Stamcafé. Al twee jaar zonder Wim de Bie
Voelt als één jaar
Jemig de pemig, het is alweer twee jaar geleden dat een van de founding fathers van de Nederlandse humor overleed: Wim de Bie. Hij was magistraal in de sketches van Koot & Bie, een heuse woordkunstenaar, een taalvernieuwer en hij kon tieren als de beste. Als O. den Beste bijvoorbeeld, over narcissen, halfjes bruin en te drukke winkelstraten (was vroeger een ding), of als Walter de Rochebrune in zijn tuinhuis. We zullen Tedje van Es, Gé Temmes, Robbie Kerkhof, Frank van Putten, Dirk met z'n pilsje, Berendien uut Wisp, de burgemeester van Juinen, de charmante Mémiem Holboog en Thea Ternauw of de aandoenlijke meneer Foppe niet snel vergeten... We willen maar zeggen: die man kon wel wat.
Bovendien was hij een van de eerste bloggers van Nederland met zijn 'Bieslog', waarvoor waardering vanuit onze blogstal.
IN DIER VOEGE: vandaag, op zijn sterfdag, herinneringen aan een van de grootste komieken uit de vaderlandse geschiedenis.
Kijk, luister, lach en geniet voordat u van wippestein gaat of zo stoned als een garnaal wordt
De uitsmijter
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
Pas op voor de PANNENVERKOPER
Een waarschuwing in het Stamcafé
Stamcafé. Man skiet van Mount Everest af
Eerste knakker ooit
APB tot middernacht in het Stamcafé
Komen er verkiezingen ofzo?
STAMCAFÉ MET MUZIEK! Ed Sheeran, urinezuurspiegel verhogend
Luister maar, in het Stamcafé
Franse crisis in het StamCafé
Vierde premier in 2 jaar tijd weggestuurd
Bierrrr drinken met Geert Wilders in Het StamCafé
PVV-leider trapt campagne af in feestend Venlo
LIVE - Sven Kockelmann kijken in het donkerbruin StamCafé "In den Vroolijken Kaakklem"
ingelaste politieke uitzending
Premierskandidaat Halsema gaat meer struiken snoeien in strijd tegen femicide
Soep van De Week, tevens Stamcafé
