Politie Den Haag voorkomt 3e Wereldoorlog (2)

Na de aanval met een voertuig, nu ook een aanval van piraten afgeslagen!
Enerzijds. Waarom de fuck mag je niet meer in een Geel Hesje, of zelfs maar een geel hesje, op een Publiek Plein staan in dit land? Anderzijds. Je weet dat de dames en heren politici zo ontiegelijk poepbang zijn voor Het Volk (hoofdletters), dat ze een permanent peloton met politiemensen en -paarden plus stalen rossen paraat hebben om het Binnenhof met de knip van Krikke's vingers helemaal leeg te vegen - mensenrechten of niet. Kies zelf maar hoe erg u dit vindt, maar hou in je achterhoofd dat Henk Krol al aangifte heeft gedaan een debat heeft aangevraagd. Als dat waar is, slaan we inderdaad door.
Social
Reaguursels
InloggenOoooooh, wat zijn ze bang voor die hesjes !!!!
Is wat burgermeester en politie hier doen eigenlijk niet precies hetzelfde als waarvoor de blokkeerfriezen straffen opgelegd hebben gekregen?? "Vreedzame demonstranten" hun recht op vreedzaam demonstreren ontnemen... Ik dacht op te kunnen maken uit dat filmpje van het OM dat dit een van de belangrijkste pilaren van onze rechtsstaat was waarom de straffen dan ook vrij hoog uitvielen... Wat een hypocriet en laf volk is het ook, politiek en justitie... Wel mooi om te zien dat ze hun broekjes zo erg bevuilen dat ze niet om de hypocrisie heen kunnen...
Het begint een eng landje te worden met bestuurders die het niet zo nauw nemen met de rechten van bepaalde groepen. Krikke, Ollengron etc. Het zijn m.n. vrouwelijke bestuurders die falen!
Het wordt de Nederlandse politiek/overheid inmiddels 'groen en geel' voor de ogen.......
De leugen regeerde al, en nu komt de angst er ook nog bij......
Waaraan hebben zij dit alles toch verdiend.... ?!
Die gozer staat er toch ook alleen maar een beetje te klote. Waar gaat het over man, ga werken het is woensdag.
Of hij nu staat te kloten of niet. Zolang hij de megafoon niet gebruikt, geen mensen hindert is hij geen bedreiging voor de orde en de rust. Oom agent had dit moeten snappen en tegen Krikke moeten zeggen dat haar opdracht averechts zal werken en dat hij hier niet aan mee wil werken.
Maar daarvoor wordt het merendeel geen agent. Kaalgeschoren koppie, sportschool houdinkje, deze agent is net zo bereid om de boel op te ruien als die pipo met de piratenpet en de megafoon om zijn nek.
wat had George Orwell een vooruitziende blik. Angstig hoe werkelijk het boek 1984 aan het worden is.
Normaal worden gekkies uitgelachen door Geenstijl. Maar doe een gekkie een geel hesje aan en Geenstijl steunt ze opeens. Raar!
Een gekkie moet ook gewoon een gekkie in een geel hesje kunnen zijn, zeker als hij of zij niemand tot last is... Als u het geen probleem vindt dat de Nederlandse politie mensen aanhoudt omdat ze een geel hesje in het openbaar dragen kunt u zich wat mij betreft prima aansluiten in de lange rij der gekkies in dit land!
Geel hesje: "we kunnen er toch over praten?"
Kaalkopje: "geen discussie" De wet weet beter (VZMH)
Onsmakelijk? Ja, heel erg vies.
Geel hesje - half uur
half uur - groen hesje
half uur - stijlloos roze hesje
Een ongeorganiseerde spontaan toegestroomde menigte individuen met hun eigen motivatie waarom alles kudt is nodigt de onderdrukker op deze manier wel een beetje zelf uit.
"Het recht op vreedzaam protest is vastgelegd in de Nederlandse GRONDWET en is in Nederland uitgewerkt in de Wet Openbare Manifestaties.
Demonstraties kunnen worden beperkt om wanordelijkheden te voorkomen. Dat mag alleen voor zover dit noodzakelijk is ter bescherming van de gezondheid, in het belang van het verkeer of ter bestrijding of voorkoming van wanordelijkheden.
Een demonstratie kan alleen in heel uitzonderlijke situaties worden verboden."
Wat is de reden van het verbod door de burgemeester?
Wat was de uitzonderlijke situatie waardoor de burgemeester deze bijzonder kleinschalige demonstratie verbood?
Het 'riekt' fout. Was het de leden van onze regering wellicht onwelgevallig dat er een paar mensen in hun directe omgeving wilden demonstreren? Het recht van de ene burger is blijkbaar groter dan het recht van een andere burger. Tenminste... ik zie dat er groepen mensen zonder toestemming zomaar de hele Erasmusbrug kunnen blokkeren met een 'spontane demonstratie' en dat zonder gevolg blijft, er werd tenslotte NIEMAND opgepakt door de politie. Dat is geen vooroordeel maar een waarneembaar feit.
Zo demonstreren wel vaker groepen mensem voor het e.e.a. zonder toestemming en zonder ingrijpen van de politie.
Ik schat in dat je de goede kleur moet hebben om vrij te mogen demonstreren. Blijkbaar géén geel hesje. En voor de rest , eveneens waarneembaar en zonder vooroordeel, mag je tegenwoordig minder op dat vlak met een blanke huid.
Eh.. De meeste geenstijl lezers zijn tegen de gele hesjes hoor. GS graag de goede kant kiezen. Die malloten weten niet eens waarom ze protesteren, die apen alleen de Fransen na.
Eh.. De meeste Geenstijl lezers ... hoor.
Ik zie graag een statistiek of poll resultaat die deze bewering ondersteunt.
Een malloot is een houten hamer.
Wat een in-trieste vertoning
Neuj das niet tegen de mensenrechten. U mag de Bugemeester gaan contacten..
Wel triest dat dit onze boze burgers zijn, die wel op straat durven.
Begrijp me niet verkeerd maar aan de ene kant ben ik zeker tevreden over de NL rechtsgang. Maar als je zon amnesty kut dan hoort praten dat Rwanda een politie staat is. Dit gaat toch nergens meer over, dat met die vrouw met die baby wagen is ook niet goed te praten.
Ja en alle nuchtere anti elitare recht doorzee mensen, de buggemeester heeft mij al een paar keer laten ophalen. Ondanks dat prima popo
Nou nou, wat een daadkracht. 4 gehele hesjes opgepakt omdat ze geen toestemming hadden. Hadden ze maar een grote fik op het strand moeten maken, dan was er niet opgetreden!
Gele burka aantrekken?
En Turkije verwijten dat ze politieke tegenstanders oppakken ? Amnesty International, kom nu eens in actie !
Er is geen enkele wet die het dragen van een geel hesje verbied, een burgemeester kan dit helemaal niet verbieden.
Daarnaast hebben wij het recht op demonstratie: Artikel 9: Vrijheid van vergadering en betoging www.denederlandsegrondwet.nl/9353000/...
Veiligheidshesjes zijn verplicht in diverse Europese landen: www.caravans.net/rijden/veiligheidshes...
Wat hier in Nederland gebeurt tegenover de "gele hesjes" is wettelijk niet toegestaan, de politiek is angstig en grijpt naar dictatoriale middelen middels machtsmisbruik.
Wanneer wel word toegestaan datmen met IS vlaggen door een wijk loopt maar het dragen van een geel hesje wel word aangepakt treed men artikel 1 met voeten.
Het is duidelijk dat de politiek angstig is geworden en ieder recht op protest de kop in probeert te drukken.
Er is wel degelijk een wet die het gele hesjes moeilijk maakt:
De overheid baseert zich, als ze slim zijn, op artikel 435a van het Wetboek van Strafrecht : “Hij die in het openbaar kledingstukken of opzichtige onderscheidingstekens draagt of voert, welke uitdrukking zijn van een bepaald staatkundig streven, wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste twaalf dagen of geldboete van de tweede categorie.(min. E 3,-, max. E 3600,-) (Wet op de weerkorpsen).
Maar dit artikel dient uiteraard ook te worden toegepast op moslims met hoofddoeken, mannen-hobbezakken, baarden enz. enz.
En zo probeert de elite steeds een stapje verder te gaan, die Krikke toch.
www.ad.nl/buitenland/inzameling-geleh...
Of dit:
www.mail.com/int/business/markets/893...
Dit gaat echt vroeg of laat in het gezicht van de zichzelf noemende elite terug komen.
Of dit:
www.ad.nl/binnenland/nederlandse-poli...
Ze houden mekaar de hand wel boven hun hoofd.
Trek je toch gele kleding aan probleem opgelost !
Wacht, als ik pech krijg met mijn auto moet ik het hesje aan dat in het dashbordkastje ligt. Maar die zijn geel! Dan komt politie me de t$^&s in trappen. Dus snel morgen oranje hesjes kopen. Waar haal ik die?
Krikke …. ach ja, dat bestuurlijk stuk onbenul met die ongelofelijk hautaine en arrogante rotkop. Ik kan er niets aan doen, maar als ik die kop van dat wijf op tv zie voel ik mij gewoon onpasselijk worden.
Geen toestemming gekregen voor gele hesjes?
Doe dan een andere kleur aan en schrijf daar met een dikke stift op; geel.
Dan pakken ze je ook op. Besef dat Nederland ondertussen niet onderdoet voor dictatoriaal geregeerde landen als Rusland en China, alleen brengen we het hier wat netter en wordt je op straat niet door de politie in elkaar geknuppeld. Een fikse boete en een strafblad zijn net zo effectief.
Wat ik echter schokkend vind om te zien is dat zo'n kaalkop die een jaar geleden nog met zijn maatjes liep te staken en steun bij de burger zocht toen hij een salaris- en abeidsvoorwaarden conflict had met zijn werkgever, zich -nadat de buit binnen was- zich voor die paar centen meer weer vrolijk tegen burgers keert die vreedzaam staan te demonsteren om zich in de kijker te werken bij zijn politieke meesters.
Ze zijn inmiddels vrij de aanklacht is verstoring van de openbare orde.
Excuus verstoring openbare orde moet zijn, gevaar voor de veiligheid blijkbaar is de aanklacht.
Ik begin de elite echt zo kotsbeu te worden, hoe jong waren die meiden man.
Hoe jonger, hoe makkelijker te indoctrien(hi hi)eren.
Het postmoderne marxistische groene gedachtengoed is het evangelie van nu.
Die zijn nog "kneedbaar".
Kijk hoe de Elite zich beschermt tegen onschuldige burgers
www.facebook.com/1727139004194105/pos...
De EU wordt steeds meer een facistische beweging, dat wijzen de beelden inmiddels wel uit.
Het is dus niet alleen Frankrijk, NEEDDRland, Spanje, Duitsland, en ga zo maar door.
En ja, verblijf reeds jaren in het buitenland dus ben niet afhankelijk van het zogenaamde objectieve NOS, spreekbuis van de Roverheid.
Goed artikel van Dr Gert-Jan Mulder die dit allemaal samenvat-
Hoe Den Haag u in zijn zak heeft.
Alleen om de cartoon al de moeite waard om te kijken.
verenoflood.nu/u-bent-een-idioot-1/
Gelezen. Zouden er meer moeten doen!
Ja CalamityJane, 17.000.000
Kan dit niet als topic op GS?
Boe-roepers tegen Janmaat waren er destijds
wel van harte welkom...
Hadden we maar beter geluisterd naar die kerel.
Dan zaten we nu niet in deze zooi.
Achteraf gezien is de man een profeet gebleken. Maar goed, we weten hoe het met profeten vaak afloopt, en hij had zijn kop niet echt mee, oftewel, het charisma van een aardappel. Dat charisma dat Fortuijn dan wel weer had.
In het VK zijn ze kennelijk ook bang voor een paar demonstranten in het geel. twitter.com/nickmon1112/status/108269...
Doortastend op treden van de politie in het hart van de democratie om de democratie te beschermen. Klopt ergens iets niet. Ik ben het echt niet eens met veel van de eisen van de gele vestjes, maar je mag toch wel in een geel vestje op een plein staan?
Als het Binnehof zich al bedreigd voelt door een geel hesje, ga je toch echt vrezen dat dat Binnehof een kaartenhuis moet verdedigen.
Doet de pliesie eens een keer iets, is het weer niet goed. Ik zag net in de krant (dwz op de site van de krant) dat het land ook weer 4% veiliger is geworden. Weer minder aangiften. We zijn op de goede weg.
Weer minder aangiften ( -in behandeling genomen- ).
Het staat best wel dom dat zij zelf het aantal aangiften nog steeds stoicijns gelijk stellen aan veiligheid.
Terwijl in de maatschappij allang de discussie is ontstaan over het dalende aantal aangiften.
De kranten die dit overpennen zonder kritische noot komen echt dom over.
letopuwzaak | 08-01-19 | 21:22 |
U noemt dit dom overkomen- Ik noem het boze opzet.
U heeft gelijk.
Mij lijkt het wel grappig om zonder geel hesje het binnenhof op te gaan met wat hout en gereedschap (gewoon aannemers busje met aanhanger) en dan daar snel een guillotine in elkaar timmeren als reminder. wat bouwhekken voor het bouwen neerzetten met verboden toegang er op en lachen maar
Met een aannemers busje gewoon het Binnenhof op rijden?
Dat kan alleen een provinciaaltje bedenken.
Man, man, man.........
Wat een miezerig persoon ben je toch, Berbaar. Kan echt nooit wat normaals zeggen. Man, man, man.
halfvolle glas | 08-01-19 | 20:28
Had u anders verwacht dan?
Nou, ik lig dubbel, Pik!
En dan piepen als je een paar tikkies krijgt van oom agent.
Want dat mag natuurlijk niet hè, wat je doet.
En een agent van 25/20 weet niet meer wie Lodewijk de 16e was. Doel gemist.
Uit Brabbelaar komt kwalitatief dezelfde hoeveelheid geluid als de uitgewoonde aars van de hond van Joop Klepzeiker. Gun de man zijn ziektebeeld.
Het is geel en het is de pisang...
Een banaandachtstrekker.
Silvana?
Tja.... Je zult maar als agent moeten optreden tegen dit soort mensen. Mensen die demonstreren tegen de beleidmakers. Dezelfde beleidmakers die keer op keer bezuinigen op jouw uitrusting. Waardoor jouw werk onveiliger wordt. Dezelfde beleidmakers die jaarlijks tal van levensgevaarlijke maniaken het land in laten. Waar jij als agent, met je verpauperde uitrusting, tegen mag optreden.
Hij staat in zijn eentje, dan is het geen protestdemonstratie.
Voor zijn eigen veiligheid, een vestje. Dan fietsen de minsters je niet overhoop! #verkeersveiligheid
In het geval dat dit echt gezeik geeft en uitdagende klappen, gewoon een overall in elke denkbare kleur over het verder naakte lichaam aantrekken.
Ben je gelijk ook nog lekker divers bezig.
Grote agent die mijn hesje uitkrijgt.
www.nederlandsegrondrechten.nl/grondre...
Met zo'n hesje kunt U zich potentieel ophangen in de cel waar U terecht komt.
Dus ja dat gaat uit, goedschiks of kwaadschiks.
Jammer de bammer internetheldje.
Berbaar | 08-01-19 | 20:14
Moeilijk he? ghe.. ghe..
berbaar de lakei van Krikke en Rutte.
Vergeet niet dat de Kmar meewerkt aan de Eurogendfor- De eu-politie.
pbs.twimg.com/media/DhcwyrrVMAAZvtI.j...
De club waarvan beweert wordt, dat ze ook in Parijs ingezet worden tegen de gele-hesjes.
verenoflood.nu/parijs-eurogendfor-en-d...
De pagina van de EU-gestapo zelf:
www.eurogendfor.org/nld
Kan dat mens geen burgemeester worden van Sanders Meubelstad. Hoe hebben ze in hemelsnaam z'on lichtgewicht aan kunnen stellen. Had de VVD nou echt niets beters. En waarom mogen we niet zelf onze burgermeeester kiezen?
Uhhh had de vvd niks beters. NEE.
En ik maar denken dat het hulpverleners waren die aan het oefenen zijn voor een ontruimingsalarm op het binnenhof.
Daar sta je dan voor 1700 euro in de maand om dit te moeten doen van een
volstrekt maar dan ook volstrekt incompetente burgemeester.
Na de brand de zoveelste afgang voor kralenketting Pauline Krikke.
Parelketting Krikke.
Vrouwen en bestuurlijke daadkracht, daar heb ik regelmatig mijn twijfels over.
Maar ik mag dit alleen maar denken. Officieel dan.
De mannen banen het pad. De vrouwen zoeken daarna het comfort in dat pad.
Maar ... dat mag je ook niet meer denken, dacht ik.
marjen | 08-01-19 | 20:05
U heeft volkomen gelijk.
Ook de plietzie demonstreerde: macht. En dat in verdacht veel tuniek.
Ik dacht dat demonstreren een grondrecht was, waar alleen beperking voor opgelegd mag worden in het geval er gevaar is voor de volksgezondheid, in het belang van het verkeer en ter bestrijding of voorkoming van wanordelijkheden.
Volgens mij wordt aan geen van deze drie voorwaarden voldaan in dit geval? Wat mis ik?
U mist de voorwaarden die de geneente stelt aan publieke demonstraties.
Maar ja daar moet je bij mevrouw krikke niet wezen zo blijkt.Vergunning. uhhh ja of toch niet. Z3lfs dat wist die muts niet. En nu gaat papa zoals het een vvd trol betaamt zeikrn over gemeentelijke voorwaardes. Ik lach u niet toe maar rechtstreeks in u muil uit.
Mij uitleggen? De slimmerd die de regels wél kent?
Het is maar wat u humor vindt. Ik vind die nozems die opgepakt worden weer uiterst vermakelijk.
APV Gemeente Den Haag:
Afdeling 2: Betoging
Artikel 2:3 Kennisgeving betogingen en vergaderingen op openbare plaatsen
1.
Degene die het voornemen heeft op een openbare plaats, als bedoeld in artikel 1 Wet openbare manifestaties, een betoging of vergadering te houden, als bedoeld in de artikelen 3 en 4 Wet openbare manifestaties, moet vóór de openbare aankondiging van deze vergadering of betoging en tenminste 4 x 24 uur voordat deze zal worden gehouden, de burgemeester hiervan schriftelijk kennis geven.
2.
Indien aard of omvang van de betoging of vergadering zulks rechtvaardigen, kan de burgemeester de termijn van 4 x 24 uur bekorten.
3.
De kennisgeving ( Zie bijgevoegde kennisgeving ) moet tenminste bevatten:
a.
naam, adres en telefoonnummer (en zo mogelijk) faxnummer en e-mailadres van de organisator en kennisgever van de vergadering of betoging;
b.
doel van de vergadering of betoging;
c.
datum waarop de vergadering of betoging wordt gehouden en het tijdstip van aanvang en beëindiging;
d.
de plaats en, voorzover van toepassing, de gewenste route en de plaats van beëindiging;
e.
het aantal te verwachten deelnemers en de wijze van samenstelling van de vergadering of betoging;
f.
de middelen van vervoer van de deelnemers aan de vergadering of betoging;
g.
door de organisatie zelf te nemen maatregelen om een ordelijk verloop van de vergadering of betoging te bevorderen.
4.
Op de kennisgeving wordt door het Regiokorps Politie Haaglanden de datum en het tijdstip van inlevering vermeld en een kopie daarvan wordt terstond overhandigd of toegezonden aan degene, die de kennisgeving heeft gedaan.
5.
Zo mogelijk na mondeling overleg met degene, die de kennisgeving heeft gedaan, wordt hem zo spoedig mogelijk schriftelijk de volgende stukken toegezonden:
a.
de algemene voorschriften van de burgemeester op grond van de wet;
b.
eventuele met de organisator gemaakte afspraken over een ordelijk verloop en eventuele door de burgemeester gestelde voorschriften of beperkingen.
Ik stel voor om gewoon elke andere kleur hesjes te gebruiken. Of zijn hesjes in het algemeen verboden? Hoe doe je zoiets trouwens? Hesjes verbieden. Ik wil die verordening wel eens zien. GS? Kunnen jullie die niet boven water krijgen? Want het lijkt mij echt heel vreemd dat iemand gele hesjes kan verbieden.
Zou misschien demonstratieverbod op het binnenhof kunnen zijn (dat kan natuurlijk wel, in tegenstelling tot 3 uur per jaar niet mogen demonstreren tijdens de sinterklaasintocht). Maarja.... Dan kunnen ze toch gewoon in een geel hesje heen en terug over het binnenhof gaan lopen zonder te demonstreren? Lijkt me dat het heel moeilijk word om te verbieden dat iemand van A naar B loopt zonder te demonstreren.
In een geel hesje, dat dan weer wel. Kunnen ze ook schoenen verbieden dan misschien? Moet wel lukken, als je ook gele hesjes kunt verbieden. Dan gaan mensen ook niet meer heen en weer op het binnenhof lopen, als ze schoenen verbieden.
Nee jij moet het boven water krijgen. En dan aan Geenstijl vertellen. En vertelt het weer aan ons.
Ahja, want ik ben journalistiek onderzoeker, dat doe ik als 's avonds als tweede baan naast mijn normale baan overdag. Goed gezien! Hoe wist je dat?
@ peterdh | 08-01-19 | 19:49 |
Je hebt gelijk.
Maar veel dan niet alles is snel op het internet te vinden. We moeten zelf meer actief zijn en niet wachten tot een zelfbenoemde elite gaat vertellen wat waar is.
Freedom doesn't come from above.
We moeten zelf nadenken. En vooral gaan stemmen.
Zo zie je maar hoe snel men Gele hesjes kan verbieden..
Als het om boerka's gaat hebben ze jaren de tijd nodig..
Nederlandse logica. Demonstreren in een geel hesje mag niet. Zwaaien met de vlag van de Islamitische Staat mag wel. Scheveningen in de hens zetten mag eerst wel, maar achteraf toch weer niet. Nou ja, één ding staat als een paal boven water: wat er ook gebeurt, het is nooit de schuld van de burgemeester. Dat is de enige consistente lijn in het beleid.
burgemeester is een wat nauwe omschrijving.
Welke reaguurder is dit?
Support your local Yellow Safety Jacket!
De overheid baseert zich, als ze slim zijn, op artikel 435a van het Wetboek van Strafrecht : “Hij die in het openbaar kledingstukken of opzichtige onderscheidingstekens draagt of voert, welke uitdrukking zijn van een bepaald staatkundig streven, wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste twaalf dagen of geldboete van de tweede categorie.(min. E 3,-, max. E 3600,-) (Wet op de weerkorpsen).
Maar dit artikel dient uiteraard ook te worden toegepast op moslims met hoofddoeken, mannen-hobbezakken, baarden enz. enz.
Vrijheid is kan ook een staatkundig streven zijn,dus iedereen de klos, zelfs Rutte die op z'n fiets(vrijheid tot fietsen in de stad)met opgerolde mouwen door de stad jakkert richting terras.
Mmm gaat lastig worden bij wegwerkers en bouwvakkers. Of gaan we selectieve wetgeving toepassen? Je kan toch gewoon lekker in een geel hesje van A naar B over het binnenhof lopen zonder te demonstreren lijkt me?
Bestaat die regel echt?
Ik sta werkelijk versteld.
Want dan is ook elke islamitisch kledij verboden als deze duidelijk verwijst naar de islam die zowel een religie als een staatkundig streven is!
Die wet wordt dus niet gehandhaafd door de overheid??
Daar zit een gigantisch justitieel probleem!
Advocaten en aanklagers: zie hier uw kansen. Of Tweede Kamer: zie hier een kans tijdens uw middagdutje.
Marjen, dat gele hesje is één. Maar met een megafoon in je handen is het een beetje lastig volhouden dat je níet aan het demonstreren bent.
Hoezo papa. Weer een veronstelling die u doet. Zijn megafoon. Mischien was het wel een bluetoothbox die er uitziet als megafoon.
@tweetybird
Hou op, schei uit. Straks gaat u me nog vertellen dat deze herrieschopper gewoon wérkt!
@Papa Jones | 08-01-19 | 20:23
Lagaan, de hysterica is grasping at straws.
Leg dat staatkundig streven van dat gele hesje eens uit dan. Ze gaan toch geen coup plegen met zijn vieren?
Mag gele reflecterende veiligheidskleding dan niet meer gedragen worden?
www.totalprotex.nl/beschermende-kledi...
Agent is serieus en kordaat tegen deze lamstraal. Lieten ze dit gedrag ook maar eens aan kansenparels zien.
Deze agent is inderdaad ingezet voor de verkeerde zaken. Misschien kan hij proberen woninginbraken in de buurt op te lossen, mijn laptop en de fiets van mijn vriendin terugvinden, zijn collega's doen dat namelijk niet.
Waarom is Vvmu ineens niet meer van toepassing? Waarom is een boerka wel ok en een geel hesje niet?
Omdat dit specifiek verboden is. Dit hadden burgermeesters trouwens ook gewoon kunnen doen bij de demonstraties van KOZP..
Als mensen met een boerka aan op het binnenhof dag in dag uit gaan demonstreren, wordt er op een gegeven moment óók gehandhaafd.
Boerka`s worden oogluikend toegestaan.
Ja, in de metro ja. Maar die mensen zijn niet aan het demonstreren.
Donder op joh pspa. Toen ze hier met is vlaggen om de burgervader liepen te demonstreren deed hij nog alsof hij het niet zag. Deze krikke is niet anders. En wordt er dus niet gehandhaafd.We hebben het toen met eigen ogen kunnen zien. U wordt steeds ongeloofwaardigere ouwe vvd sok.
Tweetybird, met die IS-vlaggen is incidenteel. Die gele hesjes staan er elke dag. Wel een beetje e.e.a. in verhouding zien.
Nou als burger is het nu toch wel een keer duidelijk dat u niet meer op de gevestigde politiek stemt. (VVD, PvdA, CDA, D66 GL ) Deze partijen hebben er voor gezorgd dat Nederland een dictatuur is. Deze partijen willen niet hebben dat de burger zijn mening laat horen laat staan via een (bindend) referenda.
Deze partijen zijn verantwoordelijk voor de meer dan €1000.000000000 die u als belasting betaler mag ophoesten, omdat deze minkukels geen thorium kernenergie willen en u wel b.v. een warmtepomp door de strot drukken. z.g. om de opwarming van de arde tegen te gaan .... De aarde die al weer twee jaar aan het afkoelen is.
Het kartel in actie. Volledig de weg kwijt. Dit gaat allemaal veel te snel in de richting van een totalitair repressief regime.
wij gaan stemmen op 19 maart 2019, maar WEL met een GEEL HESJE AAN, eens kijken of wij aangehouden worden...…..
Niet als je gaat stemmen in Klein Kuttinga of zo.
Ah op 19 maart stemmen, spann0nd!
Waar?
Haha sta je daar op 19 maart in een geel hesje voor een gesloten deur 15 miljoen mensen te zingen.
Dat lied dient nodig eens aangepast te worden.
@BozePaarseMan
Tuurlijk niet, oogkleppen voor, vingers in de oren, en lalalalala-15-miljoen-mensen zingen past precies bij de hedendaagse werkelijkheid van dingen niet zien zoals ze zijn. Regenbogen confetti en eenhoorns in een maakbare samenleving van 15 miljoen mensen. Die miljoen import-gelukszoekers zijn er niet. Dat zijn hardwerkende apothekers en chirurgen.
Wow, de politie kan het dus wel, optreden.
De fout die deze gele hesjes maken, is dat ze Isis-vlaggen en vuurwerk om mee te gooien vergeten zijn. Dan wordt je namelijk gewoon met rust gelaten.
De machthebbende elite is zo bang dat ze toast worden.
dat worden ze ook... nog eff doortreiteren
En als je een rondje wil hardlopen in de buurt van het Binnenhof, moet je dan ook toestemming vragen om een geel hesje aan te trekken?
Probeer het eens langs de Hofvijver.
@Watching the Wheels | 08-01-19 | 19:00
Daar lopen iedere morgen en avond plenty mensen te joggen met een reflecterend vestje aan.
Niets aan de hand.
Zeg is er door Krikke gebeld dat DKS een pilletje teveel ophad en dat berbaar dan maar overuren kon gaan schrijven?
Er wordt weer lekker met 2 maten gemeten. De anti-pieten liepen van hun afgewezen plek af de Erasmusbrug op en de politie keek toe om het 'even aan te zien'. Vervolgens vielen er klappen. En dat tijdens een evenement met honderden kinderen.
Deze gele hesjes waren niet echt verstandig om het echt op het Bimnenhof te doen maar ik weet zeker als ze netjes buiten hadden gestaan ze ook waren weggejaagd. Zoveel politie-agenten ook voor 4 studenten met een geel hesje. Tsssss echt zielig!! 20 maart: stemzeweg
Toch doet die agent dat heel netjes en duidelijk, even twee keer uitleggen en dan de derde keer klaar. Ze mochten 100 meter verderop wel 20 min. staan of zoiets en op dat Binnenhof niet, best te begrijpen. Hij had misschien nog een halve minuut extra kunnen nemen om uit te leggen dat het echt tot aanhouding zou leiden als ze nu geen kaas of eieren incl. 9% BTW voor hun piratengeld kozen.
Agenten hebben geen schuld. Politiek beleid draagt de schuld.
Agenten hebben wel schuld.
Net als ooit Pontius Pilatus.
Hee skotoe, wie betaalt jullie salaris??
Juist ja, WIJ!
Het probleem, is dat er geen reden is gegeven (en mogelijk niet is, behalve willekeur en irrationele angst) voor het verbod. Daar gaat u aan voorbij in uw reactie.
@marjen zeker wel. Als mijn baas me onredelijke dingen vraagt te doen weiger ik ook. Zouden zij ook moeten doen.
peterdh,
Een agent is een ambtenaar en als ambtenaar heb je weinig te willen. Het alternatief van 'niet willen meewerken' is dan meestal ontslag. je praat wel erg gemakkelijk.
Zelfs in het bedrijfsleven moet je als loonslaaf vooral gehoorzaam zijn.
Dat stompzinnige idee van persoonlijke ontplooiing in de arbeid is echt een fabeltje.
Ik kende een "baas" die uitstekende mensen wegstuurde als ze te veel begonnen te zeuren. Zo gaat dat gewoon, want die "baas" zei dan "Het is mijn bedrijf". En hij had gelijk natuurlijk.
Dus, laten we massaal (alle nederlanders) gele hesjes dragen wanneer we de deur uitgaan!
Ze denken soms zonder ook al dat ik van Combiwerken ben, maar met zo'n vestje ...
Helemaal mee eens! Doe ik al dageljjks maar dit filmpje motiveert mij alleen maar om nog meer actie te voeren!
1 x in de 4 jaar een vakje inkleuren is geen democratie! Ik eis bindende referenda, gekozen ministers en burgemeesters, lagere btw en de aow leeftijd terug naar 65!
Nou nee, geel conflicteert met paars.
@Waasdop | 08-01-19 | 19:20
Haha ga er eens met een professional over praten joh, klinkt niet goed.
@berbaar zegt de gene die hier dag en nacht aan het reaguren is. Lijkt wel of je vroeger een hoop liefde en aandacht te kort gekomen bent. Ik wil alleen een beter en eerlijker Nederland voor ons allemaal! Ook voor jou aandachtsgeil berbaartje van me. Ga je nu maar weer verschuilen op je zolderkamertje in plaats van strijders te bekritiseren.
Fijne avond toegewenst en onthoud, gele hesjes zijn niet meer te stoppen!
Allemaal linkse idealen. Heb ik niets mee
Leuk hoor die gele-hesjes-aanhangers, maar waarom altijd weer die agressiviteit.
@Waasdop | 08-01-19 | 19:46
"strijders"?
Proest!
@Papa Jones | 08-01-19 | 20:11
Ze zijn Antifa aan het na apen.
in de hoop dezelfde linkse steun te krijgen...
Het gele hesje wordt misbruikt door werkschuw, links, tuig.
Beroepsdemonstranten, die denken dat ze enkel alleen maar rechten hebben.
Plichten en morele verplichtingen vinden zij eng en autoritair.
Dat gehang op een doordeweekse (werk) dag, rondom een regeringsgebouw is vragen om stront.
Opzouten, ongewassen steuntrekker. Je verpest het voor de mensen, die nog enigszins draagvlak hebben, in de samenleving, een geel hesje te dragen.
Kkssstt, hup werken, viespeuk!
Studenten??
Jeetje oude tijden herleven.
Verfrissend nadat het hier de laatste tijd op een communistische partijdag begint te lijken.
En is uw mening reden tot arrestatie? Nu begrijp ik waarom 'rechts' een fascistisch imago kan hebben.
Dit wekt het beeld van niet al te snuggere aanhangers inderdaad.
Heeft u misschien iets verkeerds geslikt?
Dit dus. +1
Ik moet meteen aan de Young Ones denken. Die roepen ook gelijk 'fascist !!' wanneer ze, ik noem maar iets geks, de huur moeten betalen.
@Marjen
@Dachtutnie
Ik ben bij mijn volle verstand en zeker geen nazi/fascistenlover.
Dit soort gastjes willen gewoon het gezag dwarsbomen, omdat het kan.
Nu moeten ze even mee naar het bureau, niets bijzonders. Ze hebben hun kans gekregen.
In tal van andere(‘moderne”) landen hadden zij al met de lange lat gekregen.
En kijk nou toch zelf even! Dit is geen representant van de gele hesjes beweging.
Deze eigenwijze broekenpoeper loopt daar voor zichzelf.
Ongewild vinden twee tegenpolen elkaar in het gele hesjes’gebeuren”.
PVV en SP, wie had dat ooit gedacht. Hoewel..... PVV is islamkritisch, dat ben ik ook en voor de rest ongeveer net zo socialistisch als de SP.
Ik zie de paralellen.
In dat opzicht kunnen harde wekers en werkschuw tuig elkaar prima vinden.
Ik probeer het te begrijpen, maar ik zie niet waar het gele hesje nu echt voor staat, dan vooral ontevredenheid.
Sinds wanneer zijn tweeënhalve miezerige studentjes beroepsdemonstranten? En steuntrekkers?
Ik ben een een geel hesje en werk 40 uur per week op de bouw! Vind het leuk om te doen maar met mijn salaris is het geen vetpot. Ik vind dat als ik zwaar en nobel werk doe, waar ik 4 jaar een vak opleiding voor heb gevolgd, ik best een goeie boterham mag verdienen. Nu gaat van mijn karige loontje ongeveer 70 % op aan vaste lasten en dat vind ik niet terecht. Ook is in 10 jaar tijd mijn verwachte pensioen leeftijd gestegen van 65 naar 71 jaar en 3 maanden. Reden genoeg dus om een geel hesje aan te trekken maar er zijn er nog zo veel meer!
Multinationals die nauwelijks belasting betalen, een steeds grotere EU die allerlei 2e wereld landen bij zich trekt, btw die alsmaar stijgt, het pensioen van mijn opa en oma wat al jaren niet mee stijgt met de inflatie, steeds duurdere maar slechtere zorg en vooral onze referendum wet die is afgeschaft! Ik kan zo dagen door gaan maar in plaats van dat ik klaag op gs en fb ga ik, in mijn vrije uren de straat op in een geel hesje! Gewoon voor een beter en eerlijker Nederland. Ook voor jou!
@Waasdop | 08-01-19 | 20:10
Voor mij hoeft U de straat niet op Dwaasdop.
En dat gedrocht raadgevend referendum heeft men gelukkig gestoken waar de zon niet schijnt.
Het zijn de types Waasdop waar ik dan nog sympathie voor op kan brengen.
Beroepsklagers verpesten het voor jou, Waas.
Straks wordt jij nog gearresteerd omdat anderen het gele hesje verneuken.
Oh en mijn salaris gaat op aan hoeren en drugs. De rest verbras ik.(George Best).
@Waasdop | 08-01-19 | 20:10
Ik geef je 100% gelijk
Als het er op aankomt wordt er lafjes opgetreden door die incompetente VVD burgemeester(s) (vuurstapel op Scheveningen/ Schilderswijkrellen) Maar 4 mensen die met een geel hesje op het Binnenhof gaan staan worden opgepakt..... geeft goed aan dat ze bang zijn dat de groep grootgroeit en dat het volk in opstand komt, veelzeggend.
Nieuws rond Utrecht : weer aanhouding ivm uit de hand gelopen PEGIDA MANIFESTATIE !!
Eiergooier .
MIschien een tegendemonstrant zonder vergunning waarvoor Pegida in de media nu verantwoordelijk lijkt te worden gehouden ??
Iemand ?
Nog een belangrijk voordeel als iedereen met tekstborden in de publieke ruimte mag staan: Het bevordert het bewustzijn van de diversiteit aan meningen EN het bevordert daarmee de tolerantie ervan. Want ook de jankebal heeft de vrijheid er met ZIJN tekstbord te gaan staan.
EN het zet mensen aan tot nadenken: die zegt dit en de ander zegt dat: wie zou er gelijk kunnen hebben?
Geen vergunning nodig! Zo moest het zijn.
Uitzondering als het om groepen gaat die de hele weg willen gebruiken: dan moet vergunning worden aangevraagd, want daadwerkelijke overlast voor medeweggebruikers.
De enkeling die demonstreert vormt GEEN overlast voor mede-weggebruikers.
Ga toch weg idioot.
Ik en geen enkele Hagenaar wenst overal en altijd geconfronteerd te worden met protesten.
Ondernemers willen in winkelstraten gewoon centjes verdienen en wij wensen er rustig onze boodschapjes te kunnen doen.
Er zijn aangewezen locaties waar men mag protesteren, doe dat dan ook.
Maar ach dat is lastig uitleggen aan een boerentrien uit Schubbekudteveen.
Berbaar: u ontvangt als hoer alle mogelijke klanten, maar u wenst niets te horen over de meningen van deze klanten? U bent rechtser dan rechts, schreef u eens. Ik vrees dat u de ultieme kapitalistische egocentrist kunt zijn die alleen zijn eigen belangen belangrijk vindt. Dat heeft u dan gemeen met de crimineel.
Berbaar | 08-01-19 | 19:04
Sinds wanneer denk jij voor mij als hagenaar te kunnen praten en oordelen?
Het boeit mij namelijk geen fuck als er weer eens een stel Nepalezen of Afrikanen of andersoortig staan te demonstreren zolang ze mij niet hinderen in mijn voortgang. Daarbij staan er al sinds jaar en dag demonstrerende mensen rond dat binnenhof... daar zijn we ook hofstad voor.
Berbaar, je geeft wel een uiterst sneu beeld van jezelf als ambtelijke burgerl*l met Gilles de la Tourette.
Berbaar houd eens op met wij. Jij. Laat ons lekker erbuiten. Of begrijpen jou botte hersens dat niet.Is echt zo'n VVD kudttik Denken voor anderen te moeten spreken zonder het ze te vragen en altijd andere er bij willen betrekken om daarna die andere de schuld in de schoenen te schuiven. Ik zeg eikel.Ja jij.
Ik snap het wel. Nu zijn het er vier, maar straks staat het daar vol met gele hesjes als ze niet handhaven.
@Welles! Nietes! | 08-01-19 | 19:15
@tweetybird | 08-01-19 | 19:22
Gelukkig voor mij en helaas voor U zijn die zaken in mijn mooie stadje anders geregeld en liggen de machtsverhoudingen ook anders.
Demonstreren doe je maar op de aangewezen plekken.
Zo rollen we hier achter de duinen.
Inderdaad Berbaar, wat denken die paupers wel niet? Dat ze iets te zeggen hebben in uw mooie stadje van nette mensjes? Het idee!
Berbaar | 08-01-19 | 19:36
Je geeft weer geen antwoord op mijn vraag "waarom jij denkt te kunnen praten voor mij" duikelaar!
@Welles! Nietes! | 08-01-19 | 20:15
Het is me te veel moeite om iedere keer "alle normale Hagenaars" te schrijven maar U heeft inmiddels sufficiënt duidelijk gemaakt niet tot die groep te behoren dus lijkt me prima opgelost.
Hier in Zeeuws-Vlaanderen hebben we over het algemeen een tyfushekel aan import-HageNEZEN. Berbaar laat duidelijk zien waarom. Gelukkig blijft hij daar.
Ik zou bijna gaan denken dat hij Mark Rotzak himself is.
En waar ging de demonstratie over?
De meisjes zonder kleren.
Een beter en eerlijker Nederland voor ons allemaal.
Zijn er ook gele burka’s te koop?
Verbod negeren = aanhouden.
Hadden ze maar gewoon aan het werk moeten gaan.
Oh wacht..
Werk? Dit zijn gewoon studentjes, die zitten nu aan het bier in hun gezamenlijk woonkamer trots te wezen dat ze op GS staan. En vanavond roken ze er nog eentje op.
De echte gele hesjes demonstreren altijd in het weekend als ze niet hoeven te werken. Het vreemde van de gele hesjes die in Nederland opduiken is dat het altijd rare kwezels zijn met een linksig statuur. Dreadlocks, hippie's, gekkies.
Die denken natuurlijk: protest! Daar moeten we bij zijn. Dat is ons ding.
Zouden ze begrijpen dat de echte gele hesjes juist tegen het systeem protesteren dat de werkenden uitkleedt en de uitvreters pampert?
Ok, net zoals die Kick Out Zwarte Piet figuren. Negeren alle regels en met geweld! Meten met 2 maten. Whats next: "whites sitting back at the bus" "whites need to wear yellow tulip on coat".
Als het krakers zijn dan zitten er telkens drie kwartier tussen de vorderingen en hier is het tak, tak, tak, wtf....
Drie kwartier ? 21 jaar !!! #ADM
Hoewel het 'betogen' door gelehesjes dubieus is - zij vragen immers met opzet geen vergunning of toestemming - en 'dus' opgebroken mag worden door de burgemeester, denk ik dat het zeker niet helpt als je een megafoon meesleurt. Helaas is het zo dat de demonstratie/betoging dan afgebroken mag worden. Zeker als het om autochtone authentieke Nederlanders gaat die hun hele piem0l nog hebben.
Eendracht maakt macht.
Geeldracht maakt verdacht.
Ze zijn aangehouden!!!!! Oh horrorshock!!!
En nu? Nu dikke vette niks, na deze zinloze aanhouding volgt gewoon dat ze je weer de straat op schoppen en dan....
Nog steeds niks! Stoere taal van de politie, beschamend gewoon
Ik denk dat de politie ze heeft aangehouden, transactie heeft uitgereikt en daarna inderdaad weer heeft laten gaan.
Aanhouden zonder een rechtsgrond zie ik niet zo snel gebeuren omdat dit een misdrijf oplevert dat met een derde wordt verhoogd. Daar zitten dienders niet op te wachten.
Ja! Zeg ik, beschamend gewoon!
Je denkt toch niet dat die lui die de guillotine bij Macron voor zijn paleis hebben geplaatst daar een vergunning voor hebben aangevraagd? Deze overheid is kapot en wij willen een nieuwe moet je uitstralen als je wat wilt. Alleen onder werktijd met 5 man komen aanschijten is dan weer niet zo sterk.
Weet Krikke wat 'de vrijheid om zijn mening te uiten' betekent?
En weet de burger eigenlijk wel wat het betekent?
Het betekent dat u de reaguursels op GeenStijl ook in de publieke ruimte kunt ontmoeten. Met tekstborden e.d.
Ja ... dat is effe wenne voor de regenten van VVMU Nederland.
En natuurlijk betekent het ook dat u, als u schijt en spuugt op zo'n tekstbord, er met een ander tekstbord naast kunt gaan staan. Waardoor alles weer in evenwicht kan zijn. Net als in deze panelen.
Wat nou als je een Joop correspondent bent in een witte onderbroek met een gele pisvlek? Mag je dan nog wel op het Binnenhof komen? #Jolo
Binnenkort ben je in je eentje ook al een demonstratie en wordt er een algeheel straatverbod afgekondigd voor elke burger. Want stel je voor dat je zomaar ergens een mening hoort! De barbarij! Liever sterven wij een bedeesde honger ende verdrukkingsdood!
Timmermans zou in zijn eentje drie demonstraties zijn.
Hahaha minimaal. En met zijn kekke taaltjes 13.
Iedereen aan het einde van deze en elke maand met het ov naar het werk, met een geel hesje aan. En dan met zn allen veuls te laat op je werk komen, maar wel collectief, dus dan valt er weinig tegen te doen. En dan de beelden van de chaos, van de veuls te volle treinen, de straatintervieuws waarin Rutte kapodt wordt gescholden. Ik heb er zin an, wie doet er mee ?
Ik
Je kunt nog beter een burka dragen dan een geel hesje.
Gele burka met fluorescerende strepen. Zouden ze dan erg in de war raken?
Gele hesjes, groene energie, bruine hemden, blauw op straat, grijze wolven, regenboogvlaggen, je wordt tegenwoordig toch helemaal krankjorum als je kleurenblind bent?
Hoeft niet!
www.youtube.com/results?search_query=...
Terecht dat deze kneuzen worden aangehouden. Je mag niet demonstreren op het Binnenhof. Er werd eerst het alternatief geboden om naar het Plein te gaan. Werd niet naar geluisterd.
Jullie vinden toch ook dat als je niet luistert naar de politie dat je moet worden aangehouden? Niet selectief worden graag.
Nog zo'n lachwekkende paarse polder-uitvinding:
Een demonstratieveldje waar je mag demonstreren. Maar alleen samen met de polder-bondgenoten van de FNV. Met klaargelegde prefab-vlaggetjes en dranghekjes. Het moet natuurlijk niet teveel op eigen initiatief gaan lijken.
Heeft met veiligheid te maken, daarom gaat de politie hier ook niet in discussie. Meteen verwijderen.
Overigens ben je op het plein veel zichtbaarder.
Ach Sam het is wel geinig dat een deel zich openbaart als de hypocrieten die ze zijn.
Als de sneuneusjes het er mee eens zijn dan gelden er ineens andere regels en opvattingen.
Het.. pssst.. even gek gedacht misschien, maar strikt genomen is Nederland van ons!
Het volk, de belastingbetaler zeg maar!
Van ons inderdaad. Niet van jou. Niet van mij. maar van ons. En dus is het fijn wanneer er regels zijn.
Nou ik kan mij nog heel goed herinneren dat er op het binnenhof tegen Hans Janmaat werd gedemonstreerd.
Ik trek de conclusie dat het Binnenhof gewoon openbare weg is:
www.google.com/maps/@52.0794393,4.312...
Ondertussen bij We Are Here: "Drie passagiers opgepakt in vliegtuig na 'staan-actie' tegen uitzetting vluchteling c.q. uitgeprocedeerde uitvreter"
www.nhnieuws.nl/nieuws/238086/drie-ar...
Heel goed.
"Van de arrestatie en de protestactie zijn geen videobeelden. Dit komt volgens Fontein omdat de marechaussee filmende passagiers dwong beelden te verwijderen van hun telefoon. Deden ze dat niet, dan zouden ze worden opgepakt."
Goede actie van de Koninklijke Marechaussee.
@Abject
Er staat ook dat het verboden is voor passagiers om andere passagiers te filmen of te fotograferen. Policy van de vliegtuigmaatschappij.
Lol @ Papa Jones,
Een demonstratie aanvragen bij degene tegen wie je demonstreert!
U wéét het wel!
Ik weet alleen dat u een (grotendeels slapende) Rutte-trol bent.
Dit zijn gewoon de regels. Klaar.
Het recht op demonstreren is een democratisch recht. Punt.
Gaat u eens googlen hoe je een demonstratie op het binnenhof aanvraagt.
@ Papa Jones,
Gaat u vanavond maar eens de grondbeginselen van een democratie bestuderen.
kotelet, jij leeft in zo'n vrij land dat het geeneens dodelijk is wanneer je de regels niet kent. Lucky you.
Hoe lang is deze nieuwe trol PJ nu hier in de panelen?
Als je je niet wilt legitimeren wanneer dat gevraagde wordt, oké.
Maar verboden om met een geel hesje te demonstreren? Dan zijn ze inderdaad b.a.n.g. En terecht!
40-45
Beter om een 46 meter hoge toren van Babel van pallets op het Binnenhof bouwen. Gaan mensen vervolgens wel vreemde talen spreken. O wacht
Vandaar dat ze in Babel Arabisch spreken...
nl.wikipedia.org/wiki/Babylon_(stad)
Inclusief muziek: www.youtube.com/watch?v=ta42xU2UXLA
Mooie tip voor daklozen die nog een slaapplaats zoeken. Ga met een geel hesje op het binnenhof staan en je taxi naar je hotel staat binnen 10 seconden klaar.
Definitie van de ondernemende zwerver.
Schitterend.
Als al die daklozen dat nou eens zouden doen, ze mogen mijn gele hesje gratis hebben, dat heb ik er wel voor over.
Heb toch een auto die nooit met pech stil komt te staan. (volgens de statistieken, niet het CBS)
Wat een ophef. Blijkbaar was de demonstratie niet aangekondigd bij de gemeente?
Maak er dan oranjehesjes van als de gele niet meer mogen.
Eerlijk is eerlijk, Rutte, macron en de zijnen hebben het geniaal gespeeld. Onder het mom van zielige ah-zieluh-zoekers en het milieu redden de arbeider aan de bedelstaf concurreren met import-werknemers en de middenklasse uitknijpen om dat allemaal te betalen.
En de linkse partijen vinden het prachtig!
Macron is ondertussen wel uitgespeeld hoor....
Vraag me af of ze misschien een verbod op gele hesjes kunnen doorvoeren.
Zou me niks verbazen als binnenkort geel, op last van Ollongren, uit de regenboog verwijderd wordt.
Hebben ze al de link met Rusland gelegd?
Hij lijkt een beetje op Iwan de Verschrikkelijke.
Geen kogelvrije maar vogelvrije hesjes.
Mooi gevonden!
Kan helemaal niet, ook het binnenhof is publieke ruimte en mensen mogen daar staan en er is ook geen speek verbod. 4 Mensen die hun mening verkondigen is geen demonstratie.
Tja, legt dat de door henzelf boven ons gestelden maar eens uit, hun antwoordt luid: u heeft ons gekozen dus mogen wij de dienst uit maken.
De piraat had ook heel vals '15 miljoen mensen' door dat ding kunnen krijsen, dan waren de rapen echt gaar geweest. Opnieuw door het oog van de naald, pffff.
Gewoon de verkeerde kleur!
het gaat nog wat netjes maar het signaal blijft duidelijk , aan gele hesjes heeft de regering een broertje dood aan en donderstraalt en jaagt iedereen ermee weg . als de dood voor Franse toestanden . Zegt mij weer genoeg.
"The smell of fear carries very far...."
Volgende keer een KOZP t-shirt onder je gele hesje aandoen en snel het hesje uitdoen als de politie aankomt, dan heb je geen enkele reactie van de politie te vrezen.
Of zeggen dat je een neger bent ... of moslim..
Dit gaat een selffullfilling prophecy worden. Ga er maar vast klaar voor zitten, de pleuris gaat komend jaar uitbreken.
dat denk ik dus ook , hoe meer dit soort tegengas aktie's des te groter de bom die gaat barsten
Klimaathaat inderdaad!
Gheghe er zal wel wat van dat nutteloze tuigh dat zich niet aan de regels houdt de pleuris geslagen worden maar dat is het dan ook wel zo'n beetje Ton.
Waarom hebben wij geen oranje vestjes?
Koningsgezind ?
ik begrijp niet dat vuurtoren meesteres Pauline Krikke ook bontkraagjes gaat verbieden.
huh?
Politici snappen het niet, de lastenverhogingen zijn gewoon absurd en dienen niemand. Het valt gewoon niet uit te leggen dat ze nog meer geld willen
lees het epistel bij prins vastgoed van vandaag en je zal zien dat de overheid ook klem zit . niet vol te houden dit land.
Waar is een Franse boxer als ie nodig is.
Hier in de straat wel een Franse Bulldog, maar daar kom je niet ver mee.
Die is door Fred uitgeschakeld.
Achter de tralies waar dat stuk tuigh thuis hoort.
Die hebben ze geen asiel maar een spuitje gegeven.
Precies Ab!
Hopelijk verschijnt deze boks meneer een dezer dagen op het binnenhof in een geel hesje.
www.youtube.com/watch?v=t-iEKs9Jyt8
Nogmaals! Dit is triggeren tot opstand, en wachten tot 20 maart,want dan gaat het koninkrijk der Nederlanden waarschijnlijk geheel bestuurd worden door Brussel... en z'n nieuwe opperhoofd Rutte!!
En hij wil daar natuurlijk als winnaar en groot bestuurder binnenkomen met zijn eigen voorbeeld volk.. de volgzame Nederlander.
Dat u er even rekening mee kunt houden?
Handhaven op gele hesjes is heel eenvoudig, maar een burkaverbod is onmogelijk om te controleren.
Politici lijken maar niet te willen begrijpen dat er vanzelf mensen opstaan die iets fysieker afrekenen met hen dan altijd maar verbaal verweer blijven voeren. Parasieten als Krikke zitten er niet voor het volk, maar voor hun eigen hachje...
Die is sterk. Burka-verbod en gele hesjes.
De burka staat voor sharia: vele malen erger dan wat een geel hesje zou betekenen.
Tja, stom. Je had gewoon met een Islamitische Staat vlag moeten marcheren, al dan niet in Burka. Wordt je geen strobreed in de weg gelegd.
www.geenstijl.nl/5140550/tjapko-afriy...
Oplossing?
Oranje hesje.
Veel plezier met handhaven, zeker tijdens Koningsdag.
Gewoon allemaal in geel gaan tijdens koningsdag. En bij het voetballen.. geel is gewoon het nieuwe oranje!
Het Volk zou zomaar eens te dichtbij kunnen komen...
Machtsmisbruik. We leven helaas in een dictatuur.
Lekker emigreren Willem, het is elders vast beter.
win - win en toedeledokie!
Berbaar | 08-01-19 | 18:17
Als reaguurders het zouden kunnen betalen waren ze waarschijnlijk allemaal vertrokken . Geld maakt dus wel degelijk gelukkig .
Waarom emigreren uit je eigen land als je het ook kunt terugnemen berbaar? Ben zelf overigens wel geemigreerd.
Ik zou eens een kijkje nemen in een buitenlandse dictatuur. Zodat je kan vergelijken.
Wil je zonder problemen demonstreren in Den Haag dan moet je met Daesh vlaggen rondlopen en "Joden gaan we doden schreeuwen".
De politie staat er dan bij eeln kijkt er naar een neuriet lekker mee
Ja maar ze wilden het niet laten escaleren.
Haha!
De juichende aanhang van Noord-Korea aan de Noordzee zijn ook weer gearriveerd. Wat een waardeloos leven moet je hebben als je staat te juichen dat mensen opgepakt worden vanwege het dragen van een geel hesje. Bah, wat kots ik op jullie.
Niet vanwege het hesje, maar vanwege de locatie. Simpleton.
Als jij daar gewoon loopt met een geel hesje en je vreet niks uit dan kunnen ze je weinig maken lijkt me. De kleur geel is nog steeds niet verboden toch?
Nog niet nee.
Extreem links mag demonstreren wat het wil, maar het volk, daar kunnen we niet aan beginnen. Die moeten gewoon doorwerken om de megalomane plannen van de EU te betalen. Daarom...
Ja ik denk dat je met een EU vlag op het binnenhof weinig risico loopt inderdaad .
Ze worden verteld contact op te nemen met de burgermeester. Maar enig idee hoe dat verloopt? Dat duurt weken voordat er uberhaubt respons op wordt gegeven. Lang leve bureaucratie!
Kafka.
Hmmm had Rutte niet ook uit minachting een geel hesje aan.
Hoop dat poep uit zijn bek valt.
Trek een groen hesje aan of koop een t-shirt met de tekst - geel hesje - + middelvinger - verzin een list stelletje humorloze, fantasieloze horde lemmingen.
Tsja protesteren mag je doen op de daartoe aangewezen plaats(en) en dat is in dit geval het Plein en niet het Binnenhof.
Niet meewerken na vordering is aangehouden.
Het is al gedoe genoeg die miljoenmiljard sneuneuzen die in ons mooie stadje het hele jaar komen protesteren dus je gewoon aan de regels houden.
En vooral consequent zijn als overheid. En juist daar wringt de schoen.
Klopt helemaal. Maar er worden gewoonlijk in dit land - ook niet op het Binnenhof- niet vier mensen aangehouden door het halve Haagse Politiekorps onder leiding van de senior-straatagent, met kennelijk noodzakelijke ondersteuning van twee heuse wachtmeesters van het Wapen der Marechaussée in gevechtstenue. Man, man, man, dat kon natuurlijk niet kleinschaliger...
Volgens mij stonden een paar figuren namens Groenlinks, D66 en PvdA onlangs anders nog te roepen dat je overal waar- en altijd wanneer jij wilt er gedemonstreerd moet kunnen worden. Dat dit een fundamenteel democratisch betreft zelfs. Ik vind het dus een beetje raar dat de aanmerking deze keer van Krol moet komen. Waar zijn Asscher, Klaver en Jetten? Of is deze `piraat` te blond voor ze?
Sinds wanneer mag een man bepalen wat een vrouw aantrekt? Ik begrijp er niks meer van.
@bisbisbis | 08-01-19 | 18:19
Marechaussee loopt daar standaard rond.
U had kunnen volstaan met "klopt helemaal".
@Opruttegraag | 08-01-19 | 20:16
Ach gossie een theatraal en pathetisch zwitsalletje.
Mensonwaardig haha, leg ze dat eens in Afrika uit aanstellerT.
@Berbaar 18:35
-
Politiemensen lopen daar ook standaard rond, en de eigen beveiligingsdienst ook. Mijn punt blijft de opmerkelijk zware inzet, om welgeteld vier (!) mensen van het Binnenhof te verwijderen.
Nog even, en je wordt gearresteerd als je met je hesje met pech langs de snelweg staat. Haha.
Sowieso heeft de politie mijn voordeel van de twijfel. Ze staan immers zelf ook al snel voor het hekje als ze 'verdachten' lieten lopen.
We moeten naar het VS model! Brussel speelt toch zo graag VS-je?
Daar staat iedereen met een protestbord voor een overheidsinstantie, ZONDER eerst daarvoor vergunning te hebben moeten hoeven vragen.
Want de vrijheid om zich PUBLIEKELIJK te uiten, staat daar nog hoog in het vaandel.
Iedereen moet zich op straat kunnen uiten met een mening. OOK voor een overheidsgebouw of in een winkelstraat.
Het is werkelijk zooooo absurd dat iemand met een geel hesje kan worden opgepakt omdat hij geen demonstratie-vergunning had! Dat is het bekrompen Nederland op z'n allersmalst.
De wet bepaalt dat u in het openbaar uw mening mag verkondigen. Als een geel hesje een mening is, mag u dit dragen als mening. Waar dan ook!
Uh wij als inwoners van Den Haag wensen niet her en der, dag in dag uit, voor de voeten gelopen te worden door types die zo nodig tegen of voor iets willen protesteren.
Protesteren mag op aangewezen plekken en als je je daar niet aan houdt oppakken.
Geniet ervan, berbaar. Al die meningen op uw stoepje. U mag er zelf ook nog bij gaan staan, dat is het leuke ervan.
He berbaar. Je praat poep. Mag van mij. Maar praat niet uit naam van de hagenezen. Dat kan ik niet zo op prijs stellen. Jij wenst dat. Niet wij. Eikel
@tweetybird | 08-01-19 | 18:23
U spoort niet.
Mensen in mijn mooie stadje willen hier gewoon hun dagelijkse dingetjes kunnen doen zonder iedere dag overal geconfronteerd te worden met groepen mafkezen die protesteren.
Protesteren is prima maar wel op de toegewezen locaties.
Verder ben ik geen Hagenees maar een Hagenaar.
@ tweetybird
Dat u dat allemaal tegen deze intellectueel uitgedaagd brabbelaar durft te zeggen. Het is zijn stad zegt hij toch! Dus dienen wij ons mond te houden. Brabbelaar is een echte democraat. Maar met zijn hersenbeschadiging door de feestvieren kunnen we het hem niet eens kwalijk nemen. Patiënten verdienen mededogen.
Het zou Pauliene Krikke sieren wanneer ze nu vandaag nog zou opstappen. Deze vrouw is een karikatuur van een mislukte bestuurder, met haar omgekeerde Midas-complex. Alles wat ze aanraakt verandert in stront.
Bestaan er dan geslaagde bestuurders?
uh... u bent haar voorganger reeds vergeten, die Aar(t)sl*l?
Gewoon zeggen dat je tegen zwarte Piet bent, dan heb je namelijk wel het recht om altijd en overal te mogen demonstreren.
Geel hesje is niet wettelijk verboden. Er moet toch minstens een noodverordening van kracht zijn om mensen voor dit soort kleding te kunnen oppakken?
Wie heeft destijds die YouTube docuserie gezien over Occupy Arnhem? Briljante tv. Ik vermoed dat het dezelfde kliek mensen is als deze bende wappies. "We zijn geen beweging, we zijn een wolk..."
En het zijn wappies want....... dat vindt Ggroengras ?
Het is wel apart dat dit onder werktijd gebeurt. De echte hesjes zijn dan aan het werk.
@Koning BongoBongo | 08-01-19 | 18:17
De vraag stellen is hem beantwoorden. "Dit is tegen de mensenrechten..." gaf het ook wel weg
Man, man. Vier hippies die een beetje lopen te niksen en plots kan er wel gehandhaafd worden.
JA pas op. Dadelijk vermeerderen ze zich net als gremlins. Je weet maar nooit.
Barbarous_Relic
Nee joh, het enige wat die hippies vermeerderen
is de onderlinge voetschimmel,
die langharige viespeuk kan een vete tussen 2 rivaliserende mierennesten nog niet beslechten.
Hippies hate water...
Geheel terecht zo'n verbod. Met minder dan 250.000 demonstranten sta je gewoon gigantisch voor lul, want laten we nou niet doen alsof 4 of 5 gele hesjes ook maar iets uit maken.....
Moeten daar geen 2 woorden tussen, tussen Jan en Behanger?
Gele hesjes mogen niemand vertegenwoordigen, want daar hebben zij geen vergunning voor en vergunningen zijn dingen die de overheid welwillend kan verlenen aan gehoorzame burgers / dampende EUrofielen. En weigeren aan wie zij niet liev vinden.
Zo werkt de democratie. Spreek met uw volksvertegenwoordiger - en die zal u op een fatsoenlijke wijze negeren. Tenzij hij Geert of Thierry heet. Tot de volgende verkiezingen, wanneer u heel even een rood kruisje op een door uw volksvertegenwoordigers opgesteld lijstje mag maken.
Besturen is veel moeilijker dan wij, Dat Domme Volk, denken.
U weet het misschien niet, maar lang geleden bestond het al: Het Gele Gevaar.
We all live in a yellow submarine *zingen doet*
Het gele gevaar.......... ahh.....*droomt over de strips van Blake & Mortimer*
Prachtige serie was dat.
@Kaaz
-
U bedoelt wellicht: 'het gele teken'(1956) . Dat had niet heel veel uitstaande met de vijftiger/zestiger jaren-bijnaam voor het China van Mao Zedong.
bisbisbis | 08-01-19 | 18:35
Ik doelde meer op het Geheim van de Zwaardvis en De Jappen Vallen Aan.
Wanneer duikt Rico Verhoeven op in een geel hesje ?
Nooit omdat hij inmiddels een bn-er is .....
@Koning BongoBongo. Ik doelde op Parijs
www.youtube.com/watch?v=t-iEKs9Jyt8
waarschijnlijk heeft Pauline Krikke de tentenkampjes van occupy nog op het netvlies.
op de bres voor het recht te demonstreren behalve als het tegen de HH politici zelf is. Niemand gelooft nl dat hier niet een onderonsje met Krikke achter zit. Wat zou het wisselgeld zijn?
Het wisselgeld is/zijn de schandaaltjes die nog niet "uitgelekt" zijn.
Gewoon voor de gein met oranje hesjes rond gaan lopen.
Waarom moeten wij die Fransen imiteren met z'n gele hesjes? Kunnen we niet zelf een eigen symbool voor burgerprotest verzinnen?
Ik stel voor de we allemaal een hoofddoekje om doen om te protesteren tegen het kartel. Alle mannen en vrouwen. Kijken hoe ze dat gaan 'handhaven'.
Allemaal een protestdjellaba aanschaffen!
Allemaal een vaasje in scherven gooien op Het Binnenhof.
Nu is het eventjes wachten op de "usual suspects" die gaan zeggen dat "Gele Hesjes" gezond burgerverzet is (want dit soort mongolen vertegenwoordigen in hun ogen Nederland) en dan kunnen we weer verder tot orde de dag.
Ik hoop dat we goed gaan opletten. Als volk, als mens, als liberale democratie, inmiddels is het gevaar van islam niets meer in tegenstelling tot het oude gevaar. En dat is dieptriest.
Het is een gevaarlijk wereld slet, en dat is het. Boehaa.......
Ow uhu. Voldemort.
Gele hesjes is gezond burgerverzet en Rutte is op dit moment gevaar nummer 1.
Fijn om te weten dat we in een gaaf land wonen waar het dragen van een geel verboten is! Noord-Korea aan de Noordzee. Wees er maar trots op DKS, altijd al geweten dat je een Trumpje/Poetin mannetje ben.
Welk oude gevaar? Nazi-Duitsland? Katholieke Kerk? Klu Klux Klan? Of wellicht Ancient Aliens?
"als liberale democratie'.... Proest.
Trieste slet, met je ‘oude gevaar’
Weleens gekeken naar nieuwe gevaren voor dit broose vaasje?
Je bent zelluf een oud gevaar. :)
Och gut, het oude gevaar komt ook weer eens uit de kast gerold. Niet benoemend wat zijn vernoemde oude gevaar inhoud, want inhoud, daar zijn de vermoede mongolen toch te mongoloide voor.
Nou de Berbaarse slet, benoem jij even over welk volk jij rept. Doel jij dan op dat volk van usual suspects mongolen, of op het volk van pedante zwetsers zoals uzelf.
Ik zal het tenenkrommende geneuzel uit uw laatste alinea maar even laten passeren, tegen zulk zwakzinnig geklets (over usual suspects gesproken, biatch please) helpt geen enkel gezond verstand.
Maar die orde van de dag, wees nou eens een vent, en benoem nu eens tot achter de komma, wat die orde van de dag inhoud. Ik let goed op, dus uw hoop krijgt gestalte, haalt u dan nu de trekker eens over en red ons land. Wat is de orde van de dag, leg het het volk eens uit. Misschien red u ons dan van het oude, het nieuwe, en alle andere soorten gevaar. Red ons land, doe het, we hebben het nodig als land.
Heerlijck toch zo een Politiestaat.
Niet echt. Het Binnenhof is de binnenplaats van het parlement. Demonstreren, ook nog ongevraagd, is niet toegestaan. Het is al heel wat dat gewone burgers daar doorheen mogen lopen. Noem mij een ander parlement waar dat mag ...
Wanneer die mensen met een rood handtasje gaan lopen gaan ze dan alle mensen met een rood handtasje aanpakken. Ben benieuwd. Entertainment genoeg in 2019.
Yellowbeard! Yes! www.youtube.com/watch?v=lpf-xMB-ml8
Tja, na haar afgang inzake het vreugdevuur in Scheveningen moet de burgemeester nu wel even haar tanden laten zien.
In mijn pechpakket achter in de auto zit standaard een geel hesje geleverd.
Ik werd vanmiddag staande gehouden door de politie.
Ik zweten natuurlijk. Gelukkig keken ze niet in de kofferbak.
Maar het komt nu wel heel dichtbij.
Hahaha
Lekker zeg.
Het zou zo maar werkelijkheid kunnen zijn.
De verrassing!
Hé lelijke aap, ben je er weer...
Als we nou gewoon aan gele trui aandoen, dan kan niemand je wat maken toch?
We zullen zien wat er gebeurd in de ronde van Frankrijk...
Heb het opgezocht. Alleen de koploper in de Ronde van Frankrijk mag de gele trui dragen. Teams mogen bijvoorbeeld ook geen outfit hebben met het geel van de gele trui.
Ik heb ook een blauw hesje. Mag dat wel????
En als ik in een boerka ga lopen? Mag dat wel???
Alleen als het een gele boerka is.
Opslag Medium | 08-01-19 | 23:12
Met reflerende strepen: www.snopes.com/fact-check/burqa-cross...
Vlug reaguren voordat die doorgedraaide DKS losgaat. Maar on topic: wat een waarlijk absudistische angst voor de gewone burger. Wat als deze burger zomaar opeens doorkrijgt dat hij ook stemrecht heeft.
En als ze dan ook nog de stemmen tellen is het helemaal feest!
Ik vraag me serieus af wat er gaat gebeuren als bepaalde partijen een overgrote meerderheid van stemmen gaat krijgen.
De beelden op het filmpje doen mij het ernstigste vermoeden.
Dat je je als agent ook niet gewoon diep schaamt voor je opgelegde gedrag...
REAGEER OOK