Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Kabinet valt over Asielinstroom. Asielinstroom: "Yes!"

Aantal asielaanvragen loopt op

Wie ook de handdoek in de ring hebben gegooid. De rijksambtenaren die de rijkswebsite over de rijksasielinstroom moeten bijhouden. Die denken kennelijk ook dat ze demissionair zijn danwel met reces tot september. Enfin, we moeten het met een rijksnieuwsbericht doen. Week 27 - de week van de kabinetsval - kende een stijging van de asielinstroom, van 900 naar 1000. En dat wordt deze zomer - als het demissionaire kabinet op een gammel bootje in de Dordogne aan het bijkomen is van de dramatische kabinetsval over de asielinstroom - alleen nog maar meer meer meer. De IND verwacht dat de piek in het aantal asielverzoeken - doorgaans in het najaar - nog moet komen. En daar komen nog bij op 4 september: 5000 derdelanders (Nigerianen, Marokkanen, Syriërs, Jemenieten) uit Oekraïne die geen gebruik hebben gemaakt van de oprotpremies 5000 euro (juni) of 2000 (juli). En dan is het alweer oktobernovember en horen we lijsttrekker Dilan Yesilgoz-Hysterieus op een VVD-congres iets roepen met SUBSTANTIEEL.

Groetjes!

Reaguursels

Inloggen

Dat is niet veel nu er geen controle meer is.

Regentenstijl | 13-07-23 | 17:39 | 1

Was er controle dan?

* Il Principe * | 13-07-23 | 19:26
-weggejorist-
tobleroneisirritant | 13-07-23 | 17:20
-weggejorist-
dickwvf | 13-07-23 | 16:53 | 2

Ja, en dan? Pakkende ze het geld aan, verbrassen het snel in land van herkomst en komen ze onder een andere naam weer terug? Zinloos ook. En de meesten laten het bedrag wel schieten voor een uitkering en huurhuis met voorrang in de toekomst?
Die instroomcijfers gaan dankzij die CU alle records deze zomer verbreken! Let maar op!

Jan, Leiden | 13-07-23 | 16:23 | 1

Pakkende=pakken

Jan, Leiden | 13-07-23 | 18:07

Oprotpremies. En ze krijgen ook 4000 euro als hun zaak te laat in behandeling is genomen.

Asteroid-B612 | 13-07-23 | 16:16

Het wordt steeds gezelliger. Nog even en we komen om in de gezelligheid.
Dat is dan weer typisch Nederlands - die gezelligheid.

aflaatverkoper | 13-07-23 | 16:00 | 3

Gezelligheid kent geen grenzen.

Kowalski11 | 13-07-23 | 16:14

@Kowalski11 | 13-07-23 | 16:14: De gazelle geit. Dat de overheid tegen de autochtone mensen zegt dat ze maar moeten gaan fietsen omdat het hier te druk wordt met mensen die iets met geiten doen

brie-de-penis | 13-07-23 | 19:21

Ik snap het wel. Kaag kondigt haar vertrek aan en die mensen uit het Midden-Oosten en die Niezjehrianen zijn ook niet achterlijk, die zien de bui al hangen en nemen preventief de wijk naar dat ene land waarvan ze zeker zijn dat Kaag na de komende formatie er niet meer is. Gaat druk worden zo. Met een week of 3 kunnen we de 10K per week aftikken en ja, geef ze eens ongelijk.

Graaisnaaiert | 13-07-23 | 15:56

Ik adviseer [ o Nee ], want bijna niemand is geholpen met die informatie.

Harry.Langezwaal | 13-07-23 | 15:53

Het schatrijke Qatar vangt nagenoeg nul (0) vluchtelingen op, ook geen moslims. Ze geven aan "geen benodigde faciliteiten of infrastructuur te hebben om vluchtelingen te kunnen opvangen". Zo simpel kan het blijkbaar zijn. En ze zijn net zo gelovig als bij de christenunie hoor, al is het in hun geval een iets minder vredelievend geloofje.

The Green*Machine | 13-07-23 | 15:43 | 5

@meneer Q | 13-07-23 | 15:53: t is idd ongelofelijk. In amerika denken ze dat nl de hoofdstad van denemarken is maar al die vluchtelingen weten ons feilloos te vinden. Als postduiven

James_t_kruk | 13-07-23 | 17:28

@James_t_kruk | 13-07-23 | 17:28: O, wat zit het de Hollandertjes toch dwars dat Amerikanen denken dan NL de hoofdstad van Denemarken is. Hoe durven ze ! Terwijl we zo belangrijk zijn !

Asteroid-B612 | 13-07-23 | 18:19

@meneer Q | 13-07-23 | 15:53: Hier worden geen handen afgehakt als ze iets gestolen hebben, worden niet van gebouwen afgeflikkerd omdat ze elektricien zijn (anders geaard), omdat we beschaafd schijnen te zijn. Alles wordt hier maar gepamperd omdat ze oh zo zielig zijn. Als we de straffen van het land van herkomst gaan instellen wordt het snel minder denk ik.

brie-de-penis | 13-07-23 | 19:25
▼ 2 antwoorden verborgen
-weggejorist-
appeltjesgroeneweide | 13-07-23 | 15:36 | 5
▼ 5 antwoorden verborgen

Kunnen we in afwachting van de verkiezingen het toelaten van asieleisers niet opschorten?

Sieg Hein | 13-07-23 | 15:36 | 2

Dat klinkt als gezond en nuchter verstand.

Maar ja. Dit kabinet ..

Nederlandop1 | 13-07-23 | 15:39

@Nederlandop1 | 13-07-23 | 15:39: nee hoor. Stel je voor. Dat ze een keer iets logisch doen. Aan de andere kant. Met de verkiezingen in hun achterhoofd zullen ze mss een krachtdadig optreden pretenderen

James_t_kruk | 13-07-23 | 17:51

-In dit land gaan "asielzoekers" na een paar jaar volijk op vakantie naar hun "ontvluchte"thuisland...
-Iedereen, ook alle asiel-familie-oudjes, krijgen AOW in Nederland en als het te weinig is er gewoon aanvulling uit ander potje
-meest schandalige is nog: bij aanvraag AOW slechts 5 vragen.... waarvan 1... moeten wij Uw geld naar een buitenlandse bank overmaken??......

hagelkruis | 13-07-23 | 15:34 | 2

En als je als nederlander wil emigreren wordt er elk jaar 2% van de aow afgesnoept door de NL overheid, Werkenden weten ze wel te vinden, zelfs als ze uit deze ellende weg willen

brie-de-penis | 13-07-23 | 19:27

"-In dit land gaan "asielzoekers" na een paar jaar volijk op vakantie naar hun "ontvluchte"thuisland...''

Het zijn dan ook geen van allen asielzoekers, maar gelukszoekers. Lieden die zichzelf hier uitnodigen om zich voorgoed hier te vestigen met het doel hun levensstandaard een enorme 'boost' te geven. Hetgeen de autochtone, hardwerkende Nederland mag betalen. Is al decennia zo.

Dr_Johnson | 13-07-23 | 20:59

Op een moment, als de klimaatramp vol doorzet, hebben we 10.000 per week aan de poorten. Wat ik je brom. Als het daar over de 50 graden wordt, verdorde oogsten, weggespoelde infrastructuur wegens de erosie van aanplant, dan is daar niks meer om van te leven en komen ze massaal hier naartoe.

Beste_Landgenoten | 13-07-23 | 15:18 | 17

@Clint Hardwood | 13-07-23 | 15:35: Hoeveel was het ook al weer? 0,0000036 gr?

ChalinaRosa | 13-07-23 | 18:20

@meneer Q | 13-07-23 | 15:59: Says who?

ChalinaRosa | 13-07-23 | 18:22

Daarom investeren in dit soort projecten:
www.al-monitor.com/originals/2020/10/...
Het aanplanten van bos heeft meerdere voordelen:
- een koelere leefomgeving;
- vastleggen CO2;
- terugdringen woestijn;
- economische kansen voor de bevolking.

lekgoot | 13-07-23 | 18:27
▼ 14 antwoorden verborgen

Als het Dublin akkoord streng uitgevoerd zou worden, zou elke asielzoeker teruggestuurd kunnen worden naar het land waar hij of zij de EU is binnengekomen. Men reist door 5 of 6 landen om in Nederland asiel aan te vragen. Die landen waar men doorheen reist daar willen asielzoekers absoluut geen asiel aanvragen. De reden is dat de kans dat het wordt toegekend daar lager is als de 85 procent zoals in Nederland. Ook zijn de uitkeringen daar lager als bij ons. Via Schiphol komen ook geen asielzoekers binnen omdat met bij de aanvang van de reis een geldig visum of identiteitsdocument moet tonen. De enige manier waarop een asielzoeker volgens het Dublin akkoord legaal in Nederland asiel zou kunnen aanvragen is als ze met een bootje via een haven of badplaats aan de Noordzeekust komen aandobberen. Nou, daar komt er geen een binnen. Het asielbeleid en de zwakte van de overheid om het beleid goed toe te passen is een grote poppenkast. De media legt ook zijn steentje bij door nooit eens duidelijk door te vragen hoe de asielzoeker hier gekomen is. Mensensmokkelaars brengen de jongemannen met hun rolkoffertje tot aan 400 meter van de poort in Ter Apel. De middenklasse krijgt de rekening van dit drama gepresenteerd. Een groot schimmenspel wat vraagt om onmiddelijke maatregelen. Niet wachten tot november tot na de verkiezingen. Nu optreden! Eens een keer duidelijk handhaven om dit land in de toekomst leefbaar te houden. Daar is niks mis mee als je voor je eigen land met de daarbij horende normen en waarden kiest.

Pantoffelo | 13-07-23 | 15:15 | 2

MNGA!

Gladiator Fap | 13-07-23 | 16:00

Ja maar! Verdragen!.... Oh wacht.

Roeieber | 13-07-23 | 22:52

Overheidsgeld is te abstract. Haal het geld voor de asielstroom maar direct van iedereen zijn rekening. Dan gaan we eens kijken hoe snel de mensen in Den Haag staan. Ook de linkse deugers komen ineens uit hun holen als blijkt dat het ze een paar honderd per maand kost.

omwenteling | 13-07-23 | 15:13

Dan Utrecht. Daar hebben de statushouders voorrang t.o.v. nederlanders voor een woning. Daar zit de omhooggevallen opperhoofd Sharon Dijkstra (PvdA/GL)

Thoth | 13-07-23 | 15:11 | 1

Oh ja Utrecht, daar wil je niet dood gevonden worden, net als Amsterdam

Linke Soep | 13-07-23 | 16:36

Lees in dit verband ook de hallucinante 'Brief van de Dag' in de Volkskrant van ene Jan Rob Dijkstra, die aan 'deugwoede' oid lijdt:

"Laten we eerlijk zijn, als we echt willen kan Nederland best een miljoen vluchtelingen opvangen. Iedereen behalve mensen met een uitkering of het minimumloon levert 10 procent loon in. De komende vijf jaar zijn nieuwbouwwoningen alleen voor vluchtelingen..........
Wat ik van elke politieke partij zou willen weten is niet hoeveel vluchtelingen ze willen opvangen, maar hoe ze verdedigen dat er niet veel meer welkom zijn.''

Je leest het, maar gelooft het gewoon niet. Maar de Volkskrant vindt het kennelijk zo mooi, dat ze de onzin meteen tot Brief vd Dag bombarderen.

Verder nog een uitgebreide reportage vanuit Gambia, die voor mij weer eens bevestigt waarom het afgrendelen van de EU buitengrenzen - met hekken op land en pushbacks op zee - topprioriteit moet hebben. Dat halve land wil liefst hierheen komen, en Gambia natuurlijk niet alleen. Te veel om uit te kwoten. Maar lees het artikel zelf

Dr_Johnson | 13-07-23 | 15:03 | 10

@Gebakschep | 13-07-23 | 15:34:

Met 10 MLD loopt u 7 jaar achter, minstens.
Gekende (genegeerde experts, want men wil het niet weten, zie afgewezen moties die om een kostenberekening vragen), stellen dat de huidige kosten tussen € 24 - 30 MLD / jaar belopen, oplopend tot € 60 MLD uiterlijk 2040. (als dit land dan nog bestaat)

Milton_Styx | 13-07-23 | 15:39

Maar wat als het er twee miljoen worden, en drie miljoen, etc. Daar denken heldere lichtjes zoals Jan Rob Dijkstra (hoog Fatima Dakmar-gehalte trouwens) dan weer niet over na.

The Green*Machine | 13-07-23 | 15:40

Er is maar 1 land waar ze zo geschift kunnen zijn en dat is Nederland.

Asteroid-B612 | 13-07-23 | 16:22
▼ 7 antwoorden verborgen

Met die Dilan Yesilgoz gaan we nog een boel ellende beleven. Die kent maar een belang, en dat is haar eigenbelang.

Red shirt | 13-07-23 | 14:59 | 3

U bent een vrouwenhatende fascist. O nee, dat is als u kritiek heeft op Kaag. Uiteraard niet op Yesilgoz. Proest.

BoerKoekoek | 13-07-23 | 15:14

Gaat ze een Kaagje doen dan?

Clint Hardwood | 13-07-23 | 15:37

Red shirt
Hebben veel VVD-ers in het DNA.

demaup | 13-07-23 | 15:59

Onbegrijpelijk dat niet gewoon de deur dicht gedaan kan worden.

"Sorrie, we zitten vol.".

Gelukkig heb ik het onderdak voor mijn kinderen geregeld voor ze geboren waren.

Opleiding gaat bij beide goed, ambities hebben ze, ik schat nog een jaartje of tien.

GKJP | 13-07-23 | 14:55

Men moet bij de overheden eens persoonlijk verantwoordelijk gehouden kunnen worden voor wanbeleid. Een voorwaarde voor instappen in de EU was gesloten buitengrenzen. De actie die dus nu zou moeten volgen is vertrekken uit de EU. We komen wel weer terug als de buitengrenzen dicht zijn.

Stonecity | 13-07-23 | 14:53

Als Hugo deze week ongeveer 1000 woningen bijbouwt probleem opgelost, oh nee wacht….

OmdatHetKan | 13-07-23 | 14:53 | 1

Week 1, instroom 1000 asielzoekers.
Als Hugo deze week ongeveer 1000 woningen bijbouwt probleem opgelost.
Week 2, instroom 1000 asielzoekers.
Als Hugo deze week ongeveer 1000 woningen bijbouwt probleem opgelost.
etc etc

Stonecity | 13-07-23 | 14:55

Volgens Henk Kamp kwamen er vorig jaar 400.000 mensen naar Nederland. Dat staat in schril contrast met de 70k die verwacht wordt. Of was dat cumulatief?

Sliptong | 13-07-23 | 14:52 | 1

Die 400.000 is de totale immigratie. Daar gaat het aantal emigranten vanaf, zo'n 180.000 en dan heb je de netto immigratie.
'Migratiecijfers in perspectief: kennismigranten halen meer gezinsleden naar Nederland dan statushouders' stond afgelopen week in de Volkskrant, erger je maar niet aan de titel, het blijft de Volkskrant.
archive.ph/nL3Uq

grietmetgroenefiets | 13-07-23 | 15:00

De geestelijk Imans vertellen soms hele zinnige dingen:
www.dumpert.nl/top/dag/?selectedId=10...
Als PVV zou ik dit filmpje laten zien als ik 5 min spreektijd had !
Polisch system vijf sterren :-)

Wally7 | 13-07-23 | 14:51 | 1

De horror. Het plebs weet het wel, maar onze regeringen... struisvogels.

Graeme Reaper3779 | 13-07-23 | 15:20

Hebben ze die asieleisers en gelukszoekers al verteld dat er in verband met stikstof helemaal geen huizen gebouwd worden en dat ze eerst 18 jaar onder een brug of viaduct moeten slapen voor ze aan de beurt zijn.

Osdorpertje | 13-07-23 | 14:50 | 2

Correctie. Zij krijgen wel de huizen... het zijn onze kinderen die onder "de brug" kunnen.

halfvolle glas | 13-07-23 | 14:52

Ook bruggen mogen niet gebouwd worden hoor

apek00l | 13-07-23 | 15:09

Meer “gammele gammele” bootjes.

Normpje | 13-07-23 | 14:50

Kaag kan als tolk bij het COA aan de gang; ze kan Arabisch.
Nu kan ze veel asielzoekers toelaten, precies de natte droom van D66-ers.

meneer Q | 13-07-23 | 14:48

Grip krijgen op immigratie betekent dat we ook een deur moeten hebben welke op slot kan.

DenkenDanDoen | 13-07-23 | 14:45 | 1

Inderdaad.

civilian | 13-07-23 | 14:50

Bij andere media vandaag, is de wens de vader van de gedachte:

..... de afgelopen zes maanden hebben zo'n twintigduizend asielzoekers, en nareizigers zich gemeld bij de Immigratie- en Naturalisatiedienst (IND). Dat is tegen de verwachting in vergelijkbaar met vorig jaar.

Ervaringsdeskundige | 13-07-23 | 14:45 | 2

lager dan de verwachting: LOL

Ervaringsdeskundige | 13-07-23 | 14:46

Vergelijkingen maken gaat altijd mank.

demaup | 13-07-23 | 16:01

Dilan gaat ons laten verzuipen in asielzoekers.

Normpje | 13-07-23 | 14:44

Kan iemand me uitleggen waarom het er altijd zo rond de duizend zijn?

Mr_Natural | 13-07-23 | 14:43 | 6

uw Van Moof fiets kost 3999 klinkt aanzienlijk minder dan 4001. Prijselasticiteit vertaalt naar migratie acceptatiegraad elasticiteit

HetOorAakel | 13-07-23 | 14:54

Het echte gevaar komt vanuit extreem rechtse hoek. Daar moet u het vizier op houden zodat u links en fundamentalistisch rechts ingehaald kan worden.

Sliptong | 13-07-23 | 14:55

Is een logaritmische schaal. De volgende correctie komt bij 10000.

pa_niek | 13-07-23 | 15:00
▼ 3 antwoorden verborgen

Kan de islamisering weer verder gaan. Tegen die tijd is de heks Kaag bezig in Europa nog meer ellende te kweken.

Linke Soep | 13-07-23 | 14:41 | 2

Nederland is al geislameerd. Jij bent niet meer welkom hier. Rot je even op richting Paraguay? Alvast bedankt.

Cobarde | 13-07-23 | 14:54

@Cobarde | 13-07-23 | 14:54: 90% Rooms Katholiek, weinig protestanten en grefos die maar al te graag bukken onder de islam. Klinkt goed. Dank voor de tip

Linke Soep | 13-07-23 | 16:39

Nou, Yesilgöz, zeg het maar. Tijd om de kat uit de boom te kijken is er niet.

radiatorknopje | 13-07-23 | 14:39

Noodwet, noodstop. Duidelijkheid voor iedereen.
Als er een nieuw kabinet is geformeerd verder kijken.

ratelaar | 13-07-23 | 14:34 | 1

Van mij krijgt zij het voordeel van de twijfel. Echter als kind van asielzoekers gaat zij dit nooit hard aanpakken.

Ray Skak | 13-07-23 | 14:49

Dat wordt weer gezellig in Ter Apel en Budel.

thanseeuwen | 13-07-23 | 14:34

Wie zich in Ter Apel nu meldt is de EU-oogst van vorig jaar zomer/herfst, ze komen allemaal met busjes uit Italië/Duitsland en hebben van daar uitgedeelde goede kleding/schoenen aan. Allemaal weldoorvoed, mannen met buikjes geen uitzondering, allemaal een mobiel (vrouwen mogen dat niet). Nederland is het gratis paradijs en de Hollandse wokers huilen bij ieder kindersnoetje door de MSM, waar al lang geen echte journalisten meer werken. Wat een land.

hagelkruis | 13-07-23 | 14:34

kan de Nato er niet wat tegen doen. De EU zelf lukt dit niet, buitengrenzen met visumplicht. Alle soorten inlichtingen HUMINT, SIGINT, IMINT, EAWACS, SOSUS/IUSS om de rus in de gaten te houden en te weren. Mensensmokkelaars met gelukszoekers in gammele bootjes lukt niet. Zelfs uit de VVD klonk stemmen als Assad met rust was gelaten was die massale instroom niet gebeurd

HetOorAakel | 13-07-23 | 14:26

Asiel
Achillishiel

goudse klaas | 13-07-23 | 14:26

Het 'migratieprobleem' is een zelf gecreëerd non-probleem. Er is ruimte zat voor vluchtelingen, alleen worden de plekken waar die mensen kunnen wonen, al bezet door expats, pretstudenten uit het buitenland, of worden ze als extra vakantie-woning gebruikt. Het probleem is redelijk eenvoudig op te lossen. Pensionado's moeten uit dit land. weg. Er staan in Frankrijk, Spanje en Italië hele DORPEN leeg, stuur alle Noord-Europese pensionado's daar heen, is er weer ruimte ZAT voor jonge vluchtelingen die weer wat bij kunnen dragen. Knap die dorpen wat op, leg glasvezel aan en deporteer ALLE 66 plussers daarheen.

m@rkus | 13-07-23 | 14:23 | 23

@m@rkus | 13-07-23 | 14:29: Nee, we willen geen BV Nederland. Een land is geen bedrijf. Daarom is het beter om mensen die hier hun hele leven hebben gewoond hier gewoon te laten wonen, als ze daar zin in hebben. Mensen die hier niet vandaan komen en hier toch graag willen wonen, zijn hier welkom totdat de meerderheid van de huidige inwoners dat niet meer wil. Wat dat betreft zou het goed zijn als het aantal expats ook eens ter discussie werd gesteld.

grietmetgroenefiets | 13-07-23 | 16:27

@m@rkus | 13-07-23 | 15:57: het gaat niet om het kleurtje van het velletje, maar om de aan- of afwezigheid van islam. Dat is de cruciale factor die steeds over het hoofd wordt gezien.

Asteroid-B612 | 13-07-23 | 16:27
▼ 20 antwoorden verborgen

Die instroom moet ivm de energietransitie uitstroom gaan worden. Scheelt een slok op een borrel op vrijwel ieder dossier

richardsp1 | 13-07-23 | 14:22

Kaag gaat weg = -1. Het begin is er.

pollens | 13-07-23 | 14:20 | 1

En er komt een woning vrij. Kunnen vast wel een stuk 10 asielzoekers in, ook leuk voor de buurt, een beetje kleur in de straat...

4HoogAantWater | 13-07-23 | 14:46

Hebben ze dat nu al controversieel verklaard of zo?

Tiscali-2 | 13-07-23 | 14:19

Wat ben je een ploert als je als ambtenaar al die gelukszoekers binnenhaalt zonder dat er voorzieningen zijn om ze op te vangen. Wat is er mis met opvang in de regio? Dan kun je er ook nog meer helpen.
Helpen is dus niet het doel. Of men is gewetenloos bezig en verdient er geld aan.

Deflatiemonster | 13-07-23 | 14:18 | 3

Een heel leger aan Nederlanders die willens en wetens meewerken aan de omvolking. Het is cru, maar wel waar.

martymcfly | 13-07-23 | 14:23

* binnensmonds iets ongepasts met bevel is bevel in een andere taal mompelen doet *

Kapitein Sjaak Mus | 13-07-23 | 14:31

@Kapitein Sjaak Mus | 13-07-23 | 14:31:
* En een bijbel neerleggen doet *

Louter Leuter | 13-07-23 | 14:36

EU-Modus : Je moet geen hogere hekken, maar een grotere tafel kopen ...

MagnificentRon | 13-07-23 | 14:18 | 1

mits het materiaal voor de tafel afkomstig is uit ekologies-gecertificeerde bron.

FrankVeer | 13-07-23 | 14:32

Waarom niet in al die landen informatie verspreiden over hoe het echt in Nederland is? Een zompige griepzooi zonder woningen, veel te druk met allemaal korte lontjes en acht maanden lang per jaar bagger weer. Ik zou dan wel uitkijken om daar naar toe te gaan. Wel of geen Miele.

Zapata10 | 13-07-23 | 14:16 | 3

En uitleggen dat je driehoog-achter, met je uitkering en toeslagen, ook niet gelukkig gaat worden. Je houdt bijna geen cent over en bent verder kansloos, als je geen fatsoenlijke diploma's hebt en de taal niet spreekt.

Het veel te positieve beeld dat ze hebben moet eens flink worden bijgesteld. Kijken of ze nog steeds zo happig zijn om hierheen te komen (en eventueel hun leven in de waagschaal te stellen).

Het aanmoedigingsbeleid moet veranderd worden in een ontmoedigingsbeleid, zo snel mogelijk.

ChupaChupa | 13-07-23 | 14:34

@ChupaChupa | 13-07-23 | 14:34: Daar geloof ik niets van. Bij deze mensen is vaak geen enkele motivatie aanwezig om zich in de Nederlandse maatschappij in te burgereren. Die gaan bij hun eigen mensen zitten, (landgenoten, geloofsgenoten), zeker als daarvan al een aanzienlijke gemeenschap is. Dit hebben we in duitsland ook gezien. Zo ontstaan langzaamaan parallele samenlevingen. Zaken doet men onderling. Evt. conflicten worden onderling opgelost. Die uitkering en toeslagen is gewoon bonus, dan kan je de hele dag lekker in het koffiehuis hangen. Maar goed, Nederland wil dit dus. Dat is duidelijk.

Asteroid-B612 | 13-07-23 | 17:01


Hoofdelijke aansprakelijkheid voor ( afgelopen en afgetreden politici), kan dat eindelijk vormgegeven worden ?

Het gemak en de vrijblijvendheid waarmee nu makkelijk doei gezegd wordt , kan gewoon niet bij deze majeure sloop en vernietiging van een vredig en welvarend land........

2CVOcean | 13-07-23 | 14:16

De grootste sta-in de weg na Bikker is gelukkig opgestapt. Wanneer gaan ze nu echt eens iets doen aan de instroom of denken ze dat het vanzelf stopt in Den Haag. Onorthodoxe maatregelen zoals de noodtoestand maar eens uitroepen, even alle verdragen aan de kant.

Maar het zal wel dweilen met de kraan open blijven.

Wattman | 13-07-23 | 14:15 | 6

@_pacman_ | 13-07-23 | 14:16:
Alleen missionaris en alleen als het voor de voortplanting is. Thinking of England.

Louter Leuter | 13-07-23 | 14:39

Een alternatief, zie
Milton_Styx | 13-07-23 | 15:07

Milton_Styx | 13-07-23 | 15:11
▼ 3 antwoorden verborgen

Iedere jaar een complete stad aan inwoners erbij…

Wijze uit het Oosten | 13-07-23 | 14:13 | 4

Moet je je voorstellen wat het kost. Infrastructuur, huizen, artsen, tandartsen, politie, scholen, onderwijspersoneel, ziekenhuizen, specialisten, verpleegkundigen en ga zo maar door.

ChalinaRosa | 13-07-23 | 14:26

@ChalinaRosa | 13-07-23 | 14:26:

We lopen helemaal vast, iedereen gaat dit uiteindelijk aan den lijve ondervinden, ook D66'ers/GroenLinksers die geen tandarts of huisarts meer kunnen vinden.

Wattman | 13-07-23 | 14:49

@ChalinaRosa | 13-07-23 | 14:26:

Een grove schatting, met twee vingers in de lucht, bij oostelijke wind, met een minimale sterkte van 3 Bft, zonder regen (voor de droge ogen)

Een instroom van 1000/week, vraagt o.a. per week toevoeging in het maatschappelijk omveld van minimaal 1 huisarts, 1 school, 5 politieagenten,, 50 cellen, 1 rechter, 2 banden en een brancard plus chauffeur voor een halve ambulance, 5 verpleegkundigen, 5 psychologen, 50 leraren, 500 huizen en 20.000 nieuwe werkenden om via de belastingen de kosten op te hoesten!

Per week!!!

Vermenigvuldig dat met 4 voor een cumulatief per maand, maal 12 voor het jaar, dan keer 5 ivm nareizigers.

20.000 x 4 x 12 x 5 = 4.800.000 nieuwe arbeiders per jaar benodigd om gratis geld uit te delen, waarbij de extra faciliteiten voor hen, buiten de berekening zijn gelaten.

Allee, we zijn failliet hee !!!

Welke zotten denken nog dat zo een free lunch nog op te brengen is?

Beter bezetten we met z'n allen zo'n shithole tropenparadijs, trappen iedereen eruit, waar die toch allemaal naar het westen wilden, niet gekomen zijn, wegens te duur en beginnen daar opnieuw.

Milton_Styx | 13-07-23 | 15:07
▼ 1 antwoord verborgen

Dit aantal gaat als gevolg van de demissionaire status van het kabinet en de inwerkingtreding van 'de Tunesie-deal' alleen maar verder oplopen.

_pacman_ | 13-07-23 | 14:12

De vraag die ik me stel is van welk percentage van mensen die met een bootje de EU binnenstromen, komt uiteindelijk in Ter Apel terecht?

Haberdoebas | 13-07-23 | 14:12 | 3

100%

Johan1235 | 13-07-23 | 14:19

Ter Apel aan zee, uweettog?

Graaisnaaiert | 13-07-23 | 14:46

@Graaisnaaiert | 13-07-23 | 14:46: En komt oproer tegen de overname van het plaatselijke AZC door het COA. Dreigen met dagelijkse Berberbussen naar Amsterdam lijkt te werken.

Haberdoebas | 13-07-23 | 17:04

Iedere maand wint EEN Nederlander de miljoen in de staatsloterij. De kans op die hoofdprijs is ongeveer 1 op 3 miljoen. Met een miljoen ben je een levenlang onder de pannen, tenminste als je geen stomme dingen met het geld doet. De overheid geeft iedere maand zo'n 4000 soortgelijke hoofdprijzen weg zonder dat de winnaar een lot hier heeft gekocht.

Gebakschep | 13-07-23 | 14:11 | 3

1 miljoen is niet genoeg voor een levenlang onder de pannen. Stel u leeft nog 50 jaar na het winnen van de prijs. Dat is slechts 20.000 per jaar. Gemakshalve laat ik ik rente-inkomsten, belastingafdrachten op vermogen en inflatie achterwege maar dat is bepaald niet voldoende voor een zorgeloos leventje.

_pacman_ | 13-07-23 | 14:19

@_pacman_ | 13-07-23 | 14:19: Over een miljoen moet je fictief rendement van 5.53% nemen met een inkomstenbelasting van 31%. Dat is 17K Euro inkomstenbelasting (zonder vrijstellingen). Een echt rendement van 5% over 1 miljoen is 50K. Na belasting nog 33K netto te besteden. Dat is vergelijkbaar met een inkomen van 45000 Euro bruto in loondienst. Maar de grootste vraag is waar verdienen al deze onbekende onuitgenodigde gasten zo'n hoofdprijs aan?

Gebakschep | 13-07-23 | 14:35

Haha, i miljoen genoeg. Kom nou toch. Een beetje rijtjeshuis kost in aanschaf 4+ ton en dan zit je met de jaarlijkse kosten en lasten. 1 miljoen anno 2023 is effectief 3 ton anno 2002. En toen was dit land stukken leefbaarder en aangenamer.

Graaisnaaiert | 13-07-23 | 14:46

Welkom, welkom, welkom. Blijft welkom allen uit elk land. Liefst de mannen.

Is dit nog nieuws? | 13-07-23 | 14:11

Ik begin al vast te sparen voor onze nieuwkomers, omdat ik schat dat de belasting omhoog gaat om dit allemaal te kunnen betalen. Verleden jaar had ik ook gespaard voor mijn zoon die al 10 jaar ingeschreven staat voor een woning, maar dat ging niet door, omdat een aantal woningen aan statushouders werd toegewezen.
ik heb mijn zoon gerustgesteld en gezegd dat hij mogelijk in 2032 aan de beurt is, dan is hij 36 jaar.

johnyl | 13-07-23 | 14:11 | 6

Niet meer links stemmen kan ook wellicht wat helpen.

At_Dawn_They_Sleep | 13-07-23 | 14:24

Ziet u , en u altijd maar zeggen dat we het dankzij ons kabinet het zo goed hebben. Ik had het ook..gewoon vrij sector gehuurd voir de 3 kids , ze verdienen geld en ik garant..dus het kan wel , Johnny

Hetiswathetis | 13-07-23 | 14:57

@Gebakschep | 13-07-23 | 14:21: Mijn advies aan de jongere generatie: leer een (echt) vak en maak dat je hier wegkomt.

Here's Freddy | 13-07-23 | 15:11
▼ 3 antwoorden verborgen

Buiten slapen gaat weer eens heel groot worden.
Kennelijk lezen ze geen nieuws.
Hugo bouwt geen huis en dat gaat niet verbeteren voorlopig.
Ondertussen gaat de instroom onverminderd door, vragen om problemen.
Hoe achterlijk kan de overheid zijn om gewoon maar door te blijven kloten?
Maar laat ze maar gaan.
Hoe meer mensen op straat liggen hoe beter.
Laat NL alstublieft een slechte naam krijgen in de wereld.

Ruimedenker | 13-07-23 | 14:10

Door dit soort berichten krijg ik steeds vaker visioenen van grote, hoge hekken.....

LoesjeP | 13-07-23 | 14:10 | 11

Denkend aan Ne'erland
zie ik hoge hekken
niet om oneindig
laagland staan,
Om maar weer eens te varieren op een gedicht van Marsman.

Lu_Tze | 13-07-23 | 14:30

@Zapata10 | 13-07-23 | 14:11: Schengen had het moeten blijven, open voor de handel en verlegging van de BTW .. Het had zo mooi kunnen zijn .

Hetiswathetis | 13-07-23 | 14:53
▼ 8 antwoorden verborgen

Nederland vind ik geen opvang in de regio voor Oekraïners. Dat land grenst aan 7 landen en niet aan de Noordzee. Het is overvol hier.

Piet Karbiet | 13-07-23 | 14:08 | 5

@Zapata10 | 13-07-23 | 14:12: dat denk ik niet, in Oostenrijk en Duitsland willen er al zo’n 40% niet terug, dat % zal hier in Nederland niet veel minder zijn

geineonnuther | 13-07-23 | 14:17

@Zapata10 | 13-07-23 | 14:12: Dat denk ik niet. Velen zullen blijven.
En denk je dat de mannen en jongens die niet meegevochten hebben aan het front verwelkomt gaan worden of gestraft?

ChalinaRosa | 13-07-23 | 14:31

@ChalinaRosa | 13-07-23 | 14:31: Die gaan het cachot in. Zelenski is niet zoveel anders als , u weet wel. Valdamort Putin

Hetiswathetis | 13-07-23 | 14:52
▼ 2 antwoorden verborgen

Maar... maar... maar we hebben toch een deal met Turkije en Tunesië? Dat kost een paar honderd miljoen maar dan heb je ook niets. Hopeloos dit.

Zapata10 | 13-07-23 | 14:08

In een week!!! 50.000 op jaarbasis.. Dit moet snel stoppen.

bqbq | 13-07-23 | 14:07 | 2

Dit loopt al twee jaar hoor, in dit tempo ...

MagnificentRon | 13-07-23 | 14:13

Dit loopt al 50 jaar.

de Voorzittert | 13-07-23 | 17:44

@Adriel | 13-07-23 | 14:09:
Wat voor sticker je er ook op plakt, ze moeten allemaal wonen.

Der Schnitzeljäger | 13-07-23 | 14:20

Dat CBS zit er standaard 250% naast, hetzij erboven, hetzij eronder. Zonde geld, mag je meteen afschaffen van mij. De schade die die club aanricht is vele malen hoger dan als we zelf gaan meten hoe of wat.

Graaisnaaiert | 13-07-23 | 14:44
▼ 1 antwoord verborgen

Gaat goed met AI in Nederland.

Allochtoonse Intelligentie.

Kaas de Vies | 13-07-23 | 14:05

Dit kabinet legt dit jaar 42 miljard aan kosten bij de volgende generaties neer. Rutte heeft in de afgelopen 12 jaar de toekomstige generaties een schuld in de schoenen geschoven veel groter dan de schuld die Griekenland had.

Gebakschep | 13-07-23 | 14:18

Plus veel ge-etter op straat.

hotmint | 13-07-23 | 18:59

Remigratie

dhr.Koffiedik | 13-07-23 | 14:04 | 3

En snel een beetje.

bqbq | 13-07-23 | 14:08

Ik stel voor zij nemen ons land, wij nemen hun landen. Dan over 10 jaar is de wereld een paradijs en is het hier een shitzooi.

Calastir | 13-07-23 | 14:28

@Calastir | 13-07-23 | 14:28: maken we er daar een paradijs van. Grondstoffen hoeven we opeens niet meer te importeren, goed klimaat en genoeg ruimte om eten te verbouwen , ruimte voor *onze* huizen. Probleem is echter dat ze dan opeens weer terugkomen, aangezien de “nieuwe cultuur” nogal wat problemen heeft veroorzaakt in Europa.

danzegikhettochniet | 13-07-23 | 15:11

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Kansino. Hét online casino van Nederland.
Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online casino Nederland | LOESOE - nieuws en entertainment
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | CoinMart
online bookmakers in Nederland