NPO wil Ongehoord Nederland een BOETE geven
NPO: 'Hier een zak taxpoet, veel plezier. Oh nee wacht. Jullie zeggen foute dingen op TV! Geef eens 15% terug uit de zak taxpoet die we je net gaven?'
Moeten we nu alweer...? Dat kutmediapark ook altijd. De NPO is stom, hun Ombudsmuts is stom en ON is ook stom. Hoe debiel is het dat het meest overbetaalde mediaministerie van Nederland eerst een omroepje toelaat op basis van de eigen regels van de NPO, daarna met het spelregelboek in de hand bij het kantoortje van de doorgaans keihard snurkende Ombudsmuts aanklopt om op regeltjes te wijzen die bij andere omroepen al jáááren geleden in onbruik zijn geraakt. Uit de telex van de Ombudsmuts rolt vervolgens een hele lange zogenaamd evenwichtige klaagzang over meningen en feiten, met een heel klein voetnootje dat ook andere omroepen zich dit aan mogen rekenen, opgeschreven op een manier die proeft alsof de kritiek op voorhand opgevangen moest worden. En nu gaan de heilige goden van de Publieke Omroep in overleg met ON over hoe hoog de boete moet worden. Zenderbaasje Karskens, die vroeger brieven van mindere goden kreeg, is alvast helemaal over zijn theewater maar ook die oostindisch dove kwartel is stom, want hij kraakzuchtsteunt dat zijn "jonge omroep" het niet over "de gevolgen van massa-immigratie, doorgeslagen klimaatbeleid en de toenemende macht van de EU" mag hebben. Ja sure de NPO is echt superkut met hanslaroesperen maar dáár tornen ze dus niet aan - ze krabben wat aan de randjes van het nepnieuws dat met die onderwerpen mee komt bij Ongehoord Nederland. En zo is iedereen in deze hele dooie domme sneue casus weer zonde van onze zendtijd - en nog meer van het belastinggeld dat hier naar toe moet. Bom op het Mediapark wanneer? Liefst voor 27 juni, de volgende aflevering in deze stomme soap.
Social
Social
Social
Social
Reaguursels
InloggenAls de NPO en zo’n ombudsmuts nerveus worden van ON dan is dan moet die omroep wel goed zijn.
Zolang je maar linkse onzin uitkraamt is alles toegestaan. Opheffen die npo
Had de VPRO eigenlijk al een boete gekregen voor de partijdige Kaag docu, zo vlak voor de verkiezingen?
Nee, dat is toegestaan om de verkiezingen positief te beïnvloeden.
ON werkt dit tegen en daarom is het goed dat ze afgestraft word. Nog beter zou zijn opheffen.
De belettering op de NOS busjes werd er afgehaald een tijdje geleden.
Men was boos op de NOS vanwege hun “verslaggeving” . Maw nepnieuws.
''Hallo, wij zijn ongehoord Nederland!''
''Watte?''
''Ongehoord Nederland!''
''Sorry, ik weet echt niet wat je zegt.''
Kan Bert Brussen niet even een stukje over de NPO schrijven?
Ik ben lid van ON, keertje daadwerkelijk wat anders op tv nu. Ik ben ook lid van GeenStijl, maar dat is een stuk duurder, dat is ook stom. Waarom geeft men hier zo af op ON? Het is niet alsof de NOS en consorten nooit nepnieuws brengen, sterker nog, daar is het idee voor ON volgens mij uit instaan, uit het Zwartboek van Karskens.
Precies! Alles inleveren en een flinke celstraf voor dat zwikkie.
Ik had het nog niet gezien maar zit nu naar flip de winter te kijken. Wat wordt hem nu precies verweten? Kloppen zijn cijfers niet? Lijkt toch van wel als je CBS hoort. Is het het feit dat deze tendens hem niet bevalt? Of is het de term “omvolking” die als problematisch wordt beschouwd en de suggestie dat die actief wordt gestimuleerd … en wat klopt daar niet aan?
De Winter zegt dat hij slechts constateert, maar dat is natuurlijk niet zo want hij gaat verder door te stellen dat hij “zijn land / grond opeist” maar dat lijkt mij kijkend naar de cijfers en ontwikkelingen, de voorkeuren van ons bestuur en het stemgedrag een ijdel streven.
Nu woon ik zelf al 25 jaar op het platte land en maak deze ontwikkeling dus niet van nabij mee. Een paar jaar geleden raakte ik echter verzeild in het Belgische Verviers en dat was toch een bijzondere gewaarwording hoor.
Journalisten zijn tegenwoordig te vaak activisten of columnisten.
Bij journalisten denk ik aan: bredere mening horen, niet altijd dezelfde topics.
Uiteraard moet een journalist een keuze maken wel topic hij of zij een verslag over doet.
De activistische kant van de huidige journalist komt dan naar voren: dat topic met ALLEEN die mening.
Als jij een leuk businesskaartje laat drukken met 'journalist' erop en je noemt jezelf journalist, dan ben je journalist. Geen beschermde titel.
ON is voor mij een geschenk uit de hemel. Ik respecteer Arnold Karskens ten zeerste en sinds ze uitzenden slaap ik een stuk beter. Met de paar kwartiertjes zendtijd die ze hebben voelt die NOS manipuleerclub zich al bedreigd. Wat voor een zielig verschijnsel zijn ze toch. All the best ON!
Juist!
Ik vind het niveau niet best en het is doordropen met FvD maar ben blij dat ze er zijn.
Ik zag laatst Geert Dales bij ON. Die had ook bezwaren tegen het verhaal van De Winter. Dales gaf vol gas tegen de presentatoren van het programma en er ontstond een felle uitwisseling van standpunten. Los van de inhoud heb ik dat bij al die laffe, kakluie, talkshowtafels nog niet gezien. Daar word je dagelijks ondergeduwd in een plakkerig bad van gelijkgestemdheid.
@Forwaards | 15-06-22 | 18:49:
Kijk voor de grap eens wat afleveringen terug van de De wereld draait door in het eerste jaar. Niet om aan te zien. En alhoewel het politiek gezien niet mijn kopje thee is, werd het later een heel goed gemaakt programma. Heb er soms echt wel met plezier naar gekeken.
Als Arnold de NPO nerveus kan krijgen met die schamele zendtijd... ga zo door man...
“Bom op het Mediapark wanneer?” Daar zou ik toch even mee uitkijken. Straks denkt iemand die geen ironie begrijpt (hallo AIVD), dat hier tot geweld wordt aangezet.
Maar eh.
De hele EO is ook nepnieuws.
Mag dat wel dan?
Ja beste landgenoot, dat mag al heel lang.
Is zoets als drugs versus alcohol.
Te cultureel ingebed om te verbieden.
Ja de linkse club tegen spreken hebben ze een hekel aan. Inclusief, duurzaam, milieu, dieren, sociaal. Meelevend totdat je ergens een andere mening hebt. Dan gaat het mis.
Maar ik hoor die ombudskudt niet over al die onwaarheden met betrekking tot de diverse geloven...
En maar kritiek hebben op landen waar dit vermeend gebeurt. Hier gebeurt het gewoon echt. Kutland.
Haha Censuur. Als je desinformatie verspreidt om onrust in de samenleving te voeden is dat gewoon gevaarlijk. Ik heb een paar keer zitten kijken naar de beddendame met perkamenten gezicht en een nette Marokaan die dan knikken naar een knarsetande boosmeneer met een kaal hoofd. En dan nog engere mensen zoals die van de FvD die zo in een griezelfilm kunnen. Het is een beetje als met de pedovereniging Martijn. Er was een tijd dat dat moest kunnen maar je voelt aan je water dat het toch niet klopt. Aan de andere kant is het prima dat dom Nederland de pus uit de puist kan laten lopen. Een vies gezicht maar het lucht wel op.
1 heel verhaal en u komt niet verder dan een stukje over mensen hun uiterlijk.
Uit hun uiterlijk kunt u afleiden dat het niet klopt.... nou als uitsluiten een sport is dan mag u naar de olympische spelen....
Ook u heeft inhoudelijk niets toe te voegen maar uw onzin weer verspreid.
ik wens u mentale gezondheid toe.
@the_w | 15-06-22 | 18:25: zie uw eigen bijdrage hier beneden. Maar fijn is dat u anderen wèl mentale gezondheid gunt.
ON cancelen? Dan blijf ik langer lid van ON!
me2!!!
Ongehoord Nederland is overwegend troep, maar dit lijkt me ingegeven door het establishment dat graag kritische geluiden de mond wil snoeren,
Niet zozeer het establishment, maar meer allerlei linkse activisten en groeperingen. Samenspel van Groen Linkse bestuurders, subsidie organisaties tot aan Antifa aan toe.
Wappie-tv. Van mij mag het, ON hoeft niet per se te worden gejorist. Of een permaban te krijgen.
ON is amateuristisch en ook geregeld niet helemaal bij de pinken. Nou en. Laat die lui hun verhaal doen. Daar hebben ze RECHT op. Zou je denken.
Nu begrijp ik ook waarom er meestal weinig kritisch doorgevraagd wordt bij de van de staat financieel afhankelijke zenders. Dan komt de subsidie in gevaar.
Zegt Bosma al jaren, maar het is niet waar want PVV.
@Veepert | 15-06-22 | 17:53:
Wil je ook een Calimero-t-shirt?
@AdvocatusDiaboli | 15-06-22 | 17:55: nee dank u, u mag hem zelf blijven dragen wat mij betreft.
@AdvocatusDiaboli | 15-06-22 | 17:55: staat u veel beter, heeft u nog een Rambo shirt voor Veepert, past er beter bij
@the_w | 15-06-22 | 18:23: ook dat is een kwestie van smaak. Maar droeg Rambo niet een hemdje met tegenwoordig hippe scheuren?
Bom op het Mediapark? Maar waar moeten al die topicjes dan vandaan komen? Zap.
ON kan beter de serie Operation petticoat of
het autoprogramma van Bob de Jong uitzenden.
Ha, ja vooral het item: de koude start in zo'n vriescel. Oh nee dat was De wereld op wielen met Fred van der Vlugt
Verder: alleen al de verzamelde afleveringen van het jeugdjournaal zijn al goed voor een boete van een miljoenmiljard.
"Hoofdredacteuren op Radio 1 in een discussie of je 'stikstofontkenners' wel op radio en tv moeten halen."
Het lijkt hier verdomme de VS wel, daar was afgelopen week een oproep aan Big Tech om "klimaatontkenners" (lees kritiek) van sociale media te weren.
Beetje net als dat ze met Hunter Bidens laptop verhaal hebben gedaan.
En kritiek op dat papieren probleem genaamd stikstof is dus ook meteen ontkenning en daarmee verboden op straffe van.......
We leven in een dictatuur in wording.
Lijkt me leuk, een discussie over feiten. Een deugkneus die denk dat hij/zij/het klimaat kan veranderen door de discussie en oplossing in Nederland te plaatsen.
Met corona is er goed geoefend hier.
Heb nog nooit iets van ON gehoord/gezien maar ben in staat om uit puberale Nijmansiaanse antagonie die ON-eencelligen bij evt. crowdfunding voor betalen mogelijk Noord Koreaanse NPO-boete bij te dragen.
Ik kijk alleen shownieuws op ON.
Ik kijk altijd na 23.00 op ON de Tiroler films uit de jaren 70.
Beter.
@Patje | 15-06-22 | 17:49:
Alleen de vrouwvriendelijke uit de jaren zeventig.
@RickTheDick | 15-06-22 | 18:04:
De vrouwen in die films zijn altijd aan het kirren dus het zal wel goed zitten!
Het rapport van de vrouwelijke ombudsman stelt verder:
De ombudsman constateert dat programma’s van andere omroepen zich de kritiek ook moeten aantrekken. Smit: “Ik kan niet één geval, bij één bepaalde omroep veroordelen als het publiek dezelfde dingen signaleert bij andere programma’s, ook al gebeurt het daar dan minder frequent of systematisch. Om die reden raakte dit onderzoek ook journalistieke producties van andere publieke omroepen. Onafhankelijkheid moet merkbaar zijn in de wijze waarop je vragen stelt, aan alle bronnen en gasten: met kennis van zaken, je weegt en duidt, spreekt aantoonbaar onjuiste informatie tegen en laat patronen zien. Dat moet gelden voor alle journalisten, van alle omroepen.”
Oftewel: alle omroepen 15% korten, niet alleen ON.
Hadden we in Corona tijd toch samenvattingen van voetbalwedstrijden uit lege stadions? Waar kwam dat gejuich vandaan? Niet uit het stadion. Dat geluid was fake(news). Niets gehoord over boetes toendertijd.
Iedere morgen loop ik de zenders langs en kies ik de programma's die ik wil opnemen (ik kijk nooit live). De laatste jaren vlieg ik langs NPO 1 t/m 3 omdat ik daarvan geen enkel programma wil zien. Niet omdat ik iets tegen die zenders heb, maar omdat de programma's daar ofwel nietszeggend zijn dan wel gelardeerd zijn met een penetrant-linkse saus die me misselijk maakt. Waarom ik dan toch langs die zenders ga? Enerzijds omdat ik de tijd nog ken waarin we alleen naar Nederland 1 en 2 konden kijken en anderzijds omdat ik vergeefs hoop op andere tijden. Vergeefs ja, want zolang de omroepen medewerkers selecteren op politieke voorkeur in plaats van beroepsmatige kwaliteiten schieten we geen steek op. De omroepen wel, want die blijven daardoor subsidies ontvangen. En zo houdt dit Kafkaiaanse systeem zich in stand. Zo, en nu kijk ik verder naar tennis. Op BBC2. Botic heeft net gewonnen. Mooi hoor. Niet te zien op NPO. Case closed.
Dus u heeft wel wat tegen 'die' zenders...
Hier hetzelfde. Veel ARD en WDR, en liefst ook BBC4. Geen Nederlandse MSM websites, enkel GS. Sport? Enkel rugby.
@litebyte | 15-06-22 | 17:49: u kunt niet goed lezen, dus ik zal maar niet uitleggen waarom uw reactie onjuist is.
@Albert61 | 15-06-22 | 17:54: doe maar niet... voordat we het weten gaat het over fake news en corona
Wat ik aan fragmenten van dat 'ON' voorbij heb zien komen was ook wel tenenkrommend slecht hoor. Die Karskens is volgens mij ook volledig van het padje.
Karskens was en is nog steeds de enige oorlogsverslaggever die echt aan het front heeft gestaan, ipv er alleen maar met een NPO vingertje naartoe heeft gewezen.... zoals dhr. Hans-Jaap Melissen die zelfs nog een eo-jongerendag te spannend vindt om er dichtbij te komen.
ON is inderdaad tenenkrommend en tevens de wappie omroep pur sang
@litebyte | 15-06-22 | 17:45: Had 'ie maar bij zijn leest moeten blijven. Opstelten was ook een prima burgemeester (zeker na Peper), maar een uiterst beroerde minister.
en ook u komt niet tot 1 argument.
ik heb eigenlijk nog niemand die iets van dezelfde strekking riep ook maar op 1 valide argument kunnen betrappen, sterker nog, ze proberen niet eens te beargumenteren waarom ze iets vinden.
@the_w | 15-06-22 | 18:21: Knulletje, het gaat niet om de argumenten het gaat om de feiten - daar heeft ON heel vaak moeite mee.
Ja maar ja maar ON is toch ook om te projectielbraken zo slecht en naar? Toch? O nee ik zal wel weer te 'links' en 'msm' zijn.
Zo grappig:
pbs.twimg.com/media/FUvlVOaWUAQuqNj?f...
Deze is om in te lijsten.
Hahahaha... complot!
Feest bij Gardameer ontspoort: betastingen en rellen. Beelden komen nu vrij. De overlastgevende jeugd droegen Marokkaanse vlaggen. Moest dat laatste echt vermeld worden? Ja!
Joris heeft het erg met zichzelf getroffen.
Luyendijk :
Wat Rutte letterlijk zei: vecht je in
En dat komt dus van Rutte, iemand die zich nooit ergens heeft hoeven invechten.
Oh, hoezo?
Dit noemt men ook wel censuur! Gebeurt ook in Rusland, N-Korea en meerdere totalitaite landen. Nu dus ook publiekelijk in Nederland!
Bewezen onwaarheden op tv presenteren op kosten van de belastingbetaler likkt mij ook onwenselijk.
"Kaag is een fantastische, sociaal bewogen vrouw."
"Als Zwarte Piet is afgeschaft is Jerry Afriyie volmaakt tevreden."
"Akwasi heeft afstand genomen van zijn uitspraken over Zwarte Piet."
"Iedereen die in Nederland asiel aanvraagt is zielig."
"De criminaliteit in Nederland daalt."
"Laura Hansen is een zielige, misleide vrouw."
Zomaar een handjevol nepnieuws dat de publieke omroep verspreidt op kosten van de belastingbetaler.
Ik ga het programma Onderbuik-TV beginnen iedereen van blank tot zwart, van links tot rechts en van atheïst tot moslim mag zijn onderbuik luchten (klinkt goor)
Ze hadden dit makkelijk kunnen voorkomen door aan het einde van elke uitzending een groene d66 vlag te heissen en ‚heil Kaag‘ te roepen.
Sieg Kaag?
@donkieshot | 15-06-22 | 17:28:
Exact, met IJzeren kruis compleet met eikenblad…
@eerstneukendanpraten | 15-06-22 | 17:34: je doet je nick geen eer aan. Als ik gedwongen word te neuken met Kaag, trek ik een metalen onderbroek aan met slot. Een ijzeren kruis dus.
@donkieshot | 15-06-22 | 17:28: allen voor intimi
Nou niet meteen de censuurkaart trekken,
Anrold Karskens.
Je zegt 'wij bestrijden de conclusies uit het rapport'.
Prachtig.
Laat maar zien dan wat daar niet aan klopt.
En o ja:
immgratie, klimaatbeleid,EU, Coronabeleid onteigenen van boeren
kun je je niet als ON toe-eigenen.
Het zijn gewoon onderwerpen.
Ook bij Op1 of WNL komen de voors en tegens voorbij.
Wat wel jammer is dat bij ON er nooit iemand komt die het met Karskens oneens is. Een woke mening desnoods.
Het gaat alleen om de 'ongehoorde' mening.
Er is toch geen sprake van censuur bij ON he?
De hele NPO is een extreem links geluid met af en toe wat christelijke erbij.
Rechts bestaat niet bij de NPO en zal ook nooit bestaansrecht krijgen.
We hebben de laatste 30 jaar geen enkele discussie op tv gehad over islam of asiel.
Er werden wel namen genoemd van Fortuyn met zijn extremisme of Wilders die racist was.
Sommige onderwerpen zoals anti EU geluiden of kritisch kijken naar co2 of stikstof mag niet.
De hele meute staat klaar om ON te cancellen.
@pejoar | 15-06-22 | 17:28:
En wat zo opmerkelijk is:
Pogingen daartoe bij bijvoorbeeld De Nieuwe Maan worden ook meteen kapotgespammed.
Weet je nog hoe Fidan daar werd weggewerkt.
Ze moest echt op eieren lopen en superneutreaal zijn om maar iets van een voorzichtige discussie te kunnen voeren.
Het lijkt wel of er geen ruimte is voor een echte discussie. Er zijn alleen meningen.
Of ze durven het niet.
Of ze snappen het niet.
De VPRO heeft trouwens een best wel nette docu, geen afzeikdocu, gemaakt over Wilders waar hij helaas niet aan wilde meewerken. Gemiste kans was dat.
Welk woke persoon zou zich de toorn van zijn tribe op de hals willen halen door mee te werken aan ON door er simpelweg in het programma te verschijnen?
Gewoon de gehele NPO saneren, compleet afschaffen. De publieke omroep voegt niets toe.
Ja, we willen alleen nog horen wat in onze kraam te pas komt.
Doe effe normaal.
Er gebeuren meer dingen bij de NPO dan alleen journalistiek.
Een nieuwskanaal lijkt mij wel goed. Apolitiek en journalistiek getoetst.
Is bij nieuws heel lastig. Commerciele kan ook goed nieuws brengen en gebeurt ook al. Ik begrijp oprecht niet waarom er meer dan een miljard publiek geld naar iets gaat dat ook nog eens zorgt voor oneerlijke concurrentie.
@AdvocatusDiaboli | 15-06-22 | 17:22: waarom moet dat met belastinggeld betaald worden? Laat alle "publieke omroepen" gewoon commercieel worden. Programma's als Buitenhof kunnen ook (eventueel relatief low budget) online, zonder dat het direct Harry Mens-achtig wordt.
De NPO bij monde van WNL is voor de coalitie lovers, wij hebben ON waar ze gewoon af moeten blijven.
Huys en Holleeder ,Kaag en de NPO en alle gristen omroepen met hun sprookjes,moet ik doorgaan?
Het is ook wel heel slecht.. Arnold was een verdomd goede oorlog verslaggever . Nu helemaal koekkoek.. Reset dit reset dat en blabla...
de rest van de NPO is ook wel heel slecht…. ook helemaal koekkoek… stikstof dit stikstof dat blablablabla… waarom het ene verbieden en het andere toestaan?
@Isditandersgenoeg | 15-06-22 | 17:38:
Volgens mij stelt hij alleen maar dat karskens koekwaus is. Verder niks
uit uw reactie, meneer of mevrouw Niv, blijkt dat u nog nooit een hele aflevering gezien heeft.
inhoudelijk komt u tot niet 1 punt.
omvolking... over pakweg 50 jaar zijn wij, als 'wij' zo doorgaan, een islamitische samenleving... zou u daarin willen wonen en als we het geen omvolking mogen noemen, wat mogen we het dan wél noemen.
the great reset, dat is niet koekoek, dat is simpelweg herhalen wat Claus Swaab zélf zei, waar hij zélf een boek over schreef, dezelfde Swaab die vrijwel alle grote wereldleiders krijgt waar hij ze wilt hebben en ontzettend veel macht uitoefent. als u dit koekoek noemt dan noem ik u een struisvogel in de hoop dat vogeltermen beter bij u aankomen.
Het is wel duidelijk dat de huidige opzet van de NPO op de schop moet, alle politieke bemoeienis moet verdwijnen. Laat de omroepen gewoon programma`s maken die gewaardeerd worden door de leden en kijkers. Netmanagers zijn onnodige overhead.
Dan begin met het eruit knikkeren van dat D66 gespuis in de top..
Gewoon ontmantelen is ook goed wat mij betreft. Maar wel wel snel.
Zojuist zat ik in de auto op weg naar huis, zette ik per ongelijk radio NPO 1 aan. Ik viel midden in een interview met een beveiliging meneer waarbij door de interviewster de boeren tot volksvijand nr 1 werden verklaard. Werkelijk, 'de boeren' waren misschien wel erger dan Ridouan Taghi en zijn bende en ministers hadden minstens zo hard bescherming nodig als officieren van justitie.
Het topic daarna was over hoe zielig asielzoekers zijn en dat het kinderpardon nog niet alles en iedereen een paspoort heeft opgeleverd en hoe erg dat wel niet is.
Ik heb met mijn oren zitten klapperen tot ik het niet meer vol kon houden en de radio maar uit heb gezet.
*Rand off
Of je dient een klacht in bij de ombudsmuts van de NPO.
@Ing. eslapen | 15-06-22 | 17:18: die zal echt niet reageren, want die flapdrol is namelijk links
IN de NL hebben we gezamenlijk tonnen boter op ons hoofd.
Jezus keert terug op aarde en hij verstuurt niet eens een SMS-bom?
Hoewel Karskens zegt te twijfelen dat God bestaat, stelt hij wel één van de weinige mensen te zijn die Jezus ontmoet heeft. Dat was halverwege de jaren negentig toen hij een bomaanslag in Israël overleefde. “Ik ga het helemaal niet afzwakken: ik heb Hem écht ontmoet. Hij zat vlak bij de poort van Kirjat Arba, waar ik overnachtte. Lange haren, lange baard: Hij voldeed precies aan het beeld dat ik tijdens mijn licht katholieke opvoeding meekreeg. Op een dag gaf Hij me een hand en het was net alsof ik een warme kruik vastpakte. Het eerste wat me opviel was dat Hij, anders dan iedereen daar, begrip leek te hebben voor alle partijen.”
Stikstofontkenner is dik aangezet.
Stikstofbetwijfelaars is een wat vriendelijker benaming.
Stikstofkraker zorgt voor 80% reductie, maar ik ben minister de Wal, ik sloop liever de helft van de boeren voor 32 miljard. Want dan ben ik machtig! joz.nl/oplossingen/stikstofkraker/
Ik zou willen voorstellen dat we alle ontkenners of twijfelaars een formulier laten invullen om uit te leggen wat (a) stikstof is, en (b) hoeveel de stikstof is toegenomen de laatste jaren en (c) waarom stikstof slecht is voor ons / milieu, etc.
@viejohuevon | 15-06-22 | 17:16:
(a) zie nl.wikipedia.org/wiki/Stikstof_(eleme...)
(b) Voor zover bekend wordt er bij kernsplitsing geen stikstof gevormd. Er is dus geen toename van stikstof.
(c) Ongeveer 80% van de lucht bestaat uit N2. Stikstofgas. Lagere percentages zou de percentage O2, zuurstofgas, verhogen wat brandgevaarlijk is.
Wat win ik?
@viejohuevon | 15-06-22 | 17:16:
Laat de voorstanders doen en de meeste weten het ook niet. Zeker mini'nister Robje Jetten.
@Ing. eslapen | 15-06-22 | 17:21:
Het gaat ook niet over stikstof gas maar eerder over de nitraten. En ondanks een stevige reductie in de landbouw zorgen ze nog voor veel uitstoot.
@miko | 15-06-22 | 17:46: Dat weet ik maar de vraagstelling was wel duidelijk wat is stikstof....
Trouwens kleine aanvulling op antwoord B. Bij kernfusie wordt er via waterstof naar helium zowel stikstof als zuurstof gecreeerd.
@Feynman | 15-06-22 | 17:16: Het gaat niet om stikstof maar om grond.
@Ing. eslapen | 15-06-22 | 17:21: Ik ben dan ook voorstander van kernenergie / kernsplitsing. U wint een goede fles wijn....!
We zouden, net zoals Oekraiene e.a., gewoon de omroep van de lucht moeten halen.
Hahahaha! En hoe zit het met die boete voor de Kaag agitprop film van de VPRO? Hou nou toch op man. Maar afijn, lekker doen! Het is 2022, en iedereen haalt zijn nieuws van het WWW.
Ah!
De financiële prikkel om te laten zeggen wat wij vinden.
Volgens mij gaat de rechter over dat soort beslissingen.
Iedereen is vrij om dingen te laten toetsen bij de rechter.
NPO gaat op dd stoel zitten van de rechter en is allerminst onpartijdig.
Slechte zaak.
lijkt zo maar in de vergunning is en detail geregeld wat wel en wat niet kan.
@langzullenweleven | 15-06-22 | 17:16:
Dat kan wel zo zijn, maar feit is wel dat ze bij ON blijkbaar een vergrootglas gebruiken.
Daarbij heb ik nog nooit gehoord dat een omroep 15%! van hun budget moeten inleveren.
PowNED deed echt alles met hun NPO-toelage. Ik ga het even niet samenvatten, maar ze zijn nog net niet naar de YabYum gegaan voor een live-uitzending. Ik citeer PowNED zelf: "House Ibiza is het nieuwe belastinggeldverslindende programma van omroep PowNed. Gewoon omdat het kan" www.npostart.nl/house-ibiza/POMS_S_PO... Er kwam toen geen reactie...
Ongehoord Nederland voert inhoudelijke oppositie op onze nieuwsvoorziening en er moet direct worden ingegrepen. Niet alleen tegen nepnieuws, maar vooral tegen ander nieuws, dat wat kritischer is op de snel wijzigende bevolkingssamenstelling van binnensteden, draconische maatregelen voor het klimaat en nutteloze stikstofmaatregelen die met een stikstofkraker voor een schijntje wel worden opgelost.
Je mag het NPO geld dus verspillen, maar je mag niet tegen het geluid van het kabinet ingaan. We zijn geen haar beter dan Noord Korea, Belarus en Rusland.
.... en Oekraiene, Venezuela, etc. (ben je even vergeten, Feynman).
@viejohuevon | 15-06-22 | 17:13: Ik had even geen behoefte om even de lijst met honderden landen af te gaan, de lijst is niet limitatief. Ik hoopte dat ik met deze drie een duidelijke schets had gemaakt.
@Feynman | 15-06-22 | 17:15: OK. Bedankt voor je reactie.
Het gaat specifiek om het aan het woord laten van wappies, zonder dat de interviewer daar kritisch op reageert. Dus niet gewoon het verspillen van belastinggeld, of het uitzenden van campagne-docu's voor D66, of het selectief weglaten van onwelvallig nieuws, of het de regering naar de mond praten. Volgens mij heeft Powned geen wappies onverhinderd aan het woord gelaten, in elk geval niet stelselmatig.
Blijft natuurlijk wel de vraag wat een wappie is. Een aantal van de lui die bij ON de revue passeerden kwalificeerden wel degelijk. Maar er wordt bij de gewone omroepen ook nogal wat onzin verkondigd... en kritische vragen stellen, dat zijn ze daar ergens in de vorige eeuw al verleerd.
Dus de NPO is corrupt!
Destijds werd dat duidelijk toen Dekker bij de NPO onwelgevallige maatregelen wilde doorvoeren en de NPO, en met name Jan Slagter veelvuldig zendtijd misbruikte door op de persoon spelend Dekker onderuit te halen.
Dekker liet zijn plannen varen.
Maar daarover hoorde je de NPO ombudsvrouw niet.
@Muxje | 15-06-22 | 17:21: iedereen heeft vrijheid van meningsuiting, iedereen mag die uiten en zolang het niet oproept tot geweld, maar dit overal op uitgezonden worden.
Dat dit inmiddels een omstreden standpunt is toont aan dat wij inderdaad niet veel beter meer zijn dan de landen die dhr/mvr feynman noemt
Dat voetnootje dat ander omroepen hier ook schuldig aan zijn betekent dat die ook 15% moeten inleveren. Dan kan het totale budget van de NPO met 15% omlaag. Hopla, kleine 150 miljoen besparing voor de burgers! En nu maar kijken bij welke omroep dit het meeste pijn gaat doen.
Het budget van de NPO kan wat mij betreft met 100% omlaag…
... zelf gedelete..
Hoe zeg je “wir schaffen das” in het italiaans?
@Schriever | 15-06-22 | 17:09: Ce la facciamo.
REAGEER OOK