Tendentieus, ongefundeerd & nodeloos kwetsend

Nieuwe screenshots appjes Thierry Baudet: 'Wil jij dat je zus met een neger thuiskomt?'

EW plaatst screenshots van appgesprekken met Thierry Baudet

Giftig bommetje van EW (staat voor Elsevier maar je mag geen Elsevier meer zeggen, red.) met nieuwe onthullingen over de wandel van Thierry Baudet. Want die Thierry Baudet, die maakt weleens een opmerking thuis. Dat hij een hekel heeft aan sneeuw terwijl hij eigenlijk dol is op sneeuw enzovoort enzovoort. Net zoals er in bepaalde appgroepen weleens opmerkingen gemaakt worden, zoals Freek Jansen met zijn rechterarm pardoes in een vat stijfsel valt, zoals een fractiemedewerker weleens een opmerking maakt, zoals iemand tijdens fractievergaderingen weleens een opmerking maakt, zoals men in de privésfeer en tegen vrienden weleens een opmerking maakt. Allemaal heeeeel erg onschuldig, want iedereen zegt weleens dat hij een hekel heeft aan joden sneeuw terwijl hij dol is op sneeuw enzovoort enzovoort. MAAR NU krijgt het toch al vol gedruppelde emmertje ellende weer een druppeltje erbij en vanzelfsprekend is het de schuld van de Lügenpresse alsook 'de ja-knikkers van de Judas Alliantie'.

De nieuwe onthullingen worden gedaan in een brisant stuk van EW. Een paar 'hoogtepunten':

 "EW had inzage in een groot aantal berichten in de ‘fractie-app’ en de ‘media machine’-app van FVD. Het blad drukt deze week een groot aantal WhatsApp-berichten af, plus een schermafbeelding als bewijs voor de authenticiteit van het materiaal."

"Uit de gegevens waarover EW beschikt, blijkt dat Baudet en zijn naaste vertrouwelingen zich racistisch en homofoob hebben uitgelaten. Zo zei Baudet op 29 juli afgelopen jaar tegen zijn partijvrienden dat blanken gemiddeld een IQ scoren van 110, terwijl dat voor Hispanics 90 is en voor Afro-Amerikanen 75."

"Baudet blijkt overtuigd van de superio­riteit van blanken. Latino’s en Afro-Amerikanen zijn voor hem inferieur. Ex-Kamerlid Theo Hiddema en enkele medewerkers hadden een matigende invloed. Anderen stookten elkaar op."

Andreas Bakir noemt CDA'er Pieter Omtzigt een cuck. Thierry Baudet over Omtzigt: "Een cuck is iemand die weet hoe het zit maar buigt. Omtzigt is een TOTALE DWAAS, een sukkel die door de bomen het bos niet ziet, een feiten-neuker, een loser kortom, dus natúúrlijk steunt hij de EU. Het is een democraat!"

"In een discussie met zijn toenmalige stafleden Gideon van Meijeren en Yanick Chevalier –  thans de nummers 6 en 23 op de kandidatenlijst  –  zei Baudet: ‘Wil jij dat je zus met een neger thuiskomt?’ Van Meijeren antwoordde: ‘Hell no.’"

Andreas Bakir over racisme: "Waarom? Racisme is het haten van iemand omdat die persoon een ander kleurtje heeft. Ik haat negers niet ze hoeven niet allemaal dood ofzo. Ik heb wel een voorkeur of mag dat ook niet meer? Ik heb geen last van de ­negers in Afrika als ze maar daar blijven."

"EW heeft Baudet telefonisch om een reactie gevraagd, maar de FVD-leider besloot dinsdagochtend te reageren via een video op Twitter." Die video staat na de klik.
WYBRUPDATE VAN HAGA: "Uitspraken Baudet in hoge mate filosofisch"

🙀

Hiddema had er geen zin meer in

Nou dat scheelt

Weerwoord Baudet

Reaguursels

Inloggen

Ipv dat de MSM zich massaal buigt over wat er nu bekend is geworden vanuit Duitsland, blijven ze Thierry maar bashen. Wat hij privé bespreekt is non of our business. Daarbij is het niet eens schokkend wat hier gezegd word. Ik zou ook niet blij zijn als mijn dochter met een zwarte, een Marokkaan of een Turk zou thuis komen.

Feugeltje | 10-02-21 | 12:25 | 1

Het ging om z'n zus, die lui hebben geen dochter (en dus geen zorgen) en maar klagen over al die import in combinatie met vergrijzing.

Watching the Wheels | 10-02-21 | 12:46

Hoi, ik kan mij eerlijk gezegd wel vinden in de mening van Andreas Bakir over racisme. Ben ik nu een racist?

reagierder | 10-02-21 | 12:16

Thierry is net als Akwazi een woordenkunstenaar.

funkyd | 10-02-21 | 09:19

Zolang mijn broer maar niet met Silly Sil thuis komt vind ik alles prima.

Zeddegeizot | 10-02-21 | 08:42 | 1

akwasi is wel prima ?

Petra020 | 10-02-21 | 10:08

Wat een sukke is Baudet en dit is einde verhaal of het nu wel of niet helemaal klopt. Heb ik daar verdorie nog een heel weekend folders voor lopen verspreiden ook.

Misterspok | 10-02-21 | 07:08

OP1 of het zijn huichelaars of complete onbenullen als ze beweren niet te weten wat cuckoldry is. Vooral die lelijkerd van Gereformeerde afkomst vertrouw ik niet.

J.Cash | 09-02-21 | 23:50

Dit is zo ontzettend funny. Na 23 jaar huwelijk met een slappe witte zak is mijn zus nu samen met een Haagse neger. I couldn't care less maar lekker actueel is het wel.

andrew1972 | 09-02-21 | 23:35 | 1

De Geldmaat die die slappe witte balzak was heeft er ongetwijfeld voor gezorgd dat het 23 jaar uit te houden was. Of heeft die Neegse Haager soms een 4WD Audi?

SIogra | 09-02-21 | 23:58

ik heb gelukkig geen zuster en moest ik me daar ook nog druk om maken

Hapselaar | 09-02-21 | 23:30

Niemand, helemaal niemand:
Baudet: Wil jij dat je zus met een neger thuiskomt?
Zo zonder context is het net absurdistisch theater.

SIogra | 09-02-21 | 23:05 | 1
-weggejorist-
Hoorneslaan | 10-02-21 | 02:04

Eerlijk gezegd, denk dat er niets gaat veranderen in de peilingen wat betreft FVD. Kunnen ze de stemmers volledig wegzetten als racisten.

Helder !

sprietatoom | 09-02-21 | 22:35

Herinner me 25 jaar geleden een advertentie van een lesbisch stel "met kinderwens", en die zochten dan een donor. Vereiste : die zaaddonor moest wel een neger (dan kon je gewoon nog zeggen, was absoluut geen beladen term ofzo) zijn, want de dames wilden per se een donker kindje. Toch een beetje vreemd, alsof een kind een soort huisdier is, die je opuiterlijk kan kiezen. Of de kleine spruit nu "uit liefde geboren" is valt ook nog te betwijfelen maar goed Mijn is vraag (for the sake of the argument) is : als sommige mensen per se een donker kindje willen, mogen anderen er toch ook voor kiezen om per se een niet-donker kindje te willen ? Of zeg ik nu iets heel fouts en racistisch ?

Asteroid-B612 | 09-02-21 | 22:23 | 3

Ik ken een single iemand die een donker kind wilde en dat kind middels een bekende uit het verenigingswezen heeft gekregen. Ik heb dat hele donkere-kinderen-zijn-mooigeneuzel altijd übercreepy en apart gevonden. Alsof dat een soort meerwaarde geeft aan iets dat van zichzelf misschien wel/misschien niet goed genoeg is. Als ik een neger was geweest had ik wellicht mijn bedenkingen bij zulke oppervlakkigheid. Een uitwas van de maakbare samenleving?

SIogra | 09-02-21 | 22:48

Bij een donker persoon van omme nabij de 25 jaar gaat nu een lampje branden.

Queueon | 09-02-21 | 23:07

@SIogra | 09-02-21 | 22:48:
Is extra-deug, want een tintje is natuurlijk extra hulpbehoevend.

Rest In Privacy | 09-02-21 | 23:11

“Ik vind het verschrikkelijk, maar het past zolangzamerhand wel in het beeld”. Beter dan Rutte kan ik het niet samenvatten.

Bigi Bana Boy | 09-02-21 | 22:21
-weggejorist-
Rest In Privacy | 09-02-21 | 22:13

Ik ben geen racist en heb niks tegen blanken hoor, maar ik heb toch liever dat mijn zus met een neger thuiskomt. Want blanken zijn toch anders hè?

Bigi Bana Boy | 09-02-21 | 22:10 | 7

It's all pink on the inside my friend. En zoals mijn Afro-Amerikaanse ex placht te zeggen : "I like my men like I like my milk : white, cool, and CREAMY."

Asteroid-B612 | 09-02-21 | 22:30

@Bigi Bana Boy | 09-02-21 | 22:14:
Ook zo origineel.

J.Cash | 09-02-21 | 23:42

jij mag dat zeggen

Petra020 | 10-02-21 | 10:07
▼ 4 antwoorden verborgen

Zijn er eigenlijk negers hier in de panelen die het een prettig idee vinden als hun zus met een tatta thuiskomt?

intrigant | 09-02-21 | 21:41 | 6

@Asteroid-B612 | 09-02-21 | 22:33:

Nou eentje vertelde ooit eens over spin die op een haan ging zitten in Suriname, zo groot. Daar word ik dan weer onrustig van...

Waren relaxte gasten maar is ook wel 30 jaar terug toen het woord neger nog niet zo extreem beladen was als nu.

Heb een beer van een Surinamer in Helmond, mijn maat destijds, messteekpogingen zien afweren zonder dat hij de ander pakte en een lesje leerde. Hij werd niet eens echt kwaad omdat hij zo'n goedzak was die zijn eigen kracht niet kende.

sprietatoom | 09-02-21 | 22:40

@Asteroid-B612 | 09-02-21 | 22:33:
Ik heb een Surinaamse jeugdvriend sinds 1972 toen hij pas uit Suriname kwam. We hebben het nog nooit over kleur gehad.

J.Cash | 09-02-21 | 23:44

@Bigi Bana Boy | 09-02-21 | 22:16: Dat is nou juist het probleem.

SaintNick | 09-02-21 | 23:50
▼ 3 antwoorden verborgen

As we speak bij de nos een volkomen ontspoorde haatcampagne tegen Baudet,

mameloe | 09-02-21 | 21:39 | 3

Ja, die gaan nu even los natuurlijk. Ga ook even kijken naar Nieuwsuur ... meteen weer uitgezet, propaganda over de voordelen van het helpen van Oekraine bij het geven van de vaccins omdat dat in ons voordeel zou werken (terwijl wij nog geen half miljoen mensen gevaccineerd hebben). Oekraine niet bij de EU zou voorlopig voor beide landen beter werken om covid niet te verspreiden.

Watching the Wheels | 09-02-21 | 21:47
-weggejorist-
knight25563 | 09-02-21 | 21:48
-weggejorist-
Watching the Wheels | 09-02-21 | 21:52

Niemand vindt het vreemd dat Baudet en Van Meijeren op deze leeftijd met hun zus in 1 huis wonen?

Watching the Wheels | 09-02-21 | 21:35
-weggejorist-
kentochnet | 09-02-21 | 21:26 | 1

Wat een triest figuur is het toch , jammer dat ik er ooit op gestemd heb . Ja hoor , prima als mijn zus met een donkere gast thuis komt. Wel haring mee eten.... Nicky Pouw had gewoon gelijk. Ik ben over naar JA21.

Dreeke | 09-02-21 | 21:21 | 3

Nicky Pouw had helemaal geen gelijk net als die omhooggevallen blonde schildmaagd (Eva Vlaardingerhose of zoiets) die puur uit opportunisme en lafheid een dolk in de rug van Thierry drukten. Hopelijk dat we daar nooit meer iets van vernemen. Dan nog liever Thierry die het zijn tegenstanders wel heel makkelijk maakt. En voor de rest stem ik gewoon weer fatsoenlijk rechts met een klein vleugje links; PVV dus!

van der g | 09-02-21 | 21:46

@van der g | 09-02-21 | 21:46: ik gun u uw stem, maar Baudet heeft het zelf verpest met zijn rare gedrag. PVV gaat weer 4 jaar in oppositie , succes op het partijcongres , oh nee dat hebben ze niet. Paar fijne buitenlandse geldstromen erbij en hop ze zijn weer 4 jaar onder de pannen.

Dreeke | 09-02-21 | 22:09

Taghi is nog vrij. weet niet of die haring lust.

Petra020 | 10-02-21 | 10:11

Mijn tegel is weg?

IPNP | 09-02-21 | 20:59 | 1

Mijne ook, we zijn racisten.

Watching the Wheels | 09-02-21 | 21:32

Appjes van 29 juli... Zo lang heeft EV ( ik mag geen Elsevier meer zeggen ) gewacht om dit onthutsende 'nieuws' te openbaren. Tsja.

Overigens heb ik liever dat mijn dochter met een Pool thuiskomt. Er moet nog een muurtje gestuced worden. En ik zit te denken over een aanbouw voor van de zomer.

HoezoNickname | 09-02-21 | 20:50

En wie is eigenlijk degene geweest die heeft gelekt? Want dit riekt toch wel een beetje naar NSB-gedrag!

van der g | 09-02-21 | 20:18 | 1

Ja dus? Ik was FvD lid van het eerste uur: maar Baudet is nog een grotere idioot dan Trump.

Die reactie ook, totale narcist zoals Trump. Maak is een keer excuses als een man.

Inferi0r | 10-02-21 | 04:47
-weggejorist-
Gijs11 | 09-02-21 | 20:02

Weer heel breed in de media, eerst 20 uur journaal en dan bij Op1.

Het maakt tongen los.

sprietatoom | 09-02-21 | 20:00

Aandoenlijk om te zien, dat er nog voldoende mensen zich inzetten voor de hypotheek van de Amsterdamse hut van Thierry Baudet. Het is voor hem ook niet makkelijk om als psychiatrisch patiënt boven zijn stand te leven in deze barre tijden.

tipo | 09-02-21 | 19:56
-weggejorist-
sprietatoom | 09-02-21 | 19:51

Ik ben allang klaar met Baudet, mijn stem gaat naar JA21. Maar dit riekt toch teveel naar een heksenjacht op de man (iets waar deze stuntel overigens vooral zélf schuld aan heeft, voor het beroep politicus is hij gewoon ongeschikt).

Even deze link om dingen in perspectief te zetten:
www.trouw.nl/nieuws/rechter-rutte-zet...

Kompromat | 09-02-21 | 19:39

'Wil jij dat je zus met een neger thuiskomt?'
Ik vind het prima, als het Akwasi maar niet is!

MAD1950 | 09-02-21 | 19:22 | 1
-weggejorist-
ReyNemaattori | 09-02-21 | 20:18

Blanken zijn trouwens helemaal niet superieur dat zijn namelijk de Aziaten met een IQ van rond de 130.
Verder klopt het schema wel.
Maar als ik het goed begrijp nemen Aziaten geen vluchtelingen op?
He he wat stom.

Aardappelplantje | 09-02-21 | 19:21 | 4

Los van het IQ verhaal, het feit dat ca. de helft van alle blanken in Nederland het weg-met-ons geloof van de linkse kerk aanhangen is op zich een teken dan blanken als groep niet superieur zijn. Maar goed superieur of niet interesseert mij niet: ik wil gewoon in een monoculturele land leven met 1 volk. Dat geeft de meeste vrede, sociale cohesie, economische welvaart, en stabiliteit.

unshift | 09-02-21 | 21:12

Aardappel plantje. Doe even normaal met je 130. Dan zijn alle wokkkers in All you can eat hoogbegaafd?

J.Cash | 09-02-21 | 23:46
▼ 1 antwoord verborgen

Gottegottegot, vriest het een keertje.....

Kernsplijter | 09-02-21 | 19:05

En ik wil geen ROC-meisje met een Famke Louise-accent als partner.

SIogra | 09-02-21 | 19:05

Boeiend, die privé-apps. Partijprogramma staat als een huis. Next.

RichardBandler | 09-02-21 | 19:03

Hey Mosterd. Wat zou jij doen als je zus met Thierry thuiskomt?

FrikandelSpeciaal | 09-02-21 | 19:01 | 2

Uitlachen

Mosterd | 09-02-21 | 19:22

Iets met eerwraak waarschijnlijk

Harry058 | 09-02-21 | 20:12

Ik denk dat Shierry is omgekocht om zijn eigen partij ten gronde te richten. Ik kan geen enkele andere reden bedenken voor zijn idiote en stupide acties. Ieder weldenkend mens weet dat het uit strategisch oogpunt niet handig is om deze uitspraken te doen. En toch doet hij ze....

Rest In Privacy | 09-02-21 | 18:59
-weggejorist-
DonVergo1 | 09-02-21 | 18:56

Wat een joker die Baudet. Je kon er op wachten.

Lafayette | 09-02-21 | 18:49 | 2

Jammer eigenlijk, zoiets overkomt Wilders dus nooit.

Intussen nog steeds een groot gat op immigratiebeleid te vullen.

sprietatoom | 09-02-21 | 20:10

Enig idee van wanneer die berichtjes waren?

J.Cash | 09-02-21 | 23:47

Ik lees niks homofoobs..

Johan1235 | 09-02-21 | 18:47 | 1

Dan moet je lid worden van EW blijkbaar.

Simon_GS | 09-02-21 | 18:54

Ik zie geen dingen die andere mensen ook nooit zeggen, wat niet per se racisten zijn. Een voorkeur hebben kun je weinig van zeggen, en dat IQ stuk is gewoon iets waar je over moet kunnen discussiëren, zonder er een waardeoordeel aan te hangen.
Het wordt pas vies als je je heel de dag hiermee bezighoudt.
Ik heb ook een voorkeur, voor cultuur. Kleur interesseert mij niks en ik beoordeel ieder persoon op z'n eigen acties, niet die van een groep waar ik 'm (mogelijk foutief) toereken.

Draak uit Brabant | 09-02-21 | 18:44 | 4

Na de hele affaire rond Ramautarsing, daarna de FVD jongeren en nu het partij kader herhaalt zich dit keer op keer in de partij met alle schadelijke gevolgen voor de FvD. Daaruit blijkt dat Baudet totaal ongeschikt is die partij te leiden.

Simon_GS | 09-02-21 | 19:05

@DolfWeerwolf 19:01: Het schijnt, dat als je het volgende er uit filtert:
- verschil in welvaart, dieet, onderwijs et cetera
- bereikbaarheid van informatie en verschillende verre oorden et cetera.
- gebrek aan neef-nicht-huwelijken, incest, alcoholisme, drugs et cetera
, dat het het te meten verschil in IQ tussen rassen opeens wegvalt.
Dat er een verschil tussen Azie, Europa en Afrika is in voedingspatroon, welvaart, onderwijs, drugsgebruik, alcoholisme, kansen, prestatiegerichtheid, incest, openheid vd samenleving et cetara, is niet zo controversieel.

tipo | 09-02-21 | 20:05

@tipo | 09-02-21 | 20:05: Het schijnt a.d.v. welke bewijs? Dat klinkt heeeel erg wensdenkerig en te mooi om waar te zijn. Maar het zal wel aan je linkse-kerk conditionering leggen. Gelovigen hebben namelijk een handje van om alles wat krom is m.b.t. hun geloof recht te lullen.

unshift | 09-02-21 | 21:07
▼ 1 antwoord verborgen

Nee, dan deze die moet natuurlijk wel kunnen:
" Wat zou je doen als je dochter thuis kwam met een van de kut-marokkanen van Jog Cohen & Rob Oudkerk? " ..............

J.Thee.Cohen | 09-02-21 | 18:32 | 1

Jog=Job

J.Thee.Cohen | 09-02-21 | 18:33

Och jee, Thierry schreef neger in een appgroep. Och jee, Thierry kaart wetenschappelijke onderzoeken over IQ-verschillen aan. Och jee, Thierry vindt de heilige Omtzigt een EU-buklaaf (wat Omtzigt ook is, maar maakt niet uit).

Wat er natuurlijk niet bij vermeld wordt, is het feit dat in de maanden juni en juli de donkere medemens dagelijks onderwerp van discussie en gesprek was. Door donkere racisten die zich verenigd middels een naam 'BLM' hebben bestempeld en de hele wereld deel hebben gemaakt van hun verongelijktheid en racisme jegens blanken. De slaven van identiteitspolitiek.

Hoe meer van dit soort achterlijke propaganda, des te hoger scoort Thierry Baudet op de verkiezingen. Tussen de 4 en 8 zetels, gok ik zo. Het is echter overduidelijk dat Baudet -als denker- een bedreiging is voor het EU-kartel en iedereen die graag in dat kartel en haar ideologie genaamd deugfascisme wil blijven geloven.

En zie hier, het staat 8 maanden na dato in een weekblad. Want: er moet en zal moraal door uw strot geduwd worden. Wee wie anders denkt of spreekt! Het deugfascisme is in zoveel aspecten gevaarlijker dan Thierry Baudet, dat het onvoorstelbaar debiel is dat mensen zo'n column serieus nemen. Propaganda is voor de dommen. Whatsapp ook, doch daar is Baudet blijkbaar nog niet achter. Zíjn keuze, maar slim vind ik zijn nonchalance in het filmpje niet. Die arrogantie maakt dat hij nooit de zwijgende meerderheid overtuigt; hij stelt zich daarboven en dat werkt niet. Baudet is teveel omringd door intellectuelen en snapt de middenklasse niet goed. Die slaat hier op aan en bijt vast in dit soort voorgekauwde moraal. Propaganda geslaagd: nou gefeliciteerd met de deugbokaal in de categorie Propaganda Plus heur, EW!

Man man man, wat zijn media toch walgelijk in deze tijden van verkiezingen.

Mensdier | 09-02-21 | 18:31 | 2

Overtuigen lijkt me een beetje zinloos, omdat ideologiekeus misschien wel deels aangeboren is.

HogeNood | 09-02-21 | 18:50

Ja, u slaat de spijker op z’n kop. De hypocrisie. Appjes die privé waren, zoals ik begreep.

pjisonline | 09-02-21 | 19:09

Ah de riooljournalistiek heeft z’n tanden weer ergens in gezet. Hou toch op met dit soort hypocriet gedoe. Echt, die journalisten die achter Baudet aanlopen om hem een reactie te ontlokken zijn echt onuitstaanbaar, de deugers.

pjisonline | 09-02-21 | 18:30 | 3

Die willen allemaal heel graag een neger als schoonzoon.

geenhakbar | 09-02-21 | 18:45

Of je het nou wel of niet geloofd, even de FEITEN:
- hij ontkent het niet
- hij ontwijkt de vraag
- hij draait er omheen

Baudet is gewoon compleet de weg kwijt. Of dat dat komt door coke of door grootheidswaanzin boeit mij niet eens zo, maar laten we heel eerlijk zijn dat je zelfs als doorgewinterde FvD-aanhanger dit optreden beschamend moet vinden?

Behangdelul | 09-02-21 | 18:20 | 6

@Behangdelul | 09-02-21 | 19:41: Klopt. Dat filmpje was schandelijk. Tom reedt een moral highhorse, terwijl juist als je van de website Geenstijl komt je niet al te hard van de toren moet roepen over uit zijn verband getrokken, contextloos beoordelen van negergrapjes.

Maar ja. Tom en Bart willen dat Geert wint. Dat ligt er superdik boven op hier. Dus alle ballen op Terry is prima.

DeJemelscheet | 09-02-21 | 20:28

@Behangdelul | 09-02-21 | 21:37: Zoals ik al zei. Hij heeft groot gelijk dat die appjes niet relevant zijn en dat de pers zich misschien beter met verkiezingsthema's en schokkend nieuws uit Duitsland bezig kan houden. Thierry's appjes zijn gewoon geen parlementair nieuws. Het zou hooguit bij RTL boulevard langs mogen komen.

FrikandelSpeciaal | 09-02-21 | 23:45
▼ 3 antwoorden verborgen

Terrie wil het er niet mer over hebben en vervolgens toch bijna 3 minuten volbrallen. ... Man man man

Dick van Bill | 09-02-21 | 18:19

Als je genoeg zussen heft, kun je zo een PsV-, Feijenoord- of Ajaxelftal beginnen.....

J.Thee.Cohen | 09-02-21 | 18:13 | 1

heft=hebt

J.Thee.Cohen | 09-02-21 | 18:35

Het appje was van juli vorig jaar, maar komt wel op een zeer verdacht moment in de openbaarheid.
Wedden dat als de verkiezingen pas in oktober gehouden zouden worden, dit bericht ergens in september in EW was verschenen?..

druipsmurf | 09-02-21 | 18:12 | 2

Jah joh, zou je denken dat er bewust iemand gelekt heeft? *sigh*

Behangdelul | 09-02-21 | 18:27
-weggejorist-
Short | 09-02-21 | 18:11

Het blijft jammer dat de LP geen vat krijgt op de Nederlandse politiek. Veel van de hedendaagse problematiek zijn te herleiden naar het overmatig spenderen van een enorme overheid. Je hebt geen boreaal gelul nodig om iets aan asielimmigratie te doen, je moet de geldstromen naar asielzoekers en de asielindustrie stopzetten. Zolang je de overheid evenredig afbouwt, is zulk beleid in geen enkel opzicht discriminerend. Maar goed, het gaat er toch niet komen. Ik wacht wel rustig op de grote klapper.

heldheino | 09-02-21 | 17:58

Begin ik af te stompen? Want ik word er niet koud of warm van. (Al is het niet bepaald mijn stijl.)
Een politicus die zich eens niet valselijk en schijnheilig politiek correct uitdrukt, om maar het eigen baantje zeker te stellen.

druipsmurf | 09-02-21 | 17:53

Ik vind Wybren van Haga een cuck.

DeterioraSequor | 09-02-21 | 17:45

Opmerking kan natuurlijk niet, net als "mijn dochter mag niet thuiskomen met een niet-moslim" : Aboutaleb natuurlijk wel, want die is links dus goed.
Baudet klaar, next.

Zorc | 09-02-21 | 17:41

"in hoge mate filosofisch". Dit is geen verdediging. Dit is kapitulatie. Thierry is definitief door het ijs gezakt. Alleen adepten met een Stockholm syndroom stemmen nog voor de FvD. Het had de intellectuele tegenhanger van de PVV kunnen zijn. Maar uiteindelijk blijken het kleuters te zijn die maar wat roepen zonder na te denken.

Baron_von_Rijswijck | 09-02-21 | 17:40 | 1

Of: mensen die door die MSM heksenjagerij prikken en in staat zijn een partijprogramma te lezen, en een hekel hebben aan dit soort woke identiteitspolitiek en stupide zwartmakerij.

citywok | 09-02-21 | 18:39

Ik heb het blad (EW Magazine) nog wel, komt elke donderdag trouw in de brievenbus. Ik lees dan even de ingezonden brieven, en daarna Rozendaal, en dat is het dan. Daarna gaat ie naar het oud papier. Heb 't maanden geleden al opgezegd. Men loopt te veel achter de feiten aan en ziet dingen en spoken die er niet zijn en mijdt de echte kwesties die er toe doen, (immigratie, klimaatwaanzin). De EU wordt wel redelijk kritsch benadert maar men hapt niet door.

Dit stuk van Vrijsen met zijn uit 't verband gerukte schermprintjes met hele en halve waarheden zal voor een aantal mensen ook weer een druppeltje zijn om het blad te verlaten. Prima.

Zwizalletju | 09-02-21 | 17:37

Baudet was vroeger. Omtzigt for president.

zwaaropdehand | 09-02-21 | 17:21

Baudet wordt naar mijn smaak hier iets teveel goedgepraat. Dit soort opmerkingen zullen in de privésfeer weleens gemaakt worden, maar app-groepen van fvd kunnen niet worden aangemerkt als "prive" en daarnaast is het bij FVD altijd raak. Een opeenstapeling van "onschuldige grapjes" is niet meer onschuldig en dat lijken de lui van FVD zich niet te beseffen. Of zeer dom en onvolwassen of ze zijn racistisch....

lotf | 09-02-21 | 17:15 | 2

U maakt nooit een grapje? Goedzo mag ook niet meer in deze zure tijden, u deugt!

Bandera | 09-02-21 | 17:36

Waaat? Onze Omtzigt beledigen? Een politieke doodzonde!
Maar goed, FvD was al dood voor mij.
.
Maar zonder gekheid: "filosofisch racisme" ? Is dat racisme waar je extra goed over nagedacht hebt? Extra kwalijk dus.
.
Op naar de 0 zetels maar idd.

hotmint | 09-02-21 | 17:12 | 1

Lekker arrogant ook. Die kamervragen telkens over toeslagen hadden ookvan Baudet kunnen komen. Maar ze kwamen van Omtzigt, ook nog tegen de coalitiekrachten in.

Shoarmamasutra | 09-02-21 | 17:32

Whahahahaha!
De linkse lobby met de enige 2 kaarten in het 52 tellende kaarten deck.
Een Schoppen Aars of een Jetten Klaver Joker.
What else is new?

Datgingniegoed | 09-02-21 | 17:08

Ik zit ook in app groepjes met vrienden waarin we wel eens grappen maken die op of over het randje zijn en waarin we ook wel eens een foto van Hugo en Mark in Hugo Boss kostuum uit de jaren ‘40 hebben gedeeld... Stel dat mijn vrienden schermafdrukken van deze appjes met mijn baas zouden delen, dan had ik ook een vet probleem cq het ea uit te leggen op het werk (en tevens acuut een paar vrienden minder). Dus al diegene die nu om het opstappen van Baudet schreeuwen moeten eerst hun eigen app geschiedenis nog maar eens even grondig doorspitten. Hij die zonder zonden is werpe de eerste steen...

Mark zit te Dutten | 09-02-21 | 17:08 | 2

Chapeau!

Bandera | 09-02-21 | 17:37

Maar als ik een appje stuur is het ook de schuld van het linkse kartel/msm.

Erikjan79 | 09-02-21 | 17:41

Je als broer bemoeien met de partnerkeuze van je zus vind ik meer iets voor achtergebleven paternalistische culturen. Mijn zus zou me zien aankomen zeg
Met zo'n Humberto Tan of Obama ofzo mag ze van mij best langskomen hoor.

Shoarmamasutra | 09-02-21 | 16:59 | 2

En toen kwam ze ineens thuis met Jeffrey Afriye die je voortaan schoonbroer moet noemen.

Grachus | 09-02-21 | 18:04
-weggejorist-
knight25563 | 09-02-21 | 21:53

Als uit onderzoek geconcludeerd wordt dat er gemiddeld andere IQ-getallen gelden voor de verschillende varianten van groepen mensen, en je zegt dat, dan ben je racist, blijkbaar.
Zo'n 'inconvenient truth' mag vooral niet hardop gezegd worden.

Kijkeensaan | 09-02-21 | 16:53 | 4

"Believe the science" zeggen ze als het op klimaat en Corona uitkomt, maar als de wetenschap iets zegt dat tegen de geloof van de linkse kerk ingaat dan krijg je de Galileo Galilei behandeling.

unshift | 09-02-21 | 17:13

@Shoarmamasutra | 09-02-21 | 17:05:
Beperkt onderwijs en vitamine tekorten....
.
Waarom hebben ze die tekorten?
Wat zegt dat over de wakkerheid van die mensen?
Aziaten zitten hoger dan de westerse mens.
Als je dat constateert is het niet zo'n probleem, blijkbaar.

Kijkeensaan | 09-02-21 | 17:42
-weggejorist-
Granity | 09-02-21 | 17:48
▼ 1 antwoord verborgen

Herkauwing van dingen die we al wisten. Heel eerlijk, ze moeten mij appjes ook niet openbaren want dan kom ik ook nergens meer aan de bak. Aan de andere kant, het is jammer dat Terbie en zijn kornuitjes elkander opnaaien in het doen van dit soort stomme uitspraken. Er ontstaat dan zo'n melig sfeertje die afdoet aan de mindset die je moet hebben om je ideeen eloquent aan de man te brengen.
Terbie: Je had je iets volwassener moeten opstellen.

Het woord cuck is trouwens terecht doorgesijpeld naar meer mainstream gebruik, het is een woord wat er is om iets te omschrijven waar voorheen geen woord voor was.

Schwanzeleber | 09-02-21 | 16:48

"blijkt dat Baudet en zijn naaste vertrouwelingen zich racistisch en homofoob hebben uitgelaten. Zo zei Baudet op 29 juli afgelopen jaar tegen zijn partijvrienden dat blanken gemiddeld een IQ scoren van 110, terwijl dat voor Hispanics 90 is en voor Afro-Amerikanen 75."
-
'Racisme' is het maken van onderscheid op grond van ras. 'Homofoob': is 'angst voor mensen', maar wordt merkwaardigerwijs in Nederland uitgelegd als 'angst voor homosexuelen / anti-homosexuele uitingen'.
-
Ik zie in bovenstaande uitspraak -indien en voorzover gedaan- nu niet direct het maken van onderscheid op grond van ras, ik zie hooguit wat cijfers die nauwelijks relevant lijken. Ik vermoed verder zó maar, dat sommige mensen ook niet zouden willen dat hun zuster thuis komt met een zwarte meneer die lid is van Mensa.
-
En als je iemand beticht van 'homofobe' uitspraken, dan is enige illustratie wel gewenst. Homofobe uitspraken hebben geen betrekking op het IQ van bevolkingsgroepen.
-
Binnenkort verkiezingen, toevallig?

bisbisbis | 09-02-21 | 16:43 | 2

Je moet ook niet thuis komen met Blanke, Aziatische of Joodse mensen die lid zijn van de Mensa. Als je bij die club zit deug je per definitie al niet. Dan ben je een narcist die privé problemen afwentelt onder het mom 'ik word niet begrepen, omdat ik te slim ben'. Mensen die zich voorstaan op het lidmaatschap van die club zijn vaak net iets slimmer dan het gemiddelde, maar veel dommer dan echt intelligente mensen.

Grachus | 09-02-21 | 18:08
-weggejorist-
Reutelaar | 09-02-21 | 18:46

Zijn er in Duitsland ook negerprinsjes in de aanbieding?
Amalia moet toch echt ook een keer aan de man.
Gezien de historie van de Oranjes moet toch zeker in die hoek gezocht worden.
Of wordt het er een van het haatboek.

De Profundus | 09-02-21 | 16:39

Blijf hem steunen, lees hier niks geks in ook trouwens. Sta er net zo in.

Vackman | 09-02-21 | 16:27

Toen Aboutaleb zei dat liever niet had dat zijn dochter met een niet-moslim thuis zou komen hoorde je niemand.....

Eurohater | 09-02-21 | 16:25 | 2

Dat dus.

De Profundus | 09-02-21 | 16:29

Wij weten t nog wel.

Shoarmamasutra | 09-02-21 | 16:56

Als je ziet hoeveel nep bagger er de hele dag door de media verspreid wordt, dan geloof ik dit ook niet meer meteen. Zit meestal wat anders achter, dus ga door met je leven.

DeAapUitDeMouw | 09-02-21 | 16:23 | 1

Verkiezingen die eraan komen en de concurrentie uitschakelen.

Rotterdammert1965 | 09-02-21 | 16:36

Wat een domme lul is die Bodet toch. Had goud in handen en verziekt hetgeen op keer.Op naar de 0 Thierry

Drkildare | 09-02-21 | 16:20 | 2
-weggejorist-
DeAapUitDeMouw | 09-02-21 | 16:23

U komt er wel achter als u op het partijkartel blijft stemmen!

Bandera | 09-02-21 | 17:39

Weet je wie ook een racist is ?
Denzel Washington; die zegt als 'donkere mannen'
meer verantwoording nemen tijdens de opvoeding van hun kinderen,
dat er dan minder van die kinderen in de gevangenis komen...

overVolland | 09-02-21 | 16:19 | 3

Die vaders zijn spoorloos.
2/3 van de donkere dames aldaar is alleenstaande met kinderen.
Van die kids komt weinig goed terecht.
Hoe zit dat in Nederland eigenlijk?

De Profundus | 09-02-21 | 16:33
-weggejorist-
Reutelaar | 09-02-21 | 18:50

@De Profundus | 09-02-21 | 16:33:-
Het komt heel misschien ook omdat daar slaven van verschillende negerrassen (Afrikaanse regio's) door elkaar gehusseld zijn, en verschillende negerrassen om genetische redenen niet goed met elkaar overweg kunnen.

HogeNood | 09-02-21 | 19:47

Selectieve verontwaardiging door de media.. Kan geen ander doel hebben dan framen. Als iedereen langs dezelfde morele maatstaf gelegd wordt vind ik het prima, maar anders niet.

hetmoetdanmaar | 09-02-21 | 16:13 | 1

Dus niet, want dat gaat niet gebeuren.

Julianalaan | 09-02-21 | 16:18

Hoog kleuterschoolgehalte weer. Dit gebeurde natuurlijk altijd al, alleen is het nu niet meer als gesprek in een kamertje achteraf of buiten bij het fietsenhok maar op de telefoon. Oh oh wat verschrikkelijk allemaal.
Nooit Belgenmoppen verteld (of erger) of geluisterd naar Freek in de jaren 70-80 ? Dat kan echt niet ! Boeie.

Nergens in het FvD programma of bij stemgedrag heb ik iets terug gezien van het anders behandelen van mensen obv de hoeveelheid pigment in de huid. Integendeel.
Een 1984 samenleving wordt het zo. Baudet zegt iets maar zolang hij het niet doet, is het prima. En hij doet het niet. Tot op heden.

Nichtsneues | 09-02-21 | 16:07

En ik hoop maar dat mijn mooie blanke dochter nooit met Baudet thuis komt.

Kattie | 09-02-21 | 16:06 | 2
-weggejorist-
Willibald von Klúúúk | 09-02-21 | 16:15

In dat opzicht is Baudet al redelijk voorzien...

bisbisbis | 09-02-21 | 16:52

Prima weerwoord. Nutteloze heksenjacht.

de Voorzittert | 09-02-21 | 16:05

Als we het hebben over die gelukszoekers die zich hier melden voor gratis geld, dan kan ik mij niet voorstellen dat er één ouder is die deze vraag beantwoordt met 'Ja!'. Context is alles.

MickeyGouda | 09-02-21 | 16:02 | 1

Beetje ophef om niks, wat mij betreft. Ik heb het andersom meegemaakt - dat een blanke/witte man mij mee naar ouderlijk huis nam. Natuurlijk geeft dat even een fronsende wenkbrauw. Wat is daar nu verkeerd aan? Als je vervolgens mensen maar accepteert, toch? Bovendien is uit onderzoek gebleken dat er IQ-verschillen zijn tussen volkeren. Maar IQ is ook niet alles, toch? Kortom EW wil weer eens stoer doen en zoekt click baits.

nancystjago | 09-02-21 | 15:59 | 1
-weggejorist en opgerot-
Zendavesta | 09-02-21 | 16:34

Ik zie al wel weer dat de weg met ons autochtonen het hoogste woord hebben over Baudet.

komtdatschot | 09-02-21 | 15:59

En het framen gaat doorrrrr. Wat maakt het nou uit wat iemand ooit eens gezegd heeft in een appje. Zo kinderachtig dit.

jve89 | 09-02-21 | 15:58
-weggejorist-
Gluurder | 09-02-21 | 15:58 | 3

Ik vermoed dat de meeste mannen hun zus liever niet met iemand net een heel andere huidskleur zien thuiskomen en ook niet met iemand met een ander geloof.

Rennieflox | 09-02-21 | 15:55 | 4
-weggejorist-
Katje030 | 09-02-21 | 16:01

@Katje030 | 09-02-21 | 16:01: sterker, mensen blijven altijd het liefst in de buurt van de eigen groep. Mensen zijn groepsdieren. Daarom kun je niet onbeperkt ongestraft mensen van buiten in gemeenschappen loslaten. En paar lukt, te veel leidt tot apartheid/gettovorming en parallelle samenlevingen. Waarschijnlijk kun je in vinex-Staphorst best op zondag grasmaaien, maar wat verderop niet meer.

Nichtsneues | 09-02-21 | 16:15

@Katje030 | 09-02-21 | 16:01:
Noemen ze dat niet : soort zoekt soort. Volgens mij al een heel oud gezegde.

Rest In Privacy | 09-02-21 | 16:19
▼ 1 antwoord verborgen

Is dit het tegenwoordige niveau van het ooit zo gerenommeerde Elsevier? Ik begrijp nu waarom Syp Wynia daar ontslag heeft genomen. Of is het zo afgezakt sinds hij er weg is? In ieder geval is dit geen journalistiek.

kunstliefhebber | 09-02-21 | 15:54 | 1

@kunstliefhebber Die posters daar zijn van het ergste soort. Je mag best direct zijn wat mij betreft, maar het taalgebruik alleen al. Ongelooflijk.

Rest In Privacy | 09-02-21 | 16:22

Over het verschil in intelligentie tussen blanken, zwarten en Aziaten lees 'De Mietjesmaatschappij' van Marcel Roele. Zeer interessant want wetenschappelijk onderbouwd.

Willibald von Klúúúk | 09-02-21 | 15:53 | 1

@Willibald Als je roept dat die Chinezen altijd verduiveld slim zijn, veel slimmer dan ? hoor je niemand gek genoeg.

Rest In Privacy | 09-02-21 | 16:23
-weggejorist-
azubneritan | 09-02-21 | 15:52

Uit het nrc: ‘ Baudet noemt de onthullingen dinsdagochtend, voor publicatie van het stuk in EW, een „stupide heksenjacht” door een „totalitair regime”. Hij stelt dat „het kartel als de dood voor onze opkomst” is, „en dus gaan ze proberen spaken in onze wielen te steken.” Verder zegt hij dat „misschien in privécontext ooit een grapje of een opmerking is gemaakt”. „Ik zou willen zeggen, wie heeft dat niet”.’

Dat hier nog mensen in trappen. Dit is Willem Engel niveau wappie-isme. Ja hoor terry, het is een complot tegen een volstrekt ongevaarlijk over elkaar heen buitelend en uiteenvallend partijtje met twee zetels.

BobDobalina | 09-02-21 | 15:51 | 2

Aldus een echte wokerati.

Montgomery Burns | 09-02-21 | 15:55

U geniet van uw opgelegde gevangenschap, en dan lekker losgaan op iemand die voor de vrijheid is? U piept wel anders als u in de gaten krijgt waar het kartel naartoe wil, maar dan is het te laat: the great reset (Klaus Schwab) waarin wordt uiteengezet waar het virus voor wordt gebruikt. U bezit niets en bent gelukkig! Word eens wakker beste deugmeneer of mevrouw en leest u zich eens in, 'onze' dictator Rutte is hier namelijk een groot voorstander van en hij vindt dat we vooral onze bek moeten houden.

Bandera | 09-02-21 | 18:18

Heeft Aboutaleb niet eens een keer gezegd dat hij liever niet wil dat zijn dochter met een niet-moslim thuiskomt? Was daar enige ophef over vanuit linkse hoek? Nee. Dus waarom nu die gespeelde morele verontwaardiging over een opmerking van Baudet, waarvan ik me afvraag in welke context die is gemaakt?

Toos Bevergeil | 09-02-21 | 15:51 | 2

Moslim is geen ras. Islam mogen ze van mij gelijk verbieden.

Wim Venijn | 09-02-21 | 15:55

@Wim Venijn | 09-02-21 | 15:55: trouw als moslim maar eens met een niet-moslim. Of erger: verlaat islam en wordt katholiek ofzo.
De FvD vindt dat dit moet kunnen overigens. En ook andersom.

Nichtsneues | 09-02-21 | 16:10

Ben het volkomen met Baudet eens, dit is een non-discussie met een agenda.
Als we met zijn allen een discussie willen voeren over de redenen waarom een vader wellicht niet wil dat zijn dochter met een donkere jongen thuis komt dan lijkt me dat een eerlijke discussie. Maar we weten allemaal dat die discussie taboe is en nooit gevoerd gaat worden in Nederland. Wat wel mag is elkaar de hele tijd de maat nemen en voor racist uitmaken uit schuldgevoel over ons eigen "racisme". Want accepteer het maar gewoon mensen, we hebben allemaal een biologisch mechanisme ingebouwd dat ons voorzichtig maakt voor dingen die buiten onze belevingswereld vallen. Daar kun je op zijn minst begrip voor hebben, maar begrip voor mensen met de foute mening is natuurlijk verboden anno 2021. Deze ophef vlak voor de verkiezingen is gewoon treurig en alle deugers moeten zich weer eens diep gaan schamen.

Zendavesta | 09-02-21 | 15:47 | 3

Je eigen racisme projecteren op anderen. Ik ben een domme heikneuter dus iedereen is het. Leuk geprobeerd, praat eens met mensen buiten je bubbel.

BobDobalina | 09-02-21 | 15:53

@BobDobalina | 09-02-21 | 15:53: Ah projectie en de bubbel. U kunt stukjes voor de Volkskrant tikken met dat soort holle retoriek.

Bab01 | 09-02-21 | 19:19

Hoe zat dat ook alweer met dat onderzoekje waarin men zich afvroeg waarom donkere kinderen toch zo veel hoger scoorden in de criminaliteitscijfers. Als ik mijn niet vergis had dat iets te maken met het notoire wegloopgedrag van de heren, toch? U mag zelf bekijken wat u met die informatie doet....

elfenstein | 09-02-21 | 15:44 | 1

Dit soort onderzoeken zijn interessanter als je naar sociale klasse kijkt.

DeRechteRug | 09-02-21 | 15:59

Genialiteit grenst aan gekte

P. Breidel | 09-02-21 | 15:44

Ik val op negers, dus ik hoopte altijd dat mijn oudere zus er met een zou thuiskomen, en dan wel met een biseksueel exemplaar. Helaas, nooit gebeurd...

Rhenium | 09-02-21 | 15:43 | 3

Kon je zelf dan niet op zoek?

Kattie | 09-02-21 | 15:56

Er zat tussen al die gasten echt niet een biseksuele? Jeetje wat een pech.

Lorejas | 09-02-21 | 15:59

@Kattie | 09-02-21 | 15:56: Ik was vijftien jaar oud, dus toen nog niet... Later heb ik alle schade ingehaald...

Rhenium | 09-02-21 | 16:11

Wie zou die Vrijsen betalen?

Ko Ranzig | 09-02-21 | 15:38

Thierry zelf heeft niet zo'n hoog IQ.
Blijkbaar.

Roos | 09-02-21 | 15:32 | 2

Ik denk eerder dat ie een té hoog IQ heeft, waardoor ie een beetje onnavolgbaar wordt.

Timide_Aso | 09-02-21 | 15:45

@Timide_Aso | 09-02-21 | 15:45: Onnavolgbaar klopt inderdaad. Het manneke heeft een gouden kans laten liggen - niet zo intelligent (schreef bijna intelligent verkeerd, lol)

Slough | 09-02-21 | 15:47

Als je een beetje kan nadenken wil je (voor zover dat nog niet het geval was) toch helemaal niets meer met deze gek te maken hebben? Die kontenlikker van een Van Haga kan nooit meer ergens terecht, dus niet zo raar dat hij 'm nog verdedigt. Maar als je net als Hiddema (financieel) onafhankelijk bent, laat je die Baudet lekker in zijn sop gaar koken.

JJMS | 09-02-21 | 15:31

Daar is geen visserslatijn voor nog Thierry’s filosofie is er een van lik me vesje

thanseeuwen | 09-02-21 | 15:30 | 1

@thanseeuwen Lekker Nederlands voor iemand die pretendeert het zo goed te weten.

Rest In Privacy | 09-02-21 | 16:32

Ik ken een mop.
Er komt een jood een Marokkaan en een neger de kroeg binnen.

zoalsikhetzeg | 09-02-21 | 15:27 | 5

Anders doet het pijn aan onze oren.

Lorejas | 09-02-21 | 15:48

@zoalsikhetzeg | 09-02-21 | 15:39:
Dit lijkt nergens naar, alleen Marokkaan met een hoofdletter. Zo lijkt het net alsof u een gore racist bent die joden en negers minder vindt dan het edele Marokkaanse Ras. Pas maar op, straks eindigt u nog in de Elsevier.

elfenstein | 09-02-21 | 15:50
▼ 2 antwoorden verborgen

Et voilà, we hebben het motief voor dit zwartmaken;
"VVD en CDA zitten ondertussen vrolijk met Forum voor Democratie in de coalitie in Brabant.
Daarmee krijgen racisme en discriminatie legitimiteit."

pjotr nicknaamtov | 09-02-21 | 15:26

Dus ze zien 'm nog steeds als een gevaar?
Hup Thierry, lekker doorgaan zo, je doet het blijkbaar zo goed dat ze wederom naar de vuiligheid grijpen. Het lijkt wel wat op schelddiscussies, zodra de argumenten op zijn gaan ze met dirt gooien en weet je dat je beet hebt.

elfenstein | 09-02-21 | 15:22 | 5

@JJMS | 09-02-21 | 15:44:
Zie even mijn recente tegel. Het is nou niet dat ik zulke vuige racististische taal voor het eerst hoor he? Vraag eens aan een wat oudere surinaamse vrouw wat zij liever ziet wanneer dochterlief met een vrijer aankomt. De racistische taal is niet te harden. Over surinaamse mannen, that is.

elfenstein | 09-02-21 | 15:47
-weggejorist-
overVolland | 09-02-21 | 16:06
▼ 2 antwoorden verborgen

Het is wel erg nazi tijd tegenwoordig. Filosofisch.. Jaja, zo begint het. Straks worden er nog schedels gemeten. Enfin. Moet nix meer van die partij hebben.
PVV dus.

Wim Venijn | 09-02-21 | 15:21 | 1

Tot dat'ie iets erudiet zegt... Maar goed, ik stem ook de PVV.

Thoth | 09-02-21 | 22:59

Baudet loochent zijn eigen stelling dat blanken intelligent zijn. Hij stoot zich meer dan twee keer aan dezelfde steen. Dat doet de spreekwoordelijke ezel niet eens.

Peerkeoud | 09-02-21 | 15:20

Journalistiek bestaat tegenwoordig kennelijk uit bewijsvoering met screenshotjes die nooit aantoonbaar echt zijn of niet gemanipuleerd. Voor een goed verhaal is meer nodig toch?

professorinopleiding | 09-02-21 | 15:19 | 1

nee

Nichtsneues | 09-02-21 | 16:16

Ai ai ai... racistische appjes.... want die hebben andere mensen, van andere partijen... ook linkse... natuurlijk helemaal niet!

Nederlanddraaitdoor | 09-02-21 | 15:17 | 2

Nederlanddraaitdoor | 09-02-21 | 15:17 | Een aanname waar geen bewijs van is. Bij Baudet daarentegen...

eetvis | 09-02-21 | 15:27

En dat maakt het dan okay voor Baudet om het ook te doen?

Grote Smurf | 09-02-21 | 15:29

Ik heb Omtzigt toch echt hoger zitten dan Baudet.

Der Schnitzeljäger | 09-02-21 | 15:16 | 4

Het spant erom, maar Omtzigt is CDA, dus nee. Baudet wint 'm.

elfenstein | 09-02-21 | 15:23

Alleen zit hij bij een partij die hem overduidelijk niet moet en geen gelegenheid voorbij laat gaan om hem een mes in de rug te steken. Kennelijk laat Omtzigt het toe om zich als een voetveeg te laten behandelen, en dat zegt ook iets over hem!

kunstliefhebber | 09-02-21 | 15:29
▼ 1 antwoord verborgen

Baudet is voorbij, alleen hij ziet het nog niet.

Watching the Wheels | 09-02-21 | 15:15
-weggejorist-
Wiebenick | 09-02-21 | 15:14 | 4
▼ 4 antwoorden verborgen

Als rassen geen invloed hebben op de intelligentie dan zijn bijv alle rassen bij dieren ook even slim? Zijn we echt, gemiddeld gezien, allemaal even slim? Is daar wetenschappelijk bewijs voor? Hebben we allemaal dezelfde interesses? Of zou het toch kunnen zijn dat genetica ervoor zorgt dat we verschillend zijn? Vragen vragen vragen

area78 | 09-02-21 | 15:12 | 6

Het gaat er om dat je een individu niet beoordeelt om zijn/haar huidskleur. Jij wil ook beoordeeld worden op basis van je kwalificaties, niet op basis van de gemiddelden van jouw ras. Daarom heeft het weinig zin om het er over te hebben.

Frits de Vriez | 09-02-21 | 15:29

Wat wil je nou bereiken? Jezelf feliciteren dat je blank bent en een hoog iq hebt? Het is van begin tot eind een zinloze discussie. Ook al zou het zo zijn, wat dan nog? Is de kern dan: Thierry is een racist, maar hij heeft tenminste gelijk. Ooit een veelbelovende partij, nu blijft er niets van over. Als ik Thierry was zou ik maar vast gaan solliciteren, eens zien wat zijn skills in de echte wereld waard zijn.

StiekemeBunzing | 09-02-21 | 15:37
-weggejorist-
unshift | 09-02-21 | 16:01
▼ 3 antwoorden verborgen

Baudet is een belezen man en een erudiet spreker. Eigenschappen die hij gebruikt om met een wollige muur van taal een narcistisch slachtofferschap toe te dekken. Want het is natuurlijk de schuld van anderen dat er keer op keer 'inclusieve, democratische en Jood vriendelijke' drek naar boven komt drijven.

eetvis | 09-02-21 | 15:10 | 1

Het FvD en in het bijzonder Thierry Baudet bashen is weer begonnen, de verkiezingen komen er aan en er zijn steeds meer mensen die genoeg hebben van de door de staat opgelegde gevangenschap. Mensen zien hun levenswerk in rook opgaan en zullen binnen niet al te lange tijd aan de bedelstaf geraken, onze vrijheid, ook onze geestelijke vrijheid wordt aan banden gelegd. Als zombies sjokt men met een muilkorf op binnen de ruimte die door de staat nog wordt toegestaan, tot er ook achter de voordeur wordt bepaald hoe u uw leven inricht. En waar maakt Mosterd zich druk over: een appje waar de meesten hun schouders over ophalen. Lekker hypocriet en vals van EW maar GS kan er ook wat van! De enige partij die van de maatregelen af wil zou toch beter verdienen zou je denken, maar nee de hetze moet gevoed worden tegen beter weten in. Mijn stem gaat naar het FvD juist nu!

Bandera | 09-02-21 | 15:29

Is er ook een Negerpartij onder de 34 aangemeld partijen

Uw Verzekeringsadvis | 09-02-21 | 15:09 | 1

Lijst Henk Krol?

van Oeffelen | 09-02-21 | 15:13
-weggejorist-
legezak | 09-02-21 | 15:08
-weggejorist-
TERUGVANWEGGEWEEST | 09-02-21 | 15:07 | 3

Mijn zus is met een neger thuisgekomen en zelfs getrouwd in de tijd dat ik nog lid was van FvD. Tot dusver ben ik nog niet op de trein gezet naar een concentratiekamp. Heb ik iets gemist?

van heinde en verre | 09-02-21 | 15:07 | 1

Hij roept dan ook niet op dat iedereen wiens zus met een neger thuis komt "hard aangepakt" moet worden.

Dlareg | 09-02-21 | 15:46

Zo jammer om te zien hoe zo'n ooit veelbelovende partij is ingestort en er alleen nog een groepje 4chan pubers is overgebleven. Los van of die opmerkingen een grap zijn, oprecht racistisch bedoeld zijn of wat dan ook, zou je toch moeten weten dat het in de huidige tijd enorm dom is om dit soort appberichten de wereld in te slingeren die vervolgens nog jaren later tegen je kunnen worden gebruikt. Had wat nuttigs gedaan met je 1e kamer zetels en kom met goede ideeën en mensen om dit land daadwerkelijk te helpen, de huidige regering verkloot dit land op genoeg punten om een serieus goed tegengeluid te kunnen bieden, en in plaats daarvan houden ze zich met dit soort onzin bezig en gedragen ze zich als een paar gefrustreerde rechtse internetpubers

SavingPrivateHenk | 09-02-21 | 15:05

Ik had mijn twijfels de afgelopen tijd maar weet het nu zeker. Ik stem toch weer FVD. Wellicht ongepast appje maar laten we niet overdrijven. Vies hypocriet landje is dit geworden.

DrachiR | 09-02-21 | 15:03 | 5

@Profeet_Piet | 09-02-21 | 15:06: Wat gaat u stemmen? Laat dat eerst even weten. Wel zo eerlijk om even de kaarten op de tafel te leggen. Gaan we het eerst er even hebben over uw keuze of dat wel of geen racisten etc zijn.

DrachiR | 09-02-21 | 16:02

@DrachiR | 09-02-21 | 16:02: Goeie vraag. Eerder had Hiddema mijn stem. Ik kan Baudette niet meer luchten. Iedere keer gebruikt hij van die hele dure ingewikkelde woorden, waardoor hij later kan gaan uitleggen dat hij het niet zo bedoelde. Ik vind het daardoor niet te vertrouwen of eerder ik kan er niet op vertrouwen dat hij bedoelt wat ik denk dat hij bedoelt.
Geen idee wat ik nu zou moeten stemmen.

Profeet_Piet | 09-02-21 | 21:19
▼ 2 antwoorden verborgen

Verkiezingstijd..... het demoniseren van pvv/fvd neemt nu nóg ernstigere vormen aan, succes ermee

mameloe | 09-02-21 | 15:02
-weggejorist en opgerot-
Johannes26 | 09-02-21 | 14:59

Baudet is gewoon woordkunstenaar, snap alle ophef niet zo.

usb stok | 09-02-21 | 14:58

Mijn zoon kwam een paar jaar geleden met een negerin thuis.
Ik heb haar hartelijk welkom geheten.
Ik kijk niet naar kleur.
Binnenkort wordt ze mijn schoondochter.
Wat zullen ze mooie kindjes krijgen.

RickRD | 09-02-21 | 14:57 | 5

Duo Penotti

thanseeuwen | 09-02-21 | 15:32

Mij interesseert het ook vrij weinig waarmee mijn kinderen later thuiskomen. Zolang het iemand is met een ‘goed’ karakter.
Ik vertrouw erop dat mijn kinderen tzt een goed instinct hebben ontwikkeld om al te radicale idioten te mijden.

ratelaar | 09-02-21 | 15:37

Is zo 1953 om zo'n opmerking te maken van Baudet. Heb hem de laatste tijd weinig slims horen zeggen. Tjer is uitgekotst en met reden

Slough | 09-02-21 | 15:52
▼ 2 antwoorden verborgen

Alvorens we de verontwaardiging uit onze tenen omhoog knijpen doen we eerst het eiereneten omtrent het IQ duidelijk uit de doeken. En dat gaat meteen met een schokkende ontboezeming: IQ is passé.

Want waar hebben we het over? Was het niet Einstein (het je van het m.b.t. tot schranderheid) die -toen hij een aantal natuurkundige constanten niet paraat had- zich luidop afvroeg waarom hij deze kennis in de eerste plaats paraat moest hebben, het stond toch immers in boeken en hij kon het zo opzoeken.

Hebben we nu niet de telefoon? Dat vernuftige broekzakformaat apparaatje met tal van sensoren? Plaatsbepaling, encyclopedie, rekenaar, klok, het kan alles, weet alles, noem het zo gek maar op. Dan komt men aan met zo'n zogenaamde intelligentietest, rekenrijtjes, 2-8-32-128-...-...-, en dat van als een koe staat tot uier, een vrouw staat tot vul maar in. En dan die uitgevouwen kubusjes en symbolenpuzzeltjes. Reken maar dat er een programmaatje te schrijven valt die zo'n IQ-test foutloos oplost. Wij hebben die kennis en kunde dus niet meer nodig. (Bovendien zijn die rekenrijtjes en taalvaardigheden achterhaald, we hebben thans het verhalend rekenen en het begrijpend lezen.)

Wat resteert is een hoop vrije ruimte in onze hersenpan. Alle ruimte-innemende gereedschappen kunnen de grijze schuur uit, en leuke dierenplaatjes, bewegende glitterfoto's, alles wat verder grappig en vrolijk is kan er voor in de plaats in terug. In dat kader kan ik u de beeldprogramma's van SBS van harte aanraden, alsmede die lollige video's die m'n tante Klaar deelt op Facebook. Toch een beetje het idee dat u daar wat boven staat? Ga dan naar Twitter, kan u iedere beslommering stante pede uitventen, en zonder verantwoording overal commentaar op leveren. Dikke pret, en je hoeft nergens kennis van te hebben. De mooiigheid zit hem in de simpelheid.

Van Urk | 09-02-21 | 14:53 | 3

Klopt, Einstein wist niet wat de snelheid van geluid was, “omdat je dit toch gewoon op kunt zoeken?”.

JackStick | 09-02-21 | 15:19

Het programmeren van een computer vereist nog steeds inzicht en IQ

timmey | 09-02-21 | 15:19

IQ is niet "kennis en kunde" wat je op kunt zoeken en heeft ook niets te maken met taalvaardigheid, maar veel meer inzicht. Gaat er dus meer over wat je mentaal kunt doen met de kennis die je opzoekt, en hoe snel. En dat is waar een samenleving mee vooruit gaat (goed, het kan ook achteruit natuurlijk), waar de wetenschap mee vooruit gaat, waar onze technologie mee vooruit gaat. Niet met het opzoeken van dingen die al bekend zijn, maar met het creëren van nieuwe ideëen.

snakedogman | 09-02-21 | 15:24


Mannen van kleur kunnen heel goed kippetjes klaar maken, dus het lange (hihi) antwoord is een VOLMONDIG ja!

King of the Oneliner | 09-02-21 | 14:52 | 3

let ook op het zorgvuldig vermijden van het woord neger. Better safe than sorry, uiteraard.

King of the Oneliner | 09-02-21 | 14:54

Ook een double entendre bij "kunnen heel goed kippetjes klaar maken"? In dat geval aardig dat u aan de genoegens van uw dochter denkt!

cugel | 09-02-21 | 15:20
-weggejorist-
cugel | 09-02-21 | 14:50

Vraag aan een DENK lid of deze wil dat zijn of haar kind met een Joodse thuis komt... of een Armeense?
Of stel dezelfde vraag aan iemand van de SGP of CU, of aan iemand van de SGP of CU over een kind dat thuiskomt met iemand van hetzelfde geslacht.

pdvd | 09-02-21 | 14:50 | 4

Ja, en dat zijn ook allemaal bevooroordeelde personen. En als dat vooroordeel gebasseerd is op kleur/ras is het een racistisch vooroordeel. Van hunnie en van ons blanken.

Grote Smurf | 09-02-21 | 15:00

Of aan een D66-er of deze wil dat zijn of haar kind met een PVV-er thuiskomt.

snakedogman | 09-02-21 | 15:25
▼ 1 antwoord verborgen

-
Ëén ding is zeker: als je een kale 55-plusser ziet lopen met een Thais uitziend meisje van 24 weet je zeker dat hier sprake is van echte liefde.

King of the Oneliner | 09-02-21 | 14:49 | 2

Ha ha zag net nog zo’n stel in de supermarkt. Man van 2 meter lang minstens 120 kilo met een Thais uitziende mini en zeer tengere jonge Thais uitziende vrouw. Wel gezellig met een kinderwagen met baby’tje erin. Ware liefde, dat zie je zo. Maar eh wat heeft dat met Baudet te maken?

Kattie | 09-02-21 | 16:02

Baudet heeft zelf geadviseerd aan leden, die zich niet meer thuis voelden bij FvD, om zelf dan maar een partij op te richten. Dat hebben ze gedaan en nu ze zijn advies hebben opgevolgd zijn het judassen.
Tuurlijk heeft ie gelijk dat velen wel eens bepaalde racistische grapjes maken en daar is mi niets mis mee. Het is een grap en het relativeert. Maar het is allemaal niet zo handig als je als partij wil groeien. Tegenwoordig telt alleen beeldvorming.
Hoe dan ook, Baudet blijft het helaas verkloten en ik heb me inmiddels aangesloten bij de judas alliantie.

Ride_On | 09-02-21 | 14:48

Hey Thierry, ik heb geen zus, ook geen broer trouwens.

De_fluitlokker | 09-02-21 | 14:47 | 1

Dan ben je vast geen neger...

Iknowall | 09-02-21 | 16:47

Heel veel Groen Links meisjes zouden maar wat graag met een neger thuiskomen.

RickRD | 09-02-21 | 14:44 | 3

Dat is logisch gezien ze de overheid als broodwinner beschouwen en hun partner als lul-met-life-support-system.

unshift | 09-02-21 | 14:52

Later met 2 kinderen op de bank en huilen omdat de 'black mamba' er vandoor is.

Rest In Privacy | 09-02-21 | 15:07
-weggejorist-
Alwayscurious | 09-02-21 | 14:41 | 1

Het probleem is niet dat er genetische verschillen zijn tussen mensen (gelukkig maar), je kunt een mens niet verantwoordelijk houden voor diens DNA. Die erf je van je ouders, die weer van hun ouders, etc. Dit is eigenlijk de basis voor de grondgedachte dat iedereen in gelijke omstandigheden gelijk behandeld dient te worden.

Het probleem met Baudet (en zo te lezen een groeiend deel van zijn aanhangers) is, dat die verschillen in DNA een superioriteitswaan lijken te veroorzaken. Als je je superieur voelt boven mensen die andere erfelijke eigenschappen hebben geerfd dan jezelf, dan kom je qua intelligentie jammer genoeg net iets tekort, dan heb je het gelijkheidsbeginsel namelijk niet begrepen.

Waar het om gaat is wat je met je eigenschappen weet te bereiken. Lever je een bijdrage aan de maatschappij, of word je een parasiet. Dat is waar je mensen op af moet rekenen, niet op DNA.

gekwetst | 09-02-21 | 14:40 | 12

“Als je je superieur voelt boven mensen die andere erfelijke eigenschappen hebben geerfd dan jezelf, dan kom je qua intelligentie jammer genoeg net iets tekort, dan heb je het gelijkheidsbeginsel namelijk niet begrepen.”
Die twee dingen hebben niet veel met elkaar te maken. “All men are created equal” gaat genetisch gezien niet op. En wat is er mis met jezelf superieur vinden, zoals bijvoorbeeld normen, waarden, of je emoties en gedrag onder controle hebben? U erkent dat er verschillen zijn, “andere” genetische eigenschappen. Nou, “andere” impliceert toch beter/hoger/ontwikkelder? Of meent u soms dat “anders” synoniem is aan “hetzelfde”?

JackStick | 09-02-21 | 15:28

@JackStick | 09-02-21 | 15:28: "All men are created equal" vind ik een minder geslaagde poging om het gelijkheidsbeginsel uit te leggen. Iedereen is verschillend op allerlei manieren en dat vind ik juist fantastisch. Ik ben erg dankbaar dat er mensen zijn die het vuile werk willen doen, of mensen verplegen en zo. Ik ben daar zelf totaal ongeschikt voor. Het is dus goed dat er verschillen zijn, de maatschappij zou totaal niet functioneren als iedereen hetzelfde was als ik.

gekwetst | 09-02-21 | 15:43
▼ 9 antwoorden verborgen

Ik vond het altijd al een doorgesnoven gek

stipjes | 09-02-21 | 14:40 | 4

Je zwager?

Lorejas | 09-02-21 | 15:16

Eensch.

Hupkeneuke | 09-02-21 | 16:34

Zonder te lezen toch reaguren op de comments

stipjes | 09-02-21 | 17:30
▼ 1 antwoord verborgen
-weggejorist-
tochtkruis | 09-02-21 | 14:39 | 5
▼ 5 antwoorden verborgen

Je kan het ook positief zien, je dochter kan ervaring opdoen als alleenstaande moeder.

Reebensteeltje | 09-02-21 | 14:39

ICT-specialist Andreas Bakir (nummer zeventien op de lijst) scheldt Omtzigt uit voor ‘cuck’, een van de Amerikaanse extreem-rechtse alt-rightbeweging overgenomen term met vulgaire, sadomasochistische associaties.

Onzin. Die term is niet beperkt tot alt-right, maar veel breder in gebruik. De linkse Jimmy Dore scheldt Bernie Saunders er regelmatig voor uit als Bernie weer eens bukt voor de partijbaronnen van de Dems.

Rest In Privacy | 09-02-21 | 14:39 | 4

@knutsel_ | 09-02-21 | 14:46: een cuck is een cornudo=een man die willens en wetens accepteert dat zijn vrouw vreemdgaat

King of the Oneliner | 09-02-21 | 14:57

@King of the Oneliner | 09-02-21 | 14:57: Jij hebt het dus gedaan. :)

knutsel_ | 09-02-21 | 15:02

@knutsel_ | 09-02-21 | 15:02: nee, wist ik al, is algemene kennis voor insiders van het internet, net zoals MGTOW

King of the Oneliner | 09-02-21 | 15:34
▼ 1 antwoord verborgen

Ik ben blij dat ik geen zus heb.

knutsel_ | 09-02-21 | 14:38

Het blijkt wel dat Tjerrie totaal ongeschikt is als politicus. Hij leeft politiek verder bij de gratie van de sekte die hij heeft gecreëerd.

beldewouten | 09-02-21 | 14:37 | 2

Goeie tegel man!

Urotsokudoji | 09-02-21 | 14:58
-weggejorist en opgerot-
SinisterNL | 09-02-21 | 14:37

Maar de vraag mijnheer, die blijft. Dus: 'Wil jij dat je zus met een neger thuiskomt?'

WeirJack | 09-02-21 | 14:36 | 3

Alleen als die erg rijk is.

Cunts-en-kitsch | 09-02-21 | 14:44
-weggejorist-
Carden | 09-02-21 | 15:04

Hij stelt gewoon een vraag. Impliceert niets.

JackStick | 09-02-21 | 15:29


Ik vind het helemaal niet erg als mijn dochter met een man van kleur thuis komt.

Ik bedoel, ze kan best wat danslessen gebruiken en die kip maakt zichzelf ook niet lekker krokant klaar, hè.

King of the Oneliner | 09-02-21 | 14:36

Had niet een burgermeester gezegd dat hij zijn dochter ook bij voorkeur niet met een Nederlander zou moeten thuiskomen.

Geld trouwt ook liever met geld.
Ken geen enkele vrouwelijke BNer die voor een timmerman gaat, die kiezen ook allemaal een miljonair.

Rotterdammert1965 | 09-02-21 | 14:36 | 3

Dat ging volgens mij over een niet moslim vriendje.

RickRD | 09-02-21 | 14:46
-weggejorist-
Rotterdammert1965 | 09-02-21 | 14:49

Wat een armoe bij B-journalisten om dingetjes uit de privésfeer én uit hun context te halen om virtueel te kunnen kopschoppen, echt het allerlaagste wat je doen kunt.
Het gaat slecht met het blad sinds de losse verkoop op slot zit, dat wel. Maar wat een minne-mensen zeg! Gelukkig wordt dit nu ook eens zichtbaar..

Rest In Privacy | 09-02-21 | 14:35 | 2

Verkiezingstijd, angst voor de concurrentie. Zo ook de docu gisteren over het gediigkabinet dat klapte en de schuld van wilders was. Waarom denkt dat dit nu bekend gemaakt wordt en niet een half jaar geleden.

Rotterdammert1965 | 09-02-21 | 14:38

Wat zou je genoten hebben als het over Kaag was gegaan. Hypocrisie kent geen limieten hier.

Erikjan79 | 09-02-21 | 14:43

Vanochtend even Arjen Lubach gekeken met de knappe imitatie van een "broer" van Baudet.
Toen GS tegen Rutte was dacht ik dat ik dan toch maar Rutte moest gaan stemmen, maar na Lubach lijkt iets als de PvdA toch een veiliger optie. Ze zullen ongetwijfeld ook veel fout hebben gedaan, maar totdat me dat duidelijker is houd ik het daar maar op. Dat kwam ook uit de stemwijzer op het AD een tijdje geleden.

cugel | 09-02-21 | 14:34 | 2

AD heeft een prima reputatie als het komt op advies, zoals de haringtest, oliebollen test, patattest.

Rotterdammert1965 | 09-02-21 | 14:40

@Rotterdammert1965 | 09-02-21 | 14:40: Als ik me niet vergis heeft bijna de hele GS bevolking die test gedaan, toen ze er hier over schreven.
Bovendien was die test door experts opgesteld en heeft het AD hem alleen gepubliceerd. Maar toch: bedankt voor de steun!

cugel | 09-02-21 | 14:45

Ik moet er toch ook niet aan denken dat mijn dochter met een blanke thuiskomt. De moeite niet eens waard om er over te discussiëren. Linkse hondjes zijn weer aan het blaffen zo tegen verkiezingstijd. De racisme kaart heb ik al wat jaartjes door de wc gespoeld.

Mr_Pikibelly | 09-02-21 | 14:32

Wat antisemitisme betreft, Baudet heeft in een interview gezegd dat hij tijdens een etentje een keer opgemerkt heeft iets in de trend van "als kritiek op George Soros antisemitisme is, dan is iedereen die ik ken antisemiet". Oneerlijke mensen hebben die uitspraak vervolgens verdraaid tot "iedereen die ik ken is antisemiet".

petersteenkamp | 09-02-21 | 14:29 | 7

@small_town_dude | 09-02-21 | 14:33: strikt genomen is dat "gemiddeld IQ tussen volkeren". Individuen kunnen afwijken van dat gemiddelde. Bijvoorbeeld, uit een grootschalige onderzoek met IQ testen onder Zuid Afrikaanse studenten is gebleken dat ongeveer 10% van de zwarte studenten boven het gemiddelde van de blanke studenten scoorden, en die 10% kun je dus niet dom noemen.

petersteenkamp | 09-02-21 | 14:58

@petersteenkamp | 09-02-21 | 14:58: het is altijd lastig te onderzoeken. Een geadopteerd kind uit Ghana dat hier naar school gaat vergelijken met de kinderen uit zijn geboortedorp kan ook niet. Maar vergelijken met zijn klasgenootjes hier kan wel. De huidskleur doet niet ter zake. Wat is de definitie van een 'volk' eigenlijk in die onderzoeken vraag ik me af.

small_town_dude | 09-02-21 | 15:06
▼ 4 antwoorden verborgen

ik heb wel eens gehoord van een neger dat hij niet wil dat zijn kinderen met een blanke thuiskomen. Wat is daar precies racistisch aan? Je kan toch gewoon een voorkeur hebben? Leven en laten leven.

small_town_dude | 09-02-21 | 14:29 | 20

@small_town_dude | 09-02-21 | 15:10: Okay. Niet echt een goede reden maar dat moet je zelf weten. Ik heb wel medelijden met je dochter die opgroeid met een vader met zoveel vooroordelen.

Grote Smurf | 09-02-21 | 15:28

er is zelfs een speciaal woord voor een bepaald type neger: Oreo. Vroegah was je dan een witte neger. Misschien snap ik ooit wat dat dan betekent want nu zou ik het nl. niet weten.

Nichtsneues | 09-02-21 | 16:19

@Grote Smurf | 09-02-21 | 15:28: het kan verkeren, ik werp een stelling op dat dergelijke uitspraken door alle 'rassen' gedaan worden en het eindigt ermee dat ik een bevooroodeelde white supremacist ben..... Zo gaat dat dus tegenwoordig.

small_town_dude | 09-02-21 | 18:27
▼ 17 antwoorden verborgen

Dag Baudet. Zielige racist. Hopelijk gaat hij tenonder met veel vernedering.

mocroGS | 09-02-21 | 14:27 | 11
▼ 8 antwoorden verborgen

Weer een hoop "maar hunnie doen het ook" reaguursels. Alsof dat het dan okay maakt.

Grote Smurf | 09-02-21 | 14:27 | 3

Zo rollen de racisten hier helaas. Het is niet het slimste volk, blijkt eens te meer.

BobDobalina | 09-02-21 | 14:48

@Uw Verzekeringsadvis | 09-02-21 | 15:12: klopt bijna. Er worden gelukkig veel gejorist.

BobDobalina | 09-02-21 | 15:45

Wat is er mis met te hopen dat je dochter niet met een neger thuis komt, en wat als je wel hoopt dat je zoon met een mooie negerin thuis komt..... streept dat elkaar dan weg en ben je veilig voor de deugbrigade??

DibbusKwak | 09-02-21 | 14:26
-weggejorist en opgerot-
tabakagrarier | 09-02-21 | 14:25

Okay, je moet kiezen, je dochter komt thuis met Ruud Gullit of Dreetje Hazes...

zwellevertje | 09-02-21 | 14:23 | 4

Gullit, die kan tenminste ook nog zingen.

Choco Chanel | 09-02-21 | 14:26

@De Briemusketier | 09-02-21 | 14:25: haha!

BobDobalina | 09-02-21 | 14:49

Ruud, voor je het weet zit Dreetje aan je moeder.

Tronald_dump | 09-02-21 | 14:57
▼ 1 antwoord verborgen

Wie zaten er allemaal in die appgroep? Nanninga ook? Ramautarsing ook? Wat was hun reactie? Of is dit uit de context gehaalde bullshit? Ik heb zoveel vragen. Het Elsevier Weekblad heb ik hoog zitten. De app'jes zullen worden afgedrukt in het magazine, alles voor het geld, ik bedoel, het eerlijke moraal. Roeren waar het stinkt.

rectormagnificus | 09-02-21 | 14:23

Als hij zou zeggen "Jij wil toch ook dat je zus met een neger thuiskomt" is het kennelijk goed? Waarom gaat racisme en discriminatie altijd maar van één kant uit?
Of gaat het nu om het gebruik van het woord neger dat racistisch zou zijn?

Choco Chanel | 09-02-21 | 14:23 | 2

Spijker in kop.

Carlos_I | 09-02-21 | 14:25

WIe zegt dat zoiets zeggen goed is?

Grote Smurf | 09-02-21 | 14:29

Met een term als "judas alliantie" zegt Baudet eigenlijk heel weinig over JA21, maar heel veel over zichzelf. De term heeft een bepaalde heftigheid en haat in zich. Het geeft aan hoe zwak zijn leiderschap is en hoe moeilijk Thierry zaken van emoties kan scheiden.
Het FVD schip gaat onder zijn leiding compleet ten onder. Het beste moet nog komen voor mijn gevoel.

Derechtselutser | 09-02-21 | 14:21 | 3

Leden van JA21 hebben Baudet beschuldigd van antisemitisme. Wat Baudet in een etentje heeft gezegd is "als kritiek op George Soros antisemitisme is, dan is iedereen die ik ken antisemiet". Vervolgens is dit verdraaid tot "iedereen die ik ken is antisemiet".

petersteenkamp | 09-02-21 | 14:31

Die ja21 figuren hebben een imago probleempje, dat van backstabbers. They're smiling in your face...

van Oeffelen | 09-02-21 | 15:03

@petersteenkamp | 09-02-21 | 14:31
@van Oeffelen | 09-02-21 | 15:03:

Grappig hoe jullie dus beiden precies het punt missen door in te gaan op JA21 waar mijn post dus niet over gaat.

Derechtselutser | 09-02-21 | 16:02

Een fundamenteel probleem met de term "racisme" is dat het niet genoeg scheiding aanbrengt tussen feitelijke waarheden en ethiek.
"iedereen is gelijkwaardig" is een afgesproken waarheid, een onderdeel van het sociaal contract dat we democratie noemen.
Daarnaast is het labelen van mensen of groepen mensen als minderwaardig, in de geschiedenis vaak de aanloop geweest tot het plegen van misdaden tegen die mensen. Mede hierdoor is na de tweede wereldoorlog onder het motto "nooit meer nazisme" collectief besloten om onderscheid tussen mensen taboe te verklaren. Merk op dat deze afspraak het middel was, niet het doel. Het doel was het beeindigen van misdaden zoals de holocaust. Als de afspraak was geweest "nooit meer misdaden zoals de holocaust" dan zou er niets aan de hand geweest zijn. Maar we zitten nu met de afspraak dat het benoemen van feitelijke waarheden over verschillen tussen volkeren bij voorbaat taboe zijn.
Waarom is dit belangrijk? Omdat hoe meer je beleid stoelt op afgesproken waarheden in plaats van feitelijke waarheden, hoe meer de werkelijke uitkomst van beleid zal afwijken van de voorspelde uitkomst van beleid. Concreet: op basis van ideologische waarheden verwachten we dat massa-immigratie uit de derde wereld leidt tot veelkleurige prachtwijken die onze economie op een hoger niveau gaan brengen, maar in werkelijkheid leidt het tot getto's waar belastinggeld naar toe verdwijnt en waar criminaliteit en jihadisme uitkomen.

petersteenkamp | 09-02-21 | 14:20 | 7

"iedereen is gelijkwaardig" is een afgesproken waarheid" dit is wel zo, terwijl ik de laatste tijd ontzettend veel heb gelezen over de neanderthalers en de denisovamensen. Hun DNA is nog voor een deel terug te vinden in iedereen buiten Afrika. Op school leer je dat neanderthalers domme holbewoners waren, maar ga naar eens Wikipedia lezen. Ook de "out of Africa" theory is deels onjuist bewezen. We komen niet allemaal in één keer uit Afrika. "Door de recente ontdekkingen, dat de Neanderthaler en de Homo denisova zich gemengd hebben, moet de Enkele-oorspronghypothese aangepast worden.[3] Tegenwoordig wordt door de DNA studies een beperkte hybridisatie model voorgesteld waarbij diverse nauw verwante ondersoorten incidentendeel genetische uitwisselingen met elkaar hebben". Ook heeft het neanderthalers gen invloed op hoe erg je corona krijgt. Allemaal reuze interessant, maar bijna niet in het nieuws.

Middensteun | 09-02-21 | 15:21

@Middensteun | 09-02-21 | 15:21: “Ook de "out of Africa" theory is deels onjuist bewezen. We komen niet allemaal in één keer uit Afrika.” Pardon? Alle moderne mensen komen uit één migratiegolf, zo’n 70.000 jaar geleden. En alle andere Homo soorten daarvóór kwamen allemaal ook uit Afrika.

JackStick | 09-02-21 | 15:35

Exact wat Peter S. zegt... Want samenleving op basis van gelijkwaardigheid, en tevens uitgaan van de feitelijke waarheid, dat kan ook allebei.

Granity | 09-02-21 | 18:05
▼ 4 antwoorden verborgen

Ik ben zo benieuwd wat er bij App-groepjes van KOZP rondwaart. En ik weet zeker dat geen journalist het zou publiceren.

omanders | 09-02-21 | 14:19 | 5

@* Il Principe * | 09-02-21 | 14:21: lees het artikel nog eens; misschien wordt het dan duidelijk voor je.

meenemen! | 09-02-21 | 14:23

@meenemen! | 09-02-21 | 14:23:
Ik kan het nog tien keer lezen, maar dan is het nog steeds niet duidelijk. Misschien denkt u dat KOZP een politieke partij is of zo??

* Il Principe * | 09-02-21 | 14:27

Inderdaad.

van Oeffelen | 09-02-21 | 15:04
▼ 2 antwoorden verborgen

Storm in glas water. In privé sfeer wordt er van alles er uit gekraamd. Doet iedereen aan mee. De term neger was en is niets mis mee. net zo min als voorkeur voor een bepaald type mens. En iq testen zijn niets bijzonders. Dat sommige groepen daar meer of minder mee scoren is een feit. Zegt een beetje, maar lang niet alles. Dat hier in het westen onder de blanke bevolking de moderne wetenschap is ontstaan zegt ook niet alles, maar wel veel. Afrika kan terugkijken en trots zijn op het oude Egypte met de farao en piramides, maar daarna was het wel klaar met de ontwikkeling. Zegt ook niet alles, maar wel veel.

dijkbewaker | 09-02-21 | 14:17 | 3

Dit is niet in privésfeer maar in verenigingsverband.

* Il Principe * | 09-02-21 | 14:26

Die pyramides die Zijn gebouwd door slaven en na voltooiing werden gedood om de ingang geheim te houden. Die puntjes in de woestijn dus.

Rotterdammert1965 | 09-02-21 | 14:45

@* Il Principe * | 09-02-21 | 14:26:
In verenigingsverband wordt er ook van alles uitgekraamd onderling. Gaat vaak nog wat "foute" stapjes verder dan in de privé sfeer
Nooit in een ver. bestuur gezeten zeker?

dijkbewaker | 09-02-21 | 18:07

Een politicus als Baudet zou onderhand wel moeten weten dat je als blanke Nederlander niet meer kan en mag zeggen wat je denkt, want iedereen mag zichzelf zijn in Nederland behalve de Nederlanders zelf.

De Briemusketier | 09-02-21 | 14:16 | 1

Ja dat weet politicus Baudet ook wel, maar hij blijft zich er tegen verzetten en dat zouden meer blanke Nederlanders moeten doen. De meeste blanke Nederlanders hebben zich er al bij neergelegd behalve de PVV en FvD stemmers. Vrijheid krijg je nu eenmaal niet cadeau.

Bandera | 09-02-21 | 17:52
-weggejorist-
J.Thee.Cohen | 09-02-21 | 14:16

Gut gut, 't is wat. Ik stem gewoon FvD.

meenemen! | 09-02-21 | 14:16 | 1

Laat me raden, bijna iedereen die u kent is antisemitisch?

* Il Principe * | 09-02-21 | 14:23

Ik val niet en nooit gedaan op Aziatische vrouwen. Ben ik een racist?
Als mijn zoon met een Aziatische of Afrikaanse vrouw thuiskomt geen enkel probleem
Als mijn dochter met een Turk of Marokkaan thuiskomt dan vind ik dat wel problematisch maar het is haar leven, gelukkig valt ze niet op donkere mannen maar is zij nu een racist?

WieboWW | 09-02-21 | 14:15 | 3

Volgens de 21ste eeuwse doctrine wel.

Zeebonkus | 09-02-21 | 14:20

@ WieboWW | 09-02-21 | 14:15
Zij misschien niet, maar u zeker.

* Il Principe * | 09-02-21 | 14:24

@* Il Principe * | 09-02-21 | 14:24: gun mijn dochter een goed huwelijk en Turken en marokkanen hebben cultureel een wat andere kijk op de relatie vrouw man uitzonderingen daar gelaten. Il principe u hoopt waarschijnlijk dat u dochter met een hockeyer thuis komt en geen voetballer. Maar goed in de ogen van sommige mensen ben je gauw een racist.

WieboWW | 09-02-21 | 18:14
-weggejorist-
Thoth | 09-02-21 | 14:14

Dat SBS6-kampingvolk waar Nederland voor een groot gedeelte uit bestaat een hoog IQ? Haha.

deoudererijperevrouw | 09-02-21 | 14:14 | 5

@Van Urk | 09-02-21 | 14:21: Ik kijk er zo op neer.

deoudererijperevrouw | 09-02-21 | 14:23

Woont u op samping fort oranje ofzeau?

flesje | 09-02-21 | 14:24
▼ 2 antwoorden verborgen

Ik denk dat Baudet de Bell-curve heeft aangehaald. IQ-onderzoek op grote schaal . Daaruit blijkt dat Ashkenazi-joden en Oost-Aziaten (Japan, China, Korea,...) in de VS duidelijk het hoogste IQ hebben, gevolgd door blanken, dan hispanics (deels blank) en daarna Afro-Amerikanen. Afro-Amerikanen zouden gemiddeld maar net boven het niveau zitten van mensen met een verstandelijke beperking.

De auteurs stellen dat IQ-scores een belangrijke predictor zijn van succes op allerlei vlakken. De IQ-ranking komt wel overeen met een ranking die je kunt maken voor het sociaal-economische succes van deze groepen in de VS. Maar is een lager IQ oorzaak, of gevolg van de sociaal-economische positie - of een combi van beide?

Belangrijk blijft ook wel te onthouden dat IQ maar 1 manier om intelligentie te meten en het uiteindelijk maar gemiddelden zijn. Niet elke Aziaat is een genie en niet elke Afro-Amerikaan scoort qua intelligentie ondergemiddeld. Over de IQ-verschillen praten is gevaarlijk als je dat niet op een genuanceerde manier doet. Deed Thierry dat?

Wat betreft: wil je dat je zus met een neger thuiskomt? Wel, als je nu nog "neger" gebruikt, doe je dat denigrerend. Maar daarnaast: het is misschien niet politiek-correct maar ik denk dat veel blanken, Aziaten, Arabieren, Turken zullen denken: nee. Deels uit racisme maar ook omdat men kijkt naar al die tienermoeders in de Bijlmer, rapvideo's, een weinig op studie en vooruitgang gerichte cultuur...

Net zo goed als velen vrezen voor een moslimvriendje, want dat leidt nog al eens tot enige stimulering tot bekering vanuit de schoonfamilie...

En om eerlijk te zijn reageren andersom ook niet alle zwarten positief als een blanke man met een mooie zwarte meid over straat gaat (vriend van me...), en weet ik dat in veel Turkse families het wel alarmfase rood is als dochterlief met een "Hollander" uit gaat.

drs. Levi Samsonov | 09-02-21 | 14:14 | 4

Sorry maar, iemand met blond haar noem je blond. Iemand met een bleke huid noem je blank of heel correct wit. Iemand met rood haar, een rooie. Iemand met een zwarte huid, een zwarte of een neger (wat ook weer zwart is). En door dat kunstmatige gedoe krijgen we dingen als: Aziaat, huh? Als iemand geboren is in NL noemen we hem toch Aziaat. De oude benaming spleetoog dekt veel beter de lading: Iemand met de oogleden een beetje in een spleet. Overigens hebben aziaten ook een meer gelige huid. En wat doen wij met de halfbloeden? We krijgen taalkundig een grote zooi met die politieke correctheid.

kortebroek | 09-02-21 | 14:26

@kortebroek | 09-02-21 | 14:26: Zo denken ze hier in Engeland dat je mensen uit India en Pakistan bedoelt als je "aziaat" zegt.

Zeebonkus | 09-02-21 | 14:29
▼ 1 antwoord verborgen
-weggejorist en opgerot-
Kralle | 09-02-21 | 14:13

Daar gaan we weer...

DeterioraSequor | 09-02-21 | 14:13

Nou, nou, brisant?

De gepigmenteerde medemens een neger noemen is - vooral tegenwoordig - misschien niet meer het meest sjiek, maar het is volgens mij niet verboden of racistisch toch? En niet willen dat je dochter ergens mee thuis komt, komt in de beste Rotterdamse burgemeestersfamilies voor. En tussen dat niet willen of zo iemand direct doodknuppelen of onheus bejegenen mocht het wel gebeuren, zit ook nogal een wereld van verschil.

Dan over (gemiddelde) IQ-verschillen tussen bevolkingsgroepen, die zijn er toch gewoon en aangetoond?

En Omtzigt (of wie dan ook) uitschelden voor iets en bekritiseren om wat iemand doet lijkt mij ook niet heel raar.

Ik weet het niet hoor, maar ik veronderstel dat je als je zo'n artikel publiceert de meest opzienbarende dingen uit wat je dan hebt gelezen eruit haalt. Als dit dat is mag je het van mij publiceren, maar brisant of enorm fout vind ik het niet.

breakingnews | 09-02-21 | 14:10 | 2

Daarnaast kan het EW kennelijk niet goed begrijpend lezen. Over Hiddema schrijven ze dat hij een einde probeert te maken aan dergelijke discussies: " 'Ik wil niet uit de bocht vliegen', schreef Hiddema". Als je naar het screenshotje hierboven kijkt zie je dat Hiddema dat schrijft na de zin "Als onze denkers eruit zijn". Hij bedoelt het dus ironisch dat hij eerst even de denkers wil afwachten en dan pas een plan wil maken en daarin dus niet uit de bocht wil vliegen.

breakingnews | 09-02-21 | 14:13

De reden waarom er zo'n grote opgelegde taboe op IQ verschillen zit, is niet omdat het inherent racistisch is of dat mensen ineens gaan discrimineren op groeps-afkomst (zoals links dat reeds doet met hun intersectional ideologie). De echte reden is omdat IQ-verschillen tussen groepen verklaard waarom verschillende groepen verschillend presteren en dat idee staat haaks op het kern idee van de linkse cultuurmarxisten dat alle verschillen tussen groepen zijn te herleiden naar onderdrukkers en onderdrukten. Cultuurmarxisme is een op ras gebaseerde perversie van traditioneel Marxisme.

unshift | 09-02-21 | 14:19

Mijn zus kwam vroeger ook menigmaal thuis met een neger maar omdat mijn vader dat zat werd heeft hij haar geld gegeven om voortaan een taxi te nemen.

Texacoballletje | 09-02-21 | 14:10 | 3

Dus kwam ze thuis met een turk/marrekaan.

Montgomery Burns | 09-02-21 | 14:35

@Montgomery Burns | 09-02-21 | 14:35: Is 35 jaar geleden toen werden taxi's nog door inheemse criminelen bestuurd.

Texacoballletje | 09-02-21 | 14:41

En hoe is dit te verifiëren?

Ik wil best geloven dat het met cultuur te maken heeft, maar in menig land in Azië, zij het China, Japan of Singapore is het gemiddelde IQ hoger dan in een willekeurig westers land. En als het om ras gaat, betekent het niet dat het onmogelijk is dat er intelligente of hoogbegaafde negers zijn. Neil deGrasse Tyson, iemand?

Battery!!! | 09-02-21 | 14:10 | 1

Precies dat.

drs. Levi Samsonov | 09-02-21 | 14:14

Nee, dan de NOS. "Ook makelaars in Den Haag discrimineren op huurwoningmarkt". Dus niet "Makelaars in Den Haag.. enz", maar " Ook makelaars...". Over toonzetting gesproken en hoe je dient te denken. Nergens in het stuk wie dan nog meer zodat het aan Joops beeldvorming over gelaten wordt hoe slecht het allemaal niet is. Zeker van een publieks nieuwszender verwacht ik onafhankelijk nieuws. De beeldvorming wil ik graag zelf doen

Mark van Leeuwen | 09-02-21 | 14:09 | 4

Er is volgens mij eerder al bericht over dergelijk racistisch beleid bij makelaars in andere steden. Een onzinnig argument dus

BobDobalina | 09-02-21 | 14:15

@BobDobalina | 09-02-21 | 14:15: Lijkt me niet, als jij het al niet (zeker) weet dan ik al helemaal niet. Nergens iets waarvan ik kan gaan denken "Oja, natuurlijk!". Dit is natuurlijk niet de eerste keer dat ik een dergelijke toonzetting proef, vandaar

Mark van Leeuwen | 09-02-21 | 14:25

Typisch wel. Autochtonen worden ook gediscrimineerd op de woningmarkt. COA confisqueert velen woningen voor allochtone statushouders.

Hollandse_blauwe | 09-02-21 | 14:27
▼ 1 antwoord verborgen

Ik had van het Forum een verlicht conservatisme, en een afgeslankt nationalisme verwacht.
Onder verlicht conservatisme versta ik niet dat alles moet blijven zoals het is, of weer moet worden zoals het vroeger was, of de opvatting dat er iets mis is met homoseksualiteit, of met atonale muziek. Verlicht conservatisme betekent met je tijd meegaan zonder je over te leveren aan het onrealistische en ondemocratische maakbaarheidsdenken, en zeker de huidige uitwassen van dat denken (SJW, wokeism, cancel culture).
Onder afgeslankt nationalisme versta ik de opvatting dat beslissingen over Nederland en Nederlanders door het Nederlandse volk moeten worden genomen, dat onze soevereiniteit moet worden behouden en waar nodig hersteld, en dat een federale EU-staat een rampzalig idee is. Onder afgeslankt nationalisme versta ik niet: verwijzen naar de werkelijke of vermeende grootheid van Nederland in het verleden, naar een "renaissance" die die grootheid moet herstellen, naar geobsedeerdheid met volk en "ras" en huidkleur, en het, zogenaamd ironisch of humoristisch, scheren langs de grenzen van rechts-autoritaire ideologieën uit een bruin verleden, met een merkwaardige voorkeur voor de daarbij horende symbolen.
Wat het Forum officieel naar buiten brengt klinkt goed, en ook ik heb de partij indertijd verwelkomd. Wat er intern gebeurt in het Forumwereldje doet soms meer denken aan het Vlaams Blok van weleer dan aan het verlichte conservatisme dat ik hierboven kort heb geschetst.

J.P.Drapeau | 09-02-21 | 14:09 | 2

Eens

timmey | 09-02-21 | 14:17

precies dit

adhd-je | 09-02-21 | 14:56

Als een Nederlandse vader tegen zijn dochter zegt, ik wil niet hebben dat je met een allochtoon\moslim thuis komt dan is die vader een racist, nazi en heeft die dochter een mega probleem op school indien dit uit zou komen, zelfs de kinderbescherming zou paraat kunnen staan. Maar zegt een allochtone\moslim vader tegen zijn dochter: ik wil niet hebben dat je met een autochtoon, blanke christen of ongelovige thuis komt, Dan noemen we dit cultuur en diversiteit aldus deugend NL. Zo enorm hypocriet is dus D66, Gl, pvda en al hun adepten.

Hollandse_blauwe | 09-02-21 | 14:08 | 9

@BobDobalina | 09-02-21 | 14:39: het gaat erom dat als het Baudet betreft of Wilders, of desnoods een onbekend blank iemand de wereld te klein is en iedereen erover moet vallen. Terwijl als het een allochtoon is , bekend of onbekend dan die exact hetzelfde doet dan hoor je er niemand over. Dat selectieve racisme bedoel ik

Hollandse_blauwe | 09-02-21 | 14:50

@BobDobalina | 09-02-21 | 14:39 Het doet er niets aan af, maar je kunt het best afzetten tegen racisme van anderen. Dan wordt de zaak wat minder eenzijdig belicht.

Knitty | 09-02-21 | 14:59
▼ 6 antwoorden verborgen

In hun special "Ons IQ" beweert EW trouwens exact hetzelfde als Baudet. Dat maakt hun dan ook racisten.

Axolotl | 09-02-21 | 14:08 | 1

En hypocriet ook.

zwarte_weduwe | 09-02-21 | 14:15

Ben je een racist als je een voorkeur hebt?
Antwoord: ja, blijkbaar.

Nuchternederland | 09-02-21 | 14:06 | 1

Je discrimineert al als je een voorkeur voor alleen vrouwen hebt

Mark van Leeuwen | 09-02-21 | 14:14
-weggejorist-
kibbesoeb | 09-02-21 | 14:06

Oh, hoera, het Baudet Bashen gaat gewoon door. Waar komt al die rancune toch vandaan?

De Laatste Atlantiër | 09-02-21 | 14:06 | 2

Een beetje veroorzaakt door zijn erg intelligente optreden het afgelopen jaar, wat denk je zelf.

deja_view | 09-02-21 | 14:19

@deja_view | 09-02-21 | 14:19: Ja precies hij benoemt de problemen in dit land en wil van de ophokplicht, het testen - ook bij jonge kinderen - en het geplande vaccinatiepaspoort af. U niet?

Bandera | 09-02-21 | 15:49

Popcorn pakken gaat...
Joris heeft het druk.
Popcorn aan Joris geven gaat.

Is dit nog nieuws? | 09-02-21 | 14:06

.. en het "framen" is weer begonnen..!

Bram de Rammer | 09-02-21 | 14:06

gaan we weer fvd zwartmaken, lekker makkelijk.

Spychopaat | 09-02-21 | 14:05 | 3

Het gemak waarmee vermeende FVD’ers onthullingen over hun Boreale leider wegwuiven is onderhand schrikbarend grappig te noemen.

Hupkeneuke | 09-02-21 | 14:08

als het Femke is echter, dan is elke scheet prima

menage | 09-02-21 | 14:26

Oei dit topic is een bannenbonanza!

keestelpro | 09-02-21 | 14:05 | 1

De teller staat op 8.

Nuchternederland | 09-02-21 | 14:07

Dit onderwerp triggert de trollen. Mooi hé, triggert de trollen. Haha.
Maar wat zijn ze er weer vlot bij, als haaien bij een druppel bloed. Als ratten bij een oude boterham.
-

Bernhard de II | 09-02-21 | 14:05

Alles wat tegenwoordig tegenzit of misgaat is een complot bij mensen als Thierry. Moet toch een heerlijk leven zijn nooit ergens zelf verantwoordelijkheid voor hebben.

Capt. Iglo | 09-02-21 | 14:05

Dit gaat over huidskleur toch? Met de oppervlakkigheid van een paar millimeter. Dat kenmerkt wel weer de discussie: Nul inhoud, maximale oppervlakkigheid.

van heinde en verre | 09-02-21 | 14:04

Mooi en de uitlatingen van Aboutaleb met dezelfde strekking over waarmee zijn kinderen wel en niet mogen thuiskomen, hoe zit het daarmee?
Gelijke monikken, gelijke kappen he?

Dezenaamhier | 09-02-21 | 14:04 | 2

Nee, blanken mogen dit soort zaken nooit zeggen.
Net als het N-woord: als een blanke dat zegt, dan is hij per definitie een racist.
N's zelf mogen het wel gebruiken, is cultuur.

Nuchternederland | 09-02-21 | 14:11

Als ik roep dat ik geen katholieken in mijn kring wil is dat precies hetzelfde. Toch anders dan een huidskleur.

menage | 09-02-21 | 14:27

Zo hoeft de dochter van Aboutaleb niet met een kaaskop thuis te komen. Heeft ie zelf al eens gezegd.

Hebbiehemookweer | 09-02-21 | 14:04 | 2

Dat is een bepaald privilege...

Is dit nog nieuws? | 09-02-21 | 14:05

@Is dit nog nieuws? | 09-02-21 | 14:05: Ja je moet wel de juiste huidskleur hebben om zoiets te mogen willen.

Zeebonkus | 09-02-21 | 14:26

Je twijfels hebben over dat je dochter met een neger thuis zou komen heeft niet zo zeer met zijn kleur te maken maar met de culturele achtergrond. Kijk maar eens gerust naar al die tienermoeders in de Bijlmer waar de vriend snel verdwijnt zodra ze zwanger is. En dat word in die cultuur volkomen geaccepteerd.
Lijkt me niet dat jij dat voor je dochter wil.

2voor12 | 09-02-21 | 14:02 | 6

@Katje030 | 09-02-21 | 14:05:
En dat is dus het kromme. Als blanke word je ook maar heel moeilijk geaccepteerd in een zeg surinaamse familie. En om dezelfde reden: het grote culturele verschil.
Heeft niets met discriminatie te maken maar naar het feit dat mensen zich nu eenmaal het meest op hun gemak voelen met gelijkgezinden.

2voor12 | 09-02-21 | 14:10

@Nuchternederland | 09-02-21 | 14:09:
Ze geven het zelf gewoon toe dat binnen hun cultuur dit redelijk normaal word gevonden. En dat is prima maar dat wil niet zeggen dat anderen dat ook maar gewoon moeten vinden.
Net zoals dat wij ook gewoonten hebben die zij moeilijk kunnen accepteren.
Leven en laten leven.

2voor12 | 09-02-21 | 14:12

Sja, vrijheid van partnerkeuze voor alles. Als het een fatsoenlijke jongen is die goed voor je dochter is, waarom zou je er bezwaar tegen hebben? Als het een crimineel, een verslaafde is of als hij je dochter mishandelt wordt het een ander verhaal maar tot die tijd, haar vrijheid, haar keuze.
We moeten allemaal van onze relaties leren, toch?

Graaisnaaiert | 09-02-21 | 23:37
▼ 3 antwoorden verborgen
-weggejorist-
Oromis | 09-02-21 | 14:00

Dat doen ze bij BIJ1 dan toch veel slimmer, die gebruiken 'fascist' of 'white supremacist' als synoniem voor blanke. Natuurlijk wil je daar niet mee thuiskomen!

Pierke Smulders | 09-02-21 | 14:00 | 1

Precies. Met fascisten en white supremacisten is nooit wat ergs gebeurt, dus u mag alles en iedereen hier zonder enig probleem voor uitmaken.

Hupkeneuke | 09-02-21 | 14:14
-weggejorist-
Katje030 | 09-02-21 | 13:59 | 1
-weggejorist en opgerot-
Marcelinho | 09-02-21 | 13:59 | 1
-weggejorist-
voorbips | 09-02-21 | 13:57 | 1

Okee, teleurstellend dit weer Thierry. Maar waar blijven die onderzoeken naar onfris appverkeer bij D66, PvdA en GroenLinks? Berichten dat mensen die op FvD en PVV stemmen eigenlijk het stemrecht ontnomen zou moeten worden? Die appjes zijn er ongetwijfeld, en dat zou ik nog vele malen ernstiger vinden daar het om onfrisse ideeën binnen partijen gaat die daadwerkelijk aan de knoppen van het landsbestuur zitten.

Professor Superhirn | 09-02-21 | 13:56 | 2

Dat soort onfris taalgebruik kun je op de extreem linkse joop lezen.

Simon_Ketellapper | 09-02-21 | 14:07

@Simon_Ketellapper | 09-02-21 | 14:07:
Jammer dat EW daarvan geen screenshots plaatst, met een verwijzing naar de VARA en PvdA, en de belastingcenten die worden misbruikt om die drek online te zetten.

Professor Superhirn | 09-02-21 | 14:10

En de boer hij ploegde voort....

de uitbater | 09-02-21 | 13:56

Die opmerking over Omtzigt is dan weer een voltreffer.

obominotie | 09-02-21 | 13:56 | 3

"hij is een democraat"

Forum voor "democratie"

Schiet mij maar lek

menage | 09-02-21 | 14:34
-weggejorist en opgerot-
Mr.Phaeton | 09-02-21 | 13:55
-weggejorist-
Axolotl | 09-02-21 | 13:55

EQ is de maatstaf

zokanhetdusook | 09-02-21 | 13:55 | 2

Zeg ik ook altijd, omdat mijn IQ best laag is.

John McClane | 09-02-21 | 13:56

Ik dacht de hoeveelheid pigment, stof om de kop en ruimte in de onderbroek tegenwoordig de maatstaf vormden?

Professor Superhirn | 09-02-21 | 13:58
-weggejorist en opgerot-
uutgrunn2015 | 09-02-21 | 13:54 | 1
-weggejorist-
Marcelinho | 09-02-21 | 13:54

Onze voorouders hadden wel 100 negers, en dan is het nu ineens een probleem als iemand er met eentje thuiskomt? Ja wat WIL men nu eigenlijk?

John McClane | 09-02-21 | 13:54 | 2

Ik heb geen Arabische/islamitische voorouders hoor.

koudvuur | 09-02-21 | 13:59
-weggejorist-
voorbips | 09-02-21 | 13:59

De Baudet-doctrine: zorg dat er digitale sporen zijn van al je hersenscheten door die in semi-publieke appgroepen te plempen.

Kicksalot | 09-02-21 | 13:53

Thierry staat er weer gekleurd op!

FogerRederer | 09-02-21 | 13:53

Het zou pas echt racisme zijn als Thierry had gevraagd 'wil jij dat jouw neger met een zus thuiskomt.'

keestelpro | 09-02-21 | 13:53

FVD zal hopelijk niet meer dan 2-3 zetels halen, meer complotdenkertjes en bruinhemden zijn er niet in NL.

Diederik_Ezel | 09-02-21 | 13:52 | 4

Ach, zo erg is het nou ook allemaal niet. Je hoeft er toch niet op te stemmen?

van Oeffelen | 09-02-21 | 14:00

Misschien dat er nog meer mensen naar JA21 overstappen en dat deze partij 4-5 zetels krijgt.

ikwilgroenrechts | 09-02-21 | 14:19
▼ 1 antwoord verborgen
-weggejorist en opgerot-
Jafco | 09-02-21 | 13:52 | 2

En nog steeds zullen reaguurders het voor hem opnemen. Is prive, vvmu, mag dat ook al niet meerr? Etc. Voor anderen is het slechts een bevestiging dat Terry een nare rassenleerwappie is.

BobDobalina | 09-02-21 | 13:52 | 7

@Knitty | 09-02-21 | 14:21: nee hij is een eikel omdat hij een clubje heeft met jonge mensen die hij zo de afgrond in rijdt. 0,0 verantwoordelijkheid.

Panos88 | 09-02-21 | 14:33

@PhallusObesitas | 09-02-21 | 14:01: FvD gaat welgeteld helemaal niets regelen voor ondernemers. TB weet ook helegaar niets van ondernemen. Ik ben ondernemer en ik moet er niet aan denken dat deze mafkees ook maar iets voor mij gaat bepalen.

BobDobalina | 09-02-21 | 14:41

@BobDobalina | 09-02-21 | 14:41: Prima dat je dat denkt, echter denk ik dat je met kliek die er nu zit helemaal niks mag verwachten.

PhallusObesitas | 09-02-21 | 15:26
▼ 4 antwoorden verborgen

En omgekeerd? Hoeveel andere etniciteiten of culturen willen niet dat hun dochter met een tata thuis komt?

MrFloppy1986 | 09-02-21 | 13:50 | 9

@Knitty | 09-02-21 | 14:24: Kans is groter dat hij met een gezellig blond wijf thuis komt dan met een nare moslima! Maar als we toch achterlijke vergelijkingen doen. Heb ik liever dat mijn dochter met een salafistische Iraanse imam thuiskomt dan met Adolf Hitler ! Alhoewel ??

WeirJack | 09-02-21 | 14:35
▼ 6 antwoorden verborgen

Naar gelang je huidskleur en afkomst word je tegenwoordig op basis van wat je zegt of denkt over dit onderwerp in de hoek gezet of kan je er een financieel slaatje uit slaan, cultuur cancelen, of een omroep mee oprichten.

De Briemusketier | 09-02-21 | 13:50
-weggejorist-
Katje030 | 09-02-21 | 13:49 | 3

De voorkeur uitspreken voor een blanke partner is nu ook al racisme? Gaan we nu al zover dat we mensen gaan dwingen een vrouw of man te kiezen met kleur om maar niet als racistisch te worden bestempeld? Wilt u nu trouwen? Sorry, gaat niet door, u hebt geen partner van een andere kleur gekozen. Ik zie dit nog gebeuren.

#enpassant | 09-02-21 | 13:49 | 3

In de VS is het al zo ver, dat wanneer een blanke vrouw zegt dat haar voorkeur voor een partner uitgaat naar iemand van dezelfde etniciteit, de woke-meute haar dan demoniseren en haar voor "racist" uitmaken..

Hissam | 09-02-21 | 13:53

Weleens een reclameblok gekeken op de NPO lately ?

De Briemusketier | 09-02-21 | 14:00

@Hissam | 09-02-21 | 13:53: Haha, ik kom het op datingapps nog wel eens tegen: ‘niet geïnteresseerd in gebonden en met een kleurtje’ bijvoorbeeld.

Francieux | 09-02-21 | 14:18

HAHAHA en dan ook die app over Omtzigt. Dat geeft wel aan wat de kant is van EW. De rest is twijfelachtig, maar wel privé. Dus eigenlijk best gek om daar iemand op af te rekenen. Denk dat alle mensen van partijen privé laakbaar zijn. Zie ook bijzonder weinig context. Dit gezegd hebbende ben ik allang geen kamp Thierry meer. Hij leunt mij teveel richting de wappies. Misschien straks als immigratie, klimaathysterie en D'66 weer bovenaan de kaart staan. JA is nu meer mijn partij. Rustig, redelijk en raak.

koudvuur | 09-02-21 | 13:48

Beetje mosterd na de maaltijd. En niet eens echt scherpe mosterd.

Schoorsteenveger | 09-02-21 | 13:48

Ah het FvD heeft zich weten te herpakken en heeft de weg naar boven weer gevonden en is als enige partij tegen die achterlijke corona dictatuur dus daar is de volgende geregisseerde aanval weer..

Captain_Dipshit | 09-02-21 | 13:47 | 1

Precies, ze proberen forum kalt te stellen. Dit is precies de reden dat Wilders er nooit een partij van heeft gemaakt.

Retepsteeltje | 09-02-21 | 13:57
-weggejorist-
Tasmaneiland | 09-02-21 | 13:47

Intelligente personen zouden ook de 10 of 20 voorgaande en volgende berichtjes willen inzien om de context, toon en intentie te bepalen en zelfs dan is het lastig.

Baudet heeft gelijk in zijn weerwoord maar ook ongelijk omdat de wereld nu eenmaal niet op een intelligente, redelijke manier in elkaar steekt. Je kunt er besluiten niet aan mee te doen maar komt neer op uit de politiek stappen denk ik. Blijf boeken schrijven, toespraken geven enzovoorts. Maar in de politiek gaat het om de verschijning, indruk en associatie net als bij reclames.

GeenAccount | 09-02-21 | 13:47

Gerri Baudet zit weer gebeiteld volgende week bij Zondag met Lubach
Kan niet wachten. Evocatus

Evocatus | 09-02-21 | 13:46 | 6

@Lorejas | 09-02-21 | 13:50:

Beste Lorejas,

Helaas ons beider gevoel voor humor is geheel tegengesteld. Ik vond zijn mimiek, dictie, lichaamstaal en inhoud een prima satire-persiflage op dhr. Baudet. De echte Baudet kan ook soms te lang van stof zijn, dus de lengte van de act vond ik geen probleem. Zou wel willen dat iedere lijsttrekker zo’n behandeling kreeg, door een andere komiek dan. Liefste een onbekende verse, want de standaard-lulbroeken op de tv die ken ik wel.
Rest uitzending was wat minder. Evocatus

Evocatus | 09-02-21 | 13:59

@Retepsteeltje | 09-02-21 | 13:58:

Best Repelsteeltje,

Kent u die uitdrukking? Houdt je vrienden dichtbij je, maar je vijanden houd je nog meer in de smiezen!

Overigens zijn er soms verdomd goede documentaires te zien. Favo-omroepen zijn echter o.a. BBC First, Arte en TV5 en de Belgen niet te vergeten. Die serie over de wandeling rond de Noordzee en die wandeling door heel België van Arnout Hauben en zijn medewandelaars, was voor mij sublieme tv, ook bij de NPO uitgezonden.

Ach, het is allemaal een kwestie van selectief kijken.
Veel opnemen en bekijken wanneer je zin hebt.
Werkt voor de Evocati prima. Evocatus

Evocatus | 09-02-21 | 14:11
▼ 3 antwoorden verborgen

Ik lees niets schokkends.
Als dít het is, zo uitgelicht, dan vind ik het nog netjes.
Nee, het is geen PvdA, GroenLinks of D66-deugpraat.
Dat laatste vind ik veel erger.

Papa Jones | 09-02-21 | 13:45

Niets mis mee met alle privé uitspraken. Dit is gewoon een onderdeel van de cancel oorlog. Nooit voor verontschuldiging en de valse hoop op vergiffenis want dat betekend schuld verklaren en links vergeeft niets en walst alle niet-conformisten plat in hun totalitaire strijd.

unshift | 09-02-21 | 13:45
-weggejorist-
Schmalz | 09-02-21 | 13:44
-weggejorist-
Rdock | 09-02-21 | 13:44 | 2
-weggejorist-
Han_W | 09-02-21 | 13:44

Ik weet echt niet meer wie of wat ik moet geloven, zou Thierry echt zo dom zijn om racistische opmerkingen te maken, in mijn beleving is hij wel bespraakt met een hoog IQ. De berichten van EW (Elsevier) liegen er niet om, maar Elsevier is wel het clubblaadje van de VVD.

Karel Kruizenruiker | 09-02-21 | 13:43 | 1

"Elsevier is wel het clubblaadje van de VVD." Nou Karel Kruizenruiker u heeft het antwoord al gegeven.

Bandera | 09-02-21 | 20:28

En toen de zus van Thierry met een neger thuis kwam en Thierry protesteerde, zei ze: daar is het nu te laat voor, Ter, once you go black you never go back.

Rest In Privacy | 09-02-21 | 13:43 | 3

... en you're a single mom, en... nobody wants you back.

unshift | 09-02-21 | 13:47

Ik zeg altijd; 'Once you go white, you have seen the light.'

CocaCola | 09-02-21 | 13:47

Er schijnen websites tjokvol met bewijs van te bestaan.

goedverstaander | 09-02-21 | 13:50
-weggejorist-
Axolotl | 09-02-21 | 13:42

Dat van het IQ klopt aardig.
Zitten echter hele andere oorzaken achter dan genetische, en dat is echt zonde. Is menselijk kapitaal wat verloren gaat.

Rest In Privacy | 09-02-21 | 13:41 | 5

@unshift | 09-02-21 | 14:12:
Omdat al meerdere malen, wetenschappelijk ook, is aangetoond dat wanneer je kinderen van deze groepen in een andere omgeving plaatst ze gemiddeld echt niet een IQ gat van 40 punten laten zien.

Populaties in verschillende delen van de wereld mogen dan genetisch verschillen, het stukje voeding, omgeving en motivatie is van veel groter belang.

Rest In Privacy | 09-02-21 | 15:02

@TeeJee | 09-02-21 | 15:02: Geef het bewijs dan dat voeding, omgeving, en motivatie van veel groter belang is. Als je mij overtuigd dan ga ik een poging wagen om mijn hond te leren programmeren en piano spelen (met aangepaste toetsen uiteraard) door hem de beste voeding te geven, te laten slapen in mijn bed, en hem voortdurend te motiveren.

unshift | 09-02-21 | 15:10

@TeeJee | 09-02-21 | 15:02: Waarom zijn er in Nederland, onder de autochtone bevolking (goede voeding, omgeving en motivatie) dan nog grote verschillen in IQ?

Arachne | 10-02-21 | 00:07
▼ 2 antwoorden verborgen

Mensen met IQ 110 trappen hier uiteraard niet in. Dus wat wil deze kwast nu eigenlijk?

andere hans | 09-02-21 | 13:40 | 1

Het geeft voor veel blanken valse hoop.

Papa Jones | 09-02-21 | 13:47

Wat een ophef om niks. De opper koningin der pigmentverwenden, SS herself, zegt onomwonden dat ze geen zwarte als partner wil. Hoor je niemand over.

GuusHetSchaapje | 09-02-21 | 13:40 | 2

Er zijn vrouwen die macht in een relatie ontlenen aan het feit dat ze de partner een schuldgevoel geven. Dat is dan alvast geregeld.

goedverstaander | 09-02-21 | 13:49

Ik heb daar anders veel over gehoord. Maar goed, je schaart SS in dezelfde hoek als TB. Prima.

BobDobalina | 09-02-21 | 13:54

Afrikanen kunnen wel heel hard lopen. Daar hoor je dan weer niemand over.

goedverstaander | 09-02-21 | 13:40 | 2

Misschien Ramautarsing ?

Lievewitteman | 09-02-21 | 13:48

Beste goedverstaander,

Wel oppassen want straks alle Ethiopiërs in de boom, want die vinden dat lopen van de Baka (voorheen Pygmeeën genaamd, maar niks.

Overigens is er niets mis met die mensen van korte lengte. Als wij onze civilisatie al om zeep gebracht hebben dan leven zij vrolijk verder, althans als ze nog terug kunnen naar hun oorspronkelijke levenswijze, want dat is maar de vraag.
Helaas. Evocatus

Evocatus | 09-02-21 | 14:21

Aboetaleb heeft toch ook niet graag dat zijn dochters met een niet moslim thuis komen,nou dan.

Jee-Dee | 09-02-21 | 13:40 | 1

Beste Jee-Dee,

Goed-Hollands gezegde: Twee geloven op één kussen, daar slaapt wel de duivel tussen. Als je het aanlegt met iemand uit een zeer andere cultuur, dan liggen de problemen voor het oprapen en wordt een relatie extra moeilijk.
Feitje denk-ik. Evocatus

Evocatus | 09-02-21 | 14:40

Ah, de verkiezingen komen eraan. Het wordt weer een interessant sneeuwballengevecht.

impy | 09-02-21 | 13:39

Vind dat schermen met IQ en ras altijd een beetje twijfelachtig.
Denk eerder dat het een cultuur dan wel welvaart dingetje is.
Westerlingen en Aziaten hechten wat meer waarde aan diploma's dan aan geloof.
Kinderen mogen en hoeven hier niet van jongs af aan te werken.
Allah en god hebben weinig meer in te brengen over wat wel en niet geleerd mag worden.

Barkruk2 | 09-02-21 | 13:38 | 6

TB vergeet even te vermelden dat de blanke europeaan het weer enorm aflegt tegen bepaalde aziatische landen. Wij zijn dus ook een minder ras.

BobDobalina | 09-02-21 | 13:55

Afrika bestaat uit vooral tribale samenlevingen en zolang ze elkaar de hersens inslaan omdat er weer een paar koeien zijn gejat, komt er niets goeds uit Afrika

ikwilgroenrechts | 09-02-21 | 14:31
▼ 3 antwoorden verborgen

Toch ook interessant hoe dit uitkomt. Waar blijven de lekken van andere partijen?

Deflatiemonster | 09-02-21 | 13:38 | 1

Die hebben geen kartelmollen

Retepsteeltje | 09-02-21 | 14:11

Thierry heeft een hekel aan sneeuw! Benieuwd wat Gerri Baudet daar over weet.

Simon_GS | 09-02-21 | 13:38

En hoe zit het het het IQ van Aziaten, en met name Chinezen?

Bicyclerepairman | 09-02-21 | 13:38

Ze schrapen nu de bodem van de pan leeg,

3Xniks | 09-02-21 | 13:38

Ik stem Geert, maar ben in deze in kamp Thierry. Ik maak in vriendenapp ook weleens grapjes over negers, turken, mensen met rood haar die geen lange lul hebben maar een dikke knop etc..

Willy Keutel | 09-02-21 | 13:38 | 2

Roodharigen lachen daar om. Zijn de chosen few. Die malen niet om
grapjes.

Lorejas | 09-02-21 | 13:54

Ik voel mij beledigd als roodharige!!! Ik ga je nu cancelen!

tjongerschans | 09-02-21 | 14:42

Misschien heeft ie ook nog wel eens door rood gereden en zijn er foto's van, of misschien heeft hij wel eens 'geitenn#%@er' gezegd ergens oei oei oei oei......... Sneu als je app berichten moet gaan gebruiken die wel onsmakelijk zijn wellicht maar om daar weeeeeerrrrrr zo op in te gaan.............. hoe zit het met de pharma, vaccinprutserij, pensioenpot naar de EU, de catastrofale Brexit, etc etc ........

emwee | 09-02-21 | 13:37 | 1

Precies... Daar hoor je niemand over.

4thoseabout2rockwe.. | 09-02-21 | 14:01

Maar Ramautarsing mocht wel?

Lievewitteman | 09-02-21 | 13:37

Ik snap er niks van, dit stuk.

Baudet en zijn vriendjes staan buitenspel, dat is duidelijk. Maar is de les nu dat ik niets dwaas' meer kan zeggen in mijn app groepjes?

V-styn | 09-02-21 | 13:36 | 4

Verkeer in app-groepjes is privé correspondentie, dat valt onder briefgeheim en daar hebben buitenstaanders niets mee te maken. M.i. is EW strafbaar bezig.

Synecdoche | 09-02-21 | 13:48

@Synecdoche | 09-02-21 | 13:48: succes met de aangifte en rechtszaak. Ze lachen u vierkant uit tenzij het appjes van de PvdA zijn.

OscarWilde | 09-02-21 | 13:57
▼ 1 antwoord verborgen

Hoe had die koekenbakker ooit het land willen besturen? 'Ja maar, het programma is goed!' Alsof je een symfonie door een chimpansee wil laten dirigeren.

Ad Hominem | 09-02-21 | 13:36 | 2

Nu zitten we met krokettenbakkers opgescheept.

GroetenVanUrk | 09-02-21 | 13:49

@GroetenVanUrk | 09-02-21 | 13:49: Erger nog, we zitten met krokettenbakkers opgescheept die nog beter presteren dan een gespecialiseerd vervoersbedrijf.

Ad Hominem | 09-02-21 | 14:55

Het is niet netjes nee. Alleen de andere kant van het politieke spectrum is volledig doorgeslagen in politiek correct zijn. Zo erg dat problemen al jarenlang niet benoemd kunnen worden. Heel leuk die massa-immigratie, maar het zijn mensen die niks kunnen en er nogal een andere cultuur op nahouden. Dat wil niet zeggen dat je de grenzen dicht moet zetten (wat mij betreft trouwens wel), maar het heeft wel de nodige gevolgen voor je samenleving. Binnen een democratie verwacht ik dat daar over nagedacht wordt. Maar kennelijk mag daar niet over gesproken worden, want ze zijn zielig en dus hoef je het daar niet over te hebben. Dat Thierry en Wilders iets onaardigs zeggen is veel erger natuurlijk.

memanta82 | 09-02-21 | 13:35 | 3

Dit dus.

zwarte_weduwe | 09-02-21 | 13:44

Als je tegen racisme bent, ben je blijkbaar politiek correct?? Raar.

* Il Principe * | 09-02-21 | 13:51

@* Il Principe * | 09-02-21 | 13:51: nee. Als je tegen racisme bent, ben je een gezond mens. Als je zégt tegen racisme te zijn, maar tegelijkertijd positief-racistische wereldbeelden verkondigt ben je politiek correct.

Gladiator Fap | 09-02-21 | 15:00
-weggejorist-
gijnsteel666 | 09-02-21 | 13:34

Ik heb zelf pas een IQ test gedaan, kwam een resultaat uit van 148. Werd ik later gebeld dat hij vals-positief was.

C1O2 | 09-02-21 | 13:34 | 3

Nieuwe rekenmethode.

Adriel | 09-02-21 | 13:36

Ah, want u is Afrikaan? Dan kan het inderdaad niet.

BBRDWR | 09-02-21 | 13:36

Jezus. En meteen gevaccineerd met snellere chip?

Lorejas | 09-02-21 | 13:41

Hoeveel islamitische dochters komen er eigenlijk met een neger thuis ?

Of een Jood een Aziaat of een blanke ? Waarom is daar nooit ophef over ?

Blanke mensen die een eigen cultuur aanhangen in een gebied waar ze zelf aan ontsproten zijn en zich daar voor moeten schamen omdat er allerhande niet blanken zich hier gevestigd hebben, met een overdadige grote waffel, niets ophebben met de Nederlandse normen, waarden en cultuur, het is aan waanzin voorbij.

netniet | 09-02-21 | 13:33 | 2

Ooit een keer gezien bij dat programma van die hoeren van halal:
Een die meiden de straat op, heel bijdehand vragen aan oudere blanke mensen: "hoe zou u het vinden als uw dochter met een Marokkaan thuis zou komen"?
Op het laatste was er eentje die vroeg: "Hoe zou jij het eigenlijk vinden als jouw dochter met een Nederlander thuis zou komen?"
Eerst tien seconden stil, totaal geschokt door de vraag. Daarna zei ze met een heel tevreden gezicht: "Dat zou ik helemaal prima vinden, als hij maar moslim is."
Nou, dat is voor mij hetzelfde. Ik zou het helemaal prima vinden, als hij maar geen moslim is.

C1O2 | 09-02-21 | 13:38

Ja goed argument, kun je eigenlijk net zo goed stemmen op Kuzu als je er over nadenkt.

Panos88 | 09-02-21 | 13:50

Poehé!

Baardvansinterklaas | 09-02-21 | 13:33

Baudet zou nog een argument hebben als dit het eerste is wat naar boven komt. Maar nee dit is het zoveelste incident. JA21 is net op tijd afgesplitst en kan wellicht nog wat van de kruimels opruimen van een uiteengevallen FvD.

zeertegendradig | 09-02-21 | 13:33 | 4

@PixelDonut | 09-02-21 | 13:39:
Maar toen ze nog bij het FVD zaten waren het zeker wel mensen die je toejuichde? Want hun intenties en bedoelingen zijn nu ineens veranderd ofzo? Of zouden ze gewoon inzien dat je keihard op moet treden, tegen alles en elk klein dingetje dat ook maar een beetje legitieme basis tot framing geeft?

CocaCola | 09-02-21 | 13:50

@CocaCola | 09-02-21 | 13:50: standpunten zijn wel wezenlijk anders. Zetelrovers zijn het. Met hun ietsje rechtser dan de VVD want we willen graag de fijne baantjes partij

Retepsteeltje | 09-02-21 | 14:13
-weggejorist-
PixelDonut | 09-02-21 | 16:15
▼ 1 antwoord verborgen

Misschien moet Baudet zijn vriendin zwart schminken. Om te bewijzen dat hij ook van donker houdt.

Zack Hooi | 09-02-21 | 13:33 | 1

Of hij neemt een andere vriendin, neem ik zijn huidige over!

Overrijp | 09-02-21 | 13:37

Elk onderwerp van Radar (gisteren) was interessanter geweest dan dit.
1. Van-het-gas-af ellende 2. Levenloop afschaffing (pure oplichterij) en 3. Rapper Boef en zijn telefoon"firma."

namur62 | 09-02-21 | 13:32

Oppassen op de randjes, jongens en meisjes. De joris van dienst zit op het vinkentouw. Opdat we niet uit de bocht vliegen. Mij te gevaarlijk.

Zo om twee uur maar even naar de lijf striem van de Tweede Kamer kijken. Of de rayonhoofden het kabinet met scherpe vragen nog aan het wankelen brengen.

goedverstaander | 09-02-21 | 13:32

Er circuleren ook nog wel wat anti-semitische tweets van anderen, die aan de "goede "kant van het spectrum stonden in deze kwestie, op het internet. Maar dat waren "grappen" .
Laat die man lekker zijn ding doen in die whatsapp groepen. Zolang hij niet openlijk oproept tot racisme en anti-semitisme is dit echt klein bier.
Van mij mag hij naar de 0 zetels, maar niet op deze manier. Hij heeft het al druk genoeg om zich onsterfelijk belachelijk te maken op het gebied van corona.

DrumPiet | 09-02-21 | 13:32 | 3

Het griepje bedoeld uw?

witte | 09-02-21 | 13:34

Hij was de eerste die kort en krachtig op de keroona blabla wilde reageren. De zittende kliek heeft er een etterende wond van gemaakt.

PhallusObesitas | 09-02-21 | 13:39

U praat wel anders als het kartel aan de macht blijft en u het verplichte prikje ingespoten krijgt en dan nog in gevangenschap zult moeten blijven leven, succes!

Bandera | 09-02-21 | 18:00
-weggejorist en opgerot-
josé3880 | 09-02-21 | 13:31

Here we go again met de lockerroomtalk van Bodeth. Het was een mooie droom, dat Forum.

SIogra | 09-02-21 | 13:31
-weggejorist-
Gladiator Fap | 09-02-21 | 13:31 | 2

Toen mijn oma haar 80e verjaardag wilde vieren heeft ze een bekende zo gek gekregen om de plaatselijke discotheek op een zondagmiddag te mogen gebruiken. Alles met de deuren dicht zodat er gerookt kon worden. De familie was inmiddels zo groot geworden dat ze niet meer iedereen kende. Veel (jonge) kleinkinderen namen hun liefje mee en er werd volop gezopen. En gerookt natuurlijk. Oma genoot ervan ook al kende ze lang niet iedereen. Op enig moment riep ze 'Leptob! Kom es! Wat mot den zwart'n hier?'

Dat was dus een vriendje van een nichtje van mij. Ik heb haar gerust gesteld dat ik er goed op zou letten. Oma was de baas. Ik ga dat toch niet lekken naar de media ofzo.

Leptob | 09-02-21 | 13:30 | 1

Appels en stammen...

oldandwise | 09-02-21 | 13:37

De reaguursels in EW zijn zeer lezenswaard.

Schriever | 09-02-21 | 13:30 | 1

Abonnementhouders zijn inderdaad flink gepikeerd zeg. Ik ken die Eric Vrijers (1957) niet maar zo naar de reguursels en foto's kijkend is het een eng mannetje.

Joffri | 09-02-21 | 14:05
-weggejorist-
Jan Passant mk2 | 09-02-21 | 13:29 | 3
-weggejorist-
josé3880 | 09-02-21 | 13:28

Nou, ik denk dat er heel heel veel mensen zijn die liever geen neger als schoonzoon hebben. Ik kan heel wat sociale verbanden opnoemen waar niemand een kleur krijgt als hij dat zegt. Overigens denk ik bijvoorbeeld ook dat dit geldt voor Marokkaanse of Chinese ouders. Wie zit nu a priori te wachten op allerlei culturele en sociale verschillen in zijn familie?

Francieux | 09-02-21 | 13:28 | 3

Je bedoelt dus dat je geen VMBO'er als schoonzoon wilt hebben? Dat kan ik me wel voorstellen. Kleur maakt me verder niet uit, dat zegt niks over een persoon. En m'n dochter mag ook met een schoondochter thuiskomen.

Controllos | 09-02-21 | 13:33

Meestal zijn dat erg nare mensen.

BobDobalina | 09-02-21 | 13:57

@Controllos | 09-02-21 | 13:33: Klopt een 'VMBO er' in de familie dat is pas erg! (O, o ironie uiteraard). Vind het dus een misselijkmakende opmerking.

MoorCopJoris | 09-02-21 | 14:35

Het publiek prikt inmiddels door dit soort onzinnige 'onthullingen' heen. FvD gaat gigantisch veel zetels halen bij de komende verkiezingen.

De mooie man | 09-02-21 | 13:27 | 7

Denk het niet, mooie man. Denk dat de meeste traditionele FVD stemmers op een onbevlekte partij stemde die iets nieuws kon brengen in Nederland. Niet op een partij die weigert op te treden tegen bruin gedachtegoed. Dan heb je jezelf als rechtse partij gelijk gedoemd. Oerstom en oerzonde. Als FVD stemmer van het eerst uur gaat mij stem zeer waarschijnlikl nu naar de weglopers van JA21. Zij zagen tenminste wel in hoe ontzettend belangrijk het is dat je je ten alle tijden kan afzetten van dr naziframing, omdat je anders, net als de PVV, in de toekomst bij elke coalitievorming wordt gepasseerd. De partij die ontstaan is tegen de baantjescarrousel, draait zelf overuren op dit vlak. De positie van Baudet en Jansen was blijlbaar belangrijker dan de eigen partij en het eigen ideaal. Dat verraad vergeet de gemiddelde (ex-FVD)stemmer niet.

CocaCola | 09-02-21 | 13:39

Alle VVD corruptie en het breed uitmeten hiervan heb ik gemist misschien ........

emwee | 09-02-21 | 13:40
▼ 4 antwoorden verborgen
-weggejorist en opgerot-
daytripper | 09-02-21 | 13:27

Of dat IQ verhaal nu waar is of niet. Wat moet je ermee? Een ding staat vast, zodra je dit onderwerp als politicus aanraakt, ben je de lul. Dus ik zou zeggen, als je het onderwerp echt zo belangrijk vind voor het bestaan van je partij, schreeuw het van de daken dan krijg je de shit in je smoel terug.
Het IQ van Afrikanen, lekker belangrijke discussie, echt we kunnen niet zonder.

Broadsquire | 09-02-21 | 13:27 | 5

@BBRDWR | 09-02-21 | 13:39:
Nope, dat is dus niet waar. Een hoog iq kan ook een handicap zijn, zeker als je sociale intelligentie dusdanig laag ontwikkeld is dat je jezelf niet kunt ontplooien. En dan ben je feitelijk beter af als een gemiddeld mens dat wel in balans is, nergens in uitblinkt maar gewoon lekker kan meedraaien.

Graaisnaaiert | 09-02-21 | 15:08
▼ 2 antwoorden verborgen

Als het vervalsde berichten zijn lijkt me dat niet moeilijk om aan te tonen, en win je de makkelijk een laster-zaak.

Niet zoveel lullen dus Thierry.

Panos88 | 09-02-21 | 13:27 | 1
-weggejorist-
AmbtenaarInFunctie | 09-02-21 | 13:33

Há, leuk.

Een shakedown topic!

Wijze uit het Oosten | 09-02-21 | 13:27

Goeie journalist trouwens die Eric Vrijsen. Hij toonde recent aan dat historicus Kroeger een fantast en een clown is.

Rest In Privacy | 09-02-21 | 13:26 | 1

Dat toont Kroeger dagelijks aan.

Glasgow Argus | 09-02-21 | 13:28
-weggejorist-
josé3880 | 09-02-21 | 13:26

"Zo zei Baudet op 29 juli afgelopen jaar tegen zijn partijvrienden dat blanken gemiddeld een IQ scoren van 110, terwijl dat voor Hispanics 90 is en voor Afro-Amerikanen 75."
Hij heeft ook gezegd (op tv) dat Chinezen hoger scoren dan Nederlanders.
Waarom staat dat niet bij dat citaat?
Is dat niet een beetje selectief? En waarom?

kloopindeslootjijook | 09-02-21 | 13:26 | 2

Nou... dan werkt de frame niet meer.

Kowalski11 | 09-02-21 | 13:32

Wat zou er gebeuren als je die vraag in de DENK-appgroep gooit?

Turbulentie? | 09-02-21 | 13:25

Het benoemen van verschillen in IQ tussen bevolkingsgroepen vind ik nou niet bepaald racistisch of per definitie getuigen van je eigen superioriteit. Dat is nou eenmaal iets wat 'de wetenschap' constateert. Aziaten hebben weer een hoger IQ dan blanken. Het is wat anders als je bijvoorbeeld allerlei factoren zoals voeding, kwaliteit van onderwijs, sociale en economische factoren weglaat en het houdt bij 'zwarten zijn dom doordat ze een zwarte huidskleur hebben'.

Pieter Omtzigt een cuck. Tja, Omtzigt blijft bij een partij zitten die hem haat, hij stemt mee met de partij en in de woorden van Geenstijl 'hij blaft wel maar bijt nooit'. Het woord 'cuck' is gewoon kinderachtig, maar dat past in het rijtje 'libtard' e.d. wat uit Amerika komt overwaaien.

Dan deze "Ik heb geen last van de ­negers in Afrika als ze maar daar blijven."
Dat is zo'n beetje het EU beleid nietwaar? Met 'opvang in de regio' en ontwikkelingshulp om ze daar te houden. De Bente Beckers van Nederland zeggen dat ook te willen in mooiere bewoordingen, Annabel van JA21 heeft die kansarme 'dobbernegers' hier ook liever niet. Ach, splinters en balken.

Het is keer op keer kinderachtig gedonder (ook bij andere partijen) en wederom ben ik teleurgesteld dat de volwassenen de zaak niet in het gareel houden of er zelf aan meedoen. Ik kan mij niet meer druk maken om 'gelekte' apps. Je weet inmiddels wat je aan ze hebt, wat ze (ongefilterd) denken en daar kun je een stem op baseren. Dat eeuwige verontwaardigd reageren op 'weer foute apps' is sleets geworden. Als je daar niet tegen kan dat stem je op een ander of begin je een eigen partij, wat al is gedaan met JA21.

GroetenVanUrk | 09-02-21 | 13:24 | 4

Als in Suriname allemaal blanken hadden gewoond was het geen probleem geweest. Dan was het voer voor onderzoekers geworden.
Wat zou het verschil maken?
Het onderwijs? De media? De manier van testen? Voeding? Emigratie van slimme mensen naar de VS?
Maar als die mensen een andere huidskleur hebben kan je dat scoreverschil n niet kenbaar maken want dan fout in de oorlog.
Eigenlijk is dat een andere vorm van discriminatie. En je komt er geen klap verder mee.

De opmerking waar Femke bijzat waarbij Baudet aangaf dat Chinezen gemiddeld hoger scoren dan Nederlanders was natuurlijk geen probleem. Want.. daarom.

kloopindeslootjijook | 09-02-21 | 13:30

@Eagle0511 | 09-02-21 | 13:29: Je bespaart me het reaguren, waarvoor dank. selectieve verontwaardiging, speciaal opbewaard en opgewarmd tijdig voor de verkiezingen.

bergsbeklimmer | 09-02-21 | 13:32

Ik ben benieuwd wat er allemaal in de appjes van de kartelpartijen te lezen valt. Maar die krijgen we niet te zien, want niemand durft dat blijkbaar te lekken omdat je dan uit de baantjescarrousel flikkert.

citywok | 09-02-21 | 13:35
▼ 1 antwoord verborgen

De FvdD haat is sterk in GS tegenwoordig. Vaag. Wat wil GS nu? Elke week het standaard topic over de oneindige import en problemen door deze import. Elke week zeuren op de regering maar ondertussen het enige tegengeluid proberen onderuit te schoffelen.
PVV alleen redt het niet dus wat wil GS nou? Jan Roos opnieuw voor het karretje spannen om een partij voor GS op te richten?
Daar zullen ook lui zich bij aansluiten die dingen appen en ook dat komt naar buiten.

Dirk III | 09-02-21 | 13:24

Ik ben geen FvD-stemmer maar ik ben het wel met Sjerrie eens. We maken allemaal foute grappen. Hij die zonder zonde is werpe de eerste steen. Het is dat ik de kracht er niet heb voor want dan zou ik een zwerfkei werpen.

goedverstaander | 09-02-21 | 13:23 | 1

Hoop niet de ze mijn app ooit lezen ........ Dan mag ik nooit meer carnaval vieren.

emwee | 09-02-21 | 13:41

Er zijn teveel incidenten rondom Baudet. Je kan er de pers wel de schuld van geven maar als die niks hebben komt het ook niet naar buiten.

Baudet kan beter de eer aan zichzelf houden, niemand is gebaat bij clowns in de politiek en al helemaal niet als ze op kwaadaardige trekjes te betrappen zijn. De screenshots en citaten spreken boekdelen.

sweet_spot | 09-02-21 | 13:23

Thierry Baudet is een ijdele mafkees en van Haha is vooral bezig met z'n zeteltje veilig stellen voor de komende 4 jaar.

Diederik_Ezel | 09-02-21 | 13:22 | 1

Zeker meer dan jij denkt.

witte | 09-02-21 | 13:42
-weggejorist-
Rest In Privacy | 09-02-21 | 13:22

hopelijk gaan je zeteltjes naar Ome Geert, of Tante Bel. doei doei

ikworstelengadouchen | 09-02-21 | 13:21

Ik wacht nog even op duiding door zijn broer Gerri voordat ik mijn irrelvante mening geef.

Baron_von_Rijswijck | 09-02-21 | 13:21
-weggejorist-
C1O2 | 09-02-21 | 13:21 | 1

@omanders | 09-02-21 | 13:54:
Dat lijstje toont aan dat naar "onze" maatstaven 1/4e van de werelbevolking moeite heeft met het zindelijk worden. Zegt genoeg over de bruikbaarheid van die testen, dacht ik zo. Om maar een voorbeeld te noemen, Ivoorkust is geen debiel land vol zwakbegaafden. Echt niet. Net zoals hier, een land van klootzakken en van goed volk, dromers, denkers, doeners, studenten en analfabeten, artsen en boeren, kortom, het zijn dus eigenlijk net mensen.
(@Joris: die laatste zinsnede was cynisch, gebruik ik altijd als mensen uit verre streken als minderwaardig, achterlijk, kinderlijk, onvolwassen en dom worden weggezet ).

Graaisnaaiert | 09-02-21 | 15:04

@Graaisnaaiert | 09-02-21 | 15:04: Nee, IQ-testen zijn zeer bruikbaar, mits goed gedaan. Zoek maar eens op het internet waarom deze dataset onbetrouwbaar is: Er is in heel veel gevallen IQ geschat naar aanleiding van andere parameters en dat is niet altijd even goed gedaan.

omanders | 09-02-21 | 16:07

@omanders | 09-02-21 | 16:07:
Ah, ja, dat klopt heb ik gelezen ja. Had dat even niet aan Richard Lynn gekoppeld, dank voor de aanvulling & correctie.

Graaisnaaiert | 09-02-21 | 23:30
▼ 4 antwoorden verborgen

Geh, ze zeggen dus precies wat elke "jan-boerenlul" in Nederland al jaren achter de voordeur zegt en denkt. Is een vrij normale gedachte volgens mij dat je de voorkeur hebt dat een dochter thuiskomt met iemand "uit eigen kring". Is volgens mij sowieso de grootste zorg als ouder van een dochter: "Met wie gaat ze het bed delen?"

Gregovic | 09-02-21 | 13:20 | 4

Dit gebeurt niet alleen bij roomblanke gezinnetjes.

Turbulentie? | 09-02-21 | 13:24

@Normpje | 09-02-21 | 13:32: er staat nergens dat je hier een consistent verhaal moet hebben dus boeien.

wilmeister00 | 09-02-21 | 13:44
▼ 1 antwoord verborgen
-weggejorist-
daytripper | 09-02-21 | 13:20

Thierry is een domme jongen, zoveel is nu wel duidelijk, ook al wil hij het graag anders doen voor komen.

Normpje | 09-02-21 | 13:20 | 1

Neuh, lees maar een wat van hem. Terrie is wel een slimme vogel hoor. Hij doet soms alleen domme dingen.

wilmeister00 | 09-02-21 | 13:23

Mijn dochter mag best met een neger thuiskomen. Wel met tien negers zelfs.
Ik heb geen dochter.

goedverstaander | 09-02-21 | 13:19 | 3

Jij wilt gewoon tien negers in huis?

peterdh | 09-02-21 | 13:20

Ik heb geen neger

wilmeister00 | 09-02-21 | 13:21
-weggejorist-
Paaldanseres | 09-02-21 | 13:23

Op zich schijnt het wel te kloppen dat de Chinezen gemiddeld het hoogste IQ hebben, daarna wij en daarna de Afrikanen. Misschien kunnen we de Chinezen vragen om hun excuses te maken?

wilmeister00 | 09-02-21 | 13:19 | 3

Die zijn daar te slim voor. Liever lenen ze geld uit aan domme Afrikanen en Europeanen om na de voorspelbare default het hele land over te nemen.

Glasgow Argus | 09-02-21 | 13:20

Geld. Toch?

peterdh | 09-02-21 | 13:21
-weggejorist-
De Ana(a)list | 09-02-21 | 18:05

voor de reaguurders die blijven stemmen op FvD vanwege de standpunten, JA21 heeft bijna gelijke standpunten. Dus stem dan gewoon op JA21 in plaats van op deze antisemitische racist.

yeps | 09-02-21 | 13:19 | 7

Blijven verraders.... en daar stem ik niet op.

Harde Henk | 09-02-21 | 13:58

geen NEXIT geen JA21

Oromis | 09-02-21 | 14:10

De appjes van troela Nanninga ooit wel eens gelezen? De benaming dobbernegers is toch echt uit haar brein ontsproten. Ging over bootvluchtelingen, nu weten we inmiddels wel beter: het zijn mensen van kleur die geluk zoeken....

Bandera | 09-02-21 | 17:57
▼ 4 antwoorden verborgen

Thierry zit er puur nog voor zichzelf. Hij trad af, bedacht zich hoeveel inkomsten hij daarmee opgaf, koos eieren voor zijn geld en keerde per ommegaande terug. Partij ontploft en leeggelopen, de Hiddemeister met vervroegd pensioen en kiezers ontgoocheld was daarbij bijzaak geworden. Hij heeft nu enkel nog interesse in dat 1e pluche zeteltje + alle daarbij horende persoonlijke privileges, de rest interesseert hem geen ruk meer. Door zich steeds wappie-radicaler neer te zetten weet hij dat hij precies die éne zetel zal behouden en zich geen zorgen hoeft te maken over al het andere...

duf | 09-02-21 | 13:19 | 2

Wauw... we hebben een ziener!

Kowalski11 | 09-02-21 | 13:22

Die heeft echt wel veel makkelijkere manieren om geld te verdienen dan die shitshow die Den Haag heet.

citywok | 09-02-21 | 13:30

Maar is dat van dat IQ al weerlegd? Of zijn er inderdaad verschillen tussen rassen? (En tegenwoordig zijn inwoners van een land ook al en ras, dus Belgen mogen ook meedoen).

Hadena | 09-02-21 | 13:19 | 2

Waarschijnlijk is het een effect zoals bij mannen en vrouwen: gemiddeld zijn mannen en vrouwen gelijk, wat betreft IQ. De verdeling is echter ongelijk: daar waar vrouwen eerder centraal verdeeld zijn, is de verdeling bij mannen breder: het is één van de redenen dat de meeste genieen mannen zijn, maar óók de reden dat de meeste randdebielen mannen zijn. (dat laatste laten de wokt-feministen graag weg in de beoordeling) En zo zal het, bij de verschillende volkeren op aarde, wel overal zo zijn. Zijn er verschillen? ja natuurlijk! Mag je dat uitdrukken? Ja natuurlijk! Mag je mensen daarom verschillend behandelen? Nee, want dán ben je racist. Iedereen die dit verschil niet begrijpt heeft niets van vrijheid, mensenrechten en wetenschap begrepen. Iedereen die dit niet wíl begrijpen is de belichaming van alles waarvan we ooit gezegd hebben dat we het nóóit meer willen. En ja, dat laatste geldt dus voor BLM, Antifa, Extreem rechts en meer van dat soort ongure troep.

Gladiator Fap | 09-02-21 | 14:40
-weggejorist en opgerot-
De Ana(a)list | 09-02-21 | 18:07

Oeh wat zijn ze bang de huidige grootbelang houders noem ik ze maar. Mijn stem krijg je

1977 | 09-02-21 | 13:19
-weggejorist-
Mr Moore | 09-02-21 | 13:18 | 1

Weinig nieuws onder de zon. Ze naaien elkaar op en proberen tof te doen.

Schwanzeleber | 09-02-21 | 13:18
-weggejorist-
Superdelucs | 09-02-21 | 13:18

"Uit gegevens waarover EW beschikt " ... Nou ... voor de draad ermee! Ik kan ook zoiets roepen .
Zijn er verkiezingen op komst ??
Wat hij bv over "netflix" zou zeggen zit verdomd dicht bij de waarheid : de wiseguy/ mevrouw is tegenwoordig steevast gekleurd. Probeer het maar es te bekijken. Dus die advertising was mij ook opgevallen. Mag hoor .. voor ik weer racist word genoemd , maar kennelijk een inhaalslag of zeau?

daytripper | 09-02-21 | 13:17 | 1

Er zijn heel veel, echt heul veel series/films waarin het niet zo is hoor.

Ja_hoor | 09-02-21 | 13:27

Het wordt Elsevier niet in dank afgenomen door de lezers. Het wemelt van de opzeggingen in de commentaren!

goedverstaander | 09-02-21 | 13:17 | 1

En terecht ... dit is zo waanzinnig slecht.

daytripper | 09-02-21 | 13:18

Om te weten wie over u heerst, kijk naar waar je het niet over mag hebben ;)

Care | 09-02-21 | 13:17

Ik ga errrr niet eens meerrrrr op in. Aldus Baudet in een video op twitter waar hij er .... op in gaat.

Ja_hoor | 09-02-21 | 13:17 | 7

@citywok | 09-02-21 | 13:26: Die mensen wil hij hij dan weer niet bereiken, want daar voelt hij zich te goed voor.

Ja_hoor | 09-02-21 | 13:28
▼ 4 antwoorden verborgen

Zo wordt je in dit land kapot gemaakt. Het begint een patroon te worden.

wilmeister00 | 09-02-21 | 13:17 | 1

Ahum kuch USA kuch kuch

Gokmaar | 09-02-21 | 14:19

Het is net zoiets als die mutsen die zeggen het niet erg te vinden als hun zoon homo is. En dan staat plotsklaps Arie Boomsma met een camerateam voor hun neus!

Egerius | 09-02-21 | 13:16 | 1

Arie Boomsma voor je neus is altijd slecht nieuws.

El Rico Grande | 09-02-21 | 13:19

Wat een ontzettend dom en kinderlijk gewauwel van iemand die claimt intellectueel te zijn. Als dit het niveau van het debat is binnen FvD....

brutus68 | 09-02-21 | 13:16 | 3

Het zelfde domme en kinderlijke gewauwel als EW (Elsevier), dus waar hebben we het over

Eagle0511 | 09-02-21 | 13:34

Vergeet niet de nare racistische boodschap.

BobDobalina | 09-02-21 | 13:58

Mijn zwager en ik zijn een aantal jaar geleden al tot de conclusie gekomen dat Thierry vooral een baken van licht is voor HBO-nazi's.
Wetenschappelijk en intellectuele niveau binnen die club is bedroevend. Weinig tot geen universitaire studenten die dat clubje wel serieus neemt, en dan heb ik het niet over de vrijzinnig rode kliek maar over serieuze betastudies, waar je dus echt wat voor moet kunnen ( wat ik dus ook niet kon ), die mensen lachen hem in z'n gezicht uit.

Graaisnaaiert | 09-02-21 | 14:00

hahaha, als dit 'bewijs' is..

fapkoning40 | 09-02-21 | 13:16

Chique is anders, maar altijd die ophef over discriminatie. Nu ook weer over huurmakelaars die discrimineren. Is het niet eens tijd om de vraag te stellen wáárom er gediscrimineerd wordt? En als dat strafbaar is, waarom betaal ik een hogere autopremie in de stad voor precies dezelfde verzekering dan op het platteland? Is toch ook discrimineren? Accepteer gewoon dat er verschillen zijn en zeik niet zo

StStradivariusIV | 09-02-21 | 13:14 | 1

De 'waarom' vraag is taboe omdat dan de werkelijkheid aan het licht komt en die is blijkbaar ondragelijk.

zwenkwieltje | 09-02-21 | 13:49

Rechts in een kwaad daglicht stellen in aanloop naar de verkiezingen is weer begonnen. Gisteren de docu 'Het gedoogdrama' en nu deze 'scoop' .
Ze winden er zelf ook geen doekjes om trouwens; deze tekst staat bij de documentaire op tvblik.nl:
"... bovendien geeft deze documentaire ons de kans om met de kennis van toen vooruit te kijken naar wat straks, na de verkiezingen in maart, opnieuw realiteit kan worden."

Lomo | 09-02-21 | 13:14 | 1

Bij ons beginnen ze dan altijd hitler documentaires uit te zenden. die over Stalin zijn voor na de verkiezingen.

Lt-Kol Kilgore | 09-02-21 | 13:19

www.parool.nl/nieuws/documentaire-ove...

Had Aboutaleb niet in Opzij gezegd dat hij grote problemen heeft met 'westerse feministen die allochtone vrouwen ideeën aanpraten waardoor ze thuis ernstige problemen krijgen, waardoor ze op straat komen te staan'?
En had hij in het programma De achterkant van het gelijk niet gezegd dat hij zijn dochter liever niet thuis ziet komen met een niet-moslim? Volgens de makers is er tegenwoordig ruzie in het gezin omdat de twee oudste dochters hebben gekozen voor een niet-moslim als partner. Twee onafhankelijke bronnen zouden het hebben bevestigd.

Maar goed, dit is een medelander en PvdA-er en dus kan dat dan wél.

Dirk III | 09-02-21 | 13:14 | 5

@DikkeDirk | 09-02-21 | 13:17: Ik neem het Aboutaleb niet kwalijk, groepsidentiteit is heel gewoon, maar waar het om draait is dat wanneer blanken graag hun zus, zoon, dochter of broer thuis zien komen met iemand die dezelfde etniciteit heeft wordt afgeschilderd als "racist" of "nazi", terwijl het toch een heel begrijpelijk evolutionair en biologisch fenomeen is.

Hissam | 09-02-21 | 13:51

@Dirk III | 09-02-21 | 13:21:
Klopt, heb ik ook gehoord.
Daarom ben ik dus ook tegen het voorbeeld- c.q. excuusallochtonen op bepaalde posities plaatsen; kies gewoon de meest geschikte persoon voor de functie en in de rol van burgervader kan dat per definitie dus nooit een salafist zijn die artikel 1 van onze grondwet niet zelf omarmt, toepast en verdedigt. In Marokko bepaalden de ouder van Aboutaleb wie er in het vervolg in zijn mandje mocht stappen, in Nederland bepalen de mini-Aboutalebjes dat helemaal zelf. En als Aboutaleb senior dat niet ziet zitten, wel. Hij heeft daar ooit zelf iets kernachtigs over geroepen...

Graaisnaaiert | 09-02-21 | 13:56
▼ 2 antwoorden verborgen

Thierry heeft een hoger EQ dan Pieter. Dat zegt mijn IQ.

5gninja | 09-02-21 | 13:13

Aan alle mensen die de PVV als verlosser zien : bekijk de documentaire over Rutte 1 met gedoogsteun van Wilders. Hij trok de stekker eruit en liet zijn kiezers in de kou staan. Dat werd afgestraft bij de daarop volgende verkiezingen.

oldandwise | 09-02-21 | 13:13 | 10

@botbot | 09-02-21 | 13:31: Dus Hans Hillen kraamt onzin uit, terwijl die in het kabinet zat.... En ja,Wilders is inderdaad het Catshuis uitgelopen,echter omdat het CDA haar beloften niet na kwam.Zou zeggen Google effe... en U vindt.... als U wil natuurlijk.

Kowalski11 | 09-02-21 | 13:37

@botbot | 09-02-21 | 13:31: Zekers. Omdat hij niet mee kon gaan met de verregaande bezuinigingen die CDA en VVD gingen doorvoeren. HEt was dus grotendeels het CDA dat het opstappen van Wilders heeft veroorzaakt. Die bezuinigingen zijn er in het daarop volgende kabinet uiteindelijk toch gekomen natuurlijk, maar daar had Wilders geen aandeel in.
Beetje gekleurd beeld schetsen dus als je hier primair Wilders de schuld van in de schoenen wil schuiven.

Eagle0511 | 09-02-21 | 13:38
▼ 7 antwoorden verborgen

Ik zit ook in een paar app-groepen. We maken allemaal wel eens slechte grappen. Als iemand de inhoud van die groepsapps zou doorsturen naar de media dan verdient ie iets.
Degene die nu weer aan het lekken is heeft er voordeel bij ten koste van anderen. Welk voordeel weet ik niet.
Baudet heeft zich blijkbaar lekker laten gaan op een plek waar hij zich tussen vertrouwde mensen waande. Dat is ook niet slim van Baudet moet ik zeggen.

Leptob | 09-02-21 | 13:12 | 2

Als je wil dat zaken niet naar buiten komen, zet ze dan niet op tape of papier (of digitaal). Je kan er gif op innemen dat het namelijk wel naar buiten komt. Het zegt wat over de persoon van Thierry Baudet dat hij dit soort uitingen doet en van anderen accepteert.

El Rico Grande | 09-02-21 | 13:16

@El Rico Grande | 09-02-21 | 13:16: U volgt de Rutte-doctrine?

OverdaanDerOnderheid | 09-02-21 | 14:57

Deze 'grote belofte' heeft inmiddels een verstandelijke corona opgelopen.' En raakt daarmee -terecht, wat mij betreft- honderdduizenden leden kwijt. Wie gelooft hem nog?

Stick to the plan, en never change a winning team. Hoe moeilijk kan het zijn?
-

Bernhard de II | 09-02-21 | 13:12

Dat er nog 2 of 3 partijen zijn in Nederland die niet meedoen in het Woke-circus is sommigen een doorn in het oog. MOET je het dan ok vinden als je zuster met een neger thuiskomt? Is het dan bewezen dat negers gemiddeld exact net zo intelligent zijn als blanken? Is het dan al uitgemaakte zaak dat Europa herbevolkt gaat worden met Afrikanen en dat we daar heel dankbaar voor moeten zijn?

du Roi Soleil | 09-02-21 | 13:11 | 1
-weggejorist en opgerot-
Hissam | 09-02-21 | 13:47

Hoe kunnen mensen die 110 scoren nou telkens op Rutte stemmen ?

Koning BongoBongo | 09-02-21 | 13:10 | 2

En naar boer zoekt, widm en dat soort leeghoofdigheid kijken. Of had ouwe Juul gelijk? Brood en spelen ?

BenDeLier | 09-02-21 | 13:16

De achterban van Rutte bestaat schijnbaar voor een groot gedeelte uit negers en mensen met Spaans bloed. Zou kunnen dat tijdens de 80-jarige oorlog de Spanjaarden tijdens verkrachtingen hun DNA flink hebben verspreid. Mmmm, bijzonder.

Graaier | 09-02-21 | 13:17

Dit is geen bewijs. Ben een beetje klaar met het moddergooien. FvD krabbelt weer een beetje op krijgt een zeteltje erbij in de pelingen, en dan opeens worden deze "appjes" gepubliceerd? Nogal toevallig.

Old_Spice | 09-02-21 | 13:10 | 3

Zou het gewoon niet zo kunnen zijn dat Baudet door die eerdere antisemitische appjes van JFvD nu extra onder het vergrootglas ligt en inderdaad gewoon betrapt is op zeer kneuzige berichtjes? Of heeft EW alles bij elkaar gelogen?

sweet_spot | 09-02-21 | 13:41

@sweet_spot | 09-02-21 | 13:41: Ik denk dat het niet toeval is dat dit soort zaken naar voren worden gebracht vlak voor verkiezingen. De media heeft FvD de oorlog verklaard. Tijdje terug al.

Old_Spice | 09-02-21 | 13:43

@Old_Spice | 09-02-21 | 13:43:
Vraag ik op mijn beurt weer: is het dan heel erg slim van Baudet om dit soort appjes de wereld in te sturen met in je achterhoofd de verkiezingen en de vijandige media(die dus blijkbaar al langer op Baudet jagen)?

sweet_spot | 09-02-21 | 19:55

De grote vraag is natuurlijk deze: als het de mensen lukt om Thierry Baudet zwart te maken, daalt zijn IQ dan van 110 naar 75?

El Rico Grande | 09-02-21 | 13:10 | 1

Lol.

citywok | 09-02-21 | 13:11
-weggejorist-
God Zelf | 09-02-21 | 13:09 | 2

Chinezen hebben in internationaal vergelijkend onderzoek hogere scores op intelligentietesten dan europeanen.

Dat wil nog niet zeggen dat we het Chinese voorbeeld van maatschappij-ordening moeten gaan volgen.

Het lijkt erop, edoch, dat onze maatschappelijke elites daar wel voor gekozen hebben.

Daar vind ik iets van.

Glasgow Argus | 09-02-21 | 13:09 | 7

@OverdaanDerOnderheid | 09-02-21 | 14:55: nee, gewoon extreem (misschien té?) voorzichtig, bang om gecanceld te worden. En dat terwijl het toch echt de énige juiste manier van objectief discussiëren is.

Gladiator Fap | 09-02-21 | 14:58
-weggejorist en opgerot-
libertat | 09-02-21 | 16:03

En wat hebben de Chinezen uitgevonden in de laatste 50 jaar?
Ze hebben de technologie gekregen van Bill Clinton en van de bedrijven die een vestiging in China wilden (lagere lonen, geen milieueisen).
De Chinezen zijn goed in het kopiëren. En ze zijn goed in het observeren en brengen zorgvuldig en minutieus in kaart wat wel werkt en wat niet.

Arachne | 09-02-21 | 23:54
▼ 4 antwoorden verborgen
-weggejorist-
daytripper | 09-02-21 | 13:09 | 3
-weggejorist-
ZureKoek | 09-02-21 | 13:08 | 5
▼ 5 antwoorden verborgen

Vraag een gemiddeld Marrokaanse, Turkse, Surinaamse of Antilliaanse vader waar hun dochter mee thuis mag komen. Gaat meer over cultuurverschillen dan over ras.

Kwelbeller | 09-02-21 | 13:07 | 6

Gelul over surinamers echt gelul! Jammer leuk geprobeerd maar die horen totaal niet in je rijtje thuis.. kneus!

Man-Bijt-Hond | 09-02-21 | 13:26

Over wie waar mee thuis kan komen, is nog lang te praten inderdaad. Probeer maar eens, zonder iemand mee naar huis te nemen, thuis te vertellen dat je homo bent, terwijl je ouders islamitisch zijn. Zelfs in een Nederlands gezin vaak nog moeilijk.

Het brein erachter | 09-02-21 | 14:40

@man-bijt-hond
Wat een agressie. Maar snap je punt. Doelde op de Hindoestaanse gemeenschap onder Surinamers.

Kwelbeller | 09-02-21 | 15:53
▼ 3 antwoorden verborgen

Wel apart dat alleen de appjes van FvD altijd uitlekken. Tis niet de eerste keer. Zie Yernez (en de discussie over IQ) of die Eenvandaag uitzending olv Otten. Zie nooit appjes van andere partijen. Buiten het app verkeer tussen Gabberhouse en Halalsema maar dat was zodat Marxje Rutte de Jessias voor politieke gunsten onder druk kon zetten.

Graaf_van_Hogendorp | 09-02-21 | 13:07
-weggejorist-
keestelpro | 09-02-21 | 13:07 | 3

Deze gast is toch zo gek als een deur?

Schmutz Geilmacher | 09-02-21 | 13:07

Ik geef hem nog héél even het voordeel van de twijfel.
Niet dat ik ooit wéér op hem ga stemmen, ben geen ezel.....toch???

Enemy of the State | 09-02-21 | 13:07

Wat is het toch ook een wandelende puinhoop. Je whatsapp is geen gewauwel in de privesfeer. Vraag maar aan Halsema

bertus-benno | 09-02-21 | 13:05
-weggejorist-
likdoorn | 09-02-21 | 13:04 | 1

Blanken gemiddeld 110 scoren bij iq-testen? Die jongen is knotsknettergek, heeft geen sjoege waar hij het over heeft. Los van het feit dat testen onderling verschillen, je denkt toch niet dat blanke mensen die hun kind laten testen merendeels uit de volkswijken komen, of wel soms? Wat een debiel is het toch ook.
*Zo, en nu het stukje lezen gaat*.

Graaisnaaiert | 09-02-21 | 13:04 | 10

@Graaisnaaiert | 09-02-21 | 15:32:
"n nu zijn er landen waar de mediaan naar onze maatstaven dus onder die 65 zou zitten. Ziet u het voor zich? 40 miljoen mensen die kwijlen, hun behoeftes laten lopen ( en ermee gaan spelen ) en huilen en krijsen ipv communiceren?"

Nee dat gaat wat ver, maar praat eens met Nederlandse co-assistenten die hun stage in pak 'm beet Tanzania gelopen hebben. Dan strijdt je tegen mensen die ondersteunen dat hun HIV besmette dorpshoofd elk meisje in het dorp ontmaagt om de boze geesten te verdrijven. Dat zit er dus niet zo heel ver vandaan.

libertat | 09-02-21 | 15:55

@libertat | 09-02-21 | 15:55:
Tribale gewoontes en gebruiken hebben niet zo heel veel met iq temaken, eerder met groepsdruk. Laat mensen vrij en biedt ze de mogelijkheden om zich te ontplooien en te ontwikkelen. Een hoop zullen inderdaad in hun eigen kliek blijven hangen maar er zijn er ook genoeg die wel de vleugels uitspreiden en gaan leren, ontdekken en studeren ( of zich in de kunsten verdiepen ). Als je dagelijks 10-12 uur bezig bent om in je basale levensonderhoud te voorzien en je komt niemand tegen met andere, originele gedachten maar alleen maar mensen in hetzelfde ritme uit hetzelfde dorp, sja, dan wordt je ook niet uitgedaagd en heb je amper puf om na het eten nog even die tv thuis aan te slingeren.

Graaisnaaiert | 09-02-21 | 23:23
-weggejorist-
Arachne | 09-02-21 | 23:48
▼ 7 antwoorden verborgen

'Latino's'? Amerikaantje spelen is niet uitsluitend voorbehouden aan linkse socio's, dat blijkt maar weer eens.

konjodebonjo | 09-02-21 | 13:04

Het is op zijn minst opmerkelijk dat Baudet eerst voor de bus gegooid wordt omdat hij 'anti-semitisch' zou zijn en dat blijkt nu niet waar te zijn. Maar nu is hij opeens weer racistisch.
Ik weet niet zo goed wat ik ervan moet denken ver, anders dan dat ik het triest vind dat de Nederlandse journalistiek niet verder meer komt dan berichten uit 'app-groepjes' overnemen.

C1O2 | 09-02-21 | 13:04 | 4

@wolftour | 09-02-21 | 13:08: Nou ja, nu staat er dat hij Israel als voorbeeld ziet en dat niks gebleken is van anti-semitisme.

C1O2 | 09-02-21 | 13:10

@ZureKoek | 09-02-21 | 13:16:
Dus dan is het waar. Weet u welke politieke partij er ook een eigen "Journaal" heeft? Ik geef u een hint: het begint steevast met de stem van de anonieme interviewer die vraagt: "Constant, ....".

Graaisnaaiert | 09-02-21 | 14:53
▼ 1 antwoord verborgen

Ik snap best dat zwarte mensen het liefste hebben dat de zoon of dochter thuis komt met een zwarte
Ik snap best dat Marokkaanse mensen het liefste hebben dat de zoon of dochter thuis komt met een Marokkaan.
Ik snap best dat Joodse mensen het liefste hebben dat de zoon of dochter thuis komt met een Jood.
Dus ik snap ook dat Blanke mensen het liefste hebben dat de zoon of dochter thuis komt met een blanke

je-suis-barteljaap | 09-02-21 | 13:03 | 6

Ik snap best dat verstandige mensen hopen dat hun zoon of dochter met de in hun ogen ideale partner thuiskomt waar hij of zij de rest van hun leven heel gelukkig samen mee is.
Maar ik ben dan ook een naieve romanticus die nog steeds uitgaat van het goede in de mens.

Graaisnaaiert | 09-02-21 | 13:32

Pssst een blanke mag dat niet vinden, laat staan zeggen.

Bab01 | 09-02-21 | 13:47
▼ 3 antwoorden verborgen

#Ik doe niet mee met FvD besmeuren. En ga juist vanwege de hetze voor de 1e keer op Thierry stemmen: het énige normale geluid in de TK komt van het FvD.! En iedereen die beweert het 'thuis' nog nooit negatief over 'negers' gehad te hebben, liegt dat hij/zij barst.

Lupuslupus | 09-02-21 | 13:03 | 6

Hoezo besmeuren, dat doet die gast toch gewoon allemaal zelf??

Schmutz Geilmacher | 09-02-21 | 13:07

Wij hebben het thuis nog nooit negatief over 'negers' gehad.

A.S. Perien | 09-02-21 | 13:18
▼ 3 antwoorden verborgen
-weggejorist-
Dweepy | 09-02-21 | 13:02 | 1

Ik zou er ook niet zo blij mee zijn, zeker als ie naar binnengedobberd is. Dat mag ik toch vinden.

JdelaT | 09-02-21 | 13:02 | 1

Is Erikjan79 vast niet met je eens.

likdoorn | 09-02-21 | 13:08

Landsbelang gaat boven partijbelang. Het is van landsbelang dat Rutte weg gestemd gaat worden
Alleen de PVV kan Rutte verslaan door de grootste partij te worden.
Dan mag de PVV gaan formeren. Daarom moeten alle FvD-aanhangers ook (strategisch) op de PVV stemmen!

wolftour | 09-02-21 | 13:02 | 2

Als bij de formatie niets mogelijk blijkt ben je dus nog geen stap verder. Ik kijk al een tijdje in Zwitserland rond en daar zit de grootste partij automatisch in de regering de rest wordt volgens traditie naar rato verdeeld. Men moet er onderling dus wel uitkomen. De premier wisselt per jaar uit de 8 koppige regering. Democratisch en werkt prima.

A.S. Perien | 09-02-21 | 13:33

Als de pvv de grootste partij wordt, dan nog wordt het niets want bijna geen enkele partij wil met hem samenwerken. Een stem op de pvv en het Forum is, hoe goed bedoeld ook, een weggegooide stem

ikwilgroenrechts | 09-02-21 | 14:47

Vraag eens aan een Marokkaanse vader of broer wie dochter of zus mee naar huis mag nemen.

ja,diedus! | 09-02-21 | 13:01 | 11

eerder zal zus weggeven worden aan neven.

AntiZanicz | 09-02-21 | 14:03

@libertat | 09-02-21 | 15:46:
Ik bedoelde echt thee en geen "thee" als in "aanpassen en onderwerpen a la Cohen".

Graaisnaaiert | 09-02-21 | 23:19
▼ 8 antwoorden verborgen
-weggejorist-
CrazyB | 09-02-21 | 13:01 | 2
-weggejorist-
TijdelijkOptimist | 09-02-21 | 13:01 | 3

Goed bezig Thierry!

Fervent | 09-02-21 | 13:00

Mijn zus is zelf een neger dus ik zou daar eigenlijk geen problemen mee hebben.

Kansenparel | 09-02-21 | 13:00 | 6

Een negerin dan toch, of is het een "zus" met opplaktieten?
Mag allemaal hoor, het is tenslotte 2021 en vrijheid van geslacht, geaardheid, afkomst, ideologie en noem verder maar op maar puur even om het plaatje volledig te krijgen. Zus van geboorte of zus door overtuiging?

Graaisnaaiert | 09-02-21 | 13:27
▼ 3 antwoorden verborgen

Benieuwd in wat voor bochten de laatste forum-aanhangers zich gaan wringen. Ik heb toen met provinciale staten op Forum gestemd en daar heb ik flink spijt van. Tijd dat deze flapdrol zijn zetel inlevert en niet meer terugkomt. Dan zullen we eens zien hoever hij met zijn quasifilosofisch geneuzel komt in de grotenmensenwereld.

StiekemeBunzing | 09-02-21 | 13:00 | 8

@citywok | 09-02-21 | 13:02: VVD gaat het hier niet worden. Maar laten we lekker de MSM de schuld gaan geven. Voor je het weet loop je blind achter de leider aan en zie je zijn tekortkomingen niet meer. Wat betreft Baudet, er zijn er genoeg geweest die het bruine gedachtegoed op tijd doorhadden en daarvoor waarschuwden. Dat leek mij toen onzin, maar ze hebben dus gelijk gehad.

StiekemeBunzing | 09-02-21 | 13:45

@marcoplarco | 09-02-21 | 13:05:
Drie kleine kleutertjes en tien kleine negertjes dan toch zeker. Ach, andere tijden. De extreme polen aan beide kanten van het hoefijzer overtreffen elkaar dagelijks in het uiten van waanzinnigheden. Ben er wel klaar mee, doe gewoon lekker normaal.

Graaisnaaiert | 09-02-21 | 13:47

Kan je betere functionarissen aanwijzen dan?

heldheino | 09-02-21 | 17:45
▼ 5 antwoorden verborgen
-weggejorist-
marcoplarco | 09-02-21 | 13:00 | 5
▼ 5 antwoorden verborgen

Je hoeft van mij niet buiten te gaan staan hoor, voor je het weet glijdt zo'n auto tegen je aan. Stemmen doe ik niet op je, maar dit is niet nodig.

Met_baard | 09-02-21 | 12:59

Och guttegut. De spijkers op laag water van de laatste keer waren op?

citywok | 09-02-21 | 12:59
-weggejorist en opgerot-
Vensterbank_gebak | 09-02-21 | 12:58 | 9

Je zal het maar erg vinden als je zus thuis komt met iemand van een bepaalde kleur. En dan ook schermen met IQ. Bwahahaha

ZureKoek | 09-02-21 | 13:10

@Venstergebak:
Neem nou maar van mij aan dat Bolle Jan uit het Rooie Dorp echt niet Westeuropees hoog scoort hoor. Dat iq ligt ook rond de 90 en u zou dus liever hebben dat uw zus daarmee thuiskomt dan een universitair student uit Nairobi wiens iq ongetwijfeld wel op uw Westeuropese niveau ligt?
Los daarvan, alleen nazi's en moslims willen voor anderen bepalen waar ze wel en niet mee mogen thuiskomen. Dus zeg het maar Achmed, welke is het?

Graaisnaaiert | 09-02-21 | 13:21
▼ 6 antwoorden verborgen

Die antihomostandpunten zijn wel heel erg 1952. Wat dat betreft is het letterlijk conservatief ja.

blikjegrolsch | 09-02-21 | 12:58 | 3

Niets mis met conservatisme. Kijk maar om u heen wat 'liberalisme' ons heeft gebracht: de afbraak van àlle normen en waarden!

Lupuslupus | 09-02-21 | 13:09

Gaan we weer...

Ruimedenker | 09-02-21 | 12:57
-weggejorist-
marcoplarco | 09-02-21 | 12:57 | 1

Schuld van JA21 natuurlijk. En de resf is ironisch bedoeld en uit de context gehaald. Al kun je nu dus gerust zeggen dat iedereen die nu nog FvD stemt een negerhatende racist is. Het is niet dat de partijleider dat verborgen hield ofzo. Dus wilt u door het leven als negerhatende racist? Stem dan FvD!

blikjegrolsch | 09-02-21 | 12:57 | 9

@PhallusObesitas | 09-02-21 | 13:00:
Een middenstandvernielende machtswellustige probleemweglachende demissionaire blankemanhater?

Tjeetje.. racist lijkt ineens maar klein bier.

zwenkwieltje | 09-02-21 | 13:43

Dank voor het stemadvies, nu weet ik het.

Nuchternederland | 09-02-21 | 14:01
-weggejorist-
laatste belg | 09-02-21 | 14:22
▼ 6 antwoorden verborgen

Hebben jullie ook privegesprekken van andere politici? Van Rutte ofzo?

PhallusObesitas | 09-02-21 | 12:57 | 4

Mmmm...
Van helemaal niemand verder, blijkbaar.

J-van-de-Bontekoe | 09-02-21 | 13:27

Of Rob Jetten!

eerstneukendanpraten | 09-02-21 | 14:01

Bij een groenlinks, denk, of bij1 zal het ook niet al te frisjes aan toegaan dunk mij, maar vlak inderdaad geen enkele politieke partij uit, zij zijn immers tegen alle anderen die niet hun partijcredo omarmen. Het spel is hoe goed je de skeletten in de kast kunt houden en Tjerrie is daar gewoon nog niet bedreven genoeg voor en dat zou zomaar te laat kunnen indalen voor hem.

TijdelijkOptimist | 09-02-21 | 14:08
▼ 1 antwoord verborgen

Ik laat mij daar niet door beïnvloeden. Ik blijf stemmen op de partij met de (in mij ogen) beste standpunten.

Winstpakker | 09-02-21 | 12:57 | 14

@Graaisnaaiert | 09-02-21 | 14:45: Rutte bij de rechtse les houden? De man is kneiterlinks. VVD heeft nu als slogan 'sterke overheid'. Open je ogen toch eens.

FrikandelSpeciaal | 09-02-21 | 18:59

Standpunten: uitstekend. Deze uitspraken: ook niets op tegen; maar ze zijn politiek niet tactisch, want nu wordt ie publicitair nog meer in een hoekje gedrukt en schrik je mensen af die vooral niet voor racist uitgemaakt willen worden (de categorie "ik wil niet discrimeren maar...." en dan komt er een waarheid als een koe).

langelat | 09-02-21 | 20:53
▼ 11 antwoorden verborgen

Misschien moet Thierry een PR manager inhuren... of vijf.

negerinnenzoenen | 09-02-21 | 12:57 | 4

@menage | 09-02-21 | 13:10: ik vind "neger" sympathieker klinken dan "zwarte". Vooral ook als je het verkleinwoord gebruikt. Een "schattig negerinnetje" klinkt toch minder racistisch dan een "schattig zwartje"?

Axolotl | 09-02-21 | 14:16

@Axolotl | 09-02-21 | 14:16: ik zie in de trein soms hele lekkere negerinnen. Dat mag toch wel zeggen, ook al wil ik zo weinig mogelijk Afrikanen naar Europa hebben.

ikwilgroenrechts | 09-02-21 | 14:35
▼ 1 antwoord verborgen

Op naar 0 zetels. Mafkees.

JWZ_JMK | 09-02-21 | 12:56 | 9

Dat comment las ik ook bij de terroristen-vrienden van de Joop...

eerstneukendanpraten | 09-02-21 | 14:00
-weggejorist-
libertat | 09-02-21 | 15:39
-weggejorist-
Gijs11 | 09-02-21 | 20:04
▼ 6 antwoorden verborgen

REAGEER OOK

Uitgelezen op GeenStijl? Abonneer je op de Nijman-Nieuwsbrief.
linktips: Energie vergelijken | Autoverzekering vergelijken
Kansino. Hét online casino van Nederland.
Online casino met licentie | Bookmakers | Online casino overzicht | Bookmakers Nederland
Online Casino | Online Gokken | Brokerfolio.com brokers vergelijken | online bookmakers in Nederland
Online Casino Top 5 | Casino bonussen | Crypto-casino.nl