Lil' Kleine betrokken bij mishandeling
Maar leeft z'n hond eigenlijk nog
Groot voordeel van de sluiting van de kroegen: dat we over het paard getilde dildo's als Lil' Kleine (die eigenlijk Jorik Scholten heet) niet meer in de buurt hebben van goedwillende Nederlanders die ook gewoon een keertje in een café willen zuipen. Het AD pakt uit met een flink verhaal over Kleine en omdat het onderwerp wat serieuzer is dan die snuivende bever heeft men niet natte krant Tom Tates, maar misdaadbazen Jens Olde Kalter en Yelle Tieleman in de loopgraaf gegooid. Plot: een man botst in een drukke kroeg tegen een vrouw, krijgt te maken met een agressief rappertje en na een halfuurtje wordt de man aangewezen en opgewacht door karatevriendjes van het rappertje. Lil' laat zijn matties het vuile werk opknappen en als de klus geklaard is gooit hij nog een glas en deelt hij nog een schopje uit, het is heel indrukwekkend allemaal.
Een tijd later krijgt het slachtoffer ineens een appje van de manager de rapper, Nathan Moszkowicz, wat leest als een poging tot omkoping: "Nee ik wist niet eens dat je aangifte hebt gedaan. Leek mij namelijk vooral fijn om dit gewoon even goed en professioneel op te lossen tussen jullie twee. (...) Is zonde als zo’n incident blijft voortgaan." Wat is het toch altijd dolletjes om te zien hoe rappers tegenover hun zesjarige fans verklaren dat ze van die doodgewone knapen zijn gebleven, terwijl ze ver weg van de gewone man een kolonie op Planeet Onhebbelijk hebben gesticht, om daar een luidruchtig leven te leiden in een parallelle werkelijkheid. Enfin, de politie gaat de camerabeelden mogelijk laten zien in Opsporing Verzocht, wat een óphef, straks zit het meisje van Lil' weer uit te huilen op de bank van haar beste vriendin Koen Kardashian.
Bent u, of kent u?
Reaguursels
InloggenLil Kleine? Wat is dat nou weer?
Dit enge volk leeft bij de gratie van social media. Boycotten! En YouTube, Facebook en andere shitdumpers verantwoordelijk maken voor de hygiëne en goede smaak op hun platforms.
Verschrikkelijk irritant kutjoch. Ik hoorde van een kennis dat hij zich ook regelmatig strontvervelend gedraagt in het Okura. Typisch een pauper die niet met geld kan omgaan.
Moszkowicz, waar ken ik die naam toch van ?
Wanneer dit waar blijkt te zijn en hij die 2 mannen op dit slachtoffer heeft afgestuurd om dit slachtoffer in elkaar te laten slaan en zelf ook nog wanneer juist het slachtoffer lafhartig in de rug heeft nagetrapt en dit ooit door een rechter tot bewezen wordt geacht, mag ik dan aannemen dat deze man daadwekelijk in dat geval nergens ooit meer een podium gaat krijgen? Noch in de media, noch in het land? Hoe verwerpelijk zou het zijn wanneer dit waarheid is...
God een hele pagina in AD over dit lullig ventje met liedjes voor pre puberale jongens en meisjes. Kan zingen dankzij autoluwe zoals meeste rappers.
Autotune.
Heerschap moet ook nog geholpen worden door gesubsidieerde vechtsporters.
Professioneel. Laat me niet lachen!
Lil kleine laffe etterzak past hem beter.
Een matpartij in de kroeg. Brekend.
Voor mij was- en is het altijd al een erg over het paard getilde oetlulletje (Verwijzend naar het waarschijnlijk ontiegelijk klein piemeltje van hem) geweest. Daarnaast verschrikkelijk laf om via 1 of andere vertegenwoordiger van hem de zaak onder het tapijt te willen vegen. Vasthouden aan de aangifte en deze loser van een "so called" artiest aan de schandpaal nagelen.
Lil Kleine, die bijnaam gaat dat over zijn IQ of over maat van zijn geslacht?
Die laffe tuinkabouter heeft ieder geval een ego wat groter is als zijn persoonlijkheid.
Helaas plant hij zich ook voort
Ben ik nu echt de enige die ziet dat die Jorik een halve Marokkaan is?
Nee.
Nee.
Ik dacht Algerijn, maar dit zou ook kunnen.
Je weet toch...
Volgens mij is het een Piggelmee
Je bent wel een ontzettend sneue droeftoeter als je het schoothondje bent van zo'n klein etterbuiltje in de hoop af en toe een kruimeltje mee te kunnen pikken.
Ik las net op NU dat Justin Bieber ook heel eenzaam is. Hij zingt erover, hoe eenzaam het is om op jonge leeftijd door te breken en weinig privéleven over te houden. Wat een leed.
De tranen komen in mijn ogen. ...
Als niemand om je heen meer eerlijk tegen je is en iedereen vooral zelf beter wil worden van je (vanwege je status en geld).
Dan voel je je wel heel erg eenzaam, wanneer je dat doorkrijgt.
Wat een Boef.
Wat moet die vent (nou ja, vent?) een klein pikkie hebben...
Jammer voor hem maar dit levert hem alleen maar negative street credits op.
"De mishandeling vindt plaats op 7 december tegen middernacht"
Is dit een voorspelling?
Lol
Tsja.... als er iemand is die zowel intellectueel als fysiek geen indruk maakt het is het wel uilskuiken Lil' Kleine.
Wanneer slaat Anouk hem nou eens op zijn bek.
Dat zou leuk zijn
seks, drugs en matten met je maten
Verdient-ie nou nog wél wat met die patat van hem, of is dat ook al niks meer?
Net een echte repper
Woordkunstenaar.
Je verwacht het toch niet van zo'n taal furious, de ideale schoonzoon voor vele, het boegbeeld voor de jeugd en het voorbeeld van hoe integratie is gelukt.
Hij gaat nu, net als die andere criminele rappers, door de NPO op handen gedragen worden. Gefeli.
Kunnen en mogen we stellen dat de meeste rappers een bijzonder laag IQ hebben? En dat ze alleen aanbeden worden door kinderen, zeg maar een soort K3 adoratie. En dat iedere volwassene dit soort opzichtige, aanstellerige en snuivende rappertjes wel door heeft. En dat ze blanke kechs, bling bling, een auditje of een bmwtje en vooral geld heel belangrijk vinden. Bah!
Rechstreeks naar Buro halt! Als hij naar de grote mensen gevangenis gaat wordt ie zekers iemands bitch, nou wacht eens even..
Nathan Moszkofiets? Zoontje van de ontspoorde narcistische ex-advocaat?
Heel scherp van je...
Hahahaha, wat een lafaard.... twee matties laten vechten voor je. Die meid van 'm is inmiddels toch al wel op zoek naar een echte man mag ik hopen?
Die meid is er waarschijnlijk eentje op opdrachtbasis.
Weten we al wat RTL4 vindt van de commotie rond haar The Voice jurylid...? Overigens de enige commotie die deze pratende mini dildo heeft veroorzaakt want ook in dat programma betoonde hij zich een meningloze, zouteloze natte dweil.
Ik denk dat 3 weken (onvoorwaardelijk) 'retraite' louterend kunnen werken voor deze kleine pukkel.
-
Hoe word je rijk
1) vrouwen: get the looks of the ultimate street hooker
2) mannen: get the looks of the ultimate criminal bad boy
3) doe uitspraken via social media Twitter/FB qua niveau Famke Louise or below
4) hele dag vloggen met je kop op Youtube met je Action-cam van vier MP
5) cherrie-pick de ultieme verzameling gelijke iq's rond je imago
6) tape je sexleven met de ultieme badboy-downie en laat het "uitlekken"
7) huur voor een dagje een dikke waggie en fake dat je rijk bent, posten-posten!
8) doe alsof je ineens RIVM-er bent in opleiding of iets anders actueels
9) sla zomaar mensen op hun bek en zoek daarna zelf de media op
10) devies: opspraak opspraak, en daar gaat de Money-Machine
En op een dag, ben je BN-er!
Money money money, en je hoeft er niks voor te kunnen/doen!
3 is natuurlijk de kern omdat die social media drijven op clicks en dat genereert geld voor IQ-uitgedaagden. Zelfde principe natuurlijk ook voor slimme, talentvolle mensen maar daar zijn er veel minder van. Als er geen social media zou zijn, of die platfomen zonder dat pay for clicksysteem dan zouden de BNers exposure zijn beperkt tot RTLkotsboulevard en de Story
Wanstaltig branieschoppertje. Alles waar hij mee pronkt op foto's is zo ontzettend lelijk maar wel vooral heel Duur. Kijk naar z'n kleding, alles op de groei gekocht want Duur. De merken staan overal prominent in beeld op zijn kleding en zelfs op zijn homotasje. Hij heeft blijkbaar veel te besteden aan móóie spullen maar Jorikje koopt vooral Dure spullen. Met z'n spuuglelijke Lambo Urus. Zelfs zijn muziek is kut.
Smaak is niet te koop.
Ken best wat homo's, geen van allen draagt zo'n tasje. Dit is volgens mij wat mensen altijd beetje met homofobie bedoelen.
Typisch het voorbeeld van een jochie dat eerder miljonair is dan volwassen. Het wachten is simpelweg totdat hij tegen de verkeerde aanloopt...
Zijn naam is Jorik, hij heb een kleine pik.
Ze geven hem een podium daar doet hij grote dick.
Zijn vriendjes geeft hij geld, die vinden hem een held.
Zijn wijffie is lekker maar op zijn pikkie komt ze niet klaar
Gozer die daar wat van zegt slaan Joriks vriendjes in mekaar
En Jorik geeft dan nog een trapje na, en schreeuwt hem na, je kale kankerma !
Want Jorik vind zichzelf een grote man, die bad is en goed rijmen kan,
Joh, Lilly !
Wat rijmt er eigenlijk op napoleon_complexje ?
Jorik heeft overduidelijk een Napoleon complex,
Weet hij veel dat hij het product is van 1x onveilige sex..
Zoiets?
Je moer is een toverHexje?
Iets met Welington of Waterloo zou wel passend zijn.
Gooi die nietszeggende dreutel toch in de verdwijnput van de vergetelheid... niemand zal em missen....
Dus Lil Kleine is ook woordkunstenaar?
Dr P draait zich om in zijn graf.
Dit is letterlijk geld voor hem. Aandacht is de drijfveer en u en ik doen er aan mee. Denk je nou echt dat Lil' Kleine schrikt van een aangifte? Dit is geweldig voor hem, lekker je verhaaltje doen overal, jezelf mogen verklaren. Even weer top-of-mind komen bij de mensen. Het loont echt om dit soort verhalen te verzinnen. Daarnaast krijgt zijn imago als stoere rapper zijnde hiervan juist een boost.
Als U bekend wordt, hou er dan rekening mee dat bij een misstap geld aan u te verdienen is en dat mensen die daar belang bij hebben .....
Ja maar een voet met een bepaalde snelheid tegen een lichaam plaatsen is dan iets anders als een misstap. Sommige BN-ers moeten het hebben van misstappen, als ze een "normaal" leven zouden leiden waren het geen BN-ers meer maar uitkeringstrekkers omdat ze echt niks kunnen.
Het slachtoffer moet bij een schuldigverklaring wegens zware mishandeling of poging tot doodslag door een strafrechter daarna een civiele procedure starten wegens onrechtmatige daad (die bij veroordeling wegens een geweldsmisdrijf automatisch wordt aangenomen) én dan deze zogenaamde beroemde proleet financieel helemaal leegtrekken. What goes around comes around.
Jorik vierde ook nog even een leuk feestje voordat de horeca moest sluiten zag ik net op de Telegraaf. De rekel.
Hoe is het eigenlijk met zijn hondje?
@Gewone_mevrouw | 16-10-20 | 11:07:
Die heb ik weggestuurd..
Had een ongebruikelijk interesse in mijn spiegel...
@neonreclame | 16-10-20 | 11:09: die hondje?
@Guillermo | 16-10-20 | 11:25:
Die teef dan..
* Zucht *
De vlegel past precies dezelfde technieken toe die onze Mocro' Bro's ook toepassen. en daar hebben we toch ook geen negatieve opmerkinge..... ooowh wacht even...
Kijk naar de oogjes van dit menneke..!
Die lil`kleine is gewoon laf, en heeft een grote muil.
En dat heeft nog fans ook.
Die rechter neukt mijn oma voor een cola en een Mars, die linker ken ik niet.
en de OvJ?
Ze verwend hem teveel.
Ik snap de populariteit van rapmuziek in het algemeen en van Nederlandse rap in het bijzonder niet. Hoe mensen daar naar kunnen luisteren zonder dat de hersenen van ellende uit je oren druipen is voor mij onbegrijpelijk.
Geef dit ventje nou geen aandacht! Positief of negatief, ieder bericht levert weer publiciteit op. Ik wil weer een top 40 met de Queen's, Genesis en Dire Straits van deze tijd. Die zijn er echt wel. Alleen die worden van de muziekmarkt gedrukt door talentloze etterbakjes als Kleine en Boef. En daar dragen dit soort non-nieuws artikelen aan bij....
Top 2000 is coming up...!!
Hear hear!!!
@neonreclame | 16-10-20 | 11:03: Ach dat is inmiddels ook de keuze van de gemiddelde grijze gehaktbal geworden. Louter cliche's die op 10 gold ook worden gedraaid. Echte fijne muziek wordt al sinds decennial's niet meer op de algemene radio's gedraaid. Fijn dat spotify bestaat.
@vokfeez | 16-10-20 | 11:09:
Zeker waar...
Hier en daar komt er iets boven wat ik dan net niet ken.. Maakt het even leuk.... Al is dat het dan wel....
Die manager is familie van die clan advocaten van de duivel neem ik aan?
Nathan is de zoon van Bram inderdaad.
Goh!
Goed speurwerk en een reden om iets raars te roepen.
Ok, Robert is omstreden en bij Bram ging niet alles helemaal goed.
Maar de familie is groter dan die 2.
Ooit het meest succesvol advocatenkantoor van NL.
Leefde ouwe Max nog maar..
pibasso | 16-10-20 | 10:04 |
Terecht weggejorist, want dat zou zonde zijn van die muur.
Ik dacht ik kijk eens een beetje rond tussen lyrics. Wat er in zijn hoofd omgaat is toch van een heel andere orde dan wat ik verwacht dat er in het hoofd van zelfs een kamper omgaat. Zoals Frans Bauer.
Frans boven Marco...!!
Die beef is gisteren als gesetteld..:!!
#TeamFrans!
@Ruimedenker | 16-10-20 | 10:58: #TeamLangeFrans
Zou je Frans alsjeblieft niet met dit stuk nageboorte willen vergelijken? Dankjewel.
Top Notch... need I say more?
Al dat Amsterdamse tuig ook, of uit Purmerend of Almere. Fuck off met die lowlife idioten. zelfde met die Geordie Shore, Temptation Island en weet ik t wat voor goedkope Trash TV. Bah. Het is niet dat ik hele dagen Händel of Bach zit te luisteren, maar het is bizar dat onze cultuur tot dit niveau gedaald is. Het is alsof we vlak voor de instorting van het Romeinse Rijk de laatste tijd meemaken waarin verderf, zeden- en wetteloosheid heerst......
Ik vind het soms juist wel prettig met Bach een afleveringetje Temptation te kijken. Whiskey erbij, sigaartje en voel zelf je superioriteit.
Als je erop terugkijkt lijkt het een ineenstorting, maar het is gewoon verandering op verandering op verandering. Kleine en grote.
@Draaikontje | 16-10-20 | 11:01: zelf luister ik geen klassieke muziek, maar ook geen 13 in een dozijn popmuziek van tegenwoordig. Ik zondig ook wel eens aan het Temptation kijken, plat vermaak is immers ook vermaak, bij gebrek aan beter op TV. Ik vind het op een voetstuk plaatsen van domme mensen gewoon irritant, ze voegen namelijk zo weinig nuttigs toe behalve plat vermaak. Met een goede producer kan iedere idioot tegenwoordig "rapper" of "zanger" worden.
Ben je ook een sukkel hoor. Iemand in elkaar slaan voor een ander.
Brillemans is er eehhmmm heel groot mee geworden....
Ja dat zijn zo'n lowlifes dat je er medelijden mee moet hebben.
Een "gevatte" opmerking gezien zijn laatste verblijfplaats!
Niet mee eens. Staat vast een beloning tegenover. Ik zorgde vroeger, als slap mietje, altijd voor een paar goede vrienden in de klasse 'lompe bolle die je niet boos wilt maken.'
@neonreclame | 16-10-20 | 10:52:
Werd André later niet gevonden, in de beton, in een ouwe oliedrum?
@oldandwise | 16-10-20 | 11:00:
Gevat is een goede, in het geval van de heer B.
@Ruimedenker | 16-10-20 | 11:00:
2 meter sessie inderdaad...
@Ruimedenker | 16-10-20 | 11:00: de brillenman idd
Ik denk dat ik covid heb want ik kan die teksten van mosterd steeds minder goed lezen.
Waarom is Jorit nog niet gewaterboard net zo lang totdat hij de namen van zijn vriendjes noemt? Wat een ongelooflijke softies zijn we tegenwoordig toch geworden.
*Jorik...
Ach, wat weet ik er ook van.
ik denk dat als je eens heel vies naar Jorik kijkt, hij spontaan als een sopraan de namen van zijn vriendjes begint te zingen.
m.youtube.com/watch?v=VTXCoJq2kOA
Shit is aan...!!!
Eens kijken of het OM dit keer tijd heeft.
Lul Kleine wil graag een badass drillrapper worden en is dit akkefietje dus heel goed voor zijn carrière.
Wat een heikneuter.
Wat een laffe rat is die Jorik Scholten zeg, wat een complete loser. Zou de moeder van zo'n lafaard nou blij zijn dat ze zo'n stuk pus tussen haar benen de wereld in geslingerd heeft?
Wie??
www.youtube.com/watch?v=_swivbEsD50
@Graaf_van_Hogendorp | 16-10-20 | 10:45: dit is slecht zeg.
@Graaf_van_Hogendorp | 16-10-20 | 10:45: Doet me denken aan zanger Rinus en Romana
little klein lulletje.
Die jongen is 1.40 cm. Kleiner dan onze Roel.
Is hij groter dan mijn collega graaf Sander Schimmelp.?
@Graaf_van_Hogendorp | 16-10-20 | 10:44: Een paar centimeter.
Je kan zo’n teststraat toch ook voor andere doeleinden gebruiken...
Het meest irritante is dat die Lil' Nietsnut natuurlijk precies weet wie de daders zijn, maar z'n bek houdt. Ik zeg: sluit hem maar op tot 'ie praat.
Je kunt hem in de cel 24/7 blootstellen aan de 'muziek' van Gordon. Moet je kijken hoe snel het ventje dan gaat babbelen.
@Tietmier | 16-10-20 | 10:53: Je kan hem ook een half uurtje bij Bubba stoppen. Maar dat heeft hij vermoedelijk nog graag ook.
Hij had al jaren geleden z'n bek moeten houden. Dan hadden we z'n gejank over money en bitches nooit gehoord. Er zal iets moeten zijn dat zijn lengte en Lil' pikkie moet compenseren.
@Tietmier | 16-10-20 | 10:53: Het zou me niks verbazen als hij een Gordon-fan is. Misschien moet je Megadeth aanzetten.
Sowieso zou je als rapper al met terugwerkende kracht moeten worden geaborteerd.... rappers voegen vanwege hun tering kudt muziek namelijk helemaal niks toe aan de maatschappij...
Volgens mij is dat bij Jorik ook gebeurd, maar bleef hij daarna in leven.
Lil raar kommaatje. Wie heet er nou Lil raar kommaatje?
Lillend pudding. Lillende massa. Da's een beetje waar ik aan denk.
Zo'n vet wijf waar als je aan de rechterkant van de buik duwt het aan de linkerkant doorgolft.
Daar denk ik aan bij Lil`. En daarom ga ik niet naar die herrie luisteren en wil ik niets met dat soort figuren te maken hebben.
Het is ook altijd wat met die juryleden. Ik greep een keer vrouw per ongeluk onder haar rokje. Daarbij was een man, bekend als Marco Borsato. Hij stuurde een paar vriendinnen op mij af en die hebben mij helemaal afgen**kt.
Die Amoebe dwerg zal vanavond in een of ander NPO programma te zien zijn waar hij kan uitleggen dat het zelf verdediging was.
Met als advocaat meneer Roethof
Nathan zal wel druk aan het bellen zijn voor een rondje damage control.
Lil' slachtofferrol bij Jinek.
Wat Lul Kleine nodig heeft is een leermomentje zodat ie een wat minder grote bek krijgt. Ik hoop dat ie op een dag de verkeerde tegenkomt. Als ik alleen al dat smoel zie van dat kutventje...
Minder grote bek? Tis een westerling toch?
Al die patatvreters zijn jankers, en hij heeft nog wel een eigen frietzaak.
Houw je muil joh!
Hoewel, je brengt me op een idee.
Straks ff lekker een patatje halen.
Thx Patatje2011
Hij kan niet eens dunken.
Patatvreter en frietzaak, dit kan echt niet. Make up your mind, patat of friet!!??
@Ruimedenker | 16-10-20 | 10:38:
Doe rustig aan he, u moet nog tennissen!
@Kuifje-naar-Brussel | 16-10-20 | 10:47:
Als hij dribbelt dan komt de bal boven zijn hoofd uit.
@VerganeGlorie | 16-10-20 | 10:57:
Friet natuurlijk
Zielig klein cokesnuivertje.
Loop je tegen z’n bitch aan...
“Hé! ken je nie uit je doppuh kjjkuh!”
Zo ouderwets.
In een drukke pub of club loop je wel eens tegen iemand aan. “Oh pardon” zeg je dan en gaat je verder feesten.
Tenzij je tegen de bitch van een cokesnuivende BefKefferT aanloopt.
L’af Kleine
Je zult niet ver naast de waarheid zitten.
Er zijn er wel meer die er graag een scene van maken. Niet alleen in de nacht horeca.
Onlangs liep een klein afro-surinamertje tegen mij aan in de super. Veel van hen zijn erg beleefd. Deze niet. Volgens het joch liep ik tegen hem aan en moest ik mij excuseren. Ik heb hem gemeld: "jij loopt tegen mij aan, ik niet tegen jou". Daar kon hij niet tegen op, bovendien ben ik 1,90m en hij 1,40
@AntiZanicz | 16-10-20 | 11:33: Dat was dan ook een moment om nooit meer te vergeten; een absoluut hoogtepunt in de historische strijd tussen volkeren dat men nog lang zal heugen en waarover geschiedkundigen ooit zullen schrijven dat dit het omslagpunt is geweest dat onze beschaving heeft gered van de ondergang die zo lang onvermijdelijk leek te zijn. De medewerkers en bezoekers van de supermarkt in kwestie zijn vast nog altijd diep onder de indruk dat zij persoonlijk getuige hebben mogen zijn van de erudiete wijze waarop u deze onverschrokken verdwaalde leeuwenvanger met het centrale dogma van Kantiaanse ethiek - ofwel het fundament waarop onze Westerse beschaving is gebouwd - figuratief om zijn oren heeft geslagen. Met reciprociteit vang je immers niet bijzonder veel leeuwen. Ook zijn huidige maar vooral toekomstige docenten, stagebegeleiders, werkgevers, collega's en buren zullen u allen zeer erkentelijk zijn dat u hem een beter mens hebt gemaakt. U geeft de reaguurders weer hoop in bange tijden. U verdient eigenlijk een prijs, subsidie, lintje, medaille, standbeeld, en een naar u genoemde straat in iedere gemeente.
Rechts op de foto van de knokploeg staat waarschijnlijk Jeroen Koningsbrugge, voor hem is het natuurlijk ook gewoon crisis. Maar ik kan ernaast zitten. Zo lastig, dat identificeren met een nachtkijker.
Wat een minkukel. Ik zie veel NPO-momentjes in zijn nabije toekomst, waarbij hij mag uithuilen over het Grote Onrecht dat hem is aangedaan. Tussen neus en lippen door krijgt hij uiteraard ruimte om zijn nieuwe taalkunst te pluggen.
En een NPO award
Opvallend dat alle vrienden van Jeroen van den Berg altijd weer met vechtpartijen in het nieuws komen. Hopen dat dit niet eindigt in een Koen Everink-scenario...
Het is dus niet zo dat als je niets kunt nog wel rapper kan worden.Een rapper kan nog wat.
Geen klapper in elk geval.
Die miet kan nog niet een natte krant doorscheuren.
En trouwens, rap kun je het niet noemen.
Hij pakt er wel dikke knaken mee, dat dan weer wel.
Ga toch een kruiwagen duwen, kabouter.
Ik verbaas mij er wel altijd over dat dit soort mensen gld als water lijkt te verdienen. Hoe dan, waarmee dan?
Ben wel blij hoor, dat dit alles mij verder helemaal ontgaat.
Maar tóch intrigeert het mij wel eens.
Spotify en YouTube streams met name.
@Rohin | 16-10-20 | 10:29: Ach welnee. Volgens mij heb je 1 miljoen Youtube views nodig om 1.000 euro te verdienen.
Het zal wel vooral veel netto zijn. De staf werkt voor een fooi, ook zwart.
Dat hondje lag toch met lijkstijfheid op de salontafel nadat Lil' Kleine wat vage drugs had laten slingeren die dat hondje had opgelikt?
Lijkt mij dat de dierenarts dat hondje gewoon weer reanimeert en dat alles goed met hem/haar gaat.
GS, ik heb het stuk in het AD vluchtig doorgelezen, maar volgens mij werd het glas gegooid door het slachtoffer. Enfin, de rapperts dienen weer als lichtend voorbeeld voor de jeugd.
Inderdaad. Begrijpend lezen is voor @Mosterd nog best een opgave.
Aangifte doen? Ik had als slachtoffer even een groepje gevormd, die twee karatemannetjes geneutraliseerd en dan ter plekke even over Lil' Kleine 's hondenkopje geürineerd.
Wat denkt die sleutelhanger wel niet.
Ik krijg onmiddellijk fantasieën over dat dat slachtoffer de zoon van R. Verhoeven zou zijn...
DrumPiet met zijn Ellert-en-Brammert-complex.
@Van Urk | 16-10-20 | 10:25:
LOL! +1
Knap hoor, in je eentje een groepje vormen. Waarom niet meteen een komplete legergroep eigenlijk?
@obominotie | 16-10-20 | 10:33:
Later.
@obominotie | 16-10-20 | 10:33: met genoeg vuurkracht kan je op z'n minst een peleton halen!
Lil' Kleine is echt zo'n naschoppertje. Ratje.
Of zo'n etterbakje dat als eerste ruzie uitlokt en zodra de aandacht getrokken is snel naar z'n groepje loopt die het dan mogen uitvechten. Hij heeft wel een vooruitstekend gebit om op te timmeren maar dat terzijde.
Vanavond in het blanco Journaal?
*Bitches bitches..!!*
Mam..!!
Ik kom niet bij de bovenste plank.:!!
Het is die hele mentaliteit die ik uitkots, bij ons thuis beginnen ze gelukkig allemaal in te zien wat een trieste gasten dit zijn.
Gaaf man ruzie zoeken en als je in de meerderheid bent even stoer doen voor zo'n stomme kech. Droeftoeter.
Waarschijnlijk zou het slachtoffer Jorikje één-op-één hebben opgevouwen.
Zegt mij niets, ken hem niet. Wil dit graag zo houden. Dank.
Ik word oud...
Van harte gefeliciteerd! Ik weet het nog niet, maar ik hoop het wel.
Misselijk kwalletje. Prototype Amsterdams patjepeeërtje. Altijd al gevonden, zoiets zie en voel je.
Van iemand die zichzelf Lul' Kleine noemt valt ook niet veel beter te verwachten.
Door dit misdrijf werd de status van little ukkie verhoogd tot gangstah rappah van de westkust. Vanaf nu deelt hij het leed waaronder ukkie gebukt gaat in de keiharde samenleving en hoe goed hij zich wel niet redt. Had ik al gezegd dat zijn hondenkop een terugkerend thema wordt in zijn nieuwe klaagzang?
Als het de matties van "Lil" zijn kan hij toch gewoon zeggen hoe ze heten?
De titel rapper is al te hoog gegrepen voor zo'n achterbaks mannetje wat alleen met vriendjes durft op te draven. Droeftoeter!
Jorik Scholten. Zit in dezelfde hoek als die Famke Louise. Tenenkrommend dom. Van het niveau 5 + 3 is te moeilijk, want twee oneven getallen die opgeteld even wordt. Het beste is totaal negeren, dit volk. Het beste voor iedereen.
Hopelijk zorgt het Covid-19 er voor dat we Lil en Famke nooit meer terug zien op de socialmedia of op tv. Heeft het toch nog iets goeds
Ik ga mijn best doen...
Ja sorry hoor, maar als je per ongeluk tegen iemand aanbotst, dan vráág je er ook om natuurlijk. En dan waarschijnlijk ook nog geen respect getoond, tja, tja, tja.
Gek trouwens. De ouwe Mosco hield zich natuurlijk ook alleen maar op met schorriemorrie, maar die behield op één of andere manier wel zijn waardigheid. Alles wat daaronder uit die stamboom groeide wordt alsmaar meer louche.
Welke vocale professional noemt zich in hemelsnaam ‘Lul Kleine’?
Heeft iemand trouwens mijn leesbril gezien?
Ja, die lulgt op de kast bij het lulgtknopje.
Lekker snuggere manager ook wel, die zo'n schuldbekentenis appt.
Had ie pa maffiamaatje niet beter eerst ff om advies kunnen vragen?
Dat is zn oom, niet zn paps
@Weerduivel | 16-10-20 | 10:31: O nee, dat is weer die andere. t Barst van de moskofietsen
Wat een treurig leven heb je als je dan 'manager' van zo'n leeghoofd moet spelen. Of loopjongen. Zorgen dat de coke en Snickers klaar liggen in de kleedkamer en in elkaar gebietste burgers omkopen.
En de kots opruimen.
Schitterend. Gisteren een huilartikel van een of andere c-lijster die geen inkomen meer heeft door corona. Hij overweegt een switch.
Ik zou zeggen ga maar eens echt werken lutser. In de zorg of gemeentereiniging. Doe je nog wat nuttigs.
Komt het door de foto of is die linker een wandelend skelet?
Ik dacht hem al te herkennen van de Biologie les.
Ik herken hem van Castlevania.
Wel handig, die hoeft de deur niet open te doen maar kan gewoon via het spleetje aan de zijkant.
Kan Rutte niet even een verbod op rappers in de coronawet rommelen? Lijkt me stukken gezonder voor de volksgezondheid dan een tijdelijk verbod op alcohol.
Helaas, rappen valt onder het gedoog beleid.
Passend. youtu.be/qMADkhy26aM
Bright side: bedreigt worden door een rapper geeft in Amsterdam inmiddels voorrang op de woningmarkt.
Dat is wel wat je krijgt als je gajes zoals deze "Lil Kleine" en die andere minkukel " Boef " uit het riool haalt en tot sterrenstatus verheft. Het is en blijft tuig van de richel.
Talentloos tuig van de richel. Dat is eigenlijk nog het verbazingwekkende.
@J-van-de-Bontekoe | 16-10-20 | 11:11: Nee hoor. Het merendeel van de mensen is zwakzinnig. En soort zoekt soort.
Ik durf hier geen ironische tegel van te bakken. Joris houdt niet zo van stijlfiguren. Eigenlijk logisch ook wel, op GeenStijl.
Joris tieft iedereen die verontwaardigd/boos is weg, Schelden met down mag ook al niet meer. Mag tyfusventje nog wel?
Ach Pibasso, tot voor kort was ik nog nooit weggejorist. Ik had toen toch het gevoel dat ik er niet helemaal bij hoorde. Mijn eerste Joris is hier dan ook groots gevierd.
Zijn Lul' is dan Klein, zijn daden zijn groot. Voorbeeld voor de 'jongeren'.
Jongeren die de "toekomst" hebben ?
Tja, als je 1.40m bent en wat te compenseren hebt... Wat een sneuneus. Twee andere sneuneuzen afsturen op een gast die geen idee heeft. Dapper hoor. Alleen z'n teksten zijn nog laffer.
Ik kende ook zo’n kleine met een Napoleon complex.. Erger nog, ik had in de tijd weinig in te brengen..
Mijn naam is haas.
Het bizarre is dat dit soort hoogbegaafde explosieven zelden wordt uitgerangeerd, maar juist enorm populair wordt en blijft in praatprogramma's waar we getuige mogen zijn van mea culpa, tweede kansen en de goede jongen die erachter steekt.
Vanavond bij tante Eva
Derde kans.....
Vierde kans.....
Vijfde kans.....
Enz.
Wat mij betreft van meet af aan compleet kansloos.
Had nou maar nee gezegd tegen MDMA...
Dan was je misschien beter terecht gekomen.
Bent u, of kent u?
Nee en nee.
off topic:
Hoe is het eigenlijk met DJ Glades? De nieuwe generatie is wel weer lekker aanwezig he? www.instagram.com/p/CGYJpjIn5qB/
"Hij is een rasssist, weet je."
En maar provoceren. En daarna uithuilen, liefst bij de medeslachtoffers van de NOS.
"om dit gewoon even goed en professioneel op te lossen tussen jullie twee". Nee, de zaak is al goed en professioneel opgelost. Vandaar ook die aangifte...
Hoe kwam die manager trouwens aan het telefoonnummer van het slachtoffer? Via de eigenaar van de club blijkbaar, volgens het artikel. Niet zo heel netjes van die eigenaar.
How a retributionwar started.
Ja het hele lijstje afwerken, schending van de privacy, bendevorming, slagen en verwondingen, een goeie advocaat kijpt de stront uit lil's kleine darmpjes, ik maakte hem helemaal af, dat weet ik wel zeker.
Lid van het knokteam van Jorikje.
Dan ben je echt gangster.
Onze eigen Danny DeVito.
Ik ken geen nummer van hem. Daarom doen zijn hosmosvriendjes dit soort trieste dingen. Lil pikkie
@Keutels | 16-10-20 | 10:19:
... so then I started blasting: www.youtube.com/watch?v=4e6IKG2Xxzw
@Keutels | 16-10-20 | 10:19: DeVito is een groot talent. Hiervan blijkt bij jorik niets.
Nou, inderdaad, hiphop heeft de wereld echt wat gebracht... nigga's, whores and bitches en gene respect voor andermans leven. Super vooruitgang dat equality gedoe.
REAGEER OOK