PRIKKEN PRIKKEN PRIKKEN in het StamCafé
Leve de telefoniste van de GGD, van je hiep hiep hiep hoeree
Hallo allemaal, in fieldlab cafe In de Ranzige Rouvoet. We hebben extraspeciaal fieldbier, fieldschaaltjes vol olijven, fieldblokjes kaas, stukjes fieldworst, augurk, fieldzilverui. Prik dan tast toe, en lees daarbij DEZE BEUKENDE RANT van ons Mosterd van vandaag, over de vaccinatiefaal van de eeuw. We hadden al lang op het terras met een gele rakker kunnen zitten als die prutsers in Den Haag een beetje vaart hadden gemaakt. Vonden we Maarten van Rossem eerder nog een een asociale vaccinatievoordringer inmiddels snappen we 'm wel. Gewoon. Bellen. 0800 1533 en dan krijg je iemand aan de lijn die het hartstikkene fijn vindt eindelijk eens iemand te spreken, en als u mazzel hebt, zit u 2 uur later al met een pleistertje op de bovenarm een kwartiertje te wordfeuden in een GGD-wachtruimte. Lijnen morgen om 08:00 uur open. Succes & spoedig tot ziens op het terras.
Toet-Toet
Geen woord Nederlands bij
Social
OpenHaardTV maar dan met een vulkaan
Etna hebben we ook nog
Hoe De Freule van Corona genas
Alvast voor de zomer. Bikini's doorpassen met Kat
Foto van de Dag
DEN HAAG - Kamerleden Tunahan Kuzu (L) en Farid Azarkan van DENK op het Plein op de dag dat de nieuwe Tweede Kamer wordt geinstalleerd. ANP PHIL NIJHUIS
Reaguursels
InloggenOllongren vertelde chauffeur pas in dienstauto over besmetting
www.telegraaf.nl/nieuws/180130644/oll...
Gadverdamme, wat een misselijk mens.
Echt totale minachting voor het gewone volk.
@FreeAls je klachten hebt die passen bij COVID-19
Heb je milde klachten, zoals neusverkoudheid, loopneus, niezen, keelpijn, lichte hoest of verhoging tot 38 graden Celsius? En/of heb je plotseling verlies van reuk of smaak? Laat je testen en blijf thuis tot de uitslag bekend is. Doe geen boodschappen en ontvang geen bezoek. Laat anderen boodschappen doen of laat ze bezorgen, zorg dat een ander de hond uitlaat. Voor huisgenoten zonder klachten gelden de basisregels die voor iedereen in Nederland gelden.
Als burger mag je als je al een kuchje heb helemaal niks. Terwijl dat er een enorme grote kans is dat dat kuchje niks met Corona te maken heeft. Terwijl: het is niet alleen een kwestie van niet mogen, de meeste mensen die een kuchje hebben stappen vrijwillig niet in een bus of zo.
En die aso, Ollongren, wetende dat ze Corona heeft, ploft haar reet dan gewoon in die auto, achter die chauffeur.
Matchfixing in het basketbal: spelers verdacht van opzettelijk verliezen vier wedstrijden
nos.nl/artikel/2374948-matchfixing-in...
Totaal oninteressant artikel maar die term, "matchfixing", valt me op. Die term is wel goed toepasbaar op Ollongren; matchfixer Ollongren.
Op de hele NOS trouwens. De grootste matchfixersorganistie van dit land is de NOS zelf. De NOS heeft er alles aan gedaan om D66 te laten winnen en tegelijkertijd er alles aan gedaan om de niet-kartel-partijen in een slecht daglicht te zetten.
AEX 705. Good morning.
De grootste economische crisis sinds het begin van WWII en de AEX boekt een recordstand.
En moeten de taxi chauffeurs al instappen ?
Een normaal weldenkend mens zou gewoon de vaccinaties inplannen, die stap met dat bellen voor een afspraak kan makkelijk overgeslagen worden, daar lijkt het mis te gaan. Die 65+ hebben meestal niet zo'n heel druk programma. Beetje "overboeken" ivm no-shows en je maakt een efficientieslag.
Je hoeft niks te plannen, doe het zoals in de VS. Je rijdt zonder afspraak een parkeer plaats op, je laat je ID zien, krijgt een prik en rijdt weg.
@JeanDragage | 01-04-21 | 09:29: nog beter inderdaad, maar dat zal er bij rivm/regering helemaal niet ingaan
Hier werd ik gebeld en met toets #1 werd ik doorverbonden om meteen twee afspraken te maken.
Maar als de voorzitter van de 2e Kamer al amper de taal machtig is...
@VrouwvdVrijheid
Hier de brief van de nieuwe verkenners.
Lijsttrekkers mogen morgenochtend hun eigen gespreksverslag inzien voor het naar de Kamer gestuurd wordt. Zij mogen ook eventueel passages weglaten als zij dat willen.....
twitter.com/VrouwvdVrijheid/status/13...
Boudewijn de Groot - Prikkebeen (1968)
www.youtube.com/watch?v=nZQNJhIrqOI
Hugo ?
@Roze_bril_drager | 01-04-21 | 09:
Hugo Prikkebeen
Hugo Prikkebeen
Mensen lopen langs hem heen
Hij blijft alleen Hugo Prikkebeen
Het is zover.
youtu.be/gwoutewwtbE
Maak er een lollige dag van.
Maak er een goede dag van gozert!
Beste Hugo, ik heb een goed idee. Als we voor het prikken nou eens muggen gaan inzetten, dan geven we het bestaan van die vliegende onruststokers ook nog eens zin. Dat zijn dan twee vliegen in één klap. Dikke zoem van Astimar.
Moeten die muggen wel hun bek houden.
Verboden te zoemen!
Ik ben aardig selectief qua vrouwen prikken.
Laten we ons nou geen illusies maken, het Omtzigt schandaal komt straks tot een zeer logische ontknoping.
En dan roept een groot deel van de 2e kamer; oooooow ! Zie je wel, niets aan de hand. En weer doorrrrr
Ben er van overtuigd dat in de afgelopen week is toegewerkt naar een 'sluitende verklaring' die voor iedereen acceptabel is, behalve voor Pieter Omtzigt. Doel alsnog bereikt.
Toch wel benieuwd...
@Yrrab | 01-04-21 | 07:53: dat bedoel ik. Corruptie tot kunst verheven.
Op zijn minst wil ik oneervol ontslag voor Ollongren zien
@Freezzz | 01-04-21 | 07:59: Sure... when hell Freezzzes over!
@Yrrab | 01-04-21 | 08:04:
Normaal is dat uitgesloten maar nu weet je het niet. Als Ollongren alle schuld op zich neemt en er een motie van wantrouwen tegen haar komt (als minister) .... hoe gaat het CDA dan stemmen? ... en als het een hoofdelijke stemming wordt, hoe gaat Omzigt dan stemmen?
Je weet het niet, het zou zomaar kunnen gebeuren.
@Freezzz | 01-04-21 | 08:21: Ben net zo nieuwsgierig als jullie. En ik hoop dat je scenario uitkomt, maar 'adel' struikelt niet.
Goedemorgen. Gisteravond op het Amstelveld. Komt er opeens een sliert dansende mensen langs. Silent disco. Lampjes op de hoofden. Enorm gelachen. Ongrijpbaar. Krenten uitdelen anno 2021.
Nu ben ik een vrij ervaren kaasman maar waarom zit er vocht in mijn oude kaas. Als ik die open snij dan loopt het water uit de 'gaten'.
Kaas nooit in je kont bewaren.
@Ruimedenker | 01-04-21 | 07:43:
Aarskaas is anders wel een siciliaanse delicatesse.
Brilletje opzetten. Je zit waarschijnlijk nu broodje rauwe kiloknaller kipfilet weg te kauwen.
Alsnog Songfestival met publiek, ongeveer helft van toeschouwers welkom
nos.nl/artikel/2374944-alsnog-songfes...
"Bij het Eurovisie Songfestival in Rotterdam Ahoy in mei mag publiek aanwezig zijn. Dat bevestigt de organisatie van het internationale liedjesfestijn. Het kabinet wil het evenement als een zogenoemd fieldlab organiseren, een praktijktest om te onderzoeken hoe grotere evenementen op een veilige en verantwoorde manier met publiek erbij kunnen plaatsvinden.
Bij alle negen shows - zes repetities, twee halve finales en de finale - kunnen per keer maximaal 3500 toeschouwers aanwezig zijn. Die moeten een negatieve coronatestuitslag hebben om naar binnen te mogen. 3500 mensen per show is ongeveer de helft van het aantal dat vorig jaar per keer werd verwacht."
Bah, bah, puur machtsmisbruik, weer een gevalletje van pure machtsmisbruik van dit sjoemelende kabinet.
9 shows met 3500 toeschouwers, dat is zowat evenveel als 90 volle kerken. En maar janken over 2 kerkjes.
Het organiseren van een sjoemelfestival kan je wel aan een sjoemelkabinet overlaten.
@aflaatverkoper | 01-04-21 | 07:30:
Regels gelden alleen voor anderen. Rutte is uiteraard fan van de Eurovisie freakshow. Als zijn eigen regels het verbieden dat (zoveel) toeschouwers daar aanwezig zijn dan maakt hij er gewoon een fieldlab-test van, probleem opgelost.
n Rossem was naar zijn leeftijd gewoon aan de beurt en heeft opgebeld om een afspraak te maken. Nadat dat eerst wel, dan weer niet en dan weer wel ging heeft hij de boel opgeblazen. Opgeblazen (zelf)kikker.
Gisteren een foerangerende Hop op de foto gezet!
Wat een zeldzaam geluk weer.
H*O/P=7,50
Mazzelpik!
youtu.be/Buo7SnaAX3M
Mooi beestje!
@Ruimedenker | 01-04-21 | 07:54: Dat is maar schijn. Het is een vieze gore stinkvogel.
Dan ben jij vast Sander Terlouw.
@hoejeheette | 01-04-21 | 08:06:
Nou zeg!
Doe ‘s een beetje aardig joh.
Maar eeuh, ik geloof je.
Ziet er uit als een kleine gluiperd.
@hoejeheette | 01-04-21 | 08:06: Nee, die ander.
@aflaatverkoper | 01-04-21 | 07:24: lol
Zo ondertussen een heel ander beeld van Rutte. Een initiatiefloos en besluiteloos figuur zich verschuilt achter het RIVM, geen knopen durft door te hakken (Halix) en lastige kamerleden (die wel hun werk doen) op een zijspoor zet.
De twee nieuwe verkenners zeggen bereid te zijn om alle stukken waar de Kamer om had gevraagd openbaar te maken, maar vinden het ook vanwege de vertrouwelijkheid belangrijk dat de betrokkenen de stukken hebben ingezien. Als een partijleider iets ziet waarin hij of zij zich niet herkent, kan een passage worden weggelaten.
*Popcorn vandaag*
"democratie" pfft....
Wat een bananenland.
De reguleerdrift van de EU begint mij inmiddels danig te irriteren ! Grrr ! Eerst was er de "Data privacy act" ofziets, waardoor ik nu de helft van mijn Amerikaanse nieuwsbronnen niet kan raadplegen. "Not available in your region". "Wanneer websites niet voldoen aan onze EU wetgeving, dan moeten we alle 500 miljoen European gewoon maar Geo-blocken !" dachten ze dus daar in Brussel. En nu hebben ze weer iets nieuws : moet je bij PayPal een 'SEPA machtiging' goedkeuren. Is verplicht. JA, wat is dat nou weer, verdorie, een SEPA machtiging ? "Dit is verplicht conform nieuwe voorschriften van de Europese Unie en helpt banken om uw betalingen sneller en efficiënter te verwerken." Kennelijk kan je niet meer voor je eBay spulletjes betalen via je Paypal saldo/account, maar moet het geld eerst naar je reguliere bankrekening. En dat zou banken 'sneller en efficienter' laten werken ? It makes no sense. Ik heb zo'n vermoeden dat de overheid heel graag wil meekijken naar al die transacties, geinteresseerd is om te weten van wie die Paypal accounts zijn, en hoe die mensen aan die centjes komen.
Oh ja, pfff, bijna vergeten, dit is best wel een leuke mix kees.
Dit had ik al vanochtend vanuit mijn nachtdienst verstuurd.
Heerlijk.
Dj Dark - Addicted to Love (February 2021).
www.youtube.com/watch?v=02c1ORyCNN4&a...
Ik snap deze jonge mensen, maar snappen zij ook deze jonge mensen ?!
Lees vooral de bovenstaande opmerking onder dit filmpje.
An American Marine in Con Thien, Vietnam - Interview.
www.youtube.com/watch?v=mE7iReNtzKs
Zo en nu maar weer verder huilen.
Bad - Casey | 01-04-21 | 04:49,
Het is zijn eigen dochter..... best wel zwaar dit, uiteindelijk is deze Korporaal niet zo lang na dit interview gestorven.
@Bad - Casey | 01-04-21 | 05:02:
Heftig. Bizarre shit.
@TheOne48 | 01-04-21 | 05:08,
Ja, ik ben er ook best wel stil van.
Now for something completely different: Pase El Agoa!
Maar vergeet niet: het was het jaar 1440. Men moest 2 meter lopen om bij het water te komen omdat men toen al wit was en slim genoeg om te beseffen: Pase El Agoa gaat helemaal viral ook zonder Big Tech.
www.youtube.com/watch?v=HNoSGvj5d7I&a...
Niemand? Oke...
▶ www.youtube.com/watch?v=9bG1e0x-jac&a...
Ik dacht hee leuk muziekje, maar was van de reclame op YT.
keestelpro | 01-04-21 | 04:27,
Jawel keessie ;).
Pase El Agoa
Volgens mij is dat in het Brabants: Hey, geefde gij mij effekes wa water!
Sorry dit is wel heel erg wappie:
Pase el Agoa, Ma Julieta
▶ www.youtube.com/watch?v=_vFu7D41NZg&a...
Het is toch niet zomaar een toevalstreffer.
En lied dat viral ging toen er nog geen fuck*ing internet was.
Dan ben je als componist dus echt ZIEK bezig.
Temeer omdat hij(of zij)zelf onbekend is gebleven.
www.cpdl.org/wiki/index.php/Pase_el_a...)
ALPACHOEUR - PASE EL AGOA (Chant traditionnel galcien)
▶ youtu.be/AieluVEfJnk?t=29
Nu even iets anders:
Charalambides - Pase El Agoa
▶ www.youtube.com/watch?v=h9Ekvc_OVcI&a...
Het houdt niet op. Niet vanzelf.
Pase el agua by LTH choir
▶ www.youtube.com/watch?v=8uMEKJfcyCY&a...
Savall Carlos V Enzina Pase al agua Ma Julieta Dama Villancico Historia
▶ www.youtube.com/watch?v=_t_4un5g1W0&a...
Capella de la Torre - Pase al agua
▶ www.youtube.com/watch?v=orzxx7M_dw8&a...
Pase El Agoa, Ma Julieta
▶ www.youtube.com/watch?v=IPAtHnJCeHY&a...
Wolfenmond - Pase el Agua
▶ www.youtube.com/watch?v=7tdIFcFSi-4&a...
Flauto dolce : Pase el agoa
▶ www.youtube.com/watch?v=quRfRg28Rys&a...
Lood om oud ijzer.
C64: Jeroen Tel - Iron Lord Title Theme
▶ www.youtube.com/watch?v=St5P63snugM&a...
Gejat uit de middeleeuwen
Pase el agoa, ma Julieta
▶ www.youtube.com/watch?v=lgAJ9Zdg6uQ&a...
Pase el agoa, ma Julieta dama
▶ www.youtube.com/watch?v=QtAFh4Z4414&a...
Renaissance music - Pase el agoa by Arany Zoltán
▶ youtu.be/EAL36dauebs?t=6
The Creepy Bard: Pase El Agoa
▶ youtu.be/82Rf5dfhEIA?t=107
etc etc Dit is ECHTE muziek lieve mensen.
Glas In Lood.
▶ soundcloud.com/kees-tel/stained-glass...
Daar ben ik weer. Even een orkestbandje ingespeeld.
Heel de familie wakker. Tja thuiswerken. Vaste prik tegenwoordig. #avondklok
Hoi Kees, ik ga verder niet reageren, maar ik ga je nog ff volgen.
Leuke positieve ( meestal) bijdrages!
@TheOne48 | 01-04-21 | 03:42: `
Fijn! Een reactie! XD Het is opeens heel stil in de panelen...
Ik ga ook zo slapen. Het was fijn om tot 22:00 buiten te mogen zijn ipv 21:00. Dankjewel regime!
@keestelpro | 01-04-21 | 03:55:
“Ze” hebben het goed met ons voor!
@keestelpro | 01-04-21 | 03:55:
Nou ik toch weer reageer: die ECHTE muziek dingetjes die je post, is echt bagger. Smaken verschillen. Slaapze zo!
@TheOne48 | 01-04-21 | 04:00:
Elektronische muziek is een illusie. Check al die links van een Middeleeuwse compositie waarvan de auteur onbekend is.
Ben je ooit bij het Garda Meer geweest of het Oktober Fest?
Die mensen kotsen van elektronisch versterkte meuk en EISEN dat muziek GEMAAKT wordt ter plekke. Wij leven in een 200% fake maatschappij en de ceaureauna maatregelen maken er 1000% fake van.
@keestelpro | 01-04-21 | 04:05:
Geen idee wat je op hebt. Wat de mensen bij het Gardameer ( meerdere malen geweest) te maken hebben met jouw of mijn muzieksmaak????
Ieder zn smaak.
Corona maatregelen moet je je netjes aan houden, komt het allemaal goed.
@TheOne48 | 01-04-21 | 04:13:
Astrazeneca. Sterk spul.
@keestelpro | 01-04-21 | 04:14:
Heb ik ook in m’n aderen, maar nog niet van die gekke bijwerkingen.
Mijn muzieksmaak is niet naar de klote gegaan.
Van 1 april tot aan de laatste zaterdag van mei mag je niet met kunstaas, een stukje vis of met een dode vis vissen.
Brabeaulander | 01-04-21 | 02:28,
Echt ?!
Maar ( ik woon aan de kust ) waar zijn de Gepen gebleven ?!
Levende vissen gebruiken. Wiebelt ook realistischer.
@Sjiek | 01-04-21 | 02:36,
Nee, dat werkt ook niet.
De Gepen zijn weg ?!
Met dode mensen vissen mag ook al niet meer.
Terwijl dat juist DE bait is voor paling.
En zo nemen ze je hobbies af.
AT5 trok de stoute schoenen aan.
twitter.com/AT5/status/13772164661231...
@keestelpro | 01-04-21 | 03:18,
Hahaha, ik heb het even niet meer.
Welkom Kees.
TomStaalwaarwasjevandaag?
Misschien wel gewoon bij de opname van het statement van Omtzigt?
Deze is speciaal voor jou @VBO_B_Niveau.
Dit is Elvis.
www.youtube.com/watch?v=oFGj4BzHMP4
Elvis Presley - His Latest Flame (Marie's The Name) 1961.
www.youtube.com/watch?v=pUy9FBkgf1U
Ik hoop dat je dit leuk vindt ?!
Even terugkomend op " van oeffelen ", scherp van u.
In mijn positie had ik zeker dat heerlijke wraaknummer jegens vrouwen gedraaid.
Te laat is nooit te vroeg " van oeffelen ".
Voor u..... en eigenlijk ook voor mijzelf.
ELO- Evil Woman (Official Video).
www.youtube.com/watch?v=LBtuk4JcYTs
van Oef is een pensonado die zich de pleuris verveelt en zich eigenlijk nergens voor interesseert
@Trumme | 01-04-21 | 02:16,
Hij houdt idd wel van opscheppen.
Mooie dromen mensen!
Ik droom altijd van mooie mensen. Want in mijn omgeving zie ik ze niet.
(dit is een leugen)
Slaap lekker niveaugenoot!
Ging ik vanmiddag even slapen, kom ik in deze treurloze kroeg ?!
Ach, waar gaat het over, " het leven ".
Voor iedereen in deze lege kroeg.
Melanie Safka - Beautiful People.
www.youtube.com/watch?v=PoyyZEaDUyU
Evengoed proost.
Volgens mij kun jij wel wat Piña Colada gebruiken. Met zo'n geinig ringetje ananas en een parasolletje!
*flink schudden doet*
@VBO_B_Niveau | 01-04-21 | 01:54,
Heerlijk lijkt mij dat.
Welk nummer of serie ?!
U vraagt en ik draai.
proost.
@VBO_B_Niveau | 01-04-21 | 01:54,
Klopt trouwens wel, daar houd ik echt van.
@Bad - Casey | 01-04-21 | 01:58: Wat jij mooi vindt!
@Bad - Casey | 01-04-21 | 01:59: Ik ook!
*klink*
@VBO_B_Niveau | 01-04-21 | 02:00,
Ok.
Ondanks het feit dat een oneindige reeks nullen letterlijk niets voorstelt, zou zo'n reeks toch best wat ruimte in beslag kunnen nemen.
*hoofd schudt*
De Koninklijke Marine heeft zich in de " Chinese zee " overgegeven aan de Chinezen ?!
Ik mag hopen dat zij niet zo gaan acteren als.
Sandokan.
www.youtube.com/watch?v=KtDlcM0Zmzg&a...
1 Aplil!
@Ruimedenker | 01-04-21 | 01:34,
Absoluut niet.
www.trouw.nl/buitenland/chinese-visse...
@Ruimedenker | 01-04-21 | 01:34.
;D
www.youtube.com/watch?v=Xl8WDVZw7jY
www.youtube.com/watch?v=56F_miWJP-o&a...
CtrL V....
Sorry neon...
Danny de Rat... niet mijn ding.
Doei!
Ctrl-Alt-Del
www.youtube.com/watch?v=cy8uG-2gwcc&a...
Ik weet niet hoe het met jullie zit, maar ik zit heerlijk buiten.
Heb ik zo gemist.
Slippertjes aan, wijntje, muziekje, peukje, lekker temperatuurtje.
Vrouw en kinderen op bed.
Crypto’s knallen door het dak.
Extra lang weekend.
Morgen politiek vuurwerk.
Klagen doen we overmorgen wel weer.
De koffie wordt duur betaald, kijkshop failliet, met pasen natte sneeuw.
Is het niet te koud?
Je brengt me bijna aan het twijfelen om uit bed te stappen en de tuin in te gaan,.
Alleen hier, vrouw en dochter overzee, en beiden Corona daar. Ze lachen er om. Beetje kuchen en een paar glazen rum en klaar is Kees.
@J.Cash | 01-04-21 | 01:06:
Het begint nu af te koelen, dus blijf maar lekker in bed.
Vrouw & dochter ver van huis en Corona? Das minder leuk nieuws.
Komp wel weer goed.
En de dagen dat je buiten kunt zitten komen er ook nog genoeg.
Geduld.
Beterschap iig voor vrouw en dochter.
@Ruimedenker | 01-04-21 | 01:11:
Dank je. Wij zijn D3 slikkers en eten geen troep. Komt goed. Schoonvader heeft het ook met overgewicht en suiker maar zelfs die is al aan de betere hand. Santé!
@J.Cash | 01-04-21 | 01:19:
Hier ook hoor!
Prei met stoofperen en draadjesvlees.
Veel fruit en D.
Dat lijkt toch een remedie om tante Corrie buiten de deur te houden.
Catch you later!
Welterusten.
Doei..!!
Op basis waarvan?
Ik ken die doei van jou, maar oké!
Trusten m8.
Xx
neonreclame | 01-04-21 | 00:53,
Weltrusten beste neon.
nl.wiktionary.org/wiki/dorsen
Laat de boeren maar dorsen.
Hé neon, morgen werken?
Gaat Henk weer lopen zeuren aan je hoofd.
Wat doe je eigenlijk voor werk, als ik vragen mag?
Ik ben discreet hè, lul niks door.
@Ruimedenker | 01-04-21 | 00:43:
Iets met lucht,.. Schone lucht..
Ik kan alleen zeggen dat Henk, ik zie em als vriend weet je. goede man, als je wat nodig hebt dan is ie daar weet je,, Gouwe..
Precies, dan gaan ze lopen vragen en soms ,,,,,,,,, Ik wil wel antwoorden, tuurlijk.. Soms gaat het niet...
@neonreclame | 01-04-21 | 00:49:
Feel you!
Dat ze gek zijn was al even duidelijk.
Niet dat het boeit, maar Duitsland heeft thuis verloren van Macedonië.
Dat u ‘t weet.
Die hebben hun eigen Frank der Bauer.
Hahahahaha
De derde keer ooit... dat Duitsland een WK-kwalificatieduel verloor.
Laatste keer in 2001.
Razor
youtu.be/FTR_msCf42I
1 minuut en 4 seconden totale rustgeving.
youtu.be/FR8Yhlh3yP8
Met dat buikje toch..??
Ja , ken ik wel.. Oohh, leuk, meisje..??
Goed zo.. Nee naar huis... Dat zien we morgen wel..
Was ook leuk.. Ja toch, zonnetje en alles , tuurlijk..
Is goed nou doei,doei doei doeg etc...
Heb je een date ?
@Roze_bril_drager | 01-04-21 | 00:32:
Ik mag niet naar buiten....
Hoe zijn de paasstukjes geworden?
@Ruimedenker | 01-04-21 | 00:33:
Ik doe het gewoon//
www.youtube.com/watch?v=rrs6ATnaXSU&a...
@neonreclame | 01-04-21 | 00:33:
Och al de maatregelen zijn toch ongrondwettelijk zie België. En een uurtje extra vandaag..
@neonreclame | 01-04-21 | 00:35:
Die zoon van Mies Bouwman!
Nooit meer iets van geheurd.
@Roze_bril_drager | 01-04-21 | 00:36:
Die Belgen zijn niet gek toch..??
@neonreclame | 01-04-21 | 00:41:
Integendeel, fijn volk.
En dan is de uitkomst een afweging maken tussen de kans dat je iets aan Corona overhoudt versus de kans dat je iets aan het vaccin overhoudt.
Geloof niet dat we dit al eens eerder hebben gezien. In ieder geval niet globaal.
Het is wel iets om over na te denken. Alsof je moet kiezen tussen het ene kwaad versus de andere.
Ben nog niet aan de beurt. Heb nog even om na te denken.
Als ik bejaard was wist ik het wel.
Dat is bij ieder vaccin de afweging.
Maar je hebt gelijk, we hebben niet eerder globaal Corona gezien.
youtu.be/ptw1y7s5gGY
5 saaie 1 April grappen.
Koop dan!
Die kraan met knoflooksaus is wel leuk
Nee echt waar..
Tandenborstel ligt al klaar...
www.youtube.com/watch?v=NMD_cv4fM4s&a...
Over prikken
youtu.be/aStTANE4cKY?t=7
Kijk dan in je schoen..!!
Niks..?? Wacht, nee ook niks...
Ja hallo, niet waar al die mensen bij zijn...
Bel zelf maar.. Het is goed zo....
Omdat het is mooi geweest ja...!!! verdomme...
Poep aan je schoen neon!
@Ruimedenker | 01-04-21 | 00:16:
www.youtube.com/watch?v=_hEraGvcQe0&a...
Over prikken gesproken...
Iemand al ervaring met dat nieuwe vaccin?
Vaxanddie heet het geloof ik...
Ja ik, gat allemal vlekeloos. Mischien een
@VP732 | 01-04-21 | 00:17:
Rust zacht jonge...
@VP732 | 01-04-21 | 00:17:
Haha, sterk spul die vaccins.
Ben Flanders - Paradox (Official)
*extra sterke koffie zetten doet*
Kliklink youtu.be/UZBgVLW7DPQ
Wat zit gij aan de koffie vanavond, waar maak jij je klaar voor?
@VP732 | 01-04-21 | 00:25: Nog drie hoofdstukken!
@VBO_B_Niveau | 01-04-21 | 00:32: wat, hoor je nou ineens bij IS of lees je een boek?
@VP732 | 01-04-21 | 00:35: Reuse-release equivalence principle, common-reuse principle, common-closure principle, package coupling, acyclic dependencies principle, stable abstractions principle.. Je kent 't wel!
@VBO_B_Niveau | 01-04-21 | 00:58: zeker! Ik heb het alleen wel weggeven nadat ik klaar was, wordt het weer hergebruikt. Staat maar te verstoffen anders ;)
Ik ga me laten vaccineren.
Rutte treedt morgen af, na een live biecht op tv van al zijn fouten van de afgelopen 10 jaar. Op Nos van 13:00 tot 23:00 uur.
1 April pfizer in je bil!
@keestelpro | 01-04-21 | 00:29: ah shit, wat gaf het bij mij weg? 10 uur te kort voor zijn biecht he. Ja, dacht al. Je bent scherp weer.
youtu.be/mhsE2whzXPM
Elementen
Aarde wind water vuur evil.
Ik maak er een zooitje van...
Smack my bitch up, ongecesureerd enzo....
Dat dus...
Het enige wat ik vandaag trouwens heb begrepen uit de woorden van mevr. Simons is dat het transparant is in plaats van blank.
Bij mij stond de keuken transparant.
accounts.google.com/ServiceLogin/sign...
oh..!!
Voor de Flixers onder ons.."White Girl"..
Hoop borsten en nog wel een aandoenlijk verhaal..11
Apart. Google weet alles van me, willen ze toch nog mijn leeftijd verifieren.
Nuclear blast 100 miles east of Tehran -update
Dat neem ik terug, Biden bedankt!
Linkie Wilde?
@Ruimedenker | 01-04-21 | 00:06: www.1-april.nl
@wilderst | 01-04-21 | 00:10:
Fuck you NachthapperT!
@Ruimedenker | 01-04-21 | 00:16: HAHHHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHHAHHAHAHAH
@Ruimedenker | 01-04-21 | 00:16: Ruim opgezet, vis beet. Lig nog op de vloer van het lachen!!1! Dank!
@wilderst | 01-04-21 | 00:21:
Je had me!
Ik moest ook hard lachen.
Feestjuuuh!
JJ Cale - Anyway The Wind Blows
www.youtube.com/watch?v=hcg-jB4TSsg
Mensen....
Ik ben er klaar mee.
Dit is m’n laatste reaguursel op GeenStijl.
Ik ga jullie missen.
Vaarwel.
1 april
Goed getimed!
@laurentius | 01-04-21 | 00:01:
Kut!
Goeie grap!
Ho, pas op met weglopen @ruimedenker, je veter zit los!
@Wim_Kut | 01-04-21 | 00:03:
Kut Wim! En nu m’n tanden ook.
Haha
Maar ik trapte er wel in en was er bedroefd van:-)
@letopuwzaak | 01-04-21 | 00:14:
No worries! Ben melig ;-)
@letopuwzaak | 01-04-21 | 00:14,
Hey beste dame, deze is speciaal voor jou.
Simon & Garfunkel - The Boxer (from The Concert in Central Park).
www.youtube.com/watch?v=6JUbFj0BIc4
@Bad - Casey | 01-04-21 | 00:19:
Een van mijn favoriete concerten, dank je wel BC. Een drankje voor jou!
@Bad - Casey | 01-04-21 | 00:19:
500000 mensen!
Één vd beste live concerten ooit.
Ben 3x in CP geweest, dan kun je je een voorstelling maken.
Net als bij de gedenkplaats van John Lennon.
Indrukwekkend.
@letopuwzaak | 01-04-21 | 00:21,
Graag gedaan dame.
Proost ;)
@Ruimedenker | 01-04-21 | 00:29,
Door 1 van mijn beste vrienden heb ik dit leren kennen.
Prachtig, ik vind eigenlijk alles van deze 2 " Engelen " qua stem mooi.
Ruimedenker | 01-04-21 | 00:00,
waarom ?!!!
1 April, mag ik hopen ?!
@Bad - Casey | 01-04-21 | 00:36:
Kon ‘t niet laten...
@Ruimedenker | 01-04-21 | 00:45,
Heerlijk ;D!
U.S. missiles hit Iranian targets -update
Biden oude gek gvd!
En al die fieldversnaperingen gingen heel gezellig naar binnen in het fieldpark.
www.facebook.com/msmleugens/videos/28...
www.telegraaf.nl/nieuws/727574021/na-...
Goede avond waarde reaguurders.
Ik had hem ingestuurd ter beoordeling aan de strenge doch rechtvaardige redactie, maar ik vermoed dat mijn Paas-verhaal het niet gehaald heeft. Wilt u toch even kijken, dan kunt u op ervaringswerker punt nl een drieluik vinden over de Bajes. Reacties achterlaten mag, vind ik leuk, maar hoeft niet. En tevens staan daaaar mijn muziekjes ook tussen voor deze avond, want ik kan mag en wil niet bedelen om van het kind in mij af te komen alhier.
Dan nog wat losse updates: Ik ben ontslagen (met wederzijds genoegen) uit de GGZ met een GAF van 65-70 (Dat betekent, milde symptomen maar goed functioneren vandaag) en binnenkort mag ik van het beschermingsbewind af en dan kan ik weer internetbankieren yeaaaaajjj!!! Nou, dit alles omdat ik ooit op de dag na mijn scheiding in 2019 voor deze hele pandemie besloot een peperdure afkickkliniek in te wandelen. Het is het allemaal waard geweest. Fijne avond. Ennum: Drugs are bad, hmmmkay! :)
Boks Digi
Blijf me alleen afvragen of het verstandig is je identiteit hier openbaar te maken.
@All_yall | 31-03-21 | 23:59: Ja hoor. Mij maakt dat echt niet meer uit. Ik loop hier al een tijdje rond. En wat wil men doen, keihard op de koffie komen? :-) Sowieso, meng ik mij niet in politiek, beladen kwesties, dus het loopt wel los.
Drugs zijn very bad.
@Digikluizenaar | 01-04-21 | 00:02:
Was gewoon ter overweging (bent niemand iets verschuldigd).
Ben je nog steeds aan e-sigaret?
@All_yall | 01-04-21 | 00:06: Jazeker! Nu bijna een jaar geen peuken meer gekocht. Heb een hele smaakjes verzameling. Mijn reukvermogen terug. Betere conditie. Ook dat is het helemaal waard. Misschien ooit ook schrappen zodra de staat een manier foefelt om accijns er op te heffen, maar tot die tijd: mjam mjam, nicotine en caffeïne, de enige middelen die ik nog toedien met voldoening.
En Orap mag ik hopen.
@Digikluizenaar | 01-04-21 | 00:08:
Mooi man. Ben zelf laatste tijd van de Duitsche smaakjens (Tom Klark's).
En inderdaad, veel meer lucht, reuk, smaak en energie. Afwachten wat de kleine ggggristenen gaan doen om ons te straffen voor deze zonde!
Ik wist nog dat je zwaar aan de zuip was.
Je deed jouw verhaal.
Ik begrijp dat je de boel weer enigszins onder controle hebt?
Volhouden pik!
Ik heb 25 jaar geblowd en er 10 jaar over gedaan om er mee op te houden.
Bezig zijn, maakt niet uit met wat.
En mocht je een keer terugvallen, zorg dan dan dat dat eenmalig is.
Kijk in de spiegel en weet zeker dat je niet terug wilt.
Respect ouwe!
@knutsel_ | 01-04-21 | 00:11: Dat gaat niet met voldoening. Ik ben afgesteld op de laagst mogelijke dosis abilify in de ochtend en lexapro de middelste in de avond als je dan toch wil weten of ik mijn pilletjes neem. Maar goed, APmeds zijn nogal slecht voor je lichaam, niemand neemt die voor de lol.
@Digikluizenaar | 01-04-21 | 00:15: Begrijpelijk. Zombieshit is het eigenlijk. Maar goed, wat moet dat moet.
@Digikluizenaar | 01-04-21 | 00:15:
Waarom ook haasten? Stap voor stap. Het leven is goed.
Dus die kat zit naar buiten te kijken en wacht tot ik naar binnen kom.
Dacht ‘t niet beestje, dacht ‘t niet.
Baasje zit nog lekker buiten.
Oh! Je wilt ook naar buiten....
Oké, heel even dan.
Ongeveer 17 reacties en meer dan de helft was bagger. Fuck mijn leven.
Je bent dus nog niet deemoedig genoeg.
@knutsel_ | 31-03-21 | 23:55: Ik ben een mislukte narcist.
@All_yall | 31-03-21 | 23:57: De tragiek kan niet groter zijn.
@knutsel_ | 31-03-21 | 23:58: Meeslepend zelfs.
Net een scène uit Gomorra, die foto du jour.
Het eerste kwartaal zit erop.
Ik tip KeestelPro en Neon als reaguurder van ‘t jaar.
De missie van Kuifie zit erop.
Trump is weg en VVD is kampioen.
Hup Kees! Hup Neon!
Sssoo leiiffvvv..!!
www.youtube.com/watch?v=3bx7QFFlV9M&a...
Bovendien is hij reaguurder van de eeuw/ aller tijden.
Mijn waarde Keestelpro, dit helpt nog meer! youtu.be/F-3HibNnsnE Gerrit Dekzeil - Geld, Drank En Lekkere Wijven.
Verzoeknummer van Mark: Would I lie to you? www.youtube.com/watch?v=Uhpu2N4rQZM
It ain't my fault - Brothers Osborne www.youtube.com/watch?v=E5RDEXpc8OY
Nee, maar dan willen ze vliegen, en rammen ze met die vleugels op het water, en dan denk ik , ja stijg dan op..!!
Kan je wel een Zwaan zijn.....
God was geen man. Dat blijkt wel weer.
Een domme gans.
@All_yall | 31-03-21 | 23:49:
When God created men, she was only kidding....
Hum
@robc | 31-03-21 | 23:52:
Jaja..
Ze twijfelen aan me gezondheid...!!!
www.youtube.com/watch?v=k85mRPqvMbE&a...
@neonreclame | 31-03-21 | 23:55:
We willen gewoon niet dat je jezelf pijn doet.
@All_yall | 31-03-21 | 23:56:
www.youtube.com/watch?v=Cky0P0o9PxA&a...
Busta Rymes - Gimme Some More ... youtu.be/un3NkWnHl9Q
Busta was cool op zn hoogtepunt. Van Disney naar Parental Advisory in een nano seconde.
youtu.be/h4UqMyldS7Q
West Coast Classic
Wah! Seven minutes to midnight
youtu.be/ZsfdeoGszkQ
youtu.be/21gYohM-Cz8
Two Minutes To Midnight \m/,
Tip voor iedereen, Let's be Natural, The Rutles. www.youtube.com/watch?v=kqih-lVzi30
Neuk! - Transparant
Neuk! - Niemand Thuis
*klink*
VBO_B_Niveau | 31-03-21 | 23:41,
Met zo iemand ging ik ooit Scrabbelen ;D.
Klink en proost.
www.youtube.com/watch?v=lYjqojwp2hQ&a...
Goedenavond allen,
Is die laatste foto van " Reservoir Dogs ?! ".
Rondje en natuurlijk een nummertje van mij.
Reservoir Dogs (1992) .
www.youtube.com/watch?v=vayksn4Y93A
Hieronder de originele.
Stuck in the Middle with you - Stealers Wheel.
www.youtube.com/watch?v=OMAIsqvTh7g
Oh, proost natuurlijk.
Proost Keesie!
Hard gewerkt kerel?
Proost en meteen een fijn nummer.
Dan moet deze ook ff
www.youtube.com/watch?v=4b1wt3-zpzQ
@Ruimedenker | 31-03-21 | 23:45,
Nee niet echt, de nachten zijn zekers nu, vrij rustig, maar ze lopen hier rondom om mijn complex ( volgens mij zeg ik nu vele dingen fout ?! ;)) met kraantjes te kl.ten om te kunnen schilderen.
Waardoor ik de slaap niet echt kan vatten.
@nutsniet | 31-03-21 | 23:50:
Heb je ooit slechte muziek gehoord in een Tarantino film ?
Street Life - Jackie Brown Soundtrack
www.youtube.com/watch?v=sH0T0mgE2c8
@Roze_bril_drager | 31-03-21 | 23:46,
Hey beste maat, ik ga niet vragen hoe het met je gaat.
Robert Palmer - Johnny and Mary.
www.youtube.com/watch?v=7_SAMrDnXOE
En wederom voor @Mickey.
Proost spriet ;))
@Bad - Casey | 31-03-21 | 23:59:
Lekker aan de koffie ;) Een paar woelige weken zullen we maar zeggen.
@Roze_bril_drager | 01-04-21 | 00:01,
Doe je goed.
Ik ga nu even naar jouw Pam Grier kijken, zo ook luisteren.
Quentin Tarantino geeft volgens mij in zijn films een ode aan de jaren 60 en 70 films, zo ook de muziek wat daarbij behoort.
Prachtig en geniaal gedaan.
@Bad - Casey | 01-04-21 | 00:06:
Ook grappig hoe hij dan uiteindelijk uitkomt bij George Baker, altijd een feest om die muziek in zijn films te horen.
@Roze_bril_drager | 01-04-21 | 00:01,
Ja, ik las al iets vreselijks, das gewoonweg k.t spriet.
@Roze_bril_drager | 01-04-21 | 00:12,
Das idd fascinerend, hoe komt hij erbij ?!
@Bad - Casey | 01-04-21 | 00:13:
Inderdaad, vandaag door zijn Google geschiedenis gebladerd. Stond ook dat hij gezocht had op dit artikel, "Dit wetsvoorstel moet designerdrugs én grondstoffen gaan verbieden."
www.rtlnieuws.nl/nieuws/nederland/art...
Te laat, binnen 3 weken vanaf de eerste bestelling einde verhaal. Nog steeds gewoon legaal te bestellen en de dag erna binnen in de brievenbus of als pakketje door PostNL bezorgd. Ook nog eens belachelijk goedkoop.
TIC TAC TOE - Warum? (Für Melanie) (Musikvideo)
www.youtube.com/watch?v=S2lWV74yZ5o
Hebben die klootzakken m’n kliko niet geleegd.
Hangt er zo’n kaartje aan, dat r iets in zit wat er niet in hoort.
Ja hallo, ik heb kinderen man.
Ogen dicht, pak een bak, die gooien er van alles in.
Mot ik verdorie 2 weken vuil opsparen.
Moedeloos.
Wel heel symbolisch dat er iets inzit wat er niet in hoort.
Mogelijk een van uw kinderen?
@knutsel_ | 31-03-21 | 23:40:
Ja ik snap ‘t wel.
Een onderbroek van m’n schoonmoeder.
Maar hoe kunnen hunnie dat weten?
@Continuum | 31-03-21 | 23:44:
Kijk!
Goede tips zijn welkom.
Kaartje over twee weken aan bak hangen van buren aan wie je een hekel hebt. Kijken of ze die overslaan.
Ik zit hier met een oude monitor die niet in de opening van de ondergrondse afval container past, heb overwogen om deze bij iemand in een willekeurige kliko te duwen maar ik ben dan bang dat de eigenaar van de kliko dan ineens de pineut is.
@Brabeaulander | 01-04-21 | 00:09: Heb je geen hamer ofzo?
@Brabeaulander | 01-04-21 | 00:09:
In Brabant pleuren ze toch alles in het bos?
@Ruimedenker | 01-04-21 | 00:19: Helaas wel, ben meerdere malen restafval en andere attributen tegengekomen in natuurgebieden die nodig zijn voor het produceren van typische Brabantse producten.
@Brabeaulander | 01-04-21 | 00:31:
Och man, al die chipmakerTs...
Tuig is ‘t!
Wat is er met die Denkdia dan qua daarom picca du jour?
Placebo - The Bitter End, en welterusten en tot morgen.
www.youtube.com/watch?v=Lu1XEKqlbVQ
Truste. Eerste Placebo album nog altijd mijn favoriet.
Placebo - Bruise Pristine
m.youtube.com/watch?v=3xMI6Ql_Ch0
The Cure Hanging Garden
youtu.be/yEH5jReEkSk
Geloof dat ik jou maar eens aan de favorieten ga toevoegen.
Die stem van Robert! Thanks voor de link!,
Ik had het geluk een van hun eerste concerten bij te wonen in Nederland, in Hét Park, Rotterdammers weten wat ik bedoel.
Ik denk in 1981_82. Tussen twee nummers zette hij toen al de scotch aan de keel.
Sindsdien fan gebleven.
Last day of summer. Zo dramatisch en gevoelig,
Resistance
youtu.be/GVqDX4Q6jjQ
Bauhaus Telegram Sam
youtu.be/Z_pm2wPR5u4
Lang niet gehoord. Dank!
Paranoia strikes deep
Into your life it will creep
It starts when you're always afraid
Step out of line, the man come and take you away
www.youtube.com/watch?v=gp5JCrSXkJY
TIP!: volgens mij de laatste van de outside agency: www.youtube.com/watch?v=1jJpP81uqqA
Die gaan al tijdje mee.... oud Mokum Records nog.
Een glaasje prik voor iedereen.
www.youtube.com/watch?v=sICvzXnb_ro
Gary Glitter Do you wanna touch me
youtu.be/oi7ds7Lmmrk
Dit is wel ok eigenlijk.
Vriend van Alvin Stardust. www.youtube.com/watch?v=b0ZqNBd_orI
Keek net de video van het "debat" even terug, en 1 ding viel me op: die dame van BBB was de enige die (daarbij opgejut door de voorzitter met een hoop "ja, ja, ja") de burger hierin noemde. De burger waarvoor zij allemaal daar zitten. Hoop gedoe daar over "onderling vertrouwen", maar wat dacht je van het vertrouwen van de burger? Gezien de ophef hierover heeft dat ook wel een deukje opgelopen
Lientje 4 President!
Help ‘s ff.
Ik kannie kiezen.
M’n zwarte petje óf m’n rode MAGA.
S M E G M A
@Nacho_Vidal | 31-03-21 | 23:30:
Ah! De nachthap van Wilderst
Omdat je niet begrijpt wat ik bedoel..!!
Nee..!! Omdat je je niet kan verplaatsen in wat ik voel..!!!
Juist... Maar dat lukt je niet..!!!
www.youtube.com/watch?v=encnQZ66X5I&a...
Je gaat diep ouwe.
Ik probeer, maar...
Pfff, denk dat je gelijk hep.
@neon
Ik maak me wel eens zorgen om jou.
Is dat terecht?
@RickyLaRue | 31-03-21 | 23:34:
Om mij..??
Geen zorgen..
Ik vind persoonlijk leuk om dit soort dingen te plaatsen.. Beetje uit het leven gegrepen, denk ik dan..
@neonreclame | 31-03-21 | 23:35:
Wij allemaal wel. Maar ik snap het wel, met al die LED verlichting tegenwoordig.
@neonreclame | 31-03-21 | 23:35: Het is beter voor je..
@Nacho_Vidal | 31-03-21 | 23:28:
Nachos... Steamy
Primus - Jerry Was A Race Car Driver
m.youtube.com/watch?v=LBQ2305fLeA
@Mr_Natural | 31-03-21 | 23:36:
Crowd fund die hele bende bij elkaar...!!!
@RickyLaRue | 31-03-21 | 23:38:
Zou tegenwoordig niet meer kunnen
Jobriath I'maman
youtu.be/1Lp_e4wUnz4
Sabres of Paradise - Smokebelch II
youtu.be/Xor2cyTkY-8
www.youtube.com/watch?v=ruqlGluNogk&a...
Hint..!!!
Keestelpro www.youtube.com/watch?v=FvluBVhfGcw
Beste hip hop van de laatste tijd:
www.youtube.com/watch?v=EG-tAvck9Fo&a...
Please lock me away
And don't allow the day
Here inside, where I hide
With my loneliness
I don't care what they say I won't stay
In a world without love
www.youtube.com/watch?v=Tdx6lLvvRyg
Nounounou, beetje zwaar op de hand...
@Dirk III | 31-03-21 | 23:32:
Behoorlijk, maar vroeger was dat leuk.
Bob Dylan - Rainy Day Women #12 & 35 (Audio)
www.youtube.com/watch?v=ju65gr9sUjk
Lekker sloom..
open.spotify.com/track/7171Vyf98okdFH...
Ik dacht, is weer’s wat anders dan YT.
@Ruimedenker | 31-03-21 | 23:21:
Moet kunnen. Beetje afwisseling. Maar youtube is the shit YOU KNOW WHAT IM SAYINNN
@Nacho_Vidal | 31-03-21 | 23:23:
Yeah bro, i know.
Maar Spotify’s kan ik luisteren zonder af te sluiten enzo.
Die speult gewoon deur weet je.
Wel gratis hè, dus af en toe een adje tussendeur.
Yeah! Dansuuuh!
Okokok ik heb die pic van dat spook Ollongren al door, stop met zoeken: Lourdes, decapage, dus ze moet gewoon haar tieten laten zien.
www.insee.fr/fr/accueil
www.pagesjaunes.fr/siret/892299165000...
Decapage = ook kop d'r af.
Mooie plaatjeszoektocht wel.
Het is heel simpel: mevrouw Arib moet er zelf bij gaan zitten, met haar eigen notulist.
Want daar zit het probleem, de hele formatieprocedure (de verkennende fase hoort daar ook bij), is nu onder regie van AZ. Dat hoort niet.
En er word daar niks zwartgelakt, notulen worden gewoon herschreven, gewoon, vannacht...
Dat is wel een heel goed idee. En dat vannacht alles herschrijven zou best goed kunnen. Blijft echter dat het zinnetje “Omtzigt functie elders” uitgelegd moet worden. Benieuwd naar morgen.
gewoon de top 20 voorkeursstemmen in het kabinet en verplicht vier jaar regeren. Zoeken ze zelf maar uit wie welk departement neemt. Gegarandeerd elke week vuurwerk
www.youtube.com/watch?v=GnIlo91CrBw&a...
Roxy Music live Bataclan 1972
youtu.be/MVaVV0z_phA
youtu.be/wwdwj1rElBg
31 weergaven. Best knap.
Net een uurtje online
Punk not dead
@Drozen13 | 31-03-21 | 23:17:
Nee dat snap ik net als Hardcore. Maar het is wel ok.
Onze toekomst. Pap eten. www.youtube.com/watch?v=JE1TVcc7i-M
www.youtube.com/watch?v=8Uee_mcxvrw&a...
Moet je eens voor de gein google op Corona nieuws van precies een jaar geleden. De berichtgeving was eigenlijk hetzelfde alleen een stuk paniekeriger. We beginnen dus eigenlijk al te wennen aan dat zomaar nooit meer weggaande virus.
Je punt?
Die foto van de denk heren, het lijkt wel een maffia film
Mocro maffia film.
Reservoir dogs.
www.youtube.com/watch?v=ju65gr9sUjk
The Blues Brothers.
Smokey and the Turk
Jongens help eens..??
Ik dus Roos versieren maar ik weet niet precies welk liedje geschikt is..!!
youtu.be/3K48yI5gqCg
@Lorejas | 31-03-21 | 23:15:
Ja nee ja nee, weet je..
Ik weet het niet...
youtu.be/K0Z5vLpanb8
@Lorejas | 31-03-21 | 23:27:
Duurde tien minuten...!!!
Petje af...
Brancaccio & Aisher - Smother
youtu.be/Uv78KpE1Uw4
Er werden hammen hammen hammen in badjes gedaan
En hammen hammen hammen verpakt in cellofaan
Dan werden hammen hammen hammen op de band gezet
En ham na ham na ham kreeg een ham-etiket
Er werden hammen hammen hammen in een doos verpakt
En op dozen dozen dozen werden stickers geplakt
Waarop stond dat de doos uit de hamfabriek kwam
Met de groeten van de Vrouwen en de Mannen van Ham
Sorry, kan niet linken. Dan krijg je dit soort excessen.
www.youtube.com/watch?v=MnCnsUJpA1Q
@knutsel_ | 31-03-21 | 23:15: 't Slaat nog niet echt aan geleuf ik..
@All_yall | 31-03-21 | 23:34: Barbaren zijn het, allemaal.
@knutsel_ | 31-03-21 | 23:36: Psies, met hun Canon en Wilhelmus. Dit. Dit!
Ik had Kamervoorzitster Arib altijd hoog zitten maar sinds mijn ex-vrouw vreemd is gegaan (mijn schuld uiteraard), ben ik minder naïef geworden en mijn gevoel zegt 100% dat Arib gepraat heeft met Rutte. Dat was al meteen na de vraag van Eerdmans aan Ollongren.
Maar als het je ex-vrouw is boeit het toch niet?
Ja, ze schutterde er vreemd in om. Die Rutte heeft iedereen in z'n zak zitten. Geboefte is het.
@Nacho_Vidal | 31-03-21 | 23:11: Ik moest toch een reden geven waarom ik minder naief ben geworden? Overigens is Arib niet mijn ex, al zou dat zintechnisch zo gelezen kunnen worden.....
@Bootvisser | 31-03-21 | 23:18: Daarom vond ik het ook zo vaag. Arib is wel ok trouwens.
S N O O P
www.youtube.com/watch?v=JEgZ9wCioJU&a...
Ik heb eens een dame geprikt in de opslagruimte van mijn stamcafé terwijl haar vriend, die uitsmijter was in een andere kroeg, beneden aan de bar zat te zuipen. Dat ik er nog ben is een wonder.
Ga dan naar huis man.
Wat doe je daar nog!
@Ruimedenker | 31-03-21 | 23:09:
De deur is dicht!
Jakobus heeft pech, www.youtube.com/watch?v=ByrjiAmxh88&a...
Hij is blank.
@internetnaam | 31-03-21 | 23:09: Onze toekomst. Dankie. www.youtube.com/watch?v=EcyOmU1lq58
@internetnaam | 31-03-21 | 23:11: www.youtube.com/watch?v=3EwW6I7WJFw
Okido..
www.youtube.com/watch?v=A3svABDnmio&a...
Lief dagboek.
Vandaag lekker gewerkt.
Weinig plezier gehad van het mooie weer, maar er komen nog genoeg mooie dagen.
In de avond een lekker potje getennist, dik verloren, maar goed gespeeld.
Ze waren te sterk voor ons.
Daarna braaf naar huis. Oh dagboek, wat mis ik m’n biertje in de kantine.
Beetje lullen, beetje drinken, peukje op het terras.
Dan maar een Vino Blanc in de tuin.
Amelie Lens op de speakerT.
Misschien ga ik wel dansen.
Tot morgen, lief dagboek.
www.youtube.com/watch?v=d7rwrjH8dmU
Slaapse...
@neonreclame | 31-03-21 | 23:08:
Ik bewaar deze voor strakkies.
Ik ga nog nie naar bed.
Ik heb nog een wijntje en sigarello’s.
Je zou maar een maand vrij zijn
De_Eeuwige_Reaguurder kijkt nu wat minachtend naar jouw vrije tijd.
Hoe lang heb je gezeten?
@Ruimedenker | 31-03-21 | 23:06:
Klein voorval. Mot kunne
Wie?
www.youtube.com/watch?v=Pb-rihW_SwU&a...
Roos is een meisje toch..??
Hier Roos...!!
( Krijg nog bier van je..)
Blond biertje wordt het, proost Neon!
Jow, ik heb 'm er vandaag ook vroeg ingeprikt bij finance.yahoo.com/quote/MVIS?p=MVIS nu 40% winst met buysell, dankuwel.
Jij bent de beste!
Ik moet heel eerlijk bekennen hier, dat ik de laatste tijd steeds een beetje minder eerlijk wordt bij het zelf scannen van de boodschappen in de supermarkt. Sorry.
Pas maar op dat dat het algoritme jouw veranderde gedrag niet herkent en voor een herscan gaat.
Offtopic: het fascineert me hoe leuk het moet zijn om een algoritme te schrijven dat een winkeldief kan herkennen. Je hebt zoveel data: tijdsduur, soort produkten, winkelroute, tijdstip, bedrag.... Als ik 30 jaar jonger was dan had ik hier maar wat graag voor geleerd. Zeg ik nu. Pas.
@Bootvisser | 31-03-21 | 23:24: Ben jarenlang supermarktmanager geweest. Er zijn geen algoritmes te schrijven om winkeldieven te herkennen. Namelijk elke klant kan een winkeldief zijn.
Toch echte toiletpapierschaarste opkomst.
www.rtlnieuws.nl/economie/bedrijven/a...
Iemand nog trots?
Trots zou ik het niet willen noemen, maar hij kan ermee door.
Niet ontevreden, maar de glans is eraf.
Ben tenslotte geen 20 meer.
Maar het kan slechter.
Jij?
Vrij happy met mezelf, maar trots weet ik nou nog zo net niet.
Vroeger vond ik dat belangrijker. Ergens trots op zijn. Tegenwoordig heb ik niet meer zoveel met dat soort termen en emoties. Ik ben overigens wel heel tevreden.
net op nieuws radio er wordt gewoon zwart gelakt wat u niet hoeft/ mag weten, en de gevraagde papieren zullen NIET compleet zijn dit wordt morgen gehakt dat
Heeft de zwartlak ambtenaar nu nachtdienst of moet de zwartlak ambtenaar voor dag en dauw op?
@Lorejas | 31-03-21 | 22:59: Die slaapt niet vannacht.
Hoorde het 22:45 en bakte een tegel om 20:50. Alles weer weggehaald, wordt gewist... dus ook: Omtzigt, functie elders. Want de fractievoorzitters gaan zich in hun eigen uitspraak "niet herkennen" uiteraard, dus mogen ze dat strepen. Vallen ze morgen spontaan om zal ik er geen enkele traan om laten die dit Omtzigt hebben geflikt. Sterker nog: vallen ze morgen neer met hun mogelijke verborgen leugens klim ik op tafel om feest te vieren. Judas met zijn zilverlingen verbleekt bij mensen die onder de pet houden dat ze vonden dat Omtzigt naar elders moest.
Er wordt ook al witgelakt. Een oplettend reaguurder heeft in een ander topic opgemerkt dat de 2e pagina van het gelekte document van Ollongren helemaal wit en anders van kleur is. Als je het hele document selecteert, kun je zien dat er tekst verwijderd is. De vraag is dus: welke tekst stond er op pagina 2?
Doug E Fresh
The Show
youtu.be/bDkqz5C62SM
Heb weer ff in wat panelen gewandeld.
Sorry daarvoor.
De olie die van de ingesmeerde gladde ruggetjes druipt.
Die misschien zelfs de teflon kunnen beschadigen.
De wereld is hard. De wereld is een schouwtoneel.
Politiek bedrijven is de laagste vorm in dezen. Ongeacht de toneelspelers cq figuranten.
Morgenvroeg weer eerlijk werken.
Daarom slaapjes gaan.
Kwartje in de juke-box.
Brandos - The Keeper.
youtu.be/qJlclnJ9Ikk
www.youtube.com/watch?v=_edkn7Qd9Zg&a...
Veren....
Inspector Gadjet..
www.youtube.com/watch?v=SlPhMPnQ58k&a...
youtu.be/pWIBkqM2yY0
@Ruimedenker | 31-03-21 | 22:55:
Bladwijzer voor huidige pagina maken....
Italië verplicht een coronavaccinatie voor veel medewerkers in de zorg. Als je het inenten weigert, krijg je een andere functie in de medische sector, het liefst zonder contact met patiënten. Als je dat niet accepteert, kan salaris worden ingehouden.
De regering in Rome wil met het besluit tegengas bieden aan de scepsis die een deel van het medisch personeel heeft over coronavaccinaties. De medewerkers in bijvoorbeeld ziekenhuizen en apotheken die zich niet laten vaccineren, krijgen taken toegewezen die geen risico op verspreiding opleveren.
bron:telegraaf
And so it begins
Draghi is daar nu president en wodt gesteund door Salvini, dan weet je het wel, meer, meer, meer EU want die zal Italie redden
Moeten ze doen, tuig is het. Hier komt geen naald in huis, maar het wordt een lange strijd. Daarna voor het tribunaal met dat smerig volk
Effe beuken
Korn - Freak On a Leash
m.youtube.com/watch?v=jRGrNDV2mKc
Mooie videoclip
Ow, we zitten al het café... ?
Wat een vertoning.... ben echt pissed nu. Update!!
Nu net bij Beau een brief vanuit nieuwe verkenners dat voordat alles openbaar wordt gemaakt de fractievoorzitters de passages mogen schrappen waarin ze zich niet herkennen. Kots kots kots... bah bah bah....
Met andere woorden: ik herken me als fractievoorzitter niet in het beeld "Omzigt, functie elders" te hebben geroepen? Schrappen maar!!
Bananenrepubliek Nederland, kunnen ze niet allemaal oprotten uit Den Haag? En in Hilversum ook weg bij die omroepen?
Weer een doofpotaffaire.
Doe mij maar 3 jenever!
Was toch te verwachten...? Eerst doen alsof...
Die nieuwe verkenners moeten maar snel wieberen. Doei en de groeten aan die Zweedse.
@Lorejas | 31-03-21 | 22:53:
Nu weten we feitelijk zeker dat het afkomstig is van een aantal fractievoorzitters. Denkelijk zijn CDA, VVD én D66 hierbij dan betrokken. De democratie was al op sterven na dood, nu weten we het zeker, we leven in een bananenmonarchie.
@Roze_bril_drager | 31-03-21 | 22:59:
Verraders van de open democratie, huichelaars, leugenaars. Afspiegeling van de verziekte samenleving.
Het is in- en intriest allemaal.
@Jan, Leiden | 31-03-21 | 23:02:
1 lichtpuntje, als iemand na inzage verzoekt om weglating van een passage wordt daar wel melding van gemaakt.
@Lorejas | 31-03-21 | 23:02: Ik vind het eigenlijk wel knap van al die politici dat ze het voor elkaar krijgen dat er überhaupt nog burgers naar ze luisteren. Dat luisteren lukt mij niet meer.
@Roze_bril_drager | 31-03-21 | 23:09:
Alleen melding dat er "iets" is geschrapt. Maar wat mogen we niet weten.
Ik ben er nooit mee begonnen. Met luisteren. Ene oor in en andere oor uit. Begon al met verzuiling bij maatschappijleer....
@Jan, Leiden | 31-03-21 | 23:14:
Dat is waar, maar je roept alleen maar vragen op en maakt jezelf verdacht als je iets laat schrappen als lijsttrekker.
Negatieve opmerkingen blijven hangen bij mensen plus de ophef erover etc.Kan later ook tegen ze worden gebruikt.
Stilte/weglakken levert fronsen op en misschien kortstondige verdachtmaking. Maar de algehele schade is gewoon minder. Waarom denk je dat Kaag de afgelopen dagen zweeg?! Rutte zit nu in het verdachtenbankje en Kaag wordt amper bkritiseerd, omdat ze strategisch haar mond hield.
Dus ik langs het Museumplein rond een uur of zeven..
Druk jonge, druk..!!!
Hier om zeven uur reed een trekker voorbij. Vind ik niet kunnen.
@All_yall | 31-03-21 | 22:51:
Daar moeten ze echt mee ophouden...!!!
Hoi Neon, gisteren hield je het al vroeg voor gezien.
Wijntje of biertje?
@Roos | 31-03-21 | 22:57:
Bier..!!!!
@neonreclame | 31-03-21 | 22:53: Kudtboeren! Met hun dikke banden!
New World Order. Ministry.
www.youtube.com/watch?v=imqvLToWH7k
Iemand zin in belachelijk technische gitaarherrie?
www.youtube.com/watch?v=NmfzWpp0hMc&a...
Persoonlijk vind ik een zes-snarige gitaar al lastig. Maar dit zijn er ietsjes meer.
Het is onvoorstelbaar wat deze jongens doen. Matt Garstka op drums is fenomenaal. Maar wat die jongen op die gitaar doet, daar kan ik maar een paar minuten naar luisteren. Het is ongelofelijk knap, maar het doet mij niets. Dat heb ik overigens bij al die snelle shredders met hun 1.200 noten per minuut.
Goed, genitaal zelfs. Maar is echt niet mijn smaak. Ik vond Page en Hendrix en Beck vet en was al onder de indruk van Vai, Van Halen en Malmsteen. Het is een hele nieuwe stroming en ik heb er veel naar gekeken (extra dimensie ten opzichte van luisteren) en kan er alleen maar respect voor hebben. Maar het raakt me niet. Kan er niks mee. Sinds Youtube begrijp ik nog meer dat het om gevoel gaat. Gevoel vanuit de ontvanger en gevoel vanuit de zender. Er zijn zoveel goede muzikanten maar enkele weten je echt raken met hun muziek.
“Vanaf volgende week dinsdag worden 73- en 74-jarigen uitgenodigd voor een vaccinatie bij de GGD.”
Zozo. Vanaf 5 april uitnodiging, midden april eerste prik op zijn best, tweede week mei tweede prik op zijn best. En dan zijn de 73/74’ers klaar. Mijn initieel optimisme qua priksnelheid is al een tijdje weg, maar sodeju: deze complete Hugo de Clown-shitshow weet me toch elke keer weer verder te teleurstellen.
Overigens, had Rutte leider der natie niet het roer al lang moeten overnemen, onberispelijk staatsman die hij is?
Voor de tweede prik zitten ze al in juni met de planning.
It's not a lie, if you believe it. (c) George Constanza the Great.
youtu.be/vn_PSJsl0LQ
Mijn familie in Engeland (49 en 50) zijn al geprikt en ik 74 maar wachten en wachten.
@,Lorejas, geweldig!
En zijn moeder maar roepen: why can't you be more like Lloyd Brown?'
Ja, dit is zijn beste wat mij betreft; Seinfeld was tof in die jaren.
youtu.be/X0kx_Mo9OX8
@Roos | 31-03-21 | 22:59: Ja haha Loyd Braun. "Serenity now, insanity later."
@Lorejas, jaaa hij blijft goed!
All quitters, hoe actueel
Die telefonische verkoop in zijn garage
The Pretzki File.
Er komen meer vaccins aan
Vooruit, een toost. Een toost op vroeger, toen wij guurders nog eensgezind waren. Tegen de PvdA en dingen. Reactionair atje voor de sfeer!
We zijn eensgezind genoeg: Corona sucks!
@knutsel_ | 31-03-21 | 22:50:
Goed punt. Alle guurders samen tegen corona en islamofobie!
@All_yall | 31-03-21 | 22:55: Ghehe nu overspeel je je hand. :)
De enige die geprikt wordt dit jaar ligt naast me in bed.
En beste mensen leer het nou eens niet van de overheid te verwachten;
het testen, het prikken, ic-capaciteit opvoeren, vaccinfabriek kopen/bouwen het is allemaal too little too late.
Inmiddels blijkt dat 1 op de 5 corona heeft gehad en minstens de helft heeft het niet eens gemerkt.
Ga gewoon weer leven maar let op als u naar opa en oma wil
"Inmiddels blijkt dat 1 op de 5 corona heeft gehad " bron ?
"Ga gewoon weer leven" , dat wil iedereen maar dan moeten er eerst wel 14 miljoen gevacinneerd zijn.
@Zwizalletju | 31-03-21 | 23:00: Goed dat je hier bent. Ik was vandaag aan het denken; anderhalf jaar geleden was de consensus hier "antivaxxers hahaha". Toch maf dat zoiets zomaar kan omdraaien.
@Zwizalletju | 31-03-21 | 23:00:
Sanquin. Landelijk heeft 1 op de 5 heeft antistoffen tegen Covid-19. In Noord-Brabant 1 op de 4.
Een treinstation in Lourdes bestaat helemaal niet, Ollongren helaas wel.
Daar dien je toch ook lopend naartoe te gaan of was dat dat andere bedevaartsoord...
@knutsel_ | 31-03-21 | 22:48:
Bernadette mag het weten.
www.google.nl/maps/place/Gare+de+Lour...
Even de meisjes van rond de veertig hier een nat slipje geven.
youtu.be/JTo3N73hpPg
We zijn weleens kritisch op Frons de Boer, maar de drek die Jogi Löw nu over zich heen gaat krijgen valt daarbij totaal in het niet. BRD-Nordmazedonien 1-2, met de 37 jarige Pandev als held. Dat was geen prik maar een steek.
Tijdens het EK moet Oranje daar ook tegen spelen. Hoopvol...
Na und?
Hier heb ik me vanochtend scheel naar gezocht omdat ik wat aardigs terug wilde doen voor @Bad-Casey. Het lukte pas toen ik op de naam van de artiest kon komen. AI's: ik heb zo ongeveer de complete lyrics als zoekopdracht gegeven.
Howard Jones: Hide & Seek: www.youtube.com/watch?v=L2H_7ralvK0 De eigenlijke linkjes doe ik wel na je Nightshift BC. Al was het maar omdat ik op tuk ga :-)
www.youtube.com/watch?v=AqKvYF-SXc0&a...
Lalalala..!!
vrolijk..!!!
Ik ben om. Geef me maar een vaccin. Des te eerder zijn we van dit soort onderbroeken gein af.... Pas op met klikken. Dit is heel heel slecht.
youtu.be/uXdT7tdw0mk
www.youtube.com/watch?v=S2-ndLN8wtg&a...
Kan er niks aan doen...
Pfffffffffffffff,
Winti-ritueel en feest bij inauguratie Sylvana Simons in Kamer
Met zo’n honderd man stond Mitchell Esajas, voorman van The Black Archives, op veilige afstand Simons’ inauguratie mee te vieren.
De viering werd geopend met een ritueel uit winti, een Afro-Surinaamse religie. Priesteres Marian Markelo begon met een plengoffer. “Dat zie je wel vaker bij dit soort aangelegenheden,” legt Esajas uit. “Ze brengt wat water uit een kalebas en doet een gebed om de voorouders en de God, die zij Anana noemen, te vragen of zij Simons kracht en wijsheid geven. Dat geeft zo’n moment iets extra’s.”
bron: parool
Valt me nog mee dat er geen kippen werden geofferd.
@knutsel_ | 31-03-21 | 22:44: En dan een slok rum nemen en de helft uitspugen.
Guna-guna is dan toch wat subtieler.
Simons wijsheid en kracht geven? geen enkele god is zo sterk
Mooie foto van de mannen van Denk!
De foto heeft een hoog maffia gehalte.
Hahahaha ja echt.
@Brabeaulander | 31-03-21 | 22:40: Genieten van de zon, een peuk. Mooi. Biertje erbij en het kan nog gezellig worden ook.
Öztürk is geridderd.
Niet te gelöven.
@RickyLaRue | 31-03-21 | 22:45: Ach, wat stelt dat nu helemaal voor? Een avondvierdaagsemedaille, meer is het niet. Een kijk-mij-eens-lintje op je driedelige pak. De koning vind je braaf. Voer voor het ego.
Die foto van de dag met Kuzu en Azarkan lijkt wel een scene uit the godfather
Ik dacht meer aan The Matrix of Reservoir Dogs.
Gangster islam. *woopty woop*
@Mr_Natural | 31-03-21 | 22:40: Zou ook kunnen. Mooi muziekje er bij.
YT: Reservoir Dogs Intro - Little Green Bag
@Omzwicht | 31-03-21 | 22:44:
Of Stuck in the Middle with You. www.youtube.com/watch?v=XIMg2Xw4_8s
One of my all time favorites.
Kom op mensen, vaccineren! www.youtube.com/watch?v=Z9EbR0ckb40
@Lammetje. Roken doodt.
Leven ook.
Iemand Sputnik?
youtu.be/L_yDfY8CVFU
Nee
Da!1!!!
Sigue Sigue Sputnik - Love Missile F1-11 (1986)
▶ www.youtube.com/watch?v=PfHxsjH0bUI&a....
Er liggen een miljoen vaccins op de plank,
Er zijn minimaal een miljoen mensen die die vaccins willen.
Het is misdadig dat het vaccin dat elke EHBO’er in Nederland kan toedienen niet bij geïnteresseerden terecht komt. Misdadig.
Filmpje van Kat is niet te doen. Ook niet zonder geluid.
Jezus nee. Niet te doen haha!
Er wordt niet meer geprikt! Nu niet nooit niet! Nooit meer facisme!
Vaccisme, bestond dat woord al?
@Mr_Natural | 31-03-21 | 22:32:
Al 10 keer
@RickyLaRue | 31-03-21 | 22:37:
Valt mee.
Ik heb een vaccinasi bij de Chinees gehaald. opgegeten met prikkertjes.
Nice
De Engelse variant is met een plaatje van een lelijk vrouwmens erbij.
@JohnLocke | 31-03-21 | 22:50:
Pin Up klinkt best wel Chinees.
www.youtube.com/watch?v=PWgvGjAhvIw&a...
Ik ben door de liedjes heen....
Mooie afsluiter wel dan
@All_yall | 31-03-21 | 22:31:
www.youtube.com/watch?v=1iHhWh9FtsQ&a...
Yup, it's all right.
Welnee, liedjes zat.
Ach had ik maar borsthaar.
De Nachthap.
-- vandaag geen nachthap wegens nachtgehap --
Cheers!
Kak, ik had u juist in mijn favorieten gezet.
www.youtube.com/watch?v=-cEcHQDbvFU&a...
Ik heb een verslag!
Gister kwam het er niet van. Maar vandaag dus wel. Om met de deur in huis te vallen, het was top en inmiddels weet ook mijn vrouw wie je bent. Maar geen moment nu voor veren. Ik schitterde met een BBQ zoals mijn liefje het meest kan waarderen. En dat zit tussen de worstjes en de tomahawk in qua moeite en smaak. De dip, de saus, de relish waren de showmakers. De knoflook is een blijver net als de paprika ui mix. Exact het recept gevolgd en de lepeltjes komijn, kaneel en sambal hoorden daarbij. Genitaal! 4 sauzen voor de prijs van 1 haha. Cevapicci was ook perfect, had geen venkel dus uitgeweken naar karwei. Was goed maar ging een beetje extreem met rozemarij. Les voor volgende keer. Corona was 2 halen 0 betalen dus gratis, vergat oprecht ze te scannen en was me van geen kwaad bewust. Geef deze BBQ een 9. Als ik iets zuiniger was geweest met het kruiden van het gehakt.... ik weet het niet. Had ook nog wat kip gemarineerd en een biefstukje maar dat was backup. Het was een leuke nieuwe invalshoek. Daar houd ik van. Het weer was top, we hadden muziek. De bloesems staan in bloei. Wat wil je nog meer op een dag in maart? Bedankt makker, ik keek er echt naar uit en het was een plezier ermee bezig te zijn. Balans was top. Slaatje heb ik biet gemaakt, maar de relish was op voordat we vlees op oms bord hadden en de knoflook heb ik de buurman laten proeven in mn enthousiasme. En dat is wat koken is voor mij. Enthousiasme, moeite doen voor anderen en daar van genieten. Nogmaals dank, het was super.
@R. Skickr | 31-03-21 | 22:49: Geweldig om te horen dat je met mijn recepten en jouw kookkunst en enthousiasme en het prachtige weer een top-avond had! En ik sloof me ook graag uit voor het plezier van anderen, zoals vandaag weer. Het moet in je zitten. En er zijn hier ook grote body-peel gamba's met knoflook-peterselie-olie naar de buren gegaan! Ik weet dat dat haar favo kostje is. Ribeye voor hem vlg keer...
@wilderst | 31-03-21 | 23:13: www.ah.nl/producten/product/wi414741/...
@R. Skickr | 31-03-21 | 22:49: Mooi he dat die paprika-relish en de knoflooksaus hartstikke mager zijn en toch zo lekker! Ze staan hier bij elke BBQ op tafel!
@wilderst | 31-03-21 | 23:28: ja en vol op de smaakpapillen!
@wilderst | 31-03-21 | 23:13: Vrouwen kiezen niet voor je door het eten dat je voor ze maakt, maar het zorgt er wel voor dat ze nooit meer bij je weg willen! Gechargeerd natuurlijk. Ik wil puur uit passie beter worden en leren. Het is net als gitaar spelen. Je bent nooit uitgeleerd en jij als je het ene beheerst zegt dat niks over het andere. Wanneer ben je een goede kok, wanneer een goede gitarist. Wat ik speel doe ik vol passie, maar als iemand vraagt of ik goed ben kijk ik naar hetgeen dat ik niet kan. Ik hoef niet goed te zijn, maar wat ik doe doe ik met alles wat ik in me heb.
@wilderst | 31-03-21 | 23:13: dat is lief van je voor de buren. Zo ben ik ook op dit vlak.
#1 fan hahaha nu weer even muziekjes opzetten en lezen waarover gaat. Heb alles gemist. Ben goed dronken van de corona en de wijn
@R. Skickr | 31-03-21 | 23:51: dus... Tot zover.
neon, kom maar na elven, voor die tijd ga ik Paasstukjes maken..
Is goed moeder..
Zin in p̶a̶a̶s̶s̶t̶o̶l̶ feeststol!
Met r̶o̶o̶m̶b̶o̶t̶e̶r̶ witboter!
Feesteieren zoeken!
www.youtube.com/watch?v=h4UqMyldS7Q&a...
Ik ben 46. Ik denk niet dat ze mij er nu al tussen laten.
Verplicht prikken.
Ik moest naar de gevangenis
Maar ik had niets gedaan
Ik wist wel wie de dader was.................
youtu.be/hO9xbbaBtiI
www.youtube.com/watch?v=zhsfn9IyiLQ&a...
Ik wil geen prik. Ik wil BIER!
*preaust* vrienden van het g̶o̶e̶d̶e̶ opgesloten leven!
Ik wil het beste van beide werelden, ik wil Sputnik/Spoetnik/Spoedprik. (geschreven met een spooktypemachine)
Proost! Ik wil graag een verzorgende crème voor mijn stuk gewassen bouwvakkershandjes.
En een snorkel voor wat meer lucht tijdens mijn diensten. (Ik ben daar overigens wel voor).
Ik zou graag het oude normaal terug willen.
Er is meer nodig dan een lockdown om mij op te sluiten.
Drink meer prik, dan kan je niks gebeuren!
youtu.be/sICvzXnb_ro
@BrutusBosch | 31-03-21 | 22:37:
Eet meer bananen! Bananen zijn gezond.
www.youtube.com/watch?v=fBdchtHn3To&a...
@All_yall | 31-03-21 | 22:34: Dan is deze speciaal voor u; www.youtube.com/watch?v=UGKo3k0dAsA&a...
@getzappad | 31-03-21 | 23:20: Høken !!
REAGEER OOK