Duthler dumpt vvd in hilarisch communiqué
Keeping up appearances, maar dan hoe het níet moet
Nieuw hoofdstuk in de fantastische Duthlerklucht: de Hyacinth Bouquet Bucket van de vvd heeft per direct haar lidmaatschap van de partij opgezegd. Aanleiding: het partijbestuur en de partijtop (Rutte, Jorritsma en Dijkhoff dus - red.) hebben haar dit weekend gevraagd om haar Senaatszetel in te leveren, en dat weigert ze. Want dat is volgens Duthler niet liberaal en druist in tegen alles waar de vvd voor staat. (Dit in tegenstelling tot dubbele petten, schimmige zaken en corrupte politiek, maar dat spreekt voor zich.) Er komen nog drie vergaderdagen voor de eenmansfractie van de geflipte Freule Flabbergast, en tussendoor ook nog een EU-verkiezing. We kunnen alleen maar hopen dat ze uit de school gaat klappen over hoe Henry Keizer iedereen dreigde te cremeren die niet naar Mark Rutte wilde luisteren, hoe dreigend Dijkhoff altijd zijn baard borstelt tijdens fractievergaderingen, of hoe de dochters van Loek Hermans als prinsesjes behandeld wilden worden door de backbenchers. Maar laten we eerst even gieren van het bulderroflollen over hoe deze knettergekke klap van de parelkettingmolen meer dan een decennium tussen de hoogste bomen aan het bitterballenbuffet mocht aanzitten, middels het lezen van haar publieke afstandverklaring van de vvd:

Reaguursels
Inloggen'de democratische rechtsstaat onwaardig', wat bedoeld ze hier nou eigenlijk? Moet haar royement via de rechter en dat is niet gebeurd ofzo..?
Abject persoon, maar haar partij is minstens zo abject.
Lol om "maar hopen dat ze uit de school gaat klappen over hoe Henry Keizer iedereen dreigde te cremeren die niet naar Mark Rutte wilde luisteren".
Alle schaamte voorbij als ze verklaart: ik zit immers in de 1e Kamer zonder last en ruggespraak.
Als dat nou eens het geval was Anne-Wil, dan zag de wereld er heel anders uit.
Maar goed regering is nu wel formeel zijn meerderheid kwijt in de 1e Kamer maar geen van de politieke redacties NOS/RTL besteden er aandacht aan. Past niet in de Forum spin. Forum gisteravond uitgebreid bij RTL4 en zelfs de non newsers van SBS besteedde er aandacht aan.
Geloof allang niet meer in toeval als ander nieuws consequent genegeerd wordt.
Een familielid van me heeft nog bij Duthler Associates gewerkt. Dat was in het begin leuk, maar toen het even minder ging, werd de ene na de andere werknemer door Duthlers man letterlijk weggepest. De VVD had Duthler al jaren eerder moeten lozen.
De senatoren van de Eerste Kamer der Staten-Generaal zitten er echt alleen voor de centen en beslist niet voor het land.
De kamerleden ontvangen een vergoeding van €. 2.105,88 per maand voor de werkzaamheden die voortvloeien uit de vervulling van het lidmaatschap, dat is incl. vakantiegeld en eindejaarsuitkering
€. 29.801,09 per jaar.
De kamerleden ontvangen een eindejaarsuitkering overeenkomstig de bepalingen welke daaromtrent voor het burgerlijk rijkspersoneel zijn vastgesteld.
De kamerleden ontvangen een bedrag van € 2.511,20 per jaar waarmee zij voorzieningen kunnen treffen ter zake van arbeidsongeschiktheid, ouderdom en overlijden.
De kamerleden ontvangen een vergoeding voor aan de uitoefening van het kamerlidmaatschap verbonden kosten die € 2.543,45 per jaar bedraagt.
De prijs per kilometer van de dienstauto bedraagt niet meer dan € 0,60 exclusief BTW, berekend op de grondslag van een gebruiksduur van twee jaar en 60 000 gereden kilometers per jaar.
De kamerleden ontvangen ter vergoeding van reiskosten een bedrag van € 3.640,- per jaar.
De kamerleden ontvangen ter vergoeding van verblijfkosten een bedrag waarvan de hoogte afhankelijk is van de afstand van de woonplaats van het kamerlid of het door het kamerlid bewoonde deel van de woonplaats tot het gebouw van de Eerste Kamer der Staten-Generaal.
0 km: € 350,15 per jaar; 10 km: € 3.486,33 per jaar; 75 km: € 6.974,05 per jaar; 150 km en meer: € 11.333,00 per jaar.
De kamerleden komen slechts één dag in de week (op dinsdag) bijeen, met aftrek van het reces zijn het er 35 (14 weken vakantie!), om de wetsontwerpen die al door de Tweede Kamer zijn aangenomen, nog eens te bespreken en dit dan voor een bedrag van rond de €. 50.000,-
KIJK, DAAR DOEN ZE HET VOOR………
De hamvraag is..... welke corrupte VVD-er gaat haar plaats innemen in de nieuwe senaat?
Mijn favoriet voor het pluche, en hij voldoet ook nog eens 100% aan het VVD profiel is .......
LOEK HERMANS!
Corrupter en doortrapter kan je het bijna niet krijgen.
Loek haal jouw "old boys netwerk" maar weer van stal zou ik zeggen en ga weer lekker verder met de zelfverrijking.
Kan je gelijktijdig geld bijeen sprokkelen voor de schadevergoeding die jij hopelijk aan je broek krijgt voor het door jou gepleegde mismanagement bij Meavita.
OT, Joris waarom krijg ik mijn kroontje niet terug en waarom kan ik mijn post niet meer aanpassen? Ben ik mss geen pm meer?
Misschien betalen?
Heeft zeker nog belangen bij die 3 vergaderingen.
Ben bang dat de VVD met Klaas Dijkhoff geen goede keuze heeft gemaakt...
we zien dat rijke mensen hun lidmaatschap opzeggen.
Die stappen over naar FvD.
Alsof het FvD daar blij mee moet zijn.
Zakkenvuller met slechte p.r.
VVD, helemaal klaar ermee
Als je op een zetel wilt zitten, moet je een reedt hebben om te kussen....
Logisch dat er verder weinig info komt uit de VVD over het hoe en waarom.
De VVD is namelijk van mening dat je in een vlek niet moet wrijven, want dan wordt het groter. Zoals elk probleem bij de VVD (en die niet alleen) Wordt het weggelachen en doodgezwegen. Morgen weer vrolijk verder en dan is alles vergeten. Behalve wanneer het een gevaarlijke concurrent betreft, dan brengen we (de VVD) elke keer de leugen dat hij weggelopen is voor verantwoordelijkheid... Of een gevaar is voor onze economie is.... dat werkt ook altijd. Zo blijf je gewoon de grootste in dit land. Simpel en effectief.... Niet te moeilijk doen, voor het domme klootjesvolk werkt dit gewoon het beste.
Rosenluller komt toch ook in kamer1?
Op het omgekochte partijblaadje ‘de Telegraaf’ staat alleen iets heel groots over lachgas(......) natuurlijk alleen totdat iemand van FVD een poepje gelaten heeft en iemand t toevallig ruikt.....
Het VVD feestje wordt aardig verstoord door de ruftende open beerput
Later vind je haar boek overal in de schappen met het complete jankverhaal. Hopelijk met een bloemlezing aan schofferende onthullingen aan haar ex-collega's. Daar wordt dan weer over gepraat in talkshows. Waar ik ook niet naar ga kijken. Want dat wijf zal me aan de kont roesten.
Je bedoeld dat wijf zal me aan mijn achterwerk oxideren.
Ze zoeken het maar lekker uit bij de VVD. Op die partij heb ik dertig jaar lang gestemd. Maar sinds hun stiekeme verhoging van de inkomstenbelasting en totalitaire klimaatplannen ben ik er helemaal klaar mee. Nooit meer VVD!
Ze heeft natuurlijk wel een punt. De eerste kamer hoort onafhankelijk te opereren. Het feit dat ze zelf de integriteit van een uitkeringstrekker met rolstoelpas heeft maakt haar inhoud niet minder juist. Alleen vraag ik me af of deze stellige rechtstatelijkheid ook was komen oprispen als het haar anders was uitgekomen. Maar des ondanks vind ik dat je op inhoud moet behoordelen, en inhoudelijk is haar brief correct. Hetgeen er aan vooraf ging, daar wringt de schoen.
Maar wie tast haar goede naam aan dan vooral zijzelf?
Joostmochtnietsweten | 29-04-19 | 22:46 Correct en zuiver.
Kan ze nog op de kieslijst van een andere partij? Iemand met goede inzicht in het interne reilen en zeilen van de VVD (en wat er bij de VVD precies onder de pet gehouden is), dat moet toch ergens van pas komen?
Ze schijnt geweldig te pijpen. Dat moet toch ergens van pas komen?
A.W. Duthler
The Musical...
Verklaring beëindiging lidmaatschap VVD - goed bewaren voor het geval dat.
Het lidmaatschap van de VVD opzeggen... denk dat Anne-Wil Duthler niet de enige is.
Zal al wel een formatje voor zijn. Opzeggen van het vvd lidmaatschap gebeurt de laatste tijd zo vaak...
Niets over deze zaak in het journaal. Toch een belangrijk gegeven als de regering de meerderheid verliest in de eerste kamer. Fvd met natuurlijk zolang mogelijk als probleempartij gekenschetst worden. Vraag me overigens af wat erger is Dutler of Rosenmuller in de eerste kamer.
Rosenmuller, die engnek ziet zichzelf echt als een linkse messias, met dito gedrag.
Geïnstitutionaliseerd slachtofferschap. Het is een oude hollandse traditie mooi overgenomen door import-medeburgers.
Advocate Duthler speelt een woordspel door het vonnis af te doen als een voorlopig oordeel. De voorlopigheid zit hem in de mogelijkheid om het in een bodemprocedure te laten vernietigen. Tot dat gebeurt is het een volwaardig vonnis.
Het vonnis gaat alleen over het feit dat de journo's de vrijheid hadden om te zeggen dat ze Duthler een hypocriete pannenkoek vonden. Als het VVD bestuur haar weg wil sturen moeten ze natuurlijk onderbouwen waarom, dat dat blijkbaar niet gebeurt is schraal van het VVD bestuur en als dat waar is, heeft Duthler 100% gelijk dat ze haar zetel niet opgeeft aan een stelletje politici dat niet in staat is een mening te onderbouwen.
@uch | 29-04-19 | 22:22:
Onderbou anders voor ons, reaguurderts thuis, zelf eerst hier even wat volgens jou onderbouwen inhoudt...?
@F. von Zeikhoven | 30-04-19 | 06:01: Wil je niet namens mij spreken en zeker niet wanneer je iets niet kan bevatten.
Binnenkort komen er verkiezingen in Europa. Wie een beetje over de grenzen van Nederland kijkt, ziet hoe Europa met rasse schreden balkaniseert of oekraïeniseert. Op de Balkan en in Oekraïne gaan mensen de politiek in uit eigen belang om zichzelf te verrijken en hun landgenoten met een gladgestreken ponem te belazeren. Niet voor niets is er in NL een Oekraïne referendum gehouden. Maar ziet en huivert hoe juist partijpenzen als Van Balen, graftanden als Verhofstadt en de inmiddels verpenthousde Pechtold (allemaal ALDE) in dit soort door en door corrupte landen zich lieten fêteren. Die verrotte mentaliteit van de lakenuitdelers, zoals die al decennia lang drukt op het Oekraïense volk, daar is NL toch van gevrijwaard?
He' Timmerfrans vergeten ?
Corrupte zooi daar , letterlijk naast elkaar staan , staat godverdomme ook nog eens op die posters . troela die in het openbaar een brief schrijft . wie denkt ze dat ze is ? de nagemaakte , de koopman kakmadam die niet betaald . nog te dom ook om zoiets te doen
No! This is not the Chinese takeaway restaurant ! Maar serieus... VVD integriteit kroepoek blijft maar in stukken breken..
Ik zie hier, en wel vaker op GS, een toevoeging tussen haakjes, met daarachter 'red.'. Niet nodig en een beetje verwarrend, want de rest van de tekst is toch ook al van de 'red.'? Alleen als je als redactie iets toevoegt in een citaat van een ander is 'red.' een logische toevoeging.
Of wellicht begrijp ik het niet goed en voegt inderdaad iemand van de redactie later nog die tekst toe aan het stuk van Van Rossem? Anywaytjes, wilde het om een of andere reden even kwijt.
Als u nou eens diep nadenkt komt u er wel uit.
U laatste zin is de oplossing.
Het schijnt dat er nog tal van vacatures open staan voor docent Nederlands. Grijp uw kans, er ligt een wereld voor u open. Vele VMBO zieltjes wachten op uw kennis van het Nederlands.
@Zapata10 | 29-04-19 | 22:03: Met 'Nederlands' heeft het dan net weer niks te maken...
@Beau_Reaal | 29-04-19 | 22:05: dus het betekent Redazioni? Dan heeft het er inderdaad niks mee te maken...
@Beau_Reaal | 29-04-19 | 22:05: maar alles met gezeur en gezanik.
Och als ze haar mond houd dan wordt er vast wel iets geregeld in de baantjes molen.
Mja, we kunnen hier op GeenStijl wel gaan zitten gnuiven over mevrouw, maar waar ik strontziek van wordt is, dat de 'kwaliteits'media blijkbaar een blinde vlek voor dit geval hebben.
Heel het weekend zie ik zogenaamd grappige programma's voorbij komen, waarin de onenigheid in FvD en de verblijfskosten van Dion Graus uitgemolken worden tot een niveau waar je onpasselijk van wordt.
Maar over mevrouw Duthler? Tumbleweeds.
Duidelijker kan het niet worden hoe gelijkgericht de NPO is.
En dadelijk in nieuwsuur... weer over FVD, het begint wel heel erg op te vallen dat de regeringspartijen gespaard worden bij de NPO.
En als ik een niveau waar je onpasselijk van wordt zeg, heb ik het over een 'parodie' waarin Graus zijn moeder slaat, en zijn moeder zegt dat hij zijn billen goed moet schoonmaken bij toiletbezoek.
Hoe diep kan je zinken.
Is Parsons al voorbij gekomen met z'n: Ik zou haar niet doen?
Iedere partij heeft wel wat, maar de VVD heeft altijd wel erg veel.
Je weet tog: water nat, beren poepen in bos, de paus katholiek, VVD corrupt.
Je zou voor de gein eens iets anders kunnen stemmen.
De VVD is corrupt.
De VVD'ers zitten er veelal voor eigen gewin, zoveel is wel duidelijk.
Er zijn veel rotte appels in het VVD-fruitschaaltje. Dat is bewezen.
Duthler is VVD'er in hart en nieren en gaat finaal op haar plaat omdat zij ook stoute dingen heeft gedaan zo wordt geweerd.
Nu is ze geen VVD'er meer. Dan is ze toch weer lief en doet ze geen stoute dingen meer?
* beweerd
vvd corrupt? En de pvda dan, of cda en d66?
Een paar maanden overwonnen = een extra paar k gewonnen..
Als Annemarie Jorritsma mij iets zou vragen zou ik ook 'nee' zeggen.
Jorritsma- Kilo's boter op haar hoofd met haar familiepand.
Wat schuift het?
Maar de vraag is: Zou u haar doen? (begint nu zaken te visualiseren)
Zo heb je in elke partij wel wat.
Mja, maar de VVD grossiert toch wel erg in het zakkenvullen.
Die Commissie Integriteit kan beter de naam veranderen in Commissie Afdekken en Vertragen.
We hebben de mocro maffia, criminele motorclubs, Holleeder en consorten... en we hebben de VVD.
Ik ga me ook es verkiesbaar stellen. Lijkt me best een leuk baantje. En dan maak ik gelijk een hoop spektakel en stap uit de partij en ga alleen zitten. Je dacht toch zeker niet dat ik naar een of andere partijtop ga luisteren. Vier jaartjes lekker op je eige en lekker vangen, apart kamertje voor jezelf met alle voorzieningen en af en toe lekker leuteren met de journalisten.
En na die vier jaar een periode wachtgeld beuren, gelijktijdig goed het netwerk warm houden en tijdig een leuke baan bij een verzekeringsbank of uitvaart verzorger regelen.
Idee! Zullen we een clubje doen? De opportunistische partij of zo.
En na die paar vergaderingen ........ WACHTGELD !!!!!
Krijgt een Eerste Kamerlid niet. Het is een bijbaantje. Zoek maar op.
Ze gaat haar eigen partij beginnen.
Oh, wacht... die had ze al.
Anne Wil de VVD niet meer.
Geboren in de duurste wijk van Doetinchem en maar blijven graaien. Lekker typje ja.
Nou ja, 'duur' is relatief in die contreien.
Ik zei gisteren nog tegen mevrouw Tapu: "Die Duthler, daar gaan we nog veel plezier aan beleven".
Ik kijk nu al uit naar de bodemprocedure.
Ik wacht op de film.
Haha, idd, die gaat nog dieper zakken dan Robin van Linschoten. Voorpret begint al
@BASinnic: Jaaa Robin de Ritselaar ha ha. De VDD staatssecretaris die voor maanden de bajes in ging. Moge die stoephoer Duthler em volgen.
Mevrouwtje toch, zit u nu te dutten?
Als ik jou volgens de rechter mag beschuldigen van schimmige praktijken is het einde politieke loopbaan. Boeit het niet meer of je wel of niet schuldig bent.
Om het even wat grover te stellen: Als ik van de rechter mag zeggen dat je een pedofiele moordenaar bent met een voorkeur voor trio's waar je beftekkel bij betrokken is dan zegt dat iets over jou! Maakt het niet meer uit of dat nog bewezen gaat worden of niet!
Dus schuldig of niet: Opzouten bitch.
Gelukkig is er ook een PVV'er die 1100 euro onterecht toe-eigende, anders had de MSN niks te melden vandaag.
"zich"
"MSM"
@langzullenweleven | 29-04-19 | 21:38: Pot ketel Lang zullen we leven.
"Goede naam."
Daar dacht zelfs de rechtbank anders over.
Vroegah hadden we een Buckler lull, nu een Duthler kutd
Lang leve het feminisme!
De VVD is een nieuwe PvdA. cdn-04.dagelijksestandaard.nl/wp-cont... Maar dat moeten ze nog even laten bedrinken daar in Wassenaar en omstreken.
De VVD zit nu daadkrachtig te doen, op een dossier dat ze eerst een half jaar in een doofpot en onder het tapijt hielden. Mevrouw Duthler zou al via de achterdeur vertrekken, ze stond niet op de kieslijst voor de nieuwe Senaat. Het mes zat al in haar rug. Pas nu door Quote de boel op straat ligt, komt de VVD pas in actie. Allemaal toneel.
Mevrouw Anne Wil Duthler krijgt veel gemeen met mevrouw Ybeltje Berckmoes. Niet uit de partij gezet vanwege een integriteitskwestie, maar eruit gezet omdat er niet diep genoeg geknikt (gebogen) wordt naar de partijtop.
U bent slecht op de hoogte van de feiten er was een onderzoek deze werd ingehaald door de rechter.
Het partij bestuur kan dan niet anders dan zich neerleggen bij de uitspraak van de rechter.
Zij kan in hoger beroep de VVD niet.
@botbot | 29-04-19 | 21:21:
De VVD is al 10 jaar op de hoogte van de rotheid van Duthler.
Lees het linkje van Roadblock | 29-04-19 | 20:39 maar even.
Ben jij ook weer eens op de hoogte van de feiten.
@botbot | 29-04-19 | 21:21: Er was een onderzoek naar feiten die publiekelijk bij de Kamer van Koophandel online staan, plus de publicatie die geleid hebben tot het onderzoek en de rechtszaak. Alles wat nu geroepen werd, was toen al bekend. De rechter en het integriteitsonderzoek van de VVD starten allebei pas nadat alles al op straat lag. Er valt dus niets in te halen. Het debacle was al online gefinisht, voordat de rechtbank en VVD van start gingen.
@TeeJee | 29-04-19 | 21:24:
Gewoon één man geloven die schrijft wat in uw staatje past.
Als dat de feiten zijn?
@botbot | 29-04-19 | 21:21: U bent slecht op de hoogte. Het onderzoek kwam er pas toen al zeker was dat mevrouw Duthler niet meer op de kieslijst voor de eerste kamer zou komen. Dat hele onderzoek was dus onzin, aangezien de enige consequentie kon zijn dat ze niet meer op de kieslijst zou komen. Het hele interne ondezoek van de VVD heeft geen enkele juridische grondslag en was gezien de al bekende kieslijst totale onzin.
@botbot | 29-04-19 | 21:27:
Heeft gewoon in HP/ De Tijd gestaan, serieus journalistiek onderzoek, net zoals Quote nu weer nieuwe zaken heeft gevonden een aangedragen.
En botje maar blijven verdedigen, terwijl de feiten al 10 jaar niet in zijn straatje passen. Dat je het onverdedigbare blijft verdedigen toont slechts aan dat jij net zo rot bent als de VVD.
@botbot | 29-04-19 | 21:27:
Mijn staatje is Nederland en helaas is dat mede met dank aan de VVD niet schoon.
@botbot | 29-04-19 | 21:27: 1 man?
14 oktober 2009 onderzoeksjournalist Bart de Koning
16 oktober 2009 GroenLinks-Kamerlid Jolande Sap
19 november 2009: CDA-staatssecretaris van Financiën Jan-Kees de Jager.
tpo.nl/2019/04/27/briefje-van-jan-aan...
Dat zijn er drie, tien jaar geleden. En daar zijn er inmiddels vele bijgekomen.
@Feynman | 29-04-19 | 21:32:
Botbot en feiten, dat is zoiets als de VVD en integriteit.
@TeeJee | 29-04-19 | 21:24:
Verhelderend.
@TeeJee | 29-04-19 | 21:30:
Ik verdedig niets ik geef gewoon de feiten weer.
Of de VVD nalatig geweest is een andere discussie.
Net zo min of ik de dame in kwestie niet of wel mag.
@botbot | 29-04-19 | 21:27:
Kuch, Kuch, Het is misschien toch verstandiger een link te lezen en er dan pas op te reageren.
www.hpdetijd.nl/2009-10-14/de-dubbele...
www.hpdetijd.nl/2009-10-14/kamervrage...
Noemt u kamervragen uit 2009 de mening van 1 persoon?
De VVD heeft er gewoon 10 JAAR NIETS MEE GEDAAN.
Genoeg feiten voor dit moment?
@botbot | 29-04-19 | 21:34:
Nee hoor, dat is geen andere discussie. Alles al jaren bekend bij de VVD, is al eerder opgediept, Duthler heeft er niks van geleerd en is gewoon door gegaan met diepgaand onethisch en niet integer zijn. Duidelijk geval van bewuste belangenverstrengeling teneinde zichzelf te verrijken.
Lees de link van Roadblock maar en hou gewoon op met jezelf zo voor schut te zetten. De VVD is rot, en als je dat blijft verdedigen ben je net zo verrot.
Hmm, die Anne Wil D. hep wel een beetje VOC-mentaliteit - ook al weer gejat van het CDA dus helemaal top.
@TeeJee | 29-04-19 | 21:40:
Het blijkt maar weer totaal geen verstand van politiek.
Die dame is naar de rechter gestapt en moest bakzeil halen.
Dat zij haar lidmaatschap heeft opgezegd is een zege voor de VVD dan hoeven ze haar niet te royeren.
Voetnoot;
Ik weet dat u kort van geheugen bent maar i reaguur op de koptekst dat u dat graag verwateren wilt mag maar ik geef u een geheugensteuntje.
*Duthler dumpt vvd in hilarisch communiqué*
@botbot | 29-04-19 | 23:42:
Spreken over verwateren terwijl je zelf met what-aboutisms strooit.
Man, wat zet jij jezelf voor schut met je domme gekwetter.
Dit is helemaal geen overwinning voor de VVD; dit is WEER een schandaal met WEER een corrupte politicus die jarenlang haar gang heeft kunnen gaan met medeweten van de partij, net als zovelen. Dat jij denkt dat dit een overwinning is geeft heel goed aan hoe knettergek de VVD is en hoe ver men van de maatschappij af staat. Zakkenvullers en leugenaars; blijkbaar voel je je thuis bij dat soort mensen. Zegt niet veel goeds over jou.
Jij verdedigt een door en door rotte partij; het spreekt boekdelen over de persoon botbot, of liever rotrot.
VVD is wederom de meest corrupte partij, al 6 jaar vast op de eerste plaats.
De laatste dagen doet de PVV en het FvD hun uiterste best om dit te evenaren.
@botbot | 29-04-19 | 21:15:
Ze halen het gemiddelde aantal VVD schandalen per jaar bij lange na niet.
Dat weet je zelf ook wel botje.
@TeeJee | 29-04-19 | 21:16:
Beide twee in de week tikt hard aan zo.
@botbot | 29-04-19 | 21:15: De laatste dagen 'doen' is het. Anti Nederlands denken leidt kennelijk tot mocro achtige taalverbasteringen.
@HaatbaardKnipper | 29-04-19 | 21:19:
Botbot kan niet zonder berbaar: Het lulde al dom en werd niet beter.
@botbot | 29-04-19 | 21:18:
VVD 'wint' nog steeds met speels gemak. Waarom ben je trouwens aan het reaguren met zwakke what-aboutism's botje? Kun je realiteit van de VVD als minst integere, meest corrupte, rot tot op het bot partij niet aan?
Nou dat burgemeesterschapje kan ze nu ook wel op haar buik schrijven.
Zou wel mooi zijn als dit graaiende secreet de coalitie nog even een oor aannaait bij de laatste stemmingen. Geheel in Rutte stijl.
@HaatbaardKnipper | 29-04-19 | 21:12:
Misschien weet ze wel iets van Rutte.
Misschien kan ze in Voorschoten ooit nog eens terecht. Krijgt ze meteen een straatnaam naar haar genoemd.
Waar zijn berbaar, kuifje, en beste_landgenoten?
Is altijd vermakelijk om te zien hoe ze de VVD verdedigen, terwijl ze donders goed weten dat de partij zo rot als een mispel is.
Zijn aan het flyeren voor Alde / Verhofstadt / Deug 66.
Hoe zat dat ook al weer met die malversaties bij de PVV en het FvD?
Of volgt u het nieuws niet?
@botbot | 29-04-19 | 21:16:
Oh, sorry botje, was ik je vergeten?
Nou, een kinderlijk what-aboutism verandert helemaal NIKS aan de intense corruptie en het complete gebrek aan integriteit van de VVD.
En ga je nou serieus een stoute penningmeester vergelijken met ene senator die al meer dan 10 jaar haar eigen bedrijven en bankrekening poogt te spekken via politiek nepotisme en corruptie?
Het is wel duidelijk; bij de VVD-types hoeven we geen enkele ethiek, integriteit of fatsoen te verwachten. Je partij is rot tot op het botje, en je weet het.
Ik denk dat ze al een tijdje niet meer betaald zijn.
@TeeJee | 29-04-19 | 21:20:
Gaan we weer de klepel die niet weet waar,.. tien jaar zei u toch?
@botbot | 29-04-19 | 21:23:
Lees het reaguursel van Roadblock | 29-04-19 | 20:39 maar even.
Blijf vooral die door en door verrotte partij verdedigen. Het spreekt boekdelen over je eigen integriteit.
SSSTTTT... Straks komen ze terug. Alleen fluisteren en op je tenen lopen vanaf nu. De vloer is lava!
@botbot | 29-04-19 | 21:16:
Hoi!
@botbot | 29-04-19 | 21:16: ik zie enig verschil tussen achterover drukken van poen uit de partijkas en wetgeving manipuleren zodat je echtgenoot er rijk van wordt.
Dat zijn in werkelijkheid Halbe Zijlstra, Ybeltje Berckmoes en Han ten Broeke. Zijn alledrie verdwenen, niemand heeft een idee waarheen. Al schijnen ze wel eens gesignaleerd te worden bij een datsja ergens in de voormalige USSR.
@Beefbus | 29-04-19 | 21:22:
Dat gevoel had ik ook. Kuifje en Berbaar zijn medewerkers van GS. Om wat beweging in de reaguursels te krijgen. Maar, ik ben zeer tevreden dat ze er niet meer zijn.
Ahum beste_D66_landgenoten is een D66 er.
Die verdedigt het huidige regeringsbeleid.
@Roadblock | 29-04-19 | 21:59:
Aangezien u vandaag al in al uw reaguursels aanzienlijk gelijk heeft, zal ik dat voor waar aan nemen.
Dat de panden rond de hofvijver zo slecht onderhouden zijn en zo slecht brandwerend is eigenlijk een perfecte afspiegeling van wat er in die gebouwen gebeurd. De jaren waarin de politici elders moeten vertoeven zijn een teken hoeveel jaar het zal kosten in contact met elkaar en in contact met de samenleving te treden. Helaas hebben we voordat zoiets kan lukken weer verkiezingen met spindokters, campagnestrategen, soundbites en oneliners. Dit voelt als Groundhog Day.
Fijne Feynman... denk eens wat vaker aan een komma oid.
@antagonist | 29-04-19 | 21:22: Er missen ook een paar werkwoorden.
@Feynman | 29-04-19 | 21:27:
Still the best. Thank you.
@antagonist | 29-04-19 | 21:22: een t ipv een d is soms ook fijn.
Oij, arme Feynman, onder vuur van spellingsnazi's en taalpuristen. Heeft u ook een leven? Jawel, met dt maar dan zonder komma.
@Zapata10 | 29-04-19 | 22:01:
Oij (?) Zapata10
Het was opbouwende kritiek. Niets mis mee, mits met respect. En ja, ik heb een leven. Zonder dt en met een komma.
@antagonist | 29-04-19 | 22:23: Oij heb ik nog uit de tijd van mijn studie Russisch eind jaren 80 , de Russen gebruiken de H niet. Dus och. Ik heb helemaal niets met gezeur over zinsopbouw, spelling, komma's en ander gezanik over taal en hoe die wel of niet correct is. Dat leid af van waar het over gaat. Namelijk de inhoud. In persberichten, officiele stukken en zakelijke communicatie doet spelling ter zake, maar niet op een blog waar mensen wat plempen. Get a life.
@Zapata10 | 29-04-19 | 22:46:
Leid is met dt stumpert. Get a life hahaha
VVD: met afstand de meest corrupte partij in de Nederlandse politieke geschiedenis. Ongekend.
Dus Quote schreef over ’schimmig zakendoen’ en de ’dubbele petten’, de rechter oordeelt dat de auteurs zich baseerden op feiten en Duthler begrijpt niet waarom ze wordt geroyeerd? Ze had natuurlijk verwacht dat de lat bij de VVD nog veel lager zou liggen. Tenslotte is Rutte ook een fenomenale limbodanser.
De realiteitszin binnen de kaasstolp ontbreekt, net zoals die vanuit de kaasstolp naar buiten.
www.quotenet.nl/nieuws/a27297767/vvd-... Quote gaat ook los op parelkettingend roofkapitalisme. Ze stellen dat Duthler & Keizer binnen de VVD zelfs meer en meer bewondering oogstten met hun gorige praktijken. Daar sta je dan mooi te kijk als partijbestuur: Rutte - Jorritsma - Dijkhoff. Een partij zonder Hiddema, dat is duidelijk. Ons wordt een een-op-een vergelijking aangeboden tussen twee partijculturen. Bij FvD snel en kordaat handelen vanwege de fout van Otten / mismatch van karakters, bij de VVD jaren achtereen katterig 'm knijpen omdat hoge bomen nu eenmaal veel wind vangen. Het liefst hadden deze minkukels gezien dat het blazoen van de Nederlandse democratie nog meer besmeurd zou worden door VVD wantoestanden. Kleinzielige keutels, knorren, grijnsschranzen, lulkoekhappers!
Mooi dat dit vvd secreet nu aangepakt wordt anders blijf de media bij gebrek doorgaan met de dikke Henk diarree
van Tjerrie.
Terrie mag anders uitkijken, dit gaat ook hem te wachten staan maar dan met nog de hele zittingsperiode der EK voor zich ipv drie weken. Let maar op, voor het einde van het jaar hebben we Lijst Otten in de senaat. Als je iemand afvalt moet je het helemaal doen, niet half.
@Renkum0317 | 29-04-19 | 21:16:
Ja, daar heb je gelijk in,
rottend vlees behandel je niet, dat snij je weg.
Tjerrie Beer maakt hier een beginnersfout die hem duur kan komen te staan.
Freule Flabbergast, ik zit hier echt te gieren. Wat een vrouw. Tweets vanuit de rechtszaal, Nieuwsuur en dan deze verklaring. Ze blijft maar doorgaan. Het ergste is nog dat ze het niet ziet, althans dat denk ik dan maar.
In het land der blinden is de VVD koning.
Ze zit al zo lang in de vlek te wrijven, dat ze de oorspronkelijke kleur vergeten is.
Trekt toch wel al heel lang een segment onbetrouwbare leipo's aan, die vvd. Dat platte ordinaire zit er echt in. Alles waar FVD van wordt beticht klopt niet maar is toepasbaar op die patjepeers van de vvd
Sinds wanneer beoordelen senatoren wetsvoorstellen? Het partijbestuur geeft toch gewoon aan hoe men dient te stemmen. Eerste Kamer-leden doen altijd heel gewichtig, kletsen in wollige taal, maar dienen vooral het partijbelang. De Eerste Kamer een zelfstandig en objectief instituut noemen is een farce.
Dat is hun werk. Zowel in de eerste als tweede kamer beoordelen de leden wetsvoorstellen, wel ieder met een andere doelstelling. Tweede kamer of een voorstel tot wet moet worden aangenomen en de eerste kamer over de haalbaarheid van de aangenomen wetten. Alle leden van beide kamers zijn vrij om hun eigen keuzes te maken naar eigen goeddunken en in vrijheid.
Dat je lid bent van een partij en graag in die partij wilt blijven zal de keuzes wel beïnvloeden en het voorstel om de fractievoorzitter namens alle leden van zijn partij te laten stemmen is wel geopperd maar afgewezen. Zouden leden niet vrij zijn om te stemmen zoals zijzelf goeddunken dan zouden er ook geen dingen bestaan als De Nacht Van Wiegel bijvoorbeeld.
@BootleggersSmurf | 29-04-19 | 21:25:
Dat was 20 jaar geleden. Helaas is er veel veranderd in de politiek. Het gaat allang niet meer over politiek geweten en verkiezingsbeloften. Het gaat nu over oneliners en mooie beloftes die niet waargemaakt kunnen worden. VVD knuffelt GL, wie had dat ooit gedacht?
Mevrouw is mogelijk niet helemaal zuiver maar de rest van de VVD is nog troebeler.
Ze is een echte VVDer in hart en nieren. Blijf zitten waar je zit en blijf ontkennen. Ze doet een Markje Rutje.
Is gewoon kenmerk van narcisme.
Kijken wat de MSM hierover schrijven.
Is de VVD liberaal dan ?
Dit is nu 'penny wise, pound foolish'!!!!!!!!
Het vaasje begint een volwassen beerput te worden.
"Schreeuwers"
Wacht eens even de PVV en het FvD zijn de afgelopen dagen in het nieuws gekomen door twee keer frauduleus handelen.
@botbot | 29-04-19 | 21:06: Haha, je wil te graag.
@Hollende_Kleurling | 29-04-19 | 21:10:
Feiten zijn feiten het is niet anders.
@botbot | 29-04-19 | 21:13: Klopt, wij zijn allemaal spookrijders.
@botbot | 29-04-19 | 21:06: bliksemafleiders
Hèhè... het aantasten van haar 'goede' naam.
De pijlen worden nu gericht op Mevr. Duthler. Maar haar acties konden alleen gedijen in een omgeving die dit toeliet. Met mensen om haar heen die hetzelfde deden. De ene hand wast de andere. Mevr Duthler moet nu de hele VVD naar beneden halen. Alle rotte appels met naam en toenaam noemen. Wanneer alleen Duthler wordt aangepakt, wint het Kartel weer.
Meisje Duthler kiest nu zelf de aanval... lachen... daar gaan er nog een paar slecht slapen komende weken.
Mrs. Duthlé.
Ik neem aan dat 'de' parlementaire pers nu volop aandacht heeft voor dit drama?
Yes dear.
The gift that keeps on giving. En GS en 90-er jaren engelse comedy. :-)
Quote: Duthler’s stem in de Eerste Kamer was cruciaal om de meerderheid te kunnen behouden in de chambre de réflexion, ironisch genoeg het huis waar parlementair fatsoen juíst zo geboden is. Stil houden, jongens. Hopelijk waait het over, was de houding.
Na nieuwe onthullingen in Quote (dat Duthler ook nog een brutale wanbetaler is) had de VVD nogmaals de kans om haar te lozen, maar weer besloot de partij om de andere kant op te kijken. Ja, er werd een onderzoek ingesteld omdat er ‘vragen’ waren gerezen, maar er werd niet gehandeld.
www.quotenet.nl/nieuws/a27297767/vvd-...
Precies. En pas op het moment dat het niet langer vol te houden is, gooien ze de persoon in kwestie voor de bus.
Ze wisten bij de VVD al tijden dat AWD niet 'zuiver op de graat' was.
VVD weg ermee!!
Ze heeft gewoon gelijk. Ik ga nu ook per direct mijn lidmaatschap van de VVD opzeggen!
Oh, wacht....
10 Jaar vooruitbetaald?
@Mr_Natural | 29-04-19 | 20:58:
Gezien de huidige belastingdruk hebben we het eerder over millennia dan een 10-tal jaren.
Als ze het Quote-artikel had genegeerd was er niet zoveel aan de hand geweest. Vond de gang van Duthler naar de rechter dan ook onbegrijpelijk. Voorzienbare uitspraak ontploft nu in heur gezicht. Parbleu.
Criminele motor verenigingen wel aanpakken maar een criminele olitieke vereniging niet. Wat is het verschil, het vervoer?
HA doen nu een beroep op de politiek
www.haarlemsdagblad.nl/cnt/dmf2019042...
Keurig, Anne-Wil, een senator waardig en volstrekt in lijn met de hedendaagse neiging tot plucheplakken , ook al sta je met een bebloed mes boven een vers lijk.
-
You go, girl!
Anne Wil niet
Bord voor d'r kop.
en ook er achter en boven
En ook nog tunnelvisie, maar dan met oogkleppen op.
Bordenfabriek voor haar kop. Hoe ontzettend dom en kortzichtig kan je zijn. Zou ze zich realiseren dat als ze dat kort geding niet was gestart dat iedereen dat artikel al was vergeten?
Volg van Rossem niet in alle jaargetijden/moods maar hier wordt geschiedenis geschreven, boos meisje gaat er nog een paar naar onder trekken.... absoluut... Loekie Hermans... bestel vanavond je laatste babi-pangang met de laatste goede smaak, hierna wordt het bitter
Dat zou inderdaad wel eens een tragikomedie kunnen worden met alleen maar verliezers. Ze is hels en zint op wraak, zo veel is duidelijk.
Bij de VVD donderen ze oplichters pas buiten als het echt niet meer anders kan. Het kan er bij mevrouw Duthler na al die jaren niet in dat het echt niet meer anders kon met haar. Dat is triest. Je moet weten wanneer je uur geslagen heeft en er dan blij mee zijn dat het allemaal nog zo lang heeft mogen duren.
kartelpartijen gonna kartelpartijen...
maar geen zorgen, markje zal het wel weer ferm weglachen... lachuh, mark!
Het verder aantasten van haar goede naam...
Bijzonder, hoe stekeblind kan je zijn. Je hebt je eigen naam door het slijk gehaald met je corruptie en je totale minachting voor ethiek en goed bestuur. Gaat heen en kom nimmer terug.
De laatste Duthler is nu ook failliet.
The Duthler Woman.
In de kamer zal ik mij niet anders gedragen dan dat ik de afgelopen 12 jaar heb gedaan, namelijk mijn persoonlijke belangen behartigen.
tpo.nl/2019/04/27/briefje-van-jan-aan...
4 Juni wordt de nieuwe Eerste Kamer geïnstalleerd. Kan zij bij het verlaten van het gebouw nog net Henk Otten welkom heten.
AU, die doet zeer, denk ik.
Fittie met parelkettingen! Dat de grootste dixielandliefhebber mag winnen!
Koren op de molen van de persmuskieten.
Serieus? Gaat alleen maar over FvD.
Het mediakartel (NPO/Rdio1/RTL) heeft maar 1 doel: Forum kapot maken. Deze mevrouw wordt volledig stilgezwegen. Stel eens voor dat het gepeupel meer zou willen weten.
Lady of the house speaking.
REAGEER OOK