2G VuurwerkPleuris uitgebroken in Rotterdam
Twee gewonden door waarschuwingsschoten
Social
Hier verder met het verslag van Het Tribunaal dat nu in 010 gaande is. Er zijn wat mensen boos dat Het Vuurwerk 2021 gecancelled is en dat we met Oud & Nieuw binnen moeten blijven om naar een 2G Show op de NPO te kijken. Er wordt as we speak GEKNALD door zowel de demonstranten als de politie. Bij de pliesie is het Code Zwart, want ze gaan er vandoor. Later meer updates.
Update: Journalist aangevallen (Rijnmond)
Update: Brandweerlieden bekogeld (NOS)
Update: ME gearriveerd op Coolsingel. Barricades opgeworpen (liveverslag)
Update: Waterkanon ingezet
Update: Aboutalebs Ordetroepen hebben Coolsingel heroverd
Update: Nog steeds onrustig. TOETERPROTEST GAANDE
ABOUTALEB: Zeven gewonden bij ORGIE VAN GEWELD
COMMENTS: Dicht
Agent bijna opgeblazen
Social
Er gaat iemand neer...
Social
Bekentenis
Social
Foto's: de achtergelaten politie-auto's
Update: LIVESTREAM (met NL commentaar)
Social
Reaguursels
InloggenGericht geschoten. Die arme politieagenten. Het zal je werk maar zijn. Wel is mij niet geheel duidelijk wie deze relschoppers zijn. Gaat het hier echt op de Baudet-SA of is er meer aan de hand?
En half twitter vol met klapmongolen die oproepen tot meer geweld en dit allemaal goedkeuren want ‘dictatuur’, ‘nazi-regime’ etc.
Rotterdam… al jaren de stad met het hoogste aantal ongelukkige mensen, blijkt keer op keer uit onderzoek. Ik kom er geregeld, het hoofdkantoor van mijn werkgever zit er. Maar ik zou er eigenlijk niet dood gevonden willen worden.
Gewoon oppakken en hun uitkering een half jaar stopzetten als boete. Ook voor de ouders de uitkering stopzetten. De gemeente Rotterdam is notabene hun werkgever (uitkeringverschaffer) Dan grijpen de ouders pas in, als ze het hun geld gaat kosten. De ouders hadden moeten zorgen dat hun kinderen naar school gaan of werken en op tijd naar bed gaan. Werkenden en scholieren hebben niet eens tijd of geld om in de avonden en nachten te zuipen en/of te rellen en om werkenden uit hun slaap te houden met vuurwerk en om schade te veroorzaken in de gemeente zodat de belastingen weer omhoog moeten.
Ik stopte met lezen bij 'maar'.
De But-Brigade
De politie heeft gericht geschoten.
Mooi. Dat werd eens tijd.
Gericht schieten zou het bestand van de soos zeker opschonen.
Misschien moet Rotterdam maar een paar weken in keiharde lockdown. Echt in de categorie ‘niemand de deur uit, behalve noodzakelijk’. Als dit tuig dat overtreed: oppakken en een paar maanden vast. Met als positief bijeffect coronareductie.
Je bent niet wijs.
The lunatics have taken over the asylum.
Vuurwerkverbod is de druppel (veel pijlen etc. mochten al niet meer), als Huug dan zegt dit voor de "ziekenhuizen" te doen... Een paar honderd EHBO over het hele land, toen er 40.000 schaatsers zich melden met doktervraag bleef Huug stil. Klopt gewoon niet.
Zet het leger in. Doen ze ook eens wat. Fire at will zou ik zeggen.
Met welke kogels?
Zonder vervoer en hoogstwaarschijnlijk op slecht schoeisel?
@Libertarianism | 20-11-21 | 08:42: gewoon “pang pang” roepen
@Libertarianism | 20-11-21 | 08:42:
Die van links.
Denk niet dat die Bibble belt lui daar rondlopen. Althans volgens mij heet er daar geen 1 Amir etc. Het "begrip" wijt ik wel wat aan de volledig ongeloofwaardige overheid die wij inmiddels hebben. Wat mij betreft veel eerder op dit soort lui schieten. (die zogenaamde demonstranten dan) Te beginnen met rubberkogels. Dit continent begint net zo'n zandbak land te worden als waar al die kansparels vandaan komen. Zo zie je maar weer. Na 3 generaties zit die agressieve woesternij er nog steeds in. Maar das koeltoer. Mogen we niets van vinden. Wat een land zijn we verworden...
2 jaar lang je land he-le-maal maar de typhus laten gaan omdat je te eigenwijs bent om even een prikje te halen. En dan het laatste beetje met geweld slopen..... pfff
En toch: ook deze mensen zijn, in al hun onhandigheid, onderdeel van dit land, of we dat nou leuk vinden of niet. Jammer dat ze zelf zo veel moeite doen om zich daar buiten te stellen. Ik ga er vanuit dat de politie opnames gemaakt heeft en daarmee het echte gajus op zal kunnen pakken en opsluiten.
De grap is, bij vreedzame demonstratie es wordt er nauwelijks aandacht aan besteed. Behalve als het gaat om huizenprijzen BLM of zwarte piet. Nu zijn er een paar leipo’s en alle kranten staan er vol mee. Het framen gaat door. De afgelopen maanden zijn er wereldwijd enorme demonstraties in elke hoofdstad. Daar wordt geen verslag van gedaan. De echte leipo’s zijn eigenlijk de cherry picking journalisten. En natuurlijk haar opdrachtgevers. Maar goed, dan ben ik een complot wappie. Wat een wereld.
Inderdaad, akkefietje gisteren in Rotterdam even nieuwsonwaardig als een paar dansende antivaxxers op het malievelt. Snap er niets van al deze aandacht in het nieuws.
Het gaat hier ook helemaal niet om 2G, of jouw complot-ideeën.
Het gaat nu even om politie-agenten die aangevallen worden door rellende idioten.
Valt weinig aan te framen.
Framen?
In welke grot woont u?
@Schrale_SwanZ | 20-11-21 | 08:53: Hou toch op met je oude vrouwtjes
what the fuck.
Zo te horen zijn onze allochtonen medelanders weer ruim vertegenwoordigd in de frontlinie .
Wel verontrustend hoeveel begrip er is voor deze orgie van geweld. Ik zie toch vooral mensen die al decennia voor onrust in de maatschappij zorgen (de kansparels, hooligans) en iedere situatie aangrijpen om te rellen. Het lastig vallen & intimideren van brandweer en ambulancepersoneel hoort hier ook altijd bij. Maar nu is dit in orde want de overheid heeft dit veroorzaakt middels het coronabeleid?
En als je tegen het coronabeleid bent, wat denk je dat hiermee bereikt wordt? Dit zijn geen statements, de ingrijpende politie geen landverraders en de relschoppers geen vrijheidsstrijders.
Ze moeten de elite opzoeken, dat zijn degene die dit gefaciliteerd hebben.
Het is natuurlijk niet netjes, maar wel te begrijpen waar dit vandaan komt. Vorig jaar was vuurwerk toch eenmalig afgeschaft?
Oohja, natuurlijk. Nee dan is dit volkomen logisch.
Dit is niets meer dan het herstellen van de samenleving die stapje voor stapje een controlesamenleving aan het worden is. Niets aan de hand dus, gewoon een tikkie terug.
Ah ok. Dus als die rellende meute tuig door jou straat komt en jou auto of huis in de fik steekt zeg jij nog steeds. Ik heb begrip want ze mochten hun rotjes niet afstaeken met oud en nieuw... . Dat je dit kan goed praten. Onbegrijpelijk.....
Anders Breivik deed het natuurlijk niet netjes, maar het was wel te begrijpen waar het vandaan kwam…
Schieten in de Bataclan was niet netjes, maar het was wel te begrijpen waar het vandaan kwam…
Rellen bij NEC-Vitesse was niet netjes, maar wel te begrijpen waar het vandaan kwam…
Het doorschoppen van Carlo Heuvelman was niet netjes, maar wel te begrijpen waar het vandaan kwam…
Moet ik nog even doorgaan?
Of begrijpt u de oneindige domheid van uw tegel?
#TeamPolitie, 200%
fukc dat rellende richeltuig met hun zwarte kudthoodies..
#metoo!!
Aboutaleb heel veel boosj, want Wotujdam de gekste.
Fucking apen zijn het, tuig dat zichzelf niet onder controle heeft. Volgende keer keihard ME er bij, binnenstad afsluiten, gericht schieten en alles oppakken en opsluiten. Kan niet zo zijn dat een paar primaten de stad voor echte mensen verpesten.
Echte mensen.
Aboutaleb moet eens een beetje op zijn woorden letten. Hij heeft het over een 'orgie van geweld'. Junior leest ook mee en wil weten wat orgie is. Wat moet ik dan nou weer zeggen dan?
Dat is als een groepje mensen dezelfde activiteit erg leuk vinden
@prutsclown | 20-11-21 | 07:44: Maar dan gaat junior de volgende naar een "orgie" met z'n maatjes. Iets met legoblokjes. Legorgie!
Of Zeg dat het een afkorting van orchideeën is. Of geef junior de tablet en ga naar Xhamster voor het echte antwoord.
Alweer een 7 van 7 gewonden deze keer.
Totale schade/kosten van de rellen schat ik ook op zo'n 7 miljoen euro.
Dat lijkt nog het minimum te zijn.
Het zal niet bij deze avond blijven vrees ik.
Kosten noch moeite blijven weg met deze criminelen.
70-plussers kunnen ook heel onredelijk zijn hoor.
@Papa Jones | 20-11-21 | 07:49: Zijn 70 + ers net zo vernielzuchtig als dit gajes?
@Zitvlak | 20-11-21 | 07:51: Ik herinner mij een mevrouw die heel onredelijk deed met haar scootmobiel, het ding tegen een politiebus parkeerde, en vervolgens prima bleek te kunnen lopen.
Joris, waarom moest mijn tegel weg? Omdat ik kritisch ben op Aboe Laadklep, zogenaamd de beste burgemeester van de wereld, wil NIET zeggen dat ik de rellen in mijn stad goedkeur. Van mij mogen ze nog veel harder optreden, maar als burgemeester is hij hoofd van de Driehoek die het gespuis al jarenlang welig laat tieren............ die wanen zich de baas op straat, deze incidenten onderstrepen dat.
Uw tegel onderstreept wat er werkelijk mis is in de samenleving.
Spijtig dat uw proza is weggejorist.
Meer van deze stukjes doen het tij niet keren maar u maakt echt wel een punt.
Gelukkig valt de schade wel mee. Zucht.
Wanneer gaat de overheid eens ingrijpen en verhaald de schade bij degene die het hebben geflikt.
Nu draait de gemeenschap er voor op.
joesoef en amier..... rest my case
Volgens mij is Yousou neergeschoten. Althans, dat zegt zij tegen Amir.
Wie verdeeldheid zaait, zal chaos oogsten. En nog een extra reden om met nog hardere maatregelen te komen. Het lijkt allemaal toeval, maar dat is het natuurlijk niet. En het feit dat alle media over de hele wereld het hebben over 2g en lockdown rellen zegt al genoeg. Daar heeft het niks mee te maken, gewoon relschoppers die na jaren van beperkingen hun frustraties kwijt willen.
Eens.
Ik zou het willen wijzigen in: gewoon relschoppers die na jaren van beperkingen hun kans weer pakken om te rellen. Dit soort lui zullen nog nooit op enig moment enige toegevoegde waarde hebben gehad in deze maatschappij. Kosten alleen maar bakken met geld en maken alleen maar slachtoffers.
Dit soort gasten doet niet aan beperkingen.
Gefrustreerd? Ja. Maar niet n om de redenen die u impliceert.
Dit zijn domme dieren die graag iets aangrijpen om maar te kunnen rellen.
Jongeren die zich beroepen op verveling... my ass
Ik ben overtuigt dat 95% van deze idioten totaal niets te maken hebben met een anti 2G demonstratie. Dat zijn zwakbegaafden die elke gelegenheid aanpakken om er een pleuris zooi van te maken.
Enorm triest, want nu geeft je de overheid weer een stok om mee te slaan.
Ik sta echt achter massale demonstraties tegen de 2G maatregelen, maar dan zonder geweld en vernielingen. Ben bang dat niet meer mogelijk is.
Wat veel zwakbegaafden in Rotterdam.
@kleybeuker | 20-11-21 | 07:15: En heel veel loslopende geïmporteerde primaten.
De wereld gaat een beetje naar z'n grootje, maar dat komt niet door een forse griep. Regering wil de bevolking bij de ballen, media liegt te graag. Het vertrouwen in de elites vervaagt: dat is wat ik zie.
Zet Uw bril op.
Verbreedt uw blikveld. Kijk eens naar rechts ipv links. Zet eens een andere bril op. Stop eens een maandje met social-media. Praat eens met uw huisarts over deze griep. Het gevolg zal u verbazen.
Hoe had je zo gedacht dat opstanden werken? Dit rijst overigens nog lang niet tot het geweldsspectrum dat met opstanden gepaard gaat. Maar het is inderdaad wel waartoe, beïnvloed en opgejut door allerlei samenzweringstheorieën op internet, geprobeerd wordt op te zwepen. Vlug vlug steek politieauto's in de brand, leg telefoonmasten om, bekogel brandweerlui en stomp je buurman op de bek want Hugo komt je halen. Randdebielen alom.
Ga je hoofd laten nakijken.
Naar gaat de prijs van Coolsingel op Monopoly nou ook naar beneden?
jij bent die gast die nog toespraken houdt voor het team terwijl dat al 30 minuten bezig is met de wedstrijd.
Koekkoek.
Koekwaus
@Grijskijkert | 20-11-21 | 04:19: ja?
De tirannie verdrijven
Ik vind trouwens dat relschoppers, hooligans, geweldplegers, criminelen, drillrappers en zelfs terroristen en moordenaars nog vaker als nu op TV moeten komen om te laten zien dat het eigenlijk net zulke gewone en lieve mensen zijn als alle anderen.
Uitgezonderd natuurlijk degenen met rechtse politieke denkbeelden en die nog niet "bekeerd" zijn.
Staan we in een voorstad van Parijs ? Zie alleen maar Marokkanen.
Waar zijn de moeders ?
Opvoeden meiden , je bijna volwassen zoon heeft verkeerde vrienden.
Wat je zegt ben je zelf .
Ik denk dat de rellen tegen de Klimaatverandering zijn. Ze willen niet dat het morgen gaat regenen.
De tekst overgeslagen maar lang man .
Enorm.
Zozo.. even terug lezen.. met dank
Je bent niet goed joh.
Complotwapster met een potsierlijke, samengeraapte, zelfdienende feitenbrij. Het geheel leest als dat van een verwarde man/vrouw/dinges met een wereldbeeld wat pre-Corona al niet helemaal flex was.
@Niceee En da's nog redelijk mild uitgedrukt. Hier moet duidelijk een receptje in de herevaluatie.
@Fuck-a-duck | 20-11-21 | 04:09: ga fijn samen in therapie
Dwangbuis kapot gegaan?
Het failliet van Nederland. Morgen weer de uitkering ophalen. Maar eerst uitslapen.
Niemand pakt mijn vrijheid af jonguh!
@SterF... | 20-11-21 | 02:12: inderdaad. Niemand doet dat. Dus waarom rellen? Je verdient geen vaccin.
@Ster... Jij had pre-Corona al geen vrijheid meer jonguh.
Dit gedonder in Rotterdam hadden ze gedeeltelijk kunnen voorkomen door aanscherping van "maatregelen" niet op een vrijdag bekend te maken maar op een maandag of dinsdag. Overigens is de maatschappij een gigantisch kruitvat geworden. Ik vrees dat dit pas het begin is en de frustraties die borrelen is meer dan terecht.
T leger komt de 22 ste ‘ oefenen’.
T beleid is ons een stapje voor :>
Het is een wankel evenwicht tussen orde en chaos.
"Overigens is de maatschappij een gigantisch kruitvat geworden. Ik vrees dat dit pas het begin is en de frustraties die borrelen is meer dan terecht."
De grote lijn:
Misschien is dat ook wel de bedoeling van de bovenplanners. Je steeds afvragen en in de gaten houden wie profiteert, maakt je wijs.
Vrijdag gebedsdag..
@WirMachenMusik | 20-11-21 | 02:39: en hoe profiteert overheid/iluminatie hier dan?
Ja, nee, tuurlijk joh.
Ik lees het gevolg van de lage straatprijzen voor slechte drugs. Al veel te lang.
Wat een bende wilden, rellen en plunderingen voor de lol. Wie zijn toch die mensen ?
Ongevaccineerden
@alexanderpechtold | 20-11-21 | 01:53:
Vrijheidsstrijders! Dit zijn tenminste mensen die voor zichzelf nadenken.
Ziet er eerder uit als de bekende verzameling en bonte sufgerukten uit de categorie "the usual suspects". "Vrijheidstrijders" ?....<proest>. Meer dan de helft kan het woord niet een spellen en heeft letterlijk geen flauw benul. Volk wat te dom is om te schijten en de pandemie aangrijpt om het eigen triestige leventje nog iets van houvast te bieden. Als Corona metaforisch gezien laag water is, dan lijkt het vrij duidelijk dat er een meute van mentale wrakjes onder ons leeft. Denk dat ik morgen een webshop begin met sjamaan outfits en bizonmutsen in de collectie.
Kuddegedrag.
@Grijskijkert | 20-11-21 | 04:58: hopelijk begrijpen ze een kogel in hun been wel
Geweld tegen agenten, altijd +5 jaar gevangenis. Kutvolk.
Gevolg van succes ! Gelukkig woon ik er niet .
Comin to you .
Tik tak tik tak
Waar blijven de rubber kogels?
Kansloze stad.
De provinciaal die je wist dat komen zou
@Charles Swietert | 20-11-21 | 01:30: Haha, het is wel mijn kansloze stad inderdaad.
Sjaak is de man denkt ie
@alexanderpechtold | 20-11-21 | 01:36: Ik ben de man.
@sjaakdeslinksesul | 20-11-21 | 01:44: Dat zei ik . Hahhaah
Nee ff lief , ik waardeer je gedachte .
Niet al jouwe , de mijne zijn beter
@alexanderpechtold | 20-11-21 | 01:52: Reactie was ook een beetje te hard. Marco mag best blijven leven maar ik hoop wel dat ze hem in zijn kloten hebben geschoten.
Vuurwerkverbod. Matige timing
Wanneer je vuurwerk op mensen/agenten gaat schieten, dan ga je een grens over.
"Nee, vaccineren is niet de oplossing en niet zaligmakend, maar het scheelt een hoop ellende"
lol.
Rare vogel... 99%antivaxxers? En bij verreweg de meesten met een auto immuunziekte (ik ook) wordt het vaccin juist sterk aangeraden. Er zijn slechts enkele aandoeningen waarbij (elk) een vaccin wordt afgeraden. Dus ik denk dat je daar goed aan hebt gedaan.
Rarevogel, gebruik af en toe een spatie. Niet om bijdehand te doen, maar dat maakt je tekst wat overzichtelijker.
@Muissolini | 20-11-21 | 01:06: hahahahh je maakt je druk om een spatie , mussolini niet
Rare vogel...
Ongeveer 0 van je "observaties" kloppen. Dat maakt de rest van je verhaal vooral langdradig en overbodig.
Groetjes van iemand die wel gevaccineerd is maar tegen dit coronabeleid; die niks tegen buitenlanders heeft maar wel tegen relschoppers.
@alexanderpechtold | 20-11-21 | 01:10: Beter lezen.
Reaguurders zijn mi 50/50 qua 2G en vax. Als je al begint met 99% anti-vax ben je af.
Rechtse NPO? Hahahaha
Het is simpel;
Politie die waterwerpers inzet tegen demonstranten die letterlijk niks anders doen dan hinderlijk aanwezig zijn, maar zich niet tegen de politie keren is machtsmisbruik.
Politie die gericht schiet op hordes relschoppers die hen bekogelen met vuurwerk en fietsen; ik betaal graag via Crowdfunding mee aan extra kogels.
@Fi-Bu-Bla | 20-11-21 | 01:34: Je ziet ze ook voorbij komen op Jopie, met hun rechtse NPO.
Als je de NPO rechts vindt, dan zit je echt in een aparte hoek.
@Muissolini | 20-11-21 | 01:14: hahahaha moet je nu vragen
@alexanderpechtold | 20-11-21 | 01:47: Ok, tijd voor een whisky.
wat is dit voor een staatsidioot dan?
www.youtube.com/watch?v=aJYvUgMNiUc
Zo, mijn werk zit erop. Eventijd voor ontspanning. Kan ik k nog ergens lekker gaan rellen of is het alweer klaar?
Tot t voor gebeurt .
Onze medelanders veroorzaken met een drankie op dit , maar zonder emphatie ben je niets.
Ik kom eraan.
Gaan we eerst even een Prada winkel plunderen.
Heb zin in een nieuw heuptasje...
Als je even een auto steelt dan rij ik em wel door het rolhek.
@jaja | 20-11-21 | 00:58: Even de Cube pakken, en fietsen naar het gebeuren, als ik door rood blijf fietsen, 10 minuten.
Het valt me ook op dat de reacties van officiele kant vaak zo zwak en onzinnig zijn.
Wijkagent: "Dit wil toch niemand?" - nou gebaseerd op het geweld en de vernielingen zou ik toch niet zeggen dat niemand dit wilde. Anders was het toch niet gebeurd?
"Dit moeten we niet langer pikken" - daarmee geef je toch ook wel toe dat het lang juist wél gepikt is. Want de jeugd...
"kansloos slopen van eigendommen van de politie of hardwerkende ondernemers" - Kansloos slopen? Wat betekent dat nu weer? Bovendien, en hier komt het Nederlandse denken weer naar boven, de "eigendommen van de politie" zijn betaald door de samenleving.
Ik zit nog te wachten op het versleten "de overheid heeft het monopolie op geweld". Als dat inderdaad waar is dan zouden de relschoppers van vanavond toch onderdeel van de overheid moeten zijn? Anders is het immers geen monopolie...
Overigens heeft de politie nog wel voornamelijk goede stellingen, zoals deze:
"Politiemensen doen er alles aan om hun burgers, journalisten en stad te beschermen. Ze betalen een hoge prijs. Geweld heeft zich genesteld in onze democratie."
Dat klinkt toch wel wat meer doordacht dan politici die termen als "mafklappers" en "stelletje mafkezen" gebruiken om de criminele lieden te beschrijven.
Ik denk dat de kans dat de daders nu met hun geweten worstelen omdat ze "mafklapper" genoemd zijn door een politica vrij klein is...
Laten we eerlijk(er) zijn.
Onze politie treedt niet hard genoeg op.
@Mark | 20-11-21 | 00:45: Pak die wouten maar aan, dat zie ik persoonlijk liever.
@Dubbel glas | 20-11-21 | 01:23:
Want? Criminaliteit moet gelegaliseerd worden?
Jij vindt dat je andermans spullen mag stelen en slopen? Jij vind dat je vuurwerk naar mensen mag gooien?
De meeste mensen die bij de eerste hulp terecht komen met oud en nieuw zijn die met teveel drugs en alcohol in hun mik.
Dan heb je nog zo'n 300 vuurwerkgewonden verdeeld over 50 ziekenhuizen.
Ik heb niks met vuurwerk maar dat verbod slaat nergens op.
tuurlijk slaat dat nergens op ,week later ligt er ijs op het water en kunnen ze er een factor 10 aan toevoegen van mensen die op hun bek vallen enz,enz maar ze willen het zo graag dat verbod ... moet alleen duitsland dat ook doen anders word de drukte wel heel groot .groeten uit karinthie .
Jaja, en dan kunnen we die 300 vuurwerkgewonden ook nog verdelen in het gebruik van illegaal vuurwerk.
Als kind altijd genoten van oud en nieuw, en vuurwerk afsteken.
Maar we geven hier zo makkelijk alles op, wat ooit normaal was.
@bowlfabriek | 20-11-21 | 00:40: Vuurwerk was vroeger leuk en als er dan per ongeluk een rotje afging in je hand dan bleven de vingers er nog aanzitten maar tegenwoordig is het net oorlog en alles wordt gesloopt zelf hier bij ons in een klein dorpje.
@Muissolini | 20-11-21 | 01:12:
Zeker, het zijn rare tijden.
Klopt, werd gisteren ook aangegeven door voorzitter netwerk SEH artsen. Dat verbod slaat nergens op in de context van Corona.
Er moeten eerst kinderen doodgaan in het ziekenhuis omdat we in code zwart zitten.
@bowlfabriek | 20-11-21 | 00:32: inderdaad
Aboutaleb neem je rotzooi mee.
Hij spreekt in ieder geval dezelfde taal...
Geen demonstratie meer toestaan en avondklok weer invoeren. Bij overtreding strafblad en boete van 1000 euro per persoon. Kunnen we de zorg weer opbouwen. Of eventueel de schade herstellen. Die asociale maken alles kapot. Flink aanpakken en in elkaar rammen. Geen vervoer naar ziekenhuis voor hun.
@eetveelbananen | 20-11-21 | 00:27: dus die klootzakken in Rotterdam zijn in uw ogen normaal. Als je kind in levensgevaar is vind u demonstreren met geweld een goed idee.
@DeEchteWaarheid | 20-11-21 | 00:34: oke bedankt voor het compliment. We zien wel hoe het afloopt.
Gek. Met je avondklok. Dat jij nou toevallig geen leven hebt…
Dat stond een uur geleden al op Twitter, kan het nergens bevestigd zien
@eetveelbananen | 20-11-21 | 00:28: zolang het niet op feestboek staat geloof ik het niet
Acties hebben gevolgen, wie heeft dat gedacht.
Morgen komen rutte en hugo met gebarentolk op tv vertellen dat het allemaal wel losloopt en er alleen een kleine groep is tegen hun maatregelen zijn. Met deze groep is alreeds en gesprek gaande.
Die idioten doodzwijgen werkt het beste. Denk dat dat ook beleid is.
Als de geruchten kloppen dat die man uiteindelijk is overleden door een politie kogel, breekt de pleuris waarschijnlijk helemaal uit. Waarom zit er geen middel tussen waterkanon en politie kogel. Traangas, rubber kogels o.I.d?
Omdat het niet nodig is. Als je meedoet aan een protest, niet vertrekt als gewelddadig wordt, niet vertrekt als de politie komt, dan heb je het helemaal aan jezelf te danken dat je een kogel in je kop krijgt.
Als je er niets te zoeken hebt waarom zou je daar dan aanwezig zijn? Point.
@Dubbel glas | 20-11-21 | 00:31:
Wat een domme reactie.
@Dubbel glas | 20-11-21 | 00:31:
Flikker toch op. Jij vindt dus dat plundering gelegaliseerd moet worden zodat agenten gewoon thuis kunnen blijven?
Zijn er verder nog zaken die je wil legaliseren, verkrachting of moord? In jouw wereldje is immers geen plek voor mensen die "de held uithangen". Oftewel een fatsoenlijke samenleving overeind houden.
@kwelbeller: iemand die gewond raakt door een kogel, belast de zorg. Dan beter gericht met scherp schieten!
Bij deze figuren in Rotterdam gaat het niet om 2G of een vuurwerkverbod.
Het gaat over lekker rellen.
Je zag het ook bij het BLM gezeur in Brussel, Parijs en steden in Amerika.
Een issue in de samenleving aangrijpen om lekker te gaan lopen rellen en plunderen.
Dit zijn duidelijk geen mensen met redelijk onderbouwde principes, nee. Rellen om het rellen, lijkt het. En waar gaat het nou om? Vuurwerk?
Nu zie je meteen geïllustreerd, hoe 'kwetsbaar' die 'kwetsbare' jongeren zijn.
Die toeter protest turk krijgt zn i phone niet meer dolle bloel
Kan zn telefoon niet meer afsluiten en zit maar te klooien... leuke live tv
Ben bang dat dit de komende maanden vaker gaat gebeuren
Zo. Nu zien wij wie écht de baas is in dit land. En dat zijn niet de aangewezen overheden.
-
Aboetaleb: functie elders.
Wat is er mis met gewoon schieten?
Door wie?
Meestal.
Het leven is geen filmscript. Het gaat meestal mis.
Dit zijn gewoon de usual suspects lekker aan het plunderen. Zo werkt het nu eenmaal in een gesegregeerde maatschappij. Als je zelf iets tekort komt plunder je het weg bij de buren die niet bij je stam horen. Omstandigheden als vuurwerkverbod, coronamaatregelen, een vergeten (concept-)regeerakkoord in de trein, wat dan ook zijn niets anders dan een rookgordijn. Namelijk het excuus dat je niet de agressor bent en pakt wat je kunt roven. Door anderen, mensen of beleidsmaatregelen, ben je genoodzaakt jezelf zo te 'verdedigen'. Rome is er ooit groot mee geworden.
Onbegrijpelijk overigens dat er mensen zijn die denken dat dit iets met 2G of vuurwerkverboden te maken heeft. Met protesteren of demonstreren tegen verkeerd beleid.
Maar stel dat 30 tot 40 procent van deze hufters zou kunnen lezen, zouden ze dat "talent" dan verspillen aan het volgen van politieke debatten?
Welnee. Dit is relschoppen, de boel plunderen en in brand steken, mensen verminken met zwaar vuurwerk. De politie verjagen zodat elke vorm van criminaliteit vrij spel krijgt. Wat mij betreft wordt er met scherp geschoten om dat te voorkomen.
Het kan dus zomaar gebeuren dat je als antivaxx-demonstrant op een IC terechtkomt met allemaal Covid-patiënten om je heen.
Dit zijn geen antivaxx demonstranten.
@Dandruff | 20-11-21 | 00:05: dat denk ik eigenlijk ook
wel heel stereotyp dat er dan weer alleen allochtonen en misschien wat wallochtonen te horen zijn
Rotterdam is dan ook geen Nederlands grondgebied meer. Ruim meer dan de helft allochtoon, de uitkeringen in Rotterdam zijn bijna niet meer te betalen.
@TeeJee | 20-11-21 | 00:01: 70% niet westers
@harris: niet lullen, 52% allochtoon ofzo en daarvan is deel westers waar prima mee samen te leven valt. Probleem zit in groeiend deel niet westers.
@TeeJee | 20-11-21 | 00:01: Maar dat ga je overal zien, het begint met 1% maar ook in kleine(re) steden/dorpen zie je dat al.
Maar mensen die dat niet doorhebben, tja, die zijn ziende blind.
ik geloof dat het tijd is om de kinders eens goed toe te spreken.
zucht.
Ga je nou godverdomme eens een keer laten vaccineren sukkels!!
En blijf met je tengels van andermans spullen af.
@Fuck-a-duck | 20-11-21 | 00:11: Ik weet niet of jij er ook zoeen bent, maar door dit soort, sukkels die maar in sprookjes blijven geloven over wat er nou wel en niet bewezen zou zijn, zitten we bijna twee jaar later nog steeds met die zelfde ellende. Er was godverdomme een oplossing, maar nee, de egoistjes vonden het belangrijker te doen alsof ze een eigen mening hadden.
Morgen gewoon weer met je QR-code naar de Coolsingel. Doorkopen mensen, niets aan de hand.
Het probleem is nu wel, elk tegengeluid vanuit de maatschappij en elke demonstratie tegen 2G wordt vanaf nu door Den Haag afgedaan als slechts een stelletje relschoppers. Hetzelfde zagen we met de avondklok.
Jup dat is aan deze figuren te danken... Het zal t grootste gedeelte ook niet om 2G te doen zijn, die grijpen elke gelegenheid aan
Omdat het maar een relatief kleine groep is.. De mening van de rest peilen ze wel via sociale media.
Mwah, long time coming. Debielen zijn het allemaal, alleen sommige dus blijkbaar iets meer gewelddadig.
Het zijn ook maar een paar relschoppers. Ze weten echt niet wat 2g of 3g betekent.
Dit waren in het verleden weliswaar, de figuren die in een luier en wat oergeluidjes al in de kinderopvang kwamen.
Even goed naar die filmpjes kijken. Dit zijn écht geen jongelieden die een coherent of beredeneerd 'tegengeluid' kunnen leveren - althans niet verbaal - of in een voor u of mij begrijpelijke taal.
Dit is geen demonstreren meer, dit is terreur.
Het was ook geen lockdown meer maar een gijzeling.
We hebben hier de creme de la creme van de antivax groep tezamen, idee misschien om bij de volgende bijeenkomst wat waterdragers te veurzien met wat astra zenica vloeistof. Iedere gevaccineerde telt oraal dan wel intramusculair.
Heb je echt de illusie dat dit allemaal antivaxxers zijn? Zijn gewoon relschoppers die dit moment aangrijpen om zichzelf helemaal te buiten te gaan. Het heeft veel gelijkenissen met recente voetbalrellen.
@volksvaderland | 20-11-21 | 00:02: Nee niet perse antivaxxers maar wel de onwetende medelanders die niet gevaccineerd zijn.
Nee. Dit zijn dezelfde figuren als de avondklok-rellen. Heeft niets meer met 2G, corona of avondklok te maken. Puur rellen.
Mochten deze vuurwerk-lulloos in het ziekenhuis belanden, verzoek aan de dokters en de verpleging: laat ze barsten. Scheitziek van deze middelvingers richting de zorg.
Proost..
Wat een verliezers...
Nu snap ik die 2G deling. Je hebt gewone mensen en geestelijk gestoorde mensen. Van die laatste groep zien we nu de beelden.
Zit er naar te kijken, met de hoop dat op een gegeven moment er honderd stuks Bereden Politie de straat door komen denderen, en met hoef en lange lat even duidelijk maken aan het tuig wat hun positie in deze is.
Maar helaas.
Teveel vuurwerk.
Wat fijn om in de provincie te wonen.
Ter Apel is ook in de provincie :(
@De finale eindbaas | 19-11-21 | 23:55:
-
Zeker. De provincie Helmand.
@De finale eindbaas | 19-11-21 | 23:55: daar kun je niet meer wonen. Is vol (of erg druk)!
Dit is natuurlijk wel wat je krijgt als je maar blijft doormodderen met die klote lockdowns. Ben zelf gevaccineerd, voor mij is Corona afgelopen. Wordt er onderhand ook behoorlijk dol van dat het op internet en op tv nergens anders over kan gaan dan het aantal cojona besmettingen van vandaag. Tyf een keer op man, incasseren en doorleven lijkt me een beter motto. Het leven is al zo kort.
"Ben zelf gevaccineerd, voor mij is Corona afgelopen". yeah right.
@Joris Beltsin | 19-11-21 | 23:43: Voor mij wel. Heb mijn bijdrage geleverd. Als ik nu Corona krijg, jammer dan. Leven brengt nou eenmaal risico’s met zich mee
@Joris Beltsin | 19-11-21 | 23:43:
Sssst
Ben zelf gevaccineerd, voor mij is Corona afgelopen.whahaha ,denk dat je hier toch een kleine vergissing maakt .eet nog een banaan .
@eetveelbananen | 19-11-21 | 23:46:
U moet minimaal nog een Booster, een 2G-regime in dan hoogstwaarschijnlijk nog dit jaar in een lockdown.
Lees je het niet..
Bedoeling is, is dat je ik angst leeft.. jeetje ga nou nu niet tegendraads doen
@eetveelbananen | 19-11-21 | 23:46: ja he he dat denk ik dus ook .daarom hoef ik geen spuitje in m'n poot.en potdorie krijg ik tijdje geleden toch corona blijkbaar ,het is dat de test het uitwees anders had ik het niet geweten .dus ben nu een genezen verklaard persoon met qr code .heb er nog geen gebruik van hoeven maken .
@Dutch-Super-Evil | 19-11-21 | 23:49: Haha ben zelf niet zo van de complottheorieën maar geloof wat je wil, dan kan het alleen maar meevallen. Volgens mij is het halve land gewoon in een angstpsychose belandt en handelt de politiek daar naar. Mensen denken dat de wereld maakbaar is en verwachten van de politiek dat alle risico’s van het leven kunnen worden weggenomen. We kunnen slechts hopen dat dit toxische gemeenschappelijke gedachtengoed snel veranderd. Dan kunnen we weer leven.
@eetveelbananen | 19-11-21 | 23:57: gelukkig heb je een andere kijk op de wereld dan ik. Tjees wat zou de wereld oersaai zijn dan.
@eetveelbananen | 19-11-21 | 23:57:
Het is eerder andersom. De politiek meent dat ze als enige weet hoe alle risico's weg te nemen en legt haar ijzeren wil op, ook aan aan eetveelbananen die daar anders over denkt.
Telecomgegevens opvragen.
Iedereen van wie nadat het noodbevel werd uitgevaardigd de 06 nog op de Coolsingel gepeild is de komende dagen van zijn/haar bed lichten.
Ik ben ook tegen de huidige coronamaatregelen, maar dit gaat helemaal nergens meer over natuurlijk.
Wie moet er gaan lichten dan? BOA's? Politie heeft en krijgt er de capaciteit niet voor. Wat dat betreft hadden het net zo goed in een ziekenhuis kunnen werken.
Verder alles goed? U denkt nog steeds dat dit om corona gaat?
Er waren daar ook mensen (zoals ik) die daar kwamen en er ineens midden zaten. Wat een mongeaulen zeg! Autootje omgedraaid en zo snel mogelijk wegrijden bij die imbicielen.
Mag ik hier op Geenstijl ook voor het vuurwerkverbod en voor 2g zijn of wordt ik dan afgefakkeld?
U wordt slechts afgefakkeld voor uw slechte spelling.
U moet verschijnen voor een tribunaal.
Wat doe je hier? Het is 'word', geen 'wordt'. Gij ongeletterde !!
nee, dat doen we vanwege uw spelling.
Nee hoor, ook u mag uw mening ventileren!
ik begin de meeste gesprekken met klanten vaak met "waarom", dat geeft mij inzicht in de motivatie van de ander.... ik hoop vaak dat anderen het gesprek met mij ook beginnen met "waarom" en dan zin hebben om zich te verdiepen in de motivatie van mij.... ik merk helaas dat veel NL'ers vooral zin hebben in de eigen motivatie en zich weinig kunnen verplaatsen.
Ik ben niet tegen corona maatregelen, of er samen proberen uit te komen de komende 5 jaar, maar ben wel tegen hoe de overheid zichzelf probeert te handhaven met schijnmaatregelen .... ik hoop steeds dat iemand vraagt naar mijn motivatie. Maar NL is een land van eenrichting communicatie geworden. Niemand boeit het wat ik vind, en ik vind NL kut geworden. Ik denk dat ik ga doen wat veel mensen willen / denken, en dat is afscheid nemen van NL
Ik ben groot voorstander van 2G. Ik wil niet langer worden beperkt in mijn vrijheid omdat een stelletje wappies de zorg dreigt te blokkeren.
En ik heb geen bezwaar tegen een vuurwerkverbod. Ik wil er best voor openstaan dat mensen het leuk vinden om vuurwerk af te steken, maar mag ik op mijn beurt dan een verbod dan geen slecht idee vinden? Al jarenlang moet je maar accepteren dat de hele maand december harde knallen klinken, brievenbussen worden opgeblazen, huisdieren zich rotschrikken etc. Wanneer er dan een verbod, komt waar je niet tegen bent, wordt je afgeschilderd als iemand die de vrijheden van de rest in wil perken.
Dus voor 2G en voor vuurwerkverbod.
@ches | 19-11-21 | 23:47: Wanneer dringt het nou eens door dat je niet beperkt wordt door de wappies die zorg dreigen te blokkeren, maar door beleid van de overheid. Bovendien neemt het aantal gevaccineerden toe die zorg nodig hebben, dus dat argument kan gelukkig ook snel de prullenbak in.
@ikpislauwbier | 19-11-21 | 23:46: Groot gelijk, veel te druk, te benepen en te ver-Miele-seerd
Ik ben een groot voorstander van 2G en een vuurwerkverbod. Het is tijd om een grens te trekken tegen de hufters, gekkies en asocialen, of het nou rechtstextremisten, dansleraren en yogagekkies, zelfingenomen boomers of Mocros zijn: Ze ondermijnen de samenleving.
@Sosti | 19-11-21 | 23:51: Het is beiden. De overheid moet meer investeren in zorg, de wappies moeten de zorg niet onnodig claimen door zich niet te laten vaccineren.
@ches | 19-11-21 | 23:47: Al die harde knallen zijn allang verboden. Sterker nog, afgelopen oud en nieuw heb ik weinig verschil gemerkt, en toen was alles illegaal. Een vuurwerkverbod is een wassen neus.
@Papa Jones | 19-11-21 | 23:56: zo is dat en niet anders.
@Papa Jones | 19-11-21 | 23:56:
Ja, vind ik ook, goed gezegd. Jammer dat bepaalde uitwisselingsprojecten in covidzorg ook niet van de grond zijn gekomen. Daar waren aanvankelijk plannen voor, maar dat moet landelijk gecoördineerd worden, omdat je anders instellingen die willen uitwisselen met personeelskrapte opscheept.
@Sosti | 19-11-21 | 23:51: Dringt inderdaad niet door en dat is en blijft mijn mening. Op naar de vaccinatieplicht.
Ik lees een hoop sympathie voor de dienders, wat mij blij stemt. Maar ik vind het irrelevant of die een gezin hebben. Alsof een alleenstaande diender niet of minder belangrijk is dan eentje die een gezin heeft. De bedoeling is goed natuurlijk, maar het doet er niet toe. Het zijn allemaal mensen.
Meer of minder belangrijk niet. Maar een vader of moeder van een gezin met kinderen heeft wel degelijk een verantwoordelijkheid naar andere mensen toe die een alleenstaande niet heeft.
@SaintNick | 19-11-21 | 23:38: Zo Nick, dus blijkbaar heeft je zaadcel ooit een eicel bereikt. Dat een prestatie.
Wel lekker inclusief
@RandomAct | 19-11-21 | 23:44: De verantwoordelijkheid nemen, dat was/is een prestatie. Eentje waar jij al jouw voorouders ook voor mag bedanken. Of vervloeken zo je wil.
Gaaf land Rutte, gaaf land.
Ken je een betere, op aarde? Of in een andere tijd?
Bernie en Elon, dan kan een TV show worden...
De een kan als een man met kaalheid omgaan, de ander gaat janken en schelden als je een vraag stelt.
Ik heb ook nooit iemand de vraag horen stellen hoe Elon zoveel weet/wist over Thaise pedos... vragen die zelfs Joe Rogan niet durft te stellen.
Jemig, nog niet aan het bier en het verkeerde topic, excuus!
Dus je gaat van huis om te protesteren en je neemt mee:
- zwaar vuurwerk;
- aanstekers;
- mogelijk brandbare vloeistoffen;
- misschien nog een knuppel?
Wat heeft dat met protesteren te maken? Is dat niet eerder iets met voorbedachte rade?
Dat zijn idd de rioolratten die zich mengen in vreedzame protesten puur om eens even lekker te gaan rellen.
Het zijn allemaal achterlijke protesttokkies. En protest hoort eigenlijk tussen haakjes.
demonstreren, protesteren, allemaal containerbegrippen.
@drekzooi | 19-11-21 | 23:37:
Waren er ook vreedzame protesten dan?
Kom maar door met die 2G, zullen we nog terug verlangen naar de avondklokrellen.
In heel veel landen gaan de maatregelen veel verder dan hier.
Nee, het is allemaal niet leuk maar wellicht moet het even.
En dat geeft de simpele geitenbrigade een reden om te rellen.
Dit zijn allemaal gestoorden met het IQ van van een weekdier.
Even? We zijn 2 jaar verder.
Gerry, de garnaal uit mijn aquarium, wenst hier toch even protest tegen aan te tekenen. Waarvan akte.
@AntoniusVeenstra | 19-11-21 | 23:28: Pretendent? Amalia is de enige pretendent.
@AntoniusVeenstra | 19-11-21 | 23:28: Ah joh. Kalm aan. Niet overdrijven. Was jij al geboren tijdens de rellen van 1980?
Het moet helemaal niet "even". Er worden steeds meer vrijheden ingeleverd, terwijl we er veel beter voor staan dan vorig jaar met meer vrijheid. Kijk naar Australië, Oostenrijk, Duitsland. Wat is er mis met de wereld?
Wat is er mis met mensen zoals jij die dit goed vinden?
@AntoniusVeenstra | 19-11-21 | 23:28:
Ja hoor, maar bijzondere tijden verdienen bijzondere maatregelen.
@einz | 19-11-21 | 23:31:
Wel even. Een aantal ziekenhuizen hebben acute zorg moeten afschalen. Dát is eng, voor iedereen. Gevaccineerd en ongevaccineerd.
Daarom worden die zeikerige hollanders ook zo uitgekotst in de meeste landen. Hulde! Wat een decennia of 2 geleden die grappige, ondernemende gasten uit ons kikkerlandje waren maar nu een betweterig, zeikerig, rellend en intolerant stelletje azijnpissers zijn geworden. Zo denken veel meer landen over ons, en terecht!
@jaja | 19-11-21 | 23:33: Daarom rellen ze denk ik ook.
@drekzooi | 19-11-21 | 23:42:
Familie in Israël heeft hun tripje naar de lage landen verzet 'because of the covid situation in the Netherlands'.
@letopuwzaak | 19-11-21 | 23:37: als je al 5 jaar in een zorgcrisis zit in de winter door te weinig bedden en handen aan het bed, wat doe je dan?
A. Investeren in de zorg en nieuwe mensen aantrekken, of
B. Verder bezuinigen op de zorg en grondrechten inperken?
@Achenwee | 19-11-21 | 23:30:
Sorry, doe em de groeten.
@einz | 19-11-21 | 23:53: uw heeft een punt, maar dat rechtvaardigt niet om met z’n allen dan maar weer het zorg personeel nog verder onder te kotsen. Dat hadden Rutte en De Jonge al gedaan
@einz | 19-11-21 | 23:53:
Dat er in sommige instellingen echt te weinig handen aan het bed staan hoor je mij niet ontkennen. Dat is een discussie die ook gevoerd mag worden. We zijn niet tegen de pandemie opgewassen op dit moment, zelfs niet met zo'n hoge vaccinatiegraad, dus we zullen maatregelen moeten nemen tegen de ziekenhuis/ besmettingscijfers.
@einz | 19-11-21 | 23:31:
Waar zeg ik dat ik het goedvind?
Ik weet niet wat goed is.
Maar wat ik wel goed vind is dat we van dat virus af moeten.
@jaja | 20-11-21 | 00:01: dat virus gaat nooit meer weg. We hebben lange termijn oplossingen nodig. En ZSM. Dus vorig jaar, nu als goede tweede.
Er is een punt dat opschalen van de zorg niet direct van vandaag op morgen gebeurd is, maar vrijheid is veel te belangrijk om continu in te blijven perken. Richt je dan op de risico groepen: de ouderen en mensen met comorbiditeiten. 2G is geen oplossing.
@einz | 20-11-21 | 00:14:
Ben ik wel met je eens.
Eigenlijk ben ik tegen de doodstraf. Maar ik lig er ook niet wakker van als dit soort vulling dat hulpverleners aanvalt per ongeluk wat naars overkomt. Dit heeft niks met verzet tegen 2G of vuurwerkverboden te maken, dit is gewoon rotzooi trappen. Tieft op.
@inbox123 | 19-11-21 | 23:32:
Klinkklare onzin, 95% van het politiewerk is nog steeds brandweer- en ambulance- personeel bijstaan, mensen reanimeren, bemiddelen bij burenruzies, aangiftes opnemen, etc. Het zijn mensen met een gezicht en een gezin.
Bovendien gaat werkend NL weer voor de schades opdraaien; geplunderde winkels, brandende auto's etc.
@inbox123 | 19-11-21 | 23:32: fakking loser!
@inbox123 | 19-11-21 | 23:32: Ik denk dat meeste agenten daar ook niet zo'n trek in hebben/hadden. Vandaar ook dat ze BOA stormafdeling in het leven hebben geroepen. Die zijn daadwerkelijk dom en kansarm genoeg om elke vorm van moraliteit overboord te flikkeren en gewoon uit te voeren wat hen wordt opgedragen.
@inbox123 | 19-11-21 | 23:32: u bent dom, heel dom. De politie handhaaft dit niet. Ze mogen het niet eens. Alles mbt Corona maatregelen is bestuursrecht en daar heeft de politie geen bevoegdheden.
@inbox123 | 19-11-21 | 23:32: Zoek hulp
Het wordt tijd dat in dit land de overheid eens gaat handhaven. Met alle mogelijke middelen.
Hoe dan?
Exact!
@Joyce | 19-11-21 | 23:26: U begrijpt het wel denk ik zo.
Zo denk ik er over. Maar ik ben dan ook rechts ipv dat ik denk dat ik rechts ben zoals populisten zichzelf graag wijsmaken.
Dat wordt lastig als je jarenlang alles getolereerd hebt.
Tja maar ze kunnen vooral heel veel regels (lees verboden) maken maar handhaven is de achillespees. Hoewel rondom corona de boa’s lekker ijverig zijn. We weten vast nog wel het fragment waarin rutte boa’s verdedigde die een corona boete gaf aan een familie in t stadspark die op 1,5 m gingen taart eten.
Tegen harde criminaliteit en rellen kan men op 1 of ander manier minder goed tegenop.
Dat gaat niet. Er zijn zoveel regels gemaakt dat niemand nog weet wat wel en wat niet. Hoe kan er dan gehandhaafd worden?
@Graaf_Slis | 19-11-21 | 23:27: u bent net nat thuis gekomen?
"Met alle nodige middelen". Prima, geeft u even al uw resterende privacy af?
Officieel was het een protest tegen het vuurwerkverbod. Rond 20:00 uur hier ook en het is wel weer typisch NOS om 2G protest erbij te betrekken
En bij de NPO vinden ze de Sradivarius van André Rieu interessanter......
Ik ook eerlijk gezegd.
Is die stradivarius viool ook te koop? Vraag dit voor een vriend.
Ik zie 80% mannen met migratie achtergrond.
Hoe zit het hier eigenlijk? Hoeveel hier hebben een migratie achtergrond? Ik wel. Westers wel te verstaan.
Inderdaad
Dat percentage herken ik gelukkig niet in mijn dorp.
SaintNick | 19-11-21 | 23:20
Viel mij ook op.
En als mama met COVID het ziekenhuis in moet slaan ze en passant de verpleging ook nog even verrot. als moeders wordt verhuis wegens bedden tekort.
Euthanasie op babyboomers volgens d66 ook
@Dutch-Super-Evil | 19-11-21 | 23:19: Zou er daarvoor dan toch een tri...... komen ooit?
Dat je je zo bedreigt voelt door deze wappies dat je je wapen moet trekken… heftig. Sterkte aan alle hulpverleners die ons land voor een hongerloon beschermen tegen dit agressief tellend ruig. De echte helden.
Dit dus.
Joetoepie error.
Lazer op met het goedpraten van dit soort wangedrag. Dit heeft niets te maken met mensen op het binnenhof. Dit is gewoon tuig aan het rellen.
Ach, die 0,01% van de bevolking die daar staat te rellen. Minus yoesef uiteraard, want die werd neergelegd.
@BakkerHenk | 19-11-21 | 23:23: En dat rellen deden ze elk jaar als traditie ofzo? Ze gaan rellen dankzij de beslissingen die op het binnenhof zijn genomen, dat snap je zelf toch ook wel.
@Sosti | 19-11-21 | 23:30: Nee dat snap ik niet. Als u jij het wel snapt, dan bent je zeer waarschijnlijk een onderdeel van het probleem en verdien je een paar lessen in discipline en respect.
@Sosti | 19-11-21 | 23:30:
Nee dat snap ik niet. Ik ben het al een paar decennia niet eens met wat de kartelpartijen ons land aandoen. Maar ik ben nog nooit wezen rellen.
Zo wat kun jij recht lullen wat krom is. Dat doorgesnoven tuig loopt te rellen op de Coolsingel. Dat doorgesnoven tuig beseft niet dat ze in een vrij land wonen. Als dat niet bevalt, ga je toch lekker in China wonen, of Noord-Korea, of welk land dan ook in het midden-oosten of Afrika. En dan je zielige slotzin 'ik had het graag anders gezien' alsof je verdrietig bent dat het reltuig zo onder druk is gezet door een prikje dat ze echt geen andere uitweg meer zagen dan te gaan rellen. Van mij mogen ze allemaal met betonnen sloffen de Maas in.
Gelul, gewoon tuig dat elke gelegenheid gebruikt om te rellen. Ga nou niet doen alsof die iets van politiek snappen of zo. Als er iemand is doorgesnoven dan zijn zij het wel.
@BakkerHenk | 19-11-21 | 23:34: En die lessen gaat u dan geven? Lijkt me zeer leerzaam en gezellig, waar kan ik mezelf aanmelden?
@Sosti | 19-11-21 | 23:44: In een ideale situatie doen je ouders dat, maar er is vast een aardige sergeant die je het e.e.a. bij wil brengen over respect en discipline.
Volgens mij meen je er geen reet van dat je het graag anders had gezien. Herken ik die inlognaam nou van fr12? Ook al zo’n verzameling dwazen.
Je vader/moeder of echtgenoot (e) zal maar bij de politie werken en dat dit soort holenmensen in bedwang moeten houden. Wat een ongelooflijk stelletje untermenschen. Blij dat ik er niet meer woon.
Morgen kunnen we weer lezen en horen dat de politici en andere grachtendordeldieren geschokt zijn, dat het onaanvaardbaar is, en dat je met je tengels van onze hulpverleners af moet blijven.
Januari Eindhoven, grof geweld tegen de politie, vernielingen, en oooo wat is toen zwaar gestraft.
Ja respect voor de dames en heren.
Ik ben wel blij dat ik na de acceptatie voor de politie opleiding toch bij mijn huidige werkgever ben gebleven.
De samenleving is in rap tempo aan het verharden als politie agent ben je niks in de ogen van inwoners van Nederland.
Grapperhaus zal ook wel weer zijn bekende riedeltje afspelen... tolereren we niet... hard straffen... we laten dit niet meer gebeuren.... verantwoordelijken zullen worden opgepakt... het kan niet zo zijn... bla bla bla
@Patjep | 19-11-21 | 23:16:
*sommige* inwoners
@Patjep | 19-11-21 | 23:16: Niet alleen van de inwoners, maar meer nog van de bestuurders die jou voor hun politiek correcte karretje willen spannen.
Wel een bijzondere manier trouwens waarop Youssouf en Amir van de Nederlandse vrijheid aan het genieten zijn trouwens. Kan het mishebben maar volgens mij hebben dat soort kwallen huis, haard, vrouw en kinderen verlaten om hier in Nederland een huis vol Miele-stuff in ontvangst te nemen om juist dit soort "gedoe" te ontvluchten......en toch staan ze hier in deze omstandigheden met hun bakkes....vooraan!?
Stank voor dank of zo iets.
CNN: outrage in the Netherlands as Rittenhouse verdict sparks movement of free speech and cultural independance.
Hahahaaha nice
Zou wel eens kunnen. Hier in Gilze-Rijen zijn ze net opgestegen.
Dubbel
Opruier.
@Raspatat | 19-11-21 | 23:15: rasfriet, ben je nou eens klaar met het opruien van andere reaguurders
Raspatat oorlog, heerlijk!
Ga eens weg, engerd
Ben jij nog een ouwe overlevende?
Als er een paar relschoppers zwaargewond raken vanavond, trekt deze jongen een extra koud pilsje open.
@AntoniusVeenstra | 19-11-21 | 23:14: Nee, jij.
Opruier.
@Raspatat | 19-11-21 | 23:12: ja, alle 50 a 60+ reaguursels gaan nu de straat op hierdoor
@Dutch-Super-Evil | 19-11-21 | 23:15: *reaguurders
Volgens mij is het idd een blanke (dikke) man. Stond achter een vent een beetje te filmen lijkt het. Misschien was het schot wel voor iemand anders bedoeld.
Die gele jas is wel een prima target van een afstand.
@enkelereisretour | 19-11-21 | 23:24: die obese kerel kunnen we dan mooi onder de coronadoden wegschrijven
Als we dit niet in de hand kunnen houden, komen de Duitsers dan helpen?
Met hun mooie zwarte kaplaarzen.
Daarom willen ze een Europees leger. Die heeft weinig affiniteit met landen.
@TRUMP | 19-11-21 | 23:12: praat rustig door over uw fetish: hier mag je jezelf zijn.
@TRUMP | 19-11-21 | 23:12: Ik heb liever rubberen kaplaarzen, om garnalen mee te vissen. Kaplaars!
Where is mn fiets , maar echt dit zijn gelukkig alleen import , franse import.
Als je alles verbiedt wat niet verplicht is dan gaat dat vroeg of laat wrijven.
In het geval van Nederland is dat laat. Heel laat.
U kunt wel wat invullen maar dit is gewoon straattuig dat juist te weinig verboden is.
@Joris Beltsin | 19-11-21 | 23:12:
Mooi toch, maakt dat straattuig zichzelf ook nog eens een keer nuttig
Wilders in 2007: schieten op relschoppers.
De agenten moeten in Wilders’ voorstel altijd eerst een waarschuwingsschot lossen en vervolgens gericht op de benen mikken van relschoppers. En de korpsleiding of de minister van Binnenlandse Zaken dient vooraf groen licht te geven voor het neerschieten van relschoppers.
Of is iedereen nu ineens tegen?
Nee hoor, hoe kom je daarbij? Dat er één, twee of drie op de grond liggen te creperen is boontje, loontje. Daar lig ik geen seconde wakker van. Dat die onderbetaalde dienders moeten rennen voor hun leven is veel erger.
En dan durven er nog mensen te zeggen dat Wilders nooit met oplossingen komt...
Nee, prima toch? Of ben jij het met Wilders oneens, als dat in dit geval wordt toegepast?
Ik kan hier alleen mee instemmen als de slagader wordt geraakt
Burn It Down - Jo Mersa Marley (ft. Yohan Marley)
www.youtube.com/watch?v=fKOe8lVr5uM
Primitief volk. Blijf ze maar importeren en dit wordt vanzelf dagelijkse kost :(:(
Zullen ook de nodige Mitchells en Wesleys tussen zitten, met een parelwit huidje.
Vrees het ook. Elke week komen er via Ter Apel en de veelgebruikte baarmoeders een paar duizend bij.
Is er eigenlijk iemand die Rotterdam nog wel als Nederlands grondgebied beschouwt?
Is dit nu ook het café?
En waarom liggen die barkrukken allemaal aan barrels geslagen in dat hoekje?
Een persoon is zelfs doodgeschoten zonder tussenkomst van een tribunaal.
Las je ook op Twitter dat de schutter Sam Hyde was?
Verveelde pubers die rellen. Keihard aanpakken die zooi. Dit gaat niet om het 2g beleid. Dat is een excuus
Niet alleen pubers maar wel veel jongeren. Viel me op dat de ouderen (50+) voornamelijk rond half negen vertrokken.
Vertel Mark, waar gaat het dan wel om !
Mag ik eigenlijk Mark zeggen ?
@LD69 | 19-11-21 | 23:07: dit waren relschoppers op zoek naar sensatie onder het mom van "wij zijn tegen de fascistische dictatuur". Ironisch genoeg is dit streven naar strijd vanwege het esthetische aspect typisch iets dat fascisten onderscheidt.
@Barre_de_k | 19-11-21 | 23:10:
Ik vind dit een te snelle, te gemakkelijke conclusie. Of stond je er tussen, dat je dit zo zeker weet ?
Zit ook genoeg voetvolk bij met een wappiemotief hoor. 'Rotterdam in Opstand': Ben van der Kooi, Sjon de Haas.
@Narendra | 19-11-21 | 23:19: pietje veerkamp
Gesproken als de ware ministerpresident.
@LD69 | 19-11-21 | 23:12: ik stond er eventjes tussen op weg naar huis.
Hoop dat het morgen op de Dam geen afterparty gaat worden.
Nee die gaan naar een dump, kopen een jasje en doen zich als 20'er voor als ex militair.
Alles naar de klote!
Wel toepaselijk nummertje:
m.youtube.com/watch?v=yE32aoIDjvY
Eens! En ook goeie nick.
Eens met de mens als oom agent dat hij/zij veilig thuis naar hun gezin moeten komen.
Oneens met het politieapparaat dat zich laat misbruiken door Den Haag tegen het volk in relatie met de corona maatregelen.
www.telegraaf.nl/nieuws/2138808699/re...
Daarom moeten ze op naar Den Haag, als ze daar met zijn allen aan het debateren zijn.
Je Hoeft niet bij de politie, aldus Hugo de Jonge.
Alleen naar de politiek wijzen is te makkelijk. Het grootste deel van dat kutvolk heeft zich zelf nooit aan de regels gehouden, is niet gevaccineerd, weigert mondkapjes te dragen, neemt samenzweringstheorieen en fake nieuws voor waarheid en zijn er toch echt ZELF met achterlijke egocentrische asociale kuthouding er met name verantwoordelijk voor dat we het slechter doen dan alle landen om ons heen.
Het probleem is helemaal niet de regering, het probleem is het Nederlandse narcistische kutvolk zelf, .
@Japannert | 19-11-21 | 23:19: Absoluut Japannert, janken over 'apartheid' en dat ze zo gediscrimineerd worden, na de pro-vaxxers 1,5 jaar voor achterlijke schapen uit te maken.... tsja, die kunnen mijn reet likken.
Japanners; volgens mij bepaalt de politiek de regels, en hoe ze met het volk omgaan. Niet andersom (die mogelijkheid beperkt zich tot iets wat we democratische verkiezingen plachten te noemen). De politiek besodemieterd verder de boel in wat men formatie noemt..en daarna baseert men zich op een "democratisch" regeerakkoord.
@Nederlanddraaitdoor | 19-11-21 | 23:32: Hoewel ik het constitent niet eens was en ben met de Nederlandse Coronapolitiek (te laat, te weinig, te politiek gemotiveerd), doet dat allemaal nog steeds niets af aan het feit dat het volk helemaal zelf in grote getale heeft besloten om zich niet aan de opgelegde regels en adviezen te houden omdat ze het allemaal wel dachten beter te weten en zichzelf belangrijker vonden dan anderen.
Dat is het echte probleem: Cultuur. En het grappige is dat dat zich niet beperkt tot 1 bevolkingsgroep: Boomers, yogagekkies, rechts-extremisten, mocros: Allemaal diezelfde egoistische kuthouding wat er uiteindelijk voor zorgt dat we als land falen.
Zonder woorden. twitter.com/MediawatcherNL/status/146...
Dat vingertje in de lucht, IS, eentje minder. Eentje maar.
En al die gaatjes met smartphones in het filmpje.....Noord-Afrikaans volk...kansenparels
Effe heel eerlijk ik heb weinig symphatie meer voor justitie vreedzame demonstranten die zo ongeveer lens werden geslagen ik zal geen poot uitsteken als ze er eentje gruwelijk judassen dat hebben ze bij mij wel bereikt
Heeft u wel eens van interpunctie gehoord? Dat zou ik als ik u was eens grondig bestuderen.
Dit is niet alleen maar corona. En dat weet iedereen.
Verdeling rijk en arm.
youtu.be/TwyFTRGiIUU
Pipes of Peace -Paul McCarthey
Ik denk eerder de tegenstelling beschaafd en ontwikkeld versus onderontwikkelde barbaren.
Die politieagenten zijn inderdaad wel een stelletje miljonairs. Die lokken die rellen wel uit.
Rittenhouse is vrijgesproken, let's go Brandon, ik bedoel Harris!
“Uw tijd komt nog wel “
En “Tribunaal”
Dat is pas erg !
Donder op gek. Niemand is gebaat bij een oorlog.
Hoe toch op.
Niet klagen maar dragen.
@TRUMP | 19-11-21 | 23:01: Vast wel iemand.
Lul niet zo ziek vent, je hebt geen benul wat dat inhoudt.
Lijkt me niet verstandig. Wordt wel erg moeilijk.
Doeii...@Joris. dit mag best weg
Achterlijke idioot.
@AntoniusVeenstra | 19-11-21 | 23:07: In één klap, kennen we je nu.
Aangenaam!
De oorlog is zoet, voor degenen die hem niet hebben meegemaakt.
@AntoniusVeenstra | 19-11-21 | 23:05: kijk nou uit straks word je nog weggejorist
Lul niet zo slap.
Dat vinden Rutte, Grapperhaus en de Jongen toch niet.
Wat kun jij een onzin lullen zeg. De overheid is niet verantwoordelijk. 17.566.000 mensen doen niets en zitten thuis. Een rottig rellend groepje nageboortes maken drama en geloven dezelfde onzin als jij. Blijf dat vooral doen, hoop dat je verstand ooit indaalt.
Wie ZIJN die mensen?
Ratjetoe
Kuzu-Baudet coalitie.
Geen Zwitsers (want geen geld).
Die namen zijn niet uit te spreken, laat staan spellen.
CDA electoraat.
Als wat ik hoor klopt en er is een jonge man doodgeschoten dan zou dat wel is een katalysator kunnen zijn voor nog veel meer ellende.
De beelden staan op twatter
Oh, vast. Reden voor tokkies om morgen wéér tekeer te gaan.
@Papa Jones | 19-11-21 | 22:59:
Ik moet morgen werken...
Neu. Minder. Duidelijk.
We hebben gezien wat er in de US gebeurde toen er een crimineeltje gechoked werd op straat die kwam te overlijden.
@Patjep: jij bent een opruier.
Pauper minder. Niets aan verloren
En het feit dat hij Youssef heet zal het er ook niet beter op maken.
Dus we hebben een Nederlandse George Floyed waarmee we een reden hebben om de komende weken verder te rellen?
@Raspatat die is nieuw voor me! Die agent heeft gewoon terecht geschoten dus ik zie liever geen US achtige rellen in mijn geboortestad.
@zwellevertje | 19-11-21 | 23:04:
Er werd geroepen: "Yusu !"
Dat is niet zijn naam maar betekent zoiets als: 'Echt ?' of: 'Serieus, dat dit gebeurt !'
@LD69 | 19-11-21 | 23:22: Ok, wist ik niet, bedankt voor de opheldering.
Blijf hopen maar ik zeg u nu alvast; licht getint valt onder ‘caucasian’, zeker als t politiek gevoelig ligt.
Un hageneis die spreik auvâh ut vebod van vuâhwerrek in Op1!
Charmante verschijning ook
Foutje.
Zware gek die FC Den Haag gast.
Welnee.
Dit is gewoon gewelddadig rellen door een groep hersenlozen.
Hebben totaal geen steun in de maatschappij.
Het is altijd zo lastig om neutraal te zijn in een burgeroorlog.
@Papa Jones | 19-11-21 | 22:58:
Is dit geen bezigheidstherapie dan?
@Papa Jones | 19-11-21 | 22:58: Misschien nu tijd voor u om te realiseren dat uw beeld van 'de maatschappij' wel eens compleet anders is dan de realiteit.
@EEGlivesagain | 19-11-21 | 23:01: Hahahahahaha !!!
Ja, en de aarde is plat.
@laurentius | 19-11-21 | 22:59: Deze mafkezen zijn ontsnapt aan hun therapeut ben ik bang.
@Mr_Natural | 19-11-21 | 22:59:
Zeg dat wel, Rare, Medium, Well Done, allemaal Not Done..
@Papa Jones | 19-11-21 | 22:58:
@Papa Jones | 19-11-21 | 23:13:
Dit klinkt als een bezweringsformule. Als ik u was zou ik gaan luisteren.
Wellicht heeft u gelijk maar misschien niet.
“Toen wij van Rotterdam vertrokken”
Komt steeds dichterbij voor mij.
Het houdt een keer op
Helft van die lui blijkt altijd uit plaatsen als Brielle of Zoetermeer te komen die naar Rotterdam gaan om te rellen.
Toch mooi om te zien dat het gehele kleurenpalet van deugend links prima vertegenwoordigd is tijdens dit soort rellen.
Dat krijg je als je geen Miele maar een Candy krijgt.
Heel begrijpelijk dus laten we werken aan eerherstel en geef gul, doneer meer.
Speciaal brilletje op?
@onbekend | 19-11-21 | 23:08: Nee hoor, juist niet. Een nuchtere blik.
Oké.. Mijn eerste tegel - na 10 jaar lurken - werd vanavond gelijk verwijderd! Bijzonder. En jammer.
Ik probeer het nog maar een keer..: ik vind al al deze relschoppers erg vervelend en geloof niet dat ze erg intelligent zijn..
Wat is jullie mening over bovenstaande?
Weggejorist worden hoort erbij. It's a rite of passage. Welkom.
@Ceristimo | 19-11-21 | 22:56:
Ha..!! Mooi..
www.youtube.com/watch?v=39Bnk6VU53Y&a...
Na 10 jaar nog steeds een Zwitsal?
Ik vind ze ook wel wat baldadig .. maar niet allemaal want er zijn er een paar ongevaccineerd richting IC met loodvergiftiging. Betekent wel dat u even moet wachten voor uw operatie, want deze baldadige kwajongen(s) hebben voorrang.
@Ceristimo | 19-11-21 | 22:56: Heb 10 jaar lang gedacht dat dit alleen was voorbehouden aan de échte échte trollen en extremen. Begin aan mezelf te twijfelen.
Twijfel niet aan mijn eigen oordeel. Die relschoppers zijn grote sneuneuzen en waarschijnlijk niet erg intelligent.
@neonreclame | 19-11-21 | 22:58: Haha, prachtig.
@JONGEMARTER | 19-11-21 | 23:01: Kun je geen "ik" tikken of zo?
@Ceristimo | 19-11-21 | 22:56: Lol, ja !
En Aboutaleb wilde nog wel vroeg naar bed vanavond.
Die staat morgen met wallen onder zijn ogen weer een boodschap te verkondigen voor zijn landgenoten.
@Groene_pixel_man | 19-11-21 | 23:03:wat dan?
Echte (een beetje) salafisten doen dit niet?
@Groene_pixel_man | 19-11-21 | 23:03:
Ja ja, die gaat er weer een fraai filmpje tegenaan gooien.
En werkelijk niemand een mondkapje op.
Dit is een theater show. Niets aan de hand tot 1250 man (m/v).
De vortbalhooligans wel, die begrijpen dat ze later met hun smoel op tv komen als ze zich niet bedekken
Solidair zijn mensen. Kom op. Alleen samen krijgen we corona onder controle.....
En hoe is het nu 2 jaar verder qua controle?
Als je corona krijg terwijl je onder controle staat. Dan krijg je dus corona onder controle.
Denk dat ze dat bedoelden.
Scooterhyenas en voetbalhooligans... bij iedere verdwaald waarschuwingschot stijgt het gemiddeldd iq van rotjeknor een beetje..
De ME bestaat uit politieagenten die dit naast hun baan als politieagent doen. Gelet op het salaris van een politieagent geef ik ze groot gelijk dat ze geen risico lopen. Foto’s maken en filmen, en dan vanaf maandag opsporen. Triest voor de Rotterdammers die in de buurt wonen dit weekend.
Triest voor de Rotterdammers die morgen geen of een volledige uitgeputte diender treffen, als ze dringend hulp nodig hebben bij de reanimatie van hun oude lieve moedertje.. of aangifte willen doen van inbraak op de zolderkamer.
Nogmaals. Die relschoppers zijn zeer zeer sneu.
Zal Eva Vlaardingenbroek al van haar stoel glijden na vanavond!?
Het zal toch je man, vrouw, zoon of dochter zijn die daar de stad moet verdedigen tegen zulk tuig. Je moet het, los van al het diversiteitsgedram, maar willen.
Geïmporteerde oorlog door mensen met heimweegevoelens..
"Kabinet weet: we gaan mensen heel erg boos maken." Nou... dat is gelukt. Met deze uitspraken vooraf begeef je je ook wel op glad ijs als bestuurder. www.ad.nl/politiek/kabinet-weet-we-ga...
Waarom doet iedereen alsof ze zo fucking geschokt zijn dat de popo op deze wauzen schiet? Kijk naar die warzone en die meute crazies. Vind je t echt gek? Tis een wonder dat er niet meer doormidden geblaft zijn.
Ik vind het vooral erg voor de politie.
Door het vuurwerkverbod gaat iedereen alleen maar nog zwaarder knalwerk uit het buitenland halen.
Iedereen?
Is de laatste decennia winstgevend smokkelwaar. Nu het legale werk niet te verkrijgen is komt er steeds meer binnen. Uiteraard fop straffen voor smokkelen.
@Weethetallemaalniet | 19-11-21 | 22:54: Ik wel, en iedereen die ik ken ook... en dat zijn er veel.
@MagnificentRon | 19-11-21 | 23:07:
Sooo hééé'! Wat een held ben jij !
Zat oostblokkers die wat meenemen na hun zomervakantie thuis. Hebben ze dat gelijk terug verdiend. Zeker na vorig jaar kon iedereen goed inslaan. Was beter om dit jaar het niet te verbieden, en volgend jaar wel. Weer rond november zodat inslaan lastiger is en dan zonder kut smoes zoals ze nu wel deden. Je kan voor of tegen zijn, maar de manier hoe ze het nu doen klopt voor geen meter. Zeker in een gespannen situatie hadden ze het beter zo niet kunnen doen.
Vechten voor hun vrijheid.... hun vrijheid is maar 2 prikjes dichtbij. Maar durf niet te zeggen dat het wappies zijn.
dit is geen vechten voor vrijheid, dit is puur om te rellen
Jules Deelder draait zich om in z'n graf.
Bijpassend muziekje
Destroy
www.youtube.com/watch?v=nlgYE1kwUhU
Bijpassend cynisch clipje: Get some.
www.youtube.com/watch?v=S06nIz4scvI
www.youtube.com/watch?v=MK6TXMsvgQg
Zo dan, ik lig meteen om door een epileptische aanval.
Zelfdestructie.
@van Oeffelen | 19-11-21 | 22:54:
Kon je op wachten van Oef. Ik las laatst een onderzoek van nota bene de EU zelf en daar bleek uit dat men binnen de EU in Nederland het meeste naar elkaar wees qua schuld, iets van 60+ procent. Maw burger richting burger terwijl men in alle andere EU landen vooral wijst naar de overheid ivm (wan)beleid.
Jezus wat ... ehm... vernieuwend.....
Soort Arabische lente maar dan anders.
Arabische herfst
Als je gaat rellen moet je de risico’s aanvaarden
"Politiewagens in de hens. Politie met getrokken wapens op de vlucht."
Pfft.
Dat zou Tackleberry niet zijn overkomen:
www.youtube.com/watch?v=-Nk7leECUK8
Tering hé!
Als de overheid begint te schieten..
Krankzinnig.
Aan diversiteit geen gebrek. Quotum gehaald.
Het intelligente deel van de natie laat van zich horen...
Wat een ellende dit.
Aboutaleb wordt bekritiseerd vanwege zijn harde aanpak, maar Rotterdam is een stad die een sheriff nodig heeft. Veel armoede, veel kansarmen (autochtoon/allochtoon) en een ruim opgezet centrum waarin grote massa's gemakkelijk kunnen samenkomen.
Dus dat een camera-autootje het rondhangend volk registreert vind ik verschoonbaar. En dat demonstraties vrij snel worden neergeknuppeld ook. Kort houden, die gasten!
Persoon overleden, slagaderlijke bloeding dijbeen.
Schieten ze een keer op de benen...
( Rustig..!! R.I.P )
Er zitten wat belangrijke aders in de benen. Als je die ongelukkig raakt...
@neonreclame | 19-11-21 | 22:49:
Ze schoten niet op hem maar op de vrouw.
@Mr_Natural | 19-11-21 | 22:50: precies, voor je het weet wordt je als agent berisp dat je niet acties verdeeld hebt. Optreden tegen vrouwen en mannen moet altijd gelijk zijn. Er is gewoon een gap wat we moeten dichten
Bron?
Er wordt gericht geschoten. Voor het eerst in de geschiedenis?
Het werd godverdomme een keer tijd.
Er zijn grenzen, en die liggen een jaar of 15 achter ons.
@frickY | 19-11-21 | 22:50: Helemaal eens. Vaak geroepen/erom gesmeekt hier.
Bij de Februaristaking in 1941 vielen 9 doden.
Dat klinkt niet best!
Hoorde behoorlijk wat vuurwerk verder weg in Leiden uit verschillende hoeken/wijken, maar hoorde maar zelden een sirene. Ook overal feestjes met meer dan 4 personen gaande in de stad, o.a. studentengroepen. Mag ik straks wel nog slapen met 5 bypasses, burgemeester? Wordt gelukkig al iets stiller.
Goedenacht iedereen!
De maatregelen zijn nog niet eens ingevoerd (behalve vuurwerkverbod) en nu breekt de pleuris al uit.
Ik heb het idee dat Oostenrijkers beschaafder zijn dan deze idioten.
Beschaafder de Oostenriijkers? Jazeker!
@TonAlias | 19-11-21 | 22:45:
Heb je het ze gevraagd?
Bijna alle Europeanen zijn beschaafder
Er was ooit een Oostenrijker die was toch echt wel een beetje minder beschaafd !
@Frank1387 | 19-11-21 | 22:50:
Falco?
Wat in Oostenrijk gebeurt, krijgen wij niet te horen
Nederlanders zijn moerasvolk. Wie wil er in een moeras wonen ? Juist: mensen die onafhankelijk en koppig zijn en ooit (gisteren, een paar jaar geleden, na 1572, in 218 na Chr.) zijn gevlucht. Naar hier.
Joris heeft het druk vanavond. Maar dan moet je zo'n onderwerp ook maar niet op GS zetten.
Op nupuntenel wordt gesproken dat het de ordetroepen van TB zijn........ ik zie wel veel kanzenpareltjes in de film..........
Idioten hou je altijd. Ook onder reaguurders.
De paradox van stoere relschoppers die doodsbang zijn voor een prikkie...
Ik ben niet bang maar hoef die zooi ook niet. Geen enkele reden toe.
lol...
Een waterkanon in plaats van 0,3cc.
Percies dat soort complete sneusukkeltjes. Grote muil en nul verstand. Stoer ? Allesbehalve, laf stelletje kneuzen die vooral in de meute kunnen meehuilen.
Dat was vroeger: youtu.be/06EbMhzwLBw
Je hoeft niet bij de politie, aldus Hugo de J.
Wajoo?
www.youtube.com/watch?v=o1tj2zJ2Wvg&a...
( Die had je nog te goed.. )
En Proost natuurlijk...!!
Ik zie geen Rotterdammers......
Ik zag toch heel veel echte moderne Rotterdammers. De echte nieuwe Rotterdamse jeugd kun je herkennen aan het extra pigment dat ze hebben.
@Graaier | 19-11-21 | 22:42:
Waar kan ik dat bestellen?
@Graaier | 19-11-21 | 22:42:
Ik zie ze elke dag. Geen onverdeeld genoegen..
Vergeet niet mensen, volgens Rutte leven we in een keigaaf land. Bewijs hierboven.
Het blijkt een kruitvaas.
Rutte is een verbindende leider.
Samen krijgen we corona eronder
@BrutusBosch | 19-11-21 | 22:41: En was een verblindende leider...
De hyena- en bavianenklasse laat zich weer eens gelden in Portland aan de Maas. Je zal maar agent moeten zijn tussen die wilden: jezelf verdedigen tegen agressie wordt uitgelegd als oorlogsmisdaad en als excuus om lekker te gaan slopen en vechten.
Optreden van politie en ME zou verboden moeten worden.
Weet je wel hoeveel mensen zo op de IC terechtkomen?
Het OMT is al bezig een veroordeling uit te spreken.
@smdyasc | 19-11-21 | 22:39: En de Grapjoekel zal het wel allemaal een stel aso's vinden.
Er wordt op dit moment enorm veel wetgeving ingediend om zo veel vrijheden te beperken. Er wordt een compleet nieuwe infrastructuur opgezet waarbij mensen in hun vrijheden beperkt worden. Nu worden we al warmgemaakt om kinderen te gaan vaccineren want nu zijn de kinderen de aanjagers van het vaccin. Wanneer houdt het op?
Als je een prikje haalt is de vrijheid nabij. Doet niet zeer.
@mok geloof je dat nog steeds?
De gast die neergeschoten wordt, loopt daar gewoon met z'n vriendin?
Je ziet niet wat ervoor gebeurt.
Geen idee.
@Pepernoot77 | 19-11-21 | 22:36:
Dat bedoel ik, surrealistisch gewoon.
Anderen houden weer van wurgseks.
Hoeveel volk loopt daar rond met “iets” op zak? Komen misschien ook in de verleiding om maar eens gericht te schieten.
Bedoel je met vriendin de persoon die direct na het voorval keihard naar rechts wegrent? (blijkbaar is het uit)
Want die persoon (die dus direct erna hard wegrend) gooit volgens mij iets net voordat de camera kort wegzwengt (ik sluit zelfs niet uit dat die wegrennende persoon de vallende man heeft verwond).
@TheOtherWhiteMeat | 19-11-21 | 22:46:
Klopt, ze gooit iets, ze schieten op haar, hij wordt geraakt.
En hierom woon ik dus niet in een stad.
Tja en nou? Een lockdown omdat onze pliesies overbelast raken?
Ja!Nee! Morgen! Per 1-1! Alleen samen krijgen we het demissionair kabinet eronder!
De oude Grieken hadden tenminste het fatsoen om dergelijke knokpartijen netjes binnen een stadion te doen.
Toch maar voor de horeca oplossing gaan dat voor 8 uur binnen je door mag zuipen Scheelt heel veel volk op straat. Ps. Vuurwerk is niet oorzaak. Alleen maar voor sommigen laatste druppeltje zeker op de manier hoe ze het deden. Niet gelijk verbieden, maar omdat wat burgemeesters zeurden daarna verbieden. Juist dat halfslachtige en geen verantwoordelijkheid nemen irriteerd
Vanaf 20:00 verplicht doorzuipen tot 7:00?
@W_F | 19-11-21 | 22:35: 9:00. Maar voorkomt wel dat iedereen tegelijk op straat is, maar hierdoor kunnen ze weer avondklok invoeren. Win/win voor Rutte
Bijpassend plaatje. Storm and Thunder van Earth and Fire (toen ze, volgens de Duitsers, nog een progressieve groep waren).
www.youtube.com/watch?v=aEJ9DUp8_ns
Dank, Pepernoot77.
Ik zou de bron van je marktonderzoek maar in twijfel trekken.
Wel gek dat in Portugal juist vanwege de laagopgeleiden er zo'n hoge vaccinatiegraad is? Zo viel te lezen in het AD. Ga vooral verder met polariseren en het creëren van een tweedeling in de maatschappij, je ziet nu al resultaat.
@Isditandersgenoeg | 19-11-21 | 22:41: Jezelf hoogopgeleid noemen is al dubieus toch, ik heb het altijd over het tandartschooltje en niet over een Universitaire master tandheelkunde.
Baudet Jugend laagopgeleid? Laat evavlaar het maar niet horen. Staat zo slordig, een naaldhak in je voorhoofd.
Kok's
Wellicht ook een groep met wantrouwen naar de overheid toe, kan ook wellicht onder het kopje immigranten
Je kletspraat raakt kant noch wal.
@Pel de pinda | 19-11-21 | 22:40: I see what you did there
Misschien dat de EU ook Nederland even moet toetsen op de staat van de rechtstaat, in plaats van Hongarije.
Mijn hart huilt
En wat dacht je die van Grapperhaus?
Zijn dit van die relschoppers die zich Defend-groep noemen ter legitimering van hun opgefokte waas in het hoofd. Die schijnen het heerlijk te vinden om rotzooi te trappen.
Ja, goede reden om relschoppende malloten en brandstichters een vrijbrief te geven. Kneus.
Ergens wel jammer dat GS het woord tribunaal demoniseert op deze manier. Een tribunaal veronderstelt een rechtsgang, geen random slooppraktijken op straat.
De uitspraak die in de Tweede Kamer is gedaan is dan ook geen bedreiging geweest, het is een verwijzing naar een mogelijke toekomstige rechtsgang geweest en niet meer dan dat. Dat de rest van de politiek en de media er nu allemaal verwijzingen achter aan plakt is eigenlijk te suf voor woorden.
"het is een verwijzing naar een mogelijke toekomstige rechtsgang geweest en niet meer dan dat."
Nee, als het dat was geweest, dan zou je de normale, relevante term gebruiken die in de Nederlandse politiek het 'zwaarste geschut' aanduidt waarmee (oud)politici ter verantwoording kunnen worden geroepen: de parlementaire enquête.
Dat zou ieder TK lid moeten weten, ook de debielenzooi van FvD. Door 'tribunaal' te gebruiken, wek je associaties op met die communistische showprocessen uit de jaren 50, en ook wel met het Nuremberg tribunaal na WW2. Als je dat niet ziet, zoals die idioten van FvD, dan heb je echt het historisch besef van een hagedis.
Kom kom, niet zo naief. De connotatie van ‘tribunaal’ is allang niet meer dat.
@Dr_Johnson: Het Joegoslavie tribunaal was niet zo lang geleden in Den Haag, en momenteel is er ook in Den Haag een "Volkstribunaal voor moord op journalisten" door journalisten, advocaten en mensenrechtenexperts. Wekt dat ook associaties op met communistische showprocessen en Neurenberg? Of is dat alleen als Thierry erbij betrokken is?
Neergeschoten persoon is gestorven.
Het leek op een onschuldige bijstaander, terwijl de persoon naast hem iets gooide.
Maar als je daar vooraan staat in zo een situatie ben je natuurlijk niet onschuldig. De dood is dan wel een hele hoge prijs, maar dan liever hij dan een agent.
@frickY | 19-11-21 | 22:31: tja das het risico als je daar gaat lopen terwijl het zo uit de hand loopt, agenten schieten niet zomaar
Dat was Youssouf? Zoals te horen in het filmpje
Bron?
Gevaccineerd of ongevaccineerd?
Waar haal je dat vandaan. Gewonden, verder kom ik niet. Ik ben nog nooit neergeschoten door de politie, gek he?
Gevaccineerd met lood zo kan het ook
@TheseDays00 | 19-11-21 | 22:39: U kijkt zo lief
@mok | 19-11-21 | 22:38: Wat denkt u, ene Youssouf...
Echt Rotterdams zo te zien
De doorgewinterde havenarbeiders!
Uithalers.
@Mr_Natural | 19-11-21 | 22:30: Rotterdam is tegenwoordig een stad met uitkeringstrekkers. De werkers hebben de stad massaal verlaten. Hun plekken zijn nu ingenomen door de vertegenwoordigers van het ware geloof.
Eindelijk actie tegen pfas, hypotheekrente aftrek, miele wasmaschines etc?
Volgende week is iedereen het weer vergeten.
Hugo komt morgen weer met de avondklok om besmettingen tegen te gaan.
Misschien een door de FvD geïnspireerde knokloeg die niet Volt op de korrel neemt op social media, maar de politie in de straat. Want we zijn tegen de overheid. Per definitie. Want daarom.
Dit is rotterdam, niet amsterdam
@Transgender-Airlines | 19-11-21 | 22:29:
Rotterdam, Amsterdam, ik weet allebei niet waar dat is.
@Cadaver | 19-11-21 | 22:34: bij ons op het platteland doen we niet amster- of rotterdam he?
@Cadaver | 19-11-21 | 22:34: of dat dat bestaat.. he daar heb je dmitrii, is EVEN vragen
ik woon daar. niks van meegekregen.
Dus volgens jou wonen er mensen op de Coolsingel?
Deze idioten zijn ook kansloos als er wél genoeg werk en huizen zijn.
@Isditandersgenoeg | 19-11-21 | 22:33: Onzin. Dit zijn rellers die overal schijt aan hebben. Heeft niets met 2G of het woningtekort te maken.
Jaja, het is weer eens allemaal iedereen z'n schuld, behalve van het reltuig zelf natuurlijk.
@Remi A. | 19-11-21 | 22:56: Ja, dat klopt. Maar ik zie geen verband met deze rellende idioten.
Nou, daar gaan we.
'Hey! Said my name is called disturbance
I'll shout and scream, I'll kill the king, I'll rail at all his servants'
www.youtube.com/watch?v=BUt0dZXPFoU
Als ik als ouder en wijzer iemand nu de jeugd daar even toespreek. Dan is het zo weer in orde.
Daar hebben "we" Arie Laadklep voor, Bommel.
Achterlijke idioten. Er zijn wel zorgwekkender dingen om je druk om te maken. Maar nee, we kunnen misschien niet meer naar de kroeg, laten we de boel maar gaan vernielen.
Ja of geen inkomsten meer zoals in Oostenrijk. Prikken en werken of naar het gevang afgevoerd worden...
Wat hebben we het toch eigenlijk goed in Nederland hè.
Als de kroegen nog open zouden zijn was dit dan niet gebeurd?
Geen idee.
Beelden uitzenden in alle politieprogramma's van alle gezichten op camera's, oppakken en allemaal strafrechtelijk vervolgen voor bedreiging van politie en ME en zeer langdurig opsluiten dat tuig zonder enige luxe.
Tuurlijk. En verplicht vaccineren?
Zucht.
Wéér iemand die niet begrijpt dat de lieden die dit soort gedrag vertonen eigenlijk zélf slachtoffer zijn.
De samenleving heeft duidelijk weer gefaald, zowel door deze lieden zo in het nauw te drukken dat ze geen andere uitweg meer zagen alsmede wat betreft het bijbrengen aan aanzicht aan mensen die dit nog steeds niet begrijpen.
Decennia lang hebben we het geprobeerd. Vergeefs, blijkbaar.
@Anomiemus | 19-11-21 | 22:31:
Leuke parodie!
@Jooperishoop | 19-11-21 | 22:30: Ja ik denk ook dat de politie begonnen is met bedreigen en toen dat niet lukte hebben ze een charge uitgevoerd en die onschuldige burgers geslagen. Begreep ook dat brandweermensen de politie hebben geholpen. Uit zelfverdediging hebben die vreedzame demonstranten met stenen en zwaar vuurwerk gegooid en politieauto in de brand gestoken. Ik hoop net als u dat ze die politie ter verantwoording roepen en minimaal ontslag geven. Zodat als u ze een keer nodig heeft ze er niet zijn.
Het lijkt er op det de pliesie van heel Zuid-Holland is gearriveerd.
Allebei?
@Graaier | 19-11-21 | 22:24:
Grapjas. Het zijn er wel een paar meer maar als het echt heel ZH is zijn het er verdomt weinig.
@LD69 | 19-11-21 | 22:26: Vrees dat je gelijk hebt. De politie is te zwak om ervaren relschoppers te beheersen. Vrees dat de komende jaren het alleen maar zichtbaarder wordt. Een deeltje van de miljoen zorgmedewerkers is misschien onderbezet, maar de politie is over de hele linie verzwakt. Hobbelt van de ene topprioriteit naar de andere en laat de rest maar voor wat het is. Ooit was het leuk bij de politie te werken. Nu niet meer. Zeker niet omdat de deugers de macht in de top hebben overgenomen.
@Graaier | 19-11-21 | 22:40:
Tja, zo'n Martin Stanley Reza Sitalsing, één en al deug..
@LD69 | 19-11-21 | 22:26: Verdomd is trouwens met een d.
Hoe iemand moedwillig iets kan vernielen zonder schuldgevoel is mij een raadsel. Dan hebben je ouders toch een steekje laten vallen bij de opvoeding.
Dat vraag ik me ook altijd af.
Ben je dan zo ouderwets dat je nog steeds denkt dat ouders verantwoordelijk zijn voor de opvoeding en dat het gezin de hoeksteen van de samenleving is?
De 'deskundigen' hebben dat idee al jaren geleden in de ban gedaan.
Dat er nu wat problemen zijn, nou, dat komt waarschijnlijk omdat er nog steeds mensen rondlopen die zich nog niet volledig hebben overgegeven aan het "nieuwe denken".
Onder groepsdruk dingen vernielen is bijvoorbeeld zoiets als je onder groepsdruk laten prikken.
Ach, samen verslaan we Corona...
Is dit weer zo'n corona-party voor ongevaccineerden?
Waarshuwingsschoten? Gericht.
In principe zijn waarschuwingsschoten ook gericht.
Je hebt scherpschutters en stompschieters.
Maar wat willen die gasten in godsnaam.
Vuurwerk, vrijheid en geen g. Zoiets. Alleen laten ze dat op een vrij banale wijze weten aan de overheid.
@De Blauwe Baviaan | 19-11-21 | 22:24:
2V, geen g, zoiets ?
@LD69 | 19-11-21 | 22:27: mooi. Lekker kort. Alleen wel bijzonder dat kennelijk het vuurwerkverbod het lontje in het kruitvat doet vlammen.
De toekomst in beeld
Dit valt nog mee
“Wen er maar aan” is zo’n uitdrukking
Totaal controleverlies.
Wel mooi Allemaal witte paarden. Helemaal in Sinterklaas stijl.
Ik mis alleen de man de mijter
Wat een dag vandaag met het nieuws op Geenstijl,
w-a-t e-e-n d-a-g,
youtu.be/ZSfgCIGd7k4
Is het Stamcafé al open?
Ik sta voor een dichte deur
Misschien als we een liedje zingen.
Ik heb er ook heel veel behoefte aan na een vrij felle discussie hierboven ergens.
@SinisterNL | 19-11-21 | 22:22: Anders probeer jij de achterdeur even dan blijf ik bij de voordeur staan kloppen,
We zijn er klaar voorrrr,
youtu.be/YIzi8GsJ1Co
Dit is veel erger dan het lijkt. Dit is zo oerdom. Dit is het allertreurigste. Wat een land. Op naar de 30e golf in 2025.
@enkelereisretour: zou me niks verbazen. Het ging te goed. Alles moet kapot.
O ja.. ik vergeet te zeggen dat ik zeker weet dat dit hele hele domme mensen zijn.
De kosten van de schade aan politiebussen alsook het straatmeubilair wordt verhaald op de daders. Gelukkig is dat goed geregeld door de VVD die in 2010 de slogan gebruikte: Vandalen gaan betalen!
Oh wacht... VVD is de partij van woorden zonder daden.
We hebben geeneens een kabinet , die ruziën nu over een woord: tribunaal
Mijn Rotterdam, ik wil je zo niet zien. Ik begrijp en deel de frustratie. Maar voor deze schade draaien wij allemaal weer op. Zo zinloos. :-(
Rotterdam is volgens mij van niemand meer en heeft nog maar weinig gemeenschappelijk. Parallelle samenlevingen op een paar vierkante kilometer.
@Graaier | 19-11-21 | 22:21: Yep.
Wat een ellende weer.
Hier wil het CDA er toch meer van binnenhalen? Niet janken nu!
Wat een weloverwogen comment. Al het verschil couchon en cochon gevonden? Die laatste moet u zeker aanspreken
Dat is ze ontnomen!
pinda! pinda!
Zo ging het tijdens de EU van 1940-1945 idd.
Livestream (Engels commentaar (dat erg NL Stone coal klonk)) had het over migratie en woningnood als oorzaak. Geen idee wie het is en met welke autoriteit. Tegenwoordig is het argumenten sprokkelen ook niet zo moeilijk meer.
Ik zou toch zweren dat het vertrek van Shell en de dividendbelasting hier aan ten grondslag ligt.
Gebrek aan stageplaatsen. Elke keer hetzelfde gelazer.
Busje uit, rijtje vormen, 50 meter wat mensen opdrijven, lange lat uitproberen op wat toevallige voorbijgangers, busje weer in. Echte helden.
Er gaan berichten op Telegram rond, en daar wordt ook gesproken over Rellen in 020, 030, 050, 013 en pluskut. Ik zie niets op de p2000 pagina's maar zijn er reaguurders in die steden die kunnen bevestigen of ontkennen?
Ook de anti-mensen zouden samen optrekken met de bontkraagjes, het lijkt mij niet waar, maar je weet nooit. Misschien toch een soort functie elders voor de bestuurders?
In mijn stad, in de buurt van 020, is politie zichtbaar aanwezig op straat. Zijn ook controles
Amsterdam en Utrecht haal ik daaruit, verder ben ik verdomme geen telefoonboek.
@Bibop | 19-11-21 | 22:18:
Ransdorp?
Ook rellen bij 058-6594825 thuis: tante hannie is daar topless in de vlaggenmast geklommen.
Zo, de sfeer is alweer een stuk gemoedelijker. Nog even de paarden trainen nu.
Die figuren die vanavond in Rotterdam de boel gesloopt hebben moeten zich de ogen uit de kop schamen.
Overigens trekt de ME zich terug uit fatsoen en om erger te voorkomen, helaas wordt er niet gericht op die relschoppers geschoten.
Heel erg sneu. Het escaleert. Mag hopen dat ook de mensen met een iq onder de 80 gaan begrijpen dat dit niet werkt. Geweld tegen hulpverleners.. schaam je.
"Mag hopen dat ook de mensen met een iq onder de 80 gaan begrijpen dat dit niet werkt." Er it iets tegenstrijdigs in die zin.
@skoftig | 19-11-21 | 22:22: Haha. Geweld is het enige dat prima werkt voor <80.
Stoere kerels, bang voor twee prikjes. Gelukkig is deze chaos in het afvoerputje van NL gaande en niet in een mooie stad.
Zul je zien. Vanwege rellen in Rotterdam, binnenkort weer een avondklok in heel Nederland (onder het mom van corona).
Die avondklok komt er ongetwijfeld weer. We gaan het rijtje immers gewoon weer af.
Maar we mogen blij zijn met dat geweldige vaccin, want anders was het nog veel erger geweest. Ofzo
@C1O2 | 19-11-21 | 22:17:
Dat mogen we zeker zijn, maar veel antivaxxers hebben er helaas er een gewoonte van gemaakt om te liegen over de cijfers.
@C1O2 | 19-11-21 | 22:17: ergens net voor Kerst en Oudjaar zal die avondklok wel weer hip worden om er in te gooien vermoed ik.
Diverse groepen die gezamenlijk steeds beter worden in het bestrijden van de ME. Vandaag kwamen ze samen, de harde kern van de antivaxxers die de overheid terug pesten, hooligans en kansenparels uit de bekende wijken. Het valt mij nog mee dat er geen winkels geplunderd werden. Maar dat is waarschijnlijk de volgende keer. Het rellen was vandaag genoeg en de evaluatie over wat beter kan zal weer genoeg verbeterpunten opleveren.
Zelfde geldt voor de ME. Van mij mogen ze er bovenop klappen/happen volgende keer.
@Papa Jones | 19-11-21 | 22:22: Kan niet meer,breekt overal de pleuris uit, brand,vernieling,plundering... call the army.
@Papa Jones | 19-11-21 | 22:22: De ME is al jaren aan het verliezen. Het enige wat ze nog kunnen is deëscaleren. De werkwijze en zwaktes van de ME zijn bij de groepen bekend. De zorg piept dat ze overbelast zijn. Maar bij de politie is het echt shit. Ze hebben te weinig mensen om het werk te doen en hun officieren zijn deugers waar zelfs D66 en Groenlinksextremisten naar opkijken. Kortom, onderbezet en in de afgelopen jaar verwijfd en kapot gedeugd. Echter kerels mogen en willen er steeds minder werken.
@Graaier | 19-11-21 | 22:33: Dat is dieptriest inderdaad. Als ik het voor het zeggen had zou ik fors investeren in de politie en het OM. En dan ook de straffen omhoog. We hebben té veel raddraaiers in NL wonen.
Tja, de rellen die je wist dat zou komen. Wie tweedeling zaait kan onrust oogsten.
Is ook voor gewaarschuwd. Meerdere malen.
Is de revolutie eindelijk begonnen ? Het werd tijd....
Een vreedzaam protest is wat ik hier aanschouw.
Over een paar maanden op GS: Rodney/Kevin/Wesley/Delano etc krijgt 3 maanden cel voor gooien stenen naar politie.
Vergeet Brandon niet
Hij wist het niet, liep met wat vrienden mee, was eigenlijk op weg naar zijn werk, heel veel spijt, volgt een opleiding... Blaaaaaaaa.
@marcoplarco | 19-11-21 | 22:17: Let's go Brandon!
Is dit wat ze in die betuttelende Achmea reclame bedoelen?
nee, het legaal vuurwerk dat zorgt voor slachtoffers en schade, dat waar je samen met je kind van geniet.
Hier heeft Achmea (en de overheid) het niet over, dit is gewoon toegestaan
Die kerel van de WTF show is ook echt ernstig gehandicapt hè? "Winst voor Nederland. Winst voor Nederland vandaag. 0-1 politie, daar gaat de politie.". Diezelfde politie die hij maar al te hard nodig heeft als hem of zijn naasten iets wordt aangedaan. Veel plezier zonder politie, Nederland houdt het nog geen dag vol als anarchie.
Dat zou wel een passende straf zijn, als je zo los gaat op de veiligheidsdiensten (politie, brandweer, ambulance medewerkers SEH) ben je het recht op die diensten de komende 5 jaar kwijt. Scheelt weer een hoop treurig geneuzel.
Die facebook livestream is bijna een Apple reclame.
Je kunt zien dat het een iPhone is aan die vervelende dansende lichtjes door het beeld, maar verder wel prima beelden in het donker, en 60fps streamen zonder enige hiccup.
De Hoekse en Kabeljauwse Twisten waren ook niet mals hoor.
De Hertog van Gelre had er ook wel een beetje om gevraagd. Gelukkig streed Floris met zijn knecht tegen het onrecht.
de Sturmabteilung van Kuzu-Baudet boekt zijn eerste succes.
Aangezien het 010 is, lijkt me dit eerder DENK-jugend.
Baudet Jugend, Denk Jugend, gristen Jugend, dat zijn de mogelijkheden. Gezien het geweldsniveau Denk. Die anderen zijn afgehaakt.
“Het volluk” komt in opstand hoor. Janhagel.
Tja, voormalig arbeidersparadijs daar...
Janhagel. Da’s een wel hele ouwe kreet, Bigi. De meeste zullen denken, dat je ‘t over een koekje hebt.
@Lubbberrtt | 19-11-21 | 22:30: Venz!
Live verslag door de Russen: youtu.be/CsQheWIUB7k
Gelukkig is er ook onafhankelijke pers ter plekke, hele mooie paarden overigens.
Dank, die mocro met z'n bitcoins op de livestream begon knap irritant te worden.
NeEm gEwoOn diE QrCodE, dAn iS alles opgelost, code super gezond!... Tja, eerlijk, dit zat en zit er dik.
In
Dat zijn geen demonstranten maarrrrrrr relnichten met capuchons en petjes en tasjes en bontkraagjes !
En dat mensen het hier nog goed proberen te praten onder het mom van, dat kon je verwachten nu deze mensen hun werk verliezen door 2G. Ik geloof niet dat ook maar de helft van deze gasten überhaupt een baan heeft, laat staan dat er ook maar eentje ooit zo hard heeft gewerkt als de agenten die zij hier belagen. Oprotten, dit gedrag valt niet goed te praten.
De revolutie is begonnen als ik het zo bekijk. De overheid en onze premier en ambtenaren liegen en bedriegen. En er zijn mensen die denken dat ze door zullen blijven gaan als ze niet gestopt worden. Zonder tegenstand verandert er niets
@TomHaxx | 19-11-21 | 22:16:
Wat is dan weer woke..!!??
begrijp er geen fuck meer van...
Moet je eens zien wat er over blijft van deze "strijders" als ze hun oitkiering afpakken. Als je dat stuk schorem op de livestream alleen al hoort weet je al hoe laat het is.
@snap-u-m-snap-ik-m | 19-11-21 | 22:18: Hou toch op met je revolutie. Deze rellers zijn gewoon niet goed snik.
Inderdaad, het is reltuig of anders lui die niets in de weg mag worden gelegd als ze willen "feesten".
Blijf met de poten van brandweer en ambulance-medewerkers af, lilleke nietsnutten!
Ik hoor wat vuurwerk in de verte.
Komt wel erg dichtbij zo.
dat vuurwerk is verboden! afsteekverbod!
Op teletekst ( dat dat nog bestaat) wprdt geschreven dat het gedrukt staat. 1 pliessie auto verbrand.
Staatspropraganda heeft de neiging zaken anders voor te stellen dan de werkelijkheid.
@smdyasc | 19-11-21 | 22:11: staatsmedia heeft de neiging haar bronnen eerst te verifiëren in plaats van als een soort shownieuws/rtl boulevard iedere zucht en scheet direct te plaatsen.
tuig van de richel .. geweld en misbaar in dit kader zie je althans in deze omvang alleen maar in Nederland..
nog zoiets .. groepje Nederlanders pos. getest op corona dat zich aan quarantaine onttrekt en 'r vandoor gaat ..
tijd voor wat zelfonderzoek hier ..
Ontzettend stom dat. Maar ja, ik moest er wel even om lachen.
@Pietie | 19-11-21 | 22:15: Hier kun je dat zeggen. Maar niet in je kennissenkring doen hoor, daar zullen ze je met de nek aankijken, terecht.
Ik geloof niet dat deze relschoppers voor rede vatbaar zijn.
@Papa Jones | 19-11-21 | 22:10:
Goed punt. Maargoed, ik ben het niet eens met het beleid en we marcheren steeds verder weg van beleid waar ik het mee eens kan zijn. Nu heb besloten dat ik me er niet meer écht druk over ga maken want ik heb toch geen invloed. Maar als je je er wel écht druk om maakt (en dat kan ik me voorstellen), wat kan je dan nog doen om je onvrede te laten blijken? Het is niet alsof we die club incompetente klojo’s binnenkort weg kunnen stemmen.
@bulk | 19-11-21 | 22:17: Ik neem deze relschoppers totaal niet serieus, dus ik ga ook geen link leggen tussen deze mafkezen en protesten tegen 2G.
Juist. En als er verplichte vaccinatie komt sta ik er ook bij. Al kost het mijn leven.
@wilderst | 19-11-21 | 22:27: Waarom? Je kunt ook gewoon je polsen doorsnijden op het Binnenhof. Maakt veel meer indruk en heeft een groter effect. Meedoen met ééncelligen en het standaard DENK tuig, heeft geen enkele zin.
Nou dat was weer een gezellig dagje in het welvarende Nederland, waar verdraagzaamheid en solidariteit hoog in het vaandel staan. Tevreden burgers in zo'n heerlijk gezellig kneuterig landje. Van heinde en verre komen ze naar dit welvarende land om daar deel van uit te maken. Ongeletterden en nazaten mogen stoom afblazen in het mooie Rotterdam, onder bijval van velen die vinden dat je in dit mooie landje af en toe een uitlaatklep nodig hebt. Tsja wie zou niet in dit prachtige land willen wonen ?
Alles is relatief en morgen is weer een dag.
Krijgt Feyenoord dan nu ook weer allemaal boetes?
De anti corona spuitjes zijn duidelijk uitgewerkt.
Is t cafe ook kapot gegooid?
Praat niks goed maar er heerst duidelijk grote onvrede in de samenleving, vuurwerkverbod zal slechts de katalysator zijn voor de wat minder welbespraakten die ook nog eens niet politiek vertegenwoordigd zijn.
Onvrede? Omdat je door een mondiale gezondheidscrisis je even moet aanpassen? Gewoon relschoppende ellendelingen.
@Raspatat | 19-11-21 | 22:18: even aanpassen? Inmiddels bijna 2 jaar, neemt niet weg dat dit zinloze geweld niet getolereerd mag worden, maar dat de mensen er klaar mee zijn is wel duidelijk en dat snappen die 2 klootzakken in Den Haag kennelijk ook nog steeds niet.
Er kan ook wel een muziekje bij,
youtu.be/FCV-jRq1FYo
Hahaha...
Dames, Heren even rustig.
Ik denk dat de protesten zijn begonnen met mensen voornamelijk jongeren die nog al luid tegen het corona beleid protesteren maar deze protest actie overgenomen is door relschoppers.
We zullen eerst even de evaluatie af moeten wachten alvorens we met een vinger gaan wijzen.
Laten we een stuurgroep oprichten die een commissie begeleidt die onderzoek doet! Want het is allemaal heel zielig voor die jongeren hoor.
Ik zie een hoop hersenloze idioten rellen.
Hoe het begonnen is doet er niet toe.
@botbot
Ik ben toevallig vanaf 19.30 in Rotterdam, en het klopt wat je zegt. En het ging in de basis om het vuurwerk verbod. En is gekaapt door relschoppers.
@Defman | 19-11-21 | 22:09:
Met een paar dagen weet u het, het enige wat ik zeggen wil dat men deze rellen niet op voorhand in de schoenen van antivaxxers kan schuiven.
Als ze jouw huis in de fik steken, dan wachten we ook eerst rustig de evaluatie af.
Ik vermoed dat jouw vinger allang wijst. In de bekende richting.
Die Chris de Haan van de WTF show is duidelijk een kind van ouders met aangeboren hersenletsel. Wat een sneue domme lul is dat zeg. Openlijk roepen dat ie een veilig gevoel krijgt van rellende idioten op de Coolsingel. En dat met een Amsterdams tokkie accent. Dat soort mensen zouden een verbod op voortplanting moeten krijgen.
Helaas planten dit soort knuppels zich veel jonger en vaker voort dan (hoog)opgeleide mensen.
youtu.be/AyXHrwcJRpA
Stelletje debielen. Vuurwerk als levensmotto zien.
Gvd schaam me om rotterdammer te zijn. Klootzakken. Als ik agent zou zijn zou ik ook m’n wapen gebruiken.
Vraag is of dit enkel Rotterdammers zijn?
Je hoeft je niet te schamen voor deze Berbers, kun jij ook niets aan af doen.
Ik ben niet verbaasd, dit blijft wel even de komende weekenden schat ik in.
Schijnt ook dat iemand een vinger kwijt is.
Welke?
Middelvinger?
In de pap?
In z'n neus misschien?
Ik denk een beschuldigende
Bij de volgende set Corona-maatregelen zullen dit soort rellen dan ook wel verboden gaan worden, al die missende vingers levert teveel druk op de uitgeholde gezondheidszorg op.
@oh nee he | 19-11-21 | 22:02: laten we 't hopen.
Als… alleen is 75% niet tegen. Misschien in jouw bubbel..
Niemands brood wordt ontnomen beste kerel. Als je fysiek op locatie moet werken en je kiest ervoor niet aan de regels te voldoen, dan kan je altijd nog een prima uitkering aanvragen. De regels van de overheid zijn kut maar dat zijn nog geen redenen om een stad te vernielen en een politiekorps aan te vallen. Een groep mensen dat vele malen harder werkt dan deze mislukkelingen ooit in hun leven gedaan hebben.
Ik durf de stelling wel aan dat 95 procent van deze relschoppers totaal niet geïnteresseerd is in welke coronamaatregel dan ook, maar gewoon even lekker komt rellen.
Klopt inderdaad niet 85% is tegen.
www.nporadio1.nl/nieuws/stand-nl/fb40...
@oh nee he | 19-11-21 | 22:04: was laatst toch een peiling op GS?
Kom aan iemands brood of kinderen en de pleuris breekt uit.
When people lost everything and have nothing left to lose, they lose it.
@Kwelbeller | 19-11-21 | 22:07: geen representatieve steekproef…
Mensen strontvliegen noemen die platgereden moeten worden, Defman, wat ben jij dan voor een persoon?
Wei Willeh Vuurwerrek Afstekeh!1 Huuu!
Iedereen kan zich weer even uitleven, daar op straat en hier in de panelen. Pliesies kunnen de benen weer even strekken. GlasPlas relletje.
Geloof dat Joris het nog nooit zo druk heeft gehad? Rotterdam heeft er duidelijk genoeg vqn
En de ic's liggen al zo vol, misschien moeten we ons beleid aanpassen.
Van wat klappen door de ME beland je niet op de IC hoor.
Krijg je weer een verbod tegen rellen...
Ja..!! Zo blijf je bezig..!1
We come in peace, shoot to kill...
Ik vind 2G-beleid niet ideaal. Ik ben voor beperkte IC-capaciteit voor antivaxxers, of anders dat de kosten voor IC-opname voor de antivaxxer zelf is.
Uit de antivax-hoek hoor ik geen compromisvoorstellen. Nee, ze eisen vrijheid en ze eisen solidariteit als ze covid krijgen. Zelfzucht en domheid.
Ik geloof dat 15% van de bevolking niet gevaxt is.
Reserveer daarom 15% van de ziekenhuiscapaciteit voor deze groep. Communiceer dat percentage én de relatie. De niet-gevaccineerden hoeven zich niet buiten gesloten te voelen en iedereen begrijpt deze maatregel en de verhouding.
Dat doen ze in Singapore, niet vaccineren? Prima, maar als je op de IC betaal je de kosten zelf… zo’n 25K.
Je bent het levende bewijs dat vaccineren een nadelig effect op de hersenen heeft.
@LD69 | 19-11-21 | 22:04: Vrouwen die 's winters in de Oostvaardersplassen de dieren grienend staan bij te voeren, zullen vast ook wel met een baal hooi naar stikkende antivaxxers gaan als die 15% al helemaal vol is.
Rokers, veelvraten, alpine skiers, heb je al uitgerekend wat hun beperkte IC capaciteit moet worden? Zijn hun keuzes namelijk.
@Portemonnee van de A | 19-11-21 | 22:12:
In vredestijd is iedereen die de IC nodig heeft welkom. Maar deze pandemie is toch effe wat anders.
Hou me te goede: ik ben niet tegen antivaxxers. Ik ben wel tegen 2G en tegen het uitsluiten van groepen in de maatschappij. Want ik denk dat 2G averechts werkt en dat de tweedeling zich alleen maar zal verharden. Maar er is wel een signaal richting hen nodig want vaccineren is de uitweg. Maar nogmaals: geen dwang.
@Sitting_targets | 19-11-21 | 22:11:
Dan sterven ze tenminste niet in eenzaamheid.
Zijn dit nu bijwerkingen van de vaccins?
Nee de bijwerkingen van machtshonger van de regering
Sinds de vaccinaties ben ik een stuk leuker geworden hoor ik uit mijn omgeving..
@jaja | 19-11-21 | 22:00:
Nóg leuker ?!
@LD69 | 19-11-21 | 22:06:
Ja, het is haast niet mogelijk..
@jaja | 19-11-21 | 22:08:
Barffff
@jaja | 19-11-21 | 22:08:
Kon het niet laten, er is gewoon een grens aan eigendunk wat mij betreft.
Dit is de bijwerking van diegene die geen vaccins hebben gehad.
@LD69 | 19-11-21 | 22:14:
Dit is humor om te lachen.
Ik neem mezelf niet al te serieus.
Het zou zo mooi zijn als het volk vreedzaam maar absoluut zou kunnen optreden tegen wanbeleid. Maar nee, alles moet direct naar de cojones, en met dergelijk volk als 'woordvoerders' is elke vorm van discussie per direct de nek omgedraaid.
Alsof die 15 tot 25-jarige capuchonklootzakjes demonstreren tegen het beleid, daar zijn die amoebes te dom voor. Deze strontvliegen zijn alleen maar aan het rellen om het rellen.
@Defman | 19-11-21 | 22:04: Soort van mijn punt
"The Netherlands is a country that alows pedofiles". Dan ben je bij mij af, want niet. Wat zijn daar voor tokkies aan de gang joh?!
Ze zijn niet goed bij hun hoofd.
Allows is met dubbel l.
Bij wet strafbaar indien iets fysieks is gedaan.. maar pedofielen worden wel gehoord bij bnnvara
De achterstand bij de GGZ is gigantisch
Normaal gesproken hadden ze in het voetbalstadion gezeten, maar dat mag niet meer.
Helemaal mee eens de ME kan wel een steuntje in de rug gebruiken daarom "Support the police.. beat youself up ! "
Ok, partij kiezen in dit volstrekt neutrale vraagstuk mag ook niet meer? Mompelt iets over vrijheid van meningsuiting en een vrij land zonder gedwongen positioneren
Lekker bezig die tokkie met z'n livestream: mooi bewijs leveren met z'n livestream kunnen we dat hele zooitje identificeren en die tokkie opppakken voor opruiing
Of oppakken en in een GGZ-instelling plaatsen. Ongelofelijk hoe ziek personen kunnen zijn. Zielig bijna.
@Conrector_Hulst | 19-11-21 | 21:56: TBS.. GGZ zit al zo vol
Stel je niet aan man, jongelui bijten een keer van zich af. Boefjes zijn het, geljk janken als er mensen zijn die niet slaafs gehoorzamen.
Buurman & Buurman allebei weggejorist. Hah. Grappig al vind ik zelf.
Dit dus!
Horde brachycefalen. Wat denken (lol) die kneusjes hier eigenlijk mee te bereiken ?
Graag met een vaccinatiegeweer schieten.
De usual suspects (hooligans etc.) zijn ook weer aanwezig zo te zien. Demonstranten tegen 2G zullen hier in de media eeuwig mee geassocieerd worden, wat de tweespalt in de samenleving verder vergroot.
Hooligans?
Ik zie bijna alleen maar de mosselachterban van Aboutaleb. Die hij morgen weer in een filmpje gaat vragen of ze wakker geworden zijn.
@gaffelbaard | 19-11-21 | 21:59: Die zijn er inderdaad ook. Zodra er wat te rellen valt, trekken die 2 groepen vreemd genoeg gebroederlijk de tegels uit de stoep
Volksopstand prima, maar dan om het woningtekort en het massaal binnenhalen van asielzoekers, niet om waar deze hooligans mee bezig zijn.
Waterkanon? Traangas werkt beter.
Lachgas, en dan snel in de ME-bus proppen.
Hou toch op, dit is rellen om het rellen.
Rellen is van alle tijden. Ik weet nog van rellen in de tijd van Willem de Zwijger, dat zwervers en opgeschoten jongeren onder de naam Geuzen in Den Briel rotzooi trapten.
Is zeker waar, maar met de huidige chaos in de maatschappij en de politiek en de massa-instroom begint dit toch echt voorzichtig naar revolutie te ruiken.
Ja, helden die een koning weg wilden, en slaagden. Moet je nu eens proberen koning Willy negatief te bejegenen.... sterkte.
Het was wel zo in die tijd. Vanuit Amsterdam trokken best wel vaak jongeren naar die boeren uit de Vechtstreek om eens lekker te knokken.
@dathoujetoch | 19-11-21 | 22:02: nou ik ga het gezien mijn leeftijd niet meemaken. Maar Koninging Amalia zou gelijk de nationale driekleur verbranden en de regenboogvlag introduceren.
@Zapata10 | 19-11-21 | 22:04: Ah, dus daarom heet het de vechtstreek!
Geen idee wie hier modereert maar ik, hoffelijk als altijd, hou het hier voor gezien.
Kijken morgen wel naar een luchtiger onderwerp.
In de tussentijd nog maar een knikje naar de ober, glas is weer leeg.
Heeft Gabberpaus al gereageerd? Aanval op de rechtstaat blablabla..
Dit accepteren we echt niet, we moeten gewoon ...... dit niet normaal vinden.
Waarschuwingsschoten? Gewoon gericht mensen neerknallen
Gaat zelfs verhaal rond dat er iemand overleden is
Gericht pang pang roepen en daarna levenslang tegen de hoogste boom voor het vuurpeloton.
Ik vind het jammer dat mijn voorspellingen langzaam uitkomen. Alhoewel je daar geen helderziende voor hoeft te zijn.
Helderzienden zijn de nieuwe racisten.
@funda | 19-11-21 | 21:52: Ban de tarotkaarten!
Verzet tegen verstand.
Keihard neerknuppelen verdienen niets anders. Schade verhalen op deze herrieschoppers. Strafblad en schade betalen. Geen taakstraffen maar met harde hand ingrijpen. Wat een klootzakken.
Heel bijzonder dat er volgens mij ook nog gewoon verkeer lijkt te blijven rijden over de Coolsingel daar, ik zag ze zelfs wachten voor het stoplicht. Dus het is zo'n chaos dat zelfs het simpel afsluiten van de weg niet lukt.
Nee, zijn Rotterdammerts! Vuurwerk ojajoh? Ik staat hier want ik mot toch naar me werruk rijje, toch?
We zijn 75 jaar lang verdoofd geweest door groeiende algemene welvaart en het collectieve idee dat we na de gruwelen van de tweede wereldoorlog een utopie konden opbouwen. Eén wat serieuzere crisis en we degeneren als samenleving terug naar dezelfde sh*thole als de rest van de wereld. Onze tweede Gouden Eeuw was leuk en ik ben blij hem in de eerste helft van mijn leven meegemaakt te hebben.
Overdrijven is ook een vak hoor. Er staan hier een tiental mensen te rellen, dit is echt geen afspiegeling van de maatschappij.
@The_Noudster | 19-11-21 | 22:11: En die gedegenereerde 2e kamer ook niet?
Dramaqueen is your name.
Tijdens de kroning van Bea konden ze er ook wat van hoor..!!
Kent u iemand die iemand kent uit die tijd, of was u zelf 'getuige'..??
Bel. 0900neon...
Geen woning, geen kroning!
Dat zijn boomers en die worden per definitie niet serieus genomen want redenen.
De Nieuwmarktrellen! En dat allemaal omdat Neon zo'n luie metrozittert is.
Ik was op de Dam, maar ik wens, gezien uw dubieuze sympathieën, absoluut geen contact met u. Zoek het zelf uit.
Die mensen eten grootschalig uit de ambtelijke ruif nu en zijn heel erg tegen demonstraties
@Lorejas | 19-11-21 | 21:52:
Eigen metro eerst..!!
@skoftig | 19-11-21 | 21:54: ~
Dat... Dus...!!
Geen enkel geluid, behalve dat van ons...
@dathoujetoch | 19-11-21 | 21:53:
Dubieuze sympathieën..??
Come on..!!
@neonreclame | 19-11-21 | 21:57: wentelende in zelfgelijk. Ik begrijp uw innige verstandhouding met een verwarde 'geest' nu wel
@dathoujetoch | 19-11-21 | 22:04:
Hou em maar.. Geluk...
Nee, Funda, dat zijn niksers, boomers waren die hippies.
@GregorVanPallandt | 19-11-21 | 22:19: Dank, sinds alles en iedereen in hokjes moet omdat internetgereratie 0-z het anders niet meer snapt vervagen de discussies met regelmaat.
De manier hoe dit vuurwerkverbod tot stand gekomen is, is extra olie op het vuur natuurlijk. Wie dat niet begrijpt, wil het niet begrijpen of is professioneel deuger.
Wat zijn dat toch voor mensen die overal pizza bestellen ?
Ben voor team ME!! Kom op! Sla jezelf een luxatie op de domme kale koppen!
Vind ik ook! Een tribunaal voor de relschoppers!
Wat een toestand.
De grens tussen billijkheid en totale anarchie lijkt tegenwoordig wel gemaakt van papier-maché
Een pakketje schroot, met een dun laagje chroom.
Is dit alles om die besmette gorilla's in de dierentuin?
Bokito met helm en schild inzetten tegen die ''''demonstranten'''.
Zijn die al bevrijd nu? Zou wel een mooie afsluiting zijn als de (zieke) leeuwen even orde op zaken komen stellen en wat relschoppers opeten op de Coolsingel.
Het gaat goed met het vaasje, zit er al een barst in?
Ik zag wel een paar sterretjes in de ruiten van enkele politiewagens.
Snel naar Carglass® voordat het een echte barst wordt.
Fok, wat heb ik een hekel aan dat schreeuwende, rellende en filmende volk. Ze begrijpen niet wat echte ellende is.
Sorry, maar ik ga soms best lekker op sensatie.
Ook allemaal blonde Jan Willems, Henken en Arie's....
@De Blauwe Baviaan | 19-11-21 | 21:45: Niet vreemd als je deel uit maakt van de groep der lagere primaten.
Nou lekker dan maar weer. Zootje schade, politiemensen een slechte avond, enorme kosten. Kunnen die mensen niet iets zinvols gaan doen? Lagere school afmaken of zo?
Hugo is zelf van mening dat hij erg zinvol bezig is vrees ik.
Denk dat een heleboel van die mensen zinvol in de kroeg restaurant of club hadden willen zitten tot 2 uur
@dedwarsligger | 19-11-21 | 21:50: Zal wel McDonalds zijn en een verlopen kroeg. Denk niet dat deze luitjes tot iets zinvols in staat zijn.
@C1O2 | 19-11-21 | 21:48: Ik ben het ook niet met alles eens maar ga dan geen politie aanvallen en dingen vernielen.
'De ME heeft de panelen bereikt. De banknop wordt ter hand genomen.'
Inderdaad. Je mag niet zeggen dat je snapt dat onderdrukking en marginalisering leiden tot geweld.
@xlanoxe | 19-11-21 | 21:47: J. doet ook gewoon zijn werk.
@Duwbak_Linda | 19-11-21 | 21:49: Weet je wie ook gewoon zijn werk deed? (was het Hannah?)
@Sitting_targets | 19-11-21 | 22:03: Ja kom, hoe heet ie.
@Duwbak_Linda | 19-11-21 | 22:16: Beukman? Eikvrouw?
Goeie Duwbak Kwakman! XD
Maar, een vraagje, misschien dat iemand hier deskundig is: waarom zitten brandweerkorpsen in dit land altijd te kutten met brandslangen en te tobben om het water daar te gooien waar het effect heeft? Terwijl de politie beschikt over instrumenten om loepzuiver water daar te gooien waar het effect heeft?
Dit is het gevolg van polderen. Pappen en nathouden.
Zachte heelmeesters, stinkende wonden.
Dit. Niemand weet waar hij/zij aan toe is.
Het is dan weer wel in de buitenlucht en ze houden netjes 1,5 m afstand.
Kennelijk mag je niet zeggen dat je iets snapt. Goedkeuren en begrijpen zijn twee verschillende dingen hoor Jorris
Dit vrolijke initiatief zal vast flink helpen om die gevreesde tweedeling in de maatschappij tegen te gaan, de liefde voor je naaste spat letterlijk van je beeldscherm.
Ja, ik keer ze direct mijn andere wang toe:
Tweedeling ? Ja, tussen mensen die normaal doen, school afmaken, werken en niet met Justitie in aanraking komen en een steeds groter wordend deel van de bevolking dat niets doet, profiteert, drugs gebruikt en doorlopend stafbare feiten plegen.
@Stratum | 19-11-21 | 21:52: Exact.
Mag ik raden? Nee hè?
Heel even dan.
Ik zou ook weleens Joris willen zijn.
Is er nog wel iemand tevreden in dit land?
Zo ja, waarom?
Jazeker.
@schillenboer | 19-11-21 | 21:38: qua verdiensten
Ja. Ik kan goed geld verdienen dankzij mijn opleiding; en hoef mij nergens echt druk over te maken met dank aan zorgverzekeringen en een goed sociaal vangnet.
Waarschijnlijk alleen als je een gratis huis met Miele en gezondheidszorg krijgt. Of, in een veilige villawijk woont. Iets anders kan ik me niet voorstellen. Deugen & struisvogelwappies daargelaten.
Maar wordt droevig van de rest
Aanvulling: Op geld na.
Ja. Rust, ruimte en groen.
Ja, heb lekkere nootjes gescored vanmiddag. Hond tegen me aan. Even niks te klagen.
Nee, niet tevreden over de samenleving, maar wel met mijzelf. Of zoiets
Als iets een man ontevreden kan maken dan is het je vrouw.. ik had haar nog niet genoemd.. ze hoort er niet bij
Ja, Kinderen, Hond, huis, vriendin, mooi werk en een een vrouw waar ik een relatie mee fake. Nu een biertje & houtkachel aan. Ik wordt wel droevig van het vele domme volk op deze planeet. Een handvol is leuk om interactie mee te hebben.
Ik ben dik tevreden. Heb een erg goede band met mijn (volwassen) kinderen, lieve vrouw, lieve katten, leuk werk tegen een goed salaris, een huis met veel overwaarde, en genoeg gespaard om 7 jaar voor de pensioengerechtigde-leeftijd te kunnen stoppen met werken. Maar dan gaan we waarschijnlijk wel emigreren!
Och, het vertrouwde beeld: dikke kale mannen, poc's en een proletarische 'intellectueel', dit keer uit purmerend, en allen met een agressieprobleem.
En een ME die huilend op de vlucht slaat.
@gestoptmetroken | 19-11-21 | 21:38: Al even vertrouwd.
Heb nog geen idee waar het deze groep vocale en pro-actieve burger nu om te doen is. Geen spandoek gezien, geen (verstaanbare) leus gehoord, geen woordvoerder, geen eisen. Niets.
Nou nou. Het was een uit de hand gelopen kinderfeestje. Vrij normaal in Rotterdam.
Tijd voor de Nederlandse variant van de Guardua Civil bij dit soort rellen. ME is veel te licht / soft.
Het bizarre is straks dat FVD dit promoot en zal aanmoedigen en de relschoppers het soort jongeren zijn die FVD het liefst op het vliegtuig zet.
Voorspelling gebaseerd op valse lucht. Maar dan is FvD alweer zwartgemaakt. Moest dit van Sjoerd?
Relschoppers uit t buitenland mogen wat mij betreft weg hoor.
Ik hoor meer verhalen: 1) er was een anti corona maatregel (qr/2g) demo 2) er zijn hooligans die dit aangrijpen te gaan rellen 3) iedereen tegen de corona maatregelen relt
@dathoujetoch | 19-11-21 | 21:39: ah ja. Baudet is zo voorspelbaar geworden dat ik deze aanname wel durf te doen.
Zie weinig Baudet stemmers op de Coolsingel voor deze complot theorie.
@Hekkie | 19-11-21 | 21:44: dat is juist het punt
Een grote paradox. Vroeger was alles nog duidelijk. Gras was groen, lucht was blauw.
@DexterGordon | 19-11-21 | 21:42: knecht van Sjoerd, jammer, geen eigen mening meer.
@dathoujetoch | 19-11-21 | 21:56: je kan het mooi framen. Zonde dat je de humor er niet van inziet.
Wie is de ongelooflijke klootzak die commentaar geeft bij die live stream. Godsamme wat haalt die het bloed onder mijn nagels vandaan…
Chris de Haan. Staat er groot onder. Wat een mafklapper.
Bijna 1.000 kijkers mensuh, is dit relevant of niet?
Nee.
Gezien de hoeveelheid die hij rookt zal hij het niet lang meer doen.
@Lorejas | 19-11-21 | 21:36: En nog nooit op een kip gekropen.
In ieder geval waren de kip en het ei er eerder, veel eerder dan deze de Haan.
Het is maar goed dat ik geen grote politiebaas ben, want ik had gewoon met scherp laten schieten op dat tuig.
Dan is het jammer dat je geen politiebaas bent.
Ede staal, vrouger, vrouger, wat gait de tied toch vlug.
www.youtube.com/watch?v=l--THiE0tkE
Pak die gast van de WTF-show ook alsjeblieft op. Heb maar 1 minuut nodig om te horen dat die kerel compleet gestoord is.
Wie stuurt uiteindelijk de ME aan? Grapperhaus? Ach, jammer. Of toch Abu Taleb? Ook jammer, maar dan om een andere reden. Sterkte, n het laatste geval.
het blijven lang jongens . duurt lang vur ze groot zijn.
Only wake me up when... de revolutie is uitgebroken.
Al het andere is spielerei...
Is dit nu amok?
Nee ąmök
Ja. En die daar lopen zijn laufers.
Excuus verkeerde topic
Lol, die streamert. Tokkie pur sang.
Doet er niet toe. Hij levert beelden.
@schillenboer | 19-11-21 | 21:31: Dan doet hij al meer als de NOS...
@schillenboer | 19-11-21 | 21:31:
Hij geeft commentaar op beelden van anderen.
Dat is iets anders.
@Roadblock | 19-11-21 | 21:34: is zo. Gaat om de beelden
A star is born.
Hij is nu wat zuurder aan het worden, maar toen hij net echt zat te genieten werkte het toch aanstekelijk bij mij.
Geen waarschuwingsschoten meer aub
Want?
Vrees dat de ongevaccineerden uit geloofsovertuiging uit de kansenwijken stromen om straks nog wat meer te gaan rellen. Die zitten al tijd te wachten om weer wat gezamenlijk te gaan oefenen hoe ze de politiemacht machteloos kunnen maken.
Werkelijk niet te geloven. Tiefus-, tering-, cholera-antivaxxers die grof geweld entameren omdat ze het 'oneens zijn' met de 2G maatregel.
"Politiewagens in de hens. Politie met getrokken wapens op de vlucht."
Misschien zouden ze eindelijk eens gebruik moeten maken van die getrokken wapens en 4 á 5 van dat teringtuig kapot moeten schieten.
Ik ben zo compleet klaar met dat tuig.
Misschien even rustig doen?
Eensch. Kansloos kudtvolk.
Havenpersoneel. Uit betrouwbare bron. Die hebben het helemaal gehad met alles.
Volgende week word er niet meer gewerkt. Morgen maar inkopen gaan doen.
Nee, Aboutaleb is een lieverdje en heeft burgers van Rotterdam fatsoenlijk behandeld....
Ik zal u hier nog wel eens aan herinneren.
Dit dus!
@schillenboer | 19-11-21 | 21:30:
You're barking up the wrong tree, schillenboer. Dat moet je zeggen tegen die mongolenzooi op de Coolsingel.
Allemaal mede mogelijk gemaakt door uw overheid.
Uw reactie is misschien wat impulsief en rechtstreeks uit de onderbuik, maar zoals ik het lees kan ik daar ver in meegaan.
@johnyl | 19-11-21 | 21:36:
Wanneer telt onderbuik..??
Leest u de Nederlandse grondwet eens. Of een geschiedenisboek. Als het niet teveel moeite is.
8 uur kroeg restaurant en winkels dicht want om 10 besmetten we iedereen?
Er zijn ook "antivaxxers" die braaf thuis op de bank zitten, dit gerel afkeuren en hopen op meer en sappige onthullingen van Diederik, zodat het eenzijdige doodzieke coronabeleid op een geweldloze manier wordt beëindigd. Middels een tribunaal bijvoorbeeld.
Oh ja, en gewoon voorzien zijn van o.a. een BMR en DKTP vaccin, omdat het bewezen veilig is.
Wanneer je geweldloos protest steeds onmogelijk maakt (museumplein) dan blijft er weinig anders over...
@goedverstaander | 19-11-21 | 21:45:
Hebbie het tegen mij, figuur? Ik heb honderdmiljoen geschiedenisboeken meer gelezen dan jij, schat ik.
Wat is je punt nou feitelijk?
@Veepert | 19-11-21 | 21:49:
Iedereen die het woord 'tribunaal' nog in de mond neemt, is AF. Je associeert je daarmee met de antisemitische aluhoedjes/mongolenzooi die er nog over is van wat ooit een soort veelbelovende nieuwe politieke partij was.
@Dr_Johnson | 19-11-21 | 21:58: Af, dat mag u vinden. Ik word trouwens liever geassocieerd met de man met het mozarthaar, als het u gelukkig maakt om mijn mening aan een politicus te linken.
@Dr_Johnson | 19-11-21 | 21:58: Het interesseert niemand wie jij 'af' verklaart, hoogstens je klasgenootjes in groep 2. Get a life.
@funda | 19-11-21 | 22:07:
Kennelijk interesseert het jou genoeg om een dom, nietszeggend commentje uit te poepen, lampie.
@Dr_Johnson | 19-11-21 | 22:12: Check: groep 2.
Gewoon gericht gaan schieten. Gaat niks verloren aan die hersenloze idioten.
@Roadblock | 19-11-21 | 21:33: is het herstellen van de orde c.q. zelfverdediging. Lijkt me niet de bedoeling dat de politie moet rennen voor hun leven dus dan laten ze maar 1 optie over en dat is geweld gebruiken.
De agenten schoten gericht. Dit is gewoon het niveau. Bezuinigd op training.
U is van de Nederlandse Stadscommando Beweging?
Ehh, mag ik zo vrij zijn om te vragen waar dit over gaat?
Natuurlijk.
Vragen staat vrij.
2G
Wa denkie zelluf ?
Internationale mannendag viering.
Ik las hier ergens boven om die besmette gorilla's.
Op beelden is te zien dat enkele honderden demonstranten op straat zijn, dat er zwaar vuurwerk wordt afgestoken en dat er leuzen worden geroepen als "vrijheid".
Zullen ze daar lang over vergaderd hebben?
Ondanks vele moderne mythen is het niet de lengte van de vergaderingen die de kwaliteit waarborgt.
De een of andere kettingrokende tokkie die alleen maar op zijn likes zit te letten die een livestream uitzendt. De wappies hebben weer eens veel pret.
Ontlasten van de zorg..
Hoe laat begint het plunderen?
Geen idee, ik wacht op de eerste iPads voor een prikkie op Marktplaats.
Je mag ook niks meer tegenwoordig.
Ik lees in de commentaren op de livestream dat er doden zij gevallen? Agent doodgeschoten? Lijkt me sterk, maar dit gaat nie goei
Ongevaccineerde schrok zich dood van een achtergelaten injectiespuit.
Wie wind zaait, zal storm oogsten... laat het maar es een keer volledig uit de klauwen lopen, zodat die lompe muppets in Den Haag, eindelijk eens doorkrijgen waar ze mee bezig zijn.
Praat het niet goed maar begrijp het wel.
@Hekkie | 19-11-21 | 21:25: dat is het wel, maar dit is wel tuig.
De machthebbers hebben in dit land de boel echter zo uitgekleed. Politie is steeds meer overbelast en zijn geen dikbetaalde mensen. Krijgen wel allerlei onzin als discriminatie voor de voeten geworpen dus wie wil daar nog werken.
Een leger hebben we nauwelijks.
De zorg is uitgekleed. Corona heeft daar het laatste duwtje gegeven en we zien de deplorabele staat van het domein van de overheid: zorg, veiligheid.
Het moet denk ik helaas uit de klauwen lopen voor er iets zal veranderen, maar daar is helemaal niets leuk aan.
@Hekkie | 19-11-21 | 21:25: dus eigenlijk praat je het wel goed. Wat valt er te begrijpen aan je als een totaal debiel gaan gedragen als je, je zin niet krijgt?
Als je mensen als beesten behandelt, krijg je honden. Is ook een goede.
Kwam uit het cafe en fietste er net doorheen, ben niet lastiggevallen. Verder leek het mij behoorlijk georganiseerd. Je kan ze als tokkies wegzetten, maar ze wisten aardig wat ze deden. Georganiseerd.
@Capt. Iglo | 19-11-21 | 21:30: Of als je je grondrechten verliest? Study history.
@goedverstaander | 19-11-21 | 21:40: die verliezen ze niet. Je (grond)rechten zijn niet onbeperkt en onaantastbaar en houden op zodra ze bijvoorbeeld de gezondheid van andere in gevaar kunnen brengen.
@Capt. Iglo | 19-11-21 | 21:44: zo opeens? Aperte onzin.
Grondrechten zijn een grondrecht. Kunnen niet worden beperkt anders zijn het geen grondrechten.
@Hekkie | 19-11-21 | 21:49: Ik zou de literatuur dienaangaande nog even checken als ik jou was.
Heel begrijpelijk, alleen al de gedachte om al die uitgerangeerde bekende Nederlanders te moeten zien de hele avond in plaats van vuurwerk af te steken zou ieder mens tot waanzin drijven. Ik schiet nog liever een melkbus deksel tegen mijn kop dan dat.
Als ze nu eens voor belangrijke dingen in de touwen springen. Maar voor vuurwerk.
Hebben ze niet door hoe Nederland en zijn burgers uitgemolken worden, aan alle kanten besodemieterd worden. Sta daar voor op de bres.
Opzienbarend nietwaar ? Opstandigheid zit niet in de Nederlander, behalve als men aan vuurwerk of voetbal komt. Vaak wel hetzelfde slag volk dat om die redenen losgaat.dat dan weer wel.
Dit.
Dit zijn de burgers die aan de ontvangende kant staan. Die worden niet uitgemolken, maar vet gemest. Vroeger zette je dit soort lui gewoon op een schip naar de Oost.
Stormafdeling van Baudet?
Te zien aan het uiterlijk van deze op rellen beluste jongeren, beetje niet zo slimme insinuerende vraag. Maar u durft geen jongerenafdeling Denk te schrijven, is dat het?
@dathoujetoch | 19-11-21 | 21:26: Misschien is er niet veel verschil meer tussen FvD en Denk.
Uiterst domme uitspraak.
Iedereen kan zien dat dit Marokkaans reltuig is.
@dathoujetoch | 19-11-21 | 21:26: Ben geen fan van de islamismejugend, maar deel de emoties momenteel.
DENK en FvD, "hoefijzer"-theorie.
@Sitting_targets | 19-11-21 | 21:28: recht proberen te praten, ach, laat maar. U heeft zwaar ongelijk, iets voor een tribunaal, lijkt me
@dathoujetoch | 19-11-21 | 21:37:
Als een beetje normaal doen is a crime, then I plead guilty!
Nee Fvd-er, ik snap dat je FvD=Denk opvat als recht praten, maar zo bedoel ik het zeker niet. FvD stuurt steeds meer aan op buitenparlementaire actie. Geweld. Nu zien we geweld op de beelden. Goh, wat zou Baudet er van vinden?
@Roadblock | 19-11-21 | 21:28: een afspiegeling van de huidige Nederlandse bevolking dus.
En dan zijn die zonder zwart krulhaar oostbokkers.
@Sitting_targets | 19-11-21 | 21:43: Zie je nou echt niet dat hier de Kuzu-jugend op film staat? Waarom link je dit aan Baudet?
Ooohhh.... niets aan de hand dus. ME lekker naar huis, u betaalt even de schade uit begrip voor deze uitlaatklep en met een goed gesprek zijn we klaar.
@johnyl | 19-11-21 | 21:24: klinkt helemaal niet gek, ik ben voor.
De samenleving kan ook even flink gaan rennen in het bos.
Niet waar. Eten, drinken en slapen(droog). Verder ben je niks nodig. Verwende kruier.
Onzin, zijn enkel een stel zwakzinnigen die zichzelf niet kunnen beheersen en de kick er in hebben om te rellen. Keihard aanpakken en straffen.
@John McClane | 19-11-21 | 21:26: Ik heb ooit ergens een onderzoek gelezen dat er 4 miljoen mensen in het weekend bezig zijn met voetbal.
Dat kan het zelf beoefenen zijn, je zoon of dochter langs de lijn aanmoedigen, vrijwilligerswerk in de kantine, in het stadion zitten en de miljoenen mensen die het op tv kijken. Dat is wel bijna een kwart van de bevolking die een uitlaatklep en tijdverdrijf kwijt zijn, waar ze ook een gezonde (meestal) dosis agressie kwijt kunnen.
Als je dan de sluiting van sportscholen (waar min of meer hetzelfde principe van agressie van toepassing is), kroegen en al die andere uitlaatkleppen erbij optelt, dan denk ik dat dit een niet te onderschatten fenomeen is en dat Oranje het helemaal bij het juiste eind heeft.
Helemaal als de maatregelen steeds minder logica lijken te bevatten.
Kunnen ze mooi de boa's in gaan zetten.
Tja, wat moet je anders op vrijdagavond na 20:00 uur in 010 doen? Generaties opgevoed zonder enige zelfreflectie ga je niet meer controleren zonder harde hand. Succes daar.
Naar het theater?
Schijnt dat er al 1 dode is gevallen door politiekogel. Onbevestigd bericht.
Als het maar geen friendly fire is.
Oh jee dat wordt een wereldwijde WLM beweging!
Heet die politieman Alec?
Zelfde groep die relde tegen avondklok?
Ergens toch blij dat er nog jongeren met 'pit' zijn en een gezond gevoel van lichamelijke integriteit.
Ipv al die depressieve WO studenten...
Kan dat soort wel klokkijken?
"integriteit" u denkt dat zulke woorden daar gebruikt worden?
@Damoos | 19-11-21 | 21:41: nee, maar ze voelen het wel direct. En het is niet dat hier niet voor gewaarschuwd is, onder andere door Kim Putters etc. Regering wil mensen buitensluiten. Dat loopt nooit goed af. Op korte termijn niet en op lange termijn al helemaal niet.
Zal het overslaan naar andere steden? Want dit stopt niet, lijkt me.
@Bataafje | 19-11-21 | 22:02: ‘lijkt me’ is eigenlijk ‘hoop ik’ ?
@Lubbberrtt | 19-11-21 | 22:15: nee, natuurlijk hoop ik dat niet. Maar zal het je verbazen?
De reljeugd is weinig divers... bijna geen blanke te zien.
Ook geen LHBTI ers ?
@johnyl | 19-11-21 | 21:26: is dat net boven of onder de LTS+?
Hekkie d'romheen, niemand d'r in of d'r uit.
Wachten tot je niets meer hoort en dan de zooi opruimen.
Verder geen woorden aan vuil maken.
Waar moet ik omheen?
@Hekkie | 19-11-21 | 21:25: Het Rapaille!
@Hekkie | 19-11-21 | 21:25:
Wat je wilt, maatje. Wat je wilt.
Ik dacht meer aan je neefje Heras Hekkie.
#wnw
@nutsniet | 19-11-21 | 21:33:
West Noord West?
Beroerde koers in deze tijd van het jaar, maatje!
Slechte MEactie. Op het Malieveld knuppelden ze wel bejaarden in elkaar, maar nu, mannen van ijzer? Pudding.
Die bejaarden deden niks terug.
@Mr_Natural | 19-11-21 | 21:20: die bejaarden deden niks. Klopt.
Ik vind dat we heel veel wonings moeten bijbouwen in Rotterdam en ook in Amsterdam (sorry neon, nieuwe buren).
Laat ons erbuiten. Richt je nou maar even op Rotterdam. Hier is het volstrekt rustig op het moment. Dankzij Femke he uiteraard.
@Lorejas | 19-11-21 | 21:21: ‘Wees verdraagzaam, juist voor andersdenkenden’
@Lorejas | 19-11-21 | 21:21: zelfs in de cafés in Amsterdam is het rustig.
@Linda: nee, ik wil geen andere luchtjes meer in de portieken. Moet nog wennen aan de laatste golven.
Jij mag bij mij..!!
Jommes wat een zootje. De ME vlucht. Nu wachten op de stoere toestpraak van dhr. Aboe Taleb.
Ja jongens.... Wie wind zaait zal storm oogsten... Wel jammer, dit hadden ze beter bij het binnenhof kunnen doen...
Het is hier ook flink raak met vuurwerk, ik heb al 3 knallen gehoord.
Bezig met de tweede..
Helmond: check!
Hier wordt geschoten en hoor ook honden. Eigenlijk al de hele dag door. De jagers hebben er zin in.
Nu weer! *plop*
Hand in hand en allemaal gevaccineerd. Wat valt er nou dan weer te zeiken?
Stap er niet in. Het zijn allemaal Romeo's.
Dus mensen die van de samenleving dreigen te worden uitgesloten en zelfs hun baan dreigen kwijt te raken onder 2G vinden dat niet fijn? Weer wat geleerd! Kappen met dingen stuk maken ‘demonstranten’ en beste Rutte: verbeter je beleid eens.
Mensen kunnen tegenwoordig nergens meer tegen. Stelletje millennials, snowflakes, rubberen k̶o̶g̶e̶l̶ tegel generatie.
het is relmakend minderheden volk en hooligans die altijd mot zoeken.
Influencers gaan voorop in de strijd, die zien hun inkomsten dalen als iedereen straks nog maar 2g heeft.
Juist het tegenovergestelde 2g zorgt ervoor dat meer mensen meer tijd hebben voor internet. Helaas zijn dat wel de verkeerde soort mensen....
@Roorda van Eyssinga | 19-11-21 | 21:22: snap je de grap niet of snap ik jouw satire niet?
De luftwaffe mischien??
Het verbieden van vuurwerk is goed. Nu moet er nog streng gehandhaafd worden
En wie wilt u allemaal gaan inzetten dan? Die ene politieauto die in de buitengebieden zo'n 40 km2 moet bestrijken?
Voor handhaven is nu eenmaal geen draagkracht, personeel of geld.
Veel verbieden,vergaderen en wegkijken moet toch ook helpen?
Helemaal juist gezegd. Qua lullige wetgeving zijn ze in DeHaag goed bezig: boerkaverbod, "mo-no", vuurwerk etc. Handhaving heeft geen prio, mede ingegeven door tekort aan Blauw op straat. Alles voor de beeldvorming en De Toon.
Bumper en zijn collegaatjes inzetten?
Ik ben nu toch benieuwd wat hierboven gejorist was. Puur om te lezen hoe IQ loos ook hier geschreven kan worden zoals op FB.
Krijg de indruk dat dit volk elke gelegenheid aangrijpt om te rellen en de politie te lijf te gaan. Wel erg makkelijk om ook hier weer Rutte de schuld van te geven. Dit soort goedpraterij gaat vaak over als het uw winkel is die geplunderd wordt, uw fiets onder een ME bus wordt gegooid of uw auto in de brand wordt gestoken.
Al die telefoon-filmers, leef nou eens in het moment mensen!
Ik lolde.
"ME wordt door menigte verdreven": WTF is dat in 010? Het leger inzetten, en wel nu gvd!!
Stand your ground ME. Geen stap achterwaarts. Voorwaarts. Of zijn dit weer die vredelievende demonstranten waar ik hier altijd over lees?
Juist! Handhaven dat willen we zien!
De ME is verworden tot een racistische knokploeg van het kabinet tegen onwelgevallige blanken, verwacht daar niet teveel van mbt het handhaven van de openbare orde.
Ga lekker zelf handhaven. Beweegreden voor de politie om terug te trekken is niet bekend. Ze zullen wel terugkeren.
Ik ben zelf blij dat er een groep op staat om te laten merken dat ze het zat zijn. Een beetje burgerlijke ongehoorzaamheid hoort bij protesteren.
@Libertarianism | 19-11-21 | 21:18: vuurwerk is ook echt een eerste levensbehoefte (zucht)
@Lorejas | 19-11-21 | 21:13: Och. In maart sloegen de ME´ers op het Malieveld nog een op de grond liggende man in mekaar met stokken en knuppels en duwden een vrouw onder een ME-bus. Respect moet je ook wel een beetje verdienen. Anders wordt het tuig tegen tuig.
@squadra: heb ik geen actieve herinnering meer aan....
Dat heb ik vroeger i.d.d. gedaan. Nu niet meer want functie elders. Wat ik wilde zeggen: als zelfs de ME zich terugtrekt..... Who owns the street?
Waarschuwingsschoten toch ín de verdachte, niet in de lucht?
Als de ME verdreven wordt, dan is er echt iets aan de hand in de samenleving. Probeer dat maar eerst eens te snappen.
Nog meer ordinaire onderwerpen. Zoek het vooral in ophef en vertier, goed bezig voor de massa.
Wat zal daar lopen, 300 man? 500 misschien?
Dat wordt nog wat als er 5000 of meer uit hun plaat gaan
Ik ben bang dat dit nog maar het begin is.
Ik ook. Ben wel blij dat er mensen op staan en ik vraag mij af hoe onze toekomst eruit ziet. No way dat de regering gaat terug deinzen.
Dit wordt nog veel erger en ben ook blij dat ze dit doen. Het is wel genoeg geweest.
@korenslager | 19-11-21 | 21:24: Eensch. Het is de enige manier waarop het tij gekeerd kan worden.
Ghettovolk... straks nog effe plunderen dan is de avond weer om.
Welkom in NL 2021,bedankt Binnenhof !
iets met alles voor anderen ,de pleures aan ons.
Vergeet vooral niet Brussel en Straatsburg ook een bedankbloemetje te sturen.
Hek er omheen, teruggeven aan de Noordzee, en maak er gelijk een republiek van..!!
KudT Amsterdammers.....
Krokodillen. Gracht er om heen! Laat ze er niet uit.
Topografie is echt uw ding?
@Mr_Natural | 19-11-21 | 21:13:
Lorejas begrijpt me...
Ja, natuurlijk, Rotterdamse rellen in Rotterdam met Amsterdamners. Ja, volgende keer eerst diep ademhalen, vragen of je even mag internetten, en nu je excusus aanbieden. Haal de stekker maar even uit je reclamebordje.
@neonreclame | 19-11-21 | 21:14:
Jullie zijn allebei in de war?
@Mr_Natural | 19-11-21 | 21:16:
Jezus Mr... Van elke reaguurder, had ik u wat doortrapter verwacht...
@dathoujetoch | 19-11-21 | 21:16:
Ik ga het niet uitleggen ook....
Laat maar...
@neonreclame | 19-11-21 | 21:19: sla eens een atlas open, oh sorry, boek met landkaarten
Ik begrijp je neon.... united we stand.
@dathoujetoch | 19-11-21 | 21:21:
Ok...
Doe het toch..
Running gag is, dat al het slechte uit Amsterdam komt.. Snap..??
En blijf met je tengels van Van oef af...!! Die is van ons...
@neonreclame | 19-11-21 | 21:24: snap? Van Snip en Snap. En onthoudt u toch van comnentaar op Amsterdam. Jaloersheid is een slechte raadgever.
@dathoujetoch: gozert, snap de grap, elk topic over 020 gaan de haters los, zowel neon als lorejas zijn Amsterdammers, jij volgens mij ook, dus laat de grap de grap zijn en doe niet boos. Ik ga nu even de boel afsteken hier, drijven we voor middernacht nog af.
Sympathie? Onnozele hals.
Waar sluit je je eigenlijk bij aan... de Berbers? Scooterrijders? Rotterd... nee.
Zoals altijd vlucht de politie en de ME meteen als ze niet kunnen inrammen op onschuldige burgers, maar echt moeten optreden, walgelijke beelden, maar veelzeggend.
Ja ze kunnen ook iedereen kapot schieten, maar misschien is dat ook geen goed idee.
@John McClane | 19-11-21 | 21:11: Dat zijn uw woorden.
@Goedvoorze | 19-11-21 | 21:21: bedankt, maar dat wist ik zelf ook al.
@John McClane | 19-11-21 | 21:11: Ene Wilders had het meer dan 10 jaar geleden eens over knieschoten en zo, komt wel dichtbij nu.
@John McClane | 19-11-21 | 21:11: rubber kogels, en gaan met die banaan.
Via FB is Video in verzet live.
Takbir, takbir hoor ik ze roepen.....
Was mijn reaguursel over debiele kinderen toch juist,
"Ja, als kinderen van 4 à 5 jaar jaar oud nog te debiel zijn voor het onderwijs in voornamelijk migrantenwijken in de grote steden, dan zijn ze dat ook merendeels als ze tiener zijn.
De goeden moeten weer onder de kwaden lijden.
Maar er komen in de toekomst tribunalen heb ik gehoord..."
steekmug | 19-11-21 | 17:02 | reageer |
Misschien de leeftijdsgrens nog wat omhoog gooien naar de volwassen leeftijd toe.
Is het niet de viering vanwege de vrijspraak van Kyle Rittenhouse?
Tering klootzakken! 75% van die razende hyena’s aldaar zijn wederom de usual suspects. Rot op uit mijn stad!
Jouw stad? Maar zij zijn met meer.
@de directeur,
Denk wel de grootste worden in Rotterdam.
Wen er vast maar.
ME trekt terug om vernieling plundering te voorkomen.
De maas in jagen,koelen ze beetje af.
Vrienden van Abu T.
Ze zijn podverdrie bijna net zo agressief als Blokkeerfriezen! Dat wordt schoffelen!
Verplichte DNA afnames eerst.
Dit is nou precies waarom er een vuurwerkverbod is. Dit Tokkiegedrag waar iedereen last van heeft, vernielen, bedreigen mishandelen en je domme frustaties uitleven. En zoals het altijd gaat voor de rechter huilen als een klein kind en stamelen "ik weet ook niet waarom ik dat deed" dat laatste klopt overigens wel want veel intelligentie zit er niet bij natuurlijk bij dit soort aso's
Lijkt me echt fantastisch jouw te zijn..
Hey, als er oorlog komt, mag ik bij jou..??
Exact. QED.
U ziet niet dat Finnen iedere gelegenheid aangrijpen om te rellen? Dit gaat niet om het vuurwerkverbod, dit gaat om de macht in de straat.
@neonreclame | 19-11-21 | 21:08: Ik ben inderdaad wel tevreden met mezelf, jammer dat u jaloers op mij bent, maar blijf vooral mijn GS reacties lezen, kunt u nog een hoop van leren !
@johnyl | 19-11-21 | 21:12:
Ik zal mijn best doen..
Nog een bakkie koffie Meneer..??
@neonreclame | 19-11-21 | 21:13: U heeft gelijk.. humor is de beste remedie om de zaak weer wat te relativeren !
@sallandstrots | 19-11-21 | 21:11: Ik zie inderdaad veel mocro-achtige types, maar ook Johnnies en Gerritjes... dus ook blank tuig.
Mien godt, wat een teringzooi.
Niet alleen Roffa onderhand. Die prutsers in Den Haag snappen niet dat heel Nederland het zat aan het worden is.
Speak for yourself.
Ik zie vooral veel Turken.
het is net zoiets als zat zijn van de vloed (aan de kust), het komt toch.
Zo zie je maar weer hoe het fragiel evenwicht in de samenleving is. Normaal heb je er weinig last van, maar ontneem ze hun brood en spelen en de primaten (IQ <80) komen uit hun grotten.
Iemand moet toch die nieuwe keuken plaatsen, denk je niet..??
Tja en de schapen IQ 0) pikken alles wat de overheid ze oplegt.
Beide zijn niet goed
Liever een schaap dan. Met dit soort tuig wil ik niks te maken hebben.
@neonreclame | 19-11-21 | 21:06: Er zit geen woord Pools tussen in dat filmpje, het klinkt meer als Fins.
@Cees Dordtenees | 19-11-21 | 21:11:
'Whoeee heeeyyy heeeiiieeeyuuu", is niet echt te herleiden voor mij...
@neonreclame | 19-11-21 | 21:13:
Een weldoordachte analyse van de ontstane situatie
gebracht in lokaal dialect, dat is
@neonreclame | 19-11-21 | 21:06: Die lui die de Coolsingel verbouwen, verbouwen niet uw keuken hoor. Deze types liggen de hele dag op de bank aan hun snikkel te krabben en komen des avonds uit hun hol gekropen om het land te slopen dat ze heeft gevoed.
Leuk commentaar van Kees Kwakman.
'Het vuurwapen wordt weer ter hand genomen.'
@Duwbak_Linda | 19-11-21 | 21:06: Nee, duwbak, het gaat dit keer niet over sex!
@Knufter | 19-11-21 | 21:08: Heerlijk polygoon commentaar bij onderste link
@Duwbak_Linda | 19-11-21 | 21:06:
Die vent heeft ook overal verstand van. Voetbal, schietsport, ....
Ach, een studentenfeestje, moet kunnen toch?
Ludieke actie van jongeren. Is van alle tijden.
@keestelpro | 19-11-21 | 21:07: En nu maar hopen dat ze jouw auto in fik steken.
@Nietgek | 20-11-21 | 01:41: Sarcasme is aan jou niet besteedt.
Pas op straks knalt die misschien wel!
Jeroen! Neee!! Jeroen! whoah!
Bel de wouten, bel de wouten!
Ja. Boos op die wappies. Ga weg uit mijn stad. Rot op naar je bijbelbelt
Gommers heeft de kant gekozen van de wappies en pleit voor 1G beleid.
video.twimg.com/ext_tw_video/14617417...
@keestelpro | 19-11-21 | 21:03:
Ik pleit ook voor 1 G.
Heb ik nu "ook de kant van de wappies gekozen"?
@Roadblock | 19-11-21 | 21:23: ja.
@Roadblock | 19-11-21 | 21:23:
Gommers zegt wel meer "wat niet mag" en is daarmee automatisch wappie. Zo werkt dat.
Gommers komt ook uit de bible belt gek
het klinkt meer als de Koran-heuvels
Roffa Is Boos. (Schatjes 3) De nieuwe thriller van Ruud van Hemert nu live vanuit 010.
REAGEER OOK