Jeee. Stijlloos "VeRsOePeLeN" in het Stamcafé
Kabinet plakt stickers op voordeuren van 8 miljoen huishoudens
Hahaha. Zijn we er toch weer ingetuind. Voor de verkiezingen deelde minpres zonder missie Mark Rutte kadootjes uit met het perspectief op gouden bergen en geopende terrassen, nu de TK2021-zeteltjes voor VVD66 binnen geharkt zijn, bent u allemaal weer gewoon ouderwets de sjaak en de pineut. Er gaat niet versoepeld worden, de lockdown blijft, De Avondklok (eerste wat eraf gaat, eerste wat eraf gaat, eerste wat eraf gaat) wordt voor de VIERDE KEER verlengd, en horeca/mkb/cultuur en jeugd wordt gewoon nog TWEE MAANDEN LANGER gesloopt. We geven u op een briefje. De weekeinden op het Malieveld en Museumplein worden grimmiger, de ramadan-mensen gaan zich nog meer roeren, die 10-minuten regel voor winkels wordt een uur (is nu al zo, lol) demense gaan lekker een ommetje maken 's avonds en iedereen is opeens veteraan. Kortom: het worden twee fantastische maanden met totaalchaos en anarchie. En dat allemaal met dank aan een of andere druiloor die de scholen per 1 maart opengooide, en zo de verkiezingen won. Biertje, iemand?
Lekker de open haard aan
Muziekje aan...
Filmpje erbij
Mag je eindelijk naar een festival, krijg je Maan...
Of rellen kijken...
Bedankt voor uw stem op Mark Rutte
Reaguursels
Inloggen"We zijn nog niet meteen van de maatregelen verlost: vaccinatie alleen leidt ons niet naar het rijk der vrijheid
Vandaag om 03:00 door Tommy Huyghebaert
Zelfs met een volledige vaccinatiegraad zijn we nog niet volledig van het coronavirus af. En al zeker niet van de maatregelen.
Zelfs met een volledige vaccinatiegraad zijn we nog niet volledig van het coronavirus af. En al zeker niet van de maatregelen. Die blijven na de vaccinatie van de bevolking nog lange tijd nodig, als we het aantal zieken en doden onder controle willen houden. Dat concluderen Britse onderzoekers."
(bron: Nieuwsblad)
Prittstift for President.
Rutte voelt voor coalitie met D66, CDA en JA21
www.telegraaf.nl/nieuws/123572937/rut...
Gelooft de Telegraaf dat zelf wel? Of zijn ze echt zo dom?
VVD-leider Rutte wil bij verkenning 'serieus kijken' naar coalitie met JA21
nos.nl/artikel/2373632-vvd-leider-rut...
Die foto. Zo nep. 100% zeker dat die foto in scene gezet is door staatspropagandaomroep.
@Freezzz | 22-03-21 | 10:50:
Ieder normaal mens die een deur binnenkomt met zo'n grote stap struikelt over die tafel. Iedere normaal mens kijkt ook niet na een fractie van een seconde naar links als hij met zo'n vaart een kamer binnen loopt.
@Freezzz | 22-03-21 | 10:56:
Conclusie is dus dat de NOS dat in scene gezet heeft.
@Freezzz | 22-03-21 | 10:58:
Valt me een beetje tegen van de NOS in dit metoo-tijdperk. Ze zetten een foto in scene waar 2 dames nederig een man, Rutte, ontvangen.
@Freezzz | 22-03-21 | 11:04:
Jorritsma schijt bijna in haar broek in die foto en Ollongren was zo bang dat ze voordat Rutte de deur binnen kwam al in de houding stond.
@Freezzz | 22-03-21 | 11:04:
James Brown - It's A Man's Man's Man's World 1966
www.youtube.com/watch?v=7rq9OvaJyRc
Vandaag aan een aantal mensen - waarvan ik wist dat ze op VVD of D66 gestemd hadden - hoe ze het vinden dat er weer geen versoepelingen komen.
'Hmmm, als ik dat geweten had'.... is een redelijk gemiddeld antwoord van de meesten....
Inmiddels 30 miljoen vaccinatie-prikken in het VK.
coronavirus.data.gov.uk/details/vacci...
Je kan wel zien dat de NOS de verkiezingen gewonnen heeft en de buit weer binnen is.
Normaal stikt het altijd van de uitgelekte berichten bij de NOS, tussen en rond een Catshuisoverleg en een persconferentie, en masseren ze het volk voor op nieuwe maatregelen of het gebrek aan versoepelingen.
Alles weer open. Laat het virus even flink doorrazen en we zijn er af.
Precies.
Two weeks to flatten the curve!
is de bedoeling als de zwakke groepen zijn gevaccineerd. Een zomer en we hebben groepsimmuniteit.
@Deksmaat | 22-03-21 | 09:04: Eens. Bescherm de zwakken en laat de rest vrij. Maar dat gaat helaas niet gebeuren want er wordt alles aan gedaan om demense in een angstpsychose te duwen of te houden. Met hun 'besmettingen' gezwets. Vooral in de buitenlucht is er helemaal niets aan de hand. Anders hadden al die demonstranten in Amsterdam, Londen, Kassel enz. enz. allang op apegapen gelegen. Een beetje logisch nadenken is er helaas niet meer bij.
Op de eerste plaats is het niet Mark Rutte die vanaf zijn werkkamer alles zelf bedenkt. Daarbij werd duidelijk aangegeven dat alles afhankelijk was van de ontwikkeling van de cijfers, Die schieten weer omhoog, dus het is allemaal heel logisch. Er zijn teveel mensen die schijt hebben aan alles en daarom duurt alles nu langer.
‘De cjfers’ Schieten helemaal niet omhoog. Het gaat im zorgdruk.. +16 in het ziekenhuis. Dat is geen schieten, ZEKER NIET bij een bijna verdubbeli g van aantal positief getesten de afgelopen weken.
Als je niet ziet hoe goed dat nieuws is, wil je het niet zien, of ben je werkelijk gewoon te dom om te mogen leven.. en wens ik je vervolgens met plezier de komende jaren toe met een economische situatie waardoor u alsnog niet naar het café of festival kunt, want het is gewoon niet te betalen.
@Epistulae_Morales | 22-03-21 | 09:15: Opnames in het ziekenhuis hebben altijd twee weken vertraging en jouw +16 is ook volkomen uit de lucht gegrepen. Je praat poep.
Marion koopmans zei over de pcr test deze geeft alleen aan dat je het rna van het virus bij je hebt maar kan niet aangeven of je op moment van afname besmet of besmettelijk bent het kunnen ook oude resten rna zijn.
Zij zegt dit dus zelf!
En op basis van deze test word het corona beleid gevoerd.
Niemand heeft het daarover de hele tijd maar gillen over "besmettingen"
Toveren met cijfertjes, het gaat al weken nergens meer over. Opschaling zorg nihil en IC's half leeg.
herdenken we vandaag ook de aanslagen in Brussel. Opdat wij nooit vergeten en blijven leren.
www.youtube.com/watch?v=shpmMmeE7Vk
HLN: Exact vijf jaar geleden zaaiden drie zelfmoordterroristen terreur in ons land. Rond 8 uur ontploften twee bommen in de vertrekhal van Brussels Airport. Even later ontplofte een bom in metrostation Maalbeek in de hoofdstad. Er vielen 32 doden en bijna 350 gewonden. Vanochtend is er op de locaties van de aanslagen een moment van stilte en bezinning op het precieze uur van de aanslagen. Om 12.15 uur is er ook een plechtigheid ter herdenking van de slachtoffers aan het monument voor de slachtoffers van terreurdaden in de Brusselse Wetstraat. U kan de ceremonies hier live volgen. Om 11.55 uur is er een extra uitzending van VTM NIEUWS.
Nee dat doen we in Nederland niet want die aanslag was maar liefst 100 km van onze grens. Dus allemaal vrolijk de vingers in de oortjes, blik op de Noordzee en lalalalalalaaaaa.
@de Voorzittert | 22-03-21 | 08:53: ik woonde 20 km van Brussel en vloog maandelijks via Zaventem. Het barstte altijd van de Nederlanders op de luchthaven, naar Afrika, naar Israel of naar Benidorm. Dti was een aanslag op een klein stukje grond dat van meer dan alleen Belgen is.
Werkgever wil dat ik elke dienst zo’n velletje invul. We hebben wel wat anders te doen. Momenteel staat er 1 mei als einddatum op. Dat zal wel kloppen denk.
Ik heb de Duitse versie in gebruik, dat past beter al heeft nog nooit iemand ernaar gevraagd.
En dan vanmorgen dat geneuzel bij WNL. Zit er zo'n horeca vertegenwoordigster alleen maar lacherig te vertellen dat het best niet meevalt en teleurgesteld is als ze langer dicht moeten blijven. Sla gvd met je vuist op tafel en ga gewoon eens uit je plaat denk ik dan. Nu komt het op mij niet over dat ze er slecht voor staan.
Nederland anno nu, geen daden maar woorden.
Maar de echte wappies. Die staan op het Malieveld, hoor
"Sla gvd met je vuist op tafel en ga gewoon eens uit je plaat denk ik dan. Nu komt het op mij niet over dat ze er slecht voor staan."
Met deze twee zinnen vat je precies mijn teleurstelling in ons politieke bestel van de afgelopen pakweg 15 jaar samen.
Ja, wat wil je? Die worden vrijwel volledig doorbetaald, dus waarom snel open?
Is de laatste ronde al geweest?
Nee, wat mot je zuipen?
Hallooo, wat mag ik voor u inschenken, het geijkte, een glaasje yakmelk met een toefje voorvocht.
Heel de wereld is naar de kloten.
Vanmorgen mijn vrouw ontslag na 24 jaar werken bij hetzelfde bedrijf omdat ze wat uit haar handen liet vallen.
Ze was kraamverzorgster.
Liet ze het pakje babymelk vallen?
@_pacman_ | 22-03-21 | 08:30: Ja zat alleen een baby aan vast.
Vleeslijm. Klaar.
@dirkdoorsnee | 22-03-21 | 08:34:
Môge Dirk! Tja, de rubbertegelgeneratie, je mag ook niks meer. ;-)
Ziet de baby er nu uit als Stewie?
@MickeyGouda | 22-03-21 | 08:37: Had je al goedemorgen gewenst, plus een verhaaltje over pindakaas, even naar benden mick. Maar bij deze, een topdag toegewenst.
@Deksmaat | 22-03-21 | 08:40:Weet ze niet, onderweg naar huis heeft ze het in een vuilcontainer gegooid.
@dirkdoorsnee | 22-03-21 | 08:40:
Ik las het nu pas Dirk. Weer een aankoop die van het standaard lijstje af kan, haha. En van hetzelfde gewenst.
Hij's leuk.
Hieronder een citaat van onze Nederlandse Staatsomroep die bij de anti discriminatie protesten gisteren haar eigen conclusie trekt = demonstranten tegen de corona maatregelen zijn dus fascistisch.
Het organisatiecomité doelt op de PVV en Forum voor Democratie. Die zouden fascistische groeperingen en gewelddadige hooligans zelfvertrouwen hebben geven. Dat zou onder meer tot de coronarellen hebben geleid
Virussen gaan van mens op mens
en
binnen een paar dagen merk je dat je ziek bent.
Dat moet toch te tackelen zijn met een beetje boerenverstand.
Het lijkt erop dat onverschilligheid en nonchalance van sommigen van ons volk de grootste vijanden van de horeca en onze economie zijn geworden.
jij denkt echt dat je met de maatregeltjes dit virus tegenhoud?
Virussen gaan van mens op mens. Je moet je afvragen of je dit virus koste wat het kost moet willen verhinderen dat het zich verspreid.
Dat kan natuurlijk, dát is de grootste vijand van horeca, economie en vrijheid.
Kortom, niet de nonchalance maar de wens om de natuur, om alles naar onze hand te zetten, is het probleem.
@ikworstelengadouchen | 22-03-21 | 08:27:
U hoort tot de onverschilligenclub blijkbaar.
Als je keihard een verkeersbord met 50 voorbij rijdt dan helpt dat bord niet inderdaad. En dan vallen er doden.
U geeft dan het verkeersbord de schuld.
Je kunt ook zelf nadenken en bij een school een beetje rustig rijden. Gewoon je boerenverstand gebruiken.
Gaat de horeca bij een griepgolf ook dicht?
@Epistulae_Morales | 22-03-21 | 08:49:
Is de IC-bezetting bij een griepgolf ook zo hoog?
@kloopindeslootjijook | 22-03-21 | 08:51: ja.. 2016 lag Rotterdam vol en werd triage toegepast.
@kloopindeslootjijook | 22-03-21 | 08:51:
Ja. IC-bezetting is momenteel op geen enkele manier bijzonder voor een griepseizoen te noemen. Behoorlijk laag zelfs. En al helemaal laag als je de extreme vergrijzing van de afgelopen jaren in ogenschouw neemt. Een hele generatie babyboomers die richting de uitgang gaat.
De oudjes rocken hard en zijn nog steeds verschrikkelijk cool! Wakker worden!
ZZ Top - Gimme All Your Lovin
youtu.be/TG2JtdUEMJU
Hey Taghi, laat je niks wijs maken bro. Geniet van alles dat de overheid vandaag voor jou heeft geregeld. Of je nou in een helicopter zit of in een Range Rover die met blauwe zwaailichten op twee wielen door de bocht scheurt, dat moet geweldig zijn. Elke burger zou dat best eens willen meemaken.
www.telegraaf.nl/nieuws/1947309243/mo...
Ik heb weleens in een helikopter gezeten en ik heb ook weleens op twee wielen gereden, weliswaar in een Jeep ipv een Range Rover. Best leuk, maar niet als de prijs is dat je de rest van je leven in de bak moet zitten. Ook al is dat de NL-se bak.
Follow up voor de Vizier op Links stikker actie. Weet u het nog, dat u ook de mening deelde dat je niet gaat stikkeren op iemands voordeur?
twitter.com/samuelstwiets/status/1373...
twitter.com/seven__/status/1373629048...
"Slachtoffers" stikker actie blijken zelf er wat dubbelzinnig in de wedstrijd te staan zullen we maar zeggen. Als het gaat om muh fAsCisM dan is blijkbaar wel alles toegestaan.
Je verwacht het niet....
*iets met aap en mouw mompelen doet*
Goh, toen ik daar iets over meldde werd mijn plempsel gejorist.
Wist niet alle "slachtoffers" ook allemaal zelf intimidatieposters maakten.
Of dat alle "slachtoffers" dat ook een goed idee vonden
Je hoeft niet achter die actie van die lui te staan omdat je zelf rechts bent. Het maar een groepje dat zichzelf rechts noemt.
Het is niet ludiek maar intimiderend. En dat weten ze. Ze noemen zich wel rechts maar zijn net zo raar bezig als antifa en erger. Ze vinden het gewoon leuk en lekker om zoiets te doen. Ze genieten ervan. Het geeft ze een machtsgevoel. Mensen bang maken. Goed bezig joh. Echt het rechts dat we nodig hebben.
Erdogan-prakijken zijn het.
Hypocriet volk.
Een verwijderbare sticker versus een emmer verf op de trap van een monumentaal pand. Hoewel ik beide acties afkeur kwalificeert er één ook nog als regelrechte vernieling.
Vizier op links heeft hetzelfde probleem als anti-fa. Als je met monsters vecht, waak er dan voor dat je niet het monster wordt dat je bevecht. Als je lang genoeg in de afgrond staart, dan staart de afgrond terug in jou.
@kloopindeslootjijook | 22-03-21 | 08:31:
Ik zelf sta niet achter de stikker actie. Maar de hypocrisie van de (s)linksmensch is stuitend. En helaas hebben ze meer macht bij big corporate en big tech. Zij kunnen effectief en straffeloos mensen cancellen. Iets wat een rechtse rakker tegenwoordig veel moeilijker kan.
@ratelaar | 22-03-21 | 08:46:
Ik sta dan ook niet achter het devies 'if they go low we go lower'.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look long into an abyss, the abyss also looks into you."
Die ludieke en geweldloze acties van links (panden bekladden, taarten, cancellen) komen nu als een boomerang bij ze terug en dan is het natuurlijk huilen huilen geblazen.
Een koekje van eigen deeg noemt men zoiets.
Wie kaatst, kan de..... O fuck wacht, dat is een smerig koloniaal wit gepriviligeerd gezegde. Laat maar.
@Graaf_van_Hogendorp | 22-03-21 | 08:50:
Gezonde houding!
Wees als een judoka, gebruik de kracht van de aanval van je tegenstander in jouw voordeel: buig mee.
Wees niet als de oude statige eik die breekt of omwaait in de wind.
@5611 | 22-03-21 | 08:51: en dan Lauren we de gewelddadige acties (inbraken, brandstichting, straatgeweld, rellen, aanslagen, moord) nog maar even in het midden.
Lockdown pas van tafel als meeste 60-plussers zijn ingeënt
www.ad.nl/politiek/lockdown-pas-van-t...
Dat gaat nog wel ff duren dan. Ze zijn nu nog bezig met het inenten van 80-plussers.
Ja, nog een maand of twee?
@Papa Jones | 22-03-21 | 08:11:
Ik heb het even snel opgezocht: 3,5 miljoen Nederlanders hebben een leeftijd tussen de 60 en 80.
April gaat het hem iig niet meer worden.
@Freezzz | 22-03-21 | 08:20: 3,5 miljoen gedeeld door 2 plus 1 is 1.750.001 vaccinaties want dan zijn de meeste (meerderheid) van de 60 plussers gevaccineerd. Best haalbaar.
@BoerKoekoek | 22-03-21 | 08:27:
Dan is de helft half gevaccineerd. (2 prikken zijn nodig voor een volledige vaccinatie).
Nee.. bezig met 75-80 jarigen, zonder onderliggend lijden, eerste prik.
Maar gaat idd lang duren,. December is reeel..
Het artikel zegt begin mei dus nog ruim een maand. Dat is ongeveer wat ik steeds verwacht heb. Misschien dat het nog één of twee weken sneller Jan omdat je de effecten op de ziekenhuisopnames al eerder zult zien.
Ik.vind dit sowieso een positief geluid. Er wordt weer een duidelijke koppeling gelegd met de ziekenhuisopnames in plaats van besmettingen en totale vaccinatie. Ook geeft men aan dat na het bereiken van die mijlpaal het niet meer zo spannend is dat er nog veel mensen besmet raken, immers de risicogroepen zijn veilig. Dat betekent ook dat het niet meer interessant is of gevaccineerden nog besmettelijk zijn en dat dus de grondslag voor het v-paspoort vervalt. Kortom terug naar normaal!
Zijn we dan helemaal klaar? Nee, maar lockdowns hoeven bij goed opletten niet meer. Twee dingen moet je in de gaten houden: de beschermingsduur van het vaccin en nieuwe varianten die langs het vaccin heenglippen. Beide kunnen leiden tot een jaarlijkse, gerichte vaccinatieronde, wellicht te combineren met de soortgelijke griepprik.
@5611 | 22-03-21 | 09:00: dat klinkt allemaal logisch en zo zal het dus niet gaan.
Onze planeet straft ons met uitdunning omdat we niet hard genoeg gas geven om het klimaat te stabiliseren......... en teveel mensen uitpoepen.
Hahaha. Jij denkt daadwerkelijk dat corona een effect heeft op de bevolingsgroei? De bevolkingsgroei ligt wereldwijd al sinds de jaren '90 rond de 80 miljoen per jaar en dat was in 2020 niet anders (81 miljoen). Zelfs Nederland had in 2020 gewoon weer een geboorteoverschot (= meer geboortes dan sterfte). Er wordt echt helemaal niks uitgedund door corona. Alleen wat bejaarden die in het griepseizoen sowieso het loodje hadden gelegd.
In de statistieken zie je corona nauwelijks terug. Maar dood hoort niet meer bij leven en alles is maakbaar en oneerlijk dus de grootste ramp is momenteel corona.
Vraag aan deskundoloog op de vrolijk rechtse omroep WNL: “kent u VizieropLinks?” Antwoord: “Nee, maar ik Twitter wel verzocht het account te verbannen.” Einde onderwerp.
Geloof maar dat Twitter ze eraf gaat gooien.
Scholen open dient ook andere belangen. Je kan een kind van 7 niet een jaar lang thuis houden zonder gevolgen.
Heb het er met mijn zoon over gehad want die vond school een straf maar hij zei: 'dat zou leuk zijn geweest voor een tijdje maar je gaat het toch missen hoor'.
@Goofje | 22-03-21 | 07:50: Ja... totdat hij weer een maandje les heeft gehad.....
Klopt. Net zoals het bezoek bij verpleeghuizen, de horeca, de sportscholen, de kappers, de winkels. Kan je allemaal niet dichthouden zonder gevolgen. Waarom een uitzondering voor kinderen? Volslagen onzin.
Dit blog bewijst het tegendeel toch echt..
@Koning BongoBongo | 22-03-21 | 07:56: Mijn zoon werkt al een jaar of 20..... Wat ik schreef is hoe hij er nu tegenaan kijkt.
De (lichte) versoepelingen voor ons allemaal worden in de weg gezeten door de individuen die versoepelingen puur voor zichzelf inzetten, zonder ergens over na te denken.
Dus lockdowns hebben geen zin, dus kun je maar beter gewoon alles open gooien. De zwakkeren kun je beschermen.
'rit'n zat te skit'n bacht'n d'hoage
www.youtube.com/watch?v=dqjjqrc-hks
Het valt me op dat tijdens de Museumplein en Malieveld demo's van de afgelopen weken tegen de coronamaatregelen de fervente politieke medestanders zoals Wilders en Baudet geheel ontbreken.
Dat terwijl tijdens de boerenprotesten ze niet wisten hoe snel ze op de trekkers moesten klimmen voor wat leuke plaatjes.
Kan iemand dat uitleggen?
Vraag het ze.
Sta je liever met een hardwerkende boer of met een gekkie op de foto?
Wilders is geen wappie. Die wil daar niet gezien worden en terecht.
Baudet heeft in 2 maanden heel Nederland doorkruist om de mensen te bereiken met zijn boodschap. En Wilders is deel van het probleem omdat hij slechts op een paar punten van het regeringsbeleid afwijkt. Plus: hoe lang denkt u dat hij zou blijven leven als hij zich tussen het volk begeeft?
En dat is belangrijk waarom ?
@Bennie Verbaasd | 22-03-21 | 07:42: Even afgezien van dat het "gekkie" zijn een persoonlijk waardeoordeel is, kan je niet ontkennen dat het deze doelgroep is die Baudet met zijn clubje aan de nodige zetels heeft geholpen.
@Goofje | 22-03-21 | 07:44: Ligt eraan tussen welk volk, maar denk dat Wilders tussen het gezelschap op Museumplein weinig te vrezen heeft. Maar misschien heb je wel gelijk dat Wilders niet het beste voorbeeld is. Blijft Baudet. Hij woont op een steenworp afstand waar die demo's georganiseerd worden, dus in principe is dat geen issue.
Just an illusion - Imagination
www.youtube.com/watch?v=i9nXEXWlQ5Q
Zo, die heb ik lang niet gehoord zeg.
*Geeft jukebox een rot trap* Mag ik een uitgebreid Engels ontbijt?
*Dinnetje aankijkt* Waarom zeg jij dit soort dingen nooit?
Jay & The Americans - Come A Little Bit Closer
youtu.be/ZuWkVqum6a8
De KNVB gaat Qatar niet boycotten want sporters mogen niet de dupe worden van geschonden mensenrechten.
Het staat er echt.
nos.nl/l/2373602
Hoe gaat dat nieuwe modewoord ook alweer.... ehm o ja .. bizar!
Nah, Leptob, niet zo 'woke' hoor! Wat zijn nou 6500 doden vergeleken met een kans op eeuwige roem en glorie voor onze jongens? Als we nou gewoon excuses maken voor ons eigen slavernijverleden van eeuwen terug, dan knijpen we een oogje dicht voor deze moderne variant. En anders kunnen de spelers altijd nog knielen voor aanvang van de wedstrijden.
O, dat is grappig. Ik kan me Bejing nog herinneren. Gaf een helehoop ellende voor de sporters en het entourage. Hoop telefoontjes en brieven hoe daarmee om te gaan. Hoop gedoe ook wie er dan naar toe mocht gaan.
Maar de KNVB doet het nu af met één zinnetje. Geeft mooi de hypocriete tijdgeest weer.
@Koning BongoBongo | 22-03-21 | 07:30: Geld is belangrijker, maar alleen als het over je eigen geld gaat.
Het het is blijkbaar ook allemaal ok omdat de FIFA niets over mensenrechten in de statuten had staan, dus gaan we gewoon. Maar nu staat het er wel in, dus volgende keer beter!
Môge guurders! Nieuwe week, frisse moed, yadda yadda. Eerst een kop koffie.
m.youtube.com/watch?v=3CKyWu87W78
Mogge!
A good morning, zit net aan een boterham pindakaas, en ik moet een lans breken voor Skippy, veel meer smaak dan Calvé, ook de structuur heeft meer bite, het is te vergelijken met de inhoud van een luier van een pasgeborene, en een van een peuter van pak hem beet 3 jaar. Niet qua kleur, die ontloopt elkander niet veel.
U is er vroeg bij. Moguh.
Wat ben je toch een heerlijk ochtendmens.
Breinbreker voor de ochtendploeg: Waarom zie je linksboven op deze foto in de deuropening daglicht, terwijl de eerste exitpoll pas TWEE UUR na zonsondergang bekend werd? www.rtlnieuws.nl/editienl/artikel/522...
Scherp!
Knap, om de boel al te belazeren voor je in functie bent. Veelbelovend ook.
Dat lijkt me tl- licht.
Kan ook wel gewoon verlichting zijn.
En waarom is haar linkerhand zo enorm groot? Het lijkt wel de hand van E.T.
Ik verwacht ook wel TL licht, maar toch grappig dat iemand zo veel en zo blauw prettig vindt.
De stoel stond klaar als opstapje, de ingehuurde fotograaf stond in de aanslag: dit moment was sowieso van A tot Z geënsceneerd.
Meh... zo'n goed acteurs hebben wij niet in Nederland ,ook niet in de polletiek ; zal wel gewoon verlichting zijn , je ziet tegenwoordig met led het verschil vaak niet meer tussen verlichting en daglicht .
Let ook op de miraculeuze verplaatsing van de beamer.
Let ook op het pak van Jetten en de blazer van Kaag.
Let ook op het raam in de achtergrond, daar zie je het logo doorheen van het D66 campagneteam.
Dit was al eerder opgenomen. Bovendien, geen weldenkend mens springt op tafel met maar een paar zeteltjes winst.
Geen lamp. Ik denk of gewoon daglicht, of een groot scherm.
Freezz... ze heeft idd enorme kolenschoppen. .
@horsteknots | 22-03-21 | 07:50: Adamsappel?
@horsteknots | 22-03-21 | 07:50: Heb ie wel eens de lul van een Arabier gezien, kan je een geit mee doodknuppelen.
Wie stond er ook graag op verhogingen ?
Hint hij had ook nauwe banden met de islam.
@John McClane | 22-03-21 | 07:50: Het licht in zo'n kamer is erg geeloranje zodat daglicht al gauw blauw lijkt. Het zou ook blauw licht van een scherm kunnen zijn maar daglicht lijkt me waarschijnlijker. Die foto is dan voor 19:00 genomen. Ik zou de time stamp van die foto wel eens willen zien.
Vergeet die droplul niet die te lui was om voor een paar centen meer (net als de UK en Israël) zelf vaccins aan te schaffen en zich liever achter de EU verschuilde. Liever een miljardje bespaard aan vaccins, tientallen miljarden aan steun uitgeven en populair in Italië,
Toch gek dan het CDA niet zo populair is. Het lijkt D66 wel.
Mark won de verkiezingen niet omdat ie versoepelingen beloofde, maar omdat mensen de maatregelen in stand willen houden. We krijgen nu exact wat we verdienen. En nu omhoog met die belastingen. Gewoon een rot maatregel, maar het kan nu eenmaal niet anders. En 60 op snelweg.
Doe je naam eens eer aan zeg.
Mark won de verkiezingen vanwege desinteresse en luiheid bij de stemgerechtigde bevolking . Dat Mark ontzettend veel faals en leugens op zijn naam heeft komt niet in het NPO nieuws en is dus niet gebeurd.
@Koning BongoBongo | 22-03-21 | 08:03:
Kwam (deels) zelfs bij de NPO omroepen voorbij. Maar dat maakt heel veel mensen niks uit. 'Wie moet het anders doen?' Heb ik best regelmatig gehoord.
sOlIdArItEiT!
Ik vind dat de maankalender gebruikt zou moeten worden voor alle festiviteiten. Opeens is het dan weer feest voordat je het door hebt.
Net zoals met de ramadan.. "Huh, nu alweer?!"
Ik heb nog steeds een kleine "bet" op "open voor de ramadan".
Je moet helemaal niet gek opkijken als de besmettingscijfers vlak voor ramadan naar beneden duiken hoor. Strakjes zien we dat walgelijke hoofd van Halsema weer op tv ons mededelen dat het suikerfeest te belangrijk is om te verbieden. Of denk je dat moslims zich aan de afspraken houden? Of dat de politie aan gaat bellen bij moslims tijdens het suikerfeest omdat ze met velen feestvieren. We hebben te maken met Nederlanders, dus dat zal je geen smeris zien doen.
Ik deel je vermoeden. (zie Deksmaat | 21-03-21 | 23:49 |)
Dat wordt dan feesten op de IC's ,want daar ligt al een overgroot deel Ramadanliefhebbers.
Ze zullen er alles aan doen om de avondklok met het begin van de ramadan af te schaffen. Zo niet, dan gaat er op grote schaal gedoogd worden. En laten we wel zijn, die politie iftars zijn ook heel belangrijk. Uiteraard worden makke, blanke Nederlanders dan nog wel gepakt, want dat zijn makkelijke slachtoffers. De willekeur gaat zegevieren.
Rustig muziekje op en slapen, dinsdag weer werken.
Blind melon - no rain
m.youtube.com/watch?v=3qVPNONdF58
Een van de beste nederlandstalige concerten:
Gorki, Vlaanderen:Rock Werchter:
www.youtube.com/watch?v=Vjw8TsCNNtI
Onder Scorpions. Ik snap hoe dat werkt.
Gorki verdient een standbeeld. Of een park.
Gorki Park.
Namens Luc de Vos bedankt. Eindelijk erkenning buiten Belgie ha ha. Niet vreemd dat op zijn uitvaart 20.000 mensen aanwezig waren (koningin Fabiola 2000). Rock, humor en intelligentie, een unieke mix maakten de jaren 90 de moeite waard. Bedankt Luc !
Laatste, fijne nacht nog voor de echte brakers.
Scorpions- Still Loving You
youtu.be/CjRas1yOWvo
Slaap lekker. Ik duik er ook maar in. Vet nummer!
17.300.000 mensen in Nederland waarvan vele wetenschappers. Met meer verstand in hun kleine teen dan Hugo in zijn hele lichaam, Waarom steekt er niemand zijn nek uit om deze waanzin obv wetenschap te stoppen. Waarschijnlijk bang om gecanceld te worden. We are fucked !
Raar he! Nederland is een kenniseconomie.
Kennis = cancelled
Economie = cancelled
En wat doet de NL kiezer?
Omarmen het regime!
Dat gaat er bij mij niet in.
Kees, op deze manier komen we er NOOIT meer uit.
@Kwelbeller | 22-03-21 | 03:02:
Ik wacht nog steeds op het moment dat een voornaam wereldberoemd psycholoog, filosoof of wellicht viroloog uit de school klapt en deze massa hysterie een halt toe roept.
Ik ben geen wappie want als er iemand bang is voor ziektes en virussen ben ik het wel want ik zweer dat ik wereldkampioen hypochondrie ben. Maar zelfs ik heb na meer dan een jaar doodsangst eelt op mijn breekbare ziel gekweekt en KAN gewoon niet meer mee in deze opgelegde smetvrees, hypochondrie en dystopische angst voor de medemens. Dat gaat zelfs voor een geesteszieke kluizenaar als ik te ver.
Nou ja waar zijn de EU overheden mee bezig?
@dirac | 22-03-21 | 03:06:
Wat is jouw oplossing om hier uit te komen?
@keestelpro
Headlines zijn MeEr pOsiTIeVe gEtEstEn... Logisch als er veel meer getest wordt. Welke MSM meldt het percentage positief ? We worden in de maling genomen.
@TheOne48 | 22-03-21 | 03:13: die is er niet, gewoon als makke schaap afwachten meer kan je niet doen. Wat Dirac zegt klopt, gewoon met mensen erover praten/discussiëren sommige willen mee praten andere weer niet.
@Kwelbeller | 22-03-21 | 03:17:
"MeEr pOsiTIeVe gEtEstEn.."
Ja en daar hebben ze HEEL goed hun best voor gedaan. XL test straten all over the place. Midden in de zomer ingericht toen het virus verdwenen was en er ondersterfte was. Het RIVM, het OMT en de overheid WIL dit blijkbaar. Begin maart de scholen open en daar gaan testen om maar tot oplopende cijfers te komen.
Maar intussen is er op papier niets anders aan de hand dan tijdens ieder ander griepseizoen.
Het is zo doorzichtig allemaal.
@keestelpro | 22-03-21 | 03:43:
Nood Ic’s opgetuigd, na twee weken weer opgeheven, niks zo vreselijk als je IC bedden heb, en er ligt niemand, aldus Dissel.
@TheOne48 | 22-03-21 | 03:48:
Ja heel het land zonder werk en failliet maar VIROLOGEN en zorgmedewerkers die zich vervelen dat is de HEL op aarde.
Toch is dat wat er gaande is want we zien virologen niet met de handen in het haar maar comfortabel en blijkbaar met alle tijd van de wereld in talkshows en conferenties terwijl zorgmedewerkers leuke dansjes instuderen op Insta en Tiktok.
Terwijl de ECHTE entertainment sector de nek om wordt gedraaid.
Zeg het maar.... wat IS dit?!??!!
@keestelpro | 22-03-21 | 03:54:
Ja joh, we hebben nagenoeg deze discussie al eens samen gevoerd. Ik weet het ook niet meer, massapsychose, angst voor de dood, Stockholmsyndroom. Doos van Pandora. Iedereen is collectief gek geworden. Fvd gestemt, dat wel.
@TheOne48 | 22-03-21 | 03:13: een deel daarvan zou onmiddellijke zendtijd voor ongehoord Nederland zijn,zodat de beeldvorming relatief objectiever wordt. Relatief omdat ook dan nog 99% gevormd wordt door de staatspropaganda. Wat doen ze een moeite om dat clubje buiten het omroepbestel te houden. Gelezen Hugo? Geen nepnieuws, maar onweerlegbare feiten.
@keestelpro | 22-03-21 | 03:43: het is doorzichtig als je het ziet alleen zijn er veel ziende blind
@keestelpro | 22-03-21 | 02:57:
Effe vanuit Rio beste Kees
Naastenliefde was nooit 'n begrip
niet voor't grijpen
moar wel in een dip
iets wat niet te vatten/zien is
toch voelt dat:
g e m I s
NL kapot-geregeld voedt niemand wel
iemand die taalt
naar versnipperd " gûh-zwel ". . ?
Wat's mis in
Nederland,
niX meer hand in hand
Dwalende uitstekende tikkende vingers
ratelen 24/7
Die hand ,
één wijzend, en drie ver-wijzen
Die spiegel, wie ziet'm. . ?
Na ont- of uitgewikkeld
wordt in NL nie meer gebikkeld
Tweeduizendéénentwintig en
ingewikkeld.
03.39 in Rio, alle ramen open ,
Lief in Eva kostuum éénentwintig graden, wijntje Monte Das Cepas,
en Naastenliefde,
Voelen is mooier dan niet meer
te zien
Abraço e dormir bem
@keestelpro | 22-03-21 | 03:54:
Goei'Smorgens Kees, effe jouw gedachten het land uit helpen.
Vanwege de pandemie ben ik al 15 maanden in Rio, en het bevalt mij hier uitstekend, Liefje, strand, BBQ, Cerveja, wisselkoers ( kèn 't zes keer breedderdt laten hangen dan in NL )
Maar....,hier in Rio doet de gouverneur van de Staat Rio hetzelfde: sluit de stranden maar de Metro's puilen elke dag uit. Alles is wel open, alleen de tijden zijn iets aangepast.
De piek die Brazilië nu meemaakt komt door.....het Carnaval. Da weet iedereen hier ook, maar daar hèp men het nie over. Men wil leven hier, ÈN men leeft hier tot ze er DEAUDTt bij neervallen.
De clou: Brasil hèp meer werkelozen dan het totaal aantal inwoners van èNèL....
En toch gaat er niemand DEAUDTt vd honger.....( wel van de heineken dorst..;;))p
Snapdûh gij het nog...?
Er zijn er best veel die hun nek uitsteken maar hoe stop je dit? Rutte en het voltallige OMT opblazen? (dit is een grap, geen advies)
Waar blijft dat mooie zonnige weer. Het is toch al lente!? Hier alvast wat hitjes om in de stemming te komen
youtu.be/3gl5OEZ8j_o
Wes - Alane
youtu.be/xhkNb3XXats
Aswad - Don't Turn Around
youtu.be/3tw2P65wv5E
Pitbull - Gasolina
Mad Season - Wake Up
youtu.be/V5Ok7_KFuZw
Goeie timing om dit nummer rond dit tijdstip te plaatsen.
Daar is het voor bedoeld namelijk. Heerlijk!
koel
Vandaag de hele dag bezig geweest mijn eigen PC te hacken.
Het is toch verdomme godgeklaagd!
Gewoon meer dan zes uur bezig geweest mijn 32 bits VST plugin 'Steinberg Hypersonic 2' op Windows 10 te installeren en werkend te krijgen.
web.archive.org/web/20150607013059/ht...
Hypersonic 2 is voor mij de beste VST instrumentencollectie en synthesizer ooit.
In 2006 ooit gekocht voor € 300,- en 10 jaar lang ALLES mee geproduceerd.
Deze virtuele synth/sampler is volledig programmeerbaar en heeft de meest complete sample library van alle instrumenten denkbaar ter wereld.
En dan komt Steinberg met een nieuwe 'verbeterde' plugin Halion Sonic waar je alleen maar als een 'user' geluidjes kan inladen en presets kan gebruiken en nemen ze het originele betere product uit de handel. 'This product is discontinued and no longer supported'. En dan als klap op de vuurpijl werken deze plugins simpelweg niet meer op nieuwere versies van Cubase & Windows.
Ik ben dus de hele dag bezig geweest om mijn eigen 32 bits Hypersonic plugin compatible te maken met een 64 bits DAW. Daarvoor moest ik echt een soort van hack software gebruiken waardoor ik zowel ook nog eens tegen mijn Norton Antivirus als Windows defender moest knokken om überhaupt die software te kunnen draaien. Echt ik háát dit soort compatibiliteitsproblemen want je weet als je er aan begint dat je uren en soms dagen kwijt bent.
Alleen maar omdat computers steeds 'beter' worden.
Nope. Vroeger was alles beter.
Gisteren bijvoorbeeld was het nog weekend.
www.youtube.com/watch?v=4NRXx6U8ABQ&a...
(Gemaakt op Hypersonic 2! ) (Denk ik)
Anti-virus uitschakelen en ook je windows firewall helemaal uitschakelen, dat is eigenlijk het enige wat je hoeft te doen om 3e partij software programmas werkend te krijgen.
Mijn reactie kwam hieronder terecht bij VP. Zal wel iets verkeerds hebben gedaan, even mn Norton checken.
@R. Skickr | 22-03-21 | 02:22:
Daar stond zijn bericht ook ff in eerste instantie.
@Dutch-Super-Evil | 22-03-21 | 02:20:
Dat bleek niet helemaal het geval te zijn.
Norton Antivirus en Windows Defender speelden een kastje naar de muur spel met me. Norton overruled blijkbaar Windows defender maar als ik Norton tijdelijk op non actief zette stak Windows toch een stokje voor het uitvoeren van mijn volledig integere 'hack'.
Uiteindelijk bleek de uitkomst: Norton NIET uitschakelen maar met de rechtmuisknop op de hack.exe file staan en zelf aangeven dat ikzelf die file had aangemaakt een dus als vertrouwd aanmerkte. Vervolgens in de windows instellingen dezelfde functie van files wantrouwen tijden uitzetten en toen mocht ik van mijn systeem eventjes de baas spelen over mijn eigen PC en mijn eigen software.
@keestelpro | 22-03-21 | 02:28: ok, geen ervaring mee met Norton gebruik zelf Kaspersky (kgb russissch) Bij firewall idd alles uitschakelen en software openen als administrator.
@keestelpro | 22-03-21 | 02:28: muziek afspelen op de ouderwetse manier is vaak beter vind ik zelf persoonlijk, fijn analoog heb zelf een Philips 101 uit de jaren 80, geeft beter kwaliteit dan meeste nieuwe meuk uit deze tijd
Ja, ik ken het. En zie het op veel plekken, mijn vorige muziekleraar had al 6 jaar zijn Mac geen update gegeven omdat het ding goed liep en moest blijven lopen.
@dirac | 22-03-21 | 02:46:
Dank voor je tip maar ik ben er gzd gelukkig uit. Ik ben best a-technisch en ik haat dit soort dagen dat ik alleen maar met soft- en hardware problemen bezig ben. Morgen weer lekker creatief en wellicht ook nog artistiek bezig zijn met mijn zwaarbevochten VST verworvenheden. :-)
Flashbacks. Mijn hemel. Cubase.
Waarom wil je het perse onder Windows 10 gebruiken? Gebruik een dan oudere versie van Windows op een oudere PC. En als je geen twee computers wilt gebruiken installeer die oude Windows op een VirtualBox en draai die software daarop.
Er komt vast weer eens een update van Windows 10 die de boel in de war schopt tenzij je updates geheel uitschakelt, maar ja dan loop je weer beveiligingsrisico's als je de computer op het internet gebruikt.
Herman Finkers - De Vrouw
youtu.be/gdZ7LJPQfrA
Ja mooi die cynische Herman.
Ook Ik hou heel erg van vrouwen. Pffff
Ik kan er een boek over schrijven.
'Het Houden Van Vrouwen'
Spoiler alert: is niet te doen...
Die Antwoord - wat kyk jy
m.youtube.com/watch?v=ich4INgLFFo
In Suid Afrika zeggen ze geen kudt maar poes.
Te liev gewoon. gheheee. Zeker met dat schattige piepstemmetje van Yolandi Vi$$er. XD
Antistoffen, ik denk dat dat nog wel een dingetje mag worden: www.rivm.nl/nieuws/antistoffen-sars-c...
Ik hoop dat mijn psyche ook spoedig antistoffen aanmaakt tegen deze belachelijke kwellingen door Marx en consorten.
@keestelpro | 22-03-21 | 02:10: Ik heb het met je te doen. Hoe deed ke dat met Windows Millennium dan, of werkte dat gewoon? Supermooie software allemaal, had ook Cubase enzo maar nooit echt in verdiept. Kwaliteit van plugins is zo goed tegenwoordig maar een hele kluif om dat allemaal onder de knie te krijgen hoe het werkt. Neem mn gitaar lekker simpel op met een microfoontje ervoor.
@R. Skickr | 22-03-21 | 02:19: Wat een heerlijk nummer blijft dat trouwens!
@R. Skickr | 22-03-21 | 02:19:
Haha sorry ik had mijn aanvankelijke plempsel over de VST plugins per ongeluk onder jouw tegel gezet. Maar bedankt voor je reactie.
Het is gewoon misdadig dat prachtige software door windows en cubase updates simpelweg onbruikbaar worden. En dan heb ik niet niet eens over de geldklopperij maar gewoon het artistieke en wetenschappelijk verlies van ZEER waardevol materiaal.
Ze hebben toch ook niet alle Fender Stratocasters uit de jaren 60 onklaar gemaakt omdat Ibanez met een betere en duurdere rock gitaar kwam?
@keestelpro | 22-03-21 | 02:35: Haha nee maar van mij mogen ze gheghe... mooie vergelijking.
@R. Skickr | 22-03-21 | 02:44:
Hahaha mijn reaguurvriend @onfray zou dat beamen. Die haat Fender ook en zweert bij Rickenbacker® XD
@keestelpro | 22-03-21 | 02:59: Alleen de basgitaar, Kees. (RM1999)uit 1965.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay O,
youtu.be/9L9angh4KdQ
Waaaaaaaaarommmm!
www.youtube.com/watch?v=tpfDp04DgUc&a...
@keestelpro | 22-03-21 | 01:35:
Dat was mijn allereerste singeltje. Vind hem nog steeds goed.
@Deksmaat | 22-03-21 | 01:45:
André never gets old. Een soort Toon Hermans met ADHD.
@keestelpro | 22-03-21 | 02:16: Maar dan wel grappig.
Lauryn Hill - Everything is everything
m.youtube.com/watch?v=i3_dOWYHS7I
Gave clip ook.
Mooi istie, Deks,'.
Vandaag was er voor de verandering maar weer eens een demonstratie "tegen racisme en discriminatie" want dit land is, zoals iedereen weet een ware hel voor "mensen van kleur" die overal vreselijk achtergesteld en gediscrimineerd worden door al die gemene racistische witte mannen.
Waar zitten ze NOU weer over te zaniken ? Nou dit dus (bron AD) :
"De actiegroepen tegen racisme hebben in deze steden nieuwe straatnaamborden opgehangen. De straten dragen momenteel de namen van ‘misdadigers uit de koloniale tijd van Nederland’, aldus de actiegroepen. De namen van de oude ‘zeeschurken’ zijn onder meer vervangen door helden uit onze huidige tijd. "
*zucht* - Dit bedoel ik dus. Lieden die dingen willen censureren zijn a) zelf 'schurken' en b) nooit klaar met hun "werk". Die zoeken altijd verder naar nog meer dingen om te kunnen censureren.
Toptegel om de totale waanzin te duiden.
De demonstranten leven in een hun eigen bubbel, ze stoppen pas als wij en de media er niet meer over praten, uiteraard zal het nog bestaan maar men zal ze simpelweg negeren.
Ik ben wel blij dat ik niet meer aan het Anton Mussertplein woon. Hadden ze al veel eerder aan mogen passen. Woon nu aan het chiquere Eichmannhof.
Subsidiekraantjes stopzetten. Het is een vicieuze cirkel: roeptoeter dat er een probleem is, zorg dat het door de media wordt opgepikt, doe een subsidieaanvraag, repeat.
Zelf profiteren van wat die ‘schurken’ economisch hebben betekend en vervolgens anderen terechtwijzen dat zij het zo slecht hebben omdat die ‘schurken’ nog steeds geëerd worden met een straatnaambordje...
Huichelarij en fascisme gecombineerd: huichisme...
Ritual howls. Dark wave maar dan met koiboigitaren
www.youtube.com/watch?v=_Wcf5WEwX6s
Ah fuck it. Draai gewoon de hele "mixtape".
www.youtube.com/watch?v=yx_BOSV3Nes
Mooi!
Ik heb wel eens op een terras een vechtpartij gehad om een stoel.
Ik dacht dat hij een zacht ei was, maar hij rukte gewoon die stoel weer onder mijn reet vandaan.
Nu had ik het wel kunnen winnen, als ik grof geweld had gebruikt, maar dat vond ik het ook niet waard. Daarna ben ik nog een poosje pijpgebaren naar zijn vriendinnetje gaan maken.
Jawel.
Andere keer was ik bij Flying Piano's of zoiets op Scheveningen, want er moest iemand zien uit een ander land hoe gezellig Nederland wel niet is.
Komt er een Sylvana Simons type, oftewel bijdehante magere negerin met ludieke bril naast ons zitten, gelijk allerlei eisen stellen, namelijk ik moest ruimte maken voor haar hele entourage, ze moest stoelen lenen, ik mocht niet meer roken van haar, want de rook kwam haar kant op, en ik zit mem daar toch een partij zelfbeheersing in te houden...
Toen kwamen de pullen bier, die heel veel verwaterd waren, totdat het bijna niet meer bier is, en dat voor die prijs.
Die pianist was ook een slijmerd die net de verkeerde keuze muziek speelde, en ik stond op ontploffen.
Nu is dat wel een karaktertrek, maar goed, heb me ingehouden en betaald en ietsje verderop stoom afgeblazen. Bovendien stikt het er de laatste jaren van moslimgezinnen, die met wapperende boerka's heel arrogant in het midden van de boulevard lopen en geen centimeter opzij gaan.
Het leven is een hel. Daarom blijf ik maar op zolderkamer, om niemand in de weg te zitten, ook niet in de laatste plaats mezelf.
Dat toeristen etablissement op Scheveningen heet Crazy Piano's.
Ik snap het pijpgebaar naar die vriendin niet zo.
@DolfWeerwolf | 22-03-21 | 01:00: Nou, gewoon jennen om hem te provoceren want zo ben ik, echt een officer and a gentleman.
Ik ging eens stappen met vijf vrienden, uiteindelijk belandden we in een danstent. We zagen een lege tafel waar wat lege glazen stonden, en gingen daar zitten met onze vaasjes bier.
Komen er vijf surinamers naar ons toegelopen, vanaf de dansvloer. 'Wij zaten hier!'
'Wát ??!', zegt mijn vriend die altijd wel in is voor een grap, 'Ik laat me niet wegsturen door een néger !!'
Hoezo geen grof geweld? Ik zou daar spijt van krijgen als iemand een stoel onder me vandaan had gerukt.
Justified Violence - Biohazard
youtu.be/Q84dwTV99Qs
@Papa Jones | 22-03-21 | 01:08: Ik heb die tekst onlangs nog gebruikt, maar dan in de Turk versie.
Maar vertel, hoe lang hebben jullie in het gips gezeten?
Jij moet echt een keer met mij mee. Ik ken heeeel andere terrasjes.
@R. Skickr | 22-03-21 | 01:09: De enige reden daarvoor was dat ik geen gedoe wil met aanklachten, schadevergoedingen etc. Dat is het ook allemaal niet waard.
@King of the Oneliner | 22-03-21 | 01:10: Hahaha... het liep met een sisser af, iedereen schikte wat in.
Yehaa
www.youtube.com/watch?v=ECf3J9iTV-Y
Mooi. Hup OM. Oprollen die hap.
nos.nl/l/2373582
Inderdaad, niet verkeerd van rtl journalisten dat ze undercover zijn gegaan, mogen burgers dan nu ook undercover gaan en pedofielen opsporen, uiteraard geen geweld gebruiken daarna maar doorgeven aan het OM. Of ze daar wat mee doen dan betwijfel ik..
Aangeboren immuun systeem:
youtu.be/QVlT1z59FlM
Nuttig, dank!
Michiel Romeyn - Alles te danken aan de blues!
m.youtube.com/watch?v=7vH7fwxkfxQ
Oftewel, hoe zeg ik zo vaak mogelijk het woord neger in drie minuten.
Lol. En maar douwen op die zeugen
@R. Skickr | 22-03-21 | 01:14:
En dan kan je je vrouw wel slaan, maar dat is een heel negertief gevoel.
Niet de eerste versie maar nog steeds een waarheid als een koei:
www.youtube.com/watch?v=fitciYI0jGI
( Rose Tattoo - Nice Boys ( don't play rock 'n' roll )
Salt-n-Pepa - Shoop
m.youtube.com/watch?v=4vaN01VLYSQ
Een steeds populairder woord : dystopisch:
Steeds meer journalisten/boekenbesprekers en anderen gebruiken dat woord in hun artikelen.
En er wordt natuurlijk geen rekening mee gehouden dat de meeste mensen niet weten wat dat woord betekent:
nl.wikipedia.org/wiki/Dystopie
Als we nu gewoon afspreken dat het vanaf nu (weer) 22 maart 1961 is en dat we weer gaan leven als toen?
22 maart 1961 was het 8,1 graad Celsius.
Dan zet ik flink in op "President Kennedy gaat het einde van zijn termijn niet halen". Handig, die voorkennis :)
Dan lijkt het erg veel op nu want toen leefde ik ook niet.
Laatste en trusten.
𝐓𝐡𝐞 𝐑𝐨𝐧𝐞𝐭𝐭𝐞𝐬 - 𝐁𝐞 𝐌𝐲 𝐁𝐚𝐛𝐲 - 𝐥𝐢𝐯𝐞 [𝐇𝐐]
www.youtube.com/watch?v=jrVbawRPO7I
Truste!
@komtdatschot Zij van de Ronettes keerde in 1986 nog terug met dit liedje in Take Me Home Tonight van Eddie Money youtu.be/3aJvIFK9-xk
Voor of tegen de maatregelen, punt blijft dat we er allemaal schade en hinder van ondervinden ( op enkele handige jongens met de juiste connecties na die er klauwen met geld aan verdienen ). Ik weet niet hoe het met jullie zit maar ik ben nog uit de tijd van "potje breken, potje betalen". In dit geval komt deze ellende dus uit China dus ik zeg, betalen jongens. Leg als EU die claim maar bij ze neer en zo niet, importtax ze helemaal de moeder en trek de industrie weg naar gebieden waar we wel mee kunnen praten. Leuk dat we subsidiestromen en EU-brede symbolische afspraken over kaasjes die uit X of truffels die uit Y komen maar nu gaat het echt ergens om. Mensen bloeden, en iemand gaat dat betalen. Dus, nogmaals, trek ze helemaal leeg daar. En met een beetje diplomatie doet Biden ook gewoon mee. Hadden we eigenlijk al tegelijkertijd samen met Twamp op moeten pikken, maar ja, Twamp. benieuwd welke partijen dit willen oppikken in de 2e Kamer en in het verlengde daarvan het Europarlement.
Biden was een tijdje terug not amused dat Merkel met China een investment deal had gemaakt.. tjah,
@Dutch-Super-Evil | 22-03-21 | 00:34:
Mja, in ons eentje lachen ze ons uit...
@Graaisnaaiert | 22-03-21 | 00:38: Merkel had wel vorig jaar een schade formulier gestuurd naar China, dat is alweer vergeten en vergeven.
China is sowieso al lastig aan te pakken daar is het westen schuldig aan.
@Dutch-Super-Evil | 22-03-21 | 01:24: Dld heeft op aangegeven van China een populair kinderboek dat covid linkt aan China uit de handel laten halen. De hand van China reikt steeds verder.
www.dw.com/en/china-gets-german-child...
@ultraman | 22-03-21 | 01:35: wat wel mag van China is het de engelse, zuid afrikaanse en Braziliaanse variant noemen.
Vanmiddag twee afleveringen van "Zeg Eens Aaa" gekeken. Daar keek tussen 1981 en 1993 zo'n 6 miljoen mensen naar. Op zich niet heel erg leuk, maar geestig soms op haar beste momenten. Wat me opviel was het aantal 'zwarten' grappen dat er werd gemaakt. In de trant van 'wat val je op tegen een witte muur', 'heb je te lang in de zon gezeten' en 'maar jij kan toch helemaal geen dokter zijn, ik kom een andere keer wel terug'. En dan heb ik ze nog niet allemaal genoemd. 'Als jij bloost kan niemamd het zien'. Onschuldige grapjes maae het enorme aantal viel me op en denk dat het nu niet meer is in te denken. Maar iedereen keek hier vroeger naar en vond het bkijkbaar leuk. Wat is er met al die mensen gebeurd dat ze nu zo verzuurd zijn en doen alsof iedereen racistisch is.
Kenneth Herdigein. Nederlandse komedieheld.
Hier dan...
Een VARA kinderprogramma anno 1979
youtu.be/Mx2SvN1h46I
Joost Prinsen als lange basketbalneger, lol!
Ik gebruik nog steeds het woord neger.
Het is wat het is.
Met de boodschap van dit liedje is trouwens niks mis. Alleen mensen hebben zúlke lange tenen tegenwoordig...
@Papa Jones | 22-03-21 | 00:32: Als "woke" zich maar had ontwikkeld als een vara-programma.
Haha
Waardenberg en De Jong was ook wel grappig en niet eens zo oud.
“Is het een neger?”: youtu.be/9fm6bjjvZLM
Grappen hebben plaats gemaakt voor deugen. Grappen zijn zo 20e eeuw.
Terrassen: rechts van dat witte lijntje mag je Euro 2,85 betalen voor een Pepsi, als je om Coca Cola vraagt, en dan er een kwartier op gaan wachten, en niet roken en op een gammel stoeltje en wiebeltafeltjes zitten, en links van dat witte touwtje kun je een blikje uit de supermarkt drinken voor 33 cent en lekker een sigaretje erbij ook nog eens.
En voor de lekker meiden hoef je het ook al niet te doen, want die zitten alleen maar op hun mobiel te turen.
Nou, nou, als ik nog één keer dat gejankebal over terrassen hoor.
Alles ist vorbei, die terrassen gaan nooit meer open.
Neem je verlies nu, verkoop je zaak, ontsla je personeel en val ons er niet meer mee lastig.
Ha, terrasje. Heerlijk. Wind in je haren, zonnetje op de bol, aapjes en bootjes kijken. Vrolijke gezichten om je heen. Genieten. Hopen dat het deze zomer weer kan.
Lekkere meiden vind je dan weer wel bij de supermarkt. Tenminste, hier wel. En ze zijn nog lief ook.
Ga je niet naar een terras KotO, maar ga je lekker de stad in. Wandelen, grachten & gevels kijken, leuke winkels ontdekken, op de bonnefooi sjouwen en als je echt niet meer kunt even rap een drinkedrankje pakken of gewoon bij de supermarkt een blikje meenemen. Heerlijk rustgevend en zo kom en zie je nog eens iets.
@Graaisnaaiert | 22-03-21 | 00:31: Inderdaad, lekker zwerven en kijken en ervaren. Ik ben het zitten op death row wel een beetje zat (overdrijven is ook een vak).
@R. Skickr | 22-03-21 | 00:27: Dat klopt, vooral als ze bukken voor de winterpenen. ;-0
@Deksmaat | 22-03-21 | 00:25: zoals jij het beschrijft, wil ik wel naast je zitten. lol
@King of the Oneliner | 22-03-21 | 00:55:
Krijg jij van mij een biertje. Of een wijntje. Of wat je wil.
@Deksmaat | 22-03-21 | 00:59: Nou thanx , man.
Ik heb eind mei een uitje inclusief museum gepland. Het zal erom hangen of het dan al kan
Ik duim voor je. Zat zelf ook weer naar uitjes en vakanties te kijken.
Denk het net niet, thans. Heb even langer geduld tot ergens in juni.
Ik ga dat soort dingen niet plannen, zie het vanzelf wil. priori hier is het vliegtuig en ik verwacht niet dat dat voor oktober gaat zijn ( en dan stiojgt de "R" hier ongetwijfeld alweer.... ) , als het uberhaupt dit jaar nog kan.
We hadden met een groepje een week Engeland gepland voor de hobby, vorig jaar ging het al niet door, nu weer niet, zal wel volgend jaar worden.
Ik heb alles in Nederland gepland en heb zin om er weer eens tussenuit te gaan Dat kan met goede annuleringsvoorwaarden
Four Tops - Reach Out (I'll Be There) (1967) HD 0815007
www.youtube.com/watch?v=2EaflX0MWRo&a...
Blijft voor altijd gewoon goed
Nog 3 jaartjes eerder... deze
youtu.be/jBeOddejiGw
Buck Owens, maar let ook vooral op de guitige Don Rich op gitaar
Topnummer.
Lekkere chick danst op geyle beat en gooit dr haren los
youtu.be/-dn7FtPVvoA
Toeter, toeter, toeter
Met Romana op de scooter
i.pinimg.com/originals/8d/27/ec/8d27e...
@keestelpro | 22-03-21 | 00:30: dat is een fijne brunette.
Heeya heeeya hooo
youtu.be/SdIlBxWxYzI
We gaan nog verder terug in de tijd.
Wilson Pickett - Hey Jude (w/ Duane Allman)
www.youtube.com/watch?v=0y8Q2PATVyI&a...
Mooie versie.
Skydog speelt de sterren van de hemel
Logic - The Final Frontier (The Groove)
youtu.be/6BPn8oC0ScA
Logic - The Warning (Inner Mix)
youtu.be/MxsaUg9XNJU
Zag zojuist een reclame van de NS. "Ken je dit geluid nog?" En dan hoor je het fluitje van de conducteur.
Is toch allemaal niet meer normaal dit. Eerste keer dat ik blij ben dat de ramadan er aan komt (13 april). Zijn we tenminste van die achterlijke avondklok verlost. Al is het maar voor even.
Moet ik nog zien met die ramadan
Was het niet nog 2 maanden extra of liegt Kaag nu?
@Dutch-Super-Evil | 21-03-21 | 23:51: een politicus die liegt????
@ruudvangeelen | 21-03-21 | 23:51: onmogelijk! Ik heb dan wel geheugen verlies net als de meeste nederlanders, maar dat men in de politiek liegt geloof ik niet.
Ik heb er geen actieve herinnering aan.
Even 2 weken een kei-harde cockdown en we zitten half april katje lam op het terras.
Helaas, teveel medelanders die denken “ach dat kan toch wel” of “het is maar een snotneus”.
Jammer. Zij hebben niet door dat zij het probleem zijn er niet het virus.
Dit roepen ze zeker een half jaar Ruud.
Men gelooft het niet meer.
Er kantelt iets Ruud. We naderen het punt dat het niemand meer iets kan schelen. De dood of de gladiolen.
@knutsel_ | 21-03-21 | 23:51: nah, meerendeel steunt nog steeds de maatregelen, ik ook. Ik hoef geen vleermuisvirus in m’n aderen.
Kijk deze video maar eens. Cursus Pandemie Marketing door Ab Oosterhaus.
m.youtube.com/watch?v=LFXSlg7zjeU
Gaan je ogen misschien open.
@ruudvangeelen | 21-03-21 | 23:53: Je kan het inderdaad maar het beste voorkomen. De gevolgen zijn soms niet mild en kunnen erg lang duren.
@Deksmaat | 21-03-21 | 23:55: al gezien. Dus? Blijf bij de feiten. 17 miljoen mensen zonder antistoffen en miljoenen met “onderliggend lijden”.
@R. Skickr | 21-03-21 | 23:59: ik ken dr genoeg, lullige is: voorheen perfect gezonde mensen
@ruudvangeelen | 22-03-21 | 00:00:
Hoe kom jij toch zo bang? Ziek worden hoort gewoon bij het leven. Get used to it. Op dik 7 miljard mensen is 17 miljoen niks.
Hoe komt toch die paniek bij jou? Heeft iemand je dat aangepraat? Of hoor je bij een risicogroep?
@Deksmaat | 22-03-21 | 00:06: “ben je bang” dat roept elke wappie als tegenargument, wees eens origineel. Half Nederland is risicogroep. De bakker, dus buschauffeur... zonder maatregelen en/of vaccins ligt het land binnen 6 weken op z’n gat.
@ruudvangeelen | 22-03-21 | 00:12:
Ik weet niet of je het weet, maar dit land ligt nu al een jaar op zijn gat.
Als je de maatregelen nu opheft, komen te veel mensen in het ziekenhuis of op de IC. Code zwart. Dan komt ook de andere zorg in de knel. Dat is geen angst, de kans dat ik of iemand die ik ken dit treft is gering. Maar in het totaalplaatje draait de zorg dan muurvast.
En dat willen een hoop mensen niet.
Zo simpel is het.
De vaccinaties komen nu op gang. Nog even doorbijten en er kan weer een hoop open.
@Papa Jones | 22-03-21 | 00:25: al een jaar de tijd gehad om de al jarenlang afgebroken zorg weer op te bouwen. En nu gaan we 98% van de mensen die daar weinig tot nul last van hebben inspuiten met een op zijn minst discutabel vaccin (en werkzame medicijnen nauwelijks kans geven) en blijven we de economie op de rekening zetten. Ja, ja. Logisch. Ook vooral mensen blijven importeren, die lekker gratis zorg krijgen en daar echt veel ge/misbruik van maken.
@ruudvangeelen | 22-03-21 | 00:01: Ik weet precies waar je het over hebt helaas.
@Deksmaat | 22-03-21 | 00:06:
Goed gezegd, Deksmaat. Ik raak ook een beetje moe van die bangeschijterds de laatste tijd.
@Papa Jones | 22-03-21 | 00:25: ik weet het niet hoor.er zijn de afgelopen jaar honderdduizenden noodzakelijke behandelingen afgezegd die goed waren voor miljarden aan niet uitbetaalde kosten.wat is er gebeurd met die miljarden en waarom zijn daar geen extra (ic) bedden en personeel van ingehuurd?.
South Street Players - (Who) Keeps Changing Your Mind (Fresh Fruit Remix)
youtu.be/5bcuJcNMSZk
@ultraman | 21-03-21 | 23:40 |
Enige wat ik me afvraag nu de hele EU weer in harde lockdown gaat, waarom is dat corona paspoort nog nodig?
_________
Goeie vraag.
En wat heeft het überhaupt voor zin, het loopt achter de feiten aan:
Ook al heb je 'n vaccinatiebewijs, dan kun je sowieso niet gevaccineerd zijn tegen eventuele virussen of bacteriën die nog niet bekend zijn.
Zo'n vaccinatiebewijs wil dus nog niet zeggen dat je geen andere ziekte kunt verspreiden met reizen.
Als we voor 2019 een vaccinatiepaspoort zouden hebben gehad zou dat niet hebben voorkomen dat het Wuhan virus zich over de wereld zou verspreiden.
Reizen betekent dus dat je nog steeds mee werkt aan de verspreiding van een eventuele nieuwe onbekende ziekteverwekker over de wereld.
Net zoals dat gebeurde met het huidige corona virus.
De coronapandemie begon ook met een persoon.
Variant op een oud Chinees spreekwoord: 'Iedere besmetting begint met de eerste persoon'.
En daarom hebben we de afgelopen 80 jaar de ene na de andere pandemie gehad. Al die virussen iedere keer weer door al die reizende personen.
**zucht**
@ChupaChupa | 21-03-21 | 23:50: globalisme het is me wat..
Zullen we dan maar allemaal in een bubbeltje blijven zitten?
@ChupaChupa | 21-03-21 | 23:50:
Nee natuurlijk niet.
Maar de kans op verspreiding over de wereld door de steeds groeiende reis-intensiteit is fors toegenomen.
Alleen de kans op een uitbraak van een potentieel pandemie-virus zal alleen maar toenemen
Een vaccinatiepaspoort is schijnveiligheid.
@Deksmaat | 21-03-21 | 23:57: nee is niet nodig maar mischien strengere doane maatregelen wereldwijd is wel een optie zoals Australië.
@Kijkeensaan | 22-03-21 | 00:05: (een-na-laatste zin moet zijn:)
Waardoor de kans op een uitbraak van een potentieel pandemie-virus alleen maar zal toenemen.
De muren bewegen bij elke windstoot
in de verte hoor ik een hond blaffen
iemand probeer tevergeefs zijn kickstart brommer te starten
“Godverdomme”
Den Helder
De besmettingen stijgen op wonderbaarlijke wijze weer de laatste dagen, dus je kunt gerust zeggen dat die avondklok geen zier helpt.
Maar is dan nu de smoes, als hij er niet was waren de cijfers nog erger. Zelfde smoes als voor alle andere maatregelen.
Ik ben nog steeds voorstander van percentages in plaats van absolute aantallen..... #JeSuisWappie
Ze hebben eigenlijk alles al uit de kast gehaald. Wat zal de volgende stap zijn? Een dagklok? Gehele steden hermetisch afsluiten? Appartementen dichttimmeren? Preventief ruimen?
Het maakt mij niet uit want ik vind alles geoorloofd om de levenskwaliteit van obese grijsaards met onderliggend lijden die toch al in de wachtkamer voor het hiernamaals liggen een aantal maanden uit te stellen. Daar DOE je het toch voor?!
Goed verhaal hoor. Ook goed onderbouwd.
Echt waar.
@keestelpro | 21-03-21 | 23:48: dan praat je over half Nederland
@ruudvangeelen | 21-03-21 | 23:49:
In landen met veel soepelere maatregelen zijn de cijfers gelijk aan die van ons. Niet dat ik het niet erg vind dat er ouderen en zwakkeren sterven aan dit virus maar het belang en de noodzaak van de maatregelen zijn zwaar overtrokken.
@keestelpro | 22-03-21 | 00:36: zijn dat toevallig landen die niet in de EU zitten exclussief Polen?
Het gaat niet om aantal besmettingen, maar om percentage positief. Meer testen is meer “ besmettingen” snap dat nou eens.
Er komt een persconferentie aan. De dagen voor die persco's zie je steevast een stijging van het aantal gevonden besmettingen.
Toen ze nog jong en onschuldig waren.
Depeche Mode - Just Can't Get Enough (Official Video)
www.youtube.com/watch?v=_6FBfAQ-NDE
God, toen was ik ook nog jong, en ook een grote fan van Depeche Mode - maar verre van onschuldig. Ik woonde toen net in Amsterdam en leefde me toen uit in de homokroegen aldaar.
Achteraf gezien is het een godswonder dat ik geen aids gekregen heb maar nog kerngezond ben.
@staat het bier koud? | 22-03-21 | 00:27: Van een vies glas krijg je geen Aids hoor.
Toen Vince Clarke er nog bij zat - je ziet hem zelfs in de clip!
Maar hij is wat publiciteitsschuw, en ging zijn eigen weg. Via Yazoo naar Erasure.
Enige wat ik me afvraag nu de hele EU weer in harde lockdown gaat, waarom is dat corona paspoort nog nodig?
Waarom is een rijbewijs nodig? Of een diploma?
The Stranglers - 96 Tears
m.youtube.com/watch?v=hrU0YuJ47uA
Van de Stranglers is alles goed.
Nadia Bouras vond vandaag bij thuiskomst op haar deurpost onderstaande observatie-sticker. Dit is niet normaal.
twitter.com/NadiaBouras/status/137358...
Nog dezelfde dag wordt Bouras uitgenodigd bij NPO Radio 1 programma Met het Oog op Morgen, om hierover te praten.
Dat is snel!
Feitenkoning Seven: 'Stickers plakken op iemands voordeur is inderdaad intimiderend, een bekladde voordeur daarentegen is een reden voor grappen.
(Beide zijn natuurlijk stom.)'
twitter.com/seven__/status/1373629048...
Het zou ook zomaar kunnen zijn dat die Bouras die sticker er zelf opgeplakt heeft om VOL een oor aan te kunnen naaien.
VOL is namelijk een van de betere sites die dagelijks de hypocrisie van de gutmenschen aan de kaak stelt met zijn artikelen.
Je moet maar eens op Volt kijken.Gaat gelijk een hele wereld voor je open.
@komtdatschot | 21-03-21 | 23:45: Ik dacht dat je die stickers gewoon kon bestellen bij VOL.
@knutsel_ | 21-03-21 | 23:47:
Daarom ook.
Iedereen kan die stickers bestellen.
@komtdatschot | 21-03-21 | 23:49: Ik durf het bijna niet te zeggen maar ik vind die stickers niet ongepast. Het is al gezegd; waarom wel "ludieke" linkse acties goed laten praten door Jan en alleman maar oh wee als er een sticker bij je deur zit. Ik vind het hartstikke mooi dat zij zich nu ook eens opgejaagd wild voelen.
Misschien niet kies en sjiek maar ik hoef ook niet zo nodig the high road te nemen. Ben geen Kaag zeg maar.
@komtdatschot | 21-03-21 | 23:45:
Ultra links houdt zich al geruime tijd bezig, wie is of zijn toch de persoon/personen achter Vizier op Links. Het zou kunnen dat extreem rechtste lieden achter die verwerpelijke stickeractie zitten.
Je kunt ook extreem linkse lieden hiervan verdenken die zo door politie-onderzoek er alsnog achter komen wie er achter dat account van Vizier op Links zit(ten).
Ik vermoed het laatste.
@knutsel_ | 21-03-21 | 23:57:
Wat ik toen straks ook al typte.
Taart, verf, stickers, naambordjes, kogel, folders, bedreigingen, bomaanslagen van links zijn 'ludieke' acties waarmee je zelfs in 2e kamer kan komen.
@komtdatschot | 22-03-21 | 00:09: Precies. En nogmaals: mooi dat ze het gevoel hebben dat ze in de gaten worden gehouden.
Want dat is ook zo.
@drs.Nee | 22-03-21 | 00:07:
Vanaf de eerste dag word VOL al belaagd door het linkse tuig van de richel.
Ze hebben werkelijk alles al geprobeerd om VOL van twitter af te krijgen.
Maar het punt is dat VOL enkel maar gebruik maakt openbare registers enz enz.
Je moet maar eens op VOL kijken hoeveel linkse activisten bij het bestuur van FVN zitten.
Je zou ook eens kunnen kijken op vizieroplinks.org/.
Ik volg die site al wat langer en er staat veel goed informatie op.
Neem nu Nol Vermolen
Nol Vermolen
Nol Vermolen kocht als jurist van @VluchtelingWerk willens en wetens valse paspoorten voor vluchtelingen. Desondanks mocht Vermolen (als actief @PvdA-lid) rechter spelen in de politiek zeer gevoelige Fortuyn-zaak, en was naast Frans Bauduin verantwoordelijk voor de controversiële straf voor Volkert van der Graaf.
Hij heeft carrière gemaakt bij @RechtspraakNL: inmiddels is hij president van de @Rechtbank_ZWB. Links activisme in een toga.
Ps,onder je gaat de tekst verder.
vizieroplinks.org/nol-vermolen
@komtdatschot | 22-03-21 | 00:19:
FVN? Bedoel je FNV?
@drs.Nee | 22-03-21 | 00:35: Forum Voor Necrofilie?
Nou ik toch bezig ben.
Killing Joke - Love Like Blood (Official Video)
www.youtube.com/watch?v=TnpwuRlXbhk
Killin Joke 40 jaar geleden Live ParkPop Den Haag
youtu.be/fq3pcP0LKgQ
@ultraman | 21-03-21 | 23:38: Paradiso - hardste optreden kwa volume waar ik ooit bij was. Echt niet normaal meer. Dat deed alleen maar continu pijn.
@Asteroid-B612 | 22-03-21 | 00:37: Serieuze vraag; Heb jij tinnitus?
uit de archieven.
The Clash - London Calling (Official Video)
www.youtube.com/watch?v=EfK-WX2pa8c
Pieter Omtzigt-stemmers... bedankt voor uw stem op deze labiele man en twee extra maanden uitzichtloosheid.
*Mark rutte-stemmers...
Omtzigt word partijleider vanwege meer voorkeurstemmen, hij wil niet deel nemen aan een nieuw kabinet. 14-12-2021 er is een kabinet gevormd met VVD, D66, PVDA, GL, CU.. 2 maanden later het kabinet is gevallen, nieuwe verkiezingen op 6 mei 2022. Plops toen werd ik wakker uit mijn droom...
@Dutch-Super-Evil | 21-03-21 | 23:47: 6 mei 3021 is te vroeg.
6 mei 2022 gaan ze niet redden.
Corona gaat nooit meer weg. Aangezien we het woord Griep niet meer mogen gebruiken. Scholen gaan definitief dicht. Winkels ook. Shoppen alleen via de computer. Reizen wordt verboden. Het Avondland nadert in rasse schreden.
Minder minder minder negatievelingen
@ruudvangeelen | 21-03-21 | 23:37:
3x minder struisvogels ook.
@ruudvangeelen | 21-03-21 | 23:37: minder minder minder domoren
Passenger | Losing My Religion (R.E.M. Cover)
www.youtube.com/watch?v=_6HNjq5cWwE&a...
Waarom zijn al mijn theelepeltjes elke 3-4 maanden weggejorist en opgerot? Koop elke 3-4 maanden 6 nieuwe. En vanavond weer de laatste kwijt. Waar blijven die dingen?
Slik je ze per abuis door ?
A gos
Apart. Ik heb dat met dunschillers.
In de gereedschapkist?
#Vizier op bestekbak
Leer die lepeltjes na gebruik afwassen en op een vaste plek rangschikken.
Je zult zien dat je probleem dan als sneeuw voor de zon verdwijnt.
En als je nou eens met een pollepel in je koffie roert?
Bedoel,die pollepel raak je niet zo snel kwijt.
@dhrat | 21-03-21 | 23:25: Ik moest lachen. Hardop vrees ik.
Ik zou eens bij de vermiste sokken kijken.
Dus ik heb een goede vraag: is er ooit iemand van het GeenStijl-team -weggejorist en/of opgerot-?
Niemand.
Ik herinner me ene Stockton die na een tijdje werd gedumpt. Schreef ook hele lelijke zinnen.
Ja Mutsearts en Hoxha. En Bandirah was ook gone by dope demand.
Niet dat ik weet. Wat ik wel wil weten is, wat zijn de regels van Geenstijl.. mag je nou alleen social media links plaatsen en bijna geen website links plaatsen als reaguursel op geenstijl?
@Dutch-Super-Evil | 21-03-21 | 23:57: Misschien biedt het lezen van de regels van Geenstijl jou uitkomst. Wat houdt je tegen?
@Dutch-Super-Evil | 21-03-21 | 23:57: Ligt er aan wat voor websites. Niet te rechts, niet te wappie om maar eens iets te noemen.
@knutsel_ | 22-03-21 | 00:02: een voorbeeld van 3 dagen geleden wat ik had gepost. Een blanke invalide man is door zwarte 2 tieners in de fik gestoken, dit kwam niet in het msm nieuws in de VS, was 5 dagen geleden. Het plaatsen van een link dat niet gerelateerd is aan de msm werd weggejorist..
@Dutch-Super-Evil | 22-03-21 | 00:15: Wat was de site waar het op stond?
@R. Skickr | 22-03-21 | 00:02: lang geleden gedaan ja, mischien is er wat aangepast :)
@knutsel_ | 22-03-21 | 00:17: dat weet ik niet meer, is wel zichtbaar op google als je het intypt. Zou kunnen dat mischien degene die ik had geplaats wel een foute website is, was alleen wat verbaasd erover.
@Dutch-Super-Evil | 22-03-21 | 00:29: Kan ik me voorstellen. Niets is altijd even logisch hier, :)
@knutsel_ | 22-03-21 | 00:17: Een filmpje hierover kun je vinden op Youtube. youtu.be/IhPzhZhvrtE
@knutsel_ | 22-03-21 | 00:32: waarschijnlijk omdat er "white male" en "black teenagers" in stond, soort van omgekeerde BLM, of het een rassen moord was weet ik niet.. zal wel in een rechtzaak te sprake komen of niet van wat de reden was, mischien verveling.
Interviewer: How do you explain this four year gap in your employment history?
Me: That was when I went to Yale
Interviewer: Wow! That's great. You're hired!
Me: Thanks, I really need this yob.
i.pinimg.com/originals/f6/e1/9b/f6e19...
I had a happy childhood. My Dad and I played a game. He put me in a tire and rolled me down a hill. They were Goodyears.
Haha lol
Shit, ik kom echt niet meer bij van die ladder. Hahaha
Sinds kort mijn favoriete band.
Kaleo - Broken Bones (Live on KEXP)
www.youtube.com/watch?v=CQRy_ygDF4o&a...
Voor de eerste keer asperges op dit jaar, ga net naar het toilet, typhus wat een meur.
methaanethiol, dimethylsulfide, dimethyldisulfide, bis (methylthio) methaan, dimethylsulfoxide en dimethylsulfon.
Ja jonguh, dat krijg je met die voortijdige, aard-verwarmde mini penissen. Moet je maar geduld hebben, dan ruikt je pis zalig en poep je als een kleuter.
Wist je trouwens dat dat genetisch bepaald is of je die meur ruikt?
De echte zijn er eind april toch pas weer?
Ik kan niet wachten tot ze er weer zijn!
@wilderst | 21-03-21 | 23:34: Eens. Het witte goud.
Huh... is dat witte goud nu al uit de klei getrokken?
Uit Polen?
Een snoeiharde ’Italiaanse’ lockdown van ongeveer een maand verplicht binnenblijven, aangevuld met wekelijks preventief testen van scholieren en mensen die niet thuis kunnen werken en uiteraard volle bak vaccineren. Dat is volgens de onafhankelijke deskundigen van het Red Team dé manier om ons land voorgoed uit de coronacrisis te leiden.
Maar ja. Strengere maatregelen terwijl de huidige lockdown iedereen inmiddels ongenadig de keel uithangt, wie durft dat nog te roepen?
Het Red Team blijft hameren op ’zero covid’-beleid, waarmee Aziatische landen, Canada en sommige Duitse deelstaten het virus onder de duim houden. Teamlid Wim Schellekens: „In tegenstelling tot wat veel wordt gezegd zijn wij juist géén voorstander van lockdowns en zeker niet van zo’n lange als nu. Een lockdown getuigt van falend beleid, het is een noodzakelijk kwaad als de besmettingen uit de hand lopen. Ik vind het verschrikkelijk. Het is nu ook perspectiefloos. Voor de bedrijven, winkels, horeca, cultuur en al die mensen die snakken naar contact. We zeggen wel: het kán dus anders. Doen we dat niet, dan zitten we tot september in deze kwakkellockdown.”
Eigen schuld dikke bult helaas
@niv01 | 21-03-21 | 23:11: over wiens schuld heb je het nu?
Mensen die hun verantwoordelijkheid niet nemen Einstein. Zie Portugal
Of je doet echt iets aan de zorg en gooit de boel open. Hier een interessante visie van Hans van Tellingen www.hansvantellingen.nl/blog/2021-01-...
@VP732 | 21-03-21 | 23:24: kwakzalver
Wat is dit nou??
youtu.be/qM2_qrvYnJs
@VP732 | 21-03-21 | 23:24: ik bedoel die Hans. Hij herhaalt stellingen die bewezen onzin zijn. Kappen met die gasten.
@VP732 | 21-03-21 | 23:24: Wat is in hemelsnaam een regioloog?
Overigens wel met je eens.
@ruudvangeelen | 21-03-21 | 23:39: ja het is moeilijk voor dames van leeftijd om weer te denken aan leven buiten de deur. Maar goed, de tijd van ik achter de geraniums, iedereen achter de geraniums is nu wel klaar.
@ruudvangeelen | 21-03-21 | 23:40: het gaat om de insteek, de tunnelvisie met al die onzin maatregelen is nu wel klaar. Kappen met die onzin.
@knutsel_ | 21-03-21 | 23:41: iemand die hierin goed is lijkt me: nl.m.wikipedia.org/wiki/Regiologie
@VP732 | 21-03-21 | 23:45: Ja ik had er gewoon nog nooit van gehoord. Klonk zelfs enigszins grappig. Beetje kootenbie of zoiets.
@knutsel_ | 21-03-21 | 23:49: ja, nu je het zegt. Zie het voor me:)
even een teckel eruit gooien.
twitter.com/DirtyFootbaIIer/status/13...
Die geluidseffecten maken het af. XD
Zet de tafels klaar, we gaan dansen!
Stereo MC’s - Connected
www.youtube.com/watch?v=k3RzQ1b_c9w
youtu.be/OSLrQbTLHM4
@Asteroid-B612
Sonic's Rendezvous Band - City Slang
youtu.be/JtqTAvv2kDA
Ook deze poste ik gister, overigens zat ik zelf 10 jaar in een band met 1 van deze gasten. En we speelden grotendeels hetzelfde repertoire. We hebben iets van 4 CD's uit ofzo. Weet niet meer precies.
Nog even stil staan bij de Molukkers met dit nummer. Vandaag 70 jaar geleden kwamen ze aan per boot en werden ze in voormalige concentratiekampen opgevangen nadat ze aan Nederlandse zijde had gestreden in de oorlog. Het zou tijdelijk zijn en Utopia werd beloofd, maar dat was een grove leugen. Excuses moeten er snel komen. Beter laat dan nooit. Ik vind dit een van de grootste smetten op de vaderlandse geschiedenis. Mena Muria! Republik Maluku Selatan!
youtu.be/aUwVYezkAYI
Utopia
Helemaal met je eens, vanmiddag ook al. Dat bewijst maar weer dat ik consistent ben......
Bij deze een Molukse bijdrage, niet dat ik er nu erg fan van ben.
Massada - Sajang E
www.youtube.com/watch?v=aRtMOvm1meI
Eens! Overigens mooi verhaal over dat judgement night album paar dagen geleden. Deze was ook vet: m.youtube.com/watch?v=ZYfwoWM2uCc
@Nuuk | 21-03-21 | 23:03: Je bijdrage wordr gewaardeerd, het ook niet mijn muziek. Vandaar dat ik een lekker stevig Metal nummer heb geplaatst met een prima tekst.
@BobDobalina | 21-03-21 | 23:06: Thanks bob. Ik hou van Biohazard en dat is ook een vet nummer idd. Ik vind dezr ook super:
Vooral die schreeuw aan het einde met dat pistoolschot
youtu.be/WOOnfpf3C18
Helemaal mee eens, Japan heeft excuses aangeboden aan Nederland in 1995, onze Koning ook aan Indonesië, maar dat dit nog niet het geval is belachelijk. Mischien stom en nutteloos maar waarom geen petitie starten?
@Dutch-Super-Evil | 22-03-21 | 00:03: Ik zou gelijk tekenen.
@R. Skickr | 22-03-21 | 00:33: ik ook, alleen heeft het wat media aandacht/publiciteit nodig helaas is dat wat lastiger.
What happens when the groom throws the wedding bouque.
twitter.com/Mens_Corner_/status/10432...
@Asteroid-B612
The Reruns - So so alone
youtu.be/0pt5gm-R90k
Ik heb het singeltje nog ! Meer Detroit 77 :
THE MUTANTS - "boss man" ---> rUu00vtyebw
DESTROY ALL MOSTERS (met Ron Asheton) - "meet the creeper"
---> rPAc6okCVhc
RON ASHETON'S NEW ORDER --> "Declaration Of War" (subtiel "Sieg Heil" refreintje ook...) --> 3rtEZ-6_Xoc
RON ASHETON'S NEW ORDER - "Sold for cash girl" --> U13-69X_w3o
CINECYDE - "don't come crying to me" ---> ir0Fx-ThySQ
oops.
twitter.com/DashCamTwats/status/13736...
Heeft hij het overleefd? Altijd jammer van dit soort filmpjes, dat je nooit het resultaat te zien krijgt.
@knutsel_ | 21-03-21 | 22:59:
Hij stond weer op,startte zijn brommertje en reed weer verder
@komtdatschot | 21-03-21 | 23:10: Haha yeah right. :)
@Asteroid-B612
Bootsey X and the Lovemasters - Genius from the Waist Down
youtu.be/PB1yjf7l6Jk
Ja die had ik gisteren gepost. Bootsey (niet te verwarren met B. Collins de funk meester) is een paar jaar geleden overleden. Dit singeltje heb ik niet, maar wel hetzelfde nummer op een live Detroit verzamelaar.
Ook een Detroit klassiekert THE DOGS "slash your face" ---> Yf9iYbxE7u4
Het schoolbestuur van het Calandlyceum in Nieuw-West is een onderzoek naar een docent gestart. Aan het einde van een online les zou de man tegen zijn vrouw hebben gezegd: "Ik ben bijna klaar met die klote-Marokkaantjes." Hij had niet door dat zijn microfoon nog aanstond en dat de leerlingen hoorden wat hij zei.
Het incident vond vorige week plaats, bevestigt de directie van de school. "Wij keuren de opmerking absoluut af en betreuren dit", laat directeur Wendelien Hoedemaker in een reactie weten aan AT5. "Wij staan als school voor inclusie en voor gelijkwaardigheid. Daar past dit totaal niet bij."
Kom niet aan onze klote Marokkaantjes, owee, dan vlieg je er uit!
Was het Job Cohen of Rob Oudkerk?
Als wij vroeger zaten te geiten terwijl onze leraar Grieks woordjes op het bord schreef, draaide hij zijn hoofd met een ruk om naar de klas en blafte 'Opletten !! Kaffers !!'
Ouwe mop al;
Eerste schooldag in Amsterdam West.
De docent leest de namen van de leerlingen op:
"Mustafa El Ekh Zeri” “Aanwezig” “Achmed El Cabul” “Aanwezig”
“Kadir Sel Ohlmi” “Aanwezig” “Mohammed End Ahrha” “Aanwezig”
“Mi Cha El Mey Er” .. Stilte in de klas … “Mi Cha El Mey Er” .. Stilte in de klas … “Voor de laatste keer: Mi Cha El Mey Er”?
Achter in de klas staat een jongen op en zegt: “Ik denk dat u mij bedoeld, maar mijn naam wordt als Michael Meijer uitgesproken...."
@Lorejas | 21-03-21 | 23:04: lol
@Papa Jones | 21-03-21 | 23:00:
Ow, dit wordt vreemd want ik herken dit, Indische leraar? Stinkbommetjes?
Eigen schuld dikke bult... Zie Portugal... Lalala trolotrolo
Eensch
Parents document every day of their baby's first year with their golden retriever.
twitter.com/dodo/status/1373409017909...
Wie hier niet van smelt heeft geen hart.
Aahhh so cute!
Aahhh! Haar eerste beste vriend
Dankzij D66 kunnen we een half uur langer buiten wandelen
En waarschijnlijk vanaf vlgd week een uur langer want dankzij polderen zal de avondklok met de zomertijd om 22.00 ingaan en dat kan dan weer tot eind april. Leve Rutte leve de vvd.
@Asteroid-B612
Ramrods - I'm a ramrod
youtu.be/OsCAFyN3wUA
Ik zag vandaag hier een vrouw in het dorp fietsen, met zo'n beflap voor d,r gezicht.
Gezonde zeelucht hier, ik moest wel lachen. Corona tast bij sommigen tóch de hersenen aan!
Ik doe iedere ochtend een condoom om, je weet nooit wie je tegen komt ...
Zou toch gewoon moeten. Een beetje big in die vaccins verwerken.
Mooi weertje in de avond. Heerlijk.
En die totale chaos hebben ze aan zichzelf te wijten. Onnodig 290k vaccinaties afzeggen bijna 800k in Oss in de vriezer laten liggen 2000 duizend patiënten dat zijn er op 220 ziekenhuizen 9 en daarvoor moet een heel land op slot behalve de machtigste lobbyisten Retailers als Hema Action en Bijenkorf mogen gewoon weer 50 man binnen hebben maar een sportschool of wereldkeuken met dezelfde vierkante meters niet. Pure willekeur.
Hou eens op met het verspreiden van een ongefundeerde domme mening?
Hoe dan?
twitter.com/cctv_idiots/status/137358...
een heel simpele truc als je weet hoe het werkt
Nou gewoon. Alles wat je niet meer ziet verwijnt tussen die gordijntjes.
Moonspell - Goat on Fire
www.youtube.com/watch?v=We8iZDKa9zw
Ik weet niet of ik het nu grappig of triest moet vinden: iemand in mijn professioneel netwerk is al de nodige jaren een behoorlijke ramp op het gebied van werk. Nu heeft ze zichzelf opnieuw uitgevonden en gaat vol op het diversiteitsorgel en wordt overal geprezen, terwijl ze eigenlijk compleet nutteloos is op haar eigen werkgebied. Iedereen die met haar in het verleden heeft moeten werken (voor dat ze zichzelf opnieuw had uitgevonden) zegt "nooit weer!". Begrijp me niet verkeerd, ik kan het verder goed met haar vinden, maar ik vind het wel erg frappant.
Ze heeft een nieuw verdienmodel gevonden?
@komtdatschot | 21-03-21 | 22:34: Daar lijkt het wel op ja. Bij haar vorige paar banen is ze weggestuurd, of is er gesuggereerd of ze niet beter naar een andere baan uit kon gaan kijken.
En nu lopen mensen (niet degenen die met haar gewerkt hebben) weg met haar. Ik blijf maar vriendelijk lachen, maar al haar mails/tweets/enz. over diversiteit gaan hier direct de prullenbak in.
Heet ze Syl?
@Deksmaat | 21-03-21 | 22:38: Nee, ze heet geen Syl en komt ook niet uit Nederland.
Wat is dit voor werk? Het klinkt als een baan bij een overheidsinstelling, of semioverheid. Daar hoor je wel van dat dit soort mensen gewoon kan blijven hangen en dat er maar gezocht wordt naar een plek waarin zo min mogelijk schade veroorzaakt wordt.
Het hele gedoe rond diversiteit en klimaat is inderdaad een verdienmodel geworden. Voor functies, voor bedrijven om spullen te verkopen en niemand die zich afvraagt of we niet door dit gedoe een gigantische hoop geld door het riool gaan spoelen.
@Nuuk | 21-03-21 | 22:42: Dit is in de techindustrie en ze werkt nu inderdaad bij een non-profit. De techindustrie is op dit moment overigens heel erg snel aan het verwoken.
@ZOMG | 21-03-21 | 22:46:
Echt? Wat is daar het idee achter? Wat heeft zo’n bedrijf daar aan?
@Nuuk | 21-03-21 | 22:54: Bedrijven hebben er helemaal niets aan, maar toch zijn er genoeg bedrijven die "all in" gaan zoals Google en Facebook. Silicon Valley en Silicon Forrest (rond Portland, Oregon) zijn heel erg maar ook in Berlijn en Wenen kunnen ze er wat van. Waarom ze het toelaten? Ik heb werkelijk geen idee.
Er zijn bedrijven geweest die hun software zijn gaan herschrijven om termen er uit te halen die mogelijk aanstoot geven, zoals "master/slave"-architectuur (goed, daar kan ik nog in komen) maar ook whitelist/blacklist. Veel verder dan dat zijn ze overigens niet gekomen, maar goed. Het is allemaal "performative" zoals dat in het Engels heet, want de arme zwarte alleenstaande moeder zal er geen zak aan hebben, maar de programmeurs hebben toch maar wel kunnen laten zien dat ze deugen!!
@Nuuk | 21-03-21 | 22:54: Een deel van de werknemers is nogal expliciet in het vragen om wokeness. Er tegenin gaan levert al snel "dwarsligger" of ergere kwalificaties op in je richting, dus er is weinig tegengeluid.
Daarbovenop komt de cancelcultuur: als je het tegenspreekt als directie, heb je en boycot aan je broek. Dus PR-technisch worden er vooral veel woorden aan vuil gemaakt, en die ene FTE "inclusiviteitsguru" gaat gewoon van het PR of HR budget af.
@SkepticalRealist | 21-03-21 | 23:03: En als je als bedrijf dan iemand er uit knikkert, dan komen je eigen mensen in opstand:
www.wired.com/story/second-ai-researc...
@SkepticalRealist | 21-03-21 | 23:03: pas maar op ! voor je 't weet heb je een sticker op je werkplek
Kabinet Rutte VIII
i.imgur.com/m3rjzoI.jpg
Beste mensen, u mag weer naar buiten.
Ik schat zo te zien in 2045.
Is alweer van een tijdje terug. Deze foto waar Mark Rutte digitaal is verouderd. Toen moest ik er nog een beetje om lachen. Maar nu weten we bijna zeker dat het uit gaat komen (lach- dan wel jank emoticon zelf toevoegen).
Hoe GL bolwerk IJburg massaal overstapte naar D66
111 OBA IJburg
Jesse Klaver 41 stemmen
Sigrid Kaag 284 stemmen
115 IJburg College
Jesse Klaver 30 stemmen
Sigrid Kaag 271 stemmen
bron; kiesraad
Mooi van de regen in de drup.
In essentie zingen wij dus elke keer met het Wilhelmus, het Nazi Lijflied van de SS..
Er moet nog een docu zijn van de BBC die telkens offline wordt gehaald waar mensen in concentratiekampen het Wilhelmus zingen!
Kan iemand die vinden? Naam is Auschwitz
Onder je het bewuste fragment.
twitter.com/DeRedacteur1984/status/13...
Je bent toch niet bezopen?
Het klopt dat ze bij die gelegenheid de melodie gebruikten, maar het Wilhelmus bestaat al veel langer dan de Nazi's.
Hier is je antwoord denk ik. Documentaire uit 2005. www.startpagina.nl/v/maatschappij/sam...
Binnen het pittoreske Bristol wordt even een politiebureau bestormd en een politiebusje in de fik gestoken door langharig werksluw tuig. www.vkmag.com/magazine/bizar_livestre...
Bristol is het Portland van het VK.
@ZOMG | 21-03-21 | 22:34: Bristol heeft wel betere muziek voortgebracht
Lastig, Warsteiner of Grimbergen(blond)?
Hangt ervan af waar je zit in de dag en wat je eet. Warsteiner is voor mij meer een ontbijt-bier, althans de aanvang.
Maar ja, demissionair dus niet echt verantwoordelijk en dat was best lekker met verkiezingen in het vooruitzicht. Het heeft dan ook prima gewerkt want de VVD is weer de grootste, Rutte blijft onze premier en de stemmers zijn weer genaaid. Ik hoor daar trouwens niet bij, want Ik heb niet gestemd. Ik geloof niet zo in een systeem dat alleen theoretisch een democratie is. Praktisch? Je zou het een verlichte dictatuur kunnen noemen, al is het daar te donker voor. Ach, ik doe gewoon 's avonds de rolluiken naar beneden en negeer de buitenwereld. Soms is net doen alsof je niets in de gaten hebt de beste medicijn.
De scholen open gooien en daar als een gekke gaan testen en dan helemaal Mao Zedong gaan als er opeens een grote sprong voorwaarts is met oplopende BeSmEtTiNgEn van een virus dat dezelfde symptomen en mortaliteit heeft van een stevige griep.
En. Iedereen. Weet. Dat. Nu.
Hear hear.
Ja maar de Grote Herder van de Democratische Volksrepubliek Nederland zegt
Ja maar de kinderen besmetten oma! Die opgesloten zit in een verpleeghuis, met één of twee aangewezen bezoekers, maar dat zeggen ze er weer niet bij...
En wat zo geweldig is, buurjongen moet in quarantaine en zijn zusje mag gewoon naar school want anders dalen de besmettingen misschien teveel.
Het is ook niet voor niets dat de meerderheid weer voor het kartel gekozen heeft.
Die raken al in de war als ze een snotneus hebben.
Het is daaromvolkomen krankzinnig om juist op dat cijfer te gaan sturen. Maar morgen of dinsdag zal het de hele tijd weer over die besmettingen gaan en dat er dús niks kan.
Er wordt geld bijgedrukt.
het merendeel van het volk voelt de financiele pijn niet en vindt het allemaal wel prima omdat zij er geen last van hebben. Dat komt over een jaar of 4 pas, als Rutte weer veilig en niet meer verantwoordelijk is.
@Analia von Solmsch | 21-03-21 | 22:30: die kinderen besmetten hooguit hun ouders en dat zijn 30igers die ook nauwelijks iets merken van corona daarom zijn de ziekenhuis cijfers al weken hetzelfde en dalen de sterftecijfers al weken.
@Trumme | 21-03-21 | 22:48: Toch is dit de reden dat de terrassen niet opengaan.
Percentage positieven blijft stabiel.
Hoe lang denkt men dit nog vol te kunnen houden?
Een jaar, twee jaar, drie jaar?
Als antwoord op
@VizierOpLinks
Taart, verf, stickers, naambordjes, kogel, folders, bedreigingen, bomaanslag van links zijn 'ludieke' acties waarmee je zelfs in 2e kamer kan komen.
Stickers van rechts zijn direct voorpagina nieuws en typisch rechtse bedreigingen.
Vanwaar het verschil in benadering door MSM?
twitter.com/OldHeman/status/137366941...
Een meisje in Amerika en de Verenigde Staten daarvan zit in dezelfde flow.
t.co/6ko6WClllK
@keestelpro | 21-03-21 | 22:24:
Is ze al gearresteerd?
@keestelpro | 21-03-21 | 22:24: Het is wel een heel schattig meisje.
@keestelpro | 21-03-21 | 22:24:
Heeft die eventjes een partij gelijk!
Weer een meisje zwaar gewond door agressieve hond.
Kunnen we nu stoppen met die moordmachines?
Als je niets weet van honden en niet doorhebt dat het aan het baasje ligt, hou dan gewoon je mond. Je komt zo dom over...
Lees net dat dat soort drama’s aan de zwezeriks op deze wereld ligt.
@Zwezerik | 21-03-21 | 22:26: Ik had het over mensen die denken dat ze een “goed baasje” zijn en verstand van honden menen te hebben.
Zo'n Staffordbeest is doorgefokt op zijn belachelijke grootte dus inderdaad, hup, weg ermee.
@Zwezerik | 21-03-21 | 22:26: Volgens mij gewoon beter kappen. Het mag ondertussen wel duidelijk zijn wat voor vlees we in de kuip hebben in NL.
Kijk eens naar de verkiezingen. Die zou je ook moeten verbieden.
Te stom voor bepaalde verantwoordelijkheden.
@Zwezerik | 21-03-21 | 22:26: Laten we gewoon stoppen met honden én baasjes. Want de slachtoffertjes van jouw kip/ei geneuzel raken op.
@Zwezerik | 21-03-21 | 22:26: gelul het zijn gewoon gevaarlijke kuthonden mijn hond is uit het niets door zo n beest doodgebeten.
Maar er is een soort baasje dat het stiekem wel spannend vind zo 'n moordmachine te .bezitten.
Goed dat Rutte geen cadeautjes uitdeelt om de populairiteitsprijs mee te winnen.
Het beleid wordt aangepast aan de realiteit en die is dat we met de huidige stijging van de besmettingen binnen twee weken op 15.000 per dag zitten.
Stel je niet aan.
Gulliver: Hoe dan??? Dit is de echte grafiek: het aantal positieve testen: i.imgur.com/1sOQwJj.jpg
Ik zie een dalende lijn, jij een stijgende?
Mafklapper
Jammer dat we de rekenmodellen niet kennen. Het gaat écht wel dieper dan aantal testen of percentage positieve testen.
Hoop ik.
Zegt het raamambtenaartje wiens salaris en pensioentje gewoon doorlopen.
Ik zou zo graag zien dat er eens naar meer factoren, gevolgen in deze lockdown gekeken wordt.
Altijd maar die besmettingen, nooit eens aantal bedrijven dat omvallen staat, mensen die hun werk dreigen te verliezen, mensen die in eenzaamheid zitten.
Virologen hebben verstand van virussen, niet van economie, gezondheid en welzijn. We zitten in een vicieuze tunnelvisie.
Alles is korte termijn. Wie denkt eens aan een heel jaar aan uitgestelde diagnoses en behandelingen en wat dat op langere termijn aan doden gaat geven?
Wie denkt aan waar we de gezondheidszorg mee betalen? Ik werk in die sector, al jaren. Bij elke baan, afdeling ben ik als eerste steeds de kelder in gedoken om uit te vogelen of daar dat fameuze Dagobert Duck geldpakhuis is waar we de zorg mee betalen.
Nooit iets gevonden. Ik heb nu een gewaagde theorie dat de zorg betaald wordt met belastingen die we innen dankzij economische activiteiten. Mocht dat waar zijn, dan hebben we met een ineenstortende economie een probleempje tav op orde houden van ons zorgstelsel.
@Nuuk | 21-03-21 | 22:52: Dat hadden "ze" vorig jaar meteen moeten bedenken. Onmiddellijk een noodfonds in het leven moeten roepen om de zorg de noodzakelijke steun te geven. En de rest gewoon door laten gaan.
Blijf gewoon weg man.
Nee joh, gewoon 170.000. Gewoon lekker doorgaan met paniekzaaien terwijl we straks open gaan in de lente. Want onhoudbaar.
Dat is een meevaller die 15.000, in ieder geval een stuk minder dan 170.000.
Dat hele besmettingscijfer boeit niet. Sinds de scholen open zijn worden ook kinderen getest en die leveren veel gevonden besmettingen op. Zelf hebben ze daar nauwelijks last van. Je ziet dat ook aan de ziekenhuisopnames, die blijven redelijk stabiel.
Vaccins voor een prikkie. Gloedjenieuwe vaccins voor een prikkie. Vaccins voor een prikkie.
Van een oud vrouwtje geweest. Eerste eigenaar, heus!
Vaccin venter !
.
Heeft iemand trouwens al die mensen van kleur gezien die zo verbolgen waren over politie geweld. Het is zo stil vanaf die kant...
youtu.be/6SFNW5F8K9Y
Prince, Tom Petty, Steve Winwood, Jeff Lynne and others -- "While My Guitar Gently Weeps"
@All_Anonymous | 21-03-21 | 22:20:
De solo de solo's door Prince.
De Nachthap.
Omdat KeesTelPropaganda zoals altijd zit te wippen op zijn stoel voor de wijnkeuze van de dag:
Bij beide gerechten hebben we een Vernaccia di San Gimignano in het glas. Een heerlijke witte uit de Toscane. Uit dat stadje met die hoge vierkante torens, waarvan we nu nog steeds niet weten of het prestigeobjecten waren, of dat ze gebruikt werden om lappen gekleurde stof uit te hangen.
Even nog een reactie voor onze CH vriend Van Oef - de Becel-Dino, wellicht Martosaurus(?) - van gisteren:
Zult is wél gezond! Het heeft maar 148 kcal per 100 gram en maar 11,7% vet. Verder geen geraffineerde suiker wat gif is en ook geen andere koolhydraten. Het is eigenlijk een soort aspic: stukjes vlees in mjammie gestold water. En als je daar dan een sneetje brood mee eet koud of warm, dan heb je geeneens boter nodig, zo sappig is het al van zichzelf. Ik daag je uit gezonder broodbeleg dan dit te vinden! Ik dacht zelf aan rosbief, maar met de boter die er echt bij moet haal je het al niet eens. Succes!
Verder kreeg ik een laat verzoekje van Sicker voor een visgerecht, wat ik graag wil honoreren:
Lastig omdat ik er al heel wat geplempt heb, onder vermelding van de onmogelijkheid deze critters hier vers te bekomen. Ook moet een nachthap hoog op smaak zijn, wat met vis soms lastig is. Toch ga ik de uitdaging graag aan, met 2 mooie snelle visgerechten. De ene wat lastig te vinden, maar top! De ander kan iedereen zo maken uit de voorraadkast en is ook heerlijk:
1. Rogvleugel:
De rogvleugel is zeg maar hetzelfde als de buitenste randjes van een platvis zoals een tong, maar dan enorm, en daardoor makkelijker eetbaar. Heerlijk plakkerig en sappig. Geen graatjes, want je schuift per kant het vlees in één keer van de enorme graten af. De bereiding is dan ook analoog aan die van platvis: goudbruin bakken in de roomboter. Om het extra lekker te maken doen we als de vis uit de pan is wat kappertjes, citroensap en platte peterselie door de bruine boter. Dit goddelijke mengsel storten we dan over de vis. Oh my gawd!
2. Pasta tonno:
Kook je favo pasta in water, zo zout als de zee, en doe dit al dente. Ondertussen fruit je zachtjes een uitje in halve ringen in de olie van een blikje tonijn in olie. Niet kleuren. Als glazig een flinke teen knoflook in plakjes erbij. Na 1 minuut afblussen met een half blik gepelde tomaat van Heinz. De tomaten wat kleiner maken met een lepel. Theelepel oregano erbij. Kappertjes, olijvenringen erbij. Mijn favorieten zijn de groene verse knoflookolijven van Aldi en de paarse Kalamata-olijven van o.a. AH. Pikant en zout naar smaak. Afmaken met platte peterselie en de tonijn met z'n sap. Pasta erbij en even wat overtollig vocht laten opzuigen, want al dente. Oh, en nog even voor de duidelijkheid: noch gepelde tomaat noch tonijn uit blik houden van lange kooktijd, zijn al op hun hoogtepunt in blik.
Eet smakelijk!
P.S.: de kruiden-knoflook-olie annex sap waarin de verse groene olijven van de Aldi zitten, is de missing link voor een Griekse salade. Niet weggooien dus!
Iedere keer een feest om te lezen, dank daarvoor. Aile de raie, in Frankrijk zo’n 25 jaar geleden voor het eerst gegeten en inderdaad ontzettend lekker!
@Juffrouw op de fiets | 21-03-21 | 22:33: YW. Fijn om te zien dat er fijnproevers meelezen!
Rog zou ik niet snel eten, op de rode lijst.
Wat de pasta betreft: belangrijk is dat de kooktijd van de pasta te kort is, en dat de pasta na moet garen in de saus tot de saus ‘pakt’. In Nederland eten we doorgaans halfrauwe pasta met de saus er boven op.
Geen Italiaan die dat zo doet.
Twee toppers, maar de Rogvleugel kan ik bijna proeven zoals je die omschrijft. Ik ga eens informeren bij mijn visboer morgen.of hij daar aan kan komen. Lekker met boterige aardappelpuree ernaast met nootmuskaat en peterselie.
Boterham pindakaas met marmite is ook gezond! Maar ook weer lekkerder met boter, maar niet per se nodig.
@Analia von Solmsch | 21-03-21 | 22:40: Ja, de rog heeft het zwaar met al die windmolens en de verboden fantastische pulsvisserij die de Nederlanders uigevonden hebben.
Wat de pasta betreft: dat schreef ik toch al? Maar waar. En inderdaad saus er bovenop slaat nergens op. De pasta draai je door de saus, anders droogt ie uit en neemt geen smaak op.
@R. Skickr | 21-03-21 | 22:50: Top! Aangezien de bereiding Mediterraan is door de kappertjes, citroen en peterselie zou ik eerder gaan voor een spaghetti aglio-olio-peperoncino-prezemolo ipv puree met noot.
Verder: alles is gezond met mate, hoe vet dan ook. Maar laat de verdediging aan Van Oef over?
Blikje tonijn door een bijna lege pot mayo geroerd.
@dhrat | 21-03-21 | 23:04: Mjammie!
@wilderst | 21-03-21 | 22:57: Een goede, lekkere en eenvoudige suggestie waarvoor ik hier de handen wel op elkaar ga krijgen. Als er geen rog is dan neem ik zeeduivel of moooe meid
@dhrat | 21-03-21 | 23:04: Ook lekker: blikje Princess tonijn met groenten. Tonijnflakes in een lichte tomatensaus met 6 erwtjes en een schijf smeltende ui. Instant eten. Rats!
@R. Skickr | 21-03-21 | 23:12: Werkt idd met bijna alle vis, kabeljauw kan ook, alle platvis, alleen zalm niet.
@R. Skickr | 21-03-21 | 23:12: Zeeduivel is net als zeewolf trouwens mooi om in spek te draaien, even aanbraden en afgaren in de oven.
@wilderst | 21-03-21 | 23:25: Of zeeduivel in Gorgonzola-saus ach jee. Met spek mag ook. Zo maak ik kipfilet: vullen met Gorgo, omwikkelen met spek, aanbakken, oven. Evt blaadje salie vers.
@wilderst | 21-03-21 | 23:25: Zeewolf in spek, ik heb het genoteerd!
@wilderst | 21-03-21 | 23:29: Heerlijk lijkt me dat. Ik heb nu als nachthap een lotusbladbroodje met kip in hoisinsaus en wortelsalade wat ik vanmiddag al heb gemaakt.
Olie in een grote koekenpan en selderij, ui, knoflook en gember erbij. Royaal zout en zwarte peper en fruiten tot glazig. Kippendijen fijnhakken en erbij doen tot goudbruin. Dan saus maken van Shiracha, flink wat hoisin, lichte sojasaus en beetje rijstazijn. Eetlepel tomatenpuree erbij en scheutje water en in de pan doen, doorroeren en in laten dikken. Op een gestoomd broodje en af toppen met jullienne wortel die je van te voren in de rijstazijn met suiker hebt gelegd, Lenteui en voor de helft van de wereldbevolking die geen last hebben dat koriander naar zeep smaakt, ook daar wat van erop. Broodje dubbelvouwen, ijskoud biertje erbij, Bintang of Singha kan maar een Hertog Jan mag ook.
Lekkere recepten en mooi geschreven. Weer eentje om te bewaren!
@R. Skickr | 21-03-21 | 23:53: Smakelijk! Een Bud ook wel denk ik, want rijstbier.
@wilderst | 22-03-21 | 00:34: Bij dat rog-gerecht past een gekoelde, nootachtige sherry.
@wilderst | 22-03-21 | 00:34: Dat wist ik niet. Vind het nou niet het lekkerste Pilsener dat er is en ik heb geprobeerd eraan te wennen, op een gegeven moment was de reclame strategie zo agressief dat je er bijna geld op toe kreeg. Ik had nog twee Singha liggen dus de keuze was eenvoudig.
@H. Caulfield | 22-03-21 | 00:46: Een Manzanilla zou wel passen bij de bruine boter idd. Het is een spagaat: meegaan met de smaken of er doorheen snijden. Een Vinho Verde zou ook kunnen of een Verdicchio. Daarom koos ik voor de Vernaccia. Mee met de bruine boter en mee met de kappertjes en citroen.
@R. Skickr | 22-03-21 | 00:58: Bud is voor als het heel heet is, of als het eten heel heet is. Vrij smaakloos, dun. Zoals Alfa in NL, dat smaakt naar bronwater. Ik ga altijd met de seizoenen mee, net zoals met de groenten en fruit. In de winter drink ik Bock en La Trappe Dubbel. In de lente Heineken en Alfa. In de zomer Alfa en Bud. En als het heel heet is Mexicaans bier met een citroentje. In de herfst drink ik Leffe Blond.
@wilderst | 22-03-21 | 01:28: En tussen lente en herfst ook Karmeliet, de beter Duvel. Mmm.
@wilderst | 22-03-21 | 01:28: Drink veel Leffe Bkond, dat is mijn standaard bier. Karmeliet is Mijn Trippel, of Westmalle. En im de lente koop ik alle Jopen Lentebier dat er te krijgen is. Dat is een heerlijk biertje dat ik pas twee jaar geleden heb ontdekt. La Trappe Isid'Or is ook een aanrader. Verder drink ik vrijwel alles behalve Grolsch. Tenzij er écht niks anders is uiteraard .
Wat ik de redactie eerder vandaag schreef:
Twee berichten uit de krant van vandaag:
OMT-lid (& viroloog) Menno de Jong vindt het openen van terrassen rond Pasen ‘een brug te ver’. Binnen drie uur wordt hij daarin bijgevallen door een ander OMT-lid, Marion Koopmans (viroloog). Geen toeval dat dat voorafgaand aan het Catshuis overleg naar buiten komt. We kunnen ons al vast een beeld gaan vormen over de maatregelen die niet versoepeld gaan worden en de verwijzing naar het OMT waar Mark & Hugo zich achter zullen verbergen,
= = = = =
Het OMT advies moet daarvoor eerst nog langs het BAO (Bestuurlijk Afstemmings Overleg) om het advies te toetsen aan bestuurlijke haalbaarheid.
Samenstelling OMT:
Het OMT heeft een aantal vaste leden en ad hoc op te roepen deskundigen. De vaste leden van een OMT zijn de voorzitter (directeur RIVM-CIb), secretaris (hoofd LCI) en vertegenwoordigers van beroepsorganisaties van artsen-microbioloog (NVMM), huisartsen (NHG), internisten-infectiologen (VIZ), artsen infectieziektebestrijding (voorzitter LOI), en een arbo-professional (via AMT).
De samenstelling zegt genoeg over de disciplines die erin vertegenwoordigd zijn, maar daarmee ook over de disciplines die niet vertegenwoordigd zijn of geraadpleegd worden.
Ondertussen breken in binnen- en buitenland rellen uit omdat mensen het meer dan zat zijn. Maar laten we ons even beperken tot wat er in Nederland gebeurt: regelmatig worden (te) grote aantallen mensen opgeroepen (?) zich te verzamelen in/op bijvoorbeeld het Museumplein, Vondelpark, Malieveld. Op andere plekken gaan mensen ‘naar buiten’ en zie je over- overvolle parkeerplaatsen. Mensen houden zich daarbij ook niet aan gestelde regels en van enige handhaving kan nauwelijks sprake zijn. In plaats daarvan wordt bij een te grote toestroom van mensen en auto’s natuurgebieden afgesloten (zoals de Posbank, in de omgeving waar ik woon). De natuur raakt verstoord, afgelopen week werd nog een drachtige wolvin (8 welpen) aangereden, met dodelijke afloop. Natuurlijk is daar geen sprake van moedwil of een vooropgezet doel, maar ook op deze manier maakt niet Corona, maar de daaraan gerelateerde maatregelen haar slachtoffers.
Over slachtoffers gesproken: gevallen van huiselijk geweld nemen toe. Cijfers worden niet gepubliceerd, terwijl ze wel voorhanden zijn. Het aantal keren dat kinderen via de ‘Kindertelefoon’ hun nood willen klagen neemt toe. Wederom zijn cijfers bekend, maar worden niet gepubliceerd.
En dan de ‘missers’, als ze zo genoemd mogen worden:
- de late beschikbaarheid van vaccins, in te kleine aantallen
- het daardoor niet te realiseren aantallen entingen
- vaccins die bij nader inzien toch ongewenste bijwerkingen vertonen die niet zijn (of konden worden) ingeschat
- een ingestelde avondklok waarvan effecten niet gemeten worden of meetbaar zijn
- ‘loopholes’ die voor de avondklok worden gevonden. Mensen spreken af elkaar ergens voor 21:00 uur te ontmoeten en vervolgens de daaropvolgende uren tot de eindtijd van de avondklok met elkaar door te brengen
- Een vaccinatiepaspoort (in wording) waarvan het vrijheidsbeperkende effect in kaart gebracht kan worden, maar het positieve effect ervan op de ‘strijd tegen Corona’ op zijn zachtst gezegd twijfelachtig genoemd mag worden.
Bagatelliseer ik Corona, of de pandemie waar sprake van is? Beslist niet. Dat is geenszins mijn bedoeling. Een vriend van mij verloor zijn beide ouders binnen 24 uur na elkaar. Een andere bekende van me heeft de laatste zes weken van het leven van zijn moeder alleen maar contact gehad van achter een raam. Hij stond buiten, zij zat binnen. Daar sta je dan te huilen; kunt geen afscheid nemen, elkaar niet toespreken, alleen maar twee handen die elkaar niet konden raken omdat ze gescheiden werden door dubbel gelaagd glas.
Maar moeten virologen en andere vertegenwoordigers uit gezondheidsorganisaties daarmee een ‘alleenrecht’ hebben op het geven van adviezen die leiden tot een verdere verlenging van de avondklok, die leiden tot meer maatschappelijke onrust, die leiden tot grote groepen jongeren die sociaal vervreemden van elkaar in een levensfase waarin diezelfde sociale contacten zo belangrijk zijn voor hun ontwikkeling naar volwassenheid? Moet ik dan de economische schade nog noemen? Ik kan daar, ook vanuit eigen ervaring, nog wel een boekje over open doen, maar dat gaat niet aan, op dit moment. Ik zou diegenen die er economisch/zakelijk nog slechter aan toe zijn dan ik mee tekort doen. Mij kost dit geintje me gemiddeld 25K per maand; geen enkele steun; ik mocht mijn zaak vorig jaar juni pas openen, na de eerste Corona golf. Geen omzetcijfers uit voorgaande periodes, dus geen steun. Wel mensen in dienst houden. Mensen met een gezin en een hypotheek. De zaak dichtgooien? Om de dooie dood niet. Ontslaan? De mensen waar ik trots op ben? Waar moet ik ze vandaan halen als (àls) we weer open mogen?
Maar laten we eens wat anders bedenken: de tienduizenden die zich nu begeven naar of ophouden op plaatsen waar dat niet is toegestaan (en een GL burgemeester wel deelneemt aan een BLM demonstratie waarin een niet nader te noemen ‘woordkunstenaar’ toezegt de eerste de beste zwarte Piet die hij tegenkomt in zijn gezicht te zullen trappen) kan, naar mijn stellige overtuiging worden omgebogen naar actie. Alhoewel… Toen ik hierover met een vertegenwoordiger van mijn gemeentelijke overheid in gesprek wilde gaan begreep ik binnen de kortste keren bot te zullen vangen.
Ik ben eigenaar van een horeca gelegenheid, met terras. Als we de terrassen open gooien openen we plaatsen waar mensen weer naartoe kunnen gaan. Geen Vondelparken meer waar ME, Bereden politie en waterkanonnen mensen uit elkaar moeten drijven. In plaats daarvan horeca personeel dat maar al te bereid is gasten te verwelkomen, te bedienen en te wijzen op geldende voorschriften. Grotere spreiding van grotere aantallen mensen over grotere aantallen locaties, met grotere aantallen mensen die elkaar kunnen herinneren aan geldende regels. Het kan. Beslist. En dan nog een kleine tip: verander de naam BOA, ook al is het maar tijdelijk. Ik heb een gruwelijke hekel aan de letter ‘O’ in deze afkorting. ‘Opsporen’ associeer ik met ‘overtredingen constateren’ en ‘’verbaliserend optreden’. Dat werkt niet in een situatie als deze.
Voor onze horeca gelegenheid hebben we drie verschillende draaiboeken ontwikkeld, passend bij drie mogelijke (?) scenario’s passend bij een terugkeer naar een samenleving zonder Corona of een Corona die we qua omvang ‘beheersbaar’ mogen noemen. Maar de gemeente waar ik woon? Niente, nada, nothing. En ik ben bang dat er in dit opzicht geen onderscheid is met enig landelijk beleid.
En dan tot slot de inentingscampagne. Defensie heeft draaiboeken klaarliggen (denk, ’t is maar een klein voorbeeld aan de Nijmeegse Vierdaagse). Defensie is in staat binnen 72 uur noodhospitalen in te richten waar mensen met duizenden per locatie per dag, ‘excusez le mot’ doorheen gejaagd kunnen worden om te worden gevaccineerd. Als je in staat bent om in vier dagen een half miljoen blaren te prikken, dan ben je zeker in een grootschaliger operatie in staat meer dan een miljoen mensen per week te vaccineren. Ja…., ik hoor ‘m al komen: dan moet je wel voldoende vaccins tot je beschikking hebben…
youtu.be/yqMD7s6Ch9A
Prettige avond verder.
Uitstekende tegel
@MoonBeebe | 21-03-21 | 22:23:
Pas op dat je er niet over struikelt.
25k per maand leeg lieden..... pffff! Maar een accurate beschrijving van de onkunde, de eenzijdige blik en de onwil om er nog iets van te maken.
@5611 | 21-03-21 | 22:40:
Dank!
Amen. Succes verder. Helder betoog.
Helder stuk.
U beschrijft een gruwelijke combinatie van incompetentie, Kafka en 1984.
En daar leven we dan in.
PéPuk, as ik het kon liet ik jouw heel en houwen, tent , huis, personeel, motivatie, liefde voor het Vak, vandaag nog verschepen naar Brazilië. Naar Rio, Salvador, Fortaleza en nog vele duizenden strandtenten , restaurants...
Het verleden kennen wij niet in detail, maar wat de mens zijn medemens aandoet in '20/'21...ont-sterven... zich ontstervelijk proberen te maken.
Humor in Rio, zwarte humor..
Komt een patiënt met een ambulance aan bij eerste hulp,
Vraagt die broeder, wat mankeert er aan..?
Ben op 't werk vd steigerdt gepleurdt en poot gebroken...
Sorry maat, kom maar trug as gij Covid-19/21 hèp, anders kènnen wij jou nie helluppen...
Niet helemaal helder en niet helemaal juist (zo zijn de bijwerkingen van astrazeneca politiek paniekvoetbal). En ik ben blij dat die wolf is doodgereden, waarom zou je zo'n roofdier rond hebben willen lopen in Nederland?
Verder tldr
Ik heb honger. Waar blijft de nachthap?
Ja, zin in een balletje met mayonaise
@MoonBeebe | 21-03-21 | 22:19: Volgens Nick, een beschuitstutâh met zalf!
Een man komt een café binnen met een krokodil. Hij gaat aan de bar zitten en legt de krokodil op de toog. “Hé!” roept de barman, “weg met dat beest, dat is levensgevaarlijk!” “Welnee,” zegt de man, “dat beest is hartstikke tam.” “Wegwezen met die krokodil,” zegt de barman weer, “dat is hier veel te gevaarlijk.” “Echt, dat beest is zo tam als wat,” zegt de man. Om het te bewijzen doet hij zijn gulp open, legt zijn jongeheer in de bek van de krokodil en geeft het beest een keiharde klap op zijn kop. Er gebeurt niets. “Zie je wel, er is helemaal niks gebeurd,” zegt de man, en richt zich tot het cafépubliek: “Is er iemand die het óók wil proberen?” Komt er een oud vrouwtje aanlopen, dat zegt: “Ja meneer, ikke wel, als u maar niet zo hard op m'n hoofd slaat.”
Ja mense, als we steeds ons steeds maar weer laten testen wordt het niets!
Gewoon even skippen, maar liefst 92,5% (!) komt geheel voor niets naar de teststraat, en dat al een maand lang!
Ja maar, dan kunnen ze niet opscheppen dat ze zo " deugen"
De derde golf? Percentage positieve testen op het Corona Dashboard vandaag i.imgur.com/1sOQwJj.jpg
Moet je bij je baas mee aankomen. En wat denk je van je omgeving, die wil ook graag weten of jij hen kan besmetten. Dus gewoon zoveel mogelijk testen.
@76435 | 21-03-21 | 22:38:
Context is alles, de MSM kijkt alleen naar het aantal gevonden besmettingen van een groeiend leger vrijwilligers...
er is geen derde golf, 170K was voorspeld, hoogstens momenteel een klein piekje.
Ik ben geen racist. En ik discrimineer ook niet wanneer dat niet gerechtvaardigd is. Maar je gaat niet, ik zeg NIET een Marokkaan vragen waar je fiets is. Die grap is uitsluitend voorbehouden aan Duitsers. Punt.
www.rtlnieuws.nl/nieuws/nederland/art...
U heeft ook gekeken? De Efteling is er niks bij. Ik heb mijn portie deze week wel weer gehad wat 'racisme waanzin' betreft.
Het is niet gek dat hij vindt dat er een racist in hem groeit, alleen al om het feit dat ie zichzelf als Afrikaan zou moeten zien ipv Nederlander. Als hij daar nou eens mee begon, en dat Marokkaan stickertje in de vuilnisbak flikkerde, hoefde hij zich ook niet meer te vereenzelvigen met de criminele uitwassen en fietsendieven, en mij daaruit voortvloeien niet automatisch zijn sticker van witte man en racist op te plakken.
Playlist GeenStijl Café Mega Mix 47:
1. Tubeway Army - Are Friends Electric (1979) - @Freezzz
2. The Cure - A Forest (1980)
3. Jeff Wayne - The Eve Of The War (1978)
4. Pixies - Monkey Gone To Heaven (1989) - @Dandruff
5. INXS - Devil Inside (1987) - @Freezzz
6. Kansas - Dust in the Wind (1977) - @Roze_bril_drager
7. Novo Amor - Anchor (2017) - @MickeyGouda
8. Peter Sarstedt - Where Do You Go To My Lovely (1969) - @komtdatschot
9. Hank Williams III - Cecil Brown (2002) - @Robert Haynes
10. Electric Light Orchestra - Rain Is Falling (1981) - @Bad – Casey
11. Uriah Heep - Lady In Black (1977) - @Lafayette
12. The Frank Cunimondo Trio ft. Lynn Marino - Feelin' Good (1997) - @Dr_Johnson
13. Tupelo Honey - Square 3000 (1996) - @Nuuk
14. The Outfield - Your Love (1985) - @Bad – Casey
15. Meja - All About The Money (1998) - @ruudvangeelen
16. BZN - If I Say The Words (1984) - @neonreclame
17. Led Zeppelin - Dazed And Confused (1969) - @eerstneukendanpraten
18. Beastie Boys - Sabotage (1994) - @Deksmaat
19. Boozy - Broken Dreams (1977) - @smdyasc
20. Steve Vai - For The Love of God (1990) - @R. Skickr
Bonus Track: Lisa Gerrard feat. Pieter Bourke - Sacrifice (1999) - @Lafayette
Playlist ziet er weer goed uit, Kees!
*Volumeknop opendraaien doet*
Hij is weer fijn, Kees!
Dank voor jullie bijdragen! #LetTheMusicPlay
The Cure - A Forest... blijft sterk.
@keestelpro | 21-03-21 | 22:25:
Kees, we zijn beiden Numanoids, maar deze is zooo gewelig goed!
www.youtube.com/watch?v=SU0X1sMemYk
@Nascardude | 21-03-21 | 22:34: +d ergens.
Yes Steve Vai!
Je kan wel zien dat komtdatschot een van de betere muziek kenners is.
*doet spontaan de riverdance*
*hysterische stem opzetten doet*
Saaabotaaage!
Is het uit met Lezeres?
@MickeyGouda | 21-03-21 | 22:23:
@dirkdoorsnee | 21-03-21 | 23:06: Foutje, maar toch goedenavond mick, en de rest ook.
Mooie lijst.
@keestelpro | 21-03-21 | 22:12
Dank je Kees!
Wat nummer 17 betreft draai ik de LP nog wel eens als ik alleen thuis ben want het moet wel hard! Heb de LP op de Grote Markt in Groningen waar ik destijds studeerde gekocht bij een marktkraampje met tweedehands platen, het zal ergens eind jaren 80 geweest zijn. De plaat kostte toen maar liefst 15 (vijftien) gulden want volgens de hippie die de tent einde was de plaat krijtgaaf. En dat klopte!
@eerstneukendanpraten | 21-03-21 | 23:19: Ik luister niet vaak Led Zeppelin. Maar als ik het doe, dan doen de buren het ook!
@BrutusBosch | 21-03-21 | 22:53:
Nee hoor ik mag van lezeres soms ook liedjes van anderen in de mix doen!
@eerstneukendanpraten | 21-03-21 | 23:19: ik zat per ongeluk bij nr 16 te kijken. Ik moest twee keer lezen.
REAGEER OOK