Dit wil je ook lezen
Video. Hoe Mark Rutte, Neelie Kroes en de Belastingdienst de rode loper voor Uber uitrolden
“We would go to Davos and get access to Rutte and anyone else we needed to”
@Van Rossem |
22-03-23 | 20:35 |
116 reacties
HET IS HIER GEEN HOTEL!!!!1! ..... oh wel
Verkiezingen voorbij, VVD pompt weer extra asielzoekers door
@Pritt Stift |
20-03-23 | 20:15 |
168 reacties
VIDEO. Laat ze niet winnen op 15 maart
Toeslagenouder spreekt Mark Rutte toe
@Ronaldo |
14-03-23 | 12:45 |
190 reacties
Asielinstroom. Ongeveer 600.000
Want iedere week 700 gaat ook maar vervelen
@Pritt Stift |
13-03-23 | 15:40 |
170 reacties
LIVE - Coalitie in bad bij de Staatsomroep
Lekker kijkers neuken, heel veel kijkers neuken
@Pritt Stift |
12-03-23 | 12:05 |
235 reacties
COMPLOTVIDEO: Stem vvd, laat 'ze' niet winnen
Even lekker op de 'duistere krachten' tour
@Ronaldo |
10-03-23 | 10:30 |
221 reacties
Rutte wil geen boeren, toeslagenouders of Groningers in publiek bij Vandaag Inside
Wordt een lastige uitzending zo
@Ronaldo |
09-03-23 | 12:31 |
258 reacties
Gemeente schijt op burger. Asielboot Velsen blijft
spoiler: dit topic bevat 'told you so'
@Pritt Stift |
08-03-23 | 10:35 |
222 reacties
Lezers Tubantia achter taseren naakte apotheker
Woorden doen ertoe
@Pritt Stift |
06-03-23 | 14:00 |
203 reacties
Brante & Immink — Stealthen met de VVD
Bück dich
@Brante I & Immink |
03-03-23 | 22:02 |
371 reacties
Reaguursels
InloggenDaarom bekijk ik in de aanloop de verkiezingen altijd die ene site met hoe en wat een partij gestemd heeft tijdens moties in de voorgaande jaren. Het werkt voor mij verhelderend bij het nagaan of een bepaalde partij woord houd en zijn eigen partijprogramma uitvoert, of juist overstag gaat om in het pluche te kunnen blijven plakken.
Nu weten we van de VVD dat zij juist altijd tegen het eigen programma ingaan, dus dat is niks nieuws. :"-)
www.partijgedrag.nl/
Mooi om straks in het verlengde van dit topic (en HetOorAakel hieronder) een Stijlloze Stemwijzer te lanceren waarin systematisch de verkiezingsprogramma's langs de stemmingen over de afgelopen 4 jaar worden gelegd. Zou wel eens veel impact kunnen hebben.
Laffe honden zijn het bij de VVD, beetje stoer doen in je programma en later D66-beleid voeren. Jammer dat FVD een zootje is, ik ga SGP stemmen, rechte ruggen, betrouwbare mannen!
Laten we de SGP naar 15 zetels brengen. Kom op Geenstijl, nodig er eentje uit in het Café, ben wel benieuwd.
Laten we als basisregel kerk en staat gescheiden houden.
Nee, laten we dat niet doen?!
@guile | 02-12-20 | 23:07: Eens!
Als je die illegalen niet over de grens kan zetten dan deporteer je ze maar naar Amsterdam. Dan heeft het echte Nederland er tenminste geen last meer van, en Femke wordt er alleen maar blij van.
Als er dan maar een flinke gracht om heen gaat (met haaien, voor die wel poogt te ontsnappen)
alle voorgaande verkiezingsprogramma's afzetten tegen voor en tegen gestemde motie's en daadwerkelijk uitvoering bij ministeries en nieuwe verkiezingsprogramma's. Het zal u verbazen wat er toen gebeurde bij de stemmer, helemaal niets anders so true so true its amazing
Wie gaan we ophangen ?
@Henkie | 02-12-20 | 20:42: kabinet Rutte III: VVD, D66, CDA en Christenunie ienemienemutte tien pond grutte. laatste lynchpartij was op de gebroeders de Witt. Nu is het ergste wat een uitgerangeerde politicus kan overkomen verbanning naar de goelag... een burgermeesterpost
@Kuifje-naar-Brussel | 02-12-20 | 17:30
Je liegt:
Uit het verkiezingsprogramma 2017-2021:
■ Wij willen ervoor zorgen dat mensen die geen echte vluchteling zijn en mensen die hier illegaal verblijven ook echt ons land verlaten. Daarom willen we illegaal verblijf - en het faciliteren daarvan - strafbaar stellen. Zo kunnen we voorkomen dat bijvoorbeeld gemeenten toch opvang bieden en op die manier verkeerde verwachtingen scheppen en tegenstrijdige signalen afgeven aan deze mensen over hun kansen in Nederland.
K1100 | 02-12-20 | 20:21
Nou, daar hebben ze dan nu alvast tegengestemd, je verwacht niet anders van de leugenbende. Verkiezingsprogramma van VVD kan de prullenbak in.
@Jan, Leiden | 02-12-20 | 20:33:
Samen met Kuifje dan maar.
Ja maar het is nog lang geen 2021!
Kuifje heeft zijn bericht heimelijk verwijderd. Zullen we een crowdfunding voor hem doen om voor hem een hoer te regelen? Dan kan hij voor het eerst in zijn leven zijn lul in iets levends steken.
Nederland heeft naast alle ander zaken het asielbelied en de rechtspraak misschien wel het beste georganiseerd van de wereld.
Maar wat is het waard, als het niet uitgevoerd wordt.
Mensen niet tegengehouden worden of uitgezet worden. Het OM haar eigen plan speelt, de linkse kerk boven de wet staat, Grappenhaus wel mag feesten, wij niet.
Zo kunnen we wel doorgaan.
Kortom een bananen koninkrijk. De luxe kunnen we ons kennelijk veroorloven.
Dus als ik het goed begrijp is het niet meer strafbaar om illegaal in nederstan te verblijven?
Het is dat de ballen goed vast zitten maar anders had ik ze uit de broek gelachen.
man man man
Ik zou het heel grappig vinden als ik er niet zo misselijk van werd.
Nounounounounouzeg....
toch wel raar die wet bestaat toch allang van die illegalen. alleen werd daar geen kloten mee gedaan.
waarom opeens weer z.g.n op die wet stemmen.
Iets met een regeerakkoord. De christenen en dat wijf van Kaag vinden illegalen heel erg zielig.
Kan de VVD weinig aan doen.
En dat zou na de verkiezingen anders gaan?
Kunnen ze weinig aan doen?!? Ze kunnen gewoon voor stemmen, daar valt het kabinet niet door.
Dat "wijf van Kaag" heeft m.i. ook andere belangen.
@Het brein erachter | 02-12-20 | 18:29: Daar denk ik anders over. Lijkt mij wel een breekpuntje.
@radiatorknopje | 02-12-20 | 18:26: Nee. Dan wordt het nog erger. Een stem op Rutte is een stem op Asscher is een stem op Klaver...
Er zijn godsklere weinig kamerleden die er echt oprecht de burger vertegenwoordigen.
Tuurlijk. Deugen om een hoger baantje te scoren weegt stukken zwaarder dan het daadwerkelijk vertegenwoordigen van je achterban en de Nederlandse bevolking in het geheel.
Zo en wat gaan we op 17 mrt. stemmen?
Kadaver discipline zelfs Omzicht kan niet anders.
of de schrijver van dit stuk moet eerst begrijpen dat er een verschil zit tussen de standpunten van de vvd en wat ze in het huidige regeerakkoord hebben besloten/hoe ze met het huidige kabinet samenwerken.
Eerst begrijpen hoe iets werkt en dan pas klagen. Kortom: slecht stuk
Nee, geen slecht stuk.
De VVD zegt iets te willen wat ze al zeker 8 jaar bij de formatieonderhandelingen met links meteen laten vallen. Waarom onderhandelen ze niet met rechts? Daar hoeven ze hun eigen programma geen geweld aan te doen. De VVD zou eens moeten uitleggen waarom de PVV voor hen taboe is. Dat doen ze niet, omdat dan wel eens zou kunnen blijken dat hun eigen programma helemaal niet zo onverenigbaar is met dat van de PVV als Rutte suggereert. Het is Rutte die de zaak blokkeert, het is Rutte die de oorzaak is dat die strafbaarstelling, iets wat de meerderheid van de Nederlanders vast en zeker zal onderschrijven, geen werkelijkheid kan worden.
In dit soort kwesties zou een referendum een uitkomst zijn, maar dat laat voorlopig nog op zich wachten.
Ik snap steeds beter waarom Mark altijd zo hard lacht..
De VVD is het omgekeerde van FEYENOORD. Geen daden maar woorden is daar de leus.
Feijenoord wordt eens in de 18 jaar kampioen, VVD wint al hele verkiezingen op rij.
Daarom omgekeerd
YNWA.
Bente is eigenlijk dol op kanslozen. Gelukkig zit d'r hele fractie er vol mee.
Tsja, en nog steeds zijn er mensen die in de oprechtheid van de VVD geloven. Maar n.a.v. deze motie is het wel duidelijk (dat was het al) dat de kartelpartijen en overig links rapaille doelbewust de Nederlanders willen opzadelen met allerlei 3e wereldland tuig. De tegenstanders van deze motie zijn als beschaafd mens volledig mislukt.
of je moet eerst begrijpen dat er een verschil zit tussen de standpunten van de vvd en wat ze in het huidige regeerakkoord hebben besloten/hoe ze met het huidige kabinet samenwerken
@Pietjepaalman | 02-12-20 | 18:13: Je kunt ook begrijpend lezen en concluderen 'ja de VVD zegt altijd wel A te willen, maar in de regering doen ze altijd B. Er staat niets conflicterends in de text. En een regeerakkoord is een fluïde iets. Dat Rutte het graag als in beton gegoten ziet, wil niet zeggen dat dat een wet van Meden en Perzen is. Sterker nog. Vóór de Rutte-periode was het schering en inslag. En daarom dat ik zeg dat het dom is om nu nog in de intenties van de VVD te geloven. Ze hebben alle mogelijkheden gehad om dit te 'her-bediscussieren'. Dat doet de VVD niet, want zij denkt alleen aan haar eigen belang en heeft voor de rest scheit aan het belang van Nederland.
De houten onderdelen van Rutte c.s. moeten wel heel goed geschminkt worden om te verhullen dat ze nooit een echt t jongen of meisje zullen worden. Wat een verschrikkelijke leugenaars!
Eigenlijk zou een jurist/advocaat (bijv. Hiddema) eens een klacht bij (ja bij wie?) moeten indienen wegens opruiing, haatzaaien en obstructie van de democratie (politieke kartelvorming/uitsluiting/discriminatie) door Rutte. Gaat hij niet winnen maar dan wordt er eens een keer een signaal afgegeven dat democratisch gekozen volksvertegenwoordigers zich ook democratisch dienen te gedragen. Zoals het bedoelt was. Zelfde truukje flikt het kartel immers ook bij Wilders. Mensen/groepen/partijen die zichzelf als GoedVolk afficheren deugen te vaak niet.
Strafbaar stellen van illegaliteit. het is verdomme een van de eerste zinnen op die pagina!!
van de VVD welteverstaan.
.. maar goed.
De (inter)Nationaal Socialistische Beweging staat vierkant achter de plannen Nederland om te volken naar een islamitische poepgatstaat/derdewereldland.
Althans, dat blijkt uit alles wat zij doen. Uit iedere stemming. Let nooit op de valse luchtballonnetjes die hun figuranten soms oplaten.
En stem de volgende keer eens voor de enige echte oppositie. Slechter kan het er niet van worden.
Het Westen is de bron van alle kwaad, is onherstelbaar en moet dus vernietigd worden. Dat is het idee.
In werkelijkheid is juist dat idee een besmettelijke intellectuele auto-immuunziekte, een soort computervirus maar dan voor de natte hardware. Het wordt tijd dat dat eens serieus bestreden wordt.
Ik vind 't altijd wel grappig als men begint over omvolking. Want met welk doel?
Er is bijna geen gehoorzamere bevolking dan het verwende westen.
Als al die moslims en afrikanen zo makkelijk over te heersen waren, waarom is het dan al decennia een grote fustercluck in die landen?
@ReyNemaattori | 02-12-20 | 18:00: Het doel is het grote Deugen. Heeft helemaal niets met gehoorzaamheid te maken.
De VVD is een coalitie-partij. Dat betekent dat ze voor zover hierover binnen de coalitie afspraken zijn gemaakt meestemmen met de coalitie. Er is niets mis mee dat partijen die meeregeren dingen uitruilen, om zoveel mogelijk van hun standpunten omgezet te zien worden in wetgeving. Partijen die niet meeregeren zullen vaker (lees: altijd) langs de lijnen van hun partijprogramma stemmen, maar krijgen alsnog weinig gedaan omdat ze vooral vanaf de zijlijn staan te roepen.
En welke vvd standpunten zijn er dan uitgeruild denk jij? (Serieuze vraag)
Grondwet Artikel 67 lid 3: De leden stemmen zonder last.
Da's toch iets anders dan de politieke praktijk van gedwongen stemmen conform een "regeerakkoord" dat geen enkele wettelijke basis heeft.
@mr_awesome | 02-12-20 | 17:36: welke standpunten van VVD zitten er überhaupt in het regeerakkoord? Alle stemtrekkerstandpunten in ieder geval niet.
Coalities bestaan niet in de Kieswet.
Wat wel in de Kieswet staat is dat iedere individuele kamerlid zelfstandig en zonder schuld moet stemmen.
eindelijk iemand die het snapt
@Pietjepaalman | 02-12-20 | 18:13: Klopt, en frickY hield het gelukkig ook kort, zodat iedereen het kan begrijpen.
Was dat geen idee van Hiddema?
Waar is ... o.... wacht.
Voor alle mensen die PVV willen stemmen.
Doe het maar neem dit in acht. De toegevoegde waarde van de PVV is al jaren steevast hetzelfde. Ze voeren een motie in over iets waarvan ze weten dat het al zo is of waarvan ze weten dat simpelweg (wettelijk) niet mogelijk is.
Altijd weer opnieuw.
Leuk voor het klapvee maar wie besodemieterd nu eigenlijk haar achterban? De PVV. Een goede test hiervoor is om niet te luisteren naar de loze woorden van Wilders en co. maar te vragen hoe ze het gaan doen. Wat het plan is en wat de consequenties van dat plan zijn. Kijk... Zo weet je dus of jouw stem eigenlijk wel zinnig is of dat je hem net zo goed in de vuilbak had kunnen gooien.
Meneer Wilders hoe gaat u een Nexit bewerkstelligen en wat zijn de directe en indirecte gevolgen van een Nexit?
Heeft hij geen antwoord op.
Meneer Wilders hoe gaat u ervoor zorgen dat we het stabiele aantal van ongeveer 350,000 Marokkanen gaan reduceren?
Heeft hij geen antwoord op.
Meneer Wilders hoe gaat u Nederland de-islamiseren?
Heeft hij geen antwoord op.
Kort gezegd. PVV idolaten schieten er niets mee op en de rest van Nederland ook niet.
De PVV heeft hier laten zien dat verstandig beleid "niet mogelijk is" omdat de deugpartijen dat tegenhouden. Dat is erg goed, omdat er bij uw geloofsgenoten ook mensen rondlopen die echt geloven dat de VVD en het CDA iets aan de immigratie willen doen.
Wilders is de enige die wat tegen het slaapwandelen richting afgrond wil doen. Dus mijn stem gaat naar hem.
Heb jij aan Rutte gevraagd hoe hij die 1000 euro naar ons zou overmaken, heb jij hem gevraagd hoe hij de immigratie zou stoppen, hoe hij het geld uit Griekenland terug haalt, hoe hij de onderste steen in Oekraïne boven krijgt?
Vraag aan Rutte hoeveel assiel/gelukzoekers hij de komende jaren nog binnen wil laten.
Waarschijnlijk een enorm lulverhaal zonder antwoord.
Mijn stem gaat op zeker naar de PVV. Hoe meer hoe beter. De leugens van de VVD ben ik zat!
Op al die vragen heeft Wilders wel degelijk antwoord gegeven. Dat die antwoorden jou niet bevallen is wat anders.
Wat slik jij voor troep?
Wat een vreselijk onzin weet je toch weer hier neer te pennen. Het is niet de fout van de PVV dat een VVD A zegt en B doet. Politici die zijn begaan met de NEderlander hadden de motie allang ondertekend. Helaas, lopen er nogal wat inherent kwaadaardige figuren rond in de 2e kamer. Daarnaast zijn al die vragen te beantwoorden alleen jij wil ze niet horen of accepteren. Dat is iets heel anders.
Jazeker stem ik PVV!
De VVD is al sinds Hans Dijkstal ongeloofwaardig. Hans wie? Precies! Die man is al 10 jaar dood. Hij was fractievoorzitter van de VVD in de periode 1998-2002. Sindsdien roept de VVD stoere dingen als er verkiezingen aankomen, op hun posters tyfen ze daar een dikke oranje streep onder en hun politiek leider kan het mooi vertellen terwijl hij het land ook alweer 10 jaar lang naar de haaien helpt. Het zou goed zijn de balans van 10 jaar VVD eens op te maken en dan een keer niet van hun legioen in opspraak geraakte politici, maar van wat ze nou feitelijk hebben gepresteerd. #nevernooitmeerVVD
Dat dus..
Hier idem. Nooit van m'n leven meer VVD, tenminste niet zo lang Rutte er zit.
VVD stemt tegen strafbaar stellen illegaliteit,terwijl ze dat wel in hun verkiezingsprogramma hebben staan,wat een rare partij is dat toch.
Illegalen kunnen we meestal niet uitzetten, weer een mooi staaltje van een zinloze motie door de populisten voor de achterban dus. Kost wat maar je hebt er ook helemaal niets aan.
Dan de rest van het riedeltje is ook altijd hetzelfde.
EU hebben we keihard nodig, als je eruit wil moet je toch echt met een levensvatbaar alternatief komen. Dat doen de populisten niet. Kleutergedrag dus.
Immigratie. Bijna alles is kennis- of arbeidsmigrantie. Hebben we ook nodig of je die Polen of bruine mensen nu wel of niet leuk vindt.
Klimaat. Dat is een probleem. Niet voor ons maar voor onze kinderen. De hele wereld is het eens. M.u.v. Nicaragua (vinden het plan niet ingrijpend genoeg) en Amerika (Trump vindt geld verdienen belangrijker dan mensenlevens). De rest van de wereld gaat wél aan de slag.
Nou wat hebben we nog meer?
Een illegaal die het niet leuk heeft in de lik zal zijn thuisland eerder vragen om hem toe te laten. En dan moet dat land wel, want een onderdaan heeft er recht op om tot zijn eigen land te worden toegelaten.
De kunst is dus om te zorgen dat illegalen het niet leuk hebben. Deze geniale gedachte is nog niet bij het Kartel opgekomen. Een van de manieren om te zorgen dat ze het niet leuk hebben is ze in de bak te zetten. Goh, wat een ingewikkelde redenering. Ik begrijp best dat al die tegenstemmende politici dat niet kunnen volgen.
Volgens mij heb je joop.nl verkeerd getypt.
Als we nu eens de som op de proef nemen en allemaal op een partij stemmen die voor is.
Dan zal blijken of het kan en staan de roeptoeters die altijd hetzelfde riedeltje afdraaien van goedkoop populisme misschien in hun hemd.
Natuurlijk kun je de illegaal wel uitzetten. Waarheen je uitzet is het probleem van de illegaal. Hij kan of zelf naar Irgendwo vertrekken, of op de boot van herkomst of naar Afrika op een verlaten landingsstrip. Het is niet ons probleem en moet dat ook niet worden.
Over het klimaat ben ik het deels met je eens,maar de rest is klink klare onzin.
Hoi! Hoe kan het dat Ali Illegali wel hierheen kan, maar niet terug? Waar bevindt zich dit éénrichtingsverkeersluis en waarom kunnen we die niet stuk maken? Waarom komen ongewenste IS-kippen gewoon uit de turkse sluis op Schiphol maar kunnen wij ze andersom niet wegsturen? Waarom kunnen Turkiërs hier wel een dubbele nationaliteit maar andere landiërs niet? Er zijn alleen maar papieren obstakels. Die niet wegnemen heeft niets te maken met kunnen en alles met willen.
MIsschien kunnen we ze niet uitzetten. Wat we wel zonder problemen kunnen doen is om die lui vast te zetten net zo lang totdat ze zelf smeken om terug te mogen.
Als je armlastig en uitgebuit wil worden heb je inderdaad keihard de EU nodig. Wie vooruit wil, is beter af zonder de EU. Alleen de meest simpele één dimensionale denkers (zeg maar die lui die nog een paar treden onder "populisten" staan qua intellectuele beschaving), denken dat we niet zonder de eu kunnen,
Ik vind bruine mensen bij opsporing verzocht meestal niet leuk.
Bespaar ons alsjeblieft die onzin die je hier neer kwakt. Wil niet en kan niet zit nogal verschil tussen.
Gelukkig heeft het stemvee een goed geheugen en gaat de Vereniging Van Draaiers dit stemgedrag flink merken bij de komende verkiezingen. Toch?
Is te hopen maar laten zich door de Leugen prins wel weer een rad voor ogen draaien.
Het probleem in een notedop! Als je nog te beroerd bent om illegaliteit strafbaar te maken, hoe verwacht je dan ooit ook maar één overlastmocro uit te kunnen zetten? Dit zou op de voorpagina's van alle kranten moeten staan, uiteraard die van de T. maar ook op die van de deugbladen.
De VVD is nou eenmaal een partij zonder visie, aldus hun eigen roerganger. Dan is het beleid automatisch; zoals de wind waait, waait mijn rokje. Dat laatste is eigenlijk de ideale slogan voor het VVD verkiezingsprogramma.
De VVD lijkt anders visie genoeg te hebben..., namelijk het afschalen of zelfs helemaal afschaffen van publieke voorzieningen en rechtszekerheid voor de burgers, via:
(1) doorgeschoten fraudejacht (kinderopvangtoeslag);
(2) privatisering (energiemaatschappijen, zorgverzekering, ziekenhuis);
(3) flexibilisering (dagloners, schijnzelfstandigen); en
(4) decentralisatie (jeugdzorg).
Het Centraal Orgaan Opvang Asielzoekers (COA) wordt nog steeds aangestuurd door de Rijksoverheid, dus de immigratie, onder de bezielende leiding van VVD-staatssecretaris Broekers-Knol, gaat nog wel even door... [cynism off]
Belasting ontduiking is ook illegaal. Mag dat dan ook van de bovenstaande partijen?
Partijkartel.
En dat, voorzitter, is een schande.
www.politie.nl/themas/illegaliteit-vr...
Hahaha staat letterlijk:
"De Nederlandse regering pakt illegaal verblijf dan ook streng aan."
Maar hoe dan toch??
Ja als je geen huis kan vinden en noodgedwongen op een vakantiepark woont, dan wel.
@Veepert | 02-12-20 | 17:02: Door te zorgen dat ze een eigen busverbinding krijgen bij Ter Apel....
Tsja, het wordt toch hoog tijd voor Bente, zeker nu ze zo hoog op de VVD lijst is gezet voor maart 2021, 'to put her money where her mouth is'.
Ja en ons kent ons de dochter van Loek Hermans met zijn miljard bijbaantjes staat ook hoog op de lijst.
Toch maar Baudet stemmen.
Voor Bente is er maar één uitweg. Dat is de verkiezingen afwachten en de dag erna met medenemen van zetel uit de VVD stappen. Dat is de enige weg om nog geloofwaardig te zijn en anders moet ze op dit onderwerp gewoon haar mond houden, want ze maakt zichzelf volkomen belachelijk.
Een partij van schizofrenen dus !
www.vvd.nl/standpunten/illegaliteit/
Net even een mailtje naar vvd .. helpt niet maar toch even laten weten.
Werp dit die Bente ff voor de voeten via twatter. Nu al benieuwd wat voor mentale gymnastiek dat zal opleveren om recht te lullen wat krom is
Dus eigenlijk kun je alles doen wat illegaal is? Kom maar door met dat vuurwerk!
Ik heb het zo vreselijk gehad met Rutte en die VVD. En eigenlijk het hele partijkartel. In 2022 heb ik mijn eigen politieke partij en begin bij de gemeenteraadsverkiezingen. Onderaan de ladder. Daar ben ik eerder begonnen. En klimmen kon ik en kan ik nog steeds.
Tja, SGP stemmen doe ik als seculiere democraat niet, FvD is passé, dus het wordt dan maar eens PVV.
Waarom is FvD "passé" ?
@Zwizalletju | 02-12-20 | 16:31: Omdat Baudet de goede mensen uit zijn partijtje getrapt is, waardoor het gedoemd is tot een eerloos 1-2 zetelpartijtje van mensen om wie altijd een bruine lucht zal blijven hangen.
@Reaguurdeskundige | 02-12-20 | 16:34: getrapt heeft dus..
@Reaguurdeskundige | 02-12-20 | 16:34:
Lol eerder dat zijn eigen partij hem juist eruit heeft proberen te trappen. Hiddema is maar uit armoede uit zichzelf opgestapt.
Of vond je Otten echt 'een goede' en doel je daarop?
@Zwizalletju | 02-12-20 | 16:31: Inderdaad. Ik heb Baudet niet de Hitler-groet horen of zien brengen en hem ook niet horen zeggen dat hij alle joden met Nederlands staatsburgerschap het land uit zou willen drijven. Ik vind er ook geen aanwijzingen voor in het verkiezings- of partijprogramma.
Het uitwijzen van lieden die zich schuldig maken aan illegale grensoverschrijding of ander crimineel gedrag of anderszins lieden met een andere nationaliteit die zich permanent in Nederland willen vestigen, is absoluut geen fascistisch gedrag, maar gewoon milieugerelateerd: er wonen hier gewoon al meer dan genoeg mensen en ergens is het dan een keer gewoon te vol. Dan is het redelijker dan er geen nieuwe burgers uit het buitenland worden toegelaten, zeker niet als die zich niet aan de wet houden, dan dat de bestaande inwoners daar last van moeten ondervinden.
Wat de VVD met de mond belijd getuigen zij niet in daden.
#zo, dat is nog eens ouderwets Nederlands
Ik zou zeggen nog een paar van dit soort artikelen en de VVD keldert in maart
Fat chance de gemiddelde medelanders ziet het niet.
@Graaf_van_Hogendorp | 02-12-20 | 16:32: Ergens valt het muntje wel een keer, hoor. Bij mij viel het toen Nijpels lijsttrekker werd. Het komt vanzelf: nu ondervinden steeds grotere groepen de nadelen van het regeringsbeleid en het VVD-beleid doordat ze of hun kinderen geen betaalbare woning meer vinden, men steeds meer overlast ondervindt, de lasten voortdurend stijgen, er steeds weer (VVD-)beerputten opengaan zoals de terroristensubsidies voor Syrië, de bombardementen van onschuldige burgers in Irak, de kinderopvangschandalen, de klimaatwaanzin enz. enz. enz. Bij iedereen valt een keer het kwartje, maar ik ben het met je eens dat het muntje bij de traditionele kartelkiezers inderdaad wel heel langzaam valt.
@Spie | 02-12-20 | 16:53: Nijpels is inmiddels lijsttrekker-af.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-12-20 | 17:25:
Maar het probleem (lees de VVD) dat blijft meneer.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-12-20 | 17:25: en zodra de VVD de politieke lijn van Wiegel en zijn voorgangers weer in de praktijk uitvoert, overweeg ik weer op die partij te stemmen.
De VVD en verkiezingsprogramma's. Het blijft een lastige combinatie.
De criteria om vast te stellen wie hier mag blijven en wie niet - wie dus illegaal hier verblijft - zijn op democratische wijze bepaald. Die regels negeren, en beleid te baseren op prietpraat als 'niemand is illegaal', is aldus anti-democratisch. Maar dat is links tegenwoordig: alleen de linkse mening telt.
Ik stel een heel simpele oplossing voor: wie die lui wel het land in wil laten, mag zich aanmelden en draait dus voor de kosten ervan op. Men kan zich opgeven bij de overheid en zodra er dat aanbod is, kunnen de asielzoekers aan de betreffende burger worden toegewezen voor opvang en ondersteuning. Daar hoeft de staat volstrekt geen kosten voor te maken. Het voordeel is ook nog eens dat de introductie in de Nederlandse maatschappij direct door betrokkenen geregeld kan worden en het aanleren van de Nederlandse taal in een heel natuurlijke, dus stimulerende omgeving kan plaatsvinden, want zo'n gemotiveerde linkse (of rechtse) vrijwilliger, kan de vluchteling direct het Nederlands aanleren. Geen enkel probleem. Ben zelf met een buitenlandse getrouwd en dat heeft de overheid feitelijk geen cent gekost en het levert haar alleen maar extra belastinginkomsten op omdat ze al heel snel aan het werk kon en altijd gewerkt heeft.
@Spie | 02-12-20 | 17:01: Vroeger had je alleen stemrecht als je belasting betaalde.
@Ivoren Toren | 02-12-20 | 17:47: Dat was geen slecht uitgangspunt. Als mijn vorige punt is ingevoerd, kunnen we nadenken if we die stap ook nohg moeten zetten.
Warm rechts is zich aan het warmlopen cq inlikken .
Maar waarom zou iemand tegen kunnen stemmen tegen zo’n zinnige motie??
De asielindustrie is dol op deze gasten en heeft een hele goede lobby. Die lobby wordt overigens door u en mijn belastinggeld betaald door middel van subsidies. Gaaf systeem he? Je betaalt voor je eigen ondergang.
Deugen is makkelijker dan handhaven.
@Ivoren Toren | 02-12-20 | 17:48: Aan deugen kan je verdienen en handhaven kost geld. Dus de VVD deugt graag mee...
Tja, als je geen nazaten hebt zal het jou een zorg zijn hoe het je kinderen of kleinkinderen verder vergaat. De politiek -en dan met name groot-importeur-, Mark Rutte moet zich doodschamen.
Strafbaarstelling illegaliteit stond in 2012 zwart op wit getekend in het regeerakkoord van kabinet Rutte II. Diederik Samsom werd meermalen gevraagd door journalisten of hij hier achter stond waarop Samsom steevast antwoordde: 'Ja hoor, een man een man, een woord een woord.' Totdat Samsom na een PvdA-partijcongres waar hij door de leden werd teruggefloten, strafbaarstelling illegaliteit met Rutte uitruilde voor een half miljoen voor het bedrijfsleven.
Inmiddels zijn we 8 jaar verder, is het immigratiebeleid van de VVD een dramatische bende en is Samsom onder de pannen gebracht in een nieuw verzonnen vet gesubsidieerd assistentenbaantje bij de klimaatpaus in Brussel.
Ruttetje en zijn Kamerleden zaten toen allemaal te slapen want Samsom mocht ook nog eens de inkomensafhankelijke zorgpremie incasseren. (Die tot zeer grote ophef aanleiding gaf en gedeeltelijk werd teruggedraaid.)
HAHAHAHA, het staat er echt! Wat een oplichters die VVD.
Een paar miljoen Nederlanders vinden het geweldig bedonderd te worden .
@daytripper | 02-12-20 | 16:27: Een paar?
Welkom!
"goed" Voor de economie....
Zeker gouden tijden voor de zielug industrie
Voor de asielindustrie hoogtijdagen onder de VVD idd.
Is het geen idee om dit soort info te bundelen over iedere partij en deze flyer uit te delen op ieder marktplein in Nederland voor de verkiezingen? Roeren waar het stinkt..
Dan moet je de hele tijd over je schouder kijken of er geen Antifa persoon je gaat belagen...
Ik ben overigens sterk het idee dat deze VVD-NEE-stem gedaan is om enerzijds '66&CU tevreden te stellen en anderzijds zijn Rutte IV kabinet (VVD-'66-GL-PvdA) niet vroegtijdig te compliceren.
Ga er maar van uit dat de VVD de komende tijd nog vaker op het partijprogramma van '66-GL-PvdA stemt.
Alles om maar niet met "de populisten" van de PVV te hoeven regeren.
De enige waarde van een cordon sanitaire is daarin "de vijand van mijn vijand is mijn vriend". Het enige dat men gemeen heeft, is niét met de PVV te willen regeren.
Dat de partijen die na die schifting overblijven onderling los zand zijn en dus geen coherent beleid meer kunnen vormen dat recht doet aan de kiezer, vindt men secundair.
Regeren met een partij die doet wat grote delen van het volk wil, moeten we niet willen in een democratie. De wil van het volk opvolgen is immers populisme.
Het gaat niet om wat partijen ZEGGEN te gaan doen, maar om wat men daadwerkelijk heeft gedaan en de VVD heeft daar als grootste (regerings)partij de afgelopen 10 jaar op dat onderwerp genoeg van laten zien om een duidelijk oordeel te vestigen en te voorspellen dat ze daar NOOIT iets aan gaan doen.
Als je het daar als kiezer niet mee eens bent, is er maar één ding dat je kunt doen: een andere partij kiezen in maart. Het verhaal 'ja maar het land moet geregeerd worden' is niet overtuigend en dat was het in 1940 ook niet toen partijen zich met dat smoesje aan hun schuld probeerden te onttrekken.
Dan regeer je maar niet en als er dan geen regering te vormen is, dan is er maar geen regering! In België heeft die situatie al vaker gespeeld en het land ging niet ten onder toen het gebeurde.
Ik had tot nu toe altijd vvd gestemd, behalve bij de gemeenteverkiezingen dan was het op een lokale partij. Maar de vvd viel deze regeerperiode toch heel erg snel af voor een vervolgstem. Fvd bood mooi uitkomst, ook vanwege potentieel mee kunnen doen in een coalitie, iets wat bij de pvv uitgesloten is (helaas en democratie-onwaardig). Echter nu fvd zichzelf heeft kapot gemaakt blijft toch de pvv over. Tenzij Eerdmans & Co nog met iets op de proppen komen. Maar wat heb ik spijt van mijn laatste stem op de vvd. Stelletje linkse stemverraders.
Fijn dat u uiteindelijk tot inkeer bent gekomen!
SGP
enge partijen met een groen bolletje
Vertel.
@Graaf_van_Hogendorp | 02-12-20 | 16:21: Op deze diarree krijg je geen reactie.
Kiezersbedrog op zijn minst. Wanneer komt Rutte verder onderzoek dwarsbomen?
Rutte weet dat er nooit een motie van wantrouwen een schijn van kans heeft , want dan zijn teveel kamerleden hun job kwijt . Zo rolt de *kuch* parlementaire democratie anno 2020.
Als illegaliteit niet strafbaar is, spreken we dan eigenlijk nog wel van illegaliteit? Daar zouden consequenties aan verbonden moeten worden is het niet?
Volgens het Marrakesh 2, ondertekend door deze regering, bestaan er geen illegalen. En inderdaad, de consequentie is dat het daarom ook niet strafbaar is. Het probleem wordt op het bord van de gemeenten geschoven die te maken hebben met meerdere bewoners op één adres die niet ingeschreven staan, dus geen plichten hebben ten aanzien van de gemeente en haar legale bewoners, maar zich wel beroepen op de rechten die zij zouden hebben zoals beroep doen op de gezondheidzorg, ook weer zonder daarvoor te betalen. En verder afgezien van Marrakesh is het niet mogelijk van illegaliteit te spreken als er geen landgrenzen zijn. Je zou hooguit kunnen spreken van het illegaal verblijven in de EU dat wel grenzen heeft, die niet worden gecontroleerd omdat ook het EU parlement de handtekening heeft gezet onder het Marrakesh akkoord.
Dus ik mag illegaal vuurwerk afsteken. top
Krol gaat ook al een tijdje mee met de Pvv.
Die ziet zijn pensioen met de dag kleiner worden.
@Rotterdammert1965 | 02-12-20 | 16:36:
Een openlijk ouder wordende homofiel met centjes en ook nog eens een publiek figuur. Kan me er wel wat bij voorstellen,m het wordt er voor hem ook niet veiliger op.
Het is een concept-programma.
U heeft conceptregering verkeerd geschreven.
Ik hoop echt dat Forum uit haar crisis komt en dat we een stabiele, van racisten vrije partij krijgen die samen met PVV, en SGP en ouderen dus, deze heilloze instroom gaan stoppen.
Al deze partijen zijn de enigen waar tav migratie, windmolens en EU tegengas is tov die hele kliek die met oogkleppen op dit alles maar laat woekeren. De kiezers van partijen als vvd, gl, pvda, cda, D66, cu zitten niet in de wijken waar de ellende gedumpt wordt. Zij hoeven niet tegen natuurvernietiging door windmolens en zonneparken aan te kijken. Al die import heeft jarenlang, vaak levenslang sociale huur, uitkeringen en toeslagen nodig. Daarmee komt de concurrentie voor die mensen die dit alles nu nodig hebben.
Natuurlijk zitten de kartel-kiezers in de wijken waar de klappen vallen. Ze hebben alleen nog niet in de gaten dat je het beste kunt kiezen voor een partij die je belangen daadwerkelijk behartigt, in plaats van dat alleen maar te beloven.
Daar gaat nog wel een generatie overheen, voordat dat besef eindelijk doorbreekt.
verkiezingsprogramma is geen regeerakkoord. Maar eigenlijk is dit een soort van 'prijsafspraak'; het lijkt erop dat partijen met elkaar afspreken wat ze gaan stemmen. Als partijen in het bedrijfsleven dit doen worden ze hard gestraft.
Dan heet het ineens kartelvorming.
Parlementsleden die stemmen volgens afspraken handelen in strijd met de grondwet. Zo'n Bente Becker komt overal haar standpunt vertellen, overeenkomend met het VVD-programma, maar stemt anders, onder dwang van het lopende regeerakkoord. Simpel schending van haar grondwettelijke taak dus.
@Schmalz | 02-12-20 | 16:41:
Moties hebben inderdaad geen zin meer op het moment dat de coalitie van te voren al weet wat de uitkomst moet zijn.
Tamelijk scheve vergelijking dit...
Dat polletje hiernaast vind ik ook schokkend. Er zijn toch nog GeenStijl lezers die op de VVD gaan stemmen.
Er zijn ook vrouwen die terug gaan naar de man die ze elke vrijdagavond aftuigt.
Er zijn mensen die dagelijks huilend in de ochtendspits in de file staan op weg naar een baan die het laatste beetje ziel uit hun leven vreet.
Er zijn mensen die elke 4 jaar weer VVD stemmen.
Het bekende is nou eenmaal veilig, ook als het je diep ongelukkig kan maken.
In De Limburger vanmorgen een uitgebreid portret van een of andere Limburgse VVD'er die tot zijn verassing op een verkiesbare plaats is geplaatst.
Het was nog net geen stemadvies, maar de boodschap "kijk, een local boy in Den Haag, uw voorkeursstemmen zijn van harte welkom!" was duidelijk.
In dezelfde editie ook weer een hoofdredactioneel lofzang op de zonnekoning van het Limburgse CDA, Ger Koopmans. Hoe verstandig hij wel niet was om FvD te weren uit de provinciale politiek en de leden alleen op persoonlijke titel een kans te geven. En een stukje van Frans Pollux, een zanger en presentator, die zich schaamt voor het feit dat hij uit Venlo komt, want daar komt Geert Wilders ook vandaan. Maar ditmaal ging het niet over de PVV maar over Forum.
Iedere dag feest, die kartelkrantjes.
Met zo'n krant heb
... je geen verkiezingspropaganda in andere vorm meer nodig.
Die 4 partijen moeten volgend jaar maar gaan regeren, voor een socialer en gelijkwaardig Nederland.
Beetje flauw GS. Een verkiezingsprogramma is in NL (en terecht) niet zoveel meer waard, als dat eenmaal is 'vervangen' door een regeerakkoord. Zo werkt het in NL al decennia lang.
Nu simpel bash-topicje op scoren is een beetje simpel...
van bolkestein geleerd dat je in je verkiezingsprogramma dus altijd extreem moet overdrijven. Als je 100 miljoen voor defensie wil, dan zet je 200 miljoen in je programma. Als je 500 asielzoekers per week wil, dan zet je 100 in je programma. Polderen betekent uitvlakken. PvdA en GL doen hetzelfde maar dande andere kant op.
En dan nog snappen sommige hier dat dus kennelijk niet...
Terecht? Ik vind het verontrustend dat een partijprogramma, dat toch een leidraad voor de kiezer zou moeten zijn, als het erop aankomt niet meer waard is dan een velletje toiletpapier. Dat in graniet gebeitelde principes tijdens de formatie vermalen worden door de kartelmolen. Dat over de Nederlandse politiek een misselijkmakend consensus-sausje gegoten is.
@Leipniz | 02-12-20 | 16:20: Tsja. Dan zullen we toch ons democratisch systeem moeten omturnen in een dictatuur, of zorgen dat Rutte cs 76 zetels halen. Beide zie ik liever niet gebeuren.
@De zoon van | 02-12-20 | 16:33: Of dat we op personen gaan stemmen ipv partijen. Bij het stemmen op personen kan Rutte nog wel aan omkoping doen, afpersen wordt al een stuk moeilijker en dwang gaat niet meer lukken.
Illegaliteit strafbaar stellen?!
Strafbare illegaliteit is toch nat water, koude sneeuw, etc?
Illegaliteit is synoniem van "onwettig, verboden".
Het IS godverdomme al strafbaar.
Er wordt alleen niet op gehandhaafd vanuit falend beleid, maar dat is iets heel anders.
Wat zijn die straffen dan?
@HogeNood | 02-12-20 | 16:15:
OK. Laat het me herformuleren tot het is al verboden, met grond tot uitzetting en onmiddelijk staken van facilitering op gebied van wonen etc binnen de mogelijkheden. Als er binnen de reeds mogelijke maatregelen gehandhaafd zou worden, zou juridisch strafbaar stellen niet eens nodig zijn.
In plaats daarvan bouwt men opvangcentra voor illegalen.
Dat is gewoon faciliteren en aantrekken, terwijl je er geenzins toe verplicht bent.
@Vage_eddie | 02-12-20 | 16:21: Dat was vroeger. "de strafbaarstelling van illegaliteit" is een aantal jaren geleden opgeheven (het is dus niet zoals met wiet "gedogen"). Wie correct spreekt (zowel qua taal als qua recht) spreekt dan ook over "mensen zonder geldige verblijfspapieren en zonder kans op het verkrijgen van asiel). Al met al blijft het tinnef-tuig dat zo snel mogelijk de grens moet worden overgeschopt.
Verkiezingsprogramma's/beloftes/luchtballonnetjes van het kartel zijn waardeloos. Het volgen van kieswijzers is pure misleiding. Gaat allemaal door de shredder tijdens de coalitiebespreking. Pleepapier, voor de gelijkgeschakelde bruine massa inclusiviteit.
"hahaha", aldus de man met de minste verantwoordingsplicht van Nederland.
Alleen ExtreemgroenLinks maakt hun sinistere beloftes waar. Slapend. Zelfs wanneer zij NIET in de regering zitten.
Zoals Klaver tegen Rutte zei: "U haalt ons links in."
@sprietatoom | 02-12-20 | 16:15:
De kloon van Justin Trudeau heeft het makkelijk in "ons" parlement. De rest van het kartel doet alleen maar of zij niet van zijn beweging zijn.
@sprietatoom | 02-12-20 | 16:15:
En dat is legaal.
Zo'n programma is een soort lokkertje. Reclame die nooit wordt waargemaakt. Daar kennen we de VVD toch van!
Waarom zou je hier sowieso tegen stemmen? #Flabbergasted!
Het toverwoord "kartel".
Met de kennis van nu, kunnen wij zeggen "Haha, we zijn met meer!"
Tot zover uw officieel goedgekeurde standpunt.
Dat gegeven heb ik nooit gesnapt, gezien de geboortecijfers.
4 a 5 kinderen is in bepaalde allochtone kringen geen uitzondering.
Nog gratiesch kienderbaaislagg ook.
Als ik om me heen kijk en zie dat bij de goed opgeleide, autochtone mensen om me heen die überhaupt kinderen nemen 2 toch vaak de max is, met 3 als enkele uitzondering, vind ik dat zorgwekkend.
@Vage_eddie | 02-12-20 | 16:17: Helemaal eensch. Meer dan 2 of 3 kinderen is voor de zeer vermogenden en de onderkant. Het 3e kind is voor een modaal gezin al een tijd een luxe artikel.
@Piet Karbiet | 02-12-20 | 16:27:
Sowieso vind ik dat in het huidige (maatschappelijke)klimaat kinderbijslag alleen voor de eerste 2 kinderen moet worden verleend.
Nummer 3 doe je maar op eigen kracht.
Over alles boven de 3 zou juist een boete moeten worden geheven.
In plaats daarvan gaat men liever zeiken over je auto, BBQ, vliegreis, duur van een douchebeurt en het energielabel van je stofzuiger.
2 vliegen in één klap: Besparing op klimaatbelastende factoren, en een halt aan allochtone kolonialisering via de baarmoeder.
@geenstijl. Goed gedaan! Open de ogen van de mensen, wees een voorbeeld voor de NPO.
Welnu, de dobbernegerts en andere dobberraars met een hoop droog mohammedaans zand in het opgeschoren haar, komen per week met zn 500-700 aanzeilen.
Wel, wanneer je al dat illegaal krapuul, koste wat kost in NL wilt houden, dan gaat je dat wel wat kosten ja.
Rekensom? Een kind kan de was doen.
#nederlandjegekkenhuis
1il·le·gaal (bijvoeglijk naamwoord, bijwoord; vergrotende trap: illegaler, overtreffende trap: illegaalst)
1. in strijd met de wet
Heel raar dus dat er een wet moet worden aangenomen om illegaal strafbaar te stellen als het per definitie al in strijd is met de wet. Nog raarder dat dit dan vervolgens door de kamer verworpen wordt.
Het allerraarste is dat mensen nu op school moeten leren dat rassen niet bestaan (wat niet waar is), maar dat Marokkanen wel een ras zijn (wat ook niet waar is)
Kijk, zo kennen we de VVD weer.
Holle frasen voor de bühne, maar daarna een opgestoken middelvinger in je gezicht.
@Wijze uit het Oosten | 02-12-20 | 16:08 |
En aangezien de VVD-stemmer dat echt wel weet is het ook geen kiezersbedrog meer. Die masochisten weten bij de VVD tenminste wat ze krijgen.
Ik ken iemand die één dag 'overstay' in de VS pleegde. Ze werd subiet in de cel gegooid, en vanuit daar een dag later zonder pardon op het vliegtuig naar Nederland met de mededeling dat ze er de eerstvolgende vijf jaar niet meer welkom was.
Dat zou men hier eens moeten doen!
Kan de KLM haar piloten weer full-time in dienst nemen, naar mijn idee minimaal een half miljoen illegalen in dit land alleen al.
Juist! Als andere landen dat doen dan is dat hun beleid en moeten we ons schikken. Als wij hetzelfde doen, dan is dat racistisch en schandalig. Koekkoek!!
Dat doen ze in het land van mijn betere helft ook, zelfs al is het maar een uur.
CDA stemmers zullen het meeste gebruik maken van illegalen in hun bedrijven, dus dat ze tegen stemmen is geen verrassing.
De bijenkorf van de SP is totaal overgenomen door parasieten, die waren ooit tegen gastarbeiders en islam in het algemeen.
DE SP was vroeger ook 100% anti-EU. Du moment dat Wilders met de PVV begon en ook uit de EU wilde, veranderde de mening van de SP als een donderslag bij heldere hemel in "wij zijn niet tegen de EU, maar er moet wel wat verbeteren".
Ze kunnen het beter VVL noemen; Vieze Vuile Leugenaars.
De vvd staat gelijk aan een zak uitgelopen aardappels die continu rechts lullen en links zakkenvullen. Nooit meer van mijn leven zal ik op zo’n club stemmen. Schaamteloos je overal uit kletsen, schaamteloos net doen alsof, schaamteloos de kleine ondernemers killen en zo kan ik nog wel ff doorgaan, bah stelletje vvd minkukels.
Liegen en bedriegen dat is de top in het VVD vaandel. Het is het minste van het minste uitschot van dit land. Links lullen en rechts zakken vullen. Het is onbegrijpelijk dat de kiesgerechtigden nog op dit zootje stemmen.
Debatten volgen, moeten meer mensen eens doen. Zeker nu we wegens corona toch de hele dag thuis zitten.
Nu in de Plenaire zaal: Agema maakt gehakt van het beleid van Hugo de Jonge, schoenengrappen incluis. debatdirect.tweedekamer.nl/2020-12-02...
Brrr. Lilliane Ploumen nu.
Volksvertegenwoordigers muhahaha laat u niets wijs maken
Klassieker. Als je in dit land geen visvergunning kunt tonen krijg je een boete. Als je illegaal zonder paspoort dit land binnen wandelt een gratis huis.
Dat wordt betaald van die boete voor het vissen.
Ik moest lachen om de grap.
Totdat ik besefte dat het geen grap is, maar de absurde waarheid.
Klopt helemaal.
En toch kunnen ze best dingen strafbaar maken als ze dat willen. Het ophangen van kerstverlichting in Amsterdam bijvoorbeeld. nos.nl/artikel/2358903-huis-versieren...
Tering. Ga kades repareren.
@Piet Karbiet | 02-12-20 | 16:05:
Ho ho Piet, we moeten natuurlijk wel prioriteiten stellen! Amsterdam zal hier ongetwijfeld zeer goede argumenten voor hebben.
Het is toch te gek voor woorden langzamerhand!
Ik mag toch gvd zelf wel weten wat ik aan mijn keet hang!
Blij dat ik niet in Amsterdamn woon, iedere dag weer
Ik ben zelf 6 maanden illegaal geweest in een land waar het wel strafbaar is en het zorgt er in ieder geval voor dat mensen zich netjes gedragen. Je hebt geen zin om voor een knokpartijtje het land uitgeschopt te worden.
Nogal wat illegalen worden betrapt als ze gratis in het OV reizen. Of als ze een juwelier overvallen.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-12-20 | 16:07: vertel...
@daytripper | 02-12-20 | 16:25: Dat eerste hoorde ik van twee illegalen die naast me in het vliegtuig zaten, van Brussel naar Afrika. Allebei betrapt tijdens het zwartrijden in de metro.
Heerlijk, de voorbode voor een totaalverlies (niet de komende verkiezingen, maar die daarrop) van de VVD wordt geschapen.
Koffie.
Wie zei je? Oh die. Tja die is ook lid van de minkukels.
Niets vreemds aan. Zo rolt de VVD...
Ik zie liever die traffic lights per kamerlid. Wij kiezen een volksvertegenwoordiger.
U leeft nog in 1870? Nice.
@Graaf_van_Hogendorp | 02-12-20 | 16:00: ik doel dus op accountability. Naam en rugnummer. Ik weet van kadaverdiscipline.
@Risingson | 02-12-20 | 16:38:
Vraag of DENK deze motie voor u wil indienen. Die krijgen daar namelijk een heel hard plassertje van.
@Graaisnaaiert | 02-12-20 | 17:33: ok
Emiel van dijk is van PVV en dan stemt VVD dus uit reflex tegen. Lijkt PvdA/GL/D66 wel
Een omvolking komt je niet aanwaaien
Als PVV zich netjes gedraagt en niet van die idiote en of grievende uitspraken doet dan worden ze met gemak de grootste partij. Het niet-strafbaar stellen van illegale mensen heeft een sterk ontwrichtende en rechtsongelijke werking op de samenleving. Dat is erg genoeg. En nee het zijn niet allemaal dieven, verkrachters en amokmakers. Dat punt hoeft niet iedere keer gemaakt te worden.
Hun usp is juist ieslaaam bashen, als ze zouden stoppen daarmee dan wordt de core achterban boos. Daarom zal PVV nooit de grootste worden. Teveel spruitjeslucht medelanders hebben het a) nog te goed voor en b) weinig tot geen kennis/hinder van mossels.
Hoe je het ook wend of keert, ze zijn hier illegaal. Dus horen ze te worden uitgezet. Ze zijn of uitgeprocedeerd of hun aanvraag is sowieso gewoon kansloos. Dus: opzouten.
Wat wil je anders dan: gewoon alles en iedereen die de grens overkomt gewoon opnemen? Hoe denk je dat NL er dan over 10 jaar uitziet?
En wat betret die loze kreet van links: "Geen mens is illegaal!"
Nee, inderdaad, een mens is niet illegaal. Maar zijn verblijf hier mogelijk wel. En dat is waar het om draait. Zijn/haar verblijf hier is illegaal.
Meer kan ik er niet van maken.
In ieder geval wordt stemmen door deze uitslag een stuk eenvoudiger (voor wie nog twijfelde).
Wat is eigenlijk de definitie van het woord 'illegaal'? Dat betekent net zoiets als, 'gedogen', toch? Oftewel het mag niet in theorie, maar wel in de praktijk, dus het mag gewoon, zeg ik het zo goed?
Illegaal = illegaal = opzouten uit Nederland.
Het zoveelste bewijs dat er vrijwel geen gezond verstand in de kamer is.
Dan wil ik u graag attenderen op Merel van Kooten. Een top vrouw, ik hoop maar dat ze door gaat. Oké ze had mijn dochter kunnen zijn maar ben helemaal verliefd op haar.
Haha. Voor de VVD'er is ferme taal enkel voldoende voor de Buhne. Daar sopt ie op. Dat altijd tot het tegenovergestelde wordt besloten weet ie ook wel. Maar ja, VVD is een kleurtje. Een smaakje. Niets minder dan een laffe camouflage. Voor de meeste VVD kiezers is dat een pre en geen probleem.
In 020 heeft kameraad Groot Wassink onlangs een trucje toegepast om 150 illegalen legaal te maken. Zitten nu op uw kosten in een AZC bij de warme kachel.
VVD.. de leugenaars zonder geweten. Maar wel voldoende spreektijd bij het mediakartel. Ze denken nog steeds dat we achterlijk zijn. Pinokkio Rutte is hun grote held. Gaat nog leuk worden in maart.
Trouwens, vergeet ook nooit Wiebes meer. "Als bedrijven of zzp-ers nu failliet gaan, is het gewoon hun eigen schuld". (bewijs: WNL op zondag)
De achterlijken zijn de lemmingen die ervoor zorgen dat ze op 40 zetels staan.
In het VK hebben ze net 2 nieuwe tranches aan inkomenssteun voor ZZP’ers aangekondigd, die vergelijkbaar zijn met de steun aan werknemers. Maar hier heeft onze vroem-vroem-ondernemerspartij zelfs na de eerste golf vrijwel niets voor deze groep gedaan.
@MoonBeebe | 02-12-20 | 15:56: We zijn ambitieus en willen meer dan 40 zetels.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-12-20 | 17:28:
Waarom heeft de VVD trouwens tegengestemd?
Waarom zou je hier tegen stemmen ?
Uitzetten is lastig. Door tegen te stemmen kun je laten zien dat je Deugt, en je kunt ook nog eens lekker op je handen blijven zitten.
Zo zie je maar weer dat die overlastgevende veiligelanders geen strobreed in de weg gelegd wordt. VVD maar ook CDA en 50Plus moeten zich kapotschamen.
Maar ze waren dit keer wel aanwezig in de Kamer. Dat is ook wat waard.
Ze rennen alleen weg als ze bang zijn dat ze de stemming gaan verliezen. Maar gelukkig voor hen waren er deze keer nog genoeg andere landverraders aanzwezig!
@kunstliefhebber | 02-12-20 | 16:04: Of ze hadden geen actieve herinnering aan hun partijprogramma. Gebeurd wel vaker.
Wat een kolder om naar een verkiezingsprogramma te verwijzen. En dan nog eentje met minimaal 56 pagina's... Alsof er een hond is die dat leest, en alsof er een VVD-parlementariër is die zich er iets van aantrekt...
Nou ja, alle VVD leden lezen hem wel en vullen zometeen de zaaltjes met teksten uit het program. Het is gewoon kolder. Als iets strafbaar zou moeten worden is het wel bewezen kiezersbedrog.
Die programma’s zijn zo geschreven dat je straks bij de kieswijzer automatisch bij het Kartel uitkomt.
Emiel van Dijk is van de PVV. En daar moet je tegen stemmen zelf als ze gelijk hebben. Dat heeft Rutte zo bedacht. Wat een graftakken partij is de VVD toch geworden.
Maar het CDA en 50Plus moeten zich toch ook kapot schamen. Die Grapperhaus weet toch van de dagelijkse problemen met illegalen.
Schijnbaar heeft alleen de PVV in de gaten dat Nederland heel veel illegalen heeft en dat deze aantallen een steeds groter probleem wordt.
Deze kan wel weer onder het kopje open deuren ja.
Vandaar dat ze de enigen zijn die er wat aan willen doen.
VVD... hadden we wat anders verwacht dan, van deze schemielen. Alles voor de buhne.
Gelukkig woon ik wat zuidelijker.
België is net zo erg zo niet erger.
@Graaf_van_Hogendorp | 02-12-20 | 15:49: Als ze al een regering hebben... that is...
Ik woon behoorlijk boreaal en ruraal maar hier wordt het zelfs steeds erger met de multiculti.
@serieusgenomen | 02-12-20 | 15:51: Ik geloof ze er wel 6 of 7 hebben.
Vereniging Van Dieven haalt Groen(s)Links links in. En dan verbaast zijn dat er partijen aan de rechterflank opduiken zeker.
We moeten het onder ogen gaan zien. VVD is een centrum (s)linkse partij die de oude plek van de PvdA heeft ingenomen. Pro klimaatbelasting voor het proletariaat, pro federaal EUSSR, pro corporatisme, pro massa immigratie, pro overheidsbemoeienis en grondwetschendingen.
PvdA is iets naar (s)links opgeschoven, samen met het CDA (grotendeels, buiten zaken als abortus etc.). Voor de rest alleen maar extremere partijen aan die flank (DDR666, dierenpoes, CU, SP, Groen(s)Links).
Rechts? Daar had je alleen SGP en FvD nog. SGP is niet aantrekkelijk voor het gros van rechtse kiezers. En admiraal Tjerry heeft samen met schout-bij-dag dag Annabel van Speijk de renaissancevloot opgeblazen.
Klassiek liberalen hadden al niks meer te kiezen in dit land. Al heel lang niet meer. Nu hebben nationaal-conservatieven ook al niets meer te kiezen. Dat is toch om te janken dit zeg. Ja PVV is er nog maar economisch en hun kijk op overheid zijn ze een soort SP. Buiten hun USP (anti moesliems) is de partij weinig aantrekkelijk.
Driewerf bah. Dat wordt dan maar blanco denk ik. Een schrale troost, als je Marx een warm hart toedraagt heb je in dit land volop keus.
Maakt niks uit. Het volk stemt toch wel VVD. Hoeveel ze ook draaien, liegen of bedriegen.
Stemmen zegt u ? De uitslag is toch al bekend ? "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. " - Mark Twain -
Ik ken er nog wel een paar, wie vult hem aan:
- Strafbaar stellen van bezitten van- of vuurwerk afsteken op oudejaarsavond
- Strafbaar stellen van je zonder mondkapje in de publieke ruimte te bevinden
Veel
Voorstellen
Deleten
voorheen voor democratie
Man man man, wat een land.
Ook al stel je iets strafbaar, dan is er ook nog zoiets als - niet - handhaven.
Wat was ook al weer de wapenspreuk van dit land? "Je maintiendrai" ("Ik zal handhaven")
Nou, dat gebeurt hier dus met he-le-maal niks. Ja, voor de tribune, een enkele keer en dan alleen bij ouden van dagen die te dicht bij elkaar staan, of veertien-jarige jochies op een voetbalveldje. Of ouders die een vreemde naam hebben en kinder-opvang toeslag krijgen via bemiddeling.
In dit land hebben de klootzakken het voor het zeggen.
Wie had nou iets anders verwacht....
Dit is natuurlijk wel een beetje simpel. De VVD vormt nu een coalitie met andere partijen waarmee afspraken zijn gemaakt om tot een kabinet te komen en ik vermoed zomaar dat CU en D66 hier tegen zijn en dat zal dus hoogst waarschijnlijk onderdeel zijn van de gemaakte afspraken. Als ze de absolute meerderheid zouden hebben, maken ze andere keuzes.
Maar je gaat je toch afvragen wat de VVD dan gekregen hebben voor alles wat ze hebben ingeruild uit hun vorige verkiezingsprogramma.
Zoals niet aan de hypotheekrenteaftrek komen, 130 rijden, en iets met geld naar Griekenland.
Daarom kunnen ze verkiezingsprogramma's in dit polder en coalitie land beter afschaffen.
Een extra complicatie is nu ook nog eens dat ze geen meerderheid hebben in de 1e kamer dus ook nog rekening moeten houden met partijen buiten de coalitie
Wel een tamelijk slecht doordachte motie weer: strafbaar stellen van illegaliteit was een paar jaar geleden al onderwerp van hoogoplopende discussies. 9 op de 10 kamerleden zijn waarschijnlijk al gestopt met lezen bij deze titel.
Je kunt strengere maatregelen volgens mij prima in voorstellen verpakken zonder provocerende teksten. Helaas probeert de PVV zich vooral weer te profileren en lijken ze niet daadwerkelijk geinteresseerd te zijn om iets voor elkaar te krijgen.
Wat is er niet duidelijk aan het woord illegaal?
Illegaal betekent onwettig, dus verboden bij de wet. Dus iets wat volgens de wet niet mag. Dus strafbaar.
Afgezien van het feit dat het een grote piramidespel is. Dit is financieel, sociaal en op meerder vlakken gewoon niet te te betalen op de lange termijn
Precies. Geen speld tussen te krijgen.
Een partij die tegen eigen partij/verkiezingsstandpunten stemt: dat lijkt mij een partij om te overwegen maart a.s...............
Ik begrijp het strafbaar stellen van illegaal hier zijn niet. Dat betekent toch dat als je gestraft wordt voor illegaal hier zijn, je de gevangenis in gaat met tafeltennistafels, alle ruimte om je te ontwikkelen mbv (school)boeken, fatsoenlijk eten en drinken, alle zorgkosten inclusief die van de tandarts betaald door de Staat? Dat toch? Ohnee, dat willen de illegalen absoluut niet
In het gevang verplicht werken totdat je er om smeekt om op het vliegtuig naar je vaderland te mogen.
@Lupuslupus | 02-12-20 | 16:04:
Dat klinkt allemaal niet erg barmhartig beste lupus. Tot zo ver de beroemde christelijke waarden?
En dan weer naar Twitter gaan om te roepen wat men wil horen. Hallucinant.
Nederland heeft ook een ongeschreven regel dat om het ene delict te plegen, je ook andere delicten mag plegen. De illegaal mag kraken, de inbreker mag vernielen, en Jos Brech werd niet voor moord veroordeeld, omdat het afdekken van de mond en neus van Nicky Verstappen als onderdeel van het zedendelict werd gezien.
Nederland vervolgd deze rovende bendes uit veilige landen niet voor hun illegale verblijf, maar ook alle delicten zoals inbraak, kraken, vernielen, diefstal, intimidatie, geweld en dergelijke worden ook allemaal niet vervolgd. Dit vrijgevige wetteloze tolerante klimaat heeft een enorme aanzuigende werking op het slechtste dat continenten zoals Afrika te bieden hebben.
Nou Kuif, even wat duiding svp.
Die zien we weer bij het volgende topic.
@2voor12 | 02-12-20 | 15:47: klopt als het lastig wordt en kuif moet op inhoud reaguren zie je hem niet.
Die is zijn spuitje aan het halen. # naar Londen".
Het verkiezingsprogramma betreft de standpunten na maart 2021. Deze motie betreft het huidige regeringsbeleid.
@Kuifje-naar-Brussel | 02-12-20 | 17:30:
Uit het verkiezingsprogramma 2017-2021:
■ Wij willen ervoor zorgen dat mensen die geen echte vluchteling zijn en mensen die hier illegaal verblijven ook echt ons land verlaten. Daarom willen we illegaal verblijf - en het faciliteren daarvan - strafbaar stellen. Zo kunnen we voorkomen dat bijvoorbeeld gemeenten toch opvang bieden en op die manier verkeerde verwachtingen scheppen en tegenstrijdige signalen afgeven aan deze mensen over hun kansen in Nederland.
VVD: "Migratie en integratie
Europese buitengrenzen bewaken, migranten naar veilige landen buiten de EU sturen. Strafbaar stellen van illegaliteit. Minder vrijblijvendheid bij integratie."
En dan tegen stemmen als VVD als puntje bij paaltje komt.
Bron: Van Dale
il·le·gaal2 (bijvoeglijk naamwoord; vergrotende trap: illegaler; overtreffende trap: illegaalst; zelfstandig naamwoord: illegaliteit)
onwettig
▼ betekenisverwante termen
synoniem(en): onwettig
antoniem(en): legaal
▼ voorbeelden
illegale praktijken
een illegale zender
Voor de simpele Nederlander dus iets wat niet mag... net zoals 200 rijden niet mag (want onwettig) en strafbaar is.
Het Dogma van het Partijkartel "met meer is het gezelliger!"
Boven is onder, en dader is slachtoffer.
Stem Geert, het is genoeg geweest met die Dogma's van de Links Elitaire Elite.
Greet liet zijn eis 65 blijft 65 ook gelijk vallen toen ie bij de macht kon komen. Zo werkt ons systeem gewoon, geven en nemen omdat je altijd een coalitie moet vormen.
@Capt. Iglo | 02-12-20 | 15:43: maar toen er nog meer ingeleverd moest worden, zonder dat de overeenkomsten mbt asiel werden nagekomen door met name CDA trok hij wel de stekker uit die zooi. En Rutte zou hem en zijn partij'tje decimeren....
@Capt. Iglo | 02-12-20 | 15:43: De bonden hadden vlak voor de verkiezingen al afgesproken dat de aow leeftijd omhoog zou gaan. Daar had niemand meer iets aan kunnen doen. Waarom weet u dat niet? U moet zich beter informeren i.p.v. uw PVV-haat voor de zoveelste keer etaleren.
Tsja, mensen hier denken dat iedereen als een neuroot bezig is met de immigratie. Feit is dat dat enkele een tiental personen betreft die wel eens GeenStijl bezoeken want die schrijft wat ze willen horen :’)
Nou slimpie, wat dacht je van de woningnood en de voorrang, die asielzoekers en illegalen in Amsterdam krijgen. De overlast van de illegalen, vraag de winkeliers maar eens waar de uitgeprocedeerden rondlopen. NL is een slap land
Over een paar decennia zult u ook wel bezig zijn met de immigratie. Of beter gezegd, met de rokende puinhopen ervan. Denkt u dan alstublieft nog eens aan wat u hier schreef.
@Ruud5 | 02-12-20 | 15:43: Ik heb nog nooit last gehad van woningnood.
Vanavond hoofdtopic op het NOS hoernaal - ow wacht
Af en toe roept de VVD wel wat rechtse dingen maar als het er op aan komt zijn ze hardstikke links. En die gelukszoekers zijn goed voor de zielige mensen industrie.
En extra monden voor Unilever.
En een enorme impuls voor de bouw,
die hiermee en NL volop aan de slag kan blijven zonder beperkingen.
Ow, wacht........
of je moet eerst begrijpen dat er een verschil zit tussen de standpunten van de vvd en wat ze in het huidige regeerakkoord hebben besloten/hoe ze met het huidige kabinet samenwerken. VVD is voor nederland helemaal niet links. Vergeleken met extreem rechts, is VVD link. Vergeleken met de VS is de VVD links maar verder helemaal niet.
Kan iemand eens testen wat er gebeurt wanneer je naar Afrika gaat, je paspoort weggooit en vervolgens een boot pakt tezamen met vluchtelingen naar Europa toe. Of is Europa zodanig racistisch dat je als blanke geen uitkering+huis+miele krijgt?
jep
@rein9576 | 02-12-20 | 15:41: Arnold Karskens is een tijdje geleden met zo'n boot vol vluchtelingen vanuit Turkije naar een Grieks eiland gevaren. Bij aankomst werd alleen hij gearresteerd...
@Piet Karbiet | 02-12-20 | 15:55: Ja dat herinner ik mij nog.
Misschien even wederhoor aan de VVD vragen waarom ze tegen deze motie hebben gestemd?
VVD "Dit kunnen we niet alleen, dit moeten we samen met de EU oppakken"
Zou mooi zijn al ie bij een volgende bezuinigingsronde op de sociale voorzieningen het ook eerst even samen met de EU oppakt.
Alleen in Nederland, iets dat illegaal is niet strafbaar stellen ...... hahahahahhhahahaaaa
ho ho, illegaal vuurwerk is hartstikke strafbaar, voor je het weet zit je paar maanden vast en boete van hier naar Tokio.
Ja, wat een flutpartij is dat geworden, als het niet zo triest was was het volstrekt lachwekkend. Waar is de journalist die Rutte daar eens over doorzaagt?
haha what else is new? u wilt bedonderd worden? Stem VVD.
REAGEER OOK