Baudet: "Bijna iedereen die ik ken is antisemiet”
Dat wordt niet lekker uit de studio stappen, Tjer.
Terwijl Thierry Baudet zich bij Beau door magere popculturele onderwerpen worstelt, over de familie De Mol en Di-Rect en Maradona, dropt de Telebelg een gelekte brief van Nicki Pouw-Verweij, waarin ze Baudet citeert op, nou ja, de smoking gun van afgelopen week. Kwoten maar gewoon:
Op de partijbijeenkomst van afgelopen vrijdag hing een ’gespannen sfeer’, schrijft Pouw-Verweij. Daarbij zei Baudet volgens haar onder meer dat hij bereid was om ’drie miljoen coronadoden te accepteren als daarmee onze vrijheid gered werd’.
Deze uitspraak bevreemde Pouw-Verweij, maar er was meer. Zo vertelde Freek Jansen, toen nog de leider van de jongerenafdeling, die avond dat er een artikel aankwam over antisemitisme onder de jongerentak van FvD. „Er ontstond een discussie over of er bij de vorige meldingen goed gehandeld was. Freek en Thierry gaven aan dat zij vonden dat er nooit iemand geroyeerd had moeten worden, want we hadden daarmee toegegeven aan de linkse media.”
Volgens Pouw-Verweij vond Freek dat ’heulen met de vijand’ en ziet hij dat als ’het ergste wat je kan doen’. De senator, wist niet wat ze hoorde, schrijft ze in haar brief. „Ik gaf aan dat ik vond dat we antisemitisme of nazisme niet moesten tolereren. Thierry vroeg toen: ’waar komt jouw kruistocht tegen het antisemitisme vandaan? Bijna iedereen die ik ken is antisemiet.’”
Meerdere aanwezigen vroegen volgens de brievenschrijfster of Baudet een grap maakte. „Maar dat ontkende hij.” Pouw-Verweij wees er vervolgens op dat „zelfs als je voor absolute vrijheid van meningsuiting bent, het relativeren van de Holocaust in een appgroep met relatieve vreemden erg dom was” en dat de leden in kwestie toch geroyeerd moesten worden vanwege ’dom en schadelijk gedrag’.
„Thierry zei toen ’ze zijn niet dom, ze hebben juist een heel hoog IQ, daarom zeggen ze deze dingen ook’.” Op 18 maart, de dag na de verkiezingen, zouden alle geroyeerde leden weer teruggehaald worden, zou Baudet hebben besloten. „De rest van de avond heeft Thierry grapjes tegen mij gemaakt in de trant van ’dat moeten we niet zeggen, dan vindt Nicki ons antisemitisch.’”
[...]
Op een gegeven moment riep Thierry dat corona de wereld in gebracht was door George Soros en anderen om ons onze vrijheid af te nemen en een nieuwe wereldheerschappij te starten. Hij riep dat het Hillary Clinton ’en de pedofielen’ niet gelukt was, maar dat het via corona nu wel zou lukken.”
Er inhoudelijk op ingaan, lukte volgens haar niet. „Baudet zei nog dat vechten over andere thema’s zoals EU en immigratie of islam zinloos was, want als ’ze onze vrijheid hebben afgenomen en we een communistische staat zijn, dan schoppen ze toch alle domme negers Europa uit.’”
Uiteindelijk bond Baudet volgens de klokkenluidster enigszins in met de woorden: „Ik weet dat ik hier alleen in sta, dus ik zal doen en zeggen wat jullie willen.” De avond kwam niet lang daarna tot een einde, schrijft Pouw-Verweij.
Social
Social
Reaguursels
InloggenDiversiteit van meningen is niet zo'n ding onder linksen. Conformisme daarentegen wel.
Wat een nare toestand. Alles wat er nu wordt gezegd over wat Thierry gezegd zou hebben komt mij allemaal zo vreemd over. Ik denk dat er een ragfijn spel wordt gespeeld, iets wat jaren voorbereiding heeft gevraagd. Eerst waren er wat verdachtmakingen in de krant, maar wie leest dat nog. Een nu Forum politici die elk om de beurt een dolk in de rug stoten van Baudet. Het lijkt wel Grieks drama.
Het Forum voor Democratie staat veel te goed in de peilingen en als Forum wint verliezen de anderen. Dan komen de baantjes èn de carrousel in gevaar. En omdat er niet met argumenten gevochten kan worden moet het kryptoniet om èlke politicus monddood te maken worden gebruikt, namelijk hem berichten van racisme of anti-semitisme. Dat werkt namelijk altijd. Kortom, ik geloof hier helemaal niets van. Vooral die politici die elfde of vijftiende op de kieslijst staan in een kleine plaats, we hebben nooit eerder iets van hen gehoord behalve dat ze nu komen met onsmakelijke verhalen die er voor zorgen dat de kiezers weglopen.
De vraag is alleen, wie heeft er zoveel geld dat hij dit allemaal kan enscèneren?
Even los van deze soap, ik viel over 'absolute vrijheid van meningsuiting'. Dat is flauwekul, sterker, een schadelijke uitspraak. Het suggereert dat er zoiets is als relatieve vrijheid van meningsuiting. Daar kantelt iets en dat is echt foute boel.
Met Baudet is het kwaad overzichtelijk omdat het een idioot is. Er zijn er op links echter meederen die ook kwaadaardig zijn maar zich 'netjes' gedragen. Daar ligt het gevaar.
Uit Knack:
De beste manier om de welvaart en het welzijn overal ter wereld te verbeteren? Bevorder migratie en gooi de grenzen open
Dat zegt econoom en moraalfilosoof Stijn Bruers. ‘Open grenzen en een vrijere migratie zijn de effectiefste maatregelen om extreme armoede uit de wereld te helpen en de economische welvaart in de hele wereld te bevorderen.’
Baudet je bent een poephemd, mijn stem op Hiddema heeft door jou een vieze smaak gekregen
Je zet niet alleen jezelf voor lul maar ook je kiezers.
Ga je schamen in een hoekje
Ben blij dat die hele bende in elkaar klapt nu
Zolang jij piemels zuigt moet jij niet over een vieze smaak beginnen Lizzy. Je bent zelf geen haar beter.
Waar is het bewijs, oja die is er niet.
Trumpiaanse demonisering, verkiezingen komen er weer aan.
Ja hoor. Uit zijn eigen partij.
@captainobvious | 26-11-20 | 13:20: verraders heb je overal. Er zijn mensen lid geworden van het FvD om op het juiste moment een mes in de rug te steken
Anti semiet is wat anders dan anti joods. In principe zijn veel mensen anti semiet.
Ook de joden?
Ja hoor, ik kan ook Scrabble spelen, woordenboeken openslaan en met lettersoep spelen, maar we weten hier in Nederland allemaal wat iedereen bedoelt met antisemitisch, namelijk wat iedereen er al decennia lang mee bedoelt. Maar leg het vooral nog eens uit?
Onder voorbehoud dat de beschuldigingen waar zijn (laster is een veelgebruikt wapen in de politiek) en Baudet deze uitspraken werkelijk gedaan heeft in een serieuze context....
Politiek gaat over het oplossen van problemen. Als je als politicus iets als een probleem gaat beschrijven, dan impliceer je dat je een oplossing zoekt voor dat probleem.
Wil Baudet dan een oplossing voor het vermeende Joodse "probleem"? Als het antwoord "nee" is dan is Baudet dom bezig. Iedereen weet dat antisemitisme in het verleden tot genocide geleid heeft, en geen fatsoenlijke Nederlander keurt dat goed. En dan maakt hij zijn eigen politieke carriere kapot. Als je niets wilt doen dan is het politiek beter om iets te zeggen als "Joden zijn een getalenteerd volk" en hou je voor de rest je mond dicht over het onderwerp.
Maar als het antwoord "ja" is, dan is dat zorgelijk. Dan is hij de kiezers meer details verschuldigd over zijn plannen.
"Thierry vroeg toen: ’waar komt jouw kruistocht tegen het antisemitisme vandaan? Bijna iedereen die ik ken is antisemiet.’”
Dus Thierry vind dat ze overal antisemieten ziet, niet dat hij alleen maar antisemieten kent. Misschien niet zo gelezen door iedereen.
Maarre .... wat is dan een ‘semiet’?
Mensen die een Semitische taal spreken zoals Joden, Arabieren etc. Vroeger was antisemitisme specifiek toegespitst op joden maar tegenwoordig kan je moslims ook daartoe rekenen.
@Theodorus.Goldbach | 26-11-20 | 11:39:
Hoe noem je dan de veelvoorkomende Jodenhaat van de moslims ?
@Roze_bril_drager | 26-11-20 | 11:41:
Extreemrechts. Althans, dat is hoe ze het in Duitsland catagoriseren.
@Williz | 26-11-20 | 12:07:
Dat klopt ook wel. De meest fundamentalistische moslims (of die misleid zijn) zijn antisemieten. Die zijn ook vreselijk conservatief, geloven in complottheorieën en sympathiseren met de placht van extreemrechtse Europeanen, ironisch genoeg is er weinig verschil tussen extremistische moslims en neonazi's. Ze haten elkaar alleen ook.
'Ik zeg wel wat jullie willen horen' is zo'n typische uitspraak van mensen die niet meer weten wat ze moeten zeggen, maar ook niet willen toegeven dat ze geen argumenten meer hebben. Antisemitisme en complot theorieën doen al jaren ronde in de FvD. Zie bv. hoe Baudet te koop loopt met de ideeën van die malloot David Icke die beweert dat we worden beheerst door een geheime (Joodse) wereldregering die is aangesteld door reptielen van Mars. Echt waar! En toen die gek een lezing hield in de RAI werd die lezing gepropageerd door Baudet cs.
He, daar was ik ook bij. Flinke zit, maar zeker de moeite waard geweest.
Thierry is duidelijk van het padje, waarvoor redenen/middelen aan ten grondslag liggen. De redenen zijn op te lossen, voor de middelen geldt afkicken. Indien bekend met klassieke drama's is de afloop voorspelbaar. Next!
Antisemitisme is verspilling van tijd en energie. Grappen maken over joden moet natuurlijk wel kunnen. Van Oef heeft een aantal joodse kennissen en dat zijn allemaal prima gastvrije mensen. Ja ze zijn vermogend, maar ook vaak erg paranoia. En ook: de ene jood is de ander niet. De meeste 'normale' joden moeten bijvoorbeeld niets hebben van die gasten in die zwarte of witte gewaden. Van Oef steunt de jood in de strijd tegen de moren, saracenen en muzemannen. Wat wel vreemd blijft is dat de jood overal waar hij komt ter wereld wordt uitgekotst. Hoe kan dit? Is er zelfreflectie of hebben de chosen ones hier wel een imagoprobleempje?
Ik heb daar vanuit historisch perspectief geen antwoord op, want ik kan natuurlijk niet voor iedereen spreken en weet ook gewoon veel dingen niet. Ik denk wel dat een aantal joodse mensen de recente opleving van antisemitisme deels zelf aanwakkeren door dingen te schrijven, te filmen, te zeggen en te doen waar ik zelf óók een beetje verdrietig van wordt, maar uiteraard worden deze extreme voorbeelden te vaak en te veel uitvergroot om vervolgens als het ultieme bewijs van één of ander joods complot opgevoerd te worden door allerlei verwarden, nazi's, kast-nazi's en crypto-fascisten. Ook de recente influx van islamitische denkers draagt bij aan het groeiende antisemitisme. Ik neem kennis van allerlei zaken, trek niet teveel conclusies maar maak me wel zorgen om de toekomst.
Dat komt omdat er overal in de wereld meer aanhangers van die andere religie komen. In hun grote boek staat dat je joden moet haten.
Antisemiet Baudet??
Als er iemand géén antisemiet, en pro-Joods is, is het Baudet wel.
(dus media, incl Geenstijl, houd op met jullie misselijkmakende verdachtmakingen).
Antisemitisch?! FvD is radicaal pro-Israël en uitermate pro-Joods. Een witboek.
FvD-standpunten aangaande Israël en joden:
1. FvD steunt geen tweestatenoplossing
2. FvD steunt Israël als 'de enige democratie in het Midden-Oosten'
3. FvD erkent de Palestijnse Staat niet
4. FvD erkent Jeruzalem als hoofdstad van Israël
5. FvD wil de Nederlandse ambassade van Tel Aviv naar Jeruzalem verhuizen
6. FvD eist dat Nederland joodse instellingen "adequaat beschermt" tegen radicalisme en terreur
7. FvD is tegen de "anti-Israëlobsessie bij de VN"
8. FvD steunt Israël in haar strijd tegen islamitisch terrorisme
9. FvD weigert Israëlisch geweld tegen Gazaanse burgerdoelen te veroordelen
10. FvD is voor het handhaven van de Israëlische blokkade tegen Gaza
11. FvD maakt zich ernstig zorgen om Palestijnse haat in schoolboeken waarin Israël wordt gedemoniseerd, het bestaan van het land wordt ontkend en opgeroepen wordt tot geweld tegen Israël en joden in het algemeen.
Bron: www.reddit.com/r/Forum_Democratie/com...
Baudet heeft datgene wat die Nicki Pouw-Verweij gezegd heeft op geen enkel moment ontkend (heb goedemorgen NL niet gezien maar op twitter niet) dus zal het wel waar zijn.
Joost Eerdmans die redelijk integer overkomt bevestigt dat het die avond zo is gegaan.
Het masker van Baudet is afgevallen.
Neonazi's willen graag dat alle joden naar Israël vertrekken. En natuurlijk met de grote kannibalistische cabal van bloeddrinkende joden afrekenen die de wereld communistisch willen maken hun vrijheid roven, raciale integriteit vernietigen, etc.
U volgt het wel. Ja sommige mensen geloven dat. O.a. Baudet en zijn kameraden.
Ze moeten kapot dat is de strategie
@Theodorus.Goldbach | 26-11-20 | 11:37:
Joden vluchten inderdaad vaak naar Israël, wat zou jij doen als je moet vrezen voor je leven ?
Verder is antisemitisme door islamisten nog steeds de grootste reden dat Joden West-Europa verlaten om naar Israël te gaan.
@Roze_bril_drager | 26-11-20 | 11:39:
Ik vind het vreemd dat jij het nodig vindt om de geloofswereld van neonazi's te bagatelliseren en vooral nodig vindt om offtopic te gaan mekkeren over antisemitisme onder sommige groepen moslims. Wat wil je daar mee zeggen of bereiken?
Komt bij dat antisemitisme bij moslims voort komt uit de stichting van de staat Israël en niet (zoals vaak wordt gelogen door extreemrechts) uit de Koran. Wel worden enkele veldslagen tegen joodse stammen bejubeld in de Hadith om te tonen wat voor 'oppermens' Mohammed was. Echter is de regel dat alle mensen van het boek (christenen en joden) broedervolk zijn (behalve als ze zich tegen de moslims keren) zie de joodse gouden tijden op Iberische schiereiland tijdens de islamitische overheersing, terwijl de joden in de rest van Europa werden verjaagd, verkracht en vermoord voor referentie.
En ik verklap het hier al. Neonazi's willen joden uitroeien. Echt uitroeien. Toch nog wat erger vind je niet?
Schokkende uitspraken van Baudet .
Het begon nog wel met met frisse ideeën als een kennis kabinet met expertise op de juiste plek, het logge en falende EU monster aanpakken of afstoten, de opkomende orthodoxe islam beteugelen en de ongebreidelde migratie aanpakken, zijn soms vreemde strapatsen, boreale bullshit en zogenaamde oriëntatie naar andersdenkenden waren blijkbaar toch een dog whistle om onfrisse figuren naar de partij te lokken waarna het masker afviel . Opbokken met deze engnek, ik hoop wel dat de partij blijft !
Juist. Toen het heel lang gelden nog over kenniskabinetten, anti bureaucratie, realisme over kernenergie etc ging, was het verfrissend. Nu is het een genante verzameling corpsballen geworden, die het idee hebben dat hun gebral in de sociteit ook in het dagelijks leven relevantie heeft. Dat heeft het niet.
Hij praat over the great reset van Klaus Shwab nog wat, van het world economic forum. Ga maar kijken: het wordt openlijk gecommuniceerd: no debt, you own nothing, you will be happy and you have no privacy.
Dat zit wat magische dualisme in: Als je voor "the great reset" gaat preken dan krijg je applaus, steun van de media, en wordt je aangemoedigd. Ben je er kritisch over, dan veranderd het dynamisch en tijdelijk over in een complot theorie. Abracadabra.
Eerdmans heeft bevestigd dat het die avond zo gegaan is (zie Twitter).
Nu zullen de Baudet-aanhangers wel beweren dat het Eerdmans om de macht te doen is, maar zo schat ik 'm niet in.
Mijn conclusie: jammer Thierry, ik had je hoog zitten, maar antisemitisme is echt té fout.
Zo maf is Kees dus blijkbaar niet!
Onbegrijpelijk dat die man nog zoveel aandacht krijgt op de TV.
Hij zou toch door zijn "eigen clubje" in bescherming moeten worden genomen, i.p.v. zich zo zelf ten gronde te richten . laten ze nou eens gewoon googelen op "narcisme" ..... en "zelfbescherming".
Nou die aandacht zou zomaar kunnen omdat hij zelf aangeeft beschikbaar te zijn voor een interview.
Als je de Baudet kraan uiteindelijk dus vol opendraait komt er alleen bruin uit .
Vieze neppert !
tamelijk onfris het hele zaakje, ik laat het lopen en ze zoeken het maar uit. Als rechtse geest zit je veilig bij Geert, die houdt het netjes.
'Daarbij zei Baudet volgens haar onder meer dat hij bereid was om ’drie miljoen coronadoden te accepteren als daarmee onze vrijheid gered werd’. Behalve hysterisch is dat nog dom ook. Over een paar maanden zijn we allemaal - op wat wappies na - gevaccineerd en zijn we van die maatregelen af. Zonder drie miljoen doden. Wat een schertsfiguur is die man geworden.
Laat jij je lekker enten.
@CalamityJane | 26-11-20 | 10:00: Ah, daar hebben we de eerste wappie.
Enten vent. Kom hup !!
@Hommel | 26-11-20 | 10:09:
En ik ben nummer twéé!
@Hommel | 26-11-20 | 10:09: goed argument
Maar niet voordat kinderen op school 'een paar keer per week een wattenstaafje in een lichaamsdeel krijgen'. Aldus Arie Slob. Gelukkig is iedereen die het grotere plaatje van wat er gebeurt ziet weggezet kan worden als complotdenker (wat natuurlijk suggereert dat diegenen nog wél denken) want het is nog nooit eerder vertoont dat hoge piefen bij elkaar hebben gezeten om te overleggen hoe ze een land kapot kunnen maken. Echt nóóit. Medische experimenten zijn ook helemaal nieuw. Het verdwenen polio virus is ook niet vervangen door een vaccinatiepolio variant én er is ook nooit geprobeerd de bevolkingsgroei in te dammen door massaal meisjes te onderwerpen aan 'family planning' idealen dmv tetanus vaccinaties die onvruchtbaar maakte en abortussen veroorzaakten. www.researchgate.net/publication/3206...
Maarten van Rossem vertelde onlangs dat alle nieuwe politieke partijen uit elkaar vallen door interne ruzies.
En nu ook de FvD holderdebolder zich in Maarten's voorspelling.
Een ziener, die man!
Een onthutsende berichtgeving over Baudet. Maar eigenlijk is er niets nieuws onder de zon. Baudet, is door zijn tegengesteldheid in hemzelf (als flapuit en een gladde aal) niet in staat om dat wat hij werkelijk denkt blijvend te verbergen. In ieder geval niet voor mensen die ook weleens een (geschiedenis) boek hebben gelezen.
Baudet gelooft blijkbaar in complot theorieën waarin o.a. Soros en Bill Gates als intense slechteriken samen met hun zogenoemde linkse elite bezig zijn onze vrijheid kapot te maken. Heeft een deel van de FvD top nu als eerste een tipje van Baudet's sluier opgelicht? Ik denk dat Baudet dat zelf al in maart 2019 heeft gedaan met zijn "Uil van Minerva en de boreale wereld" toespraak.
Baudet kwam zijn ongefundeerde uitspraak dat onze bestuurders geen boeken lezen. De m.i. beste meest gedurfde reactie kwam van Martijn Vroom, de CDA burgemeester van Krimpen aan de IJssel. Op zijn eigen Facebook pagina schreef hij: "Iemand zei tegen mij dat de elite geen boeken leest. Ofzo. Dus heb ik wat boeken die ik voor m'n studie doornam maar weer op de leesstapel gelegd. Kijken of ik er nog weer wat van op kan steken". Daar plaatste de burgemeester een foto bij waar een aantal kaften op zien is van boeken die hij o.a. heeft gelezen. Een van die boeken was 'De taal van het Derde Rijk’ geschreven door de Duits-Joodse Victor Klemperer. Vooral ook de kaft van het boek "De Vijand weerstaan" van M.G. Haringman waarin hij zijn memoires schreef over zijn tijd als Rotterdamse verzetsstrijder waarop opvallend groot de hakenkruisvlag van Nazi Duitsland staat ontstond veel ophef. Waarom de burgemeester juist ook die boeken heeft laten zien is niet helemaal duidelijk maar ik heb daarover wel een vermoeden.
Elitair en bestuurlijk Nederland sloot zich niet bij de reactie van burgemeester Vroom aan of toonde daar ten minste enig begrip voor ondanks dat het Baudet zelf was die voluit zijn aanval opende. Velen vinden dat de burgemeester boven de partijen moet staan, daarmee liet de overgrote meerderheid van Nederland, met o.a. VVD fossiel Wiegel voorop, de burgemeester in de kou staan.
www.youtube.com/watch?v=4G9t7UitnvY
Churchill zei ooi: "als we iets van de geschiedenis hebben geleerd, is het dat we er niets van hebben geleerd..." Als Baudet afgelopen vrijdag werkelijk heeft gezegd dat: "hij bereid was om ’drie miljoen coronadoden te accepteren als daarmee onze vrijheid gered werd" vind ik het volkomen terecht dat hij uit het FvD wordt gezet. Geen enkele democratische partij kan het zich veroorloven zich aan Baudet gevaarlijke complot theorie gebral over te geven.
Churchill citeerde daar Georg Wilhelm Friedrich Hegel.
@ParadiseLost | 26-11-20 | 10:16: Dat is een goeie. ‘Die Eule der Minerva beginnt erst mit der einbrechenden Dämmerung ihren Flug’ - Baudet citeerde Georg Wilhelm Friedrich Hegel.
Leuk. Toevallig had Martin Bosma het gister over dat de linkse kunstsubsidie een uitvinding is om kunst onderdanig te maken aan de staat door NSBer Tobie Goedewaagen.
Als dit werkelijk zo is dan heeft Baudet zich wel erg onhandig aan de verdediging gewaagd. Ik geloof vooralsnog niet dat hij antisemiet is. Dit lijkt op dom starre verdediging, te groot vertrouwen in mensen om hem heen. Te graag, met reuzenpassen roodlinks te willen bedienen van tegengas.
Dat Baudet gezegd zou hebben dat deze jongens een hoog iq zouden hebben zou aangeven dat hij beperkt slim is.
Niemand die hem bij zijn kladden tegen de muur drukte en hem tot kalmte
dwong?
Heb al eerder gezegd dat Mr. Hiddema hem strak aan de leiband zou hebben moeten houden en überindringende gesprekken met hem hebben moeten voeren. Gedaan ?? Niet geluisterd??
Het is erg jammer. Ik zag in hem een staatsman in spé.
Dat zeg ik PVV stemmer.
Volgens mij herken je gewoon niet wat dit is.. dit heet narcisme.
Zeg Morales, wees eens chic. Ik vind jou erger dan meerdere Baudets opgeteld.
Waar zul jij toe in staat zijn als je de vrije hand zou krijgen onder dictatoriaal links.
Dat graag ik me bij jou soort af.
@CalamityJane | 26-11-20 | 09:20: Als je op een partij overleg gewoon openlijk zegt dat je drie miljoen doden accepteert (om welke reden dan ook, de reden is niet eens belangrijk) EN daarmee denkt weg te komen vanuit de gedachte dat HIJ de partij denkt te zijn.. (dat blijkt al tijden). EN het ook meent.. dan is dat niet chique en wel narcisme. Is niet leuk om te horen.. maar is wel zo. Kan ik niets aan doen. Moet hij doen.
Morales Lees eens nauwkeurig wat ik schreef. Ik kies voor beschaving maar ga de bittere werkelijkheid niet uit de weg.
Ik wil niet bij de meute dolle honden horen die meeschoppen tegen het dode paard.
En over narcisme Morales. Ik weet daar wat vanaf. Narcisme kun je niet in één grove noemer plaatsen. Het ligt erg genuanceerd. Niet alle narcisme is vernietigend voor de omlevenden. Het is wel altijd schadelijk in meer of mindere mate voor de persoon zelf.
Ik heb me er jammer genoeg in MOETEN verdiepen. Doe het ook eens.
Laat ik het nu nog eens herhalen. Narcisme bestaat uit gradaties. Niet iedere narcist is een plaag voor zijn omgeving. Wel een vraagteken voor zichzelf.
@Epistulae_Morales | 26-11-20 | 09:32: 3 miljoen doden (wat nooit gaat gebeuren want covid is niet het killervirus wat men ons wil doen geloven) of 8 miljard mensen in armoede, beroofd van hun vrijheid, goederen, lichamelijke integriteit etc. Hmm
Baudet - nu al de teleurstelling van de 21ste eeuw
Het is een puinhoop bij FvD.
Daar zijn meerdere groepen binnen die partij verantwoordelijk voor.
Laat de keuze wie door mag bij FvD maar aan de leden over.
De partij van Wilders, had in het begin ook behoorlijk last van figuren die door de media gretig verdacht werden gemaakt.
Al was het 'vergrijp' vaak nog zo pietluttig.
Nu is het daar rustig.
Slim van hem om er geen ledenpartij van te maken, waardoor hij de touwtjes strakker in handen kan houden.
Edoch, FvD is een kruiwagen vol met kikkers geworden, en zie hier het gevolg.
In een voor een 'rechtse' partij vijandig klimaat met voornamelijk 'linkse' opponenten en media, moet je de kans juist verkleinen dat je voor hen gefundenes fressen wordt.
@Kijkeensaan | 26-11-20 | 09:11: Geloof je echt dat audet dit niet aan hem zelf heeft te danken? werkelijk? .. wow...
"Baudet: "Bijna iedereen die ik ken is antisemiet”"
Dan heeft hij kennelijk alleen nazi's of marokkanen in zijn kennissenkring. Doorhalen wat niet van toepassing is.
Goeie Jafco, wat is het toch een idioot gebleken die Baudet
Dat hij dat zegt en dat dan nieuws zou zijn is nog wat me het meeste opvalt....
Baudet is al jaren gewoon fanboy van Le Pen.. die ouwe dus.. en komt daar ook gewoon voor uit.
Of stiekem linksvolk. Je vergeet de belangrijkste. Plus dat je Marokkanen bij linksvolk kunt rekenen.
@CalamityJane | 26-11-20 | 09:16: Klopt als een zwerende vinger, net als Labour/Corbyn.
Het ergst zijn niet "uitspraken" maar het gebrek een grip van Baudet op "zijn" bestuur, het ontbreken van de wil of de kunde om te manoeuvreren in de eigen club, om een machtsbasis te hebben. Het op één na ergst is een bestuur dat nu pas iets durft te zeggen en blijkbaar met samengeknepen billen al een jaar of langer rond liep. Ook geen bewijs van karakter.
Het mag ook geen verrassing zijn, tegen de heersende politieke orde zijn waar alles voorzichtig met voelers en netwerkjes gebalanceerd wordt, en tegelijk een eigen politieke infrastructuur in de partij bouwen maar volgens welke principes? Langs elkaar heen praten en werken lijkt nu het FvD partijprincipe. Een herhaling van eerdere zetten, met de regio's, met Otten en nog een paar gevallen. Alles opportunistisch? En ja een Baudet-show. Daarom is hij dus ook de partij.
Hij is dus niet de partij. Dat zijn de honderdduizenden mensen waarvan 99% niets van kast-nazi's moet hebben. Ik heb mijn lidmaatschap anderhalf jaar geleden al opgezegd en heb daar geen spijt van. Ik heb nog steeds sympathie voor het partijprogramma, want behalve het feit dat daar weinig tot niets mis mee is, is dit partijprogramma ook echt niet alleen maar door Baudet bedacht, want er zijn heel veel mensen die daar actief aan hebben bijgedragen. En deze quotes zijn wel degelijk het ergst, want het bewijst gewoon dat Baudet een kast-nazi is die allerlei wazige theorieén aanhangt die voor 99% niet kloppen. Hij is dus best een gevaarlijke gek. Jammer maar helaas. Ik zou zeggen, gelukkig maar dat het niet zijn bestuur is, want dat zou betekenen dat de hele partij beter opgedoekt kan worden. Er is gewoon geen plaats voor kast-nazi's in een democratie. Baudet moest maar gewoon lijsttrekker worden van de NVU inplaats van zich voor te doen als conservatief-liberaal, want dan is hij tenminste eerlijk. Ik doe me namelijk ook niet voor als conservatief-liberaal, alle scheve blikken ten spijt, en tóch vind ik het goed partijprogramma. Maar dat betekent niet dat ik een kast-nazi als Baudet nodig heb. Baudet-show? Voor een aantal mensen zal dat vast zo zijn, maar voor de volwassenen onder ons is Baudet niet noodzakelijk. Ik denk dat Forum het zonder hem en zijn kast-nazi's beter zal doen.
Als dit allemaal waar is dan heeft hij echt te veel aan de coke gezeten..... zo jammer
Ik denk niet dat het door de coke komt.. Dit is een geestelijke aandoening en heet narcisme. Dat is vrij ernstig als je dat niet kunt combineren met een beetje gezond verstand (IQ).. dat kleine andere stemmetje in je hoofd dat moet zeggen.. ok, nu even mijn mond houden.
Morales. Als je eerst zelfs eens probeert
het redelijke in jezelf een kans te geven.
Jouw iq of wat ervoor door mag gaan wordt vertroebeld door haar voor andersdenkenden. Jij moet wat van Baudet zeggen. Ga zelf eens door de psychiatrische molen en kijk eens wat er bij jou uitkomt.
haat !!! voor andersdenkenden.
@CalamityJane | 26-11-20 | 09:26: Ik haat alleen Nazi's.. omdat die een wereld voorstaan waarin dat de norm is. Dus ik behandel ze zoals ze behandeld willen worden.
@CalamityJane | 26-11-20 | 09:26:
Dat uitgerekend u over IQ en psychiatrie begint is wel het toppunt. Pak nou gewoon die cello eens, dat zal u goed doen.
@CalamityJane | 26-11-20 | 09:26: Ik kan héél véél hebben van mensen met andere ideeën en meningen, en ben wel degelijk in staat om dingen te begrijpen die voor veel mensen ver over de schreef gaan, maar kast-nazi's die voor iedereen hun ware intenties verbergen kan ik niet respecteren. Zoals je weet hebben nazi's hun uiterste best gedaan om andersdenkenden, andersgeaarden en andersgelovigen het eeuwige zwijgen op te leggen, dus kom hier nu niet doen alsof een kast-nazi het slachtoffer is van mensen met een andere mening. Haat? Nee. Ik heb alleen maar medelijden met zo'n misvormde psyche, en daarom geloof ik ook niet in censuur, want ik wil er juist over kunnen praten, in de ijdele hoop ooit nog eens door die betonplaat die sommige mensen voor hun hoofd hebben heen te kunnen breken. Maar op de vraag of ik een kast-nazi als premier van Nederland wil hebben is en blijft mijn democratische antwoord: Nee.
VBO man. Je begrijpt mij dus totaal verkeerd. Ik heb gloeiend de pest aan:
Nazi's en hun verheerlijkers.
Communisten en hun verheerlijkers.
Marxisten en hun verheerlijkers.
Links en hun verheerlijkers.
4 keer !!! VBO! Beter lezen!
Je valt me tegen. Jammer.
Lees mijn reactie op 9.12.
Enne Kopschoppen is mijn ding niet.
Zo zou ik nog enig medelijden gehad hebben met het sneue tuig dat
moffenvriendinnen het hoofd kaalschorrn in 1945. Dat volk kroop zelf voor de Duitsers daarvoor.
Morales. Ik haat alles wat bruin is maar ook alles wat rood is. Is het zo moeilijk mij te begrijpen. In het dagelijks leven stel ik mij fatsoenlijk naar iedereen op en dien van repliek bij noodzaak.
En Baudet had hem dus ook kunnen lusten als hij bij mij deze nare quatsch uitgekotst had.
Totaal van het padje die man.
Nicky Pouw-Verweij verwijt Baudet te geloven in complottheorieën in de trant dat corona door Soros komt en 'ze' wereldheerschappij beogen, maar zelf zat ze laatst ook nog in het FVD Journaal het coronavirus te bagatelliseren en zei ze dat de zorgmedewerkers het allegaar niet druk hadden. Daar komen nu appgesprekken - in de appgroepen waar ophef over is - met 'homofobie' bij, scholen zouden volgens haar homoseksuelen mogen discrimineren.
Ze verliest zelf ook geloofwaardigheid zal ik maar zeggen, want blijkbaar praat ze als zorgmedewerker haar politieke baas na terwijl ze (nu) vindt dat het niet klopt.
Beetje vreemd dan dat Baudet de hele lijst niet gevuld heeft met antisemieten en complotdenkers. Erkenbrand zal toch wel minstens 10 leden hebben?
Hoe gaat het met de bitch fight, Thierry? Je wilde sterke mensen op de lijst. Nicki kan inderdaad knokken.
Wat is erger en verdient meer nieuwstijd, het gesteggel in een dergelijke partij als FvD die toch nooit een rol van betekenis zal spelen zolang ze geen 76 zetels haalt want Kartel 3.0, of het infiltreren van de Moslimbroederschap in de grootste antisemitische partij sinds mensenheugenis en Palli-knuffelaars bij uitstek, te weten Groen Fascist...?
GroenLinks.... als je groen met rood mengt krijg je bruin.
Laten we wel even bij de les blijven. Corona is een complot om Trump weg te werken, niet Baudet. Die moet een eigen boeman verzinnen. Ik nomineer tante Gerda van Sesamstraat. Die was ook al in de jare 80 tegen Zwarte Piet.
Ik twijfel nog.. want die gast in dat Pino pak....
Toch wel behoorlijk genant hoe mensen met modder naar elkaar gooien en allerlei flauwekul beginnen te roepen om elkaar te beschadigen. Mensen zijn een intelligente apensoort, maar het typische apengedrag komt toch nog wel vaak naar boven.
Voor de rest neem ik dit gegooi met modder en poep wat chimpansees ook vaak doen voorlopig maar voor lief. Het is allemaal een beetje er te dik bovenop om serieus te nemen voor dit moment.
Áls dit waar is, dan ben ik Team Bestuur! (Al is de helft al waar! Wat een debiele uitspraken...)
Ik mag hopen dat het FvD blijft bestaan, maar dan met verstandige, beheerste mensen aan het roer. Dan wordt het hopelijk de grote partij die Nederland verdient!
Het heeft er alle schijn van dat hij zich heeft laten inpakken door figuren uit de jongerenafdeling. „Thierry zei toen ’ze zijn niet dom, ze hebben juist een heel hoog IQ, daarom zeggen ze deze dingen ook’..... Dat geeft aan hoe labiel hij is op dit moment. Ik vrees dat slechs medicatie onder begeleiding een oplossing zou kunnen zijn voor dergelijke hallicunaties.
Had Baudet de Hiddemeister maar wat vaker aangewend voor ruggespraak, echter hij is als een stofwolk opgezogen door de stofzuiger die JFvD heet.
Dit is voer voor psychologen. Hoe heeft deze man zich zo in kunnen graven in een eigen gelijk? Hoe is het mogelijk dat hij zo lostgezogen is van de realiteit? Waar is dit misgegaan? Met dit onzinnig gebral kan hij een politieke carriere wel op zijn buik schrijven.
Wat valt dit alles me bitter, bitter tegen.
De verwachting was hoog een paar jaar geleden, maar vanaf het moment dat hij zijn bizarre overwinningstoespraak hield begon de fundering te scheuren.
Nu is zijn bouwwerk compleet ingestort.
Onherstelbaar.
Als dit waarheid blijkt, koop ik een tijdmachine
en stem ik op iemand anders. Hij heeft helaas wel vaker laten doorschemeren dat hij niet vies is van een wappie verhaal.
Extreem rechts is toch altijd wappie net als extreem links?
Volgens de Corona wappies die ik heb gesproken was het niet Soros, maar Bill Gates die de opdracht heeft gekregen om de wereld bevolking achteruit te brengen. Rare jongens, die wappies.
3 miljoen is wel veel Thierry, ouwe wapneus!
Krijgt links toch gelijk, met nazi / fascist etc opmerkingen.
Ik zou het met hiddemeister bespreken en verwardheid pleiten. Daar is D66 gevoelig voor.
Nou ja wappies, het zijn Bill Gates zijn eigen woorden hè. youtu.be/4vzFeiKH1jQ?t=147
Waar hoor jij de opdracht aan Bill Gates de wereld bevolking terug te brengen (middels Corona)? . Hier zegt hij dat er veel te veel mensen op de wereld zijn, en zodoende meer vervuilen. Klopt dat niet? Of juist wel.? Maar de rest is ingevuld door wappies. Dit is echt precies God of the taps. Wappies bedenken wel een invullen. Daarom zijn het ook wappies.
Taps = gaps. Lol.
Ook bij FvD had ik in den beginne de hoop dat er een partij zou bestaan die de o zo grote groep menden zoals ik zou verwoorden in de politiek. Hoe kan het toch zo zijn dat er geen mensen met gezond verstand, hart op de juiste plaats en met genoeg ballen om tegen de stroom in te zwemmen in de politiek zitten. Of ze worden vermoord of ze doen zich voor als en blijken racisten. Je zou bijna denken dat er een regie achter zit.
Wiebes en zijn belastingschandaal en de verkiezingen in Amerika (die nog niet beslist zijn) moesten natuurlijk even uit de wind worden gehouden. Wat doe je dan als Media: Juist, de aandacht afleiden en iedereen trapt er weer in. Het is triest gesteld met het denkvermogen van het Nederlandse volk. De media weet dat!
@Harrie7949 | 26-11-20 | 07:55: Ik zou bij de kern blijven en de verbindingen in je hersenkwab ietsje pietsje minder serieus nemen.
@Naall | 26-11-20 | 08:02: "Ik zou...". Dan doe je dat toch. Laat mij gewoon plempen wat ik wil!
@Harrie7949 | 26-11-20 | 08:25: een luier is dat iets misschien ? ..
Ik wil de inhoud van deze brief niet geloven. Dit heeft meer Otten dan Baudet als energie in het geheel.
Meneer Otten heeft zich de afgelopen dagen sufgerukt. Zo blij was hij met al dit nieuws. De beste dagen van zijn corpulente leven ooit.
Baudet was FvD. Hij was het boegbeeld en niemand anders. Nu zonder Baudet is het een onthoofde slang geworden (of dier naar keuze) met een kronkelend lijf maar stervende.
Of... of het zou zo maar kunnen dat de partij zonder Baudet een van de grootste politieke spelers wordt ooit. Het zou zomaar kunnen als ze hun best blijven doen. Maar Baudet eruit wippen door Naninga was vadermoord.
Dat van die vadermoord, was ook mijn eerste idee, echter met deze informatie, kon vader enkel nog naar het oude mannen huis gebracht worden. Naninga heeft dan een moedige beslissing genomen.
Meh. Ik zou juist zeggen dat zonder die boreale charlatan de FvD misschien volwassen kan worden en een serieus alternatief kan worden voor de VVD.
@Lt-Kol Kilgore | 26-11-20 | 07:46: Ik moet eerlijk bekennen dat ik meer met Nanninga opheb dan met Baudet. jammer dat het nu zo loopt en alle stront op straat wordt gegooid m.n. door die smerige Media!
@Harrie7949 | 26-11-20 | 07:57: en dat jij meer met Nanninga op hebt geloof lijkt me sterk
Nanninga is alles behalve een wappie ..
@Harrie7949 | 26-11-20 | 07:57: Nee... het is veel beter om alles binnenskamers te houden en af te dekken met de mantel der liefde, zodat de échte verantwoordelijken voor dit ronduit imbiciele gedrag er weer gewoon mee weg kunnen komen!
De media is in deze alles behalve smerig, ze worden gevoerd, waarschijnlijk vanuit beide kampen, maar nieuws verzinnen? Dit gaat zo snel, daar valt niet tegenop te verzinnen!
Baudet heeft zichzelf gewipt. Hij heeft blijkbaar goed weten verhullen hoe hij er écht over denkt. De manier waarop dit alles is gegaan is misschien niet erg chique te noemen, maar Nanninga heeft de enige juiste beslissing genomen als deze quotes van Baudet kloppen, want dit heeft natuurlijk niets meer te maken met een paar onschuldige foute grapjes of ironie.
@justinianus | 26-11-20 | 08:01: Top reactie, ga zo door. Heel constructief!
@VBO_B_Niveau | 26-11-20 | 08:25: enig idee hoe Baudet altijd al overkwam bij het meer intelligente deel vd bevolking? Wij hadden weddenschappen lopen op het werk wanneer hij in het openbaar zou doordraaien.. uitbetaling vindt binnenkort plaats...
@Harrie7949 | 26-11-20 | 07:57: Ja dat smerige eigen Twitteraccount he..
Het enige wat nog niet op straat ligt zijn de App gesprekken zelf... maar alleen de reacties.... Dus dat wil nog wat zeggen.
Probeer wat bestuursleden van de nationale klompendragers vereniging bij elkaar te krijgen , of andere traditionele Nederlandse dingen, neem daar de degelijkste mensen van. Maak daar een politieke rechtse partij mee. Geen opportunisten en zeker geen naast hun schoenen lopende “intellectuelen” die de pluimen in hun gat willen steken. Daar ga je een heel eind verder mee komen.
Ook hier weer een prachtig voorbeeld van hoe de MSM iemand eenvoudig kan afmaken. Geert Wilders heeft dat inmiddels wel door en zwijgt behoedzaam in alle talen in aanloop naar de verkiezingen. Veel kiezers zullen overlopen naar de PVV. Eens kijken hoe de MSM/NOS dit weer gaat voorkomen. Geert moet nu dus erg oppassen en zijn woorden wegen in een goudschaaltje!
zie eerder vanochtend dat je 't plausibel acht dat Soros corona de wereld in heeft gebracht ..
denk je nou echt dat iemand jou nog serieus neemt ? ..
@justinianus | 26-11-20 | 07:54: geen idee. Er zijn regimes die zonder pardon gifgas inzetten als wapen. Dat is bewezen dus ik sluit niets meer uit in dit zieke wereldje!
@Harrie7949 | 26-11-20 | 08:00: vlg mij vind je Putin ook een toffe peer
maar wees gerust dit ga ik niet door vertellen ..
Je bent echt ver heen als je nu weer over de MSM begint te wauwelen. Koelkast leeg? MSM. Glad op de weg? MSM. Melk over datum? De MSM
pff... neem jezelf eens apart, of praat eens met een geestelijk deskundoloog!
FvD, Baudet in het bijzonder, maakt zichzelf af. Het enige wat de media doet in dezen is de informatie wereldkundig maken.
En weet je... gek genoeg heb ik meer vertrouwen in @vanRossum dan in Terry. Check het verleden, vanRossum trapt tegen alles wat fout is, links of rechts, maakt niet uit, recht is recht, krom is krom.
Terry daarentegen heb ik de laatste tijd uitspraken horen doen (niet van horen zeggen maar HOREN doen) die op zijn minst ernstig discutabel waren.
De man heeft met hoge prioriteit hulp nodig!
".. want we hadden daarmee toegegeven aan de linkse media.” Doet Thierry daar een Halsemaatje. Iets niet willen omdat je het andere kamp in de kaart speelt. Hij is af.
Arme Thierry. Hè, mooie zweefteef! Als je geknipt wordt moet je stil zitten. Nu komt er allemaal gekkigheid uit en dat mag al dan niet waar zijn, er is toch geen hond die het gelooft. Hou die gekkigheid voor je en ga twee weken op vakantie.... Nee, niet naar Oostenrijk of Duitsland. youtu.be/w_cpYEjM330
Ja zoiets.
De Obersalzberg is nochtans mooi deze tijd van het jaar.
Het is bijna niet te geloven dat Baudet deze zaken geroepen heeft op de partijbijeenkomst. Zijn er andere bronnen (of geluidsopnamen) die dit kunnen bevestigen? Het komt op mij te extreem over (hoewel ik al sinds langere tijd geen Baudet aanhanger meer was).
Het had zó een aflevering van het FvD-journaal kunnen zijn.
Eva Vlaardingerbroek en Joost Eerdmans bevestigen blijkbaar de uitspraken.
Bye bye Baudet. BEXIT
Waar baseer je op dat dit te extreem zou zijn?
Jodenhaat. Het hele idee al dat we daar over praten alsof het een relatief onschuldig verschijnsel is. En dat zit dan in de tweede kamer. En daar stemmen mensen dan op. Onvoorstelbaar. Wat is dit land diep gezonken.
Als het waar is wat mw. Pouw-Verweij schrijft, is dat bijna niet te geloven. Dat ontwikkelde mensen zulke primitieve antisemitische opvattingen hebben vind ik ongelooflijk. Straks gaat Baudet nog citeren uit het "Protocol van de Wijzen van Zion"...
Het is vele malen erger dan ik ooit had kunnen vermoeden Bigi.
Dat verhaal over Soros kan nog wel een kloppen maar dat Baudet antisemitische uitlatingen doet is natuurlijk uit den boze! Wellicht kan hij een partij beginnen met Denk en Kaag!
Ik sta al heel lang achter Baudet, vanwege het Fvd programma: meeste democratische doelen, balans van de macht terug naar de mensen. En anti links, ben ik helemaal met hem eens. En de hogepriesters van de media, die blasfemie gillen als je de woorden klimaatgekte of massaimmigratie durft te zeggen, daar ben ik het ook helemaal met hem eens. Karaktermoord door de media, dat doen ze al tientallen jaren bij rechtse politici, ook met hem eens. Maar je moet geen gekke dingen gaan roepen als je al zo stevig in de politiek zit. Hoe menselijk ook in zo'n crisis, je verstand erbij houden anders dondert alles inderdaad in elkaar. Ik hoop nog steeds op een gezonde rechtse partij en ik zou het erg jammer vinden als Fvd ten onder gaat aan teveel eigen temperament.
@Herfsttijloos | 26-11-20 | 07:33: Ik had nooit gedacht dat ik uitgerekend in dit land nog een keer dit soort anti-semitische taal zou hoeven aanhoren. En dat is dan op een zeker moment de grootste partij van het land geweest. We moeten ons collectief echt kapot schamen.
@Cepalislam500mg | 26-11-20 | 07:43: De media laat dit niet meer los totdat Baudet uit wanhoop aan een touwtje bungelt. We gaan langzaam richting een heel enge samenleving die veel wegheeft van het communisme. Je ziet nu dat er op bij CNN (staatsomroep) en Twitter (indoctrinatiemedium) volop wordt gecensureerd als je ander geluid laat horen. Hopelijk wordt ik voor deze opmerking niet gejorist!
@Harrie7949 | 26-11-20 | 07:43: dat Soros corona de wereld in heeft gebracht bedoel je ?
zielepoot ..
@Bigi Bana Boy | 26-11-20 | 07:49: Je spreekt niet met moslims?
@justinianus | 26-11-20 | 07:50: Zo jammer dat er weer zo'n persoonlijke opmerking gemaakt moet worden. Einde discussie met jou!
Ik praat er niet over alsof het een relatief onschuldig verschijnsel is, en zo te zien wel meer mensen niet. Gelukkig maar. Ik heb gevraagd om bewijs en dat bewijs lijkt er nu te zijn. Baudet en Jansen komen de Tweede Kamer nooit meer in, en als het aan mij ligt worden alle vrienden en vriendinnen van deze twee ook per direct geroyeerd als partijlid. Het bestuur past de tactiek van de verschroeide aarde maar toe. Uitroken en opruimen die bende!
George Soros heeft een groot complot verzonnen met z'n corona, volgens Baudet. Maar blijkbaar is Soros ook vergeten dat corona vanzelf verdwijnt wanneer de wind van zee komt, eveneens volgens Baudet.
Die flapdrol is volledig het spoor bijster. Wat een mafkees.
3 miljoen doden is acceptabel. Als we dan maar vrij zijn. Koekoek.
Maar via zijn enorme subsidies aan destructieve activisten heeft Soros meer invloed op de linkse puinhoop hier, dan Baudet tot nu toe heeft kunnen waarmaken. Soros richt meer maatschappelijke puinhoop aan dan Baudet.
De nieuwe wereldorde is daar niet vies van. Er speelt meer dan wij allemaal weten.
Die hele verkiezingsfraude in Amerika kan daar ook wel eens mee te maken hebben. De MSM verslaat n.l. helemaal niets van het legale juridische proces wat nu in volle gang is, Vreemd toch?
@Herfsttijloos | 26-11-20 | 07:26:
Niet wij allemaal, alleen de levende.
@Harrie7949 | 26-11-20 | 07:46:
Je leest geen krant blijkbaar
Zo jammer dit allemaal. En wat ben ik kwaad op al die klojo's van het FVD. De winst lag voor het oprapen, het momentum was daar en ze hebben het verprutst. Mijn lidmaatschap had ik toevallig vorige week al opgezegd wegens het virus complot denken van de partij. Maar zo te lezen was dat nog het minst erge van wat nu opduikt. Bende amateurs.
Troost u, dit stond te gebeuren. Bodet is gewoon niet in staat een partij te leiden.
Het verval was een jaar geleden al ingezet. En dat bleek uit wel meer dan alleen de peilingen.
Die kiezers lopen allemaal over naar het enige alternatief: PVV
Kan nog wel een heel goed gaan uitpakken!
"Hillary Clinton en de pedofielen" is tekstboek QAnon. www.trouw.nl/cultuur-media/pizzagate-...
www.at5.nl/artikelen/205826/fvd-amste...
Kevin, AT5 heeft nog nooit ook maar enige interesse getoond in jouw mening, en nu op eens wel. Laat je toch niet zo gebruiken jongen.
Dat Baudet een tijdje weg moet staat buiten kijf, maar waarom verder meewerken aan de vernietiging van je eigen partij?
Sjerrie is af.
Je suis Thierry!
Baudet is over en uit. Ontmaskerd. Ik heb veel vertrouwen in het duo Nicki en Joost. Verstandige mensen met het hart op de goede plaats. En ze kunnen dat tot uiting brengen voor de camera. Gecombineerd met een prachtig programma zie ik ze de komende maanden de nodige zetels pakken. De grote conservatieve leegte in het politieke landschap is er.
Missen de intellectuele diepgang die nodig is voor de landelijke politiek.
@Panos88 | 26-11-20 | 07:22: intellectuele diepgang? Please :’) in de politiek? Bij sjerry? Hou op man. Wat moeilijke woorden opdreunen maakt je nog geen intellectueel
Jammer alleen dat hoe langer deze dwaze fittie zich voortsleept, hoe meer de partij beschadigd raakt. Het mag duidelijk zijn dat geen van de betrokkenen zich hier van z’n beste kant laat zien, wie er ook gelijk heeft. Dat laatste doet er inmiddels al niet zoveel meer toe.
@JanAmsterdamEnzo | 26-11-20 | 07:26: In de politieke is overtuigingskracht en zorgen voor draagvlak belangrijker dan Baudiaans en boreaal geleuter. Verder gaat het erom dat je in de slangenkuil overleeft. Dat kunnen beide zo te zien. Overigens hebben Nicki en Joost academische opleidingen genoten.
Tot aan mijn dood zal ik echt nooit begrijpen wat mensen toch tegen "De JoDeN" hebben. Maakt niet uit wie; extreem links, extreem rechts, extreem moslim, extreem wat dan ook: allemaal doen ze liep over joden en samenzweringen en weet ik veel wat. Al sla je me dood; zal nooit die obsessies begrijpen. Het is bovendien ook zo banaal en inorigineel.
Maar die Duitsers waren ook geen lieverdjes
jaloezie?
De meeste mensen hebben gewoon iemand nodig om een hekel aan te hebben en op neer te kijken. Zelfs als je zelf niets kan kan je altijd nog iemand zoeken om de schuld te geven voor je eigen falen; joden, vluchtelingen, limburgers, linksmenschen, rechsmenschen. Daarom zal pesten ook nooit verdwijnen op scholen, het zit ingebakken in de menselijke psyche.
Weet je wat? We schaffen heel de poppenkast af. We laten een loterij eens in de 4 jaar lukraak 150 mensen kiezen uit de totale volwassen bevolking en die vormen het parlement. Geen pluchekleverij, geen partijdiscipline, gewoon VOLKSvertegenwoordiging zoals het hoort. Moet je eens opletten hoe snel het is afgelopen met de idioterie die we nu hebben.
We noemen het arbitracratie.
Goed plan.
Asimov beschreef zoiets al eens in een SF-werkje. En een Griek zei ooit: “De enige die geschikt is om een bestuursfunctie te vervullen, is de man die de functie niet wil”.
Dat is ook hoe de democratie ooit gewerkt heeft.
De term 'ballot' komt van balloteri. Wat bal loterij betekent. gelezen in boek 'Tegen democratie' van David van Reybrouck. Hij pleit voor herinvoering een soort loterij.
zeer interessant en goed onderbouwd
Ik denk dat het ex opperhoofd hier toch wel de bal serieus mis slaat.
We weten allemaal wie de vijand is en dat zijn niet de Joden, wel integendeel.
Ik denk dat de macht hem hoogmoedig heeft gemaakt en hij best een afspraak maakt met een psychiater
Ik wil die piano wel overkopen sjerry
Baudet klinkt alsof hij aan de drugs zit, het zou goed zijn als hij hulp zoekt
Geert is geen anti semiet!
Ik word wel een beetje bang van die steeds infantielere reflex bij steeds meer onderwerpen van de massa, zelfs die op kritischer sites als GS. Je zegt iets over Soros? Whaa! Mag niet, kan niet, antisemitisme!!! Je zegt iets kritisch over de coronamaatregelen? Whaaa, mag niet, kan niet, wappie!!!'. Je zegt iets over... etc. Meer in het algemeen gaan we steeds meer naar: Je hebt zelf iets kritisch bedacht? Whaaa, kan niet, mag niet, complotdenker!!!!
Probeer het stuk anders nog een keer te lezen.
Ja hoor, mag allemaal best, maar dat geldt niet voor schlenielige verschoppelingen zoals jij. Zo hebben wij dat nu eenmaal geregeld.
@DexterGordon | 26-11-20 | 06:47: Ik sprak meer in het algemeen.
Onderbouw het met feiten of argumenten die hoit snijden. Ik ben een en al oor.
@Ridde Rogter | 26-11-20 | 06:52:
Dat komt omdat het sheeple zijn. Vooral Nederlanders. Steek je je hoofd boven het maaiveld om te kijken of er ergens wat er aan de hand is dan staat er altijd wel zo'n aardappelkoppie klaar om hem er af te hakken. Niet links, niet rechts maar allemaal strak in een net rijtje achter elkaar aan richting de afgrond en o wee als je er iets van zegt....
De nuance is zoek
Thierry is aan de coke, dat kan bijna niet anders. En dat heeft invloed op zijn stemmingswisselingen en persoonlijkheid.
Rehab !
Iedereen zit tegenwoordig aan de coke
@JanAmsterdamEnzo | 26-11-20 | 06:31: Maakt het nog niet normal. Je gaat er iig raar van gedragen
Hij heeft stiekem een lijntje met Hugo..
Coke of speed ja, zal wel coke zijn want speed is niet elitair. Als die uitspraken echt gedaan zijn door Baudet, brrrrr, raar gastje.
Bijna iedereen die ik ken zit aan de coke.
@DooieKapotte | 26-11-20 | 06:59: De speed heeft hij vast van Eerdmans gekregen. Die had vast nog wat van Jules Deelder (RIP) liggen.
Ga jij nou ook al beginnen? Wegwezen!
Dat zegt hij niet eens in je eigen linkje. Hij stelt daar dat we er vanuit moeten gaan dat het over 3 jaar is, maar vindt het aannemelijk dat het tussen de 10 en 15 jaar is. Logisch, gezien een alsmaar meer geglobaliseerde wereld. Prepare for the worst, hope for the best - Bill is best een slim man.
@MooseNL | 26-11-20 | 06:27:
:)
Je mag hope dat dit fake is, of zit thierry aan de Pervitin ofzo?
Hoi Freek! Hoi Thier! Stukje Panzerschokolade? Lekker!
Grappig hoe niemand het hier over de uitspraken en gedachtegoed heeft, schijnbaar omdat ‘jullie’ die delen en er niks vreemds aan vinden.
Jij heb 700 reaguursels gelezen? Ga wat nuttigs doen man. FvD is verleden tijd.
Welk gedachtegoed delen wij?
@Panos88 | 26-11-20 | 06:28: hier valt het nog mee. Op Twitter lijkt iedereen klaar te staan om met een bruin hempje door de straten te gaan marcheren.
Hopelijk blijft die luchthappende pratende kakker uit beeld in de politiek.
Zo. Nu eerst een Bavaria.
Eigenlijk zou het nachtcafe het laatste topic van de dag moeten zijn. Kan daar geen gentleman’s agreement over gemaakt worden? Van Rossem, please? En kunnen we weer artikelen over Corona krijgen of zo? Die tsunami aan Baudet zorgt er voor dat ik zintuigelijk topics niet meer tot mij kan nemen. GS spant de kroon maar het is overal. Gewoon verzadigd. Het FvD is gvd maar een partij in de marge. Te weing aandacht voor Maradona bijvoorbeeld.
Kapitein Ahab moet z'n Witte Walvis krijgen.
In de zestiger jaren was je antisemiet als je een hekel aan joden in het algemeen had. Een decennium later al als je kritiek op de bezettingspolitiek van Israel had. Wat later, als je zoals de Franse caberetier Dieudonné dat deed, de slavernij tenminste net zo erg vond als de holocaust. Tegenwoordig al, als je Soros niet kunt uitstaan of zegt dat je in een boek van Grünberg niet verder dan blz. 50 bent gekomen.
Hou je onzin bij je joh.
Precies dit
Precies dit
Vrijheid van mening (uiting)
'Baudet: "Bijna iedereen die ik ken is antisemiet' Miin familie is half uitgemoord. Mijn vrouw is Joods-Russisch. Het is dat ik moest huilen anders....
Die kerel is zichzelf verloren helaas. Hij zit of aan de drugs, of het is de stress. Maar hij is zichzelf niet meer, niet meer de optimist zoals in de tijd van het Oekraine referendum.
Ja, moet je huilen als iemand die je niet kent iets lelijks zegt? Dan is het tijd om te gaan slapen of voor therapie.
Maak niet de fout te veronderstellen dat Baudet zelf antisemiet is. Hij zegt alleen dat het antisemitisme overal is. Hetgeen ook het geval is wanneer je de houding van al die pro-palestijnen ziet (kaag voorop). Om nog maar te zwijgen over alle moslims, waarvan het aantal groeit en groeit.
@B. Randnetel | 26-11-20 | 07:55:
Sorry, maar als je zegt dat zowat iedereen die je kent antisemiet is (als hij dat heeft gezegd) dan vind ik dat geen onderdeel van vrij denken of eens een gewaagde uitspraak doen, maar dan verkeer je gewoon in bijzondere kringen. Vergeet ook niet de context, het lijkt niet of hij het opneemt voor joden.
Ik heb hem zuks nooit horen zeggen, integendeel, maar het kan zijn dat dit zo is natuurlijk.
Lieve Louz. Het is een erg kwalijk gebeuren. Geloof een fractie van zijn uitspraak en dat is al heel erg.
Vergeet door alles heen niet wat links voor joden betekent in het antisemitisme verhaal. De nieuwe aanwinst van Klaver en haar volgelingen bijvoorbeeld. Jodenhaat wordt het meest door links verspreid door de notoire haters en masse binnen te halen.
Game Over
Hup Geert..!
Tja dat is een beetje wat overblijft, op 1 of andere manier is een normaal rechtse partij gewoon niet te vinden. Ze vallen toch altijd waar juist de linkse media ze graag plaatsen. Dit is niet wat ik in een partij zoek, ik mis Pim!
Hihi.. Hoge bomen vangen veel wind Thierry, met je hoge IQ
Ik kan het bijna niet geloven eigenlijk. Baudet als antisemiet die nu zegt dat EU, immigratie etcetera niet meer belangrijk zijn omdat George Soros het coronavaccin heeft gelanceerd. Dit gaat tegen elke opvatting in die hij afgelopen jaren heeft gehad. Mensen moeten dit verifiëren voordat dit zomaar voor waar aangenomen kan worden... Geen #teamthierry hier maar dit klinkt gewoon vreemd... Vorige maand zat hij nog bij café weltschmerz tegenover Cliteur over de EU en immigratie te praten, geen woord over Soros en jodencomplotten.
Ik vind het ook vreemd en vraag me af wat ervan waar is.
Maar ik vind hem ook vreemd. Het moet maar uitgezocht worden.
Laatste peukie.....
Had me een hele andere avond voorgesteld.
Wat-een-gênante-pokkezooi.
Dit land scheurt sneller in stukken dan Amerika.
Wel gelachen, dat wel.
Wel lekker even getennist?
@letopuwzaak | 26-11-20 | 02:28:
Zeker!
Dik verloren, maar een lekker potje.
Zo jammer dat de kantine niet open mag.
Het hele sociale gebeuren valt weg.
Komt wel weer.... zucht.
@Ruimedenker | 26-11-20 | 02:44:
Geduld.. en genieten van wat wel kan!
Nu begint nummer 3 op de lijst dus artikelen te plaatsen in de krant tegen de nummer 1.
Nummer 2 is al opgestapt.
Het Forum gaat van +6 zetels in de peiling naar LPF 2.0 status in 48 uur.
Wat een geniuses, die Nicky P., Nanninga en Eerdmans.
Hoe hadden ze nou gedacht dat dit ging aflopen?
Ze kunnen op zoek naar een nieuw baantje. Geen hond vertrouwt deze muiters nog. Die komen er bij geen enkele politieke partij meer in.
Nu zitten de FvD dus in een positie dat ze moeten gaan uitleggen dat ze geen democratisch verkozen leider willen... Het bestuur van het Forum voor Democratie verwerpt democratie.
Uitleggen dat je de leden zich niet wilt laten uitspreken over het leiderschap omdat je bang bent dat het antwoord je niet aanstaat.
Geweldig gespeeld, hoor. Geniaal.
Wie zei er hier ook alweer dat:
- Nanninga hier een goede zet maakte?
- Hiddemeister de kar wel zou gaan trekken?
- de enige hoop voor de FvD was om Baudet te wippen (terwijl ze nog op +300% zetel winst staan in de peilingen)?
- er zonder Baudet nu eindelijk een "fatsoenlijke rechtse partij" was waar ze voor konden stemmen?
Fout, fout, fout, fout.
De leden zeggen nu op in zulke aantallen dat de muiters vuile was buiten hangen om hun wangedrag te rechtvaardigen. Wanhopige pogingen om de schade die Nanninga et al. hier hebben aangericht nu in de schoenen van Baudet te schuiven.
Ik kan u aardig volgen en denk min of meer hetzelfde. Nee, Thier, ik heb nog niet opgezegd en wacht in spanning en gelaten mijn stembariefje af.
Slagveld compleet, maar coup mislukt.
Wie zei ook alweer dat je Tjerrie al maanden, zo niet jaren, van het padje is? Ikke! Wat win ik nu?
Waarom zou je als partij democratisch je bestuur moeten kiezen, dat is toch intern? Ik snap dat niet. Misschien dat Hugoshenko het kan uitleggen, vragen, vragen...
@DooieKapotte | 26-11-20 | 07:08:
Democratisch hoeft natuurlijk niet. Is inderdaad intern.
Maar een club die Forum voor Democratie heet, maakt zich natuurlijk wel onsterfelijk belachelijk op deze manier:
Door democratie te verwerpen als process om een leider te verkiezen, omdat het "in strijd is met de statuten".
Geloofwaardig, enzo.
Hahaha
Tjonge, dan te denken dat zovelen reaguurders in Baudet een betere premier zien als Rutte.
Baudet, alsof die man instaat is 17 miljoen Nederlanders te vertegenwoordigen. Een beetje goed op zichzelf passen is voor hem al teveel, laat staan op anderen te letten.
Bij gebrek aan beter staat juf Rutte gewoon weer 4 jaar voor dreigt klas.
Ondanks de nare bijsmaak in m’n mond, zou ik niet weten wie er een betere juf zou kinnen zijn.
We hebben een chronisch gebrek aan capabele leiders in dit land.
Hoewel, ze zijn er wel, maar die kiezen(terecht) niet voor de politiek.
Bereid je maar vast voor op nog eens 4 jaar immigratie en Brusselse regelgeving.
Mijn mening over Baudet moge duidelijk zijn
LPF pakte nog 26 zetels uit verontwaardiging over de moord op Fortuyn kort voor de verkiezingen. Gaan die no-no's van FVD, waaronder tante Bel, nu echt denken dat ze nog een zetel gaan pakken, nadat zij de Leider en zijn Secondant 4 maanden voor de verkiezingen in de lange messen hebben laten storten? Ik was nooit FVD-fan, maar wat zich nu ontvouwd is een herhaling van LPF, LN, Trots op Nederland en noem maar op.
PVV gaat naar 30.
Schrale troost.
Van decimeren is geen sprake, maar een meerderheid zit er gewoon niet in.
Sinds zondag Baudet de show steelt moet ik 's avonds steeds een paar uur porno kijken om er van los te komen. Ik ben nu net weer klaar. Heb alle doekjes opgeruimd en er plakt niks meer. Ik ga slapen.
En morgen gezond weer op. :)
Erotwitties punt nl
Dat is gewoon niet logisch. Als het forum te gevaarlijk is, waarom zouden de leden met een functie in de gemeenteraad of provincie dat dan onderuit proberen te halen?
Ga naar bed Thierry en rust eens goed uit. Slaap wel.
Forum werd te gevaarlijk? Welnee. Forum was het verhaal van de twintig kleine, pun intended, negertjes geworden. Elke maand ging er eentje weg in de peiling. Deze duikvlucht is al ruim een jaar geleden begonnen. En niemand bij Forum durfde er te zeggen dat de keizer poedelnaakt rondliep. Ze verdienen allemaal geen functie meer in de politiek.
En over die vrijheden, er is een partij die een motie heeft ingediend welke eergisteren is aangenomen dat vaccinatie niet onder dwang en drang kan. Toen Baudet zeg maar de wachtwoorden van Twitter zat te wijzigen. Die partij heet PVV. Zoek het eens op. Hebben wel meer mooie standpunten.
Rutte:
“Degenen die denken dat de wereld van voor corona terugkeert, leven in een illusie”.
@de honden blaffen... | 26-11-20 | 01:59:
Maar in een andere context heeft hij inmiddels ook alweer vaak gezegd dat het doel weer versoepelen is en weer terug naar ons oude normaal.
Forum te gevaarlijk, voor wie? Uitsluitend voor zichzelf afgelopen maanden? De hallucinaties van Baudet van afgelopen maanden en daaropvolgende peilingen gemist?
Stap uit je fantasiewereld.
"Islam is een vredelievende godsdienst. Zogenaamde moslimterroristen zijn gewoon CIA infiltranten die de Islam zwart willen maken."
Minder blowen, minder midden in de nacht in de krochten van internet bivakkeren, minder golden power. Meer regelmaat, meer groente, meer douchen. Een psycholoog zou ook kunnen helpen. Zo simpel is het.
Waarom FVD-politici juist NU allemaal besluiten Baudet te dumpen gaat het grote te-verkopen-verhaal worden nu. Wanneer Baudet inderdaad een verslavingsprobleem heeft (wat Wouter de Winther hevig suggereerde een paar dagen terug in de T en het bovenstaande nogal lijkt te bevestigen) dan speelt dit probleem al veel langer. De afhandeling van dat probleem met die FVD-jugend was niet fraai, maar was geen reden om met zijn allen ineens op de rode knop te gaan drukken. Een dag of twee later tweet half Forum-Nederland dat Thierry geroyeerd moet worden. Niet alleen terugtrekken uit het bestuur of zo. Geen sessie op de hei. Compleet geroyeerd. Alsof we het niet hebben over lid #1. En dat, en dat wordt echt vaak als reden aangevoerd, omdat hij geen social media-accounts heeft gedeeld? Hij is nog steeds de algemeen voorzitter. Het is niet fraai, maar een royement eisen van iemand dankzij wie jij die positie bent gekomen zoals EU-parlementsleden doen om Twitter? Ongeloofwaardig.
Nee, dit speelt al veel langer. En Thierry is al veel langer niet meer volledig erbij. Maar dat betekent dat heel veel mensen al heel veel langer hun mond hebben gehouden. En dat is geen leuk te verkopen verhaal als jij de macht wilt krijgen in Nederland. Dus moet er nu een reden worden gemaakt waardoor bovenstaand verhaal niet gewoon de druppel was (want dan ben je een zwak politicus), maar een emmer water.
De conclusie zou echter moeten zijn dat beide teams nu compleet ongeschikt zijn om ons land te besturen.
Baudet kan zijn ware gemoedstoestand en opvattingen goed verborgen houden, omdat hij uit ijdelheid en onzekerheid altijd een rol speelt en op ieder moment berekenend is. Ik denk dus dat het besef dat er iets mis met hem is in de laatste maanden langzaam is doorgesijpeld tot Nanninga en co. Zoals zij schrijft in haar stuk: “Dat programma is sinds ik lid werd in 2017 niet wezenlijk veranderd. De leider van onze partij wel, en daar heb ik niet voor getekend.”
Aan het begin van de coronacrisis was Baudet nog een voorstander van een tijdelijke lockdown en was hij het oneens met de corona-sceptici. Of hij feitelijk gelijk had of niet, dit wijst erop dat hij toen in ieder geval nog niet in de ban was van complottheorieën over het onzinvirus. In de maanden daarna is het met zijn – toch altijd al enigszins labiele – geestestoestand waarschijnlijk sterk bergafwaarts gegaan.
Ik vermoed dat de volgende factoren hierin een rol hebben gespeeld. (1) Een ernstig jarenlang slaapgebrek kan leiden tot paranoia/bijdragen aan het ontstaan van paranoia. (2) Het overlijden van Roger Scruton in januari 2020, een soort vaderfiguur voor Baudet die waarschijnlijk belangrijk was als anker voor zijn identiteit. (3) Baudet is altijd en eeuwig zoekende (naar een thuis, naar eigenliefde, naar bewondering van anderen etc.), wat niet bevorderlijk is voor een stabiele identiteit en een stabiele ‘sense of self’. (4) Baudet is in de laatste weken veel afgevallen, naar eigen zeggen door weinig koolhydraten te eten. Dit kan echter ook (mede) op iets anders wijzen: het vervangen van de kick van snelle suikers door de kick van (nog meer) drank, voorgeschreven drugs (waar je ook flink gek/ziek van kan worden - zie Jordan Peterson en benzodiazepine) en/of illegale drugs.
Baudets moeder is – ironisch genoeg – psycholoog, maar die zal hij als kind waarschijnlijk al om de tuin hebben kunnen leiden. Ik denk dat de persoon die hem nu het beste kan helpen, de Britse arts Theodore Dalrymple is (die eigenlijk Anthony Daniels heet). Die is namelijk slim genoeg om hem (en zijn gekte) te doorzien en uiteindelijk tot hem door te dringen. Ik hoop dat Baudets naasten Dalrymple ASAP bellen en op een vliegtuig naar Nederland zetten, ‘to talk some sense into him’, zodat deze soap zich niet nog weken voortzet in de media.
Baudet moet naar een dure burn-outkliniek/afkickkliniek op een geheime locatie ergens in een mooi oud klooster in Frankrijk of Engeland om “bij te komen” en Jansen moet de partij uitgezet worden. Laten we hopen dat er dan nog gered kan worden wat er te redden valt. De resterende FVD-politici en bestuursleden moeten vervolgens extra bepalingen opnemen in de statuten van de partij over het weren van extremistische leden. Ze kunnen hierbij advies inwinnen van Wilders en Nigel Farage, die hier beiden politieke praktijkervaring mee hebben, weten waar je de lijn moet trekken en wat de beste sancties zijn.
Als Baudet langzaamaan weer opknapt onder goede begeleiding, eerlijk een boekje opendoet over de daadwerkelijke ernstige stress die hij in de afgelopen jaren heeft ervaren (jarenlange werkweken van meer dan honderd uur, voortdurende doodsbedreigingen, 24/7 bewaking etc.), dan denk ik dat de meeste kiezers en FVD-bestuurders en politici hem uiteindelijk wel kunnen vergeven en hij zelfs weer terug kan keren in de partij (als politicus en/of als ‘hoofdideoloog’ van het Renaissance Instituut, een functie die hem waarschijnlijk beter zou liggen en waar hij meer plezier uit zou halen).
"De macht krijgen in Nederland"???? Doe normaal zeg, alsof het FvD ooit het populistisch oppositie voeren zou kunnen ontstijgen... Mooi dat we na maart nooit meer wat gaan horen van deze clusterfuck partij.
@Diotima3 | 26-11-20 | 03:20: mooie analyse, dank hiervoor
Het gaat niet om de stress denk ik. Het gaat er meer om dat Baudet zelf wat stuurloos is. Hij zwalkt gewoon mee met wat er gezegd wordt in de commentsectie van YouTube.
@Diotima3 | 26-11-20 | 03:20: mooie reacties, dank en helemaal eens
Verdeeldheid alom. En dat vlak voor Kerst. Gelukkig is het tegenwoordig een kwestie van tijd voor de verbindende mededeling volgt dat we weer eens ergens schouder aan schouder over staan in ons verdriet (medeleven indien het zich in het nabije buitenland afspeelt) en onze woede, maar toch ook weer vastberadenheid.
Ik weet het niet hoor. Als Baudet dit allemaal zo gezegd heeft dan snap ik niet waarom die Nicki Pouw-Verweij er nu pas mee komt aankakken. Dat zijn toch allemaal compleet van de pot gerukte uitspraken.
Nicki Pouw-Verweij doet even een karaktermoord en gooit nog wat benzine op het vuur. En met wat voor bewijs dan eigenlijk?
Ze wilden allemaal een baantje. Ze hadden Baudet nodig.
Nu gaat het los en kwakken ze de vuile was naar buiten. Wat er van waar is, kun je je afvragen.
Baudet is nog volop aan het retweeten (10 minuten geleden de laatste) maar geen woord over Nicki Pouw-Verweij.
Wat zou het eerste zijn dat jij deed als het leugens zouden zijn wat ze zegt ? Juist ja.
“Nu pas”? Dit zijn uitspraken van afgelopen vrijdag.
Well... that escalated quickly...
Ik ga de ruit met een laatste groet,
Hier een slaapmuziekje, strange world,...
https://www.youtube.com/watch?v=cRfVqpQbXx8&ab_channel=Versus54gr2
Bij dat nummer linkt youtube naar deze:
www.youtube.com/watch?v=Fk0V_GGa2XM
Trustee Miko.
Is wel een slapertje inderdaad.
Ben meer van de wat hardere Iron Maiden.
Slaap lekker kerel.
@Ruimedenker | 26-11-20 | 01:24:
Nog even dan! en eentje dan.
https://www.youtube.com/watch?v=Dz59lf61thM&ab_channel=AlexStorm
@miko | 26-11-20 | 01:30:
Ohlala! That’s it. Stukken beter!
Nanninga gaat als commandant van de Erkenbrandweer nog een hele kluif krijgen aan het blussen van deze Erkenbrand.
Dat terwijl ze alle fysieke eigenschappen van een blusdeken in huis heeft.
Het begint een soort politieke soap te worden.
De kiezer zal wel gauw een beetje Forum-moe worden.
Want wat moeten we ermee.
De wereld draait tenslotte door.
Mocht het precies zo gebeurd zijn waarom stapt die Nicki Pouw-Verweij dan niet direct uit zo'n dubieuze partij? En had ook door die anderen ook al geruime tijd geleden moeten gebeuren. Waarom in zo'n partij blijven/gebleven?
Dat!
Omdat ze wellicht nog het gevoel hebben dat de partij en daarmee de visie van het programma gered kan worden.
Het is niet alsof het gedachtegoed als in dat programma zit nu zo makkelijk ergens anders gebonden man worden. Dat is allemaal eenheidsworst
Omdat de filosofie deugt maar de filosoof is ontspoord?
@mlmn | 26-11-20 | 01:26: waanzin. Als je gelooft dat mensen stemmen op een partijprogramma. Die charismaloze bende op de achtergrond krijgt niks voor elkaar. Alle stemmen zijn zo'n beetje op Thierry en Theo. Zonder hen geen Forum. Zo simpel is het. Of je het nu leuk vind of niet. En die anderen kunnen leuk meefietsen.
Maar vertel hoeveel PvdA politici ken je? Of VVD.... Precies. Vaak 1 of 2 misschien 3. De rest is opvulling. En nu begint die opvulling te muiten bij FvD.
Beheert Hiddema zelf zijn twitter ? Deze is van 40 minuten geleden van Theo Hiddema's account en geretweet door Baudet. Of heeft Baudet dit getypt omdat hij het account van Hiddema beheert en de inlogggevens heeft ?
"Ik wil me er nog wel even mee bemoeien: ik heb dat dwangbevel niet ondertekend. Nicky P. heeft het mij wel gestuurd maar ik heb het ongelezen gelaten. Als mij het gedrag van iemand niet zint benader ik diegene zelf en wil ik me niet in een groepje verschuilen."
Maar Baudet is 40 minuten geleden nog actief op twitter en spreekt met geen woord tegen wat Nicki Pouw-Verweij heeft gezegd in de Telegraaf.
Dat is heel vreemd, als het leugens zouden zijn dan zou Baudet daar meteen vol invliegen. Dat zou iedereen doen als hij valselijk wordt beschuldigd.
Hiddema laat zich niet op sleeptouw nemen.
En zo hoort het ook.
Hiddema heeft toegeven dat hij niet twittert. Zal een fractiemedewerker hebben gedaan.
@Erikjan79 | 26-11-20 | 01:17:
Mijn punt is dat Baudet nog steeds aan het retweeten is en dat zijn laatste retweet van 10 minuten geleden is.
Waarom weerspreekt hij niet datgene wat Nicki Pouw-Verweij heeft gezegd in de Telegraaf ?
Apart, inderdaad. En een schrijven beginnen met 'ik' is niet des Hiddema's.
Even het volgende breaking bericht afwachten morgen misschien.
@o)+ | 26-11-20 | 01:36:
Laat staan 5 keer 'ik' en 2 keer 'mij' in een tweet.
Schimmig, dit.
Hiddema twittert niet en ik geloof helemaal niet dat hij nu tegen een in nacht twitters eruit zou gooien. Dit is gewoon Baudet na drie flessen Merlot en acht snuiven lavendel.
@o)+ | 26-11-20 | 01:36:
Ook de naam Nicki is in dat bericht onjuist gespeld.
@Brabeaulander | 26-11-20 | 01:56:
Haha waren het maar snuiven lavendel, misschien is hij toch wel helemaal paranoïde geraakt van de drugs... zijn ogen hebben regelmatig heel strak en apart gestaan door de tijd heen.
Heb deze tweet even vergeleken met alle andere tweets van Hiddema. Geen enkele overeenkomst gevonden.
Om kort te gaan: als alle andere tweets van Hiddema een infinity pool zou zijn, is deze ene tweet een naakte narcist.
"... dan schoppen ze toch alle domme negers Europa uit."
Komt op mij over als too much in een tijd waarin je heimelijk Dictafoon kan aanklikken tijdens een bespreking. Niet dat het niet gezegd had kunnen worden, maar het klinkt als too much.
Als hij werkelijk dat soort dingen denkt en zegt, is TB een totale lul.
Heeft Baudet niet gezien hoe groot het probleem was?
Welk probleem?
Geen van de politici die vandaag en gisteren en eergisteren verhoord werden over de toeslagen affaire wisten überhaupt niet dat er een probleem was.
Rutte, Wiebes, Asscher, Snel, Hoekstra, van Ark.
Maar daar kunt u rustig op stemmen, die hebben het beste met u voor.
Er bestaat gewoon een PVV hoor.
@JohnLocke | 26-11-20 | 01:12:
Stemmen voor oppositie, dan verandert er dus niks. Slim hoor.
@Erikjan79 | 26-11-20 | 01:18: Wel als het er genoeg zijn!
@Erikjan79 | 26-11-20 | 01:18: En als we kartel stemmen verandert er wél iets?
@Erikjan79 | 26-11-20 | 01:18: 1. Forum werd al door CDA uitgesloten, dus meeregeren zat er toch al niet in, 2. VVD had vijf punten in het verkiezingsprogramma voor 2017 staan over immigratie:
- Wij willen opvang in de regio en geen asielaanvragen meer in Europa.
- Het stapelen van asielaanvragen stoppen
- Geen plek voor migranten uit veilige landen.
- Stoppen met gemeentelijke opvang voor uitgeprocedeerde asielzoekers en illegalen.
- Het strafbaar stellen van illegaal verblijf evenals de hulp hierbij
Er is er GEEN ENKELE uitgekomen. Dus stemmen voor de grootste partij in de coalitie helpt ook geen moer.
3) Daarom PVV.
Baudet is geen échte anti-semiet. Ook geen échte racist. Hij lijkt wel heel stevig aan de sos en aan de drank. Dat verklaart zijn woedeaanvallen via de telefoon, zijn gedrag, zijn herhaaldelijke onverwachte afwezigheid op belangrijke momenten en dit soort provoceren-om-te-provoceren-uitspraken.
Zoals een wonderkind betaamt lijkt Thierry demonen te hebben en zich graag in de luren te laten leggen door lieden die hem het minste weerstand boden (enablers) maar ook kwade bijbedoelingen hadden.
We staan wellicht letterlijk aan de vooravond dat dit alles een hele treurige wending gaat nemen.
Dit is een 'zoek hulp'-moment.
Dat lijkt me evident, maar die anderen hebben dit niet kunnen voorkomen. Die komen hier ook niet goed uit.
Hij huppelt er lachend overheen.
En dat is precies waarom mensen afhaken.
Dat suggereert sympathieën.
Weinig goeds voor de goede smaak en eigendunk. Laat staan arbeidsvreugde.
Maar dat mag Theo Hiddema een keer zelf toelichten over een tijdje.
@heldheino | 26-11-20 | 01:04: Eens. Mocht dit verhaal zich inderdaad zo ontvouwen, dan geldt voor iedereen een too little too late-conclusie. Voor Tante Bel, voor iedereen die op 31 oktober dat podium opging, iedereen. Dan mag er een angstcultuur hebben geregeerd, maar wat voor lul-de-behanger ben je dan als je er niets van zegt. Je bent dan in ieder geval niet geschikt om het volk te vertegenwoordigen. En dit is ook geen rehabilitatie voor die Otten-clowns.
@JohnLocke | 26-11-20 | 01:11: Wat iedereen gaandeweg is vergeten is dat "l'etat c'est moi" nu ook geldt. De dissidenten willen hun goed betaalde baantje en eer redden, maar gaan dat zonder Baudet niet voor elkaar krijgen. Nu gaan ze het uitmelken. Vaak genoeg gezien.
@heldheino | 26-11-20 | 01:31: Op de Europees Parlementsleden zijn er geen goedbetaalde functies te verdelen. PS en EK verdient slecht. TK is een groot vraagteken. De partij zelf heeft nogal wat schulden zo lees ik her en der. Mocht het echt LPF 2.0 gaan worden, dan wordt het nog lastig vullen die functies (op EP na dan). Maar voor iedereen geldt: politieke carrière voorbij, tenzij er de komende jaren een nieuwe rechts-conservatieve partij wordt opgericht met potentie. Maar dat zal niet die partij van Otten zijn of De Mos.
De minderheid van echte Nazi's en antisemieten en complete wappies moeten lekker opzouten naar een nieuw eigen partij (have fun!) en elke andere nieuw normaal rechts 'populistische' partij met rust laten.
Je bedoelt de VVD neem ik aan.
Dan krijg je ook nog €1.000.
Volledig mee eens.
Lol het is allemaal een complot. Tuurlijk. Net als Kornilov. Net als Freek Janssen.
Nicki zat in het enige tv-optreden wat ik van haar gezien heb wel te wurmen in haar stoel toen haar gevraagd of ze dezelfde mening deelde als Baudet over corona. Er zat toen al iets niet helemaal lekker. Lijkt me ook lastig om als dokter die toch het beste voor moet hebben met d'r patiënten pro-natuurlijke selectie en menselijke offers voor de geldgod te zijn.
Ben geen fan van Beau, maar op zich wel oké dat Baudet gewoon zijn zegje mocht doen zonder onder-de-gordelgeneuzel van Beau himself of sluipschuttermomentjes van links-spasten als Chris Aalberts of Sophie Hilbrand. Maar wat moet je ook als de man al trappelend op de vloer ligt Jaws van zich af te vechten?
Hoeveel vvd en msm trollen zitten hier eigenlijk op geenstijl? Baudet is gewoon een goede vent. Hij moet minister president worden. Sjuul heeft gesproken. Nee, ik ben niet ironisch. Sjuul hartje Thierry.
Enorm veel
Baudet blijkt zelf een linkse trol te zijn of heb je dat nog niet door?
Zo is het Sjuul. Hij moet gewoon lering trekken en een nieuwe start maken, geen ouwe advocaat er bij slepen en die Hannibel zet ook geen zoden aan de dijk.
Dat hier mensen met een andere mening reageren vindt Sjuul niet goed.
Sjuul zit liever in een Baudet-bubbel en wenst geen andere meningen aan te treffen.
@MaxiCosi24 | 26-11-20 | 00:56:
Zoveel mollen zitten ook bij het FvD, dat moge duidelijk zijn.
Toch wat vreemdsoortig dat iemand, als leider van de één van de twee partijen, die zich zéér actief uitspreekt tegen massa-immigratie van mensen die vanuit geloofsovertuiging zwaar antisemitisch zijn, nu zelf een antisemiet moest blijken te zijn.
Zeker in het licht dat partijen die de massa-immigratie faciliteren en toejuichen en de relatief veilige haven voor Joden, na WO II, compleet en actief vernietigen compleet buiten schot blijven.
Beau, aardige man voor luchtige gesprekjes. Echter, journalistieke onderwerpen zijn toch een maatje te groot voor hem. Baudet ontkende t/o Beau op de hoogte te zijn over de inhoud van die appjes. Even later in het gesprek zei Baudet dat Nicki Pouw-Verweij ook in die appgroep zat en daar dingen vertelde waar, mocht dit openbaar worden, zij daar nu spijt van zou hebben.
Beau liet dat liggen.
Floortje Dessing was ook niet blij aan tafel te zitten bij Op1 nu het FvD-circus in volle gang is. Noodgedwongen moest zij bekennen dat haar familie niet blij is met de keuze van haar broer die actief is voor FvD in de Eerste Kamer; het geeft spanning.
Nee, Beau liet dat niet liggen, maar Thierry zei dat ook niet zo stellig, zei dat het misschien zou kunnen, hield een slag om de arm en zei dat dát nu juist iets was dat die onderzoekscommissie zou kunnen onderzoeken. Beter luisteren!
@JvanDeventer | 26-11-20 | 00:49: Als het allemaal vorige week was gebeurd zou ik je gelijk geven. Ik denk echter dat het al een hele tijd aan de gang was.
@JvanDeventer | 26-11-20 | 00:49:
Heeft ze daarom nu als eerste frontaal de aanval ingezet met een verzameling uitspraken van Baudet die wel heel vreemd zijn ?
Inderdaad omdat Baudet zegt dat ze mogelijk in de chatgroep zat en de holocaust bagatelliseerde ?
Één van de twee liegt.
Volgens mij lopen ze nu allemaal te liegen om hun eigen hachje te redden.
@JvanDeventer | 26-11-20 | 00:49:
Nee, jij luistert niet goed.
Baudet zei dat Nicki zelf ook in die appgroep zit en daar allerlei dingen zei waar ze zich nu waarschijnlijk voor schaamt.
Het feit dat Baudet eerst ontkent wat er in die appgroep wordt besproken, even later in het gesprek vertelt dat Nicki ook in die appgroep zit, alsook wat zij allemaal appt, geeft aan dat Baudet in tegenstelling wat hij daarvoor zei bij Beau, weldegelijk op de hoogte is van de inhoud van de gesprekken in die appgroep.
@drs.Nee | 26-11-20 | 01:31:
Dat is ook weer in tegenspraak want hij zei nog tegen die cabaretvrouw dat hij die app-gesprekken niet zag wat trouwens ook weer vreemd op zich zou zijn.
Het begint steeds vreemder te worden allemaal, je zou er zelf gek van worden hoe dieper je erin duikt.
Ik kan me bijna niet voorstellen dat hij dit echt gezegd heeft. Indien dit geverifieerd kan worden graag, en moet hij echt opstappen. Maar dit kan ook uit context verdraaide woorden zijn van de klokkenluidster en een gecoördineerde machtsgreep zijn met Nanninga ? Beide scenario's zijn onsmakelijk en jammer. Is er nog een derde mogelijkheid ?
De lijm heeft losgelaten.
Too little too late again.
Opsplitsen, uithuilen en doorgaan.
Mocht het precies zo gebeurd zijn waarom stapt die Nicki Pouw-Verweij dan niet direct uit zo'n dubieuze partij?
"Niemand weet dat ik katholiek ben tot ik het vertel, en niemand weet dat je homo bent tot je het vertelt.”
Nicki Pouw-Verweij
Nothingburger
@heldheino | 26-11-20 | 01:09: Als het uit een appgroep komt van het FvD, waar deze mevrouw geen nader onderzoek naar wilt en het is een beantwoording in stellingname, om religieuze scholen te stutten om de homosuele mens buiten de deur te houden, dan wordt het iets met pot en ketel.
Op zich niet zo'n vreemde gedachtegang als je conservatief bent.
Build Back Better
Genetisch bedoel je?
Kijkend naar zijn stemgedrag in de kamer en uitspraken over Israël, lijkt het me zeer onwaarschijnlijk dat Thierry er antisemitische gevoelens op nahoudt.
Ook toen het Joodse restaurant HaCarmel opnieuw gevandaliseert werd veroordeelde Baudet dat.
Je weet het niet... Gelddonaties van conservatieve joden en christenen kunnen er voor zorgen dat een Baudet of Wilders andere dingen zeggen in de kamer dan dat ze werkelijk denken. Dat weten alleen de mensen zelf.
Bijna iedereen die ik ken is antisemiet, zegt Baudet. Los van zijn zwanendans heeft hij daar technisch gezien wel gelijk in. Immers, de kartelpartijen en hun propaganda-organisaties, die hij inderdaad allemaal wel zal kennen, lopen zich te pletter met het binnenhalen en knuffelen van hele volksstammen die op zijn zachts gezegd een neiging hebben tot antisemitisch gedachtegoed. Aldus in woord de grote gutmensch uithangen doch in daad by proxy de werkelijke facilitators van het neo-antisemitisme.
Eensch
Iemand zegt dat Baudet dat zegt, subtiel verschil.
Helemaal waar.
Vreemd. De meeste mensen die de moderniteit aanhangen (Fortuyn) hebben daar niet veel mee. Een groep als groep schuldig maken en zo. Sommige ondemocratische en anti-liberale religies en organisaties vinden dat wel makkelijk om de mensen op te naaien en in een groep te krijgen.
Zie verder Granfalloon.
@de honden blaffen... | 26-11-20 | 00:38: Iemand zegt dat Baudet zegt dat iemand anders dat zegt. Daar zitten we nu ongeveer n.m.i.
Onderdeel van het grote Deugen is het 'ontmaskeren' van antisemitisme bij anderen. Als het erop aankomt Joden tegen zoiets te beschermen heb je niets aan een Deuger. Zien en gezien worden en de Juiste Dingen zeggen, daar gaat het om, net als vroeger in de kerk.
Het hyena gedrag op GS is stuitend.
Weet je wie ook tijdelijk succes had met labeltjes plakken en een volk als volk schuldig maken?
@kloopindeslootjijook | 26-11-20 | 00:44:
Je moeder aan de lopende band?
@J.Cash | 26-11-20 | 00:55:
Jij.
Bak.
Doei.
@kloopindeslootjijook | 26-11-20 | 01:13: Zeur niet zo, daar vroeg je om.
Geweldig stukje tekst van Rob Hoogland over Annabel en Theo Hiddema:
"En daar, vanuit het tweeduuster, voegde zich plots in al haar voluptueuze pracht en praal Annabel bij de misjpoge. Mr. Theo keek beminnelijk toe terwijl het allemaal voorbijwiegde en zei: „Is die mevrouw van de opera?”
Het is net of je in een hele vreemde verwarrende onsamenhangende droom terecht bent gekomen waarin er een pandemie uitgebroken is, en de oprichter van een in de basis veelbelovende partij zijn eigen partij door zijn eigen schuld ineen laat storten, en Donald trump heeft verloren maar dat niet wil toegeven.
Er komen apen uit mouwen lijkt het.
Dus dan krijg je gekke dingen met bananenschillen en poepgooierij.
Arrogantie, coke en een tribune zijn genoeg om op een bepaald moment paranoia te pletter te vallen.
Yep! Die buurvrouw in d'r lingerie past ook helemaal bij dat beeld. Davide is denk ik al met de noorderzon verdwenen.
Dus een heleboel FvD'ers blijven eerst een hele tijd bij Forum werken/plakken/vrolijke selfies met Tjer maken, en dan gebeurt er iets op een jeugdpartijcongresje ofzo en dan zijn ze plots allemaal tegen Tjer?
Als... ie zo'n verschrikkelijke vent is, waarom vertrek je dan niet gewoon bij die partij i.p.v. van de backstabber uit te hangen?
Wie bekommert zich het meest om de kiezerts?
"Wie bekommert zich het meest om de kiezerts?"
Mensen die er niet voor het land zitten maar voor zichtzelf.
De wereld zit er vol mee.
Erdogan, Bolsonaro. Dat soort types.
Hoeveel leden denk je dat er de laatste maanden (dus niet laatste dagen) wel niet opgezegd hebben?
Was de partij van sherry dan?
NRC, het minst mijn krant van allemaal, maar trekt wel een terechte conclusie: www.nrc.nl/nieuws/2020/11/26/verzet-i...
"..... En zo zijn er nog talloze momenten dat er iets gezegd had moeten worden. De wind waait bij Thierry Baudet consequent uit één richting. De verbazing over het extremisme in zijn entourage doet opportunistisch aan."
Blijkt de MSM dan TOCH altijd het grote gelijk aan haar zijde te hebben gehad over Baudet? Koren op de molen van de MSM uiteraard. Velen van ons zijn blind geweest voor zelfkritiek. Allemaal zo vergelijkbaar met Trump en zijn sekte.
Nee hoor, ik was al weg na de boreale speech. Kon dat gewoon niet rechtpraten. Daar zat Freek met zijn bruine tengels samen met Baudet aan, blijkt nu.
De MSM hebben altijd gelijk.
Lees het het redactioneel commentaar van het NRC nog maar eens na van de de dag dat Fortuyn overhoop werd geschoten.
Het ligt genuanceerder denk ik. Door de smet die rust op anti immigratie en anti EU standpunten is het niet makkelijk om deze standpunten in te nemen. Zo was Churchill voor de oorlog ook niet populair. De mensen die dit wel aandurven zoals Baudet en Trump krijgen veel bijval, omdat deze standpunten door een groot deel can de bevolking gedragen worden. Echter dit maakt ze niet tot grote leiders. Maak echter niet de fout dat daarom deze standpunten ook verkeerd zijn.
@de honden blaffen... | 26-11-20 | 00:36: waar kan dat?
Wordt gezegd dat dat hele eiland een honeytrap was voor het oude volk.
@1977 | 26-11-20 | 00:40: Naar verluidt was een van de gebouwen op zijn eiland ingericht als pizzatent.
Er zijn weer twee bruine ratten uit de bierkelder van het FvD komen kruipen...
@netniet | 26-11-20 | 00:45: macht verkrijgen door mensen chantabel te maken is vrij standaard. Lees machiavelli eens zou ik zeggen.
Denk dat vele landen/geheime diensten zich bedienen van honeytraps. Is wat mij betreft niets antisemitisch aan.
Het partijbestuur stapt naar de rechter, het houdt niet op.
Het partijbestuur doet er verstandiger aan om met zijn allen gewoon te vertrekken. Het Forum is Baudet en die neem je niet over, maar als zij denken verstandig te zijn, doe het dan onder een nieuwe naam.
@heldheino | 26-11-20 | 00:31: Het belangrijkste asset van de partij zijn de alleged 50.000 leden. Die neem je niet zomaar mee. Vandaar de soap.
@heldheino | 26-11-20 | 00:31:
Wat kan je hier nou mee? Deine Ehre heisst Treue?
@Merkie | 26-11-20 | 00:33: Mwa, de rechtse stemmers zijn niet verdwenen. Die raap je zo weer op. Maar ik denk overigens dat ze het niet kunnen. Niemand van hen heeft het charisma of de vaardigheid om de partij van Baudet te recreëren. Dat ze nu blijven is om zolang mogelijk nog te profiteren van andermans werk. Iets wat we al zovaak in het veleden hebben gezien.
@De Eierbal | 26-11-20 | 00:34: niks
Dus Corona is de splijtzwam, Dat vermoedde ik al toen ik Annabel beluisterde in ChipsNootjesBier.
Het is bijna niet meer mogelijk om op een normale manier de maatregelen ter discussie te stellen. Je bent gelijk een completgekkie of een virusontkenner. En nu wordt kritisch zijn op de coronamaatregelen ook nog in verband gebracht met echt kwalijke denkbeelden.
De wappies denken dat ze kritisch zijn maar hebben niet door dat ze wartaal uitslaan.
Dus: er was al enige tijd bezorgdheid in de partij over het gedrag van met name Baudet en Jansen. Dat is meermalen intern aangekaart maar niet serieus genomen. De MSM rook bloed en was van plan vlak voor de verkiezingen een bom te droppen.
Door angstcultuur/baantjes/partij-dingen durfde niemand de vuile was over de boreale schutting te gooien, totdat Nanninga zei: "Fuck deze shit, dan doe ik het wel", met behulp van GS. Om de MSM voor te zijn, de schade nog enigszins te beperken en - en passant - beide heren te ontmaskeren als de anti-sociale kastbruinhemden die ze zijn.
Ben ik warm?
Redelijk.
Misschien wel inderdaad, maar betwijfel of het ze was gelukt om via JFvD een effectieve beweging zoals het straatleger van groenlinks, antifa, op te zetten. Als dat al het doel was. FvD ligt namelijk onder een vergrootglas bij de media. Maar partij-intern denk ik, heeft u op zijn minst een theorie.
Dat dus....
Het komt echt niet op als poepen, dit is al lang intern gaande.
Niks MSM. Baudet went full wappie. Flikker maar op met je complottheorieën.
Heet
@De Eierbal | 26-11-20 | 00:34:
Zegt hij /zij ook niet
Verdorie Bartmans!
Had ik mij verheugd op een avondje kroeg.
Kom je met een bonusTopic.
Is nieuws, dat begrijp ik, maar een luchtig avondje muziek en slap lullen had ik in gedachte.
Verder mis ik maatje chicago river.
FvD man. Wat is zijn mening?
En Stormageddon, als we toch mogen vragen. Is die al losgelaten?
Ach joh, thema-playlistje voor de avond;
-AC/DC - Back with Black
-The Beatles - Hey Jew
-Jimi Hendrix - All Along the Guard Tower
- Rolling Stones - Paint it White
- Aerosmith (without Run DMC) - Walk thát Way
@VP732 | 26-11-20 | 00:34:
Zit ik me ook af te vragen, volgens ,ij wel maar hij is al weer een tijdj hier niet geweest denk iik. miste hem zeker bij de verkiezingen in de states. meestal wel zijn soort topics.
@Vage_eddie | 26-11-20 | 00:36:
Is Baudet nu de herrijzenis of wilde hij het vierde rijk oprichten??
https://www.youtube.com/watch?v=qz4Nw1kPu4Q&ab_channel=MetrallaUnderground
Ik zag chicago vanmiddag nog reaguren over Maradona in een het verkeerde topic als ik het goed heb. Hij is net als u een fijne vent.
@VP732
Storm is een topreaguurder, ik lees hem graag, proost VP732!
@miko | 26-11-20 | 00:40:
2 keer in korte tijd een ban gekregen.
@VP732 | 26-11-20 | 00:34:
Die is net zo wappie als Baudet.
@Gulliver | 26-11-20 | 00:52:
Naast zijn corona-standpunt kon u hem ook niet waarderen als reaguurder?
@Gulliver | 26-11-20 | 00:52: het gebruik van het woord wappie, getuigt van grove, grote geestelijke armoede. Als je je punt wil maken moet je wat meer inhoud geven. Blijven oefenen.
@Patje | 26-11-20 | 00:47: proost ook zo, Patje!
@Gulliver | 26-11-20 | 00:52:
Nope,...istie niet.
@Vage_eddie | 26-11-20 | 00:36:
"-The Beatles - Hey Jew"
Mmmh, plaatst de tekst van "Hey Jude" wel in een andere context.
Beetje strijd mot er wezen jongens.
Dat houdt je scherp.
Als je het altijd overal over eens bent, is het knap saai en weinig leerzaam.
Wie zijn die ‘mijn mensen’ van penningmeester Ephraim?
"Kwoten maar gewoon". Nee, helemaal niet. Eerst _hard maken_ en dan quoten maar. Dit is gewoon laster voortkomend uit blinde haat.
Quoten is gewoon citeren uir een stuk. Een brief in dit geval. Zijn niet per se feiten. U kunt Van Rossem hooguit een enorme kwootzak vinden ;)
@VP732 | 26-11-20 | 00:36: An sich is dat natuurlijk waar, maar er bestaat ook nog zoiets als context, cq uit z'n verband trekken, sturen. En dat is wat m.i. hier gaande is.
@Kinkfactor | 26-11-20 | 00:42: dat is inderdaad het effect ervan helaas...
De organisatie valt uit elkaar.
Mensen spreken zich uit tegen de oprichter.
Neem het als een gegeven en ga daar mee verder.
Onder welke naam doet er niet toe.
Denk aan het land.
Alle mensen in deze partij in beide kampen zijn nu 'besmet', maar hoop inderdaad dat het partijprogramma op een of andere manier doorleeft ja.
@VP732 | 26-11-20 | 00:38:
Precies, want dat lijkt nu in rook op te lossen. En daar waren wel stemmerts voor.
Kanye West is er niks bij
Kanye West is sowieso niks in vergelijking met de meeste dingen waar je hem naast zet.
En daar heb je dan ook weer gelijk in.
Antisemitisme, ik begrijp het niet. Waarom dan?!
Ik ben geen antisemiet, maar doe zaken in Antwerpen met de bakkebaarden. Plezierig is het niet altijd.
@J.Cash | 26-11-20 | 00:21:
Zijn die ondertussen niet verdreven door slijperTs uit India?
Of anders wel door de BorgerRokkobende?
@Ruimedenker | 26-11-20 | 00:24: Slijpen misschien wel. Maar de handel? Nooit.
@J.Cash | 26-11-20 | 00:21:
Okay, bij de orthodoxe variant kan ik me nog iets voorstellen, op dezelfde manier als bij streng gereformeerden. Dat zijn vaak ook geen pretletters om bij in de buurt te zijn. Maar wat kan iemand in vredesnaam hebben tegen de doorsnee joodse Nederlander, gegeven hoe lowkey deze door het leven gaat. Zeker vergeleken met al het gehufter van andere bevolkingsgroepen. Als het dáár nou over ging, dan begreep ik het nog.
@ChristianV | 26-11-20 | 00:29:
Dan klinkt het verdacht veel als succesnijd.
@ChristianV | 26-11-20 | 00:29:
Het kan ook zijn dat ze net harder werken en minder feesten om dit te bereiken.
@ChristianV | 26-11-20 | 00:29:
Ah! Daar hebben we er weer één.
Klap vd malle molen gehad Chris?
@ChristianV | 26-11-20 | 00:29:
Ja, en dus ?
Precies deze gedachtenggang is de ranzige wortel van het antisemitische gedrocht.
@MickeyGouda | 26-11-20 | 00:30: Drugssmokkelaars en orthodoxe Joden zijn de vervelendste mensen in vliegtuigen en hotels. Dat is iets wat ik zeker weet.
@MickeyGouda | 26-11-20 | 00:30:
Die “zware” jongen zul je hier nauwelijks zien.
Heb ze in Brooklyn meegemaakt, zijn inderdaad een gesloten, sektarische gemeenschap.
Verder geen reden om ze te haten.
Net als de SGP mensen in m’n dorp.
Geen reden om iets tegen ze te hebben.
Ja, we staan totaal anders in het leven. Das al.
@miko | 26-11-20 | 00:39:
Je overdrijft en dat weet je.
Orthodoxe kunnen idd vervelend zijn, asociaal zelfs.
Meer ook niet. Je hebt niets van ze te vrezen.
Wellicht wat irritatie.
Maar dat heb je ook van Tattoo Henkie & Ingrid.
@MickeyGouda | 26-11-20 | 00:30:
Bij de Joodse Nederlander kan ik me ook geen enkele antisympathie voorstellen. Laat dat duidelijk zijn. Ik zou nog liever in Amsterdam-zuid wonen dan in een Marokkanenwijk.
@Ruimedenker | 26-11-20 | 00:44:
Hmmm, niks te vrezen nee, maar onwaarschijnlijk veel overlast.
Vooral de Chassidische joden. krijg maar eens een flinke groep in je hotel. voor hun is de rest van de wereld echt de gojim, in de negatiefste manier.
En ook in israel heb je verschillende hele vervelende stromingen die geweld niet schuwen tegen andere volken en mede Joden die volgens hun niet 'Joods' genoeg zijn.
@miko | 26-11-20 | 00:39:
Vlieg eens op zondag van Antwerpen-Londen. Echt niet gezellig met de baardmannen. Maar ja ze hebben een andere cultuur zullen we maar zeggen.
@miko | 26-11-20 | 00:55:
Klopt Miko, die gasten kunnen heel vervelend zijn. Veeleisend.
En idd, Tel Aviv is een wereld van verschil tov Jeruzalem.
Maar al met al niet echt een reden om de Joden de wereld uit te helpen, wat sommige mensen graag zouden willen.
@J.Cash | 26-11-20 | 00:58:
En hopelijk verdien je er een paar knaken aan.
Van charismatisce icoon van rechts naar poffertjesbakker in Madagascar. Want de toekomst van Thierdolf ligt niet in Nederland. Thierdolf is hier uitgescheten en gaat emigreren.
Het woord is aan de kiezer.
@de honden blaffen... | 26-11-20 | 00:18: zoveel wappies en nazi’s lopen er niet rond in Nederland.
@BobDobalina | 26-11-20 | 00:20:
Vind je dat zelf ook niet de meest stompzinnige reactie de je kunt geven?
@BobDobalina | 26-11-20 | 00:20: U is een triest zuigertje....
@de honden blaffen... | 26-11-20 | 00:25: je zit nog in het verwerkingsproces
@BobDobalina | 26-11-20 | 00:20:
Schei uit met die tokkie-taal.
@zwenkwieltje | 26-11-20 | 00:32: hahaha. Ik neem het terug. Er zijn er mogelijk meer dan ik denk. Wat is volgens u tokkietaal?
Nu het slecht gaat mag hij ineens overal aan tafel komen. Ik hoorde hem vanavond zelfs op Radio 1(!), bij Thijs van den Brink(!!!!!!).
Vooral jammer dat Hiddema weg is. Ik hoopte op 1 zetel voor Bij1 (ik noem ze steevast Uit1, komt dichter bij de waarheid) en kon niet wachten dat Sylvana volledig, maar dan ook vollédig, door Hiddema weggevaagd zou worden met zijn kennis, scherpte en vocabulaire.
Wie weet ooit voor de rechtbank als ze aangeklaagd word in een civiel proces.
Homeopatische verdunning, boreaal, ontmoetingen met alt-right figuren, antisemitische uitingen toleren, tsja wat wil jij nog meer. Dat hij het zelf toegeeft?
Koekoek
@BobDobalina | 26-11-20 | 00:18:
Heb je al die argumenten zelf verzonnen?
Of loop je achter de fanfare aan?
@BobDobalina | 26-11-20 | 00:18:
Ja Bobbie, vooral dat boreaal. Zijn alle windrichtingen nu fascistisch of is dat gereserveerd voor het noorden? Wat wil je nog meer? Dit is echt helemaal niks als bewijs. Het geeft alleen maar aan dat mensen zoals u veel te snel grote woorden in de mond nemen.
Haha, dit is net zoiets als vragen om keihard bewijs dat de Amerikanen wel op echt op de maan geweest zijn. Maar goed, veel succes met het ontkennen van een uitermate vervelende waarheid.
@BobDobalina | 26-11-20 | 00:18: Hard bewijs.... en dan komt meneer weer met dat uitgekauwde homeopatsiche verdunning en boreaal.... In de rechtzaal zouden ze U vierkant uitlachen als U met deze 'harde' bewijzen aan kwam kakken...
Dat Thierry een hardcore racist is, dat is vast niet zo. Maar hij heeft met te snelle conclusies en uitspraken op het randje, het succes van een broodnodige partij met echt rechtse thema's, niet geholpen.
Hopelijk dalen voor de kerst de stofwolken neer. Dan zijn er nog 10 weken om, een nu aantoonbaar gezuiverde partij, een daverende verkiezingsuitslag te laten neerzetten.
@Het brein erachter | 26-11-20 | 00:26: Het brein zit bij jou wel heel ver ergens achter.
@Kowalski11 | 26-11-20 | 00:26: is dit een inhoudelijke weerlegging? In de rechtszaal lachen ze me uit?
@BobDobalina | 26-11-20 | 00:31: Ja....
@BobDobalina | 26-11-20 | 00:18: de homeopatische verdunning verweet hij juist een ander hé. De EU.
@BobDobalina | 26-11-20 | 00:18: Jared Taylor is volgens mij geen antisemiet. Homeopatische verdunning is iets wat de afgelopen 50 jaar is gebeurt, met 500 per week. Boreaal kan ik niet zoveel mee.
Ja en daarmee gaf hij voor de objectieve verstander uiting aan een voorkeur voor raszuiverheid. In het begin dacht ik nog dat hij weinig sensitief was en geen benul had van de gevoeligheden van zijn gedweep met enge figuren en uitdrukkingen. Daar kan hij zich nu niet meer achter verschuilen.
@heldheino | 26-11-20 | 00:50: en dat vindt u vervelend? Dat ‘we’ niet meer zuiver zijn?
@BobDobalina | 26-11-20 | 00:56: Dat zijn jouw woorden. Ik zeg alleen dat feitelijkheden onafhankelijkheid geniet van menselijke karakteriseringen. De maan bestaat, maar is niet racistisch. 1+1=2 is een wiskundige vergelijking, is niet racistisch. De gemiddelde huidskleur op een zwart-wit schaal is in Nederland de afgelopen 50 jaar donkerder geworden. Het is een feit, dus niet racistisch.
@BobDobalina | 26-11-20 | 00:56:
Is het een probleem om dat vervelend te vinden?
Waarom, in vredesnaam waarom zou Baudet tegen mevrouw Pouw-Verweij in gezelschap van meerder mensen de meest verschrikkelijke onzin verkondigen om dat vervolgens bij Beau meteen weer terug te trekken?
Als hij werkelijk in die onzin gelooft kan hij dat toch JUIST bij Beau beter nog eens een keer herhalen? Betere propaganda is er niet!
Als Baudet echt een soort Adolf is, dan snapt hij toch ook dat er propaganda voor het nazidom gemaakt moet worden? Dan beperk je je toch niet tot het goedpraten van een paar miezerige appjes?
J, ik begrijp dat het je zwaar valt als opeens deze waarheid alom bekend wordt. Maar je kunt ook jezelf een verwijt maken.
Er zijn inmiddels zo veel optredens van Baudet waar je kromme tenen van krijgt dat het geen verrassing kan zijn.
Drugs
@Bolhoed | 26-11-20 | 00:21:
U reageert niet op wat ik zeg. Als ik in een vergadering van 5 mensen zeg dat ik wil dat homo's verboden moeten worden en als ik daar echt in geloof, dan zal ik dat toch zeker met veel genoegen op TV herhalen?
Let op!
Morgen begint Baudêh een zaak tegen haar, wegens smaad.
Een kat in het nauw enzo.
Zou Steve, van Jerry Springer nog actief zijn?
m.youtube.com/user/SteveWilkosNBC
@dhrat | 26-11-20 | 00:25:
Haha! Leuk.
Dank je
Het begint duidelijk te worden waarom Hiddema na Tiel z'n biezen pakte.
Nou Joost en Eva, klopt dit? Dit zou wel verklaren dat zoveel mensen Baudet zo snel laten vallen. Joost is spoorloos, Eva zegt weinig. Wachtten ze deze ‘bombshell’ af? Is dit waarom Theo ging? Of dat Theo wist dat dit in het nieuws ging komen? Dit is zo compleet en ongekend ‘outlandish’. Ongehoord. Is dit wat Van Rossem wist wat ging komen?
Ik vraag me af of de radiostilte van de heer Eerdmans verstandig is. Zwijgen is toestemmen (en zo zal het door allebei de kanten gezien worden). Ik zie de heer Eerdmans nog wel opstappen voor de verkiezingen.
Toen iedereen opeens iedereen achter de Rattenvanger van Holland aanliep en Geert Wilders in zijn kogelvrije vest beteuterd achterliet, zei ik hier al dat de vent gestoord was en dat wanneer de rest er ook achter zou komen men niet meer terug moest krabbelen naar Geert. Want niemand wil vlooien. Voor Nederland zou het het beste zijn, maar ik gun ze het eigenlijk niet meer. Zo weinig mensenkennis, zo veel malloten.
Misschien willen één of beiden gaan voor het lijsttrekkerschap, al dan niet met medeweten van derden en is het niet handig om te bewegen als er geschoren wordt.
Iets met mogelijke reputatieschade en evident eigenbelang.
@Normpje | 26-11-20 | 00:19:
Yep, te veel kapotte antennes, helaas.
Eva wil op het pluche. Maakt niet zoveel uit hoe.
Degene die nu in beeld komen, zijn degene die de meeste schade oplopen. Baudet komt hier niet goed vanaf, maar Nanninga, nr 3, GS, TPO ook niet. Nu koest houden en als de storm over is repareren.
Dit is toch wel echt de genadeklap. Pijnlijke TV ook net bij Beau
Hoeveel is er nog nodig voor de TB fanboys om in te zien dat we hier met een ziekelijk gestoorde white supremacist te maken hebben. Die man hoort niet meer uitgezonden te worden op tv. En zijn partijgenoten mogen een afspraak maken met een psycholoog. Hoe hebben ze dit in stand kunnen houden.
Heb je onder een steen geleefd de afgelopen 5 dagen ? Er zijn behoorlijk wat partijgenoten van betrokkene die er vol op gaan om hem te jorissen.
@der_feldwebel | 26-11-20 | 00:11: nadat het publiekelijk bekend werd. Too little too late.
@BobDobalina | 26-11-20 | 00:15:
Nee hoor, het werd - in ieder geval intern - al geprobeerd sinds dat duidelijk is dat Thierry iets teveel een afwijking naar onwelgevoegelijke denkbeelden kreeg.
Het lijkt hier gvd Joop wel.
Forum was de grootste partij bij de provinciale verkiezingen. Er is een grote behoefte aan een serieus rechtse partij. Dat Baudet ongeschikt is als leider daarvan, was al duidelijk, daarom grijpt nu iedereen deze kans om hem te vervangen. Met een nieuw gezicht naar buiten, zal dit later blijken een positief keerpunt te zijn geweest.
@Het brein erachter | 26-11-20 | 00:33:
Dat zou heel misschien zo zijn als Thierry, in al zijn Narcisme niet verklaarde "De partij, c'est moi" en hem weer terug probeert te kapen.
Nou ik heb er net naar zitten kijken, maar het woord blank is niet eens gevallen. U ziet Baudets mond bewegen en hoort hem praten, maar u verzint zelf wat hij zegt. U bent een soort omgekeerde Irma Sluis.
De broer van Otten doet ook een duit in het zakje.
Houd toch op met je fascistische leugens. Wappie.
@der_feldwebel | 26-11-20 | 00:20: er past maar een actie in dat geval en dat is afstand nemen.
Hiddema, moet dit ook al langer gehoord/geweten hebben. Net zo fout. Men, wat een bende. En nog wordt het hier met de mantel der liefde bedekt door velen. Wat een troep, die aanhang van dit monster.
Monster? Hm, weet u bij wie ontmenselijking ook het beginpunt was?
Maar goed, Thierry binnenkort eventjes in de kliniek, en dan? Altijd wonderlijk hoe er altijd wel een groepje meeliftende nullen is dat denkt dat ze de partij wel even gaan redden.
Je kunt veel over Thierry zeggen, maar hij heeft het schip, voordat hij het falikant op de rotsen knalde, wel drie jaar drijvende gehouden. Dat gaan figuren als lellebel en Derk Jan Eppo echt niet doen hoor.
En het ergste is dat met Hiddema en Cliteur ook gelijk een groot deel van de mentale capaciteit weg is. Wat rest zijn gefrustreerde pubertjes en vastgoedbaasjes.
"vastgoedbaasjes."
Die gewend zijn met veel geld hun gang te kunnen gaan.
Het gaat hier alleen wel om ons land. Niet om hunnie de Mercedes.
Sinds het boreale gelul maakte het schip anders al wel water. Is er ook maar één iemand die hem nog serieus nam na dat gezwam? Dat was het moment toen alles in elkaar donderde.
“Vastgoedbaasjes” “911tjes” “X5jes” termen van de jaloerse loonslaafjes.
@J.Cash | 26-11-20 | 00:27:
Ja meneer cash, achter iedere vorm van kritiek zit een arme ziel die jaloers is op jouw geld.
@J.Cash | 26-11-20 | 00:27:
Een x5 is wel een serieus lelijke auto. Of dat uit de mond komt van een loonslaaf maakt niet uit.
Beau had Baudet moeten doorzagen over Freek zijn billemaat van eerste uur en de adoratie voor dritte Reich. Baudet zijn neus bloedt over het nazistisch geheul op social media dat die dit nooit heeft gezien of gehoord
Het gaat hier alleen helemaal niet meer over.
Beau, RTL4.
Wat verwacht je dan.
Alles moet entertainment zijn. Soort van.
@kloopindeslootjijook | 26-11-20 | 00:17:
Het RTL publiek, ganzenleverganzen. Slikken en je bek houden..
@J.Cash | 26-11-20 | 01:12: ik vind t meer Patricia Paaytjes
Ik stem VVD en geen FVD. Maar ik vind dat er wel heel gemakkelijk een kant wordt gekozen, Thierry was per definitie al ten dode opgeschreven alleen maar omdat hij voor velen te arrogant en hautain is. Lijkt me beter als iedereen z'n persoonlijke minderwaardigheidscomplex tegenover zulke types opzij zet en hier wat objectiever naar probeert te kijken. Ik wacht op overtuigend bewijs en vel dan pas een definitief oordeel ipv mee te huilen met de wolven. Zou Geenstijl ook passen, of zijn jullie inmiddels onderdeel van de gevestigde orde?
Muv de eerste zin precies dit
Gs heeft allang de conclusie getrokken dat Baudet in feite het rechtse geluid of de kans op vernieuwde politiek gijzelt. Nu pakt Nijman door, terecht.
@Bvdb | 26-11-20 | 00:10: dat is ook mijn take-away: rechts is te belangrijk om afhankelijk te zijn van één persoon
Hij neemt geen duidelijk standpunt in of hij heeft niet door hoe dat overkomt. Dat laatste is misschien wel nog erger.
Je kon aan Baudets gezicht zien dat hij loog toen hij deze teksten aan tafel ontkende.
Jammer, uitzending Beau 13? staat nog niet online: www.rtlxl.nl/gemist
FvD-Senator Nickie die nooit enig probleem heeft gehad met Baudet en zelfs Baudet altijd heeft gesteund heeft geen enkel belang om nu de meest belachelijke verzinsels op papier te plempen.
Immers, alle andere leden waren er ook bij en zouden zonder pardon ook Nickie weer uit de partij zetten, die tot op heden op geen enkele manier de kop van jut was.
Waarschijnlijk is Baudet doorgedraaid, onder invloed van verdovende middellen.
Wie met wappies omgaat wordt er door besmet.
Hij was altijd al instabiel. Geen middelen voor nodig.
Als het waar is wat zij zegt dan is Baudet echt toe aan een opname in een kliniek. Misschien wel een verslavingskliniek maar anders een psychiatrisch ziekenhuis.
Maar wie gaat bewijzen dat dit echt gezegd is door Baudet ?
@Roze_bril_drager | 26-11-20 | 00:12:
Je kunt je beter afvragen wie je eerder gelooft, Nicky of Thierry.
@Erikjan79 | 26-11-20 | 00:19:
Ik vind het zo lijken op een samenraapsel van leugens en zo in contrast met wat ik zag bij Beau dat hij ieder mens op zijn inhoud beoordeelt dat ik nog steeds niet helemaal kan geloven dat mevrouw de waarheid vertelt.
Even lekker aan de crack van Minerva, gevolgd door wat marcheerpoeder van Mars.
Los van waar of niet waar qua inhoud, maar het is potverdikke wel degelijk trial by media of niet dan?
Jos Brech is ook door de media veroordeelt terwijl er weinig bewijs was. Maakte je je daar ook zo druk om of is het dan wel goed?
Je bedoeld dat media schrijven over een politicus die publiekelijk aan het doordraaien is. Tja ook wel een beetje hun vak lijkt me.
@Erikjan79 | 26-11-20 | 00:04: Van welke politieke partij is hij ook weer ?
@Erikjan79 | 26-11-20 | 00:04:
Nee hoor, JB is door een rechtbank veroordeeld. Zoals het heurt.
En blijkbaar vond die rechtbank dat er genoeg bewijs was.
Maar jij mag daar natuurlijk anders over denken.
@Erikjan79 | 26-11-20 | 00:04: mwah, als je dit je druk maken noemt. Ik constateer iets en dat deed ik ook toen. Alleen niet op GS zoals nu in welgeteld 1 plemp. Aansteller.
@der_feldwebel | 26-11-20 | 00:09:
Dan gaat Baudet toch naar de rechtbank voor smaad als alles niet waar is. Het zijn namelijk nogal wat aantijgingen.
@frank123 | 26-11-20 | 00:06: ik zeg ook niet dat het erg is. Wel voor Baudet natuurlijk. Maar er werd meteen geroepen niet waar, puur omdat de woorden trial by media uit de bek van Baudet kwamen rollen. Maar het is wel zo natuurlijk. Wel apart dat ook nu weer onder mijn plempsel types als jij gelijk weer tegengas geven, een soort van blinde haat lijkt wel.
Dat de MSM FVD altijd al kapot heeft willen maken dat was altijd bekend.
Dat de FVD zelf de munitie geeft aan de MSM is voor velen niet te geloven.
Extreem gedachtegoed of het nu links, religieus of rechts is MOET ten alle tijden bestreden worden.
we willen hier geen Noord Korea, Sharia of razzia's.
Dat de MSM hiervan smult en 1000 deugpunten verzamelt dat is duidelijk.
GS gaat altijd vol op het orgel tegen de extreem linkse en religieuze maloten.
Nu er ook eens een keer afgewezen Oostenrijkse kunstschilder ideologie aanhangers boven komen drijven is het dan ook meer als gepast dat ze daar ook vol op het orgel in tegen in gaan.
'Waar rook is is vuur' is een hele slechte. Iedereen kan brandjes aansteken. Maar als er concrete berichten naar boven komen en hij vindt het allemaal wel grappig....
@captain-caveman | 26-11-20 | 00:16: eens. Maar het blijft toch trial by media. Ik constateer dat Baudet daar gelijk heeft en zijn tegenstanders hem (zelfs) dat niet gunnen. Wat het ook uitmaakt voor het verhaal.
Ik zou wel eens, net zoals Erikjan hierboven aankaart, willen zien dat de journalistiek ook eens die vlijt zou laten zien bij bijvoorbeeld Brech, Rutte en een De Jonge. Die hebben deze shitstorm over onrechtvaardigheid relatief niet meegemaakt. Maar het kan dus wel blijkbaar.
@VP732 | 26-11-20 | 00:15:
Maar wat bedoel je nu met trial? Tot nu toe geven de media voornamelijk weer wat er gebeurd. De veroordeling vindt plaats door de lezers zelf. Overigens ben ik van rechtse signatuur qua type.
@frank123 | 26-11-20 | 00:31: een oordeel vellen. Dat is wat anders dan objectief nieuws brengen. Dit is (behalve feiten) ook terstond elke borrel in de maag als vieze scheet brengen. Wat men ook van deze manier van 'journalistiek' mag vinden (of dat wenselijk is of niet).
@VP732 | 26-11-20 | 00:49:
Als je ziet er allemaal naar buiten komt dan houdt de media zich nog in. Trial by media is in deze context gewoon onzin.
@VP732 | 26-11-20 | 00:27: MSM is gestuurde sensatie voor het gepeupel dat alleen de krantenkoppen leest.
Pechthold en klaver kregen weinig bagger over zich heen omdat ze te veel deugen.
En elke scheet bij de PVV, FVD word altijd sensationeel groot gebracht.
Dit lijkt echter een gevalletje zo absurd je zelf in de voet schieten dat zelfs de MSM bagger te kort komt.
Ok hypothese: als de fvd implodeert en geen juiste keuze meer is dan..
Maar wat dan? In maart zijn verkiezingen. Ik kan absoluut mijn stem niet geven aan GL, VVD, CU, SGP, PVDA, D66, PVDD, Etc etc. Ik heb een klein pietsje een zwak voor PVV maar ja een a4 tje en veel schoppen komen we ook niet ver mee.. bosma is goed, agema ook..
Aan de andere kant het vertrouwen in politiek is wel afgenomen, wat je ook stemt verandert het nu echt?!. Messensteken, achterkamers, altijd weer die bastingverhoging voor onzin dingen, zelfpijperij.. maar ze besturen ons ondertussen wel.. liever wordt ik niet verplicht mee te betalen aan grote EU projecten, timmermansje, asiel/immigratie.. ik heb dat allemaal niet nodig..
Nederland is niet een heel slecht land om te wonen maar rust en ruimte worden verdrongen, minder natuur, minder cultuur, veel gezeur op elkaar vanwege drukte, regeldruk, bepaalde zaken gaan steeds duurder worden dus je moet zorgen dat je salaris daarop vooruit blijft lopen; eigenlijk komt het er op neer dat je altijd promotie moet maken (of een goed bedrijf neerzetten) om daarop vooruit te lopen..
Het grootste gedeelte van je leven bepaal je zelf, maar de bemoeizucht hier wordt me soms wat te veel.
Eens, maar PVV is het en blijft het in dat geval...
Er rest u niets anders dan PVV te stemmen. Het is de nu enige partij die bij het huidige pro-EU en pro-immigratie beleid nog op de rem wil trappen. Misschien dat uit de as van Forum nog iets moois herrijst maar dat gaat het niet meer worden voor de verkiezingen.
Ze moeten als de donder opsplitsen en stabiele partijen maken. En dan zien we wel wie het beste verhaal heeft voor ons land.
Niet stemmen heeft invloed, een d66 stem weegt daardoor zwaarder. Dus blijft inderdaad de PVV over. Daar helpt u in ieder geval het land het meest mee verder.
zucht... code oranje dan maar? zouden die een deuk in een pakje boter...
ach laat ook maar
Maar hoe vonden jullie de het optreden van Baudet bij Bo zelf?
Ik vond het wel sterk.
Toen Beau begon over een brief van Nicky werd ie verdomd zenuwachtig. En waarom had hij een oortje in? Zit Freek hem op de achtergrond alles in te fluisteren?
Ik vraag mij af wat de ouders dachten toen ze besloten om hun zoon "Beau" te noemen.
Daar zat de keizer van China in z'n nieuwe kleren, en Beau was het roepende kind.
@Erikjan79 | 26-11-20 | 00:02:
Zou jij ook zijn als je ineens zoiets te horen krijgt.
Had hij echt een oortje in?
Zwakjes. Hoezo, goed stemvee slapen?? Dit is echt partijcrisis! De belangrijkste brondocumenten zegt hij immer ‘natuurlijk’ niet te kennen. Gelul. Alsof een ‘onderzoek’ nodig is om op 2 A4 tjes de gewraakte postings em dergelijke op een rij te krijgen. Die moet hij allang kennen. Niets staat ingrijpen dus in de weg.
Baudet splits zich af en begint een eigen partij en krijgt 1 zetel. FvD blijft bestaan en krijgt 2 zetels in maart maar dan moet FvD wel helemaal schoon schip maken, misschien ben ik nu wel te optimistisch nu. Er zijn een hoop virus "wappies" die het beu zijn en op Baudet zullen stemmen, waarschijnlijk neemt hij van Haga mee naar de tweede plek op zijn kieslijst.
Het partijprogramma van FvD is/was echt niet slecht, al is dat slechts mijn opinie. Alleen het trok een grote groep wappies aan die zij een platform hebben gegeven en "enkele" prominente figureren van FvD gingen hierin mee.
Het is gewoon een gematigd rechts programma (zoals Otten het ook geschreven heeft). Helaas denken veel kiezers dat het alleen maar Nexit, Immigratie-stop en antiklimaat is. Als je je niet focust op de drie haal je zo 30 zetels weg bij VVD/CDA en D66.
@Erikjan79 | 26-11-20 | 00:07: Weinigen worstelen zich door de partijprogramma's voor ze een keuze maken, maar stemmen op gevoel. Ik moet zeggen dat ik dat vaak ook heb gedaan, maar ben nu grondig door de programma's aan het spitten. Geen lolletje.
@ZOMG | 26-11-20 | 00:10:
Bespaar je de moeite. Na de verkiezingen is het schreddervoer.
En als je het toch wilt, dan hoef je er maar één door te nemen en dan heb je het gedachtengoed van CU CDA PvdA GL D66 VVD wel zo'n beetje te pakken.
@der_feldwebel | 26-11-20 | 00:15: Er zitten wel degelijk verschillen in. Die verschillen zullen voor mij doorslaggevend zijn.
@der_feldwebel | 26-11-20 | 00:15:
Of je leest in 30 seconden die van de PVV.
@der_feldwebel | 26-11-20 | 00:15:
shreddervoer.
Het is niet meer te fixen. Trek conclusies.. Maak twee kampen. Ga verder. Wat ga je met Nederland doen. Want 'O ja, daar ging het uiteindelijk om'.
Het is pijnlijk. Baudet beschadigt zichzelf. Er zullen waarschijnlijk twee organisaties komen. Een met Baudet en een met nuchtere rechtse conservatieven. Beter gaat Baudet uit de politiek en gaat ie boekjes schrijven. Dat kan die wel
@Erikjan79 | 26-11-20 | 00:20:
Kan ook...
Maar vertel, 10 jaar VVD aan de macht, wat hebben ze van hun verkiezingsprogramma's waargemaakt dan ?
D66, - in al hun niksigheid - hebben nog meer voor elkaar gekregen.
@thanseeuwen | 26-11-20 | 00:27:
“Dat kan die wel”. Wie bent u om dat te beoordelen?
Het is zelfs de vraag als Thierry goedschiks dan wel kwaadschiks vertrekt en bijv eerdmans zijn plek inneemt de partij niet teveel schade heeft opgelopen. Dan wordt je echt bedankt Thierry#not
Met mensen als Annabel, Joost en nog wat mensen die helder en duidelijk goede ideeën kunnen formuleren, hoeft de schade niet groot te zijn. Je kunt nu juist bogen op een partij die alle rotte appels uit de mand heeft gemikt. (Wat bij een "volwassen" partij als de VVD ook pas gebeurt, als er een filmpje of ooggetuige opduikt, die corruptie/falen aantoont.) en dan voortborduren op de zaken waar heeeel veel Nederlanders klaar mee zijn.
Hihi.
@ger1306 | 26-11-20 | 00:04:
Zo is het wel.
Er zijn nog een hoop Baudet gelovigen hier. Onze held doet zoiets echt niet hoor. De hele wereld liegt want ze zijn zo bang voor FvD. Heb de reakties met verbazing zitten lezen.
Onvoorstelbaar. Als een sekte. Net als met Trump. Sluit je op in een informatiebubbel en als er dan iets controversieels voordoet kunnen ze het helemaal niet aan. Leugens! Complot! Opzet! Karaktermoord! Soros! MSM! Heel bizar dit. Lees breed. Dan voorkom je die ellende.
Fantastisch dat Brigitte Kaandorp gezien haar gezichtsuitdrukking ook tot team Thierry behoort.
Hield zich redelijk staande, die Baudet.
@YoMoms | 26-11-20 | 00:02: altijd zo bijzonder. Jezelf 11 schouderklopjes geven omdat je de "MSM" doorziet en vervolgens elk bericht uit je extreemrechtse bubbel zonder blikken of blozen voor waarheid aannemen. Dat heet niet "kritisch", maar "slaafs". Trump en Baudet zijn moderne sekteleiders.
Het is idd verbazingwekkend, zelden zoiets vreemds gezien.
@Merkie | 26-11-20 | 00:07: weet je wat een sekteleider doet? Zijn volgelingen de hemel beloven en ze vervolgens continue voorliegen voor meer macht en invloed. En zover indoctrineren dat anders denken wordt afgestraft (sociaal en economisch). Met leugens aan de macht komen en met meer leugens onderdrukken.
EU, Merkel, Rutte
@Olleke | 26-11-20 | 00:16: Juist.
Ik geloof helemaal geen drol van het bovenstaande. Nog nooit zoveel karaktermoord gebaseerd op leugens gezien in één briefje.
Welke informatie heb jij om te bepalen dat dit leugens zijn? Gezien de possitie van deze FvD senator en haar band met Baudet tot op heden kunnen we weinig anders dan haar het voordeel van de twijfel geven.
Tenzij jij nog meer informatie hebt dan ons, deel dat dan! Behalve dat je waarschijnlijk gekwetst bent omdat je je zo ontzettend vergist hebt in iemand.
Waarom zou ze liegen?
Yep. 1 kant klapt uit de school en komt met quodjes uit zijn verband of niet en velen gaan veroordelen. Wacht nou eens af....
@Gulliver | 26-11-20 | 00:07:
Volgens de fanboys is het logischer dat het over grote deelvan de partij afstand wil nemen van hun partijleider over dingen die hij niet gezegd zou hebben,...
Tja, enerzijds zijn alle aantijgingen in het briefje te bizar om waar te zijn. FvD heeft een enorme joodse dan wel pro-israel aanhang en ledenbestand. Kijk alleen maar op Twitter hoeveel mensen Forum symbooltjes naast Israël vlaggetjes in hun bio's hebben staan, maar anderzijds moet er wel meer aan de hand zijn dan wij weten. Anders wil het bestuur hem niet zo massaal en resoluut naar buiten werken. Zou Hiddema ook iets te weten zijn gekomen waardoor de liefde in één klap over is waardoor hij opgestapt is? Beste is inderdaad zoals hierboven al is geopperd om af te wachten. Aap komt vanzelf uit de mouw. Ik ben FvD lid, maar eerst die aap dus uit de mouw voordat ik überhaupt als lid een stem zou kunnen uitbrengen hierover.
'Baudet: "Bijna iedereen die ik ken is antisemiet”
Had nou gezegd antizionist, dan had je op links goed gescoord..
Zou Thierry ooit iets over het hondje van Bart Nijman hebben gezegd ofzo?
edit.
Is wel een mooie hond overigens...
In ieder geval zei hij ook dat jij een onderkruipsel was. Dat hoorde ik duidelijk.
En toch vind ik Baudet eerlijker over komen dan die mevrouw met die dubbele naam.
Dit riekt echt naar een heksenjacht op de persoon baudet.
Net voor of tijdens de uitzending bij Bo(of zoiets)even een kladje sturen naar de teleberg om de stemming erin te brengen.
Te walgelijk voor woorden.
Een vriend van mij die ik al 30 jaar kende is ook een complotgekkie. Rustige jongen, hoogopgeleid zeer intelligent, maar altijd een beetje geworsteld met zijn identiteit. Nu volledig doorgeslagen en contact moeten verbreken. Slaat dezelfde quatsch uit als Tjer hierboven, incl. fascistische ideologie. Ik ben geen psycholoog maar kan het in zijn geval niet anders verklaren dan dat hij zich deze fantasiewereld eigen heeft gemaakt omdat de logica van de echte wereld hem te hard en zinloos is. Jammer wel. Ik mocht hem graag, beschouwde hem als een broer. Maar het is als enigzins normaal weldenkende mens onmogelijk om een zinnig gesprek te voeren met zo iemand.
Same here, zijn de initialen C B?
@Tr0l0l0l | 26-11-20 | 00:00
Nope. Hey zijn er best veel..
Vergelijkbaar: vriend (altijd al erg druk), daarna (bijna) burnout, veel wiet en drank en nu aan de complotten...
Je ziet het hier ook, mensen die boos worden, alles ontkennen, downplayen, het is allemaal niet waar, Bart is de weg kwijt, Annabel is een landverrader, iedereen liegt, behalve Thierry natuurlijk. Voer voor (massa)psychologie studenten iig.
@zwellevertje | 26-11-20 | 00:07:
Nou,Baudet heeft ook zo zijn zwakke kanten.
Maar ik blijf het ongelooflijk vinden dat op 31-10-2020 de kieslijst van de eerste tien mensen van FVD worden gepresenteerd en dat ze allemaal zo trots waren op FVD.
Toen hoorde ze je niet over de eigenwijsheid van een Baudet.
Nee,dat deden ze pas naderhand toen ze op de kieslijst stonden.
Geeft toch ook te denken,of niet?
@komtdatschot | 26-11-20 | 00:17: Ja zeker maar aan de ander kant, wat hadden ze dan moeten doen? Op zich heeft die partij een prima programma en ik had ook de stiekeme hoop dat thierry op een zijspoor gezet zou worden, en dat dat niet eenvoudig zou zijn was ook wel duidelijk. Daar komt dan ook nog eens bij dat er best wel wazige figuren op die lijst stonden, die Eva is niet te vertrouwen, Haga is afval en over die Freek zullen we het maar niet meer hebben en Eerdmans, tja, beste vent maar daar win je de oorlog ook niet mee. Ik heb er iig geen spijt van dat ik al meer dan een maand geleden m'n lidmaatschap opgezegd heb.
@zwellevertje | 26-11-20 | 00:41:
Wist nog geeneens dat je lid was(geweest) van FVD.
Op welke partij ga je nu stemmen?
@komtdatschot | 26-11-20 | 00:51: Ik zou het echt niet weten...
Als dit echt waar is dan verbaas ik me vooral over types als Cliteur en Van Haga die bij dat etentje waren en ondanks deze uitspraken pal achter hem blijven staan. Je kunt toch oprecht niet dit op wat voor manier dan ook goedpraten, 'als' het waar is maar daar lijkt het wel op. Waar zijn Eerdmans en Vlaardingerbroek eigenlijk?
Haga was niet bij dat etentje.
Cliteur ook niet
Baudet heet zijn eigen wereldje geschapen met een hoop paladijnen om hem heen. En dat loopt altijd tragisch af. Ergens heeft hij de afgelopen jaren een verkeerde afslag genomen en dat gaat niet meer goed komen. Hij kan zich niet meer met goed fatsoen in de 2e Kamer vertonen. Geen hond die hem nog serieus neemt.
Is dat de nieuwe maatstaf?
Ik heb medelijden met Baudet.
Mensen met zulke ernstige waanideeën zijn meestal ongeneselijk.
Alleen met drugs of alcohol kan je de ernstigste symptomen wat afvlakken.
En dat verklaart zijn overmatig gebruik van alcohol etc.
Wat heeft u voor obsessie met ziekte en verslaving?
Nogmaals, dit komt m.i. tot een zeer dramatisch einde.
Ik ben ook bang dat dit tragisch gaat aflopen.
Ik ook.
Hangt er vanaf hoe ze het aanpakken. Zijn de ego's erg groot, dan wordt het een crash. Trekken ze hun conclusies, splitsen en gaan ze verder, voor het land en de kiezer, en niet voor zichzelf, dan bestaan ze nog over een paar maanden door voldoende zetels op de rechterflank..
@kloopindeslootjijook | 26-11-20 | 00:35: Dat is niet helemaal wat ik bedoel. Het gaat slecht aflopen met Baudet bedoel ik. Gewoon letterlijk. Ik hoop voor hem dat hij nog wat mensen om zich heen heeft die zich om hem bekommeren.
Ik heb alle drek die hier over TB wordt uitgestort gelezen, ook het stuk van Nanninga op TPO. Zojuist heb ik hem bij Beau gehoord. Alles afwegend blijf ik #teamThierry.
Je kunt nog zeggen dat hij niet moet doen alsof hij de partij in eigendom heeft, maar hij is niet zomaar een anoniem lid dat je er zo maar even uit kunt gooien.
Zijn voorstel van een ledenraadpleging is de enige juiste stap.
Je kunt niet de man die het FvD groot en populair heeft gemaakt met een reeks nazi-beschuldigingen afserveren. Aangezien de leden alle aantijgingen tegen Thierry óóḱ hebben kunnen lezen en zijn verweer hebben kunnen horen, zijn ze uitstekend in staat om te oordelen of ze willen dat hij doorgaat of dat hij moet opstappen.
Hou toch op, hij is compleet de weg kwijt. Een ramp voor de partij met zijn ideeën over Corona en antisemitisme. Een compleet doorgeslagen dorpsidioot. Zonde...
Zware beschuldigingen als deze komen niet uit de lucht vallen. Er moet daar intern toch wel echt iets flink mis zijn met betrokkene.
En wat mij betreft heeft TB net even te vaak aan de verkeerde tafeltjes gezeten. Je kunt nog zo open staan voor allerlei gedrochtelijke meningen, als serieus politicus dien je je verre te houden van obscure types.
@der_feldwebel | 25-11-20 | 23:59: De zwaarte van de beschuldigingen zelf doen me al twijfelen. Daarnaast is er nu ook de stemming van een lynchpartij ontstaan. Barbertje moet hangen.
Waarom moet iemand die terugtreedt als lijsttrekker ook nog de partij uitgezet worden? Wat voor misdaad heb je dan begaan?
Feit is, dat hij er de meest belachelijke theorieën op nahoudt.
Dat kwam niet aan bod, maar het afgelopen jaar heb ik me rot geërgerd aan zijn talloze optredens, ook in de media.
Ik had voor mij zelf al besloten dat ik niet geassocieerd wil worden met zijn wanen.
Ik wacht even de ontwikkelingen af, maar als Thierry weer dominant terugkomt zeg ik mijn lidmaatschap op.
@Bolhoed | 26-11-20 | 00:10:
hier plus één.
Met die ongein van hem gaat 'ie maar een theatershow beginnen,
@Bolhoed | 26-11-20 | 00:10:
Als Thierry zijn zin krijgt met die ledenraadpleging heeft u de kans om expliciet tegen hem te stemmen.
Zo zie ik het ook.
Laat de leden maar kiezen en dan maar kijken wie de meeste stemmen heeft.
Dacht dat baudet het over eind november had.
Maar iets zegt mij dat de oppositie daar niet erg happig op zal zijn omdat Baudet de meeste kans maakt om weer de meeste stemmen binnen te halen.
Mee eens.
Wat hij ook voor goeds heeft gedaan, op het moment dat hij dubbel zoveel schade toebrengt, moet dat worden gestopt. En niet half gestopt, zachte heelmeesters enz. Hij heeft uit eigen beweging, teveel onzin gedebiteerd. Volkomen terecht dat de grote achterban voor de ideeën van forum, de fatsoenlijke leiding en vertegenwoordiging krijgt die zij verdient!
Net Beau gezien, sorry Geert, maar ik stem teamthierry de volgende keer.
Hier nog een. Ik begrijp zijn gedrag.. Waterman, zijn bedoelingen zijn goed maar we zijn soms eikels.
GS zou eens artikel na artikel moeten plaatsen over alle schandalen rond de gevestigde kliek.... tis allemaal aardig veranderd hiero....
De gevestigde kliek sluit de gelederen en koopt de media af. Daar gaat GS geen poot tussen de deur krijgen.
Jij zou al deze ontwikkelingen gewoon niet melden en doen alsof er helemaal niks aan de hand is?
Hij meldt wat er in De Telegraaf staat. Niks zieligs aan.
Een brief integraal gekopieerd van de Senator van de FvD, die zelf door Baudet is binnengehaald!
Is het allemaal te pijnlijk Roy op wat voor sekteleider je eigenlijk gestempt hebt en begin je daarom maar wild naar de media te slaan?
Pas maar op. De censuurjoris kan er wel wat van de laatste tijd.
Er had op z'n minst (een poging tot) wederhoor plaats kunnen vinden. En dan bedoel ik niet zo'n irritante Tom Staal die even een twee zinnen wil horen en alleen maar vervelend wil doen. Meer een uitgebreid, exclusief interview. Mits TB dat zelf ook had gewild uiteraard.
GL is blij met GS.
Prima afleiding van het issue van GL....
Ja, en en de SP ook. Maar bij die gevallen springen talkshows er minder happig op in. Ik heb er maar een glas water bij gepakt, buiten windstil, maar daarin lijkt het wel te stormen...
Je gaat haast denken dat Baudet een linkse trol is die iedereen een loer heeft gedraaid. Zo absurd is dit.
En hij ontkent het niet eens. “Ik kan me er niets bij voorstellen” zegt hij.
Baudet werd een eervolle aftocht gegund. Heeft hij geen gebruik van gemaakt. Dus komt zijn dronken antisemitisme in de Telegraaf. Maak je vooral bezorgd om de geestelijke gezondheid van die jongen. Die is niet goed snik en moet hulp krijgen. Dus als je echt begaan met hem bent, help hem dan en verdedig dit niet.
@tipo | 25-11-20 | 23:57: prima analyse dunkt me, t.
Tipo zegt het kort en bondig
Heel simpel. Voor de rechter laten komen. De beschuldigingen zijn dermate zwaar dat dit laster is mits niet waar / niet bewezen. En als het wel bewezen wordt, mag ie van mij linea recta naar het gesticht.
Ben er niet bij geweest, ben tenslotte Halbe niet.
Maar als dit waar is hè, moeilijk te bewijzen, maar als het waar is, walg je toch van zo’n gozerT.
Nou is Jerry niet de eerste en vast ook niet de laatste mens waarin ik mij vergist heb.
Kom nu niet aan met “mensenkennis” geouweteringhoer.
Als dit waar is mot deze knaap aan de hoogste boom, samen met z’n jeugdbende.
En dan Bart, krijg je m’n waardering.
Was het in eerste instantie niet eens met de veelvoud aan topics om Jerry onderuit te halen.
Dat zat meer in de manier waarop.
Doe nog maar ff verder wroeten.
Als datgene wat mevrouw beweert bewezen wordt dan is het echt definitief over maar het is zo absurd dat het bijna niet waar kan zijn. Dan zou Baudet echt gek geworden zijn.
@Roze_bril_drager | 25-11-20 | 23:54: het is wel typisch Baudet om dit in gesloten gezelschap te zeggen, kijk de balletjes die hij afgelopen jaren in de media al heeft opgeworpen.
BTW, al over verlies van Trump heen ;) ?
@Roze_bril_drager | 25-11-20 | 23:54:
Telkens als je denkt dat het niet gekker kan....
Het lijkt wel een aflevering Jerry Springer.
Ik dacht dat je even een weekje ging overgeven?
@Normpje | 26-11-20 | 00:00:
Van de week bewust niet gereageerd. Ik zag het slagveld, een bloedbad.
De een na de andere reaguurder kon z’n spullen pakken.
Bart was niet echt in de mood voor tegenspraak.
Sommige reaguursels werden misschien terecht gejorist, andere niet.
Maar goed, zo lang kan ik m’n bek niet houden.
Het kopschoppen en stoelpootzagen vind ik niet koosjer.
Na de afgelopen dagen ben ik toch een beetje anders gaan kijken.
Wat een teringzooi bij Forum.
Was toch al van plan Geert te stemmen, daar niet van, maar zelden zo’n politieke pokkezooi gezien.
Sinds LPF was het niet zo’n armoe in de politiek.
Trump is een stabiel persoon tegenover Baudet als datgene wat hierboven staat maar ook voor de helft waar is.
@Roze_bril_drager | 26-11-20 | 00:08:
Aan Inferi0r | 25-11-20 | 23:57 | was dit..
Iets met mensenkennis
Hoor en wederhoor wordt volledig uit het oog verloren met het doorgeven van dergelijke geruchten. Ik ben niet voor het aanblijven van Baudet, maar hoe het nu wordt gespeeld is rattig.
Correct.
Rutte zat, pre-corona, regelmatig op zondagen op de Grote Markt een koffietje te doen. Het is dan een zeer toegankelijke man. Sprak eens met hem, waarbij het ook over Wilders en Baudet ging. Hij zei toen al dat Wilders qua persoon een fijne, vriendelijke vent is waarmee je mee van mening kunt verschillen. Maar dat Baudet een vreemd, onvoorspelbaar en ongeleid projectiel is waarop niet te vertrouwen is, en daarmee gevaarlijk is. Heeft de man dus toch gelijk gekregen.
Lijkt me stug. Dat zou dan voor het eerst zijn dat Rutte niet loog.
Eentje die niet met de vuile spelletjes meedoet, daar kan Mark niet zo goed tegen.
Tuurlijk.
Ineens blijken linkse reaguurders de Telegraaf te waarderen. En zou pro-Israël Baudet antisemiet zijn. Nog even en Greta en Dries blijken Hamas te verketteren. In the Mouth of Madness.
Baudet, als ik het niet mis heb met joodse roots. Natuurlijk is die antisemiet. Wat een spookverhalen.
Zijn hier nog linkse reaguurders?
@Gulliver | 26-11-20 | 00:14:
ik ben links/rechts zelfs beter dan Wesley Sneijder
Dit is zo veel te erg en ontluisterend, ik kan me het niet voorstellen eerlijk gezegd dat hij deze uitspraken heeft gedaan.. Wanneer wel, blij dat ik de nr. 2 heb ingekleurd destijds!
idem
Ik zou met dood schamen als ik bij zo'n foute club zou horen.Denk Bij1 en Nida hebben bij mekaar nog meer klasse dan de Fascisten voor Democratie!
Ik heb ook op Hiddema gestemd, maar als dit waar mocht zijn dan voel ik mij toch genaaid en heb ik spijt dat ik überhaupt op FvD heb gestemd.
@Patje | 25-11-20 | 23:50:
Idem wanneer dit echt door Baudet is geuit. Blij toe lidmaatschap te hebben opgezegd en alle volglinks te hebben verwijderd. Snap nu ook de actie en woorden van de afscheidsbrief van Hiddema.
Pas maar op: ik ben al voor minder de GS gevangenis in gegaan...
Iemand met een vooruitziende blik heeft gisteren het domein www.lijstbaudet.nl gekocht. Jammer. Daar had je als reaguurder leuke dingen mee kunnen doen. Doorlinken naar www.cidi.nl bijvoorbeeld.
Jammer dat ze niet aan teamthierry.nl hebben gedacht.
@frickY | 25-11-20 | 23:59:
Die is nog te koop.
Al is het traditie om jezelf "lijst" plus je eigen naam te noemen als jij je af splitst. Team Thierry klinkt een beetje als Team America (de film)
Baudet riep nog: 'ik heb niks tegen Joden, ik heb geen knuppel, geen pistool en al helemaal geen gaskamer'
Ergens is Baudet helemaal meegesleurd in dat Erkenbrand gedachtegoed. Hoe en waarom hij zich zo heeft laten meeslepen kan ik niet begrijpen. Enige optie is hem zo snel mogelijk uit de partij te zetten.
Maar is Baudet en cohorten een soort Alt Right, of meer van het kaliber Proud Boys?
Ze motten hem niet meer. Helder. En dat mag gewoon. Want statuten enzo. Doei Sherry! Oh ja, hij heeft dus allerlei mensen in zijn carrousel aan een baantje geholpen. Hahahahahahaha. Wappie
Ik gun je je leedvermaak. Maar dat iemand Wappie noemen is net zo hol als het gebruik van het woord racisme geworden. Zelfde als het woord boomer. Blehh. Keihard af.
@VP732 | 25-11-20 | 23:48: nonsens. Hij bouwt een partij, stelt zelf de spelregels op en wil nu compleet op eigen houtje buiten de spelregels om de boel regelen. En dan de wachtwoorden van social media en mails misbruiken om dat voor elkaar te krijgen. En die bende moest ons land gaan regeren. Dan ben je gewoon een wappie.
@Arjan9401 | 25-11-20 | 23:53: Dat gewappie is gewoon zielig. Een irritant woord om je verhaal / mening niet volledig neer te zetten en/of iemand heel makkelijk af te serveren. Heb je niet nodig joh. Ik zie toch dat je meer kunt.
@VP732 | 26-11-20 | 00:00:
Je voelt je blijkbaar aangesproken.
@Gulliver | 26-11-20 | 00:15: Ik denk jijzelf, want dat geldt eens te meer voor jou. Echt, dat zielige gewappie. Word volwassen. Hoop echt het, zeker voor jou.
Baudet heeft er wel een handje van om zich niet te laten forceren en dan wat 'over de top'-uitspraken te doen om de anderen te choqueren. Dat is toch altijd zijn stijl geweest op momenten dat het om vreemde uitspraken van anderen ging?! Volgens mij vindt hij het van belang dat je alles moet kunnen denken en zeggen, zelfs als het verwerpelijk is. Dat hij van zichzelf zegt dat hij antisemiet zou zijn, wat me onzin lijkt, lijkt ook typisch zo'n opmerking om anderen te choqueren. Als mensen dat willen geloven zijn ze in zijn ogen al "af". Het is alleen niet zo'n handige manier van met mensen omgaan, want je ziet waar het toe leidt. Persoonlijk geloof ik nog altijd niet dat Baudet een antisemiet is, maar we zullen zien. De anderen komen wel met bewijzen, toch? Of ben ik een eskimo, als ik zeg dat ik een eskimo ben? Met dat van die 3 miljoen coronadoden, wil hij alleen overdreven uitspreken dat vrijheid van bewegen voor hem van het grootste belang is. Ook dat is weer 'over the top', maar dat kent iedereen inmiddels toch van hem? Weinig verrassends, hij loopt gewoon te rellen en hij krijgt de aandacht die hij maanden niet gehad heeft en allemaal net op tijd voor de verkiezingen. We gaan zien hoe het verder loopt, maar ik denk dat hij straks gewoon weer in de Kamer gekozen wordt met een zeteltje of 8 en dan gewoon weer een sprookje over een uil gaat vertellen.
Steeds meer over de top uitspraken doen kan niet als partijleider. Op een moment is niet meer helder wat je echt vindt. Wat dat betreft heeft hij echt de schijn heel erg tegen.
Ga het nou niet goedpraten. Als hij dit werkelijk gezegd heeft, is het ontzettend logisch dat de volledige partij van hem af wil. En verdient hij absoluut geen plaats in de Nederlandse politiek.
Dat is allemaal leuk en aardig...... voor een cabaretier
Een politicus met een groot potentieel zou op die manier niet moeten acteren. Die moet zijn plek kennen en zich bewust zijn van wat zijn woorden kunnen aanrichten.
En al helemaal als je weinig tot geen vrienden in de media wereld hebt.
Kerel, wat ben je hardleers. De man is weg. Morgen wordt hij opgenomen in een inrichting.
@bamitoren | 25-11-20 | 23:47: Het kan toch nog steeds ironisch gezegd zijn.
@heldheino | 26-11-20 | 00:00:
Tsja, dat kan inderdaad.
Maar als je een politicus bent met grofweg een miljoen virtuele stemmen achter je naam, zou het wel fijn zijn als mensen niet alles dat je zegt hoeven te second guessen in de hoop dat het misschien ironisch was.
Vrijheid van menigsuiting betekent alleen dat je iets mág zeggen, maar niet dat het bij anderen in de smaak moet vallen.
Als het indruist tegen de betrouwbaarheid die je als politicus moet uitstralen, is het klaar. Niemand wil de hofnar als koning.
Je mag geen eskimo zeggen je Inuit zeggen /pcmodus
@Vage_eddie | 26-11-20 | 00:16: Ik zeg niet dat het verstandig is. Het is uiterst onverstandig. Sterker nog, als je in deze wereld wil slagen, moet je je vijanden niks geven. Maar in de Red Pill community wordt het genoemd worden als racist steeds meer als geuzennaam gezien. Ik bedoel, als je er puur technisch naar kijkt, dan zijn de blanken misschien wel het minst racistisch ter wereld. Ze delen het meest van hun welvaart. Toch moet deze dogma doorbroken worden, anders wordt het nooit iets met wat je wil.
Heeft Pouw-Verweij hier enig bewijs voor?
Vind dit allemaal vrij ongeloofwaardig namelijk.
Dit lijkt me toch volledig uit de dikke duim gezogen.
Je kunt je ook afvragen waarom ze zou liegen. Ik denk dat er veel meer is nog dan dit. Thierry is totaal ontspoord de laatste maanden en in de greep gekomen van complotverhalen. Ik denk dat de maat vol was. Er zal nog veel meer naar buiten komen denk ik.
Zoiets verzin je toch niet? zal sowieso een kern van waarheid in zitten, zeker als je de context van Baudet's acties mbt de jfvd in ogenschouw neemt. Lijkt me wel belangrijk dat andere mensen, die daar ook waren het verhaal bevestigen of nuanceren.
@Roze_bril_drager | 25-11-20 | 23:44:
Ik hoop dat het niet waar is.
Ik denk dat Pouw-Verweij dit zelf heeft aangehoord. En waarom zou ze liegen?
@Roze_bril_drager | 25-11-20 | 23:44: dat zou dan smaad zijn.
Daarom. En Hiddema vliegt er niet zomaar vandoor. Hij heeft Thierry al eerder gewaarschuwd voor zijn rare praatjes. Hij wist wat er nog zou komen denk ik.
@Merkie | 25-11-20 | 23:46: Kleingeestigheid? Niet tegen plagen kunnen?
Om hem voorgoed te slopen, dit komt zo ongeloofwaardig over als een samenraapsel van leugens.
@Merkie | 25-11-20 | 23:46:
Waarom liegen politici?
Positie positie.
@Beste_Landgenoten | 25-11-20 | 23:48: De reden van dat plotselinge, geheimzinnige vertrek is nou wel duidelijk ja.
@Roze_bril_drager | 25-11-20 | 23:44: ik snap dat het pijnlijk is dat je idolen Trump en Baudet binnen 1 maand beiden van hun voetstuk vallen, maar soms blijk je je gewoon heel erg vergist te hebben in de mensuh. Hebben we allemaal wel eens.
@TeeJee | 25-11-20 | 23:51: Pouw-Verweij heeft haar prille carriere aan o.a. Baudet te danken. Zou ze echt de boel opblazen door totale leugens te verzinnen? Er gaan al langer wandelgangengeluiden dat Baudet megalomaan is en geen tegenspraak duldt etc. Er zijn ontelbaar veel red flags rondom de persoon Baudet. Maar het frame "MSM" werkt aardig blijkbaar want alleen aan de woorden van Baudet wordt waarde gehecht en al het andere is gelogen.
@Merkie | 25-11-20 | 23:58: Dit komt anders voor mij vrij nieuw over, maar ik kom al drie maanden niet meer in een wandelgang.
@Inferi0r | 25-11-20 | 23:58:
Als datgene wat mevrouw beweert waar is dan heb ik me inderdaad erg vergist in hem. Trump vind ik overigens nog steeds een baas ;)
Met zulke uitspraken mag je bij DENK lijsttrekker worden.
Zelfs voor denk is dit te extreem.
@frank123 | 25-11-20 | 23:45:
inderdaad, die zijn meer van de Taqiyya, totdat ze écht een keer vroegtijdig uitglijden.
En dit gaat door de bandeliers toch weer allemaal gedownplayed worden.
Verbaasd? Nederland hielp bij het ombrengen van 92% van zijn eigen Joodse burgers tijdens WWII. Alleen Polen deed het slechter.
Vertel eens hoe "Nederlanders" dat deden? En waarom de 4.5 mln (niet Joodse) Polen die stierven tijdens de oorlog het slechts van Europa waren.
@heldheino | 25-11-20 | 23:45: Meer dan 9 op de 10 Nederlandse Joden is vermoord in 5 bezettingsjaren. Vergelijk dat met Belgie en Frankrijk...
Nederlanders waren helemaal niet zo gesteld op Joden, lees maar eens wat oude brieven uit die tijd. Er waren er genoeg die het stiekem helemaal niet zo erg vonden dat Joodse ondernemingen sloten. Zie ook hoe terugkomende Joden behandeld werden na de oorlog. Daarbij kwam dat er na de oorlog nauwelijks over werd gesproken, dat kwam pas veel later op gang. Geschiedenis is nooit zwart wit en hypocrisie is van alle tijden.
@McCain | 25-11-20 | 23:50: Je in de bergen kunnen verschuilen in het land van de Franse slag of de uitermate efficiënte gemeentelijke administratie in een plat, klein, verstedelijkt land, maakt nogal een verschil....
@henkiedeboer | 25-11-20 | 23:56: Dat klopt wel, mijn eigen opa had een hekel aan joden, waarschijnlijk door het vele zakendoen met ze. Maar goed, Nederland had ook een nationaal register waar iedereens geloofsovertuiging in stond. Joden en Katholieken werden zegmaar al geturfd voordat de nazi's er waren. Dat lijkt me toch de oorzaak voor de efficiente Jodenvervolging die hier plaatsvond.
@heldheino | 26-11-20 | 00:08: In andere landen ging het bevolkingsregister vaak in vlammen op. De houding van de Nederlander lijkt meer op die van de Oostenrijkse bevolking. Te vaak grijpen we naar een nationale fantasie van enkele verzetshelden uit films.
Je springt naar een nogal aanlokkelijke conclusie in deze context, namelijk dat het sentiment van de Nederlander de doorslaggevende rol gaf.
Echter was Nederland toen ook al een zeer bureaucratisch, goed gedocumenteerd kutland, wat het zeer makkelijk maakte om eventjes te spieken welke Jood waar woonde.
@Vage_eddie | 26-11-20 | 01:15: Het was dus inderdaad niet eventjes spieken. Het steeds kleineren van de feiten en wijsmaken dat het vervolgen van de hele Joodse bevolking in Nederland neer kwam op bureaucratische foutjes en toevalligheden is schandalig. Ook hier op Geenstijl is men nog steeds niet op de hoogte van wat er is gebeurt en de werkelijke antisemitisme gedachten die eerder op de voorgrond lag in ons land dan niet.
@McCain | 26-11-20 | 00:35: Dus nu verwijt je een hele bevolking iets, omdat er een paar naïeve ambtenaren geen voortschrijdend inzicht hadden. Dan ben je geen haar beter dan de antisemieten van die tijd.
maar goed al met al blijkt door deze klucht/soap... hoe rot de politiek is en hoe machts-hongerig, niets ontziend en op eigen roem belust de deelnemers aan dit spelletje zijn... FVD had me nog een beetje hoop gegeven 4 jr geleden maar die is nu wel weg na het bezwijken van dit blijkbaar al van binnen rottende en door maden leeggevreten karkas dat nu overblijft... Deze jongen gaat nu òf op de SP stemmen òf de PvdD omdat deze 2 partijen nog de enige zijn die het dichtst bij hun principes blijven! RIP FVD...
Kortom stemmen op meer immigranten en Islam, erg verstandig.
Doe maar PvdD. Bij de SP hebben ze soortgelijke problemen met extremisten.
@zwaaropdehand | 25-11-20 | 23:59: Bij de SP heb je een grotere kans dat men bereid is om tenminste een klein beetje iets tegen de invasiërs te doen.
Tja begin niet over Joden want dan gaat er een onzichtbare sloopmachine in werking. Dat het smerige halal slachten in Nederland niet verboden is hebben moslims puur aan lobbyende Joden te danken. PVV'er Graus probeerde zich sterk te maken voor dat slachtverbod. Werd vervolgens door een Joodse voorman in een discussie voor nazi uitgemaakt.(zie onderstaande link). Heeft U het in de media gezien ? Ik niet.
www.youtube.com/watch?v=baAwug2PGeQ
Dat heeft te maken met een redelijke trauma van epische proporties.
Ik heb hem altijd al een operette prins gevonden, jammer dat Hiddema c.s. nooit enig vermoeden hebben gehad.
Ik vind het er alles op lijken dat Hiddema zich terdege bewust was van Baudet's vermogen om uit te glijden over zichzelf, en er juist alles aan deed om met kalmte de boel in goede banen te leiden.
Zwijgzaam sturend op de achtergrond, en altijd loyaal mbt partijdiscipline wanneer er een journalist met een microfoon in zijn gezicht stond te porren.
Ik gok dat Hiddema simpelweg het punt bereikt heeft waarop hij de facade niet langer overeind kon houden zonder vieze smaak in zijn mond.
'' Op 18 maart, de dag na de verkiezingen, zouden alle geroyeerde leden weer teruggehaald worden, zou Baudet hebben besloten''. Dat zou ik inderdaad wel hebben zien gebeuren. Maar het blijkt dus echt dat Baudet wel degelijk bepaalde antisemitische, extreme gedachtes heeft. Dit past ook wel in het beeld van het beschermen van de jongens uit de appgroepen eerder. Erg jammer want Baudet had echt best veel potentie, maar ik mag toch hopen dat die vent nu gewoon uit de partij wordt geknikkerd. Dat antisemitisme verdedigen op grond van vvmu is nog een ding (maar mijns inziens al verwerpelijk) maar er zelf aan mee doen gaat toch veel te ver. Wat is er met Baudet gebeurd? Of zou hij altijd al zo zijn geweest?
Tot op heden heb ik nog geen antisemitische quote van Baudet gelezen en/of gehoord. Voorlopig zijn die allemaal door anderen gedaan, waar Baudet dan weer wel voor op komt.
"Maar het blijkt dat"...
Ik zou even wachten op morgen.
Kans dat het klopt. Kans dat het niet klopt.
Als er meerdere mensen op die vergadering waren, dan gaan er meerdere bevestigingen komen.
Stichting Antisemitisme Preventie is op hetzelfde adres gevestigd als Stichting Forum Voor Democratie. Lol.
Homo homini lupus lupus om het maar eens op zijn baudets te zeggen.
Toch mooi gebruik van pleonasmes
Maar killary , tja als de media nu echt ballen had om de deadlist te onderzoeken op detail.
Benieuwd wat er dan boven komt borrelen
Hahaha pizza!
Kan Sherry niet gewoon met fluitketel op Napoleon blijven spelen. Weten we ook waar we aan toe zijn.
Hij kan er ook niks aan doen, de chemtrails van Soros hebben zijn intellect geknakt.
Thierry heeft een drugsprobleem. Je ziet het aan alles. Ik hoop dat hij zich laat opnemen.
Een Mel Gibsontje?
Doet me denken aan Gordon die ergens tijdens een programma John de Mol de hemel in prees. Absoluut overtuigd dat zijn eigen woorden subliem waren, maar ondertussen kom je volledig imbeciel over. Eén maand later ging hij naar het afkickkliniek.
Je ziet het zeker aan alles. Het lijkt een totaal andere man dan pakweg vijf jaar geleden. Die bleef altijd rustig, en coherent formuleren. Dat detail verraadt inderdaad een metamorfose die door iets chemisch geïnduceerd lijkt te zijn. Dit lijkt slecht voor de man af te lopen; ben benieuwd waar z'n vriendin is.
Een goede leugenaar kan dat alleen zijn gecombineerd met een hoge intelligentie en dom is Baudet zeer zeker niet. Ik geloof geen klap van ontkenning van Baudet.
Jezus wat een soap allemaal. Ik vond Baudet altijd al een arrogante bal gehakt. Hij heeft nu precies bewezen waarom Geert Wilders geen ledenpartij wil. Alle extreemrechts schorem komt binnenvallen en de boel kapen/kapotmaken. Of het is extreemlinks wat doet alsof het extreem rechts is om de boel te laten ploffen. Tis niet dat Baudet niet gewaarschuwd was ofzo. Sukkel.
Geert Wilders had zijn sympatie voor Baudet nog uitgesproken. Die is nu per ommegaande ingetrokken.
Waarschuwingen werken niet als je eerst met Otten moet afrekenen en daarna met Nanninga&Co plus je hebt van Rossem al dagen in je nek hijgen.
Dus omdat Baudet een bruinhemd is, is het bewezen waarom een PVV als enige partij zonder leden ook de enige partij is die het licht heeft gezien, duidelijk.
Jep, die stond daar duidelijk onder invloed van .... te raaskallen, want de verwoording is uiterst pijnlijk. Toegeven aan de media is absoluut onacceptabel, maar "dom en onverantwoordelijk gedrag" is ook een absolute afknapper. Toch vraag ik me af of ze daar niet het predicaat "racist", "antisemiet" en "nazi" als een geuzennaam op zich hebben genomen en dat die grap niet een beetje uit de hand is gelopen.
Op dit punt maakt het haast niet meer uit of ze er écht Nazistisch gedachtegoed op nahouden, of dat ze enkel dom genoeg zijn om het zo te laten lijken door een enorm uit de hand gelopen PR-fuck up met stomme grappen.
In beide gevallen staat het kruisje bij ongeschikt.
In het eerste geval is het gedachtegoed an sich te rot voor een levensvatbare partij.
In het tweede geval blijkt het een zooitje kneuzen dat niet lijkt te snappen dat statuur nou eenmaal belangrijk is in politiek.
'De werkelijkheid herken je aan haar onwaarschijnlijkheid.' (Gerard Reve)
Dat is maar al te waar. Zeg ik uit ervaring.
Dit ruikt inderdaad naar "te ver gezocht om een leugen te zijn".
Tjonge als we dronken zijn tijdens een avondje stappen zeiden we ook dingen die we niet menen. Misschien was het beter geweest om Tjer een blaastest te laten doen. Dan weten we pas wanneer we zijn uitlatingen serieus moeten nemen.
Als ik in een taxi stap, ga ik er ook vanuit dat de chauffeur nuchter is.
Misschien is dat wel waar het misgaat; dat Thierry niet lijkt te begrijpen waar studentenverenigingen ophouden en politiek begint.
Dan zal er ook wel een audio-tape meegelopen hebben, de modus operandi zo inschattend.
Pleur ook maar online dan.
Blijft staan dat de schade aan de standpunten die het forum heeft geformuleerd enorm is met deze sheit-show.
Juist, boter bij de vis.
Dit klinkt vrij ongeloofwaardig... als partij vd liefde! De partij(leider) die vóór de extra bewaking van Joodse scholen, restaurants etc... was... Tsja dit is wel een extra punch in tha face....
Zoals altijd is ook de context niet uitgelegd. Op zijn minst mag Baudet zich hierop nog verdedigen, maar toegegeven het ziet er niet best uit.
Het is echt bizar inderdaad, maar mijn inziens wel erg specifiek om volledig gelogen te zijn. Wellicht is er nog een bepaalde context (hele slechte grappen die gemaakt werden) maar anders gaat het toch veel te ver. Benieuwd of andere mensen die er waren het kunnen bevestigen.
Het is niet mijn partij, maar ik twijfel over de context, de intentie en de zuiverheid van die aantijgingen. Het klinkt haast alsof hij in een delirium is beland, dit zelfde geratel bespeur ik bij de lokale zwevers die de godganse dag op straat lopen te scanderen.
UPDATE: Terry ontkent alles
Het was de schuld van de slinkse media ?
Ik ben wel benieuwd hoeveel zetels Thierry zou krijgen met een openlijke antisemitische partij maar we zullen het niet weten omdat dat na de 2e WO terecht, niet zou kunnen.
Ja, FvD is Baudet's partij, niemand anders had het charisma dat op te bouwen net zoals de Republikeinen nu bijna Trump's partij zijn geworden.
Samen met Brexit waarover GS wijselijk niets meer zegt gezien dat op korte termijn financieel en anderzins een grote ramp gaat worden is populistisch rechts waarschijnlijk door de natuur, in de vorm van de corona crisis, op een lelijke manier beentje gelicht.
Maar misschien geeft dat links de kans iets aan de milieucrisis te doen want, niet bij Boris overigens, bij rechts zaten wel erg veel klimaat verandering ontkenners.
Post-Brexit chaos: A dress rehearsal by French border police officers testing immigration procedures before the deadline for a post-Brexit trade deal between Britain and the European Union resulted in a five-mile traffic jam in Kent, in southern England, up to the entrance of the Eurotunnel, which connects the country to France.
Baudet zit te draaien en te liegen bij Beau. Met de bekende air van arrogantie en neerbuigendheid. Hij zit nu zijn eigen uitspraken te ontkennen. Maar... wrijven in de vlek maakt het alleen maar lelijker.
Hij kwam genuanceerd over legde duidelijk uit wat er gaande is en wil eerst onderzoek naar die appjes voordat hij 5k jongeren eruit pleurt. Daarna vonden Nanninga en van Rossem het nodig hem kallt zu stellen.
Je vergist je weer eens BL, Zelfverzekerdheid is geen arrogantie of neerbuigendheid. Het gaat ook niet om de vorm, maar om de inhoud. Om zijn argumenten en zijn betoog. De rest is subjectief en bij jou wellicht ingegeven door een dominant figuur uit je verleden waar je Baudet aan doet denken en die je nog steeds dwars zit in je dromen. Alleen al het kale achterhoofd hoofd van Pim Fortuyn te zien was voor sommige "domme" mensen al genoeg om te walgen van de man. Haar van Wilders of haar van Trump. Een teken van redeneer zwakte zonder argumenten dus drogredenen.
Even een poll. Wie gelooft dit NIET?
Ik heb te weinig informatie om die keus te maken. Zo ken ik die hele Nikki en haar motieven niet. Ik vind wel een aantal zaken verdacht, maar acht het niet onmogelijk.
Baudet zit tussen de hyena’s en de grootste maakt al dagen overuren hiero. Ik benieuwd hoever die er mee inzit in dit vooropgezet complot.
#metoo
Wat een obsessie voor Terry, ineens zeg.
Aaah Beau heeft het nu verklapt
Franscisco, jij ook hier?
Franciscus is mijn middle name
Beau.
Det.
Dit kan geen toeval zijn.
Interessant.
links heeft dan toch jarenlang gelijk gehad over Baudet. Hij is een gevaarlijke gek.
Dat is inderdaad wel een beetje kut.
Je kon het van verre zien aankomen, als je wat minder verblind was door de spiegeltjes en de kraaltjes.
@Beste_Landgenoten | 25-11-20 | 23:38:
Liefde maakt blind
Als je het niet eens bent met links, ja.
Er waren hier ook genoeg verstandige reaguurders die dat doorhadden.
Als het op De Speld had gestaan zou het ongeloofwaardig en niet grappig zijn, is deze brief bevestigd door Pouw-Verweij? Zo ja, dan weg met die man en zijn bruine vrienden.
Waarom zou ze liegen? Het was al veel langer duidelijk dat Thierry steeds radicaler verhaaltjes aanhing. Feest begon destijds met mh17, nu is Soros al de uitvinder van Covid. De man is gewoon niet houdbaar.
@Beste_Landgenoten | 25-11-20 | 23:35: verwacht dat de brief inderdaad echt is, maar gezien de zeer zware beschuldigingen is navraag bij haar en andere aanwezigen toch op z'n plaats.
Dit verhaal zal vast nog vervolgd worden. Het zijn nogal uitspraken..
En toen kwam er een olifant met een grote snuit? Of was ie roze? Hoor en wederhoor, getuigen etc. Riekt wel naar een sterk verhaal voor iemand die de Joods Christelijke cultuur wil behouden.
Dit dus.
Baudet is altijd sterk pro-israël.
@canis lupus | 25-11-20 | 23:32: pcies!!
De mythe van een "Joods-Christelijk" cultuur..
@Hissam | 25-11-20 | 23:38:
Ja, want eigenlijk maken Papoea's, Bolivianen en Mongolen hier de dienst uit. Natuurlijk is dat Joods-Christelijk een voortvloeisel uit lokale Germaanse gebruiken, die weer zijn overgoten met een Romeins sausje, voordat er wéér een ander sausje overheen kwam, maar dat betekent alsnog niet dat het niet de bovenste laag saus is.
@Vage_eddie | 26-11-20 | 00:08:
Buiten wat religie en woorden hebben we nauwelijks een Joods -christelijke cultuur.
Wetgevingen, titels, sociale structuren,feestdagen en gewoontes dateren vaak al van ver voor de kerstening.
Duidelijk dat het wegsturen van Thierry geen uit de hand gelopen incident is na een paar foute appjes van jFvD jongeren. Er blijkt dus een veenbrand te hebben gewoed van onacceptabele praatjes van een losgeslagen Baudet. Het vermoeden waar er al maar nu komt het uiteindelijk tot een afrekening. Terecht, zo lijkt mij.
Of dat terecht is moet nog blijken...
Die veenbrand is gewoon een vooropgezet plan om Baudet te lynchen en er zitten meer mensen in dat complot.
@Trumme | 25-11-20 | 23:33: die brand heeft baudet zelf aangestoken, daar hoef je geen complot van te maken.
@canis lupus | 25-11-20 | 23:33: u loopt voor een kar, met oogkleppen op?
Dat betwijfel ik zeer. Baudet heeft een spoor getrokken van rare praatjes. Dat was beslist niet verzonnen.
Er MOET veel aan de hand zijn geweest. Iedere betrokkene begrijpt dat er nu " LPFtoestanden" gaat klinken en dit zal blijvend negatief doorklinken bij nieuwe nationaalrechtse partijen waar je toch van kan aannemen dat alle betrokken in door willen. De sfeer moet heel grondig verziekt zijn
Dit is wat men "hear say" noemt. Dat deze partij ten dode is opgeschreven moge duidelijk zijn maar dit moet je zeker niet zonder meer als waarheid slikken. Hier zijn duidelijk smerige spelletjes gaande. Baudet heeft zonder meer afgedaan maar dit voelt zeker niet zuiver allemaal. Het is een grote soapopera aan het worden en de modder vliegt in het rond. Erg sneu allemaal en daarom stappen meerdere prominenten op voordat ze zelf ook onder de bagger komen te zitten.
Even offtopic maar wel relevant mbt jouw argumentatie: wat vond je van de Amerikaanse verkiezingen?
When the shit hits the fan..
@Harris Pilton | 25-11-20 | 23:31:
Vond vind ik een beetje prematuur.
Iemand die overhoop ligt met Thierry, beweert iets, zonder enig steunbewijs, vervolgens wordt het hier gepubliceerd en voor zoete koek geslikt.
Bijzonder.
Komt niet eens van 4chan.
@Bab01 | 25-11-20 | 23:30: Misschien via de Weekend of de Story deze keer.
Daar struikel ik dus ook over.
Ik vind het prima dat Baudet door de stront wordt gehaald, maar laat het dan gefundeerd zijn. Ondanks de slogan Tendentieus, ongefundeerd en nodeloos kwetsend" stonden in de praktijk brononderzoek en double checks hoog in het vaandel. Ik kan me meermaals contexten herinneren waarin Nijman zich uitsprak tegen guilt by association-valletjes.
Het nu als een kwijlende bloedhond achter elk gerucht aanrennen siert hem niet.
Het zou me geen reet verbazen als Baudet inderdaad schuldig blijkt aan alle aantijgingen, maar het plotselinge ontbreken van de gebruikelijke, zorgvuldige onderzoeksjournalistiek is opvallend.
@Vage_eddie | 26-11-20 | 00:05:
Je bedoelt dat GS nu ongefundeerd tendentieus en nodeloos kwetsend is?
Dit soort shit is klaarblijkelijk al veel langer beschikbaar. Ik vraag me af waarom intimi zoooo lang hebben gewacht om het naar buiten te brengen? Vragen, vragen, vragen...
Ze gunde hem een eervolle aftocht. Hij is in al zijn waanzin terug gaan vechten, wetende dat dit dan uitkwam. Hoe ziek ben je dan? Als dit niet genoeg is, wat dan wel?
@tipo | 25-11-20 | 23:36: gevalletje "mutual assured destruction"
@van Rossum zou het goed doen bij Privé of Story.
van Rossum zit aan de kant van Nanninga zoveel is wel duidelijk. En dit is geen toevallige samenloop maar een tactiek.
Als dit waar is dan ga je haast denken dat er wat mis is met Thierry. Overspannen, psychose. Borderline, iets anders misschien?
Een van deze is duidelijk het geval, misschien is de belangrijkste vraag, hoe het gebeurt is. Psychisch of door overmatig gebruik van what ever.
Aangeboren stoornis.
Hij komt zeer genuanceerd over en verweerd zich kranig tegenover een kritische Beau.
Hij heeft altijd gedacht in thermen van Media links complot en Alt Rightdenkers ook als de bruine walm je tegemoet waaide als zijnde interessante sparringpartners. Hij heeft wel erg veel bias voor n intelectueel.
Een echte intelelectueel ziet bij iedereen de inconsistenties.
Narcisme
Tja, je ziet het hem wel zo zeggen, dus ongeloofwaardig is het niet. Hopelijk staan anderen op die erbij waren en dit bevestigen dan wel ontkrachten.
Een obsessie is dwangmatig denken, een geestestoestand waarin een persoon bezeten is van een specifiek idee. Een persoon die ergens door geobsedeerd is, kan de gedachten niet uit zijn hoofd zetten, hoewel hij of zij dit meestal wel wil. Het dwangmatig denken leidt vaak tot dwanghandelingen, ook wel compulsies genoemd, zoals het dwangmatig plaatsen van 34 opeenvolgende topics over het FVD.
Goed bedoelde tip voor Van Rossem: misschien even een paar uurtjes nachtrust nemen en dan pas topic 35 plaatsen...
Het is maar goed dat GS het in hapklare brokken gebracht heeft, anders hadden de meeste fanboys hier het niet overleefd. Goed gedaan Bart!
Het zet inderdaad alles wel wat meer in perspectief.
@frank123 | 25-11-20 | 23:32: Ik zeg hapklare waar ik bedoel; behapbare.
@Normpje | 25-11-20 | 23:35: nou dat hapklaar raakt de snaar beter.
@Normpje | 25-11-20 | 23:35:
Zo las ik het ook ;)
Klinkt als een lichte psychose
Is inderdaad wat wanend en schizotypisch
Totale meltdown komt er aan.
Eng kliekje. Mooi dat het zichzelf oplost.
De top 10 was er minus Theo Hiddema, Wybren van Haga en Hans Smolders. Dus Joost of Eva zouden dit verhaal moeten kunnen bevestigen of ontkrachten.
Wederhoor is wel belangrijk hierbij.
Maar mocht dit inderdaad zo gezegd zijn dan vraag ik me af of meneer niet beter een poosje rust kan nemen in een instelling.
Dit kan zij niet bedacht hebben. Bovendien zijn er getuigen bij geweest. Eva Vlaar bijvoorbeeld.
@tipo | 25-11-20 | 23:31: Heb je een bronnetje ?
@tipo | 25-11-20 | 23:31:
Mee eens. Maar de beschuldiging en de gevolgen zijn zo ernstig dat alles moet worden uitgesloten. Dit kon wel eens in een tragedie gaan aflopen.
@netniet | 25-11-20 | 23:39: Eva Vlaar was met meerdere anderen bij dat etentje.
@frank123 23:43: Dit is al een tragedie. Iemand moet Baudet nu een retraite geven. Een logeerplaats met frisse lucht. Maar dat zo veel partijprominenten zich tegen hem keerde, zelfs Eva Vlaar, gaf al aan dat dit niet om onhandig bestuur ging, maar om een groter probleem.
Ik krijg een déjà vue.
En de woorden van het lijdend voorwerp destijds waren: "Dan ik maar afgemaakt, maar het probleem meneer dat blijft."
Ja, heel gek
We wachten wel weer 10 jaar op de volgende om nog wat van dit land te maken..
@wood_zor | 25-11-20 | 23:56:
Hij was waarschijnlijk toch ook afgeschoten, net als PF.
1001 nachten en de dans van de zeven sluiers. Wie die leuke Turk ook al weer heet ben ik kwijt, maar De Tjer die even een barrière opwerpt. Want dan geloven ze vast niet dat we heaumeau hebben: www.mediacourant.nl/2020/11/thierry-b...
Leer mij BN 'ers kennen!
De bom die je wist dat er aan kwam. Had ik geraden, dus nu voel ik me Ferry van Mingelen en trots daar op!
Dit verhaal klinkt wel hallucinant. Benieuwd hoe hij hierop reageert.
Dit is geen ironie meer. Baudet is werkelijk heel ver van het padje geraakt. Man man man.
Ja, met 10 man dineren in een tweede golf. Niet normaal. #ironie
@tipo | 25-11-20 | 23:27:
Je kan helemaal niet met 10 man in een Golf.
@kaasfondue | 25-11-20 | 23:37:
https://www.youtube.com/watch?v=GQGUVtdGmfY&ab_channel=MESVideo
kan makkelijk
Het klinkt eerder alsof hij gewoon vreselijk zat te trollen! Toegegeven dat is ook niet echt slim, maar ik denk dat er al het een en ander aan vooraf gegaan is.
Meneer de klimaatontkenner. Eng mannetje.
Klimaat bestaat niet.
Weet je wie klimaatontkenners zijn?
Idioten die denken dat je met warmtepompen het klimaat kunt sturen.
Klimaat is een verdienmodel. Je kan er niets aan veranderen, maar als je de domme meute maar genoeg misplaatst schuldgevoel aanpraat krijg je ze wel zonnepanelen, batterijmobielen en warmtepompen aangesmeerd.
Ik heb op Hiddema gestemd maar als dit verhaal uit de Telegraaf waar is dan moet Hiddema echt wel hebben geweten hoe Baudet in elkaar zit.
Daarom is ie ook weg gegaan. Hij was het al eerder zat maar is toch even blijven zitten
Natuurlijk, daarom acuut opgestapt. Die is blij dat hij er vanaf is. Gaat nu z'n oude dag vieren.
dat zit me ook niet lekker, hij is toch te slim om dit niet te hebben doorzien.
Oprechte vraag, jullie denken dat Baudet pas na 4 jaar zijn ware aard aan Hiddema heeft laten zien? (Slag om de arm houdend dat ik niet weet of Baudet dit daadwerkelijk allemaal heeft gezegd )
@Patje | 25-11-20 | 23:31: Het was voor Hiddema altijd nog net droog te houden. Tot deze week dus.
Baudet zal misschien wel eens gevraagd hebben over Hiddema zijn NSB vader en hoe het zit met pensioenen van parlementaire landverraders mocht het ooit zo ver komen. ;-)
Waarom komt dit exact nu naar buiten? Als ik bij een partij zit en 'de grote leider' zou deze racistische antisemitische bagger uitkramen, ben ik dezelfde dag nog weg en maak ik deze uitspraken dezelfde dag nog wereldkundig.
Ja, dit dus.
Het komt niet persé NU naar buiten.
De stront lekt al langer door de voegen naar buiten.
Als Baudet een aantal weken terug daadkrachtig had ingegrepen, was er veel minder aan de hand geweest.
Het is nog geen week geleden gebeurt. En de grote meerderheid van de partij heeft zich tegen Baudet gekeerd.
Misschien hebben ze eerst intern gepolst naar steun om dit varkentje te wassen?
@Vage_eddie | 25-11-20 | 23:30: Dit is anders wel heel toevallig getimed met het moment van de uitzending.
@frickY welke uitzending, van Beau? Kan me haast niet voorstellen dat je zou geloven dat zij dit uitgedokterd hebben..
Heeft ie nou ook die 5g masten in de fik gestoken?
In de wandelgangen wordt het gefluisterd.
Door de nummer 15, 21 en 47.
Die 5G masten zijn een joods complot om alle mensen te brainwashen zodat elk gezin voor elk lichtknopje in huis een aparte Shabbos Goy heeft om het licht aan en uit te doen op Sjabbat.
Erkenbrand?
Die 5G masten waren toch om de nano chips in de vaccins te activeren? Of zoiets.
Het zal allemaal wel maar wel ik zelf ook rechts conservatief ben zag ik gelijk al dat je aan zo'n type als Baudet helemaal niets hebt, maar dan ook echt helemaal niets. Onnavolgbaar, onberekenbaar en steeds weer toespelingen naar fout gedachtegoed en over de top populistisch gedoe en zijn rare complot theorieën
Even was hij goed op dreef. Voor de provinciale staten verkiezingen tekeer gaan tegen de energie transitie en de kiezers stroomden ook toe. Maar daarna weer helemaal niets meer over gehoord. Terwijl de schandalen zich opstapelen rond dit onderwerp en de kiezers voor het oprapen liggen.
Destijds met reden op Hiddema gestemd.
Komt zelden voor dat ik een voorkeursstem boven de nr 1 verkies.
Ik had Baudet ingeschat op kaliber "te onberekenbaar", maar dat de Uil van Minerva corona in de reet zou neuken tijdens een boekverbranding, had ik dan weer niet verwacht.
Vier keer op een dag een roze banner, een topic na de cafe draad, en dat alles voor een splinterpartijtje zonder toekomst. Hou eens op Bart.
Nou, deel 3 t/m deel 873 hadden overgeslagen kunnen worden. maar als dit waar is (bevestigd door anderen, liefst onafhankelijken) had hier wel een breek bij gemogen.
Partijtjes zonder toekomst is nou eenmaal zijn ding.
Laat hem.
@Vage_eddie | 25-11-20 | 23:34: Auw!
Oh man.
Narcism is a bitch
Weten we gelijk waar al die complotwappies op GS vandaan kwamen.
Het lijkt wel een besmettelijke geesteziekte.
Eng volk inderdaad.
Is het dan toch 5G?
@frank123 | 25-11-20 | 23:29:
Draai 5G eens om...
G5.
GS.
Fúúúúúúck...
@Vage_eddie | 25-11-20 | 23:35:
Hmmm verdomd...
Engnek. Iedereen die het hierna nog opneemt voor Tjerrie, schaam je kapot. En breng eens een bezoek aan Auschwitz.
Kom dan ook eens langs in Middelstum en Loppersum...
Je lijkt Tom de Graaf wel.
Die kwam met Anne Frank op de proppen.
Het ligt inderdaad aan jou.
Enig gevoel van historisch besef ontbreekt je. Treurig.
Omdat ook GS uiteindelijk ook politiek-correct tracht te zijn, een ieder die niet meegaat met de "gekozen mensen" is bij voorbaat een "antisemiet"..
Zucht. Tsja. Domheid kent geen grenzen, zoiets?
@TheManiac | 25-11-20 | 23:24:
Dan heb ik wel een vraag voor je;
Omdat Joden in het verleden veel is aangedaan, zijn alle Joden nu voor altijd gevrijwaard van kritiek en kunnen zij niet ook slecht zijn?
Je reactie impliceert dit een beetje, maar voel je vrij om het te nuanceren.
@TheManiac | 25-11-20 | 23:24:
Excuses als gebeurtenissen van bijna 100 jaar geleden die totaal geen context in de dag van vandaag hebben voor mij geen obstakel vormen om iets bespreekbaars te maken.
@TeeJee | 25-11-20 | 23:26: ja voor altijd respect voor de joden. Individu en zijn acties mag je veroordelen. De groep in deze zin niet nee. Ken je überhaupt een jood en heb je er wel eens mee gepraat?
@Allevezoel | 25-11-20 | 23:29: het is net zoveel 50 jaar geleden als 100 jaar geleden. Wat wil je dan precies bespreekbaar maken?
Als ik op straat loop, heb ik er geen last van. En ze sissen geen 'kankerhoer' naar m'n vrouw.
@vanressem | 25-11-20 | 23:34: Realiseer je dan eens dat 'deze groep' door de Christelijke en Moslims machthebbers in de landen waar ze woonden gedwongen werden om beroepen uit te oefenen die de Christenen en Moslims niet mochten uitoefenen. Zoals die van bankier.
Nogal vreemd dus om een groep verdacht te maken omdat ze zo rijk zouden zijn, terwijl ze dat juist zijn omdat ze uitgesloten werden (overigens is dat maar een piepkleine groep, veel joden waren juist straatarm door die uitsluiting)
@TheManiac | 25-11-20 | 23:30:
Je geeft geen antwoord, en poogt het nu op mijn persoon te betrekken. Gaan we niet doen in deze discussie, dus geef antwoord op de vraag.
Nogmaals, waarom zouden we wel kritiek mogen hebben op FvD als geheel, op VVD als geheel, op Moslims, Nederlanders, Trump-stemmers etc etc.
Maar niet op Joden? Alleen vanwege wat een ANDER volk deze religieuze groepering heeft aangedaan?
Dat riekt een beetje naar hypocrisie. Wat zeg, dat riekt aanzienlijk.
@zwaaropdehand | 25-11-20 | 23:42:
U moet weten dat ik over een Joodse elite spreek en wij doorgaans over een moslim onderklasse spreken.
@vanressem | 25-11-20 | 23:34: En dat een relatief klein groepje die inderdaad zeer succesvol zijn en veel macht hebben in Hollywood, de msm (NYT bijvoorbeeld). de Amerikaanse instituten en NGO's vaak een wat progressieve en open-grenzen beleid voeren.. of is dit ook weer "antisemitisme"?
Als je het over gekke Joodse gelovige hebt. Dan,..ga je gamg. malloten genoeg.
Maar dat er een joodse elite is die op wereldheerschappij uit is? Ga fietsen man.
@vanressem | 25-11-20 | 23:34:
Omdat ze misschien iets slimmer zijn??? Kijk eens naar de nobelprijzen, en dan bedoel ik de echte, niet die fopprijzen.
@Controllos | 25-11-20 | 23:43:
En de arme Joden zijn door de Naz2i's juist uitgemoord, de rijke joden konden vluchten. Daarom zitten er nu veel in de states.
Allevezoel | 25-11-20 | 23:19
Als Joden (of hindoes, boeddhisten) een ontwrichtende rol zouden spelen in de Nederlandse samenleving, dan zou kritiek op Joden volkomen terecht zijn. Dit is echter niet het geval en daarom is kritiek op deze groep mensen van een bedenkelijk niveau en grenst het vaak aan antisemitisme. En dat er over moslims ''gepraat'' wordt, lijkt me wel logisch gezien er geen dag voorbij gaat of er wordt wel ergens in de wereld een aanslag gepleegd, en dan laten we de kleine jihad in Nederland maar voor wat het is. Overigens kun je daar ook weer over bakkeleien, want een Indische, Turkse of Surinaamse moslim hier, heeft zich in de regel goed aangepast en toont heel ander gedrag dan zijn medebroeder uit Marokko.
Dat snap je toch wel neem ik aan?
@miko | 26-11-20 | 00:01: niet iets, Joden hebben gemiddeld genomen het allerhoogste IQ
Simpelweg omdat we op straat, op het veld, strand, zwembad, waar dan ook geen last hebben van agressie vanuit joden. Voor de rest denk ik dat jij een probleem hebt cq bent.
Zozo, een artikel in de Telegraaf, het pulpblaadje dat zelfs onze kat niet in de kattebak wil hebben 'citeert' Pouw-Verweij. En iedereen slikt dat verhaal van die dame voor zoete koek?
Ja, plausibel verhaal.
@Kuifje-naar-Brussel | 25-11-20 | 23:20:
Zonder bewijs is het tevens karaktermoord.
Nog voordat deze brief 'uitlekte' was het al gedaan met Baudet. Dit is puur natrappen.
Waarom zou ze liegen?
Ja waarom zou iemand liegen over de banden van Trump met Poetin?
@Beste_Landgenoten | 25-11-20 | 23:26: Baudet ontkende dit bij Beau. Waarom zou hij liegen?
@kaasfondue | 25-11-20 | 23:34: Dat hoeft inderdaad niet want die zijn gedocementeerd en vastgelegd.
@Naarwijdachten | 26-11-20 | 00:19: Om nog een kans in het leven te hebben. Hij kan eigenlijk niets en de 2e kamer levert 120.000 Euro per kaar plus onkosten en bekendheid.
Oef, als dir waar is dan kan ie het verder wel vergeten, lijkt me ook strafbaar dit, enge man.
Op het platform van de aanrander met de witte onderbroek bent u helemaal welkom!
Ik sta perplex over wat er met Thierry is gebeurd.. En wat is die fascinatie toch altijd met joden. Ik snap dat werkelijk echt niet.. Wat een stel kneuzen zijn dat altijd..
Nou heb ik persoonlijk ook moeite met pijpenkrullen en falafel, maar dat komt omdat ik kaal ben en kikkererwten niet te vreten vind.
@Vage_eddie | 25-11-20 | 23:40: Zei daar iemand 'pijpen'?
dan had is linkse pers helaas toch gelijk en was zijn hoogstintelligent boreaal geleuter toch doordrenkt van een poepbruin gedachtegoed
""Op een gegeven moment riep Thierry dat corona de wereld in gebracht was door George Soros en anderen om ons onze vrijheid af te nemen en een nieuwe wereldheerschappij te starten. Hij riep dat het Hillary Clinton ’en de pedofielen’ niet gelukt was, maar dat het via corona nu wel zou lukken.”
Er inhoudelijk op ingaan, lukte volgens haar niet. „Baudet zei nog dat vechten over andere thema’s zoals EU en immigratie of islam zinloos was, want als ’ze onze vrijheid hebben afgenomen en we een communistische staat zijn, dan schoppen ze toch alle domme negers Europa uit.’”
Even los van de laatste zin (lijkt me sterk dat hij dit zomaar geroepen heeft), mocht dat allemaal echt waar zijn en niet ironisch zijn bedoeld, klopt het toch gewoon? Want ze nemen onze vrijheden in rap tempo af (vandaag op de NPO app de 'rona paspoort') en heeft het geen enkele zin buiten dat voor @nostyle met hun rancune om het over wat anders over te hebben?
China staat ons naderbij dan premier Geertje. Denk daar maar even over na.
Je mag zelf niet meer bepalen waar en of je mag werken, niet meer bepalen wie je wilt zien in een groep want als de groep te groot is moet iemand afhaken (ook buiten), noodzakelijk reizen aangeraden, mondkapjesplicht, verplicht testen of siciale uitsluiting. En waarom? Voor nog geen 10.000 doden die door eerdere milde griepseizoenen bleven leven.
Maar inzetten op ventilatie die ze zo belangrijk vinden ho maar. Het ooleiden van nieuw coronapersoneel? Ja maar dat duurt een jaar. So what als je morgen begint duurt het nog steeds een jaar, we hadden nu al mensen kunnen hebben die al 7 maanden in opleiding zouden zijn.
En wat te denken van de oversterfte door onbehandelde kanker of hartpatienten.
Wees of rigoureus of laat alles vrij en bescherm de kwetsbaren. Maar politiek doet geen van beiden.
Je zou na 7 maanden toch wel gedegen onderzoek af moeten hebben over mondkapjes. En die zijn er: dat het amper helpt, maar daar wordt niet naar geluisterd.
@Olleke | 25-11-20 | 23:38:
En geen handen schudden!
Wee je gebeente.
Vrije burgers zijn makkelijk te manipuleren. Waarom zou je ze onvrij willen maken?
@AntiZanicz | 26-11-20 | 00:21: Angstige burgers zijn makkelijk te manipuleren. En afsplitsen in groepen (identiteitspolitiek) en tegen elkaar uitspelen. Verdeel en heers.
Daadwerkelijke vrije mensen (let wel!! vrij betekent niet dat alles kan en mag) laten zich niet door de overheid bedwingen. Sterker nog: de overheid moet enige vrees hebben voor de vrije burgers. Voldoende vrees om haar plek te weten.
Die laatste zin klopt ook. Dictators schuiven met de bevolking(sgroepen).
Nu 'ophef' OP1 over de 'uitgelekte' brief van Pouw-Verweij op de telegraaf. Alsof de uitspraken van Baudet vanuit het niets komen.
Dat schilderij kan wel wat meer Van Dyke brown gebruiken. Little rascal.
Ik wil graag ook de andere kant van het verhaal horen. Dit zijn zulke zware beschuldigingen dat ik wantrouwend word. Hij moet wel een heel goede pokerface hebben als ie nooit betrapt is terwijl hij daadwerkelijk dit vindt.
Het werd hem zojuist bij Beau gevraagd. Hij ontkende, en meent dat bestuurslid Olaf Ephraim dat als getuige kan bevestigen.
@frickY | 25-11-20 | 23:45: De enige die hem nog zou steunen. De enige. De enige. De enige.
Snap je?
Het is zo absurd dat het niet verzonnen zal blijken te zijn. Net als een politieman verbaal direct na een gesprek. Zoals Comey het gebabbel van Bonkers Bonespur direct na zijn gesprek vastgelegd.
We gaan het de komende dagen wel meemaken. Dat er maar één bestuurslid (ook nog met de meest joodse naam van allemaal) hem steunt zegt me niet zoveel. Als rare foto's gelekt kunnen worden, zal er vast een of andere mol wel geluidsopnames hebben gemaakt van dat etentje. Ik wacht het rustig af.
OMG. Dit is krankzinnig.
Baudet is dus ook gewoon een virustokkie.
Over een jaar:
'Thierry mag ik van jou 3 cheeseburgers, een quarter pounder met een grote friet en een kip 6 met BBQ-saus?'
Und schnell!
Zin in cheeseburgers nu.
@JohnLocke | 25-11-20 | 23:21: zolang het maar brave burgers zijn. Mjam!
Wie bestelt er nog aan de balie? Komt u wel eens bij een moderne burgertent?
Thierry gaat echt vol NSB. Dit is gewoon strafbaar.
Weet je wat strafbaar is? Een neofascistische wethouder uit Amsterdam die twittert dat er nog “eentje down moet gaan”. Deze nuttige idioot heeft echt helemaal niets geleerd van de moord op Pim en hij kan mede worden genoemd in het lijstje Marcel van Dam, Ad Melkert en Paul Rosemöller.
@eerstneukendanpraten | 25-11-20 | 23:20: Correct.
@eerstneukendanpraten | 25-11-20 | 23:20: raar betoog. De motivatie van Volkert kwam niet uit het politieke debat maar Volkert werd gedreven door het nertsenfok moet blijven standpunt van Pim.
Bevreemddddde
Moet toch gezegd kunnen worden,
bij antisemieten onder mekaar.
Daarbij Vvmu en vrijheid en links.
"BREEEK" !!!!!!!!!!!!!
*wacht op de AIVD-diskettes*
Die liggen nog op de achterbank van een taxi.
Stond dit in een betrouwbaren bron zoals 4chan of heeft er iemand zijn pilletje niet genomen.
Telegraaf.
@Kuifje-naar-Brussel | 25-11-20 | 23:13: nuff said
@Kuifje-naar-Brussel | 25-11-20 | 23:13: Telegraaf, oh dan is het waar, proest.
@jan huppeldepup | 25-11-20 | 23:20: Moet het eerst op DDS hebben gestaan voordat je het gelooft?
Goh, ik ben pas nog gejorist met een voorspelling over Baudet, als hij een nieuwe partij opricht dan had ik het toch bij het rechte end.
Deugen is een besmettelijk woord geworden de laatste tijd. Maar als dit allemaal waar is deugt Baudet niet. En dat bedoel ik niet positief.
Weet je wie ook een hoog iq had?
Hodor?
Uri Geller?
De echtgenoot van mevrouw ENDP?
Sheldon.
Seiss InQuart?
Ik. Inmiddels flink afgezakt. Drank en te weinig slaap.
Graag meer ooggetuigen hiervan die dit kunnen bevestigen.
Ik las elders dat Eerdmans en Nanninga deze lezing bevestigd hebben..
En sjerry zou slim moeten zijn? Het geeft wel aan dat hij van het padje is,rijp voor Vught.
Kamp Vught?
@kaasfondue | 25-11-20 | 23:33:
Nope het gekkenhuis
WTF ? ... is dit echt ?
Groot verhaal in De Telegraaf.
Het is echt geschreven. Of het waar is, is een ander verhaal.
@canis lupus | 25-11-20 | 23:21:
De T is nu eenmaal de T.
Wappie as wappie can be, die Baudet
het begon jaren geleden nog interessant, dit is verworden tot een klucht
En een tamelijk slechte
De admiraal van de renaissancevloot sleurt de hele vloot naar Davy Jones' Locker.
Ready for the Kraken.
Eerder op naar de nul-zetels. Zonder poep-taart vooraf.
Net gelezen, walgelijk inderdaad. Volgens Baudet zijn antisemieten slimme mensen.
Tsja Kuif, nu heb je een keer helemaal gelijk. De lelijke aap komt uit de bruine mauw.
Beweren dat het domme mensen zijn is net zo ongegrond.
@Peerkeoud | 25-11-20 | 23:10: mouw, mauwert
Semieten zijn slimme mensen. Of is dat dan weer anti-semietisch? Vragen, vragen...
Die hebben ze bij de VVD niet.
Volgens mij is die jongen ziek. Ik vond het altijd al een rare kwibus, maar dit is toch bizar?
@kaasfondue | 25-11-20 | 23:32: Semieten zijn niet slimmer of dommer dan niet-semieten. De Joodse cultuur, en dan met name de tradities binnen de Ashkenasi is verantwoordelijk voor de hoge scores, in een cultuur waar intelligentie status geeft krijgen intelligente personen meer kansen om zich voort te planten, worden de kinderen gestimuleerd om op dat vlak te presteren en gaat daarmee de gemiddelde intelligentie van de groep omhoog.
Het bewijs hiervoor is snel gevonden door te kijken naar de andere Semitische volken in de regio die niet bovengemiddeld scoren op dit gebied.
Ik wil mij alvast verontschuldigen voor het in gebruik nemen van zoveel onbehoorlijke en canailleuze anglicismes in één zin, maar Baudet kan écht uit mijn gezicht gaan, zichzelf neuken en poep eten. (Het spijt me echt Joris, maar het moest van mijn toetsenbord!)
@Voorgeenchanterikpeu | 26-11-20 | 01:28: Lijkt me dus een prima cultuur.
REAGEER OOK