Wereldvrede! De Twee Korea’s Schudden Handjes
Het is vredesboomplantdag in de DMZ tussen Noord- en Zuid-Korea!
Social
Vergeet de ambtenaren van de Staatsomroep die vandaag weer samen met alle provinciale driekwartsleggings van veertig plus als klapvee staan opgesteld om al spijkerpoepend hun hermelijnenkoorts richting verwaterde scheefneuk-adel te etaleren. In de Twee Korea's is de wereldvrede uitgebroken! Althans. De eeuwigstrijdende partijen gaan rond de tafel met als inzet ontwapening van kernwapens, vrede en een einde aan de Koreaanse Oorlog. De festiviteiten werden donderdag al ingeluid door de Amerikanen, die foto's van het handjesschuddende Paasbestand tussen Kim Jong Un en Mike Pompeo vrij gaven. (Die laatste was op dat moment nog baas van de CIA maar is toevallig net gisteren benoemd tot de nieuwe MinBuZa van de USA, en dat blijft hij tot ie door Trump wordt ontslagen na een armetieterig meningsverschil, dan wel moet opstappen na een schandaal waar wel/geen Russen bij betrokken zijn.) Maar juich niet te vroeg: van Koreakenner Remco Breuker moeten we niet licht door de zoete woordjes van die dikke bloempot verleid worden, want dan heeft hij geen werk meer het Kim-regime speelt een stiekem spelletje. We gaan het zien. Vooralsnog is het bonzai en geen banzai op de vredeskiekjes. Het wachten is op de politieke napalm. Of de nukes. Maar tot die tijd is Trump de echte boter die ze weer aan tafel bracht.
Social
Social
Reaguursels
InloggenPresident Trump is gewoon de terechte aankomende winnaar van de Nobelprijzen voor de Vrede en Economie .
Wat een ToPPeR is deze president Trump.
En die Haagse Hippies maar Murkenmeuk en ellende hier heen binnen halen in Nederstan en maar gillen .
Sow kim, ook al onder de joodse munteenheid?
Heil Trump!, dit is groots nieuws... Feckin vrede tussen korea. Linqxmensch eat your hart out.
E nou niet schrikken.
Ik voorzie de volgorde van 'good cop'-'bad cop'.
Noord-Korea heeft van beschermbroer China te horen gekregen, dat Kum Yong Un moet dimmen.
En dus schakelt Kim Yong Un over naar plan twéé, door met schijnbewegingen 'n begin van toenadering te suggereren.
Met slechts als doel natuurlijk, daarmee Trump tegen te houden; af te remmen; tijd te winnen, om daarna weer door te gaan met chicaneren.
Gaat niet Lukken.
Want Trump heeft veel meer belang bij de rol van 'bad cop' met escalatie.
En 'dus' gaan de besprekingen Kim Young Un en Trump mislukken.
En loopt Trump weg, omdat hij zich niet in de luren laat leggen, zoals de vorige presidenten Clinton, Bush en Obama als naïeve groentjes er 'wel' in tuinden.
En ja, dan gaat er toch heus 'n bescheiden oorlog ontstaan tussen Noord-Korea en China.
Misschien capituleert Noord-Korea vrij snel, misschien duurt het langer.
Maar het echte programma van Trump is, om bij beschermbroer China veel betere handelsconcessies af te dwingen.
En China gaat toegeven, 'omdat Noord-Korea verliest, en dat die afgang en dat gezichtsverlies veel te erg is voor China.
Kenmerk van elke dictatoriaal geleide staat als China.
De persoonsverheerlijking van de leider heeft altijd 'n enorme achilleshiel.
Zou bijvoorbeeld Erdogan 'n oorlog verliezen, dan breekt zijn mythe in duizend onherstelbare stukjes.
Zou beschermbroer China ervaren, dat Noord-Korea 'n oorlog van Amerika verliest, dan breekt de mythe van China's dictator ook in duizend stukjes.
Daarom zijn democratieën, en is Trump veel sterker.
Zou Amerika een oorlog verliezen, dan behoudt Trump zijn democratische legitimatie, en kan hij 'gewoon' aanblijven.
Obama heeft de Nobel peace price gewonnen terwijl hij een handvol landen is binnengevallen. Trump brengt juist de troops home en fixt even een mondiaal top drie conflict. Hoe gaan de media dit nu weer spinnen zodat Trump er toch weer als de grote boze blanke uitkomt? Ben benieuwd!
Niet dankzij die Obama.
Niet dankzij Bush.
Niet dankzij Clinton.
Wel even de goede president noemen graag voor deze wereldbelangrijke doorbraak.
Dank u wel Trump.
Je moet de dictators met intolerantie inperken.
En desnoods bereid tot 't gaatje te gaan.
De enige manier; intolerantie bestrijden met intolerantie.
Wij gaan nog veel plezier beleven aan Trump.
De zuurbekken in Europa, de democraten in Amerika en in de rest bij de ruggegraatloze zwalk-profeten, dat wordt slikken en je tong afbijten.
Maar Trump doet 't goed, ondanks de minkukels 'all over the world'.
Trump doet het heel goed inderdaad.
As expected.
Noord Noord Korea is naar de bodem aan het zinken door alle kernproeven.
Jong-un is finding his way out.
Dat, waardoor wellicht een atoomprogramma op zijn gat ligt.
Armoede, boycot, dreigende taal vanuit Amerika maar ook een bereidheid tot onderhandelingen. Combinatie van factoren.
Daarbij ziet Un dat in China de communistische partij oppermachtig kan blijven terwijl het land welvarender wordt en aldus een sterk leger en technologie kan opbouwen. Ik vermoed dat Un zoiets ook wel wil. En ja, dan kun je niet langer dat totale isolement volhouden.
Was Halbe erbij?
Leeft hij nog?
Lof voor Trump van Zuid-Korea.
Volgens de minister van BuZa van Zuid-Korea, Kang Kyung-wha, zit het zo:
“Clearly, you know, credit goes to president Trump. He’s been determined to come to grips with this from day one.”
Rutte zien voor wat hij is maar hier het niet zien? Die gasten verkeren al meer dan 60 jaar in staat van oorlog. Er is wat goodwill getoond, en iedereen staat te circlejerke? Wat een hopeloos naïef gedoe.
Maak mij maar wakker als er een vredesverdrag in de maak is en getekend wordt.
Dat was ook de slechtste eigenschap van Obama: Desinteresse. Zo is hij ook medeverantwoordelijk voor de opkomst van IS in Irak. Bush jr. heeft natuurlijk het voorwerk gedaan, maar er is één ding waar je hem voor zou moeten waarderen. Hij heeft met "The Surge" en de "Sunni Awakening" geprobeerd de verantwoordelijkheid te nemen en te herstellen wat er te herstellen valt. De man belde wekelijks met Maliki.
Obama trok de troepen terug en verbrak dat contact. Vooral dat laatste was typisch voor Obama. De man was een verschrikkelijk slecht president op internationaal gebied.
Over vier jaar doet Korea voor het eerst mee aan het WK met Guus Hiddink als bondscoach.
Linkse Trump haters hopen dat de onderhandelingen mislukken en er flinke oorlog uitbreekt. Liever miljoenen doden dan hun ongelijk wat Trump betreft toegeven.
En dat gelooft u? Noord Korea is peanuts. Een buffer tussen de Amerikanen (in Zuid Korea) en de Chinezen en Rusland. Leuk voor de oranje Messiah (Ja, na dat raketten laten regenen ben ik die vent zat) en zijn RealTeeVee maar dat is het dan ook. Te complex dit verhaal om het zo even simpel op te lossen. De twitteraar in command weet heust wel dat Zuid Korea Noord Korea niet kan absorberen economisch. Die vereniging gaat nog wel even een heule lange tijd op zich laten wachten ook. China is wat van plan. Zoveel is mij duidelijk. En die man met de kleine handjes? Ach, die is alweer tevreden. Wat er verder daar gebeurt boeit hem geen reedt. Die gaat nu bedenken over welke concessies hij China kan doen met zijn handelsoorlog.
Linkse oorlogshitser.
@Gulliver | 27-04-18 | 16:02
Linkse oorlogshitser... Zo ben ik nog niet eerder genoemd. Ja, u mag best uw pompoms pakken en als een cheerleader een beetje leuk doen. Ik blijf realistisch. En wie is nou de oorlogshitser hier? Sta jij weer met die pompoms als een soyboy een beetje om een oorlogsdaad te juichen. Ik denk dat u even goed in de spiegel moet kijken.
Met dat jij-bak gedoe van je.
Als een paal boven water staat dat Trump voorlopig meer bereikt heeft dan al zijn. Voorgangers sinds het einde van de Koreaanse oorlog. Wat het vervolg is weet niemand maar het blijft onmogelijk voor figuren als Standvastig om dat toe te geven. Daar is ie dan wel weer standvastig in.
@rexmundi666 | 27-04-18 | 17:22
Weer zo'n één. Einde van de Koreaanse oorlog? Waar heeft u het over? Er is ooit eens getekend voor een wapen stilstand. Technisch zijn zij nog steeds in oorlog. En dit riedeltje heeft al eerder plaats gevonden. Wat de uitkomst is? Geen idee, heb geen glazen bol. Geen die werkt dan. Hope and change, uh? Ja, dat heb ik eerder gehoord. U bent bij mij af vanwege het gebrek aan dossierkennis. Ja, vetklep ziet het Westen wel zitten. Omgekeerd niet. Toko heeft hij ook maar geërft. Regionale situatie alsmede strategische situatie gaat uw pet te boven. Mooi gebaar van Kim maar dit is verre van opgelost.
ze hadden die dikke Kim beter meteen zijn eigen graf kunnen laten graven en hem er achterover in laten duwen
En dan wat? Het probleem in deze som is Amerika. U dacht echt dat China alsmede Rusland zaten te wachten op Amerikaanse troepen aan hun grens? Bovendien zijn die Chinezen rap bezig hun leger op te bouwen en zich in te graven in de Zuid Chinese zee.
Dikke tien voor Trump. Je zal maar zo van haat vervuld links zijn dat je dat niet ziet. Joop.nl zal nu dan wel weer switchen naar Poetin ofzo? Want haten zal links.
Hun idealen zijn langzaamaan kapot.
Noord-Korea en ook Cuba zijn aan verandering toe. Gelukkig kunnen ze nog in Wit-Rusland terecht. Loekasjenko wordt héél blij van antifa gastjes.
Één zwaluw maakt nog géén zomer.
Mooi succesje voor oom Donald.
Nadeel is wel dat de rijst nu duurder wordt.
Zou the Don Iran óók zover krijgen?
Go Donnie
Wensvol denken. Iran houdt zich aan de deal. Dat weten die muppets in de EU ook. Kan soyboy Macron wel weer met een ander 'geniaal' plan komen, de geluiden uit Teheran waren duidelijk. NEE! Deze deal of niks. Die grote vriend da Donster van je loopt te kutten vanwege Israel. En dat weet Iran donders goed.
Inmiddels is iedereen alweer vergeten dat die lul zichzelf al verlaagd heeft tot oorlogsmisdadiger. Beetje raketten op een soeverein land laten regenen zonder een VN mandaat en zonder enkel bewijs.
Grote blunder van de malloten is dat die leugenaars van pantygone, met hun "Alle raketten hebben hun doel bereikt" is dat de Russen nu die mooie 'slimme' raketten in handen hebben en helemaal uit elkaar aan het schroeven zijn. Sja, die antieke meuk tegen moderne raketten... Iemand staat voor lul, en de Russen maken hier dankbaar gebruik van om hun eigen wapenhandel te promoten. Een fucking S200! Ik dacht dat ze die 300 variant al hadden, Syrië. Een zo'n kutraket heeft een lading van 500 kg TNT! Dat is geen kattenpis. Dan... 105 (Aldus pantygone hun verklaring) voor 3 gebouwen? SodemieterT nou toch op stelletje ratten. Dat is overkill. Ik ben ook geneigd meer de Syrische/Russische versie te geloven alhoewel hun ook wel iets groter maken dan het is.
Tuurlijk, geef die rat maar een nobelprijs. Obama had hem al voordat hij het raketten liet regenen dus daar heeft de magic negro hem al in afgetroefd. Man, man, man, stelletje schapen in dit draadje met hun geblaat. Geef die ander knakker er dan meteen ook eentje. En die voorzitter miauw aftreksel ook maar dan.
Word jij nooit eens moe van je zelf?
@Gulliver | 27-04-18 | 16:04
Heb je ook nog wat inhoudelijks toe te voegen? Anders rot je maar op naar je safe space.
Kim zal in de toekomst met recht "redder des vaderlands" genoemd kunnen worden. En Trump heeft weer een resultaat op zijn palmares. Nu Iran nog en alle "schurkenregimes" zijn opgeruimd. Het gaat vooruit in de wereld nietwaar ? We kunnen van Trump natuurlijk niet verwachten dat hij in zijn eentje die op het verkeerde pad gestuurde laffe terroristjes op het rechte spoor zal krijgen. Daar zijn andere krachten voor nodig. In de eerste plaats het besef dat God/Allah het niet okee vindt om een medemens, van hetzelfde geloof of niet, te vermoorden. Welnu, heb ik zelf even bijgedragen aan afschaffing van het terrorisme !
Dat is hij al. Zo zien zijn mensen hem al. In zijn land dan. Ik vertrouw de supreme chubby leader niet zo. Hier zit meer achter. Men gaat mij niet vertellen dat zijn bijnaam in het leger "de briljante" was omdat hij zo dom is.
Dit was Obama niet gelukt en zou Hillaria ook nooit gelukt zijn. Verdienste van Trump absoluut. Nu weer vriendjes worden met Rusland en weg met het walgelijke mislukte EU-project. Terug naar de EEG. Terug naar eigen baas over eigen grens en er is toch weer hoop voor de generaties na ons. Yes we can ;-)
Xi Jingping en Trump zijn pragmatisch of zoals Duitsers dat noemen "Realpolitiker" Ze kunnen onderling dan wel hun verschillen hebben en wat aanrommelen met een handelsoorlog maar ze zitten allebei niet te wachten op die kleine vetklep uit Noord Korea. Vinden ze een luis in de pels. Ik heb het gevoel dat en China en de VS het nu wel genoeg vinden dat Noord Korea gekloot. Ze vinden dat hij nu echt terug moet oprotten naar zijn hok. Wil Noord Korea meedoen in de vaart der volkeren, prima! Maar China is juist nu bezig met een transitie van export land naar lokale consumptie economie en kan dat gekloot in hun achtertuin echt niet gebruiken. Kim was laatst op bezoek in China, lees gesommeerd en daar is hem met een glimlach duidelijk gemaakt dat hij echt moet kappen met die onzin anders draait China de kraan dicht. En zoals Engelsen dan glimlachend met understatement kunnen zeggen: "Oh yeah, by the way what we just said is not an advice". ;-)
Succes, volledig op het conto van Trump en met adviseur John Bolton erbij wordt langzaam maar zeker de democratenkliek verwijderd. Een nobelprijs winnaar heeft na 8 jaar baas spelen alleen lege zakken.
Gisteren ook al een groot succes met het scheppen van banen door Toyota honderden miljoenen te laten investeren in de Amerikaanse autoindustrie. Trump krijgt over 8 jaar een standbeeld hoger dan het Vrijheidsbeeld.
Ik betwijfel sterk of het presidentschap van Trump enige invloed op dit proces heeft gehad. Ik denk eerder dat het imperium van King Jong Un aan het instorten is en dat hij geen ander verstandige keus heeft dan om te spelen op nuclear disarmament en vredesonderhandelingen.
Maar ik kan je garanderen, dat als Obama of Hillary nu president zou zijn, dan ze de hemel in geprezen zouden zijn door de media en links alsof het helemaal door hun toedoen is gebeurd en dat de Nobel Peace Prizes op de lopende band aan hun uitgereikt zouden worden.
Doordat Trump dreigde met ingrijpen en de Chinezen niet opnieuw nog meer Amerikanen in de achtertuin willen, zou er best eens wat snelheid in het proces gekomen kunnen zijn. Dat samen met die handelsoorlog tussen China en de VS. China begrijpt dat de VS en wereldeconomie moeten groeien, dus dit is een prima manier ... Noord-Korea ontwikkelen, werk zat, paar McDonald's erbij en een rode StarBucks waarvan de winsten weer via de Amsterdamse zuidas belastingvrij worden weggesluisd.
Maar Trump heeft ook gedreigd. Ik denk dat Noord Korea dat serieus heeft genomen, want een regime dat steeds zelf aan het dreigen is, gelooft met groot gemak OOK de dreigementen van zijn tegenstander; het wordt een mindset zogezegd.
Zoals de waard is ..., is een diep wijs gezegde.
In het pokerspel heeft Trump flink gebluft en Noord Korea weet HEEL goed dat Amerika in technisch opzicht veruit superieur is.
Trump heeft ooit gezegd dat hij weet wat onderhandelen is, en ik geloof hem daarin.
Top man. Netjes gedaan Donald. Heeft die 'grotere rode knop' er toch toe gedaan, op je bureautje.
Hoeveel penthouses kostten dit geintje?
Bomen planten in de DMZ? Brisante keuze voor wie zijn geschiedenis kent. De vorige keer leidde dat tot een nogal brute tweevoudige bijlmoord.
"The Korean axe murder incident (Korean: 판문점 도끼살인사건; Hanja: 板門店도끼殺人事件,도끼蠻行事件; literally, Panmunjom axe murder incident) was the killing of two United States Army officers, CPT Arthur Bonifas and 1LT Mark Barrett, by North Korean soldiers on August 18, 1976, in the Joint Security Area (JSA) located in the Korean Demilitarized Zone (DMZ). The U.S. Army officers had been part of a work party cutting down a poplar tree in the JSA that partially blocked the view of United Nations (U.N.) observers when they were assaulted and killed by the North Koreans, who claimed that the tree had been planted by Kim Il-Sung"
en.wikipedia.org/wiki/Korean_axe_murd...
" Vandaag ontmoeten de leiders van Zuid- en Noord-Korea elkaar in Panmunjom, in de zone tussen beide landen. Het is pas de derde keer, na 2000 en 2007, dat zo'n topontmoeting plaatsvindt. In een interview met Paul van Liempt noemt Remco Breuker die top 'volstrekte onzin'. "Met Noord-Korea onderhandel je niet." "
Interessante podcast aflevering met Remco Breuker over NK soundcloud.com/user-873161474/podcast...
Merkel is het slechtste wat de "Wiedervereinbarung" heeft gebracht. Zo bezien ....
En wie mag die Remco Breuker dan wel zijn, met z'n stoere praatjes. Heeft hij betere voorstellen wellicht? Het doel van een boycot is toch dat de gestrafte partij zich genoodzaakt ziet toch maar te gaan onderhandelen.
Breuker ziet kennelijk liever dat het volk van Noord Korea blijft creperen.
Remco Breuker is een rare snuiter
Zoals bijna alles in Noord Korea een facade is, lijkt de atoomdreiging intussen ook een facade. Het gebied van waaruit de proeven werden gedaan schijnt ingestort en ernstig radio-actief vervuild. Misschien wist Trump dit ook, maar wil je vredesonderhandelingen, dan moet je een politiek leider een eer laten.
Goh, een gebied waar kernproeven werden gedaan is radioactief. Wie had dat verwacht...
Synthese,
Het land is arm. Er zal dus nauwelijks geld gestoken zijn in veiligheid van werkomstandigheden. Dat het gebied ernstig radio-actief vervuild is, betekent waarschijnlijk dat er ook niet meer aan nieuwe programma's gewerkt kan worden.
@marjen | 27-04-18 | 13:55
Niet alleen arm. Ome Kim heeft een probleempje met voedsel productie. Hij kan zijn leger niet en voedsel laten produceren en in hoogste staat van paraatheid brengen tegelijkertijd. Verder hebben zij geen luchtmacht (noemenswaardig dan). Enige troefkaart dat die bolle heeft is dat al zijn artillerie op Zuid Korea gericht staat. En ja! Dat gaat Zuid Korea pijn doen. En nee. Dat bombardeer je niet even simpel weg aangezien die gasten meer dan 60 jaar de tijd gehad hebben zichzelf in te graven. Deze hele situatie is te danken aan die yanks. Nu zijn ze de oplossing? Ik vermoed meer dat voorzittert miauw II het een en ander heeft toegezegd aan die vetklep met die dode bever op zijn hoofd. Openlijk hebben de Chinezen verklaard hun dit keer niet te hulp te schieten maar in de wandelgangen? Feit blijkt dat Amerika niet zo stoer doet militair tegen landen met kernwapens. Daarom wilde die vetzak ze ook. Hier is niks wat het lijkt. Het is wat wij niet zien en niet weten wat dit process drijft.
standvastig,
Dus niemand weet het, u niet en ik niet. Wat doen we hier dan nog.
Ik persoonlijk denk dat u de Grote Leider ernstig overschat. Zijn heilstaat is vooral een facade, net als bij de USSR.
Maar goed, u weet het dus ook niet. Gauw klaar met u, dus.
@marjen | 27-04-18 | 17:02 |
Misschien overschat ik hem. Het is mij ook niet ontgaan dat die man een facade te runnen heeft. Ik probeer alleen aan te geven dat dit symbool politiek is. En dat Trump met de veren mag paraderen. Ik blijf erbij dat China de riem eens flink aangetrokken hebben en dat dit onderdeel is van een grotere strategie. Bovendien is dit niet de eerste keer. U onderschat hem. Niet wijs.
Komt allemaal goed. De grote leider Kim Jong Un heeft zijn zus Kim Jo Cung als glijmiddel mee genomen. Komt goed, komt goed.
Kim Jo Cunt bedoel je waarschijnlijk ;-)
Handen schudden? Mooi! Altijd goed. +100
Handen schudden is onhygiënisch. -1 dus.
In dat geval heeft ofwel Macron, ofwel Trump, ofwel beiden, nu een ziekte onder de leden.
In ieder geval eelt op de handpalm.
Goh... 60 jaar hel en verdoemenis.
Trump is ruim een jaar aan de macht en vrede ligt binnen handbereik.
Benieuwd hoe de msm dit gaan downplayen.
Rusland en China zijn achter de schermen doorslaggevend geweest. ;)
@Rachid82,
Altijd die Russische kaart
@Care | 27-04-18 | 13:32
Van Rusland weet ik het niet zo, alleen China heeft hier een grotere rol in gespeeld dan sommige vermoeden. Ze zullen die mollige clown wel wat garanties hebben gegeven onder de tafel.
Vraag is natuurlijk. Was Halbe erbij?
Halbe heeft het geregeld niks Trump.
Dat dacht ik al. Halbe, de stille kracht op de achtergrond in het zijkamertje.
toch niet zo gek he? de politiek van donald trump
Zou maar niet te vroeg juichen. Hier zitten nogal wat haken en ogen aan. En vooral hier is niks wat het lijkt. Teveel belangenverstrengelingen in het spel. Krijg meer het gevoel dat het een gebaar naar die twitteraar in command is dan de start van iets constructiefs.
Mooi!
Nu nog een overeenkomst tussen Noord-Marokko en Zuid-Marokko, o.a. over teerugkeer van families. Er gloort hoop aan de horizon!
En sinterklaas bestaat ook. Veel kleine handjes hier vandaag. Ja, die zijn snel gevult.
Trump heeft hiermee ruim de Nobelprijs voor de wereldvrede verdiend. Dat zou echt de kers op de taart zijn, links protesterend goedvolk krijgt een rolberoerte. Waar kregen Obama en Gore deze Nobelprijs ook al weer voor?
Ik zou mijn mening maar eens wat matigen.
Eerst wordt hem verweten dat hij een derde wereldoorlog uitlokt om zonder bewijs Syrië te bombarderen en nu lees ik dat hij volgens u een medaille verdient.
Het Nobel instituut is zo rood als de neten dus die zullen never nooit een Nobelprijs toekennen aan de in hun ogen duivel zelfs als Trump alle wereldproblemen oplost.
@botbot
Zie dat je het eindelijk door hebt.
Het is nog een wonder dat er nog nooit een donkere transgender UvA-docente de Nobelprijs heeft gewonnen.
@botbot | 27-04-18 | 12:52
Hear, hear! En aan de intitiele berichten van het OPCW te horen schijnt er dus helemaal geen greintje bewijs te zijn. De oranje messiah, stijve bovenlip en soyboy hebben wat uit te leggen. Alleen, ach. Men heeft het geheugen van een goudvis.
Ik heb het afgelopen uur naar die muziek geluisterd. Zitten toppertjes tussen hoor.
Lol@ andré hazes op 54:10.
Jammer dit. Sommige mensen zien de wereld graag branden en ik ben daar zeker één van.
Zolang de EU doorgaat met zijn immigratiehobby moet dat wel gaan lukken, in ieder geval in europa.
Ik ben een geduldig mens, maar N-Korea was wel een uitgelezen mogelijkheid. China, VS, gekke dictator en voldoende vuurkracht om de boel op te blazen tot het Koninkrijk komt.
Wees niet bang Wodie. Israel en Iran gaan ooit nog wel voor vuurwerk zorgen.
Wat een achterlijk volk zijn die gristenen ook. Die hebben een vernietiging van de wereld nodig om de ellende van hun religie te maskeren. Trump de trollert gaat gewoon voor wereldvrede zorgen, waarbij iedereen naar de wil van de VS luistert voor eens en voor altijd.
Het beleid van Trump heeft dus duidelijk gewerkt; NK is door Trump naar de onderhandlingstafel gebracht. Al zullen zijn politieke tegenstanders dat nooit toegeven.
Nu nog het Midden-0osten en de kwestie van tussen Israël en de Palestijnen. Ook daar word door Trump hard aan gewerkt op de achtergrond.
En laten we niet vergeten dat Trump (samen met Rusland) het kalifaat van ISIS binnen 8 maanden heeft vernietigd. Obama lukte het niet in 4 jaar tijd.
Wanneer krijgt Trump de vredesprijs?
Ja, en toch is Trump veruit de slechtste Amerikaanse president in de geschiedenis, als we de onafhankelijke en uiterst integere nederlandse media en praktisch al onze BN-ers mogen geloven.
En dat wisten ze al vanaf de eerste dag, knap hoor.
ik zie Trump het conflict tussen Israël en de palestijnen ook nog wel oplossen. Over 10 jaar zullen mensen Trump zien als één van de grootste presidenten ooit.
Opvallend ook dat enorme tegenreacties zijn uitgebleven, toen Trump zijn ambassade naar Jeruzalem verplaatste. Moedige daad geweest.
Kaskensj het kalifaat van ISIS ISIS binnen 8 maanden heeft vernietigd.
Vs doet er helemaal niets,zelf kleine gebieden krijgen ze na maanden niet onder de duim,Syrie en de Russen knokken op 3 fronten en winnen,kijk maar eens op die site syrie live,je ziet er nooit iets van de vs.
mischien een keer in de maand iets,of dat ze met spionage vliegtuigen aan de kust bezig zijn.
verder doen ze er helemaal niets,want zolang ze ISIS in leven houden willen ze er rondhangen,die hebben er dus geen enkel belang bij dat ISIS verslagen word.
ik ben een politieke tegenstander van Trump, maar ik geloof zeker wel dat zijn benadering van Noord Korea zoden aan de dijk zet. Als je zo weinig objectiviteit heb dat je handelen goed of afkeurt op basis van de persoon, dan moet je ver weg blijven van de politiek.
"En laten we niet vergeten dat Trump (samen met Rusland) het kalifaat van ISIS binnen 8 maanden heeft vernietigd. Obama lukte het niet in 4 jaar tijd."
Complete onzin. Ondanks Amerika heeft Syrie met ondersteuning van Rusland het voordeel weer naar zich toe weten te trekken. Het is dat achterlijke plan van Amerika waarom de Turken nu daar zitten met hun zogenaamde 'grenstroepen' (lees weer een proxy leger opbouwen). Daar was die kleine snor smurf niet zo happig mee. En de kwestie Israel en Palestijnen gaat niet worden opgelost. Beiden partijen hebben onverenigbare ideeën erover.
Het is heel simpel. De VS hebben tegen Kim gezegd: kappen met die bullshit van je raketjes en nucleaire programma en vrede sluiten met het Zuiden. Zo nee, vegen we dat landje van jou van de kaart en China en Rusland gaan jullie niet helpen.
Dat laatste heeft Xi Jinping vorige maand aan Kim bevestigd ( nos.nl/artikel/2224674-kim-jong-un-wa... ) en Poetin doet het ook niet (Rusland stemde in met sancties vorig jaar). Dus hij moet wel een andere toon aanslaan. Kim is wel gek, maar niet dom. Zonder actieve steun van China en Rusland in een gewapend conflict is het inderdaad over en uit voor DPRK. Het laatste wat Kim wil is eindigen als Sadam of Khadaffi.
Toezeggingen en medewerking hebben we eerder gezien van dat regime. Vroeg of laat verwacht ik toch weer iets waarover ze boos worden en/of nadere eisen gaan stellen. Maar eerlijk is eerlijk; het lijkt er op dat Trump meer beweging heeft gekregen in de zaak dan Obama. Ik ben vooralsnog gematigd optimistisch.
@atheïstisch stemvee | 27-04-18 | 12:37
Obama heeft niets gepresteerd, behalve de symphatieke jongen uithangen en de staatsschuld verdubbelen.
Over slechte presidenten gesproken...
Wat er ook aan bijdraagt dat zijn berg een beetje ingestort is dus voelt hij zich nogal zwakjes.
Voorts is er nog stille diplomatie die zullen hem wel wat in het oor gefluisterd hebben.
Wat er ook aan bijdraagt dat zijn berg een beetje ingestort is
@botbot
Mount Doom?
Tip voor de Trump fanboys: doe effe wat research naar de nieuwe Zuid-Koreaanse president en zijn rol in dit geheel. Extra bonustip: informatie over Moon Jea-in ga je niet op GeenStijl/De Televaag of op Wikipedia lezen... En als je toch bezig bent, doe dan ook meteen effe wat research naar die berg waar Noord Korea kernproeven deed.
Het communistische Noord Korea heeft zichzelf in een hoek geverfd door hun enige testsite op te blazen (by the way, waar zijn de neo-communistische milieurakkers van GroenLinks, Greenpeace en Milieudefensie?) en zit in gigantische tijdnood.
@Slipsnifter | 27-04-18 | 12:46
Obama had het grootste deel van het presidentsschap met een andere geopolitieke realiteit te maken. Een andere president van Noord-Korea, Rusland en China en een Chinees beleid van onvoorwaardelijke steun voor Kim Jong Il. Kun je niet vergelijken.
@Stormageddon | 27-04-18 | 14:03
Dat is waar, maar we kunnen niet zeggen dat het Obama het geweldig heeft gedaan...
Ik noem oa de staatsschuld, het ombrengen van Ghadaffi etc.
Bij West- en Oost Duitsland ging het ook snel. Ben benieuwd mocht het ooit één land worden of die Zuiderlingen ook zo blij zijn met hun broedervolk uit het Noorden. Net als die Wessies zo blij waren met die Ossies.
Daar heeft Zuid Korea goed naar gekeken en van geleerd..... gaat ze niet gebeuren !
Beetje bij beetje....
Hoorde ik daar 7 jaar geleden al,mocht die dag aanbreken.
Maar...? Er zou toch een kernoorlog komen, omdat Trump was gekozen? En Trump zou de Koreanen toch tot een kernwapenaanval aanzetten?
Ik betreur de huidige stand van zaken ook.
@omanders | 27-04-18 | 12:24
En de economie (niemand wilde meer zakendoen met Amerika als Trump aan de macht was) en de aandelenmarkten zouden volledig instorten (markten hebben inmiddels meerdere hoogterecords verbroken).
Wereldvrede?
* Snel al mijn wapenindustrie-aandelen verkopen doet *
Weer maar niet bang,ze stoken wel ergens anders een vuurtje.
Je hebt nog Iran,China en Taiwan,Syrië
@Roger-Rabbit | 27-04-18 | 13:02
Pakistan - India is er ook nog. Botert ook niet tussen die twee.
Steekmug: Nee, droppen hoefde niet. Strengere sancties hielpen wel degelijk.
Zoals een Iraanse tanker met olie voor Noord Korea laten uitbranden in de Chinese zee. Twee vliegen in één klap. En Kim laten zitten met zijn voorraad steenkool zoals de Chinezen deden. Geen olie en geen deviezen meer!
Geen overlevenden op die tanker zeker he ?
Kilgore: Toen de Chinezen zgn. gingen blussen, was er zelfs geen bemanning te bekennen. Toch raar.
Lekkere muziek wel. Is weer eens wat anders dan Haydn en Wagner.
Ja, ik heb het gelijk op een USB stick geknald, lekker voor in de auto.
Ja, beter dan al die kut rap,hiphop en verwarde meisjesmuziek op de radio in de auto. Radio Noord Korea gaat nog es heel groot worden....
Is Zijlstra er ook?
Wat een nep toneel.
Kim is gewoon tijd aan het rekken, niet meer en niet minder,
Precies!
Die berg waar Noord Korea kernproeven deed is inmiddels in elkaar aan het zakken (een slow motion milieuramp!), en dus heeft Littl' Fat Kim tijd nodig om een nieuwe testsite te ontwikkelen.
p.s. waar zijn de linkse milieuactivisten als je ze nodig hebt? RaRa Duyvendak? Milieudefensie? Greenpeace? PvdD? GroenLinks? Oh wacht, een communistisch 'broederland' als Noord Korea bekritiseerd men natuurlijk niet, het is veel belangrijker de Nederlandse bevolking te terroriseren met "milieureeeeegeltjes."
Nadat Nixon een einde maakte aan de vijandschap met communistisch China via de pingpongsport, werd hij thuis vernederd en aan de kant geschoven door zijn militair-industriële achterban.
Ben benieuwd hoe Trump het er zal afbrengen. Want vrede brengt geen winst. (vindt die achterban). Al laat Trump geen spaander heel van heel die kliek en stuurt hij de ene aangebrande pion na de andere wandelen.
Gelukkig voor Trump is er nog Syrië en Iran.
You can't win 'em all, en de verzwakte financiële positie van de VS laat waarschijnlijk ook geen twee fronten (Korea + Midden Oosten) meer toe.
Verder is China steeds meer een belangrijke regional player, en lijkt de VS de weg van de minste weerstand te kiezen: oorlog in het Midden Oosten samen met de bondgenoten Saoedi Arabië en Israël.
Maar wie in de wereld heeft en mag dan nog wel kernwapens hebben? Iedereen inleveren toch?
Daar is een verdrag over.
nl.wikipedia.org/wiki/Non-proliferati...
Soort van: wij hebben wel nukes en jullie niet. En omdat wij jullie kunnen nuken kogen jullie ze niet hebben. Lekker puh!
En nu hebben nog steeds maar 5 landen kernwapens dankzij dit verdrag. Oh wacht... nee...
Nobelprijs voor de vrede voor Tha Don, lijkt me wel het minste.
Wordt alleen nog maar verstrekt aan presidenten met een kleurtje die in oorlog zijn met minimaal 2 landen tegelijk en op zoek gaan naar een derde om te bombarderen.
Ik dacht eigenlijk meer aan Rutte. Wat jij?
inderdaad. Heeft meer voor de wereldvrede betekend dan Dronebama.
Trump neemt meer risico, maar bereikt in 2 jaar meer dan Obama in 8 jaar.
Postuum een Nobelprijs voor o.a. de Nederlandse soldaten die daar waren van 50 tot 53... scheelde een haar of geheel Korea was zoals nu,Noord Korea !
Een granaatappel zeker..
Zo gauw Kim het geld heeft gaat hij weer verder met zijn atoom programma.
En een nieuwe berg, want de oude testsite is ingestort naar het schijnt.
Precies, maar de naïeve Nederlandse Maakbare Samenlevingsfans zijn alweer overtuigd dat het allemaal koek en ei is, en dat Donnie Trump er voor verantwoordelijk is.
Tip voor alle Trump fans: doe effe wat research naar de nieuwe Zuid-Koreaanse president en zijn rol in dit geheel. Extra bonustip: informatie over Moon Jea-in ga je niet op GeenStijkl/De Televaag of op Wikipedia lezen...
Allemaal de schuld van Trump.
Doe effe wat research naar de nieuwe Zuid-Koreaanse president en zijn rol in dit geheel. Extra bonustip: informatie over Moon Jea-in ga je niet op GeenStijl/De Televaag of op Wikipedia lezen...
Die bolle kan nog niet normaal een beetje grond weg scheppen, laat staan een land leiden.
Scheppen is voor het klootjesvolk..
Inderdaad in het noorden weten ze dat Kim magisch boompjes uit zn anus perst. Met zand er om heen.
Ik vraag me af of er echt iets veranderd. De situatie van het gewone volk in NK is erbarmelijk. En hier staan ze zand om een boom te gooien.
De echte issue is wat NK zal veranderen per slot van rekening ia het klootjesvolk er niks mee opgeschoten dat deze twee passanten zand gaan scheppen voor vrede.
Niet ten gunste van het klootjesvolk? Toch wel. Kim probeert wanhopig uit de wurggreep van de sancties uit te komen. De vijand wist zelfs in sommige jaren het weer te manipuleren met misoogsten tot gevolg.
Prachtig. Zag je die Zuid Koreaanse president twijfelen toen Kim aanstalte maakte om samen even in het Noord Koreaanse gedeelte te staan? Die was natuurlijk bang om direct opgepakt en gemarteld te worden.
Slaat natuurlijk nergens op want er waren geen mensen om hem heen om dat te doen. Het Noord-Koreaans is niet altijd goed verstaanbaar voor de Zuid-Koreanen. Als dit niet geplant was dan was het een goede PR-stunt voor beide landen.
Ach man. U heeft teveel films gekeken. Dat is per direct oorlog. Die vetklep kijkt wel uit want als hij dat doet staat hij er alleen voor. Zwaar beschadigd Zuid Korea en een vernietigt Noord Korea. Nee, dat klinken leuke opties.
Bodyguard zijn van Kim Jong Un is ook niet alles twitter.com/SPIEGELONLINE/status/9897...
Voor die vent die de pakken moet leveren is dat een gouden bizz. Ghehehe.
Dank voor de link. Even gemist. Hilarisch.
Hahaha, wat een armoede: geen geld meer voor auto's voor de bodyguards. De zegeningen van het Socialistische Arbeidersparadijs!
Die laatste foto met Mark Rutte moet wel een nep Kim Jong Un zijn. Straks gaan ze nog een uurtje door New York lopen om de reacties van omstanders te filmen.
Gozer met merkelachtige broekpak is een goede eter.
Little Rocket Man neemt het ervan. Doet me denken aan die volgevreten EU politici die ook niet gekozen zijn maar als tirannen over "hun" volk regeren.
Het NK centrum voor obesitas heeft maar 1 bezoeker. Zegt al genoeg.
Daarom neemt ie zijn toilet ook mee.
Kim Jong Unhandig. Hij maakt er een rommeltje van.
Nu het Israel & de pallies probleem nog oplossen en het presidentschap van Trump gaat de boeken in als een van de meest effectieve ooit. Reken maar dat de Amerikanen hier met hun Zuid Koreaanse vriendjes hard aan hebben gewerkt.
Geen oorlog = vrede. Vrede = handel. Handel = geld voor Trump en zijn matties. Daar ligt het belang, daar ligt de kans en daar ligt de enige manier om dit soort conflicten de wereld uit te helpen: een gedeeld belang tussen álle betrokkenen.
Zo zal het nieuws alleen niet gebracht worden door de MSM vrees ik.
Star trek ferengi rules of acquisition. Peace is good for business. War is good for business. Maakt die Amerikanen geen fuck uit.
Verschillende handelslobbies wel. Wat Trump wil is onsterfelijk worden. Dus vrede in Korea zou hem de geschiedenis in helpen. Dat is alles waar hij om geeft en dat kan gevaarlijk zijn.
Vergeet niet dat oorlog de grootste handel is
Oorlog is goede handel, maar voor maar een heel klein groepje bedrijven. Vrede is goede handel voor heel veel mensen.
Little rocketman plant een boompje.
Werelvrede!?
Meh,
Bij overpopulatie is oorlog de enige balans.
Westerse samenlevingen die instorten onder de druk van hun eigen verzorgingsstaat, in combinatie met eindeloze immigratie, zullen ook een probaat middel tegen overbevolking in de hele wereld brengen.
De architecten daarvan zijn te vinden in kringen van voorstanders van massa-immigratie.
Bij overpopulatie is oorlog de enige balans.
Plorkface | 27-04-18 | 11:34
Cynisch maar helaas waar!
Nee, idioterie is het middel tegen overpopulatie. Als boeren niet meer weten hoe ze het land efficiënt moeten gebruiken, dan wordt de mensenpopulatie zeer snel minder.
Een andere reden?,
m.newsmonkey.be/article/88253
heeft de usa er dan toch iets op gedropped? Project Thor misschien of toch een conventioneel wapen.
REAGEER OOK