Stamcafé: Blue Angels-docu is Top Gun in het echt
Daar gaan we even voor zitten
Wij zijn ook maar simpele mannenzielen die gewoon heel gelukkig werden van de laatste Top Gun. Dus als de productiehuizen van Top Gun-acteur Glen Powell (Hangman) en brenger van visueel spektakel J.J. Abrams zich achter een docu over een groep absolute vliegbazen scharen, gaan wij kijken. Zeker omdat het wachten op Top Gun III nog wel even duurt. De trailer van The Blue Angels geeft ons naast de obligate persoonlijke verhalen ook waar we voor komen: snoeiharde beelden van F/A-18 Super Hornets die stunts uithalen terwijl ze belachelijk dicht bij elkaar vliegen. Vooral de air-to-air shots beloven veel goeds. Dikke straaljagerporno om met een biertje in de klauwen weg te kijken? Laat maar komen!
Meer van dit = altijd goed
En laten we Fat Albert niet vergeten
Reaguursels
Dit wil je ook lezen
Trailer van de Trailer. GTA VI komt naar Netflix
Miljardengame doet miljardengame-dingen
Stamcafé. Youness Ouaali wil Marokkanen terugsturen naar hun eigen land
En er natuurlijk geld aan verdienen
Toeren met een Touretter door de hel van Andalusië
Soep van de Week, tevens Stamcafé
Tweede Kamerlid Peter van Duijvenvoorde (FvD): De onthoofde godin - Nolans The Odyssey als existentialistische film
INGEZONDEN STUK door toch een beetje de Odysseus van de Staten-Generaal, tevens bekend van Instagrampagina Filmkritiek. Want met een bord vol Eerlijk Eten op schoot worden daar ook nog eens films gekeken, oordeel zelf! (tevens Stamcafé)
Wie deed dit het best?
Choose your fighter
EUSSR-oekaze: falderappes mag niet langer op vliegvakantie naar het zonnige zuiden
Soep van de Week door Arthur van Amerongen, tevens: Stamcafé
De Grote GSHQ Zomerborrel Samenvatting
Drinken & Lachen in het Stamcafé
Stamcafé. 3 nieuwe Halo-missies in remake Halo 1
Nee we maken in het laatste kwartier van deze beschaving niks nieuws meer, maar soms houdt een geslaagde remake de illusie in stand
