VIDEO. Drie bestuursleden FvD willen Baudet royeren als hij niet stopt met twitteren
Dat doet ie dus niet
Ha! En weer een video. De drie bestuursleden van FvD die Thierry Baudet eerst uit het bestuur trapten en toen bleek dat dat niet kon een verwachtten dat Baudet uit zichzelf wel op zou stappen, komen nu met een nieuwe eis. Ze willen Thierry Baudet royeren als hij niet stopt met het gebruiken van de social media accounts van FvD. Dat zegt Thierry Baudet in een video die hij rondtwittert met het social media account van FvD. Baudet zegt dat hij de partij heeft opgebouwd en daar heeft hij natuurlijk gewoon gelijk in. Of dacht u dat FvD al die stemmen heeft gekregen omdat Yael Potjer en Stijn Hesselink zulke interessante ideeën hebben? Nou ja. Paul Frentrop zit vanavond met bier, nootjes & twitter op de bank en wij ook. Zin in de volgende aflevering!
Social
Statement Van der Linden, Rooken en De Groot
Reaguursels
Inloggen4 jaar geleden stemde ik Forum met de mededelingen dat ik deze partij graag 4 jaar de kans gaf om zichzelf te bewijzen.
In 4 jaar heeft de FvD geen enkele wetsvoorstel gecreeerd en er doorgeen gekregen. 4 jaar quotes gedropped voor de Buhne. De SGP en PVV regelen daarentegen nog zaken voor hun achterban. Werkten wetten uit, regelden achter de schermen steun bij andere partijen en dienden zo hun kiezers.
Vanaf maart 2020 is Baudet echt door de mand gevallen. Zovaak als windvaan Rutte draaide van mening, zovaak deed Thierry dat. Immers, hij voert oppositie om het oppositie voeren en is per definitie altijd tegen elk idee van de regerin. Ook als hij eigenlijk voor is.
Dat is gedrag wat al hinderlijk in de kleuterklas is, laat staan als je de ambitie hebt een verdeeld land te besturen.
Dit doe je toch niet, Nicky!! In de media iemand proberen af te breken. Het gaat er niet om of het waar is of niet, dit doe je gewoon niet op deze manier. Of het waar is, weet ik niet, maar het complot gehalte is hoog. Dus daar moet iedereen sowieso meteen vraagtekens bij zetten. Wat is het motief om iemand zo te kijk te willen zetten? Dat zegt meer over de boodschapper dan over de boodschap. Het lijkt wel of alle beschuldigingen meteen als zoete koek wordt gegeten. Wat een onzin allemaal.
Als Rooken en vd Linden Baudet aanpakken, en Cliteur en Hiddema er kotsbeu vandoor gaan, dan moet Baudet het wel erg bont gemaakt hebben. Iedereen met een staat van dienst ziet kennelijk dat Baudet zich in een steeds hopelozer positie manoeuvreert. Een plekje in het EP was niet voldoende, Freek met zachte hand naar de uitgang begeleiden, en als lijstduwer nice en easy aan je comeback werken... Je kreeg toch steeds vaker het beeld van Patrick Bateman op je netvlies
@borderlijntje | 26-11-20 | 00:12: Iedereen loopt elkaar achterna. Zo wordt het een selffullfilling prophecy. Misschien blijkt later dat Thierry inderdaad knettergek is, maar ik wil die conclusie nu niet trekken omdat sommige mensen dat nu ineens heel hard roepen, met welk doel?
Dus als je een rechtse partij stuk wil maken zorg je voor wat jongeren die lid worden en zich opwerken en die laat je een paar nazi berichtjes plaatsen.
Baudet had de merkrechten van het FvD op zijn privé moeten zetten. Net als de domeinnamen en overige social media onder het mom van wees getrouw, maar vertrouw niemand.
Hoog calimero gehalte dit. Het is toch echt Baudet zelf die opperwappie Freek Jansen nog steeds de hand boven het hoofd houdt.
Bij LPF kwam de kogel van links. Nu komt alle ellende toch echt van de rechter van rechter kant.
Een tiental jongeren in de JFvD (4.000 leden) hebben in een besloten app-groep hele fouten dingen gedeeld. Ze hadden er uitgegooid moeten worden, maar mochten blijven; en de klokkenluider ging eruit.
Dat is een heel groot probleem, en het is goed dat daar flink de bezem doorheen gaat.
Maar ondertussen slaan we door. Op Baudet is een hoop aan te merken; teveel te dom getwitter, teveel wappies te vriend, etc. Maar ik heb Baudet nooit op fascistische, racistische of antisemitische uitspraken betrapt. Ook zijn partij FvD heeft niks met dat extremisme, en verdedigde van het begin af aan juist Westerse waarden; democratie, vrijheid, gelijkheid, etc.
Dus deze rel geeft wel een hele zure nasmaak. Een fatsoenlijke partij met 48.000 leden gaat nu ten onder aan een antisemitisch app-groepje.
Ter vergelijking; een minister van een iets minder fatsoenlijke partij betaalde miljoenen belastinggeld aan antisemitische terreurorganisaties. Die minister (Kaag) zit nog op haar plaats, en haar partijleider Jetten ook.
Oh wacht, nee, erger nog; Jetten wordt vervangen door die Kaag.
Persoonlijk vind ik het met belastinggeld subsidiëren van gewelddadige jodenhaat toch een factor 100 kwalijker dan welke app--groep dan ook.
En natuurlijk valt het Baudet aan te rekenen dat hij dit allemaal liet gebeuren. Mijn indruk is dat Baudet iets te snel iets te groot is geworden. Het Michael Jackson effect; een reeks successen die hem naar zijn hoofd steeg, en daardoor teveel vertrouwen in ja-knikkers om hem heen. Ja-knikkers die hem achter zijn rug uitlachten, en alleen op het succes afkwamen.
Ik kan alleen maar hopen dat Baudet zich terugtrekt en bij zichzelf te rade gaat. Maar hij hoeft ook niet door allerlei meelopers vernederd te worden. Zeker in het begin zei Baudet hele zinnige dingen, en hij stampte in hele korte tijd een zeer succesvolle partij uit de grond. Een broodnodig tegenwicht tegen het beleid van CDA en VVD om autochtone Nederlanders rond 2050 een minderheid in NL te laten zijn. Alleen de linkse partijen willen dat kantelpunt naar meer sharia al veel eerder bereiken.
Ja , dit dus. Als het bestuur zo doorgaat blijft er geen partij meer over. Dat idee van verkiezingen is zeker een goed idee ! Laat de bijna 50 k leden kiezen !
Spijker, kop. Ik was zeer sceptisch en kritisch op Baudet de laatste maanden. Het lijkt erop dat Baudet een zenuwinzinking beleeft, al dan niet aangezwengeld met drugsgebruik en niet te vergeten een constante stroom van haat en karaktermoord - en zichzelf niet is. Begaat grove fouten. Is ongeschikt gebleken. Maar de manier waarop GS dit blijft belichten heeft net zo goed iets manisch gekregen. Allemaal toetsen van de tijd. Internet en sociale media heeft echt duivels zieke trekjes.
Eens. De leden moeten beslissen. Niet het bestuur. Als Baudet mee wil doen als kandidaat lijsttrekker dan moet dat kunnen.
People should know when they're conquered: www.youtube.com/watch?v=eGS0aK-LuKY
Mooi samengevat en helemaal mee eens
Michael Jackson effect ? Michael is als kind al begonnen met werken.
Wie wind mee heeft, kan ver komen. De vraag is, hoe hij presteert bij een zuchtje tegenwind. Het Peterprincipe op Baudet toegepast. Je moet zo'n jong talent ook niet gelijk 90 minuten opstellen, dat is vooral Cliteur en Frentrop te verwijten.
Niemand heeft het over de olifant in de kamer. Veel mensen onderschreven de idealogie van de FFD dat staat los van al het gedoe op persoonlijk niveau. De MSN hebben nu misschien hun gelijk en de VVD probeert met een veel te doorzichtig immigratie standpunt het electoraat hun kant op te trekken om vervolgens in een coalitie het tenovergestede te gaan doen. Uiteindelijk blijkt de onvrede bestaan en zal zich weer manifesteren of het nu Pim, Wilders of Thierry is het zal uiteindelijk een prominente rol gaan spelen. Uiteindelijk zal de PVV winst gaan halen bij de val het FvD en zullen alleen maar een grotere rol in de politiek gaan spelen.
Als het echt ergens over gaat, dan implodeert rechts. Je kan moeilijk de immigratie de schuld geven van zoveel afwezigheid van inhoud. Kom maar op met een betere slogan. Ik doe alvast een eerste zet.
Al slaan we met slechte verdachtmakingen de immigraten nog zo snel...
De waarheid achterhaald ons wel!
Voor de volgende verkiezingen ;)
Haha, "verdachtmakingen" naar immigranten.
Wie doen dat dan?
De terroristen, of de tegenstanders van terrorisme?
De mensen-, wapens- en drugs- handelaren, of hun tegenstanders?
Je ziet dat de kraan lekt, en je geeft de onderliggende plas water de schuld.
Al slaan we met slechte verdachtmakingen de immigranten nog zo snel, leerkrachten onthoofden doen ze toch nog wel ! Zo, is dat wat je wilde horen ?
Antiemitisme is niet tof,
We doen alsof we gaan door de stof!
Eerlijk gezegd, zie ik in al dit bashen en dolken in de rug van die kleine Ceasar, maar één persoon waar ik medelijden mee heb en die persoon is Theo Hiddema de enige Nette politicus, die wij sinds jaren hadden en de beste man heeft nimmer gekregen wat hij verdiende.
Bedankt mijnheer Theo Hiddema en U zult hier niet lezen, maar uit de grond van mijn hart nogmaals Bedankt Theo Hiddema.
Hoe democratischer een politieke partij, hoe meer machtsgrepen erin gepleegd worden.
Wat doet Geert Wilders het dan goed eigenlijk.
Ik las net een column van Theodor Holman die ik volledig kan onderschrijven. Thierry, reageer hier even persoonlijk op alsjeblieft. Is het waar dat jij Freek Jansen en zijn vriendjes op dit moment nog steeds een hand boven het hoofd houdt? Na alles wat zij hebben aangericht? Want je verklaarde eerder dat je de JFVD afstoot en afstand neemt van iedere vorm van anti-semitisme. Freek is die vorm. Dus?
Zegt Wie?
@Theo-Pim-Riv | 25-11-20 | 19:30: Trump. Dus dan is het waar...
@Theo-Pim-Riv | 25-11-20 | 19:30: Ik ben de tel een beetje kwijt hoor, maar volgens mij zegt Wybren van Haga dat Freek Jansen wist van de apps, en is het zo dat Theo Hiddema de ontbinding van JFVD én het vertrek van Freek Jansen eiste. En alle leden die geroyeerd zijn door Freek Jansen omdat zij wél aan de bel trokken zeggen dit. Het lijkt mij vrij duidelijk hoor!
Wat wij ons op rechts niet realiseren is dat als we ons niet snel verenigen, links ons in de pan hakt bij de volgende verkiezingen.
Niet alleen bij de volgende verkiezingen. Ik kan er ziek van worden dat iedere keer als ik denk dat we op rechts iets bijzonders aan het doen zijn. Die partijen kapot gaan aan intern gezeik of een linkse kogel. En aangezien de VVD ons al sinds mensenheugenis in de maling neemt zijn de rechtse stemmers de klos.
Ja, wij moeten ook stemmen gaan tellen, krijg je nog een kleine vergoeding ook.
Wij kunnen ons alleen maar verenigen, door de PVV groot te maken, groter groter groter. Zodat wanneer Geert met pensioen gaat Bosma & Fleur het roer over kunnen nemen en Geert weer rustig over het Binnenhof kan fietsen, onderwijl een appeltje eten of zo.
Eens hoor, maar de momenten dat Baudet de grote verbinder was op rechts was heb ik gemist. Baudet zat er voor ik-ik-ik in. Mocht je een 'voorman' willen op rechts, dan verdienen we een betere.
Rechts wordt kapotgemaakt door links omdat rechts niet salonfähig is. Zelfs GS is salonfähig tegenwoordig. De gutmensch is tegen FvD, tegen Baudet. Maar andere Duitse woorden scoren hoger de afgelopen dagen.
Telegraaf & Wnl & hier & Frits Wester & Floor Bremer & Wilfred Genee, het kan niet op allemaal vol op het anti-Tjerry orgel.
Wat een backstabbers die Lennart van der Linden, Rob Rooken en Astrid de Groot zeg.
Koud in het bestuur en gelijk een coup proberen te plegen.
Baudet moet zijn vertrouwelingen zorgvuldiger kiezen want linkse mollen liggen overal op de loer.
καὶ σὺ τέκνον; Annabel?
Et Tu Annabel?
καὶ σὺ τέκνον, ="Ook Jij Kind".
"Als een Fenix uit de as herrezen roep ik u op zich tot takken te bundelen." Freek Janssen is de wederopstandings-speech van Thierry Baudet voor de zoveelste keer aan het herschrijven.
Phoenix >> Poe Niks
Nu al benieuwd naar de documentaire
#Baudexit
Zet maar een KVFD op (kleuter fvd)
Misschien kan GS een polletje maken of Sjerrie weer de nieuwe leider moet worden volgens de reaguurders of niet, omdat het bestuur gelijk heeft.
Knap dat je zo weinig politiek instinct hebt zo weinig politiek inschattingsvermogen en dan de grootste kan worden in de provincie.
Één ding moet ik links nageven: ze blíjven tenminste achter hun eigen mensen staan, en vallen elkaar niet publiekelijk af. Op rechts steken ze elkaar messen in de rug, om toch vooral aan links en de mainstream media te bewijzen hoe zelfkritisch en -zelfreinigend ze zijn. Dat is wat jarenlange demonisering met rechts gedaan heeft: zelfs ten koste van elkaar en hun beweging, willen ze bewijzen hoe 'goed' ze zijn. Ze hebben zich laten opzadelen met een zelfvernietigend minderwaardigheidscomplex. En links stond erbij en lachte homerisch om het fantastische resultaat van hun duivelse inspanningen.
Oh ja? Interessant! Dus Samsom die het mes van Asscher in zijn rug geprikt kreeg of Zihni Oezdil die moest vertrekken bij de veldboeketjespartij van Jesse Klaver omdat ie te partijkritisch was zegt jou zeker niets?
Baudet heeft het aan zich zelf te wijten. Peopbruin is nou niet de kleur die echt schone handen geeft. In zijn geval is "weggejorist en opgerot" volkomen terecht.
@gein_zörreg | 25-11-20 | 19:34:
Je mist duidelijk het punt.
Hoor en wederhoor. Goed bezig Geenstijl
Thierry was even vergeten dat het niet om hem gaat, maar om de honderdduizenden mensen die hij vertegenwoordigt. Ik had gehoopt en verwacht dat hij de nieuwe Pim Fortuyn zou worden, maar hij blijkt een onvolwassen dramaqueen die niet in staat is om een partij te leiden. Jammer. Misschien stem ik maar helemaal niet meer. Het wordt straks gewoon weer VVD in een linkse coalitie en Geert wordt zoals gewoonlijk weer buitenspel gezet. Hoe voorspelbaar... Er verandert gewoon nooit wat in dit land. Altijd maar weer dezelfde linkse destructieve ellende, tot het bittere einde.
Tenzij wij, de echte mensen met Hart voor Nederland, zelf gaan tellen en ons bij Uw gemeente opgeven voor het tellen van stemmen en hier gaan blehren, wanneer U geweigerd wordt als stemmenteller, dan aan de Bel.
Niet stemmen is de beste keuze. Waarom zou je voor die poppenkast nog je huis uit komen? Het is allemaal 1 pot nat.
Grappig dat 1 van de eisen is om weer toegang tot de social media accounts te krijgen. Zonder hebben ze blijkbaar geen bestaansrecht. Wat een triest volk.
Nanninga valt ongenadig door de mand!
Net als luie Tjer: vort d't met.
Als er m.i. 1 uiterst gevaarlijke factor is qua zetelroof, is het Annebel.
Triest; ik was n.a.v. GScafe juist positief verrast... alles maar de klote.
De linxe vvd beleeft iedere dag een zgn. fieldday.
Enne, dit kan in potentie een heel gevaarlijke binnenlandse toestand worden. Waarvan akte.
Dus je valt door de mand als je wilt dat er duidelijk afstand wordt genomen van extreem rechtse ideen en hiertegen wordt opgetreden.
@jan390 | 25-11-20 | 18:47: Yep. Maar met anderhalve hersencel kun je dat klaarblijkelijk niet processen.
Trial by Media en dan van gekkigheid niet meer weten bij wie van de msm je allemaal aan moet schuiven. Om vervolgens allesbehalve onhebbelijk en onbeschoft te eisen dat je voor 'm (niet te verwarren met Forum) bent en anders een kartelstuttert.
Dat hele terechte punt van mediacratie is nog nooit zo actueel geweest en tegelijkertijd zo onderbelicht. Van en voor windbuilen. Wat een drek.
Ondanks de trial by media schuift hij toch aan bij rtl4, naar het schijnt.
Wat ondergesneeuwd wordt in de discussie is dat er een groot electoraat was die geloofde in de politieke uitgangspunten van de FvD. Dezelfde ondergang als de LPF. De onvrede blijft......
Wat is er aan de hand? Thierry Baudet had Freek Jansen beoogd als toekomstige FvD lijsttrekker, waarbij Thierry zelf als een soort Bolkestein het FvD twitter-orakel zou worden. Het is anders gelopen. Thierry miste het kritisch vermogen om de speeches van Freek te toetsen op hun Erkenbrand-gehalte en hun onrijp menigvuldig gebruik van de pluralis majestatis (de 'wij'-vorm). Deze snuiter is een ramp die voorkomen had kunnen worden, wanneer Baudet zich meer politiek bewust was geweest van Freek's eigen of extra agenda met FvD-vreemd gedachtegoed. Door het sluiten van innige vriendschap werd Thierry opgenomen in die Erkenbrand agenda. FvD is geen Erkenbrand vehikel; Thierry Baudet heeft zich vervreemd van het FvD gedachtegoed door zich zo sterk te liëren met Freek Jansen's Erkenbrand flirt.
Spijker kop. Zou het zelf niet beter kunnen verwoorden.
Inderdaad. TB had eerder en beter moeten luisteren naar de geluiden net buiten zijn safe zone (de Erkenbrand-kliek). Hij heeft zichzelf ermee vereenzelvigd en buiten zijn eigen bubbeltje is er terecht geen belangstelling voor.
Op dit moment laat hij merken dat hij liever de partij en de idealen van weleer wil verkwanselen, en ja, voor wat eigenlijk.
Als de ALV nu het hoogste orgaan is in de partij; is het dan niet logisch om eerst de ALV te organiseren? Nu lijkt het spel op achterkamertjespolitiek waartegen FvD wil strijden maar waar de hele partijtop zichzelf medeplichtig aan maakt.
Als de integriteitscode in het geding is dan hadden de betreffende leden beter kunnen handelen conform de eigen beeldvorming. Citaat:
Forum voor Democratie (“Partij”) streeft naar een open, tolerante en collegiale partijcultuur waarin maximale transparantie bestaat over besluiten, beloningen, posities en verantwoordelijkheden. We willen een Partij zijn die voldoet aan de hoogste ethische en esthetische normen en we streven ernaar het goede voorbeeld te geven waar het gaat om verantwoord bestuur, zorgvuldige omgang met mensen en met gemeenschapsgeld.
Van deze beleidsvisie heb ik weinig kunnen ontdekken de afgelopen dagen en derhalve snap ik dat die oude baas eruit stapt.
Next.
Streven. Mooi voornemen is dat. Ik zal ernaar streven niet te spetteren tijdens m'n toilet gang. Bleek en borstel zijn aanwezig.
Als dadelijk dat gepruts van dat stelletje ideologen voorbij is, kunnen we het dan hebben over het mega grote gepruts, bij de toeslagen, van bewindslieden, die vaak nu nog een hoge functie bekleden?
Interessante opmerking!
Geen machtstrijd. Journalistiek en GS houdt niet van wappies en bruinhemden.
Mompelt iets over de LPF. Waanzinnig professionele partij dat FvD clubje, vanavond een diepte interview met de Grote Leidster bij Beau zag ik. Dat geeft vertrouwen.
Zie ik nou The Great Reset in zijn boekenkast staan? O nee, toch niet. Het verbaasde me al want dat boek is voor de echte fascisten onder ons. Zo, nu weer lekker de lullos kijken.
Soms is het ook goed om meer te lezen dan het geen waar jij in geloofd. Dat verbreed je blik.
@HopeforHapiness | 25-11-20 | 18:32: Precies, daarom heb ik het ook gelezen, snotneus. Maar het staat niet in mijn boekenkast.
Daar is niets mis mee, hoe kun je anders kritiek uiten als je niet eens weet waar het over gaat? Ik heb Daß Kapital gelezen, de koran en een deel van de hadith "Reliance of the Traveller"), Mein Kampf, het manifest van de UNA-bomber, artikelen uit de IS-glossy "Dabiq", etcetera. Ik ben het met geen van alleen eens maar weet nu wel waar ze het over hebben.
@entredeuxbieres | 25-11-20 | 18:45: Het staat ook volgens Uw eigen waarneming niet in zijn boekenkast, waar heeft U het dan in Godsnaam over? Ga lekker Uw lullos kijken.
@entredeuxbieres | 25-11-20 | 18:45: Bij GroenLinks staat het manifest van De Moslimbroederschap straks in de kast, de Moslimbroederschap is net binnengehaald, maar daar horen we niets meer over, dat wordt onder het bidkleedje geveegd.
Lang leve de moslimbroederschapsmevrouw Kauthar Bouchallikht, kom maar binnen met Uw knecht.
@Theo-Pim-Riv | 25-11-20 | 19:15: Misschien was het een manier om u op de ware fascisten te wijzen en u af te leiden van al die ophef over FVD lullo grappen die blijkbaar tegenwoordig links en rechts verboden zijn? Het wordt ook wel ironie genoemd.
@Theo-Pim-Riv | 25-11-20 | 19:18: Dat is een andere vorm van fascisme inderdaad. Toch denk ik dat het islamofascisme op dit moment net iets minder aandacht vraagt.
Het was te verwachten. Hij wil nu al terugkeren. Dat “verantwoordelijkheid nemen” begrijpt die narcist natuurlijk helemaal niet
Oeps, verkeerde Thierry-topic. Ik overzie het niet meer.
Ehmmm, terugkeren? Waarvan? Hij is nog helemaal niet weg geweest. Wat hebben begrip en narcisme met elkaar te maken? Verklaar u nader.
Wat een faalhaas die Baudet.
Hij faalt liever dan zijn onvermogens (zwak leiderschap, waardeloze debater, geen charisma) toe te geven. En dus laat hij liever alles naar de kloten gaan om vervolgens een hard 'zie je wel, wat ze mij allemaal aan doen!' te roeptoeteren. Ja. Thierry de wereld is gemeen en hard, maar je begrijpt geen bal van mensen.
Dat zwak leiderschap kan ik in meegaan, maar het is een uitstekende debater en hij heeft met afstand het meeste charisma van iedereen in de Tweede Kamer.
@FrikandelSpeciaal | 25-11-20 | 18:20:
Wanneer is de laatste keer dat jij hebt gehuild?
het meeste klopt niet: trollen
@FrikandelSpeciaal | 25-11-20 | 18:20:
LoL.Echt. Zelfs de dierenpartij veegt in gesprek de vloer nog aan met Baudet. Zijn bizar slappe interrupties in de Kamer zijn schokkend. Nee. Wilders is bij verre de beste debater in de Kamer. Baudet komt niet eens in de schaduw van hem
@Lafayette | 25-11-20 | 18:24:
Geertje verloor kansloos het laatste debat met Rutte in 2017 waardoor we nu al bijna 4 jaar aankijken tegen dit k*tkabinet.
Bosma is het beste in debat, niemand durft ook om met hem in discussie te gaan omdat ze weten dat het toch een verloren strijd zal zijn.
@Lafayette | 25-11-20 | 18:24: Wilders speelt zeer regelmatig op de man omdat zijn argumenten op zijn.
Bosma is vele malen sterker.
@Makkelijkonthouden | 25-11-20 | 18:22: Toen ik hoorde dat Mark Rutte zijn oma niet had bezocht.
@frickY | 25-11-20 | 18:36:
Eens. Bosma is extreem sterk. Echter in het debat doet Wilders het beter. Maar goed. Aan beiden kan Baudet niet tippen.
@Makkelijkonthouden | 25-11-20 | 18:31: Bosma is inderdaad beter dan Baudet. Minder wollig, veel puntiger en uiteindelijk ook een meer concrete denker.
Wilders is geen debater, dat is gewoon een ervaren politicus die on message blijft en zijn opponenten negeert. Dat is geen debatteren.
@FrikandelSpeciaal | 25-11-20 | 18:20: Baudet een uitstekend debater? Really? Lafayette heeft in alle opzichten gelijk: zwak leiderschap, waardeloze debater, geen charisma waarbij nog aangevuld kan worden dat zijn vrijages met extreemrechtse types, zijn narcisme en zijn autoritaire trekjes hem uiteindelijk fataal zijn geworden.
Ik had niet gedacht dat ik dit ooit nog een keer zou zeggen maar....
Kunnen we niet eens weer een keer een kerona topic doen?
Je suis Thierry!
Probeer de JFVD maar eens. Daar zitten ze te springen om juichaapjes zonder eigen mening.
@filibuster | 25-11-20 | 18:39: Ehm, hij toont toch juist een eigen mening? In deze panelen zijn de meesten duidelijk tegen Thierry.
Er valt genoeg op Baudet aan te merken en ik zou in maart ook niet op hem hebben gestemd. Wel op het FVD maar daar twijfel ik nu sterk over. Wat er nu allemaal gebeurt kan niet en verdient Baudet niet. El Naninga had ik juist hoog zitten maar valt nu keihard door de mand. Juist zij is het grote kwaad achter deze chaos.
Ik ben erg benieuwd hoe dit gaat aflopen.
Inderdaad... Nanninga... niet erg chique
Nanninga mag inderdaad verklaren waarom zij zo niet de grote lijn weet te zien.
Ik ga ervanuit dat Nanninga iets meer van het hele plaatje ziet dan de gemiddelde GS / krantenlezer.
ze zal een goede reden gehad hebben om te doen wat ze gedaan heeft.
Het gedrag en optreden van Baudet in de afgelopen maanden gaven mij als lid al een ongemakkelijk gevoel, laat staan als je een insider bent en meer kennis van zaken hebt.
@der_feldwebel | 25-11-20 | 18:23: ja opportunisme heet dat
@kaasfondue | 25-11-20 | 18:19:
Omdat ze in Amsterdam zit en niet geassocieerd wil worden met nasi's. De f*ck FvD stickers en posters vind je hier nogal eens. Hoe ze het heeft aangepakt is wel dramatisch. Of ze heeft gedacht Tjerry luistert niet naar ons en werkt die Freak Jansen niet weg. En met Eerdmans heeft ze een alternatief. Of ze heeft vanuit haar onderbuik gereaguurd en niet erover nagedacht dat ze onze Tjer voor een voldongen feit zette zonder een mogelijkheid voor hem om concessies te doen.
Als niet-lid maar als stemvee (zeg maar diegene die de zetels echt bepalen) stem ik liever op een wat meer praktisch/realistisch ingestelde Nanninga dan op een tegen vergezichten aankijkende TB die geen enkel probleem heeft om de dubieuze donkere kanten van zijn vrienden in de partij te bagatelliseren. De uitgangspunten van de partij zijn op zich oke, het leiderschap en de kringen waarin hij zich in wentelt absoluut niet.
Dit kan alleen maar zo snel ontaarden doordat iedereen primair reageert. Teveel nieuwe mensen er te snel bij gehaald. Loyaliteit die ver te zoeken is. Ego's die in de weg zitten etc.. Weinig chique mensen. Je kan Thierry verwijten dat hij zicht te emotioneel liet wegduwen. Dat verklaart dat hij na een dagje bezinning besluit terug te vechten, zich realiserend wat er echt aan de hand is. Dat verklaart ook waarom hij niet meteen iedereen voor de bus duwt. Foute ideeën en personen moeten eruit, maar de (linkse) media, inclusief GS, wil dat het direct gebeurt (inderdaad trial by media). Ik ergerde me hier al heel lang aan GS! Het heeft niets te maken met het verdedigen van zieke ideeën. Nee het heeft er mee te maken dat de media kennelijk oordelen en dan van politici eist dat zij meteen handelen. Dat is op zichzelf ook behoorlijk fout handelen. En ja dan krijg je dit circus.....
Wanneer Baudet als bestuurder wordt geroyeerd bij het FvD, krijgen we dan straks en een FvD en een JFvD onder nieuwe naam in de 2e Kamer? Wat een soap dit...
FvD A en FvD B. Is al eens eerder gebeurd in Amsterdam met D66.
De kapitein gaat ten onder met het schip.
Het lijkt erop alsof er een strijd gaande is om de 'merknaam' Forum voor Democratie en de bijbehorende 'good'will. Waarom zouden lui als Eerdmans en Nanninga en een hele batterij meelopers anders niet gewoon zelf een nieuwe partij beginnen?
De partij en de doelen zijn van begon af aan waar ze zich achter scharen.
Het enige dat het afgelopen jaar is veranderd is de partijleider en daarom moet die weg.
Ik lees over een maand de stand van zaken wel.
"Dat stadium lijkt inmiddels gebaseerd"? Lol... misschien kunnen ze beter in het Duits communiceren?
Naar cupmaat stenotypiste benieuwd is.
Based
Heeft er iemand bewijs van dat Baudet anti-semitische uitspraken heeft gedaan? Weet iemand misschien of hij wist van anti-semitische uitspraken binnen app-groepen van JFVD en heeft hij de verantwoordelijken daarvoor willens en wetens gepromoveerd of in bescherming genomen? Want als ik af moet gaan op de verklaringen die Baudet eerder heeft gegeven, dan resteert mij niets anders dan te concluderen dat er omtrent de persoon Baudet weinig aan de hand is, behalve dan dat hij bij tijd en wijlen behoorlijk excentriek en sociaal onhandig is. Tekortkomingen zijn altijd makkelijker te constateren bij een ander dan bij jezelf, en dat geld dus ook voor mij. Maar goed, dat wil ik dus weten.
Dat is dus inderdaad gewoon gel*l, en framing. Maar dat heeft ook Trump de verkiezingen gekost.
Klopt. Als Baudet gewoon Freek Jansen eruit had gegooid was alles goed geweest. Hij blijft hem echter beschermen en dat pikt de rest nu niet meer.
Verantwoordelijk, eindverantwoordelijk. Zegt dat u iets?
De tekortkoming die hem nekt is dat hij niet met harde hand is opgetreden tegen jeugdleden die de partij van binnenuit aan het beschadigen waren met het rondsturen van onacceptabele app berichten.
Vroeg of laat komen zulke berichten naar buiten en dat had hij kunnen weten.
@Erikjan79 | 25-11-20 | 18:13: alles goed geweest? Het rammelt al een dik jaar aan alle kanten. Hier is het spreekwoord druppel en emmer voor uitgevonden.
Baudet heeft geen meerderheid in partijbestuur en heeft laten zien ongeschikt te zijn in een democratisch orgaan. Dus hup kort geding, gewoon alles afstaan en oprotten. Richt maar een Forum voor Baudetisme op.
Het enige wat Thierry kan redden/hoeft te doen om dit te winnen is een algemene ledenvergadering forceren. Daar zal altijd meer team-Baudet op afkomen dan team-Anti-Baudet en dan is zijn probleem binnen de partij opgelost. Wat er van Forum dan overgebleven is, dat is een heel ander verhaal.
Maar die ALV kan pas iets uitrichten als ze met 2/3 van de leden komen opdagen. Anders kan het enkel meestemmen met de meerderheid van het bestuur. Thierry valt ten prooi aan z'n eigen onevenwichtige bestuursmacht.
@paulpils | 25-11-20 | 18:07: Bestuurders kunnen niet worden gewipt door ALV? Oef. Dan wordt het die Lennart een goede extra knuffel geven.
@paulpils | 25-11-20 | 18:07:
mooie wake-up call voor. mr. Mooiboy.
Een probleem is dat hun ledenadministratie een dusdanige puinhoop is, dat het identificeren van die leden een probleem is.
Zeker als je er van uit gaat dat er deze dagen duizenden opzeggingen zijn.
Wat een ontiegelijk slordig, slecht geschreven flodderbriefje is dat zeg...
Is dit het niveau van onze volksvertegenwoordigers?
Nee, dat is het bestuur van de partij. Maar wees gerust: het gemiddeld niveau van onze volksvertegenwoordigers is hetzelfde.
@JohnLocke | 25-11-20 | 18:03: Fokking schijt dus.
Briefje van Hachichi nooit gezien (de minnares van A. Penthouse die als een dief in de nacht ineens vertrok, waarschijnlijk op de vlucht voor hem)?
Opvallend slecht idd. Los van de gebeurtenissen, en wat je van Baudet vindt, dit zijn gewoon een paar ambitieuze aspirant politici die een kans zien om over de rug van iemand met persoonlijkheid en durf een leuke spring te maken . Op zichzelf hadden ze niet gered, dit stel.
Thierry gaat hier nog wel sterk uitkomen. De coupplegers en lijkenpikkers zie ik nog geen verkiezingen winnen. Hopelijk blijft hij wel behouden voor de politiek en de 2e kamer want hij is een nuttige aanvulling. Wat zeer vervelend is is dat een groot deel van de FvD-stemmers nu niet meer representatief vertegenwoordigd zijn. Thierry heeft mijn sympathie. En ja, hij heeft steken laten vallen in zijn management maar ook daar was een heel bestuur bij dacht ik zo.
Inderdaad, mijn sympathie heeft ie ook. Heb 'em altijd gemogen inclusief Uilen van Minerva en dat blijft zo. Ze zijn er echt nog wel. Thier, alleen op dit moment compleet ondergesneeuwd door de media. Geef het wat tijd.
Vroeg of laat komt het uit, de rol van de media inclusief GS en de namen van de daarbij betrokken poppetjes. Ik ben benieuwd. Et tu...?
Tot die tijd blijft m'n kroontje uit, want daar wil ik nu echt niet mee opscheppen. Te dubieus. Jazeker, dat zal ze leren! Poeh.
@Kinkfactor | 25-11-20 | 18:08: Ben ook fan van GeenStijl. Ook al gaan ze er wel hard in dat doen ze altijd wel en goed. Lijkt me wel leuk om een wob-verzoek te doen naar de gesprekken tussen GeenStijl en Nanninga. (grapje Joris) Maar hoe dan ook. Het probleem ligt bij Thierry zelf, bij zijn ego, zijn naïviteit of zijn misplaatste loyaliteit naar de ontspoorde jongeren. Dat de media er hysterischer op inspringen dan bij de GroenLinks dame met de sister-hoed op haar hoofd ligt in de lijn der verwachtingen. Dat GeenStijl meer sympathie heeft voor Nanninga dan voor Baudet mag ook.
Baudet heeft de partij niet opgebouwd. De partij is opgebouwd door Baudet en Otten, en later met een paar anderen. Wellicht heeft Baudet voor het grootste deel de initiële koers uitgezet. Big deal, iedereen kan een aardig partijprogram in elkaar draaien. En het daadwerkelijke opbouwen van de partijorganisatie is vooral door Otten gedaan. Baudet heeft als gezicht van de partij wel als enorme stemmentrekker gefungeerd, dus het klopt dat het zonder Baudet wellicht nooit iets geworden was, maar dat geldt evengoed voor Otten en Hiddema, elk in hun eigen rol.
Baudet gaat full Trump, en gooit het nu op sympathie van de leden. En laat voor de zoveelste keer zien dat hij niet luistert, geen gevoel heeft voor wat er speelt binnen de partij, en niet met conflicten om kan gaan.
Misschien. Voor een niet beroepspoliticus doet ie het niet onaardig.
@kaasfondue | 25-11-20 | 18:17: van 18 naar een zeteltje of 3-4 in twee jaar.. mwoa, kon beter.
Rustig over je schouder blijven kijken Thier, totdat alle ratten de zinkende vloot hebben verlaten en de heksenjacht in de MSN (inclusief GS) wat is geluwd. Dan repareren die meuk, uithuilen en met nieuwe mensen overnieuw beginnen. Niet iedereen heeft je bij het grofvuil gezet, al lijkt dat nu wel zo.
Ik niet, want zo zit ik niet in elkaar. Heb een andere achtergrond, Nulli Secundus.
Barba non fecit filosofum.
De vraag is hoe Rutger Groot Wassink zijn "One down" nú gaat volbrengen. Op z'n groenlinks'? Diens in zwart geklede knokploegen marcheerden natuurlijk al door de straten...
Nu de 'coup' of laat ik het netjes zeggen de 'koerswijziging' vooralsnog niet geslaagd blijkt te zijn, wat weerhoudt de 'rebellen' ervan om - zoals Baudet adviseert - een nieuwe partij te beginnen of om als Eerste Kamerleden en Statenfracties over te stappen naar een GO / PvdT / Code Oranje of wat er ook maar beschikbaar is en zodoende afstand te nemen van in hun ogen de Nazi Among Us. Kan dat niet? Excuses als het een domme vraag is.
Laat Baudet dan zijn kindje FVD met het renaissance instituut e.d. houden, want daar zitten toch zijn loyalisten en JFVD'ers. Politiek gezien is er dan niet veel meer van over maar zijn 'beweging' is er dan nog, en bij de verkiezingen zien we dan wel wat de afrekening of het vertrouwen in 'Baudet de partij' is. Als je het zo mag stellen.
Het lijkt nu net op twee honden die vechten om een doos botten en die er bij het scheuren van de doos achter komen dat er geen bot meer in zit.
Rooken was toch de man die FvD die gepeperde rekeningen voor ICT stuurde via zijn bedrijf? En nou heeft hij geen toegang meer tot de systemen. Man oh man wat een vertoning.
2020 is nog niet voorbij maar tot nu toe een rotjaar. Ik heb nog niet een keer goed nieuws gehoord dit jaar :-(
Snel door naar 2021 dan! Of anders 2022... ;D
Tjerrie jonguh, je ziet gewoon niet dat je niet geschikt bent voor de politiek ; je snapt niet dat je niet moet twitteren en dat je niet in talkshows moet verschijnen . Dat zijn heel veel belangrijke dingen die je niet snapt . Politiek is een vies vuil spelletje dat erg goed gespeeld wordt door links met heel veel hulp van de media . Je hebt geen schijn van kans meer om nog serieus genomen te worden. Bel de Mol en probeer bij wat geforceerde lachprogramma's mee te doen ofzo....
Dat valt wel mee, en ook als hij een thuiswedstrijd speelt gaat hij geregeld op z'n bek. Om maar eens wat te noemen: dat idiote FvD-journaal. Hij kwam steeds meer over als een wereldvreemde intellectueel die politiek zag als een debating-wedstrijd.
Als er zo veel absurds om je heen gebeurt kun je je misschien de vraag stellen of jezelf wel helemaal wel OK (bezig) bent.
Zo werkt het niet bij mensen als bodet.
Daar is het altijd en dan ook echt altijd de schuld van anderen!
Externe attributie en z'n hand overspelen. Het moest een keer fout gaan met Teflon Terry.
Nooit zwichten voor socialistische censuurpogingen.
Nou, klaar hoor. Kunnen we het niet over Sinterklaas hebben?
Tjerrie respecteert de spanningsboog van een goed verhaal. Mooi werk dit. Ga zo door! Nu sleaze & dirt op straat gooien, geef het volk wat ze wil!
Narcist gonna narcist. De wereld draait om hem. De rest zijn slechts figuranten in zijn film. Net als Trump. Apart om te zien. Hij had het gewoon bij z'n denktank moeten laten.
Geen probleem met narcisten. De wereld moet ook niet om YoMoms draaien. Uitkijken jij.
@VoltaireJohn | 25-11-20 | 17:47:
"Geen probleem net narcisten"
Terwijl achter je een nucleaire bom ontploft binnen FVD door een narcist.
LOL
@VoltaireJohn | 25-11-20 | 17:47: uitkijken voor wat
@De Eierbal | 25-11-20 | 17:48: Ik heb ook niet echt een probleem met narcisten. Iemand die op tv wenst te komen of iemand die een roze blog start of iemand die op netflix komt, of de youtubers met hun eeuwige jacht op volgers, het zijn allemaal uitingen van een narcisme in zekere mate. De helft van wat in de 2e kamer zit is narcist en op sommigen vallen wel ergere stempels te drukken zoals sociopaat of psychopaat.
Bepaalde beroepen trekken bepaalde persoonlijkheden aan.
wat zegt advocaat Hiddema over de diverse acties , of die zag de bui al aankomen met dit getouwtrek. Het begon zo mooi het vergezicht met de belangrijke onderwerpen immigratie en godsdienst, minder Brussel en klimaatkritisch. En nu gaat het om voordeursloten en wachtwoorden van accounts, typisch een vechtscheiding fase. Heeft Baudet dit aan zichzelf te danken als lavendelsnuivende en pianospelende zolderkamergeleerde, ja natuurlijk. Een mooi oratie in het latijn is makkelijker dan de juiste bestuurlijke ervaring op doen en hebben
Ze waren sinds de Otten rel in rustige vaarwater en leken de vloot te versterken na de komst van matroos Eerdmans, maar vlak daarna lekken er "toevallig" appjes van de Tjerry jugend. En schiet tante Bel met een pistool op een kruitvat in het ruim van de vlaggenschip, luid gillend 'sic semper tyrannis!' En vliegt 90% van de vloot de lucht in.
Hear hear !
Zo zo, na 1 dag al terug. Dat het zou gebeuren zag je van mijlenver aankomen, maar 1 dag is wel heel snel. Totaal onbetrouwbaar. Hij doet dit duidelijk voor zijn eigen ego en niet voor de partij.
Dit is echt genieten!!
Terrie ga door met je naam en je partij kapot te maken!!
Yes, de sukkel
Thierry Baudet; Een D66'er in renaissancestijl.
@Alexander des Burgus | 25-11-20 | 17:50:
Ik heb nooit ruzie gezien eigenlijk bij DDR666, de kadaverdiscipline is voorbeeldig te noemen. Misschien toen met die Louise van der Laan. Maar kan me eigenlijk niet herinneren dat daar ruzie was.
Thierry voelt zich verraden. Maar wie echt verraden is, dat is conservatief Nederland. Thierry heeft ons verraden met zijn egomanie. Lul.
En uw gevoelens over de VVD?
Dit inderdaad + liefde voor Erken.
Eens. Aan de andere kant; stel je voor als Baudet MinPres was geworden en er breekt een echte crisis uit (corona/krediet/Euro). Als ik zie hoe hij dit binnenbrandje heeft laten verworden tot uitslaande brand.
@Herfsttijloos | 25-11-20 | 17:47: een uitslaande Erkenbrand hehehe
Baudet is een zielige ‚ik‘ politikus. Jammer voor de Partij en het prima gedachtengoed.
Iemand heeft Baudet boreaal bij zn uil genomen. Het lijkt op Baudet zelf. Dit eindigt nog belachelijker dan het begon.
*Pom pom pom*
Nog iets bijzonders gebeurd de laatste dagen?
Hoe zou Joost Eerdmans zich voelen?jammer voor hem deze heisa.
Die wacht rustig af, want op dit moment ligt zijn hoofd niet op het hakblok.
Eerdmans is een opportunistische rat. Die ziet nog wel een nieuwe kans, desnoods bij Denk, BIJ1 of Nida.
"Ik doe een allerzins redelijk verzoek" (voor een verkiezing)
Nee, je deed een aankondiging van een verkiezing, buiten je medebestuursleden om.
Ik lees net iets over een buurvrouw in haar onderbroek. Kop van de telegraaf, sectie entertainment.
www.telegraaf.nl/entertainment/113177...
Normaal zou dit nieuws zijn. Vandaag niet.
@koeberg | 25-11-20 | 17:37: Normaal ook niet, want die twee wonen onder één dak.
Slechte zaak dat journalisten aan de deur staan. Toch wel een stapje te ver. Burgers nemen deze trent over. En halve gekken ook. Het wachten is op de eerste aanslag bij een prive-woning. Misschien leuk om een paar keer midden in de nacht bij het huis van die journalisten aan te bellen met wat spotlight.
Geen nieuws, heb ik hier ook
@Premier Trutte | 25-11-20 | 17:42: En zelfs de politie heeft het overgenomen, wat een land
@Premier Trutte | 25-11-20 | 17:42: Man, dat deed Bart de Graaf met BNN al in de jaren 90 geloof ik. Midden in de nacht iemand uit zijn bed bellen.
Het merkwaardige is dat door eerst twee stappen terug en nu weer één voorwaarts, Baudet vandaag beter uit de verf lijkt te komen dan als hij vanaf het begin maar één stap terug had gezet. Nu heeft hij het momentum mee en strijd hij als enige overgebleven oprichter voor de troon. Dat is toch een stuk beter dan je leiderschap behouden door in de verdediging allerlei aanvallen vanuit de media en partij te moeten afslaan.
Maar hij is dan de leider van wat? Iedereen is allang weggelopen.
@tipo | 25-11-20 | 17:41: Hij heeft niet veel krediet, maar nog wel genoeg om het nog één keer te laten zien, maar dan moet hij wel te minste 15 zetels halen.
Ja, ik denk dat de grote zuivering gaat werken.
@heldheino 17:45: Ik denk niet dat FvD nog een zetel haalt. Ik denk ook dat FvD failliet is ondertussen. Baudet kan op de berg met Krol, Jan Nagel en Rita Verdonk gaan liggen.
Is er geen goede dierbare die deze man (Baudet) tegen zichzelf in bescherming kan nemen? Zo zielig dit. Curatele misschien? Niet wilsbekwaam meer zoiets?
En alweer raak: provinciaaltjes die zelf nog geen 10 stemmen halen - alleen hun oma, buurvrouw en kaartclubvriend..- voelen zich plots politicus en beleven hun finest hour.. Wat een soap! Wanneer je het beter weet dan de charismatische en erudiete Baudet en zijn geesteskind FvD, begin dan een eigen partij, helden op sokken!
Je hoeft niet meer te likken, Cees. Het ziet er niet naar uit dat je ooit statenlid gaat worden.
Hebben ze wel door dat ze ruzie maken over een partij die niet meer bestaat en ondertussen geen leden meer heeft? Of moet dat kwartje nog vallen?
Thierry Jobs...... uit z'n eigen toko gejorist...
In zijn vorige filmpje suggereerde Baudet een verband tussen zijn terugtreden als leider en dat veel leden hun lidmaatschap van de partij opzeggen. Dat hij dus weer in de spotlights moest gaan staan om die leegloop te stoppen. Want dat is het enige wat de mensen willen.
Ook was volgens hem de keuze die tussen hem en het ter ziele gaan van de partij.
Een echte zonnekoning.
Ja, voor een deel zal dat best kloppen, qua aanhang. Vergelijk het met natte kruisen bij de GL meisjes.
Als forum lid heb ik geprobeerd alles wat betreft FVD te volgen. Echter nog steeds onduidelijk wat er nu gaande is. Ik heb het gevoel en beeld van een goed georganiseerde hetze als voorspel van een nog niet helemaal gelukte coup.
Wat ik belangrijk vind is de reactie van Hiddema, Cliteur en Haga en het stilzwijgen van anderen. Benieuwd of ik mijn lidmaatschap moet opzeggen en lid zal worden van een nieuw forum.
Wacht af hoe het verder gaat zou ik zeggen. Haastige spoed is zelden goed.
Laat de leden stemmen en Thierry zal winnen. De rotte appels er uit en opnieuw beginnen. Mijn stem heeft hij.
Ik weet het wel, voor mij is het einde lidmaatschap. Baudet heeft de macht en de mogelijkheden van de media grandioos onderschat.
Het proces tegen Geert Wilders had voor hem de hint met de voorhamer moeten zijn om alle mogelijke voorzichtigheid te betrachten.
Het kritisch volgen door Chris Aalbers van de FvD en zijn persoon in het bijzonder had Thierry in zijn voordeel moeten uitbuiten, in plaats daarvan gaat hij de confrontatie aan. Wat was hij denkende,
Dit wordt een politieke klucht die qua debiliteit de LPF nog ver gaat overtreffen.
Als niet fvd'er heb ik ook een wijs advies. Plaats rust, lidmaatschap niet verlengen en je centen even op zak houden. Opnieuw lid worden kan altijd. Tot zover deze financieel technische aanbeveling.
@Dr. Blechtrummel | 25-11-20 | 17:56: Mijn lidmaatschap wordt automatisch afgeschreven dus plaats rust is in mijn geval lid blijven. Ik wil ook even afwachten of er een leden stemming gaat komen waar ik zeker gebruik van zal maken. Anabel zal nog raar opkijken denk ik. Wel jammer had haar altijd hoog zitten, maar wat een backstabbing bitch.
Als je de statuten, het huishoudelijk reglement en procedure voor selecteren kandidaten doorleest dan worden nu veel regels volkomen genegeerd bij FvD. Voldoende reden om die partij de rug toe te keren.
Ze betichten hem nu van wat alle 'prominenten' sinds zondag al aan het doen zijn: zonder overleg via media en 'social media' de partij schaden.
Het is werkelijk beschamend onprofessioneel en buitengewoon misdadig.
Doe aangifte van smaad en laster jegens alle mediaheulers en -lekkers, te beginnen bij Nanninga.
En start een civiele zaak in het arbeidsrecht voor wat het bestuur nu probeert.
De partij wordt misschien niets meer, maar kom op voor jezelf via de wet!
Wat een gotspe is dit geworden. Dit mag juridisch echt niet, mensen.
Ik denk dat het een vereniging is en dan gaat alles prima, is die Wilders toch handiger in het organiseren van een partij zonder leden.
¿Qué?
Gran desorden.
Baudet krijgt een stoomcursus in volwassen worden. Welcome to the real world, Thierry ! Je hebt je van de bak laten bijten, domme vent. Waarom ben je niet als partijvoorzitter aangebleven ? Waarom hou je losers de hand boven het hoofd ? Waarom treed je niet op tegen anti-semitische stront ? Je hebt je eigen werk, wat vier jaar kostte om op te bouwen, in vier dagen om zeep geholpen. Echt waardeloos. Ga maar lekker een paar weken op vakantie en ga je maar diep zitten schamen voor je wanprestatie. Je hebt het vertrouwen beschaamd van honderdduizenden mensen.
Ja, FVD'ers moeten wel boos of teleurgesteld zijn. Heb je je hoop gevestigd op een nette rechtse partij omdat de VVD zo slap links is geworden, word je weer in de steek gelaten. Het gevoel zal niet zo erg zijn als toen Pim vermoord werd, maar toch ...
Helemaal juist! Baudet moet eens bij zichzelf te rade gaan waar het mis is gegaan. Baudet tolereerde antisemitische en nazistische propaganda in z'n partij. Alle vrijwilligers die zich belangeloos hebben ingezet voor de partij heeft hij daarmee beschaamd. Otten zei het een tijd geleden al: steeds meer mensen voelen zich ongemakkelijk bij de uitlatingen van Baudet. Voeg daarbij het aanpappen met allerlei complotidioten en het is gebeurd. De partij loopt leeg. En ik vind dat erg jammer. Het kiezerspotentieel is er nl. wel.
Nope, de JFVD appgroepjes hebben het vertrouwen van enkele tienduizenden mensen beschaamd. De media parasieten duiken nu vol op Thierrry want ze wilden de FvD al langere tijd doen laten verdwijnen ivm. onderbouwd kritiek tegen het huidige clubje carrierepolitici.
Op deze manier kan het partijkartel en hun mediatrawanten de komende tijd rustig achterover leunen. Ze hoeven helemaal niets meer te doen om nog vier jaar Rutte veilig te stellen.
Andere partijen hebben ook zo hun issues. SP heeft weer problemen met communisten. PvdA-leider Asscher zit in de problemen door zijn rol in de kidnertoeslagenaffaire, CDA gaat op een schisma afstevenen als de Jonge zo door blijft falen. De VVD gaat vast nog wel wat merken van bepaalde onpopulaire wetgeving die er nu doorheen wordt gedrukt, Carola Schouten heeft de boeren tegen zich. Ik moet nog zien hoe de PVV hieruit en gaat komen. De problemen die het FvD heeft, zal de PVV ook hebben, ondanks dat Wilders heel streng de controle heeft over wat er naar buiten komt uit de PVV dankzij zijn machtspositie als enig lid van de partij.
Het valt mij op dat D66 erg buiten schot blijft nu. Misschien is dat een bewuste strategie van Kaag: Een stomme sneakeractie, een geile foto van Robje Jetten in bad, etc.. Ja, je moet wat om je overduidelijke banden met Hezbollah te verdoezelen.
Die is allang als oplichter ontmaskerd.
Dr. Oetker is goedkoper en beter.
¿Qué?
Is Henk Krol al gesignaleerd?
Ja, in een Van der Valk hotel aan een tafeltje met Harry Mens.
Bij de slotenmaker.
@Baron Clappique | 25-11-20 | 17:28:
Dan moet Jan Nagel er ook geweest zijn.
@Baron Clappique | 25-11-20 | 17:28: onder het tafeltje?
Destructief narcistisch typetje, zijn er meer van geweest, maar went nooit
Nu ook al berichten dat Maradona dood is, wat een rare dag.
Geen grappen, hè?
@Tishetnetnie | 25-11-20 | 17:30: Kudt, het is waar.
Zijn dealer is diep bedroefd.
Petrus gepoort?
@Tishetnetnie | 25-11-20 | 17:32: Hij is slechts 60 jaar geworden.
Dan zit hij er nu warmpjes bij.
Van de Uyl van Minerva is alleen nog een hoopje braakballen overgebleven.
Wat een stel lamzakken bijelkaar zeg, maar het past ergens ook wel weer bij al het andere nieuws van dit jaar zoals de 40 zetels voor de VVD.
Ave Ceasar, even kijken wat ik voor met die 25 euro ga doen volgend jaar.
lid #14nogwat.
Het is wachten op een deepfake video met Terry in een nazi uniform en, terwijl hij de Hitlergroet brengt, zegt dat ie alles gaat regelen.
Van Baalen (VVD) ging hem voor.
Een prins harrietje?
Hou er maar gewoon mee op. Ruzies en ellende zorgen alleen maar voor enorm stemverlies. Dit eindigt met 0 - zetels in de kamer en dan kunnen ze allemaal inpakken.
Jammer Tjerrie.
Man man man, sticht toch gewoon je eigen partij onder de naam Lijst Baudet. Kan je de hele dag van alles twitteren of roeptoeteren zonder anderen daarmee in een lastig parket te brengen. Soms zijn er momenten in je leven dat je even om moet kijken. Als Baudet dat zou doen zou hij zien dat hij in sneltreinvaart iets opbouwde en nog sneller iets afbrak. Bij die afbraak, en dat vergeet Baudet voor het gemak, sleept hij ook andere mensen mee die hem bij de opbouw hielpen. Dus rot op Baudet, verdwijn uit dat Forum, zoek hulp, je geloofwaardigheid is nu wel weg.
Als ik Thierry was, zou ik zowel de baby met het badwater uit het raam pleuren.
Dit is niet meer te redden. Hij heeft zijn zetel toch nog? Deze meenemen, moet jij eens kijken hoe je ze bij de ballen hebt. Ga overigens ook bij Geert te rade hij heeft veel meer ervaring met dit soort narigheden.
Prima advies.
Ah, dus eerst levert hij het voorzitterschap en partijleider functie in, kan de partij een herstart maken en nu ineens via sociale media stelt hij zich kandidaat met verkiezingen die hij zelf even alleen uitschrijft zonder verwittigen van de andere bestuursleden.
Daar is geen slotenmaker voor nodig maar een wit busje?
Ga er van uit dat een aantal nu afstand gaat doen van het FvD?
En dat al die leden het op een hollen hebben gezet zoekt hij niet ergens bij hemzelf?
Wat een soap, ik ga nootjes halen!
Geeft dan de keizer wat des keizers is.
Wat bedoelt u daarmee in deze context?
@JJMS | 25-11-20 | 17:23:
Geef de partij terug aan Thierry, aan Freekje, aan Biem. Iedereen weet nu wat Forum voor partij is. Stem erop als het je ding is. Trek je handen er vanaf als het je tegenstaat.
Belachelijk om Baudet zo te naaien omdat hij vriendjes is met een jongeman die nadenkt over dingen die taboe zijn. Ik stem op 30 november Baudet en als hij het niet wordt, is het doeiii FVD. Succes met inspirators als Nanninga. Lekker aanmodderen in de lokale politiek.
Op 30 november zal er weinig te stemmen zijn, dat kan ik u al wel verzekeren.
@breakingnews | 25-11-20 | 17:30: Daar heeft u waarschijnlijk gelijk in.
Er gebeurt erg veel in een korte tijd. Niemand blijkt elkaar te kunnen vertrouwen, jammer. Soaptaferelen in de spotlight van de media maken dat het paniekvoetbal wordt. Incl. pootje lappen. Of is het stoelendans?
En dit zijn dan de professionals die ons land besturen.
Begrijpelijk dat Hiddema niet meer mee wil doen met deze kinder crèche.
Baudet maakt het zichzelf nu onmogelijk. Er komt een punt dat het verstandiger is om juist je mond dicht te houden en je tegenstander zijn eigen kuil te laten graven. Het toe-eigenen van de media kanalen van de partij is juist een hele slechte move in deze. "De mensen" weten je toch wel te vinden op je eigen kanalen, dus laat de partij systemen voor wat ze zijn en volg je eigen weg. Een meerderheid van het bestuur heeft volgens hun eigen verenigings statuten het recht een bestuurslid bevoegdheden af te nemen. Gebruik van verenigings media kanalen kan daar één van zijn. Lever die dus gewoon lekker over en gebruik je eigen twitter kanaal.
Het gebral en impulsieve gekloot van Thierry is precies het probleem, hij maakt zichzelf onhoudbaar op deze manier.
Sa is it krekt. Helemaal mee eens!
Die Van der Linden stond deze week nog met zijn vinger in de anus van Baudet de pers te woord en nu wil ie royeren? Opportuun, lijkt me op z'n minst.
Van der Linden stond ook nog op het lijstje 'Nazis Raus!' van GS.
Ik zie hem nog wel de keutel intrekken. Het aparte is natuurlijk ook dat we helemaal niet weten waar het bestuur voor staat. Wat willen zij eigenlijk? Hebben zij al een lijsttrekker voorgesteld dan? Hebben ze medestanders? Het lijkt erop dat ze hun hand verspeeld hebben en in tegenstelling tot Baudet hebben zij geen troef achter de hand.
Mijn vraag aan Baudet is; Wanneer heeft u voor het laatst gehuild?
wat een leipe vraag was dat ja...
@Reaguurdeskundige | 25-11-20 | 17:20: Een van zijn vele missers.
@Reaguurdeskundige | 25-11-20 | 17:20: Een vraag van een emotioneel gedreven politicus. Werkt even, tot je vastloopt.
Opgeruimd staat netjes, lijkt me in dezen. Er is altijd heel duidelijk gecommuniceerd dat een kroontje geen speciale voorrechten betekent en het is hier geen safespace voor gekrenkte Baudetisten.
@JJMS | 25-11-20 | 17:22: Betalende leden wil je niet kwijt.
@Ommezwaai | 25-11-20 | 17:23: Nee, jij vindt het stuitend, als fanboy, maar er was niks stuitends aan. Als dit bij GL geweest was had je lachend staan kijken. Dat jij zo verblind bent is stuitend!
@heldheino | 25-11-20 | 17:28:
Wel als die voorwaarden gaan stellen aan de te plaatsen topics.
@Normpje | 25-11-20 | 17:31:
Also also also Normpje! Doe eens een beetje rustig.
Zow, hij doet het beter dan Trump,
qua genant carriere einde.
Ik denk dat dit in hogere mate voor de coupplegers geldt.
Genant is het wel, maar het einde is nog een eindje verder. Voor Trump ergens in januari en voor Baudet ... Die gaat niet weg, denk ik.
De Heeren van de Bruyne Ster hebben gesproken over de heren met de bruine hemden.
Goede actie van de bestuursleden. Thierry gaat in zijn overlevingsstrijd er met gestrekt been in. Dan moet je als bestuur gezamenlijk een rechte rug tonen. Het kan niet zo zijn dat Thierry het eigendom van de FVD gaat ge- en misbruiken. Het is jammer om te zien hoever hij zich verlaagt en niet doorheeft dat hij niet de partij is.
Thierry = FvD
Laat mensen gewoon lekker afsplitsen en een eigen partij beginnen met dezelfde standpunten.
Ik weet nog dat ik, toen ik een jochie van begin 20 was, ik dacht dat een bedrijf waar ik werkte niet zonder mijn skills verder zou kunnen. Dat had ik best mis. Toen ik dit bij een onenigheid verkondigde en probeerde de directie onder druk te zetten was het binnen een uur afgelopen met mij. Dat gevoel heb ik nu ook bij Baudet. Hij moet even zijn plaats weten. Hij is niet onmisbaar
@76435 | 25-11-20 | 17:19: Ah dat was het dus: Thierry = FvD. Als ik het niet dacht, vond hem altijd al een narcist. Gebruikt alles en iedereen voor zijn eigen zaak. Maar serieus, wordt even wakker: Forum is al lang niet meer Thierry en ook niet andersom. Heb van die hele man het laatste jaar niks zinnigs gehoord. Dat getwitter en gebral doet hij maar op zijn eigen Lijst.
Het is ook jammer dat allerlei backbenchers en backstabbers even vergeten zijn aan wie ze überhaupt te danken hebben dat ze daar zitten.
@deministerpresident | 25-11-20 | 17:20: Mooi leermoment hè? Ik herken je verhaal en doe er vaak m’n voordeel mee.
Deze partij werd net als macron in Brussel opgebouwd.
Sterken VOC verhalen vertellen maar dan nog niet de schoenveters van Michiel de Ruyter kunnen strikken. Heren van niks zijn het bij FvD.
Hal-lu-ci-nant.
A train wreck in slow motion.
Quo vadis FvD? Thierry was de enige die een woordje Latijn sprak.
Krijgt hij wel de sleutel van de Renaissancekanselarij terug als hij stopt met twitteren?
Nou dat was het dan. Over en uit. Zonder Baudet wordt dat hele FvD een zouteloze saaie bedoening met wat kakelende beroepspolitici. Met Baudet gaat het ook nooit meer wat worden.
Laat de laatste vanavond maar het licht uit doen en de sleutel weggooien.
Weer vier jaar VVD is wat rest dus eigenlijk hoeven we de aankomende vier jaar het nieuws niet meer te volgen.
Het was een boel kabaal maar er is helemaal niets veranderd. Net zoals LPF en de PVV ook niets veranderd hebben.
Baudet moet aangifte gaan doen voor smaad en laster jegens hem.
Wat er nu gebeurt is een misdrijf, het schaadt namelijk direct zijn persoon.
En dat mag niet in Nederland. Opdonderen met al die onprofessionele FvD-lui zoals Nanninga en haar duivelse aanbidders, die op deze manier hun ongeschiktheid als waardig mens en zeker als politici laten blijken.
Doe aangifte alsjeblieft. Trek een grens.
Beste mens of dier, wat dan ook. De enige die de laatste dagen de persoon Baudet aan het schaden is, is hij zelf.
Echt, waar heb je het over? Baudet heeft willens en wetens mede zelf een bestuur, een ledenvereniging en alle andere partijstructuren vormgegeven. Als hij vervolgens als een losgeslagen baviaan door de partij heen raust, alleen maar het handje van Freek en Van Haga wil vasthouden moet je begrijpen dat het bestuur ingrijpt. Of hij nou de grondlegger is of niet.
Volgens mij is het doek al gevallen.
Hoor net dat Thierry eenn recount eist
Nee nu trap ik er niet weer in hoor
Laat dit een wijze les zijn voor elke andere politicus die met een naam in de trant van Forum voor Democratie op de proppen komt. Je ziet wat er van komt: inspraak in/uit alle hoeken en gaten. Vreselijk. Voor je het weet heb je niet eens een ziel meer om te verpatsen: www.youtube.com/watch?v=Yd60nI4sa9A
Sta je dan met je lege handen.
Ik beleef niet mijn productiefste dag vanwege deze buitengewoon enerverende affaire. Als volstrekt buitenstaander (geen lid van en stem niet op FvD) kan ik zeggen dat hoewel Baudet een rare snuiter met megalomane trekjes en bedenkelijke ideeën is, niet te ontkennen valt dat hij charisma heeft en groot durft te denken.
Dat, gecombineerd met het organisatietalent van Otten, heeft FvD groot gemaakt.
Geen hond zou op de grijze muizen stemmen die hem er nu uit willen werken; ergo, zonder Baudet zou niemand ooit van die nobody's hebben gehoord. De uitdaging van Baudet is helder: richt je eigen club maar op, dan zien we we hoe ver ze zonder zijn voetenwerk komen. FvD is hoe dan ook veroordeeld tot hoogstens een plek in de marge.
Eens.
Baudet je wordt geschoren, dan is het wijs om stil te zitten.
Te laat om stil te zitten... Als ze eenmaal teveel geschoren hebben is het devies: "Wild om je heen slaan en hopen dat die ander het scheermes in zijn oog krijgt"
Dit heeft niks meer met scheren te maken namelijk. Alle mensen die nu op hun posities zitten binnen FvD hebben dit allemaal te danken aan Tsjerrie. Dus met iets meer respect behandelen zou ik zeggen. En anders maar wild om je heen slaan en hopen dat inderdaad dat scheermes in het oog of de keel van je scheerder terecht komt. Fuck It. Mijn zegen heb je!
@peterdh | 25-11-20 | 17:14: Het probleem is dat Baudet lijkt te denken dat de credits die hij daarmee opgebouwd had kan inzetten om aanhoudende onfrisse praktijken te kunnen blijven witwassen. En daar hebben anderen geen zin in. Hij zal dus moeten kiezen wie hij dumpt: de onfrissiërs of de geen-zinners.
@Reaguurdeskundige | 25-11-20 | 17:17:
Nee hoor ik zie hem in de laatste artikelen niets meer witwassen. Ik zie hem alleen maar zeggen: "Nou als jullie zo graag je eigen partij willen, stap dan uit het FvD en richt godverdomme je eigen partij op als jullie het niet eens waren met de standpunten." Want hij heeft een verkiezing uitgeroepen voor het aanstellen van een voorzitter. Door alle leden. Democratisch. Je weet wel, de "D" in "FvD" maar dat mag dus niet. Dan kun je je sleutel inleveren en de tering krijgen. Naja. Dan zou ik zeggen: Je wordt niet geschoren, je wordt gekielhaalt. En dan zou ik er ook alles aan doen om mijn kielhalers mee te trekken onder de boeg. Fuck Hun !
@peterdh | 25-11-20 | 17:29: Baudet heeft FvD inderdaad opgezet. Maar hij weigert bepaalde fundamentele keuzes. Enerzijds een ledenpartij met veel leden en anderzijds een 1 persoonsstructuur werkt niet. En hij liest ook geen lijn. Of je gaat met fatsoenlijke mensen een degelijke politiek voeren en dan trek je dus het huidige bestuur en politici als Nanninga aan, of je wordt een bruinrechtse Bierkeller. Maar hij snapt niet dat de fatsoenlijke leden af willen van een extterm rechtse kliek. Hij had al eerder moeten ingrijpen en dat heeft hij nagelaten om het extreem- rechts aan te pakken. Als het hem dat waard was had hij toen maar moeten zorgen dat de partijlijn duidelijk is en de zittende politici moeten vragen een andere partij te zoeken.
Het oprichten van een democratische partij omvat óók het risico dat de oprichter er uit gebonjourd kan worden.
Ik ben lid. Mij is echter NIETS gevraagd. Sterker nog: toen TB een verkiezing voorstelde werd de sleutel van de voordeur vervangen en werd hij eruit gekinkeld. Lekker democratisch.
Ja door de leden. Niet door een paar gefrustreerde voorzitters. Thierry is een ei en met misschien weg, maar juist die keuze overlaten aan ALLE leden is de meest democratische weg.
Zonder me er al te veel in verdiept te hebben ben ik toch een beetje geneigd Thierry's kant te kiezen. Het is Thierry's partij, Thierry heb FvD gemaakt tot wat het nu is, en Thierry moet er lekker mee doen wat hem goed dunkt. En vooral blijven twitteren. En als iemand het daar niet mee eens is dan richt deze of gene maar lekker zelf een politieke partij op.
Als het zijn partij is, dan had hij er geen ledenvereniging met een bestuur van moeten maken. Dan had hij geen mensen als Nanni ga moeten aantrekken die een fatsoenlijke partij voor de normale kiezer willen. Als hij vrij baan wil geven aan neo-Nazi's en veel hoogdravende speeches wilgeven aan semi-intelectuelen is het zijn keuze. Maar hij koos voor een leden partij met promi enten die een andere richting op willen. You can't have your cake and eat it. Hij had moeten weten dat er ingegrepen had moeten worden in de JFvD en dat heeft huj niet alleen nagelaten, hij koos juist de bruine kant. Dat mag hij, maar dan had hij niet moeten kiezen voor mensen op de kieslijsten die dir onacceptabel vinden.
Als Tjerrie slim is blijft hij even weg bij het mediapark. Met zulke collega's heb je geen vijanden meer nodig.
Thierry richt gewoon een nieuwe partij op. De Fractie Voor Democratie ofzo. Zullen we samen even naar de statuten kijken?
Trek alsjeblieft de stekker uit deze ellende. Het is stuk.
Baudet is het contact met de realiteit volledig kwijt. Hiermee vergeleken zijn types als Krol en Nagel boegbeelden van geloofwaardigheid. De partij is waar het om gaat, niet het overmatige ego van wie dan ook bij de partij, inclusief oprichter. Baudet kon zich bewijzen, heeft bewezen goede ideeën te hebben maar helaas totaal niet de persoonlijkheid. Wegwezen, desnoods met een maatje 44 onder zijn achterste, en hopen dat de puinhopen nog te redden zijn.
Dit begint steeds meer op een uit de hand gelopen interventiegesprek te lijken.
Der Untergang.
Dit gaat zo ongelooflijk slecht aflopen zeg ik je.
Is de pils op dan?
Was bart moe van al die haat richting FvD? Dit bericht is wel zeer genuanceerd zeg, misschien ronaldo altijd FvD posts laten doen? Een beetje beide kanten belichten is niet verkeerd.
Hou toch eens op joh. Genoeg belangrijke dingen te melden. Maak je eerder druk over die doodrijder in Wijchen. Dat is pas nieuws, dat we een samenleving vol met klootzakken hebben. Dit is gewoon een studentenclub die mot met elkaar heeft. Laat ze het ff lekker uitvechten. Come on
tot de volgende pagina staat het 6-3 voor Baudet in aantal berichten over hem t,o.v. echt nieuws. Zoals het huis van Guus Meeuwis. Misschieb moeten we ook eens een coup plegen bij de hoofdredactie van dit pulpblog in wording
@deministerpresident | 25-11-20 | 17:10: Ik vind dat jij vandaag wel weer genoeg hebt gereageerd. Tijd dat ze je achter je computer weghalen.
Je vergeet de vader van 11 kinderen die onverzekerd een vrouw dood reed.
In Nederland kun je zonder verzekering rondrijden als je door je geloof gewetensbezwaard bent.
Je zou het niet geloven, maar het kan dus echt.
@Cum_skwat | 25-11-20 | 17:29: Dat geld wordt gewoon betaald hoor. En dat zal hij weer terug moeten betalen aan dat fonds wat het voorschiet. Dus of hij verzekerd was of niet maakt niet zoveel uit.
Gewoon, omdat ik hem nu pas tegen kom. Het lijdend voorwerp:
www.youtube.com/watch?v=4USh2bSLbNU
"Dat stadium lijkt inmiddels gebaseerd." Dus ze gaan het nu gewoon achter gesloten deuren uitpraten?
Annabel moet nu gaan zogen en terugkomen bij GS als ze er aan toe is. Maar weg bij die gekken.
Ik was al bang dat het FvD nieuws aan het opdrogen was. Gelukkig houden ze de vaart erin met het uitvechten via de media
Weten jullie niets anders dan Baudet, lijkt verdorie Joop wel weer !
Baudet had Freek kunnen royeren en zich een tijdje koest kunnen houden, dan was dit al lang overgewaaid. Baudet houdt zelf de media storm gaande.
@zeertegendradig | 25-11-20 | 17:09:
Je zou ook kunnen zeggen dat degenen die Baudet niet alleen dood willen, maar ook zijn lijk kapotgetrapt, onthoofd, gemultileert en verkracht aan de stadspoorten willen zien hangen de storm gaande houden.
@peterdh | 25-11-20 | 17:22: Dat dus. Maar nog steeds kan Baudet beter de ledenlijst meenemen en de Lijst Baudet beginnen.
GS blijkt toch wel de twitteraccounts van Terrie te kunnen vinden. Sympathiek.
Maar die opstandelingen, wanneer horen we die de natie toespreken?
De dwarsliggers. De spelbrekers. De dissidenten. (zocht me een ongeluk naar dat woord)
Die doen het enige wat juist is in dit geval. Gewoon even allemaal je bek houden en het intern proberen te regelen. Ik heb die hele Baudet altijd wel gemogen eigenlijk. Maar wat hij nu doet is oliedom. Hij geeft af op een trial by media, en wat hij zelf doet is continu met allemaal shit de media (of twitter) opzoeken en dat gaan lopen uiten. Trial by Baudet dus eigenlijk. Volgens mij is die Baudet zelf helemaal niet zo'n verkeerde pik, hij zit wel op de verkeerde plek om zo'n partij blijvend te leiden. Maar ze hadden vanaf dag 1 dat deze shit ging rollen, direct 1 duidelijk statement naar buiten moeten brengen en dat is: Wat we nu zien is onacceptabel en staat ver af van hoe FvD over dingen denkt. We gaan dit tot op de bodem laten uitzoeken. En daarna hoort u van ons.
Kan er even een tijdelijke Baudet-stilte ingevoerd worden? Wat een eindeloos gezeik!
Is wel goed voor de documentatie van de feiten zo.
Jullie weten over Baudet alles te vertellen maar wie die drie grote anti's zijn lees ik nergens. Wie zijn het??
Astrid de Groot, of A.D.G, Olaf Epraihm, of OE. & Lennart van der Linden. en het kan ook nog zijn Rob Rooken. Dit zijn de bestuursleden naast Terry. mijn gok ALO *astrid lennart en Olaf.
U reageert onder een topic, waar een statement van hen onder staat. Dus De Groot, Rooken en Van der Linden. Dit zijn volgens mij helemaal geen grote anti's overigens. Zo stond Van der Linden Baudet gisteren nog ongeveer oraal te bevredigen. Maar ik denk wel dat het mensen zijn die nu op een gegeven moment denken wtf hier aan de gang is en wat die Baudet nu aan het doen is. En terecht ook wel lijkt mij. Zij houden zich volgens mij terecht wat meer op de achtergrond en dat zou Baudet ook moeten doen. Bek houden en onderling dat gaan oplossen. In plaats van via twitter.
Opheffen deze kinderspeeltuin vereniging !!!
Ach, je kent ze wel; in de kroeg zitten ze bebloed op een stoel, de ogen er bijna uit geslagen, maar nog zijn ze vervelend, willen ze vechten. Tijd dat de politie hem komt halen.
Kijk dat het een afgelopen zaak is, is inmiddels wel duidelijk, ben wel benieuwd naar de reacties van de drie bejaarden die nog steeds stug blijven geloven in den Endsieg.
Als je niet vecht heb je sowieso verloren.
@impy | 25-11-20 | 17:06: trump2020
Nou ik zeg, stem VVD
Nou ik zeg, doe maar niet.
Wijsheid komt met de jaren dat is u echter niet aan te zien.
Een stem op de VVD is tegenwoordig ook een 1 richtingsweg die uiteindelijk eindigt in het kalifaat...
Stem op VVD en je krijgt GL erbij als cadeau.
Een stem op de VVD = een stem op Jesse Klaver.
Stem VVD. Meer zeg ik toch niet.
@andrew1972 | 25-11-20 | 17:31: Had U maar wat meer gezegd....
@andrew1972 | 25-11-20 | 17:31: Dat is al te veel.
Ok stem in Maart 2021 tijdens één van de drie feestelijke dagen op de VVD.
Dus eigenlijk proberen Nanninga, Van der Linden, De Groot en Rooken een coup te plegen, maar komen ze er achter dat eigenlijk niemand voor de rest bij FvD op deze nobodies zit te wachten. Hiddema niet, Van Haga niet, Cliteur niet, Fentrop niet, Vlaardingerbroek niet en de leden niet. Laat deze backstabbers zelf maar een partij oprichten.
Als dat zo is zou Nanninga wat mij betreft kunnen ophoepelen. Op naar een hele lange zwangerschap verlof. In het geval dat zij steeds heeft gelekt naar o.a. GS dan mogen ze haar van mij vervolgen.
Daar lijkt het steeds meer op.
Die Vlaardingerbroek houdt zich lekker stil en sluit straks gewoon aan bij de winnaar, wie dat ook mag zijn.
@doskabouter | 25-11-20 | 17:07: Vervolgen voor wat precies? De waarheid zeggen?
@Grote Smurf | 25-11-20 | 17:11: dat zal moeten worden uitgezocht.
Baudet, nu de nood thans hoog is, de gebeurtenissen zich in rap tempo buitelend over ons heen buitelen, wat resteert en belet ons dan nog om de steven niet te wenden naar de krachtige woorden gezongen door psalmdichter Corrie van Gorp? Was het immers niet zij die zong: 'Ben je niet tevreden met je partijtop, zet er een ander op'?
Ik mis de “BREEK”: betekent dit dat het écht belangrijk is of juist minder?
BREEK me de bek nie op'n...
Baudet zit nog steeds in zijn bubbel zie ik. Hij denkt dat hij het gelijk aan zijn kant heeft en het allemaal goed komt want zijn bubbel staat nog achter hem. Dat gaat pijn doen als dit is afgelopen en hij realiseert hoe het er werkelijk voor staat.
Denk dat Hiddema in toenemende mate blij is hier al afstand van genomen te hebben.
Ja, die zit nu met chips en bier te relaxen.
En gelijk heeft hij. Op die leeftijd moet je niet meer in dit soort slangenkuilen willen zitten maar genieten van het leven.
Maar waar gaan de stemmers heen?
In Katwijk gaat 20% naar de SGP.
Ik zeg nee, doe mij maar VVD
LPF revisited, ik, lid 150, heb opgezegd en ga weer op Geert stemmen. Dit komt nooit meer goed. Stempt allen PVV !
Of je nu lid 150 bent of lid 50.897, dat maakt toch geen verschil?
@Quib | 25-11-20 | 17:02:
Lid 50.897 is waarschijnlijk vanochtend lid geworden, dus lijkt me wel.
@Quib | 25-11-20 | 17:02: wlodek is een OG. Early adopter. Zoeen die nooit zomaar weg zou gaan. Dat wilde hij zeggen.
Zie hier de gemiddelde stemmer
Alweer, laatst was er ook een reaguurder die zei lid 150 te zijn en opgezegd en pvv te stemmen.
@swapper | 25-11-20 | 17:22: ja dat was ik ook, lid 150
Well, that escalated quickly...
Wat goed is, komt snel.
Escaleerde het maar snel, maar deze escalatie duurt al dagen.
@Mr_Natural | 25-11-20 | 17:02: That's what she said.
@Mr_Natural | 25-11-20 | 17:02: .. en hard.
Het nieuwe boreaal.
Kan de chips vanavond van tafel als het de hele avond over FvD gaat? Ik wil graag rustig eten.
Vanavond alleen kartelchips op tafel voor de afwisseling.
@Reebensteeltje | 25-11-20 | 17:05: Die lust ik niet. Ik wil ribbelchips!
Zolang hij die Freek en soortgelijken nog blijft steunen blijft hij voor mij een snuiter met duistere kantjes die mijn stem niet krijgt.
Forum is het project van Terry, als mensen Thierry niet leuk vinden gaan ze toch lekker zelf weg?
Dat denk ik bij grote bedrijven ook weleens als de oprichter eruit wordt gezet door de Raad van Bestuur. Gelukkig is die wereld ver boven mijn pet.
Veel mensen hebben er geld en tijd in gestoken. Partij is al lang niet meer een soort privé eigendom van Thierry.
Kijk, het gaat inderdaad richting royement nu vandaar de eerder gehoorde tekst: "op onredelijke wijze benadeelt" dat in de statuten staat als grondslag voor royement. Dit is de makkelijkste manier voor de bestuursleden om Baudet een oor aan te naaien. Baudet kan dan niet op de lijst komen voor TK 2021. Conform huishoudelijk reglement heeft het bestuur recht op de naam, het logo, social media, etc. van Forum.
Andersom is het voor Baudet het makkelijkst om een ledenvergadering te laten plaatsvinden. Die zullen de drie bestuursleden ontslagen worden en zal er een pro-Baudet-bestuur komen.
Het lijkt dus makkelijker om Baudet te royeren dan hem uit het bestuur te krijgen. Echter, die ledenvergadering valt niet voor altijd uit te stellen. Dus ook al volgt royement, er is altijd een mogelijkheid om het bestuur te wippen en dan alsnog weer Baudet naar binnen te halen bij de volgende vergadering. Ik weet niet wanneer voor het eerst een vergadering moet worden uitgeroepen, maar mocht dat zijn voor het moment dat de kandidaatstelling (1 februari) moet worden ingediend dan blijf je dit risico houden.
De onrust blijft dus aan, ongeacht de uitkomst. Sterker nog, de onrust lijkt sterker als Baudet deze eerste slag niet wint.
Royement is niet zo makkelijk. Waar gaan de partijgelden heen? Hoeveel leden houden ze dan nog over? Wie krijgt Hiddema's zetel? En de achterban? Dat zijn ook niet de makke lammetjes die zich zomaar laten bedonderen, anders zaten ze nog wel bij de VVD.
@heldheino | 25-11-20 | 17:06: royement is makkelijk, dat kan het bestuur bij meerderheid doen. Deze drie personen dus. Wat erna komt is lastig. Want de mensen die bij de volgende ALV zullen komen opdagen zijn Baudet-fans die het royement ongedaan kunnen maken door het huidige bestuur eruit te bonjouren (zonder Thierry dan).
Thierry kan wellicht zelfs bestuurder zijn zonder lid van de partij te zijn (wel geroyeerd, nog steeds bestuurder, geen lijsttrekkerverkiezing). Dat maakt het zo lastig. En uiteindelijk komt die ALV.
@JohnLocke | 25-11-20 | 17:11:
Volgens mij binnen 3 maanden.
Hij kan gewoon zijn zetel meenemen. Hiddema vragen zich te bedenken, zoals ook Cliteur. Ander logo en naam en verder.
@JdelaT | 25-11-20 | 17:20: dat kan net op tijd zijn voor Baudet.
@JohnLocke | 25-11-20 | 18:00:
Jan Nagel, jij hier?
Alle fanboys nu excuses maken aan Van Rossem/GS!
Waarom?
@Conifeer | 25-11-20 | 17:02: Jij helemaal, zwitsal.
@Conifeer | 25-11-20 | 17:02: voor hun aandeel in de coup? neuh.
In de Styloze appgroep staat genoeg verderfelijk antisemitisme te lezen. Op sommige punten overstijgt dat zelfs de uitspattingen in de groepjes van jvfd. Is die appgroep gelinieerd aan GS, ja want hij stond in de nieuwsbrief. Er wordt hier met 2 maten gemeten.
Thierry's One Man Show.
Dit is in ieder geval vermakelijker dan het laatste seizoen Game of Thrones.
Heeft hij weer teveul lavendel geïnhaleerd.
Ik heb blijkbaar iets gemist. Is er iets binnen FvD gaande?
Jij hebt bij je geboorte al iets gemist.
Nee buiten de FVD, heb je niet meegekregen dat er niets aan de hand is en dat alleen de media alles aan het uitvergroten is?
Elke dag krijgt Wilders meer en meer gelijk de zaak in eigen hand te houden.
Dat zit ik mij steeds af te vragen. Makkelijk beheersbaar is het zeker, maar is het gezond voor een partij?
Of je hebt een traditie en een daarop gefundeerde partijstructuur. Zoals bijvoorbeeld de SGP. Dat begint daar al bij de donderpreek in de plaatselijke dorpskerk.
Is ook vaker het probleem bij rechts, te veel mensen die niet met de stroom mee willen gaan. Dan is zo'n führer ineens zo slecht nog niet.
@Quib | 25-11-20 | 17:00
@Schoorsteenveger | 25-11-20 | 17:00:
Maar hoe bouw je die op? Helaas zijn er teveel mensen met foute ideeën die infiltreren. Waaronder ook wel mensen die er op uit zijn je kapot te maken, daar ben ik van overtuigd.
Ik zie er antifa echt toe in staat.
En dat gebeurt bij alle partijen maar bij partijen aan rechterzijde lig je onder een microscoop bij de media. Dan moet je wel een heel strakke organisatie met absoluut betrouwbare mensen hebben die de boel controleren.
@Schoorsteenveger | 25-11-20 | 17:00: U weet er helemaal niets van.
@2voor12 | 25-11-20 | 17:04: Zo zie ik het ook. Wat heeft de PVV al niet over zich heen gekregen. Geert ruimt af en toe wat op - zoals toen die meneer in Rotterdam - en gaat moedig voorwaarts.
@2voor12 | 25-11-20 | 17:04: Je bouwt een patrijstructuur op door in heel veel lagere overheden terecht te komen. Zie de opbouw v/d SP.
Als Wilders en/of Bosma onverhoopt vroegtijdig sterven is het met de PVV ook gedaan.
@omanders | 25-11-20 | 17:07:
Als PVV'er of FvD'er word je actief uit de overheden geweerd. Als je solliciteert en ze vinden iets over je dat je sympathie hebt voor één van beide partijen dan ben je kansloos.
De sollicitatiecommissies zijn gevuld met alles wat PvdA en D66 is. Zoals de hele ambtenarij dat is.
Wie zichzelf buitenspel zet, het spel blijkbaar niet begrijpt, heeft verloren en valt stil. Kan geen politiek meer bedrijven, laat staan de veranderingen brengen die zo nodig zijn.
Thierry laat zien dat hij in ieder geval geen snars begrijpt van het aloude Hollandse adagium: 'Als het niet kan zoals het moet dan moet het maar zoals het kan'
Ben ik al Kolonel?
Ik proef muiterij. Niet happen naar de Kanzlerin!
Je moet de sleutels van het hoofdkwartier zelf komen ophalen.
Thierry snapt wel meer niet....
De VVD trol/Brusselse zakkenvuller snapt alles.
Misschien moet hij bij de GGZ langsgaan. Dit is niet gezond meer.
Straks raakt hij nog verward..
Of verslaafd.
@Kuifje-naar-Brussel | 25-11-20 | 16:57:
Ik denk dat hij in crisis zit.
@Kuifje-naar-Brussel | 25-11-20 | 16:57:
Dat is het Maradonnatopic.
Volgens mij willen FvD leden dat Baudet een keer z'n kop houdt.
Dat is nou net het hele probleem.
Nee hoor. Nu vol in de tegenaanval. Later kijken we wel wie goed was in de oorlog
Gs, de obsessie van jullie met FvD is erger dan mijn borderline ex nadat ik het uitmaakte. Jullie staan dadelijk hopelijk niet ook ineens in mijn woonkamer
Allemaal de schuld van GS zeker?
@slobbersaus | 25-11-20 | 16:56: nee van zijn ex
@JanAmsterdamEnzo | 25-11-20 | 17:07: begrijpend lezen inderdaad. Hou me vast, ik lig krom.
Nlu het is m gelukt! In 48 uur tijd heeft ie de hele partij de afgrond in geholpen. Lekker gewerkt pik!
Rome is niet in één dag gebouwd. We zullen nog moeten zijn hoe ze eruit komen, maar nu conclusies trekken is veel te vroeg.
Nooit geweten dat een natte wind zo snel op kan drogen.
Degene die in de media komen en/of beheren, die zijn het Forum. De rest is vervangbaar.
Misschien kan de redactie even een overzichtelijk staatje geven van de partijen die tegenover elkaar staan.
Dus wie staat er achter Profeet Baudet - vzmh.
En wie staat er achter de partij-kapers zeg maar; de schurken dus... Zij die de geschiedenis in zullen gaan als de ultieme losers...
Of zijn de kapers - schurken dus - ook nog verdeeld in verschillende facties.
Ik snap er zo anders geen k*dt meer van...
Miscommunicatie of bord voor je kop. Beiden niet handig in de politie.
Ik krijg steeds meer vragen.
.. politiek.
Tja, iets te dapper en spijt toen hij ontdekte dat hij niets kan en geen werk zal vinden maar dat wel zijn mooie inkomentje van Euro 120.000 met onkostenvergoeding op de tocht staat en dat het wachtgeld ook niet zo lang betaald blijft worden na één keer 2e kamer.
Bestuursrecht is duidelijk ook niet aan hem besteed geweest. Waarschijnlijk net zo vaak afwezig als in zijn 2e kamer tijd. Toch leuk geld binnen geharkt.
Nu zal Vlad Baudet Putin weer moeten vragen.
De ondergang van FvD. Hier komen ze nooit van terug. Een eerloze overname van de macht.
En met FvD, valt ook Nederland. 18% Niet-Westerse immigranten als bevolking.
Niet zo somber zeg. Als Thierry terugkomt met Lijst Baudet heeft hij 5 of 6 zetels in maart en kan FvD naar de bijstand. Wilders minimaal 24 zetels maakt totaal 30 zetels en dat is mooi. Goed voor Nederland. Paar zeteltjes gun ik ook wel aan Richard de Mos. We gaan het zien. Ja het is natuurlijk wel versnippering maar niet erg als ze elkaar steunen en met elkaar stemmen als broodnodig tegenwicht voor dat vreselijke kartel.
Janusz_Korwin_Mikke | 25-11-20 | 16:53
Waar haalt u die cijfers vandaan?
@Lupuslupus | 25-11-20 | 17:00:
Zeer solide prognose.
Ja, ik heb geen bananenrepubliek.
Wat voor lijsttrekkersverkiezing is het eigenlijk als alleen Baudet zich kandidaat heeft gesteld? Zijn we al in Turkije?
Het staat anderen vrij om zich ook kandidaat te stellen. Bij D66 was het ook alleen Kaag en een of andere taxichauffeur die een hekel had aan werken.
Ze doen allemaal maar.
In Maart 2021 verkiezingen en dan is alles weer vanouds.
VVD/CDA/PvdA
PVV
Denk
En dan de rest.
Niemand die het wat uitmaakt zolang de "democratie" geweldig is.
Leve Bellarus!
Denk is een Turkenpartij, dat gaat moeilijk worden met Azarkan. Als Nida ook nog mee doet en GL ook wat stemmen weg kan kapen komt Denk niet verder dan nu, eerder zullen ze dalen in de peilingen. Maar het midden blijft elkaar inderdaad stevig omarmen.
hier kunnen later veel lessen over worden gegeven. Implosie 100.0
FvD is als een bruin remspoor in de oude onderbroek van de VVD
Mwah...
VVD doet niks.
Wij staan hier buiten.
... of in de onderbroek van van Jole.
De VVD is een sleets negentiende eeuwse onderbroek. De FvD staat in z'n blote reedt.
REAGEER OOK