Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Applek! Sid Lukassen blijkt Renaissance-Volkert

Verwarde gamer in het boreale spectrum roept op tot 'echt letterlijk uitschakelen' van (linkse) mensen en vraagt zich af of "aanslagen nodig zijn" om hem, "de meest invloedrijke politiek denker van Nederland en Vlaanderen" vaker in talkshows te krijgen.

Via het Briefje van Jan Dijkgraaf doken whatsappjes (hierboven en na de breek) uit maart 2019 op. Alweer een lek ja. Alweer in de context geknipt. Maar ze zijn echt, en ze zijn van Sid Lukassen, want in de video hieronder erkent hij dat het een 'filosofische discussie" was, en dat hij "letterlijk" niet letterlijk bedoelde. Dat Dr. Sip een beetje geschuffeld was, dat wisten we al. En het woord "letterlijk" wordt heel vaak verkeerd gebruikt. Maar we zien maar één manier waarop je deze whatsappjes kunt lezen: als rechtse geweldsfantasieën tegen linkse mensen.

Harde werker Sid Lukassen heeft een lange staat van dienst, volgens de Wiki die hij vermoedelijk zelf geschreven heeft. Van een traineeship bij ALDE (vvd) en een stage bij de Kamerfractie van de vvd, tot een raadslidmaatschap voor die partij in Duiven (2010 - 2018). Laten we hopen dat MinPres zijn boeken niet te veel ter harte neemt.  Maar tegenwoordig werkt Sid als onderzoeker voor de ECR, de EU-fractie waar ook FvD in zetelt, en zijn hij en Thierry Baudet ideologische zolderkamerbuddies.

Deze gelekte citaten passen in een collage van dit soort (h)uilgeluiden uit de FvD-hoek, en een kritisch mens zou een patroon kunnen ontdekken in deze context. Is dit waar Baudet zijn mosterd haalt als hij spreekt het over "de cultuurmarxistische linkse mainstream" die "de vernietiging van Nederland" zouden willen? Een harde maar sombere conclusie: Forum blijkt in de inner circles van de partij weer met iemand opgezadeld te zitten met ideeën die als romanplot misschien nog te verdedigen zijn, maar die bij elkaar opgeteld niet normaal zijn, en die we niet normaal moeten maken. Wordt dat weer een royementje, of nemen de borealisten het niet zo nauw met een geweldsfantastje meer of minder?

Dr. Sid zegt dat hij "letterlijk" niet letterlijk bedoelde

Reaguursels

Inloggen

Wat dit soort mannetjes zo eng maakt, is niet dat ze ideeën, uitstraling of aanhang hebben, maar juist de afwezigheid van dat alles bij Geenstijl mogen overschreeuwen vanaf hun skai-leren bankje. Waar de kat net nog op gekotst heeft.

borderlijntje | 11-05-20 | 01:33

Ik vind Sid zijn analyses en hypotheses en opinies en stukjes vaak scherp. Het is een aparte vogel maar wel uniek en intelligent.
Op zich heeft hij een punt wat betreft het letterlijk uitschakelen, het is bewezen effectief kijk maar naar uitgevochten oorlogen en aanslagen, uiteindelijk hebben de winnaars(recht van de sterkste in de natuur) het weer voor het zeggen. Maar op dit moment in onze huidige tijdsgeest is dat natuurlijk hartstikke moreel verwerpelijk. We leven gelukkig nog in een land waar we het met praten en stemmen en een parlementaire democratie zaken kunnen oplossen tot nu toe. Maar ik snap de frustratie op “rechts”. De frustratie over de linkse media, het beschermen van daders, de uitgifte van belastingpoet aan cultuurclubjes en immigranten, de kaalslag en bureaucratie in de zorg. De haat naar onze tradities en cultuur. Ik zie liever meer vrijheden voor ons rechtse mensen m.a.w. geen belastingpoet naar al die onzin waar ik niet achter sta. Die frustraties “op rechts” heb ik soms ook. Maar ik hoop nog zeker in de toekomst dat we nieuwe partijen op plekken hebben, een politieke omslag kunnen bewerkstelligen , maar wel via de legale wegen zonder aanslagen en burgeroorlogen. Op dit moment kan dat dus via eigen media, boeken, bijeenkomsten, mond op mond reclame en scherpe debatten en vooral laten zien dat het anders kan en mensen daar van overtuigen.

timmey | 10-05-20 | 13:03 | 1

een zuil dus

Jack Horner | 10-05-20 | 13:13

Dat lukassen een koekwousje was wist iedereen die zichzelf niet een tien dubbelwandige bubbel in ge-dunning krugert heeft al lang. Niks nieuws onder de zon. Mensen die zich volledig toeleggen op het vergaren van volgelingen door het uitten van hun moreel verheven waarheden kun je eigenlijk wel per definitie afschrijven

F#ckingAwesome | 10-05-20 | 12:25

Lijkt wel op het scenario van de "Nacht van de lange messen". Zoiets zet de deur open naar een dictatuur. Dat moeten we toch niet willen met z'n allen.

TitanFoxX | 10-05-20 | 12:23

Geweldadig(e gedachtes) tieren welig ‘op links’ maar worden keurig en loyaal binnenshuis gehouden. Daar kunnen rechtse opportunisten veel van leren

Mijnbescheidenmening | 10-05-20 | 10:36

Een nieuwe rage, artikelen schrijven over prive appjes. Vraag me echt af wat voor mensen dergelijke appjes gaan lopen delen met journalisten of bloggers, de oerhollandse stasi mentaliteit. Je ziet die sid toch geen aanslag plegen man, hij is gefrustreerd, telde niet tot 10 en blaat wat in een app.

grownoodlyappendages | 10-05-20 | 10:30 | 1

hoop dat ze gewoon weer met elkaar gaan converseren. in plaats van die verwerpelijk phones... man man man... die kleinzerigheid van oohhh die man denkt aan de optie van een rechtse Volkert... wat een nare man. hij kijkt er rationeel naar. niet emotioneel.

Jack Horner | 10-05-20 | 13:17

De leider heeft het over ‘de cultuurmarxistische mainstream van VVD tot en met SP (..) die Nederland wil vernietigen’. FvD-jongeren doen antisemitisch en een ‘denker’ flirt met geweld.
En dan in de slachtofferrol kruipen als anderen liever niet meer met je willen samenwerken.

brownsugar | 10-05-20 | 09:27

Is dit alles? Is dit nu zo schokkend?

Hij zegt niet HOE ze uitgeschakeld moeten worden... Ontslag op staande voet zou ook prima kunnen...

_Roy_ | 10-05-20 | 08:30 | 4

excecutie op time square. Iemand die het verdient (zeg maar wat.. stel 11/09 is hoax en de bedenker daarvan ofzo). executie door Trump zelf in een gameshow uitvoering, zal wel kijkcijfers opleveren.. brengt weer de oude tijden naarboven in een nieuw jasje

Jack Horner | 10-05-20 | 13:22

dat taboe op de dood alsmaar... beetje doorbreken mensen het is 2020

Jack Horner | 10-05-20 | 13:23

stelletje hedonisten!

Jack Horner | 10-05-20 | 13:26
▼ 1 antwoord verborgen

Dat geweld is wel een ding. De vraag blijft; linkse indoctrinatie wat doe je er aan

3Xniks | 10-05-20 | 08:20

Wat flauw zeg
Beetje append filosoferen over het breken van de macht van het meningenkartel letterlijk gaan nemen.
Het is toch ook soms gekmakend om altijd maar tegen die deugmuur aan te lopen?

Aforist | 10-05-20 | 04:59

Pre-emptive -weggejorist-. Met hoe links geenstijl is in de comments zal mijn gedachtengoed vast niet door de beugel kunnen. Ah well...

Rest In Privacy | 10-05-20 | 01:20
-weggejorist-
Walter E. Kurtz | 10-05-20 | 00:21
-weggejorist-
BalBroek | 10-05-20 | 00:20

Iets met autisme, puistjes, eenzaam zolderkamertje, geen meisje, en een facinatie voor wapens. Uiteindelijk gaat het fout met zo een iemand.

nokkenaskettingklem | 09-05-20 | 23:25

Ach, hij heeft natuurlijk gewoon gelijk. Iedere dag hoor je op de NPO radio en tv vertegenwoordigers van links honderduit kwaken. Daar staat nauwelijks enig ander gedachtengoed tegenover

Rest In Privacy | 09-05-20 | 22:52 | 1

Dit kan natuurlijk niet, maar lees ik nu dat de linkse R.U.G. niet voldoende wil meewerken met een onderzoek naar de vermeende paspoortenhandel van een linkse professor? Van dat soort zaken kan ik anders gaan denken.

SIogra | 10-05-20 | 04:40

Wat een gezeik de hele tijd. Je zou haast denken dat men FvD bewust aan het saboteren is.

MarkyS | 09-05-20 | 22:47

Lekker jonge Sid.. Ik heb 2 boeken van je en ik vind je lachten.
Dit zijn appjes van meer dan een jaar geleden. Als je van een borrel en een biertje houdt, hoop dat dit voorbij waait en je vergeven wordt. De bedronken geest waarin dit is geschreven is er een van ons allemaal.

Gewoon even uitzitten, uiteindelijk komt alles goed.
Bronze Age Pervert

Schwanzeleber | 09-05-20 | 21:08

Wat een geouwehoer en verklikkerij met die fvd app groepen de laatste tijd. Ik durf te wedden dat iedereen die nu moreel zit te vingerwapperen, zelf ook niet al zijn of haar appjes in de openbaarheid durft tentoon te stellen.

Sceptische_autist | 09-05-20 | 21:05

"... de meest invloedrijke politiek denker van Groot-Nederland..."
Man man, dan loop je niet naast je schoenen, dan ben je ze echt kwijt.

Schoorsteenveger | 09-05-20 | 20:58
-weggejorist-
Ooievaar | 09-05-20 | 20:17 | 1

Daarom,

vermindert uw digitale afdruk.
geen social

ptrck | 09-05-20 | 20:06

Uit de school klappen zoals Jan doet dan ben je gewoon een vuile NSB-er simpel zat. Heb verder niks met Sid die zichzelf nogal graag hoort praten maar dit doe je gewoon niet... NOOIT!

Roadsurfer | 09-05-20 | 20:03 | 1
-weggejorist-
Neighborhood_Bully | 10-05-20 | 09:24

Het artikel van Van Rossum over Claudia de B was raak. Kennelijk lukt het wel als de protagonist(e) van het niveau “Pabo met clownschoenen” is. Zodra het echter de diepte ingaat, ontbreek het overzicht en vallen er compensatieklappen.

Nick_Star | 09-05-20 | 19:53
-weggejorist-
honde | 09-05-20 | 19:28

Uitschakelen is een goed idee. Alleen is de vraag hoe! Netjes effectief. Of modderen we nog een paar decennia door hier op GS. Links deelt uit !! GS bericht erover. Rechts is verlamd en verdeeld. Reaguurders verontwaardigd. Topics met 1000 reacties of meer...... En toen??

Rest In Privacy | 09-05-20 | 19:08 | 3

CalamityJane, ik heb dit ‘handen in de lucht’ wanhoopsgebaar hier regelmatig gelezen. Verandering middels democratische weg is schier onmogelijk gebleken, daar ze van bovenaf a.d. knoppen draaien wie wel en wie niet tot het links-globalistische kartel mogen behoren. Ondertussen benutten ze o.a. het geld (=arbeid) van diegene welke ze telkens als populisten (codewoord voor nazi) wegzetten om de bevolkingssamenstelling zo snel mogelijk te wijzigen, ik merk op dat dit een misdaad betreft zoals omschreven in het volkerenhandvest van Geneve. Wat dan eventueel zou volgen is de ‘harde weg’, echter het verleden heeft al zoveel bloedige opstanden gekend (houd ook rekening met bijkomende afrekeningen e.d.) dat ik dit ten stelligste afraad. Ook zal een spiraal van geweld ontstaan waar dan bijna niet meer uit te komen is. De laatste en in mijn ogen beste route is die van het constant herhalen van de klare feiten, immers dan gaan mensen langzaam maar zeker inzien hoe er met hun gesold wordt, hoe ze voorgelogen zijn en dag in dag uit vernederd worden. Ik vertrouw dus op het zelfstandige denkvermogen van mensen, hun drang naar vrijheid en uiteindelijk naar gerechtigheid.

Bijkomend is verandering noodzakelijk, en die verandering is al reeds ingezet. Kwestie van focus en doorpakken dus.

Sw.Dwaallicht | 09-05-20 | 20:53

Dank voor uw bemoedigende woorden.

meester schakers nodig

Rest In Privacy | 09-05-20 | 21:40

En wat geeft 20% van de Nederlanders (PVV en FvD) met radicaal rechtse ideeen het recht om andere mensen “uit te schakelen”?
De veiligheidsdiensten hadden tussen toch gelijk met hun waarschuwing voor Extreem rechts

brownsugar | 10-05-20 | 09:03

Nou, nou. Liquidaties hoeven ook weer niet, maar een tot geweld bereide achterban hebben lijkt wel een pre te zijn voor een revolutionaire beweging. Links werd immers groot met rellende proleten, burgerlijke ongehoorzaamheid, bedreiging, vandalisme en terroristische aanslagen. De meest recente aanslag, die op Pim Fortuyn, heeft links geen windeieren gelegd. Volkerts clubje, Groenlinks, regeert inmiddels zonder ooit in een kabinet te hebben gezeten. Er kwam geen grote ruk naar rechts.

Geweld, of liever gezegd de dreiging daarvan, beïnvloedt wel zeker het (lokale) beleid. Burgerlijke partijen als de VVD, de (moderne) PvdA en het CDA, zijn geneigd tot compromissen en tribuut betalen in plaats van confrontatie. Extreem Links en zeker de Islam zullen dus veel meer gedaan krijgen dan zelfs de meest geharde PVVer of FvDer, die in wezen gewoon een brave, gezagstrouwe pik is.

Trekbeest | 09-05-20 | 18:48

Sid Vicious

skoftig | 09-05-20 | 18:46

Ik schakel ook wel eens wat uit. En maak dagelijks onderscheid tussen bruin, zwart en wit. Blauw en rood ook. Sommige aders van bekabeling kun je beter niet in contact met elkaar brengen. Maar dit nu ook op de maatschappij te gaan toepassen met een set schroevendraaiers gaat me wat te ver. Maar ik maak me wel eens zorgen om idd gamers waarvan hun denkbeeld, echte leven en bestaan vaak niet verder reikt dan hun Acer monitor.

Mark van Leeuwen | 09-05-20 | 18:46

Wat een mongeaul.

DrumPiet | 09-05-20 | 18:33

"Volgens de Wiki die hij vermoedelijk zelf geschreven heeft". Is een boute bewering van Van Rossem die geen grond heeft. Kennelijk alleen om iemand zwart te maken. En anders graag even een link. Sid Lukassen heeft trouwens wel wat krediet opgebouwd en mag ook best een keer de plank mis slaan.

jochum1980 | 09-05-20 | 18:27 | 1

haha de plank misslaan?
De drol mist de gehele schutting en zal nooit en te nimmer ergens meer serieus genomen worden.
Toedels, rechts extreme idioot Sid.

Berbaar | 09-05-20 | 19:34

Uitschakelen. Wie dat woord letterlijk neemt komt toch echt op 'belemmeren om de functie te vervullen'.
Dat kan door iemands fouten te openbaren. Door politieke spelletjes. Door open sollicitaties. Noem maar op.
Dat 'uitschakelen' ook wel eens figuurlijk wordt gebruikt om 'vermoorden' uit te drukken dat wordt júist in deze context uitgesloten door er 'letterlijk' voor te zetten. Wie de tv uitschakelt heeft gewoon de uitknop ingedrukt, niet uit het raam gegooid.
Dus we kunnen nu allemaal heel verontwaardigd doen over een filosofisch appje van iemand die tevens FvD aan hangt, maar dan ben je moedwillig aan het misinterpreteren. Dat misinterpreteren is de basis van de Baudet-is-fascistisch-frame dat door links wordt gebezigd. Het hielp Fortuyn zijn graf in, dus het werkt. Wat wel verbaasd is dat sinds enkele weken ook een zeker kritisch weblog lijkt te zijn gevallen voor die propaganda van links.

Joostmochtnietsweten | 09-05-20 | 18:15

Ongeacht of dit soort uitspraken uit linkse of (fvd)rechtse hoek komen is het goeie zaak dat GeenStijl dit op een kritische wijze blijft aankaarten.
Maar of dit iets is wat de alternatieve gedachte/redenatiestroming (schaar ik GeenStijl zelf ook onder) goed kan gebruiken is een andere zaak (aangezien die al zo klein is).
Maar het betekent wel dat deze stroming de capaciteit tot zelfkritiek blijkt te hebben en dat zie je niet terug in huidig links MSM, dus ik snap de negatieve reacties hier niet zo goed

Zitmaaierrijbewijs | 09-05-20 | 18:01 | 1

Het is heel eenvoudig: stem niet op partijen die niet tegen kritiek kunnen. Dat zijn allemaal akelige figuren. Politieke richting of kleur maakt niet uit. Gezond verstand en kunnen relativeren wel.

Rest In Privacy | 09-05-20 | 18:25

Als je tegenwoordig politicus wilt worden, kun je maar beter nóóit een Twitter-account hebben gehad of nog hebben, nóóit bezig zijn geweest of bezig zijn met WhatsApp, nóóit een Facebook- of Instagram-account hebben gehad of nog hebben, en zelfs ooit geen Hyves-account hebben gehad.

Al dat getikker op internet levert alleen maar problemen op.
Afgezien daarvan loop je het risico tegen een lantaarnpaal te lopen of overreden te worden door bijvoorbeeld een vuilniswagen.

Peter Emile | 09-05-20 | 17:59 | 1

Geen social media. Dan ben je per definitie verdacht...

Dranonymous | 09-05-20 | 19:22

Ik heb een probleem met de verkiezingen volgend jaar. Was er maar een goed rechts alternatief, niet van die gekkies.
Ik denk dat het Agema, Bosma of de HIddemeister moet worden. Die anderen zijn toch allemaal een beetje weird.

Gerf | 09-05-20 | 17:58 | 2

De meeste mensen stemmen op lijsttrekkers, maar hun stem komt meestal niet bij die lijsttrekker terecht. Als een partij bijvoorbeeld op 20 zetels in de peiling staat, dan maakt het niet uit op welke van de 20 je stemt, dan zal jouw stem alleen het verschil maken of de nummer 21 in de lijst gekozen wordt. De andere optie is als je op iemand stemt op een "onverkiesbare plek". Als die genoeg stemmen krijgt, dan komt die alsnog in de kamer, ten koste van iemand hoger op de lijst. Dit is een paar keer voorgekomen bij D'66 die een Turk op een onverkiesbare plek gezet hadden, waarna specifieke stadswijken massaal op die persoon gestemd hadden.

petersteenkamp | 09-05-20 | 18:45

Vergeet Annabel niet...

NPOlitiekgekleurd | 10-05-20 | 08:51

Eigenlijk geeft die toestand van Sid en de toespraak van Arnon Grunberg wel het gelijk van Baudet voor een eigen zuil weer. Bij de opkomst van Fortuyn kreeg een groep mensen die tot dan toe nauwelijks gehoord werd, een stem. Er kwam veel sentimentaliteit bij kijken toen Fortuyn begraven werd. Ik snapte dat heel goed, want ik had in Delfshaven gewoond. Delfshaven wordt nu hip, maar was dat niet. In mijn straat stonden drie drugspanden. De mensen in de oude stadswijken hadden geen stem. En zijn ook niet vertegenwoordigd in allerlei organisaties. De linkse partijen juichten als ze iemand als de politiek correcte beschaafde Arnon zien, en kotsten als ze de ondankbare wijkbewoners zagen. Maar ik heb gezien dat hun grieven, weliswaar vaak onbehouwen naar voren gebracht, niet altijd onterecht waren. Peper en consorten hadden er een puinhoop van gemaakt, en eerlijk is eerlijk, Aboutaleb doet het veel beter en luistert naar iedereen. Mijn ideaal was dat mensen die opgegroeid zijn in wijken als Delfshaven, allochtoon en autochtoon, elkaar zouden vinden in idealen als beter onderwijs, betere huisvesting en meer banen als conducteurs en concierges. Ik zag dat ze worden uitgespeeld tegen elkaar, ook nu nog in DENK en PVV en onmachtig worden gemaakt.
Maar ik denk nu dat het tijd wordt dat er een zuil komt, die de laag opgeleide werknemer en de ondernemers met elkaar gaat verbinden. De politiek en journalistiek blijft maar dezelfde mensen bedienen en bashen. Er is echter wel een valkuil in de politiek die Baudet bedrijft. Thierry en Sid moeten wel weten dat er een verschil is tussen academische werkelijkheid en politieke werkelijkheid. Ik raad hen aan het einde of misschien wel helemaal het boek Romantiek te lezen van Rudiger Safranski, waarin hij tegelijkertijd de illlusies van de jaren zestig fileert, maar ook aangeeft, dat met de romantiek de fantasie aan de macht kan komen en dat werkt niet goed uit. En anders kun je ook nog een dunner boekje lezen: The Politics of Myth van Ellwood.

Rest In Privacy | 09-05-20 | 17:49

Fail. VVD is helemaal geen rechtse partij meer. Dat heeft Klaas Dijkhof zelf gezegd.

Mahatma | 09-05-20 | 17:28 | 1

O, heeft u een linkje?

mr.money | 09-05-20 | 19:50

"Als je VVD en FvD bij elkaar optelt dan ben ik nu de meest invloedrijke politiek denker van Groot-Nederland (Vlaanderen incluis want daar ben ik huge)".

Wie dit soort dingen over zichzelf beweert, is bij mij he.le.maal. "af".
Alsof we al niet genoeg zelfpijpers hebben in de politiek.

Jammer allemaal. Ik dacht dat ik bij het FvD eindelijk mijn politieke thuis had gevonden. Maar in dat huis blijken te veel mensen met stront aan hun schoenen rond te lopen, dus ik weet het niet zeker meer.

Peter Emile | 09-05-20 | 17:24 | 1

Sid is niet geliëerd aan het FvD,
dat maakt de pers er her en der weer van,
en Geenstijl ook, 'gehuil uit de FvD hoek' etc.

vander F | 09-05-20 | 17:46
-weggejorist-
ik_wacht_niet | 09-05-20 | 17:24 | 1

Wat bedoelde hij met wegkrijgen? Afvoeren of via de cancelculture mensen van posities halen. Lekker boycotten omdat er een keer iemand gekwetst is. Klagen bij adverteerders omdat iemand het had over lekkere wijven. Of omdat iemand openlijk zegt te stemmen op Thierry of Wilders. Zoiets?
In het geval van het laatste is het niks anders dan dat 'links' en 'progressief' al tijden doet tegen iedereen die tegen de stroom in durft te zwemmen. Tamelijk hypocriet als men hier ineens verontwaardigd over doet. Borrelpraat is doorgaans erger.

Deflatiemonster | 09-05-20 | 17:07

Word een beetje moe van Joris. Hij zal trouwens ook wel moe zijn, want iedere vorm van tegenspraak wordt verwijderd. Of is er een algoritme aan het werk?
Ik hoop het, want anders vrees ik dat ook hier de commercie heeft gewonnen.

MarkiesDeBalzaque | 09-05-20 | 17:02 | 3

Ja dat valt mij ook op.

Joostmochtnietsweten | 09-05-20 | 18:04
-weggejorist-
Dwarsdenker | 09-05-20 | 18:38

Hij is echt moe...

Dwarsdenker | 09-05-20 | 18:48

De vraag is wat er is voorgevallen tussen geen stijl en Thierry Baudet, ogenschijnlijk geestverwanten, wat de hetze richting Baudet zou kunnen verklaren.

Tarvo | 09-05-20 | 16:59 | 5

zitten gewoon teveel figuren tussen die GS en TPO zouden wegjorissen en permabannen. niet vanwege wat lolmemes, maar vanwege het onironisch bruinekaalkopjes gehalte zoals dit gelul van Sid. Ik hoef ook nie geassocieerd met een grote focus op rassentheorieën enzo, ondanks een kern van waarheid erin. Ga je geen verkiezing mee winnen, en is ook totaal niet nodig om de kiezer te overtuigen. Doe gewoon normaal. Dat zegt men ook al jaren over Wilders.

klimaatsloper | 09-05-20 | 17:40
-weggejorist-
Tarvo | 09-05-20 | 18:08

Of je blijft als medium (bijv. GS) kritisch. Zeg maar waar je voor betaald wordt.

mr.money | 09-05-20 | 19:52
▼ 2 antwoorden verborgen

Filosofische doodswensen. Weer eens wat anders. Halfgare gekken daar bij Forum. Jammer.

HypodePipo | 09-05-20 | 16:57

Sid is een beetje klungelig en komt wat onhandig over. Los daarvan inhoudelijk een prima kerel met interessante ideeën. En logisch dat hij weg is bij de VVD. Sid is een paar maten te groot voor die leeghoofden. Misschien wel iets minder groot dan ie zelf denkt.

Ride_On | 09-05-20 | 16:49

Tsja, als je het persoonlijke appverkeer van mensen ongevraagd gaat publiceren op internet, zonder het hele gesprek en de daaraan voorafgaande discussie er bij te zetten, dan denk ik dat deze apps nog netjes zijn.

me163komet | 09-05-20 | 16:43

En daar zitten we dan in de brokstukken van wat eens Forum was.

Rest In Privacy | 09-05-20 | 16:40 | 4

Eva is nog een lichtpuntje. Die verrast steeds door consequent en rustig te argumenteren.

JamesMurphy | 09-05-20 | 16:55

Eva is fantastisch! Hubba hubba

mr.money | 09-05-20 | 19:53
▼ 1 antwoord verborgen

Eens een VVDer, altijd een VVDer. Lukkassen is gewoon een mol. Maar ja, dat mag je niet zeggen want dan word je tegenwoordig in het kamp van 5G alu hoeden geplaatst.

Murk Ratte | 09-05-20 | 16:18 | 6

@Berbaar | 09-05-20 | 16:24: nu Ybeltje met haar glazen bol bij de VVD vertrokken is hebben ze bij de VVD wel een groot probleem natuurlijk. Nu wordt het maar raden wie de volgende is die vertrekt.

Sinterbikske | 09-05-20 | 17:07

Tuurlijk, een mol.. Plaats je jezelf direct mee in het paranoia kamp

RandyBiel | 09-05-20 | 17:48
▼ 3 antwoorden verborgen

Ok, dan maar een inhoudelijke reactie waarom ik zo'n pesthekel heb aan dit soort stemmingmakerij.

Ik werk veel in de veiligheidsbranche. Daar wordt vaak op bezuinigd, de grenzen van regels opgezocht, werk onvoldoende prioriteit gegeven totdat er een groot incident gebeurd. En dan zijn de rapen gaan, heeft iedereen alles fout gedaan, en is iedereen vergeten dat de deskundigen honderden malen aan de bel hebben getrokken om de boel enigszins te redden. Hoe vaak ik niet heb gehoord dat het wellicht beter is om een keer een groot veiligheidsincident te hebben om iedereen weer eens wakker te krijgen waarvoor we het ook alweer allemaal doen. Bedoel je dan dat iedereen dood moet... niet natuurlijk niet. Hop je dat er zo'n incident plaatsvindt.... nee natuurlijk niet. Het een matter of speech. Dat lees ik ook in de WhatsApp berichten van Sid. Wat moet je allemaal wel niet doen om een keer je boodschap over de bühne te krijgen in de totaal verrotte mediawereld met alle woke losers. En als je de context weglaat, dan slaan zo'n berichtjes nergens op en hebben ze louter doel om schade aan te richten. En daar doen jullie vrolijk aan mee... aldus mijn bescheiden mening.

Ik zie wel of dit ook weer gejorist wordt.

Rest In Privacy | 09-05-20 | 16:17 | 6

@Trumme | 09-05-20 | 16:25: Uhm... dat zijn andersoortige incidenten. Meer Chernobyl, Fukushima, Bhopal, overstroming 53, etc.

Rest In Privacy | 09-05-20 | 16:28

Ja daar ben ik het wel mee eens. Zeg ik dan als computerofiel met een speurneus in beveiligingsincidenten. Context is alles.

Rest In Privacy | 09-05-20 | 16:41

Vaak wordt een slechte situatie door vele werkers in stand gehouden omdat "we kunnen de klant -patiënt - bezoekers - toch niet in de steek laten. In de zorg hoor je meestal "we doen het voor de patiënt" en "zonder ons staan zij in de kou".
Een deel van die werkers vindt het heerlijk om nodig te zijn.

Het is verbazingwekkend wat er gebeurt, als 1 of 2 mensen zelf grenzen stellen en de verantwoordelijkheid gewoon bij de leidinggevende neerleggen.

Arachne | 10-05-20 | 02:15
▼ 3 antwoorden verborgen

GroenLinks, D66 en de SP zitten al decennialang vol met lui die andersdenkenden daadwerkelijk willen uitschakelen. Hoor je nooit iets over. Dus dit stuk is wederom een schoolvoorbeeld van selectieve verontwaardiging.

Themistocles | 09-05-20 | 16:15 | 4

@me163komet | 09-05-20 | 16:48: als Volkert Pim opruimt, ruimen de ambtenaren vervolgens de sporen in de computers op. Zo gaat dat bij links Idd.

Sinterbikske | 09-05-20 | 16:57

@me163komet | 09-05-20 | 16:48: Klopt. Antifa heeft als regels dat ze zoveel mogelijk een masker dragen en nooit met politie-agenten praten. Daardoor blijven ze veel anoniemer dan hun politieke tegenstanders.

petersteenkamp | 09-05-20 | 18:50
▼ 1 antwoord verborgen
-weggejorist-
Kinkfactor | 09-05-20 | 16:13 | 1

En uiteindelijk zit het zo in dit spel:
Degene, die werkelijk iemand letterlijk probeert uit te schakelen is degene die what-ups zit te lekken.

MistaRazista | 09-05-20 | 16:11

Populistische partijen vervullen al jaren de ondankbare rol van maatschappelijk veiligheidsventiel. Een geschenk uit de hemel dus eigenlijk voor de gevestigde orde. Ze kanaliseren gevoelens van onbehagen en zorgen dat die een stem krijgen, maar vooral bovengronds blijven, waar ze gecontroleerd en beheerst kunnen worden. Een serieuze bedreiging voor het onneembare Fort Plasglaswas zullen ze nooit worden, mede doordat ze maar moeilijk in staat blijken het stabiele stadium van politieke volwassenheid te bereiken. Door blunders en onderling gesteggel, maar ook omdat het blijkbaar algemeen geaccepteerd is dat een dooddoener als 'we moeten het populisme niet in de kaart spelen' volstaat om beleid te legitimeren en tegelijkertijd de aanhangers van populistische partijen dermate verdacht bruin te maken dat die een maatschappelijk risico nemen als zij zich publiekelijk uitspreken. Meer verantwoording dan dat hoeft kennelijk niet meer te worden afgelegd door Team Plucheplakkers Dit volstaat, waarmee met wel zeer grove hagel wordt geschoten en veel Nederlanders over één kam worden geschoren (dus niet alleen FVD- en PVV-kiezers). In ieder geval, er gaat uiteindelijk iets bewegen onder dit geopolitieke gesternte en het vergt niet al te veel voorspellend vermogen dat dit niet geweldloos gaat verlopen. Hierbij denk ik niet aan politieke moorden, maar eerder aan culturele en etnische botsingen. De islamsplijtzwam heeft lang gefungeerd als middel om de bevolking à la Grunberg in te delen in goed en fout, maar de PvdA heeft inmiddels aan den lijve ondervonden hoe het voelt om van binnenuit te worden geëxploiteerd door aan de weg timmerende antidemocraten.

Schulzie | 09-05-20 | 16:06 | 5

Ik zie dat de veroorzakers van deze "verdeel en heerst" strategie er op uit zijn om eventueel middels gewelddadig conflict, meer macht te verwerven. Of obsceen veel geld te verdienen aan de daarmee samenhangende handel. En het lukt aardig... CO2 credits, groene subsidies, ECB als middleman in de instabiele Euro, etc etc. De instelling van de elite is : Ieder voor zich en God voor ons allen. Als dat maar goed gaat.

Dr van | 09-05-20 | 16:37

Als je in een democratie partijen toestaat, maar ze vervolgens in een cordon sanitaire kan zetten en demoniseert, kun je rustig praten over een gecontroleerde oppositie zonder stem. Het is net China, maar dan anders.

MistaRazista | 09-05-20 | 16:38
▼ 2 antwoorden verborgen

Appjes lekken van een privé gesprek, waarbij de context ontbreekt, dat als enig doel heeft om de ander te beschadigen, is NSB gedrag. Diegenen die daar wederom mee aan de haal gaan ( o.a. Jan Dijkgraaf, Cris Aalberts etc.) weten dat diep van binnen ook, maar de kachel moet branden, dus zetten ze hun moreel kompas op een laag pitje en springen op de kar van smeerlappen, zichzelf triomfantelijk op de borst kloppend: kijk mij eens deugen.
Driewerf Bah!

Marie Curieux | 09-05-20 | 16:05 | 1

Het spreekwoordelijke "het achter de ellebogen hebben"

Dwarsdenker | 09-05-20 | 19:14
-weggejorist-
Rest In Privacy | 09-05-20 | 15:56
-weggejorist-
naraga | 09-05-20 | 15:55 | 1

Hmm, dit komt nu naar boven maar wat speelt er nog meer ? Deze tegenbeweging was te voorzien : De lieden die begonnen zijn met de demonisering van "radicaal rechts" die bijdroeg aan de eerste politieke moord sinds eeuwen, zijn nu de hoogste rechter, AFM baasje enzovoort en zij zijn ondergronds gewoon doorgegaan met de demonisering. Dat is de oorzaak van deze wrok vanuit rechts. De escalerende aggressie van links tegen ongewenste meningen is een ernstige verstoring van de machtsbalans en vindt in oa Sid zijn tegendruk. Ik hoop maar dat het geen bende wordt.

Dr van | 09-05-20 | 15:46 | 7

@GeenHeil | 09-05-20 | 16:24: Het punt met het afschaffen van een zoveel mogelijk objectieve wereldbeschouwing is dat men hiermee bovenaan de hierarchie een hele tijd door kan modderen totdat alles wat daarvoor werd opgebouwd kapot is. Daarbij komt ook nog dat ontkennen van de niet gewenste wrkelijkheid electoraal voordeel oplevert. Na verloop van tijd komt toch weer de werkelijkheid naar boven en onstaat bv honger, chaos, schaarste of wat dan ook. Een betere aanpak zou zijn om beleid te bepalen aan de hand van oorzaak-gevolg relaties van handelen en verantwoording nemen. Helaas is dat weg vandaag de dag. Zie bv bio-massa, windmolens, integratie problemen, instabiele Euro, corona paniek etc. Toch zal de werkelijkheid uiteindelijk verantwoording afdwingen, alleen helaas niet bij diegenen die de oorzaak van het verval zijn maar bij de volgzame massa. Dat was eerder als zo en dat gaat weer gebeuren. We gaan het zien.

Dr van | 09-05-20 | 17:08

@Dr van | 09-05-20 | 16:16: Morele kaders bieden een objectieve waarheid en die zijn door links gesloopt want je kan je eigen moreel wel bepalen.

Arachne | 10-05-20 | 02:10
▼ 4 antwoorden verborgen

Ik kan dit nooit goedkeuren want het ontkrachtigd de stelling dat de kogel van links komt.
Evenzo dat de meest geweldadige ( nog steeds), regimes, naast de Nationaal socialisten (links), de socialistische en communistische zijn.
Daar wil je niet bijhoren!

Ray Skak | 09-05-20 | 15:46 | 3

Ja ageert tegen een fantasme. Link, socialisme en zelfs communisme hebben vooral te maken met afdwingen van of opkomen van rechten van burgers, werkers en arbeiders in de economische sfeer. Verder ook zwaar op mensenrechten. Die regimes die dan opgenoemd worden zijn vooral autoritair, law & order gericht, met fascistische trekken. Eigenlijk meer verbonden met elke gedachtegang dat oplossingen moeten komen van een leider, regering of politiestaat om "schoon schip" te maken. En als dat eenmaal in gang gezet is wordt de centrale macht nooit meer opgegeven behalve na strijd, grote onrust of revolutie. Dit gaat eigenlijk meer om de tijdloze strijd tussen alle structuren van macht en de rusteloze menselijke geest.

GeenAccount | 09-05-20 | 15:55

@GeenAccount | 09-05-20 | 15:55: Ach, wat leuk. Om hier het aloude excuusriedeltje van socialisten en communisten te lezen mbt de bloedbaden die hun doctrine overal ter wereld heeft aangericht. Dacht dat het al uitgestorven was. Links is apriori autoritair, afdwingend inderdaad, omdat het geen genoegen neemt met de natuurlijke status quo. Idealisten, noemen ze zichzelf graag. Het is nooit goed hoe het is - de situatie moet worden gemanipuleerd en omvergeworpen. Overal zie je dan hetzelfde gebeuren, van Het Lichtend Pad in Peru tot de revoluties van 1917 en 1949: die ideale wereld moet worden geschapen door ideale mensen. En waar die ideale mens wordt gecreeerd (want die bestaat niet van nature klaarblijkelijk) is er automatisch een groep die buiten de boot valt. Want niet zo ideaal. Minderheden en autonoom- of andersdenkenden. Of je nou een dissident was op Cuba of Pim Fortuyn in de ogen van Volkert - ze moesten het veld ruimen voor die ideale wereld. Dan zijn die 'rechten van burgers' opeens ver weg. Weet je trouwens welke socialist ook voor die 'rechten' opkwam en de lieveling was van de vakbonden en de basis legde voor een groene verzorgingsstaat? Okay...

kapoerewiet | 09-05-20 | 16:12

@kapoerewiet | 09-05-20 | 16:12: Hitler schafte de vakbonden af. Hij vond dat het welzijn van de arbeider, de werker, de heilige taak was van de staat. Daar had hij de vakbonden niet bij nodig.

Arachne | 10-05-20 | 02:07
-weggejorist-
watergeus | 09-05-20 | 15:44

Ijdele Sid is klaar. Ten onder gegaan aan ridicule ijdelheid.

de Voorzittert | 09-05-20 | 15:43

Ah, Sid doet een Baudetje, die is namelijk ook ergens de belangrijkste en meest invloedrijke in.

GeenHeil | 09-05-20 | 15:38 | 3

Tjer zit in ieder geval hoog bij jullie volk.

Graaf_van_Hogendorp | 09-05-20 | 15:41

Haha, een Baudetje doen. Goeie !

Dr van | 09-05-20 | 15:48

"de cultuurmarxistische linkse mainstream" Tja klopt toch wel als een bus.
Ik deed laatst een gedachten experiment. Hoe zouden we de moderne idealen uitleggen aan een 19 eeuwse man:

Dus meneer, in de toekomst word er wel 60% belasting geint van iedereen. En zelfs dat is niet genoeg om alle overheidprogramma's te bekostigen. Dus wat we hebben gedaan is dat we de belasting die onze kinderen gaan produceren nu alvast in het heden uit gaan geven in de vorm van bonden, staatsleningen en obligaties.

Dit doen we zodat we dit geld kunnen gebruiken om grote hoeveelheden immigranten uit de derde wereld te importeren. Deze immigranten eindigen veelal in zelf segregerende colonnes en zijn vaak generaties lang staatsafhankelijk, om over de criminaliteit nog maar te zwijgen...

"Mijn hemel.... komt het volk niet in opstand?"

Nee hoor, de belasting worden al afgepakt voordat men het loon krijgt dus ze merken het niet zo erg. En ondanks dat de druk van de groep die we importeren zo groot is op het sociale stelsel blijven we er continue alles aan doen om deze groep immigranten te laten groeien. Het is zelfs zo dat als je je er enigszins tegen verzet dat dit zeer nadele gevolgen heeft voor je carrière en sociale stand.

"Maar... maar... werkt het volk dan niet slechts om zijn eigen ondergang te bekostigen?"

Ja, kinderen worden geboren in grote financiele schuld, en veel van die schuld werd gebruikt om henzelf demografisch te vervangen. Maar zo ziet men dat niet. Er is een grote homogenisatie in onze tendensen, veelal door slecht staatsonderwijs. Boeken die in uw tijd zijn geschreven meneer... die kunnen wij al lang niet meer lezen.. laat staan nog produceren. Maar toch menen wij nu in alles de ultieme wijsheid in pacht te hebben.

"Mijn god, Heeft men niks meer aan de natuurlijke orde der dingen? De kerk? God boven man, man boven vrouw, vrouw boven kind? De liefde voor volk en zijn eigen cultuur?"

Meneer, daar doen wij allemaal niet meer aan. Alle vraagstukken die de grootste geesten in uw tijd bezig hielden daar hebben we allemaal een antwoord op bedacht die luid: "Weg met de here! en vroeger was iedereen dom/stom en racist" God heeft plaatsgemaakt voor wetenschap. Grote bedrijven die research bekostigen om resultaten te behalen die zijzelf willen zien. Dat is onze nieuwe god. Netflix en NPO(lichtdozen waar wij uren per dag naar staren) de nieuwe apostelen.

En man en vrouw daar doen we al helemaal niet meer aan. Er zijn nu 58 genders, en hoe meer geperverteerd je jezelf kwa sexuele orientatie publiekelijk presenteerd, als des de moreler word je ervaren door je medemens.

Meeste mensen belichamen geen religieuze waarden meer en opereren nu totaal op begeerte. Geperverteerde seks, gepeverteerde series, muziek en films. En dit allen is geen bron van schaamte meer, we zijn er trots op en wanen onszelf verheven.


Het is maar goed wat we geen tijdmachine hebben. We zouden ons kapot moeten schamen als we aan onze voorvaders moesten uitleggen waar we nu mee bezig zijn. We leven oprecht in de ruines van betere mannen. En dit is geen pessimisme of fatalisme maar misschien het beste advies dat je ooit hebt gehoord: Er komt geen herstel, emigreer.

KutFilosoof | 09-05-20 | 15:38 | 5

@elfenstein | 09-05-20 | 15:51:
"Er is niks mis met geperverteerde sex met 58 verschillende genders"

Hmmm. Laten we dat nu eens met z'n allen van de balkon zingen vanavond.

MistaRazista | 09-05-20 | 16:01

Emigreer waarheen ? Het is overal dezelfde shit ook in Canada.

Beter wordt het niet meer.

sprietatoom | 09-05-20 | 16:20

@elfenstein | 09-05-20 | 15:51: De meeste beschaving hadden, kort voor de implosie, een zeer vrije seksuele moraal, oftewel alles mag en met iedereen. Ook met kinderen en verkrachting was een van de vele variaties.

U bekijkt het door uw post 1960 bril met een zeer ruime liberale blik.
Zodra die tijd aanbreekt (en die komt), wilt u op knieën kruipen naar een plek met een daadwerkelijk hoogstaande moraal.

Arachne | 10-05-20 | 02:03
▼ 2 antwoorden verborgen

Ach, ach. De val van dit rariteitenkabinet zag je al van verre. Wel sneu voor degenen die in de val van deze fantasten zijn getrapt en nu koste wat kost Forum blijven verdedigen. Stap maar gewoon over na Greet. Die is ook maf, maar heeft een stuk minder last van waanbeelden zoals de revolutie predikende gekkies achter Forum hebben.

beldewouten | 09-05-20 | 15:37 | 6

@KutFilosoof | 09-05-20 | 15:49: De term "extreem rechts" is sowieso een van de meest succesvolle propagandaleugens ooit, uitgevonden door de Soviet propagandadienst. De Nazi's waren cultureel rechts maar economisch extreem-links, inclusief een "social justice" programma tegen de vermeende onderdrukking door joden. Tot 1941 noemden de Nazi's en Soviets elkaar "broeders in het socialisme" maar na de inval van de Nazis in de Soviet Unie werd de term "extreem rechts" uitgevonden om de bescheiden verschillen tussen het nationaal-socialisme en het communisme te benadrukken. De holocaust was niet het gevolg van vrije-markt denken of respect voor het recht op bezit. Communisme, fascisme en nationaal-socialisme zijn alle drie voortgekomen uit het Revolutionair Socialisme.

petersteenkamp | 09-05-20 | 19:05

Een overlap van systemen vanuit een en dezelfde bron, aldus. Net zoals het Judaïsme, het Christendom en de Islam de zelfde loten aan de boom van het Abrahamisme zijn. De nationaal socialisten en de communisten hebben elkander letterlijk uitgemoord, dit geld eveneens voor het Christendom en de Islam welke al eeuwenlang op voet van oorlog met elkaar zijn. De fascisten en nationaal socialisten hadden het weer op het Judaïsme en op het Christendom gemunt (ja, want de bezette landen en de Geallieerden waren Christelijk). Door deze waanzinnige clash kon de Islam mooi ontkomen en aansterken. Nu iedereen vrede met elkaar wil komt de Islam het nog een keer proberen, die ruiken de leemte in het moegestreden Westen.

De quintessence is derhalve: totalitaire systemen versus ander denkenden = boel lijken. Overigens is beldepopo een trol, maar dat terzijde.

Sw.Dwaallicht | 10-05-20 | 00:59

@petersteenkamp | 09-05-20 | 19:05: Fout. De PR machine van Stalin kwam met de term fascisme om het socialisme van Hitler mee te labellen.
Stalin kon Hitler moeilijk een vunzige socialist noemen. De sovjets noemden zichzelf, in die tijd, internationale socialisten.

Arachne | 10-05-20 | 01:57
▼ 3 antwoorden verborgen

Kijk, Sid, vals bescheidenheid is geen deugd. Maar jij ruikt echt veel te veel aan je eigen windjes. Sjesus.

Gen. Maximus | 09-05-20 | 15:35

Bizar dat die journalisten elkaar nu via dit soort wegen in de rug prikken. Het vak journalist stond al wankel. Dit soort acties helpen daar zeker niet bij.

CzMichiel | 09-05-20 | 15:34

De tijd dat men de FvD blijkbaar als nuttige splijtzwam voor de PVV heeft gezien is ook voorbij. Alle VVD-mollen ontploffen nu braaf als landmijnen. Boze Sid aan de schandblok. Mob-lynch.
Maar niet getreurd.
Gelukkig zijn er veel mensen zonder geweldsfantasieën, zoals met 50ty shades of gray is bewezen.
Die spelen ook geen spelletjes met veel geweld, kijken geen netflix of TV met veel geweld, kijken geen nieuws met veel geweld en gaan de hele dag wandelen onder de regenboog met hun eenhoorns.
En verder schakelt Sid niets en niemand uit behalve zijn lichtschakelaars en wij spelen niet in minority report.
Einde boodschap van het moedership.

MistaRazista | 09-05-20 | 15:34

GeenStijl is een speeltuin waar populistisch geneigde personen veilig op en neer kunnen rennen terwijl ze duidelijk wordt gemaakt dat er grenzen zijn: no violence.

Tegelijk wordt het linkse denken bekritiseerd en en alles wat door de mand valt kan afgevoerd worden doordat er hier niet in de linkse heilige huisjes geloofd wordt.

In beide opzichten vervult GS een nuttige functie, hoewel ik soms denk dat hier wat teveel het populistische gedachtengoed een rol speelt. Maar als de realiteit van Brexit en Trump niet voldoende is om het populistische tij te keren dan weet ik niet wat wel werkt.

cugel | 09-05-20 | 15:31 | 5

Dat woord populisme zit je hoog en je gebruikt het wel erg graag . Alle beloftes die Rutte ooit heeft gedaan en waarvan hij er niet eentje heeft ingelost ,was dat populisme of kiezersbedrog ?

Koning BongoBongo | 09-05-20 | 15:50

@cugel | 09-05-20 | 15:45: Tsja, met een linkje naar wiki ben je er nog niet voor mij hoor, gemakzuchtig denken noem ik dit. D66 was ooit begonnen als vernieuwende, populistische partij. De Franse revolutie zou je populistisch kunnen noemen. Interessanter vind ik waarom je dit trefwoordje gebruikt - ik vermoed om automatisch iets te diskwalificeren. Als ik dan lees hoe je redeneert - namelijk volgens het axioma van 'als de boeman iets goed vindt dan zal het wel slecht zijn' - verklaart dat wel wat voor mij. Poetin houdt ook van Sint Bernhard-honden. Kutbeesten dus?

kapoerewiet | 09-05-20 | 15:58

@Koning BongoBongo | 09-05-20 | 15:50: Klopt, populisme gebruik ik voor alles wat ik afkeur in de huidige politiek, basaal gesproken Mensen die achter Farage, Brexit en Trump staan.
En gebroken beloften van Rutte vallen onder kiezersbedrog (hoewel de realiteit het misschien niet toestond) en niet onder populisme.
@kapoerewiet | 09-05-20 | 15:58 U verdient een beter antwoord, maar is het bovenstaande voorlopig goed genoeg?

cugel | 09-05-20 | 16:08
▼ 2 antwoorden verborgen

Hoe je het ook wendt of keert, de cultuurmarxistische mainstream is alomtegenwoordig. Ik kreeg van de grootgrutter een proefabo op Blender of hoe heet die vergaarbak cadeau. Hoezeer ik ook aanvinkte waar m'n interesses lagen, elke dag krijg ik een selectie gevoerd van wat de "redactie" (ze noemen het met een sjiek woord 'curators': allemaal leden van de inclusitie en sociologie-lichtgewichtjes) belangrijk vindt. De zegeningen van de EU voorop, daarna de betogen van de gender- en klimaatagitprop. Ik weer wat voorkeuren aantikken: nee, niet dit, wel dat. Maar voor stukken van rechtser snit moet ik dan betalen (bovenop premium-account) en ze worden ook nooit voorgelezen (op zich een handige tool) - het is weer een voorbeeldje van hoe moeilijk het is voor Henk en Ingrid om toegang te krijgen tot andere argumenten dan het linkse, pro-EU, pro-klimaatakkoord, pro-migratie, pro-inclusitie geluid.

kapoerewiet | 09-05-20 | 15:28 | 2

Heb er ook heul kort een abo op gehad. Echt helemaal kut. Had het kunnen weten natuurlijk met dwdd ubergriezel Klopping als fuhrer.

MarkiesDeBalzaque | 09-05-20 | 15:40

De term curator wordt niet gebruikt om het sjiek is.
Die wordt gebruikt omdat zij zichzelf als beheerder van jouw zaken hebben aangesteld. Zij bepalen wat jij mag zien, want jij volgens hen niet in staat dat zelf te bepalen. Jij kunt de informatie niet op waarde schatten en de selectie bepalen.

Arachne | 10-05-20 | 01:54

Denk dat Sid steeds dezelfde mensen zal tegenkomen in het gangpad met schoonmaakmiddel de komende tijd..

klimaatsloper | 09-05-20 | 15:21 | 3

Ja die staat inmiddels wel op de radar bij de diensten, net als veel andere FVD en PVV-erTs.

Berbaar | 09-05-20 | 15:22

Oh als ie dan af en toe een injectie neemt, is ie weer veilig voor corona

RandyBiel | 09-05-20 | 18:06

Aangezien zo'n excuusvideo alleen voor links NL gemaakt wordt en feitelijk nul effect heeft, is het misschien wijzer om à la Trump er een schepje bovenop te doen, of twee! :D

blokkadeleider | 09-05-20 | 15:19 | 2

Dat lijkt me fantastisch, go Sid!

Berbaar | 09-05-20 | 15:21

Precies.
Dit gaat weer helemaal over niets.
Dom volk.

Ben Adam | 09-05-20 | 17:24

Er bestaat inmiddels groepsimmuniteit tegen selectieve verontwaardiging om de grootste bedreiging tegen de gevestigde orde in diskrediet te brengen.
Ik haal althans mijn schouders op en vertrouw erop dat FvD de totale idioten met gevaarlijke en antidemocratische ideeën eruit filtert en royeert als zij lid blijken te zijn.
Vooralsnog heb ik een rotsvast vertrouwen in de grootste ledenpartij van Nederland. Ik ben het niet met alle standpunten eens, maar FvD komt wel het dichtst bij mijn opvattingen. Niet links, niet rechts, wel democratisch.

Chiant | 09-05-20 | 15:17

Met al dat geframe ben ik als de dood voor een volgende politieke bloedbad door de demonisering vanuit linkse hoek. En Thierry moet eens goed gaan doorlichten wie er allemaal in het FvD rondlopen of er invloed op hebben? Maar goede vraag: hoe doe je dat? Hoe weet je wat anderen lopen te appen en wie ze werkelijk zijn?

Jan, Leiden | 09-05-20 | 15:13 | 7

@5611 | 09-05-20 | 16:25:
Keurige mensen bij de VVD. Hahaha. Mooi. Schandelenlijsten onthouden zijn de stemmers op die VVD niet bijzonder goed in, nee Haha.

Jan, Leiden | 09-05-20 | 17:22

@Berbaar | 09-05-20 | 15:20:
Daar gaat mijn vraagstelling juist over. Het is niet allemaal te controleren, slechts achteraf bij bekendheid te repareren.

Jan, Leiden | 09-05-20 | 17:23

@Berbaar | 09-05-20 | 15:20: Gelukkig vertrekt er bij de VVD nooit iemand! En je zet jezelf weer te kijk,gaat het over FVD en je komt ineens je holletje uit.Zegt weer genoeg.

SpicyMchaggis | 09-05-20 | 17:27
▼ 4 antwoorden verborgen

Heerlijk.
Thea en Theo Vinex liepen al weg van het FvD en inmiddels weten ze niet hoe snel ze moeten wegrennen van die boreale uilskuikens.
Muhahaha........

Berbaar | 09-05-20 | 15:08 | 2

Hiep, hiep, hoera. Theo, Thea.

pielemuisje | 09-05-20 | 15:18

Alles eter dan stemmen op bejaarden-moordenaar Mark pRutte & Co.

Roadsurfer | 09-05-20 | 20:00
-weggejorist-
Kinkfactor | 09-05-20 | 15:06

Oh boehoe wat erg. In de tussentijd is er nog geen linkse politicus/politica vermoord door een rechts iemand. Echter is er wel een rechtse politicus in koele bloede doodgeschoten in het mediapark door een linkse aanhanger van milieudefensie, greenpeace en nog tal van andere subsidiesponzen. Dat is de realiteit. Dat is een feit.

Old_Spice | 09-05-20 | 15:04 | 6

@Berbaar | 09-05-20 | 15:10: Theo van Gogh ging er ook nog aan en Wilders kan nog steeds niet zonder beveiliging. Hij ontvangt elke dag nog doodsverwensingen van links volk.

Rest In Privacy | 09-05-20 | 15:55
-weggejorist-
Roadsurfer | 09-05-20 | 20:01

Breivik heeft honderden linkse jongeren doodgeschoten. Maar dat past niet in dat eenzijdige wereldbeeld van je.

brownsugar | 10-05-20 | 09:19
▼ 3 antwoorden verborgen

Misselijke rat, past ook precies bij die Jan Dijkgraaf, altijd over andere bezig zijn en zelf nog nooit iets wezenlijks gepresteerd hebben.

zwellevertje | 09-05-20 | 15:05

Maar mag hij het nou zeggen of niet van Rossem?
Mag meneer dr. Sid nadenken over iets, daarover communiceren met bekenden via in principe prive kanalen? Is het wel ok om aandacht te schenken aan een serie appjes die door slechts 1 van de twee deelnemers (de rancuneuze dus) is vrijgegeven of neem je dan deel aan een soort kliksysteem?
Zomaar wat vraagjes, als het je te persoonlijk wordt in het openbaar op GS mag het ook via de app (ghehehe...)

elfenstein | 09-05-20 | 14:58 | 14

@Berbaar | 09-05-20 | 15:30:

Alles onder een microscoop leggen, je mist het grotere plaatje door zo in te zomen op een filosofisch privé gesprek tussen personen.

In potentie wil een grote groep in Nederland een andere, strengere koers dan de VVD, die overigens slechts 20% van de kiezers trekt.

Laat een Joost Eerdmans anders terugkeren naar het Haagse.

sprietatoom | 09-05-20 | 15:43

@sprietatoom | 09-05-20 | 15:43: Ja, berbaar is duidelijk niet fan. Wat ook mag. Het is duidelijk dat de angst voor een groot FVD er bij sommigen goed in zit.
Laten we ervan uit gaan dat het zelfreinigend vermogen van de reaguurders haar werk doet en zijn tegels gewoon in één oogopslag zien voor wat ze zijn. Wellicht vinden we elkaar weer op andere onderwerpen maar qua FVD was ik er al snel klaar mee.

Pieter_Auper | 09-05-20 | 16:03
▼ 11 antwoorden verborgen

Nou ja, dat hij zichzelf de meest invloedrijke politiek denker vindt van Groot-Nederland nog wel, en denkt dat hij huge is in Vlaanderen..., dat maakt al het voorgaande natuurlijk wel meteen onschadelijk. Want dat is hij niet. Noch invloedrijk, noch een politiek denker, noch huge in Vlaanderen.
Jan Boskamp en Maggie De Blok. Die zijn huge in Vlaanderen. Die zijn huge, everywhere.

Stormageddon | 09-05-20 | 14:57 | 7

Waarom spreekt Sid in de derde persoon over "Thierry" als de gesprekspartner in de app Thierry zelf zou zijn?

Chiant | 09-05-20 | 15:36

@Chiant | 09-05-20 | 15:36:
U heeft niet opgelet, de andere deelnemer is Jurriaan Maessen, sinds een jaar fulltime FvD basher en haatsmurf.

elfenstein | 09-05-20 | 15:40
▼ 4 antwoorden verborgen

Nou, ik ga met een ijzeren wil weer ten strijde trekken tegen het onkruid. Een slag die alleen kan worden gewonnen met doorzettingskracht, discipline, overwinningsdrang, ja zelfs overheersingsdrang. Verliezen is geen optie, losing sucks.

pielemuisje | 09-05-20 | 14:52 | 2

Met een flinke gasbrander is het zo klaar.

elfenstein | 09-05-20 | 15:11
-weggejorist-
Rest In Privacy | 09-05-20 | 14:52 | 1

In de toekomst moet Sid z'n appjes hier even posten alvorens die naar andere telefoons te slingeren. De gemiddelde reaguurder had hem hiervoor kunnen waarschuwen en behoeden natuurlijk. Sid, jij domme lul, luister dan ook eens.

Ommezwaai | 09-05-20 | 14:48 | 4

Even aannemende dat het tijdsframe van Sid zijn apps en 'als je Thierry dood wil schieten zeg dan paf' overeenkomen zoals hij zegt dan had menigeen hier ook de verontwaardiging en boosheid op de tong liggen en in de reacties geplempt.

GroetenVanUrk | 09-05-20 | 14:55
▼ 1 antwoord verborgen

"de cultuurmarxistische linkse mainstream" is gewoon een feit, kijk om je heen. Als je dat niet ziet moet je toch echt bij jezelf te raden gaan.

boebidoeibi_mehmeh | 09-05-20 | 14:43 | 4

Oh god gaat dat armoedige altright gejank ook weer beginnen?

RandyBiel | 09-05-20 | 14:51

@RandyBiel | 09-05-20 | 14:51: Dus u ontkent het? Vraag even bij uw Vakgroep Sociologie hoeveel VVD-ers er werken.

Piet Karbiet | 09-05-20 | 14:55

@Piet Karbiet | 09-05-20 | 14:55:
Sorry ik werk in de wapen & energie sector. Tussen redelijk wat VVD'ers. En gelukkig vrij dat domme altright geneuzel.

RandyBiel | 09-05-20 | 15:12
▼ 1 antwoord verborgen

Dit kan ik niet meer volgen. Ik vaar op mijn eigen gevoel/ vaar mijn eigen koers

frisenfruitig | 09-05-20 | 14:43
-weggejorist-
Capo-dei-capi | 09-05-20 | 14:42

Nog zo'n gestoorde aluminiumgek. Hadden we er dat nog niet voldoende van?

RandyBiel | 09-05-20 | 14:39

Lucassen die gepromoveerd is in de Filosofie, zou het toch kunnen dat hij een beetje aan het filosoferen was met zijn gesprekspartner om te zien hoe die in het leven staat ?

sprietatoom | 09-05-20 | 14:37

Debiel.

Rest In Privacy | 09-05-20 | 14:36

De gesprekspartner van Sid is blijkbaar Juriaan Maassen, die op dit moment alles wat met FvD te maken heeft kapot probeert te maken. Een jaar geleden stond hij er nog anders in. Dit is gewoon rancuneus en laag bij de grond, wraakporno.

Sinterbikske | 09-05-20 | 14:36 | 1

Het is Maessen, en z'n laatste artikelen gaan slechts over 1 ding: die duivelse FvD. Een man met een missie....
journa.com/jurriaan-maessen

elfenstein | 09-05-20 | 15:17

Het is al tijden zo dat je dit soort zaken moet beschrijven als: "Je zou bijna gaan denken dat ..." en "Ik vind dat er wat dit betreft bijna ..." Anders word je door het linkse trollenkamp gelyncht. Die mogen ongestraft ergere dingen roepen.

Piet Karbiet | 09-05-20 | 14:34

hij zou zo bij FvD kunnen. Wat een mafklapper zeg.

yeps | 09-05-20 | 14:31

Is het een hele ouderwetse gedachte dat WhatsApp berichten in geest vallen van het postrecht, en dat prive WhatsApp gesprekken lekken in principe tegen het postgeheim ingaat en dus strafbaar zou moeten zijn?

Fijn_dat_je_er_bent | 09-05-20 | 14:30 | 6

@sprietatoom | 09-05-20 | 15:49:
Dat gaat over briefgeheim vertalen naar mail etc... maar helemaal onderaan staat 1 zin die suggereert dat het lezen van prive mail/apps die niet voor jou bestemd zijn nu ook al strafbaar is.
-
"Het briefgeheim geldt volgens de Grondwet dus nog niet voor je e-mails, maar het is ook niet zo dat je e-mailverkeer nu totaal onbeschermd is. Het bewust lezen van iemands persoonlijke mail valt onder het schenden van privacy en is dus strafbaar. "
-
Lijkt mij dat het publiceren van prive-mails en andere digi-communicatie dus sowieso niet mag?

elfenstein | 09-05-20 | 15:56

@elfenstein | 09-05-20 | 15:56:

Lijkt me een mooie zaak voor een proefproces omdat de ontvanger van de berichten ongevraagd de berichten van de ander publiceert.

Waarschijnlijk zal de rechter oordelen dat er zogenaamd een groter belang gediend werd.

sprietatoom | 09-05-20 | 16:10
▼ 3 antwoorden verborgen

Vind dit geen strak verhaal. Pas ook hoor en wederhoor toe. Laat de context uitleggen etc. ik vind ook screenshots niet geweldig, dat wringt ook. Zijn de screenshots echt? Maar er hangt wel een heel betoog aan. Er moet echt meer fundament zijn voor een dergelijk betoog. Disclaimer: Ik heb trouwens geen en wil ook geen enkele verwantschap met de inhoud van de ""apjes"".

Schilder58 | 09-05-20 | 14:27

Dat 'lekken' van jaren oude appjes begint ondertussen een trend te worden of niet?

Iemand zei laatst nog dat je het kan hebben over de koers van het land en de grote uitdagingen van onze tijd, of dat je als 'rechtse media' verdeeld kan blijven janken over tweets en appjes.

Bij dit 'applek' van Sid krijg krijg ik een dubbel gevoel. Ja, wat hij zegt is niet chique, en dat erkent hij zelf ook, maar mag je in een zwak moment waarbij een bepaalde context speelt niet gefrustreerd of emotioneel reageren en moet je altijd op je beste gedrag zijn (in apps)?

Wat mij hierbij irriteert is dat in deze 'gelekte apps' de gesprekspartners nooit tegengas lijken te geven, het gedrag even corrigeren, maar juist het vuurtje nog even opstoken en er in het moment niets van zeggen, om jaren later dat mes nog even in de rug te steken. Je bent in vertrouwen met elkaar in gesprek en ik vind het achterbaks om dat zo publiekelijk te maken. Het is een soort wraakporno.

Dat gezegd hebbende is het een goede zaak dat o.a. jongelui op onaanvaardbaar (antisemitisch) gedrag worden aangesproken en uit een partij worden gezet als ze (ook in apps) de grens over gaan.

GroetenVanUrk | 09-05-20 | 14:26 | 1

Dat, wat hierboven geschreven is. (Scheelt mij weer typen).

GWBA | 09-05-20 | 14:31

Euh, daar gaat dit topic letterlijk over.

Piet Karbiet | 09-05-20 | 14:26

@Piet Karbiet | 09-05-20 | 14:26:
Sommige mensen ontwaken nu zo'n beetje.

Ommezwaai | 09-05-20 | 14:38

Lieden die Antifa vergoelijken hebben geen recht van spreken, Man, man, man. Iemand die zich afvraagt, of zelfverdediging toelaatbaar is zo te kakken te zetten, bewijst eigenlijk, dat ie eigenlijk best een punt heeft.

vanhetvarken | 09-05-20 | 14:25 | 1

Als dat zelfverdediging is dan heeft Antifa ook gewoon gelijk dus. Gewoon slaan voordat er iets gebeurt

menage | 09-05-20 | 14:55

Foei. Alleen linkse mensen mogen zo mijmeren over het uitdunnen van de mensheid. Hebben zij een speciale vergunning voor en bovendien komt daar geen ophef over in de linkse media. Niets opgeschreven of gefilmd = niets gebeurt.
Dat laatste scheelt een boel kamervragen.

Dus nee, niet afdalen naar de linkse discussie graag.

Jan Passant mk2 | 09-05-20 | 14:23

Wat Gromberg gisteren tegen Eerdmans zei en vice versa was anders ook niet mis.

gestoptmetroken | 09-05-20 | 14:23 | 2

Dat mensen die Grunberg nog enigszins serieus nemen.. Wat een aftrokken eikel is dat toch. Compleet wereldvreemd en met deze uitspraken maakt ie geen vrienden in de synagogen....

Ommezwaai | 09-05-20 | 14:36

Eerdmans' optreden was sterk. G. en ook die Benali komen weer aanzetten met de bekende truukjes.

Rest In Privacy | 09-05-20 | 14:54

Met whatsfake kan ik dit ook zo maken.

AirborneDivision | 09-05-20 | 14:22 | 1

Hij ontkent niet dat hij het schreef.

sprietatoom | 09-05-20 | 14:26

Als (en ik zeg ALS) je op het niveau van terrorisme de beschaving denkt te kunnen en willen redden dan zou er maar één regel zijn: Dan moet je strategisch handelen. Denken op het niveau van 'oorlog' en 'vijand . Maar dan diskwalificeer je jezelf meteen door te gaan Whatsappen, kleuterniveau.

Je kunt van RaRa zeggen wat je wil, maar die zijn tenminste niet zo in de kijker gelopen voordat ze toeslagen en zijn er zo ongeveer mee weg gekomen (ik geloof in totaal 1 jaar cel of zo).

Overigens blijkt uit bovenstaande op geen manier een persoonijke mening over wenselijkheid van het in gaan van dit soort richtingen.

Ik word moe van klungeligheid in de politiek en verzuring in de journalistiek/blogsfeer. Beide zijn tekenen van zwakte. Ik word nog bijna fan van de VVD, die vallen altijd weer een stap vooruit maar nooit om.

Knufter | 09-05-20 | 14:19 | 3

Het partijkartel heeft de MSM stevig in handen en vice versa. Dan heb je domweg minder schandalen. Of althans die buiten komen. Het hele echec met Opastelten's schriftelijke bemoeienis inzake de minder minder rechtszaak tegen Geertje is al lang uit de agenda's in de MSM verdwenen. De appjes van Bedet en anderen in zijn kring zijn daarentegen goud waard en genoeg voor avondvullende programma's zelfs als er niet zoveel spannends in staat (of vervalst, of buiten context).

Niet voor niets dat Hans Laroes ooit eens dreigde tegen de VVD dat hij Geertje premier kon maken als ze niet mee zouden werken.

Graaf_van_Hogendorp | 09-05-20 | 14:24

@Graaf_van_Hogendorp | 09-05-20 | 14:24: Precies, dit is gewoon laagdrempelige marketing van de tegenpartij. Alsof het electoraat van de gevestigde orde niet domme uitspraken doet in appjes.

Goed het deugvolk wilt bewijs zien van de afkeur die ze al voelde en daar helpt de huidige kliek ze graag bij. Wanneer kan de discussie eens gaan over de exacte verdragen, wat dus daadwerkelijk beleid is en waardoor het veranderd, die getekend worden?

Maar daar moeten we ons niet mee bezig houden, kijk maar naar het vogeltje, kijk maar de volgende mafklapper die toch al niet zo intelligent was.

Durereaguurder | 09-05-20 | 14:38

Even los van het gepruts de laatste tijd. Vind de reactie van Sid toch een goede duidelijke oproep om geen geweld te gebruiken. Zie het maar als een disclaimer voor het geval dat er ergens nu een rechtse Volkert met een stijfje rondloopt. Dat siert hem dan wel weer.

pielemuisje | 09-05-20 | 14:18 | 1

Vorkelt. L en R zijn omgedraaid

Middensteun | 09-05-20 | 14:21

En sowieso, discuzeuren in whatsapp... onder je eigen naam. Traceerbaar... dat moet je nooit doen. Filosofische bespiegelingen, losse gedachten, nog niet geheel gevormde meningen en vragen zwart op wit zetten op die manier, zodat ze door allerlei idioten ge-screenshot en voor de eeuwigheid bewaard kunnen worden... om altijd tegen je gebruikt te kunnen worden... we weten toch al 10 jaar dat dat kut is?

Vanaf het begin van twitter waren er al volslagen idioten (Alphonse Scaf, Sigilux zijn namen die me zo eventjes te binnen schieten) die er een hobby van maakten om alles wat een ideologische tegenstander post te screenshotten en bewaren en dan later out of context te gebruiken als stok om mee te slaan. Sommige zijn daar nog steeds mee bezig. Dag na dag. Je weet toch inmiddels wel dat dat gebeurt? En dat je behalve je allerbeste vrienden en naaste familie niemand kan vertrouwen?
Discussiegroepen via whatsapp... waarom? Niet doen.

Stormageddon | 09-05-20 | 14:18

Als die gast nu gewoon zegt "goddomme wat ben ik stom geweest. Ik baal er van en leer nu een harde les, maar het beste wat ik kan doen is dit nooit meer doen", dan heeft over drie dagen niemand het er meer over en gaat het gelul weer verder over dat Chinese griepje. Maar nee, hij denkt slim te zijn en het wordt alleen maar droeftoeterij.

opblaasschaap | 09-05-20 | 14:17 | 1

Toch zullen er meer radicalen zijn die nu weten wie hun bondgenoot is.

Zeebonkus | 09-05-20 | 15:00

Ben benieuwd naar de rest van de app, gaan ze er verder over door ?

sprietatoom | 09-05-20 | 14:16

Een idee overdenken betekent niet automatisch het ermee eens zijn. Met Lukassen wordt dat steeds lastiger duidelijk te krijgen.

Battery!!! | 09-05-20 | 14:16

Nice, massaal whatsappgroep berichten lekken a.u.b., kunenn we weer lachen. Andere partijen of instanties mogen ook. U lekt, wij vinden er iets van.

Tilburger | 09-05-20 | 14:15

Ik ben in principe helemaal niet altijd tegen geweld. Toen de politie die Panhuis na zijn arrestatie even stevig ondervroeg vond ik dat prima. Die rechercheurs hadden nog de hoop dat Anne leefde. Nood breekt wet. Als je er in dit land voor uit komt dat je PVV/FvD stemt is de kans groot dat je je baan of opdrachten kwijt raakt. Ik zie het verschil niet.

Piet Karbiet | 09-05-20 | 14:14 | 3

Panhuis is een ander verhaal, dat was een moordenaar.
Politiek geweld is van een hele andere orde.
Ik vind het een grof schandaal dat de linkse kerk uitsluiting en beroepsverboden tegen dissidenten predikt, en zelfs geweld. Maar ik zit niet te wachten op een rechtse kerk die hetzelfde doet; dan krijg je een kringloop van geweld over en weer.

We moeten links juist aanspreken op hun aanzetten tot oa geweld.
We moeten het beter willen doen, niet afdalen naar hun niveau.

Dandruff | 09-05-20 | 14:21

@Dandruff | 09-05-20 | 14:21: Dat ben ik dan weer met je eens. Dat was ook het punt van Baudet laatst. Verder een lage actie van Jan.

Piet Karbiet | 09-05-20 | 14:29

Sommige dingen moet je alleen maar zeggen op een verjaardag.
Plakkie worst, stukkie kaas, biertje.
Pittige uitspraak om “ome Frans en tante Evelien” op de kast te jagen.
Zodra je alles maar op het WWW pleurt, vraag je zelf om dat vergrootglas.
Op het moment dat ik dit schrijf, in het midden vh land, komt er misschien een felle reactie uit Groningen of Zeeland.
Van iemand die mij totaal niet kent, maar enkel reageert op een stukkie tekst.
Daar kies ik zelf voor op het moment dat ik hier deze onzin plemp.
Wees aardig, stel vragen ipv direct te schelden.
Oh en ongezien de typhus natuurlijk.
Xx

Ruimedenker | 09-05-20 | 14:14 | 1

Moet je wel “hé Siri” “hé Google” en Alexis uitzetten, anders wordt het nog gevaarlijk.

AirborneDivision | 09-05-20 | 14:19
-weggejorist-
lanexx | 09-05-20 | 14:13 | 2

Valt me op dat er voor elke (quasi) FvDer appjes uitlekken. Ik lees nooit appjes over en/of van partijkartelista's. Terwijl ik ze constant op de pokkie zie hengsten bij debatten. Blijkbaar is het kadaverdiscipline daar toch hoger. Of dat er betere baantjes in het verschiet liggen dat de omerta bewaard blijft.

Want ik denk dat als we de app geschiedenis van een willekeurige politicus pakken dat er ook wel wat sappigs tussen staat. Maar helaas krijgen we die niet te zien.

Overigens ben ik geen Lukassen fan. Tis wel duidelijk waar Tjer zijn culturele marxistische theorieën vandaan haalt (van hem dus). Hij heeft wel gelijk met zijn laatste appje, bij de MSM zie je alleen maar dezelfde (DDR666, PvdA) koppen. Geen exchange van ideas maar pure propaganda.

Graaf_van_Hogendorp | 09-05-20 | 14:12

Sid moet letterlijk een stevige vuist in de aars krijgen. Dat bedoel ik uiteraard niet letterlijk maar filosofisch.

Binnenbaan | 09-05-20 | 14:11 | 2

Ik noem het parafraseren, dat schijnt te mogen.

Graaf_van_Hogendorp | 09-05-20 | 14:13

Sid Lukassen is een domme debiel. Daar moet je niet teveel aandacht aan besteden.

Net zoals een Arnon Grunberg op links een totaal overschatte ''intellectuele schrijver/denker'' is, maar feitelijk een uiterst middelmatige policor lichtgewicht, is Lucassen mutatis mutandis net zo'n overschatte nobody op rechts.

Je moet ze negeren, dat is uiteindelijk het beste (ik zou mijn eigen raad eens moeten opvolgen, want ik doe het zelf ook niet, helaas).

Dr_Johnson | 09-05-20 | 14:11 | 2

Oeps, nu lijk ik toch de achternamen van Sid L. en Leo L. door elkaar te halen. Excuses, uiteraard.

Dr_Johnson | 09-05-20 | 14:20

“Every normal man must be tempted, at times, to spit on his hands, hoist the black flag, and begin slitting throats.”
www.goodreads.com/quotes/31549-every-...
H.L. Mencken, Prejudices: First Series

prekert | 09-05-20 | 14:10 | 1

Mencken. Dat mensen 'm nog kennen. Doet me deugd.

Knufter | 09-05-20 | 14:30

Weer de zoveelste poging om iemand met een andere mening de mond te snoeren. Beetje zielig dit. De vraag of er een aanslag gepleegd moet worden om gehoord te worden vind ik wel een terechte. Volkert zal binnenkort wel bij peterrr of een of andere linkse talkshow aan tafel zitten. SID zal zo snel niet uitgenodigd worden. Dat hij daadwerkelijk geweld zou wensen kun je zo lezen, maar dat is niet wat hij bedoelt als je er even over nadenkt.

Sinterbikske | 09-05-20 | 14:10 | 2

"Dat hij daadwerkelijk geweld zou wensen kun je zo lezen, maar dat is niet wat hij bedoelt als je er even over nadenkt."

Dan zou hij zijn gedachten eens wat zorgvuldiger moeten formuleren. Een (herhalings)cursus Nederlandse taal lijkt me hier geen overbodige luxe.

Dr_Johnson | 09-05-20 | 14:14

@Dr_Johnson | 09-05-20 | 14:14: dit was een app gesprek met iemand, geen stuk bedoeld voor publicatie. Was het dat wel geweest dan had hij het waarschijnlijk wel anders geformuleerd. Ik neem aan dat de discussie in die app nog verder is gegaan en dat dit een fragment was. De andere partij zal vast wel verdere uitleg hebben gevraagd. Gewoon een smerige poging dus om weer iemand in een fout kamp weg proberen te zetten zoals ik het zie. Verder heb ik weinig met Sid, vermoeiend lange zweverige stukken schrijft ie. Maar dit vind ik gewoon smerig om hem zo proberen weg te zetten en hem zo proberen kalt te stellen.

Sinterbikske | 09-05-20 | 14:24

Gaat Sid naar de sportschool? Hij knapt bijkans uit zijn overhemd. Baudet loopt ook al zo te praalhanzen. Weten zij dan niet, dat het kweken van spierbundels ten koste kan gaan van de herseninhoud? En dan laat ik de zich hinderlijk opdringende associaties met het nazisme maar wijselijk achterwege.

Wiebenick | 09-05-20 | 14:09 | 1

Teveel spiermassa. Je hebt er alleen maar last van. Je wordt er grof motorischer van en het gaat ook ten koste van het denkvermogen. En je bent de hele dag bezig met eten om je spiermassa maar te behouden. Gaaaaaaap

luto333 | 09-05-20 | 14:40

Man man man, wat een extreem rechtse volidioot is Sid... Zou het familie zijn van die extreem linkse volidioot Leo?

Odin | 09-05-20 | 14:08
-weggejorist en opgerot-
du Roi Soleil | 09-05-20 | 14:08 | 3

Als er toch iets verstikkend was aan Nederland dan was het wel de zuilenmaatschappij. Het is feitelijk de ultieme SJW identity-politics droom. Ieder individu is geen individu maar slechts een lid van een groepje. Een mens heeft geen individuele intrinsieke waarde anders de groep waar hij deel van uit maakt.

In je hok! En denk niet buiten de kaders van dat hok! Ben je homo, hoor je in het homohok. En dan moet je meteen ook links zijn, en milieuwappie, en voor windmolens en voor immigratie en vluchtelingen. Ben je neger? Hoor je in het negerhok. En moet je ook links zijn... etc. Elke minderheid zijn eigen intersectionele hok en dan moet je ook meteen ideologisch afgekaderd denken. Al je overtuigingen voorgeprogrammeerd door een leider van dat hok.

En dat wil Sid ook. Een eigen hok. Voor blanke, conservatieve, autistische mannen. Hij mag dat willen. Ik ga er niet bij zitten. Zelfs al ben ik blank, conservatief en uiteraard een enorme egoïstische autist. Daarvoor is mijn individuele vrijheid om te denken wat ik wil en van gedachten en mening te veranderen als ik wil, mij iets te lief.

Rot op je met je zuil, Sid. Als ik zuilen wil zien ga ik wel naar de Acropolis.

Stormageddon | 09-05-20 | 14:07 | 5

@KutFilosoof | 09-05-20 | 14:18:
Ik hoor wel in tien groepjes. Die allemaal wat anders vinden. Ik deel misschien 10 of 20% van de gezamenlijke ideeën van dat ene groepje, en de helft van een ander groepje. En de overige gezamenlijke ideeën van die verschillende groepjes staan soms haaks op elkaar. Mag ik dan niet meer meepraten bij die groepjes?
Ik heb als individu verschillende belangen en er zijn groepjes die sommige van die belangen in gezamenlijkheid vertegenwoordigen. Ik wil niet in één groepje, met één leider, met één alomvattende ideologie, met één gemeenschappelijk doel. Uiteindelijk telt alleen het kleinste mogelijke groepje, met één lid.

Stormageddon | 09-05-20 | 14:27

@Lupuslupus | 09-05-20 | 14:25: Vrouwe, u weet dat ik u in de meest hoofse zin des woords lief heb, maar weet u heel zeker dat u een zuil niet verwart met die massagestaaf die u geheel per abuis ooit eens bij de TerMeulen Post hebt besteld?

Niet dat ik u zo'n moment van onoplettendheid misgun. Integendeel! Van je fouten leer je het meest.

Rest In Privacy | 09-05-20 | 14:39
▼ 2 antwoorden verborgen

Naar geweld grijpen, dat is onmacht. Het staat in hoog aanzien in primitieve culturen, maar niet in de onze. Die stukken van meneer Sid op TPO, die zijn huge. Ik lees ze eigenlijk niet meer. En ik denk dat ik niet de enige ben die ze niet meer leest. Het kost een hoop tijd, en wat krijg je ervoor?

Rest In Privacy | 09-05-20 | 14:05 | 3

Krijg wekelijks zijn mail maar kom er niet meer doorheen.

Piet Karbiet | 09-05-20 | 14:08

@Piet Karbiet | 09-05-20 | 14:08: hier hetzelfde. Niet te doen die teksten.

Rohin | 09-05-20 | 14:10

@Rohin | 09-05-20 | 14:10:
Daar sluit ik me bij aan. Echt niet door te komen. In het begin voelde ik me wel eens wat dommig omdat ik sommige stukken niet kon volgen. Inmiddels denk ik dat de meeste problemen niet zo ingewikkeld zijn maar dat ze pas onbegrijpelijk worden als intellectuelen zoals Sid zich ermee gaan bemoeien.

MarkiesDeBalzaque | 09-05-20 | 14:19

Niet zo handig van Lucassen maar shit happens en ieder normaal mens snapt dat hij niet echt en Gestapo moord commando op sommige af wil sturen. Ook is we te verwachten dat de msm hoeren er bovenop zullen springen, het is weer een uitgelezen kans om weer wat schade aan te richten bij "de vijand". Het moge duidelijk zijn dat die rat van een Jan Dijkgaaf ook volledig past in dat msm hoernalisten wereldje, al wordt hij daar zelf nog harder uitgekotst dan Lucassen, ook doet het nog steeds duidelijk pijn bij sommige dat Thierry wel voor elkaar kreeg wat met dat debiele Geenpeil met Jan als "Redder der Vaderlandse Democratie" niet lukte maar op een regelrecht drama uit liep.

zwellevertje | 09-05-20 | 14:04

Nou.... leuke vrienden heeft die Baudet... je verwacht het niet he?

panthoseen | 09-05-20 | 14:04

Zet Jesse Klaver boven het gesprek en de pitchforks waren al van stal. Hypocrisie verlies je uiteindelijk altijd mee., dus prima van Geen Stijl

menage | 09-05-20 | 14:03 | 2

Volkert en Wijnand waren uit de stal Jessias...

Graaf_van_Hogendorp | 09-05-20 | 14:08

Lekkere club dat FvD. Zou ik verre van blijven. Blijf overigens ook verre van cda, vvd, pvda, d66, gl en alle andere partijen en partijtjes in communistisch nederlandje. Maar dat terzijde. Stemmen is voor de middelmaat.

Mark_D_NL | 09-05-20 | 14:02 | 1

@Mark. Helemaal mee eens met jou. Zonde van je tijd dat stemmen.

luto333 | 09-05-20 | 14:05

Is het nou zo moeilijk precies te zeggen wat je bedoeld?

Mr.Crowley | 09-05-20 | 14:01

Er zullen wel weer wat VVD-ers overstappen naar VVD-mol Otten.

Piet Karbiet | 09-05-20 | 14:00

Gramschap van Jan Dijkgraaf die in een 'briefje' aan Thierry het app vertrouwen van Sid Lucassen misbruikt om Sid Lucassen en Thierry Baudet onderuit te schoppen. Wat je ook van die andere twee vindt, terecht heeft landloper Dijkgraaf de begeerde stemmen niet gekregen. Snel vergeten, dat ego-explosief.

eastender | 09-05-20 | 14:00 | 1

Ik vind het ook vervelend dat mensen vertrouwelijke Whatsapp berichten zomaar posten. Ik sta ook wel eens op het werk met een aantal mannen bij het koffieapparaat en dan zegt er ook één "ze moeten Jesse klaver ophangen" en iemand anders zegt "ze moeten de handen afhakken van die arrogante Baudet zodat ie geen piano meer kan spelen". Ach daar word om gelachen, niemand die dat echt doet. Mensen mogen best eens extreme dingen zeggen. Zo lang je er maar niet naar handelt of in alle serieusheid een haatdragende essay gaat schrijven.

Middensteun | 09-05-20 | 14:18

Gewoon een Sidcom.
Ik vind Seinfeld leuker.
De sfeer wordt steeds grimmiger in Nederland.
Zowel rechts als links maken zich daar schuldig aan.
Wellicht ik zelf ook.
Het internet is een open riool, iedereen kan daar zijn rotzooi dumpen.
Soms moet het eerst flink escaleren om weer dichter tot elkaar te komen ipv steeds verder uit elkaar.
Spreken is zilver, zwijgen is goud.
Luisteren ( naar elkaar) is misschien wel het allerbelangrijkst.
De extreme debieltjes, in beide kampen verzieken de sfeer en zijn niet voor rede vatbaar.

Ruimedenker | 09-05-20 | 13:58
-weggejorist-
MarkiesDeBalzaque | 09-05-20 | 13:58

Uitschakelen: zorgen dat (iets of iemand) niet meer functioneert of geen invloed meer heeft. Ook diskwalificeren en afzetten. Waarom de ophef? Als het de associatie zou zijn met liquideren weet de bewuste Folkert het verschil goed uit te leggen. Hij loopt weer vrij rond dus ik zou zeggen: vraag hem eens.

squadra | 09-05-20 | 13:57 | 1

De man begeeft is in de kringen rondom Baudet, dus bij voorbaat gediskwalificeerd. Diegene dit dit naar buiten heeft gebracht zal ook wel een linkschpoot zijn die het op zijn of haar manier interpreteert. Waar het hart van vol is zullen we maar zeggen...

Ommezwaai | 09-05-20 | 14:27

Letterlijk betekent dus niet letterlijk.
En die vent is universitair afgestudeerd?

Mr.Crowley | 09-05-20 | 13:57

Lukassen heeft het over het feit dat de moordenaar van Fortuyn na slechts 12 jaar weer op vrije voeten is, dat een demonstrant ongestraft kan roepen: Als je af wil van Thierry, dan roep je "paf", en dat een universitair docent ongestraft mag roepen: "Volkert, waar ben je ?" Er heeft dus daadwerkelijk reeds een politieke moord plaatsgevonden op de destijds vrijwel zeker toekomstige MP van dit land, en er zijn sindsdien diverse openbare oproepen tot geweld richting Wilders en Baudet geweest, met name vanuit de Antifa-hoek, maar ook vanuit het linkse universitair wetenschappelijke milieu. Nooit, maar dan ook nooit is hier sprake van geweest vanuit rechtse hoek. Wilders en Baudet zoeken altijd de beschaafde dialoog, nooit het ordinaire geweld. En ALS er dan een keer puur hypothetisch wordt stilgestaan bij een eventueel gewelddadig antwoord vanuit rechtse hoek, terwijl er nog nooit ook maar iets daadwerkelijk is gebeurd, dan staat iedereen, ook GS, ineens op zijn achterste benen. Dat klopt gewoon niet, dat is een zwaar overtrokken reactie, en riekt naar de behoefte om Roomscher te zijn dan de Paus. Een soort van dwangmatige deugreflex, maar dan op rechts.

Motleycrew | 09-05-20 | 13:57 | 4

Ook eensch. Gezien de gezamenlijk geschiedenis van de heren vermoed ik bovendien dat zij in de verkeerde kanalen iets uitvechten.

eastender | 09-05-20 | 14:04

+10 Kudo's

surffee11 | 09-05-20 | 14:09

Motleycrew
Helemaal mee eens!

van der g | 09-05-20 | 14:10
▼ 1 antwoord verborgen

Typisch voor de veranderaars van deze wereld. Geen geduld. Alles moet binnen een generatie worden voltooid zodat ze het zelf nog even meemaken. Even eraan voorbijgaand dat niet iedereen (a la minute) op die verandering zit te wachten.

sjef-van-iekel | 09-05-20 | 13:56

"aan het einde van de discussie bleek dat er juist geen geweld zou moeten worden gebruikt".
Sid, dit is geen punt van discussie. Als geweld onderdeel is van je discussie ben je eng en gevaarlijk. Of je nu links of rechts bent.

bamitoren | 09-05-20 | 13:55

Die Marcel van Roosmalen had natuurlijk gelijk toen hij Dijkgraaf Jan Dijklul noemde. Ben zelf geen fan van Lukassen maar als je als TPO-journalist je gram wil halen door een uit de context gehaalde knullige app van vorig jaar te koppelen aan FvD en dat als gevaarlijk bestempelt dan heb je het niet goed op een rijtje en verlaag je jezelf tot het niveau van een Rob Jetten en Linda Voortman.

van der g | 09-05-20 | 13:55 | 2

Uit de context gehaald? Hij schrijft duidelijk zijn "visie " op de Endlösung van onwelgevallige tegenstanders. Het zal ook wel weer "ironie" zijn.

oldandwise | 09-05-20 | 13:59

En daarom is de PVV dus een éénmansclub.
-
Omdat je als beginnende partij in Nederland nét iets te veel het vlooienspel moet beheersen om alle soorten vlooien in één pot te krijgen... omdat er altijd kaf onder het koren schuilt. There's always one. Or two.
-
Werk aan de winkel, Thierry.

bisbisbis | 09-05-20 | 13:55
-weggejorist-
BootleggersSmurf | 09-05-20 | 13:54 | 2
-weggejorist-
Gewinflipt | 09-05-20 | 13:53 | 1

Nogal sneu om screenshots uit privé appjes te publiceren.

TRUMP | 09-05-20 | 13:53

Briefjes van Jan Dijklul dienen ten alle tijden genegeerd te worden.

Onze man in Mockba | 09-05-20 | 13:53 | 1

'teN alle tijden' > 'te alleN tijde'

HogeNood | 09-05-20 | 14:15

Heeft Sid al gezegd dat hij Marokkaan is?

Mr_Natural | 09-05-20 | 13:51 | 1

Saïd?

Ruimedenker | 09-05-20 | 14:04

Zo zie je maar weer: Ook al zeg je af en toe iets dat waar is, dan is dat geen garantie dat je niet geschuffeld bent.
Wat geschuffeld precies is, laat ik aan ieders fantasie over.

Schadenfreude | 09-05-20 | 13:51

Er was ook eens een keer een voormalige top-smeris, Van Riessen geloof ik, die zei dat Wilders opgeruimd moest worden. Van hetzelfde laken een pak, maar nauwelijks media ophef.

Jackson | 09-05-20 | 13:50 | 5

@Digikluizenaar | 09-05-20 | 13:52:
Zeg je dat ook bij de volgende Jihadist die dit soort appjes rondstuurt? Die kan gewoon zeggen tegen de rechter dat het sarcasme was?

Erikjan79 | 09-05-20 | 14:01

@Erikjan79 | 09-05-20 | 14:01: De meeste terreur liet zich dusver niet aankondigen via appjes omdat het lone wolfs waren die zeer verward en eenzaam een extreme ideologie aanhangen. Iedereen die verankerd zit in een sociaal netwerk, deel uit maakt van de samenleving en ter verantwoording geroepen kan worden en wordt, is 90% minder kans om aanslagen te plegen.

Rest In Privacy | 09-05-20 | 14:05

@Digikluizenaar | 09-05-20 | 13:52:

FvD moet gewoon beter zijn dan GL, SP, PvdA, D66 en GL.
Punt.
Dus moet FvD laten zien dat ze dit soort uitlatingen in eigen kring niet accepteren.

Wie dronken rare uitspraken doet moet maar wat minder drinken.
Als politicus heb je een voorbeeldfunctie.

Dandruff | 09-05-20 | 14:15
▼ 2 antwoorden verborgen

Echt droevig dit. Als je een door de regering verwaarloosde MKB-er bent, en je ziet wat in het FvD, dan zit je toch niet op dit soort fascisme van meneer Sid te wachten?

Rest In Privacy | 09-05-20 | 13:49

Maar wie is de "oermoeder" uit de app-conversatie ? En waarom corrigeert ze 'm niet ? Vragen ...

oldandwise | 09-05-20 | 13:49

Reden te meer om niet op Boodeeh te stemmen. Of ben ik nu een landverrader?

Rest In Privacy | 09-05-20 | 13:48 | 6

Nee, jij bent gewoon een lul.... maar dat wist je al... ;-)

Fatwabuster | 09-05-20 | 13:59

Nah, het is een publiek geheim dat jij je liever nog een jaartje of vier lekker door Markie in je poepertje laat nemen.

zwellevertje | 09-05-20 | 14:08

Nee, een praatjesmaker, jij mocht van Berbaar toch al niet op Baudet stemmen.

der_feldwebel | 09-05-20 | 17:11
▼ 3 antwoorden verborgen

De wereld is niet van iedereen, de wereld raakt gewoon te vol.

Krachtkoe | 09-05-20 | 13:47 | 1

Geef het goede voorbeeld, stap er vanaf.

Pluisbaard | 09-05-20 | 13:54

Uit de partij gooien, lijkt me duidelijk.
Alle zinvolle dingen die hij ooit gezegd heeft doet hij teniet met zo'n opmerking.

Jij-bakken naar kartelpartijen waarvan hooggeplaatste politici soortgelijke dingen zeiden is hypocriet. Gelijke monniken = gelijke kappen, en als je het beter wil doen moet je beginnen met het ook daadwerkelijk beter te doen.
Dat onder andere van Riessen, Grashof, Ollongren en Pechtold ook dit soort uitspraken hebben gedaan is dus irrelevant. Hen verwijt ik die uitspraken ook, en het zegt veel over die linkse partijen dat ze dit tolereren.

Maar FvD moet beter zijn.

Dandruff | 09-05-20 | 13:47

Heb zelf ook fantasieën. Dan kleed ik vrouwen(vaak slechts 23 en superlekker)die ik dan zie als lustobject, uit met mijn geestesoog. Maar ik ben niet zo gek om dat op te schrijven.

RickTheDick | 09-05-20 | 13:46 | 3

Goed dat jij je inhoudt, straks sta je weer met naam en toenaam genoemd op een links extremistische haatsite.

Rest In Privacy | 09-05-20 | 13:49

SSSTTT! ÁF! Voordat je het weet, komen er weer publieke manifesten van Rosanne Hertzberger en haar vijftig VIVA-redactrices ...

bisbisbis | 09-05-20 | 13:58

@Kuifje-naar-Brussel | 09-05-20 | 13:49:
Behoorlijk vrouwonvriendelijk inderdaad van onze Rick. Heel primitief ook, vrouwen als lustobject zien. Nog even en hij gaat ons vertellen dat hij een klein beetje opgewonden raakt als MevrouwtheDick haar behaatje uitdoet voor het slapengaan. Foei, Rick! Niet doen hoor! Magnie!

Graaisnaaiert | 09-05-20 | 13:59
-weggejorist-
TijdelijkOptimist | 09-05-20 | 13:45 | 1

Hij zei Harde Zuil: huhhuhhuh. Vrij naar Beavis and Butthead.

Rest In Privacy | 09-05-20 | 13:44 | 2

Renaissance in je broekje

pielemuisje | 09-05-20 | 13:47

@pielemuisje | 09-05-20 | 13:47: Helaas, zelfs in termen van wederopstanding zijn er lost causes avant la lettre. Komt door mijn broekjes. Al klinkt die laatste best een beetje schunnig. Dat dan weer wel.

Rest In Privacy | 09-05-20 | 14:19

Over Wilders in de kaart spelen gesproken. Zijn grootste concurrent is aan het smelten.

pielemuisje | 09-05-20 | 13:44
-weggejorist-
Stinkend_zadel | 09-05-20 | 13:43 | 2
-weggejorist-
drektrop | 09-05-20 | 13:41

Gestoord. Toch jammer dat rechtse partijen er nooit in zijn geslaagd dit soort doorgedraaide wappies buiten de deur te houden.
Mensen met andere gedachten uitschakelen. Kampen. Man man man. Zelfs als gedachtenexersitie is dit wel een paar kanaaltunnels te ver.

Graaisnaaiert | 09-05-20 | 13:41 | 6
-weggejorist-
drektrop | 09-05-20 | 14:01

Uitschakelen betekent letterlijk 'uit functie halen'. Dat heeft (letterlijk bezien) niets met moord, aanslagen of kampen te maken. Wie een politieke opponent uit schakelt zorgt er voor dat diegene zijn machtspositie verliest. Dus 'letterlijk uitschakelen' betekend dus juist níet de figuurlijke interpretatie ervan: moord.
Geen idee in welke setting de uitspraken zijn gedaan, maar het lijkt er niet op dat deze in publiek zijn gedaan. Dus een mentale exercitie waarbij in privé politieke gedachten worden geuit aan iemand die de context kent worden nu actief door derden misinterpreteert.

Joostmochtnietsweten | 09-05-20 | 18:21
▼ 3 antwoorden verborgen

Ik vind dat Sid hier keurig op reageert. Zou er geen traan om laten als een nieuw kabinet types als Ryxman, Laroes, Witteman en Broertjes van hun post zou ontheffen. In 2017 werd Sid als gast bij Buitenhof door Witteman binnen 5 minuten vergeleken met Mussolini. Hij werd daar als democratisch verkozen VVD-raadslid terecht heel boos over.

Piet Karbiet | 09-05-20 | 13:40 | 6

@Kuifje-naar-Brussel | 09-05-20 | 13:45: In de USA worden na een presidentsverkiezing toch ook alle topambtenaren etc. vervangen door Republikeinen en andersom? Hier blijven we eeuwig zitten met een top(p)laag van PvdA-ers bij de ministeries, universiteiten, gemeentes, omroep. Ongeacht welk kabinet er ook zit.

Piet Karbiet | 09-05-20 | 13:54

@Piet Karbiet | 09-05-20 | 13:54:

Doen ze goed daar, je moet de bezem erdoor halen anders word je tegengewerkt door die lui die een andere agenda hebben dan de gekozenen.

sprietatoom | 09-05-20 | 13:56

Het wordt hier steeds meer een Joop-light .. als ik zo even , de gebruikelijke nitwits overslaand.. door de panelen kijk. Nog even een Leo L wordt hier geliefd.

daytripper | 09-05-20 | 14:47
▼ 3 antwoorden verborgen

Hahaha (h)uilgeluiden.... sterk Van Rossem!

Odin | 09-05-20 | 13:39

Zo hey. Is die even ernstig ontspoort.

overVecht | 09-05-20 | 13:38 | 2

Qua spelling ben jij anders ook behoorlijk ontspoord!

van der g | 09-05-20 | 14:23

@van der g | 09-05-20 | 14:23:

Krijg de tering. De taalnazi uithangen was in 2005 origineel.

overVecht | 09-05-20 | 15:09
-weggejorist en opgerot-
naraga | 09-05-20 | 13:37 | 1

Leo Lucassen is ook een ontiegelijke lul.

gestoptmetroken | 09-05-20 | 13:36 | 1

Haha, die ook ja.

sprietatoom | 09-05-20 | 13:47

Nou ja zeg. Die Sid is ook niet echt goed bij zijn verwaande narcistische hoofd. Geweld is nooit goed idioot.

Peerkeoud | 09-05-20 | 13:36 | 2

Lekker pacifistisch maar als je aangevallen wordt moet je je met geweld verdedigen.

JWZ_JMK | 09-05-20 | 14:00

Nergens wordt geweld besproken of aangemoedigd. Dat is de figuurlijke interpretatie die er aan wordt gegeven. Het welbekende linkse fascisme-frame.

Joostmochtnietsweten | 09-05-20 | 18:23

De angst spreekt uit zijn ogen.

Knap domme appjes. En een zeer slecht verweer.

De msm zal dit VOLLEDIG gaan uitmelken en Sid Lukassen zal een persona non grata worden.

Hij is klaar.

Jammer maar helaas

Taxi!! | 09-05-20 | 13:35

Met sommige vrienden heb je geen vijanden meer nodig.

TmC | 09-05-20 | 13:32

Dus het is waar? Er was niet veel ophef toen PvdA-er Van Riessen riep dat de PVV-ers gemold moesten en gedeporteerd moesten worden..

Piet Karbiet | 09-05-20 | 13:31 | 5

@sprietatoom | 09-05-20 | 13:54:
In de trend van Mao vermoorde 78 miljoen man, dus wat Stalin deed viel best mee? Zo'n vergelijking?

Erikjan79 | 09-05-20 | 13:58
▼ 2 antwoorden verborgen

Al die linkse lui zijn gevaarlijk. Van Communist tot Marxist, van Trotskist tot Nationaal Socialist.

Kaas de Vies | 09-05-20 | 13:31 | 2

Dus jij ook

Aan het typen... | 09-05-20 | 13:33

Rustig aan Sid!

GekkeLorrie | 09-05-20 | 13:35

Een loepzuivere godwin. Heel eng dit!

keestelpro | 09-05-20 | 13:30 | 1

Dus nu moeten we de discussie stoppen? Althans dat gebeurde vroeger altijd, toen was een verwijzing naar hitler/nazi een “stop” knop.

AirborneDivision | 09-05-20 | 15:12

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl