PETER R. DE VRIES NEERGESCHOTEN
'In de buurt van de studio van RTL Boulevard'
Peter R. de Vries is neergeschoten in de Lange Leidsedwarsstraat in Amsterdam. "Meerdere hulpdiensten zijn opgeroepen naar de plaats delict. De verdachte is voortvluchtig. Het slachtoffer is zwaargewond naar het ziekenhuis gebracht."
UPDATE 20.02 uur - Politie is op zoek naar lichtgetinte man, klein tenger postuur, donkergroene jas met camouflagevlekken
UPDATE 20.10 uur - Peter R. zou door zijn hoofd geschoten zijn
UPDATE 20.18 uur - Eerste pica
UPDATE 20.28 uur - Vijf schoten gelost, volgens de NOS
UPDATE 20.30 uur - Heftige beelden na de klik
UPDATE 20.48 uur - De vermoedelijke schutter zou zijn gepakt. Klemgereden op de A2 bij Breukelen.
UPDATE 21.12 uur - Politie bevestigt officieel dat het gaat om Peter R. de Vries
UPDATE 21.13 uur - Volgens Mick van Wely zegt politie dat er nog niemand is opgepakt
UPDATE 21.20 uur - Reanimatie op straat en dat is geen goed teken
UPDATE 21.25 uur - Veiligheidsdriehoek Amsterdam met spoed bijeen, crisisberaad op ministerie met Rutte & Grapperhaus
UPDATE 21.39 uur - "Toestand Peter R. de Vries kritiek"
UPDATE 21.43 uur - Zwaarbewapende agenten bij VUMC. Twittergeruchten over het OLVG lijken dus niet waar
UPDATE 21.47 uur - 23.00 uur persconferentie politie
UPDATE 21.49 uur - De Bredase straat van de advocaat van kroongetuige Nabil B., Peter Schouten, wordt kennelijk zwaar bewaakt.
UPDATE 21.52 uur - Dit zouden beelden zijn van het moment dat Peter R. de Vries de studio verlaat. Ook schoten te horen in de video
UPDATE 21.57 uur - Geruchten over de zus van Holleeder en die steekpartij in Amstelveen kunnen stoppen. Volgens politiewoordvoerder geen verband Holleeder en steekpartij
UPDATE 22.02 uur - Grapperhaus heeft de sirene op het dak gezet
UPDATE 22.20 uur - Rutte & Grapperhaus komen na de Amsterdamse persconferentie met een reactie namens het demissionaire kabinet
UPDATE 22.39 uur - SLOTJE OP DIT TOPIC. VERDER IN DIT TOPIC
Social
Reaguursels
InloggenToch onvoorstelbaar dat zo'n man gewoon te voet een ommetje door dat drukke Amsterdam dacht te kunnen maken. Wel goed, dat hij het durfde, maar had nooit gedacht dat dat nog altijd zo werkte na al die eerdere bedreigingen.
Meer criminelen binnenlaten is meer criminaliteit variërend van straatroof, tieners die met messen zwaaien tot moord op columnisten, advocaten en journalisten. Collateral damage van slecht gefilterde migratie gedurende vele decennia. Het is allemaal dubbeltriest.
Ja Peter,altijd Geert Wilders bashen om zijn minder minder Marokkanen en nu ben je zelf de klos.
Het is dat het topic op slot zit anders zou ik reageren met: tja....
Nu op RTL4: bij Humberto.
Het is de schuld van rechts die de journalisten voorstellen als fake news mensen en tuig van de richel.
De spin die wist dat je ging komen. Alleen sta ik weer versteld van de snelheid. Gelukkig zit Hiddema erbij om de boel een beetje te nuanceren
Jammer dat ze Hiddema op een gegeven moment niet meer lieten spreken.
Zelf hiddema was het er mee eens dat je dat niet over jounalisten kunt en moet zeggen. Het enige waar hij, terecht, bezwaar tegen maakte is dit betrekken bij deze zaak want hebben niks met elkaar te maken.
Met opzet relevante en belangrijke info weglaten uit een officieel signalement van de dader is gewoon de waarheid verdraaien en dus nepnieuws, iets wat vandaag diverse keren is gebeurd
Mag ook wel een keer. Terwijl Danny Ghosen, die het aankaartte zelfs ooit nog bij Powned begonnen is. Toen ze nog een beetje 'GeenStijl-achtig' waren.
Echt ? Dit is zeer raar omdat dit gaat over iets heel anders namelijk de verdediging in het proces van de Moccromaffia. Smeerlapperij van Humberto.
Wat een vertoning van Grapperhaus weer eens.
#JeSuisPeter youtu.be/St4Gzvyhl9M
Grapperhaus en die sirene... man man man
Tyfus hé, wat een kut land is dit geworden
Blijft apart.
Iets doen dat de samenleving schade brengt en niet ok is.
En dan iemand neerschieten die er iets aan wil doen.
Blijkbaar is de poen die dat oplevert erg belangrijk.
En dan ook nog erg tevreden over jezelf zijn.
Maar eigenlijk doe je niets eervols of respectvols.
Je pakt alleen af wat andere mensen maken.
Dus hoe werkt dat dan in die koppies?
Hopelijk komt Peturrr er, tegen alle verwachtingen in, goed doorheen. En wordt die kansenparel snel opgepakt voor een enkeltje levenslang. Dit land is trouwens steeds zieker aan het worden en dat komt niet door dat virus uit een ver land.
Wat een lieve stad is het toch.
Het valt mij op , dat de reactie’s op deze schietpartij door rechts georiënteerde mensen respectvol is. Wat een verschil met de commentaren als een rechts denkende persoon zoiets overkomt !
Hiddema gaat lekker los bij Humberto!
Waar?
Nederland werd een narcostaat onder Rutte's watch.
Hij zal dadelijk de afschuw uitspreken. Dat er alles aan gedaan wordt om de daders te vervolgen en dat men gaat bekijken hoe men het anders kan aanpakken.
Ook nog iets met stenen denk ik
Aanslag.
De mond gesnoerd. Het recht gevloerd.
Een inbreuk op de vrijheid.
Het woord gesmoord. De ziel doorboord.
Een aanslag op de mensheid.
snik.
Waarom moet in godsnaam Grapperhaus met zwaailicht naar overleg?
Geen idee, interessant doen?
Vond ie leuk.
Omdat hij gewichtig wil doen.
Omdat de witte wijn anders warm wordt. Gezellig samen televisie kijken.
Persconferentie: Ze gaan dubbel zo hard vergaderen..
Ik ben wel heel nieuwsgierig wat er nu gebeurt in het hoofd van de hardcore complotgekkies. Wat voor bizarre scenario's die nu al aan het verzinnen zijn om dit volledig om te draaien naar een deep state pedo netwerk complot of iets dergelijks.
Ik denk dat het voor jou hoog tijd is om even een weekje uit te gaan slapen. Beetje nadenken over wat er allemaal door je hoofd spookt enzeau..
Het heeft er alle schijn van
dat Wilders, PVV, Baudet of FvD hier niet aan te linken zijn.
Eerder het tegendeel, zie het signalement van verdachte!
Gelukkig dus geen wekenlange hetzes, want licht getinte verdachte:
deugneuzen, wokies én de correcte media zijn al bezig de andere kant op te kijken.....
ps zijn er al klachten geweest over de uiterst discriminerende term mocro-mafia?
Vergis je niet. Het gaat hoe dan ook gelinkt worden aan Geert en extreem rechts.... daar zorgt de NPO wel voor.
@Blonde Nel | 06-07-21 | 22:39: Kijk eens hoe respectvol de reactie’s zijn , daar kan zuur- links nog een voorbeeld aan nemen : twitter.com/geertwilderspvv/status/14...
@Blonde Nel | 06-07-21 | 22:39:
Juist niet. Dit gaat na de vorige 'aanvallen op de vrije rechtsstaat' een toegevoegde wake-up call zijn. Zeg maar het woke-ism wat we écht nodig hebben.
@Blonde Nel | 06-07-21 | 22:39: humberto had bijna de link tussen dit en Hiddema of Wilders.. is net niet gelukt omdat Hiddema mondig was!.
Tegenwoordig moet je delta-maffia zeggen
Wanneer krijgt dit land een geheime dienst a la de Mossad die dit soort zwaar crimineel tuig gewoon “opruimt” gewoon *poef* weg, horen we niks meer van.
Vraag het Peter Aerts.
Kon Peter een beetje tekenen? Was hij grappig? Waarom dan toch?
't Gevolg van 30 jaar wegkijken en op zijn beloop laten van de drugs criminaliteit. Ik zit Sicario te kijken, we zijn al een flink end op weg.
..., maar Vizier op Links is heus ook heel gevaarlijk hoor met hun stickerts.
Is lichtgetint nog niet verschoten ?
Ferdje komt met sirenes aanjakkeren, terwijl Rutte zich een ongeluk zit te trappen op zijn fiets. Ook nog wind tegen.
Geschokt, dat zijn ze...
Dikkop doet gewichtig.
Jammer dat hij vaker op zijn persoonlijkheid is beoordeeld dan op zijn resultaten. Heeft me vaak verbaasd dat dat bij velen zwaarder woog
Tja, dat doet links Nederland vaker.
Dit verdiend niemand
Hij heeft in het verleden veel goeds gedaan. Maar de onzin die hij de afgelopen jaren heeft lopen raaskallen en het vele goedgepraat van paupers hebben de positieve punten een beetje weggeknaagd.
Verschrikkelijk voor de man en zijn familie!! Al het beste!
Even een kleine voorspelling:
Politiek: Geschikt en verbijsterd. Daar blijft het bij.
Journaille: aanslag op de rechtsstaat. Aanslag op het “”vrije”” woord
Deze week:
Op alle praatprogramma’s en MSM hoor je dit steeds terug
Over een maand:
Rommelt het nog wat maar: Glas plas was en verwelkomen we de eerste IS mannen. Onze jongens die gevochten hebben voor hun idealen.
Inderdaad, dit gaat niets veranderen.
Het zou mooi zijn als ze op de persconferentie nu eens eerlijk zouden zeggen niet langer geschokt te zijn. Eerst de advocaat van Nabil B. en nu dit. Een logisch gevolg van decennia aan slap beleid en kop in 't zand steken. Maar oplossingen voorstellen werkt klaarblijkelijk stigmatiserend en zeggen dat je minder van dit soort tuig in je land wil levert tegenwoordig een strafblad op. Nederland is ziek.
Alleen met een rigoreuze opruiming in Den Haag, Hilversum en enkele andere plekken in Nederland op de oud Franse manier kunnen wij weer beginnen na te denken over de toekomst voor Nederland voor Nederlanders.
Zolang men blijft ontkennen dat islam een gevaar is voor iedere samenleving, kunnen zelfs moslims die de pech hadden om in een islamitische familie geboren te worden zich slechts zeer zelden zonder negatieve consequenties
van die parasitaire doodscultus verwijderen.
Slachtoffer van de lichtgetinde groep die hij zo fanatiek verdedigde.
Niemand is veilig voor de Mocro-maffia.
Voor de toeslagenwet ook niet
Iemand neerschieten is niet zo moeilijk. Ook jij en ik kunnen dat. Fatsoenlijk gedrag is maar een dun laagje vernis En ook Mocro vee zijn niet bullet proof.
Mag jij het even voordoen sukkel.
Ja. Ietwat.
Ik hoorde liever hem dan jou eerlijk gezegd
Een uurtje
Ja, smakeloos
Highwoodman heeft een grote mond en een klein pikkie.
Begrijp me niet verkeerd. Ik gun het hem niet. Maar ik kan ook niet getreurd zijn. Daar mag je iets van vinden.
Matig.
Ga even deaud eencellige
Ben benieuwd wie een best-seller over deze misdaad gaat schrijven.
Holleeder als wraak voor de Heineken bestseller.
Schieten in Nederland is heel normaal geworden, het is de politiek overkomen, dus next. Als je een slecht rijmpje in elkaar knutselt word je al afgeschoten. Dit is Nederland, dit is Nederland!
Schieten in Nederland is heel normaal geworden
_______
Prikken ook.
Amsterdam, tja.
Ik heb een brief ontvangen dat ik op de Top 600 sta. Wat nu?
U krijgt binnen enkele weken/maanden (uiterlijk 6 maanden) vanuit de Top 600 een regisseur toegewezen. De regisseur kan u bijvoorbeeld helpen bij het vinden van een passende opleiding, een stage, een baan en/of onderdak.
bron: gemeente Amsterdam
Probeer er wat van te maken, knul.
Zou het kunnen dat hij een vest droeg want ik zie op het filmpje alleen bloed bij zijn hoofd.
De opdrachtgever van de moord heeft vast ook familie en kinderen, of neefjes of nichtjes.
Blijkbaar vindt deze het een prima idee om ook voor deze mensen een land te organiseren met afrekeningen, warlords, maffia, corruptie, criminaliteit en andere toch enigszins parasitaire activiteiten (want je steelt van wat andere mensen maken).
Vreemd.
Of psychopathisch.
In ieder geval "licht getint" volgens de plizi
Ach. Over 5 jaar: De moordenaar van Peter R de Vries, de musical. Over 10 jaar legt de moordenaar bij de Nationale Propaganda Omroep uit dat hij eigenlijk het slachtoffer is. En over 15 jaar heeft de moordenaar een eigen programma bij de Nationale Propaganda Omroep.
En zit hij in de 2e kamer voor D66
Moest 1 of andere mongool dit weer filmen?!
Vast een 'mogool', mongolen zijn niet zo.
Voor de likes op Instagram gaat men over lijken.
En nog verticaal ook.
Het signalement "licht getint" is een tijd uit de mode geweest.
Op de telegraaf een overzicht van hoe BN'ers ontzet reageren op de liquidatie. Weet niet welke media die figuren volgen maar ze komen op mij behoorlijk naïef over. Maar dat geldt ook voor een overgrote meerderheid van politici, media en OM.
Maar dan was de Vries ook naïef of te heldhaftig om te denken dat hij zomaar rustig over straat kon wandelen of niet dan ?
@Roze_bril_drager | 06-07-21 | 22:31: Hij voelde zich onaantastbaar maar gezien de eerdere bikkelharde en nietsontziende brutale liquidaties, ook op de advocaat en de broer van Nabil, kon je er min of meer op wachten. Geeft dat smerige gifverkopers tuig overigens niet het recht om het ook te doen.
@Gebakkenvis | 06-07-21 | 22:36:
Hij was niet bang maar dat komt ook een beetje naïef over, zou hij werkelijk niet snappen dat deze Marokkanen nietsontziend zijn ?
En dan zo over straat wandelen in een hartstikke drukke buurt, je moet je wel heel onaantastbaar voelen.
Dat dit gebeurt is bijna vanzelfsprekend, we zijn te soft in narcostaat Nederland.
@Roze_bril_drager | 06-07-21 | 22:41: Je zou in Nederland toch niet bang moeten wezen om door je bakkes geschoten te worden? We zijn toch geen bananenrepubliek? Of naja, daar lijkt het behoorlijk op.
Mooie gelegenheid voor het linkse college van Amsterdam om z'n prioriteitenlijst eens bij te werken. Momenteel staat de autohaat op nummer-1 en de mocro-maffia op nummer-10. Wordt tijd om dat eens om te draaien...
Politiewoordvoerdertje die 2x prime time op Nieuwsuur verschijnt en geen FUK zegt. Echt alle info komt buiten de politie om.
Woordvoerdertje zal net als bij opsporing verzocht pas na 6-12 maanden op tv komen met specifieke kenmerken.
Ach, wordt de drang naar details niet genoeg gevoed? Arm schaap.
Dat komt omdat de politie alleen bevestigde informatie (en waarschijnlijk niet alles ivm het onderzoek) naar buiten brengt. En de rest alleen geïnteresseerd in het “eerste zijn”, waar of niet waar.
@beldewouten | 06-07-21 | 22:33: De details die iedereen al weet maar die niet verteld mogen worden want dat zou mensen een slecht beeld kunnen geven over lichtgetintiërs? Ik denk dat ik recht heb op niet gefilterd nieuws. Jij hebt dat waarschijnlijk liever anders, best wel eng mannetje ben je dan, of meer een dom schaap.
@Sessine | 06-07-21 | 22:40: Het is allemaal een groot complot...
Waarom ben ik niet verbaasd?
Echt krankzinnig dit.
Pffff
engerd!
Pas nou maar op, je hebt vanavond al een gele kaart gescoord.
Hoeveel doden kost een kilo cocaïne van plant tot gebruiker?
Kun je die lijn wel trekken?
@R. Skickr | 06-07-21 | 22:28: ghe
@R. Skickr | 06-07-21 | 22:28:
"Kun je die lijn wel trekken"
Daar halen we onze neus toch niet voor op.
@kloopindeslootjijook | 06-07-21 | 22:33:
Gokje, Holleeder wel
En dat heeft hiermee te maken?
Beiden zijn klote en onnodig?
Een advocaat, een journalist. Wat is de volgende stap? Een rechter?
Het lijkt hier wel Mexico.
Kun je op wachten. Er zal ook nog wel wat familie bedreigd worden.
Nederland is ook een narcostaat en een bananenrepubliek.
Onze linkse Rechters en OM worden niet geliquideerd. Die hebben ze juist nodig om gevangenisstraffen kort te houden.
Bedank de drugsgebruikers maar ervoor.
Zolang er een illegale drugs afzetmarkt is worden vaders, moeders en kinderen vermoord ook al zijn ze onschuldig (vergismoorden) of schuldig aan handel in drugs.
youtu.be/omtjhWekniQ .
Bedank de beleidsmakers maar die het illegal willen houden.
En als er iemand wordt doodgereden bedanken we alle alcoholisten!
@Zeebonkus | 06-07-21 | 22:26: Dan heb je het liedje niet begrepen.
Eens. Snuif je coke dan snuif je misdaad.
@R. Skickr | 06-07-21 | 22:27: whataboutisme.
@steekmug | 06-07-21 | 22:28: volgens mij heb jij het liedje juist niet begrepen, want het gaat over de chemo van zijn pa.
Hij die zonder enige verslaving is werpe de eerste steen. Vind wel dat dit soort kei maar dan ook kei hard aangepakt mag worden. krijgen nu al import mexicaanse drugskartels omdat het hier een slappe hap is met straffen.
@Sessine | 06-07-21 | 22:32:
Ik rook niet, drink niet en gok niet. Lekker eten en veel neuken doe ik wel.
@lekgoot | 06-07-21 | 22:30:Zelfs bij de RTL tv persoonlijkheden word coke gebruikt, misschien dat ze nu wakker worden.
Net als de yogasnuivers.
@steekmug | 06-07-21 | 22:31:Geen idee wat je zegt. En zijn het nou aha drugsgebruikers alleen die van illegale drugs. What about that!
@Zeebonkus | 06-07-21 | 22:26: Nee dank de beleidsmakers die niet handhaven, en de gebruikers niet aanpakken. Zolang op festivals e.d. massaal ongestraft xtc e.t.c. gebruikt kan worden zal er altijd een markt blijven.
@Quantum Suicide | 06-07-21 | 22:32: Dit lied gaat niet over iemand die sterft aan kanker. Leadzanger Richard Ashcroft schreef het nummer begin 1995. Hij noemde het destijds kort in een interview, in verband met zijn drugsgebruik: "Er is een nieuw nummer dat ik zojuist heb geschreven [...] It goes 'the drugs don 'het werkt niet, ze maken me alleen maar erger, en ik weet dat ik je gezicht weer zal zien'. Zo voel ik me op dit moment. Ze maken me erger, man. Maar ik neem ze nog steeds. Uit verveling en frustratie wend je je tot iets anders om te ontsnappen."
@elco485 | 06-07-21 | 22:37: Als je zo kijkt dan nemen we als land, de meerderheid dit ogenschijnlijk op de koop toe.
@R. Skickr | 06-07-21 | 22:36: ik zie familie Heineken nog niet de vuurwapens oppakken tegen de familie Swinkels en de culinaire journalisten die zeggen dat Brand bier het lekkerst van allemaal smaakt in het hoofd schieten.
Als de Vries inderdaad een kogel in zijn hoofd heeft gekregen dan is het eigenlijk wel zeker dat ie nooit meer de oude zal worden. Die 'lichtgetinte' gangster wist wat ie deed.
5 kogels en hij wist wat hij deed?
@Sessine | 06-07-21 | 22:33: Wellicht had ie gewoon een hoge lag?
Zijn ze niet meer gewend nu iedereen breedband heeft...
Triest. Ik hoop dat hij het overleeft en er redelijk doorheen komt.
ah de -naam die je niet mag noemen- mafia heeft toegeslagen.
Laten we het hopen dat Peter het overleefd, maar ben er bang voor.
Dat ie het overleeft?
Van dat ras, bedoel je.
@T. Rammel(l)an(d)t | 06-07-21 | 22:26: ha ha
-Voldemort- maffia? nog nooit van gehoord...
Ah BNers pakken hun kans op extra likes en kudos door een foto van henzelf met Petur te posten. Goed voor de 'grams.
Zo'n zelfde auto wordt aangehouden op een andere locatie, dus misschien hebben ze hem toch nog niet? twitter.com/ruudvdmeijden/status/1412...
Nederlandse misdaadverslaggever waarschijnlijk vermoord.
Nederlandse oppositieleider al tientallen jaren ondergedoken.
Nederlandse advocaat van kroongetuige vermoord.
Nederlandse cineast met kritiek op islam vermoord.
Nederlandse politicus met kritiek op islam vermoord.
Nederlandse praktijken.
Het nieuwe normaal toch?
Ik zie geen patroon, allemaal incidenten. Toch?
Zo is het. Deze week weer 700 erbij!!
@D.Bader | 06-07-21 | 22:30: zag op nieuws dat wit Rusland asielzoeker ophaalt uit Turkije en ze dan aan de westerse grenzen dropt
Lijkt me landelijk probleempje.
Dit gaat m.i ook niet meer goedkomen. De slag met de harde criminaliteit hebben we allang verloren.Alleen weten we het nog niet.
Of beter gezegd... we willen het niet weten.
'Een aanval op de rechtsstaat'. Maar door wie dan?
Het had waarschijnlijk niet veel uitgemaakt waar de Vries zou rondwandelen.
@Boeser_Onkel | 06-07-21 | 22:30: Als dit een aanval is op de rechtstaat, hoe classificeren ze die wetgevende inmenging in de juridische macht bij het proces van Wilders wel niet?
Komt Taghi nu eindelijk is op M waar hij mag spreken over zijn moeilijke jeugt, het pesten op school en een verklaring mag afleggen waarom hij peter wel moest laten vermoorden omdat het niet anders kon? Ook nog is 10 minuten waarom het niet zijn schuld was. Afgesloten wordt dan met een vrolijke " helder" van Margriet van der Linden.
Dat.
Hij zal alvast 200 euro overmaken naar een stichting voor slachtoffers van schietincidenten.
Zou Irma er straks ook zijn met de persconferentie? Gewoon met hetzelfde corona decor erachter en die tafeltjes?
Signalement Petje en Camouflage jas, huidskleur totaal onbekend omdat we niet wakker mogen worden.
Laat ze het ook maar uitzoeken dan, voetbal !
Foute bingo, vriend. Licht getint was de term.
Licht getint.
Volgens mij zeggen ze overal lichtgetint. Dus wel degelijk een huidskleur .
Tasje om de nek
Was even RTL4 aan het kijken en daar dus geen sprake van lichtgetintier door de woordvoerster van de Amsterdamse politie. Altijd dat verhullen en verzwijgen.
@Schepvogel | 06-07-21 | 22:24: bij bnr hebben ze al tig keer de signalementen doorgegeven maar het woord 'lichtgetint' is niet gevallen.
Het kabinet zal wel weer "geschokt" zijn, wat dat ook mag betekenen.
En ze zullen wel weer zeggen dat Nederland haar onschuld verloren heeft. Ik kots van die zin.
@IslamPislam | 06-07-21 | 22:30:
We zijn vaker onze onschuld verloren dan een temeier in een havenstad.
Kom eens met een duidelijk signalement, er hangen gvd zo veel camera's. Alles voor de privacy
Die stonden vast toevallig uit.....
@T. Rammel(l)an(d)t | 06-07-21 | 22:23: da's Amsterdams. Dan staan ze op de Deugstand.
Mijn 2 centen: De politie heeft de laatste tijd veel successen geboekt tegen de Mocromaffia. Bij dit antwoord van de Mocromaffia is een gemakkelijk terreurdoel uitgezocht.
De beelden mogen niet gezien worden omdat mensen dan gaan roepen om hardere heelmeesters terwijl het nu zo snel mogelijk om ‘de toon’ moet gaan. Begrijp dat nu. Harde arrestaties van verdachten met een overdosis moeten in slow-mo moeten worden afgespeeld, Syrische aangespoelde jongetjes op de voorpagina, maar een beeld van een Nederlandse journalist die geliquideerd wordt door een lichtgetintiër: nee, dat mag niet! Want het narratief.
Hear hear. Precies mijn gedachten
Lopende uit een opnamestudio neergeschoten worden. Bekende situatie met Pim. Sterkte voor Peter en/of familie.
Sneu voor familie en vrienden, maar wel een flink risico van het vak. Hij wist welk leven hij koos en welke risico’s daar aan vast zaten. Zijn leven was hem minder lief dan rechtvaardigheid, waarvoor hulde.
Sneu is in deze wel het eufemisme van de eeuw.
Op de NPO radio werd alweer gezegd dat het on-Nederlands is. Onder wat voor steen heb je dan gelegen? Sterkte voor de nabestaanden.
Ze mogen wel oppassen bij de NPO met dat soort suggestieve opmerkingen.
@kloopindeslootjijook | 06-07-21 | 22:21: Inderdaad. Mensen zouden er wat bij kunnen denken.
Zijn dan ook Marokkanen. is een on-Nederlandse cultuurtje. Dus een beetje gelijk hebben ze wel.
Ze zouden toch zeker niet bedoelen dat het een beetje Marokkaans lijkt? Nee toch?
Triest natuurlijk, pesthekel aan die lul, maar ook een lul met een mening mag een mening hebben.
Nu gaat 'de driehoek' in spoedoverleg, zetten we zwaarbewapendos bij het ziekenhuis en rijdt Grapperwous met een zwaailicht op zijn dak.
Is dat niet een beetje laat? Iets met mosterd en maaltijd?
Had die driehoek en die minister wellicht iets eerder na moeten denken over misdadige elementen die ze lekker buiten laten spelen?
www.politiebond.nl/actueel/nieuws-and...
"met de komst van de Nationale Politie in 2013 ook een bezuiniging op de operationele sterkte in gang werd gezet van ongeveer 3.000 agenten en rechercheurs. In 2017 besloot het huidige kabinet deze bezuiniging voor een derde terug te draaien, wat naar buiten toe triomfantelijk werd aangekondigd als ‘1.100 operationele fte’s erbij’. Maar feitelijk betekende het dus 1.1000 minder agenten en rechercheurs weg dan aangekondigd."
Demissionair premier Mark Rutte en justitieminister Ferd Grapperhaus praten vanavond met de Nationaal Coördinator Terrorismebestrijding en Veiligheid over de aanslag op misdaadverslaggever Peter R. de Vries.
Wat zijn het toch een geweldige doortastende kerels he. Ze grijpen ook iedere kans aan om zich te profileren. Rotvolk
Doventolk Irma is al aan het googlen wat het dovengebaar voor schot door het hoofd is.
Terrorisme?
@BrutusBosch | 06-07-21 | 22:20:
Terrorisme is hier niet het geval want het ging niet over een verwarde man.
Waar blijven die beelden van de dader/verdachte nou? Ik neem aan dat die straat vol camera's hangt. Simultaan opvragen, simultaan bekijken, een eventueel relevante deel er uit knippen, onderling vergelijken en aan elkaar plakken en het net op met die tronie. Dat hoeft toch geen uren te duren of onderschat ik dat nou compleet?
probeer een ander medium... daar circuleert voldoende.
Stonden net allemaal uit. En bloedsuiker laag. Zoiets waarschijnlijk.
Camera's stonden uit. Gebeurd wel vaker in Amsterdam.
Wellicht in mei 2022 bij Opsporing Verzocht.
Ik denk dat het voor veel mensen buiten het criminele circuit het beste zou zijn als taghi in de douche over een stuk zeep zou uitglijden en verkeerd terecht zou komen.
Advocaat dood
Broer van advocaat dood
Peter had kennelijk bescherming omdat hij door taghi bedreigd werd en op een dodenlijst stond
Zou die bescherming er bij zijn geweest, vanavond?
Kunnen ze die Taghi ook niet verzelfmoorden?
Ok, we kunnen de "geschoktheid"-bingo weer spelen met die BN-ers/politici:
geschokt, wat erg, aanslag op de rechtstaat, onderste steen boven, sterkte voor de nabestaanden, aanslag op de vrijheid, dit moet stoppen, wat is er aan de met NL... vul maar aan
Exact dit..
Klopt.Deze aanslag is misselijkmakend maar de reactie van al die zg BNérs en andere cliche's nog triester.Alsof hun mening er iets toe doet.
Dit is gewoon Nederland anno 2021 en de komende jaren...
Peter was een intens gehate man hier. Maar blijkbaar weet men pas wat ie mist, als ie er niet meer is. Zou mooi zijn als mensen dat zich iets eerder zouden beseffen.
Lijkt me eerder een situatie welke voor iedereen een verlies is. Jounalisten en advocaten die niet veilig hun werk kunnen doen is een slechte zaak. Wie het is, dat is irrelevant.
Het is meer denk ik dat de "Geenstijl" cultuur van de verbale reacties is en niet een Volkertje pleegt op iemand die ons tegenstaat. Samen met de Wilders uitspraak en nu de bevestiging dat hij gelijk heeft zou wel voor wat euforie kunnen zorgen.
Nee. Missen doe ik hem niet. Maar ik ben wel tegen het vermoorden van mensen die je niet aanstaan. Dat is zo'n intens links trekje, dat mensen dood gewenst worden en dat dat nog gemeend is ook.
Ik vind het een lul de behanger eerste klas. Maar hij mag zeggen wat hij wil (vrijheid van meningsuiting) en doodschieten doe je gewoon niet. Punt. Dat doen ze in de verschillende zandbakken in de wereld. Niet als er beschaving is.
Het is "beseffen", niet "zich beseffen".
"Mensen beseffen" iets, of
"mensen realiseren ZICH iets".
Je zegt het woord 'gehate' maar ik denk niet dat je bedoelt wat het echt betekend.
Dat gaat dus ook het frame bij de NPO worden. De “rechtse sites” mochten hem niet. Niks over de licht getinten.
@TheEgg | 06-07-21 | 22:27: Eensch.
Onzin, je mag/mocht 'm of niet. Haten moet iedereen maar zelf weten, dat gaat mij nog iets te ver. Kromzwaardbaarden die erop los moorden , die haat je. Peter was gewoon vervelend, meer niet eigenlijk.
Dader is bekende van dePolitie of weten ze het niet
Ik zet een goede fles wijn in dat het een bekende van de politie is en 'de maatschappij' zich afvraagt waarom deze rampdebiel niet opgesloten zat.
Sterkte aan de nabestaande van de familie de Vries
Nee hoor, ze sturen hier 18 jarige onderknuppels op af. Als ze gearresteerd worden zeggen ze niks en weten ze vaak ook niks. De opdrachtgevers blijven uit beeld.
Zou het? Voor dit soort klusjes vliegen ze vaak volk van buiten in, of ze geven de klus aan een kleintje in de organisatie die zich daarmee kan bewijzen. Een soort stageplek, zeg maar.
@Bigi Bana Boy | 06-07-21 | 22:21: Dit. Ze laten dit soort klusjes opknappen door snotjochies die een relatief lage straf kunnen verwachten en waarschijnlijk nog een LVB- probleem hebben ook nog.
Onnatuurlijke houding, volledig out. Reanimatie op straat. Minstens één kogel in het hoofd. Geen kans.
Peter R.I.P. de Vries.
Wat was er links aan die actie met Joram dan? Dat was trouwens bij een commerciële zender. Niet echt links dus.
De eerlijkheid gebied me te zeggen dat ik dat ook zo voel.
De aanslag op Pim deed meer met me.
Wat was er links aan die actie met Joram vd S. dan? Dat was trouwens bij een commerciële zender. Niet echt links dus.
@kloopindeslootjijook | 06-07-21 | 22:18: Wat heeft dat er nou mee te maken? Met je Joram. In politieke zin was Peter een deugneus. Of niet soms?
Ik herinner me nog dat Peter vond dat de slachtoffers van Charlie Hebdo het ook wel een beetje aan zichzelf hadden te danken.
Verschrikkelijk naar en verbijsterend nieuws. Ik hoop dat hij het haalt, dat is het belangrijkste op dit moment en dat de daders serieus gestraft zullen worden.
Maar misschien overleeft hij het wel, geneest voor 100%, ziet het licht en sluit hij zich aan bij de PVV.
Zijn toch vaak wel de meest onzekere en hersenloze types die even moeten melden dat het hun niets doet en ze een hekel hebben aan Peter. Omdat Peter een andere mening heeft dan hunnie.
Mag toch iedereen zelf weten?
Sterkte Peter, sterkte vrienden en familie.
Wel apart dat er zoveel ophef is over de beelden.
De fotograaf die beelden van Pim maakte werd gelauwerd en nu jankt men massaal dat er geen beelden getoond mogen worden. En dat terwijl Peter altijd heel graag in beeld was en anderen volop in beeld bracht. Laat hem gaan zoals hij geleefd heeft zou ik zeggen, stelletje snowflakes..
Ja want toen hadden we al Twitter en al die andere social media crap. NADENKEN.
@DexterGordon | 06-07-21 | 22:13: Dood kindje Aylan in het water? Werd ook gewoon getoond, want "voor de goede zaak" -> hypocriet tot en met.
@DexterGordon | 06-07-21 | 22:13: Toen deelde men kranten, wijsneus. En wat dan nog dat men het deelt via social media. Maar ja de content-nazi uithangen is natuurlijk op een avond als nu een uitstekend moment, nietwaar?
@DexterGordon | 06-07-21 | 22:13:
Twitter heette toen nog gewoon DE KRANT, sufkut. Duurde een dagje langer maar toen lag Professor Pim dan ook wel in iedere supermarkt en kiosk van gansch nederland. Twitter kan je tenminste nog gewoon niet hebben, naar de suup of de peukenboer is redelijk onvermijdelijk.
Komt wel dichtbij.
Die Bredase straat is bij mij om de hoek. Best dichtbij inderdaad.
Ik vind het wel betekenend dat na dit nieuws je op alle msm zonder problemen kon binnenkomen maar GS er uit lag. Vermoedelijk wilde heel Nederland de enigste nieuwsbron die nog een beetje te vertrouwen is lezen. Bij alle anderen msm worden ze met een kluitje in het riet, voorgelogen of er worden dingen verzwegen. Wordt dus tijd dat GS een grotere Server krijgt.
Ik zat hetzelfde te denken, want ook ik ging na het initiële bericht ergens anders direct naar GS, dé plek voor nieuws eigenlijk.
Doneer je even voor die grotere server?
De eerste keer dat ik het bericht op Trouw las, stond er aan het einde een tekst waarin Trouw zichzelf op de borst klopte voor hun uitstekende journalistieke speurwerk, zoals in de toeslagenaffaire. Later heb ik die tekst niet meer gezien.
Wat ik niet begrijp zijn die zwaarbewapende agenten bij een Amsterdams ziekenhuis. Als je de beelden ziet van nét na de aanslag, dan is het toch onmogelijk dat Peter nog onder ons is?!
doen ze misschien om verwarring te stichten bij de dader(s)/opdrachtgever?
@onemorepint | 06-07-21 | 22:13: dacht ik ook al.
Amsterdam bloemenstad van Groenlinks en Femke, maar ook van de straatliquidaties en ondermijning
Komt wel dichtbij.
Zijn kansen op het bondscoachschap zijn nu ook wel verkeken.
Hij heeft nu voor eeuwig een alibi.
RIP
Afrekening, voorbeeld.
Toch vreemd.
Wat voor soort bedreiging zou hij dan nog kunnen zijn.
Hij wordt een dagje ouder ook.
Dit wekt alleen maar argwaan en onderzoekdrift op.
Wraak
Hij is vervelend voor sommige figuren. Loopt in de weg.
Hij stond ook Nabil B. bij. Misschien geen bedreiging, maar de boodschap is duidelijk. Wegblijven bij de kroongetuige, of je gaat eraan.
Volgens onbevestigde geruchten zou Halsema het onacceptabel hebben genoemd.
Oei. Dat is harde taal.
Als je het onacceptabel vindt, gaan de kogels dan weer vanzelf terug in het pistool en is het slachtoffer dan weer helemaal in orde?
niet verachtelijk ?
Laatste steen? Iemand?
Dat zal ze leren
Onacceptabel dat men lichtgetint durfde te noemen?
@kloopindeslootjijook | 06-07-21 | 22:11:
Ja, net als in Tenet
Peter was een lul, maar ook journalist, en van journalisten blijf je af, journalistiek is officieel dood in dit land.
Journalistiek is al lang overleden, het zijn allemaal bloggers, propagandisten en PR medewerkers. Betekent niet dat ze door nieuwe medelanders zomaar overhoop geschoten mogen worden.
Van een lul blijf je ook af. Oh wacht...
Ach in dit kader moet ik het nog maar zien of het te maken heeft met zijn journalistieke werk. Hij was de laatste tijd ook regelmatig in het nieuws als vertrouwenspersoon van de kroongetuige tegen Ridouan T. Mijn voorgevoel zegt dat de moord eerder te maken heeft met dat werk dan zijn journalistieke werk. En getuige de opgevoerde beveiliging bij de advocaat van Nabil B. In Breda denkt de politie dat ook. Misschien wat overdreven dramatisch om op basis van dit voorval journalistiek dood te verklaren.
De Amsterdamse driehoek van burgemeester, politie en justitie geven vanavond om 23:00 uur een persconferentie naar aanleiding van de aanslag op Peter R. de Vries. De persconferentie wordt live uitgezonden op AT5.
Tijd voor de bingo kaart.
Komt Grapjeshaus nu serieus met grote spoed naar Justitie om de legendarische woorden "Dit mag nooit meer gebeuren in Nederland" uit te spreken? Om daarna over te gaan tot de orde van de dag? Er veranderd toch helemaal niks. Niet met en niet zonder Grapjeshaus
Als ie bij élke liquidatie met sirenes naar justitie moet rijden, dan gaat ie het nog druk krijgen.
Maarja, dit is natuurlijk net even wat belangrijker.
Met niemand niet in bestuurlijk Nederland. Pathetische deugdrang, structureel wegkijken en opportunistisch bagatelliseren is nu eenmaal een stuk makkelijker en risicomijdend gedrag kost veel minder energie.
Grapjehuis moet natuurlijk wel in de komende uren ook nog overleg plegen met andere driehoeken, betreffende het repatriëren van terroristenbruiden en hun addergebroed, de man moet ook nog de nieuwe pandemiemaatregelen implementeren. Ik heb het met hem te doen...
Toen ik het las, dacht ik meteen: En Kaag komt zeker met het vliegtuig.
Klassenjustitie heet dat.
Dit is alleen bedoeld voor bekende Nederlanders
Toch is e4 weinig verschil tussen die Mocro maffia en IS figuren. Met extreem veel geweld angst asn jagen zodat iedereen bij ze uit de buur5 blijft en niks tegen hun durft te doen. Dat met behulp van linkse politici die ze verheerlijken en beschermen, want ze zijn zielig of zo iets. Vraag me af wanneer taghi via een live verbinding bij college tours komt. . Enige verschil is da5 De één het doet voor het geld (e dus naar de hoeren kan) , de andere het doet voor de vrouwelijke Yezidi slaven. En de maagden in het hiernamaals. Vandaar ook dat e4 eerdaags een epidemie van aanslagen komt door ex mocro maffia figuren die door één “Big Bang”. Al hun zonden vergeven worden en ook de maagden in het hiernamaals krijgen.
Komt ook omdat ze zelf niet weten waar hun geloof eindigt en hun cultuur begint. Het is onlosmakelijk verweven. En niet iets Westers.
Circa twee jaar geleden verscheen een meer dan 70 pagina's tellend rapport over de criminaliteit en onderwereld in 020. Ik heb het gelezen. Ronduit bizar. Er is dus weinig tot niets gedaan om te voorkomen dat de onderwereld de bovenwereld overvleugelt, en na het rapport is dat op dezelfde voet voortgegaan. Wellicht iets met etnisch profileren of zo. Degene die denkt dat de straten van 020 veilig zijn met een stadsbestuur als nu, vergeet het maar.
Ik denk niet dat er hier iemand is die dat denkt.
Zelf Amsterdammer maar snap echt niet waarom Eberhard zo werd opgehemeld.
@DexterGordon | 06-07-21 | 22:17: Ik woon zelf ook in 020. Ik zie dingen mijn ogen passeren waarvan ik me afvraag: ben ik de enige die dit verdacht vind, want het gaat maar door. De jongste getinte broekies in de meest krankzinnig dure auto's scheuren ongehinderd door de stad, elke dag weer. Zeker allemaal de staatsloterij gewonnen of zo. Ik zal maar eens gaan wegkijken, dan hoor ik er ook bij.
@DexterGordon | 06-07-21 | 22:17:
Oh, heel simpel. Omdat ie dood ging en op het oog wel een leuke vent leek. Wat dacht u hoeveel peterpr0n we nu over ons heen gaan krijgen dan? Leg de zakjes maar vast klaar, er gaat geen ontkomen aan zijn.
Alle politici die in Nederland de rechtsstaat hebben opgeblazen samen met de D66-rechters zullen vandaag en misschien nog de paar komende dagen "geschokt" zijn om daarna weer fris en vrolijk met hun desastreuze werk door te gaan. Men begint langzaam te oogsten wat men gezaaid heeft. Hopen ziet men dat eens een keer in dan geeft dat dit soort waanzin nog enige betekenis.
Net zo'n groot aandeel als pillen en poeder gebruikers en Amsterdamse yogasnuivers.
De telegraaf kopt nog steeds meerdere verdachten. Wat is dan hun signalement behalve die ene met camouflage shirt en zwarte pet?
Dat zal je over 6 maanden horen bij opsporing verzocht extra uitzending.
Ik ben geen fan van peter, maar dit had van mij echt niet gehoeven.
Als hij het goed doet houdt hij van elke zaak zeer minitieus een dossier bij, zodat al snel duidelijk wordt in welke hoek wij de dader moeten zoeken (of wie de hitman heeft ingehuurd).
Waar ik helemaal klaar mee ben zijn die jankende huisvrouwen op Twitter die iedereen luidkeels denken te moeten vertellen dat je de beelden niet mag delen, in verband met familie en zo. Ik denk dat die familie echt wel wat anders aan hun hoofd hebben dan een beetje op Twitter te gaan lope F5-en.
Dit is nieuws. En zeker in een democratie moet de realiteit keihard onder ogen worden gezien: Nederland, waar bepaalde criminele stammen hun tegenstanders meedogenloos uit de weg ruimen - en we nog met woke politici te doen hebben die denken dat etnisch profileren dit lands grootste probleem is.
Eens. Wegkijken is makkelijk als je iets niet hebt gezien. Confronteren is wat men moet doen. Hoe gruwelijk criminaliteit is, maar ook bv beelden van IS gruwelijkheden waar IS bruiden vanaf wisten en nu terug willen komen
Beetje dit idee.
m.youtube.com/watch?v=jCC_ylSW0nw
Eens, maar close up beelden van een (stervende) Peter (laat ik dat dan ook maar realistisch en vooruitlopend zeggen) zonder je poten op wat voor manier dan ook uit te steken of de omgeving afspeuren naar een dader gaat mij nog veel en veel te ver. Ook hier een gepaste afstand houden
@Mark van Leeuwen | 06-07-21 | 22:26:
Als er nou één beroepsgroep is die met draaiende camera's het liefst het bloed tegen de lens heeft spetteren is dat wel die waar Peterr ook toe behoorde. Niet zeiken, nieuws is nieuws, dooien zijn dooien, zo ziet dat eruit. Wil je het niet zien, klik dan niet. Simpel ende klaar.
De zogenaamde “toon van het debat”. Dat is DE manier van vooral linksachtigen om het vooral niet te hebben over de feiten.
Ik kan mij wel voorstellen hoor dat die beelden niet fijn zijn, maar om daar verontwaardigd over te doen, terwijl het vrijwel zeker is dat de Vries is neergeschoten vanwege berichtgeving over onderwereld wat hen niet welgevallig is.
Dat is pas ziek.
Er is een onderwereld die de bovenwereld steeds meer de baas is, dat is erg.
Nu betreft het een BNer en journalist, we hebben ook een advocaat gehad, maar daarnaast onbekenden zoals een broer van een getuigen en het ergste zijn nog die vergismoorden. Slachtoffers van een falend rechtssysteem dat keiharde criminelen vooral als slachtoffer ziet van het “rechtse klimaat in dit land”, zoals Sophie Hildebrand en twee actrices gisteren wisten te melden over de ook keiharde misdadigster en oorlogsmisdadiger Laura H.
@General Dripple | 06-07-21 | 22:17:
Die is goed! Dank.
@Mark van Leeuwen | 06-07-21 | 22:26: jaja… die close up beelden laten we dan zeker over aan goedgekeurde fotografen die Peter een beetje fotogeniek neerleggen.
Dat iedereen elke scheet staat te filmen is een probleem in zich zelf. Maar als de beelden er zijn kunnen ze gewoon gedeeld worden. We hebben hier niet met een incident te doen.
Bij RTL spreekt men inmiddels in verleden tijd over Peter.
Ik hoop dat we ook snel in verleden tijd kunnen spreken over de dader…
Het zal toch geen reaguurder geweest zijn die hem beu was...
Ik weet niet of er veel licht getinte reaguurders zijn.
Reaguurders hebben misschien een grote bek, maar ik heb nog wel het idee dat men alhier nog enig gevoel voor beschaving en samenleving heeft, ongeacht hoe oneens we het hier ook met elkaar zijn.
Zo lang de dader niet gepakt wordt. Dan geef ik het een dag en dan wordt dat het Frame van de NPO en de mediahuis en persgroep kranten. Voor de helft was het al teveel om het licht getint van de burgernet melding over te nemen,
Als je weet dat je een doelwit van de onderwereld bent is het wel erg naïef om gewoon over straat te gaan lopen. Misschien voelde hij zich onaantastbaar, dat past ook wel bij zijn persoonlijkheid.
Idioot.
Droeftoeter
Das dan even heel persoonlijk denk ik.
Dwaas.
Tering. Dan ben je wel een droeftoeter hoor. Erg benieuwd aan uw bijdrage in deze samenleving.
Walgelijk mannetje ben je. Je kunt iemand wel niet mogen, maar dit plempen is ronduit belachelijk
Gast, je mag het vinden, maar een tikkie compassie is toch wel wat netter.
Je bent ziek in je hoofd.
Malloot
Denk dat we zo van jou verlost zijn eerlijk gezegd.
Ben je wel helemaal goed?
Doe ff normaal man sukkel.
Misschien wel de man die ik het meest haat in Nederland, maar dit soort dingen zeg je niet. Dan ben je gewoon ziek in je hoofd. Niemand verdient het om doodgeschoten te worden.
Nou, ik heb vernomen dat er een ding is waar u de zender mee kan wisselen van de TV.
Zoek hulp, stuk verdriet!
Ziek
een -weggejorist en opgerot-
U bent af.
Los van wat je vandaar de figuur de Vries mocht vinden (en zat om je aan te storen): dit gun je dus niemand. Met je laatste zin in je reaguursel etaleert je best wel als een soort droefkneus. Wrong time, wrong place, wrong comment.
*zwaait*
Walgelijk
Joris..1..2..3...!
Je bent een rotzak.
@jemagookniksmeer | 06-07-21 | 22:07: Binnenlands rechts?
Even alle reaguursels samenvatten in 1 woord; “Maarrrr”
Waar lees jij dat toch?
Misschien had preventief fouilleren..... acht dat is zo anti A.dam
Dat mag niet van Halsema, das profiling he .. ho ho
@Robot12A | 06-07-21 | 22:07: De politie krijgt de bevoegdheid om passanten staande te houden en te fouilleren in Bijlmer-Centrum, de Burgwallen Nieuwe-Zijde, Geuzenveld, de Dapperbuurt en de Waterlandpleinbuurt in Noord. Dat staat in een brief van burgemeester Halsema aan de gemeenteraad.
Daar voorkomt je geen liquidaties mee. Alleen de gelegenheids rover mocro’s laten dan misschien meer hun pistool thuis. Dus er was dan een kans dat Bas van wijk misschien nog geleefd had omdat die gek zijn pistool misschien thuis gelaten had.
Zo op het eerste gezicht werd hij niet gevolgd na het zien van die security cam. Althans geen gastje met camouflage kleding en zwart petje. Moet hem dus verder in de straat hebben opgewacht.
Natuurlijk mag dit gedeeld worden, dat gebeurde ook met Fortuin, etc. En daarnaast hij was altijd graag in beeld, dus hij gaat zoals hij geleefd heeft.
RIP
Signalement bij de NOS: een persoon met groene jas en zwarte pet.
Politie kan het nog wel eens druk krijgen.
Geen lichtgetinte man? Hebben ze dat deel weggehaald?
NOS vermeldt lichtgetintiër wel.
@Keutels | 06-07-21 | 22:06: ja ook bij superdeugers Nu. Zo lekker makkelijk zoeken/uitkijken ook als je dat weglaat.
Nee, meerdere keren aangegeven door de NOS dat het om een licht getinte man ging
@chemtrails | 06-07-21 | 22:09:
In de rust van de voetbal niet, kijk maar terug
De tweet van de laatste update is gejorist.
Dus geen moment waarop Peter de studio verlaat.
En weer heeft Geert gelijk..........
En er zal niks veranderen. Ook als het Geert zou betreffen.
Ligt ons bestuur collectief in coma of zo?
Op dezelfde dag dat Geert Wilders veroordeeld blijft door de waarheid te vertellen,,,,bizar
Mag ik even OT?
Ik krijg continue foutmeldingen. Ligt dat aan mij?
Nee
Dat gebeurt altijd bij ophefs. Dan wordt het een drukte van jewelste.
@Reaguurdeskundige | 06-07-21 | 22:06:
Van een deskundige moet het wel waar zijn, Adel lult meestal maar wat. Om toch een enigszins vrolike noot aan dit drama te geven...
1,2,3 en weg, idioot
Try yoga.
Bent u wel eens gediagnostiseerd met psychopathie?
Het doet je kennelijk genoeg om er iets over te zeggen. Anders had je je mond wel gehouden.
Dat je hem een klootzak vindt mag maar dat het je niks doet is wel gevaarlijk.
@Uw Verzekeringsadvis | 06-07-21 | 22:04:
Denk dat De Vries er zelf geen traan om zou laten als mensen dit over hem zeiden.
Klopt, vond ik ook, maar mij doet het wel wat. Wat je ook van hem vindt, hij heeft veel mensen geholpen en is een luis in de pels van criminelen. Dat het jou niets doet zegt echter meer iets over jou zelf.
Stoer man dat je dat even komt melden. Bikkel!
Och arme, wat is jou in het leven overkomen dat je zo harteloos reageert... dit wens je je ergste vijand niet.
@Uw Verzekeringsadvis | 06-07-21 | 22:04:
De mening van anderen te pijnlijk voor je?
Mijn beste, geef je mening over wat je van dit drama vindt, maar laat je persoonlijke mening voor wat betreft P. r. de Vries erbuiten. Voegt in zijn geheel niets toe, anders dan dat u een klootzak bent.
Voor een land is het funest als journalisten gedoodvermoord worden. Net als advocaten, rechters, politici, OvJ’s, politiemensen. Het is het begin van het einde.
Alle politici en ook Halsema geschokt. Het bekende riedeltje terwijl zij ons in deze situatie hebben laten wegzakken....
Spoedoverleg van de driehoek. Hoe hyprocriet.
Als de woordvoerder van Volt zou zeggen geschokt te zijn dan zou het tenminste nog een beetje geloofwaardig klinken.
@ZZP-er | 06-07-21 | 22:03: ja over wat, het is al gebeurd. Of gaan we nu wel doorpakken? Om te beginnen maar een fouilleren en al die klootzakjes een vastzetten. Nee.
Hoor inmiddels viavia (geen lol) dat Peter is overleden.
Bron ? Ook al is het zeer waarschijnlijk.
Dat is al de 5e keer in dit topic. Wacht nou maar gewoon tot de officiele medeling komt.
Tsja. Niet best in ieder geval.
Ik wil beelden, dit is echt instant goud om weer eens een debat over integratie te voeren. Kom op mensen, delen!
Straat jongeren? Is dat ook een ras.
@MargauxGrandCru | 06-07-21 | 22:04:
Hij probeert policor te zijn maar iedereen weet dat dit een eufemisme is voor leden van de hockey en roeivereniging.
Je gelooft het gewoon niet. En toch is het zo.
beelden van bewakingscamera
twitter.com/i/status/1412498638316740...
tweet is weggejorist
Zelden zal het woord 'maar' vaker zijn gebruikt in een GS topic.
fraai!
Hoewel ik de heer de Vries een irritante man vind, wens ik dit niemand toe, hem dus ook niet.
Mooi inderdaad.
Hoe kan het dat zo'n man zonder beveiliging door Amsterdam lijkt te lopen? Dacht hij werkelijk dat het risico zo laag was na wat hij de afgelopen 25-30 jaar allemaal aan zaken onder de loep genomen heeft? Risico in al die bedompte Amsterdamse kleine poppenstraatjes (copyright MvW) is toch enorm, je kan geen kant op. Walgelijk dat ze die vent ook weer uitgeschakeld hebben, wat een kloteland op dat vlak toch eigenlijk. Niks geleerd na Fortuyn. Iedereen die z'n mond open doet, loopt risico.
Heb al een foto van de vermoedelijke dader zien voorbij komen op WA, nog helemaal blij in gezellige pose. En een filmpje van Peter R. op de grond van vrij dichtbij, zag er niet best uit.
Die foto is compleet zonder enige context. Ik durf wel flesje te zetten op dat iemand gewoon een willekeurige foto van een lichtgetintiër met camoprint jas op twitter heeft gegooid, gewoon om te klootviolen. Ik heb weinig moeite met beelden van De Vries, maar dit soort onbevestigde schandpalen zijn wel dood eng. Je zal die gast maar zijn en er niks mee te maken hebben.
Pics or it didn't happen.
5 schoten? Typisch gevalletje doodslag
@BoerKoekoek | 06-07-21 | 22:01:
Heb je het idee dat je grappig bent?
@Gulliver | 06-07-21 | 22:06:tja, gewapend met een vuurwapen in 020 over straat lopen en opgepakt worden. De vraag beantwoord zichzelf denk ik.
@Gulliver | 06-07-21 | 22:06:
Vond 'm wel mild amusant eigenlijk en dat is meer dan ik van u kan zeggen.
Verschrikkelijk maar niet onverwacht.
Dit gun je zelfs de grootste eikel van Nederland niet.
Uiteindelijk is dit ook een direct gevolg van het decennialange wegkijken en ontkennen dat er problemen zijn met een bepaalde bevolkingsgroep. Die gasten krijgen gewoon vrij spel in onze samenleving en als je het lef hebt om er iets van te zeggen ben je een racist.
Heb al meerdere tweets gezien van mensen die het ongepast vinden om te vermelden dat de dader lichtgetint is, want dat is volgens hen niet van belang. Gewoon wegkijken dat lichtgetinten oververtegenwoordigd zijn in de criminaliteit, want als je het niet ziet, dan bestaat het ook niet he?
Haha, ik keek net op twitter en u mag 1 keer raden wat daar trending was naast peterrr en walgelijk. Hint: het is een ras. De media zijn dan wel gek geworden en brengen geen nieuws meer maar de fabeltjeskrantversie daarvan, veel mensen zijn blijkbaar nog niet helemaal achterlijk.
Als de dader rood haar en blauwe ogen had met heel witte huid was het ook vermeld. Is een fukin gezochte moordenaar die een aanval pleegt op de rechtsstaat, niet een overvallertje met een mes, die we moeten herkennen op een vaag filmpje van een half jaar geleden.
Is al een tijdje zo hoor. Statistiek en feiten gebruiken is ook racisme …. blijkbaar.
@elfenstein | 06-07-21 | 22:03:
Misschien is het een idee als Marokkanen die wel deugen ook even oproepen om het criminele deel van hun "ras" eruit te flikkeren, zodat het hier weer een beetje normaal wordt.
Het is niet "wegkijken", maar het is veel erger: politieke onnozelheid en tunnelvisie! Hoeveel Kamerleden zijn bezig met drugsgerelateerde zware criminaliteit?? Waarschijnlijk 0, of bijna 0. Linkse partijen houden zich eerder bezig met het klimaat, de verheffing der minderheden, woke-isme, terwijl rechtse partijen eerder begaan zijn met migratie, de boeren en bedrijven. Wilders is gefixeerd op Marokkanen en Islam en Baudet is bezig met zijn boreale wensdenken, mannen moeten echte mannen zijn, het vrije Nederland, uit de EU (enz.). De politie waarschuwde in 2018 dat Nederland een narcostaat met de bijbehorende criminaliteit dreigde te worden. Maar werd dat in de politiek opgepikt? Nauwelijks....
Ik zou persoonlijk de doodstraf willen invoeren voor ernstige moordzaken (à la Taghi), maar dat wordt zelfs door rechtse partijen in Nederland terzijde geschoven.
Je weet tog dushi... Huidskleur is alleen van belang als dader blank is en slachtoffer getint.
Zie hier mensen zich afvragen wie hier achter zit maar dit lijkt me toch redelijk duidelijk groep Taghi. Peter stond Nabil B bij
@Jeweettochniet: Nou .... ik kreeg kort nadat ik de beelden en foto van de dader op WhatsApp kreeg (wist op dat moment zelfs nog niet eens wat er was gebeurt), een bericht dat er in Amstelveen een vrouw op straat neergeschoten was. Gerucht gaat dat dit een van de zussen van Holleeder zou zijn. Dus dan lijkt het erop dat De Neus opruiming aan het houden is.
Als onze overheid gewoon naar Wilders had geluisterd dan hadden we minder minder minder jeweetwel en meer Peter.
Dat wordt nog wat met dat boerenprotest, dit is geen sfeerverbeteraar te noemen voor mensen die toch al boos zijn op de overheid.
En graag alle media die het signalement incompleet doorgeven opdoeken of geen subsidie meer geven: officiële en belangrijke informatie weglaten bij iets wat relevant is, dat is gewoon de feiten verdraaien en dus fake news.
@area78 | 06-07-21 | 21:57
Wat hebben de boeren er nou weer mee te maken? Over het algemeen zijn licht getinte tengere figuren geen boer maar boef!
@bosmaloot | 06-07-21 | 22:02: boeren zijn boos op overheid en gaan morgen protesteren. Een deel ervan is geen fan van de keuzes die de overheid in het algemeen maakt zoals het toelaten van allerlei types die in de criminaliteitsstatistieken oververtegenwoordigd zijn.
Als ik gewoon een gokje mag wagen dan denk ik dat sommige boeren toch een beetje extra boos zijn gezien de keuzes (en gevolgen) van de overheid. Maar ik ben dan ook reaguurder en geen boer
Rutte blabla bla niet accepteren bla bla bla. Andere politieke leiders bla bla bla. Nederland is één grote onoverzichtelijke bende geworden. Men is de regie volkomen kwijt.
Tja, je kunt niet én betuttelen én je primaire taak, de Nederlandse burgers vrij laten en veilig houden, tegelijk regelen blijkbaar.
Zag net een filmpje, de Boa's waren er wel snel bij.
Bloed op de straat! BOETE!!
@SinisterNL | 06-07-21 | 22:01: beetje makkelijk, niet?
@drastic | 06-07-21 | 22:02: daarom maak ik em ook.
Wie gaat nu dat gat in al die praatprogramma's opvullen?
Ab Oosterhaus.
Azarkan twitter.com/F_azarkan/status/14124854...
Dader zal wel slachtoffer zijn van 'niet genoeg stageplaatsen'
Lage bloedsuikerspiegel kan ook
De deugers op open riool twatter weten niet meer waar ze het zoeken moeten kennelijk is de waarheid erg pijnlijk voor ze. Peter R. is door crimi's neergeschoten daar helpt geen kattenfilmpje meer tegenop.
Vijf keer schieten, en dan nog niet meteen dood. Je kunt aan het signalement wel toevoegen dat de schutter hartstikke scheel is.
En in de media wordt, zoals in de eerste berichten, niet meer vermeld dat het een donker gekleurd persoon was want deugen zullen we
Ventje van 15, nog nooit serieus een pistool in handen gehad., niet te veroordelen, niets mee aan te vangen qua getuigen. Mad Mocro stylee dus, nog harder en roekelozer dan de joego's van weleer.
Ik dacht er zes te tellen.
@Therapietje | 06-07-21 | 21:57: waarschijnlijk klein kaliber. Je ziet die gasten op het terras ook amper reageren. Zelfs een .22 maakt eigenlijk flink herrie, in Amerika zouden ze op de grond liggen
@Ron_Paul | 06-07-21 | 22:01: gezien het ontbreken van uitschotwonden op de foto vermoed ik ook een .22
Daarom schieten ze in de VS hun patroonhouder leeg op verdachten. Tegen drugs en adrenaline doe je niet veel.
@RtotheB | 06-07-21 | 22:09: o jawel hoor. Gewoon grotere kalibers gebruiken.
Ik vermoed dat ie wel met een kogelwerend vestje was uitgerust.
@BoerKoekoek | 06-07-21 | 22:11: en hollowpoints.
vraag, waarom heeft deze topic geen "breek"? Ik vind het erbij passen.
De server lag er op moment suprême uit..
@Cunts-en-kitsch | 06-07-21 | 21:58:
en dat wil ik tot de bodem uitgezocht hebben!
@Cunts-en-kitsch | 06-07-21 | 21:58:
De server ging er uit omdat Geenstijl een van de eersten was die het nieuws bracht.
@Gijsbert | 06-07-21 | 22:04:
Ik was er al bang voor. Zo'n scoop klapt er zo hard in dat je wel zo'n gruwelijke overcapaciteit moet hebben wil je dat verkeer aankunnen. Netjes hoe snel ze 'm weer up hadden en tot nu toe, houden. Sort of. Hup G, Hup Von L. en al uw hulpklazen!
Wat een wereld. Sterkte aan Peter R. de Vries, en zijn naasten.
Wat ik me afvraag, waarom.
Vervolgens, en dit is naar de naasten van heer de Vries niet naar bedoeld, maar ik ga hier verkopen, en in Hongarije kopen. Maak er wat moois van, verdien er de kost mee, is genoeg voor me.
Die man had zoals eerder al geschreven geen schijn van kans met van dichtbij door het hoofd, is niet meer onder de levenden, ze brengen het alleen nog niet naar buiten. Was geen fan van zijn post crimi-tijdperk zoals iedereen hier maar dit is vreselijk. Sterkte inner circle..
Server blijft het moeilijk vinden dit verlies.
Over 150 jaar biedt de mocro maffia excuses aan.
Nee nee, gemeente van Amsterdam gaat haar excuses aanbieden aan Marokko.
Weer een triest dieptepunt in een lange reeks moorden. Laatst werd er ook een 17 jarige jongen uit amsterdam west dood uit de zee gevist. Was verwikkeld geraakt in de criminaliteit. Vergis moorden, een hoofd op straat voor een coffeeshop, vriendinnen worden vermoord in een auto met een machine pistool en zo gaat het maar door.
Politici hebben een dik pak boter op hun kopf. Jarenlang iedereen en vooral 't ras M. (mag 't ras niet noemen) decennialang binnenhalen die geen enkel toegevoegde waarde hebben voor het land behalve; problemen, problemen en problemen!!!
Triest verhaal dit. Kan je vinden van Peter wat je wilt maar dit is onacceptabel. Moet die linkse kliek in Amsterdam dit op gaan lossen dan weten we waar dit gaat eindigen. Ik zeg een Pim en Theo. Iedereen geschokt ontzet etc en de daders op vrije voeten en alles blijft zoals het is. Met zoiets ga je toch denken dat de wapenwet en zelfverdediging in Amerika nog niet zo slecht is geregeld. Daar had de dader het eind van straat niet gehaald.
Hoewel ik een voorstander ben van een wat ruimer wapenbezit, is de harde werkelijkheid dat de dader in de VS ook was weggekomen. Dat soort moorden komen daar wel vaker voor. Nee, de meeste misdrijven die door burgers met vuurwapens worden voorkomen vinden bij die mensen thuis plaats.
Ik denk dat je met het uitoefenen van je werk. Ongeacht wat he daarvan vind niet met een gat in je hoofd op straat moet komen liggen. Klopt je loopt gevaar met wat je doet maar dit geeft goed aan wat de staat is van het land waar we wonen. De media, justitie, msm, woke enz enz alles is hier rot.
Zoals hij afgeschoten is, is vrij kansloos. Misschien heeft hij bepaalde figuren nu teveel voor de voeten gelopen, geen idee. Hoe dan ook, RIP Peter. Al was je nog zo'n grote lul, een ultralinkse zure bom, dit gaat te ver. Opdat de dader zijn straf niet zal ontlopen, maar ik vrees het ergste.
Je beste vriend de politie...
Moet een vermoeiende baan zijn: achter boeven en wetsovertreders aanrennen de hele dag, en dan ook nog eens gedachten/deug-politie moeten zijn.
Doorlopen mensen ,
Is een incident , gebeurt anders nooit ,
Licht getint kan natuurlijk ook een zonnebank boy wezen dus rassies!
Maar vandaag is door de Hoge Raad vastgesteld dat het Marokkaanse ras daadwerkelijk bestaat.
@Pimp my Voortuin | 06-07-21 | 21:50: Serieus?
MocroMaffia ook een 'leuke' film. Je verzint het niet in dit land
Rutte zorgt ervoor dat dit door gaat, snel veroordeel Wilders...
Man man man wanneer nu eindelijk eens die lichtgetinte top 600 criminelen het land uitzetten.. zet het leger in GVD !
Kan niet wachten totdat linkse politici weer hun zorgen gaan uiten over de Poolse en Hongaarse rechtsstaat!
Ik kan niet wachten op jouw uitleg van deze kromme vergelijking.
@The_Black_Knight | 06-07-21 | 21:52: Bedoeld wordt dat je eigenlijk geen zorgen hoeft te hebben over een staat die geen dubbele samenleving kent, en deze ook niet wil voor haar inwoners, snap je ?
@G.M.I.M. Pet | 06-07-21 | 22:04: Nee, dat is jouw interpretatie. En die raakt de eerste post totaal niet.
roken is slecht voor je ,ook voor de servers
Verschrikkelijke kwal van een vent, maar dit gun je niemand. Sterkte dus.
Manmanman
@nattomuncher | 06-07-21 | 21:50: Goed dat je hier komt om te deugen. Zo verschaf je jezelf een alibi.
Het is verschrikkelijk wat er gebeurt is, en in Nederland zou dat niet mogen, maar dat schreeuwen we al bijna 20 jaar. Het is natuurlijk vooral vreselijk voor zijn nabestaanden, maar hoe lang dachten zij dat Peter er mee weg kwam om vrienden te zijn met justitie en criminelen terwijl hij ook nog eens van alles roeptoetert op TV en in kranten en op TV en in tijdschriften?
Ja ik ben een lul en waarschijnlijk te vroeg.
*zij
Ja ik ben ook zo'n lul die dit al 20 jaar ziet,
In een leuk, gezellig land zou dat gewoon moeten kunnen. Helaas is de realiteit vaak anders.
Nee hoor, goede analyse. Peter hield zeer van ‘victim blaming’ als dat zijn wijdere doelstellingen steunde. Dus Peter, je vroeg er wel een beetje om he, met je gedrag.
@obimikkel | 06-07-21 | 21:48:
Dank, zo wel goed?
Als een dronkenlap zich met zijn auto om een boom vouwt, roept men dan ook dat je niks naars mag zeggen? De vries was ook zo'n geval met zijn gedweep met hele foute lui. De een werd bevriend en de andere in het vizier van justitie gebracht of van andere criminelen. Hij heeft volop geprofiteerd van zijn status met hulp van domme media en van nieuwe kennissen die van hun concurrentie verlost waren. Het was een kwestie van tijd dat zoiets ging gebeuren.
Ik had het ietwat anders verwoord en werd gejorist, maar bedoelde hetzelfde.
Ja, net blijven doen alsof er niets aan de hand is, en als dit soort dingen gebeuren erg verbaasd zijn, dat is NL .
Kan iemand meteen die rapper even oppakken a.u.b.
twitter.com/DrJHAmsterdam/status/1412...
Nope, is kultuur en rasies.
Nee, dit is een woordkunstenaar. Die mag alles wat jij en ik niet mogen.
Zus van holleeder neergestoken?
In Amstelveen?
Bron?
Ida Gerhardtlaan in Amstelveen
Welke?
Wat een gekut met die site trouwens! Ik word er elke keer uitgegooid.
Iemand doet een DDOS op GS toevallig nu.
Hier nog een. De server staat te roken.
Je kan nog zo deugen, de diversiteit komt ook voor jou. Land is klaar, Amsterdam was dit al.
Verhaal gaat rond dat het om een zus van Holleeder gaat,
Politie Eenheid Amsterdam@Politie_Adam
Op de Ida Gerhardtlaan in Amstelveen is zojuist een vrouw neergestoken op straat. De vrouw is met nog onbekend letsel overgebracht naar het ziekenhuis. De politie is met meerdere eenheden op zoek naar een mannelijke verdachte. Mogelijk gaat het om een bekende van het slachtoffer.
Was Holleeder misschien toevallig op proefverlof?
@Reaguurdeskundige | 06-07-21 | 21:58: Alsof Holleeder zijn karweitjes zelf opknapt...
Overleeft ie niet. Vijf schoten, eentje in of door het hoofd. Not looking good.
Nee dit is een Fortuyn'tje. Laten we er niet omheen draaien.
@Caesar.is.Keizer | 06-07-21 | 21:46: dat.. hoelang nog mensen?..
Nee, ik kan me ook niet voorstellen dat hij dat zou overleven. Doet me denken aan de moord op Kennedy. Hebben doktoren ook nog aan zitten klooien, terwijl allang duidelijk was dat er niets meer aan te redden was, zijn hersens lagen op de auto.
Twitter stuurt je naar kattenfilmpjes om maar geen onwenselijke gedachten te bezigen. okay, ik ga het proberen.
@nostyle wordt door het slijk gehaald op open riool twatter. Ergens ironisch wel. Misschien een afrekening voor het wobje van laatst?
Maar verder is Nederland een onwijs gaaf land om even een bekende politicus te quoten die de mislukkong van de multicultirele samenleving ontkent.
Die Ploumen heeft het dan over een verschrikkelijke aanslag op de rechtsstaat... en wast namens de PvdA haar handen in onschuld
LuldebegangerT 1e klas die Peterrrr, maar dit gaat weer net ff te ver.
Ik hoop maar dat als ik neergeschoten wordt ook alle registers zo open gaan. Dat de dader meteen door een politiemacht wordt nagejaagd. Dat de veiligheidsdriehoek bij elkaar komt. Dat alle ministers en tout bekend Nederland geschokt is.
Oh wacht.
Ik ben natuurlijk maar een gewone hardwerkende burger die geen voorkeursbehandeling krijgt. Of waar voor de nabestaanden/familie en vrienden zo hard voor gelopen wordt...
Jij kijkt me heel gezellig op verjaardagen
U heeft uw nick iig wel mee.
Peter RIP de Vries.
Volgens mijn buurman Abdel is dat zijn probleem.
Kansloos die Berbers.
Net bij Opsporing Verzocht, presentatrice Anniko van Santen: het kwaad mag niet overwinnen!!!!! Ach meiske toch…. Zo lang presenteer je dat programma al en dan toch nog zo naïef…
Niet te geloven inderdaad. Ze presenteert al heel lang een programma wat voor 95% alleen maar lichtgetinte en donkere verdachten/daders laat zien. Ook de vermoedelijke dader van de moord op Peter is hoogstwaarschijnlijk weer lichtgetint. Zucht.
Het kwaad mag niet overwinnen! Net als preventief fouilleren, dat mag ook niet.
Wat nog miste bij Annikootje is de Polygoon Journaal stem. Nieuwsflits: anno 2021 wint het kwaad steeds vaker en komt het straffeloos met vanalles weg.
Maar Anniko vroeger daarentegen.
Zeer triest dit. Boos en verdietig tegelijk. Laf neer geknald door gajus.
Die griezel van de PvdA, Asscher, die het ook heel erg vindt. Wat was het gedrag van de PvdA ook alweer bij de heer Pim F?
Trouwens, al die mensen die op Twitter vinden dan er geen foto's geplaatst migen worden. Zijn dat ook die mensen die direct in actie komen als er een klapper is op een willekeurige snelweg?
Het eens zo trotse en zelfbewuste Amsterdam, in de greep van de georganiseerde misdaad, de scooterratten en het massatoerisme. Van Magisch Centrum naar Hellegat. Bestuurd door de Grote Deugsmurfin.
Het is meer de ongeorganiseerde misdaad. De georganiseerde misdaad maakt er niet zo'n puinhoop van.
En waarom mogen die beelden niet gedeeld worden volgens sommigen? Op de beelden van de toenmalige Isis ellende waren de slachtoffers ook duidelijk herkenbaar, of is het weer wat anders als je toevallig Peter R heet?
Maak een man als Rodrigo Duterte de baas misschien heeft Wilders het ook in zich dan is het snel over, geen rechtzaken of gevangenisstraffen of dat soort gedonder.
Duterte is een drugslord. Lees je eens in.
En Halsedinges maar klagen "Ik ben kapot van de vòlgende aanslag op onze rechtsstaat.’. Dat dit mede door haar beleid komt, zal ze wel nooit in gaan zien.
Altijd de schuld van een ander.
Halalsema is al goed geïntegreerd.
Al deze ellende komt door jarenlange links beleid en linkse wetten. Maar dat zal de linkse deugmensch natuurlijk nóóit toegeven. Ik wens Peter, zijn familie en vrienden heel veel sterkte toe.
Hoe cru dat dit gebeurt op de dag van de definitieve veroordeling van de enige politicus die vraagt om minder, minder lichtgetinte jongemannen met een tenger postuur…
Precies wat ik ook dacht. En de D66 rechters zagen dat het goed was.
5 schoten waarvan 1 in het hoofd. Nee dat wordt moeilijk. Mocht altijd graag zijn programma's zien. Misschien op dvd uitbrengen?
Ook de reanimatie beelden voorspellen niet veel goeds. Weinig bloed te zien dus hart staat stil.
@mono-culti | 06-07-21 | 21:47: manier hoe zijn arm al van zijn lichaam gleed.. ik wist genoeg..
@All_Anonymous | 06-07-21 | 21:57: Dat was het moment dat hij vermoedelijk zijn laatste adem uitblies.
bizar toch, en wederom zal er nik veranderen.... rutte gaat straks een reactie geven, zal wel weer iets in de toon van onderste steen willen weten, verschrikkelijk, barbaars eznv.... en over twee weken loopt iedereen weer over straat alsof er niks is gebeurd. Dit land is naar de klote, en dat roep ik al jaren, maar dan ben je een pessimist want Nederland is echt heeel mooi.
Barbaars? Berbaars zal je bedoelen…
Na 12 jaar zal deze moordenaar toch ook wel weer vrij rondlopen en zijn voorwaardelijke afspraken kunnen schenden... is wel zo eerlijk voor de moordenaar.
Ja en zonder spijt te betonen. Hoeft helemaal niet. Dader van een jaar of 20 loopt dan in 2033 weer vrolijk tussen het winkelende publiek rond. Is hij 32.
Sterkte man, groot fan van je werk met diep respect. Hoop dat de daders worden gevonden en berecht.
Voegt niks toe
Misschien word je dan wakker.. het is erger om alles letterlijk te verbloemen.
Je hoeft er niet naar te kijken.... maar je doet het toch.... want het voelt zo goed om te kunnen deugen.
Ach kom toch.
Zojuist op het het RTL Nieuws laat men uitdrukkelijk weten de beelden niet te zullen tonen. Nieuwslezer in de studio vraagt wel aan verslaggever om te vertellen wat er allemaal op de beelden te zien is (?)
Nog voordat de verslaggever er wat over zegt laat hij nog wel weten dat je de beelden op social media kunt bekijken.
Laat ze dan gewoon zien en doe niet zo huichelachtig.
Crisisberaad! Oei, zet de thee maar klaar dan....
Dat gaat over het negatief afstralen verhaal. Daar is voldoende draagvlak voor.
Dat wordt iftarren onder druk.
Iets van put en kalf enz.
Even speculeren. Groep-Taghi denk je natuurlijk het eerste aan. Taghi zelfs zit in de EBI, dan is het waarschijnlijk lastig om een moord te organiseren. Andere leider, Razzouki zit nog steeds te wachten in Colombia op uitlevering. In Colombia is alles corrupt, hij zal mogelijk nog wel contact kunnen hebben met handlangers. De Vries had natuurlijk wel meer vijanden. Holleeder is eerder veroordeeld voor bedreiging van De Vries en tijdens een rechtzaak is besproken dat hij eerder plannen had. Maar Holleeder zit ook in EBI.
Over Holleeder gesproken.. het GERUCHT op Twiter gaat dat 1 van de dames Holleeder eerder vanavond al te grazen is genomen.
t.co/Cz2Jm4veA1?amp=1
Ga je de mocro-maffia in Nederland nog bestrijden zonder een Search Bloc achtige organisatie?
Neem aan dat de politiek weer geschokt en verbijsterd is,maar dan anders.
We leven mee met .....
De meeleefstagiair is uit bed gebeld.
Hij is overleden
Huh?
@Pieterman | 06-07-21 | 21:33:
De man die neergeschoten was, is overleden. Dat nieuws krijgt u pas iets later omdat dat politiek gezien beter uitkomt.
Gaat wel rond inderdaad
@Gijsbert | 06-07-21 | 21:46: Moeten we wachten tot na Prinsjesdag?
@BrutusBosch | 06-07-21 | 21:51:
Als u dat wil mag dat, maar hoogstens nog 10a30 min
@Gijsbert | 06-07-21 | 21:46:
Waarom zou dat beter uitkomen? Het gerucht gaat al rond op de socials.
@Graaf_van_Hogendorp | 06-07-21 | 21:58:
informatievergaring, voorbereiding etc. De mensen die moeten gaan spreken kunnen dat niet zomaar doen tegenwoordig. lijkt wel een doctrine.
Ok velen wilden dat ie meer zweeg maar deze methode gaat veel te ver!
Ik liep gister nog door die straat. Het komt nu wel heel ver weg.
ik woonde er jaren. Lange Leidse Dwarsstraat was mijn adres. Om de hoek bij het Leidse Plein. En daarna woonde ik in Oost. Bij het Muiderpoortstation. Kreeg gastlessen van Theo van Gogh. Die werd daar toen neergestoken. Ik verhuisde naar Hilversum. Vlakbij was het de beurt aan Pim. Ik verzin dit niet.
@doitdoit | 06-07-21 | 22:01: Hoe ga ik hier mee om? Ik heb inmiddels kinderen. Zij zijn mijn prioriteit. Ik ga niet meer op de barricades. Maar ik stem wel ieder jaar. PVV. Dat is mijn bijdrage. Klein, maar ik kan het verantwoorden. Ik heb meerdere verantwoordelijkheden. Die van Nationale Volksheld maakt daar geen deel van uit.
Zus van Holleeder óók neergeschoten, zo gaat het verhaal.
bron?
Ik zag het ook op Twatter, maar enkel als een schriftelijke bewering.
aanamstelveen.nl/wildwestverhaal-over...
Nou krijg je dit weer.’Dit is een aanslag op onze rechtsstaat’
Rutte Halsema, Grapperhaus alles en iedereen is geschokt en vinden dat we dit keihard moeten aanpakken, de onderste steen boven. enz enz.
Bla bla bla, en vervolgens niet nada noting doen. Er gaat vervolgens niets veranderen.
Ik zeg: demo op de Dam.
Zoals jij het zegt.
Wie met pek omgaat wordt met pek besmet.
Is gewoon een afrekening in de onderwereld. De Minpred en Minjus kwamen ook niet bijeen toen Endstra dood werd geschoten.
@Pimp my Voortuin | 06-07-21 | 21:33: En bij Pim Fortuyn was het eigen schuld en uitlokking.
Afschuwelijk dit. Ziet er niet goed uit, ik vrees het ergste.
Marokkaan zit liever ander mensen dood.
mobile.twitter.com/DrJHAmsterdam/stat...
Het feit dat zo'n pruts rappertje zich Kafka noemt vind ik erger dan dit wat misplaatste grapje.
Niets voegen ze toe aan dit land. Ik haat ze intens
*ongeschikt* aanvinkt.
Zal wel hip, vet of cool zij in zijn kringen. Kan hij straks lekker de PeterRrap op youtube zetten en er nog op binnenlopen ook door clicks van andere kanslozen.
En maar gedogen daar in Allahmsterdam.
Op tv zie ik nu necrologieën,
alsof hij al onder de zoden ligt.
Absurd.
Ik ga er niet van uit dat hij het redt.
Reanimatie in combinatie met een schot door het hoofd is zeer ernstig. Dit gaat hij niet redden vrees ik.
Lichtgetinten: een aanwinst voor de onderwereld.
Ach vroegah waren het Joegoslaven.
@All_yall | 06-07-21 | 21:32: Daarvoor de Turken en daarvoor van Hollandse bodem.
Trieste gebeurtenis. Wat het nog erger maakt is de openbare plek waar dit gebeurt.
@Pje911 | 06-07-21 | 21:38:
Ja ze worden wel steeds brutaler en rücksichtsloser. Maar we hebben gewoon nog geen idee wie de opdrachtgever is, uit welke hoek dit komt.
Tsja, deze maffia heeft net even andere normen en waarden... maar ook dat vindt NL prima..
Als ik de beelden op Twitter moet geloven komen de beelden van Pim weer boven
Dat is ook de reden dat ik de beelden niet ga bekijken? Laf misschien maar nee. Kan me er wel een voorstelling bij maken. Voor zover het zin heeft, sterkte, Peter.
Iedereen die hier roept 'narcostaat', 'maffia', moet eens bij zichzelf en de omgeving te rade gaan. De sneeuwvlokjes, leuke festivaldiertjes en ieder andet die lijntjes legt, houdt dit in stand met hun gesnuif.
Precies. Dus of gewoon stoppen daarmee of gewoon deze shit accepteren, maar niet dat dubbele gedeug
... je kan het ook omdraaien, als je het legaliseert valt er minder geld te verdienen met illegale handel. De vraag meneer, net als het probleem, dat blijft.
Misschien legaliseren en controleren.
Het is niet ideaal maar het huidige beleid omtrent harddrugs is ook zo lek als een mandje.
O zo eens met je bericht. Iedereen die die rotzooi gebruikt, helpt mee van Nederland een narcostaat te maken
Is wel zo
@Graaf_van_Hogendorp | 06-07-21 | 21:31:
De Mexicaanse maffia accepteert het natuurlijk gewoon allemaal als wij op legale wijze gaan concurreren met hen….
Scherp Lerp
Hetzelfde volk stemt ook op partijen die een verrotte bestuurscultuur in stand houden met bijvoorbeeld de toeslagenaffaire tot gevolg. Tienduizenden slachtoffers. Maar nee, men heeft het nu over iemand die vaak op de buis kwam.
Precies.. alle witte neusjes moeten nu keihard hun bek houden.
Nooit aan mee gedaan. Als je broer of neef met zijn afgehakte ballen in zijn mond naakt en vermoord aan een brug hangt weet je genoeg.
Niet de snuivers; de HANDEL. Het is de handel die dit in stand houdt. Hadden we geen snuivers in NL dan zou die handel er nog. NL is perfecte doorvoerhaven en iedereen in die logistieke keten verdient er mee. Té simpel om dit nu bij de snuivers in hun schoenen te schuiven.
"De sneeuwvlokjes, leuke festivaldiertjes en ieder andet die lijntjes legt, houdt dit in stand met hun gesnuif."
Dat is natuurlijk wel the bottom line.
@Joyce | 06-07-21 | 21:47:
Als het niet de drugshandel is, is het wel iets anders crimineels waar deze parasieten hun geld mee zullen verkrijgen.
Dit wordt ff opletten voor Joris, vanavond.
Als iedereen volslagen verrast is over de toedracht, is dat dan erg?
cloudflare zegt dat joris het niet zal kunnen behappen. lowrisk dus vanavond lmao
Heeft geen zin meer om te reaguren.
Alles gaat nu met de grove bezem de deur uit.
Verschrikkelijk zeg! Hopen dat ze die dader daders snel vinden.
Die zijn nog relatief onbelangrijk, het gaat om diegene die de opdracht gaf.
Dit past allemaal wel uitstekend bij een bananenrepubliiek zoals NL is. RIP de Vries
Mensen die klagen over de beelden. Dit is geenstijl wat snap je niet aan de naam. Als je deug nieuws wil ga je maar naar nu
Of dumpert
Op Nu hebben ze bewust weggelaten dat de dader lichtgetint is. Dan weet je al dat zij het nieuws dusdanig aanpassen, zodat ze kunnen deugen.
Tja, 20 jaar geleden zag je pas een dag later Fortuin doodliggen op straat een dag later in de krant. Nieuws gaat sneller.
Zucht
Minder minder Hoge Raad.
Mee eens.
Erg vervelend dit. Maar Wilders, Wilders is het echte probleem hoor!
Verschrikkelijk, hopelijk redt hij het. Sterkte Peter.
Laten we dit meenemen in de kabinetsformatie, dubbel budget voor de opsporingsdiensten. Drugscriminaliteit hard aanpakken en bendes op de hielen zitten.
Verschrikkelijk dat dit normaal begint te worden in Nederland
Nee hoor, meer geld voor opvang vluchtelingen, meer geld voor buurthuizen, meer geld naar aangepast onderwijs, enz
Wat je ook van de man vindt, dit is vreselijk voor ons allemaal. Het betekent dat het helaas nog niet snel beter zal worden in Nederlandje.
Dit landje wordt nooit meer beter, slechts dood en doodzieker. Maar ja, die Wilders hé? Dat is het probleem, volgens veel van die sukkels die nu geschokt zijn.
Peter doodgeschoten. dat riekt naar een huurmoord.. vlak daarna al meteen beelden van Peter gemaakt + verspreid over internet als "bewijs" van de succesvolle huurmoord, dat verstrekt het m.i. alleen maar.
Hoop dat ze diegene die de beelden heeft gemaakt + verspreid heeft direct hebben kunnen oppakken... zou me werkelijk niets verbazen als die erbij hoorde.
Hoop dat Peter dit overleeft (en niet als kasplantje), maar vrees het ergste zo aan de beelden te zien.
Sterkte aan alle nabestaanden in ieder geval.
Volgens mijn bronnen is hij ongeveer een uurtje dood nu.
@IkWilOokWatZeggen | 06-07-21 | 21:29:
Ja, 5 kogels is niet niks. Reanimatie ook ter plaatse, lees ik..
Het is een hele zwarte dag voor Nederland dat iemand die wél (en ook nog eens openlijk) iets actiefs aan de criminaliteitsbestrijding deed nu zelf slachtoffer daarvan is geworden.
Vele mensen die altijd maar van alles er over roepen over die bestrijding, maar er zelf ook echt iets tegen doen.. dat zijn maar weinigen hoor en nu dus helaas weer 1 minder.
Aan het aantal reacties te zien <200 in ongeveer anderhalf uur brandt de server bij heel veel mensen.
Minder dan 200?
Je bedoelde ">" toch?
@NiCeY | 06-07-21 | 21:25: Had verwacht als de server niet in brand stond dat we al op 1000 zouden zitten omdat mensen konden reageren. Dat lijkt nu bijna onmogelijk omdat de site er telkens uitklapt.
@NiCeY | 06-07-21 | 21:25: ik bedoelde inderdaad minder (minder minder nu weer niet zo'n toepasselijke uitspraak). Maar inmiddels wel weer >400
Let's face it, Nederland is een maffiastaat, of beter een mocromaffiastaat. RIP Peter.
Ho ho... Het ging om een mensen-persoon die zich/haar identificeert als zijnde het mannelijk gender. Dit kon net zo goed en Jochem, Hendrik of Tim zijn. Misschien wel een Kelly...
Anarcho-tirannie
@Linke Soep | 06-07-21 | 21:27: hen
Minder minder minder crimineel tuigh.
Ja gelukkig heeft het gerechtshof vandaag beslist dat Wilders echt schuldig is met zijn uitspraak meer of minder .
Voor al die zolderkamerrukkers hieronder: Peter mag dan vaak irritant zijn maar heeft veel meer voor elkaar gekregen dan jullie allen met elkaar. Ik noem: de 2 van Breda, Joran van der Sloot, en Nicky Verstappen. Nuf said.
T zit je diep?
Gehaat en geliefd, veel voor elkaar en het waren de 2 van Putte trouwens, maar anderzijds ook zo godsgruwelijk arrogant.
Wat heeft die precies dan in die zaken gedaan? Vertel!
@Deflatiemonster | 06-07-21 | 21:33:
De Puttense moordzaak heeft hij net zo lang gegraven totdat de dwaling ook werd toegegeven.
"Een aanval op de rechtsstaat" zou het zijn.
Welke rechtsstaat?
De Nederlander bestaat niet volgens onze eigen koningin.
De rechtsstaat is al lang dood en begraven.
Kapotgedeugd. Wegbezuinigd. Wegens racisme en onwelgevallige meningen laten inslapen.
En nu zou dit een aanval op de rechtsstaat zijn?
Dit is pissen over het graf van de rechtsstaat.
Het toeslagen schandaal... Dát was een aanval op de rechtsstaat
Dit is wat ik bedoelde te zeggen met mijn vorige reaguursel met Nederland bananenland in hoofdletters.
Bananenrepubliek kunnen we zelfs niet meer zijn met die leuke oranjes.
@nowomowa | 06-07-21 | 21:33:
Inderdaad.
Inez Weski staat alweer klaar om tuig te verdedigen. Want verdachte heeft recht op een eerlijk proces.. . . . .
Dat heeft ie. Het is letterlijk de enige garantie namelijk dat jij het ook krijgt.
@omanders | 06-07-21 | 21:26: Probleem is alleen dat figuren als Inez Weski juist uit zijn op oneerlijke processen waarbij de daders vrijgesproken worden en de slachtoffers een trap na krijgen.
@Reaguurdeskundige | 06-07-21 | 21:49:
Ja.
Maar verzin maar iets om dat te voorkomen zonder kans op misbruik van de regels die je dan net bedacht hebt.
Een pitbul, altijd vastbijten bij onrecht. Als persoon had ik hem echt niet uitgenodigt bij het kerstdiner, maar jezus, dit gun je niemand….. een man die altijd leefde langs “de rand” en nu daarzelf slachtoffer van is….vreselijk om te horen. En laten we vooral herdenken wat voor goede zaken hij heeft opgelost, denk aan nikkie verstappen….
Godverdomme wat een afschuwelijk nieuws. Je vraagt je ook af waarom hij zo vrijelijk toegangelijk is. Midden in Amsterdam. Maar misschien is dat ook de reden dat hij zich een beetje veilig waande, want je moet heel overmoedig zijn als je denkt daarmee weg te komen. Die dader moeten ze voor eeuwig opsluiten. Wat een waardeloos stuk tuig.
Waarschijnlijk wilde hij geen beveiliging van de DKDB?
@MAD1950 | 06-07-21 | 21:24: Verdacht ja, TPO, Dumpert, Powned en DDD allemaal tegelijk eruit.
Licht getint verwacht je zeker niet.
Dat is er bij de Telegraaf al verdwenen uit de berichten en bij burgernet tweet ook in de update niet meer... De censuur en inclusie in Amsterdam werkt
@TheseDays00 | 06-07-21 | 21:25: op de nos die staat het er nog gewoon hoor. Dus het is alleen RTL / Talpa die dat doet.
@TheseDays00 | 06-07-21 | 21:25: Ja past niet in het Gutemenschen plaatje. Ongelooflijk.
En dat op de dag dat Wilders een rechtszaak verliest om iets wat wij met zijn allen denken. RIP/sterkte peter.
Heftig die cancelcultuur.
Kreeg net uit zeer betrouwbaar bron dat hij al is overleden.
Zou zomaar kunnen, dit was een doelgerichte afrekening waar niet in het wilde weg werd geschoten.
Ik ook.
Mensen uit het OLVG Amsterdam melden dat inderdaad.
Gaat op het net bericht rond van iemand die zegt in het OLVG te werken die bevestigd dat hij is overleden.
Nou die mensen mogen ze dus ook ontslaan.
Lijkt me duidelijk. Kogels in het hoofd en als je het filmpje hebt gezien lijkt overleving nihil.
Zie het nu maar eens onder ogen, wij zijn een narcostaat. Het is niet anders.
Dat is een feit.
Ik hoop dat Den Haag en Femke dit nu ook beseffen.
Het enige wat we nog missen zijn Desi en Ronnie.
vreselijk maar o zo waar
Klopt. Weg met die fuckdrugs.
Frustrerende is, is dat het wel anders zou kunnen (en moeten) zijn. Maar ja, politieke onwil...
Femke is wakker.
www.telegraaf.nl/nieuws/235126137/dri...
Wie is wij ?
Maar goed. Mijn advies aan heel Nederland
omdat het nodig is :
Koopt geen drugs of chinese waar.
@Ambiorix | 06-07-21 | 21:23: Inderdaad. Koop drugs en je bent medeverantwoordelijk.
Beelden staan overal op internet. Kreeg ze binnen secondes op de appgroep binnen.
Nee man, de rauwe werkelijkheid hoeft niet gepolijst te worden.
Ook bij Fortuyn niet destijds, gewoon eerlijke beelden.
Bepaal jij dat?
Volgens mij wil heel Nederland nu juist op GS om die beelden te zien.
Dit is geen stijl waarom verwacht je hier stijlvolle berichten?
Klikken om te kijken of de beelden er staan en dan zeiken? Ga weg. Dan klik je niet.
NEE. De beelden die ze laten zien zijn wéliswaar schokkend maar níet respectloos. Het is vrije media, juist door die beelden te laten zien, blijven we wakker.
En inderdaad, RIP, want ik geloof werkelijk niet dat hij dit overleeft. Mag echt lijden dat ze de dader te pakken hebben, maar uiteindelijk altijd te laat.
Onzin, dit is gewoon nieuwswaardig/journalistiek materiaal net als indertijd de beelden van Fortuin en later van Gogh. En net als de slachtoffers in oorlogsgebieden die we op het nieuws zien. Peter R. de Vries is niet anders dan bijvoorbeeld beelden van een anoniem IS slachtoffer dood in de berm. misschien is een waarschuwing op zijn plaats. Al die mensen die "respect" roepen willen laten zien hoe hard ze deugen.
En graag alleen positieve berichten over hem want over de doden niets dan goeds. Soms is het net of men er op uit is iets te hard te deugen als een bekend figuur dood is. Blijf gewoon meehuilen op het twitterriool, man. Dit is nieuws en daar horen beelden bij.
Ook graag alle beelden van stervenden in Syrië en weet ik veel waar van tv, krant en web. Want denk toch aan de nabestaanden......
Verschrikkelijk! Ik was niet een enorme fan van De Vries, maar dit zijn gewoon loepzuivere maffiapraktijken. Een kutcrimineel of -criminelen zijn waarschijnlijk door hem benadeeld of ze voelen zich bedreigd omdat hij ze ''op het spoor'' is oid, en dan schieten ze hem maar gewoon neer. Dit had je decennia geleden in Italië, nu hebben we het hier.
En wat gaan die wegkijkers dan doen ?
De Amsterdamse veiligheidsdriehoek is met spoed bijeengekomen vanwege de schietpartij waarbij Peter R. de Vries gewond is geraakt. Burgemeester Femke Halsema komt later vanavond samen met de politie en justitie met meer informatie, laat haar woordvoerder weten aan AT5.
Ook demissionair premier Mark Rutte en demissionair minister van justitie Ferd Grapperhaus zijn samengekomen op het ministerie van Justitie en Veiligheid voor extra overleg.
Later vanavond wordt er meer informatie verwacht vanuit de driehoek en het kabinet.
Preventief fouilleren! Oh nee ... wacht...
zeggen dat ze het vreselijk vinden, maar dat we moeten waken voor vroegtijdige conclusies.
He-le-maal niks. Wat geblaat over schouder aan schouder, bijl aan de wortels, van onze journalisten blijf je af, blah blah blah. Glas plas en gewoon doorgaan met meer meer meer, wegkijken en slappe straffen.
Geschokt, blablabla, wachten het onderzoek af, blablabla
@Nuchternederland | 06-07-21 | 21:21: en TeeJee. Jullie hebben het bij het rechte eind. Maar heel erg. Bah. Ik ga nu al kokhalzen als ik onze vertegenwoordigers deze woorden hoor uitspreken.
Lol... Of is dit niet sarcastisch?
Wel van Mexicanen...
Costa Rica is a major transit country for drug trafficking, and in recent years, hundreds of thousands of migrants from poorer neighboring Central American countries have flooded into Costa Rica seeking work. While some have found it, many others do not have regular employment and are desperate enough to commit crime.
Nederland is een kut land geworden, dus ga je kijken in een land met een nog veel groter drugs probleem?
en.wikipedia.org/wiki/Crime_in_Costa_...
@BoetoeVoetoe(btvt) | 06-07-21 | 21:22: Nl-ers uit prog. Floortje daar toch ermordert?
Noorwegen. Ruimte, rust, finnenvrij, volop natuurschoon en veilig. Wel heul duur.
Minder minder Hoge Raad.
ik blijf kijken - dan heb ik in ieder geval een alibi....
Foto's van de dader circuleren ook al online. Om een beschrijving te geven: hij ziet eruit als een doorsnee Finse kansenparel.
Gewoon stoppen met die onzin. Iedereen met een groene jas is direct verdacht. Dat is Middeleeuwse onzin.
Een Fin, wat verrassend…
Op RTL stond in de omschrijving van de verdachte 'lichtgetint', bij de meeste andere media is dat per ongeluk weggevallen uit het signalement
@Ibu | 06-07-21 | 21:21: ja, daar verbaas ik mij ook over. Als de politie via Burgernet een signalement verspreid, dan moet je dat als pers gewoon overnemen in plaats van er in te gaan zitten cherrypicken. Zo'n huidskleur maakt de groep met kandidaten toch aanzienlijk kleiner
@B0kito | 06-07-21 | 21:32: we weten toch allemaal zo onderhand: als er niets staat is het lichtgetint
Ik durf nu al te voorspellen dat ook nu weer niets, maar dan ook helemaal niets zal veranderen in dit land. De doodstraf zal niet heringevoerd worden, er zal niet strenger gestraft worden, daders indien van allochtone afkomst zullen nog steeds als zodanig genoemd worden; veroordeelden zullen nog steeds geanonimiseerd worden en slachtoffers zullen in de kou blijven staan.
En ik? Ik blijf me afvragen wat er nodig is om in dit land wel veranderingen doorgevoerd te krijgen die ervoor zorgen dat daders het zo ongelooflijk kut gaan hebben dat ze geen misdrijf meer durven te plegen.
Overigens sterkte aan Peter R. de Vries en zijn familie.
Maar de misdaadcijfers dalen in Nederland, hoor. Onze overheid heeft het zelf gezegd.
Dit valt straks ook onder 'overige'
We krijgen net ook een bericht van iemand door dat Astrid Holleeder is neergestoken….weet niet waar ze dat vandaan heeft en of het dus klopt….
aanamstelveen.nl/wildwestverhaal-over...
Voor het geval dat.
Huig Plug (klokkenluider Justitie)
Andere Tijden: Robin Utrecht won De Zilveren Camera 2002 met zijn foto van het lichaam van Pim Fortuyn, vlak nadat deze op het Mediapark in Hilversum was neergeschoten.
twitter.com/PlugHuig/status/141248373...
Ik hoop dat je het gaat redden man, dit gun ik niemand.
Daarom nu ook, die Focking grenzen dicht en meer geld naar de politie,
Er moet veeel veel meer blauw op straat.
En overleden, wat een land
hoe weet je dat?
Bron ?
Wat is uw bron ?
Deugkneus neergeschoten door een Marokkaan. Krijgt de man geert die verafschuwd werd door peter toch weer gelijk.
Dit gun je niemand. Hoop dat hij er bovenop komt maar het ziet er slecht uit.
Eerder vandaag zapte ik in een item op rtl boulevard over het vertrek van Gordon naar Dubai. Er was een live verbinding met de Vila van de gevallen zanger en er deed een verslaggever verslag vanaf de oprit. Hij sprak met John van de Heuvel verkleed als Arabier. Achter hem stond een kameel. Hij deed Peter nog even de groeten in de studio. Men schakelde naar Amsterdam en Peter R knikte beleeft terug. Ik zette de tv uit. Dit was het laatst wat ik van Peter R heb mee gekregen. Zijn werkzaamheden hebben hem helaas ingehaald. Triest. Een icoon minder. Klote maffia. Val dood.
Ik snap je wel. Blijft treurig
Nog even geduld. Timing is everything.
En neergeschoten toen ie een studio verliet
Toch knap dat hij het nog zo lang heeft volgehouden, want hij heeft toch keer op keer op de lange tenen van zo'n beetje alle zware en gevaarlijke criminelen van Nederland gestaan. Dat moest natuurlijk een keer mis gaan.
Afgelopen jaren zijn de broer en de advocaat van Nabil B vermoord ivm de Taghi-zaak. De Vries werkte ook samen met Nabil B - lijkt erop dat die Taghi van een brutaliteit en meedogenloosheid is waarbij Holleeder een zakkenroller is.
Tsja, nu nog sluitend bewijs......
Jaaaaa. Op de NPO wordt melding gemaakt van een licht getinte dader! Moet niet gekker worden
Op de nu, zoals gewoonlijk, zelfs nu niet.
Op nu en nl stond het hele signalement, alleen lichtgetint eruit geknipt. Wat een totale klote site is dat zeg. Zelfs de politie heeft dat in het signalement staan en deze weerzinwekkende figuren laten dat met opzet weg?
GODVERDOMME. Wannee stopt het nu eens? Wat een tyfusvolk is het toch. Zet ‘m op Peter! We bidden voor je!!
Geen zorgen, ze zijn allemaal te gast en gaan echt wel weer naar huis
Na van Wiersum bleef het helaas voornamelijk bij woorden maar lijkt me toch dat we nu de oorlog gaan verklaren aan licht getint tuig en de coke maffia.
Reken er maar niet op, politiek kijkt weer andere kant op.
Gelooft u het zelf? Deugen is belangrijker dan actie. Daarom is oa profileren verboden en staan de grenzen wagenwijd open. Wat dat betreft had de coronapandemie nog wel ff voort mogen duren.
Dit gaattie niet redden... de finnenmaffia maakt hiermee een grote fout. Die wordt opgeruimt, let maar op...
Door wie?
De finnenmaffia? Als ze worden opgeruimd is het door de colombiaans/mexicaanse maffia.
En als ik mag kiezen dan heb ik liever de finnen...
Gelooft u dat nou werkelijk nog?
Er wordt helemaal niets opgeruimd, dadertje krijgt fopstrafje en gaat marathonnetjes rennen als u begrijp wak bedoel en verder houden we onze grote deugbek stijf dicht want het gaat over mocro's en dan wordt je hoe dan ook afgemaakt. Of door de blauwharigen, of door de orksen zelf. Eindresultaat is hetzelfde.
Die man heeft geen schijn van kans met van dichtbij door het hoofd, is hij er al niet meer, gaat hij het niet redden. Vreselijk. Een unicum ook, de NOS noemt "lichtgetint" en de Telebelg laat het weg.
Sorry heren van de redactie, maar niet zo netjes die beelden van hoe die zwaargewond op de grond ligt.
Hadden ze z’n dasje wat netter moeten doen dan? Of Z’n haren moeten kammen?
Mogen wij bij deze de redactie wegjorissen voor het tonen van deze beelden?
@The-loopy-cowboy | 06-07-21 | 21:18: wat is de meerwaarde van zo’n filmpje
ik heb niet gekeken, heeft iemand u gedwongen?
Nu of over een dag, nieuws is er sneller maar de foto van Pim op de parkeerplaats stond de volgende dag ook gewoon op de voorpagina. NIet janken, als je niet tegen de realiteit kan moet je geen nieuws kijken maar sesamstraat op herhaling zetten.
Dat heet nieuws
@Oromis | 06-07-21 | 21:22: nee dat heet sensatie
All news fit to print.
Liveleak
@Waakvlam | 06-07-21 | 21:26: Nee, nieuws.
Heel veel sterkte voor iedereen die bij hem betrokken is en ik hoop ook voor hem zelf. Misselijk wordt je van zulke berichten.
Foto mogelijke dader die aan alle signalementen voldoet inmiddels online via twittert.
"Dat bevestigen bronnen aan ons" roepen de media er allemaal bij.
Waarmee ze geloof ik bedoelen dat ze het bericht van Het Parool hebben gecopy/paste, en inmiddels het filmpje hebben gezien (wat nog wat langer doorloopt dan de 5-seconden versie die nu in het GeenStijl artikel staat).
Je suis Peter
ja, wrang he....
PeterRdV is dood, uitgerekend op de dag dat Geert W. door de hoge raad is veroordeeld.
wordt vervolgd.
Misschien als afleiding maneuvre?
#complotdenker
Zing zing......
Waarschijnlijk voor een paar rot euro's het leven uit geknald.
Cash is al aardig wat decennia king, en wordt door velen belangrijker gezien dan een mensenleven.
Wanneer heb ik dat eerder gehoord ?
„Hier zijn geen woorden voor”, reageert VVD-Kamerlid Michon. „Dit is een aanslag op onze rechtsstaat. Alle grenzen zijn overschreden. Ongelofelijk.”
Bij de aanslag op Fortuyn. Nee, wacht, sorry; bij Van Gogh. Of was het nou toch Wiersum?
Treurig
Dat ziet er niet best uit voor Peter.
Ik denk dat eerder de mocromaffia hier de schuld van gaat krijgen.
Manmanman wat een malloot ben je.
Op de lange termijn gezien heb je ongezonde gedachten. Hopelijk besef je dat zelf ook een keer.
In de stad van Hoop en Liefde. En nu Femke, wat ga je nu weer ratelen?
Standbeeldje, straatje naar hem vernoemen en klaar.
"Dit is zó niet Amsterdam" - nou Femke, dit is juist hartstikke Amsterdam
Ik hoor net dat hij is overleden
In dat filmpje zag het er al beroerd uit. En er schijnt vijf keer geschoten te zijn van dichtbij. Peter had geen schijn van kans.
Nederland is verworden tot een bananenrepubliek.
De criminelen en corruptie tieren welig.
En dat begint al van bovenaf bij de deugpolitiek.
Lees op Twitter dat hij overleden is…
Nou, als ik dat zilmpje zie, heb ik niet veel hoop meer. Nee, ik mag hem niet, maar dit heeft hij ook niet verdiend.
Dit had ik hem niet gegund. RIP Peter.
Telebelg: dit is een aanval op onze rechtsstaat. Achteraan aansluiten.
Schijnt te zijn overleden in OLVG aan verwondingen van schoten in het hoofd. Hard...
Jij bent de chirurg?
Bron?
Denk dat hij dat al was op het filmpje.
bron ajb
@SinisterNL | 06-07-21 | 21:15: Naar het schijnt niet. Ben jij de betweter?
@Joffri | 06-07-21 | 21:15: sms van iemamd die daar werkt. Kan fake zijn natuurlijk. Ik weet het niet.
@R. Skickr | 06-07-21 | 21:17: okay. Door het hoofd schieten heeft natuurlijk wel redelijk en best vaak hetzelfde resultaat. We gaan het zien.
@R. Skickr | 06-07-21 | 21:17: Sinds 2012 gebruikt niemand meer sms dus denk fake
Misschien moet iemand nòg een paard nemen.
Trix ?
Goh. Hoe weten al de schutters toch dat hun doelen bij mediaparken en studio's dan wel op de fiets terug van cigarenboer ofzo zijn.
Dat zet de uitspraak “Minder Marokanen” vandaag toch in een ander licht.
Apart zeg, dezelfde mensen die Peter R de Vries enerzijds verdedigde en anderzijds zonder aanzien des persoons ook bestreed.
Ik kijk nu naar Opsporing Verzocht ; wat opvalt is dat de meeste daders voor het overgrote deel "licht getint" zijn.
En vaak jong zijn.
Maximaal 1 jaar gevangenisstraf voor minderjarige daders in D66 land.
De dader was een lichtgetinte man met een zwart petje. Peter R. de Vries zou naar RTL Boulevard komen om te praten over één of andere doodgeschoten Marokkaan. Tja, 1+1 = 2. Oordeel zelf maar in welke hoek je dit moet zoeken.
Boze klant van een kapper?
Extreem rechts? Dat zou toch de grootste bedreiging van de 'rechtstaat' zijn. U weet wel die rechtstaat met politieke processen, zonder vrije pers en waar criminelen de baas zijn.
Netjes op de vluchtstrook gestopt door de verdachte, dat moet de goede zijn!
Wat ik al dacht, schijnt niet de dader te zijn.
Die was natuurlijk nooit zo netjes gestopt.
De beelden doen me denken aan Pim...
Herhaling
Vergeet Theo niet...
Volgens onze politici weer een aanslag op de rechtsstaat. Zucht
Hypocriete mieren zijn het.
En bn-ers zijn geschokt
Ben geen fan van De Vries want die had moeite met de CBS cijfers als het ging om misdaad door mocro's en hij wist zelfs nog wat sympathie op te brengen voor gebeurtenissen bij Charly Hebdo. Hoe ironisch is deze moordaanslag. De journalisten zijn vogelvrij in een land waar minder minder niet mag worden gezegd. Dit gun je helemaal niemand, uiteraard ook Peter niet. Hopelijk overleefd hij het. En nu die smerige rat die nooit geboren had mogen worden oppakken en zwaarder straffen dan de moordenaar van Fortuyn. Misschien kunnen de rechters nu wel eens echt rechtspreken.
Tef lekker op met je "ben geen fan van de Vries".
Dank u.
@Barre_de_k | 06-07-21 | 21:17:
goh? u bent geroerd?
uw tegel is toch heel wat minder onderbouwd dan ILF2's verhaal.
Triest, heel triest. Hier past geen enkele grap. Kutzooi godverdomme
Misschien wel de meest walgelijke kerel in NL. Maar ik hoop dat hij het red. Niemand verdient dit :(
Toch knap dat ze die dader bij Breukelen hebben klem gereden.
Gevlucht.
@van Oeffelen | 06-07-21 | 21:12: nog iemand die alles beter weet.
Ik haat die disclaimers 'ik vind het een lul maar' met een ongekende passie. Het is vreselijk dat dit in ons ooit zo lieve land gebeurd. Echt verschrikkelijk.
Correctie: gááf land, liéve stad. Waarvan akte.
*gebeurT
@Zenzeo | 06-07-21 | 21:13: Ik vond ons land lief, maar dat is al heel lang geleden.
Ik vind het een lul . (Punt). Beter zo?
@Moresnetunited | 06-07-21 | 21:17: Prima zo. Of zonder disclaimer medeleven betuigen kan ook. Het een of het ander, of niks natuurlijk kan ook.
@osolemio | 06-07-21 | 21:20: ik vind het vreselijk maar
De Vries ging zelf ook over lijken, hoe heette die grensrechter ook alweer?
@Transgender-Airlines | 06-07-21 | 21:26: Ik haat het gebruiken van een disclaimer. PUNT.
Ongelooflijk snelle actie DSI. Knap gedaan.
Oke het was de verkeerde. Maar verder, prima uitgevoerd. Volgende keer beter.
Maar, als ze willen kunnen ze wel iemand snel oppakken dus ?
@Roze_bril_drager | 06-07-21 | 21:18: Blijkbaar niet dus
Ik ga later wel op mijn gemak de reconstructie bekijken.
Nu eerst voetbal.
De beelden doen me denken aan Pim...
Waarvan Peter zei dat de moord op Pim een logisch gevolg was. In Peter z'n geval ook.
@halfvolle glas | 06-07-21 | 21:14: Dat het kon/zou gebeuren zal ook Peter zelf zich heel bewust van zijn geweest.
Niemand verdient het om als een hond op straat neergeschoten te worden.
Hoewel, sommige IS-gasten...
En de Peter R. schutter bijvoorbeeld.
Ook honden verdienen het niet om op straat te worden doodgeschoten.
Femke buigt haar hoofd en biedt haar diepst gemeende verontschuldigingen aan aan de lichtgetinte medemens die dit allemaal weer moet verwerken, al die witte conclusies.
Volgens mij is er maar 1 eindverantwoordelijk voor de veiligheid in Amsterdam.
Regiluo Tuur laat weten dat ie het heeft gezien en wilde helpen maar hij was net te laat.
(Sorry, too soon?)
In ieder geval, dit gunde ik hem niet!
Het wennen aan het nieuwe normaal is vol onderweg.
En weer een bananenrepubliek voorbeeld. Wat een gaaf land is dit toch. Sterkte Peter ik hoop dat je het overleefd.
Niet mijn vriend, maar dit gun je niemand. Ondertussen is zelf-verklaard BN geschockt: www.gelderlander.nl/show/bekend-neder...
Peter is misschien een eikel maar wel onze eikel. Daar moeten die k*tM*rokkanen gewoon vanaf blijven. Uiteindelijk gewoon een aanslag op een journalist, dus net als met Derk Wiersum een aanslag op de rechtstaat.
Lijkt erop dat het R. was, en hij morsdood is. En lijkt erop dat de dader uit de georganiseerd criminele "wilt u meer of minder" hoek komt. Liquidatie op klaarlichte dag, voor de deur van een televisiestudio. Hoe gaat het eigenlijk met dat broze vaasje waar Rutte het over had?
Het ziet er niet goed uit. Ik vind het afschuwelijk. Heel veel sterkte voor de familie van Peter R de Vries.
???
Doet me denken aan Pim Fortuyn.
In het kader van "weet wie er ook door zijn hoofd werd geschoten".
Die gedachte schoot zeker door je hoofd?
En dat op de dag waarop we de politicus die minder, minder, minder wilde hebben veroordeeld.
Een zwarte dag met een dikke rouwrand voor ons land.
De timing is inderdaad met recht saillant te noemen.
Ik had die man liever nooit meer horen praten, maar dan meer in het kader “ga lekker met pensioen ofzo”. Dit is wel erg rigoureus.
Àls hij het al overleeft, hoe zal hij eraan toe zijn? En misschien nog wel belangrijker: als die kogel hem echt in zn hoofd geraakt heeft; zou hij het wel wíllen overleven? Heftig hoor. Sterkte voor zn familie.
Heel erg
Ja dit gun je niemand.
Worden we nu wakker in Amsterdam/Den Haag?
Ach, vermoedelijk is dit vanuit de.mocro maffia. daar zit de overheid toch al wel.op
Ehm... nee. Het bekende politici-jargon zoals 'afschuw', 'aanslag op de rechtsstaat' enz zal wel weer enkele dagen over de bevolking worden uitgestort. Vervolgens gaat men over op de orde van de dag.
Onvoorstelbaar. Waar moet dat heen met Nederland? Alles oplossen met liquideren? Brrrr!!!!
Eerste beelden gezien op Twitter.
Ben bang dat PdV dit niet overleefd.
Eerste associatie is Pim.
Foto vd vermoedelijke dader gaat ook al rond.
A2 Breukelen….
Ik vermoed jochies uit Utrecht.
Domme jochies. Met de auto ipv de motor. Naar utrecht ipv naar zee of schiphol. Amateurs.
Waar vinden wij foto`s van de vermoedelijke dader?
@aero911 | 06-07-21 | 21:13:
Weldra…
Op Twitter, iets met Kuyt van Persie
@BoerKoekoek | 06-07-21 | 21:08: vlucht-motor zie je vaak bij ramkraken, je moet juist iets minder gebruikelijks kiezen, een bakfiets bijvoorbeeld (niet op de A2, dat zou ook weer opvallen).
Taxi naar de Wallen?
Echt verschrikkelijk dit. Je kan het niet met Peter R. als journalist altijd eens zijn, maar het is ook maar een mens zoals iedereen. Bederft toch wel de voetbalwedstrijd dit nieuws.
Eerste waar ik raar genoeg aan dacht is: zal Taghi hierachter zitten? Meer denk ik dan Holleeder. Gaan we ooit weten wie er achter zat? Kan natuurlijk de nu gepakte schutter zelf zijn m.b.t. een zaak, maar gezien Peter's rol als ondersteuning kroongetuige in de zaak Taghi?
Het was niet een kwestie van ‘of’ maar meer ‘wanneer’. Hij heeft het nog lang volgehouden. En wat zeggen we dan? ‘Goenavund’.
Volgens NOS gaat het over vijf schoten. Volgens AD is een verdachte aangehouden.
Naar… de man heeft ook kinderen.
zal wel iets met de onderwereld te maken hebben want de Vries is daar gast aan huis.
En dat op dag van de definitieve uitspraak inzake de 'minder' rechtszaak. Toeval of een verkapte boodschap ?
Beelden staan gewoon op YouTube.
RIP Peter R de Vries. Ik call hem alvast.
Pfoe net de beelden gezien, dat lijkt einde Peter R de Vries
Peter R. kon ik achter het behang plakken maar dit had hij ook weer niet verdiend. Als een hond worden neergeschoten. Zag ook een clipje dat ze hem probeerde te reanimeren...
Nou ik zag mensen alleen beetje laf er omheen staan filmen
Minder, minder, minder lichtgetinte verdachten met een tenger postuur.
*zet irritant Peter de Vries-stemmetje op* "Hij heeft het er natuurlijk zelf wel een beetje naar gemaakt, door zich steeds vijanden te maken in het criminele circuit"
Lul van een vent, maar hij moet het wel halen. Hup Peterrrrr.
Vieze ratten zijn het.
Tsja, je bemoeien met wat Amsterdamse gabbers was edgy. Maar de Mocromaffia net ff een maatje te groot.
Niet een maatje te groot, maar een maatje te psychopatisch en schaamteloos. Dit zijn hele kleine mensen.
Voor dat gezeik over de beelden losbarst: ja, de beelden zijn nieuwswaardig, dat mensen de gevolgen van het niet-minder-beleid maar eens zien.
Wijze woorden.
Gewoon VRESELIJK .
Op foto van AT5 staat een Lucas 3, een apparaat om te reanimeren en dit apparaat is om. Peter heeft dus een harstilstand agv de schotwonden.
Op site van de Volkskrant staat filmpje en lijkt hij niet aan te staan (?) www.volkskrant.nl/nieuws-achtergrond/... . Maar niet heel goed te zien. Reanimatie bij neurotrauma is wel einde oefening.
Op N. U. .nl en de Volkskrant zijn ze weer heel erg deugend en staat niet dat de dader lichtgetint is.
Ergerlijk
Telegraaf ook:
"een man, met een klein, tenger postuur. Hij droeg een donkergroene jas met camouvlagevlekken en een zwarte pet"
Je zou er bijna wat van vinden.
Prima. Zo zou Peter het gewild hebben. Deuger tot de laatste snik.
@Hieronymus-ego-sum | 06-07-21 | 21:06: En Joris Voorhoeve wordt er natuurlijk weer op aangesproken.
Sneu. Sterkte voor de nabestaanden.
Op NOS en NUpuntnl laten ze niet de volledige opsporingsbericht zien. 3maal raden welk woord niet genoemd wordt.
Sterkte en hopelijk overleeft Peter het.
Welk woord dan?
Op NOS stond het eerst in ieder geval wel.
@DeJemelscheet | 06-07-21 | 21:10:
Parenclub?
Fins uiterlijk
De kleur van de pet?
@Nuchternederland | 06-07-21 | 21:15: Daarom. En nog. En het werd genoemd in het journaal. Dit is gewoon niet het moment om te liegen en makkelijk te scoren over dit soort dingen.
@DeJemelscheet | 06-07-21 | 22:00: nu vermelden ze het wel. Ten tijden dat ik het schreef niet.
Misschien dan toch foullieren weer in invoeren Halsema..
En weer: licht getint. Toeval? Denk het niet. Maar de rechter verplicht NL om de jihad parasols terug te halen. NL volk wil dit zelf en wordt nog steeds niet wakker
Hij is bij ons voor de uitgang van de garage neergeschoten. Politie kwam nog aan de deur. Helaas was ik boven. Niks gezien.
Wees blij.
Toch vreemd. De dader is vast net onder de zonnebank geweest. Bij AD en Telegraaf was hij opeens niet lichtgetint, bij RTL en NOS was ie wel lichtgetint. Voor of na de hit nog ff snel een spraytan genomen zeker
DPG stalorders. Dus geen journalistiek maar deugsensatiepers.
Je kan alles van hem vinden, maar het was wel ONZE Peter R de Vries! Een Nederlandse journalist die veel voor sommige mensen heeft betekend hier ten lande. Ik zie het als een aanslag op de vrije journalistiek. Sterkte aan de nabestaanden.
Het is (was?) niet MIJN Peter R.!! Dus hou dat ff voor je. Aanslag op de vrije journalistiek? Dat wat hij tergde waren geen CEO`s maar bloeddorstige criminelen. En die hebben helemaal niets met vrije journalistiek.
Zo is het.
Ik ben gehele geen fan van zijn meningencircus, maar daar gaat dit niet om. Waar blijven we als onwelgevallige meningen kapot gemaakt worden?
Wat dat betreft is hij een van ONS. In de zin van een medeburger, medemens en die schiet je niet zo overhoop.
Sterkte Peter voor jou en je familie en vrienden. Ik hoop dat het mee gaat vallen met verwondingen, al doen de berichten (onbevestigd?) het ergste vrezen.
Ik hou niks voor me. De man was misdaad journalist, dus logisch dat ie tegen misdadigers aanschurkte. Irritatante betweter met een stem als nagels over een schoolbord, maar zijn core business was ons informeren over misdaad. Vermoord je een journalist dan is dat een aanslag op de pers.
Triest dat dit weer is gebeurd...
Overleden.. RIP
Vaarwel, Peer r de Vies, we zullen je missen bij de Kerstdis, maar om je nog eenmaal te quoten: " zal hij wel over zichzelf afgeroepen hebben".
Wat een vreselijk nieuws, wat voor land leven we?
Een land waar veel zwakbegaafde getinte jongeren voor paar duizend euro de 'held' willen spelen of als opstap naar criminele carriere. Zoveelste intimidatie. Rest in pieces.
In het hoofd geschoten van dichtbij is einde verhaal. Of hij het nou overleefd of niet.
Vreselijk.
Mocromaffia, kan niet missen.
Gelukkig hebben we een duider alhier die ook in het Wilders topic zo goed wist hoe en wat mbt zijn ras.
*overleefT
Zo moeilijk is Nederlands niet.
Arrestatie op de snelweg?
Ik vrees dat we binnenkort twee keer moeten doneren.
Op a2 bij Breukelen iemand klemgereden, mogelijk verband met Peter r
De beelden ervan circuleren al op het web.
Heftig dit, wat een drama. Hopelijk komt het goed met Peter. Wat een bananenrepubliek is Nederland toch geworden...
Vertrek, beste voor iedereen. Minder minder minder, en het maakt mij geen reet uit wat je kleur,afkomst of geloof is. Staat dit land je niet aan, tot dan lekker op, het is geen gevangenis
Ah de servers zijn gestopt met roken! Top! maar waar zijn de updates?
Heb ook een foto gezien net na de schoten, welke eikel maakt daar nou foto's van, ik deel hem iig niet.
Foto's? Gaat al een filmpje rond.
Tja, 20 jaar geleden zag je pas een dag later Fortuin doodliggen op straat een dag later in de krant. Nieuws gaat sneller.
Was het Peter R de Vries niet, die zei dat Charlie Hebdo het allemaal maar zelf had uitgelokt? Die Peter R de Vries praten we over?
Ik zeg dat zowel Charlie Hebdo als dit niet had mogen gebeuren. Ik wens dat de Vries hier door heen komt en de daders een gepaste straf krijgen.
Dat waren ook mijn gedachten. Kan me geheel vinden in deze mening, desondanks wens ik De Vries beterschap.
Peter zal de eerste zijn om de dader clementie te verlenen.
@prins_flip_da_luxe | 06-07-21 | 21:05: En dan ook zelf afgeslacht worden door zo'n moslim. Karma is een hoer.
Om Tommy Wiering maar te quoten "het werd tijd". Maar Peterrrr staat aan de goede kant dus dit soort opmerkingen zullen nu wel niet komen.
Kudtland :(
Ja, laten we de stemming van vanmiddag ook niet vergeten.
Yep. Colombia aan de Noordzee.
Alsjeblieft, ga, vergeet het land en de taal zo snel mogelijk.
Ongeacht wat voor 'zakhooi' het ook is, laten we er vanuit gaan dat hij het overleefd.. is dit wel heel veel stappen te ver. Welkom in Nederland, RTL Boulevard is het nieuwe 3fm om op de koude straat stenen te komen liggen.
De GeenStijl servers hadden dit nieuws in ieder geval niet verwacht.
Het moet haast wel een opdracht van Taghi vanuit de gevangenis zijn?
Sterkte Peter!
Zo'n kogel in je hoofd ga je niet overleven, vrees ik.
5 zelfs
Rustig, kan ook kaak ofzo zijn. Laat eerst de artsen maar bezig.
6 mei, 6 juni in hoofd geschoten na verlaten van de studio…. Geeft te denken.
En ook nog ‘meerdere schoten’ en ‘roerloos op de grond’, ik denk het ook niet. Hij heeft veel goeds gedaan, hoewel ik hem op de een of andere manier niet sympathiek vind. Hopen dat hij het overleeft.
@DSK | 06-07-21 | 21:05: of 6 juli.
@Pimp my Voortuin | 06-07-21 | 21:07: inderdaad
@DSK | 06-07-21 | 21:05: Wat? Heeft ie daar een maand op straat gelegen ?
Waar je mee omgaat wordt je mee besmet. Vermoedelijk wist hij teveel of was het wraak. Denk het eerste.
De T heeft iets weggelaten uit het signalement, kijken of je ziet wat:
"een man, met een klein, tenger postuur. Hij droeg een donkergroene jas met camouvlagevlekken en een zwarte pet"
Lichtgetint?
Ik nog zoeken naar een chinese transgender in een legerjas maar helaas...
@DSK | 06-07-21 | 21:08: Wollah.
Heb al een close up filmpje via Whatsapp ontvangen van hoe Peter op de grond ligt met bloed op z'n hoofd...... Heftig en bizar.. Ben geen fan van Peter, maar dit?!
Nederland bananenrepubliek. Je kon er een beetje op wachten.
Laten we hopen dat het niet al te ernstig is, dat het alleen maar heel erg pijn doet.
Kogel in het hoofd las ik....
Ai. Niet best dus.
Van zulke daders willen wij verminderen maar dat mag je niet zeggen.
Heeft Steve Brown een groene jas en een petje?
En kwam Peter R. de Vries niet gewoon The Happy Family uitgelopen?
Nee, het was een lichgetinte tengere gast met een petje en een camojekkie.
Eén van deze kenmerken zal u overigens niet bij andere nieuwsmedia lezen. Ze wisten niet hoe snel ze dat politiebericht moesten editten. Lafaards, de naam journalist niet waard.
@elfenstein | 06-07-21 | 21:05: Dit!
Was de server ook neergeschoten?
Zou idd zomaar een aanval op de servers kunnen zijn.
Met de groeten van Taghi?
@Aristotalloss | 06-07-21 | 21:04:
Password resetje doen is misschien wel een goed idee.
Maar waarom is de schutter nou weer lichtgetint? Is zo stigmatiserend.
Als je de AD site bekijkt, staat dat stigmatiserende woordje er gelukkig niet.
@Snake | 06-07-21 | 21:04: rtl en nos wel overigens
Beertjes en bloemen neerleggen. Dat zal de mocromaffia leren!
Hard “imagine” zingen!
Poor bastard!
Ziet er slecht uit.
Sterkte kerel.
Verdachte is opgepakt blijkbaar.
Erg hoor vind hem als misdaadonderzoeker steengoed. Ook hoe hij die Mabel te kakken heeft gezet is puur goud. Hopelijk redt hij het en wordt hij weer de oude.
Ik hoop vooral dat ie het redt
Mocromaffia. Maar daar mag je er niet minder van wensen want dan word je tot de hoge raad vervolgd.
Ja schandalig gewoon levenslang voor alle betrokkenen hierbij.
@1977 | 06-07-21 | 21:04: Ik neem aan 18 jaar, 12 jaar zitten, net zoals die andere kopschutter.
Taghi strikes again....
Zit er natuurlijk dik in dat die erachter zit. Hij krijgt toch al levenslang die Taghi dus hij denkt van fuck it ik haal nog 1 keer uit naar de maatschappij.
Verdachte is op de A2 bij Breukelen opgepakt las ik zojuist op het AD.
Audi RS6?
Servers overbelast GS?
Ik denk dat u uw internetrekening niet hebt betaald.
sooo hey, dat duurde lang idd
Het duurde inderdaad even om op stoom te komen volgens mij.
Sow hey. Alles werkte, de Nu's, Telegraafs, Noss, zelfs de Joops.
Ben nu wel heel benieuwd hoeveel mensen er tegelijk op Geenstijl hebben ingelogd om deze misère te veroorzaken.
Ai ai ai, ik vind Peter niet sympathiek. Een soa heb ik hem wel gegund, maar dit zeker niet. Sterkte pik.
Hij lag er slecht bij. Hopen dat hij het haalt.
@Usumani | 06-07-21 | 21:04: Net zoals Pim Fortyun. Lag er ook zo bij.
Nederland bananenrepubliek. Eigenlijk kon je er gewoon op wachten.
Laten we hopen dat Peter het overleeft, dat het alleen maar heel erg pijn doet.
Totale onzin, heeft niks met de staat der Nederlanden te maken. En het is ook niet of dit niet in letterlijk alle landen in de wereld gebeurt. Alhoewel misschien niet in Monaco of Vaticaanstad... Dus bekeren of centjes verdienen om zo snel mogelijk hier op te donderen en naar een land te verhuizen die wel voldoet aan jouw verwachtingspatroon
Wat je ook van die man denkt, dit is verschrikkelijk. En zoals Johan Derksen( ook geen fan van hem) net al zei: hij zette zich wel in voor Nicky Verstappen en al die andere onopgeloste moorden. Hij ging op in almdie families, bood hun alle hulp. Dus in veel opzichten was deze man eng, in ook veel opzichten niet. Dit is vreselijk nieuws
open deur wat mij betreft
Hik zette zich in om programma's te vullen.
@Jazeetie | 06-07-21 | 21:03: ja, en? Dit is gewoon ontzettend heftig. En klinkt absoluut niet goed. Verschrikkelijk.
Je mag het niet zeggen hè....
Dus zeg ik het maar niet.
Mexicaanse toestanden in dit land.
Minder minder minder!
Het kan bijna niet ironischer, de hoge raad die het vonnis van Wilders bevestigd, dezelfde dag een liquidatie(poging?) op een misdaadjournalist door de mocromaffia? Nog wat voorbehouden, maar het heeft er alle schijn van. Vraagtekens zullen voor het donker wel ingevuld zijn.
OK. Die zien we nooit meer terug.
I.M. laten we wel wezen: Peter R de Vries heeft in zijn rol als journalist zaken voor elkaar gekregen die er werkelijk toe doen. Mensen vrij gekregen die door tunnelvisie van dat vreselijke justitiele systeem hier gewoon veroordeeld waren voor dingen die ze niet gedaan hadden. Niet één keer. Meerdere keren. Hij heeft ook bijgedragen aan de veroordeling van criminelen in zaken waar justitie niet uit kwam.
Dan mag je ook best wel een beetje een lul zijn. Dat hoort dan gewoon bij je status.
Respect.
Dat is waar. Ik vond 'm steeds een arrogante kwast, maar z'n staat van dienst op het criminele vlak is indrukwekkend.
Laten we maar hopen dat hij zijn kogelwerende t-shirt met de opdruk 'Welkom' aan had.
Hoe dan ook: Beterschap toegewenst.
Boze ex van 1 van de vele vrouwen die hij met een flesje sjampoepel en een viagraatje achter de kiezen bezocht?
Ons landje…
Je verwacht het niet he.....
ohw, wacht.
www.parool.nl/amsterdam/peter-r-de-vr...
Dit is heel naar. Sterkte voor de naasten.
Je kan ook geen vrienden zijn met justitie en criminelen tegelijk. Wel ironisch dat hij wordt neergeschoten door iemand van tint waar Petertje vol liefde van is.
Hoe irritant deze man ook is, dit is natuurlijk vreselijk nieuws. Een aanslag op een journalist en dus het vrije woord. Hopelijk overleeft hij dit en herstelt hij weer volledig.
Neenee, elke moord is hetzelfde. dixit Peter R de Vries bij Beau.
www.rtlxl.nl/programma/beau/5a743f84-...
De man met een mening over alles is eindelijk een onderwerp tegengekomen wat het niet meer pikte, sterkte PetuRrr
Parool: Misdaadjournalist Peter R. de Vries is dinsdagavond neergeschoten op de Lange Leidsedwarsstraat. Hij is zwaargewond afgevoerd naar het ziekenhuis. Volgens onbevestigde berichten zou de misdaadjournalist door zijn hoofd geschoten zijn.
De tering
Da's slecht nieuws voor Hans Teeuwen. Kan hij nooit meer een sketch maken over Peter Rrrrrrrrrrrrrrrrrrr de Vries.
De T. die over dit voorval schrijft (maar niet De Vries noemt):
Bij een schietpartij op de Lange Leidsedwarsstraat in het centrum van Amsterdam is dinsdagavond een man gewond geraakt. Agenten zoeken nog naar de verdachte(n).
Het is nog niet duidelijk wat er precies is gebeurd. Er is een traumahelikopter opgeroepen. Ook de brandweer is aanwezig voor assistentie.
De politie zoekt getuigen. Ook is er een Burgernetmelding uitgegaan. Volgens het bericht zou het in ieder geval gaan om een lichtgetinte man met een klein, tenger postuur en een donkergroene jas met camouflagevlekken en een zwarte pet. De politie drukt mensen op het hart om de verdachte niet zelf te benaderen.
De Mocro maffia, laat het de burgemeester niet horen. Ze neemt het op voor de verdachte uiteraard.
Op de dag dat Wilders weer veroordeeld is.
@Pimp my Voortuin | 06-07-21 | 20:11: Daar moest ik ook even aan denken zonder de achtergrond van de dader te weten. Peter R. de Vries was bepaald geen vriend van Wilders, om het zachtjes uit te drukken.
Het is inmiddels man, zonder lichtgetint. Femke heeft even naar de redactie gebeld.
Klote voor hem. Sterkte kerel.
Mexicaanse toestanden!
Ach, het zal zo'n boulevard niet lopen.
Steven Brown?
Die schopt kont.
Marengo gerelateerd?
Was hij voor de getuige dan is dit zeer waarschijnlijk.
Blijf met je takken van anderen af. Altijd.
Alweer Volkert?
Het verbaast me niet. Hij werkt in een zeer riskant wereldje.
Toch de hand van Holleeder ?
Steve Brown ?
Holy moly, dat is wel serieus… hopen dat hij er nog (zo goed mogelijk) bovenop komt
Als RTL het boven op hun site zetten zonder naam erbij is er op z'n minst iets bijzonders aan de hand
Sterkte Peter.
Zal wel de schuld van GS zijn.
Tja narcostaat gonna narcostaat. Sterkte aan de Vries en zijn naasten
Dank voor het wegjorissen.
Soort van Peter functie elders.
@Astroturfer | 06-07-21 | 21:29: Ja, nee. Ik heb vandaag nogal last van schijtlollig, ook wanneer het niet helemaal gepast is. Het was op mijn eigen verzoek.
@omanders | 06-07-21 | 21:49:
Ongepaste humor kan best leuk zijn. Je hebt me nu wel nieuwsgierig gemaakt.
@omanders | 06-07-21 | 21:49: Deze opmerking kan je anders óók op een minder gepaste schijtlollige manier uitleggen, maar ik ga er maar van uit dat dit in casu juist niet de bedoeling is.
Hoekstra stond als eerste te vertellen hoe vervelend het nieuws was, dat deed hij ook bij Zijn partijgenoot omzichtig. Vervelende is dat ik nu niet weet of hij het meent of voor de bühne een optreden geeft.
Dat gun ik hem nu ook weer niet.
Precies het is een lul maar een kogel door je hoofd is ook weer niet nodig.
Nee, haal maar weg, dit is zelfs op deze wijze niet grap-waardig.
REAGEER OOK