Raarrr. Opeens veel minder Veiligelandiërs naar Nederland. ROFLOL: IND weet van niks
Wilders claimt overwinning
Weet u nog? Ooit hadden we een kabinet dat viel over de ASIELCRISIS, toen kregen we verkiezingen, en toen een nieuw kabinet, met nieuwe ministers, met heel veel Strengste Asielbeleid OOIT, waar vervolgens niks van terechtkwam, want geen ambtenaar alsook de Criminele Organisatie Asielzoekers (COA) verdomde het om er aan mee te werken, met als gevolg dat overal in het land opeens nog meer meer meer van de WITTE NOODOPVANGS moesten komen ipv minder. En wat er toen gebeurde... INSTROOM ASIELZOEKERS UIT VERVELENDE LANDEN FORS GEDAALD. LOL @ "IND staat voor raadsel". Nou, dat is een geinig raadsel voor de ZoMiBo! HOE DAN? Komt het door Geert Wilders? Komt het door de inflatie? Door de Kamervragen van Claudia van Zanten? Zijn de meisjes op, of stom? Wie het weet mag het zeggen! Cijfers hiero. Waarom zijn er nu zo weinig van achteren gefotografeerde mensen met rolkoffertjes en Action-tassen? Iemand?
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
Groep Markuszower kielhaalt Wilders, PVV-voorman had geen zin in verkiezingsdebatten en greep opgeklopte terreurdreiging aan als smoes
En dat in de Volkskrant, broedermoord deluxe (broedermoord heet trouwens ook wel fratricide, niet te verwarren met fracticide)
HOERA. Boete COA al ruim €4.000.000 door overvol Ter Apel
Gezellig vol = ongezellig veel geld
Goed nieuws voor nareizigers, worden door COA uit azc's gehaald en in hotels geplaatst in afwachting van woning
Vandaag in GoedNieuws Vandaag: goed nieuws, van vandaag
"Asielbus Ter Apel drukker sinds stop kaartverkoop"
AANZUIGENDE WERKING - het bestaat!
Rutte VI dreigt - kiezers vluchten naar FvD
Ja! Daar is het zondagse peilingstopic
PENDELBUS TER APEL - EMMEN TOCH GRATIS
Nou wordt 'ie mooi
