Ghishlaine Maxwell: 'Ik weet niet waar Epsteins Trump- en Clinton-sekstapes zijn'
Bipartisaan brisant!
Oké, een vermeende gebeurtenis uit 2016. Bovendien afkomstig van slechts één niet-onbetrouwbare maar wel volstrekt onverifieerbare bron. Maar we gaan er toch even uit citeren. In een nieuw boek Ticking Clock: Behind the Scenes at 60 Minutes van 60 Minutes-producent Ira Rosen (m) claimt de auteur dat Ghislaine persoonlijk heeft geïmpliceerd dat er van zowel Bill Clinton als Donald Trump compromitterende videobanden zijn, maar dat ze alleen niet weet waar Jeff ze begraven heeft. Nadat Rosen haar om de tapes vraagt ontkent ze het bestaan van de tapes niet, en antwoordt NAAR VERLUIDT: "I don't know where they are." Ach, we weten eigenlijk niet of we Rosen nou kunnen geloven nadat hij claimt dat Ghislaine hem wilde neuqen. Zo'n mooie jongen is het ook weer niet!
"I don't know where they are"
Zou het?
Reaguursels
InloggenDie pleegt ook "zelfmoord"
Just another a big nothingbuger...
Heeft lange Frans al gereageerd?
Als het over trump gaat neem ik het met een emmertje zout
En als het over Clinton gaat?
En dan nog wat voor bewijs levert dit op..?
Dus deze 'journalist' vond dat hij het land moest redden, want Trump zou president kunnen worden? Dat klinkt al lekker objectief.
Lees het nog eens. Als de tapes zouden opduiken tijdens zijn presidentschap, zou dat het land schaden. Dat is wat hij zegt.
Twee compleet verschillende claims:
1- Epstein had allerlei beveiligingscamera's
2- Epstein filmde alle seks in de logeerkamers
Ook in dit gesprek is de vraagsteller al overtuigd van 2) vanwege iets dat een PTSD meisje hem toefluisterde terwijl de ander eigenlijk alleen maar antwoordt over 1). Het verhaal gaat dus meer om de verheerlijking van Maxwell. De rest is slechts ammunitie. Verrassend hoe weinig er verder boven water komt, duidend op een persoonlijk drama bij Epstein, meer in de Weinstein categorie dan CIA-Mossad hoek.
Ze zullen er best zijn, maar alle uitspraken van zowel voor en tegenstanders van Trump moet je met een gezond schepje zout nemen.
tuurlijk spint ze het voor haar meesters. Trump Trump Trump. Leugens. Bill Clinton was vaste klant op pedo island.
Ja want narcist Trump zou zoiets nooit iets doen. Die is zo netjes met vrouwen, man man man.
Valt gewoon van beide niet uit te sluiten noch te bewijzen. Ik snap niet dat het voor sommigen zo lastig is om gewoon objectief te zijn.
@John McClane | 20-02-21 | 10:19: Ik snap best waarom het voor sommigen zo lastig is objectief te zijn: de liberaaltjes onder ons maken geen onderscheid tussen wie iemand is en wat iemand doet of zegt. Dat geldt ook voor henzelf. Anders gezegd: op het moment dat hun ideologie niet bevestigd wordt, móet het glashard ontkend, gecanceld of uitgeroeid worden, anders stort niet alleen het complete wereldbeeld in, maar zij zelf ook. Het is pure cognitieve dissonantie. De fout die veel niet-liberalen echter maken, is dat zij denken dat deze mensen vatbaar voor logica en ratio zijn. I've got a wake-up call for you there ze zijn op geen énkele manier vatbaar voor logica en ratio. Doordrammen versterkt alleen maar het effect van cognitieve dissonantie. Het is alsof je tegen een muur praat.
Iedereen is dan wel op zoek naar een hele kast vol VHS banden, maar wat nou als alles gewoon op een netwerkschijf is opgenomen? En gekopieerd naar een USB stick?
Met een beetje plakband plak je zo'n USB stick onder of achter zo'n beetje alles.
Of versleuteld in de cloud natuurlijk. USB keys zijn zooo 2016
zit er nog Nederlandse bijvangst in de sextapes, bijvoorbeeld Pechtold?
Met een oude Canadese diplomaat.
Maar niet alleen Bill. Ook Donald, dus. Maar Hillary heeft Epstein vermoord met een das van Bill Gates.
Leren lezen is moeilijk..
Trumptape i.rmbl.ws/s8/2/9/I/O/z/9IOzb.caa.1.mp...
Tja al het bewijs materiaal ligt in Tel Aviv. Dit was een honeytrap van de Mossad.
Mogelijk in samenwerking met de cia gerund. Één tweetje. Best handig al die gecompromitteerd machtige en rijke mannen als je geld, goederen en informatie clandestien over de wereld wil verplaatsen. Invloed onder de vingers in de hoogste echelons van de macht.
Aluhoedjes.
@donkieshot | 20-02-21 | 06:33: alucondoompjes in dit geval.
Na de arrestatie van Epstein is dat hele eiland leeggehaald. Daar hebben we nooit meer wat van gehoord.
Zal wel zuur zijn. Maar wat kan mij die high society prive shit nou schelen. Als er wat geflikt is wat niet mocht, straffen, next. Waarom een vermeend pedo met geld meer is als een pedo zonder geld, Joost mag het weten. Ik trek er nog een open. Proost!
Hint: het zit hem in het geld.
Ik begrijp dat wel, maar de nieuwswaarde hier niet zo.
Door de Amerkaanse mevrouw Tan-de Sonnaville.
Maar Trump heeft Malle Eppie laten vermoorden.
Heb je al aangifte gedaan?
Ach, het stripfiguur denkt ook te kunnen bijdragen aan Spartacus zijn "oude koeien uit de sloot" verhaaltje.
Poetin heeft ook nog een tape van Donald die een omgekeerd Patricia Paaitje doet.
Peop ipv pis?
Kletskoek.
Meiden die vrijwillig kiezen om voor geld met rijke ouwe viespeuken dingen te doen heb ik niet zo veel medelijden mee.
En minderjarige meiden?
@Timide_Aso | 19-02-21 | 22:04:
Dat kan niet en is verderfelijk.
@Oempadoempa | 19-02-21 | 22:05:
Daar gaat het Epstein-verhaal juist om. Hè hè.
@Timide_Aso | 19-02-21 | 22:04:
Mag je vele uit het midden en verre-oosten aan klagen.
Geen idee waar die meiden vandaan kwamen maar is meestal nog even de boel uitwringen.
Ik ben er in getrapt en zit er nu aan vast.
Zijn er nog mensen die betwijfelen dat Trump en Clinton - allebei notoire rokkenjagers - zijn bezweken voor de verleidingen die hen door Epstein op een presenteerblaadje werden aangeboden?
Ze zullen best een scheve schaats gereden hebben met een lekker jong ding.
Moeten ze zelf weten, maar pedofilie is wat anders en dat moet je kunnen bewijzen.
Ik zeker niet.
Maar ik moet wel toevoegen dat ze daarvoor Epstein niet nodig hadden.
@Oempadoempa | 19-02-21 | 21:53:
De eerlijkheid gebiedt mij te zeggen dat ik ook vraagtekens heb bij de rol van de betrokken meisjes zelf, als ook die van hun ouders. Het meisje dat ten prooi viel aan prins Andrew kende zijn voorkeur. Dat impliceert dat het niet bij één keer is gebleven.
Van Clinton staat het vast, dus dat betwijfel ik niet. Wat Trump betreft zijn er geen aanwijzingen, dus het lijkt me gezond om het in zijn geval te betwijfelen. Een multimiljonair is trouwens niet aangewezen op wat iemand hem gratis aanbiedt, en ik denk ook dat Trump slim genoeg is om zich niet nodeloos chantabel te maken. Wat de opgeklopte speculaties over Trump meestal weglaten is dat the Donald meneer Epstein de toegang tot Mar-a-Lago heeft ontzegd.
@J.P.Drapeau | 19-02-21 | 22:16:
Stripfiguur lees je mee, kan je nog wat van leren.
@J.P.Drapeau | 19-02-21 | 22:16: Trump en slim in 1 zin, ik moest lachen....
@Zonen-van-Kuifje | 19-02-21 | 22:40: Dat was een beetje dom van jou. Je kan veel van Trump zeggen, maar dom is die man niet.
@Zonen-van-Kuifje | 19-02-21 | 22:40:
U bent ook afgestudeerd econoom?
Maak me maar wakker als je bewijs hebt. Zzzzz
Doet me denken aan Lubbers:
Iedereen wist dat het een notoire billenknijper was, maar niemand klapte uit de school. Tot hij solliciteerde voor een baantje bij de VN, daar gold de omerta niet.
Voor rutte geldt hetzelfde, hij functioneert als minister-president niet, maar iedereen klapt want anders zijn ze hun baan kwijt ...
er is hier geen logica. lubbers kneep geen billen maar maakte foute grappen die in lange tenen van Amerik toen al niet meer konden.
Bestaan er ook sextapes met Biden ?
Alleen in zwart wit
@C1O2 | 19-02-21 | 21:48: Hahaha, Gewoon 8 of super 8 ?
youtu.be/DAUOurZIVfI
Tekeningen ervan denk ik misschien wél.
@NiCeY | 19-02-21 | 22:02:
Grottekeningen..
Waarschijnlijk nog zonder geluid dan.
Wat is er mis met wat gezelligheid tussen vrienden?
Ze zullen toch niet allemaal pedo zijn?
niemand was pedofiel. er waren helemaal geen kinderen (jonger dan 12) bij betrokken.
Dus we zijn geen steek verder? Fraai hoor.
De winst is in ieder geval dat we nu weten dat Clinton een nog grotere viespeuk blijkt te zijn, dan we al dachten.
misschien staat Hillary er ook op.... familie-uitje
@ivo_nl | 19-02-21 | 21:43: Teiltje-alert.
En die Epstein, heeft die zichzelf met een videoband opgehangen?
Nou, als ik het zo lees gaf hij, haar te kennen dat er tapes bestonden en niet andersom. Zij antwoordt vervolgens dat zij niet weet waar ze zijn.
I did not have....
..... with that woman....
Ik ben ietjepietsje ouder en ik weet nog dat toen er een impeachment tegen Bill Clinton werd georkestreerd, er een website in de lucht was. Het geval wilde dat zijn stagiaire, te weten Monica Lewinski, de president in the Oval (oral) Office met de mond had bevredigd. Na het hoogtepunt waren puddingbuksvlekken (3x woordwaarde) op haar blauwe jurkje terechtgekomen. Op voornoemde website kon je je eigen Monica Lewinski-jurkje samenstellen door vlekken op het jurkje te slepen. Dit was in die tijd op het internet, ook qua techniek, vrij vooruitstrevend.
Lewinsky had die jurk 6 jaar ongewassen in de kast laten hangen, om hem daarna tevoorschijn te toveren. Kijk, deze vlekken zijn van ome Bill. En heeft een miljoen dollar binnengeharkt. Well played.
Maar laten we niet vergeten dat dit een heel ander verhaal is. Het gaat hier om kinderen.
@Deksmaat | 19-02-21 | 21:44: True.
Uren sleep plezier.
@Deksmaat | 19-02-21 | 21:44: Jong volwassenen. Formeel minderjarig. Praktisch in staat tot alles. Niet als echte kinderen die nergens van zouden moeten weten en helemaal niet moeten doen.
Ik dacht heel even dat ik Chiel Montagne zag.
Op dat eiland ging het iig wel op volle toeren dus kan zomaar.
Niet Ted de Braak?
Mensen die geobsedeerd zijn met privézaken van beroemde personen zijn eng.
Als er ergens compromitterende tapes van Clinton of Trump in omloop zijn dan zijn degenen die deze tapes vervaardigd hebben de criminelen.
waarschijnlijk zijn ze er niet. Bonkers Bonespur vond de dames van Epstein wat te jong voor zijn doen. Clinton is er natuurlijk niet eens geweest en viel ook niet op minderjarigen maar meer op de gullible en niet per se knap zoals paula jones of monica lewinsky die toch bessie turf was toen der tijd maar nu wel veel knapper is.
Wat een geweldig irritant nummer trouwens: youtu.be/KkhGkRahU6g
En daarentegen een parel: youtu.be/RzvOzhH0Zbc
Maar deze frame was toch puur gericht alleen op Clinton en niet op de hier zo heilig verklaarde Trump? Die was toch tegen de Deep State?
Alsof The Donald zelf geen wijven kan regelen, en niemand in die kringen Epstein's spelletje als Mossad-mol doorhad. Miljardair zijn en dan geen inlichtingendienst tot je beschikking hebben ?
Iedereen wist al dat Clinton een viespeuk was, 20 keer meegevlogen op de lolita express.
De frame op Trump is gewoon een schrijver die een boek wil verkopen aan sukkels
@Turbulentie? | 19-02-21 | 21:38: Ik ben als member wel 100x in het casino van Marbella geweest. Daar kwamen en komen grote criminelen, ook uit NL. Ben ik dan ook een crimineel?
@goedverstaander | 19-02-21 | 21:43: nee, blut
@Turbulentie? | 19-02-21 | 21:50: Dat mag u vermoeden.
@goedverstaander | 19-02-21 | 21:43: crimineel met geld van een ander of niet-crimineel zonder geld. In een casino verlies je overal. bij het spelen en in de horeca. En zo gezellig zal het niet zijn met crimininelen die vaak ook een geestelijk defect hebben.
Zo'n boek moet ook verkopen, dus speculeer je wat smeuïge details die wel of niet waar kunnen zijn, in de hoek lag een lege wijnfles en kleding die van jou en mij had kunnen zijn. Mag het licht uit ?
Dus iemand weet niet waar het bewijs is, dus er moet wel bewijs zijn?
Waarom gaat het nooit eens over sextapes uit Rusland ofzo? Of hebben ze daar gewoon wél fatsoen? Russische wijven zijn trouwens veel lekkerder. En Clinton heeft geen smaak. Raar allemaal.
Sextapes uit Rusland, met een gozer die een beer verkracht, wat later een enigzins behaarde dame blijkt te zijn.
Wil ik ze überhaupt zien ? Nee !!!!!
Dansen kan hij wel.
youtu.be/FBvoU-UiW84
www.youtube.com/watch?v=DZqu8ojifhU
@Lievewitteman | 19-02-21 | 21:32:
Wow gaaf gemaakt. Geinig.
@Lievewitteman | 19-02-21 | 21:32:
Mooie animaties! Over 4 jaar kan het filmpje bij het grofvuil.
Ik zou haar niet doen.
Ik wel. Maar ik ben behoorlijk pervers. :)
i2-prod.mirror.co.uk/incoming/article...
Het is ook geen optie. Het is een knappe vrouw, je zou wel gek zijn niet te willen.
Overigens is het een verzinsel dat de reporter een nummertje had mogen komen doen. Ook frequent flyers gaan daar toch wat discreter mee om. Ook het woordgebruik is niet zo waarschijnlijk voor iemand van haar afkomst. Zie de tekst eerder.
REAGEER OOK