Video. 99% NL bevolking op grasveld Haarlem, overige 1% woedend
Gistermiddag massaal demonstratief op het Vlooienveld Haarlemmerhout.
Ja, dit is dus zeg maar de Dutch Guerilla Mask Force maar dan zonder maskers en mét al hun Facebookvrienden. Georganiseerd door Vrouwen voor Vrijheid (Facebook), niet te verwarren met normale mensen voor vrijheid. De demonstratie was aangekondigd bij gemeente Haarlem, die tweette dat "De demonstranten moeten zich aan de coronamaatregelen houden. Iedereen moet 1,5m afstand houden en bij grote drukte vertrekken." Nou, we sloegen de beelden er nog eens op na, en concludeerden dat dit beleid geen unaniem succes was. Er waren zo'n 1750 mensen aanwezig, en dat werd dus best, ja, druk. Weinig mondkapjes, trouwens. De YouTube-livestream van het evenement staat helaas op privé. Ondertussen is iedereen van CEO van het OLVG-ziekenhuis die de roosters vorige week al amper rond kreeg tot aan Joost Niemoller (!) BOOS op de 99%, en dat is toch ook een prestatie.
De vrouwen (voor vrijheid)
Okay naar Laura luisteren we wel
Reaguursels
InloggenBen ik de enige die zich toch 1000x liever bevindt tussen deze weldadige dames die gewoon kiezen voor liefde en gezond leven, in plaats van het deugvolkje dat steeds hardnekkiger leeft in de illusie dat anderhalve meter en mondkapjes op wonderbaarlijke wijze alsnog effectief blijken om de zorg te ontzien?
Ja, ze hadden in de keuken moeten staan.
Virusverspreiders en dwarsliggers zijn het.
Om te kotsen dit. Nee, niet die demonstratie. Demonstreren is een grondrecht. Als je niet meer mag demonstreren, ook al is het door Coronaregels, dan leef je in een dictatuur. Je kunt niet met 1750 mensen op een klein veldje anderhalve meter afstand houden. Sowieso is mensen nabijheid ontzeggen misdadig. Laat mensen toch zelf bepalen of ze dat risico willen nemen. Besmet gaan we toch worden, allemaal. Geen enkele regel gaat dat voorkomen.
Ze zingen in het Engels, dus zijn ze een product van dezelfde paarse broeken die in alle reclames onze mooie Nederlandse taal als pleepapier gebruiken... Weg met die wijven!
Wat een stelletje moerasnymfen en bostrollen trouwens die wijven voor vrijheid.
Evenement nummer twee waar niet ingegrepen wordt, even onthouden als je zelf opgeschreven wordt. Grondwet art. 1 "Allen die zich in Nederland bevinden, worden in gelijke gevallen gelijk behandeld"
bij BLM was er een stuk minder woede.want dat was voor het goede doel
Ik wil nu weleens een pornoactrice haar wijsheid over Corona horen spuien i.p.v. van een dansleraar.
van Corona krijg je:-
-verfrommeld sperma.
Maar krijg je ook:-
-verfrommelde eicellen??
'Yoga docente, model en filosofe'. DAT is privilege.
Het IQ maakt een vrije val alsof het in de Tower of Terror zit. Veel domme mensen, exhibitionisten en borderliners in het nieuws tegenwoordig die allemaal een deel van de aandachtstaart willen hebben.
En wat schiet je er mee op? Geen fuck. Het is alleen maar beschamend tegenover landen waar het IQ op peil gebleven is.
Ieder land heeft last van wappies.
Behalve China die pakken dat blijkbaar beter aan.
Welke landen zijn dat?
@Gulliver | 04-01-21 | 18:27: wat let je om je koffers te pakken? Op naar China!
@kunstliefhebber | 04-01-21 | 18:41: Vergeet de rode inkt niet.
@Gulliver | 04-01-21 | 18:27: Die verdwijnen in de vleespastei.
Gaat ze naakt? Dan kijk ik ook wel even.
Nee, ze had wat moeite met het thema. Ze heeft het wel overwogen, voor wat dat waard is.
watch?v=AAXrPNjguPM&ab_channel=VrouwenVoorVrijheid
Inmiddels staat de toespraak van Isa Kriens, de laatste spreekster bij Vrouwen voor Vrijheid, op youtube. Onder andere over de demonstratie van de zorg op 20 november 2019, over Johnny de Mol vs Thierry Baudet, over de hoeveelheid mensen die sterven aan kanker, en over de rol van de media gedurende deze crisis. En over Lange Frans. En over de ruimte voor conflict.
Ieder mens heeft recht op corona.
Dan krijg je toch lekker Covid? Ik bedoel, ga er dan ook goed voor, wijven uit Haarlem. Kost je een paar weken ziekte, soms een paar maanden ellende en heel soms de dood. Maar dan ben je er ook klaar mee. Wel graag even achteraan sluiten bij de IC, aub.
En dan niet lopen janken bij de zorg als je ziek wordt, en als je dan toch op de ic terechtkomt zelf betalen. De juridische term daarvoor is risicoaanvaarding
Bae Guevara, ja joh. Fijne vent was dat.
Een broer van Ché?
Zijn zus Bo. Revolutionair lekker wijf was dat.
@Beste_Landgenoten | 04-01-21 | 18:02:
De vrouwen in Argentinie zijn de mooiste ter wereld.
Zolang ze onder de 30 zijn tenminste daarna slaat het verval hard toe.
Verdeel en heers, werkt weer als een tiet.
Zijn de wappies een complot?
"dat je vol in je waarheid gaat staan...." suggereert dat die waarheid op straat ligt?
Ik moest kotsen toen ze dat zei.
@zwaaropdehand | 04-01-21 | 16:20:
'In je kracht staan, ik ben een mensenmens, bruggenbouwer, verbinder en zij heeft een rugzakje'. Na een jaartje in de zorg te hebben gewerkt krijg ik nog spontaan overal bultjes als ik dat mutsengeblaat opvang.
@Joris Beltsin | 04-01-21 | 16:53:
Vrouwen die de term rugzakje gebruiken moet je vermijden als lijders aan de builenpest.
@Joris Beltsin | 04-01-21 | 16:53: Dat geblaat is ook geen exacte wetenschap, psychologie in zijn algemeen niet. Er kunnen aannames gemaakt worden van het gedrag van mensen, maar de gedachtegang doorgronden is er niet bij, anders hadden mannen vrouwen al lang gesnapt.
@brie-de-penis | 04-01-21 | 17:30:
En dat is precies waarom de sociologie en psychologie nooit een wetenschap zijn geworden. Het erklären was niet genoeg en moest zo nodig verstehen worden en toen konden de charlatans als Freud vol op het orgel met hun prietpraat.
En natuurlijk wordt van ons geacht dat we dit wappies vinden.
Doe je mee, ben je goed. Doe je anders, ben je wappie. Keurig systeem.
Maar wat als we straks met ons gevaccineerde lijf nog steeds vast zitten in maatregelen? Wat als de mogelijke oplossingen en middelen om mondjes te voeden langzaam op raken?
Sommige vrijheden hebben we geworven door het feit dat een groep zei "we pikken het niet langer". Revoluties als gevolg.
Ik ben geen wappie. Sommige zullen daar anders over denken.
Ik volg de regels keurig.
Maar ik kan niet beloven dat dit zo zal blijven, wanneer deze crisis uitzichtloos blijft.
Dat zien we dus steeds meer, dat mensen het te lang vinden duren. Nu zien we wie er niet zo snel opgeven en wie wel.
@Ja_hoor. Is het opgeven, wanneer je als ondermer alles waar je voor geploeterd hebt kapot ziet gaan. Je eigen kapitaal inclusief pensioen weg moet snoepen, voor maatregelen die nochtans géén oplossing bieden?
Volgens mij kom je als mens dan uiteindelijk op het punt waar je juist de strijder wordt.
@Cannabooze | 04-01-21 | 16:24: Kan. Er zijn meerdere definities van "strijder", natuurlijk.
Voor de duidelijkheid: ik bedoel niet de mensen die opgeven omdat ze al een aantal maanden niet op een festival zijn geweest en hierover blijven huilen.
Ik doel op het punt dat we als mensen geen andere mogelijkheid meer zien dan breken met de macht. Omdat de reserves op zijn. Omdat de economie écht naar de knoppen draait.. Dat punt. Het moet ooit eens komen, als dit zo blijft.
@Cannabooze | 04-01-21 | 16:35: mensen zijn murw gebeukt, bang. De meesten houden zich aan de regels en hopen dat de ellende snel over is. Ze vertrouwen de overheid en worden steeds slaafser. Betwijfel of er een opstand komt. Wel verwacht ik een zeer groot aantal zelfdodingen. Dit is de grootste crisis sinds WO2.
Middenstand kapot, culturele sector idem. Laten we op 17 maart afrekenen met het gajes dat beweerde perfect voorbereid te zijn als het virus naar Nederland zou komen. ( woorden van Rutte eind januari 2020)
@dagpauwoog | 04-01-21 | 16:51: Mensen die dit dan weer met de verkiezingen gaan koppelen. Waarom toch
@Cannabooze | 04-01-21 | 16:35: oke, fai enough. Niet iedereen ziet dat verschil.
Filmpje nog even gekeken. God, wat haat ik die hippiewijven met hun new age-geleuter. En die halfzachte kerels zijn zo mogelijk nog erger.
Vreemd eigenlijk hoe wereldvreemde tuinkabouters en Baudet-tokkies elkaar vinden in deze decadente 'vrijheidsstrijd'. Voer voor psychologen.
In deze tijden wordt duidelijker dan ooit hoe weinig grip wij als mensheid eigenlijk op ons bestaan hebben, en ook hoe weinig grip de wetenschappelijke kijk op de wereld ons per saldo oplevert. Dat maakt onzeker en stuurt ons precies de verkeerde kant uit, die van het middeleeuwse denken.
Het werkt op zich wel zuiverend, zo'n periode. Je ziet nu wat duidelijker waartoe de wetenschap in staat is en ook waartoe diezelfde wetenschap niet in staat is. Het is enerzijds nagenoeg onmogelijk om een exact beeld op te bouwen van hoe het virus zich daadwerkelijk verspreidt, laat staan dat er kant en klare procedures voorhanden zijn, maar anderzijds zijn we met die wetenschap wél in staat om binnen recordtijd een werkzaam vaccin te ontwikkelen.
Maar wat betekent dat nu? Dat de wetenschap niks op kan lossen? Nee, de wetenschap is wel degelijk in staat om oplossingen te vinden voor ontstane problemen. Dat de wetenschap op alles een antwoord heeft? Ook nee. Zeker niet elk probleem heeft een wetenschappelijke oplossing.
Dit betekent zeker niet dat andere "waarheden", enkel vanwege het feit dat ze niet wetenschappelijk zijn, te prefereren zijn boven die wetenschappelijke waarheid. Maar veel mensen hebben de neiging om juist wel die conclusie te trekken, dat deze pandemie het ongelijk van de wetenschappelijke visie zou aantonen, en het grote gelijk van andere visies zou onderstrepen.
Ik geloof niet dat er in de koppen van de mensen zo veel veranderd is. Het zal er allemaal al in, dat bijgeloof, het is nooit weg geweest. Maar het komt in verhevigde vorm naar voren, naar boven, naar buiten, wordt iets brutaler dan gebruikelijk.
Het magische denken is nog volop levend.
@Schoorsteenveger | 04-01-21 | 16:17: Wat zegt u dat mooi. Bedankt, zo is het.
@Schoorsteenveger | 04-01-21 | 16:17:
Misschien ook een gebrek in de opleidingen. Ik kom dagelijks 'hooggeschoolde' mensen tegen die de essentie van de wetenschappelijke methode niet hebben begrepen en vatbaar zijn voor allerlei nonsens omdat het vaak nou eenmaal gemakkelijker is.
@Joris Beltsin | 04-01-21 | 17:35: hogeschool is dan ook geen wetenschap, het is leren toepassen wat door iemand anders (vaak een wetenschapper) in een boekje gezet is. Soms is dat boekje moeilijk, dan heet het hogeschool, maar het boekje zelf kunnen schrijven zit er daar niet in.
Moet nog altijd lachen als HBO scholieren ergens als "student" worden geduid. Men heeft werkelijk geen idee meer ... niets dan respect voor de moeite die HBO scholieren zich getroosten om zich een vak eigen te maken. Pas allemaal in vredesnaam op als ze zelf conclusies gaan trekken op basis van onderzoeksresultaten die nog ter discussie staan?
Die Laura "gelukkig nieuwjaaarrrr" zie ik nergens in terug op dat filmpje uit Haarlem.
Lekker wijf wel. Ondanks alles.
@zwaaropdehand | 04-01-21 | 15:58: zij wel ja.
"In Brussel (Louvain zkh) is al geconstateerd dat 2/3 van de patienten op de corona IC daar niet hoort, maar daar toch ligt vanwege publieke druk." Yeah right, Hoe constateert men zoiets?
en waarom lachte iedereen om mondkapjes? Volgens mij is dat niet waar.
Uiteraard is je bron een plaatje op twitter oid, of een joeptoeb filmpje.
@Insan3 | 04-01-21 | 15:36: of een "van horen zeggen" of anders een hele dikke duim.
@HaveXS | 04-01-21 | 15:48: serieus spul omdat het 1 uur en 19 minuten duurt? ik heb er even doorheen gescand, maar dit is nou net wat we bedoelen met "joeptjoep fluitjes". Dat het lekker lang duurt doet daar echt niets aan af.
@Rollatorus | 04-01-21 | 15:47:
Gezien. Bestaand medicijn 'ivermectine' geneest corona.
En nergens in het stuk wordt jouw stelling bewezen. Dit is dus precies wat we bedoelen.
@HaveXS | 04-01-21 | 15:52: Nou nog het geringste begin van een bewijs dat het dat doet, en dan zijn we ergens. Want vooralsnog is dit niet veel meer dan als ik beweer dat een knijper op je eikel corona geneest.
@HaveXS | 04-01-21 | 15:54: alleen in deze discussie onder jouw tegel zijn er al twee. "we", dus.
@HaveXS | 04-01-21 | 15:54: en: ja. In dit geval wel inderdaad. De setting, het feit dat het alleen op youtube staat, de dingen die ik hoor als ik het scan. Dat is inderdaad voldoende.
Niets erger dan vrije mensen die om vrijheid schreeuwen. Ze bedoelen eigenlijk dat ze de bijbehorende verantwoordelijkheid maar lastig vinden.
Geen slaaf zo trouw als de slaaf die denkt dat hij vrij is.
@HaveXS | 04-01-21 | 15:50: Diepzinnige shit.
En dan zich vrouwen voor vrijheid noemen, met de billen bloot. Moet je op het strand maar eens proberen zonder topje, staan er ineens aanhangers van een bepaald geloof te kijken en roepen dat je een kech bent, met een beetje geluk wordt je niet betast.
Dermate pathetisch deze vrouwtjes dat het op mijn lachspieren werkt. Maar ook illustratief hoe makkelijk rationeel handelen kan omslaan in een lichte groepspsychose.
Verwende Millennialwijven voor Vrijheid was een betere naam geweest.
Ach, Vrouwen voor Vrijheid lijkt me een stuk beter dan Vrouwen tegen Vrijheid.
De laatsten zijn vooral te vinden in islamitische en andere streng religieuze kringen...
oh jee, de #friedepiepel wappies. Lekker één met de natuurlijke Coronavirusmutatie COV19 uitwaaien in de natuur.
Wat een volk...
Kunnen deze / dit soort mensen s.v.p. zo snel mogelijk / per direct zich allemaal op een landelijk en centraal punt registreren en meteen wettelijk vastleggen dat zij geheel afzien van alle medische en financiële zorg zodra / mits zij besmet / ziek worden?
Dank u.
Kunnen we een andere groep mensen eveneens verplichten, zich te registreren enz.?
Te weten alle dikzakken (m.u.v. “schildklier gerelateerd”) die, nadat afgelopen maart duidelijk werd, dat zij een enorm risico vormden, het vertikt hebben tientallen kilo’s af te vallen?
Graag gedaan.
Precies, dat lost meteen een groot probleem op, dat er plek voor mij op de IC is, wanneer ik ondanks mijn onvrije gedrag besmet raak. Een dikke middelvinger naar dat gajes.
Na hoeveel jaar lockdowns mag je volgens de wappie-roeperts hier wél protesteren tegen de disproportionele nevenschade van de lockdowns ? En tegen het feit dat bestaande werkende medicijnen worden genegeerd in NL ?
Nee.
U mag gewoon demonstreren . Wel met in achtneming van simpele regels.
Je protesteert maar op je zolderkamer, wappie.
Wie bepaald wat disproportioneel is en over welke bestaande werkende medicijnen heb je het.
@JanFTE | 04-01-21 | 15:41: Lees je eens in en bepaalt schrijf je met een t.
De demonstratie van Femke zorgde ook niet voor een opleving van het virus, mondkapjes waren toen nog voor mensen die niets met wetenschap hadden en nu doet iedereen hysterisch. Corona waanzin, reageer niet als een wraakzuchtige ex.
Resultaten uit het verleden etc.
Wat een gelul in de ruimte man.
U kunt uw claim niet bewijzen (demo op dan zorgde niet voor...). Feit is dat er uiteindelijk meer Corona gevallen zijn.geconstateerd. Daar kan de demo dus gewoon deel van uitgemaakt hebben. Hoe toon je aan dat dat niet zo is?
Wappie. Groeten van je ex.
@Panos88 | 04-01-21 | 15:07:
Het is duidelijk een vrouw die nog steeds niet over haar ex heen is.
Ik kan me goed voorstellen dat veel mensen alle beperkingen zat zijn. Maar zo'n demonstratie........ je schaamt je toch plaatsvervangend.... *blijft best doen andere meningen te respecteren*
Dit is illegaal gedrag, daar hoeft u geen respect voor te hebben. Winkeldiefstal is ook geen mening.
@cheops | 04-01-21 | 14:25
Ik kan helaas niet reaguren onder een weggejorist, dus dan maar even zo.
1) Lange termijn effecten.
Er is een verschil tussen gebruikte techniek en daadwerkelijk medicijn. Lange termijn effecten kunnen best ontstaan door de gebruikte hulpstoffen in een vaccin, of omdat een zeer kleine groep mensen onverwacht reageert (allergische reactie, genetische afwijking, etc.).
mRNA technieken worden al veel langer gebruikt, en doet niet veel meer dan een mRNA streng in het lichaam brengen die vervolgens via de eigen lichaamscellen stoffen produceert; in dit geval gaat het om de 'spikes' van COVID19, waar ons immuunsysteem op zal reageren. Is al veel meer gebruikt in kankerbehandeling, en nu technisch mogelijk in vaccins.
Overigens worden er ook vaccins tegen COVID ontwikkeld op basis van de 'oude' techniek, te weten het gebruiken van een dood, dan wel sterk afgezwakt levend virus.
2.
COVID is helaas een zeer mutabel virus, dus een fikse mutatie kan er voor zorgen dat ons immuun systeem het niet direct herkend. Influenza (niet dezelfde virus familie overigens) doet dat helaas ook, en maakt het immuniseren lastig.
Deel twee in dit verhaal is dat we nog niet weten of bij de mRNA techniek ons immuunsysteem wel net zo sterk 'onthoudt' als het doet bij de oude techniek, dan wel natuurlijke infectie.
Bij mRNA kankerbehandelingen was dat niet relevant, dus nog niet onderzocht. De techniek zelf is dus niet het probleem, het gaat puur om de toepassing. Overigens is het bij sommige andere vaccins ook zo dat de bescherming na velejaren zwakker wordt. Mazelen, bijvoorbeeld.
Bekijk de Weltschmerz-aflevering van Jorn Lukaszczyk met Isa Kriens - ook wel bekend als de Kleine Activist - 'Waar ligt feitelijk de politieke leiding van landen?'
Kriens is een juriste die heeft gewerkt bij het ministerie van Financiën en later bij de gemeente Rotterdam. Zo'n half jaar terug heeft Kriens 'de Kleine activist' gestart waar zij zich kritisch uitlaat over het huidige gekozen beleid. Kriens was gisteren wederom aanwezig bij Vrouwen voor Vrijheid en hield een toespraak.
In dit gesprek met Jorn Lukaszczyk vertelt ze o.a. over haar blik op de spoedwet, als juriste.
Nee
Ja, en?
Bij de demonstratie waren ook activist Willem Engel van Viruswaarheid en kamerlid Wybren van Haga van Forum voor Democratie aanwezig.
Als dat zo is ga ik zo meteen even een pasje doorknippen
@Panos88 | 04-01-21 | 14:38:
Nu pas?
#Sluitzeop!
@Gulliver | 04-01-21 | 14:40:
Is noord-Korea misschien iets voor jou met je totalitaire ideeën ?
@cheops | 04-01-21 | 14:44:
Opruiïng en het in gevaar brengen van de volksgezondheid is gewoon strafbaar hoor.
Mensen zijn voor minder langdurig van de straat gehaald.
Waar zijn de Hells Angels als je ze nodig hebt?
@Gulliver | 04-01-21 | 14:57: Vanmiddag nog op de thee bij Hubert Bruls?
@Rolling_Ronny | 04-01-21 | 15:22:
Wie?
Ben er nog niet uit wat het meest decadent is, die neukpartijen in het Big Brother-huis of de Vrouwen voor Vrijheid. Ik neig naar het laatste.
Toch jammer dat zoveel wappies hier te lande de schuld van het niet kunnen ontvangen van noodzakelijke zorg neerleggen bij mensen die zich niet laten muilkorven en niet bij de overheid die de zorg al had uitgekleed en na bijna een jaar nog steeds andere zorg afschalen als beleid heeft.
Altijd de overheid overal de schuld van geven en zelf geen enkele verantwoordelijkheid voor eigen gedrag en leven nemen is één van de belangrijkste kenmerken van de complotwappies. Verder valt het overmatig drankgebruik en het gebrek aan een serieuze opleiding op.
@Gulliver | 04-01-21 | 14:43:
Uit welk onderzoek blijkt dat ? Heb je hier cijfers van ? En een linkje graag.
Blije slaven inderdaad. Allemaal in koor wappie roepen wanneer mensen voor hun bewegingsvrijheid opkomen, maar ondertussen wél naar beleidsmakers luisteren die zichzelf bijna elke vijf minuten wel tegenspreken. Mensen die PABO diploma's hebben. Mensen die zich baseren op literatuur uit 1955. Je moet echt hele rare dingen doen wil je besmet raken met dit virus wanneer je buiten bent. Maar ja, Nederland is liever tot op het zielige af serviel en laat zich allerlei onnodige maatregelen opleggen. Zonder kritiek. Succes ermee.
@Gulliver | 04-01-21 | 14:43:
Het decennialamg niet corrigeren van die overheid is inderdaad de eigen verantwoordelijkheid van die wappies.
En als de zorg niet was 'uitgekleed', liepen wappies te klagen dat de ziektekostenpremie voor de gewone man onbetaalbaar is geworden. Prima, kleden we de zorg lekker aan, betaal jij per maand €400,- voor je ziektekostenpremie, en verder nooit meer zeiken.
@Festen | 04-01-21 | 14:50: Nee, de zorg werd een bureaucratie waar managers de baas zijn en waar medici ondergeschikt zijn aan de red tape.
@Gulliver | 04-01-21 | 14:43: De zorg werd ook al afgeschaald bij eerdere griepepidemieën. We kunnen hier dus wel degelijk spreken van een structureel probleem, zeker met een vergrijzende en groeiende bevolking in het achterhoofd. En nee, dat is inderdaad niet mijn verantwoordelijkheid, maar die van onze overheid. En nu jij weer.
@Festen | 04-01-21 | 14:50: onzin, leeuwendeel van de zorgorganisaties, zeker de grotere werken nog steeds als verkwistende ambtenarij net als decennia terug, wordt alleen meer aan de burger berekend. Kan veul doeltreffender.
@cheops | 04-01-21 | 14:46:
Ga met google maar even zoeken op 'complotdenken'.
@VBO_B_Niveau | 04-01-21 | 14:53:
De zorg in Nederland is onetaalbaar aan het worden. Goed dat er een heleboel lege bedden zijn wegbezuinigd. Je kunt nou eenmaal niet op alles voorbereid zijn.
Als er morgen een nieuwe watersnoodramp komt dan komen we ook zandzakken en reddingsbootjes tekort.
@Gulliver | 04-01-21 | 15:01: nee joh, we hebben veul meer bootjes dan vroeger en veul minder kustlijn ook vooral, daar is wél een beetje op geanticipeerd. Bootjestekort haha wappies en feiten he
@Gulliver | 04-01-21 | 15:01: Nee, we kunnen nu eenmaal niet op alles voorbereid zijn, maar als je elk jaar de zorg af moet schalen dan heb je toch echt een structureel probleem waarvan je weet dat je volgend jaar wéér met exact hetzelfde probleem geconfronteerd gaat worden. Maar daar kunnen wij onszelf niet op voorbereiden begrijp ik. Oké. Koel.
youtu.be/GGN7rs6uy44
Prof Desmet en lector Sam Brokken over deze kwestie in België:
youtu.be/GGN7rs6uy44
Minuut 29 tm 45.... de moeite waard
@HaveXS | 04-01-21 | 16:38:
Allemaal al gezien, zeker de moeite waard. Weltschmerz is afgegleden afgelopen jaren , de nieuwe wereld is een verademing.
En wie meende dat de Britse mutant een probleem vormt, mag nogmaals schrikken nu duidelijk wordt dat de ZuidAfrikaanse mutant nog sneller gaat en ook nog eens de kans heeft ongevoelig te zijn voor de ontwikkelde vaccins, aldus The Sun:
www.thesun.co.uk/news/13639760/south-...
We gaan hier nog veel plezier aan beleven. In Engeland stijgen de cijfers stevig door, ondanks de lockdown. Over drie weken ook in uw theater..
Nou zeg, dat is goed nieuws. Nog sneller herd immunity.
@Scepticus | 04-01-21 | 14:32:
Mits je overleeft natuurlijk.
Misschien is het dan toch het beste om gewoon onze schouders erover op te halen en weer verder te gaan met je leven.
@TeeJee | 04-01-21 | 14:39: tsja, anders heb je pech. Maar gelukkig is de kans groot dat je het overleeft.
@TeeJee | 04-01-21 | 14:39:
Het geen ebola of tbc. De sterftekans voor gezonde mensen onder de 60 is minimaal
@TeeJee | 04-01-21 | 14:39:
Idd. Een kans van meer dan 99%, naar ik heb begrepen.
The Sun altijd betrouwbaar....
Als we ,i.p.v. zeuren en klagen allemaal ,zonder uitzondering, 3 weken op onze krent bleven zitten waren we er misschien al vanaf geweest.
@Gulliver | 04-01-21 | 14:45:
Kom eens met wat beters dan
@kunstliefhebber | 04-01-21 | 14:41
@cheops | 04-01-21 | 14:43
@Scepticus | 04-01-21 | 14:44:
De kans ligt tussen 96% en 98%, conform de bevindingen van het CDC, en dat zegt dus helemaal niks over de mogelijke complicaties wanneer je in die 96-98% valt.
Overigens is die 2% tot 4% op basis van behandeling. Wanneer de zorg het niet meer aan kan, en de IC vol ligt, worden de kansen gelijk een stuk vervelender.
Maar naar ik begrijp durven jullie dit risico wel te nemen?
@amateurrr | 04-01-21 | 14:57:
In de Sun heeft sinds het afschaffen van de page 3 girls geen waar bericht meer gestaan.
@Gulliver | 04-01-21 | 15:04:
Moet ik het dan even voor je doen? The UK times heeft er ook een artikel over geschreven. Nog wat te melden over de inhoud?
@Scepticus | 04-01-21 | 14:32: U bent ook voor drie miljoen doden, net als Thierry?
@TeeJee | 04-01-21 | 14:58: 96 a 98 procent van alle mensen die duidelijk symptomen hebben (en dus getest zijn). Maar dan heb je nog de vele mensen die wel besmet zijn maar niet of nauwelijks symptomen hebben. Het daadwerkelijke percentage mensen dat overleefd is dus nog groter.
@kunstliefhebber | 04-01-21 | 15:33:
Je hebt er geen onderbouwing voor. Ik baseer mij op het CDC, jij op een aanname. Lijkt mij duidelijk.
Nogmaals de vraag, geef eens antwoord.:
'Maar naar ik begrijp durven jullie dit risico wel te nemen?'
@TeeJee | 04-01-21 | 15:38: het antwoord is dat de effecten van maatregelen tegen het virus ook zeer schadelijk zijn. Het aantal doden is niet heel veel hoger dan dat van een ernstige griepgolf en de vraag is of het dan gerechtvaardigd is om fundamentele vrijheden van mensen af te nemen. Die prijs is simpelweg veel te hoog en weegt niet op tegen het gevaar van het virus. Dus kortweg is het antwoord: ja, ik neem liever het risico.
@kunstliefhebber | 04-01-21 | 15:55:
Je redenatie over een griepgolf is een drogredenering, want we zitten al ruim boven het aantal doden wat normaal is voor een griepgolf. Daarnaast hebben we bij een griepgolf geen maatregelen, en wordt de verspreiding niet beperkt zoals nu het geval is.
Je poogt dus appels en peren te vergelijken, zonder onderbouwende gegevens. Slaat dus nergens op.
Jouw keuze is dus een vrijwllige keuze voor een pandemie, met letterlijk tientallen miljoenen doden. Een voorspelling op basis van de huidige verspreidingsgraad, niet die van de Engelse of Zuid Afrikaanse variant.
Ik kan werkelijk geen respect of begrip opbrengen voor een dergelijke keuze.
@zwaaropdehand | 04-01-21 | 15:29: fake.
er zit ook gewoon geen lekker .
Ze zijn 90 en maar 9%.
Kunnen vrouwen eigenlijk ook als wappie aan het kruis genageld worden, term klinkt behoorlijk mannelijk enkelvoud.
Aan het kruis , niet in het kruis.
Een wappie is onzijdig.
@Gulliver | 04-01-21 | 14:45: Ja en Jaapie en Joopie ook zeker?
Ben ik even blij dat die vrouwen nu ALLES gaan meewegen en alles willen bespreken. Eindelijk een groep die het gaat hebben over besnijdenis, gedwongen huwelijk, gedwongen kleding, je man is de baas en mag je slaan en gedwongen prostitutie enz. Kan niet afwachten tot het morgen is en de discussies los barsten.
Als ik die Twitter feeds eens goed lees is het covid virus verschrikkelijk fascistisch, en eenieder die erin gelooft ook.
Vrouw dit, vrouw dat. En wie staat daar voor die groep te yoga-en, wie staat er achter de camera? Wie heeft de drone bestuurd, wie heeft de boel aan elkaar ge-edit en soundtrack uitgezocht? Zeg dan gewoon mens voor vrijheid.. En kom je belofte na, geen bote reedt te zien.
Tsja, en bedankt dan he? Kunnen we nog een paar weken langer in die lockdown, omdat een stel FeesBoek idioten samen op een pleintje gaan staan mafkezen. Kunnen we niet een eiland reserveren voor ze? Rottumerplaat?
Nee, niet Rottumerplaat. Daar ligt nu een walviskadaver weg te rotten, niet storen.
Je zou kunnen stellen dat je alle bange schaapjes naar Texel verhuist en de boel weer opengooit
Je hebt nog niet de illusie dat een lockdown het virus gaat tegenhouden? Zo’n demo gaat echt het verschil niet maken, net zoals sluiten van horeca en winkels dat niet doet. Jongeren kun je niet een jaar lang opsluiten, die trekken gewoon op met hun vriendjes. Dus contacten zijn en blijven er genoeg!
@kunstliefhebber | 04-01-21 | 14:44:
Het virus vertragen tot iedereen een prikje heeft gehad is voldoende. Dat scheelt de door Baudet gewenste 3 miljoen doden.
@cheops | 04-01-21 | 14:37: Verantwoordelijkheid heeft niks met angst te maken, wappie.
Heb die 40 seconde secuur gekeken maar niet een blote bil gezien
Waarschijnlijk op de livestream, daarom is het privé.
Ik sta nu te wachten in het kleedhok.
Goochelen met cijfers is de laatste tijd erg hip.
Gewoon de IC capaciteit uitbreiden. Dus daar waar het 't meest wringt. Dan zijn al die vervelende beperkingen minder lang nodig. Maar dat kan natuurlijk niet, want dan gaat Gommers zich straks vervelen (heeft ie zelf gezegd), en er is kennelijk niets erger dan dat Gommers zich gaat vervelen. De hele economie wordt opgeofferd om te voorkomen dat Gommers zich gaat vervelen.
Je gewoon aan een paar simpele maatregelen houden lijkt mij eenvoudiger.
Met de economie gaat het naar omstandigheden overigens zeer goed.
Er is een half jaar voorbij gegaan zonder dat er specifieke, op corona-problemen gerichte, capaciteit is gerealiseerd, waardoor de generieke IC-capaciteit vrijgespeeld had kunnen worden.
De reguliere zorg wordt op plaatsen stopgezet omdat er niet genoeg verpleegkundigen zijn. Niet IC verpleegkundigen, gewone verpleegkundigen. Hartstikke leuk als je een Pool inhuurt om een extra IC kamer te laten stucen, maar het probleem van tekort aan verpleegkundigen verhelp je er niet mee.
@Gulliver | 04-01-21 | 14:15:
"Met de economie ..". Plaat voor je kop? Of alleen de macro-economie in de kijker?
@DenBeert | 04-01-21 | 14:19:
Dat was er, maar dat hebben ze weer ontmanteld.
"Gewoon" even uitbreiden. Ah ja joh, technisch geen enkel probleem, we fixen 'gewoon' even meer ruimte, techniek en leiden mensen op binnen een half jaar.
'Gewoon'.
@TeeJee | 04-01-21 | 14:31: Volgens de overheid zijn we overspoeld met apothekers en hartchirurgen uit Syrie.
@TeeJee | 04-01-21 | 14:31: Gommers jankt al jaren dat er te weinig IC bedden zijn. Ooit waren er ruim 2000 beschikbaar. Zo gewoon is het ja.
@DenBeert | 04-01-21 | 14:21:
Ook op microniveau hebben veel ondernemingen een topjaar achter de rug. Het vakantiegeld is in eigen land uitgegeven en er is minder bij de veel te dure horeca over de balk gesmeten.
@Baron Clappique | 04-01-21 | 14:41:
Ooit waren het er 2000, dat is allemaal weg bezuinigd omdat het niet meer nodig was. Inderdaad tegen de zin van Gommers. Nu hebben we het eigenlijk nodig, maar later zijn al die mensen en bedden weer overtallig. Hoe dan ook kut.
Het geld is er niet, de ruimte is er niet, de techniek is niet even 1.2.3. te regelen, de mensen zijn er niet (meer), en heel belangrijk: de politiek wil is er niet.
Zwets lekker verder joh.
@TeeJee | 04-01-21 | 15:02: Dat laatste klopt. Er is een schip in Genua wordt tegen kostprijs aangeboden door een Nederlander met 600 bedden incl personeel, waar mensen na de eerste ziekenhuiszorg kunnen opknappen. Dit schip zou in Rotterdam kunnen liggen. Politiek wil niet, zorgverzekeraars willen niet, immers concurrentie. De krankzinnigheid ten top en ook misdadig.
@dagpauwoog | 04-01-21 | 15:25:
Onder onze regelgeving kan je nooit zomaar buitenlands medisch personeel even ergens binnen schuiven. Daar gaat een hele administratie aan vooraf, inclusief certificering.
Zelfs als je dit al zou willen, ben je zo maanden verder. Wellicht helaas, wellicht ook maar beter zo.
@TeeJee | 04-01-21 | 15:28: Het is al maanden geleden aangeboden. Alles had in orde kunnen zijn, echter de wil ontbreekt.
Wij zijn allemaal voor het recht ziek te worden en anderen aan te steken zodat ze allemaal dood gaan!
Zoiets bedoelen ze?
Ze hebben teveel vrijheid en kunnen daar niet mee omgaan.
@Gulliver | 04-01-21 | 14:17: Eens. Dat noemen we ook wel verwend. Of decadent.
Misdchien hebben ze gewoon een beurt nodig, dat kan ook.
De extreem rechtse wappies weten er altijd wel weer een buitenlander of een moslim aan de baardharen bij te slepen.
Ik vind dat laatste wel een gezellig clubje. Kan ik me daarbij aansluiten?
Je ziet steeds meer mensen waarvan je denkt dat ze slim zijn, maar die dus in feite compleet gestoord zijn.
Valt me op de laatste tijd.
Of het ligt aan mij
Of juist het gezonde verstand zijn gaan gebruiken na 9 maanden angst- en paniekzaaien op de televee.
Dit ligt aan jou. Deze mensen openen hun ogen en hebben een realistische kijk op alles wat er om ons heen gebeurd.
Mooi dat uw ogen geopend zijn. Stem PVV.
Je hebt gelijk, dat klopt. Je moet voor de gein een dagje op linkedin doorbrengen. Niet kloppende verbanden, verkeerde generalisaties, virtue signalling, diversiteits rotzooi, nikszeggende oneliners. Allemaal uitspraken gedaan door mensen waar je op basis van functie titel wel meer van mag verwachten.
@quatro32 | 04-01-21 | 14:11:
Ha ha mafketel.
@quatro32 | 04-01-21 | 14:11:
Nee het zijn eigenwijze sukkels die dingen zeggen waar ze de ballen verstand van hebben , omdat ze zich dat aan laten praten, en alles geloven wat ze lezen of horen, zonder logisch na te denken, zonder te checken, ze roeptoeteren anderen na, en hebben geen verstand van zaken.
Zijn er altijd geweest, die halve garen. Het valt nu alleen wat meer op.
@Schoorsteenveger | 04-01-21 | 14:38:
Ze maken ook sneller een nieuw account aan dan Joris ze op kan rotten.
@Gulliver | 04-01-21 | 14:53: Joris vindt jou liev.
Klopt het dat er veel te weinig Pfizer vaccins zijn en dat we daarom moeten wachtn op het Moderna vaccin?
Ondanks grote woorden hebben we gewoon nog niks. Dat zou ook dat gereuzel kunnen verklaren.
Had je verwacht dat er op 1 januari 17 miljoen vaccins beschikbaar waren geweest?
Het is wel weer een hype geworden allemaal de zee in, koud douchen, en in een ijsbad gaan zitten.
Overdreven gedoe, spoel 2020 van je af...
Ga wat doen
Bijgelovige zweefteven, die hun leven alleen zin kunnen geven door van symbool naar symbool te huppelen.
@wijsvinger | 04-01-21 | 14:15:
Mooie omschrijving!
Van al deze aanwezigen belandden er 6 op de IC en gaan er 2 dood. Mogelijk zullen zij ook nog familie en kennissen besmetten dus een veelvoud zal ernstig ziek worden en een aantal gaan dood.
Dood door schuld
U bent goed opgejut door de Staatsomroepen. Lekker bezig, pik.
Die kans is inderdaad groot.
De meeste wappies beseffen pas dat ze "een beetje" dom zijn geweest als het te laat is.
@Gulliver | 04-01-21 | 14:21: Kun je niet eens een nieuw woord bedenken bij het doen van je volledig op niets gebaseerde belerende uitspraken?Wappie is zóóó 2020
@K. Laphark | 04-01-21 | 14:26: Laat hem joh, wappie wordt steeds meer een geuzennaam, dus ik vind het prima
@Gulliver | 04-01-21 | 14:21:
De meeste paniekzaaiers zullen nooit hun ongelijk toegeven. Ook niet als er weinig aan de hand blijkt te zijn.
@K. Laphark | 04-01-21 | 14:26:
Wappie.
@cheops | 04-01-21 | 14:33:
Sinds Lupus is gestopt met gillen dat het virus door haar open slaapkamerraam naar binnen kwam gevlogen heb ik hier geen paniekzaaiers meer gezien.
@Gulliver | 04-01-21 | 15:08: kijk eens in je spiegel.
Ik kan maar geen connectie vinden wanneer ik deze woorden intik, misschien vergeet ik nog een woord..:
Fauci, Obama, Wuhan Laboratorium, Klaus Schwab, Great Reset, Brexit, Bill Gates, Patent, Presidentsverkiezingen
5G mist nog
@Diederik_Ezel | 04-01-21 | 13:57:
Soros, chemtrails en Lizard People nog even toevoegen. Kan zijn dat illuminati er ook nog tussen moet
En Halsema met 1873
@Diederik_Ezel | 04-01-21 | 13:57:
Met 5G is de connectie wel te vinden.
@amateurrr | 04-01-21 | 13:59: Bilderbergers....
Of als ik iets meer vanuit ‘mijn gevoel’ schrijf: wat n domme wijven zeg!
Zie ik daar een tautologie?
@Bigaroque | 04-01-21 | 14:12:
Wij ook van jou, Bigaroque! *met hartjes-emoji*
Je kan het er mee eens zijn of niet, maar deze bijeenkomst is niet veel anders dan de BLM van een tijdje terug toch?
Weet u dan waar ze het over hebben? Mij is het volslagen onduidelijk.
Bij de BLM hadden de meesten nog een kapje op, en dat is wel zo verstandig als je dicht op elkaar gaat staan roepen of zingen.
@Mr.Crowley | 04-01-21 | 14:00:
Ik kan er ook niet de vinger achter krijgen.
Is inderdaad een verzameling slachtoffer-rolletjes die een beetje dom geneuzel verkondigen, op een onverstandig moment en op onverstandige wijze.
Veel overeenkomsten.
@Tragicomix | 04-01-21 | 14:04: Ja maar die werken niet toch?
@DeAapUitDeMouw | 04-01-21 | 14:30:
In jouw bubbel niet nee.
Als zelfs Joost Niemandmoller zich tegen je heeft gekeerd zou ik mezelf even achter de oren krabben. Een superspread-event was het dan weer niet want buiten.
Volslagen zinloos om de middenstand en horeca de nek om te draaien zo langzamerhand...
Want?
Heb je door wat er in Engeland aan de hand is?
"Engelse ziekenhuizen stromen over: ‘De snelheid waarmee we mensen binnenkrijgen is gigantisch’"
@Tragicomix | 04-01-21 | 14:08: Voor de pieken hebben ze Nightengale ziekenhuizen paraat staat. Don't panic, don't be a Gommers.
@Graaier | 04-01-21 | 14:12:
bij een tweewekelijkse verdubbeling maakt het niet echt meer uit, dan liggen de zieken na een paar maanden op straat.
Waar heb je het over?
Veel ondernemingen draaien hogere omzetten dan ooit te voren. Zelfs gesloten restaurants hebben dankzij het thuisbezorgen een topmaand achter de rug.
Het meerendeel van de kroegen bestond toch al uit dor hout dat op omvallen stond.
Daar komt wel weer nieuwe horeca met een betere service in een opgeknapte ruimte voor terug.
@Gulliver | 04-01-21 | 14:26: zo kun je ook redeneren met Covid doden. Erfgenamen hebben topjaar en kleintjes komen er wel weer.
Wat ben jij toch een Moppie.
Israël heeft dit weekend 1 miljoen vaccinaties aangetikt, in Wuhan vieren ze massaal feest en wij lopen hier maar wat te kloten.
Maar onze Hugo heeft wel mooie schoenen en kan leuk zingen!
Valt me vooral op dat ze zo onsamenhangend en zweverig lullen daar in de duinen. Wellicht nog de mdma van avond tevoren
Bah, die typische vrouwenclub types trek ik niet. We zijn toe aan de emancipatie van de hardwerkende mannen met hun stoere vrouwelijke collega's die doorgaans het vuile werk opknappen. Die huisschilder bijvoorbeeld die 1000 deuren staat te lakken in het op te leveren flatgebouw. De mannen/vrouwen van de schoonmaakdienst van een ziekenhuis die hun doekje driemaal moeten vouwen. Dag in dag uit.
In heel Europa wordt corona gedemonstreerd, dus daar kijk ik er niet van op.
Vind dit zo grappig.
Van de zomer iedereen en z'n GS account nog over de pis dat er wel een BLM demo gehouden mocht worden (lees gedoogd werd) maar geen anti-corona demo's en nu loopt iedereen en z'n GS account te mekkeren dat het (anti-corona demo) niet moet mogen. Lekker consistent weer mensen.
Dat klopt toch?
Feitelijk is dit een antianticoronademo. En da's kut.
Inderdaad. Een simpele fokking Nieuwjaarsduik. We moesten toch naar buiten van Rutte? Niet normaal dit gemekker.
Generaliseren kun je leren.
Is beide gewoon kut.
@Piet Karbiet | 04-01-21 | 14:02:
Ik kom graag op deze roze hangplek voor uitgesproken meningen maar de hypocrisie die nu door velen tentoon gespreid wordt slaat echt alles.
Durf er een fust bier op te zetten dat 50% (zo niet meer) van het reagurend volk van de zomer lekker egoïstisch in het vliegtuig richting zon gestapt is onder het mom van "Dat heb IK verdiend" of lekker is wezen Black Friday-en onder het mom van "IK heb een uitje nodig".
Veel wappies komen uit de extreem rechtse hoek gekropen.
Volslagen achterlijke yogakutten.
Kun je ons ook nog vertellen waarom deze vrouwen volgens jou allemaal volslagen achterlijk zijn? Ik ben wel benieuwd naar jouw redenering.
@VBO_B_Niveau | 04-01-21 | 14:06: Is mij dat gevraagd dan? Ik hoef toch niet met iedere halve zool in discussie., kom nou.
VBO. Mag ik antwoorden? Volslagen achterlijk zijn ze niet. Ze zijn wel allemaal links. Dat staat me tegen. Heb zo'n club gekend. Bij mijn toetreding werd ik weggekeken omdat ze me 'roken'. Ik had nog geen woord gesproken.
Heb ook aan yoga gedaan. Zelfs dat.
Panos. Nou nou. Dat kan beter man.
*Pakt de popcorn*
@Panos88 | 04-01-21 | 14:13: Ja, door mij. En nog netjes ook!
@CalamityJane | 04-01-21 | 14:15: Kijk, met jou kun je tenminste leuk lullen.
@VBO_B_Niveau | 04-01-21 | 14:19: Ja maar VBO, ik zit hier gewoon voor mezelf, en niet met illusie dat ik een of andere nobele strijd aan het voeren ben.
Ik ga dus niet in discussie met de zoveelste wappert die na een paar youtube filmpjes gezien te hebben het beter denkt te weten dan de duizenden artsen in onze ziekenhuizen. Artsen die zich zelf overigens als eerste laten vaccineren, want bij dat vaccineren zult u ook wel bedenkingen bij hebben.
@Panos88 | 04-01-21 | 14:31:
Want die artsen hebben allemaal microbiologie/immunologie gestudeerd, met een postdoctorale graad op mRNA? Zijn inhoudelijk op de hoogte van de populatie en bijwerkingen op de clinical trial, en hoe deze te extrapoleren zijn naar de rest van de samenleving? Begrijpen op welke wijze het virus nu is gemuteerd en of het mRNA nog steeds werkzaam is?
Voor 99% van de artsen is dat op alle vragen een nee. Tja, dan is een ander wegzetten als wappie de makkelijkste oplossing hè.
Drogredenen, wie is er niet groot mee geworden.
@Panos88 | 04-01-21 | 14:31: Ik zal jou even kort uit leggen wat hier wél aan de hand is: Jij vult hier allemaal dingetjes over mij in. Bullshit natuurlijk. Jij zat gewoon even lekker inhoudsloos te kankeren, en ik vroeg jou waarom. Vervolgens heb je al drie tegels nodig om te ontkennen dat je het gewoon leuk vindt om even dom en inhoudsloos te kankeren. En wat jij mij ondertussen allemaal toedicht lijkt behoorlijk op een illusie, knul. Kijk, Jane die geeft gewoon antwoord. Zo kan het dus ook hè? Voor de rest, alles wat amateurrr zegt. Ik stel vragen. Vind ik leuk. Leer ik van.
Een verzameling domme mutsen. Het zou toch wel heel erg jammer zijn als die straks de intensieve care bezet houden waardoor de reguliere zorg zoals hartoperaties niet door kunnen gaan.
Dat is de categorie "ik heb ook een mond dus ik heb ook een mening dus ik heb ook het recht om die waar en wanneer ik het wil te uiten".
Het Ich-zeitalter noemde onze leraar Duits dat altijd.
Dat zal wel meevallen hoor.... bij de BLM demo met 10k mensen was er ook niet veel aan de hand.
Et Tu? Die reguliere zorg is al door dit kabinet gesloopt. Niet door wat mensen in de buitenlucht. Come on.
Mooi!!! Heel mooi!!!
Ik bied mijn zolderkamer aan als congreszaal(tje) voor deze vrouwen. Wél hanteer ik een streng deurbeleid.
Nu moet ik eerlijk bekennen dat ook ik van mening ben dat de tijd voor protest wel daar is. Er zijn immers wat gevaarlijke tendenzen gaande in dit land. Zo deelde iemand uit mijn vriendenkring een sec wetenschappelijke uitleg van een gerenomeerde hoogleraar over het coronavaccin op zijn Facebook-muur. In een mum van tijd was het bericht verwijderd. Mensen zouden toch op zijn minst een geïnformeerd besluit moeten kunnen nemen over hun eigen gezondheid of die van hun kinderen.
Daar hebben we Gommers voor. Die is daar speciaal voor ingehuurd. Hij is deskundige op het gebied van virologie, anesthesiologie, immunologie, infectieziekten en epidemiologie.
Zelf meegemaakt Mickey. Iemand vroeg mij of christenen wel aan zelfonderzoek doen over hoe uitsluitend ze zijn. Ik stelde een volstrekt normale wedervraag over uitsluiting bij andere religies. Verwijderd!
@Baron Clappique | 04-01-21 | 13:57: Naar ik mij heb laten vertellen is hij ook nog dierenarts.
@Baron Clappique | 04-01-21 | 13:57:
Met alle respect voor de deskundigheid van Gommers: doe mij zekerheidshalve maar een second opinion.
@CalamityJane | 04-01-21 | 14:01:
Zo rolt het hier inmiddels, Calamity, en wat mij nog het meest beangstigt is hoeveel mensen zich daarvan schijnbaar onbewust zijn.
Baron. Overal zijn experts ingehuurd maar ook overal spreken experts elkaar tegen.
@MickeyGouda | 04-01-21 | 14:06: Ze willen het niet zien, Mickey.
@CalamityJane | 04-01-21 | 14:10: Oh, ik zie altijd dezelfde koppen op tv. Doe dan gelijk wegzappen.
@RickRD | 04-01-21 | 14:01: Nee, dat was Ab.
Juist het verspreiden van dit soort zogenaamd betrouwbare berichten zorgt voor veel onrust en desinformatie.
Wat mij betreft pleurt FB alles weg wat naar politiek of virusactivisme stinkt dat scheelt mij weer het drukken op het ontvolgknopje.
@Gulliver | 04-01-21 | 14:34: Wappie.
Sja, maar laten we wel wezen, Facebook is nou niet echt serieus te nemen als wetenschappelijke informatiebron. Ditto wbt politiek. Het is leuk als soapbox om je mening te verkondigen maar fact checking, een serieus debat of tegengeluid, ho maar. Dus ja, ideaal voor politieke partijen om zieltjes te winnen maar voor een serieus debat tussen zeg Koopmans en Osterhaus, neuh. Heb je altijd weer zo'n Lange Frans of Willem Engel die er met onzin tussendoor komt fietsen en sommige mensen nemen dat nog serieus ook. Zonde van de tijd, zonde van de energie om daar tegenin te moeten gaan, dat soort mensen wil namelijk niet luisteren / leren maar is overtuigd van het eigen gelijk en iedereen die anders denkt zit in het complot om.... vul maar in.
@Baron Clappique | 04-01-21 | 14:44:
Heb je ook nog iets inhoudelijks te melden?
Graaisnaaiert. Mickey goed lezen.
Gulliver. Enkel jou nog aan het woord laten? Dim eens man!
@Graaisnaaiert | 04-01-21 | 14:45:
Maar dit betrof een lezing van een hoogleraar virologie, Graaisnaaiert. Vanuit zijn vakgebied, geen persoonlijke mening noch opgedrongen conclusies richting de lezer.
Op zich natuurlijk weinig mis mee om met een klein clubje een nieuwjaarsduik te gaan doen. Maar waarom noem je het "Met de billen bloot" wanneer je die nieuwjaarsduik in badkleding doet??
Koud. Prinses Laura woont op Ibiza.
Weet je wat ik ook vrij bizar vind is dat je alleen als je een bedrijf hebt wel naar de bouwmarkt kan. Als persoon met een bedrijf mag je wel pinnen maar als particulier niet. Dat vind ik pure discriminatie. Daar klopt toch geen tering van, een mens is een mens, toch?
Hoeveel bedrijven zijn er die door moeten werken en hoeveel particulieren zijn er die zich vervelend dus maar weer het 3e nieuwe behangetje in even zovele jaren erop gaan plakken? Precies, daarom dus...
@Graaisnaaiert | 04-01-21 | 13:48:
*vervelen* dus, particulieren die zich vervelen.
Je bedoelt Bouwmaat want de Gamma ontvangt je centjes graag voor hun Chinese meuk.
@Dirk III | 04-01-21 | 13:49: Of Breur, Hornbach etc. Maar ook de winkel voor spieramen etc. Kan geen tubetje verf meer kopen. Klopt geen zak van. Ik heb ook geen zin om platen multiplex via internet te bestellen.
@Tishetnetnie | 04-01-21 | 13:54: U kunt uw platen multiplex gewoon bij Gamma of Praxis bestellen en het daar afhalen. Had voor Kerst wat latten nodig en heb het ook zo gedaan.
Schrijf je in bij de Kamer van Koophandel.
Maar vrouwen voor vrijheid is dus weer iets anders dan femmes for freedom?
Ik snap die mensen van tegenwoordig niet meer, waar ze zich allemaal druk om maken. Brrr.
Ja, en dankzij malloten als die vrouwen voor vrijheid duurt yhet nog veel langer voordat we het virus onder controle hebben en dus einelijk van die rotte lockdown afkomen. Wat heeft dat nou voor zin, zo'n manifestatie? Het enige wat je ermee bereikt is dat de horeca sowieso dichtblijft en niet-essentiele winkels minimaal 2 weken langer dicht moeten blijven. Dat soort idioten kost de maatschappij pas echt miljoenen en miljoenen, alleen maar omdat ze niet verder kunnen nadenken dan hun eigen eerstvolgende frituurmaaltijd.
Wappie.
Inderdaad,waar steeds meer mensen bijkomen in ons kleine Nederland worden ziekenhuizen gesloten en verpleegkundig personeel ontslagen,dit ligt aan de overheid die ons op dit moment vertegenwoordgt.
Koekkoek!
De grote overeenkomst van al die 'kritische' burgers die de covid-maatregelen in twijfel trekken is dat ze allerlei losstaande onderwerpen op een hoop gooien en ook nog eens door elkaar hutselen. Aan de niet-complot denkers dan weer de taak om dit te ontrafelen. Alleen word je er zo moedeloos van...
@Jee-Dee | 04-01-21 | 13:51: En aan het vorige kabinet VVD/PvdA.
Overlijden is slechts optie 1. Levenslang chronische longklachten, zenuwbeschadigingen en/of hartklachten vallen ook onder de mogelijkheden, als je het overleeft.
mRNA technieken gebruikt de medische wereld ook al veel langer, maar nu het in een vaccin komt is het ineens 'novum'.
Lekker kortzichtig Jean.
Is dit de boodschap die die 10 koekwausen op het strand verkondigden?
Ik heb dat op geen enkele wijze kunnen herleiden.
Met dit reaguursel zie ik bevestigd dat iedere vrouw eigenlijk voor wat anders demonstreert.
@TeeJee | 04-01-21 | 13:53:
Als dit al langer gebruikt wordt, waarom zijn dan de langere termijn effecten niet bekend ? En waarom weten ze dan niet hoe lang je met 2 prikken veilig bent ?
Goed inititatief. Lekker in de buitenlucht protesteren tegen exorbitante maatregelen van een nuttig virus dat in de kern bedoelt is om de overbevolking te neutraliseren. Laat de natuur zijn gang gaan, de mens moet zich niet overal mee willen bemoeien.
Ja, die bejaarden kosten te veel en houden plek bezet die ook weggegeven kan worden aan anderkokenden met 10 kinderen. Wat het doet aan overbevolkingsproblematiek is mij overigens een raadsel.
Gelukkig doen ze het in de buitenlucht, waar het risico op besmetting een stuk kleiner is. Desalniettemin is dit willens en wetens risico lopen, niet alleen voor jezelf maar ook voor anderen.
Ik hoop van ganser harte dat er niemand besmet is geraakt, en al helemaal niet in het verlengde van deze demo.
Vanavond eens op rtl kijken wat die sjekpruik van een Nikki er van vindt, aangevuld door de expertise van Bridget.
Geweldig dit. Meer! Ben helemaal klaar met die tv terreur van de zogenaamde deskundigen.
Dat zijn de andere extremisten. De leden van de zorgmaffia in de vorm van virologen die continue roepen dat we allemaal doodgaan. Terwijl er slechts 2500 mensen een bed nodig hebben. Of zeggen dat het zorgpersoneel het niet meer vol houdt. Terwijl er maar 30.000 rond een coronabed actief zijn. Van de wopping 1,3 miljoen mensen in de zorg. Afijn, een vriendin van mij die in een ziekenhuisapotheek werkt en nog geen coronavirus van dichtbij heeft gezien stak de 1000 netto van de belastingbetaler dankbaar in de zak. Wat een gekte.
@Graaier | 04-01-21 | 13:45:
Is er op Vlieland een ziekenhuis?
@Graaier | 04-01-21 | 13:45: Ik word bijkans knetter van al die paniekzaaiers.
@Gulliver | 04-01-21 | 13:47: Die worden in no time via een helicopter van defenisie of een speciale boot van de ANWB naar een keurig ziekenhuis aan wal gebracht. Kost een paar centen maar dan kom je ook nog eens ergens op een interessante manier.
Filmpje ziet er weinig inclusief uit. Veel blanke koppies. Nog een hoop werk te verzetten zo te zien
Rondkomen met het hebben van een homeopathisch pratijkje of mensen genezen met stenen en kruiden is onder aan de streep uiteindelijk natuurlijk gewoon een 'white privilege'.
@Jimmydepimmy | 04-01-21 | 13:45:
De rest is voodoo.
@Jimmydepimmy | 04-01-21 | 13:45: Medicijnmannen uit Afrika is wellicht niet juist op een vrouwenbijeenkomst.
Winti wellicht weer wel?
Haarlem. Ooit omschreven als een decadent boerendorp met Hemapubliek...
O, ik dacht dat zo'n beetje heel Nederland een decadent boerendorp met HEMA-publiek was. Goh. Maar dat is dus alleen Haarlem? Aha.
Vrouwen die zeggen "Fucking heftig". Dan weet je dat het van de hockeywijven zijn. Bah. Arrogant kakvolk.
Focking heftig ... Michiel.
Ze willen wel fucking zeggen maar dat klinkt niet chic.
Dus Michiel... Focking.
@CalamityJane | 04-01-21 | 14:05: Okok, je hebt gelijk. Net als zeven en zueven.
Zag ik daar nou Jan Dijkgraaf met een geel hesje tussen staan?
Die vrouwen komen daar maar voor 2 dingen. Die hopen dat ze anderen zien die nog wanhopiger en idioter zijn dan zijzelf. Nou geloof mij, dat lukt bij dit soort dorpsgekken altijd wel.
Hé,Schumacher,beledig de vrouwen in mijn dorp niet,wil je?
@Jee-Dee | 04-01-21 | 13:43: Welk dorp is dat Batiston?
@Torwart | 04-01-21 | 13:45: 6075
@Jee-Dee | 04-01-21 | 13:55: D'n Hirke? Ah. Ok sorry haha
Raarrrrrrr
Jiskefet: www.youtube.com/watch?v=ek3jGqZkOZg
@Watching the Wheels | 04-01-21 | 13:37:
De coureur.
in principe kan je er een strak ME cordon er om heen zetten, en dan die 99% burgertjes 1 voor 1 door een uitgang naar buiten begeleiden , langs een pin automaat om direct de boete voor het niet opvolgen van de corona regels af te tikken, en daarna direct een test straat in te gaan, en degene die besmet zijn even vol in het voetlicht te zetten en mede aansprakelijk te houden voor het leed wat deze groep mensen over een week of 2 hebben veroorzaakt
Wappies met flappies.
50% van de mannen in die demonstratie hoopt dat ze lekkere wijven in yogapants te zien krijgen.
We mogen op onze knieën bidden dat er geen Oorlog komt want met deze vrouwen is er maar een ding mogelijk dan. Capituleren.... zucht
Voor de Duitsers viel er nergens zoveel te bumsen als in Nederland.
Wat dacht je van "mannen" die openlijk GroenLinks of D'66 stemmen. Die geven hun land net zo makkelijk weg als dat ze hun naïeve deugmeisjes achterlaten in de strijd.
En met knotjespersonen en personen die daar overheen 1 sok dragen of een pet in huis dragen, win je ook vast een oorlog.........
Deze mensen zijn psychisch aberrant. Kunnen het eigen handelen niet in de context zien van de gevolgen. Doet me denken aan de mensen die de Twin Towers terug in gingen, nadat er een vliegtuig ingevlogen was, om hun computer uit te zetten. Darwin is a bitch.
Met die aanslagen is de complotgekte begonnen.
Raar volk daar,
Wat is dat toch met al die vrouwen die filosofe, coach en yogadocente zijn?
Begin steeds meer begrip te krijgen voor de waterproef uit de middeleeuwen: in het water donderen en als ze blijven drijven als heks vervolgen.
Dat noemen we co-morbiditeit.
Epictetus raadde aan om jezelf nooit als ' filosoof' te laten kennen. Epictetus had gelijk ben ik bang.
Het is vervelend om steeds te moeten zeggen dat je werkloos bent.
Ja dat alleen maar leuke dingen doen in je leven, heeft in nederland veel domme vruchten afgeworpen
Ik snap nooit dat al die mensen niet hoeven te werken op een doordeweekse dag.
Het was zondag gisteren.
@VanBukkem | 04-01-21 | 13:33:
Voor de mensen die niet hoeven te werken niet....
Gisteren was het zondag.
@VanBukkem | 04-01-21 | 13:33: gaat natuurlijk over de reaguurders hier.
Reaguurders zijn snelle denkers en werkers. Die hebben in vier uur klaar waar anderen acht uur over doen. Daardoor hebben ze alle tijd om te reaguren. Verder weten ze dat ze niet overal "ja" tegen moeten zeggen als er werk voorbij komt. Nog leuker is om anderen die graag en lang werken de klussen te laten doen. Win win.
En nou maar hopen dat ze elkaar allemaal de kink rochelhoest hebben gegeven en worden geweigerd bij een ziekenhuis wegens overvol
Oh dear,how sad,never mind
Kunnen we wel net oud en nieuw gehad hebben maar voor de rest voelt het voorlopig nog gewoon 2020.
Ik reken er maar op dat dit jaar minimaal hetzelfde wordt als 2020. Idioter kan het nauwelijks nog worden.
@Lupuslupus | 04-01-21 | 13:43: tja, ben ik wel met u eens.
@Lupuslupus | 04-01-21 | 13:43: Ik zou toch een beetje rekening houden met een scenario dat dit pas een begin was. Het is niet te voorspellen welke kant het op gaat. Was het een film dan zou ik Bruce Willis casten voor de hoofdrol.
@Zack Hooi | 04-01-21 | 13:59: Dat is ook wel weer zo maar ik zie het glas graag halfvol. Totdat het leeg is uiteraard maar zover zijn we nog niet. Dat er steeds meer verzet komt lijkt mij een goed teken.
Maar wat doen ze nou en wat willen ze nou? Ik kan nergens uit opmaken waarom ze er zijn en wat het nut van hun "vereniging" is?
Mensen zijn kuddedieren en soort zoekt soort
Je zal maar kanker hebben en niet behandeld kunnen worden omdat dit soort debielen zichzelf zo belangrijk vinden.
Je zal maar ondernemer zijn en door dit soort asociale malloten in je bek gecoronarocheld worden...
@Gulliver | 04-01-21 | 13:31: dat ook ja
@Gulliver | 04-01-21 | 13:31: Je zou maar pro-vax wappie zijn en zelf je prikjes willen gaan ophalen in Oss
@Olleke | 04-01-21 | 13:36:
Je zal maar je hele leven blind of gehandicapt zijn omdat je moeder een anti-vaxwappie was....
U doelt op onze regering die de zorg de afgelopen 10 jaar naar de klote heeft geholpen?
Je zal maar gestemd hebben op de laatste kabinetten.
Dan verdien je alles wat je nu overkomt en hoor je als laatste gevaccineerd te worden.
Je zult maar kanker hebben en niet behandeld kunnen worden door debiele maatregelen...
@Piet Karbiet | 04-01-21 | 13:44:
Bam!!
Lekker laten gaan wat mij betreft.
Verbaas me in het filmpje vooral erover hoe je zo’n groep mensen bij elkaar weet te krijgen, die in staat is zulke onsamenhangende verbale diarree op te hoesten.
mijn idee.
Stelletje kutten! Ik wil weer met publiek bier drinken, over 2 weken weer het bericht dat we het tot de meivakantie kunnen schudden... BEDANKT!
Dat bericht komt veel eerder dan over 2 weken en daar heeft dit gebeuren 0,0 mee te maken.
Ga klagen bij Rutte.
Het zijn niet de vrouwen die u zitten te kutte.
#opdat wij niet vergeten.
Het is buiten waarom zou je dan een mondkapje moeten?
Je bent duidelijk niet het helderste lampje van de kerstboom.
@Gulliver | 04-01-21 | 13:33: Poëtisch gebracht.
@Gulliver | 04-01-21 | 13:33: kun je ook met een inhoudelijk argument reageren?
@Gulliver | 04-01-21 | 13:33: Pssst, buiten is de kans op besmetting nihil.
@Pieter65 | 04-01-21 | 13:36:
Das nou meestal net het probleem, op dit soort trollen reageer ik dan ook nauwelijks meer.....
@Gulliver | 04-01-21 | 13:33: Het Engels heeft wel meer mooie spreekwoorden, bv "not the sharpest knife in the drawer"
@reagluurder010 | 04-01-21 | 13:37:
Een wetenschappelijk link graag en nee Maurice de Hondt en RJ zijn geen wetenschappers.
@nope | 04-01-21 | 13:39:
Het reaguren kun je ook maar beter aan normale mensen overlaten.
@Pieter65 | 04-01-21 | 13:36:
Heeft dat nut dan? Gaat iemand van de Corona-wappies overtuigd worden door inhoudelijke argumenten en feiten?
@Pieter65 | 04-01-21 | 13:36:
Dat kan ie niet.
Gulliver kun je vergelijken met Silly Syl, als iemand een al dan niet steekhoudend argument op m afvuurt dan is het enige wat er uit komt "wappie" Bij Sylly Syl krijg je dan "institutioneel racisme" naar je hoofd geslingerd. Puur om elke vorm van normale discussie bij voorbaat dood te slaan. Dit soort volk gaat bij mij standaard onder de "block" want irrelevant schreeuwertje.
@TeeJee | 04-01-21 | 13:45: als het goede argumenten en feiten zijn, zijn die hoe dan ook relevant, laten we een discussie op basis daarvan voeren ipv vooroordelen en etiketten plakken en op voorhand diskwalificeren
@Pieter65 | 04-01-21 | 14:08:
Feiten over vaccins worden echt niet geaccepteerd door anti-vaxx figuren, mijn beste Pieter.
Uit ruime persoonlijke ervaring kan ik u vertellen dat je daar niet meer bij doordringt. Feiten en argumenten voer je dan ook niet aan voor de anti-vaxx types, maar voor de twijfelaars. Mensen die nog wel vatbaar zijn voor rede en ratio.
@Pieter65 | 04-01-21 | 13:36:
Wie nu het nut van mondkapjes nog steeds niet snapt die gaat het ook niet meer snappen.
Je kunt een ezel ook niet laten zingen.
@TeeJee | 04-01-21 | 14:16: waarom probeer je het niet? het zou de comments hier wellicht tot een interessante discussie maken ipv betekenisloos etiketten plakken
@Pieter65 | 04-01-21 | 14:55:
Doe ik ook.
Punt wat ik wil maken is dat Gulliver verder geen ongelijk heeft. Hij is echter duidelijk de moeite en zin voorbij.
Ik heb het eens even doorgenomen, maar heb geen idee waar ze over wauwelen.
Dat is nu eenmaal eigen aan vrouwen.
Ga er maar vanuit dat het gewauwel eigenlijk alleen over henzelf gaat, het lijkt me overduidelijk een kijk-mij-eens-goed-bezig narcistenclubje.
@Zeurders | 04-01-21 | 13:36:
Ik zou het niet beter kunnen omschrijven!
Dit zijn niet de doorsnee Lange Frans, Haga, Ossebaard en andere wappie types. Dat maakt het extra beangstigend.
Beangstigend?
Klopt. Deze zijn gewoon dom.
En het worden er steeds meer...
@FordPrefect | 04-01-21 | 13:35: Nope, dit zijn gewone mensen. En daar gaan er steeds meer van komen. Rutte me de IC plekken opschalen en niet iedereen opsluiten. Mensen gaan dit niet nog een jaar pikken, en terecht.
@reagluurder010 | 04-01-21 | 13:39:
De wappies opsluiten klinkt als een goed plan.
@Gulliver | 04-01-21 | 13:45: ouwe fascist! Je ziet jezelf al op die wachttoren staan hè.
@Gulliver | 04-01-21 | 13:45: In een kamp en dan met de trein daar naartoe zeker.... brrrr jij hebt enge gedachten
Niet druk om maken, laat Darwin maar gewoon zijn werk doen.
Herpes is ook een virus dat voorkomen kan worden met afstand houden.
Als je op Tinder een beetje meelult met die onzin heb je zo een paar van die blonde kruidenvrouwtjes in je bedje liggen yoga'en. Ze kunnen soms best lenig zijn. Daarna zsm naar de volgende want dat gezwets moet je niet te lang aanhoren. Het lijkt allemaal wel 1 kkckstarter-campagne. Ook producten die niks doen maar wel worden verkocht alsof het de wereld gaat verbeteren. Sorry, ben nog steeds zuur in 2021. Kusjes
Wacht maar ..!!
Over twee weken...
Een plaatselijke uitbraak van genitale wratten?
@Gulliver | 04-01-21 | 13:26:
Die steekt de kop wanneer ie wilt....
( Zo min mogelijk stress schijnt te helpen...)
Schattig , kaartenleggende kruidenvrouwtjes die in een vorig leven prinses moeten zijn geweest.
Het blijft Nederland dus dit geeft geen straf.
Wèl consequenties.
Ja dat is grappig met die spiritueel begaafden, in hun vorige leven waren ze altijd heel bijzonder en belangrijk, nooit een derderangs putjesschepper waar er toch ook een boel van moeten zijn geweest.
@Zeurders | 04-01-21 | 13:38:
Ja. Wie waren al die slaven dan? Wellicht waren er alleen prinsessen en 1 slavin.
Het zijn ignorantia, niet gehinderd door enige kennis van zaken. Leuk roepen met 1700 mensen op een veldje, totdat ze erachter komen dat een familielid lang moet wachten op een nieuwe heup of hartklep, dan is het opeens niet meer zo leuk.
Echt hoor.
Gelukkig zijn ze na afloop niet een ziekenhuis gaan slopen.
Ja, dat komt door deze mensen. En niet door de regeringen die de afgelopen 10 jaar de zorg hebben gesloopt door het aan de "markt" over te laten. Pleurt toch op.
@Piet Karbiet | 04-01-21 | 13:47: 'Tuurlijk heeft de marktwerking de nodige impact op de zorg gehad. Een ook negatieve impact. Maar jij had liever decennia lang een hele grote overcapaciteit, met bijbehorende kosten, gehad? Onze zorg is prima uitgerust op 'normale' omstandigheden. En uiteraard kan je daarbij nog steeds discussiëren over salarissen, werktijden etc etc. Maar je kan in redelijkheid niet anticiperen op een overbelasting van de zorg zoals we die nu zien. Je kan enkel erop reageren en maatregelen nemen.
Jammer dat we door ieder die deze maatregelen niet serieus neemt nog veel langer in deze shit zitten.
@Jimmydepimmy | 04-01-21 | 13:52: En wat heeft de marktwerking volgens jou dan opgeleverd? Jaarlijks gaan de ziektekosten omhoog en de service omlaag heb ik 't idee iig.
Wat een mongolen hebben we toch rondlopen in dit land.
Niet te doen. Het is jammer dat je je in dit land niet zo makkelijk kan afzonderen. Mooi huisje ergens op de hei. Beetje fietsen, beetje tuinieren, beetje thuiswerken. Af en toe met de auto naar de randstad.
Zei je dat ook bij de BLM bijeenkomst ?
@DeAapUitDeMouw | 04-01-21 | 13:53: Zeker, dat was nog een tandje erger aangezien we daar met een burgermeester te maken hadden die alle signalen negeerde. Sterker nog, Femke vond het een pracht demonstratie en liet zich dan ook met liefde fotograferen zodat iedereen zag welke button ze zichzelf had opgespeld.
Maar maakt dat dan wat uit wat ik van de BLM demonstratie vond in dit geval? Of probeer je hypocrisie te vinden waar het niet is. Wellicht vind je het vervelend dat er wat kritisch gereageerd wordt op deze demonstratie omdat je het er wel stiekem een beetje mee eens bent.
Wappies ga toch koken!
Wat eten we dan straks?
@J-van-de-Bontekoe | 04-01-21 | 13:41:
Groente.
Ik heb al bijna 10x gereaguurd. Haha, ik ga de Kuifjes verslaan dit jaar.
Nog 140 te gaan vandaag als je zijn gemiddelde wilt halen.
Ik heb besloten om juist niet meer zo vaak te reageren, wat kieskeuriger te worden. Vliegen afvangen en vooral beledigen laat ik graag aan anderen over.
@Lupuslupus | 04-01-21 | 13:27:
Ik ben benieuwd hoe lang je dat vol houdt. Ik gok op maximaal 5 minuten.
@Lupuslupus | 04-01-21 | 13:27: Uw reaguursels werden ook wel steeds radicaler, over "vaccingif" en smerige insinuaties over vaccineren van mensen met een beperking.
@Lupuslupus | 04-01-21 | 13:27:
Dat is je in 2020 niet gelukt, ik verwacht dan ook dat je goede voornemen dit jaar ook nog wel zal sneuvelen. Maar toch; veel succes gewenst!
@TeeJee | 04-01-21 | 13:47: Mijn voornemens sneuvelen zelden of nooit. Van de 5e plaats naar een 50e of nog lager is echt niet moeilijk. Ik reageer binnenkort alleen nog maar op degenen die op mijn favo-lijstje staan en alle anderen, vooral de 'wappie' roepers verdwijnen achter het grijze muurtje. Aan hen ga ik mijn kostbare tijd niet meer besteden, in reageren noch lezen.
@Lupuslupus | 04-01-21 | 14:06:
Kom nou Lupus. Kostbare tijd? Je bent bejaard, jouw tijd is tegenwoordig een paar euro per uur waard, hooguit.
Succes met blokken en de meningen-bubbel dan maar. GS heeft dan echter wel nul toegevoegde waarde voor je.
Als je nu in een ziekenhuis rond Haarlem werkt, zou ik gewoon met stressklachten de Ziektewet in gaan. Hamsteren, opsluiten in je huis en naar buiten komen als de pandemie voorbij is. Lijken op de stoepen, kisten tekort, who cares. Hier is geen beginnen meer aan.
Dan dupeer je dus ook de goedwillenden die per ongeluk ook besmet zijn geraakt (zoals de meeste COVID-patiënten). Die mogen creperen?
@L.E. Raar | 04-01-21 | 13:24: Hoe weet u zo zeker dat de meeste covid patienten per ongeluk besmet zijn geraakt? Zijn daar cijfers van? Ja de mensen in de verzorgings-verpleegtehuizen zijn 'per ongeluk' besmet. Maar de anderen? Als je het zo bekijkt is elke covid patient per ongeluk besmet, niemand zal dat toch opzettelijk doen? Zelfs de negatief getesten kunnen een paar dagen later positief zijn dus waar houdt dit op? Is het niet beter om de kwetsbaren nu eindelijk eens ècht te gaan beschermen en de rest van de bevolking vrij te laten? Als behorend tot de 'kwetsbare' groep der ouderen mag ik dat toch wel vragen?
@L.E. Raar | 04-01-21 | 13:24: Het zij zo. Laat ze vanuit hun sterfbed maar een haatbrief schrijven naar mensen met hun hond als avatar op Facebook, je kent de types wel.
Met twee mensen naast elkaar op een meter afstand is 2x 90 euro boete.
Met 1750 man op 50 centimeter van elkaar is geen probleem.
Inderdaad. Ik word vooral schijtmoe van dat selectief gehandhaaf. Met een vergrootglas op de ene groep en de kop in het zand bij de andere. Als het een beetje te moeilijk wordt kijken ze weg.
Nee vraag maar aan Femke hoe dat werkt...
Pak die Willen Engel nou eens op wegens opruiïng en het in gevaar brengen van de volksgezondheid.
In Spanje was die virusterrorist voor jaren in de gevangenis verdwenen.
Spanje?De Zuid? Tja dat ontvangt elk jaar ook een miljoenmiljardbiljoen aan gratis geld vanuit de Noord.
Inderdaad. Oppakken bij elke beweging. Moet je natuurlijk snel weer vrijlaten want D66 rechters. Maar de man roept weer iets, meteen weer oppakken. Etc.
Het wordt tijd dat mensen met onwelgevallige meningen maar opgesloten gaan worden, is het niet?
En als ze hard werken komen ze misschien weer vrij. Dat laatste als slogan boven de poort hangen.
@J-van-de-Bontekoe | 04-01-21 | 13:40: Willem Engel is iets anders dan een 'onwelgevallige mening'. Eerder een staatsgevaarlijke kutmongool.
Ik wist dat 90% van de mensen echt totale malloten waren, maar voor het tijdperk van het interwebs werd ik daar een stuk minder met mn neus op de feiten gedrukt. Nu met deze covid-crisis echt het wel echt een treurig verhaal geworden en de hoeveelheid filmpjes met marginale mensen is echt ontploft ofzo. Holy
Inderdaad, hoe vaak ik ene “Hugo” met zijn malle praatjes voorbij zie komen, elke paar weken een nieuw filmpje.
Reuze irritant.
Ik wist het niet, hielt hetvaktijd op zeg 20%. 2020 heeft doen inzien dat het veel meer is. Op LinkedIn kun je het beroep van iemand zien... zelfs welopgeleide mensen beweren de grootste onzin.
YouTube stream op privé? Waarschijnlijk bang voor represailles?
Laura van Ree. Jammer dat ze stembanden heeft.
Als je je kloppende eikel er tegenaan ramt hoor je niks.
Ben ik de enige die op de snelweg 's ochtends alleen mannen in de auto zie zitten ?
Tegen de tijd dat u eindelijk een keer in de auto zit, heeft menstruerend Nederland er alweer een halve werkdag opzitten denk ik.
@jemagookniksmeer | 04-01-21 | 13:18: Bam!!!
Je kan beter op het verkeer letten.
@jemagookniksmeer | 04-01-21 | 13:18: 2 whopper menu's , dank u wel.
@jemagookniksmeer | 04-01-21 | 13:18:
Et voila!
eet veel noga in plaats van yoga.
Had er snel een hoog hek omheen geplaatst dan waren de grootste gekken mooi van de straat gehaald.
Ooit...
Vrouwen voor vrijheid, ?
is dat een feministische pvv of zijn dat eerder communisten, ecologisten of andere isten ?
Als je kijkt , ben je dan vatbaar voor een Me-To klacht ? Of ben je een boze witte man als je niet kijkt ? (en ook wel als je wel kijkt)
Brrrr
Ja hartstikke koud om daar op een veldje te gaan staan.
Ik kan mij goed voorstellen dat al die onderdrukte, achtergestelde en gediscrimineerde vrouwen in dit land een keer een uitlaatklep nodig hebben om ook anderen deelgenoot te maken van het onrecht wat hen wordt aangedaan.
Hup vrouwvolk, laat u gelden!
Laura van Reetje is wel fijn om naar te kijken..
Een mooie vrouw dat wel.
Ze houdt van mafklappers. Ik zie kansen
Vrijheid van meningsuiting geldt voor iedereen. Het inperken van onwelgevallige meningen vindt plaats in linkse dictaturen. Dus hoe oneens je het ook bent met deze mensen, respecteer hun recht op vrijheid van meningsuiting. En stem PVV uiteraard.
Waanzin is geen mening maar een aandoening.
Waar staat dat ze niet mochten protesteren dan?
@Gulliver | 04-01-21 | 13:14:
Ooit...
@Gulliver | 04-01-21 | 13:14: In de Soviet Unie werden ze dan ook weggestopt in psychiatrische inrichtingen.
@Gulliver | 04-01-21 | 13:14: in een aantal reacties alhier
@Erikjan79 | 04-01-21 | 13:14: in een aantal reacties alhier
@Gulliver | 04-01-21 | 13:14: en dat is dan blijkbaar uw aandoening.
@Gulliver | 04-01-21 | 13:14:
Vertel dat Rutte maar.
Te belangrijk om in te grijpen, toch?
Laura heeft leuk filmpjes maar Laura snapt ook prima wat marketing is.
Waar is Gulliver als je hem nodig hebt?
Present.
laat je licht hierover eens schijnen gulliver
@CLoVis | 04-01-21 | 13:20:
Je bent me net voor. De wappie was laag in this one.
@CLoVis | 04-01-21 | 13:20:
Vooral veel blijven oefenen knulletje.
@CLoVis | 04-01-21 | 13:20: volgende keer dus meer “wappie” en blijkbaar ook nog één of een paar keer “knulletje “.
Op de Dam waren er 14.000 met Halsema in hun midden. Ook hier in Haarlem dus niets aan de hand. Die nutteloze muilkorven zijn zéker in de buitenlucht nergens voor nodig. Goed gedaan, dames.
Ah, onze bejaarde weer met een klassieke whataboutism. Er was inderdaad totaal geen ophef over die BLM demo, dus moeten nu ook niet flauw doen. (dit was sarcasme, maar zeg het voor jou er maar speciaal bij).
@Erikjan79 | 04-01-21 | 13:12: toch lees ik meer inhoud in de tegels van Lupus dan van jou Erik, (dit was geen sarcasme).
@Erikjan79 | 04-01-21 | 13:12: Linkse stinkscheet van mij, ik wou dat het nog cowboy-tijd was en ik jou tegenkwam in de saloon.
Dat was nog voordat het virus zo verspreid was als nu. En nog voordat de nog besmettelijkere variant rond ging. Op 1 juni 2020 waren de opnames en de besmettingen in NL zo goed als 0,0. En op de Dam werd er nog een béétje rekening gehouden met de regels; een beetje afstand en er werden mondkapjes uitgedeeld én gedragen.
Maar hier staan ze nóg dichter op elkaar, wordt er geknuffeld en luidkeels gezongen. Vragen om ongelukken. We zullen het gaan zien.
@Normpje | 04-01-21 | 13:17:
Tokkies denken altijd gelijk in geweld.
Ik heb wel sympathie voor deze actie omdat ik van mening ben dat onze bewegingsvrijheid onnodig aangetast wordt. In de buitenlucht hebben wij maar weinig te vrezen van dit virus, en dat weet het RIVM ook. Iets met aerosolen en een gemiddeld aantal virusdeeltjes dat binnen een bepaald tijdsbestek ingeademd dient te worden om daadwerkelijk COVID-19 te ontwikkelen. Maar ja, blinde paniek is beter. Let op hè? Boze plempsels in 3,2,1..
@Erikjan79 | 04-01-21 | 13:42:
It takes one to know one.
@zwenkwieltje | 04-01-21 | 13:54:
"Nee jij!" is toch wel het ultieme zwaktebod.
En ik maar wachten op die blote billen.
Daar is het een beetje te fris voor.
@Lupuslupus | 04-01-21 | 13:09: o, waren dat thermo isolatie badpakken. Tanks.
@mono-culti | 04-01-21 | 13:11: Droegen ze daar op het veld badpakken? Dan zal ik toch weer eens langs Specsavers moeten.
@Lupuslupus | 04-01-21 | 13:21:
Niet doen.
Staan er genoeg bij die niet geschikt zijn voor welk badpak dan ook.
"in het dagelijkse leven model, yogadocente en filosofe"
Maar in het weekend transformeert zij in een Vrouw Voor Vrijheid!
Is Jambers al langs geweest?
Ik had ook zoiets, van hmmm waarom moet dit er allemaal bij. Elke gram geloofwaardigheid die ze had, meteem helemaal weg.
Bestaat er ook een on-dagelijks leven?
Denk daar maar eens over na, mevrouw filosofie.
Uitkering dus
Zijn er nog meer mensen die agressief worden van yoga?
Yin Yoga is heerlijk om te doen en goed voor de rug. Zolang er maar geen gemberthee slurpende wappies in de buurt zijn.
Wat is yoga? Ik hou mij verre van die onzin.
@Lupuslupus | 04-01-21 | 13:10: yoga. Das die beer die ging picknicken in het bos. Met zijn maatje Boo Boo en parkranger Smith.
@Herfsttijloos | 04-01-21 | 13:10:
Ik geef de Yin-variant het voordeel van de twijfel, maar alleen omdat jij het bent. ;-)
oh ja... yoga... mevr h vroeg laatst of ik dat als voornemen wilde doen. 1 maal per week . dikke vette nee... natuurlijk niet
Vrouwen die aan yoga doen zijn lekker lenig maar zo gek als een deur.
Bij de uiterst rustgevende schietsport worden er wel wat ellementen uit Yoga gebruikt (al denk ik dat ze die eerder bij ons zijn komen halen) . Letten op de ademhaling en opperste concentratie.
@Gulliver | 04-01-21 | 13:16: Afgelopen zomer lag tegenover mij op de camping ook iedere morgen een vrouw in de knoop. Niet achter haar verblijf maar pontificaal in beeld. Ik zie nog die puntige kont in de lucht, met voetzolen vol eelt en vuiligheid.
Gelukkig vertrokken ze na drie dagen, anders was ik weggegaan.
@horsteknots | 04-01-21 | 13:15:
In het kader van vrouwelijke solidariteit zou ik het nu moeten opnemen voor mevrouw h., maar eh, #teamhorsteknots! ;-)
@Gulliver | 04-01-21 | 13:16:
Als die omgekeerde evenredigheid harde wetenschap is, dan ben ik voor het eerst blij met mijn totale gebrek aan souplesse.
@Lt-Kol Kilgore | 04-01-21 | 13:21: Inderdaad. Gevolgd door een mooie knal.
@Normpje | 04-01-21 | 13:25:
Kijken naar dit soort mensen is nou juist wat de camping zo leuk maakt!
@JdV030 | 04-01-21 | 13:31:
Ach, U is ook een zwartkruit schutter?
@Mickey; Zo gauw het weer kan, ga ik in de buurt van Gouda staan. Dan laat ik je het weten. Je kan me herkennen aan mijn perfect gemanicuurde voetjes.
Ja. Maar ik drink wel groene thee.
@Normpje | 04-01-21 | 13:44:
Kijk, Normpje, jij begrijpt waar sommigen blij van worden! :-)
@Lupuslupus | 04-01-21 | 13:10: Leven en laten leven, toch? U haalt uw kracht uit dingen die anderen weer onzin vinden, God bijvoorbeeld.
Is mijn speaker kapot ?
Geen idee, maar je toetsenbord doet het nog.
Beter je speaker dan je goedwies kapot.
Niet alleen de draadjes van de speaker knetteren
@mono-culti | 04-01-21 | 13:09:
Dank je !
Maar bij het tweede filmpje komt er een hoop overgemoduleerd geschreeuw uit mijn speakers,( ook al zet ik het volume zacht)
@zuurtjeregen | 04-01-21 | 13:11:
Goedwies ?? ff gegoogled
"Ik zeg ooeeehhh""
Vrouwenvoorvrijen. Voor!
Schuld van Floyd. Bleib zu Hause.
Floyd is toch de reïncarnatie van Jezus?
Nou zèg! Als het daar om gaat weet ik er nog wel een paar en dat zijn beslist niet de dames op dat veld.
Dat klinkt wat barbaars....
Heerlijk, lekker ouderwets.
Of vergassen?
Bel uw psychiater. Nu!
Tof pik, dat jij hier je geestelijk faillissement in de etalage zet.
Gemeente heeft kleur bekend door de politie niet in te laten grijpen.
Egoïstisch protesterend tuig.
Zo dat lucht op.
@IkwilJinekwel | 04-01-21 | 13:10: Angst doet rare dingen met mensen èn met hun immuunsysteem.
@Lupuslupus | 04-01-21 | 13:13: klopt, angst en stress zijn niet goed voor je.
@IkwilJinekwel | 04-01-21 | 13:15: Helemaal correct. Vooral angst en stress zijn killers van het immuunsysteem.
Mmmm, meer een kwestie van mensen die hun VVM beleiden en een falend gemeentebestuur.
Ik kijk liever
Zelfs dat niet. Gewoon leven en laten leven.
REAGEER OOK