Turkije dumpt twee IS-vrouwen in Nederland
Eentje is zelfs niet eens Nederlands meer
Nou, daar zijn ze. Dus pak de evidence based toolkit er maar bij! Twee vrouwen met de Kalifateske nationaliteit, namelijk de Apeldoornse Xaviera Swagemakers, 23 (en al sinds juli op de terugweg nadat ze anderhalf jaar eerder al in Turkije was opgepakt) & de Tilburgse Fatima Habtat, 25, met twee jonge kinderen van 3 en 4 jaar, vanuit Syrië via de Turkse twilight zone aan de Schipholkant van de slurf uitgekomen. Het zijn de twee die zichzelf twee weken terug in Ankara gemeld hadden en ze zijn - geheel volgens stijlloze voorspelling - niet alleen voor de kerst al thuis, maar ook ruim op tijd voor pakjesavond. Een van de vrouwen heeft geen Nederlandse nationaliteit meer, alleen nog Marokkaans.
Handig, zo'n dubbel paspoort, zou je zeggen, maar het Openbaar Ministerie heeft al gezegd dat we die mevrouw ondanks afgenomen nationaliteit niet weg gaan sturen, maar hierrr in fopstrafstijl gaan berechten (en daarna pas terugsturen). Met welk team? Zelfs de welkominonsland-roepers van D'66 weten dat het Team Internationale Misdrijven van het OM niet klaar is voor deze taak. Schrijf alvast maar op: die komen wegens te dun dossier dat door te weinig mensen onderzocht en behandeld kan worden, straks veel te licht weg met hun genocidale gedrag. We willen ze niet. Maar Turkije weet dat D'66 ze toch niet terug stuurt. Dus Erdogan zei trülülülü & de tüütertjes thüüs, dames - en wierp ze terug in de polderschoot waar hun salafisme de sfeer verder kan verzieken. Hij baas, niet wij.
Reaguursels
InloggenDus criminele ongewenste mocro's met een mar. Paspoort kunnen we niet terugsturen naar Marokko maar Turkije kan ongewenste IS mocro-wijven zonder NL paspoort wel naar NL uitzetten.? En dan zegt Grapperwaus ook nog dat hij ze eigenlijk niet wou hebben, wie bestuurd NL nou eigenlijk? Wij of die hysterische EU /VN /Amnesty ???? Volgens mij begin ik door te draaien maar zal wel aan mij liggen
Lijkt me duidelijk dat Nederland gewoon alle vluchten van en naar Turkije moet staken. Dat doet Turkije meer pijn dan NL. Dan gaan we maar een jaartje naar Spanje op vakantie. Of op de ouderwetse mannier op familie bezoek, in het verre Turkije; met een oude VW bus.
Ongelofelijk, bij de Nederlandse Ambassade in Turkije is het Nederlands paspoort van de IS kech ingenomen. Desondanks ziet Turkije kans om de vrouw naar Nederland te laten afreizen ipv Marokko. Kunnen wij nu criminele zonder papieren terugsturen naar Turkije?
Het is niet alleen Kalifataësk maar zo zachtjes aan Kafkaësk geworden.
Het oorlogsrecht zou moeten gelden voor deze Baader-Meinhof-achtige 'public enemies' en overlopers.
Normaal gesproken verlaat jij geen vliegtuig als je niet de juiste papieren hebt. Marokkanen moeten een visum hebben voor NL. Dus Marokkaanse had moeten blijven zitten in het vliegtuig en dan was ze weer retour toerkije gegaan. Iemand heeft zich schuldig gemaakt aan mensen smokkel.
Het zou beter zijn een paar snipers met die NCTV mee te sturen of al vast op die ambassade te posteren. Na de eerste verdwijningen neemt het enthousiasme om daar heen te reizen snel af.
Dus eh... ongewenste, illegale vreemdelingen uitzetten naar het land van herkomst, zonder dat dat land meewerkt, zelfs als dat land ze niet wil hebben... KAN wél gewoon!
Turkije doet het. Waarom kan onze IND dat dan niet?
Omdat ze hier zo fucking braaf zijn !
Omdat ze hier kikken op omvolking
Omdat wij zo deugen. En wij hebben Mark Rutte. #waarismijnruggengraatgebleven
Helemaal mee eens!
"zelfs niet eens Nederlands meer", dus militaire invasie in Nederland door Turkije.
De bevrijding van Constantinopel is derhalve geoorloofd.
Beetje lullig om die foto van Oranje te misbruiken voor dit topic.
Van wandelende brievenbussen en -bommen kunnen we zogenaamd het NL paspoort niet afpakken maar van NL pedo's in het buitenland wel. Koekkoek daar in Den Haag! Bij de ene soort dader zou het dus wel mogelijk kunnen zijn en bij de ander soort dader niet? Koekkoek dus!
Hopelijk wordt er nu eens anders gestemd met als eerste daad die wandelende tijdbommen en testosteronbommen eruit.
www.telegraaf.nl/nieuws/1738723867/mi...
Kapperpaus is teleurgesteld in Turkije, ach gut!
Kan iemand alstublieft het Marrakesh VN-migratiepact uitleggen?
WEER zo'n leuk een-tweetje tussen Rutte en Erdogan. Net voor de verkiezingen ook al, toen kon Kutte zijn "tanden" laten zien , en speelde die bukkende homo verontwaardiging. En nu weer, Bukkende Homo heeft het nu gedaan terwijl hij ze bij ons erin schuift en Kutte hard lacht.
0.0 grip op de instroom. Wie voet binnen NL grens zet die blijft. ok deze terroristische monsters zijn opgepakt en dan? D66 strafje , powerpointprogramma bekijken en hop de straat op met je haatkop.! Kunnen we niet een zandhoop opspuiten ergens op zee waar de zon bijna nooit schijnt en daar al deze fundamentalisten droppen?
Die zijn voor Kerst thuis, in hun nieuw geregelde woning, met Miele uiteraard. Kerst dit jaar dus. Mark Rutte is nog aan het nadenken hoeveel schadevergoeding ze krijgen omdat wij ze niet snel genoeg uit dat vreselijke kamp gehaald hebben. En uiteraard namens ons allemaal nederige excuses maken.
Waarom lijkt die tekst gephotoshopt? Achter 'terugke' zit een groen vlak, dus wat stond daar eerst?
"terrugke" ? "Terrorgke" ?"terrorkech "Wat maakt het uit ?
op het origineel staat 'Respect'
... voor alles, iedereen en z'n moeder.. maar niet voor Nederlanders
Als daar laten echt niet te doen is, geef mij dan maar zo'n moeder en zo'n jong. Heb nog wel een "sociaal belangrijke functie op lokaal niveau" voor ze. Kost het de maatschappij niets in elk geval en hoeven twee van mijn buurmannen uit de straat niet meer uitleggen aan de dokter hoe hun vrouw nu weer ten val is gekomen.
En weer wordwe door Turkije genaaid. Turkije veroordeelt alle IS-ers en IS-vrouwen tot 1 week gevangenis en stuurt ze terug naar Nederland of ander thuisland en die mogen iemand niet voor hetzelfde feit opnieuw veroordelen, waardoor de IS-ers dus direct vrij moeten worden gelaten, anders krijgen ze enorme schadevergoedingen. En zo overspoelt Turkije Europa met IS-ers en onze wetten verhinderen ons daar iets tegen te doen....
Dan moet je als de duvel die wetten veranderen. Vroeger in Neurenberg anno 1935 konden ze dat heel snel.
@Toninhocerezo | 20-11-19 | 13:51: Mag natuurlijk weer niet met terugwerkende kracht. We are doomed.
Ze hebben meer dan 5 jaar de tijd gehad om na te denken over hoe ons land tegen deze puur moorddadige psychopaten te beschermen. Niets maar dan ook helemaal niets is er gedaan behalve een handvol hun Nederlandse paspoort te ontnemen. En zelfs dat blijkt weer inhoudsloos.
Strafproces??
Natuurlijk niet!"
Zij hebben namelijk allemaal in de verpleging gezeten bij Jabhat al-Shamiya die door de Nederlandse overheid is gesteund.. niet vervolgbaar dus
Men kan natuurlijk de adressen van deze dames doorgeven aan de lotgenoten groep van Yezidi-vrouwen of Koerden.. lossen die het wel op
(krijgt sociale doorstroomwoning een nieuwe betekenis)
Die kringfoto van Oranje doet denken aan die ranzige goatse-meme van enkele jaren terug. Iemand handig met Photoshop of Paint?
Wisten we allang inderdaad. VVD-gegrom voor de buhne, meer is het niet.
Ik zou me trouwens rotlachen als die gedenaturaliseerde Marokkaanse hier dan gewoon bij binnenkomst asiel aanvraagt. Dan zijn we dus verplicht dat in behandeling te nemen en wat zijn de gronden om dat te weigeren? Bewijslast? Meisje kan wel ontvoerd en dus heel hardstikke zielugh zijn. Ze kan wel dagelijks verkracht zijn daar door IS-sers. Bewijs maar van niet.
Ben heel benieuwd en ik kan niet wachten op de volgende clusterfuck van die hele vreemdelingen-, vluchtelingen en dubbele paspoortenzooi.
Maar goed, die wetten en verdragen zijn in een andere tijd opgesteld he, en bij lange na niet meer toereikend in de huidige globale en geopolitieke situatie.
Nederlandse regering heeft bloed aan de handen!
Zou Grappersmous nu werkelijk denken dat ze in Turkenland onder de indruk zijn van Nederlandse sokkenpoppen ? Zelfs half Nederland neemt de huidige overheid al lang niet serieus meer. Mik de ene broedkip per omgaande op een Turks vliegtuig en drop haar weer in Turkije. Ze is Marokkaans dus wat moeten wij er mee ? Het fopstrafje wat ze in Nederland krijgt weegt niet op tegen de voordelen van verwijdering uit het land waar ze sowieso niet welkom is en niets te zoeken heeft.
Zieke wijven, en nu huilie huilie doen er van uitgaand dat Nederland ze zo terug neemt, uitkering erbij, huisje erbij en op een dag ontploft er een op de roltrap via haar ingebrachte bom aan een touwtje onder de gordijn....
Eng volk; de ene naar Marokko sturen lukt vast niet, de andere teef opsluiten kost alleen weer geld...
Kunnen wij niet 1.2 miljoen Turken...…….Ach laat maar ......… droom wel verder
Nederland zegt altijd dat men mensen niet kan uitzetten indien het land van herkomst niet meewerkt en nu neemt Nedrland een vrouw op die aantoonbaar geen Nedrlander is. Gewoon terug in vliegtuig en retour afzender. Maffe houding van Nedrland.
NL heeft ook niet meegewerkt (of wel?) en toch hebben we die twee brievenbussen terug. Volgens NL kan dat niet, volgens de realiteit wel.
Als er één schaap over de dam is..
wolf in .... kleding
Return to sender. Maar ja, Rutte is alleen dapper richting Ottomanen in verkiezingstijd
Tijdens verkiezingstijd stuurde die een minister van Turkije terug die in een zaaltje wilde spreken. Een hoop heisa om niks, maar ff punten scoren.
Waarom kan Nederland nooit een ongewenst persoon uitzetten als het land van bestemming niet meewerkt? Erdogan doet het gewoon en het werkt dus.
Nederland zou hier inderdaad een voorbeeld aan kunnen nemen. Uitzetten kan best, als je maar wil. Het is precies die wil die bij de Nederlandse overheid ontbreekt. Zelfs Italië is beter in staat mensen uit te zetten doordat die diplomaten wel in hun werk doen en afspraken maken. Maar ja, als Nederlands diplomaat moet je eerst van je slapjanus imago afkomen in het buitenland.
🎶Isis-knechtjes kom maar binnen zonder Sint...🎶
'NCTV is gegaan om te protesteren, maar ze hebben ze alsnog gewoon teruggestuurd'
Ja euh de Turken waren duidelijk
Als de Marechaussee ze maar stond op te wachten
Kan iemand mij vertellen waarom Nederland die dame met de Marokkaanse nationaliteit niet bij de grens heeft kunnen weigeren?
Omdat niemand in Nederland dat uberhaubt als een optie beschouwd
Nederland spaart Marokkanen. Uweettog?
Welke grens?
Nou, Turkije is in ieder geval constistenter dan Nederland. Als Turkije zegt, we gaan ze terugsturen, dan gaan ze dat doen. Als Nederland zegt, we gaan ze niet terugnemen, (behalve misschien dan in heel expliciete gevallen de kinderen onder de leeftijd van blabla) dan worden ze teruggenomen. Maarja, dat is vaker met Nederland. Ze roepen het 1 en doen juist het tegenovergestelde, en daar kan je dan weer op anticiperen, als ze iets niet gaan doen, dan weet je dat ze het dus juist wel gaan doen.
Hier is niet Habtats habitat!
hulde voor deze spitsvondigheid!
De niet Nederlandse had met hetzelfde vliegtuig teruggestuurd moeten worden. Het OM en ministerie van J&V zijn te druk met het vervolgen van Wilders. Afgezien van het gebrek aan dossier. Rutte cs maken van Nederland het afvoerputje van de wereld.
Ik heb al eens eerder gezegd: als Nederland zich gedraagt als lulletje rozenwater, wordt het ook behandeld als lulletje rozenwater. Zeker door Erdogan.
De enige remedie is eindelijk eens van je afbijten. Maar deze regering begint meteen te zweten als prins Andrew als ze daar alleen maar aan denkt.
Overigens, in de Volkskrant vandaag weer het tigste policor pleidooi - van Sytze vd Zee - om de "kleintjes" uit de Koerdische kampen terug te halen, dit keer zonder hun moeders.
Maar vraagt Vd Zee zich dan helemaal niet af wat die kleintjes, als ze later 14/15/16 zijn, zullen denken zodra ze zich realiseren dat Nederland hun moeders dáár heeft gelaten om te "creperen"? Zou die wetenschap niet een soort van haat gaan voeden tegen Nederland en de ongelovige honden, varkens, en apen? Bovendien, is Vd Zee niet consequent:
"Pas in een latere fase kan dan worden overwogen wat we met die vrouwen doen. Beloof hun dat als ze hun kinderen afstaan, zij ook op korte termijn uit Al Hol worden gerepatrieerd."
O, dus nu worden die "naïeve" jihadbruidjes opeens toch ook "gerepatrieerd". En al die koks, schoonmakers, lassers, en banketbakkers dan?
"Mochten de IS-kinderen met hun moeder naar Nederland worden overgebracht – de mannen zitten hopelijk vast –, dan zullen ze heel veel over zich heen krijgen."
De mannen zitten hopelijk vast? Moeten die dan niet "gecontroleerd" worden opgehaald, omdat dat veiliger is dan wanneer ze "onder de radar" terugkomen? Worden die tot in lengte van dagen bewaakt door de Koerden? Ik hoop dat die vrouwen ook vastzitten daar, en de meesten zitten dat ook. Hun toekomst, en die van hun kinderen, ligt dáár, of in een andere islamitische heilstaat, of desnoods in Marokko, maar in ieder geval niet hier. Hier willen we ze niet, hoeveel pleidooien van Gutmenschen er ook in de MSM verschijnen. Lees ook twee dagen geleden het interview met Ton Liefaard, Unicef-hoogleraar kinderrechten aan de Universiteit Leiden. Journaliste Margriet Oostveen zegt dit:
"Want anderen mogen onweersproken hapklare dingen blijven roepen, waarvan ze wéten dat die niet waar te maken zijn. Wie corrigeert hen nog buiten studeerkamers en rechtszalen? Zoals Dylan Yesilgoz, Kamerlid voor de VVD? Over de kinderen uit IS-gebieden zei zij: ‘Wij willen deze kinderen niet terug.’
Anderen? Die anderen kom je nergens tegen, niet in de krant en niet op tv; alleen de Kalverboers, de Edwin Bakkers, de Sinan Cans, de Marion van Sans, de Sytze vd Zee's, de Sheila Sitalsings, de Sjoerd Sjoerdsma's, de Ton Liefaards, etc, die zijn niet uit de krant en van tv weg te slaan. Oosterboer kan ook alleen maar Dilan Yesilgoz noemen als verklaarde tegenstander van "ophalen", die wel eens haar standpunt in een talkshow en krant heeft mogen verdedigen.
Als een overgrote meerderheid van de Nederlanders tegen het "repatriëren" van die ISers en hun kinderen is, zou je, voor de evenwichtigheid in de verslaggeving, toch mogen verwachten dat uitgesproken tegenstanders wat vaker aan het kwamen.
aan het woord natuurlijk
Gisteravond een bijna avondvullende docu over IS op ARTE en de kinderen aldaar.
Jongetjes vanaf 10 jaar werden getraind om te gaan met vuurwapens en papa liet zien hoe je met springstof uit buitgemaakt oorlogstuig prachtige bommen kunt maken.
Kinderen werden gehard door ze te slaan met stokken door ze tussen hun benen te schoppen waar mogelijk de teelballetjes nog niet waren ingdaald.
Kinderen werd geleerd niet te schrikken van harde knallen door pal naast hun hoofjes in de grond te schieten, dus er werd geen link gelegd tussen schieten en dood.
Kinderen werd geleerd om te gaan met messen. Dat werd getoond in genoemde avond vullende docu.
Dan wetend dat ARTE een kneiter linkse omroep is. Het is de moeite waard om de programma onderdelen te gaan bekijken Arte 19 nov. KInder des KaLifats 21:40 -23:20
en daarna Verlorene Seelen 23:20 - 00.15
Opent een wereld waarin getoond wordt waarom deze kinderen niet hierheen gehaald moetern worden!
@biebop | 20-11-19 | 11:48:
Ik heb het al vaak hier gezegd en zal het blijven zeggen: de dominante politiek-culturele elite die zo voor het ophalen van die kalifaat"kleintjes" is - het zijn immers Nederlandse staatsburgertjes - denkt veel te gemakkelijk en te laconiek over het "deradicaliseren": plaats ze maar bij opa en oma, of bij een tante (ook allemaal moslims), zorg dat ze naar school gaan, voer wat gesprekjes met ze, en "monitor" ze een beetje, dan komt het allemaal prima in orde.
Dat komt het natuurlijk niet, hooguit bij een klein aantal, niet bij het gros. De dominante politiek-culturele elite wil met deze kinderen Russische roulette spelen, waarbij de levens van "gewone" Nederlanders achteloos op het spel worden gezet.
@Dr_Johnson | 20-11-19 | 12:03:
Doordat VVD en CDA als de dood zijn voor verkiezingen nu gaan ze daarom door de knieën voor het linkse activisme.
De linkse activisten ruiken en proeven dit, er worden wetten in no-time doorgedrukt die we straks weer tegen komen.
Hup, even twee huizen vrijmaken. En een zwikkie huizen voor een buslading Moldaviërs graag. En nog een peaar huizen voor een container Koeweitse apothekers.
Turkije pakken wel door met het uitzetten van tuig, iets wat ons dan weer niet lukt. kunnen we wat van leren.
De gevangenissen langslopen en alle Turkse criminelen op het vliegruig zetten
@boerzoektscheet
*alle koerdische terroristen op het vliegtuig zetten
Misschien een keer TBS voor dergelijke geloofsgekkies in het leven roepen?
Gewoon terugsturen in een Boeing 737 max
Parasol 1 had geen Nederlands-, maar wel een Marokkaans paspoort.
Als Turkije ze wilde lossen dan zou het toch het vliegtuig richting Marokko moeten zijn waar ze ingeduwd moest worden?
Neen, want Marokko laat haar/het niet uit het vliegtuig stappen. Dat weet Erdogan heus wel, als moslimbroeders onder elkaar.
Nederland kan na de fopstraf de terroriste ook niet uitzetten naar Marokko trouwens.
Dit. Als je een regering met een beetje gevoel voor humor en kloten had gehad, weiger je dat vliegtuig gewoon de toegang tot het Nederlandse luchtruim. Dwing dat maar af met die mooie vliegende proppeschieters van 35 miljard. Hiermee dreigen is al voldoende, want geen luchtvaartmaatschappij die er dan nog over peinst om uberhaupt met deze dame te willen vertrekken richting Nederland. Oh wacht, geen kogels want op, en het Nederlandse luchtruim bestaat ook niet meer want nationaal is rascisme. fail op fail op fail op fail.
Inderdaad. Het geeft aan dat Nederland nauwelijks meer iets te zeggen heeft over ons eigen land. Je kon een week of twee geleden al lezen dat Turkije het "onacceptabel" vond dat Nederland van die Tilburgse Fatima het Nederlanderschap had ingetrokken. Turkije heeft ook die Fatima, ondanks protesten door Buitenlandse Zaken, op het vliegtuig naar Schiphol gezet, ipv inderdaad naar Marokko.
"De 25-jarige vrouw is bij aankomst in Nederland de toegang geweigerd. Ze is vastgezet en zal worden vervolgd voor deelneming aan een terroristische organisatie. Daarna wil Nederland haar uitzetten naar Marokko, het land waar ze wel een paspoort van heeft."
Maar Marokko zegt vervolgens dat ze haar "weigeren", net als bij al die kansloze, criminele asielzoekers, en dan zitten wij toch weer met Fatima opgescheept.
Waarom kunnen wij nou toch niet wat Turkije achteloos doet: mensen die hier niet thuishoren - uitgeprocedeerde asielzoekers, illegalen, kansloze buitenlandse criminelen - op het vliegtuig zetten naar hun "eige" land, ook als zo'n land ze "weigert"? Wij weigerden die Fatima, die geen Nederlandse meer is, maar Turkije heeft daar schijt aan, en splitst die IS rat ons in de maag. Maar als Marokko hun onderdanen weigert, zegt Nederland: "O jee, nou ja, dan zit er niets anders op dan ze maar hier te houden".
Gekkenhius.
Als de KLM en consorten deze mensen laten instappen dan moet je deze vliegtuigmaatschappijen daarvoor verantwoordelijk stellen.
Moet je eens kijken hoe snel het probleem dan is opgelost.
Niet het vliegtuig in = Niet in Nederland Hiervoor graag wetgeving maken!
@Dr_Johnson | 20-11-19 | 10:53: En je zult je nog heel lang afvragen waarom niet... omdat je nog steeds niet inziet dat het moedwillig is dat we ze met karrevrachten tegelijk binnenhalen. De toneelclub in Den Haag heeft zijn geld dus weer verdiend.
@OudeNederlander | 20-11-19 | 12:57:
Nee, dat is niet waar. Niemand heeft die 300 Moldaviërs "moedwillig" binnen gehaald. Ook die 70.000 apothekers uit Aleppo zijn niet "moedwillig" binnen gehaald, die zijn onuitgenodigd, op eigen gelegenheid, Nederland binnen gewandeld.
Het ergerlijke is slechts, dat wij kennelijk niet is staat zijn die lui er weer uit te schoppen. Je moet die stoffige stinklanden, bij weigering hun eigen volk terug te nemen, financieel raken waar je ze maar kan raken, net zo lang tot ze gaan "bewegen". Dat zou ook eindelijk eens in Brussel EU-breed geregeld moeten worden: maak die landen kapot, totdat ze "bewegen".
Gisteren memo-duh iemand die terugkeer al, dus ik was wel voorbereid, maar toch weer stoom uit oren en neusvleugels toen ik dit item opsloeg.
Erdogan doet het gewoon en wij laten zo'n nie-Nederlandse toch binnen. Braaf, braaf, gaaf, gaaf.
Nou ja, ze is er dan. dus
1. Berechten, hoop op twaalf jaar, maar ik weet wat valse hoop is. Desalnietemin!
2. In het cachot voor de voor de volle 100 % graag, dus geen flauwsies van na een derde straftijd etc.
3. Aangezien geen Nederlandse meer, pronto uitzitten straf, meteen uitlevering naar Marokko. Goh, twee nationaliteiten helpen in dit geval.
Zo zou het kunnen gaan. Maar nee, zal wel weer niet.
Stel dat het wel zo zou gaan, dan zit je met het probleem van de kinderen, want die zijn van mevr. Habtat, die "wortelen in Nederland" en dan krijgen we weer dat getouwtrek over die koters als ze mee zouden moeten naar Marokko. Heel de deuggemeente van NL op achterste poten, scharen schoolklassen marcheren door de staten een de dan vigerende staatssecretaris gaat door zijn hoeven.
Ach, ach, ach. Evocatus
En wat het allemaal kost. Let op mijn woorden over 5 jaar gaat de pensioenleeftijd weer omhoog, omdat het dan zogenaamd niet meer te betalen is.
Leuk hoor die gespeelde verontwaardiging bij Rutte en zijn fistfucking vriendjes, maar dit is allang in het geheim afgesproken met Erdogan. Houd er maar rekening mee dat iedere potentiële terrorist weer naar Nederland moord gehaald, man, vrouw, kind.
Rutte is alleen op papier een VVDer, maar in dienst van D666.
Rutte is toch vooral in dienst van het europese omvolkings-kartel, het calvinistische schuldgevoel en valse schaamte.
Een ieder die aansluiting gezocht heeft en ondersteuning en assistentie geboden heeft aan de voetsoldaten van ISIS is een participant en medeplichtige aan de uiteindelijke genocide, massamoorden, martelingen, kidnapping, kindermoorden, vrouwen- en kinderverkrachtingen en slavernij van de Jezidi’s en andere slachtoffers van deze terreurbeweging. Alleen een corrupt, pervers en immoreel volk belemmert gepaste zware straffen voor deze extreme oorlogsmisdaden en saboteert zodoende de genoegdoening en gerechtigheid voor de slachtoffers.
Nederland? Dat is toch een enclave van Brussel? Met als zandloper Rutte?
Nee, Rutte is de WC borstel. Hij kan heel goed remsporen wegpoetsen
De Marokkaanse waar het Nederlandse paspoort van is ingetrokken zou als zij naar Marokko word uitgezet daar geen straf krijgen. Marokko zal terug kerende IS vrouwen namelijk niet vervolgen omdat ze slaafs achter een man zijn uit gereisd en zogenaamd van niets wisten (en als ze niet mee zouden gaan wie weet wat er dan met hen was gebeurd).
Die Marokkaanse had men niet hoeven toelaten,
gewoon in het vliegtuig laten zitten en retour Turkije,
stuur dr maar naar Marokko.
Maar goed, zal wel weer vanwege de kinderen zijn geweest, zielig enzeau.
Toch blijft het raar dat je Nederland gewoon binnen kan lopen zonder papieren, geld, visa etc.
Mag echt nergens anders ter wereld,
m'n nicht laatst nog, wilde naar Miami d'r vriend bezoeken, wordt op het vliegveld aangehouden, vastgezet en zonder reden van opgaaf de toegang geweigerd en een volgend vliegtuig teruggestuurd naar Nederland.
Kan allemaal, klagen kan niet, je beklagen bij de Nederlandse overheid al helemaaal niet,
Het idee alleen al.
Nederland zegt rustig dat dit het recht is van soevereine landen en dat Nederland zich daar niet mee, kan, bemoeien.
Ben nou benieuwd of je dit kan meemaken als je bv op facebook o.i.d. wat teveel pro-islamachtige lulkoek hebt gepost?
@michael8161 | 20-11-19 | 10:18:
Facebook wordt inderdaad gelezen, dus wees voorzichtig met kritiek op land X of leider Y als je vakantieplannen hebt in die richting...
Gewoon doorverkopen als seksslaaf. Daar schijnt bij bepaalde groepen best belangstelling voor te zijn.
Is er door de marechaussee wel vastgesteld wie er onder die zwarte stinklappen zaten toen ze zich in ons land meldden? Deze vrouwen wilden terug naar Nederland; dan hier ook bewijzen dat zij zijn wie zij beweren te zijn. Wie verwacht dat deze vrouwen spijt hebben en niks liever willen dan hun straf ondergaan en als brave burger weer gaan integreren is verschrikkelijk dom.Rutte denkt dat de stikstofcrisis de ergste crisis is tijdens zijn bewind? wacht maar tot de eerste aanslag wordt gepleegd door zo'n teruggekeerde IS-oorlogsmisdadiger.
De NL regering moet niet zo huiliehuilie doen, ze hebben die afspraak zelf gemaakt met Turkije, zie hier een citaat in de televaag van daarnet: "Nederland heeft afspraken met Turkije dat IS-vrouwen en hun kinderen in overleg teruggestuurd kunnen worden."
Het is al gezegd hieronder maar Turkije treft geen enkele blaam. Deze spijtoptanten meldden zich bij de Nederlandse ambassade in Turkije en dat is per internationale afspraak Nederlands grondgebied. Daar heeft Turkije geen enkele zeggenschap over. Vrijwel meteen liet minister Grapperhaus weten dat het staand beleid is (van Nederland dus!) om dit soort lieden dan te laten repatriëren.
Dat gezuig van de Turkse regering is dan ook gewoon niet meer dan dat: gezuig. Enkele weken terug schreef meen ik Tom Jan Meeus een column waarin hij Wouter Bos (pvda) citeerde over het ministerie van Justitie. Die stelde onomwonden dat er in dat departement een "maffia" elke vorm van aanpak van het asielbeleid stelselmatig blokkeert. Het probleem zit dus niet in Ankara, maar in onze Residentie.
Dit plempsel is tevens van toepassing op het volgende topic over het zaaddodende interview in de azijnbode met die burgerhaatoma van de vvd.
De meer dan een miljoen Nederlanders in het buitenland, worden namelijk nog wel eens vergeten, door de politiek en overheid, als het om wetswijzigingen, regelgeving, digitalisering en informatieverspreiding gaat. bron: nihb
Nederlanders in het buitenland.. de echte dan he.
Doet me denken aan meneer Klomp die vanuit canada niet meer in NL welkom was, in verband met verliezen Nederlandse nationaliteit.. kon familiebezoek vergeten en weer terug.. Meneer Klomp.. Nederlandser kan niet.
Meneer Klomp had op dat moment dan ook asiel moeten aanvragen, had hij gelijk door kunnen lopen...
Lag met een schip een weekend in Düsseldorf pas getrouwd en ging met de trein naar huis, was in alle haast mijn paspoort vergeten en kwam dus niet verder dan de grens, ik kwam NL niet in eerst het paspoort ophalen, werd keurig onder begeleiding de volgende trein terug in geplempt.
@Jan70 | 20-11-19 | 10:23:
Hoe lang geleden was dat?
Toen Nederland nog enige souvereiniteit uitoefende?
Bij voorbaat dank! Evocatus
kom maar door met het fopproces. Advocaat zal opmerken dat er geen bewijs is en waarempel! Je kunt al die stofdoeken niet onderscheiden op het weinige beeldmateriaal er is en ze krijgen een klein strafje omdat ze tegen een uitreisverbod toch zijn uitgereisd.
Misschien kun je die beesten wel steriliseren en de kinderen ontnemen. Dat scheelt nog iets.
Ik vind dat als pinnokkio ruttegraat voortaan het nederlandse volk op tv iets meldt dat dat begeleid wordt door een muziekje. Piep piep toet toet boink boink.
Verplichte lichtkrant eronder: deze man liegt altijd en is schadelijk voor uw lichamelijke en geestelijke gezondheid. Mijd contact, waarschuw uw buren en houd uw kinderen en huisdieren weg bij de tv.
Ze wilden toch het Khalief-haat en Sharia?
.. en dan aankloppen bij een ambassade van het verdorven westen.. in een islamitisch land..
Is er niet een 'verdrag' wat verbied personen met een verstandelijke handicap te deporteren?
Hierboven 3 aantoonbare feiten daarvan
Klein Bonaire inrichten als gevangenis. Simpel. Een soort Nederlands Guantanamo Bay.
Intussen worden in Gorinchem random jongeren in elkaar geslagen door groepen niet-uitgereisde, maar even erge westenhaters.
Jij een vaasje, en jij een vaasje, en jij daar een vaasje...
Maakt allemaal toch niet uit, we hebben genoeg vaasjes...
We moeten Rob Jetten naar Ankara sturen om Erdogan eens flink de oren te wassen.
Denk dat Jetten met een buttplug direct met de eerste Turkish Airlines vlucht wordt teruggestuurd.
Yep vuurwerk willen afschaffen maar er mogelijke ploflima's voor terug geven. Zo ken ik dit kabinet weer.
als ze ploft gaat er geen Nederlandse aan verloren hoor.
@mono-culti | 20-11-19 | 09:32|
Alleen jammer van de onschuldige Nederlandse burgers die ze dan met zich mee neemt. Want daar is het dit soort Kalifaatkippen namelijk om te doen. Zoveel mogelijk onschuldige slachtoffers met zich mee de dood in nemen.
Nee maar het kan dus wel mensen die niet gewenst zijn op het vliegtuig zetten. Turkije bewijst Nederland een grote dienst lijkt mij zo.
Niet gek dat Den Haag nerveus wordt
Stel ik roep dat ik het omgekeerde wil, nl minder criminele Turken in Nederland, ben ik dan een racist of een Erdohan?
@ScumbaggusMaximus | 20-11-19 | 09:32: Nee een Wilders ben jij de volgende die voor het gerecht staat.
Hadden ze gewoon moeten verbieden het vliegtuig te verlaten en terug moeten laten vliegen naar Turkije. Precies zoals sommige herkomstlanden van migranten met Nederland doen. Die twee vrouwen maken niets uit ten opzichte van die duizenden IS-ers die nu door de Turkse invasie “bevrijd” zijn.
Nederland, het “malle Pietje” in de wereld. Hoewel wij laten ons foppen.
Oké ik wil een nieuw land. De Is-ers en consorten mogen dit land hebben; het loopt hier toch onder en zelfstandig een land laten draaien kunnen ze toch niet.
Het is hier inmiddels al dusdanig onleefbaar dat de komst van nog wat extra duivels ook geen verschil meer uitmaakt.
Nederland is compleet overgeleverd aan de grillen van talloze internationale verdragen zonder dat daar iets tegenover staat en dat is precies hetgene dat knaagt, of liever gezegd onze kop eraf bijt inmiddels.
Waar wil je heen en wat heb je een ander land te bieden?
@Sjors W. | 20-11-19 | 09:40:
Veel geld, universitaire graad. En niet in genderstudies.
Waar we heen willen is nog de grote vraag. Suggesties?
@Daray | 20-11-19 | 09:56: op vier continenten gewoond en gewerkt. Zal altijd zeggen dat iedereen voor het avontuur moet gaan. Maar dat het ergens beter is dan in Nederland... is niet waar. Anders. Je hebt minder skin in the game en verstaat de taal / volgt het lokale nieuws niet, dus je hebt er persoonlijk minder last van. Ik gedij beter in de bush: meer focus op wat ik beheers en minder druk maken over nutteloze plofkippen. Maar kan moeilijk stellen dat subsahara beter is dan NL.
VS mooi land. Maar daar is voldoende mis en heb je dezelfde problematiek, je leeft er alleen makkelijker omheen als je dat wil.
ingodsnaam geef die kinderen geen water!
... dadelijk wortelen ze nog..
Over wortelen gesproken..
Schept dit ook gelijk een precedent voor het uitzetten van asielkinderen uit Nederland die hier 'geworteld' zijn?
Laat maar eigenlijk. Vragen naar de bekende weg.
De voorspelbaarheid van de Nederlandse regering & overheid is ronduit deprimerend. Iedereen weet - of althans kán weten - dat in een tijdsbestek van laat ik zeggen één jaar, die hele beestenbende van Nederlandse SS'ers, sorry, IS'ers, terug zal zijn. Kwestie is niet óf, maar wanneer.
En áls ze al berecht worden, zullen de straffen lachwekkend zijn. Zoals gebruikelijk in een land met een immens leger zwaar van uw & mijn belastinggeld gesubsidieerde deug-advocaten die de 'weg met ons'-brigades vormen.
Lui die zich als beesten gedragen, zou je eigenlijk als beesten moeten behandelen. Koekjes van eigen deeg voeren.
Maar omdat we zo beschaafd zijn - of althans pretenderen te zijn - mag dat niet.
We laten liever onbeschaafd geteisem over ons heen lopen.
Onze beschaving wordt onze ondergang.
We zijn verwekelijkt, verslapt door onze comfortabele leventjes en over-gefeminiseerd bovendien.
ik maak bezwaar tegen 'gefeminiseerd'. Een echte vrouw (geen lesbische dame) wil grenzen in de openbare ruimte. Niet voor neits werden kinderen in vroeger tijden veelal door moeders opgevoed. Het probleem zit hem in de ontkrachting van amnnen én vrouwen door dat gender gezeik uit de LHBTQWERTY hoek, de zielige slachtofferrupsjesnooitgenoeg van de (witte) samenleving
@pigadaki | 20-11-19 | 09:28:
Vroeger, toen zowel Barbarijse als Bataafse helden homo's in elkaar sloegen en vrouwen lastig vielen, toen was er in ieder geval overeenstemming. Iedereen even achterlijk.
Je praat onzin en predikt regressie. Er is niks mis met ruimte voor lgbtqwerties; ons complete onvermogen om vooruitgang te verdedigen, om er voor te staan, is het probleem.
'Echte vrouwen'... wat, die drie zwartkoustrutten die denken zoals jij? Tien Nederlanders (m/v/x), tien perspectieven, en daar moeten we trots op zijn.
Ik ken veel mensen die, vanwege ontbreken visum of juist paspoort of om whatever reden van de grenswacht van diverse landen (ik noem geen namen, maar Nederlands koestert de vriendschappelijke betrekking ) gewoon bij de grenscontrole teruggestuurd zijn (inc. kinderen), moesten zelf ticket naar huis of ander land kopen en auf nie mehr wiedersehen. Waarom kan dit niet ook gebeuren met de Marokkaanse mevrouw?
In welk vacuum leeft u? Schandalig! U durft dezelfde rechten te claimen als een zielige ISIS aanhanger. U is een racist!
//Sarcasme uit
Bewijslast wordt moeilijk verhaal, de ergste moordenaars staan dus ook binnen een paar maanden weer op straat of er volgt vrijspraak. Je hebt van die bierpompliberalen die dat nog lollig vinden ook. Wat een land!
Jurisprudentie en gebrek aan getuigen. Lang leve onze inclusieve samenleving. We inclusieven onszelf een eind de ellende in.
Juristen vooral, die vinden dit prachtig. De meest idiote beslissingen nemen middels een heel spitsvondig, opzienbarend vonnis en dan wijzen naar de regering.
Marokko gaat deze idioot nooit toelaten na afloop van een eventueel strafje.
Zo slim zijn ze daar wel, dus blijven wij ermee zitten.
En geven we haar het paspoort weer terug, samen met feestelijke Miele.
@mono-culti | 20-11-19 | 09:35:
En Pinnokio Ruttegraat zal zich persoonlijk inzetten voor hun stage omdat ze het wel drie keer moeilijker hebben om een stageplaats te krijgen.
Er staan toch Marechaussee op schiphol? Hoe is die dan daar door heen gekomen. Met haar Marrokaanse paspoort? Ze had gewoon op het eerste vliegtuig terug naar Turkije gezet kunnen worden en de vliegmaatschappij had je een boete kunnen geven. Maar ja, slappe Nederlanders. Ik kan nu al zeggen dat ze NL niet zal verlaten en haar paspoort terug zal krijgen. Laat het maar aan linkse D66 rechters over om op grond van gezinshereniging of een of ander verdrag dit de Nederlandse staat dit op te leggen.
Marechaussee waren in 1940 /45 toch een stuk aktiever wat betreft uitzetten. (van de Joodse medemens).
@joppo0 | 20-11-19 | 10:16:
Maar Marokkanen zijn moslim dus zielugh. Uweettog?
Die laat je gewoon niet door Douane en zet je gewoon weer terug op het vliegtuig naar Turkije.
Zoals ooit een d66 gekkie zei: Dit is slechts een amuse!
Yep gang 2 van al het moois wat we nog krijgen.
Btw, ik snap niet waarom ze Marokkaanse IS'er in het vliegtuig hebben laten zitten en vervolgens terug getransporteerd heeft naar Turkije. Dus waarom.... waarom?
wartaal!
Het is natuurlijk godgeklaagd dat de aankomst niet vantevoren is gemeld. Nu kon het commitee van bakfietsmutsen niet bij schiphol staan met hun zangkoor. Wees welkom. Wees welkom in ons mooie land.
Die beesten hadden nooit het vliegtuig mogen verlaten en vliegtuig had niet meer mogen vertrekken zonder dat islam tuig aan boord retour turkistan.
Probleem bij de luchtvaartmaatschappij leggen zoals het hoort.
"We willen vooral twee landen bedanken. Eén is Duitsland en het andere is Nederland." Dat zei de Turkse minister van Binnenlandse Zaken vandaag tegen persbureau Reuters. De reden voor zijn compliment is het Nederlandse beleid om gevangen IS'ers terug te nemen.
Yepp en zo wordt u nu belazerd door dit kabinet en dan vooral door die VVD. We willen ze niet terug. Mooi verhaal voor de buhne . Drie dagen terug nog. En zie. Het is weer andersom. De eerste twee hebben we terug en de rest is al aan het inpakken.Begrijp niet dat mensen niet inzien dat het allang links niet meer is die knuffelt. Nope die VVD is al jaren de allergrootste knuffelpartij en de partij die de meeste economische vluchtelingen binnenhaalt. Weet nog zo'n VVD-er die bijvoorbeeld beweerde dat er hoogstens 20000 polen hier zouden komen. En yep het is al 10x zoveel.Die partij haalt ze werkelijk overal vandaan en gaat dan bijvoorbeeld roepen dat het allemaal tandartsen en chirurgen zijn.Ik zeg eigenlijk is er maar 1 oplossing voor alle problemen in nederland. Die VVD decimeren net als toen het pvda.Want economisch gaat het geweldig voor mensen met een boel inkomen. Maar voor de gewone burgers in het land is het 1 wanorde. Op elk gebied. Imigratie in de zorg bij politie en noem maar op.VVD is de partij van loze beloftes en doen altijd precies het tegrnovergestelde als dat ze zeggen . Due MP is al een tijdje over de houdbaargeids datum heen en kapot. Tijd voor een nieuwe. Zijn riedeltje kennen we nu wel.Zag hem gisteren nog dat riedeltje afdraaien.En weer eens een standpunt ontwijken.Nope deze MP is geen MP voor alle nederlanders.
@tweetybird | 20-11-19 | 09:22: meeste mensen zijn bang dat er echt politici een regering komt met realiteits zin , en dat er daadwerkelijk dingen gaan veranderen .. Een bestaande situatie ( alhoewel tegen het schandalige aan ) voelt toch vertrouwt en veilig , en dit soort angst hazen verandert zo zijn /haar stem tussen d 66 , cda en vvd .. en bij extreem veel ontevredenheid misschien GroenLinks -SP . Zolang deze partijen onderling een onbenoemde cordon sanitair houden tegen vernieuwende partijen , kun je met gerust hart stellen dat al deze partij in principe een endezelfde partij is ..
tijd om criminele turken het land uit te zetten ..
Overigens reminder; WIlders is toenertijd de VVD uitgestapt omdat hij erop tegen was dat Turkye bij de EU zou komen .. toen verguisd hierom , tegenwoordig wordt dat idee ( op denk groenlins d66 na ) door andere partijen ook niet meer ondersteunt .
Kan ook zijn dat er 2 baardmannen uit de burka/chadorverpakking komen. De afzender garandeert niets. De unboxing zal wel niet op YT komen.
Een kindersuprise voor volwassenen?
O, je kan dus wel mensen zonder paspoort in een vliegtuig zetten en het land uit flikkeren. En dat zelfs binnen de NAVO. letten we even op Nederlands kabinet, of is jullie incompetentie weer troef.
Kunnen we geen nationale welkomterugshow houden op tv? Doen we gelijk een inzamelingsactie erbij zodat de mensen geld en speelgoed kunnen doneren.
Wie zou er voor presenteren in aanmerking komen? Ik ken nog wel een leuk koortje,hoe toevallig uit Apeldoorn, voor de opvulling in de pauze.Welkom!
Verschrikkelijk. we wisten het wel, ze zijn minstens 28 keer naar het gebied geweest, dus de rest komt ook.
Jouw eigen kind zou straks maar in de klas terecht komen met zo'n IS kind, moet er niet aan denken.
Die komen tussen gelijkgestemden te zitten. En dan gaat de indoctrinatie gewoon verder.
Nou nou, je hebt ook schattige kleine bomvestjes in vrolijke kleurtjes en plakplaatjes hoor. Niet zo snel oordelen.
Best grappig,haal je eigen slachter binnen.
Als het goed knalt en de menselijke onderdelen rondvliegen ,zijn we dan echte deugers.
Vragen vragen...
Die kunnen in de leer gaan bij de leden van de grauwe eeuw, die wilden de kinderen die de intocht van de Sint kwamen bekijken de hersens en andere onderdelen van de Sint over hen laten sproeien.
Nou ik ben nog vrijgezel dus dat komt goed uit !!!
O/T, ook weer niet. Israël heeft weer flink van zich afgeslagen in Syrië afgelopen nacht. Iraanse en Syrische doelen bestookt rondom Damascus.
Off-topic. Vanmorgen in het Dagblad vh Noorden Hennie Meijer goed voor 15 jaar betaald voetbal interview over racisme. Vraag aan Hennie. Hoe vaak ben jij racistisch bejegend. Hennie: nooit.
Ja maar dat telt niet. Dat was namelijk voor KOZP.
Hemeltje, wat zeg ik nou..
Ik zag op tv, "het ergste was homo."
@Earl_of_Doncaster | 20-11-19 | 08:57: precies. Maar dat was niet erg.
Typisch dat je van de donker gekleurde medemens altijd maar de racisme kaart te zien krijgt. Van de Chinezen, koreanen, Vietnamezen en andere kleuren en smaken nooit die kaart te zien krijgt.
Allemaal schande en zo...
Helemaal eens met de comments. Alleen het plaatje bij dit artikel vind ik behoorlijk smakeloos.
Hoezo. De wil van het volk negeren en ze in gevaar brengen is toch ook een soort haat naar ons toe. Het weg met ons haat.
Berechting in Nederland is een loze verkiezingsbelofte. Er is geen strafdossier, net zoals in Duitsland komen ze gewoon vrij.
Ik ben te lui het filmpje van NYT nogmaals te posten, maar deze dames zijn nog 100% bezig met de jihad, het kalifaat en het baren van strijders.
Het lukt de EU en NL niet om een buitengrens in stand te houden. Erdogan dicteert, Assad wordt gedoogd en onze bondgenoot die IS op de grond heeft verslagen kreeg van de EU, VS, Turkije EN Syrië een mes in de rug. Zoals Caesar in de senaat geliquideerd werd.
Dit gaat opnieuw fout, en de volgende ronde mag het Westen zelf op de grond gaan vechten. Korea & Vietnam in 1, in de zandbak. Dit is een epische clusterfuck, we hebben een slag gewonnen tegen de barbaren, maar in de volgende ronde hebben we veel slechtere kaarten.
De jihad maakt progressie. Wij slopen onze economie met stikstofwaanzin, pfas, slecht onderwijs en klimaat gekte. We kunnen onze defensie op het uur U, niet betalen.
'We kunnen onze defensie op het uur U, niet betalen.'
Dan springen de Rotschilds wel in. Die hebben wel iets met oorlogje sponsoren.
Helemaal mee eens Feynman, maar wat doen we er aan? Als er over een tijdje weer verkiezingen zijn dan is iedereen dit weer vergeten en stemmen 'we' gewoon weer braaf VVD-D66-GL-PVDA-CDA
Ik vraag mij af hoe die Turken die 2 uit de Nederlandse ambassade hebben gekregen en op het vliegtuig hebben gezet.
Van Xaviera Swagemakers vond ik net online een mugshot. Ongetwijfeld laat een rechter zich straks weer inpakken als een cadeautje door advocatenretoriek over deze "onschuldige drieëntwintigjarige moeder van twee", maar die kop spreekt boekdelen.
Stel hè. Als Europa nou gewoon Assad 100% had gesteund in zijn strijd tegen al die woestijngekkies. Misschien zelfs SAMEN met de Russen.
Dan waren we in 1 klap afgeweest van al die IS/"Syrian-Freedom-Army"-mensen, zonder vluchtelingenstroom deze kant op, én we hadden Erdo op de kast gejaagd (maar ook onder controle gehouden). Win-win-win.
Ja maar, ja maar, chemische bommen! Heel erg! Het leed! De pijn! Arme arme mensen. Ik eis dat u hier afstand van neemt. Dit is zo erg! Dode mensen. Zonder huis! Zonder toekomst! Kinderen! Jeetje! Vreselijke. *verscheept 3 Toyota's, zitten die bouten om de raketlauncher vast te maken er wel bij, er is daar geen Gamma ofzo he...?*
@BBRDWR | 20-11-19 | 08:50: ja het meest frustrerende is dat we onze eigen regeringen er niet of nauwelijks op kunnen aanspreken / afstraffen. Ja 1x in de 4 jaar bij verkiezingen als iedereen het alweer lang en breed vergeten is.
Hoezo democratie?!
Die vrouwen beramen een aanslag op ons as we speak! En als er doden vallen, ja DAN ondernemen ze iets. Altijd die mosterd na de maaltijd-houding. Landen die hun eigen rotzooi niet willen terugnemen direct korten op financiële hulp en uitkeringen.
Er rammelt hier iets aan alle kanten. Als het die Xaviera Swagemakers is,die heeft toch al straf gehad? Die kan toch niet 2 keer voor hetzelfde veroordeeld worden?
En hier in de tweede kamer staan al die sukkeltjes van GL en D66, zwelgend in hun eigen deugdigheid en compassie, te oreren dat je geen onderdanen naar Marokko kunt sturen omdat ze daar niet geaccepteerd worden. Erdogan neemt 2 wichtjes, een vliegtuig. Kijk eens wat er gebeurt. Wij wilden ze toch ook niet? Ik zeg: goed idee Erdo! Tuuut tuut! Hier komt de cityhopper uit amsterdam met cadeautjes voor de marokkaanse koning! Allemaal kansenjeugd met bontkraagjes.
Goh, mij is altijd verteld dat je ongewenste vreemdelingen helemaal niet kunt uitzetten als het land van herkomst daar niet aan meewerkt.
Toen was H.C. Andersen zeker nog president?
nl.wikipedia.org/wiki/Bijzondere_rech...
in 1945 konden we 't nog...
Durf wel te beweren dat NL er nu slechter aan toe is dan voor 1940. De vijand is nu al onder ons, in alle uithoeken. Geen redden meer an, uitroepteken.
"Kabinet heeft nog geprobeerd....." De complete incompetentie van dit kabinet straalt er vanaf.
Wie heeft de tickets betaald?
Belangrijke vraag om uit te beantwoorden. Ik denk dat ambassade heeft betaald.
Jij en ik dus!
Gelukkig zijn de arme dames nu veilig, helaas de rest van Nederland niet meer.
Van mij mogen er 1000en Burkah's rondhupsen in Sufkuttenlandje. Kan helemaal opgaan in een '1000 en 1 nachthallucinatie'. Nu nog de kamelen......
Hop naar Marokko die ene ISIS-hoer.
Ik zou niet zeggen dat Turkije ze terug heeft gestuurd.
Ze hebben zich op de ambassade gemeld, en daar hebben ze gekropen voor deze dames en tickets en reispapieren geregeld. Alles om de terugkeer maar zo soepel mogelijk te laten verlopen. En waarschijnlijk is er ook nog contact geweest met het ministerie van buitenlandse zaken en het ministerie van justitie en veiligheid.
Turkije zou nooit tickets voor deze dames hebben gekocht. Die zouden zeggen: “Je gaat maar lopen als je zo graag naar Nederland wilt, en anders bel je je vader maar dat die je met de auto komt ophalen.”
Zoals altijd hebben de betreffende ministers spontaan geheugenverlies kunnen het niet meer herinneren.
Misschien een idee dat de politie op deze personen de taser kan oefenen?
Dragen ze toch nog iets bij aan de maatschappij.
Vrouwen (?) links en rechts zijn de IS leden, de persoon in het midden schijnt het ontvangstcomité te wezen, minister uit het gaafste kabinet ooit.
Nederland stemt op dat haagse zooitje, wie stront zaait zal stront oogsten
Turkije flikkert ook journalisten in de bak. En heeft b.v. een dictator die tegenstanders uit de weg ruimt Doen we hier ook niet. En zo zijn er vast wel meer dingen die er voor zorgen dat mensen zoals U en ik liever hier wonen dan in Turkije.
Wat zijn we toch een goed land!
Er komt nog meer moois aan vandaag. In de Volkskrant een scherp interview van Martin Sommer met Broekers Knol: 'Moeilijk, we doen ons best, ik weet dat we het braafste jongetje van de klas zijn, we hebben met verdragen te maken, ik ben zelf jurist en procedures moeten we strikt volgen, we proberen echt afgewezen asielzoekers terug te sturen enzovoort enzoverder.
Kortom: "Ik ben een oud wijf en ook maar hier neergezet, dus rot op met je lastige vragen".
Geloof serieus dat ik gek word.
Iedereen lijkt gek behalve ik.
En mijn dog. De lieverd, ook haram.
Wij krijgt eigenlijk de airmiles die al die vluchten opleveren?
Rechtbank, hoger beroep van Rechtbank, de Hoge Raad. Kijk eens aan, dan zijn we 10 jaar verder. En, ze worden coulant behandeld. De belastingbetaler 'bepaald' dit. Ook de advocaat. Mooi zeg.
Voor de volgende vlucht naar turkije koop je alle stoelen op en je zet ze vol met all criminele turken die je in de gevangenis hebt. Je moet dat maar 1 keer doen.
En daarna alle vluchten vanuit Turkije verbieden hier te landen.
En alle nederlandse investeringen in dat land direct terugtrekken.
Kunnen we zo ook nog uit de NAVO zetten?
'Het kabinet heeft nog geprobeerd.....' , jaaajaaaa. Dikke lul drie bier. We worden continu en op alle mogelijke manieren gemasseerd door de mainstream media en de dictators in de tweede slaapkamer. Nederland MOET kapot. Dat is hun doel. Mensen word gvd toch eens wakker.
Alle Turken met een dubbel paspoort het turkse paspoort af laten staan en bij weigering het Nederlandse afnemen en retour afzender. Alle uitkeringen naar Turkije stopzetten, evenals de kinderbijslag.
Maar dat zal rutte en Co niet durven
Dat dubbele paspoort is een smerig opportunisme en het ontbeert die religieus gehandicapten volkomen aan trots. Ze hebben eigenlijk maar 1 paspoort, met het andere vegen ze hun reet af, maar eerst wel de voordelen eruit slepen: gratis geld en gemak. Ben zelf geen Nederlander, maar wel trots op dit land en toch heb ik geen dubbel paspoort, maar het paspoort van Italia. In onderschrijf alle normen en waarden van Nederland en ben gek op de Nederlandse tradities en cultuur. Die zal ik dan ook met hand en tand verdedigen.
Wat een gaaf land wonen we toch he?
Wanneer gaan we daar nou eens iets aan doen met zn allen?
Als er verkiezingen komen, dan gaan we met z'n allen diezelfde incompetente kliek weer aan zeteltjes helpen.
Net op WNL dat we uitgeprocedeerde asielzoekers niet uit kunnen zetten als het land van herkomst niet meewerkt. Andersom kan het kennelijk wel. Iets klopt hier niet. Volgens mij hebben we hier nog wel een aantal individuen met een NL en Turks paspoort die per kerende post terug mogen. Ook van andere landen wel. Wellicht kan een volgende regering met ballen en ruggengraat het wel. Ik vrees alleen dat het ijdele hoop is gezien het stemgedrag van de lemmingen hier te lande.
Justitie gaat voor veiligheid, je weet toch.
We kunnen het natuurlijk dit beleid gaan uitvoeren, maar dan gaat de doorloop van de functie minister van het ministerie van Justitie en Veiligheid nog meer omhoog. Zeker omdat Nederland een host is van heel wat NGO's Kan onze minister van J&V keihard uitzetbeleid zich niet permitteren.
@Alexander des Burgus | 20-11-19 | 08:45: Maak je een aparte minister van. Minister van Uitzetzaken. Kan die bewindspersoon ook niet vallen over de zaken uit de geschiedenis, want die is er niet. Makkelijk zat. Waar een wil is, is een weg naar de uitgang.
@Alexander des Burgus | 20-11-19 | 08:45: Die NGO's die we ook nog eens grotendeels zelf betalen en faciliteren. Waanzin.
Gewoon met hetzelfde vliegtuig terug naar Turkije sturen. Per ommegaande post retour afzender! Grote kans dat Turkije dan hetzelfde doet en we ze een paar weken lang heen en weer aan het vliegen zijn, maar toch zou dit mijn voorkeur hebben ipv rode loper + fopstraf die nu voor deze landverraadsters/terroristen/vrouwelijke nazi’s die terugkeren van het oostfront wordt uitgerold.
Vanochtend op BNR: "Ach, hoe geradicaliseerd kan je zijn als je 3/4 jaar oud bent."
Dan ben je echt een naïeve trut.
Als NL ballen had ( hebben we niet, iig niet in de regering etc) dan hadden ze tegen Turkije gezegd als jij die zonder NL nationaliteit hierheen stuurt, dan zorgen wij er hoogst persoonlijk voor dat jullie nooit bij de EU komen, en als t even kan uit de NAVO liggen. En reken vooral nooit meer op ons als je patriot raketten wilt lenen.
We wisten allemaal dat dit ging gebeuren, teleurstellend dat het ook zo is.
Laat ze maar komen, de ruif waaruit het linkse deugvolk (lees asiel advocaten, hulporganisaties, jeugdzorg, vluchtelingenwerk, azc's en aanverwante bedrijven) vreet is goed gevuld. Vrees met grote vrezen voor deze moeders met kinderen, kinderen verwekt met 'haatzaad' en geïnfecteerd met afkeer van de westerse wereld.
Die lui zijn afgereisd met een ideaal en gevoel ergens bij te horen, een wereld vol haat en geweld jegens de westerse wereld en alle andere geloven. Deze haat is niet verdwenen en zal ook hier groeien en gevoed worden.
Het moet eerst een x goed misgaan in ons eens zo mooi Nederland.
Het IS al goed mis gegaan!
18 maart van dit jaar!
4 doden
Islamitische terroristische aanslag
Voor iedere door Erdogan doorgestuurde woestijnrat kunnen we toch gewoon een Turk deporteren, te beginnen met het ambassadepersoneel ?
Heeft de AIVD geen speciaal team dat zo een problemen "oplost" ?
Nee. Wij hebben een regering die zich graag in zijn reet laat neuken door Turkije. Dat hebben we.
Uiteraard niet. Problemen oplossen is niet echt Nederlands, problemen observeren daarentegen wel.
@peterdh | 20-11-19 | 08:32: Dus onze regering doet zich voor als geit? Mehehehek me gehehek.
En als wij ze nu gewoon weer op het vliegtuig terug zetten? Hier Erdo, hou je rommel bij je!
Precies. Ik wil dat het woord van het jaar iets is zoals vliegtuigtennisballen of nietterugkeerders.
En daarbij een langdingsverbod voor alles dat onder Turkse vlag vliegt. Het hoeft allemaal niet zo ingewikkeld te zijn.
@Rico Tampeloerus | 20-11-19 | 08:31: Netnietterugkeerders
Hoezo lukt het Turken wel mensen notabene zonder Nederlands paspoort uit te zetten naar Nederland, terwijl die SUKKELS in Den Haag al jaren worstelen met de uitzetting van ongewenste vreemdelingen?
Omdat het een leugen is.
Omdat de zielepietenindustrie van D66 toch ook moet blijven draaien.
Hoe moeten die de miljoenensubsidies aanvragen als er geen zielepoten zijn?
Waarschijnlijk omdat Nederland lid is van de EU en Turkije niet. Ik heb tot op heden zelfs landen als Hongarije dit nog niet zien doen.
Kortom, we zitten weer eens gevangen in onze eigen deug-kooi.
Omdat Erdogan wel ballen heeft. Dat zouden wij ook moeten hebben, een leider met ballen.
@Nibdib Niddib | 20-11-19 | 08:33: nee we zijn incompetente ruggengraatloze mietjes. Dat is wat anders.
@peterdh | 20-11-19 | 08:34: ook eens. Maar je weet ook best dat wanneer we dit zouden doen, er straks ineens een zaak loopt bij het Europees Hof voor Rechten van de Mens. En waarschijnlijk ook nog eens een reprimande vanuit de Europese Commissie etc.
Komt omdat Rutte afhankelijk is van erdohitler, hij namelijk herkozen door de show die hij in overleg met erdo in Rotterdam met die turkse minister is opgevoerd.
Zij hebben geen Mark Rutte. Als mijn kinderen geschiedenisles van hém zouden krijgen, zou ik ze op een andere school doen. Behalve voor liegen is Mark Rutte een synoniem voor totale incompetentie.
"Handig, zo'n dubbel paspoort, zou je zeggen, maar het Openbaar Ministerie heeft al gezegd dat we die mevrouw ondanks afgenomen nationaliteit niet weg gaan sturen"
En als je Nederlander in Canada gaat wonen en Canadees wordt, probeer dan maar eens je Nederlandse paspoort te houden, laat staan terug te krijgen. Walgelijk.
Yep. Meten met dubbele maten. Hypocrisie. Oneerlijke behandeling van goedwillende burgers.
Dat klinkt wel als de Nederlands overheid
Die dubbele maatstaven gelden al jaren. Het dubbele paspoort discrimineert mensen met één paspoort en kent allerlei voordelen als belastingontduiking en een veilige haven als je hier iets uitvreet. Onze regering faciliteert, zoals ze zoveel onaangename zaken zelf faciliteert door Nederland willens en wetens te laten misbruiken als afvoerput. Zoals bij de opvang van criminelen en uitgeprocedeerden die ze zogenaamd niet kunnen uitzetten naar het land van herkomst. Dat besef is er in Den Haag best wel maar het ontbreekt hen daar gewoon aan daadkracht en moed.
Ik heb het hier al vaker gezegd, maar nog maar een keer dan.
Landen die weigeren vanuit NL onderdanen terug te nemen worden op een lijst gezet. Naar deze landen wordt GEEN geld meer overgeboekt. Banken en geldwisselkantoren mogen geen geld overmaken naar deze landen. Ook uitkeringen, pensioenen, toeslagen en andere geldstromen worden per direct gestopt totdat volledige medewerking is verkregen. Bij de eerste weigering wordt er 1 week geen geld overgeboekt. Bij de tweede weigering een maand. Enzovoorts. Uiteraard houden wij ons keurig aan alle verdragen die we wellicht ooit hebben ondertekend. We zetten hier dan ook niets van op papier maar delen dat uitsluitend mondeling met de daarvoor geschikte persoon in het betreffende land. Mochten er vragen komen, dan gooien we het op IT-problemen bij UWV, banken of belastingdienst.
Verdragen kan je gewoon opzeggen.
@Kaas de Vies | 20-11-19 | 08:32: Opzeggen of je er niet aan houden, zoals alle landen doen.
IT problemen bij UWV en Belastingdienst zijn dan ook geen leugen.
Als dat EU politiek zou zijn, zou dat heel goed werken. Turkije en Marokko en nog een flink aantal van dergelijke landen hebben hun hele economische groei aan de EU te danken. Zowel gelden van gastarbeiders die daarheen zijn overgemaakt als de afzet van hun producten.
Maar u koopt uw vlees nog wel bij de turkse halal-slager en brood bij de Marokkaanse bakker? Met op de toonbank een blikje met een geldgleufje waarin u uwlosgeld kunt doneren voor een "goed doel"?
www.ad.nl/binnenland/geld-voor-noodhu...
Juist. Dat heb ik hier ook meerdere keren geopperd. Gewoon het politieke spelletje spelen maar dan zo dat het ons eens uitkomt i.p.v. steeds tegen ons werkt.
Wat een stelletje incompetente waardeloze watjes hebben we hier als beleidslui. Maar er wel op stemmen toch ? Net als ik, allemaal gelul zonder inhoud. We laten dit weer gelaten over ons heen komen.
Dit land is al een aantal jaren volledig kapotstuk. Ze hebben gewonnen. We moeten ermee leven.
Dat moet Nederland ook maar eens gaan doen met alle uitgeprocedeerden. #doesnormaalman
Walgelijk, vieze wijven. Rot op.
Mohammedaanse scheldkanonnades door de megafoon.
Isis gruwelijke bekeerling teefjes terug naar NL.
Hoort allemaal bij de "normalisering van de islam".
Niets gewoons aan die hele achterlijke cultuur.
En het probleem, m'neer, dat blijft.
Turkije heeft teruggestuurd? Niks. Terug. Meteen bij Schiphol met het eerste de beste vliegtuig naar Turkije. Klaar.
Jazeker Met Cor en Don naar Izmir :-)
Hollandsevluchteling viert vandaag zijn 12,5 jarig bestaansjubileum... in een ander land. En doet er nog eens 12,5 jaar bij... in zijn zelfde komende toekomst.
Na lang wikken en wegen, hier mijn bijdrage aan dit debat; ik zou ze beide doen (die kinderen pleuren ze maar lekker bij jeugdzorg af). Wel eerst douchen bij aflevering en die gekke Boerka mag alleen nog aan tijdens rollenspellen.
En waarom leveren we die Marokkaanse niet uit aan Marokko, want Marokkaanse?
waarom deed Turkije dat niet?
@Joost2B | 20-11-19 | 09:13: geen vluchten corendon Turkije Marokko.
Blok gaat nu boos bellen. Dat zal die Turken leren.
Grappig sta hier rustig op het perron Rotterdam Centraal worden hier 2 "vluchtelingen" uit de Thalys gevist.
Ik ben weer in Nederland.
Die trein rijdt toch ook weer terug?
@basweetutwel | 20-11-19 | 08:24:
Terug ga ik met het vliegtuig.
Let op: 2 extra zetels in de peilingen voor de VVD aanstaande zondag.
Dat kan niet missen want volkomen logisch.
"Het kabinet heeft nog geprobeerd om terugsturen van de vrouw zonder NL-se nationaliteit te voorkomen".
Geprobeerd nog wel. Nou nou. Vraag me toch af hoe in godsnaam je hier in kunt falen.
Dit geeft de totale armoe en onkunde van onze "regering" perfect weer.
Geperobeerd, dat is niet misselijk zeg, Wat een inspanning. Dagje verlof gekregen als compensatie?
Dit is toch verdomme helemaal mooi. Keer op keer krijgen we te horen, ja sorry we kunnen ze niet terug sturen want het land van herkomst werkt niet mee. Ik heb ons altijd voor gek verklaard en heb meerdere malen gezegd: "wat nou niet mee werken? Ze ze verdomme gewoon op het vliegtuig, drop ze op het vliegveld in land van bestemming, en vlieg terug voor de volgende lading"
Dan verwijten mensen je dat je onrealistisch bent, en dat je heel populistisch dingen roept die niet kunnen. Dat je niet met echte oplossingen komt.
Jaja. Nou mensen: dat kan dus gewoon! Zie hier. Ik snap wel dat het helpt dat onze beleidsmakers een stelletje incompetente, ruggengraatloze mietjes zijn zonder kloten, maar het kan dus wel gewoon.
Nee dat kan dus niet slimpie,
althans op een ander vliegtuig zetten.
In de rest van de wereld kom je het vliegtuig namelijk niet uit,
geen papieren/geld etc. en je wordt in hetzelfde vliegtuig waarin je arriveert teruggeschoven.
Ik mocht zelf ooit eens bijna niet in een vliegtuig naar Thailand stappen wegens geen visum, was niet nodig want transit visum van twee weken zou ik toch wel krijgen.
Na verhit overleg mocht ik alsnog mee, men was bang dat ik zou worden teruggezet in hetzelfde vliegtuig, zo doen ze dat in Thailand.
Veerboot naar Israel idem, een paar Engelsen die zwart wilden werken in Israel werden op de kade bij de douane tegengehouden en terug het schip opgeschopt, kapitein boos, schreeuwen, maar terug gingen ze.
Etc etc etc etc etc etc etc etc etc etc etc etc
@vander F | 20-11-19 | 09:56:
Het is heel simpel. Je kunt mensen weigeren of niet. Als het wel kan, dan kunnen wij ze ook gewoon weigeren. Als het niet kan, kunnen wij ze ook gewoon terugsturen.
Het enige wat je daarvoor nodig hebt is een ruggengraat. Meer niet. Dus wat doen ze hier? Kunnen wij ze niet weigeren. Dan kan Turkije dat ook niet en kunnen ze gewoon op het vliegtuig terug. Kan Turkije ze wel weigeren, dan kunnen wij dan ook. Nogmaals: wat doen ze hier dan?
Wat jij heel mooi illustreert hier is het volgende: De hele wereld, Tailand, Israel etc zijn allemaal landen waar ze een ruggengraat hebben. Nederland niet. Wij zijn slappe zakken hooi die over ons heen laten lopen. Andere landen allemaal niet. Dat is echt het enige verschil.
Ik ben benieuwd of wij zomaar een staatsburger van een ander land mogen berechten voor misdrijven niet in in ons land gepleegd. Heeft Syrië om uitlevering gevraagd van deze Marokkaanse dame? Ik vraag me af of dat juridisch wel kan dat arresteren vaan een Marokkaans staatsburger zonder dat het land waar het vermeende misdrijf heeft plaats gevonden daar om vraagt . Of staat ze op een internationale lijst ergens? Het enige dat ze hoeft te doen is asiel aanvragen en dan kan ze in Ter Apel de lokale bevolking gaan treiteren met haar andere medeburgers die hier geen schijn van kans maken.
Nee dat kan niet. Dat heeft onze advocaat in de tweede kamer, Hiddema, toch al lang voorspeld. Hoe kun je iemand hier berechten, voor misdaden hier niet gepleegd, zonder bewijzen, zonder getuigen?
Die worden allemaal vrij gesproken en anders zorgen daar de zielig advocaten wel voor.
@peterdh | 20-11-19 | 08:17:
Dat kan wel. Het ICC zit in Den Haag. Mladic, Kony, Lubanga, Al Mahdi ... zomaar 4 namen die door ICC veroordeeld werden en niet een daarvan had die misdrijven in NL gepleegd. Nu jij weer.
Haha, Erdogan dicteert en wij doen gewoon wat hij wil. Zo werkt dat. Nl heeft zwakke knieën. Rubberen rug en blaft wat in de microfoon dat het wel heel erg is. Tja, zo gaan die dingen hier.
NCTV heeft geprotesteerd. LOL
Naïef Nederland denkt werkelijk dat Turkije zich daar iets van aantrekt. Man man.
Er staat al een, door de Nederlandse staat gefinancierde, peloton hulpverleners klaar voor beide dames. Dit om de terugkeer zo gemakkelijk mogelijk te maken.
Menig Nederlander, die ergens op een wachtlijst staat te bungelen mocht willen dat er zo naar hem of haar wordt omgekeken en dan heb ik het over de zorg.
Het slachtoffer/dader beeld is totaal uit het lood gerukt en dit komt ook nooit meer goed.
Ah. Zijn ze dan.
Bericht die je wist dat zou komen.
De Nazgul haathemden. Ontbreekt ze aan een paard, maar bepaald Amazones zijn ze dan ook niet.
Geen zorgen, Rutte zal dit netjes oplossen. Heb er alle vertrouwen in.
Hij zal ibderdaad netjes twitteren dat hij 'geschokt' is als er eentje spontaan ontploft in een bus in een wijk waar hij toch niet woont.
@Harry Turtle | 20-11-19 | 08:15: ja de "verbazing" en "afschuw" zullen weer groot zijn.
@Nibdib Niddib | 20-11-19 | 08:38: Iets met de kennis van nu wordt het, schat ik.
Ik kijk nergens meer van op. Dit land moet kapot. Wat mij betreft dan het liefst zo snel mogelijk. Hoop dat de twee een paar daverende pakjes uit gaan pakken.
Schandalig, we willen dat tuig niet. Ze worden vast in een nieuwe sociale huurwoning geplaatst met een leger aan hulpverleners die veel schoolboeken hebben gelezen en er dus op voorbereid zijn. Nederland heeft weer een stap achteruit gedaan.
En de ggz zit al bomvol door al die ptss gevallen en psychische stoornissen met een genetische component. Onze eigen mensen krijgen daardoor geen goede zorg. Ik heb onlangs in de Db zitten wroeten naar buitenlandse namen. Dan weet je genoeg.
Wat zal die Erdogan lachen en wat zijn we toch met z'n allen onmachtig tegen zo'n despoot. Aan de andere kant: ook Erdogan doet net als Trump gewoon wat hij zegt. Misschien een les voor onze Pinokkio?
Welkom, welkom...............
Wel mooi. Turkije en Marokko dumpen al hun afval in Nederland, maar als het de andere kant op moet, en de lieden in kwestie hebben de Maroturkse nationaliteit, is er kennelijk niets mogelijk. En nog steeds durven de meeste politici niets negatiefs te zeggen over de Turken.
Waarom wordt die vrouw met de Marokkaanse nationaliteit tot Nederland toegelaten?
Precies, onbegrijpelijk.
Omdat we een extreem laffe politieke kaste hebben die simpelweg niet durft om zich keihard op te stellen jegens de Turkse en Marokkaanse regering.
Laten we dit maar in Europees verband oplossen, aangezien vele landen met dezelfde situatie te maken krijgen. Desnoods bouwen we een kunstmatig eiland op een daarvoor geschikte locatie, nog net binnen de EU wateren, ergens richting Groenland. Groot genoeg om duizenden terugkeerders onder te brengen, afgelegen genoeg om minimaal een paar dagen varen met de boot te zijn. Ver van het vasteland van Europa in ieder geval. Deze centrale lokatie gaat alle in- en uit reizen vanuit EU grondgebied faciliteren. Dus er moet een start/landingsbaan bijkomen van enig formaat. Uiteraard kost dit serieus geld. Maar Brussel heeft geld (over). Voor (gokje) 500 miljoen per EU land kun je best wel wat bouwen (13 miljard). En nationaal gezien is dat een schijntje vergeleken met de kosten die we nu maken. Als alternatief denk ik dat er ook nog wel enige eilanden bij Schotland zijn die geschikt gemaakt kunnen worden, met wellicht iets lagere kosten.
Grenzen dicht voor idioten en niet ingezetenen met een potentieel oorlogsverleden.
Opgelost.
Er is nog een eiland voor de kust van Schotland waar ze in het verleden wat hebben geexperimenteerd met Antrax.
Ja, maar dan wordt er niet aan verdiend he. Naar een strafkolonie sturen is zo definitief, daar houden wij in NL niet van.
Eentje is zelfs niet eens Nederlands meer.... Ze waren geen Nederlands, ze zijn niet Nederlands en ze worden het ook nooit. Toch onderhouden we een miljoen uitvreters.
Eentje heet Xaviera Swagemakers. Veel Nederlandser wordt het niet.
Van Rossem | 20-11-19 | 08:17
En Xaviera Hollander dan?
Xaviera Swagemakers.
Zo’n wannabe moffenhoer.
Dat zijn de ergste.
Binnen IS waren de Europeanen de grootse debielen, met hun bewijsdrang cq minderwaardigheidscomplex.
Bij aankomst eerst maar eens kaalscheren.
@azijnseikerT | 20-11-19 | 08:12:
Van onder en boven?
@azijnseikerT | 20-11-19 | 08:12: of gewoon oormerken / taggen. Inglorious Bastards stijl.
"Met Assad praten is stom, hij is stout.
Wel met Erdogan praten hij is lief."
Dit is ons buitenlandbeleid volgens Blok en Rutte.
Veel te passief en afhankelijk.
Weet je wat ook had kunnen gebeuren? Nederland had zeker de dame zonder Nederlandse nationaliteit weer terug kunnen sturen bij de grens.
Briljant eenvoudig en juridisch steekhoudend.
Waarom gebeurt dit niet?
Omdat we een stel incompetente, ruggengraatloze mietjes zijn die over ons heen laten lopen. Daarom gebeurd dat niet. We laten ons in de bek spugen en kijken dan angstig om ons heen en geven dan bang met een pisnatte broek ons lunchgeld af. Daarom gebeurd dat niet.
Het is wachten op de dooddoener 'Dit hebben we nou eenmaal zo met elkaar afgesproken.'
Verander de afspraken dan, als een verdrag kut is dien je hem te veranderen of op te zeggen.
Kindertjes zijn je paspoort. Is al een heel lange tijd zo met grensoverschrijdende huisjes- en uitkeringspikkerij. Waarom zou het nu ook niet lukken? Dus de broedkip in kwestie zet straks haar kind of kindertjes in om haar Nederlandse paspoort terug te krijgen.
De advocaten staan al klaar.
Bij het lezen van dit bericht kreeg ik de neiging om te gaan vomeren. De minachting voor het Nederlandse volk is werkelijk beneden alle peil.
Dat u het weet: bij een misdrijf kunt u als Nederlands staatsburger zomaar uitgewezen worden naar Turkije.
Ze komen ook gewoon met hun moorduniform aan terug zie ik.
Wat Erdogan kan, kunnen wij toch ook?
Die ene met alleen marokkaans paspoort gewoon op het vliegtuig naar Marokko sturen. Zonder tegenspraak, en niet meer terug want geen NL paspoort.
Gaat niet gebeuren, want in bezit van kind.
@druipsmurf | 20-11-19 | 08:02: Geen probleem, krijgt Marokko die er graties bij.
@druipsmurf | 20-11-19 | 08:02: nou fucking en? Marokko kan toch niet zo aar kinderen weigeren? Dat gaat tegen alle verdragen informatie. Dat gaat tegen alle kinderrechten in. Toch?
@peterdh | 20-11-19 | 08:23:
Hier durf ik wel om te wedden. Dat gaat haar lukken. Vanwege dat kind.
@druipsmurf | 20-11-19 | 08:02:
Ja, maar geen NLs kind.
@druipsmurf | 20-11-19 | 08:53:
Tuurlijk gaat haar dat lukken. Wij zijn een stel ruggengraatloze fuckups. Daarom gaat dat haar lukken. Niet om rationele redenen.
En dank zij die kinderen krijgen we die Marrokaanse ook nooit meer weg.
Waaromheen niet, kan Marokko kinderen weigeren dan? Dat gaat tegen alle verdragen in toch?
@peterdh | 20-11-19 | 08:24: zie Lili en Howick met hun moeder
www.elsevierweekblad.nl/nederland/ach...
Gelukkig hebben we de toolkit nog, evidence-based. God sta ons bij!
Weer een overduidelijke zet van Links Nederland richting destabiliseren van onze maatschappij. Wie heeft er nog vertrouwen in de rechtsstaat ?
op de foto staan er drie.... doe ff weghalen, dit beangstigd mij een beetje...….. of waren het er toch drie ????
Waren het maar drie. Er komen er nog veel meer. Net zoveel als Turkije wil.
Die trol op Dumpert had toch gelijk: alle (terroristische) Marokkanen terug naar Turkije.
En dit is wellicht nog maar het begin. Wanneer er zich nog meer melden bij een Nederlandse ambassade komen ze allemaal terug voor een fopstraf. Dat er op termijn gevaar is op een terroristische aanslag zal later slechts een interessant experiment zijn? Bedankt!
We kunnen ze beide terugsturen naar Irak, wanneer hun zaak daar speelt. Ze kunnen hier niet berecht worden, want hier is geen strafbaar feit gepleegd. Ik wil de Iraakse overheid vragen om een uitleveringsverzoek in te dienen en de Nederlandse overheid vragen hieraan mee te werken. Bij voorkeur doodstraf. Ieder ander signaal is een signaal van zwakte dat geen macreme Miep ooit kan relativeren tot iets anders dan het is: zwakte.
Fout. Ze kunnen hier wel berecht worden. Het ICC is gezeteld in Den Haag.
@gaffelbaard | 20-11-19 | 10:58: het ICC is niet internationaal erkend, gegeven het The Hague pact. Maar los daarvan: wie geeft dan de straf en waar wordt deze uitgezeten?
Ben een vreedzaam man maar deze haatdames wens ik het allerslechtste toe wat er maar is.
Direct terugsturen naar Turkije, want ongewenst, niet in het bezit van een visum of verblijfsstatus. Waarom wordt een Marokkaan eigenlijk in Nederland gedumpt?
Is inmiddels helaas ook een traditie.
Onze overheid is een overbodige bestuurslaag geworden zoveel is duidelijk.
Totaal geen zeggenschap over onze grenzen en onze maatschappij hebben we meer. En het Nederlandse volk had Den Haag nog wel een hart onder de riem gestoken door de Europese Grondwet te verwerpen in 2005.
Wat deed Balkenende? Hij deed zelf de strop om zijn nek en die van de Nederlandse politiek en tekende toch bij het kruisje.
Helaas nu is het te laat.
Het is nu het een of het ander:
-We stappen uit de EU
-We heffen de 'landelijke' politiek op
Dames & heren in Den Haag: u heeft niet lang meer bedenktijd.
Het een of het ander? Kan het ook allebei?
Beide graag.
LOL Erdogan doet gewoon. Staan we dan met onze verdragen en spelregels (die we samen zo hebben afgesproken).
1tje had geen NLs paspoort, maar wel een Marokkaans paspoort.
Waarom stuurt Turkije haar dan niet naar Marokko?
Marokko wilde haar niet. En straks ook niet. Marokko wil helemaal geen Berbers. Geen enkele.
@artie | 20-11-19 | 08:06: Marokko wil er minder, minder, minder.
@artie | 20-11-19 | 08:06:
Wat moeten wij daarmee? Ze is geen NLer.
Dus is Marokko Verplicht hun staatsburger op te nemen en toe te laten.
Nemen
Als Marokko haar weigert toe te laten, exporteren wij ook geen uitkeringen meer naar Marokko.
Zo!
Het chantage spelletje dat Erdogan speelt, kunnen wij ook. Kijken wie het langer volhoud ...
@gaffelbaard | 20-11-19 | 10:56: Iedereen houdt het langer vol dan Rutte en zijn beste kabinet ooit. En dat is niet zo moeilijk want Rutte & co doen niets om de NL belangen te behartigen.
@artie | 20-11-19 | 11:02:
Ja, dat is waar. Dat was ik even vergeten.
Rutte heeft geen ruggengraat.
De minister heeft gebeld. Welke? Oh Kaag? Oh vandaar.
Kaag praat beter Arabisch dan Nederlands.
Hoe ging het spreekwoord ook al weer?
Wiens taal men spreekt...
spreekwoorden.nl/spreekwoord/wiens-br...
Die Sjoerdsma is zich nu al aan het indekken dat deze IS broedkippen hun verdiende straf niet krijgen en een gevaar gaan vormen voor de rest van de samenleving. Wat een slapjanus.
"Een van de vrouwen heeft geen Nederlandse nationaliteit meer, alleen nog Marokkaans. "
En die andere heeft natuurlijk EN nederlandse EN marokkaanse. Kortom. Transit Schiphol - Marrakech.
Want dat zou een daadkrachtige bestuurder VAN Nederland VOOR Nederland doen.
En als onze topbestuurders dan toch bezig zijn, kunnen ze dat vliegtuig wel afvullen met meer zogenaamde Nederlanders
Die andere is een Hollandse meid.
@Mahatma | 20-11-19 | 08:13: Was... is nu en kalifaatkip en lekker daar grillen ipv hier.
Bernard Junior heeft nog wel een huisje voor ze in Amsterdam.
Vliegtuig hadden ze gewoon kunnen weigeren, dit is gewoon opzet.
Zoals het bewezen wordt dat Nederland helemaal NIETS meer te vertellen heeft over haar grenzen, haar toegangsbeleid en haar "samenwerking" met de Gestapo en Nazi's van de EU en Godvergeten Turkije. Godverdomme….. we gaan naar de klote...
we gaan naar de klote?????? We zijn al naar de klote!
de ellende met Turkije is pas over als Erdogan er weg is.
Tot die tijd graag een algehele boycot van dat Apenland.
De Nederlandse regering zegt dat ze niet zomaar mensen op het vliegtuig kunnen zetten, en Turkye doet het gewoon. Dus euh rubberen Rutte, doe es mannelijk en flikker er een zooi uit.
Goed voorbeeld doet goed volgen.
Ook gewoon niet terugnemen zoals veel van die veilige migranten landen dan doen.
Eentje is zelfs niet eens Nederlands meer...
Dat zou voor hen allen moeten zijn. Al vanaf het moment van uitreizen die kant op.
D66 rechtertje er op, taakstrafje, de maatschappij in, eigen huisje, uitkering! Herkenbaar?
@Vliegende_rookworst | 20-11-19 | 10:35: Marokkaans, illegaal, vliegtuig, Cassablanca, ongezien de tyfus (kan ook niet anders met zo'n parasol)
REAGEER OOK