Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

RTL zelfcensureert complete video offline, te realistische weergave van VVD-faalbeleid

TASSENDRAGER!

Eric van der Burg dreigde Erica Terpstra op de RTL Nieuws-redactie af te sturen?

Kent u het VVD-faalbeleid? Juist, het asielzoekersbeleid. Dat was altijd al kudt in 'welkom vreemdeling'-Nederland maar toen kwam VVD-Staats Ankie Broekers Knol (176) om het falende VVD-beleid nóg harder te laten falen. Waarop de VVD het Vrolijke Midden a.k.a. Bruggenbouwer Eric van der Burg naar voren schoof om als Staats het falend falende VVD-faalbeleid helemaal voorbij het voorstellingsvermogen van falen te duwen, linea recta de faalafgrond in. En Bente Becker ondertussen maar tassen dragen. Ohnee, dat is die andere tassendrager. Anyway. Dankzij VVD-faalbeleid slapen nu al dagen weken maanden asielzoekers in Ter Apel op stoelen (alsof het betaalde ambtenaren zijn) of gewoon buiten in tentjes (alsof het Oerol-bezoekers zijn alsof het beesten zijn), want VVD-falen meets bureaucratie en dan krijg je wat Arnon Grunberg hier in deze geestige Volkskrant-column schrijft. RTL 'Nieuws'' had, om het VVD-faalbeleid weer eens in de spotlights te zetten, een video-item gemaakt waarin ene Ayman ('''17''') vertelt dat hij al 12 dagen in een laffe tent moet slapen. Wat gewoon waar is. Want: VVD-faalbeleid. (Want: VVD aan de macht, dus slapen asielzoekers in Ter Apel alweer dagen weken maanden op de harde grond, alsof het beesten zijn.) Maar nu ineens heeft RTL die video weer offline gecensureerd. En niemand weet waarom. RTL Nieuws wil ook niet zeggen waarom. Heel raar. Alsof RTL Nieuws ook wordt uitgegeven door De Persgroep Media en een bijproduct is van Woke.nl, zo raar. 

Kijk, als het nou een video was op de site van de met belastinggeld gefinancierde zogenaamd 'publieke' omroep WNL, dan zouden we het snappen. Iedereen weet dat WNL een door de staat gesubsidieerd VVD-propaganda-orgaan is (waar ze niks te vrezen hebben, want alleen als Ongehoord Nederland buiten de lijntjes kleurt gelden er strenge regels en harde sancties, dan ineens wél). Telegraaf, idem. Maar RTL Nieuws? Huh? 

Heeft Eric van der Burg gedreigd de redactie te bestoken met snoeiharde dixieland-playlists? Dreigmailtjes van het COA in de spam? Of Shula Rijxmant de hoofdredacteur van RTL Nieuws soms met iemand uit de VVD-top? Bolkestein weer ja? Hoe zit dat, RTL Nieuws? Doet eens melden! Waren de millennials op de redactie gekwetst soms? Kim Koppenol woest omdat teveel mensen teveel negatieve tweets over RTL retweeten? Pislink Unilever aan de lijn? Peter van der Vorst bang voor Tim Hofman in de tuin? WAT DAN????

Nogmaals: wat in die video is te zien is gewoon de waarheid. Kijk maar: Buiten slapen. Buiten slapen. Buiten slapen. Buiten slapen. Buiten slapen. Buiten slapen. Buiten slapen. Etc. Etc. Etc. Als beesten. Met dank aan 'humaan' VVD-beleid. 

RTL Nieuws, doet eens uitleggen dan? 

Hebben ze eigenlijk een Ombudsman (V) bij RTL Nieuws?
Instant Update: Groningen wil Ter Apel helemaal sluiten.

'We zijn mensen, geen Hollanders op een Franse camping'

Maar WAAROM?

Had die gozer z'n hele verhaal verzonnen alsof de VVD-realiteit nog niet erg genoeg was?

Reaguursels

Inloggen

De oplossing is uiterst simpel:
Vrouwen en kinderen verstrek je behoorlijke faciliteiten.
Pubers en volwassenen kunnen prima buiten slapen + noodpakket.
Kan mij de telex van Defensie nog herinneren, net 18 jr. geworden, leuk dacht ik…

Zag vannacht trouwens (dit zoals elke nacht) weer een verduisterde dubbeldeks bus vol lieve mensen richten het Noorden rijden, deze Overheid faciliteert dit helemaal zelf en in het holst v.d. nacht, he? Opeens zijn ze er waarna RTL dikke tranen huilt om zoveel onrecht en menselijk leed. De hypo's.

Enfin, ik ben opgehouden hier iets van te vinden.

Unsinkable-Sam | 22-07-22 | 04:27
-weggejorist-
J.Cash | 22-07-22 | 01:33

Die Ayman (18+) heeft een gemene blik in de ogen.
The evil eye.

J.Cash | 22-07-22 | 01:29

Elke asielzoeker is ook een potentiële VVD stemmer.
En dat is best slim.

Arendsoogje | 22-07-22 | 01:27 | 1

Hahaha,

SP misschien,

Theodorus.Goldbach | 22-07-22 | 02:46

Hoe meer asielzoekers hoe beter! Hebben wij met ze allen op gestemd. Mooi he democratie. Nederland heeft het beleid dat het verdient. Enige wat mij verbaast, is waarom het beleid ons nog verbaast.

Proud Infidel | 22-07-22 | 01:16

Ik hoop dat iedereen moet begrijpen dat alles wat niet goed gaat in dit land dat op tot het bot verrot is, dus ook de wantoestand in Ter Apel, ExpreS gebeurt. Alles om dit land KapoT te maken.

Tiltetapper | 22-07-22 | 00:05


Ik ben dienstplichtig geweest. Bijna 2 jaar van je leven werd ingepikt.

Vele nachten buiten doorgebracht, vaak zeik nat op de grond liggend in een klein tentje dat je moest delen met een stinkende lotgenoot.

Of in de plenzende regen in een schuttersputje, waar je 's nachts tussen de wilde zwijnen "werda" riep in de hoop dat het een mens was.

Maar als jonge migranten een paar dagen op een slaapmatje buiten moeten slapen bij prima weer is het "schandelijk".

Bolhoed | 22-07-22 | 00:05 | 2

Eens! Doch net als destijds de dienstplicht is dit geen falen maar bewust (VVD) beleid. Ze leggen alleen de gedachte daarachter niet uit.

DeEchteWaarheid | 22-07-22 | 00:29

Wij hebben als jonge jongens eens zo’n “sheltertje” opgezet, zo noemde mijn vader het, uit het leger (wij sliepen daarin bij -17).
Wat stonk zo’n ding. Ook nog zonder grondzeil.
Ik vraag mij eigenlijk af hij die onrechtmatig had meegenomen, hij had ook zo’n metalen zakmes en meer accessoires.
Hij had wel in 1953 in Zeeland gezwoegd dus wie weet…

J.Cash | 22-07-22 | 01:15
-weggejorist en opgerot-
porkjoepaain | 21-07-22 | 23:15

Alleen in de lokale kranten en de Telegraaf, niet op rtl:
'HARDENBERG - Hardenberg gaat gebukt onder overlast van een groep asielzoekers uit zogeheten veilige landen. „In de afgelopen weken is het bijna elke dag raak. Met winkeldiefstallen, drugsgebruik, openbare dronkenschap en zeer ongewenst gedrag naar jonge vrouwen”, stelt burgemeester Maarten Offinga. Hij zegt dat de grens is bereikt en wil dat het kabinet in actie komt.'
Deze burgemeester (CDA) wil van het kabinet „een stringenter asielbeleid waarmee we voorkomen dat mensen die geen kans hebben op een verblijfstatus in de asielketen terechtkomen.”

grietmetgroenefiets | 21-07-22 | 23:05 | 1

Is er nou niet een groep jonge boeren daar die eens een pittig “gesprek” aangaan met dit uitschot?

J.Cash | 22-07-22 | 01:23

Nou, ze wisten dit natuurlijk eerder dan wij:

"Het Commissariaat voor de Media gaat onderzoek doen naar de betrouwbaarheid van de journalistiek bij de publieke omroepen.
Aanleiding is onder meer dat de omroep Ongehoord Nederland (ON) zich volgens de NPO-ombudsman niet heeft gehouden aan de journalistieke code van de NPO op het punt van betrouwbaarheid en onjuiste informatie zou verspreiden."

Dus ook al is het RTL, toch dachten ze van wegcensureren die hap! Want de code is dat "arme slachtoffertjes van de wrede en inhumane IND" altijd als arme zielige slachtoffertjes neergezet moeten worden, en dat alles wat daar tegenin druist NATUURLIJK onjuist en misinformatie moet zijn, want arme en zielige slachtoffertjes.

EnNouJijWeer | 21-07-22 | 22:54
-weggejorist-
Erasmus | 21-07-22 | 22:52

Mocht iemand nog wat euro's op de plank hebben, dan lijkt me investeren in huizen in Ter Apel een goede optie. Als dat asielcircus verdwenen is gaan ze geheid flink in waarde stijgen.

Zoelense Hobbyboer | 21-07-22 | 22:24 | 1

Ene 'Bernhard' was me op alle kavels voor.

NiCeY | 21-07-22 | 22:33

Wat is er mis met buitenslapen ? Tienduizenden Nederlanders slapen in de zomer ook buiten, in (te) kleine tentjes, of op het strand in Llorett de Mar, langs de kant van de weg na bezoek aan een festival, in een slaapzak op een bergrug op de Mount Everest, of in een schuttersputje wachten op de vijand... wat weer een geklaag en gezeik allemaal.

johnyl | 21-07-22 | 22:19 | 1

Het zijn niet die buitenslapers die klagen, want ze kiezen er zelf voor.
Het zijn de gelukszoekerspijpers m/v die klagen.

J.Cash | 22-07-22 | 01:26

Verblijfsstatus zou gewoon tijdelijk moeten zijn en niet na 5 jaar permanente verblijf. Daar gaat het fout! .

Magmacarta | 21-07-22 | 22:15 | 2

Hallelujah.

J.Cash | 22-07-22 | 01:26

In Duitsland en vermoedelijk veel andere landen is het ook tijdelijk. Veel oorlogen houden op een gegeven moment op en dan kunnen ze terug en de tijdelijke verblijfstatus worden ingetrokken.
De asiel industrie in Nederland heeft deze oplossing echter onbespreekbaar gemaakt, want 'inhumaan'

Revolución | 22-07-22 | 02:16

Ter Apel dich is geweldig. Want dan moeten al die asielzoekers ergens anders naartoe. Hier bijvoorbeeld en dan, eeuh

Rest In Privacy | 21-07-22 | 22:08

Tja Ayman, boem is ho zak maar zeggen. Helaas hebben mensen jou voorgelogen en is er geen plek voor jou en je lotgenoten. Jullie voorgangers hebben je het kaas van het brood gegeten. Maar kom nou aub niet met het gezeik dat wij daar schuldig aan zijn. Je plan om hier de luie labbekak uit te gaan hangen met gratis geld en dito woning is mislukt enjoy rest helaas de koude harde grond van Ter Apel. Wij kunnen daar helaas ook niets aan doen, geld, huizen en begrip is op. Je bent voorgelogen.

clockandhammergame | 21-07-22 | 22:02

Nederland gaat eerder ten onder aan het kabinetsbeleid dan aan de verhoging van de zeespiegel. Wat een wanbeleid. Ook Europees trouwens. Heb sterk de indruk dat dit door de voorkeursbehandeling van vrouwen komt in de Europese en Nederlandse politiek. Daarnaast zachte eien van mannen en dan krijg je dit.

MeppieRocks | 21-07-22 | 21:44

Als ze zich te goed voelen om buiten te slapen gaan ze toch weer lekker terug.

EmilioEsteves | 21-07-22 | 21:40 | 1

Nee, dat kan niet want daar worden ze vervolgd. Ze kunnen er alleen terug op vakantie.

Rest In Privacy | 21-07-22 | 22:10

Ik heb de video vandaag inderdaad gezien op RTLnieuws.nl. Ik kan me herinneren dat de jongen zei dat hij een maand had gelopen om in Ter Apel te komen. Door hoeveel veilige landen is hij dan gekomen?

Rhenium | 21-07-22 | 21:38 | 1

Ze blijven eerst maandenlang in Turkije wonen en werken,zodat ze geld sparen om de mensensmokkelaars te kunnen betalen voor de overtocht. Eenmaal in Griekenland aangekomen, worden ze opgehaald door de Albaniërs en voor de poorten van Ter Apel gebracht. Wat ik niet begrijp, is Turkije niet een veilig land?

cg71 | 21-07-22 | 22:04
-weggejorist-
steekmug | 21-07-22 | 21:21

Waarom verwachten deze mensen dat alles voor hun geregeld moet worden? Waarom vraagt niemand, joh, wat kan ik verwachten als ik in jouw land aanklop? Waarom laten deze mensen hun land en landgenoten in de steek? Wat is dit voor waanzinnigheid?

Kale dodo | 21-07-22 | 21:16 | 1

Die lui hebben niets in hun thuisland en moeten hard en gevaarlijk werken om te overleven.
Hier krijgen ze gvd alles met voorrang.
En de overheid vindt het rete prettig omdat het allemaal nieuwe consumenten zijn welke de economie vergroten. Het geld dat via die lamstralen de economie wordt ingepompt wordt van u en mij door overheden gestolen, geld wat u en ik op de bank zouden zetten als appeltje voor de dorst.

Ram_Ram | 21-07-22 | 21:26

Zolang de meerderheid van Nederland niet op de PVV stemt zal deze omvolking blijven doorgaan.

wolftour | 21-07-22 | 21:14

Lucassen laat weer eens van zich horen: nos.nl/artikel/2437688-opvang-op-zee-...
“Opvang van asielzoekers in cruiseschepen op zee is ‘een krankzinnig idee’.”

Grappig dat wanneer ik een charlatan als Lucassen hoor reppen over een “krankzinnig” idee, ik juist denk dat dit wellicht een goede oplossing zou kunnen zijn.

En nee,

Ik heb niet overwogen om dit het ‘project-Titanic’ te noemen.

"En er is nu te weinig politieke wil om het fatsoenlijk te regelen"

Dat klopt, meneer Lucassen.

Op LOCAAL niveau zijn de lijntjes nu eenmaal korter tussen politici en stemgerechtigden. Men is dus meer bereid te luisteren.

Dat heet democratie. WIJ willen het niet. En soms luisteren politici dan ook werkelijk. Gek he?

“Zowel Lucassen als Vonkeman waarschuwt voor de psychologische impact van de opvang op een cruiseschip. "Het kan problematisch zijn voor mensen die de overtocht in gammele bootjes onder slechte omstandigheden hebben gemaakt", zegt Vonkeman. ‘Dan kan de opvang op een cruiseschip traumatisch zijn’.”

Oh,
Dus u bent niet alleen “migratie-expert” (Hahaha! Wij hier op GS zijn inmiddels de echte migratie-experts geworden), maar beunt tevens bij als psycholoog?

Ik zou willen zeggen ‘schoenmaker, blijf bij uw leest’. Maar ja, uw ‘specialiteit’ lijkt stiekem meer list en bedrog te zijn.

Hoe is het toch mogelijk dat een “migratie-expert” openlijk op de loonlijst van de universiteit staat en dan zoveel niet-wetenschappelijke onzin kan uitkramen?

“Alle gemeenten moeten verplicht worden om een vooraf bepaald aantal asielzoekers op te vangen. Zo wordt het evenredig verdeeld naar rato van het aantal inwoners…." Dat ziet migratie-expert Lucassen ook als de beste oplossing. "Dat is in ieder geval beter dan leuren en smeken bij gemeenten om mensen op te vangen. Dan ben je afhankelijk van de goede wil van de ene gemeente, terwijl de andere niets doet."

Oh,

Dus u wilt de lokale democratie in de kiem smoren door van ‘bovenaf’ dwang op te leggen?

Wie heeft u verkozen? Een collega-hoogleraar van u zat tenminste nog in de Senaat, die had democratische legitimiteit. U daarentegen vertegenwoordigt vrijwel niemand (een paar radiaal- en extreemlinkse gekken daargelaten) en wekt bovendien de indruk dat u compleet ongeschikt bent om de functie van hoogleraar migratiegeschiedenis naar behoren te vervullen.

Dit land wordt gewoon geregeerd door incompente klojo’s (hoi Eric), en studenten op universiteiten krijgen les van charlatans.

En in de tussentijd wordt ons land jarenlang stelselmatig overspoeld door kansarme- en kansloze hordes uit de grootst mogelijke shithole countries, waar we in veel gevallen nooit-meer-vanaf-kunnen-komen.

Dat belooft wat voor de toekomst van de jongere generaties.

Kompromat | 21-07-22 | 21:10 | 3

Ach, Lullo Lucassen. Die hield het als kind al niet droog bij de konijnntjes op de kinderboerderij. Toegegeven, dat natte tissuegeneuzel heeft hem geen windeieren gelegd als nationale apologeet Sielughe Sij en Racistische Wij.

Graaisnaaiert | 21-07-22 | 21:30

Lucassen ziet als “structurele oplossing” gemeenten onder overheidsdwang meer opvang laten realiseren. Met wereldwijd 100 miljoen mensen op de vlucht, lijkt me dat geen structurele oplossing voor de problemen die de huidige grootschalige instroming met zich meebrengt. Voor een structurele oplossing zal de politiek toch het taboe op het Q(uotum)-woord moeten durven doorbreken.

uwesbeki | 21-07-22 | 21:46

@uwesbeki | 21-07-22 | 21:46:
Quota en opvang in eigen regio werd in de jaren ‘90 door VVD-coryfee- en toenmalig lijsttrekker Frits Bolkestein voorgesteld.

Nooit van gekomen. Wat verwacht u van slapjanus Rutte?

‘De politiek’ wil z’n handen gewoon niet branden aan ECHTE maatregelen. Dat kost namelijk heel veel werk, een heel lange adem (binnen de EU verdragen veranderen, dus veel onderhandelen en gezeik van cultureel-linkse regeringen die spaken tussen de wielen willen steken, ‘want racisme’ et cetera). En het kost je post-politieke carrière. Die zet je op het spel, want hiermee kun je je geen ‘inclusief’ imago aanmeten. Iets dat je nodig hebt om als (riant betaald, want daar gaat het bij die carrière-politici om) bestuurder bij een of ander bedrijf te kunnen werken.

Eigenlijk is een enorme crisis het enige dat helpt; laat het maar de spuigaten uitlopen. Dat de ‘welwillende’ gemeenten het niet meer aankunnen en de rest van (weldenkend) Nederland de boel stoïcijns blijft weigeren.

DAN krijg je dat men bij de poort maatregelen gaat treffen (oftewel: de poort gaat dan gewoon dicht).

Ik hoop dus dat gemeenten standvastig zullen blijven in hun verzet tegen dit rampzalig asielbeleid. De meerderheid van de Nederlandse bevolking is in ieder geval (vurig) voorstander van dit verzet. De asielindustriemaffia daarentegen vertegenwoordigt slecht een marginaal deel van de Nederlandse bevolking.

In een echte democratie zou een strenger asielbeleid een vanzelfsprekendheid geweest zijn.

Maar we blijven optimistisch. Kijk naar Denemarken.

Het kan dus wel.

Kompromat | 21-07-22 | 22:50

Wat hier landt zijn asiel en gelukzoekers. Als je hoog inzet, dan kun je groot verliezen. Buiten dat. We hebben geen plek meer voor extra leveNde wezens. Iets met stikstof en D66

3Xniks | 21-07-22 | 21:03

Ik slaap er in ieder geval geen seconde minder om vannacht

BASinnic | 21-07-22 | 20:56

- wegejorist -

Patje | 21-07-22 | 20:53

Overigens is Ayman alleen maar hier 17. Thuis is hij gewoon meerdejarig.

omanders | 21-07-22 | 20:50

Hoe meer vluchtelingen hoe beter, toch? Eric? Inmiddels komt waar ik woon voor het eerst in de menselijke geschiedenis (naast de verwoestijning) her en der het offerfeestgegil en de islamitische muziek je door de ramen van de huizen tegemoet. No kidding.

Waar komt dat 'hoe meer hoe beter' trouwens vandaan, Eric? Is dat ook ergens op gebaseerd of voel je het aan je water?

SIogra | 21-07-22 | 20:36 | 1

Ik heb ook geen idee waar dat vandaan komt. Zo gek als een deur.
Maar goed, Eric mag nu problemen oplossen.

ChalinaRosa | 21-07-22 | 21:34

Ayman ziet er niet uit alsof hij uit de Oekraïne komt, maar ik kan me vergissen. Was de afspraak niet dat er asiel aangevraagd wordt in het land waar men de EU binnenkwam?

EenGoedBegin | 21-07-22 | 20:32 | 1

Kijk, dat met die verdragen is heel simpel. Als Merkel haar billen afveegt met Dublin Lissabon en nog een paar andere verdragen dan krijgt zij applaus, want Duitsland is de baas. Als Nederlanders een verdrag willen verbreken dan kan dat niet, want een verdrag is heilig bij een tassendrager. Als Hongarije zich aan verdragen houdt (beschermen buitengrenzen) of die niet woke zijn, die men eigenlijk niet zit zitten,, dan komen er sancties, nog erger: dan sturen ze hysterie Sargentini er op af om verslag te doen.

bergsbeklimmer | 21-07-22 | 20:49

hoezo faal beleid? Het woord gaat binnenkort wel rond in Afrika en andere landen dat NL gewoon een shithole is en vermeden moet worden als de pest.

Fark Mutte | 21-07-22 | 20:31 | 1

Nee, want alhoewel er op stoelen geslapen moet worden of in tentjes toch krijgen ze uiteindelijk de indicatie statushouder en een woning. Dat is twee jaar wachten wel waard. Uitkering erbij en het rijke leven kan beginnen. Heel wat beter dan de shithole waar ze vandaan komen.

Zapata10 | 21-07-22 | 20:35

Echt allemaal tuig.
Die asielzoekcriminelenleugenaars (want dat zijn het, allemaal), de media, de VVD. en natuurlijk D’66 en CDA en alle andere kutpartijen. Zo, dat lucht op.

RGV42 | 21-07-22 | 20:30 | 1

Ik ga uw bijdrage een paar keer hardop herhalen, lucht mij ook op.

Cassandra | 21-07-22 | 23:20

Het leuke is dat er geen oplossing meer is. Niemand weet het meer. Zelfs op de meest rabiate immigratie sites ter "progressieve" zijde begint de twijfel toe te slaan. Natuurlijk zijn er nog wat luitjes die denken dat immigranten het vergrijzingsprobleem gaan oplossen maar die begrijpen niet dat het probleem daardoor alleen maar veel groter wordt. Immers de tweede en derde generatie van die immigranten blijven ook weer achter met geboortecijfer en daar ga je.
Lees rapport grenzeloze verzorgingsstaat. Dat mag u zelf googelen. (als eeuwige ui en schandelijke zondaar ben ik verbannen uit de reaguurderselite die linkjes mogen plaatsen)
Dus niemand heeft meer een oplossing. Grenzen mogen niet dicht want Schengen, uitzetten gaat niet want er is geen land wat ze terug wil. Kortom we zullen nog jaren berichtjes krijgen van deze week 1000, deze week 1000 enz. Ik woon gelukkig niet in de grote stad, En kom er ook niet meer. Ben niet verantwoordelijk voor deze ellende want heb nooit op een partij gestemd die voor open grenzen is. Volgende week pensioen en ik trek me heerlijk terug in mijn rustige omgeving terwijl ik het vermakelijke circus op afstand ga aanschouwen. Nice!

Zapata10 | 21-07-22 | 20:28 | 4

@Zapata10
Uw analyse van het vastlopende asielsysteem in NL is m.i. zeer raak, dank.

In tegenstelling tot u denk ik echter dat we niet nog jaren tegen deze ellende aankijken zullen. De wal schijnt (zoals u ook aangeeft met de “twijfel…”) toch het schip te gaan keren.

Het wordt interessant de komende jaren, misschien maken we alsnog een kans.

Als laatste hoop ik dat u met uw laatste woord de daadwerkelijke stad bedoelt; goed toeven!

Osiris | 21-07-22 | 20:41

@Zapata10: De stad ben ik ook een aantal jaren ontvlucht en de kans is nihil dat ik ooit terug ga om er te wonen.

Waarom?

Verloedering, twee inbraken, drie auto inbraken, m'n vrouw lastig gevallen door die straathyena's (ze heeft ze wel teruggepakt), plofkraak, bankoverval, kapper door z'n knie geschoten, coffeeshophouder door z'n hand geschoten, qat kauwers, complete legereenheid die de straat afsluit om drugspanden te scannen, illegale fundamentalistische moskee in de straat, straatovervallen, mishandelingen, tja wat eigenlijk niet. Ik heb het allemaal meegemaakt in Utrecht Lombok.

De huizenmarkt begon net iets op te krabbelen en we hadden de woning van m'n vrouw al een tijdje te koop staan. De druppel was het moment dat m'n vrouw belde, de ramen en deuren dicht waren en ik hard op de achtergrond de azan van de ULU moskee hoorde. Toen knapte er iets en hebben we de makelaar opdracht gegeven tegen elke prijs te verkopen. We hebben tegen 50% van de aankoopwaarde verkocht.

Het heeft m'n ogen geopend en me gevormd voor het leven. Ik ben redelijk zachtaardig, maar als het momentum daar is zal ik klaar staan voor de schoonmaak.

Aan de andere kant, eigenlijk ben ik niet beter dan die zogenaamde bestuurders die het ook niet meer weten, de tijd vol zitten en zich daarna veilig terugtrekken in hun veilige bubbel achteraf.
Ik heb immers hetzelfde gedaan, de boel ontvlucht en zit nu veilig in m'n bubbel de shitzooi te aanschouwen.

Zoelense Hobbyboer | 21-07-22 | 22:19
▼ 1 antwoord verborgen

Niets wijst er op dat de asielinstroom een halt zal worden toegeroepen. Pas als heel Afrika en een groot deel van Azië is ontvolkt zal dat stoppen. Ik zou als de wiedeweerga wolkenkrabbers gaan bouwen op het land van onteigende boeren. Nog wel even naar wat geld zoeken.

goedverstaander | 21-07-22 | 20:23 | 2

Maar wie moet er in die wolkenkrabbers gaan wonen dan?

D-Fens_1963 | 21-07-22 | 20:28

@goedverstaander: Gaat ook niet stoppen. Indien dat wel gebeurt wordt er een nieuw soort opgenomen, de klimaatvluchteling. We hebben immers het verdrag van MarraKech getekend.

Zoelense Hobbyboer | 21-07-22 | 22:38

Gelukkig is het niet meer zo heet en droog. Dat maakt het wennen aan het Nederlandse klimaat gemakkelijker.

Jemoesteensweten | 21-07-22 | 20:23

Op het NOS-journaal was zowaar een item over woonwagenbewoners die demonstreren omdat statushouders wel een woning krijgen, terwijl zij al jaren moeten wachten op nieuwe woonwagenplekken .

Het rommelt

Roos | 21-07-22 | 20:20 | 2

Jamaar dat zijn a: racisten en b: niet sielugh dus dat telt niet.

Graaisnaaiert | 21-07-22 | 20:22

Wat is een 'NOS Journaal'?

blikjegrolsch | 21-07-22 | 20:25

Rechts: meten is weten -> cijfers vallen tegen -> beleid op aanpassen.

Links: meten is weten -> cijfers vallen tegen -> ja jeetje cijfers liegen niet MAAR, -> teveel emotie -> teveel andere wang toekeren -> kop in het zand en tralalalala -> na ons de zondvloed.

Pekketrikker | 21-07-22 | 20:17

Er word door Kaag met geld gesmeten. Mijn vriendin zegt dat Kaag zich financieel onverantwoord gedraagt. Maar goed, dat zegt ze van mij ook. Maar dat is anders. Wacht maar tot ze hoort dat ik de Nigeriaanse lotto heb gewonnen.

goedverstaander | 21-07-22 | 20:17

Mensonterend voor deze 17 jarige Ayman. Slaapt normaliter in een lekker warm bed, kan zich meerdere keren per dag douchen en zijn eten is halal. En nu, nu wordt hij als een beest behandeld en slaapt hij op de grond.
Mensonterend.
Maar ik ben bang dat dit geen impact heeft op het aantal asieleisers die zich dagelijks melden aan de poort van de AZC.

Southpark | 21-07-22 | 20:14 | 6

Zelfcensuur

SamV | 21-07-22 | 20:27

@Graaisnaaiert | 21-07-22 | 20:26:
( en om vooroordelen weg te nemen, ze is bij geboorte ook al als meisje gezien, ze is niet minderjarig - we schelen 10,5 jaar - en ze komt niet uit een bar ).

Graaisnaaiert | 21-07-22 | 20:28

@SamV | 21-07-22 | 20:27:
LOL. Ze zegt hetzelfde tegen mij hoor. Ze zien er weliswaar poezelig uit maar het zijn tijgers.

Graaisnaaiert | 21-07-22 | 20:30
▼ 3 antwoorden verborgen

Wat moeten we met deze mensen. Waarom is het normaal geworden dat wij voor deze mensen moeten zorgen. Ziet nu echt niemand dat die mensen niet geholpen worden. Ziet niemand dat Nederland hier niet mee wordt geholpen. Waarom stopt niemand deze waanzin.

Pa Nadol | 21-07-22 | 20:13 | 1

Met deze mensen moeten we het pigmentgehalte van de bevolking blijvend veranderen.
Opdat de gevoeligheid voor zonlicht verminderd.

D-Fens_1963 | 21-07-22 | 20:23

Er is een zware oorlog in je land aan de gang. Steden worden gebombardeerd. Sluipschutters schieten op burgers. Mijnen op de wegen.
Met gevaar voor eigen leven vlucht je. Je doorkruist 4 andere landen en komt in NL aan. Veilig. Geen bommen. Geen sluipschutters.
Ben je dan niet ongelofelijk blij dat je eindelijk veilig bent? Dat je kan slapen zonder het risico op bommen of granaten?
Nee. Je wilt een huis. Een miele. Oeitkiering.
Dan heb ik maar 1 antwoord. Als je dat niet direct krijgt en het bevalt je niet, rot dan maar lekker op en ga terug naar de bommen en granaten in je thuisland.
Toedeledokie.

BoerKoekoek | 21-07-22 | 20:10 | 2

Het gaat niet om die Oekraïners, het gaat om ladingen vol gelukszoekers/veilige landiers die het systeem verstoppen omdat ze nog steeds het land niet uitgeflikkerd zijn wegens incompetent beleid.

Frilek | 21-07-22 | 20:20

@Frilek | 21-07-22 | 20:20: Als die AZC's niet vollopen met veilige-landen-parasieten komen er wel onveilige-landen-parasieten. Misschien toch beter om de AZC's vol te laten lopen met veilige-landen-parasieten.
En hopelijk keert dan de wal het schip een keer.
Misschien dat de inheemse bevolking dan ooit weer eens een plaats op de wachtlijst voor een woning krijgt.

discriminazie | 21-07-22 | 20:33

Wat hebben die omroepjes toch, dat ze zo graag de bipsen in Den Haag likken?
Oja, de baantjescarrousel.

Zeurders | 21-07-22 | 20:09

De Nederlandse Staat is één van de grootste adverteerders bij RTL sinds Corona. Need I say more?

Dubbelepunthoofd | 21-07-22 | 20:07

In werkelijkheid is het nog veel kutter en faalt het nog veel harder.

B.agger | 21-07-22 | 20:06 | 1

Klopt, dit land is compleet naar de kleauten en het komt nooit meer goed.
VVD bedankt.

D-Fens_1963 | 21-07-22 | 20:16

Onbegrijpelijk dat er al zeker 20 jaar geen normale inhoudelijke discussie over dit beleid mogelijk is. Bij elke poging schiet links gelijk in een krampachtige houding, zoekend naar afleiding om het er maar niet over te hebben of om de ander gelijk als onmens weg te zetten. Triest en kinderachtig.

memanta82 | 21-07-22 | 20:02

Hele, hele, heele diepe zucht. Ik zie jullie vanavond wel weer in het café, heb morgen helemaal niets, geen werklui, kinderen vakantie dus uitslapen (vakantiewerk van de oudste is eerst even over), en wederhelft aan het werk. Oftewel, vrij man.

Eigenlijk de dagelijkse beslommeringen van een gemiddelde gelukszoeker, bedenk ik mij net. Afgezien dat ik mijn eigen geld verdien.

GKJP | 21-07-22 | 20:00

Ik lees net bij de NOS dat door personeelstekort de automaten van Geldmaat niet goed kunnen worden bijgevuld. Mogelijk iets voor deze dappere jongens. Niet dat ze denken dat geld gratis is, uiteraard.

goedverstaander | 21-07-22 | 19:59 | 2

@BakkerHenk | 21-07-22 | 20:05: Irakese asielzoekers betrokken bij mensensmokkel. Dit moet wel een uitzondering zijn.

goedverstaander | 21-07-22 | 20:10

Ach ja, de ‘onafhankelijke’ media. Was er ook niet een hoofdredacteur AD die dreigde tegen rutte om wilders premier te maken? Wegens zwistal, google ‘hans nijenhuis wilders premier.’

Justin_Case | 21-07-22 | 19:57

Verbaast me helemaal niks.
"Stephan Koole, directeur-communicatie VWS, stapt over naar politieke redactie RTL Nieuws
Volgt als chef-politiek Kees Berghuis op, die eerder al voorlichter voor de VVD werd" www.adformatie.nl/media/stephan-koole...

Beetje zoals dit stuk:
The Spies Who Came in to the TV Studio
Former intelligence officials are enjoying second acts as television pundits. Here’s why that should bother us. www.politico.com/magazine/story/2018/...

Ambtenaren en voorlichters infiltreren de journalistiek.
De onafhankelijkheid van de media wordt daarmee ondermijnd.
Het zou verboden moeten worden.

Abject | 21-07-22 | 19:57

Ze slapen op de grond. In Ter Apel. Er vallen geen bommen in Ter Apel. Je krijgt eten in Ter Apel. Je wordt niet vervolgd in Ter Apel. Je wordt niet gemarteld in Ter Apel.
Maar toch klagen dat je als beesten behandeld wordt.
Flikker dan op. Ga tertug naar een van die andere landen waar je doorheen gekomen bent en die ook helemaal veilig waren. Ga daar dan naartoe als je het daar beter had. Jank. Zak.

JanVergoor | 21-07-22 | 19:56 | 2

Ik hoor van mensen om mij heen, die mij al erg rechts vonden, dat het nu toch wel erg uit de hand is gelopen. Ruim 10 jaar de VVD op asiel zaken. De vvd is net zo links als gr.links.

bqbq | 21-07-22 | 20:01

@bqbq | 21-07-22 | 20:01: Kan het ook komen omdat de VVDvrindjes hebben uitgerekend dat ze nieuwe goedkope slaafjes nodig hebben?

Zeurders | 21-07-22 | 20:13

Ach, zolang de asielzoekers met enge besmettelijke ziekten gewoon buiten slapen tussen de asielzoekers zonder enge ziekten gaat alles goed. Ja toch, niet dan?

Schadenfreude | 21-07-22 | 19:53 | 1

Beter dan binnen idd. Verspreiding in de open lucht is minder besmettelijk dan in een krappe slecht geventileerde binnenruimte.

BoerKoekoek | 21-07-22 | 20:13

De VVD kan wel besturen maar niet te regeren denk ik. Nederland is meer dan een BV

Mark van Leeuwen | 21-07-22 | 19:50 | 4

Als er wereldwijd oorlog dreigt je wapens weggeven. Als er wereldwijd hongersnood dreigt onze boeren uitroeien. Als er onvoldoende woningen zijn, en een algeheel gebrek aan ruimte, record aantallen asielzoekers uitnodigen. Als er een griepje heerst je bevolking opsluiten. Etc. etc. Ik heb er geen hog pet van op.

Pekketrikker | 21-07-22 | 19:57

@Pekketrikker: je eigen gasvoorraad niet omhoog willen halen of aan Duitsland verpatsen midden in een energiecrisis, besparen is immer belasting verhogen, nou en dan jouw etc etc er nog boven op. Lang leve de zieners van de VVD!

Lorejas | 21-07-22 | 19:59
▼ 1 antwoord verborgen

Zijn ze bang dat ze in Marokko ook RTL nieuws kijken en door dit item niet meer durven te komen, buiten slapen en binnenkort geen leefgeld (proest Eric) meer.

NLgaatnaardeklote | 21-07-22 | 19:47

Sinds Peter van der Vorst het bij RTL voor het zeggen heeft, is RTL naar hetzelfde niveau gezakt als het (altijd objectieve, eh nee dus) NPO. Dus alleen het linkse gecensureerde geluid is nog hoorbaar en te zien.

vrijgezel32 | 21-07-22 | 19:46 | 1

Daarom zoeken mensen steeds meer hun eigen nieuws en mijden het voorgekookte Nos en Rtl nieuws. Ze gooien hun eigen glazen in, op een gegeven moment kijkt er geen hond meer.

bqbq | 21-07-22 | 20:06

Zou best eens kunnen dat de reacties op Facebook onder het werkstukje niet helemaal van de 'ach en wee' waren richting nieuwe Nederlanders. Ook het klaagleid van een jongen werd niet overal uit volle borst mee gezongen. Dit was misschien wel te rauw en viel niet te manipuleren in een positievere uitslag zonder echte meningen

Mark van Leeuwen | 21-07-22 | 19:45

Was er niet iets met asielzoekers die niet met bussen naar andere l(noodopvang) locaties wilden worden getransporteerd?

AlexanderVissers | 21-07-22 | 19:42

Eric de deuger, met zn “ we moeten harder dweilen dan de kraan loopt” zie hier wat er van de VVD geworden is.
En dan is het in de panelen weer wachten op het vvd webcare team ( hoy Theo) .
En dan te bedenken dat ikzo vaak VVD heb gestemd, ik schaam me diep.

Kruimel | 21-07-22 | 19:42 | 4

@D-Fens_1963 | 21-07-22 | 20:00: Mogelijk ben ik te goedgelovig. Op één of andere manier hou ikzelf ook nog steeds rekening met die 1000 euro.

goedverstaander | 21-07-22 | 20:07

@goedverstaander | 21-07-22 | 20:07 |
Spijt me maar zelfs ik ben niet meer zo goedgelovig, laatste tijd nog erfenissen van een rijke oom uit Nigeria gehad?

Kruimel | 21-07-22 | 20:35
▼ 1 antwoord verborgen

Gelukkig is hij wel echt 17, anders heb je als wanhopige meerderjarige vluchteling die zijn leven in eigen land niet zeker is, een nog veel groter probleem. Maar ook deze knul komt er wel: wat integriteit betreft zou hij bijvoorbeeld prima binnen de VVD passen.

Hetkanverkeren | 21-07-22 | 19:41
-weggejorist-
thanseeuwen | 21-07-22 | 19:40

Als je een wolf de sleutel van het kippenhok geeft .....
Nederland is een totaal incompetente en corrupte puinhoop geworden onder Mark Rutte. Principes? Hahahaha! Die zijn er om 'uit te ruilen' tegen voordeeltjes voor je eigen corrupte coreballen-kaste.

Frilek | 21-07-22 | 19:40 | 1

Corpsballen als in studentencorps maar verder heb je gelijk.

4HoogAantWater | 21-07-22 | 19:51

Voor een kind vind ik het vreselijk, maar op de foto's zie je vooral goed doorvoede mannen die Mehmet of Mohamed heten.
Zijn dit de vluchtelingen waar we onze schaarse woningen aan geven om hier permanent te blijven? Krijg daar geen goed gevoel bij.

letopuwzaak | 21-07-22 | 19:39 | 1

Haha, u trapt in de val. U noemt ze namelijk vluchtelingen.

Zoelense Hobbyboer | 21-07-22 | 22:32

Toch gaan sommige mensen die geen beesten zijn zich wel als zodanig gedragen du moment dat ze zich hier verzekerd weten van een permanente verblijfsstatus. Ik betrap mij erop dat ik minder empathie kan opbrengen voor deze jongens dan voor - pak 'm beet - de gemiddelde alleen thuis aanmodderende Nederlandse bejaarde.

MickeyGouda | 21-07-22 | 19:38 | 2

Voor wat het waard is, ik heb precies dezelfde gedachte.

Ichneumonidae | 21-07-22 | 19:42

Kunnen we een screenshotje van Grunberg z'n epistel krijgen? Betaalmuur.

hotnot | 21-07-22 | 19:35 | 4

Voel je je niet gewoon heel kut dat je nu als een zwerver moet bedelen om notabene een artikel van Arnon Grunberg? Sowieso, is bedelen omdat je te gierig bent om te betalen niet gewoon zelfhaat?

blikjegrolsch | 21-07-22 | 19:41

Gewoon de pagina herladen en dan halverwege op stop drukken, laad de overlay niet in. Werkt bij zowel VK als Trouw (en ook de NYT bv.)

Abject | 21-07-22 | 19:59
▼ 1 antwoord verborgen

Ik wil ook een keer deugen en goed doen voor asielzoekers, te beginnen in Ter Apel. Ik denk dat ik een aantal van die leuke tegeltjes voor op het toilet voor ze bestel, vertaald uiteraard in arabisch, met de tekst: "eigen haar is goud waard".

GKJP | 21-07-22 | 19:31 | 5

Waar. Eigen haar is goud waar.

goedverstaander | 21-07-22 | 19:33

Of cadeautjes uitdelen en op het moment dat ze het open willen maken “ hey! Pas thuis open maken hè!?”

Plaque-doctor | 21-07-22 | 19:34
▼ 2 antwoorden verborgen

Laat mij eens raden?! Ouder dan 17 jaar? 'Student" uit Oekraïne? Veiligelander? #grenzendicht!

JCAD | 21-07-22 | 19:30

Ayman moet niet zeuren. Ayman krijgt een prachtige upgrade straks. Van kamperen in Ter Apel naar de hangmat op een mooi cruiseschip.

Lorejas | 21-07-22 | 19:30 | 1

Inclusief stopcontacten in zijn hut met asielstroom. Voor zijn nieuwe iPhone.

goedverstaander | 21-07-22 | 19:33

Als ik uit een door oorlog en of honger verscheurt land zou komen, als ik om mijn politieke mening een land moet ontvluchten, dan sliep ik zonder probleem een aantal weken op het gras in Ter Apel.

Febofiel | 21-07-22 | 19:28
-weggejorist-
Ommezwaai | 21-07-22 | 19:26

Volgens de ecologen willen wij invasieve soorten uit Nederland weren of verdelgen.

Zemko | 21-07-22 | 19:25

Zou grenzen sluiten niet een optie zijn?

Wijze uit het Oosten | 21-07-22 | 19:25

Overigens wel een prima signaal richting gelukszoekers dat ze hier buiten moeten slapen. Misschien blijven ze dan toch liever thuis of gaan iets in de regio zoeken en niet half of heel Europa doorreizen om hier een verder kansloos bestaan op te bouwen.
Hoewel, voor dat laatste hoef je niet eens zo gek veel te doen.

Ichneumonidae | 21-07-22 | 19:24

Heeft de regering al een code oranje hiervoor afgegeven?

XaaD666 | 21-07-22 | 19:24

Ik zit nu in Kroatië en het valt wel op dat ze hier níet aan cultuurverrijking doen.

wapster | 21-07-22 | 19:24 | 1

Nog even geduld. Straks gaat de EU de dienst uitmaken. Bij Polen en Hongarije krijgen ze geen voet tussen de deur, dus dumpen ze al die gelukseisers hierheen.

Ommezwaai | 21-07-22 | 19:36

Misschien kon hij niet slapen?

Producent | 21-07-22 | 19:23

Laat me raden wat er misgegaan is. Liegen, liegen, liegen?

TheBigKirth | 21-07-22 | 19:23 | 1

Slechts driemaal? Ik mag hopen dat aftrekken u beter ligt. :)

goedverstaander | 21-07-22 | 19:25

Ze zijn hier een sfeervol arbeiderswijkje waar de oorspronkelijke bewoners er al bijna allemaal uitgetrapt zijn (want de wijk moest en zou gesloopt worden) ineens aan het oplappen. Ramen wassen, stofzuigen, grasmaaien, allemaal busjes van schoonmaakbedrijven. Je kunt je indenken hoe de oorspronkelijke bewoners zich voelen.

Der Schnitzeljäger | 21-07-22 | 19:22 | 1

Wij wel, de politieke “elite” niet.

Ommezwaai | 21-07-22 | 19:43

De kraan staat wagenwijd open, eenieder zou zich naar de kraan haasten. Rutte en zijn trawanten daarentegen starten een truck met oplegger om massaal dweilen in te gaan slaan.

goedverstaander | 21-07-22 | 19:21

Wat is er eigenlijk met het sprookje gebeurt dat een eiser in het land waar hij de EU binnenkomt asiel moet aanvragen?

Pekketrikker | 21-07-22 | 19:21 | 4

In hetzelfde boek beland als het sprookje om niet heel veel meer geld uit te geven dan dat er binnenkomt. Eigenlijk waren dit (dichte buitengrenzen en begrotingsdiscipline) de twee grondbeginselen die nodig waren voor een stabiele unie.

Wim_Kut | 21-07-22 | 19:29

@Wim_Kut | 21-07-22 | 19:29:
Nog even geduld en we mogen weer de poeplap voor de zwendelaars in Zuid-Europa trekken. De rente stijgt dus is het pompen en/of verzuipen daar.

Ommezwaai | 21-07-22 | 19:42

Mijn post heeft het om de een of andere reden niet gehaald dus dan maar even zonder link:
Google Dublin I, II en II. Dan zie je met name dat landen waar als een statushouder zit de sjaak zijn voor wat betreft nareizigers. Ook een reden dat Visegrad iets heeft van "bekijk het maar".

Graaisnaaiert | 21-07-22 | 20:00
▼ 1 antwoord verborgen

Alleen maar mannen…

Skef | 21-07-22 | 19:20 | 2

U ziet het ook…

Wijze uit het Oosten | 21-07-22 | 19:28

Alleen maar. Paard, Troje. Naïef.

Normpje | 21-07-22 | 19:30

RTL maakt een inschatting van wat de meerderheid van de kijkers wil zien, daar zijn ze commercieel voor. Blijkbaar voldoet dit filmpje toch niet aan de criteria. Ikzelf denk overigens dat ze verkeerd gokken, maar dat terzijde.

goedverstaander | 21-07-22 | 19:19 | 4

Of doet de elitaire bovenlaag dat? Wie zijn toch die mensen. Als Nederlanders geen brood meer hebben kunnen ze cake eten.

Pekketrikker | 21-07-22 | 19:24

@TheBigKirth | 21-07-22 | 19:24: Daar zal dan een financiële vergoeding tegenover moeten staan. Money talks. Ook bij Bertelsmann.

goedverstaander | 21-07-22 | 19:27

Als mijn informatie klopt is RTL van Bertelsmann en is Bertelsmann van Soros.
Dat verklaart misschien het een en ander.

discriminazie | 21-07-22 | 20:36
▼ 1 antwoord verborgen

Laat me raden: Ayman studeerde in Oekraïne.

wapster | 21-07-22 | 19:19

Wil Groningen wel bij het rest van dit klote land blijven? Alles dicht, Asiel, gas.. Grenzen?

Crematorium-de-Asbak | 21-07-22 | 19:19 | 4

Ze hebben nog gelijk ook. Net als zo’n beetje de rest van dit land, zijn ze wel klaar met Rutte en de rest van zijn vazallen.

Ommezwaai | 21-07-22 | 19:40

Ze kunnen zich aansluiten bij Duitsland of Italië hun gas wordt daar straks toch weer verbrand,iets met europa helpt elkaar,behalve als de boel in elkaar zakt.

Coolcalmcollected | 21-07-22 | 19:57

@elfenstein | 21-07-22 | 19:29:
LOL. Dat is er al en dat heet "De partij van het Noorden". Overijssel zou er deels wel en deels niet bij willen/kunnen horen maar daar is de "omvolking" met westerlingen al in een te ver gevorderd stadium om dat nog als "de provincie" te beschouwen. Helaas.

Graaisnaaiert | 21-07-22 | 21:34
▼ 1 antwoord verborgen

Eric van der Burg: "Hoe meer asielzoekers, hoe beter". Karma, Van den Burg, karma.

Tarak | 21-07-22 | 19:18 | 1

Een grotere kneus heb ik nog niet meegemaakt en ik draai toch al even mee. Met dat schorre en nichterige stemmetje zou meneer het allemaal wel even regelen. Als Rutte hem voor de bus pleurt, zit ie er met een volgend kabinet weer. Want mensen leren niet en blijven toch op deze hersenloze idioten stemmen.

Ommezwaai | 21-07-22 | 19:33

Waarom haal je mensen binnen maar verdom je het om die mensen een menswaardig perspectief te bieden?
Dan denk je dat het minderwaardige mensen zijn. Anders geef je ze een kans op een toekomst. Rutte laat ze verzuipen in de bijstand. Dan ben je nog slechter dan een godwin.

Bootvisser | 21-07-22 | 19:14 | 4

Mogen ze bij jou in huis?
'Nee' reken ik ook goed.

Ichneumonidae | 21-07-22 | 19:16

Nederland haalt ze niet binnen, Nederland durft ze niet te weigeren. Om de een of andere reden durft de grootste nettobetaler in de EU niet op te spelen in Brussel.

J.P.Drapeau | 21-07-22 | 19:20

Pro meer asielzoekers zijn als in "we moeten alle mensuh hellepuh" is een standpunt dat mensen hebben om te laten zien aan andere mensen dat je een deugend mens bent. Dat er een heel vervolgtraject aan vast zit, dat asielmigranten als groep een financieel negatieve bijdrage leveren aan de Nederlandse samenleving en dat je ook verantwoordelijk bent voor ongewenste en onbedoelde effecten van een beleid, is een stap die de meeste van dit soort naïeve wereldverbetermensen mentaal niet kunnen maken. Als kleine kinderen blijven ze hangen in het ééndimensionaal denken, multidimensionaal denken is voor deze groep niet weggelegd.

Tarak | 21-07-22 | 19:25
▼ 1 antwoord verborgen

Ik heb mijn vriendin vandaag op haar werk gebeld dat ze beter een andere weg naar huis kan nemen omdat op de gewone route op meerdere plekken jong buitenlands tuig aan het hangen was dat vrouwen lastig vielen. En dat in het centrum van Den Bosch.
En het gaat niet beter worden in Nederland. Dat beloof ik u.

Patje | 21-07-22 | 19:11 | 2

Helaas kan ik dit beeld bevestigen. .

Roos | 21-07-22 | 19:13

Kijk alleen al naar wat in Turkije gebeurd. Mensen zijn het beu, verkrachtingen,moorden, overvallen enz. En dat allemaal door de import uit Syrië. İn sommige wijken wonen geen Turken meer. Dat is de toekomst voor Nederland. Nog even en wij zijn in de minderheid

cg71 | 21-07-22 | 22:12

RTL is wel onafhankelijk, maar het recht op de zender wordt weer uitgegeven door de staat (lees; het kabinet, lees: V66).

Expert Homo | 21-07-22 | 19:11 | 2

@therealbraindump | 21-07-22 | 19:15: Bertelsmann, beheert door de uitgeversfamilie Mohn. Pater familias Reinhart Mohn was piloot voor de Waffen-SS, en heeft daarnaast zijn imperium groot gemaakt met het exclusief recht op drukken van alle nazipropaganda. Wat u zegt, een hele politiek correcte familie.

Frilek | 21-07-22 | 19:43

Zolang het kijkbuisvolk in de waan is dat er geen betere opties zijn dan zo'n gladde corrupte VVDer blijft het een goed staaltje propaganda.

Reebensteeltje | 21-07-22 | 19:09

Ach wat boeit dat.

Ik was een beetje aan het spelen met mijn terugkijkdoosje. Ik vind oude series zoals Law & Order leuk. En pardoes staat er een stukje SBS6 nieuws op. Schietpartijen en bommen in Rotterdam. Charlois (sjaarloos) voor autochtonen. Niets van gehoord al die tijd. Loopt daar zo'n "journalist" te Vox-poppen met wat de buurt van vindt. Nou. Er zat geen Hollander tussen. De Antiliaan sprak het beste Nederlands. Maar dat is mijn punt niet.

Kerel: "Ik ben net vader worden, wat is dit geweld, we zijn bang"
Vrouw: "Dit is eng ik hoor bang bang bang."

Nou ja, je snapt het wel.

Vinden we bommen en vuurgevechten minderbelangrijk omdat het in sjaarloos is?

Of heb ik lopen slapen.

Oh ja en RTL moet beter fact-checken, dat moet iedereen.

Theodorus.Goldbach | 21-07-22 | 19:08 | 9

Hey... hierrrrr.... is mijn eigen Fonzie!

Lorejas | 21-07-22 | 19:54

Kijk, een relevante tegel van Theo!

JJMS | 21-07-22 | 19:57
▼ 6 antwoorden verborgen

Omdat de instroom constant hoog is en de uitstroom naar woningen (of uitzetten veiligelanders) kleiner is dan de instroom, is steeds meer capaciteit nodig. Capaciteit die maar mondjesmaat tot stand komt. Niet verbazend dat je dan tentenkampen a la Griekenland krijgt. En behalve ruimte is ook meer personeel nodig bij het COA en alles wat daar na komt. Personeel dat niet makkelijk te krijgen is. Het is makkelijker om een normale baan te vinden zonder super onregelmatige uren en meerdere crisissituaties per week.

geerdt | 21-07-22 | 19:07

"Wanhoop bij ouders: Jeroen (30) slaapt nog steeds thuis."

Lorejas | 21-07-22 | 19:07 | 12
-weggejorist-
Lorejas | 21-07-22 | 19:57

@thanseeuwen | 21-07-22 | 19:46: ik ga binnenkort op mezelf wonen,mijn ouders gaan namelijk naar het bejaardenhuis en ik mag blijven wonen.

Coolcalmcollected | 21-07-22 | 20:02
-weggejorist-
Hapselaar | 21-07-22 | 22:33
▼ 9 antwoorden verborgen

Jij bent welkom... welkom in mijn la.. o verkeerd liedje?

Klaus Herzog | 21-07-22 | 19:07

Welkom
Anders racistist.

Is dit nog nieuws? | 21-07-22 | 19:06

Ach ja RTL en woke, het is om te kotsen. Moet je maar eens de items over Brandweermannen en Brandweervrouwen terugkijken. Of brandweermensen een bestaand woord is.

Waargaathetheen | 21-07-22 | 19:04

Misschien heeft die jongen uit de video gejokt..?

Roos | 21-07-22 | 19:04 | 5

Dat zou wel weer mogelijk zijn natuurlijk.

Lorejas | 21-07-22 | 19:14

Dat is ook mijn gedachte.
Ze hebben toevallig de verkeerde ge-interviewd,
die over zichzelf jokte, over een sitiatie die gemiddeld wel "waar" is.

hotmint | 21-07-22 | 22:43
▼ 2 antwoorden verborgen

Let wel, deze puinzooi vindt allemaal plaats onder toeziend oog van de Lachende Leugenaar Rutte.

Ommezwaai | 21-07-22 | 19:03 | 1

Zou ie zelf zijn tas dragen?

blikjegrolsch | 21-07-22 | 19:11

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl