AZC Zandvoort vuistdiep in naakt-cruisende gays
LOL. Spreidingswet krijgt geheel nieuwe invulling...
Heerlijk knullig gemeentepolletiek filmpje van Zandvoort Inside. Over de komst van een AZC in Zandvoort. De Spreidings- Dwangwet is nog geeneens door de Kamer(s), maar Uw Overheid en het COA zijn al bezig met de uitvoering ervan. In iedere fatsoenlijke democratie ga je dan als bestuurder head first van een flatgebouw gegooid. Maar niet in Nederland. In Zandvoort zijn ze van plan om 65 ericvanderburgers op te vangen op parkeerplaats De Zuid. Tot grote woede van De Omwonenden. Het Haarlems Dagblad was erbij
Dat het het bestemmingsplan gewijzigd kan worden voor de komst van een azielzoekerscentrum gaat er bij de Zandvoorters simpelweg niet in. Een vrouw vertelt dat ze zich heeft ingezet om op die plek een speeltuintje te krijgen, maar dat ze geen toestemming kreeg van de gemeente vanwege de bescherming van planten en dieren. En volgens een andere bewoner mag er al sinds 1958 niet op die plek gebouwd worden. „En nu kan het ineens wel”, zegt hij boos. Vanaf de achterste rij schreeuwt iemand: "Eigen volk eerst!”
Villawijk
De veiligheid in Zandvoort is ook een zorg voor veel bewoners. Een vrouw voorziet overlast door ’buitenlanders’. „Er lopen de hele zomer jonge meiden in korte shirtjes rond”, zegt ze venijnig. „Een asielzoekerscentrum in de buurt van het strand is de kat op het spek binden.” Hoewel de meeste aanwezigen het hier luidkeels mee eens zijn, klinkt er ook een gemompeld ’wat een vooroordelen allemaal’.
Om met Robert Loesberg te spreken; een vooroordeel is een volwaardig oordeel. Kijk, parkeerplekken zat in Zandvoort, behalve als het mooi weer is. Dan komen 100.000 pax naar het strand en de trein stopt zo'n beetje in de duinen. Alle MaxFans en rechtsmensen gaan naar het noorden bij het circuit, moekes met kinderen en dolfijnenjumpers in het midden, de rest van de wijven trekt naar het zuiden waar het naaktstrand is. En de cruisende gays in de duinen achter strandtent Fosfor. What could possibly go wrong?
Reaguursels
InloggenUitslag tweede kamer verkiezingen Zandvoort 2021:
VVD + D66 + CDA + CU: 50,88% van de stemmen.
PVV 14,93% van de stemmen.
Je krijgt waarop je stemt. Geen medelijden dus met die Zandvoortse NIMBY's. Zit er maar lekker op.
Ervaring uit Bergen aan Zee.
Enkele jaren geleden opvang in Hotel de Duinen, 50 meter van de strandopgang.
De toenmalige GL burgermeester vond dat het allemaal probleemloos verliep, maar ik was er getuige van dat de badgasten daar anders over dachten.
Zo werden er op schofferende wijze "selfies" gemaakt vlak voor dames in badkleding, en werden op het strand liggende vrouwen aangesproken.
Het leidde ertoe, dat een aantal badgasten hun spullen pakten en weggingen.
Leuk sfeertje....
HAHAHA, in your face! Ja, dat krijg je nou van zo’n spreidingswet, dan gaan ook de boven-ons gestelden er aan. En dan komen allerlei kul-argumenten die de gewone man(/vrouw) niet kan of mag aandragen want anders ‘racistisch’, naar boven.
Maar dit zijn goede ontwikkelingen, want pas op het moment dat de invloedrijken aan het kleed gekomen worden zal er wat gaan veranderen.
TK2025; Zandvoort-zuid stemt BBB! (Of in ieder geval niet op het huidige kartel.)
Als je zo'n bericht leest snap je wel waarom mensen niet op nog meer asielzoekers zitten te wachten:
"DUISBURG - De Duitse politie heeft een verdachte opgepakt voor een steekincident eerder deze week in een sportschool in Duisburg. Het gaat om een 26-jarige Syriër, schrijven Duitse media. Hij zou in de nacht van zaterdag op zondag in zijn woning in Duisburg zijn gearresteerd. Bij het incident van dinsdag raakten vier personen zwaargewond."
www.telegraaf.nl/nieuws/301482127/ver...
Wat doen we ons aan in West Europa ?
Gaan we eindelijk eens op een zuidelijk vakantie land lijken en is het weer niet goed, ook al gezeur ingeval het hier war warmer wordt, gezeur, wees blij immers over een poosje doen we toch gewoon waar we zin in hebben. Doen veel nieuwkomers ook, krijgen er zelfs overheidssteunbij dus gewoon zelf ook doen
Zal vast weer gezegd worden dat de dader zwaar getraumatiseerd is en/of met psychologische problemen kampt, maar absoluut geen sprake van door religie geïnspireerd terrorisme
@batvoca2 | 23-04-23 | 16:56:
NOS verzwijgt gewoon dat het om een Syriër gaat op tv en internet.
Wat doen we ons aan in West Europa ?
Simpel: om de machtsgeile technocraten in Brussel 20k per maand te kunnen betalen, moet de bevolking verdeeld worden, waardoor de kans op een grote Anti-EU-beweging bij de stembus kleiner wordt. Hoe meer spanningen, hoe meer verdeeldheid. En ja, spanning krijg je gegarandeerd als je mensen bij de vleet binnenlaat uit culturen die haaks staan op de westerse waarden.
Dat ‘tegelijkertijd gaan we ervan uit dat de overheid met een structurele oplossing voor dit probleem aankomt zetten’. Dat zegt iedereen nou wel en deze burgemeester ook maar welke oplossing en voor welk probleem? Dat zouden ze nou eens moeten vragen aan deze politieke praatjesmaker.
Geen zorgen, alle asielzoekers zijn immers homo. Tenminste, dat moeten ze van Stichting Vluchtelingenwerk (hallo Postcodeloterij!) zeggen.
Het anaal-ridder-circus in de duinen wordt dus nog spannender met het AZC in de buurt. De kick wordt nu eenmaal heftiger naarmate de risico's groeien.
Hoewel, buiten die gruwelijk lelijke appartement toren daar, zijn er niet teveel hoge gebouwen waar een AZC-import kansenparel een cruisende homoseksueel vriendelijk naar toe kan begeleiden.
Ben eens benieuwd of het bij billen-prikken blijft daar in die duinen.
@Gizmo579 | 23-04-23 | 19:59: Ik zou zeggen "ga eens kijken"..
De nood is groot. Maar er zijn ook mogelijkheden. Als het zo makkelijk is om het bestemmingsplan aan te passen om een AZC te krijgen, dan stel ik voor om in elk Natura2000 gebied een AZC te bouwen. Dan hebben we in ieder geval de stikstof crises opgelost!
Heb er geen medelijden mee. De meeste Nederlanders zijn ook gewoon walgelijke en hypocriete mensen.
Naar de buitenwereld toe willen ze graag deugen, maar vervolgens gaan ze klagen als dat volk uit (Noord-)Afrika en het Midden-Oosten in hun eigen woonomgeving wordt geplaatst. "Plaats ze ergens anders" roepen die hypocrieten dan, zodat andere mensen ermee worden opgescheept.
Zolang Nederlanders pro-immigratie en pro-Islam blijven stemmen, krijgen we als land wat we verdienen.
De meeste mensen voelen zich kennelijk toch op de een of andere manier gedwongen om, geheel politiek correct, te zeggen "dat voor échte vluchtelingen opvang wel mogelijk moet zijn".
Dus zo lang er niet unaniem wordt gezegd dat we álle immigratie eens drie jaar lang on hold moeten zetten en orde op zaken moeten zetten in dit land, zal het door blijven gaan zoals het nu gaat.
Immigratie is geen ontwikkelingshulp. Zo wordt het wel gebracht door overheden en kerken, en het meevoelen met derdewereldlanders zit hier nog diep ingedreind bij het calvinistische volk. Het verbijsterd mij dat niemand zich verzet tegen de eenzijdigheid binnen de migratie. Waar zijn de vluchtelingen uit Hongkong, de deserteurs uit Rusland, de natives uit Canada, de werkloze Grieken, straatarme Engelsen, enz. Het is een islamitische turksarabische volksverhuizing en meer niet. Niemand roept ho.
@zeurmachine | 23-04-23 | 12:48: Inderdaad ik vind dat je voor de diversiteit ook wel wat arme Braziliaanse of Filipijnse dames mag opvangen en alles uit Afrika en omstreken even on hold mag zetten.
@zeurmachine | 23-04-23 | 12:48: niet alleen een mosliminvasie. Tegelijkertijd ook een invasie uit donker Afrika.
En door die spagaat, geen duidelijk beleid, pappen en nat houden gaan we langzaam naar de klote als NL.
NL-ers zijn idd een naar volk, chagrijnige onvergelijkte verwende naïeve simpele zielen oftewel kuddevolk.
Cruisende gays en een azc . Dat klinkt als een regenboog walhalla voor GroenLinks.
Mits op 'gepaste afstand' van hun eigen woningen: Pak 'm beet 20 kilometer.
Die hele dwangwet wordt een drama voor de overheid. Je kunt niet iemand op een vriendelijke manier z'n tanden uit zijn bek slaan. De lelijke aanblik van het ongebreideld door de strot duwen van ongewenste buren kan dan niet meer verborgen worden achter statistieken, EU smoesjes en verheven principes. Lokale politici zullen moeten gaan manipuleren, liegen, verloochenen en onmogelijke bochten wringen. Het enige dat nog harder zal groeien dan het aantal nieuwe buren is het aantal mensen dat de overheid niet meer vertrouwt.
Die dwangwet gaat ervoor zorgen dat écht fout extreem-rechts steeds meer zal opkomen. En dan heb ik het niet over Wilders-figuren.
Tjah "vooroordelen" die gebaseerd zijn op feitelijke, statistisch relevante informatie zijn natuurlijk ongeldig als ze niet "woke" zijn...
Die dader van Duisburg is gepakt. Ook niets over uiterlijke kenmerken. Zodat vooroordelen vooral op de onderbuik ipv feiten geschoven kunnen worden.
@letopuwzaak | 23-04-23 | 12:10:
In de telegraaf: "... De Duitse politie heeft een verdachte opgepakt voor een steekincident eerder deze week in een sportschool in Duisburg. Het gaat om een 26-jarige Syriër, schrijven Duitse media. Hij zou in de nacht van zaterdag op zondag in zijn woning in Duisburg zijn gearresteerd..."
@Wering | 23-04-23 | 12:18:
Ah, ok. Dank. Nou, verrassend... maar dat zijn natuurlijk allemaal onderbuik gevoelens.
@Wering | 23-04-23 | 12:18: sssstttt…. nou denken we gelijk dat ALLE Syriërs slecht zijn. Dat gepolariseer ook…
@DankeSchon | 23-04-23 | 13:22: nou de graag gebruikte definitie "niet-veilige landier kan ook de vuilnisbak in.
2021, cijfers immigratie, emigratie, cbs, naar m/v. leeftijd, herkomst
opendata.cbs.nl/#/CBS/nl/dataset/8545...
In: 252.528 - uit: 145.330 - saldo: 107.198
Het gaat niet alleen om huizen en (mogelijk) levenslange kosten en huizen voor die 107.198 immigranten, maar hoe lang kunnen we de kosten voor 252.528 per jaar opvangen nog dragen?
En het worden er meer en meer. zie samenvatting rapport 103 WRR:
www.wrr.nl/publicaties/rapporten/2020...
We krijgen een "vlottende samenleving" met een steeds grotere rol voor gemeenten, "want dáár moet het echte samenleven plaatsvinden...."
'Migratiesamenleving.' Het volgende niet bestaande woord dat poefff ineens in politieke uitbraakselen te vinden is.
Die cruisende homo's in de duinen vind ik ook al sinds jaar en dag een aanfluiting. Je kunt daar met goed fatsoen niet normaal langsfietsen, als je vogels wil spotten en je kijkt iets te lang naar een bepaalde struik of bosje zie je alweer zo'n vaag hoofd uit de bosjes opduiken met een verdwaasde blik in de ogen... Gênant!
'Kijk's naar het vogeltje!' is zeker niet grappig.
Voooogeltje wat zing je vroeg. Is de nacht niet lang genoeg.....
Zijn cocks dan geen vogels?
Vogels zijn slecht voor het milieu want stikstof
Nederland is vol.
Vol = vol
Dus als ik het goed begrijp zegt de wethouder dat een glijbaan niet kan, vanwege stikstof en vleermuizen. Een asielzoekerscentrum kan wel op dezelfde plek kan, althans als het COA “onderzoek” naar stikstof en vleermuizen positief uitvalt. De wethouder zegt dat het onderzoek naar stikstof een ingewikkeld onderzoek wordt.
Misschien moet het COA dat bureautje erbij halen die heeft onderzocht dat een biomassa boomverbrandingsinstallatie goed is voor het milieu. Succes gegarandeerd.
Er waren hoge kosten verbonden aan het plaatsen van een glijbaan aan het plaatsen van een AZC nog hogere.
Als het COA die wil betalen vindt de W.houder dit prima, zo had ik het begrepen.
Gratis tip van Johan Vollebroek:
Stikstof procedure starten en er komt geen AZC.
Dat werkt alleen als het ook de overheid zo uitkomt.
@Sjeintje | 23-04-23 | 11:34:
Stikstof wet is een onderdrukkings middel geworden
Geinig om je tip aan de redactie terug te zien. Of gewoon een gevalletje toeval.
Loesberg! Pritt kent zijn klassieken.
Alles is ingewikkeld volgens deze wethouder. Misschien ligt het wel aan hem dat hij het allemaal ingewikkeld vindt. Dit is de kwaliteit van gemeentelijk bestuur in Nederland. Wat een treurnis...
Ik heb mijn regionale dagblad opgezegd vanwege het smalend-linkse toontje.
Doei Haarlems Dagblad.
Heb heel Haarlem in de afgelopen jaren zien afglijden naar Amsterdam light. Mooi voor het vastgoed maar de sfeer is er wel uit.
DPG adept?
Dacht aan de Gelderlander daar laten ze ook van die linkse dwazen rubriekjes vullen kritiek mag niet comments komen er niet door heen, zielig stelletje.
Mocht BBB behalve boeren ook het asielbeleid gaan opschudden dan worden ze alleenheerser vermoed ik.
Als PVV-er krijgt BBB mijn stem als ze de asiel tsunami gaan aanpakken.
@meneer Q | 23-04-23 | 13:45: Het zou goed zijn als Geert eens met Lientje koffie gaat drinken.
Ik kon alleen het eerste stukje lezen in het Haarlems Dagblad waar mensen meteen beticht werden van xenofobie als je problemen hebt met het opvangen van jonge mannen met middeleeuwse opvattingen over man/vrouw verhoudingen, homo's, rol van religie in de staat. Dan stop ik sowieso met lezen. Wat een k*trant. Meteen abo opzeggen.
Ja, vreselijk. Dat denigrerende toontje ook. Verslaggeefster zijn is iets anders dan wannabe Roald Dahl kinderboekenschrijfster.
En alsof het niet genoeg is: inmiddels gaat Nederland mensen uit Soedan ophalen.
Hoeveel tolken, keukenhulpen, gidsen, wasserijmedewerkers, allen met aanhang, blijken er straks meegekomen te zijn ?
De extra ballast wordt niet meegeteld. Alleen de kale doelgroep telt.
Huisdieren mogen niet mee!
Ondertussen begint ook het immer humane 020 te klagen,
Met de toenemende vluchtelingenstroom zal het Rijk wederom een beroep doen op Amsterdam. Dat brengt de stad in een spagaat, want nieuwe opvang drukt steeds zwaarder op toch al kwetsbare voorzieningen.
Daarnaast drukt de opvang op de zorg in Amsterdam. Vluchtelingen met psychische problemen kunnen amper terecht bij specialisten, omdat de wachtlijsten in de stad al ellenlang zijn. Bij MS Galaxy worden inmiddels uit voorzorg geen kwetsbare mensen meer opgevangen. En dan is er in Amsterdam een groot huisartsentekort, waardoor het moeilijker wordt vluchtelingen acute medische hulp te bieden als de opvang nog verder uitbreidt.
www.parool.nl/nederland/ook-amsterdam...
In Eindhoven is ook bij driekwart van de huisartsen een patiëntenstop.
Tsja, Amsterdam heeft erom gevraagd.
@MeppieRocks | 23-04-23 | 10:47: Hier ook. Te veel binnengehaald en nog steeds aan het binnenhalen en geen huisartsen erbij. Hoe in de vredesnaam kan een land zoiets verkopen.
@ChalinaRosa | 23-04-23 | 11:02: Dat verkopen ze aan elkaar: De Grootste Toekomst. Daar is het goed voor. Omploegen, overhoop halen, wegvagen, negeren, wegschimpen, gewoon doordouwen, het zijn beleidsmiddelen sinds jaar en dag. Ze nemen er iedere dag een op het feit dat het den Uyl tijdperk voorbij is.
Al die luxe grachtenpanden volstouwen met asiel zoekers. Al die D666 en GL adepten wonenen in die panden met zijn tweeën of drieën terwijl ze acht kamers hebben
Ook kan je de grachten driedubbel vol leggen met woonboten.
En de meeste asielzoekers zijn hoog opgeleid daar moeten genoeg artsen en apothekers tussen zitten.
Er is geen probleem als het om de opvang van statushouders gaat.
En geld speelt geen rol. Gewoon meer huisvuil uit Italië verbranden.
Als vrouw 's avonds alleen over straat gaan, voelt onveiliger dan het in jaren is geweest.
Eerder heb ik al getegeld over de ontwikkeling van groepjes mannen (geen pubers, maar 35/40+) die met elkaar over straat slenteren en -ik kan het niet anders zeggen- je begluren. Dat onder de blikkerige klanken van Arabische muziek uit een inferieure draagbare radio.
Het klinkt als de intro van een slechte film, maar er is niets aan verzonnen
Inmiddels is mijn sleutelbos voorzien van een apparaatje dat 110 decibel kan piepen en een monkey-fist.
Tip voor de gemeente Zandvoort om deze accessoires aan alle vrouwen uit te delen. Ze zijn er in allerlei leuke kleurtjes. Misschien kan het logo van de gemeente erop worden gedrukt?
Lol, heerlijk vilein.
Er is onvoldoende interesse voor de veiligheid van vrouwen. Zelfs over die oudere dame die door een asielzoeker willekeurig is vermoord werd weinig geschreven. Dus wat verwacht je van een hoop onveiligheid -nog zonder echte aanrandingen- op straat? Niks.
In de jaren negentig werden zwembaden geterroriseerd door prinsjes ook gesloten, er kwam gewoon geen passend antwoord op de overlast.
Halfarabische vriendin van mij werd geweigerd in een taxi omdat ze metalhead is. Door een volstrekt onbekende Arabisch ogende chauffeur. Als metalhead heb je de islamitische sekte verlaten en dan gebeurt dit blijkbaar. Net als volstrekt vreemde mannen haar in het Arabisch uitschelden omdat ze een Nederlandse vriend heeft.
@letopuwzaak | 23-04-23 | 10:46: de tendens is dat vrouwen terug het huis in worden gedrongen. Net als kleine kinderen kunnen we maar beter binnenkomen wanneer de lantaarnpalen aangaan. Uit het openbare leven hup de privé-sfeer in.
Nee dit is niet overdreven. Let maar eens op vrouwen die in de donkere avond naar (sport)clubjes gaan. Wanneer ze alleen zijn, scheuren ze op hun fiets alsof het een wedstrijd is. Rustig fietsen is er niet bij. De meesten kiezen voor hun auto. Handtas natuurlijk niet op de bijrijderstoel, maar uit het zicht.
De enkeling die nog wandelt, is tot op de tanden bewapend met genoemde accessoires. De sleutelbos niet onderin de tas, maar klemvast.
In deze alerte gemoedstoestand begeven vrouwen in hun eentje zich 's avonds dus op straat. Binnen een paar jaar verwacht ik het advies aan vrouwen om in het donker niet meer alleen de straat op te gaan.
@MeppieRocks | 23-04-23 | 10:52:
Mijn zus heeft een aantal jaar verkering gehad met een Marokkaan, aardige gozer, maar toen het serieus dreigde te worden is onder zware druk van zijn familie de boel beëindigd. Hij kreeg een keuze zeg maar..
Heeft de relatie jankend verbroken en daarna nooit meer wat van vernomen.
Klopt hoor! Ik fiets ook net fietskettingslot binnen handbereik. En soms pepperspray. Lijkt ook wel of er 's nachts alleen " niet westerse allochtone mannen" op straat lopen.
@Roos | 23-04-23 | 10:56: Ik denk dat je verwachting uit gaat komen. Ik heb trouwens pepperspray in mijn jaszak.
@ChalinaRosa | 23-04-23 | 11:05:
@MeppieRocks | 23-04-23 | 11:00:
Wat een idiote ontwikkeling hè dat vrouwen zonder wapen de straat niet meer opgaan.
In de tijd van mijn oma was dat echt niet nodig.
@Kouwe Kees | 23-04-23 | 10:58: Mijn beste vriendin heeft een aantal jaar verkering gehad met een Marokkaan, aardige gozer, maar nu heeft ze al 15 jaar politiebescherming. Zij zou willen dat ze nooit meer wat vernomen had. Ik denk dat je zus mazzel heeft gehad.
@Roos | 23-04-23 | 10:56: Present! Tot de tanden toe.
Een moslimmigrant in deze buurt duwt telkens zijn kleine dochters naar binnen wanneer hij het huis verlaat. Ze willen mee maar mogen niet. Telkens dan het gehuil. Vrouw binnen, dochters binnen. Alle uren van de dag behalve voor school sinds kort. Zelf gaat en staat hij waar hij wil. Naar zijn tweede gezin bijvoorbeeld. Geen mm richting Westerse waarden. Geen mm.
@hell-no | 23-04-23 | 11:13:
Wat een ellende. Maar we hebben geen gescheiden samenleving met de islamitische gemeenschap(pen) in Nederland, toch?
ps Rol van pa toen was er eentje waar je liever niet ruzie mee ging zoeken, en het ging zijn familie voornamelijk om trouwen met een moslima. Zijn familie had verder niks met mijn zus te schaften, alleen met hem en flink ook.
Maargoed, echt top geïntegreerd als groep, echt. Vrije Nederlanders zijn wij allen proest. Het bekende godsdienstige laagje boven 's lands wetten en regels.
@ChalinaRosa | 23-04-23 | 11:05:
Heb ik ook lang gehad. Toch uitkijken met pepperspray. Ze kunnen je hand pakken zodat je het zelf krijgt. Ik adviseer even oefenen (in gedachten) hoe je dat spul vanuit je tas in iemands gezicht gaat sprayen. (Dat heb je vast al gedaan:).
@Roos | 23-04-23 | 10:56:
Het zou me niet eens verbazen. Dat de adviezen aangepast gaan worden aan die belachelijke cultuur.
Er zijn wijken die ik mijd, ik weet niet of ze me echt zouden aanranden maar de sfeer is al uiterst vrouwonvriendelijk. Blikken, sissen, opmerkingen. Je weet sowieso dat ze je als een hoer zien.
@letopuwzaak | 23-04-23 | 11:55: voor mij een reden dat ik ben afgestapt van pepperspray. Een kennis had het eens gebruikt maar in de paniek niet op de richting van de wind gelet...
Wat heb jij bij je?
@Roos | 23-04-23 | 12:00:
Ja, een vriend van mij vroeg mij (een tijd geleden) om te demonstreren wat ik dan zou doen. Binnen een seconde had hij de denkbeeldige spray in mijn gezicht gesprayed, waardoor ik helemaal weerloos zou zijn. Windrichting ben ik ook op gewezen inderdaad. Toen was het beter dan niets.
Ik heb nu helemaal niks bij me; ik doe voornamelijk woon- werkverkeer en dat is beiden in gewone, goede buurten. In de avonden bel ik vaak met mensen of pak ik de auto.
Ik zou wellicht iets aan mijn sleutelbos kunnen hangen. En jij?
@letopuwzaak | 23-04-23 | 10:46: Er is inderdaad onvoldoende oog voor de veiligheid van vrouwen, maar ook de veiligheid van joden en homo's (lhbti-ers) wordt over het hoofd gezien. Kortom: de veiligheid van een meerderheid van de bevolking doet er blijkbaar niet toe. Triest.
@PearlJamie | 23-04-23 | 12:34:
Het is zeker triest. En we mogen het vooral niet benoemen.
@letopuwzaak | 23-04-23 | 12:07: monkey-fist en apparaatje dat indringend geluid geeft
@Roos | 23-04-23 | 10:56: Dat dus, inderdaad. Min of meer bewust, maar het probleem, dat blijft. En na elk incident waarvan de dader niet snel en effectief wordt aangepakt, neemt de frustratie toe.
@Roos | 23-04-23 | 10:56: Bij ons in het dorp valt het allemaal nog wel mee en kun je in de avond nog met een gerust hart alleen over straat. Ik heb vroeger fanatiek aan judo en taekwondo gedaan en misschien leg ik er twee of drie neer, maar tegen een horde agressievelingen met messen begin je verder niet veel.
De schijn van burgerinspraak is weer opgehouden, de democratische plicht is gedaan. “Oké ambtenaartjes, waar waren we gebleven?”
”85 is wat aan de lage kant, wat denkt u van 150 stuks burgemeester?”
Bewoners van AZC’s veroorzaken bijna zonder uitzondering erg veel overlast. Criminaliteit, onveiligheid, et cetera. De conclusie is natuurlijk makkelijk te trekken: dat moet anders. Maar het gekke is dat veel partijen dat niet willen. Echt vreemd.
"Vanaf de achterste rij schreeuwt iemand: "Eigen volk eerst!”
'Hoewel de meeste aanwezigen het hier luidkeels mee eens zijn, klinkt er ook een gemompeld ’wat een vooroordelen allemaal’.
Het Haarlems Dagblad doet er weer alles aan om de inwoners als domrechts weg te zetten. Nanojort zal trots op ze zijn.
Ik kan me best voorstellen dat het exact zo gebeurd is. De kwalificatie domrechts is van u.
Googlet u de schrijfster van het epistel eens. Dan wordt het wel duidelijk.
Ik sluit niet uit dat de journalist dit zelf mompelde of verzonnen heeft. Of ze zat stomtoevallig naast de mompelaar.
@JJMS | 23-04-23 | 10:37:
Nederland zit anders vol met dergelijke mompelaars.
Heel vals om die zin erbij te zetten.
Dus zogenaamd neemt iemand de moeite om naar zo'n 'voorlichtingsavond' te gaan, terwijl dagelijks in het nieuws staat hoeveel overlast asielzoekers veroorzaken, en dan mompel je: wat een vooroordelen allemaal. Toevallig binnen gehoorsafstand van de ahem, razende reporter.
.
Bullshit, lekker uit de duim gezogen dit.
Alles en iedereen moet wijken voor de gelukszoekers. De overheid heeft maling aan de kwaliteit van leven van de autochtone Nederlander. Het is de wereld op z’n kop, dieptriest…
Er zijn maar twee smaken over in Nederland: Alles voor de absolute bovenkant (de Elite?) denk aan de F1 die opeens (waar een prins aandeelhouder van werd en de wetten en regels dus vloeibaar) weer mogelijk was in Zandvoort en de absolute onderkant (de asielzoekers?) waar ook alles voor aan de kant wordt gezet. Alles wat daar tussenin zit (u en ik?) is kanonnenvlees.
Hoho, de autochtone Nederlander mag het allemaal wel betalen hé.
Introduceerde Richard de Mos de zogenaamde 'ombudspolitiek', zelf wil ik pleiten voor een ChatGPT-politiek: 'Een populistische oplossing voor het tekort aan opvang van asielzoekers zou kunnen zijn om de grenzen te sluiten en alle vluchtelingen te weigeren. Dit zou echter ingaan tegen internationale verdragen en mensenrechten en zou een moreel verwerpelijke oplossing zijn. In plaats daarvan zouden regeringen kunnen kijken naar het versnellen van de procedures voor de verwerking van asielaanvragen en het verhogen van de capaciteit van bestaande opvangcentra. Daarnaast zou er gekeken kunnen worden naar het openen van nieuwe opvangcentra en het stimuleren van private initiatieven om vluchtelingen te huisvesten. Dit vergt echter een lange termijn visie en bereidheid om te investeren in de integratie van vluchtelingen in de samenleving.'
Voor de lunch heb ik mijn partijprogramma geschreven. Op naar de twintig zetels.
Dit kost alleen maar belastinggeld. Op naar de nul zetels dus.
We proberen Marokkanen al 50 jaar te laten integeren in de samenleving. De gekste capriolen hebben we al uitgehaald. Bukken bukken bukken. Miljarden heeft die onzin gekost, het is mooi geweest. We hebben geen enkele morele verplichting tienduizenden vreemdelingen op te vangen. Zodra het veilig is, wegwezen. Zo makkelijk is het.
@JJMS | 23-04-23 | 10:27: In de regio opvangen, heb je dat gezeik hier niet. Desnoods maak je een miljard over of zoiets, als je al de morele verplichting daartoe voelt.
NL is gewoon vol, al jaren.
Ach ja, het is weer populistisch om geen vluchtelingen op te vangen. Terwijl er voor onszelf amper woningen zijn om te wonen.
Laten we eens beginnen met selecteren wie we toelaten; geen mensen die op onze cultuur spugen.
Ook jij gaat er last van krijgen in je mooie wijk op je hoge zetel. En dan krijg jij spijt dat je in de populistische praatjes bent getrapt. Want zeggen dat je problemen niet mag benoemen is ook populisme. Het populisme van de mensen die maling hebben aan wat er in de rest van Nederland gebeurt.
Moreel verwerpelijk in je broekje.
Kijk eens verder dan je neus lang is.
Dit land kan geen extra paar miljoen mensen herbergen.
En vanuit een relatief riante positie heb jij makkelijk lullen.
Als je het allemaal goed voor elkaar hebt, dan ondervindt je een stuk minder overlast en concurrentie.
Denk ook maar eens aan al die mensen in achterstandswijken, die allemaal in dezelfde (woon & arbeids) vijver vissen en hun kansen kleiner zien worden.
Bovendien Red, speel je weer spelletjes.
We willen niet Échte vluchtelingen weigeren.
Échte vluchteling moeten we helpen.
Tijdelijk, met de bedoeling dat ze terugkeren.
Goudzoekers moeten asap uit de AZC gedonderd worden.
Noem mij maar populist.
Ondertussen een dikke huid en eelt op m’n ziel.
@Ruimedenker | 23-04-23 | 10:32:
Red luistert enorm selectief. Wat vrij frapant is voor iemand met Asperger.
Een keuze dus, om slecht te horen en anderen weg te zetten als xenofoob.
Private initiatieven zoals de Cosa Nostra werkt inderdaad uitstekend, kijk naar het model Sicilië. In Nederland kunnen we die vette Brabander met zijn vakantieparken een groot plezier doen.
Uit de reactie's blijkt opnieuw dat veel mensen bar slecht lezen. Wat staat er in mijn eerste regel?
@Red shirt | 23-04-23 | 10:54:
Alsof bovenstaand niet uw mening is?
@Red shirt | 23-04-23 | 10:54:
Dat we deze keer uw mening kunnen lezen zonder over de vele spelfouten te hoeven struikelen?
@Joris Beltsin | 23-04-23 | 11:05: Ik weet het. Ik vind het een probleem, en ik maak die fouten niet alleen in het Nederlands, maar ook in het Frans, Russisch, Engels en het Italiaans. Om over mijn Arabisch maar te zwijgen. Dat is een bijkomend voordeel van AI.
@Red shirt | 23-04-23 | 11:20: Ik las je tegel als sarcasme maar ben door het draadje in de war geraakt..
@anja | 23-04-23 | 11:29: Mijn voorstel was om ChatGPT onze problemen op te laten lossen. AI als alziend oog.
Ikke: 'Moeten we een reaguurder kronen tot soeverein vorst?'
Tsjet: 'Nee, het is niet gepast om een reaguurder (iemand die op internetfora of commentaarsecties reageert) tot soeverein vorst te kronen. Een soeverein vorst is een persoon die regeert over een land of staat en bepaalde politieke en wettelijke bevoegdheden heeft. Het is geen titel die wordt gegeven aan een individu op basis van hun online activiteiten of bijdragen.'
Ik twijfel nog..
cc @Kaas
@Red shirt | 23-04-23 | 10:54:
Ik lees jouw tegels altijd erg goed, en daar komt vaak het woord populisme in voor. Zo niet altijd.
Mijn reactie is passend op de strekking van jouw tegel.
@Red shirt | 23-04-23 | 11:35: dus sarcasme, toch, of niet dan....
@Ichneumonidae | 23-04-23 | 10:30: Dat denk ik ook vaak.. waarom niet ergens opvangen waar je dan meteen een soort stad maakt, waarin mensen geschoold etc kunnen worden. Realiteit is dat ze hiernaartoe willen komen; realiteit is ook dat wij opgeleide en leergierige mensen willen hebben die hun emoties in bedwang kunnen houden. Daarop zoeken en keuzes maken. Maar goed, het is lekker makkelijk zo voor mij, om beleid te maken vanaf een tegeltje.
Honderden jaren lang hebben Europeanen in opdracht van God en Kapitaal de wereld ontdekt en veroverd. In de hoop op een beter leven zijn grote gebieden overspoeld door arme Europeanen. Inheemse volkeren werden onderworpen aan onze koeltoer, die nou eenmaal de beste ter wereld was.
De wereld is veranderd. Nu wordt Europa al enige tijd overspoeld door arme mensen van vreemde luchtjes in het portiek, in de hoop op een beter leven en geef huis. Met sterke eigen culturele opvattingen, die nou eenmaal - alhamdoelillah - de beste ter wereld is. Het bleef nog lang onrustig. Eigenlijk best wel een soort van grappig. Vergeef mij mijn romantische bui op deze zondagochtend vanuit het reservaat Drenthe.
Lekker zelf destructief ook.
@Kaas de Vies | 23-04-23 | 10:42: Ik ben slechts een passant.
Pak de wereldbol eens en verbaas je over de omvang van de bij elkaar geoorlogde Arabische wereld, China en het Russische rijk. We waren niet de enigen of de grootste schuldigen. Dat praten we onszelf maar aan en de migranten kwekken lekker mee, al immigrerende.
@zeurmachine | 23-04-23 | 12:11:
Dat beweer ik ook allemaal niet. Het is slechts een observatie, een mijmering. Ik las net een krachtige toespraak van een Chief ergens eind jaren 60, vervolgens verschijnt dit topic. Niet alles zo bloedserieus nemen.
@Duwbak_Linda | 23-04-23 | 12:18: daar zijn tenslotte de Duitsers voor.
Nou, Tijn Akersloot kan wel inpakken. Jammer kakkertjes! Jullie favo hangout op het strand zal worden overspoelt met ongemanierd tuig. Veel succes!
Heb je op het strand van Zandvoort ook van die zonnebrilverkopers of nog niet? Ik zie mogelijkheden.
Dat is de vraag. De Nederlandse zomer valt dit jaar geloof ik op een woensdag.
Trein tot in de duinen? Dan lig je wel schouder aan schouder aan de boulevard. Het is een heel eind lopen van het station tot stand Zuid.
Zandvoort is geloof ik het enige station dat direct bij het strand uitkomt. Wel leuk.
Daar moeten ze geen ghetto van maken.
@letopuwzaak | 23-04-23 | 10:21:
Nee hoor.
In hoek van Holland is er er ook een station, volgens de wethouder.
Stuur ze maar naar Wassenaar. Of heeft dat geen station?
Uit de ouwe doos
youtu.be/u4gHwZebrys
“We gaan naar Zandvoort bij de zee.”
We nemen een handkar kapotjes mee.
Dan woon je antikraak, maar toch.. www.bd.nl/heusden/br-antikrakers-wors... er is natuurlijk meer geld te verdienen aan vluchtelingen.
Klopt, zelf meegemaakt! En mag er niks van zeggen: kom je op een zwarte lijst
Avondje kontnaaien voor de buhne, hier worden mensen keihard in de m,aling genomen. De plannen liggen er, de plannen gaan uitgevoerd en de plannen worden niet gewijzigd. Speeltuin kan niet maar een COA locatie wel.
Ach beste mensen. Dit is toch geen nieuws. De overheid doet wat zij wil. Neem nu de verslaafdenopvang in Almere-Poort, Domus genaamd. Zogenaamd inspraakavonden, maar de wethouder heeft het al lang en breed geregeld. Zo doen we dat in Nederland. Laat de burger in de waan en plant gewoon zwaar verslaafden en bijkomende dealers tussen twee scholen met jonge kinderen. Er is echt, maar dan ook echt geen andere plek in Almere waar dat Domus gebouwd kan worden. Echt, de gemeente heeft alle opties echt meerdere keren bekeken. En zo is het hier ook. Elk dorp in Nederland moet er aan geloven en zal een AZC krijgen voor 1.000 mudurfukkurs (mudur/moudir betekent directeur in het Turks en Arabisch) en we doen er niets tegen, want Brussel, want internationale afspraken, want SMOESJES... de echte want is natuurlijk omdat onze overheid ons HAAT.
Het zijn allemaal smoesjes. Verdragen op zeggen kán. Niet naar de EU luisteren kán. Het hele land niet verpesten vanwege zgn. stikstof kán. Het kan allemaal maar de wil is er niet. De wil is er wél om alles wat Nederland is zoals we dat kennen, kapot te maken. Met opzet.
Het gaat elkaar sowieso allemaal bijten. Gisteren sprak ik een aantal gevluchte Oekraïners die waren uitgenodigd op een muzikale avond, (vanwege hun eigen muzikale kwaliteiten) en ook zij hadden al genoeg verhalen over de bekende groep. Van alle mensen die in de wereld opvang nodig hebben zouden we wel eens kritisch mogen kijken naar wie we binnenlaten.
Dat moeten wellicht geen mensen zijn die zich niet willen aanpassen, een tegengestelde cultuur aanhangen en spugen op die van ons.
Het is vragen om een hoop problemen.
Dat kun je toch eigenlijk op alles betrekken? Neem een willekeurige vereniging, ook die heeft van oudsher een bepaalde cultuur. Voeg daar teveel nieuwe leden aan toe die anders denken en gegarandeerd dat je ouwe cluppie gaat veranderen.
Om een of andere reden zien mensen nooit die glijdende schaal.
Dat AZC komt er niet. Of er komen alleen Oekraïeners of andere brave mensen. Het is te dicht bij een station met een rechtstreekse treinverbinding naar Amsterdam.
Overal is een oplossing voor, het kost wel wat.
www.rtlnieuws.nl/nieuws/nederland/art...
Ga vooral niet hopen dat Oekraïners dezelfde waarden en normen aanhangen als jezelf. Je zal van een koude kermis thuiskomen.
@Zuurteregelaar | 23-04-23 | 10:19: Daar heb je een punt. Gelukkig hebben ze wel minder verachting voor onze westerse cultuur en daarnaast een betere arbeidsmoraal dan wel een hogere motivatie te voorzien in eigen onderhoud.
Is er niet een minister (of stas) met wat ruimte in de eigen achtertuin waar zo'n AZC neergezet kan worden?
De jarenlange ellende in Ter Apel of Budel nu nog een vooroordeel noemen, is ongekende naïviteit en struisvogelpolitiek.
De vergunningsverlening voor de normale bouw ligt al jaren stil. De normale bouw ligt straks ook stil. We gaan dus geen nul-op-de-meter, gasloze, milieuvriendelijke stikstofarme woningen bouwen, waardoor de doorstroom van de reguliere en immigratie woningenzoekende compleet vastloopt. Vervolgens worden dakloze asielzoekers in zeecontainers met dieselaggegraten gegooid, en mogen dakloze jongeren met een afgeronde studie en leuke baan bivakkeren op zolder bij hun ouders. Hun ontwikkeling, relatievorming en gezinsvorming staat stil.
De perfecte oplossing bestaat niet, dus storten we ons als lemmingen van de klif.
the movie keeps right on going, and nobody in the audience has any idea.
It was the pax, they just wouldn´t lie down
Denk je dat dat lucht is wat je inademt nieuwe?
Master Blaster runs Barter Town.
Het wethoudertje gebruikte vaak het woord 'ingewikkeld' tot 'heel ingewikkeld'. Hoe ingewikkeld dan ook, wel of geen hagedis, wasbeer of welk beestje dan ook, wel of geen stofstofcompensatie, parkeerplekcompensatie e.d., dat AZC komt er. Zo weer de democratie in dit land.
Alles is tegenwoordig ingewikkeld met name voor politici.
Dat is natuurlijk de grootste smoes van alle smoezen.
Er zit een beschermd dier, de das, en in NL hebben we afgesproken dat we hun verblijfplaats niet verstoren/vernaggelen dus wordt er niet gebouwd. Niks ingewikkelds aan. Juist politici zouden bekend moeten zijn met regels/wetten, het ingewikkeld vinden zegt meer over de persoon dan de kwestie.
Maar is daar een treinstation?
Zo ja, dan vertaalt dat zichzelf binnenkort ook in talrijke zwartrijders in een eerste klasse coupe, liggend en onderuit gezakt, dichtbij een stopcontact.
Ook na "inburgering" blijft men vrolijk zwartrijden. Liefst voorzien van een Primark tasje, uitgerust in een (Nep) Adidas outfit voorzien van twee witte strepen op de zijkant.
Zakkenrollen neemt dan ook toe.
Overigens is dit geen "racisme", maar nuchter gezond verstand gebruiken (Wat je van de huidige coalitie niet echt kunt zeggen).
Zwartrijders hihi
Wat is er mis met de uitspraak eigen volk eerst?
Schrijf een opstel van 4 kantjes. Graag voor vrijdag op mijn bureau leggen.
Vier kantjes A4? Dat kan wel wat korter.
"Niets."
' populisme op vier kantes schrijven doet *....
ChatGPT aanslingeren doet.
@impy | 23-04-23 | 10:16: Mijn Strijd laten samenvatten doet.
Die mensen zitten er namens ons en voor ons. Bovendien door ons betaald.
Het is dus een vanzelfsprekendheid.
Sprak gisteren na de wedstrijd van het eerste een stel jongens vd tegenstander.
Uit Soesterberg.
7000 inwoners krijgen er c.a. 700 buren bij.
Ook hen viel het op dat het vooral baardapen zijn en dat het dorp zichtbaar verandert in korte tijd.
Een “informatieavond” is géén inspraakavond.
Die suggestie wordt wel eens gewekt, maar inwoners hebben uiteindelijk geen kudt te vertellen.
Er wordt om je mening gevraagd, maar jouw mening doet er niet toe.
Eric vd Bulk gaat de geschiedenis in als Minister van Onrust & Overlast.
Iets waar we het gisteren nog over hadden
www.geenstijl.nl/5170202/azc-ter-apel...
Het zal alleen maar toenemen.
Het wordt gedwongen opgelegd en het zijn dusdanige aantallen dat het straatbeeld en heersende mores verdwijnt. Het worden nagenoeg islamitische wijken.
Ik vind het niet zo vreemd dat mensen 'anti immigratie' stemmen als one issue.
Het zal je buurt zijn. Het is wel ons land, iedereen -links en rechts- zou zich de problemen in verislamitiseerde wijken moeten aantrekken. Het is echt een schande dat mensen die hun wijken en scholen zien verloederen worden weggezet als racisten en xenofoben, door anderen die nog lekker in een goede buurt wonen.
@letopuwzaak | 23-04-23 | 10:24:
Wás het maar one issue.
Het is on-voor-stel-baar hoe groot de impact is op vele, vele issues.
@Wering | 23-04-23 | 11:38: Op zo goed als alle issues.
@ChalinaRosa | 23-04-23 | 11:53:
Inderdaad, overal schaarste.
Het broeit. En dat werd stilaan een keer tijd!
Ach, de gemeente Zandvoort was enkele jaren geleden ook behoorlijk fout. En dat zijn ze nog steeds. Met ideologen die uit zijn op eurogeld is het geen overleggen. Die drijven altijd hun zin door en als ze die niet krijgen gebruiken ze geweld. Voorbeelden genoeg in ons kleine kikkerlandje. Ze zullen er wel weer een hoop centjes voor krijgen. Een Nederlander doet tenslotte alles voor geld. Is altijd zo geweest en zal niet altijd zo blijven want als we doorgaan op het huidige niveau zijn er strakjes geen Nederlanders meer. Maar dat is het probleem voor onze kinderen. Want een betere wereld nalaten voor de jeugd, hahahaha. Zoek het maar uit kinders! De corrupte oudjes willen geld zien.
Wordt er ook rekening gehouden met dieren als de zandhagedis???? Ik hoop dat deze nieuwe bewoners tevens geen bezwaar hebben tegen evenementen als de Grand Prix????
Tis zo simpel.
twitter.com/Symph0ny3/status/15634373...
Noemde Orbán al eerder en idd., wat hij zegt.
Is het ook en hij maakt het waar. Dus geen loze woorden.
Lijkt me een ideale plek voor alleenstaande mannen.
*passend achtergrondmuziekje klinken doet*
www.youtube.com/watch?v=u4gHwZebrys
Is dit een maatregel tegen het herten probleem in Zandvoort? Wel link om de ene everlast met een andere exoot te bestrijden.
Veel mensen van gay sluiten hele groepen uit maar gelukkig alleen van de seksuele bevredigings
Elke dag zeeën van asielzoekers, naar de duinen, zet het gevoel van zand voort.
Met uitzicht op het VK, waar het gras altijd groener is.
Uit de zandbak in de zandbak.
Lijkt mij wel een goed plan!
Ik meld mij gelijk aan; paspoort verbranden, net doen alsof ik een gevluchte blanke, christelijke hetero man ben van 58 uit Soedan die wegens discriminatie en geweld op de vlucht is. (geboren en getogen Soedanees, discrimineren op kleur mag hier niet en ik spreek vloeiend Frans)
Locatie is fijn, strandhuisjes zijn niet te betalen, parkeren is een hel.
's Avonds met een biertje in de hand de zon zien zakken en weer terug naar de warme maaltijd.
Paar meter van het strand, de zomer van 2023 wordt een topzomertje voor mij!
Ik
De handen uit de mouwen! Iedere dag het strand ontdoen van gebruikte condooms en lege glijmiddeltubes.
@goedverstaander | 23-04-23 | 09:56: huh? Gaat u er serieus can uit dat die arme mensen, als ze eenmaal hier hun plekje gevonden hebben, direct gaan werken? Die moeten eerst acclimatiseren, hun gevoelens, ervaringen en emoties verwerken. Dat kan zo maar vijftien tot twintig jaar duren. En als u daar niet aan bij wil dragen bent u rasist.
@EEnzame SchizofrEEN | 23-04-23 | 10:12: Als ze vaste grond onder de voeten hebben zal het wel wat meevallen. Zielige mensen na een gevaarlijke trip over zee direct op een cruiseschip plaatsen, dat is pas racistisch en ongevoelig. Daar helpt geen vijfmaal daags copieus lopend buffet aan.
De overheid kan best onder dwang ergens een extra AZC plaatsten (in plaats van asiel aanvragen een beetje volt af te wijzen), maar je kan omwonenden niet dwingen om daar blij mee te zijn, hooguit verbieden om hun mening te uiten.
Asielcrisis, het woord alleen al. Het is een crisis omdat er veel te veel aanvragen zijn, waarvan iedereen weet dat de meerderheid ervan ongegrond zijn en administratief met een streek van de pen op te lossen zijn.
"We hebben een watercrisis, de vloer staat blank", "ja, draai die kraan dan verdomme dicht !"
Maar in plaats van dat ze de kraan dichtdraaien, zetten ze gewoon de deur naar de volgende kamer open, zodat die ook blank komt te staan.
@FrankVeer | 23-04-23 | 09:52: Het water staat in alle kamers al tot de vensterbanken.
Het aantal asielaanvragen over een termijn van meerdere jaren laat een golfbeweging zien. Tijdens de laatste neergaande fase zijn er door de overheid veel voorzieningen wegbezuinigd. Omdat deze inmiddels een andere bestemming hebben gekregen moeten er nu weer nieuwe voorzieningen gecreëerd worden. Omdat het cyclisch verloop kenmerkend is, oorlogen laten zich lastig voorspellen, is deze 'asielcrisis' het gevolg van slecht bestuur. Dat het sentiment zich nu tegen een paar arme sloebers keert kan ik begrijpen maar is niet terecht. De daadwerkelijke schande is de politiek die met name door VVD bedreven wordt over de rug van de arme sloebers, als antwoord op het populisme op rechts.
@Red shirt | 23-04-23 | 10:15: 'Een paar arme sloebers'. Ooooh. Dat valt mee. Daarvoor heeft u vast wel plaats op uw zolder.
@Red shirt | 23-04-23 | 10:15: Als we het alleen zouden hebben over oorlogsvluchtelingen zouden we het er helemaal niet over hebben.
76000 sloebers per jaar maar. Tuurlijk die kunnen we makkelijk opvangen. Er zijn niet eens voldoende taaldocenten voor het grootste deel dat analfabeet is. Huisartsen hebben al patientenstops. Geen woningen. 60 procent blijft structureel in de bijstand tot 67 jaar. Non-probleem uiteraard.
@MeppieRocks | 23-04-23 | 10:57: In NL komen per jaar netto ongeveer 20-25.000 binnen. Op een bevolkingsaantal van 17.5 miljoen is dat marginaal. Asielzoekers zijn dus niet de oorzaak van de problemen met de woningbouw, dan is de intensieve veehouderij en -agribusiness. De problemen met taalonderwijs, of eigenlijk inburgering in het algemeen, en de lage deelname aan het arbeidsproces zie ik ook als reëele problemen. Uit anekdotische ervaringen weet ik dat de inburgering in NL slecht geregeld is. Daar valt veel te winnen.
Wat je zegt klopt niet. De nareizigers komen namelijk met het vliegtuig en worden niet als asielzoekers geteld maar zijn het natuurlijk wel. Ik heb gewerkt in de asielindustrie dus val me niet lastig met onjuiste feiten.
En over de veehouderij vertel je ook onzin. Ben je 12 jaar ofzo?
Krijg steeds meer begrip voor Viktor Orbán.
De Nederlandse enclave in Hongarije begint steeds groter te worden. En begrijpelijk, waarom zou je nog in Nederland willen blijven?...
@4HoogAantWater | 23-04-23 | 09:54: Doe me hier maar zes van:
www.huisenaanbod.nl/index.php?p=detai...
@4HoogAantWater | 23-04-23 | 09:54:
Inderdaad begrijpelijk, alleen die taal niet. Niets voor mij. Gelukkig spreek ik Kroatisch en ben bij de buren in mijn sas.
@4HoogAantWater | 23-04-23 | 09:54: De Duitse enclave ook.
Tijd om een vuist te maken met zijn allen en niet alleen maar achter Strandpaviljoen Fosfor.
Ambtenaar:
Geen problemen, maar uitdagingen.
In gesprek gaan, dan kom je er wel uit.
Zij zijn daar geen homoseksuelen gewend.
Een groepsgesprek met homo’s zal het oplossen.
Een neef van mij is homo en die kent verschillende zwarte mede-homo’s.
Ze kunnen werken op het circuit en zo de cultuur leren.
In hun land is ook veel zand, dat spreekt aan.
Gewoon de plannen invoeren in AERIUS en met die reportage naar de rechter. Johan Vollenbroek kan u helpen met advies voor een sterke zaak.
Omdat er een bestemmingswijzing nodig is, kan de buurt het plan nog aardig traineren met een trits procedures: zienswijze, bezwaar en als toetje een beroep. Winnen zullen ze misschien uiteindelijk niet maar zand in de machine strooien moet lukken.
De landelijke overheid kan een vergunning afgeven zelfs als de gemeente en provincie er tegen zijn. Dat kan ook heel snel als diezelfde landelijke overheid van mening is dat het een noodsituatie is, ook als ze die nood eerst zelf veroorzaakt hebben.
@W_F | 23-04-23 | 09:52: Niet zonder het bestemmingsplan te wijzigen en dat is best een langlopende procedure met bezwaar mogelijkheden.
Zolang de stem mens politiek correct blijff stemmen, blijf je dit houden.
“Helemaal zand”
Dat van dat speeltuintje vind ik nog wel het beste argument. Niks mag, maar oh wee er een azc geplaatst moet worden. Dan mag alles wijken, zelfs beschermen natuur blijkbaar.
Jongens, wel op 1 lijn blijven. Als er eerder niets mocht, dan mag dit natuurlijk ook niet. Gelijke monniken, gelijke kappen.
En zoals een reaguursel hieronder, waar blijft het azc naar Mark R. of in Wassenaar?
Toch leuk, ook de elite krijgt nu de volle geneugten van multiculti..
Ook de dassen zullen op een gegeven momenten moeten wijken voor de nieuwe getinte exoten.
De maatschappij wordt ondergraven waardoor er steeds meer verbindingen uitvallen.
Die dassen kunnen worden opgevangen in de regio.
Het gaat niet stoppen, niet vanzelf.
Replacement migration, spreidingswet. Het moet nou eenmaal van de centrale overheid.
Weet je wie ook tot de Noordzee kwam?
Rare jongens, die Romeinen.
Frontex?
Mijn schoonmoeder. Helaas ging ze niet verder.
De Duitsers kunnen dan hun kuilen laten graven.
Die gays op een bootjes parade en dan rondjes om Taiwan varen ...!
Goed over nagedacht om asielzoekers die met gevaar voor eigen leven de Middellandse Zee zijn overgepeddeld en mogelijk traumatische ervaringen hier aan over hebben gehouden, een plekje in Zandvoort aan te bieden met uitzicht op de Noordzee. Dit kenmerkt de verantwoordelijke politici als hard en meedogenloos zonder enig inlevingsvermogen.
Nee hoor. Dat was voor hun een feest, eindelijk naar het land van melk en honing.
Die 800 per week zijn hier gewoon met hun rolkoffers per bus, trein of vliegtuig aangekomen hoor. Niks gevaar voor eigen leven.
Zandvoort is geen plaats voor een asielzoekers centrum, veels te klein en druk. Heb er tien jaar een tweede huis gehad, zomers kon je er al niet lopen van de drukte.
Waar blijft Wassenaar of is dat alweer van de baan.
Nee hoor, nog beter is er een nieuwe COA te plaatsen.
Dit is waarom, en dus niet alleen in Wassenaar maar ook in Den Haag bij Rutte.
www.geenstijl.nl/4630272/nimbypreside...
Rutte:
www.ad.nl/buitenland/vvd-weert-opvang...
@Flightless bird | 23-04-23 | 09:45:
Prachtig. Heeft Wilders dit nooit gebruikt?
Momenteel biedt Wassenaar onderdak aan ca 150 vluchtelingen en net als afgelopen jaren wordt ook nu weer onderdak geboden aan 930 statushouders op pretpark Duinrell. Dat laatste is normaalgesproken tijdens de wintermaanden, maar vanwege het tekort aan opvangplaatsen is de gemeente van zins, deze voor de zomerperiode en aansluitend winterperiode 2023-2024 te verlengen.
Daarnaast is Wassenaar 1 van de weinige gemeenten (in die regio, samen met Delft) waar het huisvesten van statushouders op schema ligt. Hoe gaat het in uw gemeente?
Ach ja, het Haarlems Dagblad. Ook wel bekend als de Wokebode van Kennemerland.
Het is ronduit tenenkrommend hoe woke die krant is geworden. NH Nieuws is nog is erger.
Haarlem gaat ook hard achteruit sinds de import van half Amsterdam.
Small cruise area behind the gay nude beach, at the south dunes of Zandvoort (close to Strandpaviljoen Fosfor).
Het woord 'spek' kan echt niet meer. Wel een beetje respect gaarne.
Dan wordt het niet ‘de kat op het spek binden’, maar ‘de wolf op het schaap binden’.
@Verbandmeester | 23-04-23 | 09:35: Met dat laatste kan iedereen wel leven, denk ik. Zo lang de zeven geitjes maar met rust worden gelaten, want die zijn in eerste instantie niet voor de vleesconsumptie.
vegetarisch kweekvlees ? Biologisch verantwoorde sprinkhaan ?
En wat een vooroordelen over katten! Mijn meneer Snuggles is uit eigen beweging vegan en laat uit compassie en principe
al het vlees staan, ja?!
@de IJsman | 23-04-23 | 10:19: Uw meneer Snuggles neemt alleen wat smeerolie en ligt nu aan de lader?
REAGEER OOK