Campingmuziek in het Stijlloos Stamcafé
DJ Kees Tel heeft de comment-karaoke weer klaar staan!
Zo dames, heren. Zangstemmen gepolijst met goed gezouten friet en opgewarmd een slok brandewijn? Bereid je voor op de wekelijkse meezingsessie met steeds wisselende tonen en noten, om de maatschappelijke grondtoon van onmin, agressie en bizarre dreigementen even van ons af te zingen. Bij ons worden de zangtalenten van onze gasten achteraf bovendien niet in twijfel getrokken, want een karaokebar is als een talkshow: als je liever neerbuigend wilt doen over je gasten en publiek, moet je er niet gaan zitten. Wij wensen u veel zangplezier, maar niet te veel in elkaars gezicht graag. Voor je ‘t weet moet de hele tent weer in lockdown. Voor de vakantiegangers: na de breek nog wat reis- en verblijftips.
Iedere Social Justice Warrior ooit
GeenStijl ANWB Adviezen
Aangezien de overdegrense campingganger ze vermoedelijk verplicht om het oor moet binden in FRA, ESP, BE &/of DLD - en we in Nederland ook ieder moment de mondkap verplicht voorgesnoerd gaan krijgen onder groepsdruk van bange mensen & media - bieden we ze hieronder alvast aan voor weinig. Is reclame ja, maar wel eentje waar de GeenStijl een paar procentjes op pakt dus je helpt er ons ook mee door de coronazomer. Daaronder een boekentip voor mee op reis, waarmee we onze oude vriend Theodor in deze zware wedunaarsweek rond de verjaardag van zijn vriend Theo toch een klein cadeautje willen aanbieden. Op de plaatjes klikken = de vakantiemand vullen en vergeet de stijlloze kortingscode niet in te vullen.


Nog wat bonuspret over Gelauff
Hoe we over de politieke EU dromen
Social
Reaguursels
InloggenHeeft de mafia nog geen aanvraag ingediend?
Hahahahaha dit geloof je toch niet, Italie heeft nog geen idee wat ze met al dat geld gaan doen, trein of It netwerk of nee computers voor de overheid om falende uitkeringen te repareren hahahaha vooral doen !!!!!! en daarmee de overheid te tunen, hahahaha en dat ze erachter zijn dat je beter eerst kan kijken of en waarvoor je eu gelden nodig hebt................................ Ongelofelijk, nou bereid je voor op nieuwe bedelrondes over paar jaar. Dit wordt de ondergang van EU want de maffiosi weten nog niet hoe ze de poet gaan verdelen, ik voorzie wat ongemak hahahaha
Zie het aan de zonnige zijde, ipv 8 jaar kunnen ze nu wel tot 80 jaar aan de tiet van Europese staatssteun nibbelen.
Fuck man, ik was in slaap gevallen op de plee...
Zie nu voor het eerst het ontbijt!
Wat er in gaat, moet er ook weer uit. Zoiets?
DJ Poesman is zijn naald aan het slijpen bij de buurvrouw. Miaaaauw.
En wat is de buurman aan het doen ?
Kan iemand Afriye wat opvoeding en algemene ontwikkeling geven?
Door hem uit te leggen dat
- de huidige zwarte piet symbool staat voor twee levenswerken van de heilige Sint Nicolaas, namelijk
- het verhaal van de door de heilige vrijgekocht slaaf, en
- het verhaal van het jongentje basilios dat door moorse piraten (Moren zijn zeer donker- zwart - van huidskleur) tijdens de plundering van Myragevangen werd genomen en tot (kind)slaaf gemaakt,
- dat zwarte Piet NOOIT een slaaf is geweest en al HELEMAAL geen koloniale slaaf,
- dat zwarte Piet GEEN verbastering van of vergeleken kan worden met krampus,
- dat door valselijk te beweren dat zwarte Piet symbool staat voor een zwarte slaaf Afriye opzettelijk geschiedenis, cultuur en traditie verdraait,
- dat Nederlanders - net als hij met zijn Ghanese die tot dit- ook het fundamentele mensenrecht van het behoud op eigen cultuur en identiteit toekomt,
- dat door voornoemd recht niet te erkennen Afriye vele duizenden Nederlanders discrimineert,
- dat hij en zijn volgers door inmiddels vele bedreigingen, haatzaaierij en geweldsoproepen zich schuldig hebben gemaakt aan strafbare feiten en,
- dat hierdoor KOZP een racistische maar vooral terroristische organisatie / beweging is geworden, en
- dat wij Nederlanders nooit zullen toegeven of buigen voor terreur.
Afriye heeft zijn roetveegpieten al gekregen. Nederlanders hebben al een compromis gemaakt. Nederlanders zijn al schappelijk en toegeeflijk geweest. Hij niet! Want wat doet hij? Dreigen met geweld. En met kopschoppen.
En voor wie dacht dat dat met zwarte Piet te maken heeft ... dat is dus niet waar. Want, DAT verhaal kwam van Quincy, en niet Afriye. Nou, de rest kunt u zelf wel invullen toch?
Het ligt niet aan NL.
Afriye interesseert dat kinderfeest geen ene zak, dat is een smoes.
Door dat voortdurende klagen gaat dit nog een heel interessante kant op. Nederlanders klagen van nature (?) altijd veel, maar dan wel over zaken die eigenlijk nauwelijks veranderlijk zijn, zoals het weer, het eigen lichaam... Het doel is denk ik vooral om 'lekker te klagen', ofwel de aandacht even te verleggen op andere zaken, gelijkgestemden te vinden in een groep en eventuele boosheid te richten op een ongrijpbaar iets zodat er ruimte is om even het hart te luchten.
Airfryer doet alsof hij een echte Nederlander is en kiest zwarte Piet als onderwerp om te klagen, echter zijn doel is anders én hij bereikt juist het tegenovergestelde.
Zijn doel is namelijk enkel geld binnenharken. En zijn idealistische (nep) doel wordt juist steeds meer gepolariseerd, waar ik tot 5 jaar geleden nauwelijks nog iets 'vond' van ZW, ben ik nu faliekant vóór ZW. Geen idee waarom, maar het voelt alsof er iets afgepakt wordt, waarvan ik niet eens wist dat ik het had.
Wat Airfryer ook niet snapt, is dat zijn gedrag juist veel schade aanricht, door hoe er naar de gekleurde medemensen wordt gekeken. Voorheen geen probleem, nu moet je twee keer nadenken in de buurt van.
Zware Pietschoppen is voor een Ashanti slavendrijver als Afriye niets anders dan zojuist gevangengenomen slaven naar de kust schoppen waar de boten van de witmens liggen te wachten.
A. zoekt inderdaad slechts een excuus.
Door flexwerken en studeren worden er minder Nederlandse kinderen geboren... CBS geeft nog wel aan dat de relatie vrij klein is.. Ja, zo ken ik er nog wel een paar, CBS!
- Er worden minder Nederlanders geboren
- Er worden steeds meer happy socks gedragen
Ik zeg, CBS, kom er maar in!
Er is jeugd die met tienduizenden euro's studieschuld de arbeidsmarkt op komt. Met een MBO 4 diploma zelfs al. En de andere partner? Zelfde verhaal. Dus, stel. Dan heb je nog geen dag gewerkt, of wel, samen heb je iets van 50-60K studieschuld, hoe ga je een huisje vinden? Waar ga je dat van betalen? Sparen gaat niet want studieschuld. Huis kopen in heel veel gevallen ook niet, dus waar ga je wonen met je partner?
Geen enkel normaal denkend mens kiest op zo'n moment er nog aan om kinderen te nemen. Nee, dat is het laatste waar je dan aan denkt!
Je zal zien, als de regering alle studieschulden kwijtscheldt, schiet de geboortegraad (en het gemiddeld opleidingsniveau) gelijk weer omhoog.
@gaffelbaard | 27-07-20 | 08:34: Dat opleidingsniveau, dat betwijfel ik eigenlijk (als deskundige). Het onderwijs is een race naar de bodem begonnen, scholen zijn tegenwoordig normale bedrijven, met een bedrijfscultuur waar geld de belangrijkste factor is. Niveau wordt waar nodig naar beneden getrokken om aantal geslaagden maar te blijven garanderen.
En die jeugd met schulden, wie is daar debet aan? De kinderen zelf? Of toch de ouders, die ook op veel te grote voet leven en het verkeerde voorbeeld geven? Mini-schizo 1 volgt hoge opleiding, woont netjes thuis en een mooi bedrag op de bank; als die klaar is, kan er makkelijk een vervolgopleiding in Moskou worden gevolgd voor €50.000, waarna er geen studieschuld is... Het kan dus wel, alleen moet je dan wel dingen laten.
Omvolking; in dit gematigde klimaat, met vruchtbare bodem, sociaal zekerheid stelsel, kinder pannenkoeken beslag, plantten buitenlanders zich wild voort als konijnen.
Autochtonen, daarentegen, motten, hop dat laddertje op van carrière maken. Als ze al aan ***koters beginnen dan is dat op steeds latere leeftijd. Dan heb je ook nog es autochtone uber-deug over-conscienteuze klimaatwappies die zich niet voort willen planten, omdat we al met zo veel zijn... Alsof zo een gedachtegang ooit zou opkomen, in minder conscienteuze voortplanters... veel kinderen hebben als statussymbool en zelfs oudedagsvoorziening (oh en recept tegen eenzaamheid op latere leeftijd). Maja, hoe kwalitatief is die opvoeding? En hebje ook nog es bepaalde kutlure da als het een mannetje is het een prinsje is die op jonge leeftijd al wordt geleerd moeder commandeert/de baas te zijn, want ies koeltuur.
@gaffelbaard | 27-07-20 | 08:34: Hear, hear, die boomers gingen, sans-gêne, met gemak 8 of 10 (12?) jaar studeren, want onbeperkt stufi... Lekker lang over je studie doen, verdere fopstudies volgen, veranderen van studie, zonder probleem.
@Hevvlan Demuru | 27-07-20 | 09:02:
Jij hebt echt last van vooroordelen!
1. Het voorbeeld dat ik gaf is geen kind van een boomer.
2. Een van de ouders van het kind heeft in diens jeugd een hbo opleiding voltooid, thuiswonend, wel een beurs. De ander heeft diens WO opleiding volledig uit eigen zakken betaald.
Waarom ik hier het woord 'vooroordelen' noem is omdat ik weet dat deze vorm van redeneren een zekere vorm van discriminatie o.b.v. leeftijd impliceert en ten onrechte ervan uitgaat dat alle (meestal blanke autochtone) Nederlanders uit de baby-boom generatie altijd alles gratis hebben gekregen, witte privileges bla bla bla onzin en andere raciale mythes, en geen van alleen nooit ook maar ene cent hebben hoeven te betalen voor hun opleiding.
Zo, ik hoop dat ik hiermee dat misverstand gelijk even heb recht gezet.
@EEnzame SchizofrEEN | 27-07-20 | 08:48:
Ook bij jou, even wat misverstanden wegwerken.
1. Nee, geen grap. Ik ken er 1.
30K+ schuld. MBO 4 opleiding. En een paar jaar uitwonend geweest omdat de opleidingslocatie ver van (ouderlijke) woonplaats verwijderd was (2 uur reizen, enkele reis dus 4 uur per dag ... dan hou je geen tijd over voor studeren dus ga je op kamers). Thuis blijven wonen is hierom alleen al niet voor iedere student een optie.
2. Op grote voet leven van de ouders heeft er geen zak mee te maken. Het inkomen van de ouders wel. Hoe meer de ouders verdienen, des te meer de student moet bij lenen, en des te hoger de ouderbijdrage is. Hoe rijker de ouders, des te hoger de studieschuld.
Ik weet dat sommige studenten hierom besluiten niet door te leren. Dat is zonde, imho.
Oud turnster Joyce Goedkoop trainde van haar zevende tot haar twaalfde in Oldenzaal onder trainer Vincent Wevers. „Ik ben door hem geslagen en geschopt”, zegt Goedkoop bij de NOS over Wevers. „Niet dagelijks. Het kleineren, boos worden en negeren gebeurde wel dagelijks."
Aan Wevers maak ik geen woorden vuil, die krijgt hopelijk zijn bekomst. Ik heb maar één vraag: waar waren die ouders?! Een kind van die leeftijd laat je toch niet alleen met een volwassen buitenstaander? En merk je dan helemaal niets als zo'n meisje thuiskomt? Het mag hard klinken, maar ik kan er met mijn verstand niet bij.
De ouders zijn vaak de meest fanatieke supporters en pushen hun kinderen vaak nog meer dan de trainers. "Living out dreams through their children," noemen ze dat op z'n Engels.
@Basil Fawlty | 27-07-20 | 07:43:
Nu je het zegt. Ooit zat ik na een ongeval te wachten bij radiologie - mijn ouders nog bleek rond de neus van de schrik - toen er een een hinkend meisje in een turnpakje binnen kwam. Er was iets met haar enkel. Het eerste dat haar moeder zei was "Ik hoop dat het goed komt, want ze heeft binnenkort een wedstrijd." O_o
Ook lichaamlijk zijn die trainingen, zeker voor een opgroeiend kind, veel te zwaar en brengen levenslange schade toe. En dit alles slechts voor de volgevreten bestuurders die pronken met de medailles. Gebeurt ongetwijfeld niet alleen bij turnen.
@MickeyGouda | 27-07-20 | 07:49:
Inderdaad. Bij tennis, turnen, ijsdansen etc. zie je het vaak. Seles, Graff, Bartoli, Williams zusjes, Agassi, Murray broertjes om er maar een paar te noemen allemaal ongelooflijk gepusht door ouders en dat eindigde niet zelden in tranen.
@AntonJansen | 27-07-20 | 07:55:
Juist en op hun 40e/50e zijn het al lichamelijke wrakken.
@Basil Fawlty | 27-07-20 | 07:57
Ieder zijn keuzes uiteraard, maar als dat de prijs van succes is dan nemen we in Huize Gouda graag genoegen met 'middle of the road'.
@MickeyGouda | 27-07-20 | 08:06:
Verstandig.
@MickeyGouda | 27-07-20 | 08:06: Hier doet de jongste aan een sport waar redelijke resultaten worden behaald. Alleen houden we de boel wel in de gaten; er gaan geruchten dat bij andere clubs, ouders hun kind vrijwel elke dag tot 2 uur lieten trainen. Langzaamaan zag je deze kinderen kapot gaan, terwijl onze mini-schizo rustig blijft groeien. Die andere kinderen zijn met 14 jaar eigenlijk al over hun top aan het gaan.
Een kind van die leeftijd hoor je wel alleen te kunnen laten met een volwassen buitenstaander. Kijk eens naar bijvoorbeeld muzieklessen. Daar zitten leerlingen met docenten ook heel vaak een uur met z'n tweeen bij elkaar.
@Leptob | 27-07-20 | 08:15: Het is waarschijnlijk de combi wensdenken en blindheid.
Wensdenken dat je oogappeltje toch stiekem olympisch materiaal is, en blindheid als het gaat om de achtergrond van de docent / trainer / coach.
Dat laatste maakt dat ouders misbruik niet 'willen' zien. Binnen verenigingen zouden VOG's veel serieuzer genomen moeten worden én het VOG systeem zou veel strenger / beter moeten.
Vrijdag offerfeest, boeren houdt uw schapen binnen.
Er wordt onder die bepaalde ideologie wel meer geofferd dan wat schaapjes.
Afijn, u heeft gelijk, afgelopen week nog een ghalal slager die zijn lol niet op kan; hij had inmiddels al 450 extra bestellingen binnen.
@EEnzame SchizofrEEN | 27-07-20 | 07:48: Die wrede en middeleeuwse dierenmishandeling had allang verboden kunnen zijn als de Joodse gemeenschap het niet tegen had gehouden
@AntonJansen | 27-07-20 | 07:58: Die kunnen wat mij betreft ook direct voor de rechter worden gedaagd; wat u stelt, middeleeuws en onnodig wreed.
Wat mensen thuis in hun hoofd halen, zo doen maar (fun fact: jaren geleden voor een joods gezin een keuken moeten ontwerpen met opklapbare werkbladen, want op werkblad voor vlees mag geen vis komen... Zelfs niet met plankje oid er tussen. Al willen ze er drie op elkaar hebben, ze betalen en ze doen maar).
Afijn, religie is een hekel punt voor sommigen ;)
Waardeloos die moslims met hun barbaarse praktijken.
@EEnzame SchizofrEEN | 27-07-20 | 08:28:
En twee koelkasten om melk en dergelijke te scheiden, hoorde ik laatst. Dat zijn toch ouderwetse dingen. Maarten van Rossem zei er bij Theo van Gogh wel iets aardigs over youtu.be/CmjbFkbL4i4?t=1606
Is er nog geen koffie?
Daarom maar even een kwartje in de Jukebox.
youtu.be/9F0voC9Ah-0
Goedemorgen. Een heerlijk vers bakkie. Pas op, heet!
m.youtube.com/watch?v=FYH8DsU2WCk
www.youtube.com/watch?v=mfI1S0PKJR8
Ike & Tina Turner - Proud Mary | 1971
www.youtube.com/watch?v=hzQnPz6TpGc
Freezzz | 27-07-20 | 04:02,
Voor jou,
Ik heb dit nummer weleens hier eerder verzonden, ik doe het nog een keer, ik vind hem mooi,
www.youtube.com/watch?v=bQOlgXaSDy8
Freezzz | 27-07-20 | 04:02,
Waarom ?!
Altijd " The big Wheels turning " ?!
Ook ELO,
Ik persoonlijk smelt voor dit nummer .... ook ( drieluik ).
Oh ja, sorry, deze dus,
www.youtube.com/watch?v=ZyyZ-yLsg8A
@Bad - Casey | 27-07-20 | 04:20:
Mooi.
Nog een laatste Elvis dan en dan stort ik in.
ELVIS - ARE YOU LONESOME TONIGHT - 21 JUIN 1977
www.youtube.com/watch?v=yJKn3sfuC_0
@Freezzz | 27-07-20 | 04:37,
Ai, deze opname is toch 2 weken voor zijn dood ?!
Ik houd van Elvis, wat k.t om zo ten onder gaan.
Sam Cooke - Chain Gang
www.youtube.com/watch?v=zBn5aIfZElE
Snowy White - Bird Of Paradise
www.youtube.com/watch?v=RBXTNAdvGKI
RARE: SARA - 11 Minute Long Version - Stevie Nicks - Fleetwood Mac
www.youtube.com/watch?v=s6MXEdkR3CM
Freezzz | 27-07-20 | 03:25,
Wat mooi.
Dit is echt... hartbrekend.
@Bad - Casey | 27-07-20 | 03:46:
Ik vind het ook mooi maar wel weer een comaliedje, wat ik mezelf aandoe. Ik wil nog niet slapen. Eens kijken of het tempo langzaam op kan voeren van wat ik luister.
Goedemorgen allen,
Had geen tijd om alles te lezen, had een leuke " sushi" avond met mijn broer en mijn lieverd gehad, zulke avonden zijn eigenlijk onbetaalbaar.
Oke nu even terugkomend op,
www.youtube.com/watch?v=Bzehb_yeZtU
Vet intro al meteen! (vond de VPRO ook)
@keestelpro | 27-07-20 | 03:08,
Heel stiekem wist ik dat jij hierop zou reageren ;)
@Bad - Casey | 27-07-20 | 03:15:
Hey ik ga hier hard op! VPRO en ELO zijn afkortingen die getatoeëerd zijn in mijn ziel.
@keestelpro | 27-07-20 | 03:17,
In deze zijn wij eender/broer, voor jou Kees ;)
www.youtube.com/watch?v=84gmKIKTk40
Ik zwijmel hierop, sorry.
@Bad - Casey | 27-07-20 | 03:24:
Ik ook broeder! <3
@keestelpro | 27-07-20 | 03:44,
Had het vanavond over jou met mijn broer ;)
@Bad - Casey | 27-07-20 | 03:48:
Nou ja sterk toch! XD. Mooi Casey!
@keestelpro | 27-07-20 | 03:48,
Positief natuurlijk,
www.youtube.com/watch?v=jAScxLvT5_A
Kees Tel Pro feat. Mandy G.
▶ soundcloud.com/kees-tel/dont-call-me-...
Zet ik morgen ff aan, ben nu naar m'n wiegje.
Oh, eh, vergeet m'n Grand Funk Railroad niet aub. Staat een eindje hieronder. Dank u wew.
Interessant om te zien dat wij niet de enige generatie zijn die te maken heeft met massa hysterie.
en.wikipedia.org/wiki/List_of_mass_hy...
Maar wij zijn wel de eerste gedegenereerde generatie sinds het ontstaan van de aarde die te maken heeft met elk jaar een nieuwe massahysterie, zelfs meerdere nieuwe massahysteries per jaar, meerdere massahysterisch die tegelijkertijd aanwezig zijn.
@Freezzz | 27-07-20 | 03:16:
En niet te vergeten een iedereen een smartphone om het maar niet te vergeten niet te vergeten!
Blind Melon - No Rain
www.youtube.com/watch?v=3qVPNONdF58
Gelukkig heeft Windows herstelpunten ingesteld.
Na een update van K-lite full deed het geluid het niet meer.
Na een hersteloperatie deed het geluid het weer wel.
Een goede les: wacht een tijd met het updaten van deze progamma's.
Jezus K-ristus, bestaat (en doet) dat het ook nog!?
Wat geinig, bedankt.
Zo vond ik enige tijd geleden Soulseek Qt, wat het ook nog precies doet wat het vroeger deed. Gebruik het regelmatig voor vooral dance-muziek.
Shower Thought #67:
Reverse psychology is de beste versiertruc op bier na.
Shower Thought #68:
Honden hebben geen besef van tijd. Daarom zijn ze altijd verrast als de lift stopt
King zelfs als je een scheurkalender uitgeeft met je douchegedachten heb je alvast 1 klant.
Oké niet echt een overtuigende aanmoediging maar je begrijpt wat ik bedoel. ;-)
[I Can't Get No] Satisfaction
Devo
www.youtube.com/watch?v=jadvt7CbH1o
Zooo goed!
Jammer dat al die originele video's voorzien zijn van echt bagger geluid.
Zo klinkt de single:
www.youtube.com/watch?v=Uxa3bIpmRFU
Hij komt sowieso in ieder geval in GeenStijl Café Mega Mix 14.
Uncontrollable Urge
www.youtube.com/watch?v=M4Q35e0-fPQ
@Animals | 27-07-20 | 02:01:
Wat zijn ze goed!
Het complete avontuur van Louis Cole in 2019
(voordat de artiestenwereld verging)
▶ www.youtube.com/watch?v=m1L-xETdqGw
Geweldig, wat een muzikant! 45 minuten plezier, bedankt Kees.
@Kuifje-naar-Brussel | 27-07-20 | 01:43:
Ja echt! Wat een show zet hij neer! XD
@keestelpro | 27-07-20 | 01:46: Uniek in zijn soort.
Als trendwatcher zie ik de ballonrok een grote return maken. Past perfect bij deze opgeblazen, overhypte wereld. 2020 het jaar dat mensen definitief schaap werden. youtu.be/xYBjQ5_K4zE
Lekkere wijvon! Totaal vergeten maar ik heb die uitzending 'live' op TV gezien toen ik nog schaap was.
GLM (grandma lives matter)
www.telegraaf.nl/nieuws/1579663192/kl...
En d'r benne al t-shirts te koop,
www.amazon.com/Grandma-shirts-Lives-M...
WTF?!
FZ: trouble every day
youtu.be/VJfj4kE_fh8
Iggy and The Stooges - Gimme Danger
youtu.be/ixX2e4fB8Vk
www.youtube.com/watch?v=bAXPUN2z2CE
c-c-c-c-c-cocaaaaaiiinnneee
Bij deze alvast het winnende nummer op de komende songfestival
youtu.be/BT9T0IrmYDs?list=RDtv6nWdzf_...
Ik vind deze beter:
▶ www.youtube.com/watch?v=PlBUH8zMZng
Hij is er ook in het Nederlands:
▶ www.youtube.com/watch?v=YonE46zu5zo
The Modern Lovers - Roadrunner
youtu.be/Gy88-5pc7c8
Shower Thoughts/Douche Ingeving:
Geld is slechts een controlemiddel om "het volk" onder controle/in het gareel te houden.
Zodat men blijft werken, het niet in opstand komt, zoet te houden, te sturen, te beboeten (ik heb bijvoorbeeld liever 3 zweepslagen (kleine tikjes) dan een boete van 320 Euro.
Voorbeeldje: op de dag dat je huurtoeslag binnenkomt, betaal je gelijkertijd ook nog die openstaande belastingaanslag. In feite met hetzelfde "geld" dat je net ontvangen hebt van de overheid.
In feite vliegen er dus alleen maar nullen en eentjes, virtuele deeltjes over en weer tussen computers.
Credits in een computerspel. Vandaar dat de overheid zo gul is met geld wegsmijten, maar niet naar hun eigen burgers.
Vandaar dat de overheid zich niet echt druk maat over een schuldenberg. In feite: je zet de computer uit waar de schuld geregistreerd staat, en het is opgelost. (oversimplified)
U kunt deze opzienbarende theorie nog verder uitwerken en aanvullen tijdens een stil momentje op het toilet en dergelijke.
Ik heb er nu de kracht niet meer voor.
Zie mij als een kartrekker, iemand die het eerste spoor maakt.
Ik ben nu te moe, na vier dagen feesten met mezelf.
Tot morgen.
Lieve King houd moed wij zijn slaven maar karma gaat werken wees hoopvol .
Geld is voor de overheid en eenieder die aan haar infuus ligt (lees: links) een zekerheid.
Maar voor loonslaaf of een zelfstandige is het nooit vanzelfsprekend.
Zelfs als alles voor de wind lijkt te gaan liggen er allerlei gevaren op de loer.
Deze covid-19 crisis is voor de laatstgenoemde categorie los van de angst voor een dodelijke ziekte ook de angst om ontslagen te worden of failliet te gaan.
Die angst is voor rechts (zelfstandigen) een zeer ernstige toevoeging aan deze crisis.
En toch zijn het de linkse mensen die de sancties het liefst verscherpt zien worden.
image.gscdn.nl/image/edadcc554f_155.j...
Lionel Ritchie All Night Long.
Lionel Ritchie - All Night Long.
▶ www.youtube.com/watch?v=nqAvFx3NxUM
youtu.be/nqAvFx3NxUM
@keestelpro | 27-07-20 | 00:59: bedankt weer voor je mooie mix cheers.
@Ollie2 | 27-07-20 | 01:27:
Dank je Ollie! Jouw inzending van Floor Jansen paste niet meer maar zit nog steeds in de koker.
Het is tijd voor een gedigt:
De media doen er van kond
Er waart een dodelijk virus rond
En doet u niet wij u zeggen
Dan zult u het loodje leggen.
Goede samenvatting.
Ik las deze rant op de twitters:
Corona is een media virus.
Als je geen TV of kranten had zou je niets in de gaten hebben.
Zelfs als je aan corona zou zijn gestorven zonder al die angstzaaierij was je gewoon vredig heengegaan.
Al die ouderen die deze winter in bijzijn van hun familie vredig zouden zijn gestorven zijn nu in eenzaamheid en angst dood gegaan. Dat is niets minder dan fascisme!
Ik mis het woordje -wat- in regel 4
@King of the Oneliner | 27-07-20 | 01:09:
Dat is inderdaad een onvergefelijke omissie.
@keestelpro | 27-07-20 | 01:05:
Hier denken mensen die wekenlang naar adem aan het vechten zijn geweest toch heel anders over.
Een voorzichtige schatting is, dat je toch wel een week bezig bent om alle linkjes af te luisteren van 1 avondje coronaparty.
Niemand die denkt hoe zinloos dat is.
Neuh, gauw nog wat dumpen, dan zien ze me weer. Hoe meer hoe beter, druk ze allemaal weg.
De kijk mij nou eens show in volle glorie.
Ja, onbegonnen werk. Daarom moet je selecteren. De enige die echt alles kan beluisteren is Keestelpro. Omdat het zijn beroep is.
@snapal | 27-07-20 | 00:56: Kijk mij nou eens!
@Kuifje-naar-Brussel | 27-07-20 | 00:58:
Mijn beroep is sowieso om altijd open te staan voor nieuwe invloeden.
Ik klik werkelijk op ieder linkje geplempt in het GS Stamcafé.
Natuurlijk luister ik ze niet allemaal af. 75% van de nummers ken ik immers. Die overige 25% procent is interessant. 90% daarvan is bagger. Maar 10% is puur goud! Want nieuwe inspiratie.
@keestelpro | 27-07-20 | 01:04: Ik heb me onlangs weer wat verdiept in Spaanse muziek. Ongelooflijk, wat een aanbod..... En het wordt steeds meer.... Dat zal jou ook overkomen.
@keestelpro | 27-07-20 | 01:04: Dan kent u dit vergeten nummer waarschijnlijk ook wel. Hoort wat mij betreft in de Top 10 beste nummers ooit.
Grand Funk Railroad - Loneliness
www.youtube.com/watch?v=aOfm4IR1JXc
Jeetje,
www.youtube.com/playlist?list=PLhnjg9...
Move over, riftip whitetip blacktip koraalmietje.
Don't fak with Mako shark:
m.youtube.com/watch?v=DND717lnFLQ
.
Mako on Paddy
m.youtube.com/watch?v=s8IqUspWmk0
.
Mako shark also on a mission
m.youtube.com/watch?v=4hos1t67FXo
Liever niet in zee met de Mako mee.
Blondie - Hanging On The Telephone
youtu.be/uWhkbDMISl8
Cover van;
The Nerves - Hanging On The Telephone
youtu.be/emy5mA8Ixtc
Mijn stiefdochter is O.K. assistente. Eergisteren met zware keelontsteking en koorts flauwgevallen tijdens werk. Naar huis gestuurd met haar eigen auto. Op eigen initiatief coronatest gedaan. Nog steeds 41 koorts. Huisartsenpost wil haar niet langs laten komen wegens coronarisico.
We moeten allemaal laten testen, maar als er risico is, mogen we niet naar een ziekenhuis.
Wel worden we klaargestoomd voor mondkapjes en een fictief vaccin. Én een frankensteinwet.
We gaan echt zo hard ergens heen waar niemand heen wil...
Bij "Naar huis gestuurd met haar eigen auto" stagneerde even mijn gedachtenprocessen. Vanuit een ziekenhuis?! Niet te geloven! Beterschap voor uw stiefdochter. Hopelijk test de rest van uw gezin negatief!
Eindelijk heeft China een vaccin tegen BLM gevonden!
Nee nee neg*r nee neg*r nee neeeee!
▶ www.youtube.com/watch?v=kwz4AI3g92E
DI-RECT & Barry Hay - Radar Love - Hotel DI-RECT
www.youtube.com/watch?v=G_kdrFUo5-U
Laatste nummer van mij. Moet ongezellig vroeg weg, want morgen om 7:00 uur op.
Kate Bush - The Man with the Child in His Eyes - Official Music Video
youtu.be/NAj8suae3WY
Awww jammer maar fijn dat je er was lieve lezeres! xxx
@keestelpro | 27-07-20 | 00:38: Was fijn je weer te zien Kees, dikke knuffel van mij natuurlijk! Blijf van die gekke plantjes af, lol. Tot gauw weer :-))
Doeg doeg, ik zelf ga ook. Goede nacht allen...
@Roehm | 27-07-20 | 00:37: Bedankt Roehm voor het plaatsen van mijn laatste nummer van vanavond!
@SterF... | 27-07-20 | 00:44: Slaap lekker SterF!
@SterF... | 27-07-20 | 00:44:
Goeienacht makker!
Dirty Loops.
Beste band ooit. Bijna dan.
2020 - Rock You
▶ www.youtube.com/watch?v=gYc5zrXC52k
2019 - Next To You
▶ www.youtube.com/watch?v=rV9uCmlMQ1c
2019 - Work Shit Out
▶ www.youtube.com/watch?v=r_GTgpdoCh0
2019 - Forever Young (Alphaville Cover)
▶ www.youtube.com/watch?v=8_z-nc55pus
2015 - Undo
▶ www.youtube.com/watch?v=bdSPR7AkAiw
2014 - Ta Fête
▶ www.youtube.com/watch?v=d511o2fbUUI
2014 - Wake Me Up
▶ www.youtube.com/watch?v=j0sYj4wxyk0
2013 - Hit Me
▶ www.youtube.com/watch?v=nls1HtXQe8E
2012 - Rolling In The Deep
▶ www.youtube.com/watch?v=nsqh9jHkHlM
2011 - Baby (Justin Bieber cover)
▶ www.youtube.com/watch?v=KjVGJ3YFDc8
2011 - Circus (Britney Spears cover)
▶ www.youtube.com/watch?v=dBqtKU71PeI
2011 - Prude Girl (Rihanna - Rude Boy Cover)
▶ www.youtube.com/watch?v=9p0liJrxyyM
2011 - Just Dance - (Lady GaGa Cover )
▶ www.youtube.com/watch?v=XQaWN5ODdVY
Bonus:
www.youtube.com/watch?v=0GgfzNjrCXc
Ik word er een beetje ongemakkelijk van.
@Animals | 27-07-20 | 01:35:
Het zal redelijk druk zijn voor een ADHD-er maar ik ben autist dus voor mij is dit super saai.
Voor reaguurders waarvan het bloed regelmatig van kookt door het hedendaagse nieuws en twitterdiscussies,
youtu.be/P5tF9EeRjLM
En een vooruitziend blik.
youtu.be/ma02x59wSmY
Laat je niet gek maken!
@Kuifje-naar-Brussel | 27-07-20 | 00:40: Over 100 jaar zijn ieder van ons gelijk dus.
Dan heb ik nog een 2e jeugd met harley's en blonde bikinidames voor de boeg nog, toch?
@steekmug | 27-07-20 | 00:48: Ja, waarschijnlijk wel. En je kunt maar beter hoog inzetten.
Suicide - Frankie Teardrop
youtu.be/8_dXp0eF8s0
Ondertussen... in China...
youtu.be/tRzEUP0FoYY
En daar benedenstrooms ligt Wuhan... (karma?)
Grote landbouwarealen in de regio staan al onder water. Mede omdat een dam in een zijrivier van de Yang-tse is opgeblazen, om de drieklovendam te beschermen.
Geen oogst. Geen voedsel. Dus ze gaan het kopen op de internationale markt. Wat gaat dat met onze broodprijs doen?
watchers.news/2020/07/20/china-blasts...
www.sott.net/article/438710-Yangtze-R...
Ook van die dingetjes en nieuwsfeitjes waarover je bij onze nationale propaganda kanalen en nationale Belgische veredelde reisfolders niks hoort of leest.
Mooi jaar wel, 2020. Er gebeurt genoeg.
Nu zie je de schaduwzijden van het alsmaar toenemende menselijk ingrijpen in de natuur.
Overal ter wereld.
Zit ook net Love on the Spectrum te kijken. 3 afleveringen, nog 2 te gaan. Tsja. Liefde. Wat moet je er mee? www.youtube.com/watch?v=-RWEseP-ouk
Al lang blij dat ik te oud ben voor al dat gedoe.
'K heb een IKEA keukentje,
youtu.be/m95YS_XT1Is
En heel de band is ook mijn favoriet,
youtu.be/NzH6CJNAosY
Ijzersterk!
Heb vanavond even een “satirisch VPRO programma gezien. Dat was zo slecht dat ik mijn kijk en luistergeld terug wil.
.......
Makkelijk Scoren
Vandaag 21:15 - Seizoen 2 Afl. 4 - Olympische spelen
Tex de Wit, Jonathan van het Reve en Diederik Smit bespreken op satirische wijze de sportwereld in coronatijd en geven Nederland de leukste sportzomer die er nooit is geweest. Zij nemen in hoog tempo de afgelaste sportzomer door met o.a. aandacht voor de uitgestelde Olympische Spelen, de opgeschoven Tour de France, het afgelaste Wimbledon en het naar 2021 verplaatste Europees Kampioenschap voetbal.
Jonathan lift mee op de reputatie van zijn grootvader en van zijn oud-oom.
@Kuifje-naar-Brussel | 27-07-20 | 00:10: Karel dus.
@decaliter | 27-07-20 | 00:19: Karel en Gerard, de twee beroemde broers uit Betondorp.
Johnny Dowd - Pictures From Life's Other Side
youtu.be/5z9YrMfvWq0
Het is alweer maandag. Slapen.
Ik zeg altijd maar zo: voor een goeie nachtrust mag je me altijd wakker maken.
Van dat soort woordspelingen kan ik nachten wakker liggen. ;-)
@keestelpro | 27-07-20 | 00:03: Het is geen woordspeling maar een grappige paradox. Net als: onvruchtbaarheid is erfelijk. Of: aan wie heb je het liefst een hekel.
@decaliter | 27-07-20 | 00:13:
Een mooie taalparadox heb ik altijd gevonden: Decaliter de Nederlander zegt, alle Nederlanders liegen altijd...
@decaliter | 27-07-20 | 00:13:
Als knufter met woorden speelt/mindfukt is het een woordspeling ongeacht wat het groene of rode boekje voorschrijft.
Net als (goeie) 'onvruchtbaarheid is erfelijk'
Geweldige woordspeling!
@keestelpro | 27-07-20 | 00:22: Oh mijn god, telprootje moet toch zijn gelijk halen. Wel even met de voetjes op de grond blijven hoor.
Garry Glitter - Rock and Roll Part 1
youtu.be/2r8Ac7JtEaU
Vraag wel excuus heer Oliv... Uh Van Rossem, maar er ontbreekt het woordje "die" in de tegeltjeswijsheid!
Hè, moet ik weer optreden, doe-ut nou meteen goed. Evocatus
.
Mag toch zonder 'die'?
Klinkt in mijn oren volledig natuurlijk.
En bovendien heeft Van Rossem dat tegeltje niet zelf gebakken volgens mij.
Joy Division - New Dawn Fades
youtu.be/G19ak4Nh294
Op mijn e-bike door het mooie Drenthe,
youtu.be/m2rkXT2Fm5k
Okay, het is natuurlijk nog lang geen december, maar... Zo mooi dit nummer! (En wat minder bekend).
Kate Bush - December Will Be Magic Again
Kate Bush - December Will Be Magic Again
Met beeld:
▶ www.youtube.com/watch?v=pZiadb3bpOI
Met goed geluid:
▶ www.youtube.com/watch?v=3SldDENZ_jU
youtu.be/3SldDENZ_jU
@keestelpro | 26-07-20 | 23:57: Bedankt lieve Kees. Weet je wat, ik ga gewoon nog een bier voor je halen. Uit welk land Kees? Wel snel zeggen hoor. Moet het vliegtuig halen dan ;-))
@lezeres | 27-07-20 | 00:03:
Dank!
Liev!
Tsjechië! Die hebben echt goed bier.
@Roehm | 26-07-20 | 23:58: En natuurlijk een lekker biertje voor jou Roehm. En proost! :-))
@keestelpro | 27-07-20 | 00:04: (Poeh hee, je moet wat over hebben voor die GeenStijl mannen!) Rennen dan maar. Opzij, opzij. Haast, haast!
@lezeres | 27-07-20 | 00:09:
U noemt wij draaien. x
▶ www.youtube.com/watch?v=uN706PiFLm0
@keestelpro | 27-07-20 | 00:12: Haha Kees, ja dat nummer kwam dus ook in mijn hoofd na mijn comment! Lol ;-))
@lezeres | 27-07-20 | 00:16:
Ja mooie man die Herman. Ook echt getalenteerd maar wel heel erg overtuigd van zijn genialiteit. Een echt kunstgekkie eigenlijk maar dan wel met talent. Die zijn zeldzaam.
Bedankt trouwens voor dat perfecte pilsje uit Tsjechië!
upload.wikimedia.org/wikipedia/common...
@keestelpro | 27-07-20 | 00:20: Puf.. hijg.. Ja graag gedaan hoor Kees, en proost maar weer. (Ga even bijkomen in één van de luie stoelen. Al dat rennen, mensen opzij duwen en voordringen, tjonge!)
@lezeres | 27-07-20 | 00:27:
Je bent zo grappig, vlijtig & lief. <3
(nazorg voor millenials: synoniemen.net/index.php?zoekterm=vli... )
Kapla is een samenstelling van de woorden kabouter en plankjes, leuk he.
Die strip van de SJW... zo waar! Hier, IRL.
www.twitter.com/Timcast/status/128735...
(Zet het volume van je speakers heel laag... anders schrik je je de tyfus).
Jezus Kristus, wat kan die schreeuwen ... als een mager speenvarken!
Educatief filmpje! Dank u! Evocatus
.
Ze is ontsnapt uit de keuken. Ketting is waarschijnlijk te lang.
Mag ik dat zeggen? Ja want ze is blank.
Oude Iron Maiden - 22 Acacia Avenue
m.youtube.com/watch?v=5zyUG0KHlKk
I know a place where we can go...
En de live versie, Hammersmith 1982
m.youtube.com/watch?v=5fp8JoFoPi4
Charlotte!
Niet met mondkapje maar een oogmaskertje, telt dat ook?
www.youtube.com/watch?v=4B2a6l6wM2k
( Adam & the Ants - Stand & Deliver , heerlijke clip uit vroegere tijden, toen ik nog wel radio luisterde ).
Nee, tenminste niet in de trein
1973, 74 zoiets,radio miAmigo,Caroline... mooie radiotijd.
Pipi Langkous in het Twents,
youtu.be/zJHhG9Ah1ko
Sesamstraat in het Twents,
youtu.be/3kKBEA1CCW0
Was vanmiddag met mevrouw ENDP een stuk boreaal gereden tot aan een Duitsche fortificatie behorende aan Operation Todt. Tot mijn verbazing werden wij opgewacht door een honderd zeehonden. Annihilation, de beste film van de aflopen tien eeuwen....
Ik begrijp dat u nog niet geneukt heeft?
@decaliter | 26-07-20 | 23:50: Daarom is het zo stil bij ENDP thuis.
Als u de film uit 2018 bedoelt? Helemaal eens! Prachtige onwerkelijke beelden. Enorm sfeervol. Heel bijzondere horrorfilm.
De bank voor mijzelf, niemand die iets wil of nodig heeft, het GS Café en een moord op ID. Soms benadert het leven even de perfectie.
Schaarse momenten! Is het weer lekker luguber?
@letopuwzaak | 26-07-20 | 23:43:
Yup. Dat zijn de beste. ;-)
Ik lig net op een van mijn twee banken uitgesteld begonnen Zomergasten te kijken met die ene enge advocaatvrouw.
@Leptob | 26-07-20 | 23:45:
Die met die make-up die doet denken aan een Egyptisch dodenmasker?
Ik lig heerlijk op de bank in mijn vakantiehuisje.
Hier zou ik het hele jaar kunnen zitten, ik ben degene die het geld moet verdienen maar moet toch vanuit huis werken sinds corona.
Maar helaas, zo werkt dat dus niet, want verplichtingen jegens weet ik veel.
Vrij deprimerende opmerking, of ligt dat aan mij?
@GKJP | 26-07-20 | 23:56:
Ja klopt. Ik kom tot het besef dat ik een hele clan moet onderhouden en iedereen inclusief partner doet waar-ie zin in heeft behalve ik.
Ik denk dat ik de zwarte medeman wel begin te begrijpen met zijn zoek-het-uit-mentaliteit.
@GKJP | 26-07-20 | 23:56:
Niet als je het afzet tegen een druk en sociaal bewogen leven, waarin je voor jong en oud klaarstaat;-) momentje niks..
@Papa Jones | 27-07-20 | 00:07:
Oh, was het voor jou bedoeld..
Heb je werk dat vanuit huis gedaan kan worden?
@letopuwzaak | 27-07-20 | 00:09:
Ja, IT-werk. Kantoor is nog altijd gesloten. Vanuit het vakantiehuis werken zou ideaal zijn. Heerlijk rustig. Al zou het maar om de week zijn, of twee dagen in de week.
@Papa Jones | 27-07-20 | 00:07:
Jullie zouden jaloers op mijn vriendin zijn, jan lul hier doet het huishouden.
@GKJP | 27-07-20 | 00:13:
Mijn vrouw doet zelfs het huishouden niet.
Heb ík weer.
Iedereen zijn eigen redenen om lekker op de bank te crashen. Dit bewijst maar weer eens dat mannen en vrouwen weliswaar van elkaar verschillen, maar dat zij tegelijkertijd toch zo wonderlijk hetzelfde zijn.
@Papa Jones | 27-07-20 | 00:13:
Vakantiehuisjes hebben altijd een heerlijke vibe van rust om zich hangen. Succes met het werk!
@Mickey. Wat een verbindende woorden:-)
Misschien vraagt u zich soms wel eens af, hoe komt het dat King of the Oneliner steeds maar weer fijnzinnige literaire kleine miniatuurtjes op de vierkante huiskamer eruit floept (zoals het gedicht TIETON) .
Nou, heel simpel, gewoon via:
DE GEDICHTENFABRIEK
de dichter staat op,
de dichter drinkt een kop koffie met een scheutje wanhoop
de dichter smeert een boterham met hinkende regels
de dichter rookt een sigaret met inspiratie
in het park met de betekenisvolle beelden
de dichter graaft diep en vindt slechts onbetaalde rekeningen
de dichter schrijft zinnen als:
in je ogen ademen oude zielen
de dichter streept de laatste zin weer door
de dichter levert ook vandaag weer geen
bijdrage aan de economie
de dichter voelt het komen
hij voelt het schoppen in zijn buik
de dichter timmert een kastje
van stug metaforenhout
om een vastgespijkerde dode vlinder
de dichter drinkt een glas wijn
de dichter drinkt een fles
de dichter gaat slapen
temidden van driekantige schompzinnen
en ontwaaide warrelwoorden
Ik ben elke dag dichter
Ik ben elke dag dichter
Ik ben elke dag dichter bij de dood.
Een kastje van stug metaforenhout, daar ga ik bij mijn volgende bezoek aan IKEA om vragen.
Mijn bewondering voor uw poesiealbum gedichten slaat bijkans om in aan waanzin grenzende hondsdolheid.
@MickeyGouda | 26-07-20 | 23:48: hahaha,; "Nou, dan verwijs ik u door naar de klantenservice""
@decaliter | 26-07-20 | 23:54: dat op zich is ware poëzie
Ik zet nooit een punt achter mijn gedichten
Punt.
Maar ik bedoel het letterlijk. Want ze blijven constant onder behandeling en verandering. Iemand zei net dat hij niks moest hebben van religieuze stuff.
Komt omdat ik nog maar net het woordje God erin gezet heb.
Vond hij storend. Komt door strenge Gereformeerde opvoeding (van hem, zeer waarschijnlijk).
Maar goed, op een gegeven moment kun je niet steeds maar doorgaan met verbeteren, je kan het wel veranderen, maar niet verbeteren en dan is het wel welletjes (that's what she said).
@King of the Oneliner | 27-07-20 | 00:30:
"God" om een beeld op te roepen van iets dat oneindig veel groter is dan de eigen ik. Dat is niet noodzakelijkerwijs iets religieus.
@MickeyGouda | 27-07-20 | 00:36: ja, dat bedoel ik. het was eerst met een kleine letter.
Je bent echt een King in je ding.
Ik lees je plempsels al jaren voor mijn gevoel.
Maar nu lijkt het wel of je jezelf openbaart.
Of ik heb niet goed opgelet.
Hoe dan ook: respect voor je openhartige zielenroerselen.
Of ze kunstzinnig zijn weet ik niet en interesseert me ook geen zier.
Het zijn allemaal rake woorden en zinnen.
En dan hier een gedicht over wanneer alles inéen valt, en je eventjes denkt buiten het denken om, en je heel sterk ervaart dat alles één is, maar steeds bezig is te veranderen.
Zeg maar een Zen-ervaring:
DE PRECISIE VAN DE WERKELIJKHEID
vandaag voelde ik me
een wolk van waarschijnlijkheden
en het liet alle dingen zijn
zoals de dingen zijn
zoals een boom in de regen staat
zonder weerstand of protest
de vogel ging zitten in de boom
met de onhoorbare grondtoon
de wolken botsten zonder geluid tegen de zon
met de onhoorbare boventoon
de anti-wolken botsten zonder geluid tegen de anti-zon
in de vijver zonder vooroordelen
de vogel en de boom en de wolken
en de zon en de vijver
vervulden de enige mogelijkheid
die er was of kan zijn
God groet de wereld
en bezoekt zichzelf
dat wat is, hoeft niet
verklaard te worden
het moment van nu
is moeiteloos, is waar
een quantum-dans van kansen
alle geest is stof
en alle stof is geest geweest
degene die zich -ik- noemde
stond daar zonder te denken
drie eeuwen en een dag
zoals een boom in de regen staat
zonder weerstand of protest
Mooi man.
Zo wil ik ook leven.
Ik kan mezelf alleen maar herhalen: Mijn bewondering voor uw poesiealbum gedichten slaat bijkans om in aan waanzin grenzende hondsdolheid.
Rot toch effe op met je religie troep waanzin. Zo klaar mee. Ga weg!
@keestelpro | 26-07-20 | 23:55: Ja, kon dat maar. Maar er staan wetten in de weg en praktische bezwaren
@SNAFU | 27-07-20 | 00:04: is geen religie
@decaliter | 26-07-20 | 23:55: Ik hou het graag simpel, zodat u het ook begrijpt
Mooi! "Denken buiten het denken om" is een staat die ik één keer in mijn leven heb mogen ervaren, na zo'n twintig kilometer hardlopen bij wintertemperaturen. Geen jack, alleen een shirtje, nergens last van. Nooit vergeten.
@MickeyGouda | 27-07-20 | 00:15: Je gaat er ook lichter van lopen. Serieus bedoeld.
King
@King of the Oneliner | 27-07-20 | 00:25:
Voor mijn gevoel kwam ik serieus even los van de grond. Het is me helaas nooit meer gelukt om dat moment te recreëren.
@Ollie2 | 27-07-20 | 00:30: nou, zo kort maar zo veel
(that's what she said)
Thanx
Zo mooi zelf geloof ik in de reïncarnatie leer dat is eigenlijk wat jij hier beschrijft.
Energie gaat nooit verloren.
@MickeyGouda | 27-07-20 | 00:30: Door het te proberen, lukt het juist niet, zei mijn zenmeester.
Heb ik niet , hoor.
Maar dat is de kern.
Je ego moet , let op het woordje moet, zichzelf opheffen. Dus dat kan niet.
Want als het ego probeert, is het ego nog steeds druk bezig, dus niet weg.
Maar het kan ook dat je high was van het rennen, en de frisse buitenlucht, en dat daardoor het effect er was.
Het is maar wat ik ben altijd iemand geweest die gewoon alles goed bekijkt en dan mezelf afvraag: waarom is dit, hoe? Zou het misschien zijn dat?
Oftewel een open mind, zonder verblind te zijn door educatie of opvoeding of de mode van de dag. OK, in ieder geval , we hebben een sporter in de panelen, die de omgeving van het groene hart onveilig maakt. lol.
@King of the Oneliner | 27-07-20 | 00:43:
De waan van de dag de waan laten is een keuze de snel is gemaakt. Met educatie wordt het al iets lastiger, om over opvoeding maar niet te spreken. Vrijdenken vergt moed. Uit wat jij zegt maak ik op dat jij daar meer van in huis hebt dan ik
@Ollie2 | 27-07-20 | 00:33: inderdaad
Muzikaal niet zo bijzonder. Wel even lekker huilen, doet de mens goed. Om te janken dus m.youtube.com/watch?v=boK9z1hSasQ
*zakdoekje aanreikt*
@SterF... | 26-07-20 | 23:33:
Nee dank je. Mijn mondkapje zit al vol met snot en is zeiknat van de tranen. Ik ga even op zoek naar de cafékliko.
Pathetische nonsens, sorry hoor.
Jij wilt janken?
Jij mag janken.
m.youtube.com/watch?v=uU1sDChv8aU
Alhoewel Axl, met zn krijsuithaal, anders beweert.
G'NfR op de blauwe.
Of was het toch de gele.
Of stond de song op beide van de dubieuze dubbelaar ingespeeld?
@decaliter | 26-07-20 | 23:38:
Hoef je je niet voor te excuseren, dat je niet zo'n sentimentele muzieksmaak hebt.
@chicago river | 26-07-20 | 23:44:
Geen Axel please, Chicago river. Die is ook om te janken , maar op een andere wijze. Luister ik liever naar deze heavy ratamahatta-music m.youtube.com/watch?v=NiwqRSCWw2g
@chicago river | 26-07-20 | 23:44:
Ze stonden op beide. Of er een verschil was weet ik niet meer...
@suscrofa | 26-07-20 | 23:44: Sentimenteel? Was het dat maar, dan is het nog gemeend. Dit is gewoon gespééld sentiment. Heel erg dit.
FRANK ZAPPA - The Illinois Enema Bandit, gaat over een gewapende overvaller die zijn vrouwelijke slachtoffers een klisma gaf, echt gebeurd.
"Hot soapy water in the first degree"
Moet je wel de link erbij geven!
Frank Zappa - Bobby Brown Goes Down
youtu.be/iW4Bm7q_zOc?t=15
@Tashtego | 26-07-20 | 23:38:
www.youtube.com/watch?v=sCTzgATx09o
@Tashtego | 26-07-20 | 23:38: YT een onbekend fenomeen bij U?.
Tittie & beer. Van het album Live in New York. (beste versie). Maar deze is ook wel ok:https://youtu.be/WzzWEeiUf3Y
youtu.be/WzzWEeiUf3Y
@Watching the Wheels | 26-07-20 | 23:40: Dank! Bobby Brown is ook geweldig.
Aerosmith - Sweet Emotion
https://youtu.be/wwKwoU9cQ_o
Zomaar een paar pareltjes die me zomaar te binnen schieten. Have fun!
Simple Minds - New Gold Dream
www.youtube.com/watch?v=F3MgE53kcOA
Simple Minds - Someone Somewhere in Summertimes
www.youtube.com/watch?v=LzAYKknFy-A
en nog een mooie Nederlandstalige....
Spinvis - Wespen op de appeltaart
www.youtube.com/watch?v=W9uloNE2Qqw
REM - Find The River
www.youtube.com/watch?v=KIJGlTu5sEI
Pearl Jam - Just Breath
www.youtube.com/watch?v=XTb9GNIxpMk
Future Islands - Waiting on You
www.youtube.com/watch?v=e8Uhf3gM1m0
Tears For Fears - Head Over Heels
www.youtube.com/watch?v=CsHiG-43Fzg
Mooie nummers maar de 1e is de beste. New Gold Dream!
Tsja.. wel erg middle of the road hè. Music for the millions. Uw leeftijd zo toevallig tegen de 60?
@decaliter | 26-07-20 | 23:36: Zo zie ik er wellicht uit. Haal er maar 15 vanaf.
@JeMotWat | 26-07-20 | 23:38: Vroeg oud.
"Don't go changing to try and please me"
youtu.be/tJWM5FmZyqU?t=11
"Don't go breaking my heart"
youtu.be/z0qW9P-uYfM?t=14
"Don't go"
youtu.be/mMiLZm4q--g?t=6
@Watching the Wheels | 26-07-20 | 23:52: Nóg korter!
@Watching the Wheels | 26-07-20 | 23:52: Mand
Kijkt of heeft iemand eigenlijk naar zomergasten gekeken?
Ja. Deze aflevering vond ik wel de moeite waard.
Ik kijk alleen naar zondergasten.
Ja, ik. Weski was een boeiende gast, echt de moeite waard om te kijken. Alleen jammer van de interviewster, gewogen en veel te licht bevinden. Weski verdient een intelligentere interviewer. Maar desondanks wel een aanrader.
@lekgoot | 26-07-20 | 23:28: Heus? Waarom?
Ze komt op mij nogal dogmatisch en verkokerd over.
@decaliter | 26-07-20 | 23:31:
Er zaten interessante fragmenten die ik nog niet kende tussen en ik vond de gesprekken daarover ook interessant.
@lekgoot | 26-07-20 | 23:39: ik zal eens terugkijken. Laat me graag verrassen
@decaliter | 26-07-20 | 23:34: Met name verkokerd inderdaad. Heel veel over Mussolini en rechts extremisme. Maar geen woord over dat het fascisme van Mussolini een reactie was op het links fascistische marxisme/communisme dat in 1917 al had toegeslagen in Rusland en heel Europa dreigde te verwoesten.
Eels - Novocaine For The Soul
www.youtube.com/watch?v=V2yy141q8HQ
Jefferson Airplane -White Rabbit-
www.youtube.com/watch?v=WANNqr-vcx0
J. J. Cale - Cocaine
www.youtube.com/watch?v=wNUJSuO-lgw
Gratis drugs !
En dan deze niet vergeten
youtu.be/O4hTUPFBaaQ
Happy Mondays- Pills, Thrills And Bellyaches
www.youtube.com/watch?v=f4V_5khp7ow
En natuurlijk:
youtu.be/bAXPUN2z2CE
@De Briemusketier | 26-07-20 | 23:34: lekker, goede tijd ook.
Echt een leuk nummer.
Deep blue something - Breakfast At Tiffany's
Ja geweldig nummer! Ook leuke clip trouwens.
Deep blue something - Breakfast At Tiffany's
▶ www.youtube.com/watch?v=1ClCpfeIELw
www.youtube.com/watch?v=1JfS90u-1g8
Het openingsnummer. Maar dat bedoelt u natuurlijk niet.
@keestelpro | 26-07-20 | 23:30: Bedankt Kees! Gek op dit nummer.
@Knufter | 26-07-20 | 23:32: Haha Knufter. Nee die bedoelde ik niet. Maar wel prachtig :-))
"Ik ben zo bang, dat de jager op 'm schiet." Krijg ik altijd een brok van in de keel en tranen in de ogen. Zo mooi dit. Dat zekers veur een zwien zoals mij m.youtube.com/watch?v=KJHrVGuTPA4
Goed nummer! Leuk om weer te horen!
@Watching the Wheels | 26-07-20 | 23:31:
Je meent het ! LOL
Dutch boys - ik proat plat
www.youtube.com/watch?v=m2IA0wtq6n0
"Iedere koei die loeit zoals 'ie is gedekt" gekkenhuis.
@Watching the Wheels | 26-07-20 | 23:34:
Die vind ik beter. Heb ik ook wat veur joe, oet Grunnen. De enige echte Ede Stoal met een gouweouwe m.youtube.com/watch?v=qHJZzrMlzp0
@suscrofa | 26-07-20 | 23:40:
"Jij ben een ongelofelijk koele kerel ... de hele dag vissie kieken ... maar dan bent mooi weest" youtu.be/HEpF6OaCLKw?t=207
www.youtube.com/watch?v=ZUzpf3mMsxA
Soms even.
Hoorde vandaag bij de perstribune wat boeren tegenover MarkRobin Visser. Hilarisch!
Een verlengde kus,
youtu.be/U7EBrHzyrI8
Dit blijft toch wel mijn favo: https://youtu.be/Y4kTtGbNa-8
Ik heb die lp’s nog gehad met hun gezichten op de lp, 4 verschillende. Heb ik weggegeven. Heb ik nog steeds spijt van.
Weet je wat KISS zei?,
youtu.be/ybmEK64OkjA
@Sinterbikske | 26-07-20 | 23:29:
Zonde. Was nooit mijn smaak ( kan er tegenwoordig wel naar luisteren ) maar dat zijn toch wel iconische platen.
Weet je wat humor is?
Die suckel van de Jumbo, die verkleed als Fransman zijn STOK-BROOD gaat kopen.
STOK-BROOD dus, brood op een stok, gewoon ordinair witbrood, want met Franse stokbrood heeft het niks te maken.
De enige overeenkomst is het deeg, maar de bereidingswijze en het soort deeg is allemaal anders.
Maar ja, dat zal wel een duppie duurder zijn.
Liever surrogaat dan echt, wel schermen ze natuurlijk met de Franse afkomst, Hollands stokbrood zou maar voor anti-reclame zorgen.
Bonjour...
youtu.be/WNmNTdA7Q4E
Heeft u dit al gezien?
CuLtUrAL AprpriAtiON aaaaahgghg
@SterF... | 26-07-20 | 23:19:
Heb ik gezien, maar wist al eeuwen dat je genaaid wordt met stokbrood.
Net zoals zo veel supermarktzooi, de kunst is om te schermen met het land van herkomst, want daar weten ze wel wat lekker is...
Who cares? het gros trapt er toch wel in, de winst is maximaal.
@snapal | 26-07-20 | 23:28: zo eten we hier al tientallen jaren Chinees, wat nu zelfs tot cultureel erfgoed bepaald is, en wat nauwelijks iets met Chinees eten te maken heeft.
@Sinterbikske | 26-07-20 | 23:32:
Dat ligt toch anders, de smaken zijn aangepast aan de Nederlandse cultuur, maar er wordt niet persee bezuinigd op ingredienten. (soms ook wel)
RiP Olivia de Havilland. Gone with the wind. 104 jaar oud, overleden in Parijs.
youtu.be/wOvCLcqifH4
Verjaagd door een wind.
Voor het eerst dat ik van haar gehoord heb.
Nou zijn de enige films tot 1960 die ik ken ook maar die van Laurel & Hardy en Monsieur Hulot...
Mooi.. is Gone with the wind ook een filmtip?
@letopuwzaak | 26-07-20 | 23:36: Ik heb 'm pas willen bekijken maar vond 'm lang en langdradig en oubollig. Heb 't 20 minuten volgehouden geloof ik.
@Knufter | 26-07-20 | 23:46:
Ik hou wel langdradig en oubollig:-)
Deze film is ingehaald door de tijd.
@letopuwzaak | 26-07-20 | 23:57: Prima te doen, deze film. Ook erg romantisch.
@Kuifje-naar-Brussel | 27-07-20 | 00:43:
Dan moet ik hem zien. Maar ik zag de kusscène (altijd het eerst waar ik naar kijk:-) die was niet bepaald romantisch, de arme man werd in zijn gezicht geslagen!
Prima drummer dit!
youtu.be/QZShA_a-5r8
Dit ook. https://youtu.be/U_kad4UavXM
@Zwezerik | 26-07-20 | 23:18:
Haha, die kan ver komen...
Hoe.... doet.... ie dat... in dat pak!
Echt een super drummer. Die snelheid.... wow!
Kreeg hier de slappe lach van, hij ging helemaal los.
Baby Can I Hold You Tonight - Pavarotti and Tracy Chapman Live
www.youtube.com/watch?v=qQdnl0_IuRg
Bryan Adams & Luciano Pavarotti - 'O Sole Mio
youtu.be/5a0juQ0aeGI?t=38
Luciano Pavarotti, James Brown - It is a Man's World
youtu.be/GaB9F3R9cIY?t=12
Gert & Hermien - Alle duiven op de Dam
youtu.be/ewoRrn4YLEU?t=5
Luciano Pavarotti en Mieke Telkamp. Luciano Pavarotti en Sjors de rapper. Luciano Pavarotti en Manke Nelis.
Voor Thierry!
youtu.be/PbEKIW3pUUk
Smells like teen Spirit (in het Latijn)
Lol
Hahaha goed gedaan van die gast!
R.I.P. Kurtus Cobaenus
Oh echt humor dit, haha.
Haha!
Had niet misstaan bij MTV Unplugged. Helemaal prima.
Voor cocktail-lovers; Ijs, deel vieux, deel creme de banana’s, afvullen met seven-up. De smaak is hemels. Echt buitenaards lekker. Moody on the Rocks.
Eens even raden: zoet?
Veels te zoet ja naar mijn tong.
Mijn en 'din favoriet: karaf sterkere 13 % rosado.
Mengen met Citroenschijf, olijfolie, tomatensap, tabasco, basil en knoflook, broodje om te dippen erbij, en gaan met die alternatieve gazpacho bloody Maria.
Fleetwood Mac - Coming your way - Live 1969 Danny Kirwan / Peter Green guitar duel live in Amsterdam
Nog ééntje voor Peter en Danny.
Iemand een linkje? Dank!
www.youtube.com/watch?v=S5jh73353KA
@Watching the Wheels | 26-07-20 | 23:12: Ja man, super.
youtu.be/2-V8kYT1pvE
Pantera - I'm Broken
Yesss! Heerlijk SterF. Werkt nog beter dan een kop koffie.;-))
@lezeres | 26-07-20 | 23:14:
Gaarne, gaat het goed met u?
Had deze voor jou uitgezocht SterF.
Guano Apes - Open Your Eyes
Ahhh, toen ik zelf nog in zo'n bandje zat....
@SterF... | 26-07-20 | 23:16: Beetje beschaamd na mijn woede uitbarsting laatst, maar verder weer helemaal okay. Liev. Met u alles goed?
@lezeres | 26-07-20 | 23:19:
U had een woede uitbarsting en plein public hier in de panelen?
Geloof me, dat is iedereen wel eens overkomen ;)
@lezeres | 26-07-20 | 23:17:
youtu.be/UNo2-viKfW8
En dank!
Eentje extra:
youtu.be/2yfwePfD-iU
@SterF... | 26-07-20 | 23:27: Haha SterF, Bedankt! x
@Knufter | 26-07-20 | 23:19:
Ik speelde deze altijd met mijn bandje
youtu.be/pfmw-Whglis
@SterF... | 26-07-20 | 23:29: Ben nu aan het luisteren. Die is echt super lekker zeg!
@SterF... | 26-07-20 | 23:30: aah, toch zo'n aangename muziek.
VI komt weer gewoon terug op TV. Want John de Mol betaald en is dus de baas. Aldus Derksen.
Nou, slaap lekker.
Het gaat echt alle kanten op met die jongens.
Voor een half miljoen per jaar om 2 x in de week wat te neuzelen zou ik er ook nog een jaartje aan plakken.
@Kuifje-naar-Brussel | 26-07-20 | 23:03:
Ja die snappen wel hoe ze nog een paar honderd duizend kijkers extra moeten trekken. Beetje ouwehoeren, zeggen dat je stopt en dan gewoon weer gaan zitten.
ANP: betalen zullen ze.
VI: ontvangen zullen ze.
Oh? Met Genee?
@Graaisnaaiert | 26-07-20 | 23:31:
Ik mag hopen van niet. Helene Hendriks liever!
@keestelpro | 26-07-20 | 23:47: Liever nog met Ricky Gervais.
@Kuifje-naar-Brussel | 27-07-20 | 00:43: Woke Nederland begint al te schuimbekken bij de gedachte.
Dag kastelein. Mag ik een Glenmorangie. Kijk ik ondertussen op het grote scherm even naar Karen. *hoofd schud*
https://www.youtube.com/channel/UCVS94v-ZOZMyaHpH-YMGzrQ
Kijk vanachter m'n PC met een schoon oog naar Darts op RTL 7. De Belg Dimitri van de Bergh wint zojuist de finale van Gary Anderson.
@AntonJansen | 26-07-20 | 23:04:
Eerlijk gezegd, Karen verveelt snel. Ik kijk nu naar Gordon Ramsey, Gino D'Acampo en Fred Sirieix die met zijn drieën in een camper door Amerika reizen.
https://www.dailymotion.com/video/x7t31lp
www.youtube.com/watch?v=WImXrcYLK4Q&a...
Vind iemand het erg dat ik deze vent best leuk vind zingen?
Danny Vera heeft een heel authentiek en internationaal stemgeluid.
Zijn nummers hebben ook een mooie retro sound. Alsof ze zijn opgenomen ergens midden jaren 70 vd vorige eeuw.
Doe op Spotify This is Danny Vera aanklikken en je ruimte vult zich met heerlijke achtergrond muziek.
Prima muzikant en persoonlijkheid, die Danny Vera...
@keestelpro | 26-07-20 | 23:02:
Luister Merle Haggard eens, ik hoor een gelijkenis.
Normpje | 26-07-20 | 23:04 | reageer
Spotify etc. heb ik niet, youtube en ouderwetse dvd's en cd's.
Vind mezelf al vrij modern.
@GKJP | 26-07-20 | 23:09: Ik kan het alleen maar aanprijzen. Streamen is makkelijk en gebruiksvriendelijk. Pizza eten en tik in: Italiaanse diner muziek. Alsof je daar in een restaurant zit.
@Normpje | 26-07-20 | 23:16:
Geloof het of niet, maar geen idee wat 'streamen' inhoudt.
Op 0:36 zit een frase in gejat uit 'zijn het je ogen'.
Verder wel aardige en integere muziek.
Ontroerend, zingen het live voor Koos Alberts,
Nino. Ali B. en Brownie Dutch - Ik verscheurde je foto
www.youtube.com/watch?v=vA6KttOyna4
Danny Vera kan er ook wat van! Ook leuk voor @GKJP. ;-)
www.youtube.com/watch?v=n1aLS_MSdbY
Koos Alberts, die ken ik nog wel...
https://youtu.be/nDuDGcoUhFU
Zojuist op mijn telefoon: "Italie mist concrete plannen voor besteding van EU miljarden." No shit! Wie had dat ooit gedacht!
Nooit verwacht dat ze het daadwerkelijk gingen krijgen...
Gewoon niet opnemen ...
@Watching the Wheels | 26-07-20 | 23:04: Mooi!
Zo ik heb hem nu ook helemaal afgeluisterd.
1 render foutje in Cudly Toy van Roachford en wat volumeverschillen.
Playlist GeenStijl Café Mega Mix 13
1. 28 Days Later Theme
2. The Cure - A Forest (earliest version - 1979)
3. Jeff Wayne - The Eve Of War
4. Pearl Jam - Do the Evolution
5. The Sound - Winning
6. Dorje - Catalyst
7. Dire Straits - Money for Nothing
8. Alphaville - Forever Young
9. Pennywise - Bro Hymn
10. Tom Petty And The Heartbreakers - I Wont Back Down
11. Kathleen Battle & Wynton Marsalis - Let the Bright Seraphim
12. Hole - Malibu
13. Albert Hammond - It Never Rains In Southern California
14. Roachford - Cuddly Toy
15. Marilyn Manson - Tainted Love
16. Pino D'Angiò - Ma Quale Idea
17. Ismail YK - Bomba Bomba
18. Dr. Dre & Snoop Dogg - Nothin But A G Thang
19. Zucchero - Soul mama
20. David Bowie - Fame
21. Eddie Vedder - Society
22. Vader Abraham - Daar in dat kleine café aan de haven
23. Metallica - Nothing Else Matters
Fame, met John Lennon, als ik me niet vergis -Bowie.
@Kuifje-naar-Brussel | 26-07-20 | 22:57:
Leuk weetje. Klopt. Wist ik niet!
nl.wikipedia.org/wiki/Fame_(David_Bow...)
Waarom wel het kleine cafe lied en niet het smurfen lied.. Beetje jammer weer dit.
Super dat je dit weer voor ons gedaan hebt Kees. Bedankt! En proost, op je gezondheid.
@Wasbakplasser | 26-07-20 | 23:00:
BootleggerSmurf is er toch bijna nooit dus er is geen markt voor.
En hangtietsmurfin zie je ook maar sporadisch.
Ik reaguur hier niet dagelijks en zie dat dit niet de eerste megamix is. Voor mij wel, mijn complimenten. Society is zo mooi! Mag ik voor de volgende mix Amy Winehouse - I love you more than you’ll ever know aanvragen? Als laatste nummer voor als er geslowd wordt.
@lezeres | 26-07-20 | 23:02:
Graag gedaan. Hebben sommige van al die muziek links toch een plekje samen gekregen in de GeenStijl archieven.
@Juffrouw op de fiets | 26-07-20 | 23:08:
Natuurlijk!
Amy Winehouse - I love you more than you’ll ever know
▶ www.youtube.com/watch?v=hkbtJmLS1ec
@keestelpro | 26-07-20 | 23:05:
Nou vooruit dan maar..
@Wasbakplasser | 26-07-20 | 23:10:
Ik deins nergens voor terug hoor. Dus wat niet is kan nog komen.
@keestelpro | 26-07-20 | 23:12:
Ik houd het in de gaten! :)
Wereldberoemde film is onlangs tot racistisch bestempeld en prompt overlijd één van de hoofdrolspelers. Bedankt BLM,
www.ad.nl/show/olivia-de-havilland-10...
youtu.be/DAJ3BpgCcUk
Deus - Roses
Het is weer 1996 hier, heerlijk!
youtu.be/qxt_R3zhlkw
Kings of Leon - Holly Roller Novocain
(Voor keestelpro, bedankt voor de mix!)
Graag gedaan en dank voor de mooie rauwe nummers altijd!
Ik zou graag " It's no good" van Depeche Mode aanvragen.
Net nog gehoord in ons Italiaanse restaurant, maar zo toepasselijk qua titel. Dus graag nog een keer.
Wat let u, stop een kwartje in dat ding.
Deze;
youtu.be/_-QPvffO1gs
Heerlijk nummer dat.
Grazie!!
youtu.be/gPoehzAEVWk
Brother Dege - Day I was Born
Van mij geen boekentip, geen muziektip, maar kijktip. Love on the spectrum. Net uitgekomen, in 1 ruk uitgekeken. Wat een integer gemaakte serie. Voor de thuisblijvers ;)
Waar gaat het over?
@Kuifje-naar-Brussel | 26-07-20 | 22:53: de zoektocht naar liefde van autistische jong volwassenen. Zo integer en respectvol gemaakt, liefde van hun ouders mooi in beeld gebracht.
@Juffrouw op de fiets | 26-07-20 | 22:58: Ok, ik kende het niet. Bedankt voor de tip. Netflix?
@Kuifje-naar-Brussel | 26-07-20 | 23:05: Yep.
Even opgezocht, lijkt me zeker een mooie serie. Bedankt!
Intussen - 'to add insult to injury' - heeft Italië nog geen idee wat het met het binnengeharkte nettobetalersgeld gaat doen, lees ik net.
Oh, maar dat gaat wel op. Al moeten ze het met plunjebalen in een oude mijn flikkeren.
Waarschijnlijk iets met Mozzarella, tomatensaus en pasta. Wat kunnen ze anders?
@EEnzame SchizofrEEN | 26-07-20 | 22:46: O ja, daar peins ik niet over, maar als je toch terugdenkt aan die gezwollen eurofielentaal wat een meesterlijke, historische zet dat noodfonds toch was. In werkelijkheid zijn ze volstrekt 'clueless' in Brussel. Italië pist het Noorden nu al weer de zakken vol.
Met dat geld kunnen ze nu op hun 60e met pensioen ipv 62.
@TijdelijkOptimist | 26-07-20 | 22:52: Ik denk dat ze er loonsverhoging voor hun zorgpersoneel van gaan betalen.
Of ze kopen er nog meer goud voor.
Dat weet de maffia anders heel goed.
Ze gaan het allemaal aan de strijkstok hangen, Italië is immers het land van de vioolbouwers.
Ik denk 1 olijfboom per vierkante Km en vervolgens weer subsidie aanvragen bij de EU.
Ineens zie ik het. Inez Weski is de tweelingzus van Uncle Fester.
Vreemd stukje net. Als een man vrijgesproken wordt van moord op stel 5000 Joden, op basis van proces en bewijsstukken, is dat beschaving (ik parafraseer). Speel je dan niet te veel voor God? Is het dan niet eerder een overschatting van het recht, een teken dat het recht fors herzien moet worden?
Zullen we het aan Arnon Grunberg vragen ?
@De Briemusketier | 26-07-20 | 23:05: Arnon zal met eenzelfde theoretisch antwoord komen.
@Madame Poitiers | 26-07-20 | 22:53: je parafraseert een beetje scheef, ze zei wat anders.
Nog een licht muziekje om het weekend vrolijk af te sluiten.
www.youtube.com/watch?v=ecvIZ3agcLQ
Enig!
Muziek zonder gehijg en gekreun en gejank. Dat het nog kan joh...
Ik hoop met heel mijn hart en met elke druppel bloed in mijn lichaam dat die Jerry Airfryer van de trap valt, op een legoblokje stapt en jeuk krijgt op plek waar hij niet bij kan! Hè Jerry Airfryer! Misbaksel dat je er bent! Waarom ontken jij blanke slavernij, vuige racist! 10 x liever Candace Owens dan jij, vreselijke engnek!
Even stoom afblazen. https://youtu.be/QMvE0yFnR0I
Voor Kasteelpro, iets van je collega Luis Cole.
youtu.be/RhllQAiEQlM
Proost!
Hey dank je wel Kuifje! Super muzikant!
Totaal nieuwe niche ontdekt nu pas: de short horror story op YT.
En klik je er 1 aan, blijft die horrortrein doordenderen.
Dees is een heel aardige:
m.youtube.com/watch?v=x4BSuQJDuLQ
Meeste zijn dark suspense, geen jumpscare of slashers.
Geweldig.
Weer meer vrije tijd vrijwillig kwijt aan de internetheid.
Zoals die verhalen van Roald Dahl vroeger op tv?
Die ouwe tijd van " girls were girls and men were men."
All in the family.... youtu.be/ZngGIw5ONWE
Is er eigenlijk nog nieuws over die gast die op mensen in reed in Berlijn?
Ze hebben zijn rijbewijs- voorlopig- ingenomen.
Hij had 0.7 promille alcohol in zijn bloed.
@Patje2011 | 26-07-20 | 22:41: Daar deed Wim Suurbier het niet voor.
@Patje2011 | 26-07-20 | 22:41:
Maar het was geen moslim en als het wel een moslim was dan was het geen aanslag want islam is vrede.
Een bezopen Estlander.
@Gulliver | 26-07-20 | 23:47: Beter opLetten dus.
Ik heb nou denk ik alle films waarin een bank of geldwagen wordt berooft wel gezien. Dus ik ben er klaar voor. Tijd voor aktie. Wie doet er mee, hoe pakken we het aan?
Dog day afternoon?
www.moviemeter.nl/film/712
Pacino, 1975.
Point Break natuurlijk
@chicago river | 26-07-20 | 22:40: Ik heb het boek ooit gelezen, wat een verhaal....
Papa's got a brand new pig bag - is die al voorbijgekomen in het GS-café?
www.youtube.com/watch?v=omYKI8RJaIg
Het is nog net zondag, dus deze kan nog.
Elke dag denk ik aan zondag.
youtu.be/0osKEYHm93g
Esther, ken jij Rob Hoeke? Getalenteerde Nederlandse muzikant, en de vader van Eva en Ruben. Had verschillende hits in Nederland.
youtu.be/jddrBP7Wx9M
Leuke muziek. Proost!
Beheerst de boogie woogie beter dan Jools Holland, om er maar eens een te noemen die het ook probeert.
Klinkt goed!
@Patje2011 | 26-07-20 | 22:32: Was ook een autofreak en raakte tijdens het klussen - ergens in de jaren zeventig- twee vingers kwijt tijdens een reparatie. Onhandig, voor een pianist.
@Schoorsteenveger | 26-07-20 | 22:28: in 1999 overleden aan maagkanker erg genoeg.
Jazeker, en we proosten op Eva en Ruben, twee warme mensen.. Proost!
Bij deze nogmaals het mooie nummer van Rob Hoeke uitgevoerd door Ruben& band met Thé Lau.
youtu.be/kJ2rJ3kQjh8
Rob Hoeke een keer in Plan C in Rotterdam gezien lang geleden youtu.be/F3NpRQKDzQo (Sesamstraat vriendjes van Sesamstraat). Na een uur gaat het wel op je zenuwen werken.
@Watching the Wheels | 26-07-20 | 22:43:
Dat snap ik, heb ik vaak met bepaalde soorten jazz of muziek waarin weinig wisseling van ritme is. Gepast genieten.
@Watching the Wheels | 26-07-20 | 22:43: Gezien bij Martin Green's R&B Society in Schiedam, maar ook John Mayall, Jeff Beck met Rod Stewart en heel vaak Outsiders en Cuby enz.
@letopuwzaak | 26-07-20 | 22:38: Zo vader zo zoon. Mooie uitvoering! Deze was trouwens ook heel aardig. youtu.be/9FJLuL7jpKY
Proost!
@uisge baugh | 26-07-20 | 22:47: In Schiedam? Wauh!!
@Kuifje-naar-Brussel | 26-07-20 | 22:49: Martin Groenhorst leeft nog, was eerst DJ bij Radio City geloof ik. Eén kant van Diary Of A Band van mayall's Bluesbreakers is daar opgenomen.
@uisge baugh | 26-07-20 | 22:52: Mayall heeft de blues grootgemaakt in het VK. Inmiddels al 86.
@uisge baugh | 26-07-20 | 22:47:
John Mayall Feat. Eric Clapton - Hideaway - Liverpool 2003
youtu.be/OZx5ndpzCKw?t=50
@Kuifje-naar-Brussel | 26-07-20 | 22:56: Het toeval wilt dat bij dat bewuste optreden Mick Taylor net de gisteren overleden Peter Green had vervangen.
@Kuifje-naar-Brussel | 26-07-20 | 22:48:
Ja, erg leuk nummer, kende ik niet!
We gaan van boogie woogie naar blues, de echte..
youtu.be/4O_YMLDvvnw
Proost!
@letopuwzaak | 26-07-20 | 23:05: Echte blues, daarvoor moeten we naar The Roadhouse. Ga je mee?
youtu.be/kE32pvvaDT8
@uisge baugh | 26-07-20 | 22:58: Mick Taylor wel eens zien optreden. Speelt heel stevig, deze voormalige Stone.
@Kuifje-naar-Brussel | 26-07-20 | 23:10: Maar niet zo goed als Rory Gallagher, heb ik gezien toen hij nog geen twintig was en een jaar voor zijn dood in Paradiso waar hij een superieure hele lange set neerzette.
Doet me ook een beetje denken aan Groovin with Mr. Bloe van Mr. Bloe. Maar eigenlijk veel melodieuzer en meer upbeat.
@uisge baugh | 26-07-20 | 23:17: Daar heb ik mensen wel eens heel enthousiast over horen praten. Zelf nooit gezien. Twee keer gitarist van het jaar geworden, zonder ooit een hit te hebben gescoord. Werd onwel tijdens een concert in Nighttown en moest toen een nieuwe lever. Overleed aan de complicaties.
youtu.be/zYYbK2sDaJ4
@Kuifje-naar-Brussel | 26-07-20 | 23:09:
Ik ga meteen mee! Je hebt altijd van die leuke plannetjes, ik hoop dat je me nooit verlaat!
youtu.be/Zw7MqRcMmUA
@uisge baugh | 26-07-20 | 23:17:
Rory Gallagher is echte Deltablues. Moest het helaas doen met de tribute band, maar die waren ontzettend goed. Met recht een eerbetoon.
@Kuifje-naar-Brussel | 26-07-20 | 23:25:
Haha, mijn favoriet! Geweldig nummer. 'I just can't afford two'
@letopuwzaak | 26-07-20 | 23:28: Jajaja, echte blues. Ach, het is tenslotte mijn leven. Nog een drankje misschien? Santé!
youtu.be/HNzmrEgz_GI
@Kuifje-naar-Brussel | 27-07-20 | 00:17: Laatste wijntje, en dan moet ik helaas gaan. We sluiten af in stijl
youtu.be/N8fdbgGJZps
Tot gauw!
@letopuwzaak | 27-07-20 | 00:25: Ken je deze wel?
youtu.be/JeFwaWFTGYU
Slaap lekker!
@Kuifje-naar-Brussel | 27-07-20 | 00:46: Als je je zo voelt blijf ik nog een wijntje.
youtu.be/5gzhEUKj1-A
Een afzakkertje!
@letopuwzaak | 27-07-20 | 00:53: Mooie muziek, bedankt! Had nog een briefje die kant op....
youtu.be/1TO48Cnl66w
Proost!
@Kuifje-naar-Brussel | 27-07-20 | 01:04:
Prachtig, dank je! Weet je waar ik zin heb? Disco :-)
youtu.be/pEGqJMTu6dE
Toe, nog een wijntje.. Proost!
Memo terug...
@letopuwzaak | 27-07-20 | 01:19: Aha, dat houdt de vaart en de moed er wel in. Hier nog eentje terug, en een voorlaatst wijntje gaat er altijd in!
youtu.be/snWHvcWsybM
@Kuifje-naar-Brussel | 27-07-20 | 01:29:
Oh, heel mooi, dank je! Ik weet niet of je blij wordt van de volgende
youtu.be/wpsHwHG6gA4
Maar het is wat het is:-) Proost en lekker slapen!
@letopuwzaak | 27-07-20 | 01:50: Mooie afsluiter, bedankt!
Louz Louz Louz! Kuifje kan wel even wachten, toch Kuifje?! Dit is belangrijk. Op SBS9 is een film met Alan Alda. Hij is inmiddels weliswaar hoogbejaard, maar hij heeft nog steeds dat vriendelijke gezicht en die charismatische uitstraling.
Mickey, mijn lieve GS vriendin! Mijn dank is zeer groot!!!
Terwijl ik met Kuifje converseer zal ik met een toegeknepen schuin oogje de oude maar charismatische Alan Alda bewonderen, dat begrijpt Kuifje vast. Het is sentiment.
Ga je zelf ook kijken? :-)
Bedankt!
Hi Mickey, gezellig! Kom je even gedag zeggen. Drankje? Heb Louz nog niet gezien.
Oh als het over de duvel hebt... Eh.. ik bedoel..
@lezeres | 26-07-20 | 22:37:
Lezeres, een drankje voor jou! Kijk naar Alan Alda als je een lief gezicht wil zien:-)
Gaat het met jou na je onstuimige week?
@letopuwzaak | 26-07-20 | 22:35:
Wij vrouwen zijn zulks aan elkaar verplicht. ;-) Het is wel een enorme tranentrekker, maar daar kijken we voor het gemak maar even langs. Het gaat tenslotte om Alan.
@letopuwzaak | 26-07-20 | 22:39: Gaat prima meis, dank je:-)) Ook voor het heerlijke drankje, (oh rijmt). Even bijslapen doet wonderen. Hoe is het met jou? En Mickey, gaat met jou alles goed?
@lezeres | 26-07-20 | 22:37:
Hoi lezeres! Je weet het: tegen een ouwe klare zeg ik nooit nee. ;-)
@MickeyGouda | 26-07-20 | 22:46: Krijg je van me. Proost Meis! Louz beter een wijntje. Rood en zoet. Die kan niet zo goed tegen echt sterke drank, lol.
@MickeyGouda | 26-07-20 | 22:45:
Hawkeye Pierce.
Enige echte.
@lezeres | 26-07-20 | 22:46:
Onkruid vergaat niet, lezeres. Jij bent weer helemaal fris en fruitig, begrijp ik?
@MickeyGouda | 26-07-20 | 22:51: Ja alles okay hier. Jij onkruid? Echt niet! Maar ken het gezegde. Onkruid is enorm sterk.
@GKJP | 26-07-20 | 22:50:
Hawkeye is geweldig!
@Mickey. Jaa, ik ken de film.. geweldig dat je meteen aan mij dacht:-))
@Lezeres. Ik kan niet tegen drank, en met deze film erbij wordt het helemaal huilen. Blij dat het beter met je gaat!
@GKJP | 26-07-20 | 22:50:
Psssttt, GKJP: Alan is Louz's celebrity love interest. MASH was een heerlijke serie met geweldige karakters, Hawkeye voorop.
@lezeres | 26-07-20 | 22:55:
Fijn om te lezen & dankjewel. Proost!
@MickeyGouda | 26-07-20 | 22:55:
Sssst.:-)
NOS = wij
Geenstijl Café Mega Mix 13 is mede mogelijk gemaakt door:
@Van Rossem, @Ragnar Lolbroek, @Viktor Orbán, @Marcos Ruttos, @RickyLaRue, @Tom Staal, @Roehm, @Datgingniegoed, @ Mark McCloskey, @Freezzz, @Donald Trump, @Jeroen Wollaars, @Frau Merkel, @SterF..., @Watching the Wheels, @Muxje, @Raymond Klaassen, @De Briemusketier, @CLoVis, @Ferd Gabberhouse, @Robert Haynes, @Basil Fawlty, @Sinterbikske, @Nacho_Vidal, @komtdatschot, @letopuwzaak, @Midas Dekkers & @Into The Wild.
Playlist volgt later.
Schiet op! :-)
Hee! Ons Nacho_Vidal back in tha house.
Mooi mooi mooi.
Begon te denken aan een permaban.
Hee dat is vreemd zeg. Ik kom niet in de lijst voor???
Haha geintje Kees. Kan het even niet laten. Had de tegel van Brutus gelezen, en moest lachen, ;-)) Fijn je weer te zien. Alles okay?
Na dit geniepige grapje bied ik je meteen een biertje naar keuze aan. Proost!
1. www.youtube.com/watch?v=DbwlGv9SWfY
2. www.youtube.com/watch?v=HjxB3oFR4no
3. www.youtube.com/watch?v=BgIuUyAUxaw
4. www.youtube.com/watch?v=aDaOgu2CQtI
5. www.youtube.com/watch?v=ZXfxqM__hwk
6. www.youtube.com/watch?v=zEzmn1cy744
7. www.youtube.com/watch?v=wTP2RUD_cL0
8. www.youtube.com/watch?v=t1TcDHrkQYg
9. www.youtube.com/watch?v=_n8TuSVmOrw
10. www.youtube.com/watch?v=nvlTJrNJ5lA
11. www.youtube.com/watch?v=SUOTq_xGWpE
12. www.youtube.com/watch?v=v0CYB5V9e64
13. www.youtube.com/watch?v=Gmq4WIjQxp0
14. www.youtube.com/watch?v=sbscx0S3jcY
15. www.youtube.com/watch?v=1ybaiCgOFUQ
16. www.youtube.com/watch?v=oHLewcdIWlw
17. www.youtube.com/watch?v=KW4msApcqhQ
18. www.youtube.com/watch?v=0F0CAEoF4XM
19. www.youtube.com/watch?v=3G64VeFcjPk
20. www.youtube.com/watch?v=J-_30HA7rec
21. www.youtube.com/watch?v=cl4cLEToPfc
22. www.youtube.com/watch?v=U3k4HcvCOS4
23. www.youtube.com/watch?v=tAGnKpE4NCI
@lezeres | 26-07-20 | 22:33:
Je had alleen bagger muziek gepost deze week! ;-)
Nee ik was niet geïntimideerd door Brutus hoor!
Nummer 13 opzetten doet ...
@keestelpro | 26-07-20 | 22:35: goed zo, en het was toen ook alleen maar om wat je jennen.
@keestelpro | 26-07-20 | 22:35: Nee tuurlijk niet. Was toch maar een grapje van hem. Ik bagger muziek posten? Nu raak je me in mijn muziek hart hé! ;-))
Eigenlijk had @intothewild Society moeten posten:-))
Bedankt weer, Kees!
Leuk Kees!
@lezeres | 26-07-20 | 22:40:
Was grapje tuurlijk. Zoals ik zei tegen BrutusBosch: onze muzieksmaak ligt griezelig dicht bij elkaar! En de nummers die jij post vind ik bijna allemaal super ook als ik ze nog niet ken.
Maar er worden elke avond in het café minimaal 100 youtube links verramsjt dus ik heb de keuze uit rond de 1000 nummers iedere week. Ook wel lekker eigenlijk zo'n rijk pallet aan klanken.
@keestelpro | 26-07-20 | 22:51: Zekers! Zeg Kees, je gaat toch geen biertje van me afslaan hé. Een bier naar keuze nog wel! Ik hoop wel dat je kiest voor een bier dat in Nederland verkrijgbaar is. Het is zo moeilijk reizen nu met die corona. Maar voor jou waag ik het erop hoor! Knuffel!
@lezeres | 26-07-20 | 22:59:
Oh ja dank je! *proost* lieverd!
Plop!
REAGEER OOK