders af en toe wel hebben.
@Leptob: het was zeker net Suikerfeest geweesr en er werden cadeaus uitgedeeld? Grote cadeaus?
Had een groot broodmes gepakt om hem te besnijden. Eens kijken hoe graag hij dan nog moslim wil worden.
@Leptob | 15-05-21 | 08:33:
Tja zeven jaar is inderdaad een lastige leeftijd voor een goed inhoudelijk gesprek. Vond het een leuke vraag en moest erom lachen. Ben oprecht benieuwd naar het waarom. Hij zal er toch wel bepaalde beelden/ verwachtingen bij hebben.
Dé handleiding voor opvoeden bestaat helaas niet en twijfel ook of de roze panelen de juiste plek is. Maar succes ermee. Yallah yallah!
Uhm, Leptob, ik zou toch maar eens voorzichtig informeren of Junior niet wordt geïndoctrineerd.
Gewoon zeggen dat hij vóór het avondeten thuis is en niemand vermoordt.
@MickeyGouda | 15-05-21 | 09:04: alle schoolkinderen worden geïndoctrineerd mbt de islam. Is echt bizar om te merken. Hier kinderen op een RK basisschool (in het Zuiden), ze leren niks over Christendom enkel over de Islam. Kinderen die nu opgroeien, kennen over het algemeen, maar 1 religie en dat is de Islam. Best bizar om te merken, Christendom verdwijnt uit de samenleving, Islm neemt de plaats in. Praat maar eens met pubers en kinderen, die weten niet beter.
@Bataafje | 15-05-21 | 09:23:
Het voelt als een horrorscenario, Bataafje. Het is mij een raadsel hoe zovelen niet kunnen zien wat zich recht voor hun neus afspeelt.
@MickeyGouda | 15-05-21 | 11:25: het leefklimaat zal er in grote mate door beïnvloed worden. Mijn familie is ooit gevlucht, 2x zelfs ivm oorlog. Ik ben (waarschijnlijk) de enige generatie die niet hoeft te vluchten. Kinderen krijgen hier een duidelijke boodschap mee: volg een goede medische of technische opleiding en ken je talen. Zodat je altijd ergens buiten Nederland/Europa een plek en werk kunt vinden. Beter maar goed voorbereid, want de signalen zijn al langer aanwezig en worden met het decennium sterker.
@Bataafje | 15-05-21 | 11:44:
En maar roepen "Dit mag nooit meer gebeuren!". De ironie. Net als jij, zo te lezen, zie ik zelf wel waar het schip strandt, maar de toekomst van mijn dochter en haar generatiegenoten zie ik somber in. Algemeen beschaafd Nederlands is kansloos tegenover al dat rifraf. Zo, nu eerst maar even een rondje hardlopen om de gedachte kwijt te raken. Fijne zaterdag!
@MickeyGouda | 15-05-21 | 12:01: snap ik, @MickeyGouda.
Toch nog even een reactie. Het grootste probleem is dat Nederland zichzelf actief uitgumt. Dat is beleid. Kinderen.leren hier niet om trots te zijn, respect te hebben voor hun eigen cultuur etc. Wil een land waar veel migranten komen wonen 'overeind' blijven, dan lukt dat enkel met een sterke, eigen cultuur. Niks van dat in Nederland. Door het actief uitgummen van Nederland, pakken andere groepen actief deze vrijgekomen ruimte in. Zo werken dat soort processen. Tel daarbij op dat kinderen wordt aangeleerd dat Nederland 'slecht' is en tel uit je winst. Dat heeft gewoon gevolgen voor alle groepen in een samenleving. Maar dat is dus wel actief beleid. En dat is eigenlijk best ziek.
@Bataafje | 15-05-21 | 15:48:
En nog even een ontvangstbevestiging van mijn kant. ;-) We delen een visie op Nederland, Bataafje. Patriottisme wordt systematisch verward met nationalisme, voor zover met dit laatste al iets mis zou zijn. Elke nuance lijkt zoek, behalve hier op GS. Waarvan akte.
www.ad.nl/video/lijken-drijven-voorbi...
Er drijft een lijk
www.youtube.com/watch?v=oZLJjakIis4
Lijken die drijven in de Ganges...
Zie mijn nick.
Het geeft tenminste smaak aan het drinkwater.
@Is dit nog nieuws? | 15-05-21 | 08:07: Alles om de effecten van corona op te blazen, nietwaar?
Ook goeiemorgen!
De goonch (soort meerval) kan daar ook epische afmetingen bereiken wegens overdaad aan vlees...
@eerstneukendanpraten | 15-05-21 | 08:34:
Lekker in de curry.
@J.Cash | 15-05-21 | 08:38:
In India smijten ze alles wat lopen kan in de curry.
Art Pepper kwartet
youtu.be/dDvmNk50MOQ
Besame mucho
Nausicaa Marbe in Telegraaf laat geen spaan heel van de proPalestijnse Israël-krijsers.
Waarom zijn Joden al eeuwenlang het pispaaltje?
Werkelijkwaar bijna iedereen wil ze afmaken. En dat al 3500 jaar.
De koran is het enige boek waarin dat daadwerkelijk staat als doel, de bijbel heeft dat niet, toch?
In de oudheid ging het voornamelijk om het monotheïsme wat niet overeenkwam met de op dat moment geldende zeitgeist van polytheïsme. De rest haat op basis van jaloezie?
Zeg als collectief tegen een andere groep religieuzen dat je niet hun religie gaat volgen en je dus niet gaat bekeren, omdat je zelf al een supergod hebt. Religieuze mensen trekken dat heel slecht. Vraag maar aan de Inca's (beetje kort door de bocht maar wel des poedels kern)
Daarnaast is het orthodoxe deel van dat volk ook niet echt gezellig te noemen.
@Is dit nog nieuws? | 15-05-21 | 07:27: Het zal niet in de Bijbel staan, maar vanaf de NS tot iedere NL. ambtenaar en de politie heeft ze wel uitgeleverd om afgemaakt te worden.
Misschien omdat het Gods volk is en het Kwaad maar één ding wil; vernietigen wat het dichtst bij God staat.
Aanhangers van achterlijke geloven (pleonasme) zijn intolerant tuig. “Mijn geloof is het enige ware geloof”. Om van te kotsen. Dat geldt voor joden en voor moslims (en voor orthogristies net zo goed). Elkaar afmaken (met goddelijke ondersteuning) omdat ze over en weer niet bij hetzelfde clubje horen. Het zal wel in de mens zitten, voetbaltokkies doen precies het zelfde.
@Azijnist | 15-05-21 | 08:08: laat ik je wel vertellen, Wetenschap is de grootste religie op aarde waarvan niet iedereen met elkaar eens is erover.
Wetenschap is geen religie. Wetenschap is een zoektocht naar waarheid (feiten). Zolang die waarheid niet gevonden is wordt vreedzaam gedebatteerd over verschillende theorieën. Zelfs als iets als feit geaccepteerd is kun je dat nog steeds betwisten, al word je dan wel (terecht) als wappie weggezet. Is niet vergelijkbaar met de nietsontziende haat die voortkomt uit die achterlijke religies.
@VoltaireJohn | 15-05-21 | 08:17: je weet toch wel beter hoop ik.
"Dichter en acteur Ramsey Nasr (zelf van deels Palestijnse afkomst) heeft vrijdagavond hard uitgehaald naar demissionair premier Mark Rutte. De kunstenaar van deels Palestijnse komaf stelt dat de premier namens Nederland etnische zuiveringen bagatelliseert.'
Uhm, misschien moet iemand Ramsey even vertellen dat het risico op vergelding bestaat op het moment dat er vanuit Gaza honderden raketten op Israël worden afgevuurd. Zelfs deze geboren Rotterdammer lijdt aan Palestijns slachtofferschap.
Palestijnse komaf? Heb je dan een Palestijns paspoort?
Arabieren denken niet zo. Die hebben niets met ratio, oorzaak/gevolg, logica. Ze denken als kindertjes, tot aan hun laatste snik.
Ik ken die Rames Nasi niet maar het is altijd opvallend dat zulke figuren alleen reageren als ze hun haat op Israël kunnen ventileren.
@Freezzz | 15-05-21 | 07:32:
Israël is een paradijs vergeleken met het omringende barbaarse gebied. Klaagt Nasi Rames wel eens over de barbaarse praktijken in Syrie, Irak, Iran? Nee, natuurlijk niet.
“Hoi Mark! Even een berichtje om te zeggen dat je een schoft bent - als dit tenminste alles is wat je te zeggen hebt over de verwoesting en massaslachting die in Gaza plaatsvindt”, schrijft Nasr op Facebook. „Vrienden met Israël zijn is je goed recht. Etnische zuiveringen bagatelliseren is dat niet: dat heet medewerking. Groetjes, Ramsey.”
Knip & plak…
Het woord genocide heeft ondertussen ook al geen waarde meer.
Als er één volk is dat de wereld etnisch wil zuiveren door de Joden de zee in te drijven, zijn het wel Nasr en zijn vriendjes.
Ik blijf er bij, Nasr mag zware kritiek op Rutte hebben en op Netanyahu en op heel Israël.
Maar laat ie vooral die smerig corrupte bende barbaren, hamas, niet vergeten te noemen.
Hamas maakt meer slachtoffers in Gaza dan Israël.
En dat weet Nasr, maar hardop uitspreken kon wel eens gevaarlijk zijn voor z’n familie aldaar.
Hoi Mickey…….
Perlaatje lieverd?
@Ruimedenker | 15-05-21 | 07:40: Jezus, moet ik wat goeds over Rutte zeggen.
De kneus weet blijkbaar niet wat ethnische zuiveringen zijn. IS, Boko Haram, de Taliban, El Shabaab of wat er gaande is met koptische christenen in Egypte, dat zijn zuiveringen, maar daar hoor je de lieverd niet over want booslim en clangedrag. Daarbij zelfstandig nadenken wordt niet aangeraden door de notabele volgers van het boek, kuddegedrag is meer gebruikelijk.
Heeft hij al een mooi gedicht gemaakt voor en over de vermoorde Yazedis?
Wellicht beter als hij de definitie van fascisme er nog eens bijhaalt, het is 1 op 1 toepasbaar op Hamas en Fatah. Voeg daar een sausje van verdeel en heers aan toe, een prima werkende propaganda machine, een aantal schreeuwers die anderen overstemmen en wholla, de deugzieken lopen gewillig in de pas. Die laaste groep kun je het amper kwalijk nemen.
Wanneer je een schreeuwer moreel hoort bleren zou je je eigenlijk direct moeten realiseren dat deze schreeuwers de verkeerde mensen zijn om naar te luisteren.
@Ruimedenker | 15-05-21 | 07:40:
Dit. En tegen een Perlaatje zeg ik nooit nee! Môge, DenkerT. Klaar voor een nieuwe dag in het Sprookjesbos?
Vreemd, toen ik hier vanmorgen langskwam zag ik alleen het comment van DenkerT en niet die van eerdere tijdstippen. Ook van @donkieshot leen ik even wat frases voor het terugtikken van al te drammerige Palestijnenknuffelaars.
Volgens mij heeft Van Rossem weer een shadowban op Twitter. Kinderachtig gedoe.
Vroeger had je de paus die dan zei dat als je de muziek van Madonna en Prince achterstevoren draait, dat daar dan een boodschap van de duivel in zat. Daar haalde iedereen dan de schouders over op en dat was het dan wel. Tegenwoordig wordt je bijna uitgewist zodra je iets zegt dat als kwetsend kan worden ervaren. Puriteinse tijden.
Rutte zei dat hij trots was wat hij de afgelopen 10 jaar bereikt heeft. Ik kan werkelijk waar geen 1 ding opnoemen wat hij goed gedaan heeft. Wat is er nou beter op geworden? Echt alles (wat al kapot was) heeft hij nog kapotter gemaakt.
Misschien is hij daar wel trots op.
Buongiorno, raggi di sole!
Yrrab, in de herkansing: .https://youtu.be/MXYXH1XYYzM
Basil, bedankt voor de Italiaanse les. Mooi land, dito volk, prachtige taal, heerlijke keuken: ik ben verkocht!
De mooiste auto’s en de mooiste vulpennen.
@J.Cash | 15-05-21 | 08:24:
Dan is post-corona de Italië Fair zeker een aanrader.
En nog maar een keer. Driemaal is scheepsrecht. youtu.be/MXYXH1XYYzM
@MickeyGouda | 15-05-21 | 08:45:
Musica è, een van Eros zijn klassiekers.
Zaterdagochtend muziekje dan maar met Eros en Giorgia
Giorgia - Inevitabile (Videoclip) ft. Eros Ramazzotti
www.youtube.com/watch?v=2HepSXZXDv0
Lees je nu pas! Grazie mille!
Deze landen gaan op code geel
www.telegraaf.nl/nieuws/1067340726/de...
Flikker op met je code, geel, groen rood en roze. Ik maak toch wel zelf uit waar ik naar toe ga. Ook heel toevallig weer dat al die codes opeens een ander kleurtje krijgen nu het kabinet leurt met hun geelgeile boekje.
Idem met het weer, beetje regen: Code rood ! *paniek*
Volgens mij is enkel een negatieve pcr nodig. Vaxxpaspoort is er nog niet.
Jefferson airplane - White rabbit (tribute)
www.youtube.com/watch?v=AVER6hyoyJo
Ik denk aan Platoon met dat nummer.
Ik vind dit ook mooi.
Carly Simon - You're So Vain.
www.youtube.com/watch?v=mQZmCJUSC6g
Warren Beatty had dit nummer ook nog eens echt verdiend. Een niet door hemzelf goedgekeurde biografie wil dat hij het aanlegde met niet minder dan 12.775 dames. Dat zou betekenen dat hij 35 jaar lang elke dag met iemand anders in bed heeft gelegen. Druk baasje. 0_o Môge, BC!
The Band - The Night They Drove Old Dixie Down.
www.youtube.com/watch?v=jREUrbGGrgM
Al die domme artikeltjes in die domme krantjes.... je kan er niet meer eens op reageren, zo dom is het.
Het lijkt wel alsof je in een soort Twilightzone beland bent met hun codes geel en groen en hun gele boekjes en druipende broekjes.
@Freezzz | 15-05-21 | 06:04:
Twilight Zone intro.
www.youtube.com/watch?v=NzlG28B-R8Y
Zullen gewoon een keer...
David Bowie - Blue Jean.... doen ?!
www.youtube.com/watch?v=NZnryZ5rDbs
Ik keek tegen deze dame op, ik was toen 14 jaar.
Madonna - Dress You U.
www.youtube.com/watch?v=mWtpd8mS5jw
Ik ben echt fout.
Vanity 6 Nasty Girl HD.
www.youtube.com/watch?v=gQQdA2aat2k
Hoe mooi.
Eros Ramazzotti - Musica è.
www.youtube.com/watch?v=itZdQ38us0c
Mooi nummer maar ik heb nu iets nodig met meer tempo.
@Freezzz | 15-05-21 | 05:42:,
Ok.
www.youtube.com/watch?v=BJs_L7yq5qE
@Bad - Casey | 15-05-21 | 05:45:
Ken Hensley - Lady In Black (Live in Germany )
www.youtube.com/watch?v=3rAaDtv1cdg
Jomanda het medium zingt 'Song of Light'
www.youtube.com/watch?v=qHUP5467V88
Deze is voor elk " oudere " gamer.
Jan Hammer Crockett's Theme GTA Vice City Emotion 98.3.
www.youtube.com/watch?v=kfbSTR48o50
Veel reaguurders kennen Ryuichi Sakamoto van de fantastische muziek van Merry Christmas, Mr. Lawrence maar dit is ook geen slecht nummer.
Rain - Ryuichi Sakamoto (Studio version) 1996
www.youtube.com/watch?v=dHIyKUHeixQ
Ik vind het een zeer Frans-achtig jaren '70 filmmuziek nummer in de lijn van Michel Legrand.
Niet ?!
merry christmas mr lawrence (1983) - the forbidden kiss.
www.youtube.com/watch?v=AALrrgEOlvU
Landmacht.
#nenavideos #99luftballons #99redballoons
NENA | 99 Luftballons
www.youtube.com/watch?v=Fpu5a0Bl8eY
Was best wel een beetje verliefd destijds op deze dame.
Sheila E - A Love Bizarre (1986)
www.youtube.com/watch?v=56gpwl6cohc
Voor sowieso Roos.
Sheila! Uit de stal van Prince. Zijn nog verloofd geweest maar uiteindelijk geen huwelijk. Tot zover onzinnige prive trivia. Sorry.
@Basil Fawlty | 15-05-21 | 03:49:
Ik was vroeger nooit fan van dat kleine manneke maar wel respect dat hij altijd de mooiste vrouwen wist te veroveren en aan zich wist te binden.
Apollonia 6 (aka Vanity 6) - Sex Shooter (HD)
www.youtube.com/watch?v=SPWaYlC7D4E
Had vroeger een afbeelding van haar in mijn schoolagenda.
@Freezzz | 15-05-21 | 03:59:
Een van mijn beste vrienden was en is groot fan van hem. En ik vind hem wel ok maar niet echt joepie! Maar het scheen dus een ontzettend harde werker te zijn, muzikaal zeer goed, speelde veel instrumenten en veelschrijver. Echter ook een tragisch priveleven. Ik heb dan ook meer respekt voor hem gekregen toen hij mij zijn levensverhaal vertelde, Qua muziek? D'r is een kleine periode die ik leuk vind. De nummers Chelsea Rodgers en Dear Mr. Man vind ik zeer goed maar dan houd het bij mij een beetje op. Echter wat je ook van hem denkt, hij was een zeer getalenteerd musicus, helaas te vroeg gestorven.
Prince - Chelsea Rodgers
www.youtube.com/watch?v=GlQxfixy4rc
Dear Mr. man
www.youtube.com/watch?v=7ujiFNg3rLA
@Freezzz | 15-05-21 | 04:08:
Lol! Zelfde hier.
Gewoon mooi.
Sheila E - The Belle Of St. Mark • TopPop.
www.youtube.com/watch?v=d43sBOWYOc0
Nou vooruit dan maar weer.
CHEAP TRICK 【OH CANDY】1977.
www.youtube.com/watch?v=-VuR9CPJRYQ
Voor kees.
Jean-Michel Jarre - Oxygene, Pt. 4.
www.youtube.com/watch?v=kSIMVnPA994
Jan Hammer - Crockett's Theme (Miami Vice)
www.youtube.com/watch?v=_UmOY6ek_Y4
Er zijn mensen die uitkijken naar het songfestival.
Oh ja, wie dan, ken jij die mensen?
www.youtube.com/watch?v=E_6d3JBBo4s Jiskefet - English Sports
Voor pro.
Hij blijft grappig.
Something a bit more contemporary my dear friends.
Raquel Rodriguez, Dux - "Leave Me Behind" (Official Audio) 2019
www.youtube.com/watch?v=ysSmQvcv4B4
Ik mag hopen dat ie er snel gaat komen, het is er nu wel best wel koud voor.....
The Stranglers - Always The Sun.
www.youtube.com/watch?v=cYQTL-ws6p4
Peter R de Vries bouwpakket.
twitter.com/Tryclassy4/status/1393093...
Mijn vader zat als zeventienjarige twee maanden gevangen bij de SD-Aussenstelle in Maastricht en verloor twee broers in het verzet die o.a onderduikadressen en verzorgingslijnen organiseerden voor Joden en dwangarbeiders. In 1964 ging mijn vader met mijn opa op uitnodiging twee weken naar Israel. De verhalen die hij mij daarover vertelde zetten mij tot nadenken aan over de Palestijnse kwestie. Mijn vader en opa zagen buiten de beschikbare wapens nauwelijks verschil tussen de situatie van de Palestijnse en Nederlandse verzetsstrijders. Ze hebben daardoor sympathie voor de Palestijnen gekregen. Door wat ik toen (nog) in vooral Nederlandse en Franse kranten las over de Palestijnse kwestie, kon ik niet anders dan ze in hun partijdigheid volgen. En dat doe ik, ook nu het Israelische narratief de afgelopen veertig jaar gigantisch aan propagandakracht heeft gewonnen bij de jongere generaties - nog steeds. Israel is een "rogue state" (met een op apegapen liggende Vredesbeweging) die uit is op "Lebensraum" en hegemonie over het Midden-Oosten door strategische chaotiserng van het Midden-Oosten, als ze al niet meer voorhebben. Daarom ga ik morgen in Maastricht mijn solidariteit met het Palestijns verzet betuigen.
"en verloor twee broers in het verzet die o.a onderduikadressen en verzorgingslijnen organiseerden voor Joden en dwangarbeiders"
Whoooohooohohoho dat ging wel heel snel!
H*ly fuck! Vriend! Ik weet dat je op leeftijd bent maar dit is echt heftig!
Ik wil je dit zeggen als soulmate want zo zie ik jou: Beide partijen zijn fout. Simpelweg omdat ze elkaar als tegenstander zien. Dat zijn ze niet.
Het zijn beide volkeren van dezelfde grond en dat zou een innige band moeten scheppen. Maar religie steekt daar een stokje voor. Ziek.
Solidariteit kan je prima betuigen in palastina, boek een ticket.
Of misschien was je vader gewoon dement ?
Met respect voor uw pa en z'n broers, je kunt het NL verzet en Hamas op geen enkele manier vergelijken.
Man, je bent niet goed bij je hoofd.
Als je durft te beweren dat Israël in 40 jaar gigantisch aan propagandakracht heeft gewonnen, terwijl juist de Arabieren meer en meer gesteund worden door propaganda, ben je niet goed geïnformeerd.
Kijk alleen al naar de social media in Nederland.
Zo’n beetje heel links Nederland, islamitisch Nederland en alles onder de 40 is anti-Israël, zonder enig historisch besef.
En het islamitische deel is niet eens zozeer pro-Palestijn, maar anti-Jood.
Dat is nét iets anders.
In de jaren dat ik GS bezoek, beste WMM, is mij al vaker opgevallen dat je een halve mof bent.
Ook jij bent niet solidair met de Arabieren, je hebt iets tegen Joden.
Maar goed, hier mag je kritiek hebben, net als de Israëlische pers, die soms snoeihard schrijft over hun regering en politiek.
Kritiek die de mensen in Gaza niet kunnen en mogen uiten op hun leiders.
Hamas smoort elke kritiek in de kiem.
Hamas onderdrukt de Gazanen, met geweld en intimidatie.
Wellicht durf je straks ook je zorgen uit te spreken over die mensen.
Man, ik kan nog uren doorgaan….
Palestijns verzet…. Hoe durf je!
Hebben opa en pa en broers ook lukraak Duitsers vermoord?
Succes in Maastricht vanmiddag, zeg maar niet hardop dat pa en opa Joden geholpen hebben.
@WirmachenMusik: waarom moet je een kant kiezen? Wat is er mis mee om dat oneinidige conflict daar te laten waar het hoort? Alsof wij hier maar enigszins echt kunnen begrijpen waar het om gaat. In onze postmoderne, goddelose samenleving.
Lekker daar laten.
@Ruimedenker | 15-05-21 | 07:27: Zeer goed betoog, dank!
DÖF - Codo (... düse im Sauseschritt) (Formel Eins 09.08.1983) (VOD)
www.youtube.com/watch?v=VqUKzrl_Rzc
Nog maar wat vage muziekjes uit dezelfde hoek en dezelfde periode...
EAV - Ba-Ba Banküberfall
www.youtube.com/watch?v=rXUlmP5MvnE
@Muxje | 15-05-21 | 02:51:
Falco - Der Kommissar (Official Video)
www.youtube.com/watch?v=8-bgiiTxhzM
Brexit
EU citizens arriving in UK being locked up and expelled:
www.theguardian.com/politics/2021/may...
The Guardian. Flutblad.
@Knufter | 15-05-21 | 02:39: Je hebt volledig gelijk, net als de meeste Engelse en Nederlandse kranten. Alleen rechtse websites en Donald Trump vertellen tegenwoordig nog de waarheid.
@cugel | 15-05-21 | 02:43: Dit is natuurlijk onzin. Maar wat al die media zoals the Guardian doen is het selectief brengen van nieuws. Bijvoorbeeld niks van zich laten horen als Gaza bommen gooit en dan zodra Israel terugschiet, dit groot brengen met chocoladeletters. Het zwijgen over boko haram maar een huisuitzetting in Israel wegens huurachterstand brengen als 'kolonisatie'.
Ik claim niet dat rechtse websites de waarheid vertellen. En Donald Trump al helemaal niet.
Ik plaats Geenstijl, terzijde, overigens niet onder rechtse websites. Het is niet eens een nieuwssite. Maar ik weet zeker dat als een of andere rechtse knakker zich vergallopeert hij net zo hard wordt aangepakt als een linkse knakker. Sterker nog: niemand zo hard geweest tegen Thierry als 'rechts blog' geenstijl.
Ik blijf erbij dat the Guardian, net als hier de Volkskrant en NRC, vergiftigd zijn met een redactionele doctrine die er niet om liegt: 'links' welgevallig nieuws groot uitmeten, 'rechts' welgevallig nieuws maar een beetje laten zwabberen.
Het geval van 'locked up and expelled': het zal wel. Net als die kilometers vrachtwagens die tot aan het einde der tijden bij de grenzen zouden staan.
@Knufter | 15-05-21 | 07:35: Waardering: je hebt gelijk: ik zat je te stangen en de Guardian en NRC zijn wat bevooroordeeld, maar GS nog heel veel meer, hoewel het netjes was dat ze Thierry hebben aangepakt. Maar dat kon ook bijna niet anders, maar ze waren er vroeg bij, sneller dan veel anderen. En ik moet zeggen dat ik nog lang een zekere sympathie voor Baudet voelde.
Dat laat onverlet dat Brexit slecht voor het Westen is geweest, althans voor zover we nu kunnen overzien, en dat de kranten die je noemt toch wel min of meer neutraal proberen over te komen, in tegenstelling tot GS. De vrije discussie hier is dan weer wel erg goed en de rechtse wappies worden hier wel enigzins in het gareel gehouden.
Deze startte automatisch:
www.youtube.com/watch?v=adLGHcj_fmA&a...
Wel goed maar ZIEK in de markt gezet.
En dit is dus een racistische productie.
Wie dat niet ziet of begrijpt moet maar op de [!] klikken.
Johnny Hoes studio in Weert? ;-))
@Basil Fawlty | 15-05-21 | 02:32: U bent een fervent GS lezer haha!
Ik heb last van stemmingswisselingen. Nou en!
@keestelpro | 15-05-21 | 02:34:
Zal je vertellen. Vroeger, trein Mestreech/Remunj naar Amsterdam en bij station Weert aan de rechterkant, jazeker, Johnny Hoes studio en wat was dan de traditie bij mij en mijn vrienden? Minimaal een Zangeres zonder Naam nummer of het nummer "och was ik maar..." (voor een habbekrats door Johhny gekocht Venloos carnavals nummer) neuriën.
Johnny was iig een slimme zakenman. Mooie tijden.
Popa Chubby - Stress Will Kill You Every Time
www.youtube.com/watch?v=kuQG_LOrjfk
Amigo's help mij effe.
Hoorde deze week bij toeval ergens (RMC lounge oid) dit nummer:
Struggle for pleasure van de Belg Wim Mertens. www.youtube.com/watch?v=pybqjwf8w8s
Mijn eerste gedachte was, ik ken dit nummer en dan niet deze versie.
Dus ik opzoeken en ik vond deze uitleg. 1983, nl.wikipedia.org/wiki/Struggle_for_pl...
Minimalistisch, Peter Greenaway (OMG, FFS en burp) allemaal zeer art-house, artifarti, grachtengordel geneuzel.
Maar is dit nummer niet gewoon een rip-off van Spacer van Sheila an B Devotion uit 1980? www.youtube.com/watch?v=bJ_LLwQ7Pck
Nummer gemaakt door (Chic) Nile Rodgers en Bernard Edwards?
Sheila - Spacer.
www.youtube.com/watch?v=8rwaIeMDLxI
Weet ik niet Basil.
ELO.
ELO - Sweet Talkin' Woman.
www.youtube.com/watch?v=7v2r_VnmL6A
Blijft een favoriete band van jou. Lol!
Maak je geen zorgen, zelfde hier.
Overigens mooi die kapsels. Hahaha!
@Basil Fawlty | 15-05-21 | 02:28,
" Eendracht maakt kracht ", zei de oude Matroos van weleer ;)
@Bad - Casey | 15-05-21 | 02:30:
Lol!
* Buurrrrppppp...!!! *
Mooi geweest..
Daaaaaaagggggg....!!!
Houdoe en bedankt!
neonreclame | 15-05-21 | 02:08,
Trusten maatje.
Morgen weer een kans. Misschien lukt het dan wel.
www.youtube.com/watch?v=UAPBFXjekF8&a...
@keestelpro | 15-05-21 | 02:16:
Vossenstaartje maakt het af...!!
@neonreclame | 15-05-21 | 02:21:
Dat zijn dan weer dingen die jij ziet....//
Iedereen gaat met z'n eigen vlag zwaaien
en boos roepen dat ze aan de andere kant niet deugen.
En dan verwachten dat daardoor iets bereikt wordt. Zoals acceptatie aan beide kanten.
En de mensen die er niets mee te maken willen hebben, zijn weer de klos.
'Israeli nurse breastfeeding a Palestinian child'
www.timesofisrael.com/jewish-nurse-br...
Musk is een raar ventje, maar als je met het geld uit je ouwe sok Dogecoin hebt gekocht moet je wel van hem houden. Elon, de king of pump en dump.
Verontrustend, dat één persoon zoveel invloed heeft.
Manstein | 15-05-21 | 01:59,
Dit geldt volgens mij niet alleen voor hem ?!
Ik ben het wel met je eens.
@Bad - Casey | 15-05-21 | 02:05:
Inderdaad, Casey. Ik vrees dat er wel meer zijn.
@Manstein | 15-05-21 | 02:15:,
Slechts een select clubje.... en dat maakt het juist eng.
Verontrustend dat zoveel idioten hem volgen. Een bedrijf dat geld verdient met emissierechten ipv autoverkopen en stijf staat van de schuld.
En dan heb ik het nog niet eens over jonge millennials en snowflakes die een grote mond hebben over het oude financiele systeem en heel hard "jump fuckers" riepen in 2008 en nu precies hetzelfde doen als die bankiers toen en dus geen haar beter zijn. Meisjes en jongens die niet eens droog zijn achter de oren en niet verder komen dan domme memes, emojis en quotes uit Lord of the rings films, jaja wat een diepgang. Ik volgde Wall Streets Bets al (met veel cynisch plezier) voordat het mainstream werd en echt, daar is nul diepgang. Het is pure emotie en leegheid. Pavlov zou er dol op zijn geweest.
Gamestop, Nokia, Blackberry, AMC. etc. het is allemaal IKEA ballenbak gerommel qua volume. Moest wel lachen toen WSB prutsers dachten dat ze zilver konden manipuleren. Nou dat ging al mis op dag 1 want zilver is een iets te grote markt voor ze en dan kom je in het vaarwater van de grote jongens.
En ik gun die kabouters alle geluk en geld maar het grootste gedeelte gaat gewoon nat en dan ook nog eens nat met geleend geld, vooral in de VS. "To the moon" (inc kinderachtig raket emoji) roepen ze maar het is vooral op z'n Nederlands naar de maan gaan.
Zijn cryptocurrencies een blijvertje? Absoluut, maar het is thans het wilde westen in die bizz net zoals in begin 20e eeuw tijdens de opkomst van de auto. Op een gegeven moment waren er iets van 200+ fabrikanten in de VS en wie hebben het overleefd? Maw zoals een Engelse collega ( East Ender) mij ooit leerde: "Sit down, take a pint, relax, do your homework and strike when the time is right. its a marathon, not a sprint."
Ik ben een oude man geworden. Ik verlang zo ontzettend terug naar de tijd van vroeger. Toen de PvdA nog links was en het niet nodig was om op partijen als de PVV te stemmen, omdat de PvdA in die tijd nog echt opkwam voor de gewone man en dus ook partij koos voor Israël. Het heeft zelfs een oliecrisis tot gevolg gehad en de jonge Arnold Layne kon toen fietsen op de autoweg.
Het was de tijd dat satire nog leuk was.
Farce Majeur - Kiele Kiele Koeweit. www.youtube.com/watch?v=3zM5IsUIhEM
Wij zijn allemaal echte linkse mensen Arnold.
Mijn jeugd, mijn kinderjaren. Die zijn al lang voorbij. Ik koester ze en mis ze. En dat heeft niks met politiek te maken.
Amazing Discoveries. Destijds op Discovery Channel en geniaal gepersifleerd door Jiskefet.
www.youtube.com/watch?v=hc4pG-9X2yM&a...
LOL!!
De nachten dat je wakker werd op de bank, en dat je Amazing Discovery;s moest ontwaren met je dronken harses...
Hahaha
Klinkt als grote muggen daar in de gaza. Hopelijk prikken ze lekker vanacht.
Zomaar n antwoord op dat debiele kartonnen bordje: Israël heeft nog geen 6 miljoen Palestijnen systematisch vergast.
En omgekeerd:
Adolf vond het leuk om raketten (V1 en V2) op woonwijken te laten neerkomen aan de overkant als vergelding ergens voor.
Slecht plan om Israël met die raketjes aan te vallen. Ze komen duizendvoudig terug maar dan wel met precisie. Na Trump een zoveelste Arabische lente kon ook niet uitblijven. Zak hooi Biden weet niets en kan niets. Niets verandert in de wereld.
Na de winter komt de lente en dan de zomer en de Palestijnen graven gangen oftewel hun eigen graf.
Die gangen worden gewoon gegraven. Wanneer het eigenbelang hoogtij gaat vieren grijpt ook die ouwe struikelaar in.
Ik zie dat tanja ook weer in het nieuws is. Zou ze nog een topic krijgen of is ze niet zo hot meer?
https://www.ad.nl/buitenland/ex-guerillera-tanja-nijmeijer-vecht-nu-tegen-onrecht-via-sociale-media-maar-wordt-beticht-van-leugens~a0bf6f73/
Ik begrijp dat niemand het ene fuck interesseert, maar mijn eerst GS plemp ging over Tanja..
www.encyclo.nl/begrip/temeier#:~:text......
Gewoon ook heerlijk.
ATB - Ecstasy.
www.youtube.com/watch?v=nHqe5D4MsCU
;D
and the laughs in the late night lock in faded away when he gets in,..
https://www.youtube.com/watch?v=EBI3kXm07rA&ab_channel=DancerInTheStorm
En je had natuurlijk Bourbon Street, muziekcafe ergens bij het Leidse..
Levende muziek en gezelligheid....
Jazeker, Leidsekruisstraat. Na een uur of 1 was het feest daar.
@Basil Fawlty | 15-05-21 | 01:43:
Na het werk even een drankje doen, en rollend de tent uit,,
@neonreclame | 15-05-21 | 01:48:
Herkenbaar. Het begon zo rustig en eindigde in een groot feest.
@Basil Fawlty | 15-05-21 | 01:43: Ooit BB King gezien. Dag voordat op NSJ zou spelen. Locale bandje moest plaatsmaken voor de grootmeester. Deur op de knip. Mooie avond.
@Basil Fawlty | 15-05-21 | 01:52:
"Last Waterhole" ken je dan ook wel..
Niet te vergelijken, maar wel geinig om bandjes te zien..
@neonreclame | 15-05-21 | 01:58:
Hahaha. Oudezijds armsteeg maar dat was dan echt (bijna) the last waterhole om een uur of 3 's nachts en daarna toch nog een afzakkertje bij Mekhong river want we waren toch in de buurt. :-)))
@H. Caulfield | 15-05-21 | 01:58:
Mooi man en "Deur op de knip" Hahaha. Schitterend.
@Basil Fawlty | 15-05-21 | 02:21: Is "Cafe de Bloem" aan je voorbijgegaan ? Eind 80-er jaren. Dat was me een loser bar, niet te geloven. Daar kwamen oude hoeren nog even een afzakkertje doen na het werk, misschien nog even een klantje oppikken, terwijl de eerste alcoholisten ook een neutje gingen pakken voordat zij naar hun werk gingen. Tosti's die 4 x in dat ijzer tot klompen STEENKOOL waren verbrand. WC deuren lagen eruit, enz. Echt een totale dierentuin was dat daar. Ik heb me slap gelachen. Maar de laatste keer dat ik er voorbijkwam was 20 jaar terug, stonden er allemaal schreeuwende aggressievelingen met migratieachtergrond voor de deur. Nee, geen zin in gangstertjes en coke dealertjes. Lamaar.
@Asteroid-B612 | 15-05-21 | 06:10:
Lol! Nee die is, denk ik, helaas aan mij voorbij gegaan. Waar was die kroeg? Want het klinkt als een etablissement met een uitstekende reputatie eind jaren '80 ;-)
De Dijk is veertig jaar bij elkaar..!!
Robbie, laat met rust..
Veertig jaar..!!
Veertig jaar dus...
Prachtige band. Ook de voorloper van De Dijk was leuk. Stampei, met de broertjes Van Der Lubbe er in.
Stampei - Blij dat het morgen maandag is. www.youtube.com/watch?v=qXGUO1nMyK0
Vriendin van mij was ooit babysitter bij Huub en Teuntje van Mira. In de categorie totaal zinloze herinneringen. :-)
@Arnold Layne | 15-05-21 | 01:40:
Zo leer je nog eens wat...
Voor MickeyGouda.
Zag dat je meer en meer geïnteresseerd raakt in Italie. Mooi, dan beginnen we met de nieuwste Italiaanse (ongetwijfeld) 2021 zomerhit.
Federico Rossi - Pesche (Official Video)
www.youtube.com/watch?v=I30kykhPVuw
Ik vind Italiaanse les nu al leuk, en ik moet nog beginnen!
Twee ultieme classics, zeker als je zelf toen in een soort gelijk studentenhuis zat
youtu.be/fvFqiU_Zd0U
Wat een tijd!
Swgoon goed.
Ja mooi!
Lurgee- radiohead
Dat wel geinig, kan zelf de uitvoering erbij zoeken: youtu.be/xAaXSg1QFwc
Ik heb zin in varken.
Langzaam geroosterd met een krokant velletje.
De kop van het varken kunnen we vast wel ergens neerleggen??
@ruudvangeelen | 15-05-21 | 01:23: zoals het hoort, bij het afval natuurlijk
@ruudvangeelen | 15-05-21 | 01:23:
In de Gazasrtrook?
jaja | 15-05-21 | 01:19,
Nou vooruit dan maar weer.
De Aal - Een barg die hé un krul in de steert.
www.youtube.com/watch?v=VZkUQfHyt9s
@Bad - Casey | 15-05-21 | 01:38: Leuk om te weten dat die zanger in het dagelijks leven tandarts was, die met carnaval eens zin had om iets geks te doen.
@Arnold Layne | 15-05-21 | 01:47:
Klopt! Was ik vergeten. Mooie trivia.
Het gaat beter ...
youtu.be/SZW4f8y-X64
Maar als ze dr niet is ....
youtu.be/vn_pUxADmoY
NOS met een artikel over de pro-palestijnen: "Zeker jongeren met een islamitische achtergrond beleven het conflict heel anders dan bijvoorbeeld Nederlandse politici. Zo zegt YouTuber Ismail Ilgun tegen NOS Stories dat het feit dat hij ook moslim is, een van de redenen is waarom hij zich verbonden voelt met de Palestijnen."
Ze blijven die haakneus maar knuffelen. Walgelijk.
Daarmee houdT elke discussie op inderdaad...
Prima dat ze die opvoeren als woordvoerder. Kan iedereen zien wat voor volk het is.
Ze zijn ook moslims en dan stopt het denken. Eigenlijk stopt het denken al, bij het moslim zijn.
Wat die knuffel Turk vergeet is de eeuwige strijd tussen Soennieten vormen in de Arabische wereld duidelijk de meerderheid. 85 procent van de moslims is soenniet. 15 procent is sjiiet, maar in Iran en Irak zijn sjiieten in de meerderheid. blijft ook maar doorgaan.
Ik heb me daar wel vaker over verwonderd. Stel je bent in Nederland geboren, met een "migratieachtergrond". Wat kan jou kan jou dat hele Palestijnengedoe schelen ? Wat heb jij ermee te maken ? Dan beginnen ze meestal iets te brabbelen over "de zionisten !", whoever that may be. Beetje vaag concept vind ik. De wat slimmeren beginnen over "UN resoluties", "landjepik", "onderdrukking" en "onrecht". Grappig dat je daarover begint, want raad eens welk land de meeste UN resoluties aan zijn laars lapt, grote lappen grond inpikt en de oorspronkelijke bewoners onderdrukt ? Geloof het of niet, maar dat is je geliefde Marokko in de Sahara.
@Asteroid-B612 | 15-05-21 | 05:59: Daar in de Sahara is meteen ook de langste muur ter wereld gebouwd om de bevrijdingsbeweging van Westelijk Sahara (Polisario) buiten de deur te houden. Een tijdje terug had de VARA een programma over ‘muren’ in de wereld, vanwege die volgens de VARA zo verschrikkelijke muur van Trump, maar over deze muur in de Sahara hoorde je uiteraard niets.
het laat duidelijk de islamitische visie van goed en slecht zien, islamiet vs kuffar. Heel zwart wit waardoor moslims uit totaal andere landen zich hier toch mee identificeren en waarom ze ook gelijk incompatibel zijn met andere samenlevingen door hun wij vs zij gedachten goed.
Voor wie geÏinteresseerd is hoe extreem-links deze kwestie (mis)framed,
hier een huiveringwekkend voorbeeld:
socialisme.nu/israel-grijpt-ramadan-a...
Look Of Love (Parts 1,2,3 & 4) - ABC
www.youtube.com/watch?v=itXxOJmexpU
En geen enkele tegel over Elon “draaiorgel” Musk?
Mr Flapdrol laat de hele cryptowereld even flink zweten!
Ze hebben Trump verbannen van twitter maar wat Elon doet is af en toe ook discutabel.
Meneer draait zo persoonlijk de cryptomunten de nek om.
Tis dat communistenrood dood moet, maar anders zouden die Chinezen best ff de hele wereld aan nonNbelprijswinnaars mogen heropvoeden: GEEN neef en nicht trouwen, beter geen kinderen krijgen, en kappen met je beperkte intellect alleen sprookjes lezen, probeer eens iets te leren en vooruit te komen in de wereld en bij te dragen!
Israël is (was?) ook niet het braafste jongetje van de regio. Ze bleven maar gebieden bezetten maar hoest da nou?
De oorspronkelijke naam van de westbank is Judea en van Gaza Samaria. Klinkt niet heel Islamitisch.
@Graftak | 15-05-21 | 01:42: Dat is 2000 jaar geleden. Zo kun je nog wel even doorgaan.
Bombs over Baghdad
youtu.be/NobBXlJ1zPo
Well hello my dear minions. Ik mag toch hopen dat jullie je gedragen hebben afgelopen week.
Om te beginnen. Zag vandaag een topic van Mosterd aangaande muziek, of wat voor hem voor muziek mag doorgaan (ghe). Echter er stond een naam tussen die waarde reaguurder Jaja en ook mij opviel. Paul Weller. En laat dat nou een van de mensen van de zeer goede jaren '80 Britse sophistipop stroming zijn. Stroming die in Engeland ontstond ivm hernieuwde hoop na de duistere jaren en doorlopende economische crisis onder Labour in de jaren '70 en het tegengestelde was van oa punk.
So here goes:
The Style Council - Shout To The Top (Official Video)
www.youtube.com/watch?v=7m94ip38UKs
Basil Fawlty | 15-05-21 | 00:57,
Fire Island Feat. Loleatta Holloway - Shout To The Top.
www.youtube.com/watch?v=LRKMNKprGF4
Heerlijk, hey Basil ;)
@Bad - Casey | 15-05-21 | 01:15:
Als je dan toch een remake maakt dan maar zo. Zeer goed! (English) Fire Island op z'n best.
@Bad - Casey | 15-05-21 | 01:15:
Oh ja vergeten, de jaren. Origineel 1984 en jou zeer cool club nummer 1998. ;-)
kick out the style bring back the jam,....
The Middle East Conflict in 6 Minutes
www.youtube.com/watch?v=--R3E-nFTes
Nog te lang.
In een zin: twee partijen. De een wilt de ander compleet uitmoorden, de ander niet
@ruudvangeelen | 15-05-21 | 01:00:
Wilt?
@J.Cash | 15-05-21 | 01:43: -t dank. Autocorrectie?
Golden Earring - Mad Love Is Coming (acoustic,live)
www.youtube.com/watch?v=j0JkdE3XeWg
Doe jij het licht uit..??
Nee..!!
Al die Israël en Hamas ellende regeert nu ook al ons fraaie café. Kunnen we niet iets leuks gaan doen?
Ik gooi er maar één muziekje in.
The Cure - Killing an Arab
www.youtube.com/watch?v=ZMqPlQgHww8
Elvis Presley - Suspicious Minds Live in Las Vegas
neonreclame | 15-05-21 | 00:42,
Elvis Presley - Suspicious Minds Live in Las Vegas ( volgens mij de beste live uitvoering ?! ;)).
www.youtube.com/watch?v=Y_RCvsiavuM
Ik vind dit ook echt mooi.
@Bad - Casey | 15-05-21 | 01:01:
Arme man..
Ben net een docu aan het volgen over de man.. Zit er nog vers in, maar waarschijnlijk niks nieuw onder de zon..
Wat is die gozer misbruikt zeg..!!
( Wel mooi zijn de "oude" Gospel beelden, waarin hij simpelweg artiest is...)
Elvis Presley: The Searcher [Official Trailer] (2018 HBO Documentary)
Flix
@neonreclame | 15-05-21 | 01:15,
Elvis werd vaak in zijn jeugd in elkaar gemept, omdat ie " neger" muziek mooi vond.
Onpasselijk word ik hier van.
Nutteloze mensen.
make love not war
I love lesbos www.youtube.com/watch?v=6bF7T9Fi3S8
Altijd verliefd geweest op lesbiennes.
Leuke gezellige meiden..
Als ik vier paar broeken in de kast heb liggen is het veel..!!
"Heb je eigenlijk wel een mening"
Ja,nee, ik denk het, maar misschien ook niet..
Na twee dagen wist ze het zeker..
Ik denk niet dat we bij elkaar passen...
Ach, next
@ruudvangeelen | 15-05-21 | 00:20:
Ze was wel leuk..
Tenminste, dat denk ik....
neonreclame | 15-05-21 | 00:16,
Bryan Ferry - Let's Stick Together.
www.youtube.com/watch?v=Z9EbR0ckb40
Ik gooi er wat in ;)
Eerlijk is eerlijk, neonlicht kan ook ontzettend knipperen.... ;)
@Yrrab | 15-05-21 | 00:34,
Hey, wakker geworden of nog steeds wakker ?!
Ik zou zeggen: Ga terug naar Palestina, je familie helpen, als je het allemaal zo erg vindt.
Val ons er niet mee lastig.
'Jij bezet hun land als vriend van de vijand, dus zij mogen het jouwe bestormen.' Al een tijdje een veel genoemd argument. Strijd kan voor sommigen zo nuttig zijn. Helaas.
@zeurmachine | 15-05-21 | 00:22: Ja, zo lust ik er nóg wel eentje.
Jij bent niet welkom hier als je stenen naar mijn vriend gooit.
@Papa Jones | 15-05-21 | 00:38: Oei, nu zet je ze aan het denken. Gaan ze gauw raad vragen wat hun mening moet zijn voor ze er zelf een vormen.
"Ik wenk de barman, vul de glazen, en vrolijk lacht ze naar me terug.."
Mofo, mashup..
Wie het weet..??
polp. trusten
Heeft er iemand nog advies?
Val niet van de trap.
Jazeker. Als je het graag wilt, moet je het gewoon doen. En laat je niet door anderen op andere gedachten brengen.
@Quib | 15-05-21 | 00:10: Ok: Val wel van de trap....?
@Is dit nog nieuws? | 15-05-21 | 00:12: Als Brabeaulander dat graag wil, waarom niet? Misschien valt het mee.
Niet op het ijs, het dooit.
Ja. Luister niet naar mij,
En dan zijn we straks een maand of wat verder en dan wordt het weer rustig en dan over een jaar of 4 weer hommeles.
Repeat.
En iedere keer weer hetzelfde geleuter: Oh verontwaardiging, oh zielig, blablabla...
Wen er maar aan. Binnenkort ook hier.
Vier jaar? Het ligt er dus maar net aan wie in Amerika de president is?
Fijn gevoel dat we geen Vijfde Colonne in ons midden hebben, terwijl in het Midden Oosten de pleuris uitbreekt.
welkom welkom welkom.
Geen houden aan
Ja ik ga inderdaad ook lekker naar bed, met het idee dat we dit soort lui in ons midden hebben. Heerlijk. Ook bedank ik hiervoor alle linkse partijen. En met name Kaag voor het financieren van deze ellende. Morgen als ik mijzelf op straat begeef, zal ik moeten oppassen dat ik niet een mes op mijn keel krijg als ik ook maar iets zeg tegen Palestina. Want ja, er zal vast een Nederlandse rechter zijn die mijn moordenaar vrijspreekt omdat het begrijpelijk is dat hij mijn nek doorsnijdt. Hij heeft immers een moeilijke jeugd gehad en hij staat voor de Palestijnse zaak.
Ja maar het is zo zeggen ze, slechts Jodenhaat. Van ons Nederlanders die zo goed voor hen zijn houden ze natuurlijk wel. Dus meer meer.
Oxygene Pt4 - Jean Michel Jarre: www.youtube.com/watch?v=kSIMVnPA994
Die film op Netflix, ook goed. Wel de originele Franse versie.
In ene zo'n reactie op Nieuwsuur van kennelijk een deskundige ?! Natascha van Weezel, wel de dochter van Max, ze noemt zich ook journalist en heeft vrienden en familie in Israël, nou dan weet je het natuurlijk wel.
Ze was altijd voorstander van teruggave van de bezette gebieden, maar nu hoorde ze dat Hamas zelfs de staat Israel niet wil erkennen en ze de zee in wil drijven en raketten gooit. Nou nu is voor haar ook wel de maat vol hoor.
Wat heeft haar VARA pappa en haar school haar dan eerder voorgehouden ?
Wat zou er van ons terechtkomen zonder deskundigen?
@Quib | 15-05-21 | 00:08:
Dan waren we een stuurloos schip dat op de wal lag omdat het de woelige zee niet kan vinden.
Time Bandits || I'm specialized in you
Ik wacht wel...
www.youtube.com/watch?v=UKzy6y1Kh5w
@Usumani | 14-05-21 | 23:57: Dandruff withheld the Time Bandits from great success.
Op Texel en Terschelling wonen 2.000.000 mensen, de helft jonger dan 18. Sinds 2007 van 4 kanten afgesloten en getreiterd. Ze vuren lukraak raketten af op de Randstad. 7 doden. Wij boos! Met NAVO-steun schieten we ze voor de 4e keer in puin tot er 2500 dood zijn: ’Conflict’.
probeer het opnieuw, want deze vergelijking is te simpel en kinderachtig.
Conflict ? Nee! Overbevolking op Texel en Terschelling. Full out war is het beste denk ik, ruimt op en geeft ademruimte. Ander optie is natuurlijk etnisch zuiveren die eilanden.
Je hebt ze niet op een rijtje wel
Gelukkig zijn we een ontwikkeld en beschaafd volk hier, en niet eeuwen achteropgeraakt door geloofsgekkies in rare jurken.
Het was een grapje, kijk maar twee tegels hieronder. Ik wilde even Erik van M. zijn.
@Papa Jones | 14-05-21 | 23:58: De tijd keert; terug naar de rare jurken.
@grapo | 14-05-21 | 23:58: Wij Nederlanders zouden ewoon de Waddenzee inpolderen: plaats genoeg.
laatste en trusten.
"My Immortal" - EVANESCENCE Male Cover
www.youtube.com/watch?v=phmUk6-3kpY
Ja Amy Lee. Fijne stem om mee in slaap te vallen. Proost ende goeie nacht.
@grapo | 15-05-21 | 00:02: youtu.be/_GnCi80hn_Q
Zie 'ons' in ultrablanke en moslimvrije buurt wonende geweten eens deugen op z'n twitter account.
Erik van Muiswinkel:
Op Texel en Terschelling wonen 2.000.000 mensen, de helft jonger dan 18. Sinds 2007 van 4 kanten afgesloten en getreiterd. Ze vuren lukraak raketten af op de Randstad. 7 doden. Wij boos! Met NAVO-steun schieten we ze voor de 4e keer in puin tot er 2500 dood zijn: ’Conflict’.
Als zwarte Piet was hij verstandiger.
Klinkt redelijk. Wat is het punt van EvM?
@Knufter | 14-05-21 | 23:53: Zijn punt is een punthoofd van de drank.
Wat leren wij hiervan: palestijnen zijn fokzuchtig.
Als ze niet zo hadden lopen fokken als konijnen was het nog gewoon als Terschelling geweest, maar met mooier weer.
Van 4 kanten nog wel.
Zuid westen doet Egypte Erik....
@Jan Dribbel | 14-05-21 | 23:57: Vandaar al die schapen op Texel.
@parlinone | 14-05-21 | 23:59:
Ik dacht dat al die konijnen op Terschelling myxomatose hadden?
Wat deugt hij toch, hè?
Farley Jackmaster Funk youtu.be/v4kDn-zy0II
Waar kun je je laten inenten tegen het shoarmavirus?
Mark Rutte:
Ik ben zeer bezorgd over het aanhoudende geweld in Israël en Gaza. Het is onacceptabel dat Hamas willekeurig raketten op de burgerbevolking afvuurt. Nederland steunt het recht van Israël op zelfverdediging, binnen de grenzen van het internationaal recht en proportionaliteit.
Ramsey Nasr:
Hoi Mark! Even een berichtje om te zeggen dat je een schoft bent - als dit tenminste alles is wat je te zeggen hebt over de verwoesting en massaslachting die in Gaza plaatsvindt. Vrienden met Israël zijn is je goed recht. Etnische zuiveringen bagatelliseren is dat niet: dat heet medewerking. Groetjes, Ramsey
Ok. Wie zijn die lui? Ik kijk namelijk geen Goede Tijden Slechte Tijden. Die Mark is de barman van de cactus en die Ramsey is de zoon van Ludo?
@Kaas de Vies | 14-05-21 | 23:46: das de broer van gordon ramsay nasr
@Kaas de Vies | 14-05-21 | 23:46:
Ramsey Nasr is de neef van Henk Bamr.
Ramsey is een Arabier en dus een rabiaat mens. Wij Nederlanders zijn anders. Maar hij wil dat wij ons verlagen tot zijn primitieve niveau.
Ook de linkse partijen zijn boos dat Rutte niks zegt over hun geliefde Pallies. Hoe zou het met die PLO-mevrouw van D666 zijn?
Ik weet het eigenlijk niet..
Naar buiten denk ik..
neonreclame | 14-05-21 | 23:43,
Hey Neon.
Voor jou beste.
George Michael - Outside.
www.youtube.com/watch?v=gwZAYdHcDtU
@Bad - Casey | 14-05-21 | 23:52:
Dank..!!
@neonreclame | 14-05-21 | 23:55,
Graag gedaan beste neon, hoe komt het dat je een " uitje" hebt ?!
Ik heb echt wat gemist.
@Bad - Casey | 14-05-21 | 23:59:
Mickey had met "Why" van Annie lenox een punt..
"Why don't you ever learn to keep your big mouth shut?"
Ik had een grote mond, viel niet lekker, dus even terug bij af...
@neonreclame | 15-05-21 | 00:02,
Voltaire, meer zeg ik niet.
Dus toch wel ;)
Laat ik het zo zeggen, ieder mens mag zijn mening geven, ook al kan dit beledigend zijn, maar het mag nooit een vorm zijn tot aanzetten, tot geweld, das de grens.
Lijkt mij stug dat jij dit hebt gedaan ?!
En ik vind een grote mond moet kunnen, " oorzaak en gevolg ".
Wat ik hier dus mee bedoel, is dat een reactie ook weer een andere reactie ermee uitlokt, maar dat moet volgens mij toch kunnen ?!
@Bad - Casey | 15-05-21 | 00:09:
Neenee..
Ik moest weer zo nodig ergens op reageren waar ik beter mijn mond had kunnen houden..
Ik denk dat het onder de noemer "Vervelio" terecht kwam..
Aanzetten tot haat e.d zal mij niet zo snel overkomen..
@neonreclame | 15-05-21 | 00:14,
Ok, je had dus de " huisregels " van GS overschreden ?!
@Bad - Casey | 15-05-21 | 00:16:
Blijkbaar..
@neonreclame | 15-05-21 | 00:19,
Dat vind ik echt wel vervelend, ik vind jou best wel een aanwinst in jouw bijdragen hier op GS.
@Bad - Casey | 15-05-21 | 00:23:
Dat is aardig..!!
No biggie verder.. Voor dat je het weet is ik weer switzal af en link ik werkelijk elk liedje dat ik maar kan vinden..!!
@neonreclame | 15-05-21 | 00:27,
Hmmm, graag gedaan en ik hoop het met je mee.
Deze nieuwe Nederlanders met hun Palestijnse vlaggen staan over een tijdje in het oranje met Nederlandse vlaggen te zwaaien en akbarren als Nederland het EK wint. Ik kan het mis hebben.
Je hebt het mis.
@SergeantPierlala | 15-05-21 | 00:04: gruwelijk mis, Nederland wint niet.
Er zijn al palestijnen in het oranje, maar die zitten dan weer in Guantanamo.
Goedenavond allen.
Nee, daar zal deze ellende volgens mij voorlopig niet ophouden, eigenlijk nooit.
Alleen maar door die k.t-geloven, " bij 1 enkel vorm van geloof stagneert volgens mij al de ontwikkeling van de mens ".
Heden ten dage leert mij dat bepaalde Politieke overtuigingen hier ook debet aan zijn.
Ik geef een rondje kastelein en zo dus ook een nummertje van mij.
David Bowie - China Girl.
www.youtube.com/watch?v=VrERLeFseDA
Proost.
Als je jouw leven in de handen van een godheid legt hoef je zelf niet meer verantwoordelijk te zijn. Dat helpt inderdaad ook niet mee in de zelfontwikkeling.
@Quib | 14-05-21 | 23:45,
Best wel mooi gezegd, zal geloof ook niet voortkomen uit angst ?!
@Bad - Casey | 14-05-21 | 23:53: Ja. Je kunt op mij eerder het stickertje "is agnost" plakken, maar ik heb vroeger verschillende gereformeerde kerkdiensten meegemaakt. De angst voor hel en verdoemenis werd flink aangewakkerd vanaf het spreekgestoelte.
Bange mensen zijn volgzaam.
En dat concept werkt nog steeds prima.
@Quib | 15-05-21 | 00:05,
" Bange mensen worden meestal enge mensen", gezien mijn ervaringen in deze is dit nagenoeg mijn ( niet helemaal waar ; ) eigen filosofie.
Typisch Nederlands en Europees. Altijd om elke soort van geweld geschokt en verbijsterd acteren.
Maar we zijn helemaal niet verbijsterd als in dit conflict nu ook andere landen als Syrië en Libanon raketten gaan afschieten. Vinden dit eigenlijk al een beetje normaal en geheel in de lijn der verwachting, logisch toch, Islamieten tegen Joden ?
Ik denk niet dat, dat gaat gebeuren. Assad heeft al genoeg problemen en Libanon alleen maakt geen kans. Bovendien is de kans dan heel groot dat de VS in actie komt. Iran is volgens mij een veel groter gevaar om het echt te laten escaleren.
Ik denk niet dat het land Libanon raketten gaat afschieten, dat zullen de lokale Pallies die daar 'te gast' zijn, doen.
De twee mannen (21 en 22 jaar oud) die vorig jaar april een homokoppel in 020 Oost uitscholden en in het gezicht spuugden, zijn veroordeeld tot een taakstraf van respectievelijk 50 en 30 uur.
De slachtoffers, Fabio en Daniël, lieten vorig jaar al weten het anti-homogeweld in Oost spuugzat te zijn. Ze besloten te verhuizen.
In Oost ging het daarna niet veel beter. Vorig jaar werd een homoseksuele man met glas gestoken, later werd een huis waar de regenboogvlag uithing met nitraatbommen bekogeld.
Oost???? Wel eens in de Javastraat geweest?
De autochtone bevolking is daar nog maar < 10% aanwezig
De gewone palestijnen zijn vooral slachtoffer van de voortdurende gijzeling door hamas. Dit is hun verdienmodel. Elke periodieke raket chalenge is kassa voor hamas bobos.
Israel en de Palestijnen, het boeit me geen reedt. Pa keek vroeger steevast het NOS-journaal, en het ging er altijd over. Ik vluchtte dan naar boven. Ook omdat ik stil moest zijn. En ervoor ook als hij op de bank sliep.
Eigenlijk was er na het avondeten geen zak aan.
Wat at je zoal?
@dhrat | 14-05-21 | 23:40:
Ja Wilderst; wat doen we vanavond? Iets flamberen?
Iemand zei vandaag tegen mij, is ver van mijn bed. Ze zoeken het maar uit. Ik denk van niet, gezien de verhitte reacties en demonstraties hier in Utrecht en wat er wellicht nog gaat komen.
welkom welkom welkom
Nederland zou zich er gewoon niet mee moeten bemoeien. Niet met Israel en niet met de Palestijnen. We hebben hier al problemen genoeg.
@Gandalph | 15-05-21 | 00:08: Idem met Mali, Afghanistan, Rusland, Brazilie, China
Driving Fast by London street performer Morf
www.youtube.com/watch?v=_iN1QsDgSZw
Dat Songfestival!
De wereld staat in brand en de Nederlandse TV houdt zich, godbetere, bezig met het Songfestival. Wie interesseert dat? Is er toch sprake van een stiekeme beheersing van de Nederlandstalige TV-stations door nichten? Geen Soros, geen Bilderberggroep, geen vrijmetselaars, geen Joden, maar NICHTEN. Zou dat kunnen?
Ik zeg douze points voor Israël.
Zal je net zien dat de Palestijnse deelneemster wint.
@Quib | 14-05-21 | 23:42: Die met dat sexy topless dansje?
Grappig om te zien dat een conflict dat de wereld al een halve eeuw bezighoudt, in de panelen zo wordt opgelost. Maar dat geldt voor veel ingewikkelde materie natuurlijk.
Zijn die Palestinos nou echt zo dom? Elke keer als ze een paar van die Aldivuurpijltjes richting Israel sturen, weten ze dat er echte raketten terugkomen en er daardoor aan hun kant tig meer doden vallen dan aan de overkant.
Zoiets zeiden ze ook tegen David.
Dat is nu precies wat ze willen, daarom vuren ze die vuurpijltjes vanuit woonwijken zodat de Israeli's terugschieten en dan kunnen ze slachtoffer spelen in de internationale media.. De Westerse deug elites en msm slikt deze "self-inflicted casualty porn" voor zoete koek..
@dr fijnstof | 14-05-21 | 23:33: En vervolgens weer grof geld overmaken, naar die arme kindertjes, het liefst via NGO's, zodat de leiders van Hamas weer cashen. Hamas blij, Iran blij, Israël weer wapentuig showcasen en verkopen, en een goede reden om nog meer grondgebied in te nemen, kortom, eind goed al goed. Behalve voor de Palestijnen, maar wie geeft daar nou echt om?
Moskeeën, Synagogen
Take Me to Church - Holzier
Fijn weekend reaguurders.
Proost!
Prut oudste..!!
Blijft een mooi nummer.
Roos..!!
Pak m'n hand.. Wij gaan dansen..
* wil iemand zo vriendelijk zijn een schuifel liedje op te zetten..?? *
Alstublieft: www.youtube.com/watch?v=UrIiLvg58SY
Blijf van haar kont af.
www.youtube.com/watch?v=zDKO6XYXioc :-)
@beldewouten | 14-05-21 | 23:28:
Ik hou het netjes...
@nutsniet | 14-05-21 | 23:28:
"Grote Cash" 020..
Schoenen kapot geschuifeld..!!
@beldewouten | 14-05-21 | 23:28: Wat liev
youtu.be/r30D3SW4OVw
@Papa Jones | 14-05-21 | 23:31:
Voldoende tijd om een goed gesprek te hebben...
@neonreclame | 14-05-21 | 23:32: Aan het einde wordt het wel een beetje schreeuwen...
Alsjeblieft; de mooiste schuifelmuziek die ooit in Nederland is gemaakt (weliswaar met een Belg in de hoofdrol, maar het is gecomponeerd door Rogier van Otterlo.
En niet tijdens het schuifelen aan de kont van Roos zitten, hoor, tenzij ze het zelf graag wil, natuurlijk.
www.youtube.com/watch?v=vVZB3Dinp2M
@Dr_Johnson | 14-05-21 | 23:37:
Nee nee Meneer...
Ik gedraag me echt...
@neonreclame | 14-05-21 | 23:40: neon... Er zijn weer klachten. Ik heb je uit de wind weten te houden, maar dit gaat niet lang goed.
@beldewouten | 14-05-21 | 23:54:
Alleen omdat ik m'n sleutels zoek..??
( dumpert )
@neonreclame | 14-05-21 | 23:56: dat is deels het probleem, want het zijn niet jouw sleutels. Bestaat dumpert nog?
@beldewouten | 15-05-21 | 00:01:
Denk het wel..
De lol is er wel een beetje af, of ik wordT te oud...
@neonreclame | 15-05-21 | 00:04: ik hoop het laatste van harte.
#Koop Gaza-coins
Goh, wat een solidariteit ineens. Helemaal geen antisemitisme. De omringende Arabische moslm-staten staan immers te springen om hun Palestijnse medemoslims onderdak te bieden en te beschermen tegen die snode Israëlieten. De suggestie dat de Palestijnse bevolking als useful idiots worden gebruikt is uiteraard bespottelijk. Net zo bespottelijk als de suggestie dat het toch echt Hamas was die begon met de beschietingen. En net zo bespottelijk als suggereren dat Hamas geen democratische humanistische vredesbeweging, maar een bende gewelddadige moslimterroristen is.
William Shatner - Common People
youtu.be/ainyK6fXku0
Captain Kirk?
Wat zou er gebeuren als Israel ze allemaal over de grens naar Syrië zou jagen?
dan krijg een nieuwe gazastrook erbij............
Assad heeft z'n handen vol aan z'n eigen moslims die er een puinhoop van maken, die zit echt niet op nog meer van die herrieschoppers te wachten. Syrië was een seculier land, daar willen de niet moslim Syriërs weer naar terug....
Process 404 - Latest Rave In The Bunker
www.youtube.com/watch?v=J0ALfIIHfB8
Vrije konijnen snelweg.
youtu.be/cGyQmH9NZcw
Hé. Het is vrijdagavond. Waar zijn de mannen die lullen over nieuws?
Ik zat er al helemaal klaar voor.
Toch niet vervangen door de Daghap? Met Mariëtte Hamer? Jakkie.
Dan zie ik toch liever de mannen. Denk ook jullie vrouwelijke reaguurders!
Die Brando en de Bunzing? Je was de laatste kijker, denk ik.
@beldewouten | 14-05-21 | 23:23: :)
@beldewouten | 14-05-21 | 23:23: Kan ik me niet voorstellen. Nou ja, dan hopelijk volgende week weer. (Dan doe ik het deze week maar met de live-beelden uit de Gazastrook. Wordt waarschijnlijk een vroegertje vanavond.)
Songfestival volgend jaar in Gazastad?
@Kijkeensaan | 14-05-21 | 23:22: dat wordt dus een bloedbad.............
Bestaat dat ook nog? Mijn hemel, wat zijn er toch een mensen met zelfhaat en een doodswens op de wereld.
www.telegraaf.nl/nieuws/857410589/zor...
Bersusconi heeft zo te zien een zeldzame mutatie onder de leden waardoor hij langzaam verandert in een Wuhanees.
Ik las het net..
Moest in een keer aan Johnny Quid denken, die Silvio en Italianen zeer mooi kon omschrijven...
94 jaar corona vorige week 2x vader geworden, en opnieuw getrouwd .
Hij doet zo wel van denken aan Ton van Duinhoven.
www.youtube.com/watch?v=38fje_G4qLI
@neonreclame | 14-05-21 | 23:20: Liever niet over Italianen beginnen, alsjeblieft. Dat ligt hier te gevoelig....
Buona sera
@neonreclame | 14-05-21 | 23:20:
Ik kan me er iets bij voorstellen, want beide onderwerpen lenen zich uitstekend voor lyriek.
@wijsvinger | 14-05-21 | 23:25:
Lol. Goeie vergelijking!
@Yrrab | 14-05-21 | 23:26:
Buonasera amico Yrrab. Le mie sincere scuse.
Silvio is een held. Forza Silvio.
@MickeyGouda | 14-05-21 | 23:30: Scusi, ik zal zo de vertaling opzoeken, Mickey. M'n francobolli dwarrelen van m'n bureau...
Met Silvio kon je tenminste nog lachen...
Complimento per il tuo Italiano!
And now for something completely different: Eros Ramazzotti - Musica è...
@Yrrab | 14-05-21 | 23:50:
Per gentile concessione di Google Translate. ;-)
Heerlijk nummer! youtu.be/itZdQ38us0c
@wijsvinger | 14-05-21 | 23:25: We zijn een stel ouwe knarren hier. Anders zou iedereen hier roepen: “Wie?”
@MickeyGouda | 15-05-21 | 00:02: He, jammer... da's de versie waarin Boccelli z'n vocale aanstellerij ook aan de mensheid opdringt. Zuiver, puur en 'rauw' Eros R.
@Yrrab | 15-05-21 | 00:11:
Zucht. Lastig publiek, die reaguurders. ;-)
youtu.be/MXYXH1XYYzM
Palestina “free” van wat?
Gratis.
Vrij van drinkwater, voedsel en bouwmaterialen. Maar gelukkig kunnen raketten door een smokkel tunnel.
Coolio - Gangsta's Paradise
youtu.be/fPO76Jlnz6c
Die tweede foto, is dat Lale Gül op de onderste rij?
Metallica´s "Nothing Else Matters" played by Michala Høj - violin & Søren Bødker Madsen - guitar.
www.youtube.com/watch?v=_pH5HaXZU3w
Wow, bedankt. Het was al één van mijn de nummers in mijn lijst maar deze versie is wel een verrijking.
Soldaat komt uit de oorlog staat op het vliegveld in volle bepakking. Vraagt een journalist je bent 1 jaar weggeweest wat is het 1e dat je doet als je thuis komt. Soldaat he ik ben getrouwd he das niet moeilijk dus. Nee begrijp ik zegt de journalist maar daarna. Soldaat zet ik mijn helm af.
?
Lol!
Wie heeft de oplossing om te voorkomen dat de regio Haaglanden onze eigen Gazastrook wordt?
Massaal op de PVV stemmen .
Jij.
Dan moet je raketten in de schuur gaan maken.
Den Haag onafhankelijk maken en een grote muur erom heen. Politici en ambtenaren mogen daar blijven, Amsterdam ook onafhankelijk, beginnen wij lekker overnieuw.
Al dat vullis dat daar staat te demonst... haten heeft blijkbaar allemaal een band met Palestina? En daarom staan ze daar?
Nee hoor, het is pure Jodenhaat. Er vanaf de geboorte ingeprent via het Handboek Der Haat. Daar ligt het probleem, en daarom gaat het ook niet voorbij.
De gemeenschappelijke factoren bij dit soort bijeenkomsten zijn altijd en overal Moslim en Links.
Joden haat bedoel je westerse mensen haat.
Zie tegel hieronder van dr. Johnson. Afshin Ellian heeft vanmorgen bij WNL daar iets over gezegd. (Ik kan de link niet kopiëren).
Los van je mening over wat Israël op politiek gebied doet, is de hypocrisie van westerse moslims weer stuitend.
Whutering heights. schijnt dus over een orgasme te gaan..
Hoe,??
Nou, ik was dus met Vicky aan het praten, en die zegt," weet je nog dat ik dat liedje leuk vond. Daarna schaamde ik mij rot..."
Dus ik zeg, "Maakt niet uit.. Als je het leuk vind vind je het leuk.."
Radio's, met Bart Peeters "nanana", vind ik dan weer schitterend.. Gaat ook over een orgasme volgens mij..
Voor Vicky dan vanuit de Efteling
m.youtube.com/watch?v=1YQlUKLcYcI
Laat de sterkste winnen.
Liefst zonder genade.
Blijft over de winnaars
Die hebben gelijk.
Winnaars schrijven de geschiedenis.
"Tell me Israël, how are you any different than Hitler?" Waar haal je het vandaan, Goebels? Ja, dat wordt even zoeken op wikipedia (TLDR daarna gewoon doorgaan met dit soort domme bordjes).....
Een hele mooie, Jeff Beck featuring Imogen Heap - Blanket youtu.be/z79pgPn357g
Over covers gesproken.
Someone Like You - Adele (Boyce Avenue acoustic cover) on Spotify & Apple
www.youtube.com/watch?v=HzC2-GJu1Q8&a...
Goeie cover.
scorpions -love of my life
www.youtube.com/watch?v=9avRecUwKUc
Mwoah... dit Duitse accent of Freddy Mercury?
Sorry kds, dit is één van mijn favoriete nummers, na de eerste verkering tranen met tuiten , overtuigd dat ik was dat hij de love of my life was
@Roos | 14-05-21 | 23:14:
Is van een Duitse zanger,maar wel mooi gedaan.
Wil je het nog hebben over je eerste love of my life.
Kan soms verfrissend werken in een groep:)
@kds, achteraf zag ik ook dat we niet bij elkaar pasten .
Alleen denk ik dat je je alleen de eerste keer op die manier kunt verliezen in iemand. Volkomen overgave, onschuldige passie, onvoorwaardelijk..
Na die ene is er altijd een voorbehoud.
30 jaar later, muziek uitgelegd. m.youtube.com/watch?v=_UNpQ7wYYbU
Moby – Walk With Me
youtu.be/J1AI4sF-O0Q
Het is eigenlijk allemaal best wel simpel..... de rust keert relatief terug als de raketjens van gammas op zijn...................
Hare Goddelijke Elitaire Boven-Ons-Verhevene Geld-weggeefheid Kaag is al weer aan het oppotten hoor.
Waarom krijg ik elke twee weken die cookiewall?
scheer die haatbaard eens af...!
@grapjasz | 14-05-21 | 23:05: misschien ist un hipsterbaard.
Wat er verder ook gebeurt, de eindafrekening zal uiteindelijk naar Iran gaan.
De politie heeft vrijdagavond ruim honderd mensen gearresteerd die zich ondanks een noodbevel buiten op bleven houden in de wijk Lombok. Een groep had zich na de vroegtijdig beëindigde pro-Palestijnse demonstratie op het Jaarbeursplein verzameld bij de moskee aan de Kanaalstraat. De actievoerders werden ingesloten door de ME en die heeft ruim honderd van hen aangehouden. Er is één persoon aangehouden vanwege het gooien van stenen naar agenten.
over een jaartje of 10 staan daar dus met gemak 3000 booslims te gillen enzo jochie..!
Ach als het jongeren waren krijgen ze een kopje thee en mogen naar huis.
Voor straf een lombok in zijn smokkeltunnel.
Aanhoudingen zijn goed. Volgens een vriend die ook zijn bijdrage levert aan de ME wordt je aangehouden als je zonder geweld standvastig blijft staan voor je idealen. In 90% van de gevallen wordt je daarna vrijwel direct weer vrijgelaten zodra je op neutraal terrein bent. Of na een paar uur in een parkeergarage of zo.
@wijsvinger | 14-05-21 | 23:08: al die opgewonden types hebben al een lombok spermanent in hun schaamtecultuurholletje lijkt het wel....
Hurts - Illuminated (Live Version)
www.youtube.com/watch?v=6CvuyaKmLnw
Mooi! Kende ik nog niet.
KoRn - Camel Song
www.youtube.com/watch?v=9EE69nzSGhw
Politiek en drank gaan niet samen...
Hoi Neon!
ik zou niet weten waarom niet.................
@Roos | 14-05-21 | 22:58:
Hoi, ik dacht je ziet me niet..
Zullen we het ergens over hebben..??
( Ooit eens echt een openingszin.. Gesprek kwam wel op gang, wel alleen naar huis..)
@grapjasz | 14-05-21 | 22:59:
Krijg je alleen maar gezeur van..
Lekker naar het cafe, slap ouwehoeren en tevreden naar bed..
* Ik heb tranen gelachen, onnozel gedaan...*
@Neon, ik ben wel toe aan iets vrolijks na al die kommer en kwel . Heb je nog een leuke anekdote, bijvoorbeeld over Tamara , over je ban, of de Bijlmer?
Frans Timmermans denkt daar heel anders over
@Roos | 14-05-21 | 23:10:
Ban is stom..!!
Holendrecht is mooi opgeknapt.. ( AMC terein ziet er mooi uit, en we krijgen een park bovenop een bovengrondse tunnel..)
En Tamara, tja..
Juncker: hold my bottle.
"How are you any different than Hitler ?"
Afgezien van het stone coal English, hoe haal je het gvd in je hoofd om die vergelijking te (durven) maken. Ongetwijfeld direkt gevolg van de algehele dumbing down in het onderwijs "zodat iedereen mee kan doen".
Blij dat mijn dochter de Amerikaanse nationaliteit bezit en nog weg kan uit dit gekkenhuis aan de Noordzee.
Dit heeft niets te maken met “dumbing down” van het onderwijs. Het is pure kwaadaardige propaganda. Progressief links is een antisemitische doctrine, altijd geweest en zullen ze altijd zijn.
Deze oorlog uitgelokt door Hamas is al vele malen vaker geweest en steeds weer begint het met raketaanvallen op Israël en die slaan terug. Israël is sterker en Hamas verschuilt raketten tussen burgers. Het is hen alleen te doen om burgerslachtoffers waar ze dan weer zielig over gaan doen.
Ik heb wel te doen met de burgers die Hamas niet willen, maar ja; zet ze dan af.
Links wil dit niet zien, en dus opzet en leugen in al dat veroordelen van Israël.
Je dochter heeft inderdaad geluk dat ze dit afglijdende land kan verlaten als zij wil.
Amerika, het baken van beschaving en nuchterheid.
@Nuuk | 14-05-21 | 23:05: Naar mijn mening is er wel degelijk sprake van dumbing down in het onderwijs zodra onderwerpen als de holocaust in de klas niet meer *kunnen* worden besproken "omdat sommige leerlingen daar moeite mee hebben". Dan kunnen we alles wel gaan afschaffen. Het feit dat de helft van dat Palestijnenvolk jonger is dat 21 en zich sinds de zestiger jaren heeft verviervoudigd bewijst dat het argument van "genocide op de Palestijnen" totale kletskoek is.
@Panos88 : Precies. Vrijheid voor iedereen. Om te mogen zeggen wat je wil zonder dat je wordt gearresteerd. Dit in tegenstelling tot NL : een onbeduidend raar bananenrepubliekje ter grootte van een postzegel dat zichzelf om 1 of andere reden ZEER belangrijk vindt.
Ik kan me voorstellen dat een boel mensen nu toch een beetje in de knoop liggen met zichzelf, nu ze Donald Trump niet meer de schuld kunnen geven van die teringzooi nu in Israël/Palestina. Sterker nog: eigenlijk ging het best wel goed daar toen Donald Trump nog president was.
Toch wel zorgwekkend dat je een Opus nodig hebt om helder na te kunnen denken.
Ach, lees vooral de comments van de Nu punt NL buklaafjes. Niet gehinderd door enig historisch besef worden daar door mentaal uitgedaagden de meest bizarre (complot)theorieën gebezigd. Op zijn slechts. Op zijn best zijn het comments van grauwe mensjes die zich werkelijk enkel door Nu.... NL laten informeren.
@MikeTheBull | 14-05-21 | 23:19: Ik lees het daar ook en het valt me op dat de meeste reageerders daar wel heel simpel de schuld bij Israel leggen
@Bootvisser | 14-05-21 | 23:31: Och, 99% van de reacties zijn van zo'n stuitende domheid en vooral onbekendheid met relatief onbekende geschiedenis (en ja dat geldt vooral voor jullie onnozele Nu "journalisten").
Hamas scoorde weliswaar als eerste, maar ze verloren uiteindelijk met 89-7.
Er is een filmpje waar je Gazanen in een straatje ziet keuvelen, een jongetje "spartelt" op een trampoline terwijl op de achtergrond in een straat de bommen inslaan. Niemand rent weg voor dekking. Ze weten dat de IDF alles op alles zet om burgerslachtoffers te verkomen.
Dat privilege heb ik niet.
Bij elk alarm dat hier gaat moet ik een schuilkelder in, omdat ik weet dat Hamas het op burgers als ik heeft gemunt.
Ik wil ook een pizza'tje eten met een wit wijntje, op een terrasje.
Ja van de week een familie op tv ze waren gevlucht want Israël had doorgegeven dat het gebouw gebombardeerd zou worden ivm kantoor Hamas. Toch netjes
Woon je in Israel?
In dat geval wens ik je veel sterkte en hoop dat jij en je familie veilig blijven.
Ik schaam mij (alleen plaatsvervangend) voor de progressief linkse Nederlanders die nu weer verontwaardigd huilen over Palestijnse slachtoffers.
Kunt u bevestigen dat het/de IDF inderdaad altijd vooraf een belletje pleegt? Ik lees op meerdere websites dat dit zeker niet altijd gebeurt namelijk.
Anderzijds lees ik ook dat Hamas ook soms vooraf belt.
Klinkt alsof een Telegram groepje zich verveelt te koste van onschuldige slachtoffers.
@Bootvisser | 14-05-21 | 23:21: Als ze Hamas kopstukken willen raken zullen ze geen waarschuwing geven, kan zijn dat een buurman wat meekrijgt.. V.w.b. waarschuwing van Hamas, dat klinkt als "We gaan om 21:00 weer beginnen, Allahu Ahkbar!".
Goh, moeten die lui niet werken?
Goh, waarom worden ze toch minder vaak überhaupt alleen al maar uitgenodigd voor een sollicitatiegesprek?
Goh, binnenkort komt er weer een geldverslindende Linkse instantie die meedeelt dat het antisemitisme in Europa is toegenomen door... (spanning, tromgeroffel):
Extreem rechts!
Dum dum dummmm...
Ik was vandaag even de auto aan het uitlaten.
Reed ik 150 op een lege snelweg tussen Leeuwarden en Harlingen.
330 euro boete.
Dank u.
De boete heeft u ingehaald dus...
Je moet hem af en toe op z'n staart trappen zegt mijn monteur.
@keestelpro | 14-05-21 | 22:58:
Jouw monteur is een wijze man.
Ja ik kwam net van Hamburg waar ik ook een stuk 220 heb gereden, schiet lekker op als de autobahn leeg is. U woont in het verkeerde land, smile.
Regels zijn regels.
Mooi stukje weg. Ik reed daar eens 220. 0 euro boete. Geen dank.
Toen snelwegen nog gewoon 130 waren, 143 tussen het andere verkeer op een stukje snelweg waar kennelijk een bordje 80 stond rechts van de baan met vrachtwagens: 409 euro. Na overmaken meteen nog een stapel btc gekocht, inmiddels al heel wat jaren geleden...
@whitechocolateface | 14-05-21 | 23:03:
Normaal plank ik ook harder.
303. Kijk, zo maak je muziek waarop je ook nog kunt dansen. m.youtube.com/watch?v=9y45iDUWhkg
Even in 6 seconden door de clip geskipt, ik wil mijn 6 seconden terug.
@Sneerpoets | 14-05-21 | 22:57: cultuurbarbaar. Dit apparaatje heeft veel betekend voor de muziek.
Ik weet niet of we in onze taal een equivalent hebben voor de term "horrific".
@Sinterbikske | 14-05-21 | 22:59: Dat kun je van een gitaar ook zeggen, maar je zult net zo reageren als ik er op speel.
I Wasn't Born To Follow
youtu.be/3hEfcawx6Fc
de NOS meldt dat Tim Hofman en Georgina Verbaan (toch niet de minste) vinden dat het allemaal niet eerlijk is dat dat vervelende Israël zijn burgers beter weet te beschermen en dat verdomde Israël dan toch moet stoppen met precisie bommetjes te droppen op de vijand die hun willekeurige raketten dan lekker moeten kunnen afvuren. Equity Akbar!
Oh en, heel gek, een toevallig gevonden onderzoeker die de motieven van onze jodenhatende Mocro kindjes weer onder het vliegend tapijt wurmt (5 mei is immers weer voorbij) want oh ze identificeren zich gewoon zo de achtergestelde jochies van Hamas. Het is weer om te huilen zo prachtig.
Georgina Verbaan
Waarom boeit de mening van dat domme wicht?
@Is dit nog nieuws? | 15-05-21 | 00:03: Ik snap het wel. Waarschijnlijk zit ze om schnabbelen in Hilversum verlegen, het is stil rond haar. Even deugen opent dan weer deuren.
Kan iemand Gaza bellen om te zeggen dat ze een knipperend lampje hebben.
www.youtube.com/watch?v=OeEzmPs7i_U
Nimmer zo actueel
Voor de eerste keer in een restaurant.
twitter.com/Ffs_OMG/status/1393169168...
In zijn vorige leven waarschijnlijk een mot geweest.
Mooiere uitvoering:
Disturbed - The Sound Of Silence
youtu.be/u9Dg-g7t2l4
dank luistereensaan.
Ook maar 710.175.295 views, dus de meeste mensen hebben hem nog nooit gezien.
HOUDT HET DAN NOOIT OP?
Nee want weet u nog wel? Wie regeerde Iran voor de Sjah? Dat was een liberaal die uit de weg moest worden geruimd omdat de verdomde oliebelangen in gevaar kwamen. Mosaddegh.
Wie gaven de Muhaddjedien steun? Tegen de Russen? Wie hebben land na land de Baath regeringen opgeruimd en steun gegeven aan de radicale moslim bewegingen. Wie hebben gvd Hamas gesteund om een tegenwicht te vormen tegen de PLO wat van origine een seculiere socialistische beweging was. En dan gaan mekkeren.. of het dan nooit op houdt.
"Maar die tv beelden van die mensen zijn al zo oud."
"Maar de jongste generatie weet dit niet."
"Maar deze mensen komen niet meer in het nieuws."
"Maar dat deden ze met de beste bedoelingen."
"Maar anders was alles nu nog erger geweest."
Bagatelliseerderdezeer......... .
'Tell me Israël, how are you any different than Hitler?'
Zegt een Moslima of Linkse racist. Werkelijk, hoe krijg je het je bek uit...
Ik zou er erg veel over kunnen zeggen, maar laat ik het bij Daniël Arends houden:
'Moslims, die zijn gewoon enorm dom, en...'
'... dat was het'.
Blonde meid. Zijn de ergste. Maar die wordt wel door het moslimvriendje gedumpt voor een uitgehuwelijkt nichtje.
Allemaal een snipperdag opgenomen of even van hun thuiswerk pauze genomen
@Wim Venijn | 14-05-21 | 22:52: Dat zijn whalli's.
Ik hoop nog altijd dat iemand dat recht in mijn bek zegt.
Norus - Make a move
www.youtube.com/watch?v=h3Wi7kDnrHY
Levensbeschouwelijk had doe maar in 1982 al wel een goed punt:
watch?v=4nIOOiGDNFE
youtu.be/4nIOOiGDNFE
Voor alle mensen die anderen hun wil willen opleggen en hun ideeën willen opdringen. #doesniet
George Michael - Freedom
youtu.be/diYAc7gB-0A
De buurt geniet nu even mee van dit. Als ze komen klagen verwijs ik ze door naar jou Mick
@Joffri | 14-05-21 | 22:54:
*mouwen van haar bloesje opstroopt* Laat maar komen! ;-)
@MickeyGouda | 14-05-21 | 22:57: Haha nee ik kan mijn buren wel aan maar bedankt dat je mijn rug hebt! Ik zou bijna het conflict opzoeken lmao
The Cranberries - Ode To My Family (Official Music Video)
www.youtube.com/watch?v=Zz-DJr1Qs54
Trots op de Israeli Defense Forces... knappe tactische voorbeelding en zeer goed uitgevoerde missies.
Nu onze Defensie nog inzetten in Utrecht.
Ik las dus net dat je misschien via je anus kunt ademhalen als je longen het niet goed meer doen. Dat is toch wel hey vreemdsye nieuws van vandaag. Of heeft iemand nog vreemder nieuws?
Niey day ik weey.
Ik kan heel goed uitademen op die manier. Inademen wil niet zo goed lukken. Iemand tips?
Geweldig nieuws voor de overbelaste IC's!
Nou,
Ik wist niet dat Kokosmelk uit een pakje dik is, en als je het in pan flikkert, het opeens dun is,,,!!
Als je dat gaat proberen moet je wel uitkijken voor ene Herman F. Die heeft eerder iemand die anaal ademhaalde laten stikken door zijn vinger in zijn bips te stoppen.
Ik kan wel praten met m'n anus, simpele woordjes maar hoor.
Mond op kont beademing, ik laat je gewoon sterven hoor .
Wat is dan een scheet. Vloeken
@Mr_Natural | 14-05-21 | 22:49:
Nou, ik herinner me dat jaren geleden André van Duin in zijn show eens iemand had - ongetwijfeld een rare Brit - die hele liedjes kon 'ruften'.
Echt waar, I kid you not. Is wellicht nog ergens te vinden op Youtube.
Van onze Iraanse vrindjes: www.al-monitor.com/originals/2020/03/...
Het land dat dus 99% van het wapentuig verstrekt aan hamas en gelieerden. En Kaag maar aanslijmen met haar hoofddoek...... fucking disgrace....
www.huffpost.com/entry/param-sharma-t...
Lekker relaxed...
@Dr_Johnson | 14-05-21 | 23:28: www.youtube.com/watch?v=Ofn8-3SWd8M
@Dr_Johnson | 14-05-21 | 23:28: De Petomaan
Just talking...?
youtu.be/721JQZw6Spg
Voor mij de beste voetballer aller tijden.
Opus - Live Is Life | Maradona Calentamiento 1989 // Letra/Lyrics
www.youtube.com/watch?v=QQB_pPMw5cs
youtu.be/_j7Ijg9FWVo
Het is even anders..
Ja, je went er aan...
Peuter in Gaza in je neus, en dat zien ze realtime in Tel Aviv.
________
Nou, dat zal die peuter niet leuk vinden.
Misschien handiger om conflicten uit het Midden-Oosten vooral lekker daar te laten ipv importeren naar NL.
We importeren er 500 per week.
Kijk eerst of er wat aan te verdienen valt \voc.
To Love Somebody
youtu.be/tgQJLOOE_XM
Honey Claws - Digital Animal
www.youtube.com/watch?v=NxSMsuXGJI4
@komtdatschot | 14-05-21 | 22:38:
Dank..
Stuck In The Middle With You · Stealers Wheel
www.youtube.com/watch?v=ln7Vn_WKkWU&a...
Zondag maar een pro- Israël demonstratie dan, puur als middelvinger richting al die pro- palestina gekkies.
Wordt direct door de rechter en burgemeester verboden.
Allemaal strijdertjes. Pfff.
Heb je in Zwitserland weinig last van.
Is de bakkersvrouw al verliefd op je?
Fijn om vanuit je gated community moralistisch te doen.
Tizziano Ferro - Perdonno m.youtube.com/watch?v=EZ6zjW0DDbM
De bikkel van de jungle.
twitter.com/cctv_idiots/status/139286...
Doet me eerder denken aan een soy latte machiato met van die figuurtjes erin.
@Sinterbikske | 14-05-21 | 22:35:
Dat had het ook kunnen zijn:)
Natuurlijk zit er een snowflake in de comments die claimt dat dit dierenmishandeling is.
Maar dan is daar altijd weer een wijsneus met een perfecte tegenreactie:
"Ontzeg je hem het recht om zich te identificeren als een witte tijger?"
"How are you any different than Hitler"
Ik wilde zeggen dat ze bij hem op school waarschijnlijk andere dingen leren dan hier over WWII, maar dat is zeer waarschijnlijk waar, en toen had ik helaas geen andere bijdehande opmerking klaar...
Rijmen en dichten...
@neonreclame | 14-05-21 | 22:33: Steenkolenengels.
Geeft te denken al die pro palestina demonstraties. Kan me goed voorstellen dat de Joden weg willen uit DIT Europa. Eerst vervolging onder rechts fascisme en nu vervolging onder links fascisme.
Cygnus X -The Orange Theme m.youtube.com/watch?v=3Rn-HznkIIM
Beste versie wat mij betreft.
cygnus x-1 deze dus
https://www.youtube.com/watch?v=vhHP_RwdolQ&ab_channel=White-Noise-Machine
oei.
twitter.com/footbalIfights/status/139...
Auw! hehe
Lekker glijen! Die obstakels (waarop staat dat je beter niet van die wand kunt afglijden) moet je gewoon even wegdenken.
youtu.be/HR5zpFs7YpY Lekkere Ruska underground
Ik weet niet hoe het zit met de woningnood in Halifax maar het lijkt me een prima plek voor Hamas. Problem solved, wel even de meisjes redden.
Ik heb een heel andere bestemming voor Hamas.
@uisge baugh | 14-05-21 | 22:35: Prima, zolang het maar niet in de buurt van mijn achtertuin is. Heb ik toch nog iets gemeen met Jesse en zijn achterban.
@Joffri | 14-05-21 | 22:38: Ik had iets warms in gedachten, of heet eigenlijk.
@uisge baugh | 14-05-21 | 22:41: Dante's vijfde cirkel lijkt me wel terecht.
@uisge baugh | 14-05-21 | 22:41: Kan ik ergens doneren, is er al een gironummer geopend? Ik steun graag goede doelen.
Stel. Je hebt een tafelcirkelzaag. En die zet je aan en dan ga je je vinger er af zagen. Wat gebeurt er?
youtu.be/SYLAi4jwXcs?t=130
youtu.be/SYLAi4jwXcs?t=349
Zonder de links gekeken te hebben vermoed ik ziektewet.
@Sinterbikske | 14-05-21 | 22:29: Hij gebruikt een hotdog. En je vermoeden is onjuist.
Prima ding, en inmiddels ook in Nederland te koop. Wel Festool, dus €€€
Die Kaag is mij er eentje.
twitter.com/SigridKaag/status/1392573...
Niet beschikbaar voor mij... (?)
Heulen met de vijand, een soort Jan Hagel.
@Joffri | 14-05-21 | 22:28: Twitter is raar. Als je een paar keer F5't kun je 'm lezen. Ik doe zelf niet aan social media en ik kan het bericht ook lezen na enkele keren refreshen.
@Quib | 14-05-21 | 22:32: check, gelukt.
Nu ik niet meer vlakbij een Cruijff court woon wens ik ook iedereen een fijn suikerfeest.
Zag toevallig deze ochtend Afshin Ellian bij WNL, een programma dat ik zelden zie, nooit thuis in ieder geval, slechts als ik weg ben en in een hotel zit; dat zat ik vanmorgen nog.
Anyway, Ellian deed daar aan tafel wel een 'brisante' uitspraak, zo ongeveer: "Vorige week zijn in Kabul 85 schoolmeisjes vermoord; Erdogan bestookt de Koerden met bommen, en er vallen honderden doden. Waar zijn al die demonstranten dan? Nergens. Alleen als er tegen Israël te demonstreren valt, dan komen ze in West-Europa met zijn duizenden opdagen. Het is het gevolg van het enorme antisemitisme dat virulent aanwezig is in die 'kringen'.
Daar zou je nog de gebeurtenissen in Jemen aan kunnen toevoegen en de diverse islamitische terreurgroepen - Boko Haram etc- in Afrika.
Het zal al die kutmoslims in West-Europa worst wezen. Alleen Israël, dat haten ze. En niet alleen Israël. Ook joden woonachtig in West-Europese landen zijn 'fair game'. Ik wil graag minder, minder kutmoslims in West-Europa.
Met een variant op een oude slogan tegen de kernwapens en een cartoon van Opland, meen ik, van een tegen een raket schoppend figuurtje, zou ik zeggen:
Alle kutmoslims West-Europa uit, te beginnen uit Nederland.
Ik scroll dan ook vaak naar de laatste paragraaf/zin.
Ze gaan nooit meer weg, wen er maar aan dat jij en ik de Aboriginals van NL worden.
Wat Ellian zegt geldt niet alleen voor moslims maar ook voor hun linkse hulpjes. Wanneer je bij de NPO wilt werken moet je slagen voor de basiscursus Israël-haat. Ik twijfel daarbij nog tussen een voorrangsbeleid voor zwakbegaafden of werkelijk antisemitisme.
Interessante man, ik lees hem graag. Ik ga het even terugkijken.
Ook geen demonstratie voor meer en betere woningen, beter onderwijs, hoger loon etc.
Ze doen maar, moet wel zeggen dat het een vervreemdend effect tov de Nederlandse samenleving stimuleert. Triest Israel-Palestina, maar vooral daar en niet hier.
Vergeten jullie deze niet wel niet wel niet?
youtu.be/_rbgCxWPO5c
Twee dagen meestal..
Invriezen kan niet.. Is het niet meer lekker...
youtu.be/uMLc0-rKZdA
@dhrat | 14-05-21 | 22:29:
Invriezen is misschien beter,,,
Ik heb als niet-environmentalist eigenlijk alleen maar iets tegen plastic. Plastic is veel erger dan die hele c02 uitstoot.
www.youtube.com/watch?v=3FxfXVuHRjM
Ben je gek, meeste plastic raakt begroeid en zinkt naar de bodem. het meeste spul in de gyres zijn oud plastic dat veel resistenter was, verder hoopt plastic alleen maar op in vis waardoor mensen steriel raken dus minder mensen. Dat is een goed ding.
Digital Underground - Doowutchyalike
www.youtube.com/watch?v=31A6RjOxE74
Drie keer raden bij welk nieuwsartikel op NU men zojuist is gemuilkorft:
“Je kan niet meer op dit artikel reageren. Er kwamen te veel reacties binnen die op diverse punten onze huisregels overtreden. Het filteren van deze reacties kost ons momenteel te veel tijd die we liever besteden aan andere discussies op NUjij. Onder die artikelen ben je meer dan welkom. Bedankt!”
Ik denk die over varkens.
1984 forever!
Wel een geruststellende gedachte al die toekomstige handen aan mijn ziekbed, ik hoop dat ik in staat ben om nog uit het raam te springen.
Doe het nu.
Dan is het ook maar klaar.
En geen kamer op de begane grond hebt.
@jaja | 14-05-21 | 22:26: Neenee, nog lang niet.
@Mr_Natural | 14-05-21 | 22:28: Mee mijn geluk..
Ja, daar gaan wij nog heel veel lol aan hebben als we oud en hulpbehoevend zijn. Moet er niet aan denken.
Annonce des couleurs- Mac Zimms m.youtube.com/watch?v=KeWc3bxERto
Wat een Wappies op die foto, ook al denken ze dat ze woke zijn.
oeps.
twitter.com/videos_lo/status/13929215...
Darwin. Zijn werk is groot.
Een raket die het doel niet raakt is een misket.
en als ie een vogel raakt een musket?
@Petrus Poortwachter | 14-05-21 | 22:22: Een kolibriket. Kun je ook mee barbecueën.
Je bent weleens leuker geweest.
En als ze teveel raken is het niet meer israel maar wasrael.
En een blindganger een faket?
@jaja | 14-05-21 | 22:24:
Ik ben altijd leuker geweest.
Een raket die via deze Zwitserse Alpen vliegt, de raklette
Maar even serieus... wel of geen negatief reisadvies voor TA??
Ter Apel?
"KLM schrapt vluchten naar Israël vanwege raketdreiging"
bron: nos.nl/collectie/13864/artikel/238052...
Hoofddoekjes op een demo voor vrijheid.....
Het lijkt wel op BL op GeenStijl die de reaguurder de les leest....
Mevrouw Wen van het WEF bij CNN
Ze houdt u graag een wortel voor om een spuit te nemen.
m.youtube.com/watch?v=Zvb9y9gLJ0U
Ik ken nog een leuk verhaal maar ik heb geen zin om dat allemaal te typen.
Gooi even wat sleutelwoorden neer en we maken er iets van...
Alleen de clou dan?
@neonreclame | 14-05-21 | 22:20: vers mondkapje over eigen mondkapje
@Ragnar_Lodbrok | 14-05-21 | 22:24:
Lastig..
Misschien iets voor de lama's..??
@Mr_Natural | 14-05-21 | 22:24:
Dan ga ik wel te voet naar mijn fiets
m.youtube.com/watch?v=-f93B9_w9T8
En de flauwe humor egel
m.youtube.com/watch?v=6mXA3WGacao
Ligt het aan mij, of wordt er gepraat op die livestream?
Het ligt niet aan u. Het is wel in een taal die ik niet versta.
ligt niet aan jou. Of ik heb plots andere buren.
Ah, gelukkig. Dan is het dat en niet een of andere computervirus.
Ik begrijp niet waar ze zich zo druk om maken. Wij mochten niet naar terrasjes. Dat was pas erg.
Je kon een kanon afschieten maar niemand deed het, dat is nou beschaving.
Gaat lekker in Utrecht.
Wist niet dat die gasten zo betrokken waren bij politiek, en dan nog wel in het buitenland.
Ramadan en de bezinning is weer voorbij
Hoi Roos...
Je zou willen dat het ging om een stad buiten Europa, niet mijn inwoners.
Wat doen ze daar nu weer? Kristallnacht in reserve-Amsterdam?
We zijn gvd net 5 maanden na de Amerikaanse verkiezingen en de wereld staat nu alweer in lichterlaaie.
Killary had dat allemaal veel sneller gebracht. Verloren tijd.
Vergeet niet uw mondkapje om te doen in de winkels want iets verderop omgeving Tel Aviv bombarderen mensen zoals jij en ik elkaar compleet de moeder.
Ik ga het weer zeggen.
Hoe moeilijk kan het zijn dat die idioten elkaar in hun waarde laten?
Vrijheid van godsdienst...
Oh ja, op de radio 1 ging het de hele dag over rechts extremisme...
Hamas= extreemrechts
Is er ooit een onderzoek gedaan naar het verband tussen besnijden en geweld?
Het niet eten van varkensvlees en geweld...
Ik vroeg het mij ook al af. Het moet effect hebben, de gedeeltelijke amputatie van je lid.
Besnijdenis = geweld.
Mr Garrison had er een theorie over: https://vimeo.com/116151818. Besneden en veel zand leidt tot agressie.
Het gewicht van de piemel en de behoefte te compenseren.
Gekkies
Dan zouden transmensen superagressief moeten zijn, maar zijn ze niet. Het zij allemaal relexd.
Had zo een onderzoek van Vonk en Stapel kunnen zijn, met als uitkomst het tegendeel.
"calling all my dealers now to let me go "
* Doen ze toch niet *
Michael Kiwanuka Love and hate..
Op deze momenten mis ik Trump om de wereld veiliger te maken.
Geen fans voor de voetbal , wel vol met die rotzooi in utreg dus dat mag dan wel als dalijk weer een zooitje van die gasten op de ic liggen kunnen die domme holanders weer wachten op hun beurt
Tell me @Groen(s)Links, how are you different from Dolfie?
- hates jews
- loves muslims
- likes genocide
- likes dictators
- hates individual freedoms
- loves animals
- likes violence
- believes in world dominance
Zijn ze ook tegen gehandicapten?
@Snake | 14-05-21 | 22:36: GroenLinks-kamerlid Corinne Ellemeet vindt dat er beter moet worden gekeken naar het nut van operaties/behandelingen bij ouderen (nutteloze eters in verpleeghuizen).
De Palestijnen krijgen een Jodenkoekje van eigen deeg.
Het lijkt er sterk op dat met de meesterzet van gisteravond de vrede is gewonnen.
Als je de beelden ziet van Palestijnse “jongeren’ in hun spijkerbroekjes lijkt het net of je in Weesp bent.
Pachanga Boys- Time. m.youtube.com/watch?v=fOMW74UJWII
Natascha van Weezel ziet het goed. Haar vrienden zitten niet bij links en niet bij rechts maar ze heeft wel gelijk.
Goede avond Lieve Reaguurders!
Kijk welk één kroon mij toch nog weer siert vandaag!
Met een klein voorschot van de vriendin heb ik het toch maar gefinancierd uit mijn vakantiegeld. Vind het toch wel fijn om de premium reactie functies te hebben. En ik hou gewoon van jullie natuurlijk!
Verder is er in huize Digi vandaag een nieuwe schutting gerealiseerd. Door de buren nog wel. En de tuin klaar gemaakt, door een kameraad. Mooi werk. Tuin ligt er weer pico bello bij en ik heb zelf niet hoeven zweten. Perfect.
youtube,com/watch?v=VGHSa0dHrE0
Nou top! nu nog normaal doen haha!
@entredeuxbieres | 14-05-21 | 22:10: Mensen die normaal doen zijn dodelijk vermoeiend...
Welkom bij de roze kroontjes club Digi.
Brand New - Millstone (2006)
▶ www.youtube.com/watch?v=VGHSa0dHrE0&a...
@Digikluizenaar | 14-05-21 | 22:12: ik zal het echt nooit meer doen haha!
Mooi dat je toch met roze kroontje er bij bent Digi! Nu nog je ui kwijt raken.....
Wel mooi dat men tegenwoordig dit conflict net als Turken en Koerden hier in Nederland op straat uitdraagt. Echt om te janken. Ik ben bijna 40 maar God wat is dit land afgegleden.
Ben je net te laat geboren om Joop den Uyl te kunnen bedanken.
Ja, je zou zeggen dat die buitenlanders denken: God zij dank leef ik in een land waar zulke conflicten niet spelen; God zij dank mag je het hier nog oneens zijn zonder een raket op je kop te krijgen.
Maar nee, dat vinden die schreeuwlelijken allemaal maar niks. Het is hier veel te rustig. Wij moeten de Azaan en stammenoorlogen en Jodenhaat hebben, dán zit het pas goed. Het moet hier net zo gezellig als in Gaza worden.
@BoerKoekoek | 14-05-21 | 22:11: haha!
@JvanDeventer | 14-05-21 | 22:12: jesus zeiklul neem een bier.
Welkom welkom welkom
@BoerKoekoek | 14-05-21 | 22:11: Oh ja, daar hebben we dat argument weer. Nederland heeft zeggen en schrijven sinds de jaren 70 precies één links kabinet gehad, maar dat geeft niks hoor. Alles wat er sindsdien misgegaan is, komt door Den Uyl/Links. God wat een slecht verhaal is dat.
@BoerKoekoek | 14-05-21 | 22:11: ik ben oud genoeg om Den Uyl te kennen en ontmoet te hebben. Nee, massa immigratie was niet zijn ding.
@Treurgrond | 14-05-21 | 22:21: Nou, onder Den Uyl werd Suriname onafhankelijk waardoor eenderde van die bevolking definitief naar hier kwam. Hoe noemt u dat?
@Treurgrond | 14-05-21 | 22:21:
Die ouwe Uyl schijnt in zijn jonge jaren bewonderaar te zijn geweest van Hitler en zijn politieke partij. Dat sloeg wel om na de invasie in Nederland, maar toch. Socialisten onder elkaar.
@Dr. Worstenbroodje | 14-05-21 | 22:32: Euh, ik kan uit eigen ervaring vertellen dat wij Nederlandse staatsburgers waren. Dus hadden we alle recht om binnen het koninkrijk te verhuizen. Volkomen rechtmatig. Heel anders dan de door jullie voorouders georganiseerde verhuizing uit Afrika destijds.
@Bigi Bana Boy | 14-05-21 | 23:06: Afrika -> Amerika -> Europa,
-> Azië?
@Dr. Worstenbroodje | 14-05-21 | 22:32:
Ja, en het CDA wilde pwrse dat de westelijke gebieden nederlands bleven, ach nostalgie.En nu wonen er meer antillianen in Nederland dan op de Antillen. suriname was een deel van Nederland. Die Surinamers hadden alle recht om te verhuizen. Als Amsterdam zich afscheid dan zullen er ook genoeg mensen die denken, schijt, ik ben weg.
@Bigi Bana Boy | 14-05-21 | 23:06:
Het is natuurlijk triest, maar in die tjid was slavenhandel/transport/houden wel volkomen rechtmatig.
Gelukkig zijn westerlingen begonnen met het verbieden er van.
Want als het aan de rest van de wereld had gelegen, was het veel later of nooit afgeschaft.
Zou in je voorhuid een deel van je verstand zitten?
bij zwakbegaaften als jij wel ja
@entredeuxbieres | 14-05-21 | 22:12: zwakbegaaften... echt? Lol.
Ze besnijden wel vaak mis, ik zie ze regelmatig met een verband om hun hoofd lopen.
@beldewouten | 14-05-21 | 22:14: altijd leuk, een drol te zien lachen
@entredeuxbieres | 14-05-21 | 22:28: Dit werkte in groep 7, nu niet meer.
Moslims in Nederland met dit soort spandoeken zijn NIET meer welkom in Nederland. Je hebt je kansen verpest en je 'goodwill' verspeeld. Wegwezen jullie.
Vraag met af of het baasje van Kaag al is afgereisd om de broeders in nood te helpen. Hopelijk gaat Sigrid dan ook meteen mee.
Welkom welkom welkom!!
Mij gingen in 1988 al de ogen open.
www.anderetijden.nl/aflevering/445/Ru...
In Gaza 030 inmiddels meer dan 100 GL Jeugdleden opgepakt. Rest is moskee ingevlucht.
RVDE - Crsh
www.youtube.com/watch?v=HO_fjUUciJw
Ik begrijp het niet meer, eerst was Israël het heilige voorland voor wat betreft vaccinatie en de behandeling van de bevolking? Onderscheid tussen mensen en invoeren van passen en extra rechten was prima.
Maar nu keek ik per ongeluk het 20.00 journaal en nu is het, je suis Palestijn? Het is helemaal ruk nu met de Israëli's? Is het polariseren van de bevolking en het onderscheid tussen mensen en hun rechten nu ineens fout?
Ik dacht dat wij het samen deden.
Die fotos lijken heel erg op een knalvuurwerk verbod , siervuurwerk nog wel toegestaan...
De Palestijnen bedoelen die raketten eigenlijk als knalvuurwerk maar de Israëliërs maken er siervuurwerk van. Mooi hoe zo'n compromis tussen die twee volkeren samen voor een spectaculair schouwspel zorgt.
@keestelpro | 14-05-21 | 22:11:
LOL!!!
@keestelpro | 14-05-21 | 22:11: grappig, vreemd dat men niet in staat lijkt enige aanpassingen te doen om de barrages wat succesvoller te doen zijn. Als ingenieur kun je wat simpele dingen bedenken die men daar toch ook moet kunnen bedenken.
De Arabische broeders laten het ook wat afweten.
Tot nu toe weinig geknars en geween uit Ryaad et al.
Daar hopen ze dat Israel alle palli's 72 maagden bezorgd.
@BoerKoekoek | 14-05-21 | 22:08:
Scheelt ze een boel hoofdpijn en iedereen blij.
Trump had toch een deal gesloten met die landen (Qatar enzo) en Israël?
u weet niet wie wie is en wie nog een beetje anti-Israël is en voor de vrede jegens broeders is.
Denk aan de huisdieren! Heeft iemand daar al aan gedacht?
Snuitje..
De PvdD ongetwijfeld
Ze hebben het niet zo op huisdieren. maar een geit op het balkon misschien zou kunnen.
@A.I. van Dee | 14-05-21 | 22:21: Sommigen hebben er een in de slaapkamer.
Nee, helaas houdt dit nooit op.
Tenzij ze besluiten met elkaar te gaan praten.
De pen is machtiger dan het zwaard.
Zeker als je de pen vult met springstof en van een raketaandrijving voorziet, zullen de Pallie's gedachten hebben.
Of Israël is er een keer klaar mee.
@Bab01 | 14-05-21 | 22:06: Liever vandaag dan morgen.
hier vindt men het een lolletje om click-bait mee te spelen en wat advertentie stats mee te manipuleren. Ondertussen koopt niemand wat.
Zeer onverstandig al dat vuurwerk midden in ceaureana tijd.
Denk aan de ouderen en de zorg stelletje lutsers.
Een klap in het gezicht van de zorg....
@Sjiek | 14-05-21 | 22:02:
de ex-lutsers lijken wel verdomd veel op de Rotherham pedophile ring....
twitter.com/IDF/status/13928516542701...
good riddance!
Ik begrijp het Robbie..!!
Ik heb er gewoon geen zin in..!!
Maar je kan toch wel een keer proberen en als het dan tegenvalt krijg je gewoon je geld terug.
@keestelpro | 14-05-21 | 22:03:
Daar gaat het niet om..
Ik heb gewoon geen zin..!!
@neonreclame | 14-05-21 | 22:04:
Ja zeg dat dan meteen...
@keestelpro | 14-05-21 | 22:06:
De volgende keer zal ik geduldiger zijn..
( Twee dingen tegelijk.. Ik kan het gewoon niet.. )
REAGEER OOK