Media laten ware pik zien inzake Bilal Wahib
Hee wat nou, een nummer van Bilal Wahib!
De hypocrisie klotst weer eens tegen de plinten in de zaak rond Bilal Wahib, die we eigenlijk niet kenden als acteur of rapper maar nu wel van het feit dat hij hartstikke dol is op Kinder Bueno. RTL nodigt Bilal Wahib uit om z'n tranen over de talkshowtafel te laten vloeien omdat hij heel weinig spijt heeft van het feit dat hij een twaalfjarige (!) jongen heeft gemanipuleerd en in de val heeft gelokt om diens piemel te laten zien. Kijkcijfers, snapt u. Sjonge jonge wat had RTL toch graag bloedserieus aan tafel gezeten met kinderverleider Bilal Wahib, die eigenlijk ook slachtoffer is van het feit dat hij een twaalfjarige jongen voor schut heeft gezet voor het oog van de natie. Peter R. de Vries (die ook zijn piemel heeft laten zien) vond Bilal Wahib ook al een slachtoffer en dan zal het wel zo zijn. Maar o wee als een of ander jolig filmpje van LuckyTV ("Mag ik bij jou huilen op tv ooooh. Vroeg een jongen om z'n dollo. En het spijt me zo. Het spijt me zo. Mag ik bij jou huilen in je talkshow, het spijt me zo, kan jij me redden Beau? Kom hier nu Beau geef me je piepelientje, toe laat 'm zien we zijn nu beste vriendjes. Je pie-pa-pe-lientje je plassertje yo. Ik smeek het je. Kan jij me redden Beau? Mag ik bij jou huilen in je talkshow? Laat je piemel zien. Ik zweer het was een grap geen kinderporno. Laat je plasser zien. Oooohh oooohhh oooo Beau. Bedankt dat ik mocht huilen in je talkshow") over kinderpikliefhebber Bilal Wahib gaat, dan GAAT-IE WEG wegens 'onsmakelijk'.
En dan zijn er dus ook allemaal radiozenders die de muziek van Bilal boycotten, waaronder de radiozenders van de NPO. Nu wordt-ie helemaal mooi. NPO-reclasseringsvehikel FunX, dat al jaren een fundering voor ellende in het radiolandschap mag heien, is een van belastinggeld opgebouwd gratis podium voor hele en halve criminelen - voornamelijk uit de stal van TopNotch, waar ze ook ineens heel verbouwereerd van hun Audi RS6 zijn gedonderd. Op FunX hoort u wel gewoon de antisemitische dwazen van Broederliefde, de kinderverkrachters van SFB, oproerkraaier Akwasi, draaideurcrimineel Kempi en een boel andere mafketels, maar dat is allemaal niet erg genoeg. U kent de NPO ook van 101Barz, een ophitskanaal waar matig getalenteerde drillrappers een podium krijgen om te verkondigen dat anderen toch vooral een toontje lager moeten zingen... want anders, waarmee de NPO indirect een bijdrage leverde aan de piermoord in Scheveningen. U kent de NPO trouwens ook als werkgever van Francisco van Jole, die door heel Nederland wordt uitgekotst en uitgelachen omdat hij in zijn witte onderbroek vrouwen heeft aangerand en weg wist te komen met een laf statement met geprevel over 'privé'. Het is DIE NPO die voor de bühne ineens op het morele hoogpaard door de branding van een zee van ethisch juiste keuzes galoppeert. Kom nou.
Gewoon draaien die ""muziek"". Maar dan wel allemaal op de grond liggen!
Reaguursels
InloggenNa de docu 'Leaving Neverland' was er ook even geen Michael Jackson op de radio. Maar dat duurde niet lang.
www.youtube.com/watch?v=o9Lf7z0NKPU&a...
Als je de 20 voorbij bent en nog steeds niet door hebt dat je dit soort fratsen niet moet uithalen, ben je sociaal wel mislukt.
Dit laten gaan schept een soort precedent bij andere zielige types die het van dit soort 'lol' moeten hebben. Blijkbaar hebben ze net zoveel respect voor anderen als voor zichzelf.
Al die types duwen steeds een beetje iemand richting de afgrond. En uiteindelijk valt het slachtoffer over het randje. En dan heeft zogenaamd niemand het gedaan.
Hij is niet muzikaal, want die meuk is geen muziek te noemen. Hij is niet grappig, zijn "humor" is duidelijk niet grappig, maar dom pest gedrag. Hij kan niet acteren, hij hoefde voor die rol alleen het tuig te zijn dat ie al is. Hij is tot een rolmodel gemaakt,terwijl hij juist hetgeen is waar je je kinderen bij weg wilt houden, niet waar ze naar op moeten kijken. Noem mij eens een goed geintegreerde fin die tevens functioneert als een rolmodel? Eentje die goed nederlands spreekt? Eentje die in plaats van rot of crimineel gedrag goed gedrag promoot. Wanneer houden we eens op met de verkeerde types als rolmodel naar voren te schuiven. Talent heeft die Bilal duidelijk niet.
Waarschijnlijk heeft men dit soort 'talenten' (denk ook aan rolmodel Akwasi en zo) nodig om de Nederlanders van racisme te kunnen beschuldigen zodra wij er niet om gaan staan juichen?
Enige tijd geleden stond er een artikel over Gerard Cox, die vond dat Nederland vertrutte. Dit in vergelijking met de "vrije" jaren 70.
Hij kaartte aan dat een film als Het Debuut niet meer gemaakt zou kunnen worden.
Het Debuut gaat over een 14 jarig meisje die een verhouding met een man van 41 aangaat. In het boek, waarop de film gebaseerd is, is de hoofdpersoon 13 jaar. In film is de actrice die het meisje speelt 16+.
De commentaarsectie was het helemaal met Gerard Cox eens.
De commentaarsectie vindt het nieuwe programma Gewoon Bloot een logische stap van "onze" liberale en vrije waarden.
Hans Teeuwen heeft gelijk.
Respectloze satire van Lucky TV,? Ga weg!
Luckytv en grappig is een pure contradictie
@Triple2K8 | 27-03-21 | 12:01:
Het beruchte filmpje van Bilal was puur pestgedrag, geen kinderporno. Het twaalfjarige jongetje heeft al gezegd dat hij zich geen slachtoffer voelt; laten we hem dus vooral geen slachtofferschap aanpraten.
Eens met Teeuwen dus, dat de ophef hypocriet is. Dat blijkt ook uit de voorbeelden in de column; Topnotch, FunX en NPO doen alle drie niks anders dan 24/7 crimineel, racistisch en extremistisch gedrag promoten en subsidiëren. Maar nu hangen ze ineens de moraalridder uit? Waarom deden ze dat niet toen SFB filmbeelden van een gangbang met een 15-jarig meisje in Suriname verspreidde?
Het echte probleem is dat pestkoppen als Bilal "bekende Nederlander" zijn. Zelfs als "voorbeeldfiguren" worden gepresenteerd; want juist daarom kijken kinderen tegen hen op. Maar hoe kan iemand die niet kan zingen en niks van muziek afweet en verder ook niks kan een "bekende Nederlander" worden?
Links eist "diversiteit" oftewel meer licht- tot donker- getinte types op TV. Ongeacht of die iets kunnen; talentvol of talentloos mag geen rol spelen, want "discriminatie". Sylvana Simons mocht een boekenprogramma presenteren, hoewel ze toegaf nauwelijks een boek te hebben gelezen. Haar belangrijkste talent is haar huidskleur, en daarmee is ze al jaren niet meer van de TV te slaan.
Zelfs een strafblad is geen probleem; bedenkers van middelmatige kinderrijmpjes zoals Kempi werd vaste tafelgast bij DWDD, ondanks een behoorlijk strafblad. Vrijwel alles dat zichzelf "rapper" noemt verheerlijkt criminaliteit in hun "raps", en blijkt ook echt een strafblad te hebben. Hetzelfde geldt voor activisten die oproepen tot grootschalig raciaal geweld zoals Akwasi, Insayno, Appa en Jahjah. Zelfs "troetelrapper" Ali B poseerde in zijn videoclip "Baas" met beruchte zware criminelen.
Tja. Als je als NPO criminelen en extremisten tot bazen uitroept, dan moet je niet verbaasd zijn dat criminaliteit en extremisme de norm worden. Als je als NPO misogyne rappers promoot moet je niet verbaasd zijn dat een rapper boef vrouwen voor "kechs" uitmaakt. Kinderrijmelaars Ice en 3robi deden datzelfde met dat jongetje van 12.
Normaal ben ik niet geneigd om mensen op hun verleden te veroordelen. Maar bij het opdringen van "voorbeeldfiguren" zouden talent en integriteit toch wel een rol moeten spelen. Want anders krijg je dus precies dit; kinderen die tegen talentloze huftertjes opkijken, en zich laten pesten of misbruiken.
Geweld verheerlijkende clubjes zoals Topnotch, FunX en NPO zouden eens een paar maanden goed in de spiegel moeten kijken.
Woord voor woord ééns!
Als het überhaupt al in je opkomt om dit soort dingen aan een 12-jarige te vragen, dan zegt dat al iets over de zieke gedachtes in iemands hoofd.
Zelfs een strafblad is geen probleem; bedenkers van middelmatige kinderrijmpjes zoals Kempi werd vaste tafelgast bij DWDD, ondanks een behoorlijk strafblad.
Volgens Links is een strafblad het gevolg van misstanden in de maatschappij. De mens wordt als goed en onbeschreven blad geboren en gecorrumpeerd door zijn/haar/het omgeving.
@Arachne | 27-03-21 | 13:32:
Klopt, om die reden besloot Lenin dat veroordeelde verkrachters en moordenaar die niet konden worden vrijgelaten, wel mochten promoveren tot kampbewakers. Zij mochten dan de politieke gevangenen en hun gezinnen bewaken, misbruiken en vermoorden.
Gedachtendelicten zijn immers wèl het gevolg van foute keuzes, in tegenstelling tot bijvoorbeeld roofmoord of serieverkrachting. Ook de gemiddelde D66-rechter kan zich daar wel in vinden.
Toch klopt er iets niet. Want linkse regimes vernietigen niet alleen mensen met de verkeerde mening. Vaak worden ook hun gezinnen, zelfs de jongste kinderen, opgesloten of vernietigd. Daarnaast is links ook altijd heel goed in het aanwijzen van dissidente bevolkingsgroepen die vernietigd moeten worden. Denk aan boeren (Lenin, Mao, Pol Pot), joden (Hitler, Stalin), Oekraïners (Stalin), Polen (Hitler, Stalin), brildragenden (Pol Pot), etc. Boeren zijn trouwens nog steeds niet populair bij links, zie de plaasmoorde.
Maar goed. Volgens links is crimineel gedrag dus iets waar je niks aan kan doen, want "misstanden in de maatschappij". Maar geboren worden als kind van iemand die aardappels teelt is wel een misdrijf?
Misschien moeten ze maar eens opsluiten. Daar kan hij genoeg pikken zien. Onder de douche het zeepje oprapen en dan met die pik van die ander doen wat die ander wil.
Als van het weekend Teenage Boss, waar BiLul jonge kinderen aanzette tot hebzucht en ongehoorzaamheid, wordt geschrapt, begint BlootGewoon dan een half uurtje eerder. En krijgen die lieden eigenlijk ook 17 doezoe?
Waarschijnlijk zijn dat gewoon medewerkers vam de Rutgersstichting en staan ze daar als onbezoldigd vrijwilliger.
Ik heb niks gezien , want als ik een l@l zie moet ik altijd huilen en daarna val ik flauw. Afz. Maan.
Achteraf moet dat zo n beetje de periode zijn waarin dromen bedrog waren maar als ze wakker wordt dan voelt ze de toren van pizza nog. Kan me voorstellen dat je tampeledori dan een tijdje blijft associeren met Alkmaarse kaaslucht. Mssn met vleugje natte (Iris) hond.
Had hij maar moeten douchen na de sport zonder onderbroek dan had hij als kind genoeg lulletjes gezien om het niet raar te vinden. Nu giechelde hij als een 7 jarig meisje dat voor het eerst een lul ziet. Gefrustreerde rifaap. Trots op onze cultuur wij gingen met de hele familie naar de sauna of onder de douche en niemand had daar enige sexuelle gedachten bij. Maar het gedrag van deze knaap is hetzelfde als van zijn soortgenoten wat er nu ook in zwembaden gebeurt. Ziek volk.
Heel erg vond ik ook dat tv programma waar alle belegen sterren die Nederland ooit voorgebracht heeft, hun oude 'hits" op rapdreun konden laten zetten door Ali B en een dikke neger met de bril van Sjef van Oekel op en daarna janken met zun alle , Godskelerenogaantoe.... Ongeloveloos. Hou toch op met die debielen een podium te geven.
Dat is nu juist zo sneu aan die NPO: die denken jonge kijkers te trekken door constant (de verkeerde) 'jongeren' naar voren te schuiven alsof die representatief zijn voor de rest van de jonge inwoners.
Maar geen hond die er naar kijkt, laat staan dat men die lui als voorbeeld ziet.
We moeten en zullen die rap-cultuur (want gekoppeld aan die foute jongeren die wij van de overheid moeten omarmen omdat zij zelf ook wel inzien dat het nooit wat wordt met die lui). En dus gaat de koning rappen op koningsdag en moeten bekende NL-ers met AliB gaan rappen en moet je op een teambuilding een tekst gaan rappen.
De afkeer groeit en groeit en groeit. En des te harder probeert de NPO het ons allemaal door de strot te duwen.
Zij willen niet inzien dat zij ouders en jongeren juist veel meer zouden aanpreken als zij niet de ongewenste maar de gewenste voorbeelden laten zien - en dan dus wél kijkers zouden terugkrijgen, ook jongeren.
Het is maar een hele (letterlijk en figuurlijk) beperkte groep die zich met rappers wenst te identificeren.
Maar de NPO is hardleers.
Want iets anders dan dit staat er niet op hun deug-agenda.
Inderdaad, debiele talentloze jonge crimineeltjes onder het mom "een kansje" geven. Gooien ook nog zo'n irritante metale electrische zangvervorming erbij wat al helemaal niet om aan te horen is. En al die half onverstaanbare bagger verkopen aan jeugd. De echte rap kennen die gastjes niet. Draait alleen maar om geld en macht.
Verliezen me een beetje met het hele rappers zijn kut verhaal, je kan alles op een hoop gooien.
In linkse kring verstaat men de kunst om daders slachtoffers te maken en omgekeerd. Zie Sylvana Akwasie en al dat tuig uit het Rifgebergte. De echte integratie zal er pas komen als deze "Rasgenoten" ook van elkaar gaan stellen. Dan is Nederland pas echt af. Helaas zal dat nooit gebeuren want ze dekken elkaar of het nu gaat om een moord op een scheidsrechter of het beroven van een oud vrouwtje. Het slachtoffer is nooit van hun eigen soort.
stellen =stelen, jatten of roven. Sorry grote vingers op mini klein toetsenbord.
@redactie snappen jullie niet dat dit het gevolg is van jarenlange onderdrukking van de witte man? Bilal kan er niks aan doen, die arme jongen!
Ik kende n’em niet maar here god wat een lelijk baasje en nog zonder talent ook. Doei !
Zou het kunnen dat de breed uitgemeten morele verontwaardiging op alle media het jongetje in kwestie meer schade berokkent dan het filmpje zelf? Die Marokkanen zijn uitschot en laten wederom gedrag van psychopaten zien, direct relateerbaar aan generaties inteelt overigens, maar dat kunnen we onderhand toch nauwelijks meer verrassend noemen. Wat uiteindelijk resteert is dat een jongetje publiekelijk is geschandpaald door zijn pikkie te tonen. Vooral het schandpalen moet zwaar bestraft worden. Dat pikkie zelf op beeld: ach hoe erg is dat nu werkelijk....
Zelfcensuur is het sterkste symptoom van totaal moreel verval, het ooschorten van je principes en het knielen naar een mogelijke averse reactie van je aanhangers. Van een omroep (en ik gebruik de term losjes) zónder abonnee-opzeg-druk mag vriend en vijand iets anders verwachten. Wat een teleurstelling, wat een respectloosheid naar jezelf toe.
Kappen met de NPO bezoedelen ja! Heel onaardig. Dat miljardje per jaar is hard nodig om iedereen op de juiste manier te leren denken.
Ondertussen wordt op een site als de Joop iedere comment die iets probeert te zeggen over deze kwestie gecensureerd, en hebben ze er na een week nog steeds geen topic over. Walgelijke doofpot tactiek, want het is natuurlijke iemand uit een 'kwetsbare groep' .
Blijf daar dan ook weg. Je kunt wel de missionaris uit willen hangen maar je krijgt ze toch niet van hun geloof hoor.
Tsja, als Joop een neger ziet, ziet hij een ontoerekeningsvatbare. Het racisme zit daar heel diep.
@Snaajoe | 27-03-21 | 08:29: je hebt wel gelijk dat het een toxische omgeving is waar je niet te lang zonder gasmasker moet verblijven :D
Allemaal lekker roepen dat dit geen kinderporno is. Stelletje stumpers. Denk even verder na, in dit bagger land betekent het vooral omdat het een zielige fin is dat hij 2 middagjes moet schoeffelen dan en het is weer klaar..
Is dit nu nog niet duidelijk?
Kortom. Enige manier om iets van straf te geven en die verdient deze kk lijer om maar met zijn eigen idioom te werken, is om het onder noemer kinderporno te schuiven.
Wat heb ik nou gelezen?
Kijk, dat snijdt hout.
@SJORSJ | 27-03-21 | 02:37:
De strekking is duidelijk, Sjors, en de achterliggende emotie herkenbaar. Ik hoef dat hele 'Moccro Maffia' niet te zien, want als ik in sommige delen van mijn stad om me heen kijk heb ik gratis de live versie.
Klopt als een bus. Goed verhaal, lekker kort, maar dat geeft niet om half drie ‘s nachts. U verwoordt precies de weerzin die ik heb tegenover leden van deze gangstercultuur.
Er lopen teveel van die domme meiden achteraan en hoe fouter hoe harder ze lopen.
De realiteit is soms best wel hard, confronterend. Ik als Hsp-er, vind dat soms moeilijk. Teveel prikkels, indrukken, dan verlies ik het overzicht een beetje. Maar ik probeer het bij te benen. Informatie tot mij nemen, in zoverre te analyseren en te verwerken. Best lastig af en toe. Maar er is teveel gaande momenteel, om niet alert te zijn, te focussen. In Nederland, de wereld, thuis. Het vreet mijn energie en ik ben moe. Maar we gaan gewoon door! Tot zover mijn klaagzang:-). Goedenacht allen!
Jammer dat ik je heb gemist, LM. Een mede-HSP hier. Het is soms een uitdaging, zeker in deze gekke tijden.
Een rondedansje doen in een gouden glimmende broek. Is dat soms het nieuwe stoer?
Ze pakken ook graag steeds hun revers of bril even vast. Is dat stoer?
(wat een kud muziek trouwens!)
Wat is eigenlijk de doelgroep qua leeftijd? Wat een kinderlijke teksten.
Schuld van de Covid verveling vandaar pedofiele neigingen natuurlijk.
Verdediging van deze nakosjes gebeurt slechts op de laagste morele trede, wat mij betreft.
Het is weer Nederland zoals we het kennen. Hysterisch. Bloeddorstig. Deugend. En eigenlijk ook gewoon oliedom.
Ja, het is een zeer onsmakelijke actie.
En ja, het is het voor lul zetten van een kind en misbruik maken van je machtspositie.
En ja, hij moet een straf krijgen (een passende straf welteverstaan).
Maar kinderporno? Schij toch alsjeblieft uit zeg...
De zieke reacties uit alle hoeken zijn disproportioneel. Iedereen moet weer even ongenuanceerd meedoen en laten zien hoezeer ze deugen en hun maatregelen laten weten. 'Kijk ons eens begaan zijn met dat kind.'
Dus: Ha-hansje Teeu-we! heb het grootste gelijk vd wereld.
Ik zij met u.
Een 12 jarige die zijn pikkie laat is en dat kinderporno noemen vind ik wel vergaan. Het is natuurlijk niet goed wat die gast heeft gedaan, maar hij was niet uit op sex met dat kind. Het is geen kinderlokker die in het park achter kindjes aan zit met een paar snoepies. Het zou hem sieren om hem als nog 17 duizend euro te geven aan dat kind of het op een andere manier goed te maken. In alle media gaat het over niets anders, keer op keer wordt het kind als slachtoffer betiteld, kind krijgt op deze manier zeker het idee dat hij wat slechts heeft gedaan. Kind is gewoon dom geweest, kun je hem niet kwalijk nemen als 12 jarige, hoort bij de leeftijd. En Bilal is stom geweest, dacht dat hij grappig was. Hij had beter moeten weten, daar hoort een goed en confronterend gesprek bij, hij hoeft niet gelijk gelyncht (schrijf je dat zo?) te worden door alles en iedereen.
Het filmpje laat vooral de botte harde mocro straatcultuur van dit soort jongens zien. Nare ventjes waar je ook niet naar hoeft te kijken als je het niet wilt. Kinderverkrachters zijn het geenszins
A-muzikaal, goedkoop gebral van een uilskuiken met een spraakgebrek.
Nee nee nee, u begrijpt het allemaal niet. Het is edele diep moeilijke, jazzachtige woordkunst van het bastion der goddelijke taalvirtuozen met het grenzeloze talent welke tot aan de sterren reikt. Een andere mening is projectie en we moeten vooral nog meer gouden veren in die talentvolle egotripperij proppen. Kijk wel uit hoeveel woorden u daarmee gebruikt, teveel ervan brengt de oppergoden der contemporaine muziekale vreugd enkel maar in verwarring en het leidt af van lyrics spitten vanaf het smartphone schermpje. Kniel voor de """harde""' ""'pappies""" met weke doorgeblowde breintjes. Het zijn linguïstische parels, allemaal!
*Proest*
Sorry hoor, die goedkope autotune komt mijn nek uit. Niet om aan te horen. Mijn hond kan nog mooier janken.
Een gebrek aan talent is goed weg te poetsen met autotune en meer Protools plugins dan een rapper gouden grills kan dragen. Echte muzikanten die daarmee ontzettend "harde" """pappies""" zijn. Tot zover mijn rant en edele woordkunst van deze vrijdag. Mag ik nu ook dat diamanten podium, anders stuur ik een blikje "harde" pappies met beats die pokoes spitten en heel hard kunnen drillpuddingen op u af met echte plastic polderpipas op u af want repsect jeweetz... Poldergangsters unite, lachgasstrijders en smartphone ridders fo sho G! Wollaap! Peace out yo...
lekker nummer. sorry, slechte smaak.
He Mosterdbroer. Luister nou, we trekken wel effe een grens he. 101barz is bij tijd en wijle een iconisch bastion van harde pappies. Blijf daar gewoon af, ok? Voor de rest, prima.. maar dat is waar de grens ligt.
Het klopt, lang niet alles daar is kwaliteit. Maar wanneer je als schrijver het orale equivalent van de edele woordkunsten echt helemaal niet weet te waarderen, ben je eigenlijk ook gewoon maar een prutser.
youtu.be/cwxbIQmL3Fk
Talloze kinderen hebben zelfmoord gepleegd omdat iemand zoals Bilal ze verleid had om hun geslachtsdelen te laten zien.
Benieuwd hoe Aydin Çoban, veroordeeld kinderlokker en moordenaar van Amanda Todd al aan genieten is van zijn Canadese Bubba. En ook benieuwd of Aydin Çoban, de veroordeelde internet pedofiel al een rapportcijfer heeft over maple syrupnals glijmiddel. Ook wel benieuwd of Aydin Çoban, die onder andere Amanda Todd (15) haar dood heeft ingejaagd, nog wat royalties krijgt over zijn boekje "Ik Spreek", waarin veroordeeld webcam groomer Aydin Çoban beschrijft dat hij al 4 jaar onschuldig in een PI zat na zijn veroordeling als bewezen pedosexueel. Vraag me ook af of de turkse Aydin Çoban, bekend van het online terroriseren van tienermeisje en het door hem sexueel uitbuiten van minderjarigen al in Canada is veroordeeld en zo nee, hoeveel decennia without parol Aydin Çoban gaat krijgen voor zijn manipulatie van de Canadese Amanda Todd. Ook wel nieuwsgierig of Aydin Çoban, van turkse afkomst en veroordeeld pedofiel, wat vind van de praktijken van Bilal de Pedozemmel. Aydin Çoban, heeft u wel eens van hem gehoord.
Gore honden zijn het... Met hun superieure schaamtecultuurtje van niks maar Nederlanders... Dat zijn pas pedohomeaus, wezen ze met hun vingertjes.
@Acar_ketimun | 26-03-21 | 23:12:
jij denkt dat ik het gedrag van die daders wil goedpraten. Dat wil ik zeker niet. Wat ik vooral wil zeggen is dat onze cultuur zo krampachtig doet over bloot dat kinderen zich moeten schamen als zij iets teveel laten zien. Als dat niet zo was geweest zou het slachtoffer er veel minder last van ondervinden.
@lekgoot | 27-03-21 | 00:07:
Verkeerde persoon. Was aan pieterman gericht in zijn reactie op mij hieronder(of boven).
Precies. In de VS zou hij de rest van zijn leven opgesloten worden. Die jongen raakt waarschijnlijk zijn vrienden kwijt en zal nog jaren worden gepest.
Was dat niet Aydin Çoban? Die Turkse pedo die Amanda Todd zelfmoord liet plegen? Wat een lowlife.
Ik ben het wel eens met Hans Teeuwen. Het zaakje wordt groter gemaakt dan het is. De inheemse indianenvolkeren in het amazonegebied zouden lachen om al die ophef over een blote piemel. Aan de andere kant, het slachtoffer leeft nu eenmaal in een cultuur waarin er vaak wat moeilijker gedaan wordt over blote geslachtsdelen. Terwijl een blote piemel eigenlijk net zo normaal zou moeten zijn als een blote onderarm o.i.d.
Behalve dat het strafrecht waar we tot nader order allemaal onder vallen er anders over denkt. Een minderjarige is niet handelingsbekwaam op die leeftijd en die aanzetten tot sexuele handelingen in het openbaar heeft een resem heel ernstige aanklachten tot gevolg.
@GreatOld | 26-03-21 | 22:47: zo is het en bovendien mogen er geen werkstraffen meer gegeven worden voor misbruik zaken
Moedeloos wordt een mens van types als Peter R de Vries die het willen afdoen als een uit de hand gelopen kwajongensstreek. Beide heerschappen zijn 20+. Daarbij moet er altijd bij alles "is hun cultuur" genoemd worden zodra dat soort gastjes weer eens negatief in het nieuws komen. Laten ze dat nu ook maar eens doen. Die gasten leven in een vreselijke schaamtecultuur. Ze douchen in onderbroek omdat het blijkbaar heel erg is om naakt gezien te worden. Het uit de broek kletsen van een 12 jarig kind is binnen hun "cultuur" nog vernederender. Niet dat het voor het jochie enig verschil maakt, die kan met wat pech nog flink wat pesterijtjes tegemoet zien.
Nee goot, wat ben jij voor een figuur?
Sex, bloot, strandtietjes, genot, orgie, Chaturbate noem maar op is allemaal mooi en moet gewoon zijn onder volwassenen die in de westeuropese set met waarden en normen meelopenen. Zo niet het walgelijk optreden van twee onderontwikkelde gassies die nu nog steeds niet kunnen begrijpen dat dit gaat over het moreel beschadigen van een kind. Het geintje hield in dat hij altijd zou verliezen. Wordt uitgelachen bovendien. Los van de vraag of DIT kind last zal houden van onzekerheden, dit walgelijke en vooral laffe publieke treitergedrag specifiek en vooral expres gericht op een kind moet met wortel en tak worden aangepakt. Deze tragische en laffe kut-oetlulletjes dienen definitief uit de vermaakindustrie te worden verbannen.
Dat Hans en jij dit niet willen begrijpen betekent eenzelfde riollmentaliteit. Schaam je!
@Pieterman | 26-03-21 | 23:52:
jij denkt dat ik het gedrag van die daders wil goedpraten. Dat wil ik zeker niet. Wat ik vooral wil zeggen is dat onze cultuur zo krampachtig doet over bloot dat kinderen zich moeten schamen als zij iets teveel laten zien. Als dat niet zo was geweest zou het slachtoffer er veel minder last van ondervinden.
@Ruikbaard | 26-03-21 | 22:58: Nou ja, als Peter Erwt de Vries het zelf zegt, dan zal het toch wel zo zijn? Die man heeft overal verstand van.
Nu heeeeel hard duimen dattie zijn zeepje laat vallen.
Het is wel de bedoeling dat het straf is voor hem, en niet voelt als zijn favoriete hotel
Okay... net 50 seconden van mijn leven weggegooid. Ik versta er geen ruk van. Gelukkig. Bagger. Ongeïnspireerde Bagger.
He liedje gaat erover dat je natte schoenen krijgt als je door plassen loopt.
*zit met zijn disco kleding aan te wachten totdat het café open gaat*
Zelfs liftmuziek is beter. Wat een armoede.
De Toekomst van NL ... Sex, geld en auto's.
Krampjes van een op sterven na dood medium. Who cares, en o-ja: “matig-getalenteerde drillrapper”? Weten jullie wel wat talent is, of zijn jullie zo afgestompt dat een vent die goede patat bakt al voor talent wordt aangezien. Drillrapper... talent.. nou, dan weten we in ieder geval zeker dat hier geen talent zit.
Heb net voor de zekerheid mijn trommelvliezen doorgestoken. Dit. Nooit. Meer.
Amen. Prik.
En wij doen er ook aan mee. Kunnen we die gast niet gewoon doodzwijgen?
Paul de Leeuw. Dit soort gedrag was eerder bij BNNVara geen probleem, context is wel anders. De meest zielige figuren zijn eigenlijk nog die ICE etc, die een minderjarige jongen uitmaken voor hoer. Zelfde soort wat ook vooraan staat om te klagen als er een cartoon gepubliceerd wordt.
Bilal wacht volgens mij eenzelfde carrière-boost als treitervlogger Ismail Ilgun.
Twitteraars. Altijd weer die twitteraars.
Ik durf de stelling wel aan dat de kans dat een twitteraar een naar persoon is, richting de 100 procent gaat.
Patty heeft haar mening nog niet gegeven, en in de regel volg ik haar blindelings bij dit soort belangwekkende zaken.
Ik mis de mening van Gordon. Die kan ook in ieder geval niet worden beschuldigd van heterosexual prejudice burden.
De hoofdreden dat Bilal W. bij Beau aan mocht schuiven is damage control. Niet alleen voor hemzelf maar hoofdzakelijk voor RTL. Bilal W. speelt namelijk in de razendpopulaire serie Mocro Maffia van Videoland (= RTL). Hun on demand paradepaardje.
Als kijkers nu afhaken en er komen geen nieuwe abonnees bij dan betekent dit een miljoenenstrop voor RTL. En gezichtsverlies.
En dan vanavond in de (afschuwelijke) finale van de voice mag Borsato weer aantreden met wat liedjes. Verleden week effe zgn door het stof bij Linda en hoppa het verdienmodel is weer in de armen gesloten. Volgende week begint de Voice kids. Zou me niet verbazen als Bilal in de jury zit.
Vergeet niet dat Marco er erg onder lijdt. Vreemd gaan is een verschrikkelijke en pijnlijke ervaring. Al die keren dat je jonge aantrekkelijke vrouwen de kleding van het lijf scheurt, zij dingen met je doen die je bloedeigen vrouw weigert te doen, de talloze malen dat je kermend en kreunend van genot klaarkomt in dat strakke lijfje. En dan huilend van diepe spijt weer in je auto stapt richting je villa.
Dat is toch wat je als man niet wilt dat je overkomt?
Nee, ik begrijp zijn leed wel.
Is dat die Marco die pupil Maan leerde eerst de kerk te verlaten voor het zingen? Was ze toen al 18?
Wanneer komt er weer eens een IS'er bij Dit is M gezellig keuvelen. Dat waren nog eens tijden toen zelfs genocideplegers niet gecancelled werden. Of zo'n hele crimineel als Holleder die een eigen column in de krant kreeg. Daarmee vergeleken is zo'n rappende piemeltjesgluurder nog klein bier.
Wie die Bilal is interesseert me geen hol, had er nog nooit van gehoord. Heb te doen met het 12 jarige slachtoffer en de gevolgen voor zijn sexuele en sociale ontwikkeling. Wat ik hier zie is op zijn zachts aanzetten tot ontucht van een minderjarige, aanzetten tot prostitutie van een minderjarige en aanmaak en verspreiding van kinderporno. Allemaal gedaan voor het narcistische ego en misschien het stiekeme sexuele genot van die Bilal. Ernstige laakbare en vooral zeer strafbare feiten. Ik hoop dan ook dat het OM meeleest en deze Bilal zijn slachtoffer rijkelijk laat vergoeden en een aantal jaren achter slot en grendel zet zodat hij zelf ervaart wat Bubba achter de tralies met pedos doet...
Staat vier jaar lik op maar Bilal was na z'n arrestatie dezelfde dag weer thuis. Nu een mediaoffensief om Bilal weer naar z'n troon te brengen want de kip met de gouden eieren moet weer centjes binnen brengen.
@Droom-Vreesman | 26-03-21 | 22:06: Jammer. Ik hoop niettemin dat er nog een serieus juridisch gevolg komt. Iedereen gelijk voor de wet. 4 jaar cel is realistisch gezien toch minstens één klein jaartje brommen. En als ie zit voor sexuele dingen met kindertjes heeft de Bubba van dienst in die tijd ruim de gelenheid om zijn gouden eitjes te klutsen tussen twee bakstenen. Ijdele hoop misschien maar hoop doet leven...
@GreatOld | 26-03-21 | 22:17: correctie.. Gelegenheid..
@GreatOld | 26-03-21 | 22:17: Tja, het moet natuurlijk wel een straf zijn. Een Bubba uit zijn celletje houden is pas straf voor deze Vuitton-ridder.
Paul de Leeuw.
RTL heeft vooral heel veel belang bij het voortdurende succes van hun serie over de geslaagde integratie. Wat kan hun een twaalfjarig jongetje schelen?
Wat heeft Bilal een electronisch stemmetje.
Is dat van de autotune, of ‘zingt’ hij altijd zo?
Probeer jij maar eens te zingen als je kleine heer net is getasert door een boze moeder van;)
LuckyTV was spot on. En nee, wat die rappert deed was allemaal niet zo erg, ook al was het fout en had hij dat moeten weten. Ik ben niet zo van het cancellen. Maar weet je wat pas onsmakelijk is? Dat zo'n vent daags na die foute grap van hem in een fucking talkshow mag aanschuiven.
Dus jij vindt kinderporno niet zo erg?
@Goofy Goofball | 26-03-21 | 21:54: Dit is geen kinderporno, dit is een plaatje van een jongenspiemel die nu publiek is vanwege een foute grap. Toch wat anders.
@Muxje | 26-03-21 | 22:11: Dat is kinderporno.
@Muxje | 26-03-21 | 22:11: Juridisch gezien is dit wel degelijk het aanmaken en verspreiden van kinderporno, het aanzetten tot ontucht van een minderjarige, het aanzetten tot prostitutie van een minderjarige met als bezwarende factor het gebruiken van internet, sociale en andere media om het te bewerkstelligen. Een aanklager met een beetje motivatie zou er zelfs verkrachting van een minderjarige van kunnen maken. Niets om weg te nuanceren.
@Muxje | 26-03-21 | 22:11: wat is jouw definitie van kinderporno?
@GreatOld | 26-03-21 | 22:26: Juridisch wel. Strikt genomen is het plaatje op zich wel kinderporno, maar het is niet gemaakt (of ontlokt) met die intentie. Dat maakt voor de wet niet uit (zelfs een seksueel getinte *cartoon* van een minderjarige is voor de wet kinderporno), maar voor de morele kant van de zaak wel. Het gaat mij vooral om hetgeen waar Bilal precies voor gestraft moet worden. Dat hij straf verdient staat vast, en een flinke schadevergoeding lijkt me ook wel aan de orde, maar moreel gezien vind ik het verkeerd om Bilal hier maximaal voor te straffen, alsof hij de producent en distributeur van harde kinderporno zou zijn.
@Muxje | 26-03-21 | 22:49: Jij zou hem het liefst een aai over zijn bol geven en met hem meehuilen en vertellen dat hij ook slachtoffer is?
@Muxje | 26-03-21 | 22:49: Zoals je zelf terecht zegt is het juridisch een feit dat dit kinderporno en zelfs nog meer is. Het morele oordeel is niet aan jij of ik maar aan de rechter die dat kan meenemen als verzachtende omstandigheid maar ook een resem verzwarende omstandigheden kan meenemen zoals voorgeschiedenis van Bilal, het gebruik van de media ervoor, het pestgedrag, het narcistische karakter van Bilal, het duidelijk gebrek aan schuld- en normbesef, de schade aan het slachtoffer in zijn sexuele en sociale ontwikkeling, bewuste openbare pesterijen, etc. Ik hoop dat Bilal het volle gewicht van justitie en later in de cel Bubba over zich heen krijgt.
@GreatOld | 26-03-21 | 23:26: Ik hop ook op een Bubba in de cel bij hem. Zodatje Bilalletje eens kan voelen hoe het is om je vanuit een minderwaardige positie niet te kunnen verdedigen.
Wanneer meneer de rechtert straks beslist dat dat Bilal figuur vrijuit gaat
zegt hij impliciet dat het geen kinderporno is
Dat zal er niet letterlijk staan, want men gooit het vast op 'al publiekelijk aan de schandpaal' dus zielig dus maar geen straf
komt natuurlijk wel op hetzelfde neer he
Er is toch wel een verschil tussen volwassenen die vrijwillig naakt gaan en een kinderprogrammapresentator die kinderen uit de kleren lokt en dan uitlacht.
Ik kan het bnnvara niet kwalijknemen dat ze dat programma dan cancellen.
Ook draaien veel stations dit soort projecten van TopNotch ook niet.
Die draaien brave vinexrappers als KidsKotsAmsterdam en mensen als Maan die zelfs hun ex niet kunnen haten.
Stel; een PeterPaul lult voor 17K het broekje van een 12 jarig meisje met hoofddoek uit en dat filmpje gaat rond, geeft dat de zelfde reacties van de nuanceerders?
Nee.
Ik vind het gepast. Iemand die zo'n "impulsieve" "baldadige" daad vanuit een "schaamtecultuur" verricht, verdient een gepaste straf: verbanning. Heel pacifistisch.
Het internet maakt meer kapot dan je lief is.
Hier ligt een klassieke smartlap voor het grijpen heb ik het idee.
Bilal is waarschijnlijk geen pedo nie. Gewoon een gelegenheidspestkop zonder normbesef of fatsoen, die ook nog eens te stom is om de consequenties van zijn daden te overzien. Net als veel van zijn 'broers'.
Ik weet t niet. Als hate-rosexule man zit ik in het geheel niet te wachten op het zien van andere piemels,
Dat zal dan de gerechtspsychiater wel vaststellen aangezien het over zeer strafbare feiten gaat. Bovendien is het zo dat pedo- en homosexuele neigingen in Bilals regressieve en onderdrukkende cultuur en ideologie zodanig verdrukt worden dat die indien aanwezig zich al snel heel diep kunnen nestelen en versterken in het onderbewuste gedrags- en denkpatroon. Speelt wel bij meer van zijn cultuurgenoten.
Dat denk ik ook. Maar vlak ook zijn neeven niet uit, sis.
Wat een kudtmuziek van die BP-er (BP = Bekende Pedo).
Alles wordt slexhter. Vroeger had je nog een Micheal Jackson of een Andre Hazes sr
Als er iets grotendeels kan worden afgeschaft dan is het de publieke omroep. Dat weten ze zelf ook wel en vandaar hun activisme tegen alles wat hun bestaan in gevaar brengt.
Niet helemaal OT:
Pasen mag zowaar weer hardop gezegd worden. Opluchting?
Dat mag.
Maar alleen in zinnen als:
Pa z'n jas is me te groot.
Pa z'n auto heb ik een beetje in de prak gereden.
Pa z'n vriendin lijkt me ook wel wat.
Nou, genoeg gedoe weer op de laatste vrijdag van maart. Ik ga op bed. Moe van alles. Ik ga dromen over vroeger. Toen er nog touwtjes uit de brievenbus hingen. Ver voor D66.
Vast mooie dromen. Van ooit en van toen.
@Lorejas | 26-03-21 | 21:35: Sigrid Kaag sprong nog met haar vader over de sloot. Die tijd. Was hij er maar middenin gesprongen, in een flink diepe, met zuigende modder enzo.
Heerlijke droom. Droom ze.
Laf van RTL. Vond filmpje Luckytv wel geestig gedaan. Mah ja, het interwebs vergeet nooit. Staat inmiddels al weer upload op Youtube zo te zien.
"Ja toch?' was een sublieme rap van LuckyTV; zou in de top aller tijden passen met stip bovenaan; heb hem als ringtone nu
Dat de muziek van Bilul wordt geboycot is niet zo erg, wat een tinnif is dat. Maar BNNVARA moet die jongen gewoon 17000 belastingvrij betalen.
Nee laat Bilal dat even lekker uit eigen zak betalen.
Helaas, misdaad, bed en bad gaan op onze kosten.
@Pieterman | 26-03-21 | 21:37:
Waarom vergeet men toch altijd die Miele te noemen. Die gaat toch ook op onze kosten?
Hadden jullie net even kunnen waarschuwen dat het filmpje een echte is een rehost van het luckytv filmpje? Nu heb ik onbedoeld die mislukking een extra view gegeven.
een echte is en geen rehost*
net=niet
Ik neem er nog maar een :/
Denk dat Bilal wel eens wilde zien hoe een niet-gemankeerde piemol eruit ziet.
Ohhhh, vandaar die 12 jarige
Als hij dat pielemanneke eerst die 17.000 eurotjes eens geeft.
Jeroen van Inkel donderde ook bijna van zijn morele paard. Maar hij is pacifist dus tegen vuisten ofzo.
Eng scharminkel.
Als die twee dingen in zin twee verband hebben dan is Rob Jetten duidelijk geen pacifist.
Toch triest als je op zo'n manier een BNer moet worden....
Voorheen immers nooit van deze dude gehoord.
Ook al megafaal bij Hunted.
Ontplofmeneer
REAGEER OOK