vvd: 'GeEn KoE oF vArKeN mInDeR'
De vvd, daar moeten toch wel de meest opportunistische mofo's OOIT zitten
Na de Haga-saga het eerste echte bommetje onder het kabinet. De grote jongens van de vvd willen de veestapel niet verkleinen: "Boeren mogen zoveel vee houden als ze zelf willen." Aldus Mark Harbers, die eerst Justitie & Veiligheid opblies en dat nu probeert met het hele kabinet, omdat hij sinds het gedwongen vertrek van Haga (die in zijn leven heel veel meer pandjes heeft gemelkt dan koeien) ineens weer verstand heeft van stikstofproblematiek. En dat allemaal terwijl die kale pipo van D66 nog zo stoer repte over halvering van de veestapel. Maar ja, de vvd, dat is de koeienscheet die meewaait met alle winden, dus dat gelooft natuurlijk helemaal NIEMAND. Het is heel grappig hoe iedereen van FvD en Greet en CDA over elkaar heen buitelt om te roepen dat ze vroeger in 1983 ook nog wel een keer in de buurt van een boerderij zijn geweest, en de vvd denkt dan nog even in bonus met de eer te gaan strijken - om straks vanzelf weer een keer een riek in de rug van de boer te steken. Nou mooi niet. Oprotten, vvd.
Reaguursels
InloggenVan mij mogen boeren zo veel melk produceren als ze willen maar wel zonder subsidie. Gaat nergens over dat die miljonairs geld krijgen om van hun onrendabele hobby hun beroep te maken.
Dat geldt vooral voor de Fransen. Die zorgen dat de melkprijs laag blijft een onze boeren veel meer koeien moeten houden om rendabel te kunnen zijn
Volgend jaar zeggen ze weer iets anders.
Dat is zeker weer zo'n Rutte-belofte als die van die 1000 euro. Hoogst irritant ook dat quasi-energieke stemmetje waarmee hij zijn leugens verspreidt.
VVD ja. Zien ook aankomen dat ze nat gaan.
De VVD gaat in de provincie monsterverbonden aan met extreem links om maar de PVV en het FVD kalt te stellen. Dát is de VVD!
Het voltooid deelwoord van "melken" is nog altijd "gemolken".
Het is heel dom van mij en vast heel lachwekkend en stupide, maar kan iemand mij ajb kort wereldwijs maken en vertellen wat dat met die hoofdletters en kleine letters betekent?dank u
Die foto doet me beseffen dat er in ieder geval sowieso drie varkens minder kunnen.
Het gaat in de nl wet en eu regels om de term significant verstorend effect. Nu zijn in Nederland de meeste natuurgebieden al significant verstoord met stikstofverbindingen dus als er een snuifje bij komt is dat ook verstorend. De duitsers hebben significant in de wet gedefineerd tot een behoorlijke drempel, maar ja duitsland heeft niet zo,n groot probleem.
Aan de andere kant is dit een afweging tussen natuur en economie. Die plantjes die bedreigd worden in nederland komen van hier tot moskou in grote hoeveelheden voor. De landbouw levert 30 miljard export per jaar op, als de helft wegvalt kost dat 15 miljard, vele malen de kosten van klimaat. Veel melk gaat als poeder naar landen als china, waar honderduizenden babylevens zijn gered met ons melkpoeder. Ik noem zo maar even wat argumenten. Beetje demagogie : kun je dan zeggen dat d,66ers babymoordenaars zijn?
Er zijn geen natuurgebieden in Nederland. Er zijn slechts met kunst en vliegwerk in stand gehouden aangelegde megatuinen. Ik geef toe, zo'n bloeiend heideveld is schitterend, maar het is géén natuur. Als het natuur was, dan werd dat heideveld in de loop van niet eens heel veel jaren een bos. Dat het heide blijft komt doordat zorgvuldig alle opkomende bomen worden verwijderd. Idem al die andere gebieden. Ja ze zijn mooi, maar ze zijn géén natuur, ze zijn cultuurgebied. Wil je natuurgebied zien, ga dan naar Lapland of zo.
Laten we stikstof uit de natuur bannen! De natuur zal dolblij zijn als de mensheid zichzelf uitroeit.
Zo de wind waait waait het vestje van de VVD.
Mensen, hou nou eens op met dat downplayen van dat stikstofprobleem.
Spul is levensgevaarlijk! ze waarschuwen niet voor niks dat onze kinderen over 20 jaar allemaal dood zijn. En wij ook trouwens. Die zooi zorgt ervoor dat je heel langzaam steeds minder goed kunt ademen, tot het ademhalen stopt. Het heet niet voor niks stikstof!
Net als di-hydroxy oxide. Dit is een chemische stof. Er is geen stof waar zoveel mensen in verdronken zijn. Die substantie zou gelijk verboden moeten worden.
Stik in je eigen stof. Dat dus.
@Rens003 | 12-10-19 | 15:18:
Diwaterstof oxide ken ik wel. Gevaarlijk spul idd.
@Kopieerapparaat | 12-10-19 | 15:28: Er zit meer diwaterstof oxide in de oceaan dan plastic. En zonder dit spul zou er nooit meer een overstroming plaatsvinden
70% van de lucht bestaat uit NOx. Dwaas
@Isnogaanhettype..... | 12-10-19 | 16:11: Da's N2.
@TheseDays00 | 12-10-19 | 17:02: klopt zei de dwaas
Ben u misschien op de koffie geweest bij D(66)emagoog Robje Jelten.
Is het niet mogelijk om stikstof certificaten op te kopen, net zoals met groene energie gebeurt? Om bijvoorbeeld 10% minder te krijgen, koop je dan van een eiland waar bijna niemand woont, voor die hoeveelheid een certificaat. Op papier heb je er dan aan voldaan, alleen is die stikstof op papier dan op dat eiland gecompenseerd of uitgestoten. Energiebedrijven kochten ook veel Noorse certificaten voor groene energie. Hier te weinig opgewekt, maar wel willen verkopen. Dan zorg je dat het op papier klopt.
Het gaat niet eens om stikstof maar om de stikstofverbindingen! Politici hebben ook nergens echt verstand van. Praten elkaar allemaal na. Het is ook een bijzaak waar nu heisa over wordt gemaakt. Het enige oorzakelijke waar absoluut geen beleid op gemaakt DURFT te worden, is de overbevolking. Allemachtig, daar gaat het om. Maar politici schijten blubber en benoemen eenvoudig alleen bijzaken. "Er komen meer files". Nee, er komen meer mensen die in die auto's zitten. Probleem lekker niet genoemd dus. Lafbekken zijn het.
De bevolking halveren ipv de veestapel helpt meer tegen alles. Dat is wel een feit op zich
De eerste landen die straks aan de norm voldoen, zijn Afrikaanse shitholes. Daar woont dan geen mens meer, aangezien ze allemaal hierheen gekomen zijn en terug gaan ze niet. Dan komt het daar vanzelf wel goed.
Je hebt natuurlijk gelijk, maar het onderwerp overbevolking is tegen het zere been van al die partijen die nog in een of ander sprookjesboek geloven.
Eigenlijk bizar dat een illusie het complete wereldbeeld bepaalt en wel zodanig dat miljoenen mensen daarvoor de rekening moeten betalen of nog erger in volstrekte armoede moeten leven.
Het consequent negeren van deze oorzaak van de politiek is ronduit misdadig naar de bevolking toe.
Het is hoognodig tijd dat hun het begrip volsvertegenwoordiging wordt bjijgebracht.
@Mark van Leeuwen | 12-10-19 | 14:31:
Waar is Thanos als je hem nodig hebt...
@oakmont | 12-10-19 | 14:58:
Het sprookjesboek genaamd "De vertellingen van 1001 nachtmerries."
Mark van Leeuwen , daar hebben we (alleen maar) 'n Wereldoorlog voor nodig , die al wordt vóórgekookt door de tegenwoordige Chamberlains (charlatans) in Brussel !!
Maar, waar is het CDA gebleven? Is de hele 2e Kamerfractie in de mestput geflikkerd? Dat was toch ooit de partij voor de boeren? Zo'n achterlijke situatie als nu was bij de KVP nooit voorgekomen. Toen stonden de 2e Kamerfractie leden zelf nog met beide benen in de strond.
Wie was de grote afwezige op het Malieveld tijdens het boerenprotest ook al weer?
Rutte heeft het land van de boeren nodig voor de 100000 immigranten per jaar, de inmense zonneweide's en gigawindmolens. Hij heeft hun land nodig voor het tristatecity project van VNO_NCW. Rutte heeft de stemmen van de boeren en hun families nodig om dit te bereiken.
Ik zag afgelopen week iets over varkens die af geboorte (d.m.v. een geautomatiseerd beloningssysteem) aangeleerd worden om op gescheiden plekken te pissen en te schijten. Omdat urine en uitwerpselen gescheiden blijven wordt er geen ammoniak geproduceerd.. Nu wordt altijd gezegd dat varkens bijzonder intelligent zijn maar dit kun je elk dier aanleren. Ja het vergt investering en energie maar het is een relatief eenvoudige en goed betaalbare oplossing.
Zo hebben we ook de techniek in huis om milieubewuster te vissen en koeien op termijn minder te laten uitstoten. De een wordt op basis van evidente leugens en trieste dansjes verboden omdat die achterlijke stokbroodvreters te beroerd zijn om met de tijd mee te gaan. De ander komt niet van de grond omdat er ethische bezwaren "Als we hier aan beginnen dan is het eind zoek geleuter" kleven aan het manipuleren van "in dit geval gras" DNA.
bodemverarming en overbemesting kun je eveneens vrij eenvoudig oplossen.
Grond rotatie. Afhankelijk van de belasting van de bodem zou je een aantal jaar landbouw op een stuk grond kunnen bedrijven om er daarna een x periode vee op te laten grazen en roteer je keer op keer de functionaliteit van een stuk land.
Zo voorkom je hoge concentraties aan meststoffen in de bodem van veeteelt bedrijven en verarmde bodem bij landbouwbedrijven.
Kortom oplossingen zijn gewoon voor handen maar daar gaat het niet om. Aan dergelijke oplossingen kunnen de usual suspects echter niet voldoende verdienen dus worden ze getorpedeerd.
Iemand als u hebben we nodig in de Nederlandse politiek!
Zo maar wat roepen kunt u al.
Tilburgse bluf , Normanius doet nog z'n best om 'n oplossing te vinden , wat men in 't Haagse pluche allang niet meer doet voor ECHTE v(r)aagstukken !!
De vissers hadden hun vergunning kunnen behouden, alleen het kartel en wat in vak k zijn een stelletje lafbekken!
Weet niet wat de Turkse onderkoning boven dit topic doet. Tussen alle geheime agenda's en valse woorden die uit onze globalistische regering en onze idem-media komen, is deze oplichter het meest doorzichtig van karakter.
Meneer zit tenminste nauwelijks verholen & open in ons parlement voor zijn enige echte president, de dictator van het Ottomaanse rijk-in-oprichting. Oh - en voor diens staatsreligie.
De rest zal hem halalworst zijn, trap daar maar eens lekker in.
Kom kom, had veel erger kunnen zijn.
Bijvoorbeeld een afbeelding van de nieuwe directeur van het CBR!
@Tilburgse bluf | 12-10-19 | 13:45:
lol. Volg "onze" media niet, dus moest even googlen!
Dus daar is die rat opgedoken! Je hebt volkomen gelijk, vele malen erger.
Ja die Pechdrol gaat dat ff snel vanuit z'n penthouse attaqueren, kon die in z'n relaties ook altijd Super , heeft de nodige magic touch in the house, wordt voor 'n aantal CBR'ers gillend naar huis !!
Ja die Pechdrol gaat dat ff snel vanuit z'n penthouse attaqueren, kon die in z'n relaties ook altijd Super , heeft de nodige magic touch in the house, wordt voor 'n aantal CBR'ers gillend naar huis !!
Met de onrealistische Nederlandse stikstofnorm wordt de krapte op de woningmarkt in stand gehouden want als die woningprijsbubbel knapt zijn de rapen pas gaar.
Weg met de boeren en hun landbouwgrond! Huizen bouwen! VVD.
Juist! En daarvoor moet er voor VVD meer immigratie, want méér uitbreiding Schiphol, en bouwbedrijf.
Minder koeien of minder Koerden?
Met de Koerden zijn ze al begonnen.
Straks de koeien.
@Hollende_Kleurling | 12-10-19 | 12:59: Het komt vooral doordat de huidige politiek zich vooral laat leiden door (social media) emotie en het gekrijs van een aantal vooraanstaande Twitteraars - merendeels zonder enige wetenschappelijke onderbouwing praat de een de ander na,
De risio's m.b.t. het electroraat zijn voor VVD'ers (zetelverlies angst) vele malen BELANGRIJKER dan het voortbestaan/inkomen voor duizenden boerenbedrijven, boerengezinnen en aanverwanten.
Als politiek verantwoordelijk bestuur (ikke ikke ikke) onrealistsich voorop willen lopen en dit dan ook nog eens verkopen als 'Nederland WIL of MOET dat.'
Oh, ik heb eerder het idee dat ze eigenlijk niet goed weten wat er nu leeft onder de bevolking, of het kan ze simpelweg niets schelen. Moet denken aan hoe Dijkhoff het Marrakeshpact maar bleef verdedigen ("dat is diplomatiehiehie")
Er is een uitspraak die je niet veel (meer) hoort. Onterecht.
De uitspraak is een uitspraak over verantwoordelijkheidsgevoel, van je eer ook.
De uitspraak luidt: "Wie A zegt, moet B zeggen."
De VVD lapt dit aan zijn popi jopi plots populistische hippe sneaker op een weilandhekje (Harbers).
Want zegt de VVD "A," zegt de VVD namelijk "C". "B" wordt simpelweg doodgezwegen, niet gemeld, niet uitgesproken, dus niets beloofd. Oneervol. De verpersoonlijking van deze oneervolle VVD-cultuur zien wij in vol ornaat in onze MR de MP de Lachende Pinokkio.
Mark Harbers die voor 2 kinderen zwichtte. LoL.
Alsof nu iedere boer ineens VVD gaat stemmen.. Whahaha
Een deel van de boeren trapt er toch weer in. Let maar op.
Dat doen de meeste mensen dus wel. Niet om te lachen.
@Schuldenbrau | 12-10-19 | 13:16: U stelt keiharde ondernemers gelijk met toetsenbord - loonslaven?
Klopt ff ballonnetje oplaten om de SGP Forum en Wilders niet met de electorale winst ervan door te laten gaan.
Terwijl er zo veel goede ideeën zijn. Zoals b.v. een poeppoir waarin varkens apart poepen en plassen. Geniaal en kost bijna niks.
eenvandaag.avrotros.nl/item/deze-boer...
Geweldig!
Hoezo, kost bijna niks.
U hebt het doorgerekend?
Uw varkenslapje zal veel duurder worden!
Moeten alle politici die zich als 'n varken gedragen ook toe verplicht worden , kan meegenomen worden in Pech-drol's verbouwing van ut Binnenhof , of is ie daar (ook al) uitgescheten ?!
VVD is een ruggengraatloze partij geworden, wat dat betreft lijken ze precies op D66.
Het hele politiek kleurloze midden is dat
Is de VVD zo omgegaan vanwege 1 colonne trekkers in Den Haag + het vooruitzicht op een 2e colonne? Ja, zo schlemiel en zo populistisch (in de gewone betekenis van populair doen om stemmen te werven) is deze partij. Hun hersens worden gekneed door activisme. Rijden de tractoren één kant op, dan bewegen de hersens opeens ook één kant op. Dat heet: beleid.
Ik vind de doorzichtigheid ervan eerder een grove arrogante onderschatting van de (boeren) kiezer op wel zo'n godvergeten onbeschofte manier dat dit werkelijk alleen door de VVD gedaan kan worden.
Het berust dan ook absoluut niet op toeval dat de woorden beleid en debiel met dezelfde letters zijn geschreven.
De hele ellende met de boeren en met de bouw komt door de uitvinding van Natura 2000 gebieden. Dit is een papieren uitvinding. Die gebieden waren er al en die zullen er blijven. We hebben er alleen een papieren werkelijkheid omheen gecreëerd. Een boekhoudkundig model van gemaakt. Die kunnen we ook gewoon weer afschaffen. Dat kan gewoon. Niks niet jamaar EU beleid. Gewoon klaar, weg met die papieren, boekhoudkundige bubbel.
Volgens mij komt het omdat activisten steeds vaker proberen de overheid of rechter te gebruiken als hefboom om hun eigen idealen door te drukken en Kamerleden die achteloos tekenen bij kruisjes en zo die deur openen.
@Hollende_Kleurling | 12-10-19 | 12:59:
Zekers, aan de hand van die papieren werkelijkheid over natura2000 gebieden waar weer stikstofbeleid en andere normen uit volgen, stappen die naar de rechter. We moeten af van dat boekhoudkundige-natura2000-model.
@peterdh | 12-10-19 | 13:01: Juist als je een papieren probleem creëert is de meest simpele oplossing: dat papier kapotscheuren. Baas in eigen Land!
@peterdh | 12-10-19 | 13:01:
NL heeft zich nu eenmaal gecommitteerd aan klimaatakkoorden e.d. Daar moet je dan beleid op ontwikkelen en dat zet je op papier. Dat papier lijkt me niet het probleem. Het probleem lijkt me de veel te ambitieuze doelstellingen en beloftes die telkens ondertekend worden. Die zijn niet reëel, maar openen wel deuren voor activisten om te klagen bij de rechtbank. (tenzij dit altijd al de bedoeling was natuurlijk. In dat geval missie geslaagd)
@Hollende_Kleurling | 12-10-19 | 13:12:
Nou je zegt het nu toch zelf. We hebben iets op papier gezet waarvan we misrekend hebben dat we het kunnen halen. Nou, dan haal je het weer van papier af. En dat zet je er wat anders op. Of niets, als mensen moeilijk gaan doen. Niet te moeilijk denken.
@peterdh | 12-10-19 | 13:24:
In NL is elke mm in kaart gebracht en onderdeel van een plan of visie. Dat is niet het probleem. Het probleem ontstaat bij onhaalbare (of onduidelijke) doelstellingen. Een persoon die lijdt aan morbide obesitas kan zich tot doel stellen over een jaar 75 kg te wegen en voor elke extra dag dat dit gewicht wordt overschreden leg je €100,- boete op. Nou als dat niet ambitieus is. Maar is het haalbaar en verantwoord? Waarom zou je dit als land wel doen?
@peterdh | 12-10-19 | 13:24:
En voor een directer antwoord: onze handtekening is gezet. Dat heeft bepaalde gevolgen. Daar zou men zich meer rekenschap van moeten geven. Kunt niet zeggen, nou dan verscheur ik het papiertje wel of doe er een inlegvelletje bij.
@Hollende_Kleurling | 12-10-19 | 13:37:
Waarom niet? Waarom lukt het een land als Hongarije wel om ondanks handtekeningen en akkoorden geen vluchtelingen op te nemen?
@peterdh | 12-10-19 | 13:44:
Ken de situatie in/van Hongarije niet goed genoeg. In NL kun je desnoods tot aan het Europees Hof doorprocederen. Dat gaat NL verliezen.
@Hollende_Kleurling | 12-10-19 | 13:50:
Luister, ik snap je punt wel hoor. Maar doe eens een stapje terug. Kijk eens naar de situatie. Men creëert een papieren werkelijkheid, die wordt zonder de consequenties te overzien ondertekend, en als gevolg daarvan gaat het land stuk, raakt de economie in het slop, zijn de financiële consequenties voor de burgers onhaalbaar en ligt het land praktisch stil.
Het is van mij even simpel om te zeggen, scheur dat papier doordemidden als van jou om te zeggen: naja we hebben nu eenmaal getekend.
Als wij een prachtig plan oveereenkomen met zijn tweeën, voor onze toekomst, een superplan, een geweldig plan en we tekenen dat samen. En na een paar jaar kom je erachter dat in boekdeel 16, pagina 1678, paragraaf 563 subsectie 16 een verwijzing staat naar onderdeel G pagina 2671 deelbeleid 34 subsectie 81c. Daarin staat dat jij bent overeengekomen om, als jij niet voldoet aan het betalen van 1 miljard euro te voldoen binnen 14 dagen aan peterdh, je jezelf verplicht om een kogel door je kop te jagen... Zeg je dan, naja ik heb het nu eenmaal getekend. Dus ik ga dat miljard wel bij elkaar sprokkelen, en als dat niet gelukt is over 15 dagen, dan pak ik mijn sigsauer en gaan we ervoor?
Of zeg je dan: hohoho.... Dit klopt niet echt meer met gezond verstand. Hier gaan we wat aan doen, hier hebben we iets getekend waarvan we realistisch gezien toch echt fout zaten. En iedereen, echt iedereen zou het dan met je eens zijn.
Waarom zou dat nu niet kunnen? Waarom ziet iedereen deze papieren werkelijkheid als een titanium dwangbuis? Hoe komt dat?
@peterdh | 12-10-19 | 14:02:
Omdat de EU al uit 28 landen bestaat i.p.v. 2 partijen. Internationale verdragen en akkoorden uit een veelvoud daarvan. En kennelijk - we weten het niet omdat we niet mogen weten wat regeringsleiders en ministers allemaal bekokstoven in schimmige Raden - is er geen breed gedragen gevoel dat het zo niet langer gaat. Of in geval van NL; de onderhandelingspositie (nee echt).
@Hollende_Kleurling | 12-10-19 | 14:10:
Twee partijen of 20, doet niet terzake.
Maar dat bedoel ik dus, het is dus politieke onwil. Daar komt het op neer. Geen titanium dwangbuis. Politieke onwil. Geen handtekeningen en verdragen die we in bloed geschreven hebben, maar politieke onwil.
Maargoed, he... dan kunnen we twee kanten op. Of men komt tot bezinning. Of we gaan stuk. En laat dat laatste dan maar zo snel mogelijk zijn. Wanneer is de volgende extiction rebellion demonstratie, dan ga ik daar maar zo snel mogelijk bij staan.
Over een jaar of 10, in 2030 als we allemaal aan de bedelstaf zitten en erachter zijn gekomen dat het allemaal geen fuck gegeven heeft, keert de wal dan wel vanzelf het schip. En dan kan ineens dat papiertje wel doordemidden.
@peterdh | 12-10-19 | 14:21:
Doet in zoverre ter zake, dat twee partijen sneller kunnen besluiten om de overeenkomst te ontbinden of aan te passen. Hoe groter het aantal deelnemers, hoe moeilijker.
Overigens denk ik niet aan politieke onwil. Dit is gewoon gewenst beleid. Wat dat betreft zijn de reacties van Berbaar uiterst leerzaam.
Vergeet niet dat wij met zijn allen straks de afkoopsom moeten ophoesten. Boeren rijk, wij arm. Dat komt nog eens bovenop die warmtepomp , de verplichte elektrische auto, verkoop gasfornuis en energiebelasting op zo'n beetje alles.
@SnartBlirdetRagnarok | 12-10-19 | 13:41: Duitser of Belg.
Ook verplichte aanschaf van alle pannen. Kost ook nog een duit extra.
Immigratie lijkt me een grote bedreiging voor boeren - ze moeten daarvoor plaatsmaken. Daar hoor je niks over.
Dus inderdaad:- boeren, richt een ...
... Boeren Partij op.
Evert van Bentum wist het 20 jaar geleden al dat er in Nederland geen toekomst is voor de landbouw. Zit nu lekker te freeweelen in Canada. Hij heeft gelijk.
Er wordt hier te weinig herhaald wat ook Tjerry zegt, pas het waanzinnige beleid aan. We zijn hier 140 maal strenger als onze Duitse buren. Het is een simpele administratieve handeling, één pennestreek van de minister.
Dan is alle bouwstop en andere ellende opgelost. Kunnen de boeren weer boeren.
Kan Schiphol weer stinken.
Bouwstop is kunstmatig,als iedereen roept woningnood er als een gek gebouwd word.
Camouflage van instroom zeg maar.
@rein9576 | 12-10-19 | 12:54:
Het is allemaal kunstmatig, want het wordt allemaal veroorzaakt door de natura2000 gebieden. Sorry hoor, maar we doen net of dat aangelegde natuurgebieden zijn die er voorheen niet waren. Die waren er al tientallen, zo niet honderden jaren. Natura 2000 gebieden zijn een boekhoudkundige uitvinding. Een papieren model over iets dat er al lang was, en ook altijd nog zal zijn. Flikker dat natura2000-model in de vuilnisbak.
Er wordt hier veel te veel herhaald wat Thierry zegt. Thierry naait net zo hard de boer als hij de kans krijgt. Hij is net zo'n zelfpijper als het merendeel van het politieke midden. Hij brengt het anders, doet evenzo niet te maken beloftes als al die andere politieke hufters.
Als je ooit hebt opgelet dat weet je dat goede politiek is:
Aan de rand zitten, en in het midden er samen uitkomen
Nu zit vrijwel alles al in het midden, en wat aan de rand zit wil daar bewust voor de eeuwigheid blijven zitten.
@peterdh | 12-10-19 | 12:59:
Nederland is een boekhoudkundige uitvinding. Zolang het op papier staat en dat papier periodiek gecontroleerd en voorzien van een controlestempel wordt bestaat het. Anders mag het niet, kan het niet, is het er niet, weten wij er niets van af, is het illegaal, zijn wij geschokt als het er toch blijkt te zijn of hebben wij daar niet de juiste procedure voor. U weet toch hoe dit landje draait?
Gegeven de onzinnigheid (want wind en zout en endex waddeneilanden) heb je een fvd nodig om doodgeboren kindjes (excusez le mot) leven in te blazen: www.youtube.com/watch?v=RPI_wkttO8g
Verder onbelangrijk: maar ik snap eindelijk waarom ik geen kans zie om youtubekanaaltjes in mijn firefoxfavorietjes te zetten.
Marktwerking is a bitch. Zeker als monopolist.
@Graaisnaaiert | 12-10-19 | 13:04:
Nationale grenzen zijn inderdaad afgesproken en vastgelegd op papier.
Maar een scenario op papier op basis van berekeningen, terwijl metingen in de praktijk iets anders laten zien (veel minder dramatisch), dat is toch moeilijk te verteren.
De provincies Friesland en Drenthe zijn al gezwicht voor de boeren. Daar worden de stikstofregels niet meer gehandhaafd.
@arie-hoax | 12-10-19 | 13:17:
Ik bedoel Nederland niet als territorium hier, maar hoe "het" hier allemaal gaat, het interne reilen en zeilen dus.
Als u een beetje had opgelet de afgelopen weken, had u al kunnen concluderen dat er verkiezingen aan gingen komen. Er werd bij Prinsjesdag vanalles beloofd, het kon weer niet op en alles ging goed. De VVD gaat zich nu steeds meer positioneren als oppositie van dit kabinet (ROFLOL) en is nu ineens voorvechter van de boer.
Wel opvallend is dat de hele stikstofhoax ervoor heeft gezorgd dat niemand het nog over het gasverbod heeft, kiezer, pas op.
Het is bij dit parlement heel opvallend dat er dingen op de agenda worden gezet, en meteen doorgedrukt die niet vantevoren kenbaar waren gemaakt aan de kiezer - hij kon dus geen oordeel vellen en stemde als vanouds weer als een debiele onnozelaar op op de lachende soepstengel van de VVD. En als je het echt niet meer weet en je hebt totaal 0 verstand van politiek en wat er speelt, dan stem je D66. Heb je nostalgische gevoelens naar 1968 stem je PvdA, ben je nooit echt volwassen geworden en denk je dat de hele wereld lief en goed is, stem je Groenlinks. Vieze tokkies stemmen PVV en FvD, ik dus ook.
Mooi die VVD beloftes, vooral als je bedenkt dat Nederlandse banken al jaren grond opkopen in Derde Wereld, Roemenië (tot dat uitkwam) en nu Oekraïne. Waar gigantische mega-veehouderijen nu worden opgezet en dat het dan niet uitkomt dat Nederland een geduchte concurrent blijft. Gelukkig is er de Nederlandse politiek die pal staat voor andermans belangen en geen moeite heeft met de dolk in de rug - of zelfs in de borst van de Nederlander, of hij boer is of iets anders. Verhuld in een 'groen' sausje wordt Nederland nu geplunderd zoals eerst dus de Derde Wereld en Roemenië. Het blijft raar dat Duitse boeren royaal mest kunnen uitrijden en de Nederlandse boer moet 'injecteren', maar 'het is voor het miljeu' he?
Wees dus aub niet zo dom en naïef om ook maar een milimeter mee te gaan met het verhaal van de 'Nederlandse boer die dieren mishandelt en slecht is voor het milieu', dit soort verhalen komen van de Volkert-clubs, die er alle belang bij hebben dat de boer hier uitsterft. En als ze hier kunnen samenspannen met de Nederlandse grootgrondmaffia, dan doen ze dat.
En denk nu eens aan dat MH17 dossier. Waar speelde zich dat af? Begint het kwartje eindelijk te vallen?
Klopt, inmiddels is stemmen verworden tot een vorm van ezeltje prik. Snap dat ze niet alles tot 3 cijfers achter de komma kunnen voorspellen maar op een gegeven moment zou je grote beslissingen toch niet zonder duidelijk mandaat moeten kunnen uitvoeren. Zaken als de Euro, verdrag van Maastricht, opvang vluchtelingen en hoe, privatisering, klimaatbeleid, artikel 23, fossiele brandstofkwestie, dat soort dingen.
Maar goed, draai het allemaal maar eens terug, gaat nooit lukken en ondertussen worden de volgende "problemen" alweer uit de hoge hoed getoverd om "ons" bezig te houden.
"Vieze tokkies stemmen PVV en FvD, ik dus ook."
Lol!
#metoo
Het grootste gedeelte van het EU budget gaat op aan landbouw subsidies. Vanaf het moment waarop men de veestapel gaat verkleinen krijgt men dus per saldo minder geld vanuit de bruxit subsidie uier, money talks ,sanity walks.
"Scoorde" de VVD eerder met 1000 Euro en nu met varkens...
Ik kijk met plezier uit naar programma's als 1Vandaag (Sesamstraat voor Volwassenen) en Nieuwsuur voor stukjes duiding van dit populistische leugen.
En aan alle boeren (met verstand.) Richt weer een partij op. De huidige kleurloze middenpolitiek (VVD-D66-CDA-PvdA) is nergens banger voor.
",Het gaat niet om het aantal stuks vee’’, zegt Harbers. ,,Het gaat erom dat de stikstofuitstoot in de landbouw omlaag gaat. "
Nee Harbers, het gaat erom dat wij aan een zwakzinnige norm van 0,0 uitstoot moeten voldoen, eikel. Daar gaat het om. Zolang die norm, opgesteld door een stel wereldvreemde hysterici, er is kun je stellen wat je wilt maar kun je er geen beleid op maken.
Halvering aantal VVD-ers zou al een mooi gebaar zijn.
En dat we 20x strenger willen zijn dan hoe de Duitsers het meten. En geen berekeningen mogen zien van het RIVM, dat wordt achtergehouden. Etc, etc....
@Jan, Leiden | 12-10-19 | 12:44:
Maak er maar 400x strenger van!
@Hebbiehemookweer | 12-10-19 | 13:58:
Huh? Lijkt me wat veel.
@Jan, Leiden | 12-10-19 | 14:01:
Nope, Duitsland 20 mol per hectare, Nederland 0,05 mol per hectare = factor 400.
@Baron Clappique | 12-10-19 | 12:42: U bedoelt ze rondom hun middel door te zagen?
"Solidariteit is het bewustzijn dat alhoewel individuen verschillende taken, interesses en waarden hebben, de orde en samenhang van de maatschappij afhangt van het elkaar kunnen vertrouwen voor het uitvoeren van die specifieke taken."
Dít is wat mij betreft waar het in het Nederland van nu aan schort.
Nee, het gaat toch echt om de uitstoot van stikstof.
MickeyGouda | 12-10-19 | 12:36 | "Dít is wat mij betreft waar het in het Nederland van nu aan schort."
Nee, Mickey het schort vooral aan politici en bestuurlijk verantwoordelijken met beta kennis - een goede wetenschappelijke achtergrond. Er zijn veel te veel zelfpijpende lobbyende (lees corrupte) politici die naast totaal geen enkele binding meer hebben met 'het volk' ondanks hun alfa of gamma achtergrond de bestuurlijke politieke verantwoordelijkheid vooral zien als netwerkmoment (lees lobbyen) voor na hun politieke 'carriere.'
@Baron Clappique | 12-10-19 | 12:44:
En daarom mag men rücksichtslos een beroepsgroep kapotmaken die een waardevolle bijdrage levert?
@MickeyGouda | 12-10-19 | 12:56:
Nee, maar het ontbreekt boeren niet aan solidariteit.
@litebyte | 12-10-19 | 12:52:
Maar juist in wat jij zegt - politici die geen binding meer hebben met het volk - zie ik een gebrek aan solidariteit. Elke samenhang tussen de verschillende bevolkingsgroepen ontbreekt en er is geen sprake meer van vertrouwen. Niet van de burger naar de politiek, maar ook niet andersom. Van dit laatste getuigen het raadgevend referendum en de donorwet: enig gezond verstand en verdieping worden de burger niet meer toegekend. Van burger tot burger is de solidariteit soms ook ver te zoeken, als het gaat om zaken die de eigen persoon of portemonnee niet raken. Dit land is relatief rijk, maar tegelijkertijd soms zo arm. Dat is althans hoe ik het ervaar, als product van mijn opvoeding en misschien ook wel generatie.
Godskolere MG, wel merk koffie gebruik jij :-) ?!
@Hetkanverkeren | 12-10-19 | 13:16: Hihi... Uhm, vanwege 'té'?
@MickeyGouda | 12-10-19 | 13:56: Yep. Ik had een tante en die heette Te.
Geduld. De minst gewaardeerde aller deugden.
Wel een lieve tanTe trouwens.
Hoe ze heette, dat ben ik vergete..... Joris?
Vanochtend las ik hoofdschuddend het Briefje van JanD. Die durfde op zijn ouderwets geenpeiliaans te suggereren dat de EU in 3 dagen tijd de aanstaande Tweede Varkensgenocide, dit na de Eerste onder prinsessenhofleverancier LJ Brinkhorst, ons door den Haagschen boerenstrot wist te duwen. Die beslissing zat al jaren in de pijplijn (pun intended).
De EU is een lobbycratie. Tegelijkertijd wordt onze landbouw getiranniseerd door de diverse stadia van groothandel in de sector. Dat geldt voor zowel dieren als planten (The Greenery). Marktwerking propageren maar tegelijkertijd den oud-Hollandschen veiling om zeep helpen.
De secundaire (en tertiaire, hoi wetenschap) geldstromen in de agrarische sector zijn een onontwarbare kluwen in afwachting van een Salomonsoordeel. Eerder deze week is vastgesteld dat varkens zo intelligent zijn, dat ze gereedschap gebruiken. Het huidige beleid lijkt gericht op het elimineren van de diervriendelijke varkensboer (bijna een pleonasme dus) en carte blanche voor het handjevol uitbaters van de megastallen. En je dan druk maken over al die chickies uit Oekraïne.
Zet er daarvan regelmatig een van de in de fik (megastallen, niet die Oekraïense schonen) en ook de verzekeringspremie voor de ambachtelijke varkensbroederhoeders wordt onbetaalbaar. Interpretaties richting onze joods-islamitische cultuur werp ik verre van mij.
Veel liever citeer ik een van mijn favoriete films, Babe, en wel de scene als dit pientere zwijntje een kudde schapen in hun omheining weet te overreden:
Well done Mark Harbers, well done. Niettegenstaande George Orwell: zouden we niet allemaal veel gelukkiger worden van een kabinet van dartelende biggetjes?
Overigens geldt ook voor varkensvlees dat het gortdroog wordt als je het te heet en te kort bereidt. Maar dat terzijde.
Verdeel en heers strategie werkt niet bij de boeren.
De overheid is een onbetrouwbare partner
........................ en een hoerende VVD maakt daar onderdeel van uit.
We zijn allemaal hoeren.
Terug naar 10 miljoen Sufkutten. Wensdroom!
VVD doet het slim, dit is "hun" instelling, zodra er een coalitiepartij wiens stemmen ze nodig hebben toch halvering eist (Ik gok D66), stemmen ze in want dan kunnen ze een andere partij de schuld geven. Is al zo vaak gedaan.
VVD laat de banken het vuile werk wel opknappen. Gewoon financieringslijntjes laten opdrogen dan gaan ze vanzelf op de fles. En dan kan je ze veel goedkoper uitkopen..
Het was na afloop nog lang onrustig bij de Mac .
Minder minder overheid.
Veel minder overheid. We worden uitgezogen door parasieten die voor ons moeten werken maar in de praktijk eindeloos burgertje pesten tot haar kerntaken hebben verheven.
Overigens stel ik voor dat we de overheid halveren. Reken eens door hoeveel stikstof dat bespaart.
De VVD gaat niet verzwakken helaas. Want mensen zoeken zekerheid. Dat is kennelijk wat anders dan betrouwbaarheid en veiligheid.
Helaas gaat de VVD niet krimpen want het risico-averse instinct van de middenburger voelt daar een veilige keuze. Is dat nou echt zo?
Helaas is de enige zekerheid dat ze NIET rechts-economisch beleid uitvoeren. Gericht zijn op corporatisme in plaats van ondernemers. Babbelen over belastingverlaging maar aan de voet staan van de enorme toename in belastingdruk. Rare stikstofharries papegaaien onhaalbare groene Khmer beleidskreetjes en de VVD heeft zelfs groen-rabiaten in de geleding zoals Edje Nijpels. Plots is hij de groene messiah?Ik voorspel je: eigenbelang van Edje > haat aan stikstof.
Weisglas die linkser acteert dan Groen Links zelf. Van Aartsen met zijn defaitistische knievallen voor elke Fatima met een orthodoxe mening.
Slap op immigratie. Slap op integratie. Slap op defensie. Slap op onze primaire industrie. Slap voor de EU.
Het aantal Trojaanse Paarden in die partij never ends. En toch.. keer op keer, die gepercipieerde veilige keuze in de vinexwijken.
Precies. "Don't rock the boat". Maar dat is een waardeloze en zelfs schadelijke strategie op de langere termijn. Ondertussen blijft het vooral stuivertje wisselen tussen de gevestigde partijen. Ik zie hier voorlopig niet veel aan veranderen. Niet tot aan de eerstvolgende "echte" crisis, in ieder geval.
@threeheadedmonkey | 12-10-19 | 12:32: Ik ben bang dat je gelijk hebt met crisis. Helaas moet beleid vooruitwerken en als het al crisis is, kun je geen beleid meer maken want te laat.
Die vinexers zien die ontspannen lach (dus het zit wel goed, en weet wat hij doet) van die ontspannen lachende pychopaat.
Maar wat is de visie van de VVD op landbouw in Nederland? Oh wacht...
De VeeVeeDee, is als die groene koeienplakaten in de wei.
Pas als je er ingetrapt hebt........
De VVD weet gewoon hoe te-dom-om-te-schijten een groot deel van het NL electoraat is.
'We hebben onder Mark Rutte toch nog steeds geen atoombom op ons kop gehad en we hebben te vreten en WO III is onder hem ook nog steeds niet uitgebroken. Dus hij is goed dus we stemmen wederom VVD.'
En de VVD doet alles wat maar zo opportunistisch mogelijk is om iedereen maar tevreden te houden. Het werkt gewoon, zo simpel (en triest) is het.
Voor het 'list-en-bedrog' kan je ook een adviesburo inschakelen die de variabelen op neutraal wetenschappelijke wijze beziet met relevante software.
Pas als de melkveehouders in loondienst zijn van 'durfinvesteerders uit Londen'/multinationals, dan pas komt de VVD voor de melkveehouderij op.
Het boeit me weinig wat de VVD allemaal uitkraamt. Als ze maar een dusdanige misstap zetten dat dit ultra-linkse rampenkabinet ontploft. Mission Accomplished.
Ultralinks kabinet? Wat een onzin er zijn complete cao’s ontmanteld, pensioenen slechtere condities, ontslagrecht versoepeld. Allemaal rechtse maatregelen.
Mark Harbers. Haha.
Gemelkt? Kater?
Gaat over varkens en die Turkse vleermuis komt plots in beeld... Hoe ironisch toch.
Zou hij hier achter zitten?
In navolging van de Friezen en Brabanders gaan de boeren in Groningen en Drenthe komende maandag om 12.00 uur verhaal halen bij hun Provinciehuis..... dus Groningen (stad) en Assen kunnen zich schrap zetten.
Mooi daar hebben we hier geen last van.
@Berbaar | 12-10-19 | 12:17: Nee, jullie zijn woensdag weer aan de beurt.... :-)
Hoop dat de trekker ber abuis door het gebouw knettert en alles en iedereen plet.
@Fatwabuster | 12-10-19 | 12:19:
Ga ik geen last van hebben wegens bezigheden elders.
Verder is het Malieveld in gebruik dus gezellig met de trekker naar de Ado-parking.
@Berbaar | 12-10-19 | 12:25: Die ADO parking was de laatste keer ook zo'n succes........ *proest*
Ja, over het algemeen bepalen die boeren zelf wel waar ze gaan staan. Maar goed, met remkes als interim burgemeester zal het zo'n vaart wel niet lopen, die man komt uit het noorden en is sowieso veel capabeler dan sloopkogeltje Fikke.
@Berbaar | 12-10-19 | 12:17: Dus dan bestaat het probleem niet. Typisch vvd.
En gelijk heeft hij, "het gaat niet om het aantal stuks vee, het gaat erom dat de stikstofuitstoot in de landbouw omlaag gaat".
In de praktijk kan dat best minder vee betekenen natuurlijk. Een beetje slimme boer kijkt natuurlijk waar voor hem de beste kansen liggen.
Gesubsidieerde windmolens.
De groenlinksevvcd66maffia moet de orders uit Brussel uitvoeren want iemand heeft daar weer eens een kruisje gezet zonder iets uit te zoeken.
De boeren zijn de nieuwe knuffels voor rechtse "stadspartijen" die garen willen spinnen, ook al kennen ze boerderijen alleen van de plaatjes. Laat staan dat ze ooit een boer gesproken hebben.
Trap er niet in ,dus eet meer Varkens vlees .Wordt de VVD eer keer verstandig ,of wil
KUZU meer Varkens vlees exposeren naar Turkije ,
Bij de VVD kun je er inmiddels wel van uit gaan dat ze het tegenovergestelde doen van wat ze beloven.
- VVD belooft dat een stem op de VVD de PvdA uit de regering houdt. Ze gaan samen met de PvdA regeren.
- VVD belooft de Groene Khmer uit de regering te houden. Ze gaan zelf het Groene Khmer beleid uitvoeren.
Dit:
'... VVD belooft de Groene Khmer uit de regering te houden. Ze gaan zelf het Groene Khmer beleid uitvoeren...'
Dat doen ze. Dat zijn mensen zonder andere principes of richting dan hun tijdelijke en zeer persoonlijk gewin. Het is gewoon onmenselijk om zo met je stemmers om te gaan. Het zijn onmensen, onechte mensen.
Denk ook dat laatste punt het wel raakt, ze roepen wat en komen er op terug, tegenovergestelde gebeurt, namelijk inkrimping.
VVD krijgt hopelijk in maart 2021 (of liever nog eerder) de deksel op haar neus..... ze lullen met alle winden mee en de geschiedenis leert dat allemans vriendjes, uiteindelijk ten onder gaan.
Duurt wel lang dan.
Let maar op, na verkiezingen zitten die leugenaars gewoon weer in het Kabinet. Nederlanders leren het nooit.
@ariedeknaller | 12-10-19 | 12:10: Precies. Het probleem ligt niet bij de VVD. Het probleem ligt bij de kiezers van de VVD.
@ariedeknaller | 12-10-19 | 12:10:
De meeste mensen bepalen pas waar hun stem naartoe gaat in het stemhokje. Dat is pas dom!
Beetje Mosterd na de maaltijd dit berichtje. heel nederland weet dit al
Er is helaas een heel grote groep inwoners die dit wel weet, maar het niet gelooft. Door het nogmaals onder de aandacht te brengen valt het kwartje misschien uiteindelijk.
Haha, waarom een plaatje van een Armeniër?
Varkens zijn ook vee!
Da's een binnenbeer (google het maar, ik mag geen linkjes plaatsen van Joris)
Wat een rechtse praatjes van het extreemlinkse VVD.
REAGEER OOK