Akwasi berooft en chanteert EO, EO prijst Akwasi
Diversiteit boven alles
Het is ongelofelijk hoeveel wangen de EO Dam-ophitser Akwasi kan toekeren. De omroep zwichtte eind vorig jaar voor zijn chantage nadat de Sinterklaas-hater tijdens een interview wegliep met de laptop van een journalist en het apparaat alleen terug wilde geven als het gesprek werd gewist. Gelukkig was er een back-up, maar daar alleen al over in discussie gaan is van de zotte. De ruggengraat van de gelovigen bleek nog zwakker: niet alleen lieten ze het na om aangifte te doen van diefstal en afpersing, maar daarnaast hebben ze Akwasi geholpen bij het bemachtigen van een plekje binnen de publieke omroep. Blijkbaar is het bedreigen van journalisten een kwaliteit die de EO zoekt in nieuwe NPO-collega's. Slechts enkele weken nadat zijn eigen journalisten waren bedreigd schreef EO-baasje Arjan Lock een lovende aanbevelingsbrief (hier volledig) voor de erkenningsprocedure van Omroep Zwart en die is dankzij een wob-verzoek nu in te zien. "Als EO willen we graag een warme aanbeveling doen voor de komst van Omroep Zwart in het publieke bestel", typte Lock op een nog niet gestolen laptop. "Wij gaan graag de samenwerking aan, ook omdat wij een gedeelde missie hebben." Wat deze missie is, vertelt hij niet, maar als wij moeten gokken is het 'elkaar zoveel mogelijk de hand boven het hoofd houden terwijl we bakken belastinggeld uitgeven aan programma's waar vrijwel niemand naar kijkt'.
Reaguursels
InloggenIk heb een briljant idee. We vervangen het feest van Sint-Nicolaas door het feest van Akwasi. Heilig verklaard is hij al, dus dat is alvast niet meer nodig. Maar waar Sint-Nicolaas de kinderen cadeautjes geeft, pakt Akwasi iets van de kinderen af. Een laptop of zo. Dat is voor de kinderen heel leerzaam. Zo leren ze iets af te staan aan een medemens van kleur, en leren ze dat iemand die hoger op de diversiteitsladder staat alles mag en jij dat als wit kind maar hebt te accepteren. Dat past veel beter in de tijdgeest dan zo'n mafkees die cadeautjes komt brengen.
De EO is van God los!
Ik was dit figuur al vergeten. Kom op nou.
De missie is volgens mij "diversiteit en inclusiviteit". Top down opgelegd, ondersteund met subsidie en belastingvoordeeltjes.
Ik ga een omroep beginnen: "Wit". De EO zal mij steunen, want ik krijg binnen de kortste keren 5 miljoen leden. Misschien mogen zij dan de tv-kerkdiensten verzorgen.
Er is wel een overeenkomst tussen akwasi en de gelovigen van de eo; mensen hebben sowieso iets (niet nader gedefinieerd) fout gedaan.. “we are all sinners..” “jullie zijn allemaal racisten..”..
Dus ik snap wel dat ze elkaar vinden. Ze vinden vooral dat anderen iets fout doen. Zij zelf natuurljk niet, want zwart of een ‘echt christen’ (eveneens niet nader gedefinieerd). Dan kan je gewoon niets fout doen, geen racisme, want zwart, en geen zonde, want je gaat gewoon biechten/bidden. Simpel.
weten we zeker dat het niet de Wederkomst is?
De PO is een voortdurend psychisch orgasme voor inclusiviteits-fanaten. Voor Nederlanders met nog een restje gezond verstand, de belangrijkste opwekker van cultuurpessimisme.
God beschikt.
Vroeger hadden wij een hond. Een hele lieve hond. Een trouwe hond. Die hond deed niemand kwaad. Old yeller was zijn naam. Maar op een dag kwam hij thuis met rabies. Mijn vader heeft toen gedaan wat hij moest doen, tegen zijn zin in. Het moest gewoon. Nu hebben we een goudvis
Als je vader had 'gedaan wat er moest worden gedaan', dan had hij de hond tegen rabies laten inenten.
Ik heb een ongevaccineerde cavia.
Christelijken? Dat zijn toch die gediplomeerde meloen- doorslikkers?
Is Trouw tóch afgeleid van: "Mein Heimatland" van vele decennia geleden???
Dat is het zwarte privilege, jij doet nooit iets fout, het is altijd de schuld van een ander
Dat heet het Calimero-complex.
De schuld van de boze witte cis man
Het zijn twee subsidiekunstenaars.
Bij een negatieve advies was na bekend worden de racismekaart weer getrokken. Dus ...
Akwasi is een heel vervelend mens, met een bijzonder dubieus setje normen en waarden. Dat heeft niks met zijn kleur te maken; hij is gewoon een lul met vingers.
Toch ben je wel een racist. Akwasi is zwart, dùs….
Ik ben het met Bootsjunge eens dat je niks verkeerds over Akwasi mag zeggen want dat is racistisch
Omroep zwart heeft als doelgroep aankomende verkeersregelaars:
"Wil jij deze kant opgaan?"
"Heel goed Akwasi, alleen nu moet je die gedachte, die intentie uiten niet met woorden maar met de bordjes die je hebt gekregen."
"Ik moet helemaal niks, ga jij mij nu opleggen wat ik moet gaan doen?"
"Pardon, je hebt gelijk, ik bedoelde, om je publiek beter te kunnen bereiken kan je ook de bordjes gebruiken. Mensen in de auto kunnen U niet van zover horen, maar zijn wel benieuwd naar uw boodschap."
"Maar wil jij serieus deze kant op gaan?"
"Ja goed zo, maar vergeet de bordjes niet"
Dat gezamenlijke doel is simpel: "Goed voor onze laptops zorgen."
Dank @Struikrover,
mijn dag slecht begonnen, maar dankzij jou mijn minimale lach-quotum in één keer binnengehaald!
ps zou je ook wonderboy Kasem van een 'recensie' kunnen voorzien?
Nederland is altijd al een land van meebuigers geweest. Dit verbaast dus niet (meer). Net als dat hele woke gedoe op de universiteiten etc. Nul weerstand. Nederlanders zijn gewoon 'buigzaam'. Zit in de ziel van het land.
Ach die EO. En ach die nietszeggende brief....
Ooit was ons Nederland een verzuild land, een vredig land waarin de diverse zuilen in vrede naast elkaar mochten en ook konden bestaan. Dat was in een tijd dat we als Nederlanders nog echt geloofden in elkaar de ruimte geven, en dat geloof zweefde als een meta-gedachte bóven de zuilen, maakte die zuilen mogelijk en ook zinvol. Je voelde je met de ene zuil méér verbonden dan met de andere, maar dat was het dan wel zo'n beetje, op een paar anecdotische gebeurtenissen na die lieten zien dat de diverse wereld- en mensbeelden toch wel écht fundamenteel verschilden van elkaar.
Dit bijvoorbeeld creëerde een grote rel, je kunt het je haast niet meer voorstellen:
www.youtube.com/watch?v=rpfBhDzF9Zs
De Vara die zich op het terrein der confessionele omroepen durfde te begeven, dat was al te veel. Zoiets deed je niet, uit fatsoen! Je kunt het zelfcensuur noemen, je kunt ook zeggen dat we destijds nog een fatsoen in onze donder hadden dat we nu helemaal kwijt zijn, namelijk dat we elkaar de ruimte gaven, als we maar niet al te veel last van elkaar hadden. Ieder zijn eigen waarheid, dat was de waarheid die boven ons, Nederlanders zweefde.
Maar die tijd is voorbij. Het zuilenstelsel is achterhaald, want die waarheid die boven al die waarheden zweefde is niet meer, die hebben wij, nadat we God vermoord hadden óók om zeep geholpen. Het relativisme dat ons, Nederlanders, eeuwenlang uit elkaar en daardoor bij elkaar hield is kapot en heeft plaatsgemaakt voor absoluut denken in zwart en in wit, in goed en in fout, zonder enige nuance daartussenin.
Omroep Zwart is geen zuil naast de bestaande zuilen, Omroep Zwart is gekomen om dat zuilenstelsel voorgoed de nek om te draaien, Omroep Zwart vertegenwoordigt een absolute waarheid die erin geramd gaat worden, die alle bestaande zuilen zal verdelgen, die alles wat er nog aan nuance en subtiel onderscheid bestaat plat zal walsen. De Triomf van de Verschroeide Waarden zal het zijn, een nieuwe Pravda zal ons opgelegd worden. Niet door Omroep Zwart, maar door de ideologie waar die club zich op gratuite wijze van bedient.
Omroep zwart gaat tweespalt zaaien, precies doen waar het voor bedoeld is dus. En dan ophef maken over dat er tweespalt is. Net politiek: problemen creëren om ze betaald op te kunnen lossen.
En die Akwasi. Als hij spreekbuis wordt voor de gekleurde medemens dan bestaat de kans dat mensen de gekleurde medemens gaan vereenzelvigen met Akwasi. De gekleurde mens gaat vermoedelijk geen afstand nemen van deze psychiatrische patient. Maar als iemand 'namens de blanken' racistische praat zou gaan verkopen, zou ik mijn bek open trekken en zeggen 'niet namens mij'. Blijkbaar is een dergelijke mentale hygiene aan de beoogde doelgroep niet gegeven.
Akwasi: niet namens mij.
Mag ik u +1'en?
Gratis labtops afhalen bij de eo. AkwaKsie doet voor hoe je dat aanpakt en de eo hoe je daar niet op moet reageren en handelen.
Rare niet Protesterende Protestanten!
Een goed Christen keert ook de andere wang toe
Akwasi is een racist!
Akwasi is een racist!
Zodra iemand zijn of haar kleur als kenmerk, handelsmerk of voornaamste reden van talent gaat prefereren, is er sprake van volkomen racisme en discriminatie, partijen die dat gebruiken om die persoon op te hemelen of een leidende cq voorbeeldpositie te geven zijn net zo fout, zo niet fouter.
Maar die gouden ring hè, boven Akwasi's hoofd. Dat kan je niet meer maken. Zwarte Piet mag die ook niet meer in z'n oor. En er dan een boven Akwasi's hoofd hangen. Smerig hoor.
@MK27 | 01-09-21 | 16:35: oost west thuis.
Volgens de Telebelg lopen minimaal 13.000 Afghanen zich warm om onze cultuur te verrijken.
Wat zou Quasi daarvan vinden?
Geen zorgen, Rutte heeft duidelijk gezegd dat er niet zo veel hierheen komen.
Valt me op dat veel zeikerds rastahaar hebben.
Willen Engel o.a. en Lewis Hamilton.
Dat is geheel te wijten aan het Akslavi syndroom. Een variant van het Stockholm syndroom waarbij de patient zijn empathie voor de ondrerdrukker tot uitdrukking brengt in culturele appropratie.
Bij blanken met rastahaar is dat 'veel' "allemaal".
Ik zat laatst voor het eerst in jaren weer eens naar Nederland 1 te kijken. Twee dingen die me opvielen:
- Bijna de helft van de tijd zit je reclame te kijken, op een zender die door de overheid gefinancierd wordt
- Het 8 uur journaal voegt vrij weinig toe als je gewoon de actualiteiten ook maar een beetje op het internet volgt dan heb je al een bredere visie op problemen in de wereld dan dat je bij de nos voorbij ziet komen
Ik was laatst een dagje op bezoek bij iemand waar de hele dag de TV aanstaat. Ik haatte het. Nieuwsitems van het nieuws van 18:00 worden herhaald om 20:00 maar je moet die items helemaal uitkijken, je kunt ze niet overslaan en direct naar het volgende item gaan. Informatieve video's op youtube kijk of luister ik meestal op 150% snelheid, en als je dat gewend bent dan praten de mensen in zo'n TV item tergend langzaam.
Lijkt alsof het nieuws op tv tegenwoordig zeer beperkt is ten opzichte van bijv 25 jaar geleden. Elke dag dezelfde thema's maar niet daadwerkelijk alle belangrijke zaken die in de wereld gebeuren
Als je je zo laf gedraagt als de EO verdien je van de buis gehaald te worden.
Valt op dat christenen net zo hard als linksen roepen om meer moslims in dit land.
Waarom ?
Ze zijn een slinkende minderheid en is nog effe of alle religie subsidies gaan naar moslims
Er is een kleine minderheid Christenen die vinden dat moslim hier niets te zoeken hebben.
Overal waar die Afwaskwast opduikt ontstaat gedonder.
Ik voorspel omroep Zwart net zo’n toekomst als de Nederlandse Moslim Omroep...
Alles staat en valt met hoeveel content de VARA medewerkers voor Akwasie willen maken. De eerste maand zullen ze nog enthousiast zijn. Daarna beginnen ze zichzelf, in stilte natuurlijk, af te vragen waarom zij die content moeten maken en omroep Zwart dat zelf niet doet. Denk maar niet dat er enige serieuze productie uit de handen van Akwasi & Co. komt. Mijnheer blijft als 'creatief leidinggevende op de achtergrond' op zijn luie gat zitten is mijn inschatting.
Deze misselijke figuur ontleent zijn bekendheid aan een man die niet echt bestaat.
Dat zegt genoeg.
Hij is ook bekend als afstammeling van slavenhandelaren en draagt dat actief en met trots uit middels het poseren in de traditionele klederdracht van de in- en infoute stam waaruit hij ontsproten is.
En zijn voorgeschiedenis bestaat wel echt.
* wachten op pepernoten gaat..*
Ga eens bij de Hema kijken.
Afwassie moet het maar doen met sinterklaasie, dit prul , want dat is het , bleert over de ruggen van eerlijk donkere mensen om , hoe slecht die blankes zijn, wel uit de tuin vreten van nederland , misbaksel , de eo is een omroep met ellebogen kan van alles achter zitten.
Hij moet mee in de zak naar Spanje.
En dan lekker in die zak laten zitten.
Akwasi is een geldgeile narcist. Het is dan ook welhaast ondenkbaar, dat er geen zeer stevige bedragen zijn betrokken bij deze 'deal' - en het zou mij niet verbazen als die de gebruikelijke stichtingskosten voor een omroep en de gebruikelijke vergoedingen te boven gaan.
-
Ik zeg: WOB-ben, die hap!
Agressieve vastgoedhandelaar en miljonair die drijft op polarisatie en verdeling zaaien komt op voor de minder bedeelde zwarte medemens .
Nee echt waar !
Laten we dan omroep Normaal oprichten. Maar dan wel zonder Bennie Jolink. Sorry Bennie, jij bent ook zo'n verzuurd links klimaatcocktailuitje geworden.
Dat schilderij waar Wilders met AH opstaat is wel zijn absolute dieptepunt.
Ik heb dat fragmentje even teruggeluisterd. De eo-meneer is heel rustig, vriendelijk en beleefd. En dan die Akwasi: één brok rancune en wantrouwen. 'Is dat twaalf seconden?' Naar kereltje.
Laat ze de intocht van Sinterklaas uitzenden. En het Sinterklaasjournaal. Kunnen ze het verhaal zo aanpassen dat we dat gezeur ook niet meer hebben.
Ik denk aan een nieuwe beetje controversiele zender:
BLANK.
-Waarom de naam BLANK?
BLANK is kleur overstijgend. BLANK verbindt en BLANK inspireert.
In onze taal wordt het woord blank vaak gekoppeld aan iets positiefs. Dat is ook zo. Wij gaan laten zien dat BLANK positief, krachtig en uitnodigend is. En het wordt echt niet zo moeilijk om te laten zien hoeveel energie er vrijkomt als je verschillen omarmt. Niet bang, maar nieuwsgierig. Alle kleuren op het palet worden verzacht door BLANK.
-Zorgt zo’n naam niet voor polarisatie?
Uit alles wat we gaan maken ga je merken dat we er juist zijn om te verbinden. BLANK slaat bruggen tussen wat je kent, en wat je nog niet kende. Tussen jou en een ander. Iemand die anders is, anders kijkt, of misschien anders denkt. We nodigen uit tot het opnieuw definiëren van het woord BLANK. BLANK gaat kleur voorbij.
Fijn dat jij er de energie voor hebt kunnen opbrengen. Het is van de zotte.
heel mooi, maar heeft u geen groene?
Akwasi heeft ook een zegelring.
Mannen met zegelringen moet je met een grote boog omheen lopen.
Die zijn totaal onbetrouwbaar.
Ik heb er wel 2.
Voor het laatst gedragen in 1975.
@Roadblock | 01-09-21 | 16:12:
Houen zo.
Die gast is een Übertokkie. Wist je dat niet?
Zegelring voor zijn familiewapen. Een keten, neem ik aan.
Ahh the godfather. You better kiss the ring!
Ze vergissen zich in de grootte van hun doelgroep. Ze verwachten dat iedere allochtoon al hun programma’s gaan kijken. Maar ze vergeten gemakshalve dat alle moslims hun schotelantenne gewoon op Ankara en de regio blijven richten. Die komen nog van een koude kermis thuis als blijkt dat ze 15k kijkers hebben.
Heel blank GroenLinks gaat kijken. En dan de volgende dag aan iedereen verkondigen hoe goed ze deugen.
Vreselijke meuk, Racism TV. Ongelooflijk.
Inderdaad.
Dat is naar goed Christelijk gebruik. Als je een mep krijgt op je rechterwang, keer je ook de andere wang toe.
Al ken ik zelf geen Christenen die dat zouden doen.
Die Franse priester die werd doodgestoken door dezelfde vrijwilliger die eerder zijn kerk in brand gestoken had.
Aswastaki. Daar schreven die christengekkies ook lovende brieven over.
Strijdbare mensen waren de eersten die ontkerkelijkten vermoed ik
Als Akwasi vroeger meer moedermelk geslurpt had was het nu niet zo'n weekdier geweest.
Ik durf de stelling aan:" die slaven hadden het zo slecht nog niet" Dat wil zeggen in de tijd dat het zich afspeelde. Kortom gezien om niks!
Als je het vergelijkt met de plantage-eigenaren dan hadden ze het slecht. Als je het vergelijkt met de leef- en werkomstandigheden van de gemiddelde landarbeider uit die tijd dan viel wel mee, ja. Het voornaamste onrecht zat hem in de complete onvrijheid om ergens anders heen te gaan.
@Ivoren Toren | 01-09-21 | 16:12:
-
U dacht toch niet dat de gemiddelde landarbeider in Nederland in de 18e eeuw heel veel bewegingsvrijheid had?
Pertinent mee oneens, er waren veel martelingen en onmenselijke praktijken. Hoezeer ik bewegingen als 'zwart' haat, ik voel geen behoefte de slavernij te bagetelliseren.
@bisbisbis | 01-09-21 | 16:17: Die kon niet veel, maar verhuizen kon hij wel.
@letopuwzaak | 01-09-21 | 16:21: Hier in het Zuid-Hollandse dorp waar ik woon werden twee eeuwen geleden nog zwervers opgehangen op het dorpsplein. Het waren echt andere tijden. Dit gezegd hebbende, slavernij was en is natuurlijk gewoon fout.
Gezondheidszorg, onderdak en voeding, allemaal bbewezen beschikbaar voor de slaven in o.a. Suriname. Kwam daar maar eens om in de 18de eeuw op het platteland van Nederland. Gedwongen winkelnering, wonen in een gat in de grond of er net iets boven in een plaggenhut, werd je ziek dan kon je verrotten want geen eigendom van de baas. Voor jou tien anderen gratis beschikbaar! Alsof slavernij alleen bestond op de plantages, wat een walgelijk misverstand.
@Eminent | 01-09-21 | 16:26:
Ik zal vrijheid nooit onderschatten.
Het feit dat je als een artikel verhandeld kon worden lijkt mij toch als mens heel erg.
Dat is overigens niet een zwart privilege.
De blanke vrouwen en kinderen uit Zuid-Italie, die door de raids van de Ottomanen tot slaaf gemaakt werden, en op de slavenmarkten in Noord-Afrika verhandeld werden voelden zich ook vee.
@Roadblock | 01-09-21 | 17:02: Zuid-Italië, Bretagne, Ierland, Schotland en IJsland. Tot zover noordelijk werden de blanke slaven gevangen.
Ik begrijp uw redenatie. Laat ik u dit zeggen, mijn oom, geboren eind 19de eeuw, stond rond 1928 met meer jonge mannen op de markt in een groot Fries dorp in de hoop dat hij uitgekozen werd door de boer om een dag te mogen werken op het land. Meestal ging dat werk om het maaien van het gras. De boeren zochten gewoon de sterkste uit. Weinig verschil met slavernij me dunkt en dat nog in Nederland in de 20ste eeuw! Waar denkt u dat de wortels van het socialisme liggen?
@Eminent | 01-09-21 | 18:56: Uw oom was dus dagloner. Dat was lange tijd een heel normale manier van werken. Het verschil met slavernij is helder: een slaaf is eigendom. Uw oom niet.
@Arachne, slavernij was lange tijd geleden ook "normaal
Is er ook een knop om omroep zwart automatisch op zwart te zetten?
Ja, de on/off-knop...
Wat verlang ik terug naar mijn oude ergernissen en ook wel keihard lachen om die oude EO.
Voor de jongeren onder ons. De EO nu heeft best wel eens iets baanbrekends en niet direct Christelijk, ze weten er soms leuke muziek onder te zetten en ze hebben een aantal presentatoren, presentatrices die er heel leuk uitzien en vlot weten te presenteren.
DAT WAS OOIT ANDERS!!
Wie kent Jan van de Bosch nog en Henk Binnendijk? Nu heb je mooie, vlotte en frisse dames als Mirjam Bouwman en Marleen Stelling die op TV vlotte manier mensen vragen naar geloof.
Ooit hadden we een deprimerende figuur in lange regenjas die mensen vroeg: “mag ik u een vraag stellen. Mag het ook een ernstige vraag zijn”. Geen lachje, niets. Het was echt cult om daar naar te kijken.
Dan had je nog de duivel in de popmuziek en rock dat deed iets met je hypofyse of zo en er waren achteruitdraai teksten over demonen en duivels. Daar werd aandacht aan besteed. Ik herinner mij een hilarisch stukje radio waarin Vd Bosch een paar Christelijke rockers interviewde. Die vonden muziek gewoon muzie, maar wilden wel evangeliseren. Vanuit hun standpunt dus wel adequaat. Op het eind werd de discussie keihard afgekapt door vd Bosch met, “ja ja, maar we kunnen concluderen dat rockmuziek van de duivel is en dat er naar luisteren of dit spelen een gevaar is”.
Het staat mij allemaal nog bij.
Hier een clipje wel met de NCRV, enigste wat ik kon vinden maar EO deed niets anders.
m.youtube.com/watch?v=xRyQIrtNaBs
Hier Henk Binnendijk. Dit is trouwens briljant gepersifleerd door Jiskefet met Wilhelm en Gunther (toch?).
m.youtube.com/watch?v=xRyQIrtNaBs
Oh ja, Henk Binnendijk met die neus. Die ging ook wel kamperen met een stel jongeren. Zag er best gezellig uit, rond een kampvuurtje, maar puntje bij paaltje ging het altijd weer over de heere.
Nu zijn omroepen alleen nog bordkartonnen frontjes om de schijn op te houden dat de NPO pluriform en representatief is. De omroepen en hun bazen krijgen bakken geld om dit stil te houden. Iedereen binnen de NPO is daarom dik tevreden over de NPO.
@Nuuk
Lol!. Jan van den Bosch, eerste klas hervo creep met die tandpasta lach. EO jongerendag was inderdaad cult tv.
@Basil Fawlty | 01-09-21 | 17:51:
Toen dat nog in de Jaarbeurs was, ben ik er eens rond gaan wandelen. Die Henk Binnendijk ging met zijn 137 jaar de jongeren toespreken. Echt bizar.
Ik kende in die tijd een nichtje van Jan van de Bosch. Die vertelde dat in de familie iedereen er van uitging dat Jan homo is, maar dat hij er niet aan kon toegeven. Wat doet zo’n man zich aan.
@Nuuk | 01-09-21 | 19:56:
138.
Ik kan me voorstellen dat dat bizar was die EO jongerendag.
Over van de Bosch. Verbaast mij niet was ook altijd mijn gedachte als ik hem weer eens tijdens het zappen op tv zag.
In ieder geval vreemde wereld die EO toestanden.
@Basil Fawlty | 01-09-21 | 20:05:
Ze werden wel steeds normaler en ook interessante programma’s gedaan, maar nu slaan ze door naar woke toestanden.
Die malle toestanden van vroeger zijn met terugwerkende kracht toch wel grappig.
Nu ik toch EO anecdotes ophaal. Ik luisterde altijd veel naar de radio, 3FM toen het nog Hilversum of Radio 3 was. Eind ochtend ging er nogal scherp,over van EO met ik meen zelf de Muzikar Fruitmand naar de meest alternatieve radio van de VPRO. Tot mijn stomme verbazing hoorde ik op het EO uur op een gegeven moment echt leuke muziek. Serieus de gedachte dat de radio op een verkeerde zender stond maar nee. Dat was Leo Blokhuis en hele prettige muziek, maar niet reli of het waren de normale artiesten die (best vaak) een reli kant hebben. Dat programma werd na een paar weken gestopt wegens niet evangelisch.
Ik herinner mij het commentaar van de Oor nog. Die was het ook opgevallen dat er prima muziek was op dat uurtje. Die hadden er lovend over geschreven en gniffelden nu dat blijkbaar zij de oorzaak waren van het stoppen van dit programma. Dat wilden ze dus vaker doen, alleen met wat ze echt weg wilden hebben.
@Nuuk | 01-09-21 | 20:18:
Jazeker kan ik mij nog herinneren. Overigens die Christian rock is big business in de VS en die (boy)bands traden/treden dan ook op bij de EO jongerendag en dan al die jonge kipjes volledig in trance. Southpark en Family Guy hebben er ooit mooie afleveringen over gemaakt.
Don't stick your openbare omroep in crazy.
Brief doet me een beetje denken aan de rijmpjes uit Woutertje Pieterse.
Je kunt er alles bij invullen.
De vriendschap is een schone zaak
En geeft het mensdom groot vermaak
Het heng’len is een schone zaak
En geeft het mensdom veel vermaak
Verbinding is een schone zaak
En geeft het mensdom veel vermaak
Diversiteit is een schone zaak
En geeft het mensdom veel vermaak
Etc.
misschien dat ons landje langzaam Islamitisch zwart wordt? het Nederlandse Elftal is een mooi voorbeeld hoe de zaken er nu voorstaan!
EO, bange, naïeve, wereldvreemde mensen.
Een van onze camera technici wilde bij de EO, maar kwam in een kwaad licht toen hij bij een sollicitatie vertelde over hoe hij in Zuid Afrika niet altijd veilig was als cameraman. Dat docu werk soms traumatisch is maakte niet uit, ze wilden het niet horen. Met die status quo zoals jij die beschrijft hier kom je op mediapark alleen binnen als ja-knikker.
Ach. Zelfs de controverse gaat wennen, en zal vervolgens wegsterven in de leegte die het juist probeert te verhullen.
Akwasi is nietszeggend, talentloos en zal door zijn eigen gedrag, een steeds kleinere groep vertegenwoordigen.
Er lopen er zoveel rond zoals Akwasi,die groep gaat steeds groter worden.
En niet te vergeten de domme deugende blanke Nederlanders,die overal achteraan hobbelen.
Alleen door te lijden verdien je hemels genot. Christenen en masochisme. Het blijft opvallend.
Wat zegt zo'n Arjan Lock nou als hij hier naar gevraagd wordt?
'Ik heet eigenlijk Loch. Arsch Loch.'
Wat is dat toch met die Akwasi? geef die aggressieve gast toch geen podium... Straks gaat hij nog in zijn eigen racistische sprookjes geloven!
Iets met christelijk erin of in de naam, ik houd het voor gezien. Hypocrisie ten top veelal
Erfzonde-gedachtengoed: deugen, deugen, linkerwang toekeren - anders kom je in de hel. Links lijkt meer op gereformeerden dan ze wil toegeven.
@kapoerewiet | 01-09-21 | 15:56:
Yup. Voorbeeldje: Freek de Jonge zijn pa was dominee.
@kapoerewiet | 01-09-21 | 15:56: Gereformeerden lijken meer op linksen dan ze zelf durven te bevroeden.
@Grachus | 01-09-21 | 17:48: Absoluut waar.
Hypocriete bende! Wie wordt er nou gediscrimineerd?
De hele wereld is één racistische bende. En het geloof moet ook kapot. In Texas willen ze gewoon een wet invoeren die mensen verbiedt om naar de kerk te gaan voor ze gaan stemmen. Schijnen vooral donkere mensen te doen. En dat, in het land waar je alles kan worden en vrijheid hoog in het vaandel hangt.
Ik stond meer te knipperen met m'n ogen van die abortus-verklikkerspremie die daar is ingevoerd. Lekker cashen over de buik van een ander!
@kapoerewiet | 01-09-21 | 15:56: Het hartje klopte net nog, bonk, bonk, bonk. En door jou toedoen stopte het ineens met kloppen.
Zum kotzen, zo'n slijmerige brief van zo'n Gristelijke witteboord van de linkse Nederlandse Propaganda Omroep. En dat alles om het van bovenaf opgelegde ideaal van de multiculturele samenleving maar niet in de wielen te rijden. En dat alles om een omhooggevallen figuur als Akwasi, die ze met zijn grote bek in zijn geboorteland waarschijnlijk aan de bedelstaf zou zijn beland, een veer in zijn bruine reet te stoppen. Ik ben blij dat ik jaren geleden al besloten heb om sowieso geen programma's van de Staatsomroep te bekijken en geen MSM te lezen. Dat scheelt een boel tijd en ergernis.
Ik kijk ook al 15 jaar niet meer. Helaas kom ik toch nog veel te weten van de gekkigheid via Geenstijl.
Heel aardig van Arjen, geheel volgens Jesuz Christus.
Heb uw naaste lief.
Maar verder is OZ/BLM alles wat de EO vooral niet wil zijn.
Ik kijk uit naar het Familiediner.
Roti met poppers.
Ze hadden hem beter achter kunnen laten op dat expedition robinson eiland. Had ons een hoop ellende bespaard
OK Akwasi, aanbeveling is verzonden. Mogen we nu onze spullen terug?
Ik wil mijn "wangen" ook wel naar Akwasi toe keren.
Alleen bedoel ik dan wel mijn billen.
En dan ruft ik in zijn algemene richting.
De grootste racisten zijn de anti-racisten.
@naglfar | 01-09-21 | 15:47:
Churchill zei het ooit al eens.
En de man heeft gelijk gekregen.
Wij van wc-eend..
adviseren Akwasi.
Benieuwd of de EO ook nieuwe omroep Ongehoord gaat steunen. Denk het niet. Ben nieuwsgieriger naar de programma's waar Ongehoord mee gaat komen dan die van Omroep Zwart.
Lijkt mij als zwarte ook niet fijn. Iedereen behandelt je als een zielig kindje en alles wordt je gegeven omdat je zo vreeeselijk lijdt..
Afwasi lijkt er echter in te zwelgen.
Dit. Het lijkt me echt verschrikkelijk deprimerend om naar zo'n zelfbeeld, opgelegd door overwegend witte wokies, te moeten leven. Niet gezond.
Akwasi is zielig en daar is hij het zelf mee eens. Als je als volwassen kerel het steeds hebt over ‘gekwetst zijn’ enzo, dan ben je natuurlijk ook gewoon een ontiegelijk slappe zak.
Arjan Lock is een van de laatste ongeloofwaardige 24/7dominees in die EO-kerk, bij de protestanten gebeurt dus 25 jaar later hetzelfde als bij de KRO-lieken gebeurde met de vele missionarissen etc. Zwartjes eerst helpen en dan vluchten voor hun kogels, op de Dam liet Akwas horen dat hij de taal van geweld perfect beheerst.
Mooi format voor Omroep Zwart: "Mallorca Battle". De winnaar krijgt Plasman als advocaat.
Mensen met een grote neus steken em overal in.
... en kunnen moeilijk drinken uit een champagneglas.
Nou, ik vind die brief ultiem nietszeggend, leeg, vlak, inhoudsloos, kleurloos en dus ook betekenisloos. Een brief uit beleefdheid, omdat het kennelijk hoort om minimaal een brief uit beleefdheid de deur uit te doen. De woorden klinken niet als een warm welkomstlied moet ik zeggen, eerder afstandelijk en bijna afwijzend.
"We tolereren die lui, want dat is wat de Bijbel ons leert" had er ook kunnen staan.
Ook de EO is sinds enige tijd bekeerd tot het 'woke' evangelie. Twijfel is in de plaats van zekerheid gekomen en EO-baas Arjan Locke deed het inmiddels met een andere vrouw. Voor erbij zullen we maar zeggen.
"Vergroten van diversiteit en inclusiviteit in de programmering en organisatie van de publieke omroep"
Nog meer bagger op tv dus.
We krijgen omroep Zwart er gratis en voor niets bij.
Een omroep tegen de blanken waaraan ze nagenoeg alles te danken hebben. Uiteraard beperkt deze omroep zich tot Nederlands verleden op het gebied van de slavernij en Zwarte Piet.
Is dit onze EO nog wel?
nee want van God los en totaal woke.
@Fedde71 | 01-09-21 | 15:38:
De EO heeft inderdaad een probleem met de Wokies die, zoals de hippies een halve eeuw geleden, een nieuwe vorm geven aan de "blijde boodschap". Word je, als je een goed mens wilt worden, EO-jongere of Wokie, dat is de vraag, en de EO doet er alles aan om de weg naar God open te houden. Het is een nieuwe vorm van het oude gevecht tussen de christenen en de socialisten, tussen Don Camillo en Peppone.
www.youtube.com/watch?v=1HDw0X1usT4
@Schoorsteenveger | 01-09-21 | 15:52:
Schitterende films.
Wie durft er te komen met een omroep Wit?
Hebben we al en het heet NPO, BNN/VARA, VPRO.
Zeker, ze voeren daar wel eens mensen op met een andere huidskleur, maar dat zijn vulsels van het programma, heel jammer want ik weet best een aantal mensen van kleur (om maar in jargon te blijven) die heel interessant zijn.
De redacties, directeuren, de mensen die aan de touwtjes trekken zijn allemaal progressief blank, of blank progressief.
Omroep Bruin...
@Nuuk | 01-09-21 | 15:34: al is het maar alleen de naam. Ik vind het hemeltergend wanneer iemand iets doet wat hij verfoeit in anderen.
Tegen racisme zijn, maar dan wel zelf nieuw racisme creëren. Wat als een wit persoon bij omroep Zwart gaat solliciteren, wordt hij dan afgewezen op zijn huidskleur ? Mag dat?
Deze nieuwe verzuiling is scherper en gemener dan de verzuiling uit de jaren 50.
@Roos | 01-09-21 | 15:50: Euh Ja. Dat mag. Vraag mij niet hoe of wat maar ik heb gelezen dat een negor gewoonweg niet kan discrimineren. Nogmaals.. vraag mij niet hoe zo'n denkkronkel in elkaar steekt.
Lock gunt jullie vast een heleboel nieuwsberichten op deze site. Wel aardig van hem.
Bah, wat een angsthazen.
EO, ik spuug op je!
Zeg, GeenStijl.
Stop eens met de snelheid van Topics.
De inkt van de vorige topic is nog niet droog en dan nu dit weer.
Voor de reaguurders lijkt het wel "werken" ... bah!
Ieder uur één plus inclusief een bonusTrack.
Je mag pauzeren hè.
Ik zie in Adwasie toch de reincarnatie van Christus; dus graag twee planken, een handje spijkers en een hamer.
En ondersteboven svp.
Akwasi verdient het om in de hemel te komen. Net zoals ik.
Wzaarom verdien jij het om in de hemel te komen? Je maakt me nieuwsgierig.
@me163komet | 01-09-21 | 15:30: Elke reaguurder, zelfs kuifje in brussel, komt in de hemel
ware het niet dat god en die hele hemel helegaar niet bestaan, maar dat terzijde
Meer van dit op TV. Eerst een praatprogramma voor een maffiamaatje die meteen zijn vriend en zakenpartner gaat interviewen, nu een hele omroep voor een andere onbeschaafde en mentaal beperkte praatjesmaker met criminele inborst. We gaan er op GS veel lol aan beleven en dat is ook wat waard. Over het boodschappenspel van omroep Max is nu eenmaal weinig te berichten.
We hebben een kutland omdat we shady types een platform geven. Het gaat niet om de kleur maar om het talent. Echter de kleur wordt er ingegooid om het talentloze te maskeren.
Juist.
Wie echt iets kan hoeft niet de hele dag te janken over zijn eigen huidskleur of die van anderen.
Ja hoor eens even, net of die blanke personen op TV wel talent hebben. Het gaat bijna nooit om talent PUNT. Dingen die veel belangrijker lijken te zijn: je bent of dochter of zoon van, je bent van de juiste partij, je weet altijd op de juiste bandwagon te stappen of je bent gewoon een zielig gevonden minderheid.
Volk toelaten uit de donkere krochten van Afrika is sowieso vragen om grote ellende.
Die nemen hun medicijnmannetjes mee en hun speren en pijl en bogen.
@Ommezwaai | 01-09-21 | 15:48: Dat zou ik toejuichen maar heb er nog niks van gezien.
Voor de EO is elke Afrikaan, of iemand met een negroïde uiterlijk, een potentiële kerkganger.
Het was ooit het idee om heel Afrika te kerstenen maar dat is niet helemaal gelukt. Een groot deel gelooft in het denkbeeldige opperwezen dat zelfs de zoon Jezus wordt toegedicht maar het zijn er niet genoeg blijkbaar.
Die andere wang, EO, wat had je verwacht?
Dezelfde gedachte, u was me net voor.
@Lomo | 01-09-21 | 15:28:
Het EO effecet , vanaf 1minuut 37
www.youtube.com/watch?v=90YLkHyhm1I
zo wordt die wang wel lekker mals!
En Nero die maakte er ook nog mooie crispy tuinverlichting van
REAGEER OOK