Vluchteling vermoordt Franse priester nadat hij eerder kathedraal in Nantes in brand stak
Ah jo, geef hem nog een kans
Social
Wees een beetje lief voor de Fransen vandaag, want die kregen een dag na hun Olympische serotonineboost weer een flinke realiteitscheck over de staat van het land. Een Rwandese vluchteling bekende dat hij een Franse priester heeft vermoord en het lichaam van de geestelijke werd niet veel later gevonden. De 40-jarige moordenaar is dezelfde man die een jaar geleden de kathedraal van Nantes in de fik stak. Daar had hij om onbekende redenen op drie plekken in de kerk brand gesticht, waardoor onder meer het beroemde orgel uit 1621 en enkele kunstwerken verloren gingen en het gebouw zwaar beschadigd raakte. Die had natuurlijk allang op het vliegtuig naar Rwandistan moeten zitten, maar Frankrijk kon hem niet uitzetten omdat hij nog voor de rechter moest verschijnen. De stokbroden lieten hem in afwachting van het proces wel vrij door Frankrijk huppelen, waar hij onderdak vond bij andere wang toekerende religieuzen. Een clubje waar ook de vermoorde priester bij hoorde. Het hele verhaal is een enorme bureaucratische clusterfuck en het is dan ook geen verrassing dat Le Pen meteen vol op het (nog niet afgebrande) orgel gaat om dit tot een voorbeeld van een gefaald systeem te maken. Dit tot woede van minister Darmanin, want die vindt dat nu vooral over het slachtoffer moet gaan en niet over de dader en het bijbehorende systeem waar deze minister medeverantwoordelijk voor is. Het loopt dus weer flink in de soep met met immigratiebeleid van de Fransen, maar gelukkig is dat een ver-van-ons-bed-show en zou zoiets hier nooit gebeuren. Iemand nog een Miele?
Social
Reaguursels
InloggenMeer-meer-meer! Want minder-minder-minder is 'verboten'.
Hadden ze de vluchteling geen buurthuis kunnen geven?
Onze Olympische Hassan werd alweer op t schild gehesen als toonbeeld van ons immigratie en integratie beleid. Nou ik zeg je: al die Olympische medailles kunnen me gestolen worden wanneer we dit soort figuren buiten de deur kunnen houden. Beginnend bij de mannen zou t probleem al oplossen. Best of both worlds!
Ah, weer een getint tijdbommetje afgegaan in Frankrijk? Waar gaat de volgende door het lint?
ies insiedent. Kleinigheidjes hou je toch.
Ik hoorde iets over klimaat en de doodsteek voor fossiele brandstof. Heel goed om meer zandmensen hierheen te halen. Die kunnen ons voordoen hoe we straks is de Randstadwoestijn moeten leven zonder elektriciteit, op kamelen rijden, in tenten wonen enzo.
Ach, wat zielig die vluchteling. In angst een kerk in brand moeten steken. En dan door suikerziekte iemand neer moeten steken., Hoe erg voor hem. Kunnen wij hem niet opnemen?
Als je goed bent voor criminele asielzoekers, dan kan je niet goed zijn voor de autochtone bevolking.
Blijkt maar weer, het houdt niet op. Europa is ziende blind, niemand durft het te benoemen en zo gaat Europa te gronde...
Geen 10 jaar geleden was dit nog 'breaking' geweest. Nu een ondergesneeuwd berichtje ergens tussen klimaat- en LHBTI-propaganda.
Daar heeft u een punt. Deze 'incidenten' horen er inmiddels een beetje bij.
Beleidsmakers zien het kennelijk als een ingecalculeerd risico van de immigratiepolitiek. Te veel media-aandacht hiervoor is zand in de machine van de asielindustrie en dus ongewenst.
Hoe is deze orgeleigenaar eigenlijk aan zijn enkele reis gekomen? Is dat bekend?
Onverteerbaar
Wat een minister ben je dan. Het moet niet over de dader gaan maar over het slachtoffer. Het moet juist wel over de dader gaan en vooral over de daad die deze klaploper heeft gepleegd en waarom deze klaploper nog niet veroordeeld is. Godbetert nog an toe, die klaploper had bekend.
Ach ja, binnenkort ook in dit land. Stelen mogen ze al als illegaal noord Afrikaans klaplopertje. Er wordt ze geen strobreed in de weg gelegd.
Allemaal van die (nu) 17 miljard belastinggeld, waarmee men ook de politie, het onderwijs, de zorg en defensie zouden kunnen versterken.
Kudtland.
Vrijwel alle hoge Franse Ambtenaren komen van de ENA, een Franse postdoctorale opleiding voor de elite. Deze 'ons soort mensen' maken zich over het algemeen drukker over de juiste temperatuur van Foie Gras of de smaak van de kreeft in de luxe restaurants waar zij op staatskosten dineren, dan over de moord op een priester. Zijn 'automatisch piloot' reactie op twitter bevestigt dit des te meer.
Gaat lekker in Frankrijk..! Man man..!
Hier in dit land is het ook gebeurt.
Dreigen ze uitgezet te worden naar de shithole waar ze vandaan komen dan vermoorden ze iemand. Het schijnt altijd nog beter te zijn om in een staatshotel te zitten.
De westerse wereld gaat langzaam kapot aan zijn eigen humanistische beginselen.
Wat is er humaan aan het niet beschermen van de eigen bevolking?
Rwanda, daar weten ze met de machete om te gaan. Cultureel erfgoed.
Godver. Toch een moslim vluchteling die de Notre Dame heeft vernield door brand. Dat is hier goed uit de media gehouden dan. Judith Sargentini leef je nog !?!?!
Doe ns n linkje …
Kathedraal van Nantes
De franse ziekte:
Als je niet gelijk bent dan maken we je gelijk.
Da soll Gleichschaltung
Nee liberte fraternite egalite
Zo, de preekt wel heel erg voor eigen parochie. Geen woorden maar daden moet tie gedacht hebben. Zo kennen we hen wel. Maar je zal je toch maar net bij de kennelijk verkeerde stroming aangesloten hebben. En dat terwijl de Paus hoffelijk ontvangen werd in dat andere kamp eerder dit jaar
Minder migratie. Goed voor iedereen. En ook nog eens goed voor het milieu.
Helaas... als ze blijven zitten waar ze zitten, gaat het milieu net zo hard achteruit. Misschien nog harder, want onze wasmachines zijn milieuvriendelijker.
Niet alleen een enorme bureaucratische clusterfuck maar ook een ten hemel schreiende naïviteit.
Dat betwijfel ik, er wordt flink geld verdiend met immigratie, men weet heus wel dat het beleid niet deugt, maar ja, die hebben er geen last van, die wonen veilig in een rijke wijk
@hotbrasil | 09-08-21 | 19:16: nu nog wel…
Wij hadden alhier als lokale scribent voor het lokale suffertje op de rechtbankredactie een tweetal jaar een heerlijk journalistje.
Of hij/zij iets beters vond, de stage stopte danwel eruit is geschopt weet ik niet.
De journalist schreef keer op keer over de kerfstok en de uitgedeelde straffen aan de -wederom- voor de rechter staande deugniet.
Dan las je dus zoiets:
Malvin g (23) eerder veroordeeld tot
4jaar voor gewapende overvallen met geweld
2 jaar voor straatroof met geweld
2x1 voor huisvredebreuk en wapenbezit
2 jaar voorwaardelijk voor rijden in gestolen auto met wapens achterin.
2 jaar waarvan 1 voorwaardelijk voor ontvoeringspoging
200 uur taakstraf voor meerdere malen uitgangsgeweld met 7 maanden voorwaardelijk
4 maanden voorwaardelijk voor oplichting en tbs bankrekening aan criminele organisatie.
1 jaar minus aftrek voorarrest drugsdealen, 250 gr. Cocaïne, 112 wietplanten.
Dan trok ik die straffen af van in dit geval Marvin (23)
En besloot dat de goser nog voor zijn geboorte vast had moeten zitten.
Dat was de beste journalist het Parool ooit heeft gehad… een oogopenaar!
Haha, die exercitie heb ik ook een tijdje gedaan. Dan ging het weer over een 19 jarige opgepakte draaideurcrimineel Mohammed en als je alle delicten optelde kwam je inderdaad tot voor geboorte uit. Toen wist ik al dit systeem en land is doodziek. Een hele waslijst aan zware veroordelingen, maar op de een of andere manier loopt 19 jarige mijnheer gewoon vrij rond.
@Grachus | 09-08-21 | 19:05: Eenieder die werkzaam is in het strafrechtelijk-justitieel circuit kent deze gevallen. Al vanaf het moment dat het jeugdstrafrecht van toepassing is, worden deze medelanders voor strafbare feiten veroordeeld. En dan zijn er ook nog volop feiten die niet te bewijzen zijn. Met deze jongens komt het nooit meer goed.
Daarom: Three Strikes and You Are Out
@Grachus | 09-08-21 | 19:05: Ja. Normaal staat er zoiets als : de verdachte heeft al eerdere veroordelingen of heeft een strafblad. Soms iets liefs als: is al eerder in contact gekomen met justitie.
Deze journalist schreef dat allemaal doodleuk op. De schellen vielen keer op keer van mijn kop!
Die hele TOP 600 van Amsterdam zou nooit meer vrij mogen rondlopen, en zelfs de porrelaars in de marge zouden -indien straf uitgevoerd- 30 jaar moeten brommen.
Die journalist is er -vermoed ik- uit gebonjourd? Stigmatisering moeten we niet willen, tenslotte?
Dan nu naar een dode priester in Frankrijk
@geen koning | 09-08-21 | 19:25: Zo heb ik 19 jaar voor een krant in Amsterdam gewerkt waar het complete doopceel inclusief de babyfoto's, buren en koude kant van de familie prominent op 3 gezet werd. Gave tijd.
Toch wel opmerkelijk dat er meteen zoveel details in de media verschijnen.
Blijkbaar behoort deze dader tot een groep waarvan de reputatie niet beschermd hoeft te worden.
Net terug uit Corfu, geen immigrant te bekennen, nu in Brindisi: half Afrika lummelend rondhangend.
Dat is ook wat mij zo tegenstaat. Ze hangen maar rond en zijn totaal nutteloos. Ik zie er steeds meer rond het station hangen en door de winkelstraten sjokken.
Volgens de NOS is het een katholieke vluchteling. Dat u niet iets anders gaat denken.
Volgens mij was de asielaanvraag van de man al afgewezen, reden om de kerk in brand te steken, toen hij toch weer op vrije voeten kwam besloot hij kennelijk te gaan voor de hoofdprijs
@LucaBrasi | 09-08-21 | 18:19: U bedoelt met hoofdprijs waarschijnlijk gratis levenslange kost en inwoning on een westers land?
@Schweinchen Dick | 09-08-21 | 18:31:
Precies ook mijn gedachte , Maar of die levenslang krijgt ? ik waag het te betwijfelen , Als die na 25 jaar weer vrij komt schoppen ze hem toch niet meer het land uit.. M.a.w. het doel , geen uitzetting is bereikt..
@Schweinchen Dick | 09-08-21 | 18:31: hoeveel zal hij krijgen denk je? Wellicht genoeg om geworteld of onuitzetbaar te zijn. Dan heeft hij zij doel bereikt en kan de rest van de familie overkomen.
Als je jezelf een katholieke vluchteling noemt maak je meer kans. Vervolgde minderheid. Beter nog is een hosmo katholieke vluchteling.
Bij RTL nieuws hadden ze het niet over een katholieke asielzoeker. Ze vonden wel dat de asielzoeker met de moord opnieuw in de fout was gegaan.
De term 'In de fout gegaan', alsof hij door rood is gelopen of 1 km/u te hard heeft gereden bij een trajectcontrole.
Dan heeft deze knakker geluk gehad tijdens de oversteek per boot, want katholieken werden nogal eens overboord geknikkerd als moslims er lucht van kregen.
Vluchten kan niet meer, als zelfs de priesters er aan moeten geloven.
Ok, slecht.
Gelukkig, het is maar een verwarde man! En De Telegraaf schrijft het al: Een terroristisch motief wordt uitgesloten. Hulde voor het rappe rechercheteam wat dit zo snel boven water heeft gekregen!
O... Wacht, het was een bekende en ze hielden het "padvindertje" al in de gaten?!
Het pad naar geruime tijd gratis kost en inwoning heeft die in ieder geval gevonden.
Abject sujet
Als je klaar bent met het verpletteren van de wereld en het opblazen van elkaar, kunnen we dan onze planeet terugkrijgen?
www.youtube.com/watch?v=Bv4mSDD4Wd8
“Gegarandeerd dat elk van die religies ervan overtuigd zal zijn dat ze eruit zijn gepikt met speciale kritiek."
OK, het is van de atheïst Marcus Brigstocke.
Het went en dat was ook de bedoeling, diversiteit en inclusiviteit.
Ben nog steeds overtuigd dat de Notre Dame brand ook aangestoken is……
net zoals ik...
…en ik!
En ik.
Waarschijnlijk is hij gevaccineerd. Althans dat zijn wel de symptomen
LOL. Waarschijnlijk hetzelfde vaccin gekregen als die Nederlander die deze week in Barcelona op straat overleed omdat hij zijn autosleutels had ingeslikt
O. Ik had een soort déja-vu. Een aantal jaren geleden was er toch een soortgelijke moord? Van een doorgedraaide kutmoslim op een - tamelijk oude, staat me bij - priester oid? Gewoon in zijn eigen kerk zijn strot doorgesneden, dacht ik.
Ik geen zin om het te googelen, maar wanneer was dat precies?
Klopt. Een paar jaar geleden. Precies weet ik het niet.
Wat in Bretagne volgens mij, maar wanneer weet ik niet meer.
In 2016 in een dorpje vlakbij Rouen. 86-jarige priester.
@Cassandra | 09-08-21 | 18:09: Jaques Hamel,door 2 kt moslims
Rwanda was toch van de Toeties en de Hoeties en de massagraven? Nou dan is het kultuur. Hier zijn wij nou eenmaal wat zachtzinniger.
Ja, en de machettes.
Dat geeft geeft conflicten met onze blanke orgelbouwcultuur.
Als hij Foetsie geweest was, was het niet gebeurt
De Rwandees was een vrijwilliger die werkte voor het bisdom sinds een paar jaar.
Na de klap op het hoofd van de priester is hij naar de gendarmerie van Mortagne-sur-Sèvre gegaan, op minder dan 10 km van de plaats waar de priester werd gevonden, om de feiten te bekennen.
Wat een vreemd verhaal.
Rwanda : rooms-katholiek 57%, protestant 37%, islam 5% ook.
Gevalletje Me-Too? Klinkt als Toe tsie, zijn er een miljoen van vermoord in 100 dagen
@P. Breidel | 09-08-21 | 17:47:
Aha, zou het daar iets mee te maken hebben.
Maar dan nog is raar. Als die priester iets raars zou hebben gezegd over toetsies of hoetoes, hoef je daarvoor nog geen kerkorgel uit de 17e eeuw voor in de hens te zetten.
@kloopindeslootjijook | 09-08-21 | 17:55: Me-too is niet zeggen maar doen he en dan sneuvelt een pijporgel tamelijk eenvoudig
@P. Breidel | 09-08-21 | 18:03:
Ook al kan dat orgel er helemaal niets aan doen. Die stond er al voordat die Rwandees geboren was.
@kloopindeslootjijook | 09-08-21 | 18:08: Google: slavernij, Rwanda, Frankrijk, Christendom.
@Dr. Blechtrummel | 09-08-21 | 18:15: Tsja, dan vraag je erom
Zoals Cuba een boot vol criminelen naar Florida stuurden om in de USA als 'vluchteling' de criminaliteit van grote impulsen te voorzien, zo stuurt Afrika haar grootste tuig naar Europa. Welkom!
Afrika & het Midden-Oosten. We moeten naar een totale immigratiestop van lui uit die gebieden.
Albanië heeft de deur ook al een flinke tijd open.
Verrek ik moet die film nog afkijken, met Tony.
Aha... het moet over het slachtoffer gaan, maar dat kan toch alleen maar als je de dader erin betrekt om toekomstige slachtoffers te voorkomen.
Je kunt de vluchteling uit Rwanda halen, maar Rwanda nooit uit de vluchteling.
Wist u trouwens dat een Bosch wasmachine net zo goed is als een Miele? De techniek is hetzelfde, alleen de naamplaatjes en de prijs (een Bosch is al snel 100 euro goedkoper) verschillen. Laten we beginnen met onze nieuwe landgenoten Bosch apparatuur te geven, dat levert direct een substantiële besparing op.
Wast net zo wit dus.
Nope, Siemens en Bosch zijn hetzelfde. Miele is anders.
Een Bosch of Siemens gaat gewoon stuk na 7 jaar.
Een Miele niet.
@Papa Jones | 09-08-21 | 17:52: Ik heb al 20 jaar dezelfde Bosch. Onzin dus.
Is dat die beruchte 'seven year itch'? Laat mijn (Bosch) ijskast dat maar niet horen - is 12 jaar oud, gaat nog steeds sterk.
@Zenzeo | 09-08-21 | 17:57: Weet je dat je er ook mee wassen kan?
Maar serieus... ik heb alles van Bosch, maar echt duurzaam is het niet. Misschien 20 jaar geleden wél.
Of nou ja, mijn wasmachine is al 14 jaar oud. Heb laatst dat rubber vervangen.
Maar drogers en vaatwassers zijn heel matig qua duurzaamheid.
@Papa Jones | 09-08-21 | 18:10: Droger 1 x per jaar kast er af en helemaal schoonmaken van binnen, vliegt hij ook niet in de fik.
Een priester die de kathedraal in Nantes in brand steekt.. Dan is vermoord worden door een vluchteling toch gewoon karma of wat.
Leest u bovenstaand artikeltje nog eens rústig door.
@Zenzeo | 09-08-21 | 17:36: Past niet in zijn wereldbeeld.
7 jaar en tbs. Next.
Onze cultuur wordt vernietigd, onschuldige mensen vermoord, en we staan erbij en mogen er niet eens iets van zeggen.
O jawel hoor! Foei!
Ja, want dan wordt het extreem rechts riedeltje weer van stal gehaald.
Op een vriendelijke manier is het tij in ieder geval niet meer te keren. Gekte zal regeren, je moet alleen even kiezen bij welke groep wappies je aan wil sluiten.
Ik wil er even op wijzen dat volgens de AIVD en Halsema het probleem extreemrechts is.
In Amsterdam was er een gigantische stijging van extreemrechts, van één naar twee personen. En dan nog 46 niet-extreem-rechtse personen waarvan 90% jihadistisch maar het probleem is de opkomst extreemrechts. Zie het artikel "Halsema maakt zich zorgen om extreemrechtse dreiging in Amsterdam "
daarom zijn de linkse deugfascisten hoofdschuldig aan de terreur waaronder heel Europa gebukt gaat. Heel Europa? Nee, want een land als Hongarije besloot niet mee te doen met de import uit shithole countries.
Er zijn de laatste 10 jaar nogal wat kerkbranden in Frankrijk geweest, lijkt wel een patroon.
Hebben ze in Rwanda orgelbouwers eigenlijk?
In Pakistan worden momenteel alle hindoes aangevallen, omdat een jongetje van 8 jaar in een koranschool op een tapijt zou hebben geplast:
www.ad.nl/buitenland/achtjarig-kind-b...
Hun god is ontiegelijk groot maar dan weer wel weerloos tegen op het tapijt piesende jongetjes van 8.Muhahahaha
Pakistan is een tijdmachine. Je kunt ermee vooruit kijken in de tijd.
@Ambiorix | 09-08-21 | 17:20: Heeft Claudia de Breij al gereageerd?
Jij mag plassen waar jij wil plassen en ik mag plassen waar ik wil plassen.
Godsplastering.
Ik word ook best boos als een kind in mijn voertuig plast.
Bizar contrast inderdaad:
Frankrijk: Eeuwenoude kathedraal in de hens gestoken - reactie: opgevangen door priesters - vermoord er een als dank.
Pakistan: 8 jarig jongetje plast op tapijt moskee; reactie: hele gemeenschap moet vluchten, jongen riskeert doodstraf
@parlinone | 09-08-21 | 17:28: Voeg daar aan toe dat ze de tempel van de hindoes nog kort en klein sloegen daarna. Want alle hindoes zijn dan natuurlijk schuldig. Walgelijke cultus.
@Sessine | 09-08-21 | 17:36: Pakistan is dan ook een walgelijk fout land.
Als een jongetje van acht op een tapijt plast, hebben alle hindoes het gedaan.
Dat is logisch toch.
Not.
Hoe werkt dat in die hoofden?
Het ventje snapt waarschijnlijk niet eens waar de ophef over gaat. Maar natuurlijk heeft de hele familie en de rest van de wereld het gedaan.
@kloopindeslootjijook | 09-08-21 | 17:58: NIet dus. De ene hersencel die ze na 1400 jaar inteelt nog hebben is kapot....
@Nichtsneues | 09-08-21 | 17:44: alle landen die op stan eindigen
@Ambiorix | 09-08-21 | 17:20:
Dat is ook het belachelijke aan dit soort religieuze idioten. Ze menen hun almachtige god te moeten beschermen. Dat dat verstrekt onlogisch is en in feite een godslasterig snappen ze niet.
Gaat nog veel erger worden, Mark mijn woorden...
Jammer dat het zo ontzettend triest is, om dit ooit zo leuke en vrijzinnige landje (denk dat aan de 80's en 90's) verloren te zien gaan.
Anders had ik best om uw woordgrap kunnen lachen...
Ik markeer eigenlijk nooit woorden want dat geeft van die vieze gele strepen op mijn monitor.
Ik kon mij al niet voorstellen dat het de woorden van Mark waren. Die vindt het alleen maar gaver worden.
De zg. Kalergi doctrine.
Wat een hysterie!
Gelukkig was het geen 'Nederlander', je moet er niet aan denken.
Was het een accent aigu Fransman? Een accent grave Fransman? Een accent circonflexe Fransman?
Nee het was een streepjes-Fransman. Een accent Africain Fransman.
Jezus heeft inderdaad gezegd dat je de andere wang moet toekeren als je geslagen wordt. Wat je moet doen als je vervolgens ook op die andere wang geslagen wordt wordt bewust niet vermeld.
Natuurlijk is dit alles symbolisch bedoeld. Voor wie het wil begrijpen: Ga in de eerste plaats de-escalerend te werk als iemand ruzie met je zoekt, maar laat niet over je heen lopen.
Het alternatief is een geweldspiraal ontketenen. En eerwraaktoestanden.
Dat schiet ook niet echt op. Alleen voor de warlords, psychopaten en wapenhandelaren. En een paar gelovige types die heel snel naar de hemel willen en daarvoor anderen moeten vermoorden om een onduidelijke reden.
De bevolking draait weer voor de rotzooi en de ellende op natuurlijk.
@kloopindeslootjijook | 09-08-21 | 17:52: ik citeer onze premier. Die zei: “Wij zijn met meer.”
Daar laat ik het bij
@theo-is-dood | 09-08-21 | 19:17: Wij zijn met steeds minder. Daar laat ik het bij.
Wat halen we toch allemaal voor scum binnen.
Le Pen heeft de dader meteen in haar campagneteam opgenomen
De andere wang toekeren was een wijsheid van de chinesen.
De heer Wang was een koprollende zwaardvechter. Jammer, vertaalfoutje in de bijbel.
Jij hebt het over Li Wang de Drakendoder, maar het gaat over de andere Wang.
De Volkskrant:
Verschillende Franse media schrijven dat de vermoedelijke dader samenwoonde met de priester. ‘Gedurende enkele maanden’ kwam de Rwandees bij hem over de vloer, zegt een politiebron tegen persbureau AFP.
Het blijft een ruwandaad.
Was dat neukertje met zijn 40 jaar niet een beetje te oud voor mijnheer de priester?
Dat wordt dus vrijspraak, want Metoo en die priester wist niet hoe hij Zwarte mensen moest bejegenen.
Tsja, als je zelf met je naïeve religieuze deugclub zo’n geestelijk beperkte religieuze idioot de gand boven het hoofd houdt dan kan ik het niet opbrengen er medelijden mee te hebben.
Hoe minder van die twee groeperingen, hoe beter wat mij betreft. Liever dit dan wanneer een intelligent, seculier en realistisch persoon de Sjaak is.
Ik zou 'm Googelen. En bepaalde criminologen zouden het ermee eens zijn.
In Mali ook weer 51 mensen afgeslacht door ‘strijders’ van de religie van de vrede.
Klopt wel, 51 mensen rusten in vrede.
Mali. Waar ze moskeen van modder bouwen.
upload.wikimedia.org/wikipedia/common...
Keer pissen en 't is weg. Moet toch kunnen?
@whitechocolateface | 09-08-21 | 17:06: Dat is een leugen. Ze rusten niet. Ze zijn dood.
De religie van de wrede...
@Knufter | 09-08-21 | 17:08: Staat er al een hele tijd. Wordt ieder jaar opgeknapt. Daar kun je een jaar tegenaan pissen, maar het blijft gewoon staan. Lijkt een beetje op die termietenheuvels, die ze daar hebben. Die heuvels blijven nog jaren staan, nadat ze zijn verlaten.
Ik hoop dat dit de Fransen eindelijk goed wakker schud.
Het land is al verloren.
@Roze_bril_drager | 09-08-21 | 17:12: Niet alleen zij hoor. Overal waar de demografische tijdbom lustig doortikt.
Uit Wiki: Boulevard Voltaire 50, concertzaal Bataclan Bewerken
Vanaf 21:49 uur (48° 51′ 47″ NB, 2° 22′ 15″ OL)
Tijdens de aanslag in de Bataclan kwamen in totaal 89 mensen om het leven.[12] Drie terroristen, onder wie de Fransman Omar Ismail Mostefai,[4] drongen tijdens een optreden van de Amerikaanse band Eagles of Death Metal de concertzaal binnen. Met automatische vuurwapens werd vanaf het balkon geschoten op de bezoekers. Verschillende malen herlaadden ze hun wapens en ondertussen riepen ze Allahoe akbar.[13]
De schietpartij duurde ongeveer tien tot twintig minuten, sommige ooggetuigen verklaarden dat er ook met handgranaten is gegooid. Gewonden kropen over de dode lichamen op de grond om naar buiten te vluchten.[13] Degenen die niet weg konden komen werden een voor een neergeschoten.[14] Toen het schieten ophield had er zich buiten het pand een grote politiemacht verzameld.[15] Twee terroristen hielden zich met een twintigtal gijzelaars verschanst op de eerste verdieping.[16] Na het schieten duurde het nog ongeveer twee uur voordat de politie het pand binnenviel.[15] Alle drie daders kwamen vervolgens om: een werd doodgeschoten en de andere twee bliezen zich op.[1]
Om 0.20 uur kreeg de politie het bevel om het pand binnen te vallen en enkele tientallen minuten later werd de gijzeling beëindigd. Hierna konden de doden en gewonden door de hulpdiensten worden afgevoerd.[17] Rond halftwee 's nachts bezochten president Hollande en premier Valls het theater.[18] Bij de aanslag kwamen 89 mensen om het leven, onder wie de 3 schutters.[12]
Bron: nl.m.wikipedia.org/wiki/Aanslagen_in_...
Frankrijk is sedert november 2015 echt wel wakker
Ik ben zelf christelijk opgevoed. De andere wang toekeren dat heb ik als eerste vergeten. Wat een onzin.
Wat moet je daar nou van vinden zo'n priester die vermoord wordt. Erg jazeker! Had hem dit niet hoeven overkomen?
Zeker, als hij die wang maar was vergeten
De katholieke kerk heeft zo'n ouderwetse kruisvaarders paus nodig.
Die man is een plaag voor het Europese culturele erfgoed. What's next? De piano van Beethoven met een moker bewerken?
Vast net zo'n erg persoon als die vervelende Nederlander die Spanje uitgezet is.
En toch, en toch denk ik dan: 'Omelette du fromage' .....
Le pain, le vin..
@EEnzame SchizofrEEN | 09-08-21 | 17:01:
Niet om betweterig te zijn.
Maar u bedoelt, Du pain,du vin et du bour...?
Ze hebben daar net zulke incompetente ministers als hier.
Iets met Darwin
Dit verdient wel een nominatie voor de Darwin Award.
@Usumani | 09-08-21 | 17:53: En priesters zijn nog celibatair ook. Dat wordt een winnaar!
@Ivoren Toren | 09-08-21 | 18:20: Misschien viel dat die Toetie tegen
Het was in elk geval geen kopschopincident. Of de rechter daar even rekening mee wil houden.
Je suis Franse priester dan maar. Hopelijk worden de nabestaanden niet te hard nagetrapt.
Van een onzeker bestaan op straat naar een betonnen woning met gratis verwarming, beveiliging, dagbesteding en drie fatsoenlijke maaltijden per dag in gezelschap van gelijkgestemden en op kosten van de hardwerkende belastingbetaler; we hebben een WINNAAR...
Rivers of blood. Enoch Powell zei het al en werd verguisd.
U mag kiezen: OLYMPISCH goud of het dichtdraaien van de immigratie sluisdeuren... een medaille meer of minder laat mij persoonlijk koud.....
ik ga voor optie 2.
Het liefst nog een beleid waar we zelf mogen bepalen wie we asiel verlenen en wie niet. Niet een of ander verdrag dat is opgetekend in de tijd dat men nog per boot naar Amerika ging.
Doe maar de tweede optie.
Nu hoor je Kathleen Ferrier hierover helemaal niets. Ze komt nog steeds klaar met superlatieven over vluchtelinge Sifan Hassan.
Deze vluchteling ging vol op het orgel, dat zal mevrouw Ferrier zeker aanspreken.
@Gravin v Kippenbouth | 09-08-21 | 17:18: Hij zette de hele kerk in vuur en vlam.
Immigratiebeleid. We kunnen het niet in Europa.
Falend beleid is ook beleid.
@Dr. Blechtrummel | 09-08-21 | 17:02: zelfs geen beleid is beleid
priesters moeten niet vermoord worden, maar in een tuchthuis gestoken worden, allemaal.
Wat is nou helemaal het probleem? Het gaat toch prima zo? De gewone burger moet zijn muil houden en vooral bang gehouden worden. Elke 10 jaar komt er een nieuw fenomeen. Zou hou je de massa bezig en geef je ze een gemeenschappelijke vijand. Een bevolking die je met rust laat gaat zichzelf ontwikkelen en kun je niet sturen. Eerder hadden we de arme kindertjes in Afrika, zure regen, eindige olievoorraad, de Russen, de kernwapens. Nu hebben we de nasleep van de importelingen en bent u vooral lekker bezig met Covid. Ondertussen betaalt u flink mee aan het klimafaat en de omvolking. De staten moeten opgelost worden en de groep is belangrijk. U hoort nu bij de prozaxxers of de antivaxxers en dat als de klimaatontkenners uitslapen. De massa is straks nog meer te volgen via de apps. Ook dit is een klassieke politieke truc. Zorg dat het eerst onder dreiging van groot gevaar of nationaal belang ingevoerd wordt en daarna rustig uitbreiden. Er komt altijd wel een Juncker-momentje, gewoon even wachten. Dat gaat zo met belastingen, regelingen, rechten en het is nu niet anders. De bevolkingsgroepen worden steeds groter en dat worden eigen groepen binnen de staat. Die groepen denken in hun 'nationaliteit', niet in landsgrenzen. Daarom is het ronduit achterlijk dit te blijven voeden met marokkaanse-Nederlanders en turkse-Nederlanders. Ze zijn of Nederlander of buitenlander, maar niet beide. Vergeet niet te bukken tijdens het slikken.
Paar keer in Nantes geweest, je waant je in (Noord) Afrika, met een Franse stad heeft het niet meer veel van doen (alhoewel meer Franse steden zich demografish op dergelijke wijze ontwikkelen, dus misschien is het gewoon het nieuwe Frankrijk). De stad wordt al jaren door parti socialiste gerund, om de tijd te doden eens in het historisch museum gweest - daar vond ik een hele afdeling over slavernij met alle bijhorende woke white guilt verhaaltjes.
En uw punt is ?
@oldandwise | 09-08-21 | 16:48: Culturele zelfmoord, je pense.
@oldandwise | 09-08-21 | 16:48: Haal dat wise maar uit je naam. Je bent alleen old.
@oldandwise | 09-08-21 | 16:48: Punt in je sterretje.
Frankrijk moest zo nodig de half Afrika veroveren en nu hebben ze half Afrika in Frankrijk. Engeland idem dito.
@oldandwise | 09-08-21 | 16:48:
Zijn punt is, dat mensen zoals u dit blijkbaar normaal vinden
@oldandwise | 09-08-21 | 16:48: Bijvoorbeeld dat culturen niet altijd verenigbaar zijn en dat dit niet bekend mag worden gemaakt . Wild guess.... maar dat wist je wel.
@JTKDM | 09-08-21 | 17:08: Ja, verantwoording nemen over wat je voorouders gedaan hebben!!! Beetje onderzoek naar wat kolonisatie die landen gebracht heeft kan je niet schaden, als we ze links hadden laten liggen dan waren wij er echt niet slechter van geworden, maar zij zeker niet beter. Of dacht je dat daar de nieuwe Elon Musks rondliepen die wel even een industriele revolutie zouden starten? Zelfs nu is het onmogelijk om die culturen een gevoel van economie bij te brengen.
@Sessine | 09-08-21 | 17:56: Churchill wilde dolgraag van die koloniën af, omdat ze meer kostten dan de opbrengst was. Het is niet voor niets dat Frans/Engels officiële talen zijn in veel Afrikaanse landen. Hun hele juridische systeem is er opgebouwd, ontwikkeld door de Fransne/Engelsen. Idem dito door het overal stichten van scholen waardoor geletterdheid werd bevorderd. Voor een Surinamer (en ons) mag het dan misschien absurd lijken dat hij/zij moest weten waar Rodeschool lag, maar het heeft tenminste wel ontwikkeling gebracht. Al die landen zouden zonder kolonialisme nu nog op het niveau van het Stenen Tijdperk (ontberingen to the max) leven.
Dit is wat de communisten willen in Brussel, net als hun kameraden in Rusland destijds de kerken vernietigen en dan een wereldlijk bewind met dictaten. En iedereen vindt het goed in Europa of ziet het niet.
Opnieuw kijkt de hele wereld verbijsterd en geschokt naar de grenzeloze tolerantie in W-Europa, waar het bloed door de straten gutst.
"Darmanin, want die vindt dat nu vooral over het slachtoffer moet gaan en niet over de dader"
Maar het slachtoffer is toch al dood?
Tja... als hij dat al niet snapt.
Godmiljaar Marine Le Pen! Moordenaar!
Ik ben benieuwd op hoeveel slachtoffers het EU regime ondertussen staat. Naast het ondemocratisch een machtspositie verwerven, controle van de media en het de kop indrukken van afwijkende meningen hoort dat onlosmakelijk bij een totalitair systeem dat alle facetten van het leven probeert te beïnvloeden.
Tuurlijk, gewoon vrij rond laten lopen. What could go wrong?....
Okay, met instemming van Kathleen Ferrier concludeer ik nu dat vluchtelingen niet per definitie een verrijking zijn.
Ik draag deze tegel voor als GS-understatement van het jaar.
Allons enfants de la Patrie: you're all fucked and screwed...!
Orgel Joke
In afwachting van het proces...........?
Nu is het er nog één, straks over wat jaartjes zijn het er tientallen of honderden die zo’n kerk bestormen, de geschiedenis herhaalt zich. Dan kan je de kerken weer gaan verstevigen en beveiligen, zoals je in de Ardennen veel van die ‘églises fortifiées‘ hebt uit de tijd van de moren
Rust in vrede priester.
Moren in de Ardennen? Ze zijn een keer tot diep in de Bourgogne gekomen, maar dat was, gelukkig, slechts één rooftocht van een paar weken.
@Grachus | 09-08-21 | 18:42:
Maar de kerken hier ( uitloper Ardennen rethel) werden ook wel verstevigd voor de zekerheid destijds voor de dreiging indien ze verder zouden komen.
1621. Dat waren andere tijden. Toen begon Jan Pieterszoon Coen met het "vervangen" van de Bandanese bevolking. nl.wikipedia.org/wiki/Banda-eilanden?...
In 1621 had je ook nog handel in blanke slaven, door de Ottomanen. Die vervingen trouwens niets. Het was of bekeren, of de dood, of ze roofden je kinderen en complete familie mee als "bloedgeld" voor de sultan.
Jan Pieterszoon Co en lijkt mij daarmee vergeleken een lieverdje.
Trouwens, de indonesiërs zelf werden door hun regenten (hooggeplaatste moslims aan wie ze herendiensten moesten bewijzen) nóg slechter behandeld, vertelde mijn geschiedenisleraar vroeger.
Tja, dan geloof je dat. Net als jij doet.
De uiteindelijke uitkomst (vervangen) was niet hetzelfde als de oorspronkelijke doel (onderwerping). Net zoals het tegenwoordig helpen van zielige mensen niet de uiteindelijke uitkomst zal zijn.
@gaffelbaard | 09-08-21 | 16:48:
Dank voor de aanvulling. De afstammelingen van de Bandanezen, die van oorsprong uit Madagaskar kwamen, hebben het nu wel beter, of minder slecht zo u wilt, dan de mensen die thans in Madagaskar wonen.
nos.nl/artikel/2388575-op-madagaskar-...
Dus de Bandanezen mogen JPC wel dankbaar zijn. Jammer alleen dat Ons Indie door moslims is veroverd. Als Indie nog van ons was geweest hadden de Bandanezen het nog beter (of minder slecht) gehad.
@Arnold Layne | 09-08-21 | 17:48:
Veroverd?
Dat was een staatsgreep.
Geen verovering.
@gaffelbaard | 09-08-21 | 19:54:
Ik nam aan dat je de banneling en nationalist Soekarno bedoelde.
Zijn er ook vertalingen aanwezig? Verder dan omlette du fromage kom ik niet.
Nondeju!
Papa fume une pipe, et maman fume...................
Keske ope keske toe
Wie het nu nog niet ziet, wil het niet zien. Iedere keer dezelfde soort verhalen. Vanavond waarschijnlijk weer extra aandacht voor verzuipende overstekers, om dit te laten ondersneeuwen.
Mensen zien dit niet omdat dit soort verhalen anekdotisch zijn. Net zo anekdotisch als een vluchteling die gouden medailles wint. De echte problemen zitten in macro economische factoren, zoals arbeidsmarkt en belastingdruk en sociaal economische factoren zoals vervreemding.
@heldheino | 09-08-21 | 16:47: Nee de totalitaire dwang dat je alleen een goed mens bent als je vindt dat Nederland "vluchtelingen" moet opvangen is waarom men het niet actief wil zien.
En altijd weer hetzelfde mechanisme, de hordes zullen elkaar weer dezelfde loze verwijten maken en daarom zal er nooit iets veranderen.. Net zolang totdat iederéén ziet dat het te laat is.
Liberalisme. Los zand. Geen weerstand. Hebben ze bewust doorgevoerd zodat Europa eenvoudig overgenomen kon worden.
Ja maar vluchtelingen die gaan sporten en halen voor Nederland/Frankrijk/ etc dan olympische goud he.
Terreuraanslag.
Is het iemand al opgevallen dat nergens het woord terreuraanslag of terrorist staat?
Vergelijk het maar eens met dit van een paar jaar geleden. www.ad.nl/buitenland/terreuraanslag-o...
Door dat woord weg te laten is het probleem lekker makkelijk opgelost.
Omdat de dader Christen is.
@Cobarde | 09-08-21 | 16:40:
A. En dat geloof jij?
B. Voor het plegen van een terroristisch misdrijf is het wel/niet hebben van een geloof geen vereiste. Ome rechter gooit je hoe dan ook voor flink wat jaren de cel in.
@Cobarde | 09-08-21 | 16:40:
Denk dat hij dat geloof inmiddels wel heeft afgezworen en door naar een meer gezelliger variant!?
@gaffelbaard | 09-08-21 | 16:52: Vrij grote kans dat een Rwandees Christelijk is;
Officiële landstaal: Kinyarwanda, Frans, Engels
Hoofdstad: Kigali
Regeringsvorm: Presidentiële republiek
Staatshoofd: Paul Kagame
Regeringsleider: Edouard Ngirente
Religie: rooms-katholiek 57%, protestant 37%, islam 5%
Oppervlakte:26.338 km² [1] (5,3% water)
@Wijze uit het Oosten | 09-08-21 | 16:57:
Ja, en?
Het is nog steeds een aanslag, dussssss...........
Aan de documentaire makers van BNN-VARA en VPRO: als de jekko naar Le France om een documentaire / theatervoorstelling / boek / expositie te maken over de moordena... ehh ik bedoel slachtoffer!
Moins, moins, moins!
Putain
U wilt graag voor een hekje staan?
Verrijking en versnelling!
Bij de linkse goudvissen is dit over een paar uur weer uit hun geheugen gewist en zijn asielzoekers toch zo zielig! Laten we er nog meer binnenhalen, we moeten ze helpen.
Het is weer wachten tot het volgende nieuwsbericht, ik gok zo'n 3-4 weken dat we weer een 'incident' hebben.
Dit dus, links is onverbeterlijk tot het ze zelf overkomt.
Incident.
Incident.
Incident...
Ik begin in al die incidenten op een rij een patroon te zien.
"Je moet het beleid niet laten bepalen door incidenten. "
@Wijze uit het Oosten | 09-08-21 | 16:30:
Na twee incidenten is het geen incident meer, maar een reeks.
@2voor12 | 09-08-21 | 16:29: Welnee. Als zoiets hen zelf overkomt beschouwen ze dat als een terechte straf voor hun blank-zijn.
"Clusterfuck" zou al jaren het woord van het jaar moeten zijn, net zoals dat liedje van die regenbooggast over z'n moeder al jaren de top 2000 aanvoert.
En fubar de afkorting van het jaar. Want dat de situatie zo langzamerhand compleet "fucked up beyond any recognition" is geworden aangaande de kansenparels die de EU buitengrenzen komen binnen drijven, zoveel isdemeeste met mensen met gezond verstand wel duidelijk. "De meeste mensen ?" Een minderheid houd graag nog onvoorwaardelijk vast aan het maakbaarheidsideaal dat ELKE vluchteling zielig is en een verrijking van de lokale cultuur bovendien. Iedereen die daar anders over denkt valt verbale pek & veren ten deel en elke discussie is daarom bij voorbaat compleet overbodig. En dit soort "incidenten" zijn eigenlijk gewoon de schuld van de samenleving waar de "vluchteling" zijn intrede in heeft gedaan. Want de "vluchteling" in kwestie is immers eerst en vooral slachtoffer.
Word niet boos!
Integendeel: lach vanwege de "ik heb het toch gezegd" genoegendoening.
Heerlijk, dit.
Precies. En hou in gedachten dat zo'n deugpriester geen moment geaarzeld zou hebben om u de dupe te laten worden van zijn moordlustige deugplannen.
Zullen daar ook van die bakvissen met spandoeken hebben gestaan en samen gezongen
'jij bent welkom, welkom in mijn land'
Dat waren bepaald geen bakvissen maar menopauzevrouwen die een viriele neger aan de haak wilden slaan.
Ik denk eerder deze tekst: "vous êtes le bienvenu, bienvenue dans mon pays" (excusez mon Francais).
@gestoptmetroken | 09-08-21 | 16:23: Dat waren inderdaad vrouwen in de menopauze uit Apeldoorn. "Wees welkom, welkom in mijn land." En die viriele negers, die trappen overal in. Als ze maar mogen blijven.
Zielig knulletje, la gaan de stakker. Geef hem een huis, een miele en gratis geld.
Dat zou die 17e eeuwse orgelbouwer ook niet hebben kunnen bevroeden. Zijn orgel een revolutie en een Wereldoorlog overleeft om vervolgens door een invasieve exoot in de as te worden gelegd.
Twee wereldoorlogen.
@Deksmaat | 09-08-21 | 16:24
Organisten en orgelbouwers zijn gek op dissonanten.
Hier zul je in Nederland niet veel over lezen, vermoed ik.
Als je lovend mag spreken over de Olympische successen van immigrant Hassan, mag je ook je gal spuwen over dit uitschot.
Nee dat mag dan weer niet...
Zeg OM, moet deze kansparel niet naar Nederland gehaald worden voor een eerlijke berechting en 3de kans?
Geloven dat andersgelovigen zich aan jouw geloof aanpassen of er zelfs maar respect voor hebben is echt heel naief
Daar wisten ze in 1621 nog wel raad mee.
Die zou binnen een week aan de galg gehangen hebben.
@Ivoren Toren | 09-08-21 | 16:25: Voor brandstichting in een kerk en een priester vermoorden? Dan was de galg nog een taakstraf.
Heeft Claudia de Breij er al een tweet aan gewijd?
Of een Leo Lucassen?
Komt hoogstwaarschijnlijk ook niet, het slachtoffer is een BLANKE dus gewoon een dode.
@biebop | 09-08-21 | 16:43: Tot dat blijkt dat die pastoor in een hostie van die toetie gestikt is
Darmanin heeft nog het gore lef om verontwaardigd te reageren, nadat hij aangesproken is op zijn verantwoordelijkheid.
Platte kar. Pek. Veren.
Guillo....?
Ach orgel uit de 17e eeuw kapot. Dan koop je toch gewoon een nieuw 17e eeuws orgel?
Met het huidige tempo van kerksluiting is dat geen probleem. Aanbiedingen genoeg.
Sjonge vandaag nog niet zoiets slims gehoord.
400 jaar oud, die was toch al een paar keer afgeschreven. Sowieso tijd voor een nieuwe.
Vreselijk! Wanneer komen landen eens op voor hun eigen burgers en houden de grenzen dicht!
Naïviteit en het geloof in het goede van de mens wordt vaak genadeloos afgestraft. Wist overigens niet dat de Franse rechtspraak grote overeenkomsten vertoont met de Nederlandse rechtspraak.
Het Nederlandse rechtssysteem stamt uit de tijd van Napoleon. De Duitsers deden na WO2 nog een duit in het zakje als ik het juist heb.
Hij had al een enkelband. Nu na de moord wordt hij flink aangepakt en krijgt hij zijn 2e enkelband..
Tot in de jaren '50 kregen moordenaars in Frankrijk nóg een enkelband, om de hals
Na de enkelband nu een schoudertasje lijkt me zo .....
Maar zo'n enkelband doet toch denken aan het slavernijverleden?
Vrijspraak voor die diep gekwetste, verwarde vluchteling.
@Tobi | 09-08-21 | 16:14:
Dat is een beetje onhandig als ze nog onder de guillotine moeten.
@Tobi | 09-08-21 | 16:14: 1977 zelfs nog.
@Tobi | 09-08-21 | 16:14: Werd ook nog de guillotine gebruikt.
Ach ja, de guillotine natuurlijk, niet de strop
van zo'n halsband wordt dat guillotine-mes overigens snel bot, en dat wil niemand
Zolang wij de mensen blijven geloven die zeggen dat een oplossing voor dit soort problemen vooral erg zorgvuldig moet gebeuren, niet lichtzinnig mag worden opgevat en erg ingewikkeld is, zal dit blijven doorgaan.
Tsja….deze parel was wel erg verward. En verder doe ik er het zwijgen toe. Maar mijn gedachten gaan door.
Dat wachten op een nog lopende rechtzaak (woorden minister) leidde dus tot voorlopige vrijlating en deze moord
Je zou bijna gaan verkondigen dat La Police voortaan niet beter direct gericht kan schieten bij soortgelijke heterdaadjes
En dus moet Marine niet gaan zeuren als hij tijdens zijn voorlopige vrijlating een moord pleegt... Die minister lijkt wel van D66!
Zit ie nu dan nog wel in voorlopige hechtenis? Of is hij al weer voorlopig vrijgelaten in afwachting van zijn aankomende moordproces? Mij verbaast allang helemaal niet meer.
Goh, het lijkt Nederland wel. Iemand zet een kathedraal in de hens en loopt een jaar later alweer vrij rond, zodat hij een moord kan plegen. Marine, je hebt gelijk en ik hoop zo dat je president wordt!
Niet alweer, maar nog steeds....
Je suis avec Marie!
15 minuten na het posten van het topic refreschen en dan 0 reacties, we worden hier gemanipuleerd.
Gelukkig regent het hier nu, niemand die iets controleerd.
Zelfs de spellingcontrole laat jou in de steek.
@Gemankeerde | 09-08-21 | 16:20:
Is het niet “regend”?
@Gemankeerde
Met Marie of met Marine
@J.Cash | 09-08-21 | 16:24: Nee hoor. Gemankeerde bedoelt dat wij in Nederland geregeerd worden door regenten. En dat is helemaal waar, alleen is hij er blijkbaar blij mee. Waarom weet ik ook niet.
@Gemankeerde | 09-08-21 | 16:17: Ja, dat "refreschen" gaat vaak mis.
Wen er maar aan, dit gaat nog veel grotere vormen aannemen.
Hier is de regering net zo gek. We zijn allemaal de klos dankzij hen en Brussel.
Heel Europa gaat afgebroken worden, voor het eerst in bijna 2500 jaar is het westen verslagen.
@Caesar.is.Keizer | 09-08-21 | 16:49: Ik vrees helaas dat je gelijk gaat gaat krijgen. Daarom is mijn motto: 'Carpe Diem'. Pluk de dag.
Het leven is goed in Bulgarije. Asielzoekers worden daar tussen de Zigeuners geplaatst. Daar worden de asielzoekers niet blij van. Al hun telefoons en tam-tam zeggen om niet naar Bulgarije te gaan.
Dat was ook precies de bedoeling.
Ik vermoed dat ze hun iPhone daar vrij rap kwijt zullen zijn...
Gelukkig is de schade dit keer beperkt gebleven tot een kerkgebouw voor imbecielen, en een imbeciele priester.
Joris, waar ben je!
Vrijwel allemaal atheistische reaguurders hier plus eentje die er zo nodig weer een schepje bovenop moet doen
@Tobi | 09-08-21 | 16:38:
Er zijn aardig wat gristengekkies van het toneel verdwenen hier ja, nu je het zegt.
Maar goed, niemand hoeft dood.
@SterF... | 09-08-21 | 17:01: We hebben Lupuslupus toch nog
of is die op d'r knieën onderweg naar Santiago de Compostella
Hoe dan ook is een kerkgebouw cultureel erfgoed (in Frankrijk heb je niet van die modern futuristische dingen) en jij staat daar om te juichen?
@ redactie: er is een foutje in uw tekst geslopen: er staat "vluchteling" in de titel.
Hij kan toch gevlucht zijn voor de woedende menigte in zijn thuisland, nadat hij daar ook een paar van dit soort geintjes uitgehaald had?
@Reaguurdeskundige | 09-08-21 | 16:10: En dan op miraculeuze wijze uitkomen in Frankrijk?
@jemagookniksmeer | 09-08-21 | 16:17: Door Afrika naar het noorden om in Libië op een rubberboot te stappen. Daarna 2 kilometer uit de libische kust door een smokkel-NGO opgepikt en in een franse haven afgeleverd. Uw postcodeloterij-inleg is goed besteed dus.
Gevlucht voor die racisten van La Police die een hartig woordje met hem wilden spreken natuurlijk
Ik ben benieuwd wat Kathleen Ferrier nu gaat twitteren. Bij een zekere andere vluchteling was ze er als de kippen bij.
Die twittert niks, slachtoffer is een blanke.
ach over een paar dagen is iedereen het weer vergeten.
Op naar de nieuwe aanslag van een kansenparel.
Om ff positief te blijven. Volgensmij is gisteren en vandaag nog geen meisje verkracht/vermoord door een kansenparel, dus dat is al mooi.
Wees er niet te zeker van.
www.destentor.nl/dronten/coa-ontraadt...
@2voor12 | 09-08-21 | 16:09: Sjezus, hoe oud is die Broekers-Knol, 108 ofzo?
@2voor12 | 09-08-21 | 16:09: Broekers-Knol ....... zelden zo'n incompetent iemand meegemaakt, tering-jantje ....
@Von Bliksum | 09-08-21 | 16:22: Het laatste restje dat uit het VVD afvoerputje geschraapt kon worden. De bodem is echt wel bereikt.
Om ff positief te blijven. Volgensmij is gisteren en vandaag nog geen meisje verkracht/vermoord door een kansenparel, dus dat is al mooi.
Ik denk dat dat een incident is
Ik lees wel eens berichtjes op Frontnieuws over de geweldige cultuurverrijking van massaal toegelaten kansenparels in Zweden. Dan lees je wereldvreemde berichten, zoals: 'Een 16-jarig meisje wordt vekracht, maar in hoger beroep zegt de rechter dan dat het meer om cultuurverschillen ging, omdat de 20-jarige Somaliër in zijn cultuur niet bekend was en hoorde te zijn met 'nee-zeggen' van westerse vrouwen, waarop de gevangenisstraf wordt verlaagd naar een werkstraf.
@Schweinchen Dick | 09-08-21 | 18:24: Hoef je niet voor naar Zweden. In Nederland hadden we een rechter die een invasieve exoot voor aanranding een lagere straf gaf, omdat 'anders zijn asielaanvraag' niet kon doorgaan.
Binnenkort in een theater bij u in de buurt...
Ah, ik zie waar de referentie naar verwijst of begrijp ik het verkeerd?
De gezellige multi-cul Punica oase gaat het helemaal worden in Europa.
Nou ja ... multicultureel, zolang onze Westerse cultuur maar verdwijnt natuurlijk.
Ik mag toch aannemen dat hij in afwachting van dit nieuwe proces toch ten minste een enkelband omkrijgt.
Lijkt mij vrij racistisch, hij zal heus niet 3 x de fout in gaan.
West Europa gaat helemaal naar de verdoemenis. De hele cultuur en de cultuurschatten moeten eraan. Zo’n idioot als Darmanin liggen aan de wortel van dit failliet verklaarde werelddeel
Ligt
Die bloedsuikerspiegels toch weer
Dat zo'n snuiter niet vastzit, na het in de hens steken van een kathedraal.
Een jaar geleden, nog niet berecht cq. uitgezet....
@WasHetMaarMakkelijk | 09-08-21 | 17:34: Terwijl hij het heeft bekend. Net als z'n daad vandaag. Hoe makkelijk was het maar?
Andere wang toekeerders...
Ik heb slechts 2 wangen, Als deze op zijn, welk principe neemt over? Oog om Oog
Nee dan buk je voorover om ook die twee wangetjes te spreiden. Maar niet knorren svp want dat is haram
Achterwangetjes mogen ook.
Even het andere wang mysterie duiden. Er wordt bedoeld de linker wang toekeren. Ondergeschikten werden met de rug van de hand geslagen, ofwel met de rechterhand op de rechterwang van het slachtoffer. De linkerwang toekeren, dan kan de agressor alleen raken door met rechts een vuistslag uit te delen. Het is dus geenszins het afzweren van geweld als geheel, maar eerder een provocatie naar een bovengestelde om of op zijn schreden terug te keren, of een gelijkwaardig gevecht aan te gaan. De agressor wordt in een lose-lose scenario gedwongen. Tot zover.
REAGEER OOK